הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

לוח דירות be106 מתרחב לקפריסין! 

למכירה 304 דירות בקפריסין למגורים ולהשכרה לתיירים החל מ - 139 אלף אירו - 250 אלף אירו! מבחר דירות סטודיו, 2 - 3 חדרים, דירות גן ופנטהאוז. הפרטים על הדירות, המחירים, בכמה ניתן להשכיר, אמצעי מימון ועוד בכתבה.

נפתחה קבוצת וואטסאפ למחפשי דירות ברחובות! חברי הקבוצה מקבלים עדכונים ישירות לוואטסאפ על דירות יד שנייה וחדשות למכירה ברחובות. בעלי דירות המעוניינים לפרסם בקבוצה מוזמנים לקבל פרטים בפון 052-8030056 ... בכתבה לינק הצטרפות לקבוצה למחפשי דירות ברחובות

הלמ"ס חושפת את הנתונים מה חושבים תושבי רחובות על אזור המגורים שלהם, האם הם מרגישים בטוחים ללכת בחשכה? מה דעתם על מצב הניקיון - כל התשובות בכתבה

עמותת ידידי המרכז הרפואי קפלן הציבה כיסאות צהובים ריקים ברחבי בית החולים בהזדהות עם החטופים בעזה

מערכת האתר | | תגובות: 4
צילום מתוך דף הפייסבוק המרכז הרפואי קפלןביוזמת עמותת ידידי המרכז הרפואי קפלן, הוצבו הבוקר כיסאות צהובים ריקים ברחבי בית החולים. "יש לנו 120 אחים ואחיות במנהרות החמאס בעזה, ואנחנו מחכים לשובם. מחכים ומקווים ומצפים, כי באמת שאי אפשר יותר", אמר עמוס שביט, מנכ"ל עמותת הידידים.


התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • בסוף אנחנו נפסיד במלחמה הזאת. רק מי שחזק נפשית יכול לנצח
  הגב 10.07.24 14:20
 • יש חזקים נפשית היום ???, כל המדינה מדממת.
  11.07.24 14:48
 • כל הכבוד לעמותה
  הגב 11.07.24 09:49
 • יפה ! כל הכבוד!
  הגב 11.07.24 15:53
 • אורח

הלמ"ס חושפת את הנתונים מה חושבים תושבי רחובות על אזור המגורים שלהם, האם הם מרגישים בטוחים ללכת בחשכה? מה דעתם על מצב הניקיון - כל התשובות בכתבה

נתוני הלמ"ס חושפים את שביעות רצונם של התושבים בערים הגדולות כאשר ברחובות 97% מרוצים מהחיים ו88.1% מרוצים מאזור מגוריהם. חוסר שביעות הרצון שלהם היא בתחום הניקיון והתחבורה הציבורית

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


מה חושבים תושבי רחובות על החיים שלהם והמגורים בעיר. הלמ"ס מפרסמת את נתוני הסקר החברתי בערים הגדולות שמראות כי באופן כללי 97% מהתושבים ברחובות מביעים שביעות רצון מהחיים שלהם ומעל 60% חושבים שעתידם יהיה יותר טוב.

כאשר מסתכלים על אזור המגורים 88% מרוצים ממנו אבל אינם מרוצים הניקיון וכן מהתחבורה הציבורית. מבחינת סביבת המגורים תושבי רחובות הביעו שביעות רצון מהקשר עם השכנים ומרגישים בטוחים ללכת בחושך באזור בו הם מתגוררים. כאשר נשאלו על מצבם הכלכלי 60% ענו כי הם מרוצים ממנו וכ53% חושבים שמצבם יהיה אף יותר טוב בעתיד.

אזור המגורים

מרוצים מאזור המגורים 88.1%

מרוצים מהניקיון באזור המגורים 57.2%

מרוצים משירותי איסוף האשפה באזור המגורים 87.2%

מרוצים משטחים ירוקים באזור המגורים 53.9%

מרוצים ממצב הכבישים והמדרכות באזור המגורים 58.7%

מרוצים מהתחבורה הציבורית באזור המגורים 32.7%

מרוצים מהדירה 89.9%

חושבים שאין מספיק מקומות חנייה באזור המגורים 77.5%

מרוצים מהקשר עם השכנים 86.6%

52.5% חושבים כי אנשים בשכונה משתפים פעולה כדי לשפר את השכונה

מרגישים בטוחים ללכת בחושך באזור המגורים 79.8%
שביעות רצון מהחיים

97.6% מרוצים מהחיים

הערכת החיים בעתיד- 62.1% חושבים כי החיים בעתיד יהיו טובים יותר

52.9% חושבים שמצבם הכלכלי יהיה טוב טוב יותר

60.1% מרוצים ממצבם הכלכלי

53.8% מצליחים להתמודד עם בעיותיהם תמיד או לעיתים קרובות

16.2% חשים בדידות

16.2% חשו אפליה בשנה האחרונה


תעסוקה

91.1% מרוצים מהעבודה שלהם

59% מרוצים מהאיזון בין העבודה לתחומי חיים אחרים

59.8% מרוצים מההכנסה בעבודה

64.7% חושבים שתפקידם מאפשר קידום בעבודה

76.3% עבודתם קשורה לתחום לימודיהם


התניידות

76.3% משתמשים ברכב פרטי כאמצעי להגיע לעבודה

47% -זמן ההגעה לעבודה הוא חצי שעה או יותר


*הנתונים נכונים לשנת 2022
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • רחובות, זה מלוכלך. האוסף לא טוב. שכנים זורקים בגדים ורהיטים ברחובות מדי שבוע
  הגב 15.07.24 17:25
 • רמת הניקיון ברחובות מתחת לכל ביקורת. רחובות מלוכלכים. לא מנקים את העיר
  הגב 15.07.24 17:31
 • לא יודע מי עשה את סקר. עיר יותר מלוכלכת כמו רחובות לא ראיתי. בושה.
  הגב 15.07.24 17:41
 • יש צורך לאכוף את עיניין פחי האשפה בביתם הפרטיים שלא יונחו על המדרכות ודבר נוסף , יש צורך לחדד את העיניים של הוצאת הגזם ביום הנכון ולא שבוע לפני
  הגב 15.07.24 17:53
 • אורח

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-432-2106

מועדון הכדורסל מכבי רחובות משתתף בצער משפחת ישעיהו על לכתו של עודד ישעיהו ז"ל הלוויתו תתקיים היום בשעה 18:00 בבית העלמין ברחובות.

מערכת האתר | | תגובות: 1
צילום מתוך דף הפייסבוק מועדון כדורסל מכבי רחובותמועדון הכדורסל מכבי רחובות משתתף בצער משפחת ישעיהו וכואב את לכתו בטרם עת של עודד ישעיהו.


עודד, חברו הטוב ביותר של יו״ר המועדון אסף פרנק ובעלי חברת מובילי נ.ו.ע, תרם רבות למועדון ואף היה הספונסר הראשי בעונת 22/23. עודד היה אהוב הבריות ואוהב אדם.


הלוויתו תתקיים היום בשעה 18:00 בבית העלמין ברחובות.


יהי זכרו ברוך.התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • ברוך דיין האמת..
  הגב 15.07.24 17:18
 • אורח

מאות הגיעו לצעדה לציון יום הולדת 20 לנמרוד כהן הנמצא בשבי החמאס

ויקי כהן אימו של נמרוד עלתה לבמה וביקשה להודות למאות האנשים שהגיעו לתמוך במשפחה ביום החשוב הזה. ויקי נאמה היום בתקווה גדולה שנמרוד ישמע את דבריה ואמרה: "נמרוד בני האהוב, היום אנחנו מציינים את יום הולדתך ה-20, אני רוצה שתדע שאני גאה בך ובאומץ ליבך. אנא שמור על אופטימיות, תקוה ואמונה וראה בדמיונך איך אנחנו יושבים בסלון ביתנו, כל המשפחה סביבך וברקע מתנגנת לה מוסיקה שמחה".

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מאות צעדו היום ברחובות לרגל יום הולדתו ה-20 של נמרוד כהן, חייל תושב העיר שנחטף ע"י חמאס ב-7/10

בני נוער, צעירים וקשישים צעדו היום מהיכל התרבות ועד רחבת העירייה בקריאת אחת: "נמרוד עדיין חי- החזירו את נמרוד עכשיו"

ויקי כהן אימו של נמרוד אמרה היום בטקס מיוחד ברחבת העירייה: "לא חשבתי שנגיע ליום הזה וכל כך קיוויתי שנמרוד יחגוג את יום הולדתו איתנו ועם אחותו התאומה, חייבים להחזיר את נמרוד ואת כל החטופות והחטופים הביתה עכשיו"

לכבוד יום ההולדת של נמרוד המתקיים היום (שני, 15.7) משפחת כהן יזמה יחד עם עיריית רחובות, מטה משפחות החטופים ברחובות, חברת אפלייד מטיריאלס בה עובד יהודה אביו של נמרוד וחברת נתן בה עובדת ויקי אימו של נמרוד, אירועים ופעילויות שונות.

הבוקר נפתח בצעדה של מאות תושבות ותושבים, בני נוער, צעירים, עובדי חברת "נתן" ועובדי חברת "אפלייד מטריאלס", קשישים וגם נכים שהגיעו לחזק ולחבק את משפחת כהן ביום הולדתו של נמרוד. הצעדה החלה בהיכל בתרבות, עברה ברחוב יעקב, המשיכה לרחוב הרצל, ומשם לרח' לבקוביץ דרך השוק העירוני והגיעה עד לרחבת בניין העירייה שם התקיים טקס מיוחד לרגל יום הולדתו של נמרוד.


מתן דיל ראש העיר פתח את הטקס ואמר: "זהו יום מיוחד וקדוש- תודה ליהודה וויקי שנותנים למשפחת העיר רחובות להיות חלק מהמאבק החשוב להשבת נמרוד הביתה. אנחנו איתכם ומחזקים אתכם. כולנו מייחלים לבשורות טובות ומאמינים שיבוא טוב. יחד עם מאות האנשים שהגיעו לכאן אנחנו מתפללים ומקווים שנמרוד יחזור הביתה בריא ושלם".


ויקי כהן אימו של נמרוד עלתה לבמה וביקשה להודות למאות האנשים שהגיעו לתמוך במשפחה ביום החשוב הזה. ויקי נאמה היום בתקווה גדולה שנמרוד ישמע את דבריה ואמרה: "נמרוד בני האהוב, היום אנחנו מציינים את יום הולדתך ה-20, אני רוצה שתדע שאני גאה בך ובאומץ ליבך. אנא שמור על אופטימיות, תקוה ואמונה וראה בדמיונך איך אנחנו יושבים בסלון ביתנו, כל המשפחה סביבך וברקע מתנגנת לה מוסיקה שמחה ואנחנו מספרים לך על מה שחווינו בהעדרותך. אוהבים אותך בכל ליבנו ומחכים לשובך הביתה".

בתום דבריה הופרחו אל האוויר מאות בלונים כחולים המסמלים את החופש של נמרוד וכל החטופות והחטופים.

בתום הטקס עלה לבמה להופעה קצרה ומרגשת הזמר דני רובס, תושב העיר רחובות לשעבר שהגיע לתמוך במשפחה ולהופיע בהתנדבות מלאה.


עוד הגיעו אל הטקס מ"מ ראש העיר שוקי קרומר, סגן ראש העיר זהר בלום, מיכל וולקני שצעדה יחד עם המשפחה לאורך כל הדרך, חברות וחברי המועצה אוה גור, שמוליק בר דאנזאן, איטל בציר אלשיך, מגי סלע-וגר, יניב מרקוביץ' ועובדות ועובדי עירייה רבים.


פעילויות ואירועים נוספים שיתקיימו במהלך היום לכבוד יום הולדתו של נמרוד:

-קבוצת המתנדבות המלאכיות של רחובות מכינות ארוחה ענקית ומפנקת לחיילי גדוד השריון של נמרוד כדי להעניק להם אוכל של בית מלא בתקווה וציפייה לחזרתו של נמרוד.

-בשעות הערב חניכות וחניכי חוג סיירות של רחובות והסביבה יצאו לנקות חופים באזור השפלה כסמל לאהבתו של נמרוד לטבע.

-קבוצת רחובות בשביל האופניים תצא למסלול רכיבה של 20 ק"מ לכבוד נמרוד במהלכו הם יעברו במספר אתרים משמעותיים בחייו של נמרוד. מסלול הרכיבה יסתיים בתפילה ותקווה לשובו של נמרוד וכל החטופות והחטופים שעדיין נמצאים בשבי. ניתן עדיין להצטרף לרכיבה- חפשו בגוגל רחובות בשביל האופניים.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בניהו שרעבי מונה לגזבר החדש של עיריית רחובות

בניהו שרעבי, גזבר עיריית רחובות: "אני מודה לראש העיר מתן דיל על האמון ואפעל יחד איתו כדי לקדם את העירייה והעיר כולה לאופק כלכלי חדש ולשגשוג בכל התחומים. עבודה רבה לפנינו. בעזרת תכנון נכון ושיתוף פעולה נצליח להוביל לשינוי ולחזק את מעמדה הכלכלי של העירייה והעיר רחובות כולה".

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


גזבר חדש בעיריית רחובות: בניהו שרעבי

שרעבי, בן 57, בעל תואר ראשון במינהל עסקים ויזמות נדל"ן, בכיר לשעבר בחברת מילגם ובשנים האחרונות מכהן כמנהל אגף האכיפה בעירייה נבחר לגזבר עיריית רחובות

שרעבי יחליף את דניאלה ליבי, הגזברית הנוכחית הפורשת לגימלאות

בניהו שרעבי נבחר בשבוע האחרון לתפקיד גזבר עיריית רחובות. שרעבי בן 57, נשוי ואב לתשעה בעל ניסיון עשיר בעולם הרשויות המקומיות. הוא החל את דרכו בחברת מילגם העוסקת במתן שירותים לגופים מוניציפליים, תאגידי מים וגופים ממשלתיים, המחזיקה בחברות פנגו, Gett ולאחרונה רכשה את דואר ישראל.

שרעבי החל את דרכו בחברה כמנהל מחלקת הוצאה לפועל ולאחר מכן נבחר למנהל מרחב אזורי. במסגרת תפקידו במילגם שרעבי הקים וניהל מערכות שירות וקבלת קהל בערים רבות ברחבי הארץ, בין היתר: באר שבע, אשדוד ונס ציונה. בתפקידו הבא נבחר שרעבי להקים ולנהל את אגף האכיפה בחברה הכלכלית לפיתוח רחובות (הל"ר). בשנת 2021 הוחלט להעביר את אגף האכיפה לידי עיריית רחובות, אותו ניהל שרעבי במקצועיות רבה.


שרעבי בעל תואר ראשון במינהל עסקים והתמחות ביזמות נדל"ן מהקרייה האקדמית אונו, בעל תעודת חשב מלווה מטעם משרד הפנים, בוגר קורס גזברים וקורס מינוף כלכלי אסטרטגי המיועד לגזברים ולראשי ערים לצורך קידום ומינוף הפיתוח הכלכלי של הרשות המקומית.


ראש העיר מתן דיל: "אני מברך על בחירתו של בניהו לגזבר עיריית רחובות. צפויה לנו עבודה רבה ומורכבת ואני מאמין שבניהו הוא האיש הנכון למשימה. יחד נוביל את העירייה ואת העיר ליציבות כלכלית, צמיחה, פיתוח ושגשוג. בהזדמנות זו אני מודה לדניאלה ליבי על עבודתה המסורה במשך שנים ארוכות למען תושבות ותושבי העיר רחובות".


בניהו שרעבי, גזבר עיריית רחובות: "אני מודה לראש העיר מתן דיל על האמון ואפעל יחד איתו כדי לקדם את העירייה והעיר כולה לאופק כלכלי חדש ולשגשוג בכל התחומים. עבודה רבה לפנינו. בעזרת תכנון נכון ושיתוף פעולה נצליח להוביל לשינוי ולחזק את מעמדה הכלכלי של העירייה והעיר רחובות כולה".

התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • בהצלחה למשה כהן
  הגב 15.07.24 14:54
 • גזבר רציני בעל ידע רב בהצלחה לבניהו שרעבי בתפקידו.
  הגב 15.07.24 17:08
 • כל הכבוד למתן דיל .שיודע לבחור את האנשים המתאימים ביותר
  הגב 15.07.24 17:10
 • חשוב לדעת מי עוד התמודד למכרז
  הגב 15.07.24 17:11
 • אורח

ביום רביעי 17.7 הפסטיבוק חוזר לגן היקב ברחובות עם פסטיבל יד 2, מתחם להחלפת צעצועים, מכירת ספרים, פינת זולה והקרנת סרט לילדים

הכניסה חופשית

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


הפסטיבוק חוזר ובגדול!

ביום רביעי הקרוב (17.7) הפסטיבוק - פסטיבל יד 2 לספרים, צעצועים ועוד חוזר למתחם היקב החל מהשעה 17:00 ובסופו תתקיים הקרנת הסרט וול-E לכל המשפחה תחת כיפת השמיים

הפסטיבוק, המתקיים זו השנה הרביעית הוא אירוע שכולו קהילה וסביבה, בו תושבות ותושבי העיר יוכלו להחליף ספרי יד 2, צעצועים, ליהנות מהצגה סביבתית, וליצור פעילויות מחומרים ממוחזרים.

האירוע ביוזמת חברת המועצה איטל בציר אלשיך, מחזיקת תיק פיתוח בר קיימא ובתמיכת ראש העיר מתן דיל.

מה הולך להיות בפסטיבוק השנה?

• מתחם קח-תן ספרים – הציבור מוזמן למסור ספרי קריאה לכל הגילאים ולקחת ספרים במקומם.

• מתחם צעצוע של מיחזור – ילדות וילדים מוזמנים להביא צעצועים מהבית ולמכור צעצוע בעלות של עד 5 ש״ח או לבחור ולהתחלף בצעצוע של אחרים.

• מתחם יצירה בת קיימא- הכנת יצירות אמנות מאביזרים משומשים בהשראת האמן חנוך פיבן.

• דוכן חברתי של ״סיפור חוזר״ – מכירת ספרי יד שנייה בעלות של 25 ש״ח לספר.

• פינות זולה – מתחמי קריאה מוצלים ונוחים לכל המשפחה

• בשעה 18:30 תיאטרוקנרול – ״להציל את הפיה״, מופע תיאטרון מוזיקלי ואינטרקטיבי בנושא מיחזור ואקולוגיה.

• דוכן לממכר לימונדה, עוגיות ביתיות, פירות העונה ועוד בעלות של עד 7 ש״ח (המעוניינים להשתתף צריכים להודיע מראש על השתתפותם למפיקה רינת בטל' 050-4842412)


לדברי חברת המועצה, איטל בציר אלשיך:


״אני מאמינה כי הפסטיבוק הוא אמצעי להגיע למשפחות וילדים במטרה לחולל שינוי בסביבה ולקיים אירוע בר קיימא באמצעות יצירת חוויות משותפות, סרטים, סדנאות ועוד. בהזדמנות זו רוצה להודות לראש העיר על הרוח הגבית ועל הנכונות לחולל שינוי בעיר גם בתחום הסביבה והקיימות".

הכניסה חופשית!

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום שישי, 19/7 קבלת שבת בפלטופרמה רחובות לצעירים בגילאי 18-35בתוכנית: קבלת שבת ישראלית, דרינקים, סדנת שזירת פרחים ללא עלות, אווירה, פאן וצחוקים

מערכת האתר | | תגובות: 5
צילום מתוך דף הפייסבוק הפלטפורמה מרכז צעירים רחובותצעירות וצעירי רחובות מוזמנים לשדרג את סוף השבוע עם זר פרחים שהם שזרו בעצמם! האירוע יתקיים ביום שישי, ה-19 ביולי, בשעה 11:00 במרכז הצעירים "הפלטפורמה" ברחוב רמז 80, רחובות.

בתוכנית:
- קבלת שבת ישראלית
- דרינקים
- סדנת שזירת פרחים – ללא עלות
- אווירה, פאן וצחוקים – על המשתתפים

האירוע מיועד לצעירי העיר בגילאי 18-35, בעלות מוזלת ובהרשמה מראש. מספר המקומות מוגבל, כל הקודם זוכה!

להרשמה ולפרטים נוספים: http://haplatforma.org.il/1652התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • איזה יוזמה יפה למה לא עושים גם לגילאי 45 50
  הגב 15.07.24 09:48
 • ????
  הגב 15.07.24 09:49
 • הפלטפורמה לגילאי 45 עד 55 ממש צריך את זה
  הגב 15.07.24 09:49
 • ואפילו יותר גם 60 כל החיים לפנימו
  הגב 15.07.24 09:50
 • לפנינו
  הגב 15.07.24 09:50
 • אורח

נפתחה קבוצת וואטסאפ למחפשי דירות ברחובות! חברי הקבוצה מקבלים עדכונים ישירות לוואטסאפ על דירות יד שנייה וחדשות למכירה ברחובות. בעלי דירות המעוניינים לפרסם בקבוצה מוזמנים לקבל פרטים בפון 052-8030056 ... בכתבה לינק הצטרפות לקבוצה למחפשי דירות ברחובות

לוח הדירות הגדול של רחובות בעמוד 3/5

אבי בר |


אתר be106 העוסק בחדשות בתחומים שונים ומתמחה בתחום הנדל"ן, פתח לתושבים המחפשים לרכוש דירות ברחובות, קבוצת וואטסאפ "דירות למכירה ברחובות"

מאז פתיחת הקבוצה נרשמו לשירות כ - 850 מחפשי דירות והרשימה גדלה מיום ליום.

הפרסום וניהול הקבוצה על ידי be106 נדל"ן

קיימת אפשרות לשת"פ עם מתווכים בתנאים מסויימים

בעלי דירות יד שנייה וקבלנים המעוניינים להציע דירה למכירה ברחובות בקבוצה מוזמנים לקבל פרטים

052-8030056


מחפשי דירות ברחובות המעוניינים להצטרף לקבוצה ולקבל מידי יום דירות למכירה ברחובות

להלן לינק הצטרפות למחפשי דירות ברחובות

https://www.be106.net/whatsapp/realestate/233

לוח דירות be106 מתרחב לקפריסין! למכירה 304 דירות בקפריסין למגורים ולהשכרה לתיירים החל מ - 139 אלף אירו - 250 אלף אירו! מבחר דירות סטודיו, 2 - 3 חדרים, דירות גן ופנטהאוז. הפרטים על הדירות, המחירים, בכמה ניתן להשכיר, אמצעי מימון ועוד בכתבה.

מערכת האתר | | תגובות: 8
כל התמונות - הדמיות בלבדלחצו על הקישור ונציג יחזור

קישור למתעניינים בפרטים

לוח הדירות של be106 מתרחב לקפריסין!לוח הדירות של be106 באמצעות חטיבת הנדל"ן של be106 מתרחב לקפריסין ומציע שיווק של 304 דירות בפרויקט נופש ומגורים ענק בלרנקה קפריסין היוונית במחיר החל מ - 139 אלף אירו!

לרנקה שוכנת בצד היווני של האי הקפריסאי, לרנקה היא עיר נמל ציורית ושלווה, חופים יפהפיים, מבנים היסטוריים ואגם מלח גדול, מקום מושבם של מאות פלמינגו ורודים, כל אלה הפכו את לרנקה ליעד תיירותי מבוקש.

שדה התעופה הבינלאומי הגדול של קפריסין נמצא בלרנקה , מה שהופך את העיר למוקד של פעילות עסקית ותיירותית והביקושים לנדל"ן בעיר וסביבתה עולים בהתמדעל הפרויקט

הקומפלקס האלגנטי Bell Village פרוש על שטח רחב ידיים של כ-39 דונם, וכולל 7 מתחמים בעיצוב אדריכלי ובהם 304 יחידות דיור בבניה נמוכה. ברחבי הפרויקט שלוש בריכות, מפלי נוי ודקים לשיזוף, פארק מטופח, מגרש משחקים לילדים, מתחם wellness עדכני עם חדר כושר מאובזר, בית קפה, מסעדה ומתחם עסקים עם חללי עבודה משותפים.

המיקום

קיטי, לרנקה, קפריסין היוונית

6 דקות נסיעה מהים, 4 דקות משדה התעופה.


מבחר הדירות למכירה ומחירן

הדירות בפרויקט נחלקות לקבוצות על בסיס גודל ולכולן מרפסת, חניה ומחסן צמוד:

יחידות סטודיו 36 מ"ר + מרפסת בגודל 9 מ"ר, החל מ - 139,000 אירו

יחידות פרמיום 2 חדרים 51 מ"ר + מרפסת 12 מ"ר, החל מ - 189,000 אירו

יחידות פרמיום דה לקס 3 חדרים 82 מ"ר + מרפסת 20 מ"ר, החל מ - 210,000 אירו

יחידות בל סוויט, הכוללות פנטהאוזים ודירות גן, החל מ - 250,000 אירו
מחירי שכירות בממוצע בשוק הדירות בלרנקה לתיירים לטווח קצר:

דירת סטודיו - 70-90 אירו ללילה

דירת חדר וסלון - 100-120 אירו ללילה

דירת 2 חדרים וסלון - 120 - 130 אירו ללילה

עונת התיירות בקפריסין 6 - 8 חודשים

מחירי שכירות בממוצע בשוק הדירות בלרנקה לשכירות ארוכת טווח מעל שנה:

דירת סטודיו - 550 - 650 אירו לחודש

דירת חדר וסלון -850 - 950 אירו לחודש

דירת 2 חדרים וסלון -1200 אירו לחודש


השוואה למחיר ממוצע לדירות אחרות בלרנקה

דירת סטודיו מוכנה נמכרת בממוצע 213,000 אירו

דירת 2 חד' מוכנה נמכרת בממוצע 287,000 אירו

דירת 3 חד' מוכנה נמכרת בממוצע 403,000 אירו


מימון

לרשות הרוכשים דירה בפרויקט Bell Village תעמוד האפשרות ליטול הלוואה בתנאים מיטיבים לרכישת דירה בפרויקט על ידי בנק ישראלי מוביל.

תנאי תשלום

40% בחתימה על העסקה והיתרה בהתאם להתקדמות הבנייה

לוח זמנים:

תחילת הבנייה 2025, צפי סיום 2028


הרצאות מומחים ביום היריד על הפרויקט וההשקעה בקפריסין

09:30 פתיחה וכיבוד

בין השעה 10:00 - 11:00 היזמים ומומחים בהרצאות על :

סקירת המגמות בשוק הנדל"ן בקפריסין היוונית. הצגת הפרויקט, הסבר על אפשרויות המימון על ידי נציג בנק מוביל בישראל


בטחונות

הכספים מופקדים בחשבון נאמנות בניהול פירמת עו"ד גיא קלינבוים עד רישום אזהרת על הנכס בטאבו בקפריסין.

רישום היחידה בטאבו

התשלום עובר ליזם רק אחרי סיום כל שלב בפרויקטעל היזמים והמשווקים

אודות קבוצת בל נדל"ן


קבוצת בל נדל"ן היא קבוצה המתמחה ביזמות נדל"ן, השקעות נדל"ן ומנהלת אקדמיה ללימודי יזמות נדל"ן. הקבוצה ניהלה ומנהלת 4,408 יחידות דיור ונכסי נדל"ן בישראל, ארה"ב וקפריסין בהיקף נכסים של 320 מיליון דולר. מועדון המשקיעים של הקבוצה כולל 1,600 בתי אב.


אודות טופ ריל אסטייט

טופ ריל אסטייט הינה חברת ייזום בתחומי הנדל"ן בישראל אשר פעילה משנת 2010 וביצעה פרויקטים יוקרתיים רבים בהיקפים של מאות מיליוני ש"ח

חברת טופ ריל אסטייט מוחזקת על ידי רו"ח אליאור גבאי בעל תואר בכלכלה, ראיית חשבון ומשפטים אשר שימש בתפקידים בכירים במשרד האוצר ובשוק ההון הישראלי, בעל מומחיות בהשקעות נדל"ן ובמימון
לחצו על הקישור ונציג יחזור

קישור למתעניינים בפרטים
התפרסמו 8 תגובות לכתבה.
 • דירות בקפריסין??? רציניים??? לא מספיק שאתם מפרסמים כאן דירות ברחובות...
  הגב 23.06.24 20:23
 • השקעה בלרנקה טובה.השקעה שתניב פירות רק ב- 2018 בספק. המלחמה היתה אמורה לכאורה לפגוע בצד הצפוני של האי. אבל לא כך , העסקים שם פורחים אין שמץ של התיחסות שלילית לישראלים וללא ספק אבשר לקבל ווליו פור מאני בצד הצפוני של האי.
  הגב 23.06.24 22:10
 • ווליו פור מאני... איזה פוץ.
  24.06.24 22:48
 • הייתי בא רק כדי לראות מי אלה שקונים טירות באויר, מוסרים את הכסף שלהם על סמך פרסום וסיפורים ומקווים לתוצאה טובה. אלה לא מתים, מרתקים!
  הגב 24.06.24 22:47
 • 9 - פתיחה, 10 - הרצאה מפי טובי סוכני המכירות, 11 - לחץ מטורף שמעולם לא חוויתם לקנות במקום פן תפסידו את עסקת חייכם!! לא להחמיץ😎
  הגב 25.06.24 13:57
 • מכיר אותם ומשקיע איתם בארהב. דווקא אחלה חברה ולא פושרים. לא אכזבו עד היום
  הגב 25.06.24 14:43
 • קבוצת בל - צוות של מהממים. תודה על השירות! בדקנו הרבה אופציות ביוון וקפריסין (רק היוונית. מי שרוצה להיות תחת שלטון תורכי עכשיו, בהצלחה לו) ובחרנו ללכת איתכם. מפרגנים באהבה ושמחים להיות חלק מהדיירים החדשים בשכונה :-)
  הגב 03.07.24 10:58
 • יקר
  הגב 15.07.24 12:58
 • אורח

יום הולדת 20 בשבי החמאס! היום שני 15.7 יתקיימו ברחובות אירועים לציון יום הולדתו של נמרוד כהן הנמצא בשבי החמאס: צעדה מיוחדת מהיכל התרבות לרחבת העירייה, מסלול רכיבת אופניים, המלאכיות של רחובות יכינו ארוחה לגדוד השיריון בו משרת נמרוד ועוד

בשעה 10:00 תצא הצעדה מהיכל התרבות עד בניין העירייה שם יתקיים טקס במעמד בני המשפחה, ראש העיר והזמר דני רובס.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


רחובות מציינת את יום הולדתו ה-20 של נמרוד כהן, תושב העיר שנחטף לעזה ב-7/10 ונמצא בשבי למעלה מ-270 ימים

היום שני (15.7) נמרוד כהן, חייל שריון בן העיר רחובות שנחטף בשבת ה-7/10 לרצועת עזה יציין את יום הולדתו ה-20. נמרוד בוגר תיכון אורט בעיר נמצא למעלה מ-277 ימים בשבי חמאס ומשפחתו ותושבות ותושבי העיר רחובות מצפים לשובו בקרוב.

משפחת כהן תציין יחד עם העיר רחובות, מטה החטופים, חברת אפלייד מטיריאלס וחברת נתן את יום הולדתו ה-20 של נמרוד בצעדה מיוחדת שתצא בשעה 10:00 מהיכל התרבות ותגיע עד לרחבת העירייה, שם יתקיים טקס ובו יישאו דברים ויקי כהן, אימו של נמרוד, מתן דיל ראש העיר, ובסיומו הזמר האהוב והמוכר דני רובס שנולד וגדל ברחובות יעלה לשיר שירי תקווה ואמונה.

יהודה כהן, אביו של נמרוד עובד בחברת ההיי-טק אפלייד מטיריאלס, שהתגייסה לתמוך באירוע ועובדיה יצטרפו לצעדה, כמו כן חברת "נתן" בה עובדת ויקי כהן, אימו של נמרוד, תצטרף גם היא ועובדיה יצטרפו לטקס ויציינו יחד עם תושבי רחובות את יום הולדתו של נמרוד.

משפחת כהן ומטה החטופים רתמו יוזמות חסד נוספות במהלך יום הולדתו של נמרוד, בין היתר:

-המלאכיות של רחובות יכינו ארוחה מיוחדת לחיילי גדוד השריון בו משרת נמרוד- תושבות ותושבים המעוניינים לקחת חלק מוזמנים ליצור קשר עם אושרית כהן 054-402-8808


-חניכות וחניכי חוגי הסיירות באזור רחובות ונחל שורק יתגייסו לניקוי חופי הים באזור מאחר ונמרוד הוא ילד של טבע, אוהב לטייל בארץ וליהנות מהנופים שלה.


-פעילות ופעילי רחובות בשביל האופניים יקיימו מסלול רכיבה לכבוד נמרוד הכולל 20 ק"מ ובו יעברו במספר אתרים משמעותיים בחייו של נמרוד. מסלול הרכיבה יסתיים בתפילה ותקווה לשובו של נמרוד וכל החטופות והחטופים שעדיין נמצאים בשבי. להרשמה לרכיבה והצטרפות לחצו כאן > https://forms.gle/qpNmCzRBqyJq23cY6

-בנוסף כדי להעלות את המודעות ביום זה בנות ובני הנוער בעיר יוכלו להחליף את תמונת הפרופיל שלהם ברשתות החברתיות לתמונתו של נמרוד כהן- ובכך לגלות הזדהות עם נמרוד ומשפחתו.

הכניסה לכל האירועים חופשית והציבור הרחב מוזמן להגיע ולתמוך במשפחת כהן!
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תצפית הכוכבים שהייתה אמורה להתקיים היום שני 15.7 במכון דוידסון בוטלה עקב תנאי מזג האויר

מועד חדש יפורסם בקרוב

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


הודעת מכון דוידסון
יש לנו בעיה בשל תנאי מזג האוויר, תצפית הכוכבים שתוכננה ליום שני ה-15.7 נדחית! מועד חדש יתפרסם בקרוב
כדאי להירשם לניוזלטר כדי לדעת... לפני כולם >>> https://bit.ly/4cF7iCzהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

משרד החינוך יפנה לבית הדין הארצי לעבודה בדרישה להוצאת צו מניעה נגד רן ארז וארגון המורים, הפסקת העיצומים ופרסום הציונים לתלמידים

חשוב לציין כי בסוף השבוע יצאו הנהגת ההורים והשלטון המקומי בקריאה לסיים את העיצומים והודיעו כי בכוונתם לפנות לבית המשפט על מנת לחייב את משרדי האוצר והחינוך למצוא פתרון ולסיים את העיצומים שפוגעים בתלמידים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


בהוראת שר החינוך יואב קיש, משרד החינוך יפנה היום לבית הדין הארצי לעבודה בדרישה דחופה להוצאת צו מניעה נגד רן ארז וארגון המורים, שתכליתו לאסור על העיצומים שבהם פתח הארגון ולשחרר את ציוני המגן לתלמידי החטיבות העליונות הנבחנים בבחינות הבגרות.
הפנייה לבית הדין לעבודה ננקטת על ידי משרד החינוך לאחר ניסיון גישור נוסף שערך שר החינוך, המלווה באופן אישי את המשבר בין ארגון המורים לאוצר, ובו הוצע לרן ארז ביום חמישי האחרון מתווה חדש שימנע את הפגיעה בתלמידים, לגישור הפערים עם האוצר ולמניעת פגיעה אפשרית במורים ובשכרם.

לאחר שרן ארז סירב למתווה שהוצע והתבצר בעמדתו, ועל רקע ההחלטה השערורייתית של רן ארז וארגון המורים להימנע ממתן ציונים במבחני המתכונת וציונים שנתיים לתלמידי החטיבות העליונות - החלטה הפוגעת פגיעה אנושה, לא מידתית ובלתי הפיכה בתלמידים ובעתידם, החליט השר לפנות לבית הדין.

חשוב לציין כי בסוף השבוע יצאו הנהגת ההורים והשלטון המקומי בקריאה לסיים את העיצומים והודיעו כי בכוונתם לפנות לבית המשפט על מנת לחייב את משרדי האוצר והחינוך למצוא פתרון ולסיים את העיצומים שפוגעים בתלמידים.

שר החינוך, יואב קיש: "רן, תלמידי החטיבה העליונה לא עשו לך דבר, למה להתעקש לפגוע בהם? שחרר אותם מהאירוע שלך מול האוצר. אתה יכול בקלות לתת להם את הציונים ועדיין לשמור לעצמך את 'הפטיש הגדול' והקבוע של איום בהשבתת פתיחת השנה. המחיר שאתה גובה מהתלמידים היקרים הוא לא סביר ולא הוגן – גם המורים אומרים זאת. השעה היא שעת מלחמה, הילדים האלה לפני גיוס, העתיד שלהם על כף המאזניים, זה לא הזמן לעשות עליהם סיבוב של משא ומתן. שב עם האוצר, תחזור להסכמות המוקדמות, אני אגבה אותך ככול שיידרש".
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פורום רחובות

הפורום נועד לאפשר לתושבי רחובות להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח

אורח
09.07.24 10:21
עיריית רחובות: עם התגברות נוכחות יתושי קדחת הנילוס באזור השפלה, נא פרסמו את ההנחיות לגבי בריכות מים מתנפחות בחצרות הבתים. המים העומדים הם מקור לדגירת יתושים!
אורח
09.07.24 10:21
עיריית רחובות: עם התגברות נוכחות יתושי קדחת הנילוס באזור השפלה, נא פרסמו את ההנחיות לגבי בריכות מים מתנפחות בחצרות הבתים. המים העומדים הם מקור לדגירת יתושים!
אורח
09.07.24 10:21
עיריית רחובות: עם התגברות נוכחות יתושי קדחת הנילוס באזור השפלה, נא פרסמו את ההנחיות לגבי בריכות מים מתנפחות בחצרות הבתים. המים העומדים הם מקור לדגירת יתושים!
אורח
07.07.24 20:46
מדהים איך שנים בחום הצורב והלחות הגבוהה מתעקשים ומארגנים הופעות בקייץ בימי חמישי בערב ברחבת העירייה, יש המון אולמות ממוזגים פנויים לארגן שם ערבים אלה, הרי זה כרוך בהתארגנות, הוציאו מליוני שקלים על כל מיני....., קצת התחשבות.
אורח
09.07.24 16:06
נודניק. אז שב בבית.
אורח
10.07.24 20:24
מקורב ל ......?
אורח
11.07.24 14:47
למה נודניק ?, בנקום מסויים אנשים שואלים אם יהיו מאווררים במקום, אז, משהו לוקה בחסר, תהנו לכם מהחום והלחות בחוץ.
אורח
05.07.24 11:15
מדוע לא מסיימים את הגינון בדרך הים בין הפניה לסופרסל ועד מוסך KIA. הגיע הזמן לסיים גינון בכל דרך הים.
אורח
07.07.24 12:27
יסיימו אחרי סיום העבודות בדרך יבנה.
אורח
20.06.24 00:06
אם אתם אי פעם מרגישים עצובים או קטנים, תזכרו שאתם חיים בעיר הטובה מכולם! מספר אחת במדע ותרבות בעולם, זה נכון. כל. הערים החשובות, לונדון, פריז, וורסאי, כולן בנויות מרחובות. תחשבו על זה, לא סתם!
אורח
21.06.24 17:33
צודק! אם לגור ברחוב, אז רק ברחובות.
אורח
23.06.24 06:59
‏איך ‏סתם דוגמא לונדון ‏התרבות שלה ‏נבנתה לאורך מאוד שנים ‏זה אפילו לא הגיוני מה שאתה אומר
אורח
25.06.24 18:00
מאות ***מאות ***.
אורח
12.06.24 18:16
מה קורה עם הפשיעה המאורגנת בעיר הזאת? לא מפחיד אתכם מה שקורה כאן? בעלי עסקים משלמים כאן פרוטקשנים כי הם פוחדים שהמשפחה הזאת תשרוף להם את העסקים או תשרוף להם את הבתים. המשפחה הזאת כל שבוע מפוצצת רכב של חרא אחר בעיר אחרת, אתם לא חושבים שהנקמה תגיע והיא תקרה בעיר הזאת? לידכם, ליד הילדים שלכם, צמוד אליכם ברמזור. יש כאן פחד גדול מאוד בעיר הזאת שלא מדברים עליו. תתעוררו!!! אדוני ראש העיר, אתה רוצה לעשות שינוי? זה השינוי! תדרוש מהמשטרה ומהמשרד לביטחון פנים להגן על העיר הזאת שבקרוב מאוד תהפוך להיות לוד השנייה. השר לביטחון פנים הצהיר שהוא רוצה למגר את הפשע המאורגן, אז קדימה! ספר לו מה קורה כאן. אל תחכה לאסון שיגיע, כי הוא כבר קורה בערים אחרות בגלל המשפחה הזאת. אנשים חפים מפשע נהרגים!!!
אורח
13.06.24 23:49
הנה הבוקר מטען חבלה ברכב, נבואותיך התגשמו למרות שהנבואה ניתנה לשוטים.
אורח
19.06.24 18:38
מי הפצוע בפיצוץ הרכב הזה ?.
אורח
14.06.24 00:56
אין מספיק תיקצוב למשטרה, במיוחד לא לדברים כאלו. זה מתחיל מהממשלה. בקצב הזה נצטרך להביא את הצבא לפה להילחם בהם, כבר נהיו כמו מחבלים
הצג תגובות נוספות
אורח
05.06.24 16:42
מי העצורים
אורח
06.06.24 16:47
באמת מי ???.


החל מיום שלישי 16.7 יתקיימו ברחבי רחובות אירועי נפלאות ליד הבית שיעמדו בסימן הצדעה למשפחות המילואים וכוחות הביטחון עם הצגות, מתנפחים, מתחמי משחק, הקרנת סרטים ועוד

תוכנית האירועים המלאה בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


אירועי קיץ בשכונות: "נפלאות ליד הבית" בכל רחבי העיר

עיריית רחובות והחברה העירונית מציגות 'נפלאות ליד הבית' בסימן הצדעה למשפחות משרתיי ומשרתות המילואים וכוחות הביטחון: אירועים חווייתיים לכל המשפחה – הצגות, מתנפחים, מתחמי משחק ויצירה, סרטים ועוד – בפארקים ובגנים השכונתיים, החל מה-16.7 ועד סוף אוגוסט, בין השעות 17:00-19:30, בנוסף במוקדים שונים יתקיים גם "קולנוע ירוק בפארק". והכל קורה הכי קרוב לבית!

שיתוף פעולה מוצלח בין החברה העירונית, אגף השכונות, אגף גנים ונוף, והיחידה לבר קיימא, הוביל ליצירת אירועים ייחודיים בגנים הציבוריים בשכונות העיר, מתוך מטרה להנגיש את התרבות לכל התושבים והתושבות, "ליד הבית". השנה הפעילות מתקיימת בסימן הצדעה למשפחות משרתיי ומשרתות המילואים וכוחות הביטחון במטרה לתת תוכנית הפוגה משגרת היום המורכבת ופתוחה לכלל תושביי העיר.

כמיטב המסורת, גם השנה יתקיימו חגיגות קיץ מרהיבות ועשירות עם שלל אטרקציות איכותיות בגני העיר, החל מהשעה 17:00 יכלו להגיע כלל תושבי העיר לשכונות השונות ולחוות פעילויות מהנות והפגתיות, ליהנות ממגוון אטרקציות, הפעלות, מופעים, הצגות חדשות ומרעננות.


בנוסף, בחלק מהפארקים תתקיים גם פעילות – "קולנוע ירוק בפארק" שיחל בשעה 20:00 בערב. הסרטים המשפחתיים יוקרנו על מסכי ענק בפארקים ובגנים ויאפשרו לכלל המשפחה לחוות פעילות חינמית ומהנה בטבע העירוני.


כל האירועים בסדרה יתקיימו בין השעות 19:30-17:00, קולנוע ירוק בפארק" יתחילו ב20:00. לפי הפירוט הבא:


16.7 | יום ג' | גן עודד – שד' רפאל מנחם | ותיקים, סלע ,אפריים


17.7 | יום ד' | גן היקב - רח' הנשיא הראשון | קולנוע בפארק | צפון העיר


21.7 | יום א' | ש. הקיבוצים פינת הרצל | שכונת אושיות


24.7 | יום ד' | פארק אביסרור - רח' בן גוריון | קולנוע בפארק | אבן גבירול


28.7 | יום א' | גן מרכז השכונה – רח' יעקב תמרי | חצרות המושבה


29.7 | יום ב' | גן הבנים - רח' סטולבוב | קרית משה


30.7 | יום ג' ' | גן הטייס – רח' הירדן | חבצלת


31.7 | יום ד' | פארק מרכז השכונה - רח' קציר/צ'חנובר/בירק | קולנוע בפארק | שכונת רחובות המדע


14.8 | יום ד' | פארק היובל - שד' ירושלים פינת רח' מוטה גור | קולנוע בפארק | שכונת היובל


18.8 | יום א' | גן החשמונאים - רח' החשמונאים | מרמורק


20.8 | יום ג' | גן גבעת המוריה - רח' בר כוכבא | שכונת שעריים


21.8 | יום ד' | פארק מרכז השכונה - רח' הר הצופים | קולנוע בפארק | הולנדית


25.8 | יום ב' | פארק גבעת האהבה - שד' פנחס בן דוד קפרא | רחובות החדשה


27.8 | יום ד' | פארק אברמסון- רח' אברמסון | מזרח העיר


28.8 | יום א' | פארק חזון איש - רח' חזון איש | קולנוע בפארק | רחובות הצעירה


29.8 | יום ה' | גן הבנים | רח' משה הס | שכונת נווה יהודה

הכניסה חופשית
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום רביעי 17.7 תתקיים ברחובות ההולנדית פעילות לכל המשפחה עם משימות -המרוץ למשפחות בהולנדית

יש להצטייד בטלפון חכם

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


המירוץ למשפחות בהולנדית!
בהובלת עו״ד ליאת פוגל יו״ר נציגות רחובות ההולנדית ופעילות בשכונה יחד עם הרשות לביטחון קהילתי בעיריית רחובות מזמינים את התושבים לפעילות לכל המשפחה בהשראת תוכנית הטלויזיה המירוץ למיליון. המשתתפים יקבלו משימות לאורך המסלול שייקבע ובסיום תחכה להם מסיבת ריקודים עם שערות סבתא ומכירה של פיצות.
מתי? יום רביעי 17.7.24 יציאה בשעה 17:30 מהבריכה האקולוגית.
יש להצטייד בטלפון חכם
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • ההולנדית, השכונה הכי טובה, קיבוץ בעיר!
  הגב 14.07.24 22:09
 • אורח

החל ממחר שני 15.7 יחלו הרצאות להורים ברחובות בנושא מעבר מהגן לבית ספר, הכנת אוכל לילדים בבית הספר, איך עוברים את החופש הגדול בשלום ועוד -הרצאות בזום

ההרצאות ללא עלות

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


בחופשת הקיץ החברה העירונית דואגת להורים למגוון הרצאות שיעזרו להם לעבור את החופש הגדול לגמרי בקלות ,יכינו אתכם לקראת שנת הלימודים החדשה ואפילו יעזרו לכם להתמודד עם הגיוס של ילדכם לצה״ל!
אז מה בתוכנית?
הרצאות בנושא תזונה, גיוס לצה"ל, מעבר מגן לבית ספר ואפילו הרצאה על איך לעבור את החופש הגדול עם מתבגרים בקלות

להרשמה להרצאת "הקשב המפקדת" 21.7.24 - https://bit.ly/45WR19i

להרשמה להרצאת "עוברים את החופש הגדול בשלום עם מתבגרים" 15.7.24 - https://bit.ly/4f001Po
להרשמה להרצאת "שלום לכיתה א' 28.7.24- https://bit.ly/4cVfMFq
להרשמה להרצאת "מה לשים לך בכריך מותק" 23.7- https://bit.ly/4eT81Br


ההרצאות ללא עלותהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ברכות לדוברת עיריית רחובות לשעבר, אביטל רגב קיסר שיוצאת לדרך עצמאית ופותחת משרד בתחום השיווק, האסטרטגיה והתקשורת

אנשים עושים שינויים גדולים במהלך החיים- יש שיוצאים להרפתקאות ואני, אני יוצאת לעצמאותמתרגשת ברמות של כלה לשתף אתכם בצעד המשמעותי הבא שלי – יציאה לעצמאות בתחום השיווק, האסטרטגיה והתקשורת, כתבה אביטל בהודעתה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2
צילום: רמי זרנגר


אביטל רגב קיסר, יוצאת לדרך חדשה
בסוף השבוע בשרה דוברת עיריית רחובות לשעבר, אביטל רגב קיסר על יציאה לדרך חדשה באופן עמצאי. בימים אלו היא השיקה את משרד יחסי הציבור החש שלה שייקרא אביטל רגב קיסר אסטרטגיה, שיווק, תקשורת ודיגיטל. לדבריה היא קבלה הצעות מגופים שונים אך הרצון שלה לעבוד עם מגוון גופים הוביל אותה להחלטה לצאת לעצמאות.
כך בשרה אביטל רגב על דרכה החדשה
״את משוגעת? עכשיו?״
״כן, דווקא עכשיו!״
אנשים עושים שינויים גדולים במהלך החיים- יש שיוצאים להרפתקאות ואני, אני יוצאת לעצמאות
מתרגשת ברמות של כלה לשתף אתכם בצעד המשמעותי הבא שלי – יציאה לעצמאות בתחום השיווק, האסטרטגיה והתקשורת.
זה לא סוד שקיבלתי הצעות עבודה מהשוק המקומי ומהשוק הפרטי, ובמקביל פנו אליי מגופים מעניינים במטרה שאעבוד איתם.
הדרישה מהשטח, יחד עם הרצון שלי לעבוד עם מגוון של גופים ולא להתמקד רק באחד, הובילה להחלטה הברורה – עצמאות.
אחרי כמעט 20 שנה בשוק התקשורת, השיווק והסושיאל במגוון סקטורים – פרטי, ציבורי, מגזר שלישי ומקומי – אני מביאה איתי ידע וניסיון רב, ללקוחות שמחפשים לדעת איך לספר את הסיפור שלהם בצורה הטובה ביותר.
היכולת לספר סיפור טוב היא מיומנות שמשתכללת כל הזמן. אי אפשר להפריז בעוצמת הסטוריטלינג. לכל ארגון, אדם או מותג יש סיפור ייחודי – צריך רק לגלות אותו, להבליט אותו ולתת למילים להוות גשר בין חלומות למציאות, או במדויק יותר – בין מציאות פחות רצויה למציאות של מותג חזק ומוביל.
יצאתי לדרך, אבל לא לבד- אלא יחד עם לקוחות נהדרים.
אני כאן עבור כל מי שמחפש לחזק את התדמית שלו ולהגיע לקהל רחב יותר – בין אם זו רשות מקומית, ראש רשות מקומית, חברה עסקית, עמותה, משרד ממשלתי או עסק פרטי.
אם גם אתם רוצים לספר את הסיפור שלכם בצורה שמרגשת ומובילה לתוצאות, אני כאן כדי להעניק שירותי ייעוץ אסטרטגי, שיווק, תקשורת וסושיאל.
דברו איתי, ונצא יחד לדרך חדשה ומלהיבה!
הלוגו המושלם הוא יצירתה של Mali Lugasi Shalom
הצילום: Rami Zarnegarהתפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • מוכשרת. בהצלחה רבה!
  הגב 14.07.24 22:48
 • כתבת פירסום ויח"צ.
  הגב 15.07.24 11:25
 • אורח

ילד כבן 12 נפגע באורח קל מרכב פרטי ברחוב הירדן ברחובות

| | תגובות: 0
איחוד הצלה סניף רחובותצוותי הרפואה של איחוד הצלה העניקו סיוע רפואי ראשוני לילד כבן 12 שנפגע באורח קל מרכב פרטי בעת שחצה את הכביש ברחוב הירדן ברחובות.

צילומים:איחוד הצלה סניף רחובותהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הושלם שיפוץ החצר במעון צעדים גבעת האהבה ברחובות

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק רשת חוויות רחובותרשת חוויות שמחה לבשר ששיפוץ החצר במעון צעדים גבעת האהבה הושלם - והחיוך של הקטנטנים אומר הכל.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

קולנוע בפארק - במהלך חופשת הקיץ יהנו הילדים מאירועי קולנוע ירוק בפארק -הקרנת סרטי ילדים בפארקים ובגינות הציבוריות ברחבי רחובות

הכניסה חופשית

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 7


אירועי קיץ בשכונות: "נפלאות ליד הבית" בכל רחבי העיר

עיריית רחובות והחברה העירונית מציגות 'נפלאות ליד הבית' בסימן הצדעה למשפחות משרתיי ומשרתות המילואים וכוחות הביטחון: אירועים חווייתיים לכל המשפחה – הצגות, מתנפחים, מתחמי משחק ויצירה, סרטים ועוד – בפארקים ובגנים השכונתיים, עד סוף אוגוסט, בין השעות 17:00-19:30 בנוסף, בחלק מהפארקים תתקיים גם פעילות – "קולנוע ירוק בפארק" שיחל בשעה 20:00 בערב. הסרטים המשפחתיים יוקרנו על מסכי ענק בפארקים ובגנים ויאפשרו לכלל המשפחה לחוות פעילות חינמית ומהנה בטבע העירוני.

הקרנות הסרטים יתקיימו בתאריכים הבאים

17.7 | יום ד' | גן היקב - רח' הנשיא הראשון | קולנוע בפארק | צפון העיר

הסרט שיוקרן וול E


24.7 | יום ד' | פארק אביסרור - רח' בן גוריון | קולנוע בפארק | אבן גבירול

הסרט שיוקרן הלורקס


31.7 | יום ד' | פארק מרכז השכונה - רח' קציר/צ'חנובר/בירק | קולנוע בפארק | שכונת רחובות המדע

הסרט שיוקרן כנרת ים של חיים


14.8 | יום ד' | פארק היובל - שד' ירושלים פינת רח' מוטה גור | קולנוע בפארק | שכונת היובל

הסרט יוקרן חבורת חיות המחמד21.8 | יום ד' | פארק מרכז השכונה - רח' הר הצופים | קולנוע בפארק | הולנדית

הסרט שיוקרן ג'ננה בסוואנה28.8 | יום ד' | פארק חזון איש - רח' חזון איש | קולנוע בפארק | רחובות הצעירה

הסרט שיוקרן דלהי סאפרי

התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • ומה עם הנוער והגדולים למה רק לקטנים שיהיו ערבים גם עם סרטים לגידולים בפארק
  הגב 14.07.24 13:27
 • התאריכים לא תואמים לימות השבוע... למשל 28.08 כתוב יום א', אבל זה יום ד' - אז מה נכון?
  הגב 14.07.24 13:39
 • חחחחחחחח, הטעות היא ביום ולא בתאריך, היות וכל הפעילויות בכתבה זו מתייחסות ליום ד' בשבוע, הגהה !!!!.
  14.07.24 14:33
 • . כתבו שחלק מהסרטים יהיו מ 20:00 וחלק מ 17:00. אבל לא ציינו את השעות ליד כל סרט.אך נדע מתי מוקרן הסרט שבחרנו?
  הגב 14.07.24 14:52
 • מצפה ל ....????.
  14.07.24 15:13
 • הרמה של הכתבים פה כל כך נמוכה שזה עצוב. למה כל כך קשה להם לבדוק לפני שהם מפרסמים משהו?
  14.07.24 15:30
 • На каких парках где именно
  הגב 14.07.24 21:23
 • אורח

החל מהשבוע יוכלו המבקרים בקניון רחובות ליהנות מ18 עמדות טעינה לרכבים חשמליים

כחלק מאסטרטגיית החדשנות של מליסרון, יחוברו עמדות הטעינה לאפליקציית MY OFER, של רשת קניוני עופר שבבעלות החברה, ולמשתמשי האפליקציה יתאפשר להתחיל ולסיים טעינה, לבצע מעקב אחר התקדמות הטעינה, וכן לקבל הטבות ומבצעים לטעון את רכביהם בקניון.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 5
צילום: יחצ


החל מהשבוע הקרוב יפעלו עמדות טעינה לרכבים חשמליים

4 עמדות טעינה DC אולטרה מהירות ו- 14 עמדות טעינה AC יאפשרו לעשרות אלפי המבקרים בעופר רחובות להטעין את רכבם בזמן הבילוי בקניון

חברת EV-EDGE, ספקית עמדות הטעינה המובילה בישראל, החלה להפעיל רשמית החל מהשבוע שמונה-עשרה עמדות טעינה חדשות ומתקדמות בקניון עופר רחובות. העמדות ישמשו את השוכרים והמבקרים בקניון ויאפשרו טעינה אולטרה-מהירה DC בהספק של עד 180kW או איטית AC בהספק של עד 22kW לבחירת הצרכן, כחלק מחוויית הקניה.

העמדות הוקמו בשני מתחמי טעינה בחניון הקניון – האחד בחניון 2 כולל 6 עמדות AC בסמוך לחנות בוטיק הקפה זהב שחור והשני בחניון 3 כולל 4 עמדות DC אולטרה-מהירות ו- 8 עמדות AC. עוד יותקנו באזור השפלה בתקופה הקרובה מתחמי טעינה בקניון עופר קניותר בנס ציונה.


עמדות טעינה אלו הן חלק מהסכם שנחתם במהלך השנה האחרונה בין חברת EV-EDGE לבין חברת מליסרון, בניהולו של המנכ"ל, אופיר שריד, ויו"ר הדירקטוריון, ליאורה עופר, במסגרתו יוקמו מאות עמדות טעינה לרכבים חשמליים אשר יפרסו בנכסי החברה – בקניונים ובמשרדים. ההסכם הינו חלק ממהלך נרחב של מליסרון לקדם ולעודד שימוש באנרגיה ירוקה בנכסיה לשם הפחתת פליטות פחמן, וכן להרחיב את מגוון השירותים הניתנים בקניונים עבור קהל הלקוחות. כיום, מליסרון מחזיקה בכ-907,000 מ"ר מנוהל של שטחי מסחר ומשרדים ו- 26,000 חניות, הפרוסים ברחבי הארץ. כחלק מאסטרטגיית החדשנות של מליסרון, יחוברו עמדות הטעינה לאפליקציית MY OFER, של רשת קניוני עופר שבבעלות החברה, ולמשתמשי האפליקציה יתאפשר להתחיל ולסיים טעינה, לבצע מעקב אחר התקדמות הטעינה, וכן לקבל הטבות ומבצעים לטעון את רכביהם בקניון.


איתי בניאן, סמנכ"ל פיתוח עסקי וחדשנות במליסרון וקניוני עופר: "בשנים האחרונות הולך וגובר השימוש ברכבים חשמליים בישראל בקצב מהיר והצפי שהשימוש אף ילך ויגבר בעתיד. מליסרון גאה לקדם בנכסיה שימוש באנרגיות ירוקות, לצד מתן שירות איכותי, נוח וידידותי לסביבה, לשוכריה ולמבקריה בקניונים ובמשרדים. עמדות הטעינה שיפרסו בקניון רחובות יאפשרו לאלפי המבקרים בקניון להטעין את רכבם בזמן הבילוי בקניון באופן מהיר, נוח ויעיל".


שרגא כץ, מנכ"ל חברת EV-EDGE: "אני מודה למליסרון על הבעת האמון והבחירה בנו, ומשוכנע ששיתוף הפעולה בין החברות יאפשר להעניק למבקרים בקניוני מליסרון ובמשרדיה חוויית טעינה מהירה נוחה ומתקדמת. בין השאר, שיתוף הפעולה יאפשר את הקמתם של מתחמי טעינה גדולים מרובי עמדות טעינה (האבים) אשר יאפשרו ללקוחות רבים לטעון בו זמנית ולרענן עצמם בקניון ולהנות מעת לעת מהטבות קמעונאיות בזמן הטעינה. EV-EDGE הינה מחלוצות תחום טעינת הרכב החשמלי בישראל ומאז הקמתה צברה ידע וניסיון רב בשוק שנמצא בראשית דרכו, וביססה את עצמה כמובילה בשוק זה בישראל, עבור אלוהמחפשים כתובת אחת לאספקת פתרונות כוללים ואיכותיים ושירות ברמה הגבוהה ביותר לטעינה אם במתחם מקום העבודה, בבית או בטעינה הציבורית ברחבי הארץ."


חברת מליסרון, בשליטת עופר השקעות ובניהולם של ליאורה עופר (יו"ר) ואופיר שריד (מנכ"ל), הינה חברה המתמחה בהקמה, החזקה, השבחה וניהול של קניונים ומתחמי משרדים ופארקי הייטק הממותגים תחת השם "עופר" והינה מהחברות המובילות בישראל בתחום זה. בבעלות החברה ובניהולה 28 נכסים מניבים בשטח כולל של כ-907 אלף מ"ר בתוספת 26,000 מקומות חניה. שטחי ההשכרה מאוכלסים בשיעורי תפוסה ממוצעים גבוהים של כ-98.5%. בין הנכסים המרכזיים של מליסרון: עופר רמת אביב, עופר הקריון, עופר גרנד קניון באר-שבע, עופר גרנד קניון חיפה, עופר רחובות, עופר הקניון הגדול פתח-תקוה, עופר בילו סנטר outlet, פארק עופר פתח תקווה East, פארק עופר פתח תקווה West ועוד. כמו כן, מליסרון פועלת בתחום הנדל"ן למגורים באמצעות חברת אביב ייזום המתמחה בייזום ובנייה למגורים ובפרויקטי התחדשות עירונית והמוחזקת על ידיה במשותף עם קבוצת אביב.


EV-EDGE מקבוצת יוניון מייבאת, משווקת, מתקינה ומפעילה עמדות טעינה מתקדמות לכלי רכב חשמליים. מאז הקמתה בשנת 2019, התקינה החברה ומפעילה למעלה מ- 2,500 נקודות טעינה ציבוריות ולחברות ובתי עסק – מספר שממצב אותה כמפעילת רשת עמדות הטעינה הגדולה בישראל לכלי רכב חשמליים. EV-EDGE מספקת את הפתרונות המתקדמים והאיכותיים ביותר לתחום הרכב החשמלי, תוך עמידה קפדנית בתקני איכות אירופאיים ומחויבות עמוקה לשירות ברמה הגבוהה ביותר.

צילום שי ווליץ

התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • 18 מקומות חנינ נגרעו עבורי מהקניון.שיהיה .
  הגב 14.07.24 11:05
 • לא נגרע ממך. מקום חניה אחד! האדם עם הרכב החשמלי פשוט יחנה בעמדה במקום לתפוס חניה "רגילה". גם ככה הוא צריך להחנות
  14.07.24 11:10
 • האם תבוצע אכיפה בנושא, של רכבים לא חשמליים שחונים בחניות ?
  הגב 14.07.24 11:07
 • לא הבנתי, אם אני מגיע עם רכב רגיל וכל החניות הרגילות תפוסות ויש רק חניה "ירוקה" פנויה אני אמור לא לחנות שם???
  הגב 14.07.24 15:21
 • תחנה איפה שבא לך אף אחד לא יתן לך דוח בקניון
  14.07.24 17:40
 • אורח

גמר היורו ישודר הערב ראשון במרכז המסחרי החדש באחוזות הנשיא ברחובות - במהלך האירוע יהיו הפתעות ופינוקים ללא תשלום.

מערכת האתר | | תגובות: 0היום ראשון 14/7 יתקיים שידור קהילתי של גמר היורו באחוזות הנשיא.


האירוע יתקיים ביום ראשון הקרוב, 14 ביולי, במרכז המסחרי החדש (מרכז הנשיא), ליד הרחבה עם מקום הישיבה ליד מחסני השוק למטה.


האירוע יתחיל בשעה 21:00 והשידור יתחיל בשעה 22:00.


במהלך האירוע יהיו הפתעות ופינוקים ללא תשלום.


בירה במחיר מיוחד של 10 ש"ח לבקבוק היינקן, קרלסברג, גולדסטאר, סטלה או קורונה, תינתן על ידי הפיצוצייה הסמוכה.


הבי פרש יציע הטבה מיוחדת: מי שקונה כוס קטנה יקבל כוס בינונית, ומי שקונה כוס בינונית יקבל כוס גדולה.


המקדונלדס ככל הנראה יישאר פתוח עד השעה 23:00.


הציבור מוזמן להגיע עם מצב רוח לאירוע פתיחת הקיץ של אחוזות הנשיא.


מי שמעוניין להצטרף לצוות אירועי תרבות של השכונה או לעזור בארגון האירוע, מוזמן לפנות ליקי ניסנבאום בטלפון 052-8929662.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עדכון ביטחוני! במידה ותחל הסלמה ביטחונית חריגה במרכז הארץ, כל אתרי be106 יאוחדו לאתר דיווח אחיד בו ירוכזו כל הדיווחים והעדכונים

מערכת האתר | | תגובות: 10


בעקבות הסברה כי ראש הזרוע הצבאית של החמאס מוחמד דף וסגנו חוסלו היום בחאן יונס. מניסיון העבר אירוע כזה ברגע שיש דיווח רשמי החמאס והערכה גם מחיזבאללה, תימן ועירק בהנחיית איראן ינסו לתקוף את ישראל בירי למרכז הארץ.

במידה ותרחיש הקיצון אכן יתרחש, כדי לייעל את הדיווחים , נאחד זמנית את כל האתרים לאתר אחד.

שימו לב!

בהתאם לקצב האירועים במידה ויתרחשו האתר יתעדכן בזמן אמת, אך לא כל אירוע יישלח בוואטסאפ.

נקווה שהמנוול חוסל ויהיה שקט ברחבי הארץ
התפרסמו 10 תגובות לכתבה.
 • מאיפה ההערכה המוזרה והקיצונית הזאת?
  הגב 13.07.24 20:55
 • מאיפה? מההורמונים שאירועים כאלה מזרימים בגופם של הגורמים האחראיים.
  13.07.24 21:01
 • כניראה את/ה צריך/ה לקרוא שוב את הכתבה.
  13.07.24 23:17
 • אין להם לחמאס יכולת רקטית למרכז הארץ
  הגב 13.07.24 21:42
 • גם ב-6.10.2023 חשבו שחמאס לא יכולה לפלוש למדינת ישראל…
  13.07.24 22:07
 • חשבו שחמאס לא יכול לפלוש למדינה ????? מי שנתן את ההרגשה הזאת ! אלה השמאלנים ומובילי ההפגנות וחסימת כבישים אנשי קפלן ! ואלה השמאלנים שיושבים ב8200 והמודיעין !
  14.07.24 11:30
 • תפסיקו לאכול את הראש,כולה קיבלתם הודעה לטובתכם אז לפחות תכבדו את הקוראים המכובדים
  הגב 13.07.24 22:09
 • 👍
  13.07.24 22:17
 • ההזוי פה ! שאנשים לא מבינים בכלום ושום דבר ! עושים משהו לטובת הכלל ! והם לוקחים למקום אחר ! אצלנו בביניין עושים לטובת הכלל ! ויש 2 ליצנים שקופצים בשם כולם ומקלקלים ! העיקר שיהיה מה להגיד !בלי שכל !
  14.07.24 11:24
 • סתם להלחיץ את הציבור ממש מיותר
  הגב 14.07.24 15:33
 • אורח

הצגת "טוטו וחברים" בבית מיכל ברחובות - 25 ביולי בשעה 17:30

| | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק בית מיכלהצגות הקיץ של בית מיכל ברחובות מציגות את "טוטו וחברים" עם רותם גולדנברג מתיאטרון הקרון. ההצגה תתקיים ביום חמישי, 25 ביולי, בשעה 17:30. ההצגה מיועדת לילדות ולילדים בגילאי 3-6.

במהלך ההצגה, הדמויות לה לה הציפור, טוטו הפילון ומיכאל החילזון ייקחו את הילדים למסע מלא בהרפתקאות והפתעות. רותם, השחקנית, תעזור, תסדר, תצחיק ותספר סיפורים, ואף תחגוג יומולדת.

מספר המקומות מוגבל ולכן מומלץ להירשם מראש. ההרשמה מתבצעת בקישור הבא: https://bit.ly/3xCFLSM.

בית מיכל ממוקם ברחוב הגר"א 10, רחובות. לפרטים נוספים ניתן להתקשר לטלפון: 08-9467998.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הקרנת משחק גמר היורו בשני סניפי נוער ברחובות: עירונוער סניף בנימין וסניף הולנדית - גבירול - 14 ביולי, 21:00

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עירונוער רחובותעירונוער רחובות מזמינים אתכם להקרנת משחק גמר היורו בסניפים שלהם. האירוע יתקיים ביום ראשון, 14 ביולי, בשעה 21:00. ההקרנה תיערך בשני סניפים: סניף בנימין וסניף הולנדית - גבירול.


לינקים להרשמה זמינים בסטורי ובפייסבוק של עירונוער רחובות.

https://www.facebook.com/profile.php?id=100067880027009
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פעילות קיץ במרכז מורשת יהדות תימן וקהילות ישראל ברחובות - סיורים מודרכים, עמדת חינה ועמדת צילום משפחתית, החל מ-5 באוגוסט 2024

| | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מרכז מורשת יהדות תימן וקהילות ישראלמרכז מורשת יהדות תימן וקהילות ישראל ברחובות מזמין אתכם לבלות את הקיץ בפעילות משפחתית ייחודית המחברת לשורשים ומציעה חופש גדול יוצא דופן. במסגרת הפעילות יתקיימו סיורים מודרכים במוזיאון, עמדת חינה תימנית ועמדת צילום לתמונה משפחתית מסורתית.

הפעילות תתקיים החל מתאריך 5 באוגוסט 2024 ועד סוף החודש, למעט התאריך 13 באוגוסט (תשעה באב). ימי הפעילות הם ימי שני בשעה 11:00 וימי שלישי בשעה 17:00. מספר המקומות מוגבל ויש להירשם מראש דרך האתר.

מחיר הכניסה המיוחד הוא 20 ש"ח למבוגר ו-10 ש"ח לילד בגילאי 5-13 בלבד. המחיר מתייחס לימים ולשעות המפורסמים בחודש אוגוסט 2024 בלבד.

להזמנת מקומות: לחצו כאן.

הזכות לשינויים שמורה.


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

במהלך חודש אוגוסט יחולו שינויים בפעילות רשת הספריות של חוויות רחובות

הספרייה המרכזית תפעל כרגיל

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


רשת הספריות של חוויות מודיעה על מועדי פגרת הקיץ בהן תהיינה סגורות הספריות. שימו לב הספרייה מרכזית תמשיך לעבוד כרגיל

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביה"ח שמיר אסף הרופא אירח את טקס הענקת תעודות ההוקרה לאחים/ות מרחבי הארץ בהן לירז דנין מתאמת הטראומה בביה"ח קפלן שקבלו תעודות הוקרה על תפקודם במהלך המלחמה

"כשהתעוררתי בבוקר השבעה באוקטובר, יום ההולדת שלי, לא דמיינתי את הסיטואציות הקשות, המורכבות והבלתי אפשריות שאנחנו עתידים לפגוש. כולנו היינו עסוקים במתן מענה מקצועי מהיר ורגיש ככל הניתן לכל מי שביקש עזרה, לצד הבנה של האירוע החריג שאנחנו מתמודדים איתו, ספרה לירז

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2
בית חולים קפלן


אות הוקרה לאחיות במלחמה

היום בבוקר (11/07) נערך טקס אות ההוקרה להומניות בקרב אחים ואחיות במרכז הרפואי שמיר.

אות ההוקרה, נחנך לראשונה לפני ארבע שנים, ובטקס השנה, נכללו מעל 15 אחים ואחיות מרחבי הארץ המועמדים לקבלת האות. האות מיועד להוקרתם של אלה שמובילים בערכי ההוליזם ואהבת האדם, ומתמקדים בנתינה ועזרה במיוחד בתקופות של מלחמה ומצוקה. בין האחיות שקיבלו את האות, נכללו נירית הונוולד-קורנפלד, האחות של קיבוץ בארי, אשר טיפלה ב 7.10 בפצועים הראשונים ושרדה את הקרב במרפאת בארי, ניל קירשט לוי אחות במרכז בריאות אבשלום ומרפאת נחל עוז, אשר אחותה וגיסה נחטפו לעזה, והיא נהלה את מרפאת המפונים בים המלח, וטובה חכון מתאמת השתלות במרכז רפואי שמיר, אשר הובילה את תהליך קצירת הזרע מחיילים אשר נפלו או נפצעו קשה, מה שנתן את האפשרות לנשותיהם להיכנס להיריון גם לאחר שנפלו.


לירז דנין, מתאמת הטראומה של בית החולים קפלן קבלה אף היא, תעודת הוקרה על תפקודה המקצועי בחדר המיון בשבעה באוקטובר.


"כשהתעוררתי בבוקר השבעה באוקטובר, יום ההולדת שלי, לא דמיינתי את הסיטואציות הקשות, המורכבות והבלתי אפשריות שאנחנו עתידים לפגוש. כולנו היינו עסוקים במתן מענה מקצועי מהיר ורגיש ככל הניתן לכל מי שביקש עזרה, לצד הבנה של האירוע החריג שאנחנו מתמודדים איתו. היום, תשעה חודשים אחרי, אני חוזרת לשם בשברי רגעים- אבל מתוך מקום שמבין שהצלחנו לעשות את הבלתי אפשרי ולתפקד בצורה הכי טובה שיכולנו. אני רוצה לאחל החלמה מהירה לפצועים ומתפללת לשובם של החטופים שלנו במהרה".


לצד הטקס, התקיים גם פאנל מועמדים מקצועי, על מנת להעמיק בהבנה ובתמיכה בפעילותם המקצועית.

קרדיט בית החולים שמיר אסף הרופא


מנהלת המרכז הרפואי שמיר, ד"ר אסנת לבציון – קורח:

"מ-7.10 נחשפנו ביתר שאת לגיבורים מקומיים שעסקו בהצלת חיים ממשית ואני שמחה שבית הספר האקדמי לאחיות במרכז הרפואי שמיר, ברשות ד"ר אפרת דנינו, יזם טקס מרגש בו חולקו אותות לאותן גיבורות וגיבורים אשר הצילו במו ידיהם חיים. זוה ארץ ישראל היפה במיטבה ואני שולחת מכאן ברכות חמות לכל מקבלי ההוקרה."
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • כל הכבוד אשת חיל זכינו לעם סגולה,שאין שני לו בעולם רק שנאחז זה בזה ולא נקשיב לקולות הקרע והשסע מלמעלה
  הגב 12.07.24 09:44
 • גיבורות וגיבורים הלב מתרחב❤️ עם ישראל חי🇮🇱
  הגב 12.07.24 09:45
 • אורח

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח

אורח
05.06.24 15:16
לא לפנות למתווכים!!!! האינטרס שלהם לעשוק את שני הצדדים!
אורח
09.07.24 16:10
לא נכון. האינטרס שלהם הוא להרוויח כמה שיותר, כמו כולם. יכול להשתמש בשירותיהם ויכול שלא, אבל ההכרזה שלך מטופשת. לפעמים רק הם יכולים להביא עסקה ולעזור ל2 הצדדים להיות קצת יותר ריאלים ולרדת מהעץ (כי יש להם אינטרס :לעשוק אחד את השני").
אורח
11.07.24 19:24
eaeua
אורח
12.07.24 17:31
איווה
אורח
30.04.24 10:55
למכירה בית דו משפחתי ברחובות +מחסן 24 מר ברח' טשרניחובסקי בשכונת גבעתי,על מגרש פרטי 383.5 מר. אופציה לבניה רוויה (כ-14 יח' דיור) על השטח כולו 767 מר. הבית רשום בטאבו נייד - בתיה 0544867984
אורח
20.04.24 13:40
מדגיש ומזהיר מפני מתווכים עושקים..2% לא לדום להם נגמר הקרטל הזה..0.5 עמלה מספקת ןדייי .....רובם קומבינות..ויש להם עורכי דין שלהם ..לא להתפתות ..הם ככלבים ירצו אחריכם
אורח
24.04.24 14:04
רואה את הכתוב ומזדההה ....אין לתת יד למתווכים שההשכלה שלהם מינימלית ובזכות קשרים ללא כישורים עובדים על אנשים בעיניים...אז היזהרו מנוכלות של מתווכים משני המינים 0.5 אחוז זה המוןןן,,,
אורח
25.05.24 18:04
די לבלבל את השכל. אף אחד לא מכריח אותך להשתמש בשירותיהם ואם למוכר יש מתווך, תיקח בחשבון את הסכום הנוסף ותראה אם מתאים לך. יש שמסתדרים בלי מתווכים ואחרים רוצים, פעמים רבות בשל הכרת השוק מתווך מוצלח מצליח להוריד מוכר מהעץ של מחיר מופרך ולבמקביל לשכנע קונה לשלם מעט יותר עברו עסקה טובה. למשל, רבים בטוחים שחיים בארמון ובטוחים שיקבלו סכום מופרך. אז שוב, לא חייב להשתמש ושיהיה לבריאות, רבים משתמשים וכך מצליחים להגיע לעסקה.
אורח
29.05.24 14:15
מסכים בהחלט, עורך דין לומד 4 שנים ואחראי על כל פסיק בחוזה ף ואילו מתווך שם עניבה מחתים וסגר משכורת דו חודשית לפחות
אורח
24.01.24 17:11
צדיקי הדור מגיני סילמן זסטרוק הבנו הכל בגלל המערך ואתם צדיקי הדור
אורח
26.01.24 19:15
נראה שאתה במהלך אירוע מוחי, גש להיבדק.
אורח
24.03.24 10:35
מציע עזרה פסיכיאטרית
אורח
24.01.24 17:09
בודאי כל כותבי ההערות לגבי גב סילמן צדיקי הדורו
אורח
14.01.24 09:58
אני שוכרת דירת 3.5 חדרים בשכונת רמז, ..... מחפשת 3 חדרים קרקע
אורח
13.06.24 12:01
מצאת?
אורח
13.06.24 12:02
תתקשרי נעזור לך 0527868362
אורח
12.01.24 14:23
ממש כך עושקי ורמאים ומפילים לא פעם את הקונים בפח. קרה גם עם מוכרים שהם הפילו בפח ומשחה עם ילדים נשארה ללא קורת גג. מידיעה אישית. צריך להיזהר ממתווכים כולם חמדנים.
אורח
10.12.23 10:11
לכל התושבים שמוכרים ,,,ולמתעניינים אין רצון לאף קונה לשלם למתווך 2% עמלה!!!!!!!!!!!!!! שוד לאור היום ! 0.5 עד 1 סביר מעבר לכך שוד !!!!!!!!!!!!! עדיף לפרסם ללא תיווך , היענות תהיה אטרקטיבית יותר !!!!!! מתווכים עושקים רדו מהעץ !!!! אין טרף קל יותר !!!!!!!
אורח
10.12.23 10:12
ואו כמה נכון וצודק אתה !!!!!!!!!!!!!
אורח
11.12.23 23:23
לך לקנות דירה ללא הליווי של מתווך מוסמך ומומחה, ואחרי זה תראה שתיפול בידים של המוכר אין מישהו שיגשר ביניכם לא תצליח להגיע לעו’’ד טוב וליועצי משכנתאות טובים וכ’’כ הרבה דברים שמתווך טוב יכול לעזור לך ולייעץ לך, לסיכום מתווך טוב יודע להביא לך מחיר יותר טוב שישתלם ה2% שלו פי 2 לפחות וכל מיני בלתמי’’ם שקורא בכל עיסקה שאף אחד לא יכול לפתור, אני חושב ש2% למתווך זה קצת די זול לעומת העבודה הקשה 😉
אורח
12.01.24 14:26
"לא תצליח להגיע לעו"ד טוב" איזו בדיחה כך אתם תופסים ברשת שלכם את הקונה האומלל מכל הכיוונים עו"ד שמשתף איתכם פעולה והוא לא לטובת הלקוח. העיקר לעשוק את הקונה מכל הכיוונים. בושה וחרפה.
אורח
14.01.24 09:10
אכן הם חושבים על עצמם בלבד
אורח
07.02.24 20:58
צודק זה ממש כך נפלתי בפח בגלל מתווך והעו"ד שמשתפים פעולה. נשארתי ללא בית וללא כסף
אורח
07.02.24 20:57
מוסמך לסובב את הקונה והמוכר כדי להשיג את הרווח המופקע שלו. שום גישור ושום עזרה בלוף אחד גדול .גזלנים. משפחה נשארה חסרת דיור בגלל מתווך .....ממש גזל לאור יול
אורח
24.04.24 14:07
נול פגיעה וזה האמת
הצג תגובות נוספות
הצג תגובות נוספות


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח

אורח
26.06.24 21:14
מחפש שותף לדירת 4 חדרים בראשל"צ קרוב למכללה 0504723472
אורח
15.06.24 12:30
להשכרה מינואר 2025 דירה 4 חדרים בניין 7 קומות בהר הצופים בהולנדית,נוף משגע מול הפארק..חניה ,מזגן מרכזי,שלושה ארונות קיר,ללא תיווך 0508512980 או 0507954145
אורח
09.06.24 21:29
מחפשת דירה להשכרה נגיש עם דוש לי ולבעלי קומה ראשונה שכירות סבירה 1/7 חניה 0535810489
אורח
10.02.24 13:59
להשכרה בראשלצ ברח' כצנלסון 3 חדרים ממוזגת יש דוד שמש. 3 כיווני אויר קומה שניה 0528225240
אורח
20.05.24 20:41
כמה עולה שכירות
אורח
07.01.24 23:13
להשכרה דירת סטודיו 2 חדרים+ מרפסת מקורה 20 מטר בבני עייש כולל מקרר, מכונת כביסה, ארון בגדים מחודש פברואר. מחיר 3000 שח. טל.054-4787102
אורח
05.11.23 10:48
דרוש דירת גן / פנטהאוז להשכרה בניין בוטיק בלבד לפרטים 050-526-7403 יגאל
אורח
28.10.23 21:28
דרושה דירה להשכרה ברחובות. רצוי דירה מחולקת לשניי שותפים דתיים.
אורח
21.10.23 10:00
להשכרה דירה בבת ים ללא תיווך . 2 חדרים 64 מטר . דירה שעברה שיפוץ מסיבי הכול חדש בדירה כולל מטבח , רצפה אמבטיה שירותים פשוט הכול הכול חדש .052-5302222


לוח השפלה - רכב

אורח

אורח
11.07.24 19:14
למכירה דירה 4 חדאים לאחר תמ"א הכל חדש שיפוץ יסודי הדירה ריקה
אורח
11.07.24 19:12
להשכרה 4 חדרים לאחר תמ"א בוצע שיפוץ יסודי הכל חדש הדירה ריקה דורש 6000
אורח
28.04.24 03:21
קאיה פיקנטו ספורט הדגם היוקרתי, צבע אדום מטאלי מהמם, 2016, גג נפתח, חלונות חשמליים, מובייל, שמורה ומטופלת, ללא תאונות, נהגת יחידה, 146 קמ"ש, יד 3 מפרטי. 41,000 שח. 0524313212.
אורח
24.05.24 08:32
פ?
אורח
24.05.24 11:36
פיקאנטו +ספורט+יוקרתי? זה קרקס?
אורח
01.03.24 07:59
יונדאי I10 inspire למכירה, נמכר עקב קבלת רכב מהעבודה. עליה לכביש אוקטובר 20. אחרי טיפול, טסט, החלפת מצבר לחדש. רכב מאובזר מאוד עם מערכת מולטימדיה מובנת, אנדרואיד אוטו, מערכת התראה ובלימה לפני התנגשות, מצלמת רווס וחיישנים התראה.גמיש במחיר, לפרטים לירן 0526293270
אורח
25.05.24 08:30
טל לקשר 0545800777
אורח
05.11.23 10:49
סקודה למכירה 050-526-7403
אורח
02.10.23 15:41
הונדה סיוויק 1997 קמ 426761 סנורוף אוטו של ערסים עם כל התוספות של ערסים
אורח
15.02.24 15:33
כולל הגה?
אורח
07.09.23 20:33
רכב
אורח
23.06.23 11:05
היוןש מכיתה ו1


לוח השפלה - דרושים

אורח

אורח
22.05.24 08:32
לפנצ'רייה בגדרה דרוש עובד חרוץ אמין ומקצועי. *תנאים מעולים למתאימים *נחשב כעבודה מועדפת לאחר צבא *ניתן גם ללא ניסיון קודם פרטים - 0547692944
אורח
22.05.24 22:28
אני מחפשת
אורח
08.05.24 12:47
להשכרה דירת 2 חדרים קסומה ויפה ברחובות טל' 0505109808 נתן
אורח
11.03.24 14:50
משכרים דירה בנרקיס ראשון ירושלים 125 קומה3 דירה 14
אורח
27.02.24 20:18
השמת כוח אדם גרייאטרי https://lp.vp4.me/tm8s
אורח
08.01.24 23:58
מעוניין לתת שירותי דואר שליחויות חבילות ,מכתבים תשלומים הייתי סוכן דואר בסוכנות מנוחה ונחלה 18 בית הרופאים. ורוזה מקס 052-9289333 מקס
אורח
08.01.24 23:57
מעוניין לתת שירותי דואר שליחויות חבילות ,מכתבים תשלומים הייתי סוכן דואר בסוכנות מנוחה ונחלה 18 בית הרופאים. ורוזה מקס
אורח
28.12.23 16:00
מסיעי עמק איילון מחפשים דחוף נהגי אוטובוס נהגי מונית נהגי אוטובוס זעיר משכורת גבוהה בונוס למצטרפים חדשים.אילן: 053-7663673 בת שבע : 054-6766610 בת אל: 050-3209061
אורח
24.12.23 10:16
למכירה סוברו פורסטר אוסקה 2018 במצב מצוין 98000 ק"מ. יד ראשונה. נהג יחיד, 4 צמיגים חדשים. בטריה חדשה. גמישות במחיר 054-8820054 לא בשבת


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל