הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

נפתחה קבוצת וואטסאפ למחפשי דירות ברחובות!

בכתבה לינק הצטרפות לקבוצה למחפשי דירות ברחובות
למרות הלחימה מעל 230 אלף השאלות ספרים נרשמו בשנה האחרונה ברשת הספריות של רשת חוויות ברחובות - כל הפרטים על הספרים האהובים על התושבים בכתבה
במוצ"ש 22.6 תיסגר ההרשמה לטורניר סטריטבול רחובות 3X3

החלה ההרשמה לטורניר כדורגל וכדורעף גילאי 18 עד 35 לזכר הנופלים ולמען החטופים בשבי חמאס בספורטק רחובות - 26 ביוני

מערכת האתר | | תגובות: 1
צילום מתוך דף הפייסבוק הפלטפורמה מרכז צעירים רחובותהפלטפורמה – מרכז צעירים רחובות, בשיתוף אגף הספורט של החברה העירונית, מזמין את צעירי העיר בגילאי 18 עד 35 לקחת חלק באירוע הספורט העירוני הגדול.


האירוע יתקיים לזכר הנופלים במלחמת "חרבות ברזל" ולמען החטופים בשבי חמאס, ויכלול טורניר בענפי הספורט קטרגל וכדורעף.


מתי ואיפה:

רביעי, 26 ביוני, בין השעות 19:00-22:00, בספורטק רחובות.


ההשתתפות ללא עלות, בהרשמה מראש.


מעוניינים להצטרף? כאן נרשמים.

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • ומה עם גימלאים. מה-הם לא נחשבים ?
  הגב 30.05.24 23:00
 • אורח

למרות הלחימה מעל 230 אלף השאלות ספרים נרשמו בשנה האחרונה ברשת הספריות של רשת חוויות ברחובות - כל הפרטים על הספרים האהובים על התושבים בכתבה

"להפתעתי, למרות המלחמה ולמרות שקוראים רבים אמרו לנו בשבועות הראשונים של המלחמה שקשה להם לחזור לקרוא וקשה להם להתרכז, נרשמה עלייה במספר ההשאלות ובמספר הקוראים", כך מסכמת סיגל לוי בן ישי, מנהלת רשת חוויות בספריות, את שנת הפעילויות של רשת הספריות העירונית, שמובילה ומנהלת רשת חוויות.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


"יש לציבור צורך באסקפיזם" - אלפי קוראים חדשים נרשמו כמנויים בספריות, עלייה משמעותית בהשאלות ספרים

קרוב ל-3,000 תושבים נרשמו כמנויים חדשים בשנה החולפת ברשת חוויות בספריות, הרשת הגדולה בארץ עם מספרי שיא של מעל 234,000 השאלות ספרים; הארי פוטר עדיין כובש את הילדים, המבוגרים מעדיפים רומנים מתורגמים

"להפתעתי, למרות המלחמה ולמרות שקוראים רבים אמרו לנו בשבועות הראשונים של המלחמה שקשה להם לחזור לקרוא וקשה להם להתרכז, נרשמה עלייה במספר ההשאלות ובמספר הקוראים", כך מסכמת סיגל לוי בן ישי, מנהלת רשת חוויות בספריות, את שנת הפעילויות של רשת הספריות העירונית, שמובילה ומנהלת רשת חוויות. לדבריה, "המסקנה שלי היא שכנראה יש לציבור צורך באסקפיזם, בבריחה מהמציאות אל תוך עולם הספרים. רואים את זה גם בעובדה שכמעט כל הספרים ברשימת הנקראים ביותר הם ספרים מתורגמים. מעניין לציין כי יוצא הדופן היחידי הוא הספר כראמל בקטגוריית ספרי הילדים וכן, הספרים הרומנטיים של שרון חיון גינת בקטגוריית ספרי המבוגרים".


על פי נתוני רשת חוויות בספריות, בשנת הפעילויות החולפת נרשמו 234,427 השאלות ספרים ו-13,114 השאלות ספרים דיגיטליים וקוליים. ברשת רשומים 37,941 קוראים, כאשר בשנה החולפת הצטרפו 2819 קוראים חדשים, בממוצע בכל שבוע נרשמים 54 מנויים חדשים.


ברשת מציינים עוד כי במהלך החודשיים הקרובים יתקיימו ברשת הספריות ובמרכזים הקהילתיים עשרות אירועים של "פותחים את החופש הגדול בספריות", בניהם שעת סיפור, תיאטרון בובות, הצגות ילדים, מפגש סופרים, מועדון קריאה, ועוד, זאת לצד עשרות אירועי קיץ ברחבי הרשת.

נתוני הקריאה של רחובות לשנת הפעילות


ספרי ילדים ונוער: הארי פוטר מוביל

הספרים הנקראים ביותר ברשת הספריות בשנה החולפת: הספר הפופולרי הארי פוטר ואבן החכמים (רולינג, ג'י. קי.) מוביל את הרשימה עם 290 השאלות, וקצת אחריו ממוקמים הספרים יומנו של חנון: הקש האחרון (קיני, ג'ף) עם 285; איש הכלב לא מרסן (פילקי, דב) עם 282; יומנו של חנון: עובדות החיים (קיני, ג'ף) עם 265; איש הכלב חתול כפול (פילקי, דב) עם 248 השאלות.

כאמור, כראמל (ברנע-גולדברג, מאירה) רושם 229 השאלות ובולט כספר מקור בעברית היחידי ברשימה. עוד בין ההשאלות הפופולריות - אווטאר - כשף האוויר האחרון צל וערפל (ינג, ג'ין לואן) עם 229 השאלות; יומנו של חנון : הביטאון של גרג הפלי (קיני, ג'ף) עם 228 השאלות ודרמה (טלגמאייר, ריינה), גם כן עם 228 השאלות.


מתח, רומנים ועיון – מה הכי אהבתם?

בקטגוריית סיפורת מבוגרים מוביל יער הכוכבים הנמוגים (הרמל, קריסטין) עם 110 השאלות; שבע האחיות: סיפורה של מאיה (רילי, לוסינדה) עם 93 והנשים של קילקריון (מויס, ג'וג'ו) עם 86 השאלות. בקטגוריית ספרות מתח מוביל הספר (שבעקבותיו יצא לאקרנים הסרט הפופולרי) שירת סרטני הנהר (אוונס, דליה) עם 81 השאלות ואחריו המטופלת השקטה (מיכאלידס, אלכס) עם 80 השאלות והנערה מברוקלין (מוסו, גיום) עם 48 השאלות.


מה ביקשו תושבי רחובות לקרוא בקטגוריית ספרות העיון?

משכילה (וסטאובר, טארה) רושם 48 השאלות; האדם מחפש משמעות : ממחנות המוות אל האכסיסטנציאליזם (פרנקל, ויקטור) עם 35 השאלות והאחרון, שגם הוא עלה לאקרנים בעיבוד קולנועי - טירת הזכוכית (וולס, ג'נט) / עם 28 השאלות.


הביקוש לספרות הרומנטית לא נגמר אף פעם

את רשימת ההשאלות הובילו הספרים הלביאה הלוחמת חלק א' (חיון גינת, שרון) עם 87

השאלות; האריה האגדי חלק א' (חיון גינת, שרון) עם 85 והלביאה הלוחמת חלק ב (חיון גינת, שרון) עם 79 השאלות.
גולן ביטון, מנכ"ל הרשת, אומר כי:

"במהלך שנת הפעילות וחרף אתגרי המלחמה, עשינו את כל המאמצים שנדרשו, על מנת להמשיך ולספק את שירותי הספריות, כחלק מחיזוק החוסן האישי, שכה נדרש לכולנו בימים אלו, חוסן שכל אחת ואחד מוצאים בדרכם שלהם. בזכות הצוות המסור והנהלת הספריות, התקיימו 329 אירועי תרבות ומפגשים בספרייה המרכזית ובשלוחות שבמרכזים הקהילתיים. עוד השנה, נפתחה ספרייה חדשה בבית הספר רון ארד בשכונת רחובות ההולנדית, ויצא לאור ספר שירים שנכתבו בסדנה בספרייה. בארץ סוגרים ספריות ואצלנו פותחים עוד ועוד סניפים, עם הספר הוא עם הנצח".


עוד לדבריו, "בחודש הקרוב נקיים עשרות אירועים, כדי לעודד את הקריאה בכלל ובפרט את החיבור לסופרים ולספרות הישראלית, שהיא אחד מאוצרות המורשת הגדולים ביותר שלנו. בימים אלו אנו נערכים לפתיחת אירועי הקיץ במרכזים הקהילתיים ברחבי העיר, כך שהחודש יהיה מלא בתרבות פנאי איכותית, שמתאימה לכולם. אני מודה לראש העיר, מתן דיל, שרואה חשיבות רבה בפעילות רשת חוויות, מעורב ותומך במיזמים הרבים שנפיק הקיץ עבור התושבים".


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

במוצ"ש 22.6 תיסגר ההרשמה לטורניר סטריטבול רחובות 3X3

הטורניר עתיד להתקיים בימים שלישי ורביעי 25-26.6

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


הזדמנות אחרונה להרשמה לטורניר סטריטבול רחובות 3X3

עיריית רחובות והחברה העירונית ממשיכות את המסורת המוצלחת של השנים האחרונות ופותחות גם הקיץ את ההרשמה לטורניר סטריטבול רחובות 3X3 הרשמי, בשיתוף האורנג' בול, איגוד הכדורסל משרד התרבות והספורט, מרכזי הספורט אליצור ומכבי ישראל ומועדון הכדורסל מכבי רחובות.

מתי? 25-26.6 | ימים ג'-ד'

לו"ז

25.06.2024 יום שלישי: קט סל א', ילדים א, נערים וילדות.

26.06.2024 יום רביעי: קט סל ב', ילדים ב', נוער + בוגרים ונערות + בוגרות.


ההרשמה לאירוע תיסגר בתאריך 22.06.2023 בשעה 22:00


פרסים בשווי 1,200 ש"ח לקבוצות המנצחות בכל קטגוריה

מספר המקומות מוגבל בכל קטגורית גילאים אז מהרו לשריין לעצמכם מקום באירוע הגדול!

לפרטים נוספים והרשמה >> did.li/6Uzrl
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

חתול חולץ מקולטן ברחובות החדשה לאחר שהיה לכוד 5 ימים

מערכת האתר | | תגובות: 4ברחובות החדשה, לפני חמישה ימים, נכנס חתול לקולטן וכל הניסיונות לחלצו עלו בתוהו. הוטרינריה ובראשה אבי צרפתי עבדו קשה כדי להציל את החתול, וכך גם תושבי שכונת רחובות החדשה עשו מאמצים רבים. לאחר לילה לא קל, חולץ החתול בהצלחה.


במבצע זה הייתה מעורבת גם חברת מועצת קארין ברגינסקי, שניסתה בכל כוחה לסייע לחתול. ברגינסקי מברכת את עובדי העירייה ובראשם אבי צרפתי על מקצועיות והתמדה, וכך גם את תושבי העיר היקרים על האכפתיות.התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אשריכם ישראל עם רחמן
  הגב 18.06.24 19:06
 • כל הכבוד, מי שאוהב חיות, אוהב גם בני אדם.
  הגב 18.06.24 19:48
 • שמחה לשמוע..וואי לקח הרבה זמן מאז שהודעתי לעירייה
  הגב 18.06.24 20:31
 • נכנסתי לראות תגובות רק בשביל זה..לדעת כמה זמן לקח עד שעשו משהוא🤦🏼‍♀️
  18.06.24 21:02
 • אורח

סרטון - הרן יקיר מרחובות נעצר בהפגנה אלימה בירושלים נגד ראש הממשלה ביבי נתניהו

מערכת האתר | | תגובות: 12הרן יקיר, תושב רחובות השתתף אתמול בהפגנה סוערת מול בית ראש הממשלה ביבי נתניהו בירושלים.

בסרטון נראים שוטרים רוכנים לעבר הרן יקיר ולאחר עימות עוצרים אותו.

בהמשך המשטרה שחררה אותו לאחר התערבותו של עו"ד יוני נוסבאום.

סרטון צילום עו״ד יוני נוסבאום:

בהתאם לסעיף 27 א לחוק זכויות היוצרים כל אדם הרואה עצמו נפגע עקב בעלות שלו על התמונות/סרטון רשאי לפנות לאתר be106 ולבקש לחדול מהשימוש בו באמצעות מייל be106.net@gmail.com
התפרסמו 12 תגובות לכתבה.
 • בושה לעיר שלנו
  הגב 18.06.24 19:50
 • בושה למדינה ולמשטרה הפוליטית של בן גביר
  18.06.24 21:48
 • באמת בושה..
  הגב 18.06.24 20:06
 • בושה למשטרה הפוליטית של בן גביר. הגענו לסיקוריטט של רומניה בזמן צ'אצ'וסקו
  18.06.24 21:49
 • כבוד לעיר שלנו וחוסר כבוד למשטרה שמגיבה באכזריות.אולי כדי לרצות את בן גביר?
  הגב 18.06.24 20:07
 • בושה למשטרה שלנו שנותנים לאנרכיסטים להשמיד את המדינה
  18.06.24 20:25
 • מתי הגיעו אנרכיסטים כמוהו לעיר ?זו מדינה דמוקרטית הבחירות יתקימו במועדן
  הגב 18.06.24 20:09
 • לא אנרכיסט - גיבור!
  18.06.24 21:56
 • כל הכבוד לו שאכפת לו מספיק מהמדינה כדי להגיע לשם. בושה לשוטרים שמשתמשים בכזו אלימות. אני לא רואה בסרטון הפגנה אלימה, אני רואה רק מעצר אלים
  הגב 18.06.24 21:14
 • לפוטין
  הגב 18.06.24 21:24
 • טעות בכותרת- המעצר אלים, לא ההפגנה
  הגב 18.06.24 21:32
 • משטרת הבריונים בראשות בן גביר
  הגב 18.06.24 21:37
 • אורח

במהלך השנה תחל ברחבי רחובות התקנת מוני החשמל החכמים אשר יאפשרו לתושבים להוזיל את מחיר החשמל

בשנים האחרונות החל משרד האנרגיה במהפכת החשמל במסגרתה יותקנו לתושבים מונים חכמים אשר יאפשרו ללקוחות לעבור לספקי החשמל שיתחרו בחברת החשמל ובכך יוכלו ליהנות מהוזלה במחירים. השלמת פריסת המונים החכמים בעיר תאפשר לתושבים למקסם את שיעור ההנחה במחיר החשמל זאת בשל העובדה כי ספקי החשמל יוכלו לקרוא במדויק את צריכת החשמל.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3


תושבות ותושבי רחובות שימו לב: מוני חשמל חכמים יותקנו בעיר בשנת 2024 ויוכלו לחסוך לכם מאות עד אלפי שקלים

שר האנרגיה והתשתיות, אלי כהן, קיים ביקור וישיבה מקצועית בעיר יחד עם ראש העיר מתן דיל בחודש שעבר. במהלך הביקור, הודיע השר כהן כי בשנת 2024 יותקנו מונים חכמים בעיר שיכניסו את התושבים למהפכת החשמל ויוזילו את המחירים בשיעור של בין 5% ל-20% בשנה.

מהפכת החשמל שמוביל שר אנרגיה והתשתיות אלי כהן, אושרה במליאת רשות החשמל והחל מ-25.7.2024 הצרכים בעלי מוני חכם יוכל לבחור מאיזה ספק הם רוכשים את החשמל, המהלך צפוי לחסוך לכל משק בית מאות ואף אלפי שקלים בשנה בהתאם להצעות המספקים, לאופי השימוש ולשעות צריכת החשמל. השלמת פריסת המונים החכמים בעיר תאפשר לתושבים למקסם את שיעור ההנחה במחיר החשמל זאת בשל העובדה כי ספקי החשמל יוכלו לקרוא במדויק את צריכת החשמל.


עד היום, רק צרכנים בעלי מונה חכם יכלו לעבור למספק חשמל פרטי. מהפכת החשמל שהשיק שר האנרגיה והתשתיות תאפשר לכלל צרכני החשמל בישראל לפנות לכל אחד מ-47 מחזיקי רישיונות האספקה ולהשתייך אליהם כמספק החשמל הפרטי שלהם גם טרם התקנת מונה חכם בביתו. נכון להיום פעילים במקטע האספקה 18 מספקים פרטיים, והרשות צופה כי לאחר הפתיחה לכלל הצרכנים, יציעו את שירותיהם מספקים נוספים. באמצעות כך, משקי בית ממוצעים צפויים לחסוך מאות עד אלפי שקלים בחודש בהוצאות החשמל. מהלך זה יגביר את התחרות בשוק החשמל ויאפשר לצרכנים ליהנות ממחירים נוחים יותר. רשות החשמל מסדירה את אופן המעבר של צרכן מחברת החשמל למספק פרטי, מפרטת את דרך ההתחשבנות עם הצרכן על בסיס "פרופיל צרכן", וזאת תוך שמירה על פשטות ובצורך בקריאת מונה מאומתת אחת בלבד.


שר האנרגיה והתשתיות, אלי כהן:

"פריסת המונים החכמים היא בשורה צרכנית חשובה שתבוא לידי ביטוי בחשבון החשמל של תושבי העיר ותחסוך בין 5% ל-20% בשנה. החשמל הוא מוצר צריכה בסיסי בכל בית בישראל ונעניק לכל הצרכנים הזדמנות שווה לבחור את ספק החשמל שלהן ולהוזיל את החשבון במאות ואף אלפי שקלים בשנה"


ראש העיר רחובות מתן דיל:

"אני מודה לשר אלי כהן על הבשורה החשובה שהביא לרחובות. בשנה הקרובה יותקנו בעיר מוני חשמל חכמים שיעזרו לכל משפחה לחסוך מאות ואף אלפי שקלים בהוצאות החודשיות של משק הבית. תושבות ותושבי העיר יוכלו בפעם הראשונה לבחור ספק חשמל בהתאם להעדפות והשיקולים שלהם".

התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • הארנונה יותר יקרה מהחשמל - מב קורה עם זה??
  הגב 18.06.24 18:31
 • מקווה שגם יהיו שעונים חכמים להוזלת מחיר המים.
  הגב 18.06.24 18:54
 • סביר להניח שהשעונים לא יותקנו בצמודי קרקע, ולא בבניינים שמיועדים להריסה במסגרת פינוי-בינוי.
  הגב 18.06.24 19:34
 • אורח

למכירה דירת 4 חדרים גדולה 110 מ"ר, דירה קלאסית למשקיעים ולפיצול, בצפון העיר רחובות, קרובה למכון ויצמן והפקולטה לחקלאות, במחיר 2,200,000 ש"ח.. לפרטים: 055-432-2106

מערכת האתר | | תגובות: 0למכירה דירת 4 חדרים גדולה למכירה , בצפון מרכז העיר. הדירה ממוקמת באזור מבוקש למשקיעים בשל הקרבה למכון ויצמן והפקולטה לחקלאות, ומהווה דירה קלאסית לפיצול.


הדירה גדולה בשטח של 110 מ"ר (בארנונה 102 מ"ר) וכוללת סלון גדול, פינת אוכל, מטבח משופץ, שירותי אורחים, 3 חדרי שינה גדולים. בחדר ההורים יש חדר ארונות ואופציה להוסיף מקלחת ושירותים, וכן מרפסת עישון קטנה. בנוסף, יש מקלחת ושירותים משפחתיים, מיזוג מרכזי, מעלית וממ"ד קומתי צמוד בכל קומה.


לפרטים נוספים ניתן להתקשר למספר 055-432-2106


מחיר: 2,300,000 ש"ח.


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

חודש הקריירה בפלטפורמה מרכז צעירים רחובות נפתח בסדנת Ai לכתיבת קורות חיים וחיפוש עבודה ב-1 ביולי

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק הפלטפורמה מרכז צעירים רחובותחודש הקריירה בפלטפורמה מרכז צעירים רחובות נפתח בסדנת Ai לכתיבת קורות חיים וחיפוש עבודה. הסדנה תתקיים ביום שני, 1 ביולי, בין השעות 17:30-20:30 ברחוב רמז 80, רחובות.

הסדנה תעסוק בשימוש בכלים מתקדמים של בינה מלאכותית לכתיבה ושדרוג קורות חיים, איתור משרות איכותיות, מיינד סט אפקטיבי וחשיבות המיקוד בחיפוש עבודה, ונטוורקינג נכון בחיפוש ובלמידה של שוק העבודה. את הסדנה ינחה מיכה ריזנפלד, פסיכולוג ויועץ קריירה.

צעירי רחובות מוזמנים להכיר את הכלים החדשניים ביותר למציאת עבודה, בעלות סמלית במיוחד. להרשמה לסדנה, לחצו כאן: haplatforma.org.il/1626.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עיריית רחובות בשיתוף סמינר הקיבוצים פתחו את ההרשמה לתוכנית ההסבה המקצועית להוראה לבעלי תואר ראשון ושני בסיומה ישתלבו במערכת החינוך העירונית

מינהל החינוך בעיריית רחובות וסמינר הקיבוצים בשיתוף מחוז מרכז במשרד החינוך ומרכז פסג"ה רחובות מזמינים את בעלי תואר ראשון ושני להצטרף לתכנית מיוחדת להסבה להוראה התכנית המיוחדת כוללת שנת לימודים אחת בסיומה תקבלו תעודת הוראה המוכרת ע"י משרד החינוך, עבודה קרובה למקום מגוריכם, ליווי אישי וקבוצתי וגם- מלגות לסטודנטים שימצאו מתאימים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


אקדמאים ורוצים לעשות הסבה מקצועית להוראה? זאת ההזדמנות שלכם!

עם תום משבר מגפת הקורונה ובעיצומה של מלחמת "חרבות ברזל" חל שינוי בעולם התעסוקה, כאשר אנשים רבים החלו לחפש עבודה בעלת משמעות ויכולת השפעה על דור העתיד. שכירים בעולמות התעשייה, המסחר וההייטק ביקשו לשנות כיוון תעסוקתי והחלו להשתלב בעשייה משמעותית בעולמות החינוך.

מינהל החינוך בעיריית רחובות זיהה את ההזדמנות ומציע בשנים האחרונות תכניות הסבה מקצועית המיועדות לתושבות ותושבי רחובות. עם סיום תקופת הלימודים, הסטודנטיות והסטודנטים השתלבו במערכת החינוך בתפקידים שונים בגני הילדים, בתי הספר היסודיים ובתי הספר העל יסודיים.


גם השנה, מינהל החינוך וסמינר הקיבוצים יחד עם מרכז פסג"ה רחובות פותח את ההרשמה לשנת הלימודים הקרובה שתחל בחודש ספטמבר 2024. התכנית מיועדת לתושבי רחובות והסביבה בעלי תואר ראשון ו/או שני (שסיימו את התואר הראשון בממוצע 75 לפחות) והיא כוללת שנת לימודים קלנדרית אחת בלבד (ספטמבר 2023-יולי 2024)- כאשר הלימודים יתקיימו פעמיים בשבוע: בימי שני יערכו לימודים ברחובות (מרכז פסג"ה/התנסות מעשית במוסדות החינוך/למדיה היברידית) ובימי שישי ייערכו הלימודים במכללת סמינר הקיבוצים. במסגרת היוזמה המשותפת יוצעו לסטודנטיות והסטודנטים מלגות בסך אלפי שקלים למימון הלימודים.


הסטודנטים שיתקבלו לתכנית יוכלו לבחור את תחום ההתמחות הקרוב לליבם- הגיל הרך, בתי הספר היסודיים, העל יסודיים או החינוך המיוחד. במהלך שנת הלימודים הסטודנטים ייהנו מתכנית לימודים מותאמת לשדה החינוכי שתתקיים במתכונת פרונטלית ומקוונת וגם לליווי אישי וקבוצתי.


בתום שנת הלימודים יקבלו הסטודנטיות והסטודנטים תעודת הוראה מטעם סמינר הקיבוצים המוכרת ע"י משרד החינוך והמועצה להשכלה גבוהה וישתלבו במערכת החינוך העירונית ברחובות- זוכת פרס החינוך הארצי.


להרשמה לתכנית הייחודית לחצו כאן >> https://did.li/vtLTY

לשאלות ופרטים נוספים ניתן ליצור קשר עם סמינר הקיבוצים בטל'> 03-6901200 או בדוא"ל> smkb@smkb.ac.il

*שימו לב, קבלת לתכנית מותנית בראיון קבלה מול נציגי מינהל החינוך בעיריית רחובות ונציגי סמינר הקיבוצים.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מסיבת פרישה לניסים מחבוש, מנהל אגף פיקוח בניה ונגישות בעיריית רחובות הפורש לאחר 33 שנות שירות

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק ועד עיריית רחובותמסיבת פרישה נערכה לניסים מחבוש, מנהל אגף פיקוח בניה ונגישות בעיריית רחובות, לאחר 33 שנות עבודה מסורה למען תושבי העיר.


ניסים מחבוש, אשר תרם רבות לפיתוח ושיפור העיר רחובות במהלך שנות עבודתו, זכה להוקרה והערכה רבה מעמיתיו ומנהלי העירייה. בטקס הפרישה, הודו לו על תרומתו המשמעותית ואיחלו לו הצלחה רבה בהמשך דרכו.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

רשת חוויות רחובות מזמינה את צעירי העיר לערב מיוחד בנושא נדל"ן ובמהלך הערב יינתן מידע מפורט על רכישת דירה, כולל טיפים כיצד להתחיל ולהצליח בתחום הנדל"ן. - 20 ביוני

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק רשת חוויות רחובותרשת חוויות רחובות מזמינה את צעירי העיר לערב מיוחד בנושא נדל"ן. האירוע, המיועד לבני 18 ומעלה, יתקיים ביום חמישי הקרוב, ה-20 ביוני, באולם האירועים בית שפירא ברחוב הרצל 148, רחובות. חניה תהיה זמינה ברחוב גולדין 1.

במהלך הערב יינתן מידע מפורט על רכישת דירה, כולל טיפים כיצד להתחיל ולהצליח בתחום הנדל"ן. המשתתפים ייהנו מקפה ועוגה על חשבון המארגנים.

להרשמה ופרטים נוספים, ניתן להיכנס לקישור הבא: https://tic.li/gRXd0WO.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום שני 24.6 יקיים פורום נשים רחובות סיור לתושבות העיר בעקבות נשים מייסדות ומובילות ברחובות

המסלול: אחוזת הנשיא --> גן קרן טנדלר --> רחוב יעקב --> מרכז גישור טלר ב'.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


פורום נשים רחובות העירוני מזמין את נשות העיר להשתתף בערב מיוחד בו יתקיים סיור בעקבות נשים מייסדות ומובילות בעיר רחובות: בתיה מקוב ז"ל, מרים מזרחי ז"ל, מיכאל אייזנברג ז"ל, קרן טנדלר ז"ל ועדה יונת.

המסלול: אחוזת הנשיא --> גן קרן טנדלר --> רחוב יעקב --> מרכז גישור טלר ב'.

בסיום הסיור בשעה 20:00 במרכז הגישור יתקיים טקס "את הנערה" לנערות שנבחרו למובילות ומשפיעות בעיר.

מתי? יום שני 24.6.24 החל משעה 18:00

נקודת המפגש כיכר הניצחון ליד אחוזת הנשיא במפגש הרחובות יוספזון-ברמן-הנשיא הראשון

נא להצטייד בביגוד ונעליים נוחות

ההשתתפות ללא עלות

לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר במס' - 08-6490847

למעבר להרשמה לחצו כאן
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פורום רחובות

הפורום נועד לאפשר לתושבי רחובות להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח

אורח
12.06.24 18:16
מה קורה עם הפשיעה המאורגנת בעיר הזאת? לא מפחיד אתכם מה שקורה כאן? בעלי עסקים משלמים כאן פרוטקשנים כי הם פוחדים שהמשפחה הזאת תשרוף להם את העסקים או תשרוף להם את הבתים. המשפחה הזאת כל שבוע מפוצצת רכב של חרא אחר בעיר אחרת, אתם לא חושבים שהנקמה תגיע והיא תקרה בעיר הזאת? לידכם, ליד הילדים שלכם, צמוד אליכם ברמזור. יש כאן פחד גדול מאוד בעיר הזאת שלא מדברים עליו. תתעוררו!!! אדוני ראש העיר, אתה רוצה לעשות שינוי? זה השינוי! תדרוש מהמשטרה ומהמשרד לביטחון פנים להגן על העיר הזאת שבקרוב מאוד תהפוך להיות לוד השנייה. השר לביטחון פנים הצהיר שהוא רוצה למגר את הפשע המאורגן, אז קדימה! ספר לו מה קורה כאן. אל תחכה לאסון שיגיע, כי הוא כבר קורה בערים אחרות בגלל המשפחה הזאת. אנשים חפים מפשע נהרגים!!!
אורח
13.06.24 23:49
הנה הבוקר מטען חבלה ברכב, נבואותיך התגשמו למרות שהנבואה ניתנה לשוטים.
אורח
14.06.24 00:56
אין מספיק תיקצוב למשטרה, במיוחד לא לדברים כאלו. זה מתחיל מהממשלה. בקצב הזה נצטרך להביא את הצבא לפה להילחם בהם, כבר נהיו כמו מחבלים
הצג תגובות נוספות
אורח
05.06.24 16:42
מי העצורים
אורח
06.06.24 16:47
באמת מי ???.
אורח
04.06.24 17:36
לקראת אירועי יולי אוגוסט אפשר לתכנן את הופעות האמנים שברחבת העירייה באולם ממוזג ?, עם החום והלחות הצורבת אנו לא צריכים לסבול, נא תיתחשבו בתושבים מגיע לנו להנות, ההוצאות ממילא קיימות.
אורח
13.06.24 13:43
האחים?
אורח
27.05.24 17:44
מוזמנים לעיסוי משחרר ומרגיע בקליניקה שלי ברחובות במחיר מיוחד. עוזי גורן מעסה טיפולי מ-2008, 050-2272356
אורח
27.05.24 10:20
מישהו יודע על המסיבה בלילה והרעש המחריד!! שהיה בצד המזרחי של העיר ? עד שעה 3 לפנות בוקר !!!!
אורח
27.05.24 15:09
כן חגגו ל"ג בעומר, מה השאלה ?, אין דין ואין דיין.
אורח
27.05.24 15:53
לדעתי, בושה וחרפה לעיר שלנו שנתנה אישור לכזה אירוע להתקיים. ובנוסף, איפה איכות החיים של התושבים - לא ישנתי חצי לילה וכמוני עוד אלפים
אורח
27.05.24 21:37
אגרת שמירה על מה בדיוק, היכן המוקד העירוני ??, חלם זה כאן מלא על מלא.
אורח
29.05.24 04:03
העיקר שישנת חצי לילה, די והותר לך, ממש בושה וחרפה...
הצג תגובות נוספות
אורח
26.05.24 07:51
מישהו יודע למה תחנת דלק שעריים סגורה ?
אורח
27.05.24 08:48
מוזר תחנה סגורה? העובדים נעלמו השכנים לא יודעים.....
אורח
21.05.24 16:39
מדוע אין פיקוח על הניקיון באזור ההגנה מרגולין גוש עציון? לפעמים אי אפשר לעבור ברחובות אלו בגלל הררי אשפה
אורח
26.05.24 07:47
מדובר באזור של החרדים אין להם מודעות הם מסריחים הכל אשפה מגעילים
אורח
28.05.24 14:35
די עם שנאת האחר!!
אורח
29.05.24 04:08
חתיכת טינופות ,מגעיל, מיץ של זוהמה שכמוך, מסריח מקילומטר
הצג תגובות נוספות
אורח
18.05.24 07:21
מישהו יודע עם האוטובוס שנוסע בשבת לתל אביב חזר לפעול?
אורח
19.05.24 22:10
אם**** אם*** אם*** אם***, מילת תנאי, מוזמן להתקשר למוקד העירייה.
אורח
11.06.24 17:10
תתקשר לאגד יגידו לך בדיוק או שתבדוק במוביט או בכל אפליקציה אחרת


נפתחה קבוצת וואטסאפ למחפשי דירות ברחובות! חברי הקבוצה מקבלים עדכונים ישירות לוואטסאפ על דירות יד שנייה וחדשות למכירה ברחובות. בעלי דירות המעוניינים לפרסם בקבוצה מוזמנים לקבל פרטים בפון 052-8030056 ... בכתבה לינק הצטרפות לקבוצה למחפשי דירות ברחובות

לוח הדירות הגדול של רחובות בעמוד 3/5

אבי בר |


אתר be106 העוסק בחדשות בתחומים שונים ומתמחה בתחום הנדל"ן, פתח לתושבים המחפשים לרכוש דירות ברחובות, קבוצת וואטסאפ "דירות למכירה ברחובות"

מאז פתיחת הקבוצה נרשמו לשירות כ - 850 מחפשי דירות והרשימה גדלה מיום ליום.

הפרסום וניהול הקבוצה על ידי be106 נדל"ן

קיימת אפשרות לשת"פ עם מתווכים בתנאים מסויימים

בעלי דירות יד שנייה וקבלנים המעוניינים להציע דירה למכירה ברחובות בקבוצה מוזמנים לקבל פרטים

052-8030056


מחפשי דירות ברחובות המעוניינים להצטרף לקבוצה ולקבל מידי יום דירות למכירה ברחובות

להלן לינק הצטרפות למחפשי דירות ברחובות

https://www.be106.net/whatsapp/realestate/233

משרד התחבורה ייבחן את חיבור הקו הכחול למסוף התחבורה העתידי בקריית עקרון, בנוסף לתכנון וביצוע הכפלת כביש 411 וסלילת שביל אופניים עד לתחנת הרכבת במזכרת בתיה והקמת המחלף בין כביש 6 לכביש 411 להפחתת העומס בצומת בילו

השרה רגב ביקשה לערוך בדיקת היתכנות של חיבור קריית עקרון לקו הכחול ולמסוף התחבורתי החדש שיוקם במקום ויהפוך ל"האב" תחבורתי, שיספק שירות לשורת פרויקטים של התחדשות עירונית במקום ולשכונה החדשה שמוקמת בימים אלו בקריית עקרון.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


משרד התחבורה יבחן את חיבור קריית עקרון והמסוף החדש שיוקם במקום לקו הכחול

"קריית עקרון תהפוך בשנים הקרובות ל'האב' תחבורתי מהגדולים במדינת ישראל, עם חיבוריות וקישוריות לערים הגדולות ולמרכזי התעסוקה בגוש דן", כך אמרה שרת התחבורה והבטיחות בדרכים, תא"ל (במיל') מירי רגב, במהלך דיון מקצועי שערכה במועצה המקומית קריית עקרון, יחד עם ראש המועצה, אילן ירימי, הנהלת העיר, הצוות המקצועי במשרד התחבורה ומנכ"לי חברות התשתית של המשרד.

במהלך הדיון, הנחתה השרה רגב לבחון פתרונות חיבור והשתלבות של השכונה החדשה לכביש ארבעים, במסגרת עבודות הפיתוח של הכביש, במטרה לפתוח גישה לשכונה החדשה ישירות לצירים הראשיים מחוץ לעיר. בנוסף, הנחתה השרה רגב את גורמי המקצוע, לערוך בדיקת היתכנות של חיבור קריית עקרון לקו הכחול ולמסוף התחבורתי החדש שיוקם במקום ויהפוך ל"האב" תחבורתי, שיספק שירות לשורת פרויקטים של התחדשות עירונית במקום ולשכונה החדשה שמוקמת בימים אלו.

זאת במקביל להאצת הקמת המחלף בין כביש שש וכביש 411, שיפחית את העומס בצומת ביל"ו, תכנון וביצוע של הכפלת כביש 411 לדו מסלולי דו נתיבי ונת"צ, טיפול בצמתים והקמת מפרידן בצומת חולדה, לצד סלילת שביל אופניים בתוואי של הכביש במסגרת המאי"ץ, שיתחבר לתחנת הרכבת במזכרת בתיה.

על תוכנית הקו הכחול שתעבור באזור רחובות

הקו הכחול יספק חיבוריות וקישוריות למרכזי מסחר, תעסוקה, השכלה ומגורים, ובהם פארק המדע ברחובות. הקו ישרת מוסדות השכלה גבוהה ובהם מכון ויצמן, הפקולטה לחקלאות והמכללה למינהל, שבהם לומדים 17,600 סטודנטים.


הקו הכחול יעבור דרך מרכזי הערים רחובות (רח' הרצל) ונס ציונה (רח' ויצמן), במטרה לשפר את החוויה האורבנית ולעודד הליכה ברגל, רכיבה על אופניים וחיי מסחר ותרבות. במרכזי הערים תיאסר תנועת רכב פרטי ויוצאו האוטובוסים המונעים בסולר וגורמים לרעש ולזיהום אוויר. במקומם ייהנו התושבים ממרחב עירוני רגוע ומזמין, שבו נעה מערכת תחב"צ נקייה ושקטה. לאורך התוואי תשודרג סביבת הרחוב, כולל הצבת תחנות חכמות ונגישות, חידוש תשתיות ניקוז, ביוב וחשמל, הקמת מדרכות ושבילי אופניים רחבים ובטוחים, ופיתוח נופי ואורבני.


קצהו הדרומי, ייצא הקו הכחול מצומת ביל"ו, וינוע על כביש 412 דרך רח' הרצל ברחובות, רח' ויצמן בנס ציונה ורח' הרצל בראשון לציון. בצומת בית דגן הקו יפנה מערבה לכביש 44 לכיוון צומת חולון, שם הוא יתממשק עם הקו הירוק ועם תחנות רכבת ישראל.


"קריית עקרון נמצאת בתנופת פיתוח ובנייה אדירים, משרד התחבורה הוא שותף מלא ובעל תפקיד מרכזי בהתחדשות של המקום. אני מודה לשרת התחבורה, מירי רגב והדרגים המקצועיים במשרדה, על הביקור החשוב שהביא שורת בשורות לתושבים", אמר בישיבה אילן ירימי, ראש מועצת קריית עקרון.
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • מתי סוף סוף 423 שלב ג'??
  הגב 17.06.24 18:25
 • זה בגלל שמתן דיל הוא "יהלום" אצל השרה מירי רגב?
  הגב 17.06.24 19:00
 • להפעיל את התחנות של בילו סנטר, התחנות לא פעילות ולא מורידים נוסעים.קו 16, 12 274 חוסר כבוד לאזרחים
  הגב 18.06.24 06:21
 • מתי כבר חיבור כביש 6 מ411 בשעה טובה
  הגב 18.06.24 09:58
 • אורח

נפתחה ההרשמה למחזור השלישי של קייטנות הקיץ של החברה העירונית רחובות; ההרשמה תיסגר ב 10.7.24

הקייטנה והצהרונים יתקיימו בשבעה בתי ספר: וייצמן, פרחי המדע, מעלות משולם, רמון, שזר, בגין, הרצוג – וההרשמה פתוחה עבור ילדים מכל רחבי העיר. יש לציין כי בתי הספר עשויים להשתנות בהתאם לכמות הנרשמים ולתקנון, וכי פתיחת מוקד קייטנה כפוף לרישום של 100 משתתפים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


בהתאם להנחיית ראש העיר ולראשונה ברחובות: החברה העירונית יזמה יחד עם מינהל החינוך והנהגת ההורים העירונית מחזור נוסף לקייטנות וצהרוני הקיץ. מחזור ג' הוא המשך ישיר של מחזור ב' בקייטנת ממלכת המדע והוא מיועד לילדות וילדים בכיתות א'-ג', בנוסף לשעות פעילות הקייטנה יפתח מסלול צהרון הצפוי להתקיים בשעות הצהריים.

מחזור ג' של הקייטנה יתקיים בתאריכים 11-20.8, בימים א'-ה' ולא כולל ט' באב, בין השעות 13:00-8:00 - במשך שבעה ימי פעילות. הקייטנה והצהרונים יתקיימו בשבעה בתי ספר: וייצמן, פרחי המדע, מעלות משולם, רמון, שזר, בגין, הרצוג – וההרשמה פתוחה עבור ילדים מכל רחבי העיר. יש לציין כי בתי הספר עשויים להשתנות בהתאם לכמות הנרשמים ולתקנון, וכי פתיחת מוקד קייטנה כפוף לרישום של 100 משתתפים.

בדומה למחזורים הראשונים ובמסגרת המדיניות העירונית אותה מתווה ראש העיר, החברה העירונית עשתה מאמצים רבים כדי לא לעלות את מחירי הקייטנות והצהרונים עבור מחזור ג' של הקייטנה והצהרון ולכן עלות לכל הקייטנה הינה בסך 420 ₪. ניתן לשלב צהרון קיץ מועד ג', על פי תכנית העשרה מותאמת, שיכלול ארוחת צהריים חמה ומזינה באותם התאריכים, 11-20.8, בימים א'-ה' ולא כולל ט' באב, בין השעות 16:30-13:00, בעלות של 350 ₪ לכל התקופה.

ההרשמה לקייטנה ולצהרון מחזור ב' ו-ג' תהיה פתוחה עד לתאריך 10.7.24, להרשמה לחצו כאן > https://did.li/IUoZH

מאחר ומחזור ג' הוא המשך ישיר של מחזור ב' של הקייטנה- הילדים ייכנסו ל"ממלכת המדע" וייהנו בה ממשימות ופעילויות העשרה חווייתיות ומאתגרות.

הורים יקרים שימו לב- הקייטנות בבתי הספר אינן כוללות ארוחת בוקר ולכן יש לצייד את הילדים בארוחת בוקר מדי יום. כללי האלרגיה הנהוגים בבית הספר יועברו לנרשמים. בנוסף, במחזור ג' לא תפעלנה סייעות אישיות מטעם הרשות. מחזור ג' אינו כולל מסלול הכנה לכיתה א'.

רשת חוויות צפויה לפתוח הרשמה לקייטנות תוכן נוספות שיתקיימו באמצע חודש אוגוסט ומיועדות לילדי הגנים. הפרטים המלאים יפורסמו בהמשך.


מתן דיל, ראש העיר ומחזיק תיק החינוך:

"כפי שהבטחנו, אנחנו עומדים לצד ההורים ופותחים מחזור נוסף של הקייטנות המיועדות לילדות וילדים בכיתות א'-ג'. המחזור השלישי של הקייטנות הוא רווח כפול – הילדים יזכו במסגרת חינוכית איכותית ומוכרת וההורים ידעו שילדיהם נמצאים בידיים טובות גם במהלך חודש אוגוסט. אני מודה לחברה העירונית, למינהל החינוך וכמובן להנהגת ההורים הפועלת יחד איתנו בשיתוף פעולה מלא המביא ליוזמות חשובות למען הילדים וההורים בעיר".


אייל פרנקל, מנכ"ל החברה העירונית רחובות:

"החברה העירונית קשובה להורים בשנה ייחודית זו, ובהנחיית ראש העיר פעלה ליצירת מסגרת נוספת של קייטנת קיץ וצהרון במחזור ג' על מנת להקל על ההורים ולהציע מסגרת חינוכית, איכותית ומשמעותית בבתי הספר ברחבי העיר גם במהלך חודש אוגוסט, כחלק ממערך קייטנות וצהרוני הקיץ בהשתתפות אלפי תלמידים בימי החופש הגדול, אני מאחל לכולנו קיץ בטוח ונעים".


אפרת צוקרמן, ראש מינהל החינוך בעיריית רחובות:

"השנה יותר מתמיד חשוב לנו לעמוד לצד ההורים והתלמידים ולכן, בפעם הראשונה הקמנו מחזור שלישי של קייטנות, בעזרתו נוכל להעניק לילדים מסגרת חינוכית מוכרת ואיכותית ולאפשר להורים לנהל את שגרת יומם גם בימי החופש הגדול".


צופית גולן, יו"ר הנהגת ההורים העירונית:

"הורי רחובות מקבלים השנה שבוע נוסף של קייטנה שיקל עליהם את העומס הכבד בכל מקרה בחודש אוגוסט. אנחנו מודים לראש העיר מתן דיל על ההקשבה לצורך של ההורים ולכל העושים במלאכה ברשת חוויות ובחברה העירונית שנענו לאתגר ובזכותם זה אפשרי. הנהגת ההורים העירונית רחובות מאחלת חופשת קיץ נעימה ובטוחה לכל הורי וילדי העיר".
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תמונות ממופעי סיום השנה של בית הספר למחול ‘עלמא’ הפועל בחוויות שוויץ המדע רחובות

ברשת חוויות מציינים כי בשבוע שעבר התקיימו באולם המופעים של בית הספר מדעים, מופעי הסיום של חוגי המחול במרכזי חוויות קרית משה, חוויות רחובות ההולנדית וחוויות אבן גבירול, בהשתתפות התלמידות והתלמידים והוריהם שהתפעלו מהתהליכים שילדיהם עברו בשנה האחרונה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום נורית מוזס


בית הספר למחול ‘עלמא’ של חוויות שוויץ המדע העלה לבמת היכל התרבות שני מופעי מחול לסיום השנה במעמד ראש העיר מתן דיל שהתרגש יחד עם כלל ההורים מהמופע המרהיב בו בין כ-200 התלמידות של בית הספר, השתתפו גם שתי בנותיו.


במופע הציגו יכולות וירטואוזיות, תלבושות מרהיבות, סגנונות מגוונים וכוריאוגרפיה מרשימה. את המופע הראשון הובילו בנות המחול הצעירות ואת המופע השני הובילו הבוגרות.

ברשת חוויות מציינים כי בשבוע שעבר התקיימו באולם המופעים של בית הספר מדעים, מופעי הסיום של חוגי המחול במרכזי חוויות קרית משה, חוויות רחובות ההולנדית וחוויות אבן גבירול, בהשתתפות התלמידות והתלמידים והוריהם שהתפעלו מהתהליכים שילדיהם עברו בשנה האחרונה.גולן ביטון, מנכ"ל הרשת בירך על האירוע המוצלח, והיכולת להמשיך ולייצר מחול איכותי גם בשנה קשה זו:

"אני מודה להורים, שהם שותפים מרכזיים ומובילים כל השנה, ועוברים יחד עם הילדות והצוות את האתגרים שמציב תחום המחול בכלל ובשנה זו בפרט, לצד השמחה שהוא הביא לחיים של הרוקדות ושלנו. הדבר המשמעותי ביותר הוא הדרך והעבודה הקשה של המשתתפות והצוותים עד לרגע המסכם הזה, שבו ראינו את הלב והנשמה של כולן יחד על הבמה במופע מרהיב ומרגש. אני מודה לצוות המסור של בית הספר למנהלת נילי צברי ולמורות לי מדמוני גבע ונעה מאיר רתם אתן משמשות מורות דרך גם למחול וגם לחיים. לא נפסיק לרקוד ולהיות עם חופשי בארצנו ".


אפרת חמישה יוסף, רכזת החוגים בחוויות שוויץ המדע:

"בשנה המורכבת רגשית, שנדמה שאין לה סוף, החלטנו להרים את הראש ולתת למחול אור ותקווה. אחרי ה- 7.10 היה לנו חשוב במיוחד להעביר את המסר שאנחנו לעולם לא נוותר על הרוח ועל הריקוד, על הזכות לרקוד על אדמת הארץ".

אסנת לוי מנהלת מרכז חוויות שוויץ המדע, ציינה כי:

"ביה"ס מקפיד על מקצועיות, לצד חינוך לערכים והעשרה במחול איכותי. אני גאה בהמשכיות שייצרנו יחד מהגיל הרך ועד בוגרות י"ב, ויודעת שסללנו דרך לעוד שנים רבות של מחול".


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מכון דוידסון פתח את ההרשמה לתוכנית ניצוצות מדע לתלמידי רחובות והסביבה בה ילמדו את מקצועות המדעים

עלות ההשתתפות בתוכנית היא 300 ש"ח בשנה והיא מתאימה לתלמידי ח-י"ב

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


אם אתם תלמידים עם זיקה למדעים ומגיעים מרקעים בהם מצוינות נותרה כפוטנציאל בלבד, בואו למכון דוידסון לחינוך מדעי – הזרוע החינוכית של מכון ויצמן למדע - להצית את הניצוץ המדעי שלכם!

התוכנית מתאימה לתלמידי חטיבות ביניים מצטיינים שרוצים לממש את הפוטנציאל הגלום בהם, מהעיר רחובות וערי הסביבה: ראשון לציון, יבנה, קריית עקרון וערים נוספות. עלות ההשתתפות בתוכנית מסובסדת, של 300 ₪ בשנה בלבד, היא מתאימה לתלמידי כיתות ח-י"ב וישנו דגש מיוחד לבני נוער מצטיינים מהחברה האתיופית. רבים מבוגרי התוכנית ממשיכים לאחר מכן כחונכים של התלמידים בתוכנית.

מכון דוידסון לחינוך מדעי פותח את ההרשמה לתוכנית ניצוצות מדע – תוכנית פורצת גבולות ומחסומים חברתיים, המיועדת לתלמידי רחובות, ראשון לציון והסביבה. מטרת התוכנית לעורר עניין ומוטיבציה בתלמידים עם פוטנציאל למצוינות שטרם מימשו אותו, לבחור במקצועות המדעים בתיכון. בנוסף לכך התוכנית מקנה למשתתפים מיומנויות חשובות לחיים, תוך כדי חיזוק תחושת מסוגלות ואמונה בעצמם.

במהלך התוכנית מכון דוידסון נהיה בית מקצועי וחברתי לתלמידים: ליצירת קשר אישי עם כל אחד ואחת מהמשתתפים, ליווי ותמיכה ארוכי טווח. באמצעות שילוב הפעילות עם משתתפי תוכניות נוספות בתחום המצוינות במדע של מכון דוידסון, כגון: תוכנית אלפא, ח"צ, ניצני מדע, מדעי המוח ומדעי כדה"א, וחיבור לבני נוער מתוכניות מקבילות בארץ, התוכנית משמשת מנוף להעצמה ולצמיחה אישית של התלמידים בתוכנית. המחזור הבא נפתח ממש בקרוב מוזמנים להירשם באתר מכון דוידסון לחינוך מדעי.

במכון דוידסון לחינוך מדעי מאמינים בחיבור בין אנשים למדע, בכך שאין גבול לסקרנות, המדע מחפש תשובות, ידע הוא יתרון והוא הכלי ליצירת חברה מושכלת, מתקדמת ומתפתחת. לכן, מכון דוידסון יוזמים, מארגנים, מקדמים ומפעילים קשת רחבה של תוכניות חינוכיות יצירתיות ומעוררות השראה כמו: תוכניות פורמליות וא-פורמליות למגוון גילאים של ילדים ובני נוער סקרנים, תוכניות למצטיינים, תוכניות מדעיות לבתי ספר, עבודה עם צוותי חינוך, תוכניות ייחודיות לבגרויות, תחרויות בינלאומיות, מוזיאון גן המדע, כתבות מדע פופולרי, סרטוני וידאו מדעיים, אירועי מדע בנושאים שונים ועוד.


לפרטים נוספים והרשמה

https://davidson.weizmann.ac.il/programs/%D7%A0%D7%99%D7%A6%D7%95%D7%A6%D7%95%D7%AA-%D7%9E%D7%93%D7%A2-%D7%9C%D7%96%D7%9B%D7%A8-%D7%9E%D7%A9%D7%94-%D7%A4%D7%A8%D7%92%D7%9E%D7%A0%D7%98


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום רביעי 3.7 יארח אופיר שמעוני את הזמרת שירה גולן במרכז מורשת יהדות תימן וקהילות ישראל רחובות

עלות: 60 ש"ח

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מרכז מורשת יהדות תימן וקהילות ישראל מזמין את התושבים לערב מוסיקלי עם המפיק והמנהל המוסיקלי אופיר שמעוני שמארח את הזמרת שירה גולן. המופע יחזק ויקרב לבבות ע''י שירים מרוממי נפש ומלאי תקווה כמו: האידיש המאמע, ויא מאמא, על כנפי רוח, שיר של יום חולין, מי האיש ועוד… וייתן זרקור על השילוב בין תרבויות המזרח והמערב תוך שימת דגש למוסיקה ולשירים המחברים בין שתיהן.

רביעי | 3.7 | 20:00 | מרכז מורשת יהדות תימן וקהילות ישראל - רחוב אברבנאל 7, רחובות

עלות 60 ש"ח | בהרשמה מראש דרך האתר | מס' המקומות מוגבל

לכרטיסים>> did.li/KdjgT
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

רחמים מלול התפטר ממועצת העיר

מערכת האתר | | תגובות: 34


ראש העיר לשעבר רחמים מלול הודיע על פרישתו ממועצת העיר מי שצפוי להחליפו הוא גיא צוררחמים מלול

מלול נולד במרוקו ועלה לישראל ב-1960,לאחר מספר שנים בצרפת. הוא למד בישיבה תיכונית, שירת בצה"ל,למד בסמינר למורים, לימודים לתואר ראשון באוניברסיטת בר-אילן, ו-.B.A אקוויוולנטי.[2] משנת 1965 עד 1996 עבד כמורה ואחר כך כמנהל ומפקח חינוכי במוסדות חינוך של מרכז החינוך העצמאי.[4] הוא דובר גם אנגלית וצרפתית.[2]

שנים ארוכות כיהן מלול כחבר מועצת העיר רחובות מטעם ש"ס, החל בשנות השמונים. בחודש אוגוסט 1996 נתמנה לראש מועצה ממונה של היישוב הבדואי, כסייפה.

בבחירות לכנסת החמש עשרה ב-1999 נבחר מלול כחבר הכנסת מטעם מפלגת ש"ס.לאור כניסתו לכנסת קבע המשנה ליועץ המשפטי לממשלה, מני מזוז, כי לא יוכל לכהן במקביל כראש מועצה ממונה וב-6 בספטמבר 1999 הורה שר הפנים לבטל את חברותו של מלול במועצת כסייפה, למפרע מיוני 1999.כנגד החלטה זאת הוגשה עתירה לבג"ץ, אולם בסוף שנת 1999 סיים מלול את תפקידו כראש מועצה ממונה.[

בכנסת ה-15 כיהן מלול כסגן יושב ראש הכנסת והיה חבר בוועדת הכספים, בוועדת החוקה, חוק ומשפט, בוועדת החינוך והתרבות, בוועדה המשותפת לתקציב הכנסת, בוועדת החקירה הפרלמנטרית לעניין הסחר בנשים, בוועדת האתיקה, ובוועדה מיוחדת להצעת חוק תוכנית החירום הכלכלית.

בבחירות לכנסת השש עשרה ב-2003 לא הוצב מלול ברשימת ש"ס לכנסת, עקב היותו מזוהה עם אריה דרעי.

בבחירות לרשויות המקומיות בשנת 2003 התמודד למועצת העיר רחובות במפלגה עצמאית בשם "עוצמה", וזכה במנדט אחד. במסגרת זו נבחר לחבר מועצה.

בבחירות לרשויות המקומיות בשנת 2008 נבחר לכהן כחבר מועצת עיריית רחובות מטעם הליכוד, והיה לסגן ראש העירייה וממלא מקומו. כאשר במרץ 2009 ראש העיר שוקי פורר נאלץ להשעות את עצמו ואחר כך להתפטר עקב הרשעתו בפלילים שיש עמם קלון, הפך מלול לראש העיר בפועל, ובבחירות המיוחדות שהתקיימו בנובמבר נבחר לראש עיריית רחובות כשזכה ב-40.8% מהקולות, לעומת המתחרה עוזי סלנט, שקיבל 38.6%.[

בבחירות בשנת 2013 נבחר לתקופת כהונה נוספת עם 83% מהקולות. מולו התמודד חנניה וינברגר שקיבל 17%. סיעתו של מלול קיבלה 5 מנדטים, והייתה לסיעה הגדולה ביותר במועצת העיר.

ב בחירות ב-2018 התמודד כמועמד יחיד ברחובות, ונבחר לתקופת כהונה נוספת עם תמיכה של 63% מהקולות. 36% מהמצביעים הצביעו בפתק ירוק (ריק).סיעתו של מלול קיבלה 4 מנדטים.

התפרסמו 34 תגובות לכתבה.
 • ברוך שפטרנו
  הגב 17.06.24 15:17
 • היגיע הזמן
  17.06.24 15:21
 • כנראה עוד לקקן של דיל
  17.06.24 16:15
 • תודה למר מלול איש חכם רב פעלים על תרומתו להתפתחות המטאורית של העיר ,ולהשקעה הגדולה בהפיכת העיר לאחת היפות והפורחות באיזור.אתה יכול להביט אחורה בגאווה גדולה
  הגב 17.06.24 15:23
 • גאווה גדולה? עזב עם גרעון אדיר בתקציב.
  17.06.24 19:04
 • עיר שהיתה. אחת הערים המפוארוץ בישראל הפכה לעיר מלוכלכת מלאה בתככים שלטוניים בעלת עירייה מסורבלת בלשון המעטה ועוד ועוד. . נראה שאחובות זקוקה לועדה קרואה כדי שתחזור לכימיה הטובים. רחמים מלול ברוך דפטרנו רק חבל שכל כך מאוחר.
  18.06.24 04:48
 • ראש עיר מצויין שעשה דברים נהדרים בעיר!!! יישר כח גדול על כל העשייה!!!!
  הגב 17.06.24 15:23
 • כן, נהדרים כמו להפוך אותנו לבני ברק. ממש נהדרים שלא נדע.
  17.06.24 19:05
 • רחובות הפסידה
  הגב 17.06.24 15:35
 • יישר כח!רחמים מלול מאחל לך בריאות איתנה לצד משפחתך המורחבת הי״ו אתה ראש העיר שעשה רבות לעיר רחובות,בפיתוחה,ובשיגשוגה רבים מתושבי הארץ עברו לגור בעיר רחובות,נבחרת כראש עיר עם כ-60 אלף תושבים והיום כ-180 אלף תושבים וכל זאת הודות לך ידידינו היקר הי״ו מאחלים לך בריאות איתנה ותודה לך מכל הלב על העשייה המירבית בעיר רחובות אורי אריאל צוברי יו״ר ועד שכונת מרמורק ותושביה
  הגב 17.06.24 15:43
 • תודה לך רחמים מלול על כל השנים שהיתה ראש העיר יישר כח כל הכבוד
  הגב 17.06.24 15:46
 • הערכתי אותו כבן אדם. מאחל לו בריאות. לא תמכתי בו פולטית. דעותיו 180 משלי
  הגב 17.06.24 15:49
 • רחובות זכתה במשך 30 שנים לראשי עיר שדרדרו אותה מהפח אל הפחת. מלול בקדנציה האחרונה שלו גרם להפיכתה לעיר דתית, מוזנחת, צפופה, וחסרת כל יחוד. הצלחת להרוס עיר
  הגב 17.06.24 15:50
 • מזה הביוגרפיה הזאת ? ולגופו של עניין better late then never . תודה על שנים של הדתה והתדרדרות תשתיות נפוטיזם ארנונה ללא תמורה וחקירות שחיתות
  הגב 17.06.24 16:07
 • צודק
  17.06.24 19:05
 • שהתושבים יאכלו את מה שהם בישלו
  הגב 17.06.24 16:27
 • ברוך הטוב והמטיב
  הגב 17.06.24 16:55
 • ראש עיר מעולה שתרם רבות- עובדה שמרבית תושבי רחובות החילוניים הצביעו למלול החרדי
  הגב 17.06.24 17:47
 • עולם מוזר, כל אחד רואה את הדברים בצורה שונה לגבי אותו ראש עיר ואותה עיר, חלם זה כאן.
  17.06.24 18:13
 • פחחחחח עכשיו לך תעבוד קצת בסלילת דרך יבנה, גמרת את העיר
  הגב 17.06.24 18:07
 • אתם עוד תצטערו .מתן דיל נבחר מה השתנה בעיר להיפך תראו את הליכלוך ברחובות ממש עזה
  הגב 17.06.24 18:24
 • מתן דיל מגיעה לו תקופת חסד כמו לכל ראש חדש. תנו הזדמנות.
  17.06.24 19:07
 • בשעה טובה
  הגב 17.06.24 18:34
 • היה מצויין ל דתיים
  הגב 17.06.24 18:41
 • בשעה טוב , 200000000 בור תקציבי
  הגב 17.06.24 19:55
 • למרות הגירעון והשנה שנתיים האחרונות הפחות טובות מלול היה מעולה או לכל הפחות הרבה הרבה יותר טוב ממתן דיל שלא מבין לאיפה הוא הגיע
  הגב 17.06.24 20:10
 • העובדה שמתן דיל כבר מוכיח עד כמה הבחירה בו היתה גרועה לא משפרת את הידרדרות העיר בזמנו של מלול. מלול לקח עיר מפוארת ודירדר אותה מתחת לקו האדום. ראש עיר גרוע ביותר.
  18.06.24 04:53
 • ברוך שפטרנו, לא עשה כלום...
  הגב 17.06.24 21:39
 • קשקוש.
  18.06.24 09:19
 • עשה בשכל קן צרעות
  הגב 18.06.24 05:02
 • תודה רחמים על תרומתך לעירנו ,חבל שלא הצלחת להכחיד את השחיתות והשליטה של ריקבון השררה בעירייה, לא צריך 90 יום להבין שמתן בא לקחת ושוקי בא לעשוק את הקופה והמיסים שלנו.
  הגב 18.06.24 11:09
 • מי שפגש עם ראש העיר לשעבר מפועלו בעיריה מודה לו מי שפגש את מר מלול בוועדה הבנייה והשקיע 600000 אלף שח שלוש פעמים כל פעם שינוי בהחלטה של היו"ר מלול יודע מי האיש ולמה לע עזב את החיים הפוליטיים..אמרו לי בוועדה..אתה בצבע הלא נכון....
  הגב 18.06.24 15:31
 • מלול-פיתחת את העיר מהרבה בחינות ויעידו על כך אזרחים וותיקים. נעים ללכת בה. תמיד דאגת לכלל התושבים. הגיע הזמן לנוח
  הגב 18.06.24 18:58
 • תודה לראש העיר רחמים מלול על ההשקעה והמסירות עד אין קץ למען העיר ותושביה. ❤️
  הגב 18.06.24 23:34
 • אורח

דירת גן למכירה בשכונת אושיות ברחובות - 4 חדרים, 102 מ"ר, גינה בטאבו, ממ"ד, מחסן בנוי בהיתר, סלון גדול, מטבח ענק. מחיר נדרש 2,200,000 ש"ח . לפרטים: 055-970-7114

מערכת האתר | | תגובות: 0דירת גן למכירה בשכונת אושיות ברחובות. הדירה כוללת 4 חדרים בשטח של 102 מ"ר, עם ממ"ד גדול, סלון מרווח ומטבח ענק. שטח הגינה מאחור כ-50 מ"ר ושטח הגינה בחזית כ-25 מ"ר. בנוסף, ישנו מחסן גדול בנוי בחצר עם היתר.


הדירה היא בין הבודדות שבהן שטח הגינה רשום בטאבו. בחדר ההורים יש מקלחת ושירותים, ומיזוג אוויר בכל חדר. הדירה משופצת וכוללת חדר משק וכביסה וסורגים.


מחיר: 2,200,000 ₪


לפרטים נוספים, ניתן ליצור קשר בטלפון: 055-970-7114

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אורית דורון תושבת רחובות נבחרה למנהלת החדשה של בית הספר השש-שנתי "נבון" ביבנה

מערכת האתר | | תגובות: 8דוברות עיריית יבנה:


נבחרה מנהלת חדשה לבית הספר השש-שנתי "נבון" ביבנה


ועדת הבחינה לניהול בית הספר השש-שנתי 'נבון' בראשותו של ראש העיר, רועי גבאי, בחרה באורית דורון ששימשה בשנים האחרונות כמנהלת חט"ב רון ארד ברחובות ולפני כן כסגנית מנהלת 'דה שליט' ברחובות.


אורית דורון תנהל את בית הספר השש-שנתי החל משנת הלימודים הקרובה ותחליף בתפקיד את תמיר רגב. בימים אלה מסיימת אורית דורון את שנתה השישית כמנהלת חטיבת הביניים 'אמית רון ארד' ברחובות. היא נבחרה לתפקיד מבין מועמדות ומועמדים ראויים שנגשו למכרז לבית הספר השש-שנתי היוקרתי.


אורית דורון, תושבת רחובות, היא בעלת תואר ראשון בחינוך מיוחד, תואר שני בחינוך חברתי מטעם אוניברסיטת 'בר אילן' ובוגרת 'אבני ראשה' במכללת סמינר הקיבוצים. אורית התמסרה לעולם החינוך, תחילה כמורה ומחנכת לחינוך מיוחד, חברה בצוותי ניהול ובשורה של תפקידי רוחב נוספים כרכזת שכבה, רכזת חינוך חברתי, רכזת מתמטיקה, רכזת מכינת מופ"ת ועוד.


ראש העיר, רועי גבאי: "אני מברך את אורית על מינויה כמנהלת בית הספר השש-שנתי 'נבון' ומשוכנע שעשינו בחירה מצוינת לטובת קהילת ביה"ס והעיר. אורית תוביל את 'נבון' להישגים גבוהים, שיטיבו עם התלמידות והתלמידים. החזון שהיא מביאה עמה יסייעו להתפתחותו של בית הספר ובקידומו. אני בטוח שאורית תוביל ותנהיג צוות חינוכי וביה"ס מצוין". ראש העיר הודה למנהל היוצא תמיר רגב על עבודתו המסורה בשנתיים האחרונות כמנהל ביה"ס ואיחל לו הצלחה בהמשך דרכו.


אורית דורון הודתה לראש העיר ולחברי הוועדה על שבחרו בה לתפקיד ונתנו בה את אמונם. "אני שמחה להוביל את בית הספר השש-שנתי נבון ואפעל להביא את משנתי החינוכית וניסיוני לטובת הצלחתו. מטרתנו לרתום את כל השותפים לטובת חינוך תלמידי בית הספר, להובלת בית הספר קדימה, בשיתוף עם צוות ההוראה המסור, התלמידים והוריהם. אני רואה חשיבות רבה לחינוך למצוינות, להישגיות ולמעורבות חברתית ותרומה מתמדת לקהילה", אמרה דורון.

התפרסמו 8 תגובות לכתבה.
 • מאחל לה שתצליח,אני מכיר הרבה הורים שעוקבים בדאגה על המתרחש שם ומקווים שהמצב ייישתפר כדי שיוכלו בלב שקט לרשום את הילדים שלהם לשם בשנים הקרובות
  הגב 17.06.24 13:13
 • מנהלת מזעזעת, תברחו כל עוד נפשכם בכם
  הגב 17.06.24 15:33
 • הרוויחו ביבנה, מנהלת שראש מעייניה הוא חינוך והתלמידים!
  הגב 17.06.24 17:34
 • הלוואי וזה היה נכון, כמה ילדים בורחים מרון ארד בגלל הניהול הכושל שלה. אין לה הכלה לתלמידים על הקצוות, למרות שהיא באה מהחינוך המיוחד. מגבה מורות כשלא מגיע להן גיבוי. בית-ספר שכל היום מאיים על התלמידים שלו, מורות שלא הולכות לפי הדרך שלה, היא מראה להם מהר מאוד את הדרך החוצה, עזיבה כל שנה של מורות שם מהר מאוד. מהראש של הדג מסריח כל הדג מסריח, וככה זה ברון ארד.
  18.06.24 07:25
 • מנהלת מדהימה! חבל שעוזבת אותנו, הקפיצה את רון ארד בכמה רמות. בטוחה שתצליח גם שם
  הגב 17.06.24 17:35
 • משרד החינוך: 67 מיליארד שקל וילד בכיתה ו' לא יודע מילה באנגלית אם אין שיעור פרטי
  הגב 17.06.24 17:59
 • מנהלת אלופה, אחצ למליון, לגמרי זכו
  הגב 17.06.24 21:19
 • מנהלת ביד רמה, אישיות מדהימה, לגמרי זכיתם
  הגב 17.06.24 23:06
 • אורח

תלמידי רחובות: דורי רכטמן, עילי רוזנברג (אמית עמיחי) גפן לרנר (דה שליט) רחל חוצן, הודיה זק"ש תומר רכטמן (קריית החינוך למדעים) ונריה יוסף זכריה (ישיבת הדרום) זכו במקומות הראשונים ובציון לשבח באולימפיאדת הלשון העברית של אוניברסיטת תל אביב

דורי ועילי זכו במקום הראשון השלישי. גפן, רחל, הודיה, תומר ונריה יוסף זכו בציון לשבח.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


תלמידי/ות רחובות זכו במקומות הראשונים באולימפיאדת הלשון העברית

ביום שישי הקרוב עתיד להתקיים טקס הסיום של אולימפיאדת הלשון שמתקיימת באוניברסיטת תל אביב. השנה נרשם שיא במספר הנרשמים לאולימפיאדה - 3,692 בני נוער השתתפו במוקדמות שנערכו בחודש ינואר האחרון, ומאות מהם התמודדו בשלב הגמר. עד כה השתתפו באולימפיאדת הלשון העברית מעל ל־5,000 בני נוער.

בשלב הגמר השתתפו כ-500 בני נוער מכיתות ז'־י"ב מכל רחבי הארץ. 12 תלמידים/ות מבתי הספר עמית עמיחי, דה שליט, ישיבת הדרום והמדעים ברחובות.

הזוכים/ות בחטיבות הביניים:

גפן לרנר מדה שליט זכתה בציון לשבח

רחל חוצן והודיה זק"ש הלומדות בפלך (קריית עקרון) זכו בציון לשבח

תומר רכטמן מקריית החינוך למדעים קיבל ציון לשבח


הזוכים בתיכון:

דורי רכטמן הלומד בעתיד מדעים לוד זכה במקום הראשון

עילי רוזנברג הלומד באמית עמיחי זכה במקום השלישי

נריה יוסף זכריה הלומד בישיבת הדרום זכה בציון לשבח

אולימפיאדת הלשון העברית של אוניברסיטת תל אביב נוסדה בשנת תשפ"ב (2021) כדי לחשוף את בני הנוער להיכרות רחבה ומעמיקה יותר עם הלשון העברית באמצעות אתגרים לשוניים וחידות לא שגרתיות, שהם אינם נחשפים להם במסגרת החינוך הרגילה. השאלות בתחרות מציבות למתמודדים אתגרי לשון מגוונים ובהם: חידות של חוקיות משווה בלשונות שמיות עתיקות, פיענוח צפנים, פירושי מילים, ניבים ועוד. האולימפיאדה פתוחה לכלל תלמידי כיתות ז'־י"ב בארץ ובעולם, והיא נערכת בשיתוף עם האקדמיה ללשון העברית ומשרד החינוך, בחסות החברות צ'ק פוינט ופיינל ובתמיכת מרכז קורת לציוויליזציה יהודית.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בית ספר רמון ברחובות התחדש בצילייה חדשה לרווחת התלמידים

תמונות בית ספר רמון

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


בית ספר רמון התחדש בצילייה חדש לרווחת התלמידים.

בימים אלו הסתיימו העבודות להצבת הצלייה החדשה מעל במת בית הספר המשמשת לאירועי וטקסי בית הספר. צוות בית הספר הודה לראש העיר מתן דיל, עיריית רחובות, נירית איזנברג מאירי יו״ר הנהגת ההורים ולהורי ההנהגה על ההתגייסות המהירה למען התלמידים.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לעיריית רחובות דרושים/ות מלווים/ות לליווי תלמידים בהסעות בתי הספר

המשרה מיועדת לבני 18+ ומתאימה גם לבני הגיל השלישי

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


לעיריית רחובות דרושים/ות מלווים/ות לליווי בהסעות בשעות הבוקר ואחר הצהריים (מתאים גם לפנסיונרים)

דרישות:

-מגילאי 18 ומעלה (מתאים גם לפנסיונרים ובני הגיל השלישי)

-אנשים אחראיים

לפרטים נוספים והגשת מועמדות שלחו הודעה בוואטספ למספר 050-6564699

או שלחו הודעה בוואטספ/חייגו לשירן - 050-711-0959 / שלחו מייל לדוא"ל educationHR@rehovot.muni.il

העובדים יועסקו ע"י רשת חוויותהתפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • כמה מחיר שעה עבודה יש אפשרות למחיר שעת עבודה כ 45 שח תודה רמי 1
  הגב 17.06.24 22:21
 • אורח

תיאטרון-סיפור בבית מיכל: "מרק אבן" - חמישי, 20 ביוני, 17:30

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק בית מיכלהשבוע בתיאטרון-סיפור: קופיפה שובבה ומאוד רעבה מגיעה ליער, פוגשת אוגר שלא מוותר על אף גרגר, ארנבת שרק חושבת שהיא מתחשבת וזאב-בודד טוב לב, אך רעב. תיאטרון בובות עשיר וצבעוני עם מסר חברתי.

ההצגה "מרק אבן" תתקיים ביום חמישי, 20 ביוני, בשעה 17:30. מספרת: טל בן-בינה בנבינה - תיאטרון בוטיק. האירוע מיועד לילדות ולילדים מגיל 3 ומעלה. מספר המקומות מוגבל, מומלץ להירשם מראש.

להרשמה לחצו כאן: https://bit.ly/3Vmikq7

בית מיכל, רח' הגר"א 10 רחובות. לפרטים נוספים: 08-9467998התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

חוויות אושיות רחובות מזמין את תושבי רחובות לחוויה משפחתית "סיור ספארי בין ערביים" ב - 10 ביולי 2024

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק חוויות אושיותמרכז אושיות ברחובות מזמין את הציבור לקיץ של חוויות משפחתיות עם סיור מיוחד - ספארי בין ערביים. מדובר בחוויה משפחתית ברכבת הספארי שתתקיים ביום רביעי, 10 ביולי 2024.


הסיור ייצא ממתנ"ס אושיות בשעה 15:00. עלות ההשתתפות היא 70 ש"ח למשתתף.


להרשמה ורכישת כרטיסים לסיור, לחצו כאן.


שימו לב: • ההרשמה תיסגר ב-23 ביוני.

 • לא ניתן לבטל רישום החל מ-23 ביוני.

 • הסיור מותאם לילדים מגיל שנתיים ומעלה.

 • ילדים עד גיל 5 נדרשים להגיע עם בוסטר או כיסא תינוק.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

צעדת הגאווה והתקווה ברחובות תתקיים ב-27 ביוני 2024

מערכת האתר | | תגובות: 12
רובי יהבצעדת הגאווה והתקווה ברחובות תתקיים השנה ביום חמישי, 27 ביוני 2024, בין השעות 17:00 ל-20:30. האירוע יתחיל בהתכנסות בתחנת הרכבת רחובות - כניסה דרומית, ויסתיים בעצרת בצומת הרצל/אייזנברג.


הצעדה השנה תתקיים במתכונת שונה, המותאמת למצב הלאומי הנוכחי, ותכלול השתתפות של מטה משפחות החטופים. האירוע יכלול נאומים של נציגי העירייה, נציגי הקהילה ונציגי הנוער מטעם ארגון הנוער איגי. כמו כן, יוקרן קליפ קצר אודות עשיית חברי הקהילה הגאה תושבי העיר במהלך המלחמה, ויבוצעו מספר שירים.


את העצרת ינחה השחקן והמנחה יליד העיר דניאל מורשת.


הכניסה לאירוע חופשית.

צילומים:רובי יהבהתפרסמו 12 תגובות לכתבה.
 • זה מה שחשוב עכשיו בזמן מלחמה זה מה שחשוב????? איזה חסרי רגש
  הגב 16.06.24 18:14
 • ממש מיותר עכשיו בלי קשר מכיר הרבה להטב אנשים טובים כואב הלב עליהם הרבה מהם בגיל 35 עד 50 כבר לא יהיה להם דור ממשיך פשוט חבל
  16.06.24 18:23
 • מתי צעדת הסטרייטים?
  הגב 16.06.24 18:29
 • בבקשה שלא יחסמו את כביש הכניסה הראשי רחוב הרצל מפארק המדע ועד מכון ויצמן. זה היה בשנים קודמות ונמאס מזה, זה מיותר לחלוטין וזה מאוד מפריע לנהגים שמנסים להגיע הביתה ביום חמישי.
  הגב 16.06.24 18:45
 • שנים מנסים לארגן את המצעד ככה שיהיה בתוך העיר ולא יחסום את עורק התנועה הזה... שנים מקבלים תשובות של "הסדרי האבטחה של לעשות אירוע בתוך העיר עולים יותר מדיי כסף". יש מי שטוענים שזה באמת בגלל עלות אבטחה שאין מאיפה לשלם, אבל יש גם מי שטוען שזה תירוץ נוח ללהוציא את המצעד מחוץ לגבולות העיר. זה המחיר שהתושבים משלמים בגלל שלא מאשרים לקיים אירוע גאווה בתוך העיר עצמה...
  17.06.24 09:50
 • איזה חוסר התחשבות ביום חמישי בשיא הלחץ חוסמים כבישים.לא ברור למה צריך את זה.איש באמונתו יחיה בלי רעש וצלצולים.
  הגב 16.06.24 19:05
 • אמת
  הגב 17.06.24 08:26
 • על מה הגאווה???
  הגב 17.06.24 09:12
 • Хорошо что толстые не организовывают парад толстяков, а тощие порад худых.
  הגב 17.06.24 14:24
 • יוסי לוי אישר שהוא משתתף
  הגב 17.06.24 19:29
 • איזה יוסי לוי הייזם
  הגב 17.06.24 19:30
 • אין להם בושה לעשות מצעדי גאווה אין שומה כל-כך לא מתאים ורלוונטי עכשיו מה דחוף
  הגב 17.06.24 19:38
 • אורח

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח

אורח
05.06.24 15:16
לא לפנות למתווכים!!!! האינטרס שלהם לעשוק את שני הצדדים!
אורח
30.04.24 10:55
למכירה בית דו משפחתי ברחובות +מחסן 24 מר ברח' טשרניחובסקי בשכונת גבעתי,על מגרש פרטי 383.5 מר. אופציה לבניה רוויה (כ-14 יח' דיור) על השטח כולו 767 מר. הבית רשום בטאבו נייד - בתיה 0544867984
אורח
20.04.24 13:40
מדגיש ומזהיר מפני מתווכים עושקים..2% לא לדום להם נגמר הקרטל הזה..0.5 עמלה מספקת ןדייי .....רובם קומבינות..ויש להם עורכי דין שלהם ..לא להתפתות ..הם ככלבים ירצו אחריכם
אורח
24.04.24 14:04
רואה את הכתוב ומזדההה ....אין לתת יד למתווכים שההשכלה שלהם מינימלית ובזכות קשרים ללא כישורים עובדים על אנשים בעיניים...אז היזהרו מנוכלות של מתווכים משני המינים 0.5 אחוז זה המוןןן,,,
אורח
25.05.24 18:04
די לבלבל את השכל. אף אחד לא מכריח אותך להשתמש בשירותיהם ואם למוכר יש מתווך, תיקח בחשבון את הסכום הנוסף ותראה אם מתאים לך. יש שמסתדרים בלי מתווכים ואחרים רוצים, פעמים רבות בשל הכרת השוק מתווך מוצלח מצליח להוריד מוכר מהעץ של מחיר מופרך ולבמקביל לשכנע קונה לשלם מעט יותר עברו עסקה טובה. למשל, רבים בטוחים שחיים בארמון ובטוחים שיקבלו סכום מופרך. אז שוב, לא חייב להשתמש ושיהיה לבריאות, רבים משתמשים וכך מצליחים להגיע לעסקה.
אורח
29.05.24 14:15
מסכים בהחלט, עורך דין לומד 4 שנים ואחראי על כל פסיק בחוזה ף ואילו מתווך שם עניבה מחתים וסגר משכורת דו חודשית לפחות
אורח
24.01.24 17:11
צדיקי הדור מגיני סילמן זסטרוק הבנו הכל בגלל המערך ואתם צדיקי הדור
אורח
26.01.24 19:15
נראה שאתה במהלך אירוע מוחי, גש להיבדק.
אורח
24.03.24 10:35
מציע עזרה פסיכיאטרית
אורח
24.01.24 17:09
בודאי כל כותבי ההערות לגבי גב סילמן צדיקי הדורו
אורח
14.01.24 09:58
אני שוכרת דירת 3.5 חדרים בשכונת רמז, ..... מחפשת 3 חדרים קרקע
אורח
13.06.24 12:01
מצאת?
אורח
13.06.24 12:02
תתקשרי נעזור לך 0527868362
אורח
12.01.24 14:23
ממש כך עושקי ורמאים ומפילים לא פעם את הקונים בפח. קרה גם עם מוכרים שהם הפילו בפח ומשחה עם ילדים נשארה ללא קורת גג. מידיעה אישית. צריך להיזהר ממתווכים כולם חמדנים.
אורח
10.12.23 10:11
לכל התושבים שמוכרים ,,,ולמתעניינים אין רצון לאף קונה לשלם למתווך 2% עמלה!!!!!!!!!!!!!! שוד לאור היום ! 0.5 עד 1 סביר מעבר לכך שוד !!!!!!!!!!!!! עדיף לפרסם ללא תיווך , היענות תהיה אטרקטיבית יותר !!!!!! מתווכים עושקים רדו מהעץ !!!! אין טרף קל יותר !!!!!!!
אורח
10.12.23 10:12
ואו כמה נכון וצודק אתה !!!!!!!!!!!!!
אורח
11.12.23 23:23
לך לקנות דירה ללא הליווי של מתווך מוסמך ומומחה, ואחרי זה תראה שתיפול בידים של המוכר אין מישהו שיגשר ביניכם לא תצליח להגיע לעו’’ד טוב וליועצי משכנתאות טובים וכ’’כ הרבה דברים שמתווך טוב יכול לעזור לך ולייעץ לך, לסיכום מתווך טוב יודע להביא לך מחיר יותר טוב שישתלם ה2% שלו פי 2 לפחות וכל מיני בלתמי’’ם שקורא בכל עיסקה שאף אחד לא יכול לפתור, אני חושב ש2% למתווך זה קצת די זול לעומת העבודה הקשה 😉
אורח
12.01.24 14:26
"לא תצליח להגיע לעו"ד טוב" איזו בדיחה כך אתם תופסים ברשת שלכם את הקונה האומלל מכל הכיוונים עו"ד שמשתף איתכם פעולה והוא לא לטובת הלקוח. העיקר לעשוק את הקונה מכל הכיוונים. בושה וחרפה.
אורח
14.01.24 09:10
אכן הם חושבים על עצמם בלבד
אורח
07.02.24 20:58
צודק זה ממש כך נפלתי בפח בגלל מתווך והעו"ד שמשתפים פעולה. נשארתי ללא בית וללא כסף
אורח
07.02.24 20:57
מוסמך לסובב את הקונה והמוכר כדי להשיג את הרווח המופקע שלו. שום גישור ושום עזרה בלוף אחד גדול .גזלנים. משפחה נשארה חסרת דיור בגלל מתווך .....ממש גזל לאור יול
אורח
24.04.24 14:07
נול פגיעה וזה האמת
הצג תגובות נוספות


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח

אורח
15.06.24 12:30
להשכרה מינואר 2025 דירה 4 חדרים בניין 7 קומות בהר הצופים בהולנדית,נוף משגע מול הפארק..חניה ,מזגן מרכזי,שלושה ארונות קיר,ללא תיווך 0508512980 או 0507954145
אורח
09.06.24 21:29
מחפשת דירה להשכרה נגיש עם דוש לי ולבעלי קומה ראשונה שכירות סבירה 1/7 חניה 0535810489
אורח
10.02.24 13:59
להשכרה בראשלצ ברח' כצנלסון 3 חדרים ממוזגת יש דוד שמש. 3 כיווני אויר קומה שניה 0528225240
אורח
20.05.24 20:41
כמה עולה שכירות
אורח
07.01.24 23:13
להשכרה דירת סטודיו 2 חדרים+ מרפסת מקורה 20 מטר בבני עייש כולל מקרר, מכונת כביסה, ארון בגדים מחודש פברואר. מחיר 3000 שח. טל.054-4787102
אורח
05.11.23 10:48
דרוש דירת גן / פנטהאוז להשכרה בניין בוטיק בלבד לפרטים 050-526-7403 יגאל
אורח
28.10.23 21:28
דרושה דירה להשכרה ברחובות. רצוי דירה מחולקת לשניי שותפים דתיים.
אורח
21.10.23 10:00
להשכרה דירה בבת ים ללא תיווך . 2 חדרים 64 מטר . דירה שעברה שיפוץ מסיבי הכול חדש בדירה כולל מטבח , רצפה אמבטיה שירותים פשוט הכול הכול חדש .052-5302222
אורח
19.10.23 12:57
להשכרה. ללא תיווך 5חדרים 100 מ״ר, בשיכון המזרח. יש מקלט. קומה ראשונה מתוך 3 קומות,ללא מעלית. כניסה מיידית. טלפון 0536280767. 5000 ש״ח.


לוח השפלה - רכב

אורח

אורח
28.04.24 03:21
קאיה פיקנטו ספורט הדגם היוקרתי, צבע אדום מטאלי מהמם, 2016, גג נפתח, חלונות חשמליים, מובייל, שמורה ומטופלת, ללא תאונות, נהגת יחידה, 146 קמ"ש, יד 3 מפרטי. 41,000 שח. 0524313212.
אורח
24.05.24 08:32
פ?
אורח
24.05.24 11:36
פיקאנטו +ספורט+יוקרתי? זה קרקס?
אורח
01.03.24 07:59
יונדאי I10 inspire למכירה, נמכר עקב קבלת רכב מהעבודה. עליה לכביש אוקטובר 20. אחרי טיפול, טסט, החלפת מצבר לחדש. רכב מאובזר מאוד עם מערכת מולטימדיה מובנת, אנדרואיד אוטו, מערכת התראה ובלימה לפני התנגשות, מצלמת רווס וחיישנים התראה.גמיש במחיר, לפרטים לירן 0526293270
אורח
25.05.24 08:30
טל לקשר 0545800777
אורח
05.11.23 10:49
סקודה למכירה 050-526-7403
אורח
02.10.23 15:41
הונדה סיוויק 1997 קמ 426761 סנורוף אוטו של ערסים עם כל התוספות של ערסים
אורח
15.02.24 15:33
כולל הגה?
אורח
07.09.23 20:33
רכב
אורח
23.06.23 11:05
היוןש מכיתה ו1
אורח
28.05.23 13:26
למכירה טויוטה קורולה היברידית 2019 52000 קמ יד 2 מצב מעולה, חסכונית, מחירון 0545555299
אורח
20.06.23 15:18
כמה עולה החלפת סוללה?
אורח
05.10.23 10:03
זה סוד שמור.
אורח
21.10.23 11:09
כנראה יותר ממחיר הרכב עצמו.חחח. רכב טוב.
אורח
17.12.22 12:54
שברולט אופטרה 2008, מצב מעולה, 0525268687


לוח השפלה - דרושים

אורח

אורח
22.05.24 08:32
לפנצ'רייה בגדרה דרוש עובד חרוץ אמין ומקצועי. *תנאים מעולים למתאימים *נחשב כעבודה מועדפת לאחר צבא *ניתן גם ללא ניסיון קודם פרטים - 0547692944
אורח
22.05.24 22:28
אני מחפשת
אורח
08.05.24 12:47
להשכרה דירת 2 חדרים קסומה ויפה ברחובות טל' 0505109808 נתן
אורח
11.03.24 14:50
משכרים דירה בנרקיס ראשון ירושלים 125 קומה3 דירה 14
אורח
27.02.24 20:18
השמת כוח אדם גרייאטרי https://lp.vp4.me/tm8s
אורח
08.01.24 23:58
מעוניין לתת שירותי דואר שליחויות חבילות ,מכתבים תשלומים הייתי סוכן דואר בסוכנות מנוחה ונחלה 18 בית הרופאים. ורוזה מקס 052-9289333 מקס
אורח
08.01.24 23:57
מעוניין לתת שירותי דואר שליחויות חבילות ,מכתבים תשלומים הייתי סוכן דואר בסוכנות מנוחה ונחלה 18 בית הרופאים. ורוזה מקס
אורח
28.12.23 16:00
מסיעי עמק איילון מחפשים דחוף נהגי אוטובוס נהגי מונית נהגי אוטובוס זעיר משכורת גבוהה בונוס למצטרפים חדשים.אילן: 053-7663673 בת שבע : 054-6766610 בת אל: 050-3209061
אורח
24.12.23 10:16
למכירה סוברו פורסטר אוסקה 2018 במצב מצוין 98000 ק"מ. יד ראשונה. נהג יחיד, 4 צמיגים חדשים. בטריה חדשה. גמישות במחיר 054-8820054 לא בשבת


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל