הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים
אוניברסיטת תל אביב תעניק תואר ד"ר של כבוד לזמר שלמה ארצי
חוגגים 80 לכלת פרס ישראל נורית הירש במופע מחווה בהיכל התרבות תל אביב - 8 באוגוסט 2024
פרופ' רוני גמזו והנהלת ועד העובדים ביקרו את אודי פנחסוב שהותקף באלימות בבית החולים איכילוב

אשדר חברה לבנייה ואקרו נדל"ן ייזום זכו במכרז לבניית 412 יחידות דיור על מגרש הכדורגל הישן של מכבי יפו. התוכנית האזורית המורחבת כוללת כ-1,579 יחידות דיור למגורים בתמהיל דיור מגוון, כולל כ-120 יחידות לדיור מיוחד ודירות קטנות ודירות להשכרה.

מערכת האתר | | תגובות: 0


רשות מקרקעי ישראל הכריזה על 'אשדר חברה לבנייה בע"מ, אקרו נדל"ן ייזום בע"מ' כזוכה במכרז למתחם אחד לבניית 412 יחידות דיור בבנייה רוויה בתל-אביב יפו. המכרז, שמספרו תא/159/2023, נערך במרחב תל אביב והצליח בשיווק קרקע למגורים בתל אביב יפו.


הזוכה במכרז ישלם לרשות מקרקעי ישראל ולעיריית תל אביב יפו סכום של 378,476 מיליון שקלים עבור המתחם. למכרז הוגשו ארבע הצעות. המתחם ששווק במכרז בשטח של כ-5.7 דונם מיועד למגורים בבנייה רוויה כחלק מתוכנית 'מכבי יפו' בתל אביב יפו, המתפרשת על כ-161 דונם ושוכנת בין הרחובות באר שבע, היינריך היינה, נחל עוז, נחל שורק, נס לגויים ורחוב עזה.

התוכנית כוללת כ-1,579 יחידות דיור למגורים בתמהיל דיור מגוון, כולל כ-120 יחידות לדיור מיוחד ודירות קטנות ודירות להשכרה. תשתית דרכים, שבילי הליכה ואופניים וצירים ירוקים יוצרים רצף עירוני וחיבוריות בין השכונה לסביבה הקיימת ולמגרש הכדורגל של 'מכבי יפו'. לאורך הרחובות היינריך היינה ונס לגויים מרוכזים שטחי ציבור בנויים ופתוחים, צירים מסחריים ושבילי אופניים.

לצד המגורים, השכונה כוללת מוסדות ומבני ציבור (כ-31 דונם), תשתית דרכים (כ-60 דונם), שטחים פתוחים (כ-27 דונם) ותחבורה ומבני ציבור (כ-161 דונם). תוצאות המכרז מתפרסמות באתר הרשות.צילומים:אלבטרוס צילומי אווירהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אוניברסיטת תל אביב תעניק תואר ד"ר של כבוד לזמר שלמה ארצי

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום:מרגלית פלדמן טולדנו


אוניברסיטת תל אביב תעניק תואר ד"ר של כבוד לזמר שלמה ארצי על תרומתו יוצאת הדופן למוזיקה ולתרבות הישראלית. הענקת תואר הכבוד תתקיים במסגרת אירועי חברה הנאמנים שיתקיימו בשבוע הבא בקמפוס האוניברסיטה.


בנימוקי הזכייה ציינה הועדה להענקת תארי דוקטור לשם כבוד של אוניברסיטת תל אביב כי "שיריו של ארצי הם פסקול התבגרותה ועיצובה של החברה הישראלית. באמצעות המוזיקה שלו הוא תפס את מהות החברה הישראלית".


כמו כן, שלמה ארצי מקבל את התואר המכובד גם על פעילותו החברתית ותרומתו הרבה לפריפריה, בין אם בעבודות התנדבות במתנ"סים, ובין אם בהופעותיו הרבות לאורך השנים, ביישובים כמו ירוחם ועוטף עזה (כולל יצירת תשתית שלא הייתה קיימת בישובים אלו).


בהקשר זה יצוין כי מאז ה-7 באוקטובר שלמה ארצי מרבה להתנדב בהופעות לחיילים, לבקר פצועים בבית החולים וכן להופיע בהלוויות של חללים.


הועדה הוסיפה בנימוקיה וציינה:


"שלמה ארצי נמנה על העילית שבתרבות הישראלית והוא משתמש לאורך השנים בכישרונו הייחודי לשרטט את קווי המתאר של הישראליות באמצעות שירים ופזמונים. הפעילות החברתית שלו מראה עד כמה הוא מיוחד ואין ספק שהוא מייצג את המיטב שבחברה הישראלית".

צילומים:מרגלית פלדמן טולדנוהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

חוגגים 80 לכלת פרס ישראל נורית הירש במופע מחווה בהיכל התרבות תל אביב - 8 באוגוסט 2024

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק היכל התרבות תל אביב


היכל התרבות תל אביב על שם צ'רלס ברונפמן חוגג 80 לכלת פרס ישראל נורית הירש במופע מחווה לכלות וחתני פרס ישראל בזמר העברי. כלת פרס ישראל נורית הירש תופיע על הבמה יחד עם הזמר הבינלאומי צחי סיטון וכוכבת האופרה הישראלית טל ברגמן במופע סוחף ומרגש המצדיע למפעל חייה של נורית הירש.המופע יתקיים ביום חמישי, 8 באוגוסט 2024. לפרטים נוספים ורכישת כרטיסים ניתן לבקר באתר: https://bit.ly/4a8gb5v.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פרופ' רוני גמזו והנהלת ועד העובדים ביקרו את אודי פנחסוב שהותקף באלימות בבית החולים איכילוב

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק איכילוב - המרכז הרפואי ת״א


הבוקר הגיע פרופ' רוני גמזו, יחד עם אן וניסים יושבי ראש ועד עובדים מנהל ומשק, לביתו של אודי פנחסוב, עובד בית החולים איכילוב שהותקף באלימות השבוע על ידי נהג משאית בבית החולים. פרופ' גמזו והנהלת הוועד הבטיחו לאודי כי ימשיכו לפעול למיגור מקרי אלימות נגד צוות עובדי בית החולים, ואיחלו לאודי החלמה שלמה ומהירה. "לא נאפשר פגיעה בעובדינו ונמשיך לגלות אפס סובלנות לאלימות," אמרו.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אוהד מכבי תל אביב נתפס עם אבוקות מוסלקות בנעליים באצטדיון בלומפילד

מערכת האתר | | תגובות: 0
דוברות המשטרה


שוטרי מרחב איילון תפסו אוהד עם אבוקות מוסלקות בתוך הנעליים אשר הגיעו מוקדם יותר לבלומפילד לטובת הכנסת ציוד עידוד. בנוסף, אוהד אשר הורחק מהמגרשים הגיע הבוקר לאצטדיון כחלק מצוות ציוד העידוד וקיבל קנס על סך 3,000 ₪.

שוטרי מרחב איילון, אשר ערוכים לטובת משחק כדורגל באצטדיון בלומפילד, בדקו את ציוד העידוד אשר אוהדי אחת הקבוצות הביאו מוקדם יותר היום על מנת להכניסו לאצטדיון.

במהלך הבדיקה התברר שאחד מהאוהדים, אשר הינו חלק מצוות שהביא את ציוד העידוד, מורחק ממגרשי ספורט עקב הפרת הסדר במשחק שנערך באצטדיון סמי עופר. האוהד קיבל קנס על סך 3,000 ₪ והורחק מהמקום.

יותר מאוחר, קבוצת האוהדים חזרה על מנת להשלים את הכנסת ציוד העידוד ובבדיקת הציוד והאוהדים, נתפס אוהד אשר הסליק אבוקות בנעליו. האוהד קיבל קנס על סך 3,000 ₪ והורחק מהמקום.

לצערנו, שוב אנו רואים חלק קטן של אוהדים שבאים למגרשים עם כוונות לאלימות הכוללת הפעלה של אמצעים פירוטכניים מסוכנים העלולים לסכן חיי אדם ולא צפייה במשחק כדורגל.

משטרת ישראל תפעל באפס סובלנות כלפי כל גילוי אלימות וסיכון חיים, אנו נפעל ביד קשה עם פורעי החוק ונמצה עימם את הדין עד תום.

מצ"ב תמונות התפיסה ודוח שנרשם.צילומים:דוברות המשטרההתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

רועי גבאי השתתף בתכנית היוקרתית למנהיגות עירונית "בלומברג-סגול" בהשתתפות 19 ראשי רשויות

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום:עידן כנפי


השבוע השתתף רועי גבאי, ראש עיריית יבנה, בתכנית היוקרתית למנהיגות עירונית בלומברג-סגול. התכנית, בה משתתפים 19 ראשי רשויות המייצגים את כלל החברה הישראלית, נוסדה בשיתוף פעולה בין מייק בלומברג, ראש העיר ניו יורק לשעבר, שירלי ויוסי סגול, אוניברסיטת תל אביב וצוות בלומברג-סגול בהובלתה של אדית בר.גבאי הודה למרכז בלומברג-סגול על הבחירה וההזדמנות ללמוד, לחשוב ולקבל כלים משמעותיים לדרך לצד חבריו ראשי הרשויות. הוא ציין כי המפגש המעצים עם אנשי התכנית ועמיתיו ראשי הרשויות מאפשר הסתכלות רחבה בכדי לעשות את המיטב עבור תושבי העיר ובימים מורכבים אלה מפיח תקווה אמיתית לאומית למנהיגות המחוברת לשטח וראיית צרכי התושבים.

צילומים:עידן כנפי


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

גבר כבן 40 במצב קשה לאחר שטבע בחוף גולדמן בתל אביב

מערכת האתר | | תגובות: 0


בשעה 16:23 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב דן על גבר שנמשה מהמים כשהוא מחוסר הכרה סמוך לחוף גולדמן ביפו

חובשים ופרמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי וביצעו פעולות החייאה בגבר כבן 40 ולאחר שליבו שב לפעום, פינו אותו לבית החולים איכילוב. מצבו של הגבר קשה ולא יציב.

פראמדיק רכוב על אופנוע מד"א יששכר וייס ופראמדיקית במד"א מיה אביב סיפרו: "הובילו אותנו אל הגבר ששכב על קו החוף כשהוא מחוסר הכרה. סיפרו לנו שמשו אותו מהמים כשהוא מחוסר הכרה. מיד התחלנו בביצוע פעולות החייאה מתקדמות שכללו הנשמות, עיסויים ומתן תרופות ולאחר שליבו שב לפעום העלנו אותו לניידת טיפול נמרץ של מד"א ופינינו אותו לבית החולים כשמצבו קשה ולא יציב."


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ילד בן 8 ננשך מכלב בגן מאיר בתל אביב ופונה במצב בינוני לבית החולים איכילוב

| | תגובות: 0


בשעה 17:01 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב דן על ילד שננשך מכלב בזמן ששיחק בגן מאיר, ברחוב משעול יעקב בתל אביב. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח איכילוב ילד כבן 8 במצב בינוני, עם סימני נשיכה עמוקה ביד.

פאראמדיקית מד"א אודליה מולקנדוב סיפרה: "ראינו ילד כבן 8 יושב בגינה כאוב ועם סימני נשיכה ביד. סיפרו לנו שכלב שהיה בגינה נשך את הילד בזמן ששיחק בגינה. הענקנו לו טיפול רפואי שכלל עצירת דימומים, טיפול תרופתי בכאב ופינינו אותו בדחיפות לבית החולים כשמצבו בינוני ויציב."


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מפקד מחוז תל אביב חתם על צו סגירה למסעדה ברמת גן שהעסיקה שוהים בלתי חוקיים

| | תגובות: 0
דוברות המשטרה


מפקד מחוז תל אביב, ניצב פרץ עמר, חתם על צו סגירה לבית עסק - מסעדה ברמת גן שהעסיקה שני שוהים בלתי חוקיים בניגוד לחוק.

במסגרת האכיפה המשטרתית הממוקדת נגד עבירות העסקה, הסעה והלנת שוהים בלתי חוקיים, שוטרי מחוז תל אביב מבצעים פעילות מוגברת בעסקים ואתרי בנייה, בהם קיים חשש להימצאות שוהים בלתי חוקיים, במטרה לחזק את בטחונו ושלומו של הציבור.

בתאריך 18 במאי 2024, אותר במסעדה ברמת גן שוהה בלתי חוקי בן 28 מקלקיליה שהועסק בניגוד לחוק. השוהה נעצר והמעסיק עוכב לחקירה. במסגרת החקירה שנוהלה בתחנת רמת גן-בני ברק, בתאריך 22 במאי 2024 הגיעו השוטרים בשנית ואיתרו שוהה בלתי חוקי נוסף בן 30 מקלקיליה והוא נעצר. השוהים אף הולנו בסמיכות לעסק.

בעקבות מעצרי השוהים בעסק על ידי שוטרי יחידת שיטור עירוני רמת גן וחקירתו של המעסיק, פעלו שוטרי משרד הרישוי במרחב דן ותחנת רמת גן-בני ברק לסגירת העסק. מפקד מחוז תל אביב חתם על צו סגירה מנהלי למשך 30 ימים לבית העסק, מאתמול (23 במאי 2024) ועד ליום 21 ביוני 2024 כולל.

בעל העסק והשוהים הועברו להמשך חקירה.

מצ"ב תיעוד; קרדיט צילום: דוברות המשטרה.
צילומים:דוברות המשטרההתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

גופתו של חנן יבלונקה ז"ל מתל אביב חולצה מעזה יחד עם גופותיהם של מישל ניסנבאום ואוריון הרננדז

חנן יבלונקה בן 42, אב לשניים מתל אביב בילה במסיבה בנובה

מערכת האתר | | תגובות: 0


צה"ל ושב"כ חילצו את גופותיהם של החטופים חנן יבלונקה, מישל ניסנבאום ואוריון הרננדז ז״ל


גופותיהם של החטופים חנן יבלונקה, מישל ניסנבאום ואוריון הרננדז חולצו הלילה במבצע משותף של צה״ל ושב״כ.


על פי מידע מודיעני מהימן שנמצא ברשותנו, עולה כי החטופים נרצחו במהלך מתקפת הטרור האכזרית ב-7 באוקטובר ונחטפו מעיקול מפלסים לעזה על ידי מחבלי החמאס.


גופותיהם של החטופים חולצו הלילה במהלך מבצע לילי של צה״ל ושב״כ תחת אוגדה 98 בשיתוף יחידת יהל״ם, יחידה 504 ולוחמי יחידה מיוחדת באמ״ן ובשב״כ בשכונת ג'באליא, תוך הסתמכות על מידע מודיעיני מדויק שהתקבל ונותח במהלך הימים האחרונים במפקדת השבויים והנעדרים באגף המודיעין, בפיקוד הדרום בשיתוף פעולה עם השב״כ. בתחילת המבצע התנהלה לחימה עצימה במרחב.


לאחר הליך זיהוי שבוצע על ידי גורמי רפואה במכון הלאומי לרפואה משפטית ומשטרת ישראל, נציגי צה״ל מסרו במהלך היום הודעה למשפחותיהם.

צה״ל ושב"כ משתתפים בצער המשפחות בשעה קשה זו.


דובר צה"ל קורא לציבור להימנע מהפצת שמועות וידיעות לא מבוססות, ולהישמע להודעות הרשמיות.


צה"ל והשב"כ ממשיכים, גם בשעה זו, בהפעלת כלל המאמצים המבצעיים והמודיעיניים, על מנת לממש את המשימה הלאומית העליונה להשבת כלל החטופים והחטופות.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

השלכת רימון רסס ביפו: שתי אזרחיות נפצעו ופונו במצב קל למרכז רפואי וולפסון

מערכת האתר | | תגובות: 0


במשטרת ישראל התקבל לפני זמן קצר דיווח על השלכת רימון רסס ביפו. כתוצאה מהאירוע נפצעו שתי אזרחיות ופונו במצב קל, על פי גורמי הרפואה, למרכז רפואי וולפסון.

כוחות משטרה הגיעו למקום ואוספים ממצאים וראיות. הרקע לאירוע הוא פלילי ונפתחה חקירה.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תאונה קטלנית בתל אביב. בת 32 נהרגה

מערכת האתר | | תגובות: 0


המשטרה חוקרת נסיבות תאונת דרכים קטלנית שאירעה לפני זמן קצר בתל אביב.

בוחני תנועה של משטרת מחוז תל אביב פתחו בחקירת נסיבות תאונת דרכים שאירעה לפני זמן קצר ברחוב ירקון בתל אביב, במעורבות רכב פרטי ואופנוע.

כתוצאה מהתאונה נפצע באורח קל רוכב אופנוע אשר פונה לקבלת טיפול במרכז רפואי איכילוב בתל אביב.

נוסעת על האופנוע, בת 32, נפצעה באורח קשה מאוד ומותה נקבע במרכז רפואי איכילוב.

נסיבות האירוע נחקרות.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מיני העכברה האהובה מגיעה לישראל - הצגה בתיאטרון הפארק בגני יהושע בתל אביב ב-25 במאי. בנוסף להצגה, במתחם התיאטרון יחכו לכם מתנפחים כיפיים, בריכת כדורים, בועות סבון ענקיות, פינות יצירה מקסימות, פינות משחק ועוד והכל בכרטיס אחד

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק תיאטרון הפארק


מיני, העכברה האהובה, הגיעה לישראל ותוכלו לפגוש אותה בשבת, ה-25 במאי, בתיאטרון הפארק בגני יהושע, תל אביב.

ההצגה מצחיקה, קלילה ומרגשת בשיתוף הקהל עם שירי הילדים המוכרים והאהובים ביותר. לנוחיותכם, יתקיימו שתי הצגות בשעות 10:00 ו-11:00.

בנוסף להצגה, במתחם התיאטרון יחכו לכם מתנפחים כיפיים, בריכת כדורים, בועות סבון ענקיות, פינות יצירה מקסימות, פינות משחק ועוד. כל הפעילויות כלולות במחיר הכרטיס.

האירוע יתקיים בלב הטבע של תל אביב. ההצגות יתקיימו בתיאטרון ממוזג ומקורה, ושאר הפעילויות במתחם מוצל ומקסים.

חשוב לציין כי יש לרכוש כרטיס עבור כל מי שנכנס לתיאטרון, כולל הורים. אם מגיעים שני הורים וילד ורק הורה אחד נכנס עם הילד לצפות בהצגה, יש לרכוש שני כרטיסים בלבד.

לרכישת כרטיסים: לחצו כאן
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מערך התחבורה החינמי "נעים בסופ"ש" מתרחב להרצליה- החל מ-28 ביוני

מערכת האתר | | תגובות: 0


עיריית תל אביב-יפו: "נעים בסופ"ש" - מעכשיו גם בהרצליה

בסוף השבוע של ה-28 ביוני תהפוך הרצליה לרשות המקומית ה-14 שתצטרף למערך התחבורה החינמי "נעים בסופ"ש", שמגיע ישירות לתל אביב-יפו וממנה.

ביום שישי, 28.6, תצטרף העיר הרצליה למערך התחבורה "נעים בסופ"ש", המאפשר התניידות לכלל התושבים והתושבות ללא תשלום, ישירות לעיר תל אביב-יפו וממנה וחיבור בין רשויות נוספות. בכך, תצטרף הרצליה אל המיזם יחד עם מבשרת ציון, גבעתיים, הוד השרון, כפר סבא, אבו גוש, מטה יהודה, מודיעין-מכבים-רעות, קריית אונו, נס ציונה, רמת השרון, שוהם ותל אביב-יפו.

ראש עיריית תל אביב-יפו, רון חולדאי, אמר: "אני מברך את העיר הרצליה על הפיכתה לרשות המקומית ה-14 שמצטרפת למערך ההיסעים נעים בסופ"ש ובכך מאפשרת גם לתושביה את הזכות האזרחית הבסיסית להתניידות חופשית כמעט בכל זמן נתון. נעים בסופ"ש הוא מערך תחבורה שמהווה מקדם כלכלי וחברתי שממלא צורך מהותי של אוכלוסייה גדולה בישראל. מלבד התועלת הבטיחותית שלו, מערך ההסעות מהווה גם פתרון להתמודדות עם עומסי התנועה הכבדים להם אנו עדים לאחרונה בסופי השבוע ובחגים, ולכן, על אף האתגרים הכלכליים שעומדים בפתחנו, אנו רואים חשיבות עליונה בהרחבת השירות אשר, מעל לכל, שומר על חופש התנועה ועל הזכות לשוויון. כולי תקווה שעוד ועוד רשויות יראו את החשיבות העצומה של הנושא ויחברו אלינו במטרה להעניק חירות תנועתית לכל מי שחפץ וחפצה בכך".

ראש עיריית הרצליה, יריב פישר, הוסיף: "הצטרפות הרצליה ל'נעים בסופ"ש' ישדרג לאין שעור את איכות החיים של תושבי הרצליה ויאפשר להם ניוד קל, נוח, זמין ומהיר לתל-אביב-יפו, לערים השכנות ובחזרה. שדרוג התחבורה הציבורית בסופי שבוע הוא חלק מהבטחת הבחירות שלנו לתושבים והיא עומדת להתממש כבר בשבועות הקרובים".

סגנית ראש עיריית תל אביב-יפו ומחזיקת תיק התחבורה והבטיחות בדרכים, מיטל להבי, ציינה: "הרצליה, עיר הולדתי, מצטרפת ל-12 הערים שכבר חברות ברשת השירות של 'נעים בסופ"ש'. בשנים האחרונות היקף הביקושים לשירות התחבורה בשבת ובחג נמצא בעלייה מתמדת. תחבורה 24/7 היא מפתח לצדק חברתי וסביבתי. שירות יעיל ואמין בסופ"ש מאפשר גם למי שאין לו רכב להתנייד, ולנו, כרשות מקומית, לצמצם את השימוש ברכב הפרטי ואת עומסי התנועה. לכל מי שהופכים את התחבורה בשבת לקרב פוליטי אני רוצה להציע לבחון את נתוני תאונות הדרכים בסופי השבוע ולהבין שמדובר בפיקוח נפש. לכן, הייתי מצפה מהממשלה לתמוך בפיתוח השירות לפריסה ארצית, כי לא מדובר במותרות אלא בזכות בסיסית. לא יתכן שנבחרי ציבור עם רכבי שרד דורשים ולא מקיימים וכי בזמן שהכבישים פתוחים לרכב פרטי והשמיים למטוסים, מי שאין ברשותו רכב פרטי- כלוא בביתו".

השירות להרצליה יכלול 2 קווים חדשים - 721 ו-722 - אשר יפעלו בסופי השבוע ובחגים. בימי שישי החל בשעה 17:00 ועד השעה 1:00 לפנות בוקר; ובימי שבת החל ב-10:00 בבוקר ועד השעה 18:00. הקווים ייסעו במסלול זהה בתל אביב-יפו ויתפצלו בהרצליה כדי לשרת באופן מיטבי את תושבי תל אביב-יפו והרצליה. הקווים ייצאו בתדירות מצרפית של כל חצי שעה, כשהיעדים המרכזיים בהם הינם: בהרצליה - קניון שבעת הכוכבים, חוף הים, קניון ארנה וסינמה סיטי; ובתל אביב-יפו – רח' אבן גבירול, כיכר רבין, דיזינגוף סנטר, וחוף הים.

מערך ההסעות המטרופוליני "נעים בסופ"ש" החל לפעול לראשונה בסוף 2019, ומאז פועל בהצלחה רבה ומשרת כ-30 אלף נוסעות ונוסעים בכל סוף שבוע. המערך כולל כ-14 קווים ויותר מ-500 תחנות, והוא מאפשר נסיעה אל מרכז הערים ובין השכונות השונות בשעות שבהן תחבורה ציבורית סדירה אינה פעילה, תוך התחשבות באזורים שבהם מתגוררים שומרי שבת. כמו כן, המיזם מאפשר לתושבים להתנייד ללא תלות ברכב הפרטי. השירות כולל נגישות לאנשים עם מוגבלויות, שיכולים בתיאום מראש לקבל שירות נסיעה מונגש. כמו כן, מלבד התועלת הבטיחותית, מעניק המיזם גם פתרון להתמודדות עם עומסי התנועה הכבדים שמתרחשים לאחרונה בסופי השבוע ובחגים.

פירוט מלא של מסלול הנסיעה, התחנות ושעות הפעילות יפורסמו באפליקציות התחבורה אוטובוס קרוב ומוביט. מידע בזמן אמת אודות מיקום הרכבים ניתן לקבל באפליקציות התחבורה אוטובוס קרוב, moovit וגוגל מפות (google maps).

כמו כן, אפשר ליצור קשר עם מוקד שירות הלקוחות הזמין בכל שעות פעילות השירות במהלך סוף השבוע בטלפון: 03-9676000. מחוץ לשעות הפעילות יש לפנות למוקד שירות 106 פלוס.
צילומים:גיא יחיאליהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

יריד ביקיני פוזיטיב ותצוגת אופנה ייחודית של נשים וגברים בכל המידות ומכל הגילאים בדיזנגוף סנטר תל אביב: 29-31 במאי

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק דיזנגוף סנטר תל אביב


דיזנגוף סנטר תל אביב מכריז על פתיחת הקיץ עם יריד ביקיני פוזיטיב, אירוע קיצי וצבעוני שיתקיים בין התאריכים 29-31 במאי.

היריד יתקיים בימים רביעי וחמישי בין השעות 14:00-20:00 וביום שישי בין השעות 10:00-14:00, בבניין A ברחבת רנואר.

באירוע יוצגו עשרות דגמים של בגדי ים לכל הגילאים ובכל המידות, לגברים ולנשים, ממידות XS ועד 4XL. בנוסף, תתקיים תצוגת אופנה ייחודית של נשים וגברים בכל המידות ומכל הגילאים, במטרה להדגיש כי מידה וגיל הם בסך הכל מספרים שלא מגדירים אותנו.

כמו כן, ניתן יהיה למצוא אקססוריז ותכשיטים שישלימו את הלוק לקיץ. האירוע מבטיח אווירה כיפית וחגיגה של באדי פוזיטיב עם מגוון ענק של בגדי ים מהממים.

כולם מוזמנים!
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הפנינג שבועות בקאנטרי קהילתי גורן גולדשטיין בתל אביב-יפו כולל תחרות עוגת הגבינה, דוכני אמנים ויוצרים, סדנת אפיית פיתות בטאבון, הופעות של מקהלת הקאנטרי, זומבה להורים וילדים ועוד - 6 ביוני 2024.

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק קאנטרי קהילתי גורן גולדשטיין


היכונו להפנינג שבועות מושקע בקאנטרי קהילתי גורן גולדשטיין בתל אביב-יפו. האירוע יתקיים ביום חמישי, 6 ביוני 2024, בין השעות 16:30-19:30, ויכלול פעילויות מגוונות לכל הגילאים.בין הפעילויות המתוכננות: - תחרות עוגת הגבינה הטעימה והיפה ביותר - מגוון דוכנים של אמנים ויוצרים - סדנת אפיית פיתות בטאבון, כולל טחינת קמח באבן ריחיים, הכנת בצק, לישה, רידוד, אפייה ואכילה עם שוקולד או גבינה - קישוט טנא שבועות מושקע - הופעות של מקהלת הקאנטרי ומקהלת הללו - זומבה להורים וילדים - מוזיקה טובה - כיבוד באבטיח מתוק - שחייה בבריכההכניסה למנויים ללא תשלום. אורחים ישלמו 15 ש"ח, ומשפחה גרעינית עד 50 ש"ח. הכניסה חינם לילדים עד גיל שנתיים.להרשמה לאורחים: לחצו כאן להרשמה למנויים: לחצו כאןהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עומרי דנינו, אריאל הכהן, שרון ליפשיץ ונעמה שוחט זכו בפרס רפפורט לאמנות לשנת 2024 בשיתוף עם מוזיאון תל אביב לאמנות

מערכת האתר | | תגובות: 0


עומרי דנינו, אריאל הכהן, שרון ליפשיץ ונעמה שוחט הם זוכי וזוכות פרס רפפורט לאמנות לשנת 2024.

קרן ברוך ורות רפפורט בשיתוף עם מוזיאון תל אביב לאמנות, החליטו להקדיש השנה את פרס האמנות היוקרתי בישראל, ליצירת אמנות בעת מלחמה.

ארבעת האמניות והאמנים הזוכים השנה, יקבלו כל אחד פרס על סך 25,000 ₪ וכן מענק כספי להפקת עבודת וידאו המהווה עדות או מהדהדת את השאלות והתחושות העולות בעת הזו, בעקבות אירועי ה-7 באוקטובר והמלחמה.

בין הזוכות בפרס רפפורט השנה, האמנית שרון ליפשיץ, שאמה יוכבד ליפשיץ צלמת ופעילת זכויות אדם, נחטפה ב-7 באוקטובר מביתה בקיבוץ ניר עוז ושוחררה ואביה עודד ליפשיץ עיתונאי ואיש שלום, מוחזק עדיין חטוף במנהרות החמאס.

עבודות הווידאו יוצגו במהלך שנת 2025 במוזיאון תל אביב לאמנות.

דבר וועדת הפרס:

פרס רפפורט לאמנות לשנת 2024 מוקדש ליצירה מבוססת זמן: עבודות בתחום הקולנוע, וידאו ארט או אנימציה. אסון השבעה באוקטובר, המלחמה המתמשכת והשבר העמוק בו אנו נתונים, מציפים את שאלת העדות ואת כושרה של השפה האמנותית לאחוז טראומה אישית וקולקטיבית. ועדת הפרס בחנה 130 הצעות לעבודות: חלקן בשלבי הפקה מתקדמים וחלקן עדיין בגדר רעיון או תסריט ראשוניים. הוועדה התרשמה מאיכות ההצעות ומגוון המבטים אותם מפנים האמניות והאמנים אל המציאות. ההצעות פרסו מניפה רחבה של אפשרויות פעולה בעולם, הן זו המתנסחת בגבולות האישי, והן זו הנושאת אחריות לקהילה ומחזיקה מטען אוניברסלי הנוגע לכל אדם במצבי אובדן ומשבר. העבודות שנבחרו משרטטות את המיטב מבין המגמות שעלו והן נעות בין התיעודי והמבויים, בין עדות ישירה להרחקת עדות. בכולן מצאה הוועדה את היכולת לגיבושה של שפה עכשווית, ייחודית והרמטית המהדהדת את הרגע ההיסטורי.

חבר השופטות והשופטים בוועדת פרס רפפורט לאמנות לשנת 2024: טניה כהן-עוזיאלי, מירה לפידות, דלית מתתיהו, עירית רפפורט, מיכל שמיר, רן טל, נעם גל, שרה סלע.צילומים:עומרי דנינו - פריים מתוך תום שפה הפרק השחור - צילום פיליפ בלאיש; אריאל הכהן, מתווה לווידאו 'על נהרות' 2024; נעמה שוחט, האנדרטה 2024 - שימוש על פי סעיף 27א לחוק זכות יוצרים התשסח-2007; שרון ליפשיץ, נוף קקטוסים מחדר האורחים 2023-2024


צילום:עומרי דנינו - פריים מתוך תום שפה הפרק השחור - צילום פיליפ בלאיש; אריאל הכהן, מתווה לווידאו 'על נהרות' 2024; נעמה שוחט, האנדרטה 2024 - שימוש על פי סעיף 27א לחוק זכות יוצרים התשסח-2007; שרון ליפשיץ, נוף קקטוסים מחדר האורחים 2023-2024
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פסטיבל FUSE באמפי וואהל בתל אביב-יפו: מופע מיוחד של יזהר אשדות בליווי התזמורת הקאמרית הישראלית 28/5

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק אמפי וואהל


פסטיבל FUSE באמפי וואהל בתל אביב-יפו ביום שלישי 28/5 יתקיים עם מופע מיוחד של יזהר אשדות, לראשונה בליווי התזמורת הקאמרית הישראלית.

כרטיסים זמינים במחיר של 79 ₪ במקום 149 ₪ עם דיגיתל. לפרטים נוספים ורכישת כרטיסים, לחצו כאן.

יזהר אשדות הוא פורץ דרך בעולם ההפקה והסאונד, ממייסדי להקת תיסלם האגדית. הוא הלחין וביצע עשרות להיטים בקריירת סולו מפוארת והפיק מוזיקלית את עפרה חזה, מיכה שטרית, אריק איינשטיין, החברים של נטשה, רונה קינן ועוד רבים וטובים.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

קבוצת נערים ג׳ צפון ע״ש אלון שמלי אשר נרצח בפיגוע זכתה בגביע המדינה לאחר ניצחון 0:1 בדרבי

מערכת האתר | | תגובות: 0


קבוצת נערים ג׳ צפון ע״ש אלון שמלי זכתה בגביע המדינה לאחר ניצחון 0:1 בדרבי.

הקבוצה נקראת על שמו של המאמן שעבד במחלקת הנוער של המועדון - ונרצח בפיגוע באלכסנדריה ב-8 באוקטובר.

אשתו, מור שמלי, שמלווה את הקבוצה ביחד עם משפחתו, עלתה לטקס ההנפה של הגביע ביחד עם השחקנים.

כל הכבוד לילדים!

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אנריקו מסיאס חוזר לישראל לסיבוב הופעות מיוחד עם זהבה בן - 27 ביוני 2024 בהיכל התרבות תל אביב

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק היכל התרבות תל אביב


אנריקו מסיאס חוזר לישראל לסיבוב הופעות מיוחד בו יארח את הזמרת האייקונית והאהובה, זהבה בן. המופע, תחת הכותרת "יחד ננצח", יתקיים ביום חמישי, ה-27 ביוני 2024, באולם לואי שבהיכל התרבות תל אביב על שם צ'רלס ברונפמן.

לפרטים נוספים ורכישת כרטיסים, ניתן לבקר באתר: לחץ כאן.


.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מופע הוקרה לירון לונדון בהיכל התרבות תל אביב בהשתתפות הרכב הרוק ענת חיטמן, זיו רובינשטיין, מנור שבת, תמיר חיטמן - 18 ביולי 2024

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק היכל התרבות תל אביב


היכל התרבות תל אביב על שם צ'רלס ברונפמן מציג: "כל השירים של ירון לונדון" - מופע מוזיקלי ערב הוקרה לאחד מגדולי הכותבים של שירי המוזיקה הישראלית, שכולנו גדלנו עליו. המופע חולק כבוד לרפרטואר הנצחי של ירון לונדון ובהשתתפות הרכב הרוק ענת חיטמן, זיו רובינשטיין, מנור שבת, תמיר חיטמן והרכב של שמונה נגנים.המופע יתקיים ביום חמישי, 18 ביולי 2024, באולם צוקר.


לפרטים נוספים ורכישת כרטיסים: לחצו כאן.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

סדנת ריקמה תימנית בהנחיית דניאל גריידי בבית הבאר, תל אביב-יפו - 29 במאי

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק בית הבאר بيت البئر


בית הבאר בתל אביב-יפו מזמין את הציבור לסדנת ריקמה תימנית בהנחיית דניאל גריידי. הסדנה תתקיים ביום רביעי, 29 במאי, בשעה 18:00 בבית הבאר, רחוב סלמה 6, יפו.

הסדנה, שתימשך שלוש שעות, תאפשר למשתתפים לצלול לעולם הקסום של הרקמה התימנית המסורתית וללמוד סגנונות רקמה מקוריים מתימן ויצירת רקמות מורכבות. דניאל גריידי, צורף ורוקם, ישמש כמנחה הסדנה וישתף את המשתתפים בידע ובניסיון שלו בשימור מסורת יהדות תימן.

עלות ההשתתפות בסדנה היא 250 ש"ח לכרטיס. להרשמה ולפרטים נוספים ניתן להיכנס לקישור הבא: https://did.li/D4hgT.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בשבת, 25 במאי אירועים חוויתיים ופעילויות לכל המשפחה בפארק התחנה תל אביב-יפו - ההצגה "מלך הטבע", משחקיית המסילות, מפגש אמן, קיר ציור ענק, עמדת ג’אגלינג ובועות סבון, פינות ציור לקטנטנים וסדנה יצירתית, מתחם משחק ויצירה בעקבות מקצועות ובעלי מלאכה מהעבר ועוד

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק פארק התחנה תל אביב-יפו


גם בשבת הקרובה, פארק התחנה בתל אביב-יפו מציע מגוון אירועים חוויתיים ופעילויות חד פעמיות לכל המשפחה.

האירועים יתקיימו ביום שבת, 25 במאי, בין השעות 10:00-14:00.

בתכנית:

  • תיאטרון המדיטק על הבמה בשעה 11:00 עם ההצגה "מלך הטבע" - מומלצת לגילי 3 ומעלה. ההצגה ללא תשלום במרחב הפתוח. כדאי להירשם מראש לקבלת הפתעה בעמדת הקבלה ליד הקרון הירוק.
  • משחקיית המסילות חוזרת אחרי ההצלחה של השבועות הקודמים - קטרים, קרונות, עשרות מטרים של מסילות מפותלות וצבעוניות ומכשולים ממתינים לכם ב"מסילות", משחקיית הרכבות הראשונה בישראל לגילאי 2-7.
  • מפגש אמן - סדנת משחק עם השחקנית שירה יוסף.

בנוסף, תוכלו למצוא בפארק כמו בכל שבת קיר ציור ענק, עמדת ג’אגלינג ובועות סבון, פינות ציור לקטנטנים וסדנה יצירתית, מתחם משחק ויצירה בעקבות מקצועות ובעלי מלאכה מהעבר ועוד הפתעות.

לפרטים נוספים, הרשמה וכרטיסים, לחצו כאן.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

סרטון - תושב תל אביב נתפס נוהג ברכב עם הגה מנותק

מערכת האתר | | תגובות: 0


בפעילות אכיפה של שוטרי סיירת אופנועים של אגף התנועה בכביש 4, השוטרים הבחינו ברכב פרטי נוסע כשהדשבורד של הרכב מפורק לגמרי. השוטרים הורו לנהג הרכב לעצור לבדיקה.

בבדיקת הרכב על-ידי השוטרים התגלו ליקויי בטיחות חמורים בהם גלגל הגה מנותק, חוסר במד מהירות וכריות אוויר, ללא אורות איתות ועוד. ליקויי בטיחות אלו מסכנים את נהג הרכב ושאר משתמשי הדרך.

הרכב הושבת ונגרר, נהג הרכב תושב תל אביב זומן לדין.

לצפיה בסרטון המלא היכנסו לערוץ הטלגרם של אגף התנועה: לחצו כאן


סרטון:צילומים:קרדיט צילום: דוברות המשטרההתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תל אביב: נהג רכב כבן 70 במצב אנוש לאחר שאיבד את הכרתו והתנגש ברכב נוסף ברחוב קפלנסקי

מערכת האתר | | תגובות: 0


תל אביב: נהג רכב כבן 70 במצב אנוש - הרקע נבדק

צוותי הרפואה של איחוד הצלה ביצעו החייאה על נהג רכב שאיבד את הכרתו ברחוב קפלנסקי בתל אביב.

אלי מזרחי, חובש איחוד הצלה, מסר: "לדברי עוברי אורח הנהג איבד את הכרתו תוך כדי נסיעה ובעקבות כך אף התנגש ברכב נוסף. ביצענו בו בזירה פעולות החייאה. לאחר מכן הוא פונה לבית החולים תוך כדי המשך פעולות החייאה ובמצב אנוש".

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

רס"ר (במיל') גדעון חי דירוא ז"ל מתל אביב נפל בקרב בעזה

מערכת האתר | | תגובות: 0


רס"ר (במיל') גדעון חי דירוא ז"ל

חיל ההנדסה הקרבית

נפל בי"ד באייר התשפ"ד (22 במאי 2024)

רס"ר (במיל') גדעון חי דירוא, מתל אביב, לוחם ביחידת יהל"ם, נפל בקרב בצפון רצועת עזה, בן 33 בנופלו.

הודעה נמסרה למשפחתו.

צה"ל משתתף בצער המשפחה וימשיך ללוותה.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

סוכל ניסיון החדרת סמים לבית המעצר תל אביב

| | תגובות: 0
צילום דוברות שירות בתי הסוהר


סוכל ניסיון החדרת סמים לבית המעצר תל אביב

בפעילות סיכול כנגד החדרת סמים לבית המעצר תל אביב נשלף עצור מתאו לבדיקה.

במהלך הבדיקה העצור פלט מגופו 190 חומר החשוד כסם.

העצור המעורב בניסיון החדרת הסמים נשפט משמעתית ואף הוזמנה ניידת משטרה.

לוחמי הכליאה והיחידות המיוחדות ימשיכו לפעול בכל העת בנחישות ומקצועיות למניעת החדרת חומרים אסורים לתוך מתקני הכליאה.
צילומים:צילום דוברות שירות בתי הסוהרהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.
עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל