הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

נפתחה קבוצת וואטסאפ למחפשי דירות ברחובות!

בכתבה לינק הצטרפות לקבוצה למחפשי דירות ברחובות
ביום שני 27.5 תיפתח ההרשמה להגרלת דירה בהנחה במסגרתה יוגרלו 250 ברחובות
תמונות מיום קהילה ומשטרה בבית ספר "שביט" ברחובות: יחידות המשטרה הציגו לתלמידים את תפקידיהן

ביטול מגבלת פיקוד העורף ברחובות! מוסדות החינוך ברחובות יחזרו לפעילות החל מהשעה 10:00 מערכת ההסעות לא תפעל ולא יתקיימו שירותי הזנה

מערכת האתר | | תגובות: 0


מוסדות החינוך העירוניים ברחובות יחזרו לפעילות החל מהשעה 10:00. פיקוד העורף הודיע על שינוי בהנחיות ההתגוננות באזור, ובעקבות זאת ניתן לקיים פעילויות חינוכיות והוסרה ההגבלה על התקהלויות החל מהיום, שני ה-15.4, ועד יום שלישי, ה-16.4, בשעה 18:00.

המסגרות החינוכיות ייפתחו היום החל מהשעה 10:00, על מנת לאפשר להורים לצאת לעבודה ולהקל עליהם בחופשת הפסח.

המסגרות העירוניות שיפתחו היום הן: מעונות רשת חוויות, מעונות החברה העירונית (חלומוטף ופלאגן), קייטנות החברה העירונית, קייטנות הספורט של החברה העירונית, קייטנות בית מיכל, בית האסמים ובית האמנים, ומסגרות החינוך המיוחד שתוכננו לפעול בימי חופשת הפסח.

תגבורים ולימודים בבתי הספר יתקיימו בהתאם להנחיות בתי הספר. בשל ההתראה הקצרה, מערכת ההסעות לא תפעל ולא יתקיימו שירותי הזנה. ההורים מתבקשים לשלוח את ילדיהם עם ארוחת בוקר וצהריים שאינה דורשת חימום ובכפוף לכללי האלרגיה הנהוגים בבית הספר.

הקפידו על ההרגלי האלרגיה בגנים ואין לשלוח מזון ממנו סובלים ילדים אלרגים. כל שאר פעילויות החברה העירונית ורשת חוויות יחזרו לפעילות במהלך היום.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום שני 27.5 תיפתח ההרשמה להגרלת דירה בהנחה במסגרתה יוגרלו 250 ברחובות

האפשרות להנפיק אישורי זכאות פתוחה כעת ותיסגר ביום שני ה-17.6.2024, יא' סיוון התשפ"ד. לאחר מכן לא יהיה ניתן להנפיק אישורים עד לסגירת ההרשמה להגרלה ביום שני 8.7.2024 ב' תמוז התשפ״ד.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


תזכורת ביום שני הקרוב 27.5.24 עתידה להיפתח ההרשמה להגרלת דירה בהנחה בה יוגרלו 4,633 דירות ברחבי הארץ

במסגרת ההגרלה שתפתח להרשמה ביום שני הקרוב, יוגרלו 4,633 יחידות דיור ב 19 יישובים ברחבי הארץ, בין היתר ב: מגדל העמק, בני עייש, אלעד, ראשון לציון, רחובות, דימונה, קריית גת ועוד. לראשונה בהגרלת דירה בהנחה יוגרלו דירות באכסאל, אפרתה, בת ים, דיר אל-אסד וצור הדסה.

בעיר רחובות תתקיים הגרלה ל4 פרוייקטים בהם יוגרלו 250 דירות

כמו כן, בהגרלה הקרובה תכנס לתוקף החלטת מועצת מקרקעי ישראל בראשות שר הבינוי והשיכון יצחק גולדקנופף ותינתן עדיפות של 20% למשרתי מילואים פעילים. כפי שהיה בהגרלות קודמות, באפשרות הזכאים להירשם לשלוש ערים, ולכלל ההגרלות בערים אלו.

נדגיש כי אין חשיבות למועד ההרשמה להגרלה במהלך ימי ההרשמה.

האפשרות להנפיק אישורי זכאות פתוחה כעת ותיסגר ביום שני ה-17.6.2024, יא' סיוון התשפ"ד. לאחר מכן לא יהיה ניתן להנפיק אישורים עד לסגירת ההרשמה להגרלה ביום שני 8.7.2024 ב' תמוז התשפ״ד.


אישורי זכאות להרשמה ניתן להנפיק באופן מקוון וללא צורך בהגעה פיזית לסניפים.

תהליך הנפקת אישור הזכאות מתבצע בסניפים הדיגיטליים של חברות ההרשמה: אלונים, מילגם ועמידר.

עלות הנפקת אישור הזכאות לתוכניות של "דירה בהנחה"- 240 ₪, הליך ההנפקה אורך עד 10 ימים, האישור תקף לשנה, ויש להאריכו בטרם פקיעת תוקפו.

ליצירת קשר עם חברות ההרשמה:

 • אלונים (מחברת Mgroup): 2850*

 • מילגם: 6078*

 • עמידר: 6266*
יצחק גולדקנופף, שר הבינוי והשיכון:

״מיד לאחר ל"ג בעומר נפתח את ההרשמה להגרלה החדשה של 'דירה בהנחה'. ובפעם הראשונה בביצוע ההגרלה תינתן עדיפות של 20% לחיילי מילואים, החלטה שיזמתי והבאתי לאישור מועצת רמ״י. בהגרלה הקרובה מוצעות דירות בכל רחבי הארץ לדוגמא בירושלים, ת"א, מגדל העמק, דימונה, בת ים, אלעד, רכסים בית שאן ועוד. בהמשך השנה יהיו עוד אלפי דירות נוספות בהגרלה.״


יהודה מורגנשטרן, מנכ"ל משרד הבינוי והשיכון:

"רכישה של בית ראשון מספקת יציבות וביטחון, שאנו מקדמים עבור כל אזרחי ישראל במגוון דרכים וסביבות שונות כל העת, ועתה גם עם דגש מיוחד על משרתי המילואים. הרחבת הערים בהן יוצעו הדירות גם נועדה לייצר פתרונות מתאימים למגוון אוכלוסיות ולהגביר את החוסן הציבורי. אני קורא לכל הזכאים להירשם להגרלה ולממש את זכאותם."


ינקי קוינט, מנהל רמ"י:

"ממשיכים בתוכניות ההנחה ומגוון ההטבות בפתרונות דיור בר השגה למשפחות ולצעירים בפרישה ארצית רחבה. נמשיך לספק פתרונות דיור והקצאת קרקעות בהתאם לצרכי האוכלוסיה ויעדי הממשלה. ההטבה למשרתי מילואים פעילים היא אמירה חשובה ומשמעותית של המדינה והממשלה כלפי המשרתים ובני משפחותיהם."
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

תמונות מיום קהילה ומשטרה בבית ספר "שביט" ברחובות: יחידות המשטרה הציגו לתלמידים את תפקידיהן

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק בית ספר "שביט" רחובות


ביום קהילה ומשטרה שנערך בבית ספר "שביט" ברחובות, יחידות המשטרה השונות הגיעו לבית הספר והסבירו לתלמידים על תפקידם. התלמידים הכירו את יחידת הסיור, יחידת התנועה, הקטנועים, שיטור קהילתי, יחידת הכלבנים, חבלן, רחפן ואף נהנו ממופע של תזמורת המשטרה. בנוסף, התלמידים קיבלו הדרכה על כיבוי אש ומד"א.

התלמידים נהנו מאוד מהפעילויות השונות והמגוונות. יישר כוח לרויטל מור על היוזמה ואירגון המצוין של היום. היה מוצלח מאוד והתלמידים נהנו מאוד.

תודה רבה למד"א, כיבוי אש ולכל השוטרים שהגיעו אלינו. תודה מיוחדת לבבוש השוטר הקהילתי על ארגון יום זה.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אלופי הג׳ודו של מרכז חוויות ההולנדית ברחובות זכו במדליות זהב וכסף בתחרות אזורית

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק חוויות ההולנדית


אלופי הג׳ודו של מרכז חוויות ההולנדית ברחובות זכו להישגים מרשימים בתחרות אזורית.

אביב אלון זכה במדליית זהב, ויהלי זרובבל זכתה במדליית כסף. הישגים אלו מביאים כבוד רב למרכז ולתושבי העיר.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום חמישי 23.5 קבוצת רחובות בשביל האופניים תקיים הפנינג חגיגי בגן הבנים לרגל חגיגות יום הולדת שנה עם הרצאות, רכיבת אופנים קהילתית ועוד

האירוע מתקיים בשיתוף עם רכזות הקהילה ורד ברון ועדי מוסקוביץ ובתמיכה של אגף הספורט, החברה העירונית רחובות ושל רשת חוויות.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


"רחובות בשביל האופניים" חוגגת יום הולדת

קבוצת רחובות בשביל האופנים הנועד לעידוד תחום רכיבת האופניים וקידום הנושא בעיר, חוגגת יום הולדת שנה ומזמינה את התושבים להפנינג חגיגי.

התושבים מוזמנים לרכיבת אופניים קהילתית והפנינג קהילתי בהשתתפות ראש העיר, מתן דיל וחברי וחברות מועצת העיר ביום חמישי 23.5.24 בשעה 17:00 בגן הבנים, רחוב אהרונוביץ 14, שכונת נווה יהודה

האירוע מתקיים בשיתוף עם רכזות הקהילה ורד ברון ועדי מוסקוביץ ובתמיכה של אגף הספורט, החברה העירונית רחובות ושל רשת חוויות.


בתוכנית:

17:00 התכנסות ויציאה לרכיבה קהילתית כמיטב המסורת

18:30 הפנינג קהילתי: דוכני מזון ושתיה פעילות בועות סבון לילדים, דוכן תיקוני אופניים של "השרשרת" - סדנת האופניים הקהילתית ועוד.

אנשי קבוצת "כן ולא" מבית עובד יספרו איך משלבים אנשים עם עיוורון או לקות ראיה ברכיבות אופניים ספורטיביות ועוד ועוד.

19:00 הרצאתו של פעיל האופניים ויועץ התחבורה אורן לוטן "רוכבים בין הרים לערים". אורן לוטן הוא חבר בצוות תכנית אב לתחבורה ירושלים, פעיל אופניים ופיזיקאי בעברו, והוא יספר איך ארז תרמיל ואופן ורכב על אופנים 30,000 ק"מ ב-32 מדינות


הרכיבה בקצב נוח ומותאמת לכל המשפחה. אורך המסלול כ-8.5 ק"מ.

למעבר להרשמה

https://docs.google.com/.../1FAIpQLSeusCVtT4VdOh.../viewform

פרטים נוספים באירוע בפייסבוק:

https://www.facebook.com/events/428697033226299/


רוצים לקבל עדכונים לקראת רכיבות ואירועים נוספים? הצטרפו לקבוצת הווטסאפ השקטה של "רחובות בשביל האופניים"

https://chat.whatsapp.com/KTxahDefeXP7xKeydihkYk


או לקבוצת הפייסבוק שלנו:

https://www.facebook.com/groups/rehovot4bikes/על רחובות בשביל האופניים:

בשנים האחרונות, קבוצת רחובות בשביל האופניים פועלת בשלושה מישורים עיקריים:

רכיבות קהילתיות שנערכות פעם-פעמיים בחודש, ומביאות רוכבים ורוכבות רבים. הרכיבות המהנות, בליווי מוזיקה וחיוכים, מתאימות גם לילדים ומעשירות את המרקם העירוני. הרכיבות מתקיימות בתמיכה של אגף הספורט של החברה העירונית רחובות.

השרשרת - סדנת אופניים קהילתית שנועדה לאפשר לרוכבים ורוכבות להגיע ולבצע תיקון ותחזוקה לאופניים בעצמם. הפעילות מתבצעת על ידי הרוכבים עצמם עם כלים מתאימים וליווי של צוות "השרשרת", ובסופן יוצאים עם אופניים תקינים ומיומנות חדשה בכיס.

קידום תשתיות רכיבה מול העירייה על מנת לאפשר חלופות תחבורתיות נוחות ונגישות לכלל תושבי העיר.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

נבחרת החלל של בית ספר רמון ברחובות זכתה בגמר האזורי והעפילה לגמר הארצי

מערכת האתר | | תגובות: 2
צילום מתוך דף הפייסבוק בית ספר רמון - רחובות החדשה


נבחרת החלל של בית ספר רמון ברחובות זכתה בגמר בתחרות האזורית והעפילה לגמר הארצי. התלמידים המוכשרים, בהובלת המורה ליאת, הצליחו להגיע להישג מרשים זה. בנוסף, תודה מיוחדת ניתנה לאושרת, המורה לאומנות, על העזרה והתכנון בהכנת הדגם היפיפה.


התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • איזה יופייי
  הגב 22.05.24 10:04
 • גאים בכם, תמשיכו להצליח, רצון חיובי ותעצומה, יישר כח.
  הגב 22.05.24 10:50
 • אורח

חברי אקים רחובות מודים לראש העיר היוצא רחמים מלול על שנים של עשייה למען הקהילה של האוכלוסייה המיוחדת בעיר

מערכת האתר | | תגובות: 1
צילום מתוך דף הפייסבוק רחובות אקים רחובות


חברי אקים רחובות הביעו הכרת תודה לראש העיר היוצא, מר רחמים מלול, על שנים של עשייה למען הקהילה של האוכלוסייה המיוחדת בעיר.

במכתב תודה שפורסם, נכתב: "רחמים היקר, בשמי ובשם משפחות אקים רחובות תודה לך על שנים של עשייה מבורכת למען האוכלוסיה המיוחדת שלנו בעיר רחובות והסביבה. ישר כח גדול והמון בריאות והצלחה בהמשך הדרך המיוחדת שלך. זכינו באבא וסבא יקר, אני בטוח שתמשיך בדרך זו בחייך הפרטיים. תבורך, ישר כח."

המכתב נחתם על ידי אודי, יו"ר אקים סניף רחובות וחברי הנהלת הסניף.התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • מעורר הערכה
  הגב 22.05.24 09:32
 • אורח

שר האנרגיה והתשתיות אלי כהן וראש העיר רחובות מתן דיל דנו בהקמת תאגיד אנרגיה עירוני והפחתת זיהום אוויר

| | תגובות: 2


שר האנרגיה והתשתיות אלי כהן הגיע לפגישת עבודה עם ראש העיר רחובות, מתן דיל, במטרה לדון בהקמת תאגיד אנרגיה עירוני, הפחתת זיהום אוויר והטמנת קווי חשמל. הפגישה התקיימה היום, שלישי (21.5), בלשכת ראש העיר, והשתתפו בה בכירים נוספים במשק החשמל והאנרגיה.

בפגישה נדונו נושאים כמו הקמת תאגיד אנרגיה בשיתוף חברות מהמגזר הפרטי, מהלך שיביא להתייעלות באנרגיה בתשתיות העירוניות, יאיץ פרויקטים, יחסוך בהוצאות ויפחית את זיהום האוויר באזור. תאגיד האנרגיה יאפשר להאיץ את קצב התקנת המערכות הסולאריות, מתקני האגירה ועמדות הטעינה לכלי הרכב החשמליים בשטחיהן.

בנוסף, סוכם בדיון על קידום תוכנית הטמנת קווי החשמל בעיר ופיתוח תשתיות המים והביוב כדי לסייע בקידום תוכניות הבניה ופיתוח העיר תוך הגברת אמינות מערכת החשמל בשגרה ובחירום. הטמנת קווי המתח תצמצם פגיעות בקווי ההולכה, תשפר את פניי העיר ותפחית את מגבלות הבנייה והתכנון ברחבי העיר.

מהנדסת העיר דלית הראל הציגה בפני השר והצוות המקצועי הבכיר פרויקט אותו מובילה עיריית רחובות: "פארק אקו-מיחזור" בו יוכלו להפיק אנרגיה באמצעות מיחזור פסולת. נושא נוסף שעלה בדיון היה שאיפתה של עיריית רחובות לייצר עצמאות אנרגטית עירונית שתשמש את כלל תושבות ותושבי העיר בזמני שגרה וגם בהיערכות לקראת מצב חירום.

נציגי העירייה שנכחו בפגישה כללו את ממלאי מקום ראש העיר שוקי קרומר ואביב איטח, סגן ראש העיר זהר בלום, מנכ"ל העירייה מאיר דהן, מהנדסת העיר דלית הראל, מ"מ מנכ"ל הל"ר רזי בארי, סמנכ"ל הל"ר אלעד שגיא, מנכ"ל תאגיד המים הבאר השלישית זורי שעובי, ומנהל אגף תקשוב גדי שעובי.

שר האנרגיה והתשתיות אלי כהן אמר: "הקמת תאגיד אנרגיה ברחובות היא בשורה עבור תושבי העיר והסביבה. התכנית תשפר את איכות החיים של התושבים, תביא לחיסכון באנרגיה ותאפשר לעירייה להשקיע יותר ברווחה, בחינוך ובפיתוח תשתיות. הטמנת קווי המתח באדמה תגביר את אמינות מערכת החשמל, תשפר את נראות פניי העיר ותסייע בקידום תוכניות הבניה באזור."

ראש העיר מתן דיל הוסיף: "אני מודה לשר האנרגיה והתשתיות אלי כהן ולצוות המקצועי שהביאו היום בשורות אמיתיות לעיר רחובות! בעולם האנרגיה טמונות הזדמנויות נפלאות שיאפשרו לנו להפוך את העיר רחובות לעצמאית בתחום האנרגיה, תוך צמצום הזיהום הסביבתי, חיסכון בהוצאות ויצירת הכנסות חדשות."התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • יופי של פגישה, חשוב מאוד לעיר.
  הגב 22.05.24 00:01
 • יופי. עוד ג'ובים על חשבון מיסי הארנונה שלנו.
  הגב 22.05.24 12:23
 • אורח

הפגנה מחר ברחובות! ארגוני השמאל קוראים להגיע מחר רביעי 22/5 להפגין מול בית המשפט ברחובות עם פתיחת משפטה של ירדן מן הנאשמת בתקיפת השרה עידית סילמן

מערכת האתר | | תגובות: 25


מחר רביעי 22/5 בשעה 13:00 בבית המשפט ברחובות אמורה להתחיל משפטה של ירדן מן הנאשמת בתקיפת השרה עידית סילמן.

בקרב ארגוני השמאל קוראים להגיע מחר בשעה 13:00 לבית המשפט ברחוב רוז'נסקי ברחובות עם שלטים ולהפגין במה שנראה בעיניהם כרדיפה פוליטית.

המארגנים קוראים למפגינים "הביאו אתכם שלטים כדי שנוכל לצלם את המסרים ולהעלות ברשתות החברתיות".התפרסמו 25 תגובות לכתבה.
 • אין להם גבול .הכל מותר להם .
  הגב 21.05.24 20:37
 • גם אני מרגיש כך
  21.05.24 20:42
 • באמת פוליטיקאים חושבים שהכל מגיע להם. שכחו שהם מייצגים את האזרחים
  21.05.24 21:29
 • זה מה שדחוף לנו.. בימים אלה..
  הגב 21.05.24 20:43
 • לשמאל לא איכפת מהמדינה רק השלטון חשוב
  21.05.24 22:24
 • תמיד אפשר לבטל את המשפט אם זה לא דחוף
  22.05.24 06:54
 • תמיד אפשר לשים אותה במעצר מנהלי חצי שנה ולחסוך משפט
  22.05.24 13:15
 • כן להגיע וכמה שיותר
  הגב 21.05.24 20:47
 • " אמורה להתחיל משפטה", איזו עברית עילגת.
  21.05.24 21:32
 • אירגוני שמאל? כל אדם שחפץ חיים במדינה צריך להגיע לתמוך בירדן. זה יכול להיות כל אחד מאיתנו.
  הגב 21.05.24 21:27
 • למה? היא הרי תקפה אותה פיזית. ועוד אתם השמאל מאוד מאמינים בבתי המשפט. אז מה אכפת לכם?
  22.05.24 11:07
 • לפי מה החלטת שהיא תקפה אותה פיזית? יש לך הוכחה? או שהגענו לזמן שלא צריך הוכחות? אולי בזמננו אפשר סתם להאשים אנשים?
  22.05.24 12:26
 • זה כן קורה לא מעט לחלק מאיתנו מהצד הימני ולא ראיתי אנשי שמאל שבאים למחות. יש הוכחה מצולמת על התקיפה וחוץ מזה כבר מזמן לא צריך הוכחות (ע"ע מעצר מנהלי)
  22.05.24 13:17
 • השרה סילמן כבר טענה בעבר שתקפו אותה בתחנת דלק...
  הגב 21.05.24 21:28
 • ולא ראו זאת לאחר בדיקה במצלמות.
  22.05.24 00:19
 • למי נאמין? לפוליטיקאית שעברה מפלגה וקיבלה תפקיד או למורה?
  הגב 21.05.24 21:29
 • אבוי למורה ותלמידיה
  21.05.24 22:25
 • לא למדתם כלום? באמת???לא נמאס לכם כל היום לחפש על מה להפגין ולפלג בלי סוף? זה מה שדחוף בימינו? החיילים שלנו נלחמים עבור כל רצון. העם. עבור אחדות. ולצערי יש אנשים שאר מחפשים אך לעשות רעש ולפלג. עצוב ממש ומתסכל ברמות.
  הגב 21.05.24 21:57
 • הפגנה היא לא פילוג. זכות בסיסית בדמוקרטיה. השתקה היא פילוג.
  22.05.24 06:52
 • אנרכיסטים !
  הגב 22.05.24 00:52
 • בתקווה שירדן תצא זכאית
  הגב 22.05.24 09:51
 • בתקווה שלא אין מקום לאנשים אלימים ברחוב (או שלטעמך זה תלוי בהשתייכות פוליטית)
  22.05.24 13:18
 • תיארתי לעצמי שאני בתור ימני רואה שעושים משפט לפעילת ימין על זה שתקפה חברת כנסת. ומבקשים ממני לבא להפגין. למה שאפגין? בגלל שהיא מהמחנה שלי אני צריך לתמוך באלימות שלה?
  הגב 22.05.24 11:12
 • אם אני שמאלני אני צריך לבא להפגין ולתמוך באלימות של ירדן מן? למה לתמוך בה? כי לשמאלנים מותר לתקוף חופשי?
  הגב 22.05.24 11:14
 • משועממים,אנשים ממורמרים דיי כבר לפלגנות מגיע לה שתילמד איך להיתנהג,גם אם השרה לא בדעותיה , מה היה קורה אם כל אחד מאיתנו יתקוף מי שלא בדעותיו ??
  הגב 22.05.24 12:33
 • אורח

הארנונה תתייקר ב - 5.29% החל מינואר 2025

מערכת האתר | | תגובות: 23


משרד הפנים הודיע כי הארנונה בעיריות תתייקר ב -5.29% החל מינואר 2025

מדובר בהתייקרות הגבוהה ביותר ב - 20 השנים האחרונות.

מדובר בתעריף שקובע משרד הפנים הנקרא "טייס אוטומטי" ולא קשור להחלטת העירייה.

מידי שנה משרד הפנים קובע לעיריות את שיעור העלייה האוטומטי של הארנונה.

העיריות לא יכולות להשפיע על החלטת משרד הפנים והן חייבות לקבל את העלאה. אך, עירייה רשאית לבקש ממשרד הפנים העלאה או הורדה של ארנונה בסיווגים שונים.

למלחמה בדרום ובצפון יש השפעה מכרעת על יוקר המחייה ועיריות רבות נקלעו לבור תקציבי בגלל המלחמה ולא מעט עיריות יבקשו העלאה נוספת בארנונה, אחרת הן בסכנת קריסה

העלאה הדרמטית החלה כבר בשנה קודמת כאשר לשנת 2024 אושרה העלאה של הארנונה ל- 2.7%; כפול מהעלייה שאושרה בשנה קודמת ב - 2023 עלייה של 1.37%
התפרסמו 23 תגובות לכתבה.
 • האם תושבים ששילמו מראש לכל השנה מחויבים להוסיף את ההתיקרות?
  הגב 21.05.24 18:10
 • זה יהיה מינואר 25. טרם שולם חשבון כלשהו. ההעלאה כבר תתבטא בחשבון השנתי לתשלום.
  21.05.24 18:16
 • איך להוסיף? כבר שילמת את ינואר 2025? פששש יפה לך
  21.05.24 18:48
 • סליחה, כניראה שהוא לא שם לב שמדובר בשנת 2025, אפשר להסביר ברגוע....
  21.05.24 21:37
 • הארנונה תתייקר והסירחון יגבר. יש תמורה בעד האגרה.
  הגב 21.05.24 18:16
 • מה זה קשור?
  21.05.24 18:48
 • איזה אוכלוסיות יוכלו בכל זאת לקבל הנחה כי לא יוכלו לעמוד בהעלעה
  הגב 21.05.24 18:19
 • כתוב באתר של העיריה
  21.05.24 18:47
 • לא לשלם ארנונה. לגנבים ה עלה
  הגב 21.05.24 18:43
 • בהצלחה לך עם זה.
  21.05.24 18:46
 • מי זה ה "גנבים"? לא רשמת
  21.05.24 18:49
 • במקום להעלות ארנונה הייתי מעדיף שיבטלו את כל האירועי תרבות המיותרים. אני לא צורך אותם. וידוע שהאומנים גו(נ)בים מחירים מופקעים על חשבון משלם המיסים.
  הגב 21.05.24 18:50
 • אין שום קשר ל "כל אירועי התרבות המיותרים" לא קראת את הכתבה? או שיש לך בעיה בהבנת הנקרא. אנסה להסביר לך באופן מורחב ופרטני: מי שמחליט על העלאת המיסים זו הממשלה, זו החלטה ארצית כלומר של כל הישובים בארץ, עכשיו הבנת שאין שום קשר ל "אירועי התרבות המיותרים"? וחוץ מזה לטעמך אירועי תרבות הם מיותרים, זכותך לא לבוא לאירועי תרבות. לא מכריחים אותך.
  21.05.24 20:41
 • משלמים ביוקר עלות של ארנונה, כמו עיר שאף אחד טרם הגדיר אותה כעיר, אולי מישהו יגדיר את המקום כבר... ואז נקבל שירותים של עיר ולא של מושבה .
  הגב 21.05.24 18:51
 • אף אחד טרם הגדיר את ראשון כעיר? איך הגעת לזה? בוא תסביר נראה אותך
  הגב 21.05.24 20:43
 • ראשון זה לא כאן, זהו האתר של רחובות.
  21.05.24 21:39
 • כתוב בכותרת באותיות גדולות כאן את המילים " 106 ראשון לציון" אז תסביר איך זה רחובות?
  22.05.24 13:21
 • חחח , עליק רחובות? אנשים לא יודעים לקרוא או איפה הם גרים אולי?
  22.05.24 13:22
 • טוב הכתבה מאוד לא אינפורמטיבית ומטעה במקרה הטוב.
  הגב 21.05.24 21:50
 • אז אם אדון ראש העיר לא יכול להוריד את מחירי הארנונה אז שיקח את חברת מניב אליה וככה לא נשלם מעמ על מים וזה יחסוך לנו 17 אחוז!
  הגב 22.05.24 08:27
 • אם אדוני יצליח לשנות את החוק אז ראש העיר יפחית ארנונה. תיקרא שוב את הכתבה, ראש העיר בכלל לא פונקציה להחליט על העלאת ארנונה , גם אם רוצה הוא לא יכול להעלות וגם לא להוריד ארנונה, הוא לא קשור לזה בשום אופן, זה החוק, אז רוץ מהר לכנסת ותשנה את החוק, ורק אחר כך תעביר ביקורת
  22.05.24 13:25
 • עושה רושם שעליית הארנונה היא בטור הנדסי.. השנה זה פי 2 משנה שעברה , שנה שעברה היה פי 2 מלפני שנתיים.. עד מתי ימשיכו..
  הגב 22.05.24 09:53
 • ימשיכו כל עוד זה החוק שהממשלה קבעה
  22.05.24 13:26
 • אורח

צעירי רחובות מוזמנים להצטרף למיזם קפה זהב- מיזם התנדבותי למפגשים בין צעירים לבני הגיל השלישי בבית קפה להפגת בדידותם

לינק להרשמה בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


צעירי רחובות, מחפשים התנדבות ששווה יותר מזהב? בואו לקפה עם ותיקי העיר!

הפלטפורמה רחובות מזמינה את צעירי העיר להצטרף למיזם ההתנדבות קפה זהב- מיזם חברתי שמטרתו לחבר בין צעירים למבוגרים בני הגיל השלישי. במסגרת המיזם יתקיים מפגש בבית קפה עם מבוגר, הכוללת שיחה קלה על מנת להפיג את הבדידות שלהם.

קפה זהב הוא פרוייקט משותף של הפלטפורמה רחובות יחד עם בית חב"ד

לפרטים נוספים והרשמה לחצו כאן
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • פרויקט מדהים ומרגש. האם יש פרויקט כזה שמתנדבים מגיעים לבית הקשיש בגלל מוגבלות?
  הגב 21.05.24 18:39
 • ערב טוב, אשמח לבקרך אודה אם תשאיר פרטים ליצירת קשר.
  21.05.24 21:41
 • אורח

ביום חמישי 30.5 להקת KARNIBAND עם הזמר הארגנטינאי FRANCO SIMON מגיעים להיכל התרבות רחובות במופע מחווה לזמר חוליו איגלסיאס

עלות: החל מ95 ש"ח

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


לראשונה בישראל – מופע מחווה לחוליו איגלסיאס!

להקת KARNIBAND עם הזמר הארגנטינאי FRANCO SIMON ובליווי תזמורת סימפונט רעננה, מגיעים להיכל התרבות רחובות במופע מחווה לזמר הספרדי המצליח ביותר בכל הזמנים - חוליו איגלסיאס. במופע עם מיטב השירים הגדולים והאהובים ביותר של הזמר.

חמישי | 30.5 | 20:30 | בית העם רחובות – היכל התרבות העירוני

עלות: החל מ95 ש"ח

לכרטיסים>> did.li/BL7Nf
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פורום רחובות

הפורום נועד לאפשר לתושבי רחובות להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח

אורח
21.05.24 16:39
מדוע אין פיקוח על הניקיון באזור ההגנה מרגולין גוש עציון? לפעמים אי אפשר לעבור ברחובות אלו בגלל הררי אשפה
אורח
18.05.24 07:21
מישהו יודע עם האוטובוס שנוסע בשבת לתל אביב חזר לפעול?
אורח
19.05.24 22:10
אם**** אם*** אם*** אם***, מילת תנאי, מוזמן להתקשר למוקד העירייה.
אורח
16.05.24 20:49
איזה מקומות יש ללג בעומר??
אורח
19.05.24 22:11
יש כאן באתר מהיום כתבה על המקומות שאפשר....
אורח
10.05.24 14:34
על העירייה לטפל בדחיפות באזור הבניינים הישנים ברחוב גוש עציון. לא הגיוני שהשטח נשאר במצב הזה!! במיוחד גדר האבן שכבר שנים שוכבת נפולה ליד בניין מס 25. הבניינים מתפוררים כבר שנים רבות, מוריד מערך השכונה ומעיד הרבה על העירייה. הפתרון האמיתי הוא פינוי בינוי דחוף!!
אורח
06.05.24 18:04
מתן דיל, בחרנו בך גם כדי לשנות את ניהול העיר...דוגמא מצוינת היא ראשלצ, ששמה את תושביה בראש!! לא ייתכן שתושב העיר , שמשלם ארנונה בין הגבוהות בארץ, ישלם חנייה ברחבי העיר!! זה לא הגיוני
אורח
06.05.24 22:56
נכון מאודדד
אורח
15.05.24 00:08
צודק !
אורח
28.04.24 03:16
מי מפקח על ההשתלטות של הערבים בשטחי העוקף המזרחי???? מי מפקח על ההשלטות של הערבים בעלי הבסטה לפני שמיים כחולים? זה התחיל עם בסטה קטנה והגיע לשטח ענק שהם מגדילים אותו כל פעם עוד קצת ועוד קצת ועוד הרבהההההה ...מי מפקח על זה?????
אורח
28.04.24 20:14
צודק בהחלט, "בקטנה" ברחובות אבל מכת מדינה בכל מקום. אנחנו נכתוב פוסטים, תגובות, ניתלה בבירוקרטיה של מדינה לא מתפקדת והם יקבעו עובדות. עצוב.
אורח
09.05.24 10:04
אזאל תקנו שם ואז הם ילכו ואל תבכו
אורח
17.05.24 00:52
אבל הדמוקרטים עלק.. יקנו דווקא מהם ולא מיהודי!
אורח
27.04.24 09:10
מה קרה לכתבה שיצאה אתמול נגד מתן דיל שבה היה כתוב על משרד הפנים ועל סגן שלישי בשכר שאולי לא יאשרו? למה החלטתם להוריד אותה? אם יש גירעון, אז למה צריך סגן שלישי שלא קיבל מנדטים מהציבור?
אורח
28.04.24 00:27
כתבות ממומנות על ידי מתנגדים ואז יורדות כי חוששים מתביעת דיבה. את הנזק והכתמת השם כבר עשו. אם יש טענות לגרעון תפנו למלול לזהר וליניב שיצרו אותו.
אורח
28.04.24 10:42
הכתבה נימצאת באתר, עם המון תגובות בידקו זאת.
אורח
17.05.24 00:57
זה אמיתי ובכל לא נגד מתן דיל שלפי מספר התושבים מגיעים לה עד 3 סגנים בשכר.. טוב יעשה שישאיר סגן אחד בשר ממפלגתו או מהליכוד, הדמוקרטים זוהר בלום וקרומר יכולים להסתפק בכבוד בלבד שממש לא מגיע להם!
אורח
22.05.24 08:30
למה לתת למי שלא קיבל את קולות הבוחרים שכר?
אורח
25.04.24 22:26
ברחוב אורי כהן 1 העמידו פחי מחזור שגורם לאנשים םהשליך את הפסולת ולגרום למקום להיות מזוהם ,מלוכלך ,וכל האזור נראה כמו פח אשפה. פנינו לעיריה,לאגף חזות פני העיר הגיעו וראו את הגועל נפש הזה אספו את האשפה אבל כעבור כמה שעות הכל חזר לקדמותו. פחי מיחזור מיועדים לאנשים מתורבתים ולא לחיות. אבקש להוציא אותם ולהעבירם ליד פחי האשפה של מרכז הקניות הצמוד לזה. שם גם ימחזרו וגם ישפכו את פחי האשפה.
אורח
28.04.24 00:28
לא יעזור לפנות פה. זהר מחזיק התיק - תפנה ל106 ותכתוב בנוסף מייל לזהר. הוא רק נכנס לתפקיד, אך תן לו קצת זמן והוא יטפל.
אורח
17.05.24 00:58
סגן ניצחי בשכר ללא הפסקה יכול בעצמו להפשיל שרוולים!
אורח
21.05.24 13:06
👍


ביום שני 3.6 תקיים הפלטפורמה רחובות מפגש מיוחד להורים בזום בנושא אלרגיה אצל ילדים- לינק להרשמה בכתבה

המפגש יהיה עם פרופ' ארנון ברוידס, מומחה לרפואת ילדים, אלרגולוגיה ואימונולוגיה קלינית בילדים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


הפלטפורמה רחובות מזמינה את ההורים לקבל מידע על כל נושא האלרגיות בקרב ילדים

במפגש מיוחד עם פרופ' ארנון ברוידס, מומחה לרפואת ילדים, אלרגולוגיה ואימונולוגיה קלינית בילדים תקבלו את כל התשובות לשאלות שלכם

כיצד מזהים אלרגיה אצל ילדים? מהי המשמעות של אלרגיה בעצם?

מהן הטעויות הנפוצות בנוגע לאבחון וזיהוי אלרגיה אצל ילדים?

מהם הביטויים הקליניים השכיחים ומשמעותם, כגון אלרגיה למזון, נזלת אלרגית, אסתמה ופריחות אלרגיות?

מהם הטיפולים השכיחים באלרגיה?

ההרצאה מיועדת להורים לילדים בכל הגילאים

מתי ואיפה? שני | 3.6 | 20:30 | ZOOM

לפרטים והרשמה >> haplatforma.org.il/1586
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

כוחות משטרה הוזעקו להגן על השרה גילה גמליאל הנצורה במכון ויצמן ברחובות בגלל מפגינים מהשמאל

מערכת האתר | | תגובות: 39
צילום סרטון עמוד הטלגרם עמית סגל ונאווה רוזיליו


בשעה זאת מבקרת ח"כ גילה גמליאל שרת החדשנות, המדע והטכנולוגיה במכון ויצמן.

בקבוצות השמאל יצאו בקריאה לתומכי ההפגנות להגיע למכון ויצמן ולשבש את ביקורה במקום ומכנים את השרה "משת"פית"

למקום הוזעקו שוטרים והם מפרידים בין השרה הנצורה באחד החדרים בה מתקיימת הפגישה המתוכננת לבין המפגינים.

לא נרשמת אלימות אלא רק צעקות.

גם סגן ראש העיר אביב איטח הגיע לפגישה ולתמוך בשרהכך פרסמו המפגינים לקראת הגעת השרה

הקפצת משת״פית! 🚨🚨🚨

היום, שלישי: גילה גמליאל, מכון ויצמן, 12:30


גילה גמליאל (לשעבר שרת המודיעין! - הצלחה כבירה) תבקר היום ב- INCPM (המכון הישראלי הלאומי לרפואה מותאמת אישית, מגדל השמש במכון ויצמן למדע רחובות) במסגרת סיור של משרד המדע החל משעה 12:30 במכון ויצמן. בואו לספר לה מה אתם חושבים על הפעולות שלה במדרון קבלת ההחלטות האומללות שהחריבו את ישראל, והמשך תמיכתה בממשלת הדמים וההפקרה 🩸


‏ידע כל משת״פ של ממשלת הטבח, ההפקרה, הביזה, ההשתמטות והחורבן האכזרית והפושעת: זעם העם ירדוף אתכם לכל מקום, עד שתעופו מחיינו! ✊

התפרסמו 39 תגובות לכתבה.
 • גליה במכון? בטח הורידה את הIQ של המכון לחצי מהרגיל...
  הגב 21.05.24 14:40
 • פורעי השמאל בפעולה אנרכיסטית
  21.05.24 15:59
 • שרת הכלום ושום דבר. שנים שהיא שרה ומלבד פגישות אישיות במשרד שלה וקידום אינטרסים פוליטיים היא לא עשתה כלום - אפילו לא הכירה את העובדים במשרדים שעליהם הופקדה. המחדל הגדול הוא שלא העיפו אותה כבר לפני שנים.
  הגב 21.05.24 14:41
 • וצראו מי צבר שלה במועצת העיר, איך זה קשור בדיוק לתיק הספורט?
  22.05.24 08:25
 • בושה אנשים איבדו חיים ואתם חכמי חלם מחפשים להפגין על כלום ושום דבר.לא יעזור לכם רחובות כולה ליכודניקים בנשמה .תעברו עיר
  הגב 21.05.24 14:43
 • ברחובות שולט הטמטום הימני. טמטום ימני מלא-מלא
  21.05.24 14:53
 • מפגינים זה כל כך 6.10!! די כבר, רק ביחד ננצח!
  21.05.24 18:29
 • ביחד עם מי אני שואל. ביחד עם אלה שנתנו מזוודות כסף לחמס או ביחד עם אלה שלא רוצים להתגייס לצבא ולהלחם בעזה? באמת שאני מחפש את הביחד שלך ולא מוצא אותו.
  22.05.24 06:51
 • לא חסר משועממים ברחובות רק מחפשים על מה לריב לכו להתנדב לעזור במקום לחפש איזה רע לעשות חבורת קפלן המגעילה
  הגב 21.05.24 15:00
 • לך אתה להתנדב.. תעשה משהו מועיל
  21.05.24 15:42
 • הם ממומנים על ידי אירן
  21.05.24 16:02
 • טוב שלא אמרת מי מממן אותך
  22.05.24 06:52
 • דיי לפילוג הזה מה זה??!! יש גם מפגינים מהימין מאז ה7.10 עורך האתר הזה מסית.
  הגב 21.05.24 15:01
 • טוב שכך
  הגב 21.05.24 15:03
 • א כמה שגיאות כתיב יש בכתבה הזו לא קושים בגלל אלא עקב ב מי קבע שהם מהשמאל זה מוכח?
  הגב 21.05.24 15:05
 • אתה ליצן... אלא מאיפה?
  21.05.24 18:47
 • יש פקקים בהרצל ? הכי חשוב לא עדכנתם?
  הגב 21.05.24 15:08
 • לכו תפגינו נגד הבוגדים שפרסמו בתקשורת הבינלאומית שהם לא יצייתו לממשלה ולכן האויב תקף את המדינה.
  הגב 21.05.24 15:14
 • אחים לנשק הורסים את המדינה. עשבים שוטים. גידולי פרא. איך צמחו לנו כאן אנשים כאלו. אני משפשף את העיניים ולא מאמין.
  הגב 21.05.24 15:14
 • 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
  21.05.24 15:29
 • הם אלה שעזרו למצוא את מס הטלפון של כל המפונים כדי שיוכלו לקבל עזרה ולא הממשלה. חבל שאתה רק עסוק בלגיד דעה בלי לבדוק עובדות
  21.05.24 15:45
 • חוץ מלדאוג למשפחה שלה למספרי מוניות ותחנה בגדרה לא עשתה כלום
  הגב 21.05.24 15:21
 • נמאס מהם, צועקים בושה והם מביישים אותנו לגמריי הדבילים
  הגב 21.05.24 15:26
 • הכוונה שלהם לפגוע במדינה
  21.05.24 16:04
 • בושה אתם קומץ של קפלניסטים שכופים את דעתם באלימות כן כן לעמוד מול אדם ולצעוק אני נכנס איתך ללא הסכמה או ללא אישור זו תוקפנות כל שיבוש שאתם מיצרים שגורם לאדם אחר לקושי או מגבלה זו תוקפנות !!! בדרך הזו אתם גורמים ליותר פילוג בעם והאויבים שלנו חוגגים ומתחזקים מכך מתי כבר תפנימו ותשנו גישה ,תמשיכו לעשות את אותו הדבר שום דבר לא השתנה אם אתם רוצים לא רק לעשות רעש ולשנות באמת אז תעשו אחרת
  הגב 21.05.24 15:30
 • מה הם מסוגלים לעשות רק לצעוק בושה ולשבש את החיים לאנשים
  הגב 21.05.24 15:36
 • כתבה מגמתית. נצורה, לא פחות. עוד נבחרת ציבור, שעושה כלום ושום דבר, מלבד להתהדר בטייטל מכובד (מביישת אותו). ולטיפש שכתב: ברחובות יש גם אנשי ימין שהם לא ליכוד, ובמצבה היום עם היו״ר הכושל, זו ממש לא סיבה לגאווה. ודר״כ אגב, אני ימני גאה !
  הגב 21.05.24 15:38
 • צודק !!!
  21.05.24 15:58
 • ותראו מי החברים שלה במועצת העיר שלנו
  22.05.24 08:27
 • אני מבין שכל אלה שמגנים את הפגנות כביכול "השמאל" בעצם תומכים במה שקורה במדינה ואת התנהלות הממשלה ?
  הגב 21.05.24 15:41
 • למזלנו נתניהו ראש הממשלה אחרת כבר לא היתה לנו מדינה
  21.05.24 16:07
 • כל הכבוד יישר כח
  הגב 21.05.24 15:45
 • מכון ויצמן לא זקוק לביקורים עדיף שכל אנשי הציבור ילכו למשפחות שכולות למשפחות מפונות ובעיקר למשפחות של חטופים שם נדרשת אמפטיה ואהדה. כל כך מעטים עושים זאת. חבל
  הגב 21.05.24 15:49
 • האמת אני מתביישת שאני גרה ברחובות עם כאלה אנשים וגם עופר כסיף עדיף לעבור לעיר אחרת
  הגב 21.05.24 16:08
 • יופי
  הגב 21.05.24 17:01
 • היא עוד מראה פרצופה בציבור? שרת המודיעין שנעלמה
  הגב 21.05.24 18:12
 • שרת המודיעין שיושבת עם מחזיק תיק הספורט במכון ויצמן, נשמע כמו התחלה של בדיחה טובה, רק חבל שהיא עלינו
  22.05.24 08:28
 • שילכו כל ה שרים אוכלי חינם. על חשבון משלמי מיסים
  הגב 21.05.24 18:46
 • קומץ פרחחים חדורי שנאה לכל מי שאינו דומה להם וחושב אחרת מהם .השנאה תפילם לשאול . לא תזכו לשלוט לעולם .אמן כן יהיי רצון
  הגב 21.05.24 21:15
 • אורח

ביום רביעי 5.6 תתקיים הקרנת הסרט היט מן בקניון רחובות במסגרת אירועי סינמה בייבי להורים ותינוקות

לינק להרשמה בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


קניון עופר רחובות, מקבוצת קניוני עופר, יוצא בסרט חדש להורים סינימה בייבי, במסגרתו תיערך הקרנת הסרט: "היט מן", להורים ותינוקות, ב-32 ₪ בלבד בקולנוע HOT CINEMA .

קומדיית אקשן בכיכובו של גלן פאוול ("רק לא אתה")

הפעילות מיועדת להורים עם תינוקות, בעיקר למי שנמצא במהלך חופשת הלידה.

באולם הצפייה אין חוקים ניתן לדבר ולבכות בקול, זוהי הזדמנות למפגש עם הורים נוספים, להחליף טיפים, חויות ועצות לתקופת ההורות המרגשת והמאתגרת.

מתי? יום רביעי 5.6.24

לו"ז

09:30 התכנסות עם קפה ומאפה

10:00 הקרנת הסרט "היט מן"

למעבר להרשמה לחצו כאן
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תומר סעד, מנהל בית הנוער חץ קדימה ברחובות, קיבל את אות מחנך השנה לשנת 2024

מערכת האתר | | תגובות: 1
צילום מתוך דף הפייסבוק עירונוער רחובות


תומר סעד, מנהל בית הנוער חץ קדימה ברחובות ותושב העיר, קיבל את אות מחנך השנה לשנת 2024. עירונוער רחובות הביעו שמחה על שיתופי הפעולה המתרחבים עם ארגון "רשת בתי הנוער קדימה", המאפשרים עבודה פוריה ומשמעותית בחינוך הבלתי פורמאלי בעיר.

הארגון הביע גאווה על כך שיש בקרבם אנשי חינוך רבים העושים ימים כלילות על מנת לדאוג לילדים ובני הנוער בעיר ובחברה הישראלית בכלל. פעילותו של תומר סעד זכתה להערכה ולהוקרה, במיוחד בתקופה מאתגרת זו.

תומר סעד נבחר לקבל את אות מחנך השנה בזכות היותו מקור השראה למחנכים ומחנכות, ומהווה דוגמה ומופת לאחריות ומנהיגות. עירונוער רחובות הביעו גאווה והערכה כלפיו.


על רשת בתי הנוער "קדימה"

רשת בתי הנוער "קדימה" מפעילה 22 סניפים ומהווה מסגרת חינוכית מצמיחה ומעשירה עבור ילדים ובני נוער המתגוררים בפריפריה החברתית והגיאוגרפית של מדינת ישראל. בתי הנוער פועלים לתת מענה הוליסטי כדי שבוגר בית הנוער יצליח להשתלב בחברה הישראלית, לממש את עצמו ולהיות אזרח מועיל ותורם.

וזאת בין היתר בפעולות לצמצום פערים בחינוך, מניעת נשירה וחינוך ערכי. זאת מטרתנו וזאת פעולתנו בבתי הנוער "קדימה".


התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • ימים כלילות ????, נכון לכתוב לילות כמים, ייעוץ לשוני/הגהה !!!!.
  הגב 21.05.24 14:25
 • אורח

ביום רביעי 29.5 תוצג בהיכל התרבות רחובות הצגת הילדים "זה בראש שלך" בעלות של 55 ש"ח

לינק לרכישה בעזרת הקופון מצורף בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום: יוסי צבקר


היכל התרבות מזמין את ילדי רחובות להצגת הילדים זה בראש שלך בעלות של 55 ש"ח בלבד

בכל אחד מאיתנו קיימים השכל והרגש הם שמנהלים את חיינו, מבלבלים אותנו רגע לפני קבלת החלטה חשובה ובעיקר גורמים לנו ללמוד כיצד להתמודד. ״זה בראש שלך״ הוא סיפורו של כל ילד שהראש והלב שלו מתווכחים ביניהם כל כך חזק עד שקשה לו לשמוע את עצמו. איך הוא יתגבר על זה?

רביעי | 29.5 | 17:30 | בית העם רחובות - היכל התרבות העירוני

מחיר מיוחד | 55 ש''ח לכרטיס | עם קוד קופון: 55

לרכישת כרטיסים did.li/rU15q
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

החל מיום שלישי 28.5 יתקיימו מופעי מוסיקיץ -קונצרטים של פילהרמוניה רחובות

הכניסה חופשית

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


החברה העירונית רחובות מזמינה את התושבים לאירועי מוסיקיץ - סדרת קונצרטים של פילהרמוניה רחובות ברחבי העיר בכניסה חופשית

תוכנית האירועים

שלישי 28.5 שעה 20:00 קריית החינוך למדעים

סימפוניק בנד רחובות


יום שישי 7.6 שעה 11:00 היכל התרבות

תזמורת הג'אז רחובות


יום חמישי 20.6 שעה 19:00 הקונסרבטוריון העירוני רחוב יעקב 48

תזמורת כלי נשיפה רחובות


יום שני 24.6 אולם אשכול פיס חנה אברך 25

תזמורת קלאסיקה רחובות
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בית ספר יבניאלי באושיות ייסגר! בעקבות אחוז רישום נמוך בית ספר יבניאלי ברחובות עתיד להיסגר בשנת הלימודים הבאה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 13


משרד החינוך הודיע כי בעקבות אחוז רישום נמוך לבית הספר "יבניאלי" – בית הספר ייסגר בשנת הלימודים הבאה.

בשבועות האחרונים ראש העיר ומחזיק תיק החינוך מתן דיל השקיע מאמצים רבים מול בכירי משרד החינוך בניסיון למנוע את סגירת בית הספר, אך ההחלטה התקבלה ע"י משרד החינוך בעקבות אחוזי רישום נמוכים במיוחד שלא מאפשרים להשאיר את בית הספר פתוח.

מאז קבלת ההחלטה ע"י משרד החינוך, מינהל החינוך בעיריית רחובות מעניק ליווי רגשי ומקצועי להורים ולתלמידים ופתח בפניהם את האפשרות להירשם לכל בתי הספר היסודיים בעיר כדי להעניק לכל תלמידה ותלמיד את המסגרת החינוכית המתאימה להם ביותר.

המהלך בוצע בשקיפות מלאה ובשיתוף פעולה עם הנהגת ההורים העירונית.

בימים אלה אפרת צוקרמן, ראש מינהל החינוך בעיריית רחובות פועלת מול משרד החינוך כדי לבחון את נושא מעבר מוסד חינוך עירוני אחר למבנה ביה"ס יבניאלי. כשתתקבל החלטה היא תובא לידיעת הציבור.


תגובת מחוז מרכז שבמשרד החינוך:

בשנת הלימודים תשפ"ה מספר התלמידים הנרשמים לבית הספר, בכל שכבות הגיל, לא הצדיק את המשך קיומו של המוסד החינוכי.

בהחלטה משותפת של הרשות המקומית ומשרד החינוך ביה"ס ייסגר. תהליך הסגירה לווה בשיח של נציגים מהמשרד והעירייה עם הקהילה הבית ספרית.
התפרסמו 13 תגובות לכתבה.
 • המבנה כבר ינוכס לחרדים שמשתלטים בעיר על כלמבנה ציבורי לטובתם!!!
  הגב 21.05.24 13:04
 • ינוכס לחרדים?..כי לצביון הלא דתי מותר לקבל הכל.. באמת סליחה שהם נושמים..
  הגב 21.05.24 13:08
 • הציבור הלא חרדי גם תורם למדינה ולאנושות.
  21.05.24 18:11
 • משחק מכור
  הגב 21.05.24 13:31
 • לצערנו זה כנראה הכיוון עבור הסקטור הדתי.
  הגב 21.05.24 14:25
 • די לא יפה רחובות היא עיר שגם דתיים וחילוניים חיים יפה ביחד
  הגב 21.05.24 14:50
 • ובעזרת ה" תמיד נהיה ביחד כולנו יהודים וכולם מתגייסים לצבא
  הגב 21.05.24 14:51
 • לא להאמין בית ספר בין הוותקים נסגר? יש באיזור שכונת רחובות שלי וקצה מילצין אשר יכולים להירשם לשם... בכתבה יש סתירות מצד אחד כתוב שדיל נלחם שבית הספר לא יסגר.. ומצד שני כתוב שזה נעשה בהסכמת ראש העיר ומח החינוך. במקום לדאוג שייהיו כיתות קטנות דואגים למלא כיתות וגנים ולכן גם המון גנים נסגרים. כנראה מקבלים על זה תקציב..
  הגב 21.05.24 15:34
 • עצוב, אני בן 62 למדתי שם יסודי . הכל נעלם, קידמה.
  הגב 21.05.24 18:10
 • ואוו.. עצוב מאוד. גם אני בוגרת יבניאלי. סיימתי שם לפני 55 שנים.
  הגב 21.05.24 19:42
 • עצוב מאוד גם אני. וגם ילדי למדו שם.
  הגב 21.05.24 20:39
 • בית הספר מספר 1
  הגב 21.05.24 21:58
 • בית ספר מספר 1. י לי צמרמורת וצער עמוק. הכול כסף ולא טובת התלמידים. עכשיו יהרסו בתי ספר אחרים עם כמות גדולה של תלמידים.
  הגב 22.05.24 07:36
 • אורח

ביום רביעי 29.5 עיריית רחובות תקיים ערב חשיפה לתוכנית "חזל"ש - מסע שיבה הביתה" לנשות ואנשי המילואים בעיר

התכנית כוללת 6 מפגשי שיח קהילתיים בהם יוכלו המשתתפים לשתף ולעבד את החוויות שעברו בזמן השירות ולקבל מיומנויות וכלים חשובים שיעזרו להם לעבור ממצב לחימה לשגרת החיים.

מערכת האתר | | תגובות: 2
צוות הרשות לביטחון קהילתי


הרשות לביטחון קהילתי ופורום נשים רחובות מזמינים את נשות ואנשי המילואים שחזרו מהחזית ומהעורף להצטרף לתכנית קהילתית- "חזל"ש – מסע השיבה הביתה"

התכנית כוללת 6 מפגשי שיח קהילתיים בהם יוכלו המשתתפים לשתף ולעבד את החוויות שעברו בזמן השירות ולקבל מיומנויות וכלים חשובים שיעזרו להם לעבור ממצב לחימה לשגרת החיים

עם תחילת מלחמת חרבות ברזל עיריית רחובות הובילה את העשייה למען משפחות המילואים בכל תחומי החיים.

בשלב זה רוב מגויסות ומגויסי המילואים ששוחררו מהלחימה נדרשים לחזור לשגרת החיים השוטפת הכוללת עבודה במשרה מלאה, זוגיות והורות. בעקבות החוויות המורכבות שחוו בחודשי הלחימה האינטנסיביים, רבים מהמגויסות והמגוייסים מתקשים לחזור לשגרת חייהם בקלות ולכן הרשות לביטחון קהילתי ופורום נשים רחובות בשיתוף SOUL TALK ונט"ל מזמינים אותם להשתתף בתכנית- "חזל"ש – המסע השיבה הביתה" בה יקבלו ליווי ותמיכה בתהליך החזרה לשגרת החיים.


צוות פורום נשים רחובות


התכנית מיועדת לנשים וגברים שחזרו משירות מילואים בחזית ובעורף ובמסגרתה יתקיימו 6 מפגשי שיח קהילתיים אותם ינחו מנחים מקצועיים בתחום. מטרת העל של התכנית נועדה לאפשר לכל חייל/ת מילואים לעבד את חוויות המלחמה, לחזור לשגרת החיים תוך רכישת מיומנויות משמעותיות שיעזרו בצמצום הפערים במעבר בין לחימה לשגרה.


ערב החשיפה לתוכנית חזל"ש – מסע השיבה הביתה יתקיים ביום רביעי הבא, 29.5 בשעה 19:30 בפאב ה Patrick's Park בפארק המדע (רח' פקריס 6). במהלך הערב תתקיים הרצאה של תומר פורן, מנחת קבוצות וסדנאות חוסן ומשרת מילואים פעיל, בנושא החזרה לשגרת החיים לאחר המלחמה. ניתן להגיע למפגש עם בן/ת הזוג. ההשתתפות בהרצאה והשיח הינה ללא כל עלות וניתן להירשם אליה בקלות > https://did.li/qH7Nfראש העיר, מתן דיל:

צילום: שרון גבאי


"נשות ואנשי המילואים התגייסו למעננו וכעת כולנו מגויסים למענם. התכנית החדשה שהקמנו עבורם תעזור להם לעבד את התחושות והחוויות מהחודשים האחרונים, תכיר להם משרתות ומשרתי מילואים נוספים שחוו חוויות דומות וגם תעניק להם כלים חשובים בתהליך החזרה לשגרת החיים. אנחנו איתכם ונמשיך ליזום למענכם תכניות נוספות בהתאם לצרכים שיעלו מהשטח בהמשך הדרך".


חבר המועצה עו״ד שמואל בר דאנזאן, מחזיק תיק חוסן קהילתי:


"נעשה כל שביכולתנו כדי להגביר את המענים והרווחה של המילואימניקיות והמילואמניקים שחרפו נפשם במלחמת חרבות ברזל. ישנה חשיבות עצומה בקיום קבוצות שיח קהילתיות לרווחה הנפשית של השבים הביתה ואני שמח שהצלחנו ליצור במה מתאימה ומקצועית לכך. תודה לצוות הרשות לביטחון קהילתי על העבודה החשובה. אנו נמשיך לעשות הכל על מנת להקל את חזרתם של הגיבורות והגיבורים לשגרת החיים״.


חברת המועצה אוה גור, מחזיקת תיק קידום מעמד האישה ויו"ר פורום נשים רחובות:


"החל מה-7 באוקטובר וגם לאורך כל המלחמה זכינו לראות נשים מובילות וחזקות שהצליחו להציל חיים. גם עכשיו, כשמילואימניקיות רבות שוחררו ונשות מילואים חוזרות לשגרת חייהם לצד בני הזוג אנחנו לצידן ולשם כך הקמנו את התכנית החדשה שנועדה להחזיר את החיים לשגרה בדרך הטובה והבריאה ביותר. אני אשמח לראות כמה שיותר משרתים ומשרתות מילואים משתתפים בתכנית החדשה והחשובה שהובלנו יחד למענן ולמענם".
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • איך יוני רוטנברג שלא עשה צבא קשור לנשות המילואים?
  הגב 21.05.24 13:25
 • קשור? פחות מעניין אותו העיקר שיש תמונה
  21.05.24 15:35
 • אורח

החל מיום חמישי 23.5 יחלו אירועי ל"ג בעומר ברשת חוויות רחובות עם מופע אש, תהלוכת ל"ג בעומר והצגות ילדים

תוכנית האירועים המלאה בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


רשת חוויות מפרסמת את תוכנית אירועי ל"ג בעומר שיתקיימו במרכזי הרשת. במהלך השבוע הקרוב ייהנו הילדים ממופעי אש, הצגת אש, תהלוכת ל"ג בעומר ועוד

תוכנית האירועים

• להטוטן החצר: מופע ג'אגלינג אקרובטיקה ואש בשיתוף הקהל - תנופה

חמישי | 23.5.24 | 17:30 | לכל המשפחה | 10 ₪ (מגיל שנתיים כולל הורה)

להרשמה >> לחצו כאן

הצגת ילדים: "הדייג ודג הזהב" - רחובות ההולנדית

ראשון | 2.6.24 | 17:00 | לגילאי 3-7 | 35 ₪

להרשמה >> לחצו כאן

• הפנינג ל"ג בעומר לכל המשפחה בשיתוף חב"ד: תהלוכה, מופע אש, בינגו נושא פרסים - שוויץ רחובות החדשה

ראשון | 26.5.24 | 16:30 | לכל המשפחה | הכניסה חופשית

הכניסה חופשית

• סיפור בתנועה: סיפור בר כוכבא - חצרות המושבה

שלישי | 21.5.24 | 17:00/18:00 | לגילאי 2.5-4.5 | 40 ₪ הורה+ילד, 25 ₪ ילד נוסף

קבוצה ראשונה 17:00-17:45 - לגילאי 2.5-3.5 - להרשמה >> לחצו כאן

קבוצה שנייה 18:00-18:45 - לגילאי 3.5-4.5 - להרשמה >> לחצו כאן

• הצגת תיאטרון לילדים: ל"ג בעומר בארמון עם תאטרון קרן אור - פסגת המדע

חמישי | 23.5.24 | 17:00 | לגילאי 3-6 | כניסה חופשית מותנה בהרשמה מראש

הכניסה חופשית בהרשמה מראש >> לחצו כאן
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום רביעי 22.5 מכבי רחובות בכדורסל במשחק מכריע במאבק על הכרטיס לגמר הפלייאוף

אמש התקיים המשחק השלישי בסדרת משחקי חצי הגמר כאשר מכבי רחובות הייתה חייבת לנצח על מנת להישאר בתמונה. רחובות נלחמה ונצחה וכעת התוצאה עומדת על 1:2 מתוך 5 משחקים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3


רחובות מנצחת את הפועל גלבוע גליל ונשארת בתמונת המאבק לגמר הפלייאוף

אמש התקיים המשחק השלישי בשלב חצי גמר הפיילאוף בין מכבי רחובות להפועל גלבוע גליל כאשר רחובות הייתה חייבת לנצח על מנת להישאר בתמונה. רחובות נלחמה והצליחה לנצח את היריבה מהצפון 69:79. התוצאה כעת עומדת על 1:2 וכדי לעבור לשלב הגמר רחובות חייבת לנצח גם במשחק הבא כדי שההכרעה תעבור למשחק החמישי והמכריע.

המשחק יתקיים ביום רביעי 22.5 בשעה 20:00 בגן נר
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • מנצחים
  הגב 21.05.24 12:09
 • רחובות.מנצחים
  הגב 21.05.24 12:10
 • ואם בטעות יעלו מי יממן 4 מליון שקל מתן דיל ? אין גם אולם ראוי מי יממן אביב איטח המערבב הראשי ? לצערי הבטחות לחוד מעשיים לחוד מקווה שכל ההבטחות של מתן יתקיימו בתחום הספורט !!!!!!
  הגב 22.05.24 04:46
 • אורח

רשת חוויות על הבמה עם אליפות ההישרדות הגדולה במדינה בהשתתפות 600 חניכים

מערכת האתר | | תגובות: 0


רשת חוויות על הבמה עם אליפות ההישרדות הגדולה במדינה

בהשתתפות 600 חניכים, רשת חוויות הציגה את המפגן הגדול של אליפות רחובות בדניס הישרדות ומופעי הראווה.

המפגן הגדול בארץ התקיים היום (20.5) ברשת חוויות: הדגמות ראווה, קרבות אליפויות וחלוקת מדליות למנצחים. אליפות רחובות בדניס הישרדות, שהיא האליפות הגדולה ביותר במדינה, נערכה באולם הספורט ברזילי. באליפות השתתפו למעלה מ-600 חניכי דניס הישדרות, שמחציתם מתאמנים ברשת חוויות בין 15-25 שנה, במרכזי חוויות שוויץ המדע וחוויות שוויץ רחובות החדשה.

באליפות לקחו חלק ילדים מגיל 4 ועד מבוגרים מעל גיל 55, שקיימו קרבות על 8 זירות במקביל. בסיומן החלה הופעות ראווה של כל המתאמנים עד לחגורות השחורות. "מדובר בחוויה ייחודית ומיוחדת", אומר אריק עבדוש, מנהל המועדון, "אני גאה בחניכים שלי מקטן עד גדול בהורים ובמשפחות שלהם שרואים באנו בית לגדול בו. נעשה כל מה שצריך להמשיך להיות ראויים לאמון שלכם ולעתיד הילדים".

עוד מדגיש עבדוש כי הפעילות תורמת לחיזוק הגוף והנפש וכי המועדון מקבל רוח גבית חזקה מהנהלת הרשת: "כל הדבר הגדול והמיוחד הזה מתרחש בבית חם, ברשת חוויות, ואני מודה למנכ"ל גולן ביטון, שנותן תמיכה מלאה ורוח גבית ביחד עם צוות המנהלות והרכזות. ביחד נמשיך להיות יותר ויותר טובים".

גולן ביטון, מנכ"ל הרשת, אמר כי: "דניס הישרדות הוא מפעל חיים של אדם שקם בכל בוקר מתוך אמונה ואהבה לילדים, לאנשים ולמלאכת החינוך. התוצאות הן דורות של ילדי העיר שגדלו על ערכי הספורט הנוגעים בכוח המנטאלי של נפש והגוף, ובכישורי חיים הנותנים כלים להתמודדות קבוצתית ואישית שיוצרים חוסן וצמיחה. זוהי גאווה גדולה עבורנו ואני מודה לאריק, למנהלת מרכז שוויץ המדע אוסנת לוי ולרכזת אפרת חמישה, למנהלת מרכז שוויץ רחובות החדשה מירב אהרון והרכזת אורית חברוני, ולצוות המדריכים והמדריכות המסורים. האליפות משקפת היטב את העבודה הקשה של הילדים והליווי והתמיכה של ההורים לאורך הדרך".התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

נפתחה קבוצת וואטסאפ למחפשי דירות ברחובות! חברי הקבוצה מקבלים עדכונים ישירות לוואטסאפ על דירות יד שנייה וחדשות למכירה ברחובות. בעלי דירות המעוניינים לפרסם בקבוצה מוזמנים לקבל פרטים בפון 052-8030056 ... בכתבה לינק הצטרפות לקבוצה למחפשי דירות ברחובות

לוח הדירות הגדול של רחובות בעמוד 3/5

אבי בר |


אתר be106 העוסק בחדשות בתחומים שונים ומתמחה בתחום הנדל"ן, פתח לתושבים המחפשים לרכוש דירות ברחובות, קבוצת וואטסאפ "דירות למכירה ברחובות"

מאז פתיחת הקבוצה נרשמו לשירות כ - 850 מחפשי דירות והרשימה גדלה מיום ליום.

הפרסום וניהול הקבוצה על ידי be106 נדל"ן

קיימת אפשרות לשת"פ עם מתווכים בתנאים מסויימים

בעלי דירות יד שנייה וקבלנים המעוניינים להציע דירה למכירה ברחובות בקבוצה מוזמנים לקבל פרטים

052-8030056


מחפשי דירות ברחובות המעוניינים להצטרף לקבוצה ולקבל מידי יום דירות למכירה ברחובות

להלן לינק הצטרפות למחפשי דירות ברחובות

https://www.be106.net/whatsapp/realestate/233

אליפות הטניס ברחובות 2024 יוצאת לדרך! ההרשמה נפתחה, התחרות תתקיים בין 24 במאי ל-7 ביוני

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום: צילום אולפני רחובות


אליפות הטניס ברחובות 2024 יוצאת לדרך!

עיריית רחובות והחברה העירונית יקיימו החל מיום שישי, 24 במאי 2024, את אליפות הטניס ברחובות ע"ש אהוד הדר ז"ל. ההרשמה לתחרות נפתחה ומוזמנים להשתתף בה תושבי רחובות או תושבי חוץ הרשומים במועדוני טניס ברחובות.

לפרטים והרשמה לחצו כאן

עיריית רחובות והחברה העירונית יקיימו גם השנה את אליפות רחובות בטניס לזכרו של אהוד הדר ז"ל, בה ישתתפו שחקניות ושחקני טניס בכל הגילאים והרמות. בתחרות עתידים להתחרות תושבי רחובות או תושבי חוץ הרשומים באחד ממועדוני הטניס בעיר.

ניתן להירשם לאליפות עד לשעה 12:00 ביום שלישי, 21 במאי 2024. לפרטים והרשמה לחצו כאן

הגרלת התחרות תתקיים במועדון הטניס מכבי עמיחי רחובות ליד הספורטק, ביום רביעי, 22 במאי בשעה 9:00. תוצאות ההגרלה ומועדי המשחקים יפורסמו באתר "אליפות רחובות בטניס".

האליפות תיפתח ביום שישי, 24 במאי, ותסתיים ביום שישי, 7 ביוני, בטקס סיום חגיגי עם חלוקת גביעים ופרסים במועדון הטניס מכבי עמיחי רחובות ליד הספורטק.

ראש העיר מתן דיל: "בכל שנה משתתפים באליפות הטניס מאות מתחרות ומתחרים בכל הגילים. גם השנה אנחנו מזמינים את שחקניות ושחקני הטניס בעיר להפגין את היכולות שלהם על המגרש וליהנות מחוויה ספורטיבית מיוחדת".

מ״מ ראש העיר ומחזיק תיק הספורט, אביב איטח: "אנחנו מקדמים את כל ענפי הספורט ומזמינים את התושבות והתושבים להשתתף בתחרות הטניס השנתית. אליפות הטניס היא ההזדמנות של כישרונות הספורט הצעירים בעיר להתחרות וגם לקטוף פרסים".

מנכ"ל החברה העירונית, אייל פרנקל: "החברה העירונית, באמצעות אגף הספורט, ממשיכה במסורת ארוכת השנים ותקיים גם השנה את אליפות הטניס העירונית. האליפות היא דוגמא לערכי המצוינות, אותם אנו מטפחים מגיל צעיר במסגרות חוגי הספורט העירוניים שלנו. בואו להשתתף וליהנות מחוויה ספורטיבית".


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

החל מיום שישי 24.5 הקרקס הבינלאומי CIRCO CIRCO יגיע למתחם בילו סנטר בהפקת ענק עם אקרובטים, פעלולנים, רקדנים ועוד

כרטיס כניסה: 102 ש''ח. מחיר הטבה בלעדית לחברי MY OFER: 89 שח בלבד.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3
קופות תל אביב


הקרקס הבינלאומי CIRCO CIRCO יציג מופע ענק בעופר בילו סנטר

הפקת ענק בינלאומית, לכל המשפחה, ללא חיות, קרקס וירטואוזי, מרתק, סוחף, ססגוני ומרהיב בהשתתפות אקרובטים, פעלולנים, רקדנים, לוליינים וליצנים,

מתחם הקניות והבילוי עופר בילו סנטר אאוטלט, מקבוצת קניוני עופר, מארח לראשונה את קרקס CIRCO CIRCO, המיועד לכל המשפחה, ללא חיות, סוחף, ססגוני ומרהיב, קרקס וירטואוזי, מרתק, ובקצב דרום אמריקאי.

קרקס קולומביה הוא הפקת ענק בינלאומית, בהשתתפות אקרובטים, פעלולנים, רקדנים, לוליינים וליצנים, ומלא בהפתעות.

הקרקס יציג בעופר בילו סנטר אאוטלט, החל מה 24.5.2024 עד 15.6.2024 והוא כולל ארבעת הנאמברים הגדולים של עולם הקרקס הלטיני, במופע אחד גדוש ועוצר נשימה. מעטים הקרקסים שמציגים את ארבעתם במופע אחד.

הנאמברים יבוצעו ע"י אמנים מומחים, כולם יוצאי משפחות הקרקס הקולומביאני עטור התהילה לדורותיהם. בין הנאמברים: כדור ברזל ענק בתוכו דוהרים 3 אופנוענים, מעופי אויר מלאי השראה, אחד מגדולי הליצנים בקולומביה – קסרולו - אשר מציג קטעי הומור מרגשים ומצחיקים עד דמעות כמיטב הקומדיה הקרקסית הלטינית ומופע להקת רקדנים בסגנון סלסה.

כרטיס כניסה: 102 ש''ח.

מחיר הטבה בלעדית לחברי MY OFER: 89 שח בלבד.

ניתן להתעדכן בשעות המופעים באתר קופות תל אביב.

מיקום הקרקס – צמוד ללונה פארק בחניה הגדולה ליד אוטו סנטר בעופר בילו סנטר.

התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • האם יש מועדנים עם הנחות עמוקות יותר? איזה?
  הגב 21.05.24 09:25
 • האמת שווה, הייתי שבוע שעבר והיה יפה מאוד
  הגב 21.05.24 11:13
 • מה המחיר לגיל השלישי,אין היתחשבות בהם.
  הגב 21.05.24 21:51
 • אורח

חגיגות שבוע הספר, מופע של דנה ברגר, ערב שירה ומוזיקה ועוד יתקיימו במהלך חודש יוני בבית מיכל רחובות

תוכנית האירועים המלאה בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
בית מיכל


חודש יוני בבית מיכל רחובות

תושבי רחובות מוזמנים ליהנות משלל אירועי התרבות שיתקיימו במהלך החודש הקרוב בבית מיכל:

5.6 | 20:30 | מחזיקים את המעגל | ערב של שירה, מוזיקה, וסיפורים על בולאט אקודז'בה, מגדולי המשׁוררים-השׁרים (בָּארְדִים) הרוסים.

תרגומים חדשים של שירי המלחמה, הכאב והנחמה הנפלאים ביותר שכתב ושר, ושירים מן השירה העברית שמתכתבים עם הזמן הזה ועם יצירתו. עם דינה דייצ'מן (תרגום, שירה וגיטרה) והמשורר אלכס בן ארי.


19.6 | שבוע הספר בבית מיכל

20:00-17:00 | שוק קח-תן ספרים | הכניסה חופשית

20:30 | הארכיבאית | מופע מיוחד של אנסמבל עיתים, מפגש תיאטרוני אינטימי וחד פעמי עם טקסטים של גדולי הסופרים והסופרות התרבות העברית, שבסופו סדנת כתיבה תרפויטית קצרה בשיתוף הקהל (כרטיס בתשלום)


26.6 | 20:30 | סופשנה בחצר בית מיכל | דנה ברגר במופע אקוסטי אישי ומנחם, רק היא והגיטרה, בשירים חדשים וישנים.

לפרטים נוספים והרשמה https://bit.ly/4dJXjwB

בית מיכל, רח' הגר"א 10 רחובות | 08-9467998
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח

אורח
30.04.24 10:55
למכירה בית דו משפחתי ברחובות +מחסן 24 מר ברח' טשרניחובסקי בשכונת גבעתי,על מגרש פרטי 383.5 מר. אופציה לבניה רוויה (כ-14 יח' דיור) על השטח כולו 767 מר. הבית רשום בטאבו נייד - בתיה 0544867984
אורח
20.04.24 13:40
מדגיש ומזהיר מפני מתווכים עושקים..2% לא לדום להם נגמר הקרטל הזה..0.5 עמלה מספקת ןדייי .....רובם קומבינות..ויש להם עורכי דין שלהם ..לא להתפתות ..הם ככלבים ירצו אחריכם
אורח
24.04.24 14:04
רואה את הכתוב ומזדההה ....אין לתת יד למתווכים שההשכלה שלהם מינימלית ובזכות קשרים ללא כישורים עובדים על אנשים בעיניים...אז היזהרו מנוכלות של מתווכים משני המינים 0.5 אחוז זה המוןןן,,,
אורח
24.01.24 17:11
צדיקי הדור מגיני סילמן זסטרוק הבנו הכל בגלל המערך ואתם צדיקי הדור
אורח
26.01.24 19:15
נראה שאתה במהלך אירוע מוחי, גש להיבדק.
אורח
24.03.24 10:35
מציע עזרה פסיכיאטרית
אורח
24.01.24 17:09
בודאי כל כותבי ההערות לגבי גב סילמן צדיקי הדורו
אורח
14.01.24 09:58
אני שוכרת דירת 3.5 חדרים בשכונת רמז, ..... מחפשת 3 חדרים קרקע
אורח
12.01.24 14:23
ממש כך עושקי ורמאים ומפילים לא פעם את הקונים בפח. קרה גם עם מוכרים שהם הפילו בפח ומשחה עם ילדים נשארה ללא קורת גג. מידיעה אישית. צריך להיזהר ממתווכים כולם חמדנים.
אורח
10.12.23 10:11
לכל התושבים שמוכרים ,,,ולמתעניינים אין רצון לאף קונה לשלם למתווך 2% עמלה!!!!!!!!!!!!!! שוד לאור היום ! 0.5 עד 1 סביר מעבר לכך שוד !!!!!!!!!!!!! עדיף לפרסם ללא תיווך , היענות תהיה אטרקטיבית יותר !!!!!! מתווכים עושקים רדו מהעץ !!!! אין טרף קל יותר !!!!!!!
אורח
10.12.23 10:12
ואו כמה נכון וצודק אתה !!!!!!!!!!!!!
אורח
11.12.23 23:23
לך לקנות דירה ללא הליווי של מתווך מוסמך ומומחה, ואחרי זה תראה שתיפול בידים של המוכר אין מישהו שיגשר ביניכם לא תצליח להגיע לעו’’ד טוב וליועצי משכנתאות טובים וכ’’כ הרבה דברים שמתווך טוב יכול לעזור לך ולייעץ לך, לסיכום מתווך טוב יודע להביא לך מחיר יותר טוב שישתלם ה2% שלו פי 2 לפחות וכל מיני בלתמי’’ם שקורא בכל עיסקה שאף אחד לא יכול לפתור, אני חושב ש2% למתווך זה קצת די זול לעומת העבודה הקשה 😉
אורח
12.01.24 14:26
"לא תצליח להגיע לעו"ד טוב" איזו בדיחה כך אתם תופסים ברשת שלכם את הקונה האומלל מכל הכיוונים עו"ד שמשתף איתכם פעולה והוא לא לטובת הלקוח. העיקר לעשוק את הקונה מכל הכיוונים. בושה וחרפה.
אורח
14.01.24 09:10
אכן הם חושבים על עצמם בלבד
אורח
07.02.24 20:58
צודק זה ממש כך נפלתי בפח בגלל מתווך והעו"ד שמשתפים פעולה. נשארתי ללא בית וללא כסף
אורח
07.02.24 20:57
מוסמך לסובב את הקונה והמוכר כדי להשיג את הרווח המופקע שלו. שום גישור ושום עזרה בלוף אחד גדול .גזלנים. משפחה נשארה חסרת דיור בגלל מתווך .....ממש גזל לאור יול
אורח
24.04.24 14:07
נול פגיעה וזה האמת
הצג תגובות נוספות
אורח
09.11.23 05:43
דירת 4 חד על קומה שלמה ענקית. צד דרומי לגן העיר צד צפוני למדרחוב. משופצת ללא מעלית טל 0524035553


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח

אורח
10.02.24 13:59
להשכרה בראשלצ ברח' כצנלסון 3 חדרים ממוזגת יש דוד שמש. 3 כיווני אויר קומה שניה 0528225240
אורח
20.05.24 20:41
כמה עולה שכירות
אורח
07.01.24 23:13
להשכרה דירת סטודיו 2 חדרים+ מרפסת מקורה 20 מטר בבני עייש כולל מקרר, מכונת כביסה, ארון בגדים מחודש פברואר. מחיר 3000 שח. טל.054-4787102
אורח
05.11.23 10:48
דרוש דירת גן / פנטהאוז להשכרה בניין בוטיק בלבד לפרטים 050-526-7403 יגאל
אורח
28.10.23 21:28
דרושה דירה להשכרה ברחובות. רצוי דירה מחולקת לשניי שותפים דתיים.
אורח
21.10.23 10:00
להשכרה דירה בבת ים ללא תיווך . 2 חדרים 64 מטר . דירה שעברה שיפוץ מסיבי הכול חדש בדירה כולל מטבח , רצפה אמבטיה שירותים פשוט הכול הכול חדש .052-5302222
אורח
19.10.23 12:57
להשכרה. ללא תיווך 5חדרים 100 מ״ר, בשיכון המזרח. יש מקלט. קומה ראשונה מתוך 3 קומות,ללא מעלית. כניסה מיידית. טלפון 0536280767. 5000 ש״ח.
אורח
13.12.22 16:51
להשכרה
אורח
21.05.23 21:38
על מה מדובר
אורח
21.05.23 21:41
על מה מדובר בנס ציונה
הצג תגובות נוספות
אורח
21.11.22 09:46
.


לוח השפלה - רכב

אורח

אורח
28.04.24 03:21
קאיה פיקנטו ספורט הדגם היוקרתי, צבע אדום מטאלי מהמם, 2016, גג נפתח, חלונות חשמליים, מובייל, שמורה ומטופלת, ללא תאונות, נהגת יחידה, 146 קמ"ש, יד 3 מפרטי. 41,000 שח. 0524313212.
אורח
01.03.24 07:59
יונדאי I10 inspire למכירה, נמכר עקב קבלת רכב מהעבודה. עליה לכביש אוקטובר 20. אחרי טיפול, טסט, החלפת מצבר לחדש. רכב מאובזר מאוד עם מערכת מולטימדיה מובנת, אנדרואיד אוטו, מערכת התראה ובלימה לפני התנגשות, מצלמת רווס וחיישנים התראה.גמיש במחיר, לפרטים לירן 0526293270
אורח
05.11.23 10:49
סקודה למכירה 050-526-7403
אורח
02.10.23 15:41
הונדה סיוויק 1997 קמ 426761 סנורוף אוטו של ערסים עם כל התוספות של ערסים
אורח
15.02.24 15:33
כולל הגה?
אורח
07.09.23 20:33
רכב
אורח
23.06.23 11:05
היוןש מכיתה ו1
אורח
28.05.23 13:26
למכירה טויוטה קורולה היברידית 2019 52000 קמ יד 2 מצב מעולה, חסכונית, מחירון 0545555299
אורח
20.06.23 15:18
כמה עולה החלפת סוללה?
אורח
05.10.23 10:03
זה סוד שמור.
אורח
21.10.23 11:09
כנראה יותר ממחיר הרכב עצמו.חחח. רכב טוב.
אורח
17.12.22 12:54
שברולט אופטרה 2008, מצב מעולה, 0525268687


לוח השפלה - דרושים

אורח

אורח
22.05.24 08:32
לפנצ'רייה בגדרה דרוש עובד חרוץ אמין ומקצועי. *תנאים מעולים למתאימים *נחשב כעבודה מועדפת לאחר צבא *ניתן גם ללא ניסיון קודם פרטים - 0547692944
אורח
08.05.24 12:47
להשכרה דירת 2 חדרים קסומה ויפה ברחובות טל' 0505109808 נתן
אורח
11.03.24 14:50
משכרים דירה בנרקיס ראשון ירושלים 125 קומה3 דירה 14
אורח
27.02.24 20:18
השמת כוח אדם גרייאטרי https://lp.vp4.me/tm8s
אורח
08.01.24 23:58
מעוניין לתת שירותי דואר שליחויות חבילות ,מכתבים תשלומים הייתי סוכן דואר בסוכנות מנוחה ונחלה 18 בית הרופאים. ורוזה מקס 052-9289333 מקס
אורח
08.01.24 23:57
מעוניין לתת שירותי דואר שליחויות חבילות ,מכתבים תשלומים הייתי סוכן דואר בסוכנות מנוחה ונחלה 18 בית הרופאים. ורוזה מקס
אורח
28.12.23 16:00
מסיעי עמק איילון מחפשים דחוף נהגי אוטובוס נהגי מונית נהגי אוטובוס זעיר משכורת גבוהה בונוס למצטרפים חדשים.אילן: 053-7663673 בת שבע : 054-6766610 בת אל: 050-3209061
אורח
24.12.23 10:16
למכירה סוברו פורסטר אוסקה 2018 במצב מצוין 98000 ק"מ. יד ראשונה. נהג יחיד, 4 צמיגים חדשים. בטריה חדשה. גמישות במחיר 054-8820054 לא בשבת


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל