הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

לוח דירות be106 מתרחב לקפריסין! 

למכירה 304 דירות בקפריסין למגורים ולהשכרה לתיירים החל מ - 139 אלף אירו - 250 אלף אירו! מבחר דירות סטודיו, 2 - 3 חדרים, דירות גן ופנטהאוז. הפרטים על הדירות, המחירים, בכמה ניתן להשכיר, אמצעי מימון ועוד בכתבה.
הפועל תל אביב והעירייה הגיעו להבנות ראשוניות על הרחבת היכל קבוצת שלמה ל-7,000 צופים: בעלי המועדון עופר ינאי ייקח על עצמו חלק גדול מעלויות המימון, וזאת בתמורה לזכויות מסחריות שונות ולשימוש של המועדון באולם ובאזורי המסחר לתקופה ארוכת שנים
פועל נפל מגובה של כ-10 מטר באתר בנייה בתל אביב, פונה במצב קשה לבית החולים איכילוב

הקרנת הסרט "מפרץ ההרפתקאות: סרט העל" בנמל תל-אביב ב-15 ביולי. הכניסה חופשית

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום:ניקולודיאון פרמאונטבשני הקרוב, 15 ביולי, יוקרן הסרט "מפרץ ההרפתקאות: סרט העל" על מסך ענק ברחבת הדק המרכזית, סמוך לארגז החול בנמל תל-אביב. הכניסה חופשית לכל המעוניינים. בנוסף, יינתנו הנחות על נישנושים כמו פיצות, גלידה וקפה.

לפרטים נוספים: לחצו כאן.

להצטרפות לקבוצת הווטסאפ לפעילויות לכל המשפחה: לחצו כאן.


צילומים:ניקולודיאון פרמאונטהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הפועל תל אביב והעירייה הגיעו להבנות ראשוניות על הרחבת היכל קבוצת שלמה ל-7,000 צופים: בעלי המועדון עופר ינאי ייקח על עצמו חלק גדול מעלויות המימון, וזאת בתמורה לזכויות מסחריות שונות ולשימוש של המועדון באולם ובאזורי המסחר לתקופה ארוכת שנים

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מועדון הכדורסל הפועל תל אביבהפועל "שלמה" תל אביב הגיעה להבנות ראשוניות עם עיריית תל אביב על הרחבת אולם היכל קבוצת שלמה. על פי ההבנות, שבקרוב יגובשו לסיכום סופי ויובאו לאישור של כל המוסדות הרלוונטיים, ההיכל יורחב כך שיוכל להכיל כ-7,000 צופים ויכלול גם תאי צפייה, אזורי מסחר, מזון ועוד.

בעלי המועדון עופר ינאי ייקח על עצמו חלק גדול מעלויות המימון, וזאת בתמורה לזכויות מסחריות שונות ולשימוש של המועדון באולם ובאזורי המסחר לתקופה ארוכת שנים.

בהמשך לסיכומים אלה, תיפתח השבוע מכירת המנויים להיכל קבוצת שלמה בעונה הבאה לכל בעלי המנויים לעונה הקודמת.

יחד עם זאת, לאור הביקוש המשמעותי למנויים וכרטיסים שקיים כבר היום, המועדון מעוניין לבדוק את רמת הביקוש בקרב אוהדי הקבוצה, ככל שנבחר לשחק בהיכל מנורה מבטחים – בכפוף לאישור חברי העמותה.

לכן במקביל תיפתח האפשרות לרכישת "זכאות למנוי" בעלות של 150 שקל לכל זכאות. הרוכשים יוכנסו לרשימת המתנה. סדר הנרשמים קובע ומחייב.

רכישת הזכאות למנוי תתנהל באופן הבא:
על מנת לאפשר בשלב ראשון מענה למנויים הקיימים שזקוקים למקומות נוספים, או לחברי עמותה ללא מנוי, בתחילה תיפתח האפשרות לרכישת זכאות למשך 48 שעות למנויים קיימים או חברי עמותה בלבד – עד 2 מנויים לכל אחד.

הכמות בשלב המכירה הראשון תוגבל עד ל-7,500 מנויים כולל המנויים הקיימים (תוספת של כ-4,400 מנויים).

לאחר מכן תיפתח מכירת הזכאות לכלל האוהדים, כדי לאפשר לאוהדים שאינם מנויים כיום להצטרף אלינו.

ככל שיוחלט על ידי העמותה לעבור למנורה עלות הזכאות תקוזז ממחיר המנוי שיירכש בעתיד. ככל ויוחלט אחרת רוכשי הזכאות יוכלו לוותר עליה תמורת זיכוי של 150 שקל לחנות המועדון.

חברים ברשימת ההמתנה מעבר למספר המנויים המקסימלי שניתן למכור בהיכל מנורה מבטחים יוכלו לבטל את מיקומם כנגד זיכוי או לשמור את מקומם מול ביטולים עתידיים ככל שיהיו.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-432-2106

פועל נפל מגובה של כ-10 מטר באתר בנייה בתל אביב, פונה במצב קשה לבית החולים איכילוב

| | תגובות: 0בשעה 08:14 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב דן על פועל שנפל מגובה של כ-10 מטר במהלך עבודתו באתר בנייה ברחוב קהילת ורשה בתל אביב. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח איכילוב, גבר כבן 30 במצב קשה, עם חבלות בגפיים.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

משרד התחבורה מקדם הקמת מסוף תחבורה מתקדם ליד אוניברסיטת תל אביב מזרח כחלק מתוכנית מטרופולין תל אביב

מערכת האתר | | תגובות: 0משרד התחבורה והבטיחות בדרכים מקדם הקמת מסופי תחבורה מתקדמים ברחבי מטרופולין תל אביב, מנתניה בצפון ועד נס ציונה בדרום. הוועדה הארצית לתכנון ובנייה (ות"ל) דנה היום (יום ב') בתוכנית להוספת ארבעה מתקני תשתית ומסופי תחבורה ציבורית המשלבים מגוון אמצעי תחבורה ואישרה לפרסם הודעה לציבור בדבר הכנת תוכנית למתקני תשתית.

המסופים יוקמו בנקודות אסטרטגיות ברחבי מטרופולין גוש דן - מנתניה בצפון, דרך אוניברסיטת תל אביב ובן שמן-לוד ועד נס ציונה בדרום המטרופולין.

שרת התחבורה והבטיחות בדרכים, תא"ל (במיל') מירי רגב, אמרה: "היום אנו מציינים אבן דרך נוספת ועוד שלב במימוש חזון התחבורה הציבורית שאני מקדמת. בחזוני, אנו מחברים את ישראל באמצעות רשת של מסופי תחבורה מתקדמים, 'האבים' המשלבים בתוכם מסופי אוטובוסים ותחנות רכבת ומחברים בין כל אמצעי התחבורה, מאוטובוס ורכבת ועד רכב פרטי, אופניים ומיקרו מוביליטי, תוך חיבוריות וקישוריות אופטימליות. באמצעות 'האבים' אלה נוכל כבר בשנים הקרובות להציע לכל תושבי מדינת ישראל את האפשרות להשאיר את הרכב הפרטי בבית או בחניון ולהגיע בתחבורה ציבורית מתקדמת ונוחה אל מחוז חפצם - לעבודה, לקניות, ולמרכזי השכלה, רפואה ותרבות, כמקובל בערים המובילות בעולם".

התוכנית (תת"ל 155) היא חלק מתוכנית אב ארצית למתקני תשתית לתפעול תחבורה באוטובוסים לשנת 2040, שהכין משרד התחבורה באמצעות חברת נתיבי איילון, הנסמכת על תוכנית אסטרטגית ארצית לפיתוח התחבורה הציבורית.

המתקנים החדשים הם:

יד חרוצים בנתניה, אוניברסיטת תל אביב מזרח, נס ציונה ובן שמן-לוד.

בתוכנית זו קבע משרד התחבורה יעד פיצול בין כלי רכב פרטיים לתחבורה ציבורית לאותה שנה, ביחס של 60% לרכב פרטי ו-40% לתחבורה ציבורית.

בשנה החולפת התבצעו בישראל 853 מיליון נסיעות בתחבורה הציבורית, מהן 740 מיליון, שהם 87%, באוטובוסים. התוכנית מתבססת על ההנחה כי גם לאחר הפעלת מערכות הסעת ההמונים המוקמות ומתוכננות כיום, כמו הרכבת הקלה והמטרו, ימשיכו האוטובוסים לשמש כרובד המשמעותי ביותר של התחבורה הציבורית.

מרכיב מרכזי בהפיכת מערכת התחבורה הציבורית ליעילה ואטרקטיבית יותר הוא חיבוריות וקישוריות. כדי לאפשר חיבוריות וקישוריות מיטביות נדרשת הקמת "האבים", מסופי תחבורה משולבים (מתח"מים) שבהם נפגשים אמצעי תחבורה שונים כמו רכבת, רכבת קלה ומסוף אוטובוסים, לצד נגישות נוחה ברכב פרטי ("חנה וסע"), באופניים, בכלי תחבורה קלה וברגל.

כיום, קיים מחסור חמור במתח"מים ומתקני תשתית נוספים כמו חניוני לילה, בעיקר במטרופולינים. לכן מקדמת שרת התחבורה מירי רגב תוכנית רחבת היקף להקמת מתקני תשתית חדשים בפריסה ארצית ובסמוך למוקדי הביקוש, ובהם מרכזי תעסוקה, לימודים, בריאות ופנאי. המתח"מים יפעלו תוך תיאום זמנים בין אמצעי התחבורה השונים ומעבר נוח ומהיר ביניהם ופיתוח מסחרי ונדל"ני בסביבה הקרובה. מרכיבים חשובים נוספים של ה"האב" הם חניון אוטובוסים עם עמדות טעינה חשמלית, איזור תחזוקה וטיפול ומקומות מנוחה והתרעננות לנהגים.

תוכנית האב הארצית, שהוכנה על סמך מתודולוגיה אחידה, כוללת ארבעה מחוזות מטרופוליניים. בשלב הראשון הוכנה תוכנית פריסה מרחבית של מתחמים למטרופולין תל אביב ובהמשך יוכנו תוכניות ליתר המטרופולינים. עד כה אושרו תוכניות מפורטות ל-19 מתקני תשתית ברחבי מטרופולין תל אביב, וחלקם מצוי בשלבי ביצוע. במקביל, מקודמות תוכניות ל-30 מתקנים נוספים ברחבי הארץ, ממעלות וצפת בצפון ועד באר שבע ואשקלון בדרום.

מנכ"ל משרד התחבורה והבטיחות בדרכים, משה בן זקן, אמר: "תוכניתה של שרת התחבורה, מירי רגב, להקמת מתקני תשתית לתחבורה הציבורית בכל רחבי הארץ הולכת ומתקדמת. אנו צופים כי בשנים הקרבות נראה את המשך המגמה של העלייה בביקוש לתחבורה הציבורית לסוגיה, ונזדקק לעוד אלפי דונמים של שטחים פנויים להקמת תשתיות. לשם כך אנו מקדמים מבעוד מועד תהליכי תכנון מפורטים, המשתלבים בתוכניות הפיתוח הארציות והמקומיות ותומכים בהן. תחבורה ציבורית יעילה ומתקדמת היא הפתרון היחיד לעומסי התנועה וליוקר המחיה - ותפקידנו הוא להבטיח את צמיחתה".
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

סרטון! רוכב קורקינט חשמלי נפגע ממשאית ברחוב הלסינקי בתל אביב, פונה במצב קשה לבית החולים איכילוב

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום תיעוד מבצעי מדאבשעה 17:14 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב דן על רוכב גלגינוע (קורקינט חשמלי) שנפגע ממשאית ברחוב הלסינקי בתל אביב. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח איכילוב גבר כבן 30 במצב קשה עם חבלות בגב ובגפיים.


חובש מיחידת האופנועים של מד"א, רזיאל יוסופוביץ, סיפר: "הפצוע שסבל מחבלות קשות מאוד בגפיים ובגב שכב על המדרכה כשהוא בהכרה מעורפלת וכאוב מאוד. הגלגינוע היה מתחת לגלגלים האחוריים של המשאית כשהוא מפורק. הענקנו לו טיפול רפואי שכלל עצירת דימומים, חבישות ומתן טיפול תרופתי ופינינו אותו לבית החולים כשמצבו קשה."סרטון:

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אושר כהן יופיע לראשונה במופע ענק בפארק הירקון תל אביב ב-15 באוגוסט 2024

מערכת האתר | | תגובות: 0
שי פרנקואושר כהן, אחד מהאמנים המובילים בישראל, יופיע לראשונה במופע ענק בפארק הירקון בתל אביב ב-15 באוגוסט 2024. המכירה לכרטיסים החלה כעת.


אחרי סדרת מופעי סולד אאוט בהיכל מנורה ואמפי קיסריה, ומופע ענק בלייב פארק ראשון לציון מול 12,000 איש, כהן מגיע לפארק הירקון עם מופע שיכלול את כל להיטיו הגדולים.


כהן, שזכה בתואר איש השנה במוזיקה, ידוע בלהיטיו כמו "מנגן ושר", "פלסטרים", "תראי אהובתי", "ככה וככה", "אהבה", "אקורדים בלילות", "אהובי לב אדום", "חמישי שישי", "מקבל על עצמי", "עד שיעלה הסהר", "מי עוד יחבק", "כל הזמן אומרת", "המרחק ממך", "עיר תחתית", "זוגות כאלה", "הנה את בוכה", ו"ברגעים שאת הולכת".


להיטיו מובילים את המצעדים עם מאות מיליוני שימושים בניו מדיה כמו ספוטיפיי, אפל מיוזיק ויוטיוב, וכל הכרטיסים להופעותיו נמכרים בתוך דקות.


המופע בפארק הירקון יכלול במה שתבנה במיוחד למופע ושלל הפתעות. לרכישת כרטיסים, ניתן להיכנס לקישור הבא: לחץ כאן לרכישת כרטיסים.צילומים:שי פרנקוהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מצורף סרטון: שודדים בתל אביב מעובד זר מסין אופניים חשמליים וכסף מזומן על סך כ-10,000 שתיכנן לשלוח למשפחתו

מערכת האתר | | תגובות: 0דוברות המשטרה


תיעוד: שוטרי תחנת שר"ת יחד עם סיירי סל"ע של עיריית ת"א-יפו ולוחמי זרוע ת"א מג"ב, עצרו 2 חשודים בשוד של עובד זר מסין- הוגשה הצהרת תובע


בתאריך 13/7/24 התקבל דיווח על אירוע שוד בגינת לוינסקי, של עובד זר מסין, שבאיומים שדדו ממנו חשודים, אופניים חשמליים וכסף מזומן על סך כ-10,000 שתיכנן לשלוח למשפחתו.


שוטרי תחנת שר"ת יחד עם סיירי סל"ע של עיריית ת"א-יפו ולוחמי זרוע ת"א מג"ב החלו מיד בסריקות על מנת לאתר את המעורבים.


תוך זמן קצר הכוחות איתרו חשוד העונה לתיאור ועליו נתפס כסף מזומן רב.


במקביל אותר גם החשוד השני המחזיק באופניים שנשדדו מהקורבן.


כאמור, 2 החשודים, תושבי ת"א ורמלה בני 26 ו-48, נעצרו והובאו לחקירה במשטרת שר"ת.


בסיום החקירה וגיבוש תשתית ראייתית נגד החשודים, פרקליטות מחוז ת"א הגישה הצהרת תובע בדבר הכוונה להגיש נגדם כתב אישום ובקשה למעצר עד תום הליכים.


מצ"ב תיעוד האירוע: צפו בתיעודסרטון:
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

6/8 הפנינג מים לכל המשפחה בגינת קתרין בקריית שלום תל אביב. כניסה חופשית

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק קאנטרי קהילתי גורן גולדשטייןהפנינג מים לכל המשפחה בגינת קתרין בקריית שלום


הורים וילדים מוזמנים להצטרף למתחם פעילות מלא מים וכיף – חוויה רטובה ומהנה.


האירוע יתקיים ביום שלישי, 6 באוגוסט 2024, בין השעות 17:00-18:30.


מה מחכה לכם? • מסיבת מים מרעננת

 • מתחם ספלאש עם מגוון מתקנים מרטיבים במיוחד

 • סדנת הכנת סליים ועוד הפתעות


חוויה מושלמת לימים החמים! הכניסה חופשית.


לינק להרשמה: https://www.coing.co/TLV_CountryGoren/154498

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ספיישל סרטי דיסני באוגוסט בקולנוע הפסגה ביפו העתיקה תחת כיפת השמיים: אלאדין 7/8, פנטסיה 21/8, ספר הג'ונגל 28/8 בנוסף 14/8 טקס הפתיחה של הפסטיבל הבינלאומי לסרטי סטודנטיות וסטודנטים

מערכת האתר | | תגובות: 1
צילום מתוך דף הפייסבוק יפו העתיקהקולנוע הפסגה ביפו העתיקה מציג: ספיישל סרטי דיסני באוגוסט


קולנוע הפסגה ביפו העתיקה מכניס קצת קסם ופנטסיה למציאות עם ספיישל סרטי אנימציה של דיסני. החודש נבחרו שלושה סרטים אהובים במיוחד מתקופות שונות מהקטלוג האינסופי של אולפני וולט דיסני, שחגגו 100 שנה להקמתם בשנה שעברה. הסרטים עיצבו דורות שלמים עם אנימציה מופלאה, שירים מרגשים, מסרים חיוביים ולעיתים אפלים, דמויות סוחפות ואף נסיכות. כל הסרטים יוקרנו בשפת המקור, על מסך גדול תחת כיפת השמיים בגן הפסגה ביפו העתיקה.


לוח ההקרנות: • רביעי, 7 באוגוסט 2024 - אלאדין | Aladdin: אחד הסרטים המצליחים מימי הרנסנס של דיסני בשנות התשעים. עיבוד חופשי למעשייה המוכרת מ"אלף לילה ולילה", עם שירים ממכרים, רגעים קומיים והופעה נהדרת של רובין ווילאמס בתפקיד הג'יני.

 • רביעי, 14 באוגוסט 2024 - הפסטיבל הבינלאומי לסרטי סטודנטיות וסטודנטים: טקס הפתיחה של הפסטיבל הבינלאומי לסרטי סטודנטיות וסטודנטים, עם הקרנות טרום בכורה של שני סרטים קצרים - "השומרת" של רועי קנייבסקי ו"גלוג" של אורי גולד.

 • רביעי, 21 באוגוסט 2024 - פנטסיה | Fantasia: חיבור קסום בין פנטסיה למוזיקה קלאסית, בסרט שהוא כל כך יצירתי ופורץ דרך, שבלתי נתפס שזהו הפיצ'ר השלישי שהופק אי פעם על ידי האולפנים. אנימציה סוחפת עם טווח רחב של רגשות, מוזיקה יפהפייה של באך, בטהובן וצ'ייקובסקי, ומיקי מאוס אחד ומיוחד.

 • רביעי, 28 באוגוסט 2024 - ספר הג'ונגל | The Jungle Book: הסרט האחרון שהפיק וולט דיסני לפני שנפטר ב-1966, שמבוסס באופן רופף על ספרו של רודיארד קיפלינג. סיפור התבגרותו של מוגלי, יתום שחי בג'ונגל ויוצא למסע לחיפוש שייכות, שכולל אנימציה אקספרסיבית, שירים על דובים ודיון בסוגיות מורכבות על הטבע בג'ונגל.


הכניסה חופשית לכל ההקרנות. נתראה בקולנוע פסגה!

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • באיזו שעה יוקרנו הסרטים?
  הגב 22.07.24 15:00
 • אורח

הווירטואוז אריק דוידוב יופיע לראשונה בהיכל התרבות תל אביב ב-6 בנובמבר 2024

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק היכל התרבות תל אביבהווירטואוז אריק דוידוב מגיע להיכל התרבות תל אביב

אריק דוידוב, המוזיקאי שהביא את החצוצרה לשיאים חדשים ומיקם אותה בקדמת הבמה, יופיע לראשונה בהיכל התרבות תל אביב. המופע יתקיים ביום רביעי, 6 בנובמבר 2024, באולם צוקר. דוידוב ילווה בנגנים, רקדנים וזמרי אופרה, ויציג רגעים קסומים של שייט מוזיקלי מסביב לים התיכון.

לפרטים נוספים ורכישת כרטיסים, ניתן לבקר באתר: https://did.li/BXXlC.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

האירוע הכי צבעוני של השנה מגיע לדיזנגוף סנטר תל אביב: SPRAY UP בשיתוף ג'סו ב-1 באוגוסט 2024 - חגיגת אמני גרפיטי ישראלים שירססו ציורי קיר ענקיים על גג הסנטר

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק דיזנגוף סנטר תל אביבהאירוע הכי צבעוני של השנה מגיע לדיזנגוף סנטר בתל אביב-יפו. הכירו את SPRAY UP בשיתוף ג'סו, חגיגת אמני גרפיטי ישראלים שירססו ציורי קיר ענקיים. בין האמנים המשתתפים: DIDI, LOGIK, TASK, LBIZ ו-TAL SHETACH.

בנוסף, אמן גרפיטי יצייר על סניקרס בהזמנה אישית, הפנינג מכירת אספני פריטי סניקרס ואופנה נדירים בשיתוף עם Project 04, מוזיקה מגניבה ואמן קעקועים.

האירוע יתקיים ב-1 באוגוסט 2024 בין השעות 17:00-22:00 על גג הסנטר, שער 14 סמוך למציאון, קומה 3 בניין B. הכניסה חופשית.

לאלו מכם שרוצים להתנסות בעצמכם בגרפיטי, מוזמנים להירשם לקורס הגרפיטי שיחל ב-7 באוגוסט (4 מפגשים) בהדרכת איתי נבט בלינק:
https://eventbuzz.co.il/lp/event/dizigraffiti1התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מעל 7 ק"ג מריחואנה נתפסו אצל 2 חשודים מבת ים ותל אביב

מערכת האתר | | תגובות: 0
קרדיט צילום: דוברות המשטרהבמהלך פעילות יזומה של שוטרי משטרת חולון בבת ים, נתפסו סמים, סכום גדול של מזומן ונעצרו החשודים בהחזקתם.


במהלך החיפוש, שנערך על פי צו בית משפט, בלשי משטרת חולון ערכו חיפוש ברכב של החשודים ותפסו כ-2 ק"ג סמים מוסלקים בתוך המושב האחורי. לאחר מכן, בחיפוש בדירה, נתפסו עוד סמים וכסף מזומן.


במהלך החיפוש אותרו חומרים חשודים כסמים: כ-7.3 ק"ג מסוג מריחואנה, כ-40 גרם מסוג חשיש וכסף מזומן על סך כ-16,000 ₪.


בסיום החיפוש נעצרו בני זוג החשודים, תושבי בת ים ותל אביב, בני 29 ו-26, והובאו לחקירה במשטרת חולון.

צילומים:קרדיט צילום: דוברות המשטרההתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

נתפס שודד סדרתי של קשישות בתל אביב

מערכת האתר | | תגובות: 0שוטרי תחנת לב תל אביב עצרו בשבת תושב תל אביב בן 45 אשר על פי החשד נוהג לשדוד קשישות בתל אביב.


בשבת, 20 ביולי 2024, בשעות הצהריים התקבל במשטרה דיווח על שוד קשישה ברחוב דיזינגוף בתל אביב. על פי החשד, דחף החשוד קשישה בת 78, חטף את תיקה, הפיל אותה לרצפה ונמלט עם התיק.


בסמוך התקבל דיווח נוסף על שוד קשישה בת 75 ברחוב ויזל בתל אביב בנסיבות דומות. חוקרי תחנת לב תל אביב הגיעו מייד למקום ולאחר פעולות חקירה ראשוניות, זיהו, איתרו ועצרו את החשוד לחקירה.


במסגרת החקירה עד כה אספו השוטרים ממצאים מהזירה וגבו עדויות, וכן הצליחו לבסס חשד כי החשוד קשור למספר אירועי שוד נוספים של קשישים ברחבי תל אביב.


מעצרו של החשוד, תושב תל אביב בן 45, הוארך בבית משפט השלום בתל אביב והיום תבקש המשטרה להאריכו שוב לצרכי החקירה.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עיריית תל-אביב-יפו מציעה 22 עמדות פופ-אפ להתקנת לוחיות זיהוי לקורקינט או אופניים חשמליים ברחבי העיר. פירוט הימים והמקומות בכתבה

מערכת האתר | | תגובות: 1
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית תל-אביב-יפועיריית תל-אביב-יפו מציעה 22 עמדות פופ-אפ להתקנת לוחיות זיהוי לכלים דו-גלגליים חשמליים (קורקינט או אופניים חשמליים)

העמדות ליום אחד יהיו פרוסות ברחבי העיר מחיר ההתקנה ינוע בין 69 ש"ח - 129 ש"חהחל מה-1 באוגוסט, חלה חובת התקנת לוחיות זיהוי על כלים דו-גלגליים חשמליים. עיריית תל-אביב-יפו מארגנת עמדות התקנה בלוקיישנים מתחלפים ברחבי העיר כדי לסייע לתושבים לשמור על החוק ועל בטיחות הרוכבים והולכי הרגל.

כדי להתקין את הלוחית, יש לרשום את הכלי באתר משרד התחבורה ולבחור את המועד והמיקום המתאים להתקנה. לינק להרשמה ניתן למצוא בתגובות.

להלן לינק לנקודות ההתקנה

https://www.tel-aviv.gov.il/Pages/MainItemPage.aspx?WebID=3af57d92-807c-43c5-8d5f-6fd455eb2776&ListID=81e17809-311d-4bba-9bf1-2363bb9debcd&ItemID=2383&fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTAAAR326a5uCIB0giHxHsqbz6qmkWT0wN3ayot7LoumxSvYv-EpawDYyKdCWnk_aem_b3AQhbzV7ju0D2oY0cW91Q
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • לא מבין את זה. מי נתן את אישורו לביא כלי כזה מדינה ישראל שר תחבורה במקום לאוצאי. תקנון מה מותר. לפני עושים מספר צריך היה מראות פנסים אור בורקס. כך עושים מספר אופנים.
  הגב 22.07.24 15:00
 • אורח

לוח דירות be106 מתרחב לקפריסין! למכירה 304 דירות בקפריסין למגורים ולהשכרה לתיירים החל מ - 139 אלף אירו - 250 אלף אירו! מבחר דירות סטודיו, 2 - 3 חדרים, דירות גן ופנטהאוז. הפרטים על הדירות, המחירים, בכמה ניתן להשכיר, אמצעי מימון ועוד בכתבה.

מערכת האתר | | תגובות: 8
כל התמונות - הדמיות בלבדלחצו על הקישור ונציג יחזור

קישור למתעניינים בפרטים

לוח הדירות של be106 מתרחב לקפריסין!לוח הדירות של be106 באמצעות חטיבת הנדל"ן של be106 מתרחב לקפריסין ומציע שיווק של 304 דירות בפרויקט נופש ומגורים ענק בלרנקה קפריסין היוונית במחיר החל מ - 139 אלף אירו!

לרנקה שוכנת בצד היווני של האי הקפריסאי, לרנקה היא עיר נמל ציורית ושלווה, חופים יפהפיים, מבנים היסטוריים ואגם מלח גדול, מקום מושבם של מאות פלמינגו ורודים, כל אלה הפכו את לרנקה ליעד תיירותי מבוקש.

שדה התעופה הבינלאומי הגדול של קפריסין נמצא בלרנקה , מה שהופך את העיר למוקד של פעילות עסקית ותיירותית והביקושים לנדל"ן בעיר וסביבתה עולים בהתמדעל הפרויקט

הקומפלקס האלגנטי Bell Village פרוש על שטח רחב ידיים של כ-39 דונם, וכולל 7 מתחמים בעיצוב אדריכלי ובהם 304 יחידות דיור בבניה נמוכה. ברחבי הפרויקט שלוש בריכות, מפלי נוי ודקים לשיזוף, פארק מטופח, מגרש משחקים לילדים, מתחם wellness עדכני עם חדר כושר מאובזר, בית קפה, מסעדה ומתחם עסקים עם חללי עבודה משותפים.

המיקום

קיטי, לרנקה, קפריסין היוונית

6 דקות נסיעה מהים, 4 דקות משדה התעופה.


מבחר הדירות למכירה ומחירן

הדירות בפרויקט נחלקות לקבוצות על בסיס גודל ולכולן מרפסת, חניה ומחסן צמוד:

יחידות סטודיו 36 מ"ר + מרפסת בגודל 9 מ"ר, החל מ - 139,000 אירו

יחידות פרמיום 2 חדרים 51 מ"ר + מרפסת 12 מ"ר, החל מ - 189,000 אירו

יחידות פרמיום דה לקס 3 חדרים 82 מ"ר + מרפסת 20 מ"ר, החל מ - 210,000 אירו

יחידות בל סוויט, הכוללות פנטהאוזים ודירות גן, החל מ - 250,000 אירו
מחירי שכירות בממוצע בשוק הדירות בלרנקה לתיירים לטווח קצר:

דירת סטודיו - 70-90 אירו ללילה

דירת חדר וסלון - 100-120 אירו ללילה

דירת 2 חדרים וסלון - 120 - 130 אירו ללילה

עונת התיירות בקפריסין 6 - 8 חודשים

מחירי שכירות בממוצע בשוק הדירות בלרנקה לשכירות ארוכת טווח מעל שנה:

דירת סטודיו - 550 - 650 אירו לחודש

דירת חדר וסלון -850 - 950 אירו לחודש

דירת 2 חדרים וסלון -1200 אירו לחודש


השוואה למחיר ממוצע לדירות אחרות בלרנקה

דירת סטודיו מוכנה נמכרת בממוצע 213,000 אירו

דירת 2 חד' מוכנה נמכרת בממוצע 287,000 אירו

דירת 3 חד' מוכנה נמכרת בממוצע 403,000 אירו


מימון

לרשות הרוכשים דירה בפרויקט Bell Village תעמוד האפשרות ליטול הלוואה בתנאים מיטיבים לרכישת דירה בפרויקט על ידי בנק ישראלי מוביל.

תנאי תשלום

40% בחתימה על העסקה והיתרה בהתאם להתקדמות הבנייה

לוח זמנים:

תחילת הבנייה 2025, צפי סיום 2028


הרצאות מומחים ביום היריד על הפרויקט וההשקעה בקפריסין

09:30 פתיחה וכיבוד

בין השעה 10:00 - 11:00 היזמים ומומחים בהרצאות על :

סקירת המגמות בשוק הנדל"ן בקפריסין היוונית. הצגת הפרויקט, הסבר על אפשרויות המימון על ידי נציג בנק מוביל בישראל


בטחונות

הכספים מופקדים בחשבון נאמנות בניהול פירמת עו"ד גיא קלינבוים עד רישום אזהרת על הנכס בטאבו בקפריסין.

רישום היחידה בטאבו

התשלום עובר ליזם רק אחרי סיום כל שלב בפרויקטעל היזמים והמשווקים

אודות קבוצת בל נדל"ן


קבוצת בל נדל"ן היא קבוצה המתמחה ביזמות נדל"ן, השקעות נדל"ן ומנהלת אקדמיה ללימודי יזמות נדל"ן. הקבוצה ניהלה ומנהלת 4,408 יחידות דיור ונכסי נדל"ן בישראל, ארה"ב וקפריסין בהיקף נכסים של 320 מיליון דולר. מועדון המשקיעים של הקבוצה כולל 1,600 בתי אב.


אודות טופ ריל אסטייט

טופ ריל אסטייט הינה חברת ייזום בתחומי הנדל"ן בישראל אשר פעילה משנת 2010 וביצעה פרויקטים יוקרתיים רבים בהיקפים של מאות מיליוני ש"ח

חברת טופ ריל אסטייט מוחזקת על ידי רו"ח אליאור גבאי בעל תואר בכלכלה, ראיית חשבון ומשפטים אשר שימש בתפקידים בכירים במשרד האוצר ובשוק ההון הישראלי, בעל מומחיות בהשקעות נדל"ן ובמימון
לחצו על הקישור ונציג יחזור

קישור למתעניינים בפרטים
התפרסמו 8 תגובות לכתבה.
 • דירות בקפריסין??? רציניים??? לא מספיק שאתם מפרסמים כאן דירות ברחובות...
  הגב 23.06.24 20:23
 • השקעה בלרנקה טובה.השקעה שתניב פירות רק ב- 2018 בספק. המלחמה היתה אמורה לכאורה לפגוע בצד הצפוני של האי. אבל לא כך , העסקים שם פורחים אין שמץ של התיחסות שלילית לישראלים וללא ספק אבשר לקבל ווליו פור מאני בצד הצפוני של האי.
  הגב 23.06.24 22:10
 • ווליו פור מאני... איזה פוץ.
  24.06.24 22:48
 • הייתי בא רק כדי לראות מי אלה שקונים טירות באויר, מוסרים את הכסף שלהם על סמך פרסום וסיפורים ומקווים לתוצאה טובה. אלה לא מתים, מרתקים!
  הגב 24.06.24 22:47
 • 9 - פתיחה, 10 - הרצאה מפי טובי סוכני המכירות, 11 - לחץ מטורף שמעולם לא חוויתם לקנות במקום פן תפסידו את עסקת חייכם!! לא להחמיץ😎
  הגב 25.06.24 13:57
 • מכיר אותם ומשקיע איתם בארהב. דווקא אחלה חברה ולא פושרים. לא אכזבו עד היום
  הגב 25.06.24 14:43
 • קבוצת בל - צוות של מהממים. תודה על השירות! בדקנו הרבה אופציות ביוון וקפריסין (רק היוונית. מי שרוצה להיות תחת שלטון תורכי עכשיו, בהצלחה לו) ובחרנו ללכת איתכם. מפרגנים באהבה ושמחים להיות חלק מהדיירים החדשים בשכונה :-)
  הגב 03.07.24 10:58
 • יקר
  הגב 15.07.24 12:58
 • אורח

עיריית תל אביב-יפו תלתה פלקטים עם איורי חטופים וחטופות בכ-200 תחנות אוטובוס ברחבי העיר

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום: באדיבות עיריית תל אביב- יפועיריית תל אביב-יפו תלתה הלילה (21.7) פלקטים ובהם איורי חטופים וחטופות בכ-200 תחנות אוטובוס ברחבי העיר תחת הכותרת "אצלנו התחיל החופש הגדול- להם אין חופש" ובמטרה לתמוך במשפחות החטופים והחטופות ולהשאירם בתודעה.


בפלקטים, צילום של הגלויות היומיות אותן אייר זאב אנגלמאייר (שושקה) לבקשת משפחות או חברים של החטופים והחטופות שפנו אליו.


הפרויקט יישאר על תחנות אוטובוס למשך השבועות הקרובים.


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

שני רוכבי קורקינט חשמלי בני 15, 20 נפגעו מרכב בדרך יגאל ידין בתל אביב; פונו במצב בינוני לבתי החולים

מערכת האתר | | תגובות: 0בשעה 15:26 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון, על שני רוכבי גלגינוע (קורקינט חשמלי) שנפגעו מרכב בדרך יגאל ידין בתל אביב. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבית החולים שני פצועים במצב בינוני. בין הפצועים, נער כבן 15 עם חבלת ראש שפונה לבית החולים איכילוב, וצעיר כבן 20 עם חבלות בגב ובגפיים שפונה לבית החולים וולפסון.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

משטרת תל אביב עצרה זוג הורים בחשד להתעללות בבתם בת 11

מערכת האתר | | תגובות: 0חוקרי מחלק אלימות במשפחה של משטרת שר"ת סיימו את החקירה של התעללות פיזית ונפשית של הורים נתינים זרים מאריתראה, בביתם - הוגש כתב אישום.


במהלך חודש יוני התקבל דיווח מהרווחה כי ילדה בת 11 סובלת מאירועי אלימות מצד הוריה, נתינים זרים מאריתראה, הכוללים הצלפות, כליאה בבית ועוד.


חוקרי משטרת שר"ת עצרו את זוג ההורים ובשת"פ עם גורמי רווחה של עיריית ת"א-יפו שלושת הילדים בגילאים 4, 8 ו-11 הועברו למקלט.


חוקרי מחלק אלמ"ב ניהלו את החקירה ובסיומה גובשה תשתית ראייתית נגד החשודים והוגש כתב אישום חמור בגין עבירות התעללות פיזית ונפשית בקטין חסר ישע, תקיפת סתם של קטין ע"י אחראי, שיבוש מהלכי משפט והדחה לעדות שקר באיומים.

הודעה שכתבה הבת

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בן 14 טבע אתמול למוות בתל אביב ואחיו בן 11 עדיין נעדר בים

מערכת האתר | | תגובות: 0
דוברות המשטרההמשטרה ממשיכה בחיפושים אחר נער בן 14 פלסטיני מחורה אשר על פי החשד נכנס עם אחיו לים אתמול בחוף צ'ארלס קלור בתל אביב. מותו של האח בן ה-11 שטבע נקבע אתמול.


אתמול בשעות הערב בחוף צ'ארלס קלור בתל אביב, הוציאו מצילים מן המים ילד בן 11 במצב קשה אשר פונה לבית החולים וולפסון ובהמשך נקבע מותו, כך על פי גורמי הרפואה.


כוחות משטרה רבים ממחוז תל אביב, מתחנת לב תל אביב ומתחנת יפו לצד מתנדבים וגופי ההצלה הנוספים פועלים ללא הרף מאתמול בחיפושים אחר אחיו בן ה-14 אשר על פי החשד נכנס עמו לים.


החיפושים נפרשו באוויר ובים בתוואי חוף תל אביב וכוללים סריקות מסוק משטרתי, רחפנים, צוללנים וסריקות של יחידות הסיור.


לפני זמן קצר מצאו השוטרים גופה נוספת וכעת מתבצע הליך זיהוי.


במהלך כל העת מלווה המשטרה באופן צמוד וברגישות הנדרשת את בני משפחתם של הנערים, ומעדכנת אותם ואת נציגי מועצת חורה בתמונת המצב ובנעשה בשטח והמאמצים לאיתורו.


רצ"ב: תיעוד כוחות משטרה וחילוץ באוויר, בים וביבשה.

צילומים:דוברות המשטרההתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עבריינים מבת ים ויפו הסתירו קלאצ'ניקוב במכון שטיפה בראשון לציון

מערכת האתר | | תגובות: 1
דוברות המשטרהבפעילות מבצעית של בלשי משטרת יפו, לוחמי זרוע ת"א מג"ב ולוחמי יס"מ של מחוז ת"א ביפו, נתפסו קלאצ' ותחמושת מוסלקים במכון שטיפה בראשון לציון ונעצרו החשודים בהחזקתם.


היום, במהלך פעילות יזומה בראשון לציון כחלק ממאבק נגד גורמים עבריינים ואירועים אלימים שהם מייצרים ברחובות יפו, בלשי משטרת יפו יחד עם לוחמי זרוע ת"א מג"ב ולוחמי יס"מ ת"א ערכו חיפוש על פי צו בית משפט לאיתור אמצעי לחימה בלתי חוקיים, אשר משמשים גורמים עבריינים לפעילות פלילית ולפעולות על מנת לפגוע ביריביהם הפליליים.


במהלך החיפוש אותר רובה מסוג קלאצ'ניקוב, מחסניות ותחמושת רבה 7.62 מ"מ, מוסלקים במכון שטיפה.


כלל התחמושת והרובה הועברו לבדיקת זיהוי פלילי.


בסיום החיפוש נעצרו 5 חשודים תושבי יפו, בת ים ומושב באזור המרכז והובאו לחקירה במשטרת יפו.

צילומים:דוברות המשטרההתפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • I'm shocked what happened there, I'm the director of the washing institute
  הגב 22.07.24 00:39
 • אורח

הולכת רגל בת 78 נדרסה למוות בתל אביב ובמקרה דריסה נוסף הולכת רגל בת 88 ומצבה בינוני

מערכת האתר | | תגובות: 0בשעה 12:08 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב דן על הולכת רגל שנפגעה ממשאית ברחוב לה גווארדיה בתל אביב. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח שיבא בתל השומר אישה כבת 78 במצב קשה, עם חבלה בגפיים תחתונות ובבית חולים נקבע מותה.


חובש בכיר במד"א ליפא הירש סיפר: "הולכת הרגל שכבה על הכביש בסמוך למשאית כשהיא בהכרה וסובלת מפציעה קשה בגפיים התחתונות. הענקנו לה טיפול רפואי שכלל עצירת דימומים ומתן תרופות ופינינו אותה בניידת טיפול נמרץ של מד"א לבית החולים כשמצבה קשה."


בשעה 13:17 התקבל דיווח נוסף במוקד 101 של מד"א במרחב דן על הולכת רגל שנפגעה מרכב ברחוב הרב שלמה גורן בתל אביב. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח איכילוב אישה כבת 88 במצב בינוני, עם חבלות בראש ובגפיים.


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אבי זידנברג מכר את מניותיו בהפועל תל אביב בכדורסל לעופר ינאי

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מועדון הכדורסל הפועל תל אביבמועדון הכדורסל הפועל "שלמה" תל אביב מודיע כי איש העסקים אבי זידנברג, שהחזיק ב-30% ממניות חברת הניהול של הפועל תל אביב, מימש את זכותו על פי הסכם הבעלות, ומכר את מניותיו לבעל השליטה במועדון עופר ינאי. כעת, ינאי יחזיק ב-81% מהמניות וייקח על עצמו את מלוא ההתחייבויות של זידנברג כלפי המועדון. עמותת הפועל אוסישקין תל אביב תמשיך להחזיק ב-19% מהמניות.

אבי זידנברג, אשר מלווה את המועדון כ-14 שנים ברציפות, תרם רבות מכספו, מזמנו וממרצו והיה גורם משמעותי ביותר בקפיצת המדרגה של המועדון בשנים האחרונות. המועדון מודה לאבי ומוקיר אותו על נדיבותו, תבונתו ותרומתו העצומה, אותה קשה לתאר במילים, בייחוד בשנה האחרונה מאז פרוץ המלחמה, במהלכה סייע ותרם יחד עם עופר ינאי מכספו ומזמנו לאוהדים המפונים, למשפחות השכולות ולכל מי שרק יכל.

אבי היה וימשיך להיות חלק בלתי נפרד מהמועדון, וההנהלה בטוחה שהוא ימשיך לסייע ולתמוך בהפועל תל אביב ככל שיוכל.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

שגיב פרידמן בהופעת סטנדאפ במרכז קהילתי בת ציון בתל אביב-יפו - 30 ביולי

| | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מרכז קהילתי בת ציוןהסטנדאפיסט שגיב פרידמן יגיע להופעת סטנדאפ מלאה במרכז קהילתי בת ציון בתל אביב-יפו. פרידמן, שפרץ לתודעה הציבורית במופע ההתרמה הטלוויזיוני "יומטוב", ממשיך להופיע על במות ברחבי הארץ. מופע החימום יבוצע על ידי רועי לייזר.

האירוע יתקיים ביום שלישי, ה-30 ביולי, עם פתיחת דלתות בשעה 20:30. הכניסה בעלות של 30 ש"ח ומיועדת לגילאי 18 ומעלה.

לרכישת כרטיסים, לחצו כאן: כרטיסים.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בן 53 פרץ לבתים בצפון תל אביב וגבעתיים

מערכת האתר | | תגובות: 0
דוברות המשטרהבלשי תחנת גבעתיים עצרו חשוד לאחר מצוד רחב ותפסו ברשותו רכוש החשוד כגנוב מדירות שנפרצו עפ"י החשד.


בלשי משטרת גבעתיים ערכו במהלך סוף השבוע פעילות יזומה שבמהלכה ביום שישי בלילה הבחינו ברכב חשוד שעורר את חשדם בכביש איילון, סמוך למחלף הסירה. הבלשים כרזו לרכב לעצור אך הוא לא נשמע להוראתם והמשיך בנסיעה פרועה שסיכנה את כלל משתמשי הדרך, תוך פריצת מחסומי משטרה.


כוחות המשטרה, חתרו למגע והמשיכו בפריסת מחסומים תוך סריקות שמבהלכן, בלשי תחנת בקאה אל גרביה איתרו את הרכב החשוד בנסיעה וחסמו אותו בבית אליעזר. השוטרים עצרו את החשוד, בן 53, תושב כרמיאל. החשוד הובא לחקירה שבסיומה נכלא.


החשוד נהג ברכב ללא הוצאת רישיון נהיגה מעולם ועפ"י החשד, החשוד פרץ לבתים בצפון תל אביב וגבעתיים. בחיפוש ברכבו של החשוד השוטרים תפסו רכוש רב החשוד כגנוב כגון: כסף מזומן בסך 5,300 ש"ח, כסף זר- 475 יורו, מחשבים ניידים ומגוון תכשיטים.


מצ"ב תיעוד הרכוש החשוד כגנוב שאותר ברשות החשוד; קרדיט: דוברות המשטרה.צילומים:דוברות המשטרההתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מרכז קהילתי בת ציון בתל אביב-יפו ממשיך את סבב הקרנות הקיץ תחת כיפת השמיים: ביום שני 22/7 הסרט "מרי פופינס". וביום שני 29/7 הסרט "אנקאנטו" (מדובב).

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מרכז קהילתי בת ציוןמרכז קהילתי בת ציון בתל אביב-יפו ממשיך את סבב הקרנות הקיץ במסגרת "סינמה אליהו". במהלך חודש יולי יתקיימו שתי הקרנות סרטים בחוץ, עם מחצלות, פופקורן והרבה אווירה.


ביום שני, ה-22 ביולי בשעה 19:30, תתקיים הקרנת הסרט "מרי פופינס". להרשמה לאירוע, לחצו כאן.


ביום שני, ה-29 ביולי בשעה 19:30, תתקיים הקרנת הסרט "אנקאנטו" (מדובב). להרשמה לאירוע, לחצו כאן.


הכניסה חופשית, אך יש להירשם מראש. לרשימת שאר הקרנות הקיץ, לחצו כאן.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

שוער בני יהודה תל אביב רוי ששון מצטרף לנבחרת האולימפית בפריז

| | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מועדון הכדורגל בני יהודה תל אביב - FC Bnei Yehuda Tel Avivשוער קבוצת בני יהודה תל אביב, רוי ששון, יעזוב מחר בשעות הבוקר את מחנה האימונים של הקבוצה ברומניה ויטוס ישירות לפריז, שם יחבור לנבחרת האולימפית בראשות המאמן גיא לוזון.
מועדון בני יהודה תל אביב מאחל לרוי ששון ולנבחרת האולימפית הצלחה רבה במשחקים.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אישה בת 49 נפצעה במהלך רכיבה על גלגינוע ברחוב חלץ בתל אביב ופונתה במצב בינוני לבית החולים איכילוב

| | תגובות: 0הלילה בשעה 02:04 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב דן על אישה שנפצעה במהלך רכיבה על גלגינוע ברחוב חלץ בתל אביב. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח איכילוב אישה כבת 49 במצב בינוני, עם חבלות בראש ובגפיים.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.
עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל