הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים
טיפים ומתכונים איך לעבור את צום יום הכיפורים בשלום... מצורף מתכון לארוחה מפסקת ומתכון לארוחה בצאת הצום
איום השביתה לא הוסר! ארגון המורים העל יסודי הודיע כי אם לא ייחתם הסכם סופי עד חודש דצמבר יוחזרו העיצומים
נפתחה ההרשמה לקורס טכנאי סמארטפון לתלמידי כיתות ז-יב בקריית עקרון בסיומו יקבלו תעודת טכנאי

קריית עקרון זכתה בפרס החינוך המחוזי ועלתה להתמודד גם על פרס החינוך הארצי

ראש המועצה, חובב צברי: בקריית עקרון חינוך הוא עיקרון! גאה מאוד בצוות המצוין שלנו במועצה, באנשי החינוך שלנו ובתושבים המצויינים שלנו! חינוך תרבות וספורט בונים קהילה ולנו יש קהילה מצטיינת ואיכותית!

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


רשות מצטיינת בחינוך

משרד החינוך הודיע כי קריית עקרון זכתה בפרס החינוך הרשותי במחוז ועלתה להתמודדות גם לפרס הארצי!

מדובר בפרס יוקרתי שמעניק משרד החינוך לרשויות מצטיינות בחינוך המוכיחות הצטיינות בתחום הפדגוגי, החברתי, הבלתי פורמלי והקהילתי בתחום החינוך. היישוב נבחר מתוך 7 רשויות במחוז אשר עלו לוועדת הפרס של המחוז במשרד החינוך.

אביבה וגנר, מנהלת אגף החינוך, הגישה את היישוב לתחרות בלוח זמנים צפוף ובתנאים קפדניים עליהם החליטה הוועדה.

עם העלייה לשלב ב' בתחרות הציגה המועצה בפניי הוועדה בפרזנטציה יצירתית ובסיפורים אישיים של אנשי החינוך, התלמידים והתושבים בפני הוועדה.

להכנות לתחרות נרתמה המועצה כולה: מחזיק תיק החינוך, משה לוי, מנהלי כל האגפים ומחלקות המועצה, מנהלות בתי הספר, מנהלות הגנים והמתנ"ס

הרשויות הזוכות הוכיחו עשייה, השקעה ומאמץ בקידום תכניות חינוכית ופעילות חינוכית, טיפוח ערכים חברתיים מעצבים, קידום מעורבות חברתית בקהילה, חיזוק החוסן הרגשי ותחושת השייכות, יצירת רצף חינוכי, קידום תהליכי למידה וצבירת הישגים

עבודת ועדת הפרס סיימה את עבודה . הרשויות נבחנו ע"פ אמות מידה / תבחינים שפורסמו בחוזר המטה ״פרסי חינוך תשפ"ג״. תודות לחברי ועדת הפרס על מסירותם, מקצועיותם ותרומתם הרבה לתהליך בחירת רשויות


רשויות שקיבלו פרס חינוך מחוזי ועלו לשלב קבלת פרס חינוך ארצי:

הוד השרון

רעננה

קריית עקרוןהרשויות שקיבלו פרס חינוך מחוזי:

כוכב יאיר צור-יגאל

עמק חפר

דרום השרון

קדימה צורן


ראש המועצה, חובב צברי:

"זה אינו סוד שקריית עקרון מצטיינת בחינוך והמועצה משקיעה והציבה את התחום בראש סדר העדיפויות לאורך העשור האחרון בכל קשת החינוך מהגיל הרך ועד הגיל השלישי. ועכשיו זה רשמי! כבוד גדול והתרגשות עצומה על הזכייה בפרס והעלייה לפרס הארצי.

בקריית עקרון חינוך הוא עיקרון! גאה מאוד בצוות המצוין שלנו במועצה, באנשי החינוך שלנו ובתושבים המצויינים שלנו! חינוך תרבות וספורט בונים קהילה ולנו יש קהילה מצטיינת ואיכותית! הגענו לרגע הזה בזכות השקעה של שנים בתקציבים, באנשי החינוך, בבניית תכניות ייחודיות ומיוחדות לא רק לילדים אלא גם מבוגרים כמו 'הזדמנות שנייה', כל זאת במטרה להמשיך להצטיין ולהציע לכולם מגוון רחב של יוזמות ופעילויות. נמשיך להשקיע בחינוך ולהצטיין!"הגב' ורדה אופיר, מנהלת מחוז מרכז:

אני מברכת את הרשויות המצטיינות על זכייתם בפרס החינוך המחוזי לשנת הלימודים תשפ"ג. עבודתם החינוכית, יוצאת הדופן, של הזוכים מקדמת ומיישמת, הלכה למעשה, את הערכים המובילים של המחוז: חינוך מתוך "הוגנות", "ערבות הדדית", "מנהיגות ערכית" ו"אחריות" אמיתית בשדה החינוכי. אימוץ ערכים אלו מאפשרים לתת לכל ילדה וילד את המענה המותאם ביותר לצרכיו וליכולותיו, תוך שמירה על עקרונות השוויון וההוגנות.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

טיפים ומתכונים איך לעבור את צום יום הכיפורים בשלום... מצורף מתכון לארוחה מפסקת ומתכון לארוחה בצאת הצום

הטיפים והמתכונים הם מאת תמר ידין ,דיאטנית קלינית, יועצת לחברת הרבלייף

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום יחצ חול


כך תעברו את הצום בשלום טיפים מעשיים ומתכונים לארוחה מפסקת וליציאה מהצום מאת:

תמר ידין ,דיאטנית קלינית, יועצת לחברת הרבלייף

צום של יממה הוא פעולה שאינה פשוטה לגוף, אך יכולה להיות בריאה. עם זאת, רצוי להתכונן אליו כראוי ולסיים אותו בצורה טובה, כדי שלא נקשה על הגוף ובאמת נוכל להעביר את צום יום הכיפורים ללא קושי רב.

ההכנה לצום מתחילה בימים שלפניו:

הזינו את הגוף בימים שלפי הצום בכל אבות המזון: מומלץ לאכול תזונה מלאה ברכיבים טבעיים ולא מעובדים. המזונות המומלצים הם: ירקות ופירות העשירים בסיבים תזונתיים, בוויטמינים ובמינרלים, חלבונים איכותיים, מן החי ומן הצומח, דוגמת עוף ובקר רזה, דגים וביצים, סייטן, טופו, אגוזים ושקדים וכן קטניות וסויה. בנוסף, יש לצרוך פחמימות מלאות, דוגמת דגנים מלאים, אורז מלא, כוסמת, דוחן, תירס, קינואה ובטטה. פחמימות אלו מתפרקות לאט יותר בגוף, גורמות לשחרור אינסולין מווסת יותר ויתרמו לתחושת שובע לאורך זמן. פחמימות אלו ימנעו את אפקט היויו, של רעב בסמוך לסיום הארוחה, בשונה ממאפים, לחם לבן וסוכרים שיקשו מאוד על הצום בכך שישאירו אותנו שבעים לטווח קצר ויעודדו צורך באכילה מיד עם כניסת הצום.


שתו נוזלים לא רק בארוחה המפסקת:

ביום של ערב יום כיפור יש לוודא כי אנו שותים לכל אורך היום נוזלים, כדי להגיע רוויים לצום. אין מדובר רק בכמות נוזלים גדולה בארוחה המפסקת, כי אם לכל אורך היום. העדיפות כמובן למים, שניתן לגוון את טעמם עם נענע, לימון, מלפפון קלוף וכו'.


צמצמו את צריכת הקפאין:

במקביל יש לצמצם את צריכת המשקאות המכילים קפאין, דוגמת: תה, קפה, קולה ומשקאות אנרגיה. הסיבה לכך, נעוצה בעובדה כי אלו משקאות משתנים שגורמים לאבדן נוזלים בגוף- שאנו רוצים להימנע ממנו לקראת הצום.


צמצמו את צריכת הנתרן והתבלינים:

חשוב לצמצם את צריכת הנתרן בימים שקודמים לצום ובוודאי בערב יום הכיפורים. ההמלצה היא לוותר על מאכלים מעובדים, מקופסא (מנה חמה, למשל), אבקות מרק במינון גבוה, רטבים דומיננטיים, חמוצים וכו', ואף להימנע מתבלון יתר במזון. תבלון יתר מגרה את מיצי הקיבה ומעודד רעב וצמא בכך שמגביר את תחושת הצמא. לכן כדאי לא לאכול מתובלן ביומיים שלפני הצום, עד כמה שניתן.


אכלו מתון בארוחה המפסקת:

למרות שהאינסטינקט שלנו יעודד אגירת מזון ממש לפני הצום, אין זו פעולה נכונה. אכילת יתר יכולה להעמיס על הקיבה ולספוח נוזלים לצורך תהליך העיכול הארוך. עדיף לנו להגיע לארוחה אחרי ימים של אכילה טובה ומזינה ולא רעבים, לאכול מתון בזמן הארוחה המפסקת ולשמור את הנוזלים להמשך הצום.


דוגמא לארוחה מפסקת:

מרק צח, פרוסת חלה, מנת עוף ואורז, בתוספת סלט ירוק עם טחינה ועוגה לקינוח, אם רוצים קינוח.


.


מתכון לארוחה המפסקת: מרק עוף עם ירקות. ארוחה מלאה, רווית נוזלים ומזינה.


מצרכים:

עוף שלם, נקי

3 גזרים

2 תפוחי אדמה

חצי כרובית, מפורקת לפלחים

3 קישואים

ראש סלרי

בצל גדול

פטרוזיליה

מלח, פלפל וכורכום


הוראות הכנה:

מכסים את העוף במים בתוך סיר ומרתיחים את המים.

לאחר הרתיחה, הסירו את הקצף והשומן שהצטבר מהעוף.

חתכו את הירקות והוסיפו לסיר, עד לרתיחה. שימו לב, כי הקישואים רכים ויתרככו במהירות בהרתחה, בעוד הגזר יתרכך לאט. לכן חתכו עבה את הקישואים ודק את הגזר.

הוסיפו את הפטרוזיליה לאחר הרתיחה.

הוסיפו מלח, פלפל וכורכום ובשלו עד רתיחה.

לאחר הרתיחה בשלו עם מכסה סגור עוד כשעה שעה וחצי.ארוחה שלאחר הצום:

כפי שישנם מספר כללי אצבע לארוחה המפסקת ולהתנהלות לפני הצום, ישנם כללי אצבע להתנהלות בארוחת שבירת הצום.

הדרגתיות: לאחר צום של יממה שלמה, הגוף יתקשה לעכל מזון כבד מיד. הוא צריך להתרגל מחדש לקבלת מזון והדבר צריך להיעשות בהדרגה וזה בעצם העקרון המנחה בשבירת הצום- מידתיות ואי הכבדה. יתרה מכך, הרי לא נכין מאכלים מורכבים שלוקח שעות להכין כשאנו רק מסיימים צום וחלשים.

שלב ראשון- החזרת הנוזלים: הפעולה הראשונה שלנו צריכה להיות החזרת הנוזלים, בהדרגה. הכוונה לשתיית מים, חליטת צמחים או משקה צונן, באיטיות ובהדרגה. התחילו בכוס מים אחת ולגמו לאט.


שלב שני- החזרת האנרגיה: פחמימות פשוטות. במקביל, ניתן להוסיף מעט פירות, שגם עשירים בנוזלים וגם יספקו סוכרים פשוטים לגוף, שיחזירו לנו אנרגיה זמינה ויאוששו אותנו מהצום. גם אכילת פרוסת עוגה בחושה תוכל לספק לנו אנרגיה זמינה אבל תהיה פחות עשירה בסיבים ובוויטמינים ומינרלים, ולכן פחות עדיפה תזונתית.


שלב שלישי (כרבע שעה לאחר שלב שני) ארוחת סיום הצום. ארוחה זו תהיה מורכבת ממאכלים קלים לעיכול, מזינים ובמנות קטנות: סלטים, מאכלים קלים, מאכלים מבוססי חלבון שייקים למשל או סלט ביצים, שקשוקה, טונה, פחמימות מורכבות, כגון מג'דרה. יש להקפיד כי ארוחה זו לא תהיה כבדה, וכי לא תהיה מורכבת ממאכלים עתירי שומן, או מבשרים שמנים, שיכבידו על הקיבה.


קינוח: ניתן לקנח בפירות, קרטיב וכדומה.

דוגמא לארוחה לאחר הצום: מרק עוף וירקות שנשאר מהארוחה המפסקת, פרוסת חלה מתוקה, סלט ירוק עם טחינה ביתית מלאה, מג'דרה ועוגת דבש לקינוח.מתכון ליציאה מהצום- עוגת דבש:

מצרכים:

ביצה בינונית

100 גר' סוכר לבן (ניתן להחליף בסוכר חום)

100 גר' דבש

30גר' שמן קנולה

כוס קמח לבן

1/2 כפית אבקת אפייה

כפית אבקת סודה לשתייה

כפית קינמון

כף שקדים פרוסים


הוראות הכנה:

חממו תנור ל-180 מעלות ושמנו תבנית אינגליש קייק חד פעמית

ערבבו בקערה היטב ביצים, סוכר ודבש. לאחר ערבוב מלא הוסיפו גם קמח, אבקת אפייה, קינמון ואבקת סודה לשתייה וערבבו היטב.

הניחו את הבלילה בתבנית, פזרו מעל שקדים פרוסים ואפו בתנור למשך 30 דקות, או עד שניתן לנעוץ קיסם במרכז העוגה והוא יצא יבש.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

איום השביתה לא הוסר! ארגון המורים העל יסודי הודיע כי אם לא ייחתם הסכם סופי עד חודש דצמבר יוחזרו העיצומים

הואיל וכך, ברצוני להודיעכם שאם לא נגיע להסכם עד 1.12.23, העיצומים אותם נקט ארגון המורים יחודשו. לכן, אני ממליץ לכם שלא להתחייב להוצאות כספיות כלפי מבצעי טיולים למיניהם או יציאות לפולין או הצגות תיאטרון או מסעות ישראל – זאת, בלי להכניס בהסכם סעיף המאפשר דחייה ו/או ביטול ו/או קבלת זיכוי במידה ולא יתאפשר לבצע את הפעילות עקב עיצומי ארגון המורים, נכתב בהודעת ארגון המורים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


ארגון המורים העל ייסודי מחדש את האיומים על עיצומים

בהודעה שיצאה אמש מטעם הארגון נכתב כי במידה והם לא יגיעו להסכם סופי עד לתחילת דצמבר 2023 יחודשו העיצומים. לדבריהם הם הסכימו לפתיחת הלימודים בספטמבר ולשקט תעשייתי במטרה שבמשך שלושת החודשים הקרובים (עד דצמבר) ייחתם הסכם סופי לשנים 2022-2028.

הודעת ארגון המורים

ציבור המנהלות והמנהלים,

ארגון המורים בבתי הספר העל יסודיים, הגיע למתווה הסכם קיבוצי ערב פתיחת שנת הלימודים, ולכן שנת הלימודים תשפ"ד נפתחה במועדה.

במתווה הוחלט שבמהלך 3 חודשים, עד 1.12.23, ארגון המורים והמעסיקים יגיעו להסכם סופי לשנים 2022 – 2028.

לצורך זה הסכים ארגון המורים לשקט תעשייתי עד 1.12.23.

הואיל וכך, ברצוני להודיעכם שאם לא נגיע להסכם עד 1.12.23, העיצומים אותם נקט ארגון המורים יחודשו.

לכן, אני ממליץ לכם שלא להתחייב להוצאות כספיות כלפי מבצעי טיולים למיניהם או יציאות לפולין או הצגות תיאטרון או מסעות ישראל – זאת, בלי להכניס בהסכם סעיף המאפשר דחייה ו/או ביטול ו/או קבלת זיכוי במידה ולא יתאפשר לבצע את הפעילות עקב עיצומי ארגון המורים.

לא נוכל להבטיח לכם את קיום האירועים, ולכן שמרו על הכסף. עניין זה הוא באחריותכם.

בברכת שנה טובה וחתימה טובה.

שלכם,

יו"ר ארגון המורים

רן ארז
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מה הפערים?
  הגב 24.09.23 08:26
 • אורח

נפתחה ההרשמה לקורס טכנאי סמארטפון לתלמידי כיתות ז-יב בקריית עקרון בסיומו יקבלו תעודת טכנאי

הקורס עתיד להיפתח בחודש אוקטובר

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


קורס טכנאי סמארטפון לנוער נפתח!

מחלקת הנוער של קריית עקרון מזמינה את תלמידי כיתות ז-יב לקורס טכנאי סמארטפון- קורס מקצועי וחוויתי בו המשתתפים יקבלו ערכה לתיקון טלפונים הקורס מקנה ידע לניהול חנות/מעבדת סלולר

המשתתפים יקבלו תעודת טכנאי

הקורס מיועד לתלמידי כיתות ז-יב ויתקיים בבית נועם

הקורס יתקיים בימי ראשון החל מ15.10 בשעה 18:00 בבית נועם

מספר מפגשים: 10

יש לבצע הרשמה מראש

לפרטים נוספים והרשמה:0526405668
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בימי רביעי החל מ11.10 תיפתח במתנ"ס קריית עקרון סדנה להגנת עצמית לתושבות ובנותיהן

לפרטים והרשמה סיגלית מהצרי מנהלת הרשות לביטחון קהילתי 052-2570756

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מועצת קריית עקרון מזמינה את תושבות היישוב ובנותיהן לקורס להגנה עצמית שייפתח במסגרת חודש המאבק באלימות כלפי נשים.

הסדנה תתקיים בימי רביעי החל מ11.10 בין השעות 19:00-21:00 במתנ"ס קריית עקרון

מספר מפגשים 4

לפרטים והרשמה סיגלית מהצרי מנהלת הרשות לביטחון קהילתי 052-2570756
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

חיסוני הקורונה חוזרים! לאחר חג הסוכות יחל מבצע חיסונים ארצי נגד תתי הזנים החדשים של הקורונה

בשלב הראשון, לאחר חג הסוכות - יוכלו להתחסן בני 12 ומעלה כאשר בשלב הראשון יתועדפו אנשים בקבוצת סיכון לתחלואה קשה מהנגיף, זאת ללא קשר לסוג החיסון או למספר המנות שניתנו בעבר. לאחר מכן וכשיגיע מלאי חיסונים נוסף יורחבו האוכלוסיות שיוכלו להתחסן.

אבי בר | | תגובות: 51


להלן הודעת משרד הבריאות!


הנחיות משרד הבריאות בנוגע להתוויות החיסון נגד תתי הזנים החדשים של הקורונה

משרד הבריאות ממליץ על קבלת החיסון לכלל האוכלוסיה ובעיקר למטופלים הסובלים מדיכוי חיסוני מכל סיבה שהיא


האגף לאפידמיולוגיה במשרד הבריאות הפיץ היום (חמישי, 21.9.23) הנחיות לקופות החולים על התוויות החיסון נגד תתי הזנים החדשים של וריאנט האומיקרון.


משרד הבריאות עוקב כל העת אחר מגמות התחלואה ווריאנטים של קורונה. נכון לרגע זה, ניכרת בישראל עליה מתונה במספר החולים המאושפזים, רובה מורכבת מחולים קלים, אך קיימת גם עליה מתונה במספר החולים במצב קשה וכן עלייה מתונה מאוד בתמותה מהנגיף. גם בישראל וגם בעולם יש מספר וראינטים שגורמים לתחלואה, כאשר הוריאנטים הדומיננטיים בישראל הם תתי זנים של האומיקרון. החיסונים שיגיעו לישראל הם מתוצרת חברת מודרנה ומאושרים ע"י ה-FDA.


בשלב הראשון, לאחר חג הסוכות - יוכלו להתחסן בני 12 ומעלה כאשר בשלב הראשון יתועדפו אנשים בקבוצת סיכון לתחלואה קשה מהנגיף, זאת ללא קשר לסוג החיסון או למספר המנות שניתנו בעבר. לאחר מכן וכשיגיע מלאי חיסונים נוסף יורחבו האוכלוסיות שיוכלו להתחסן.


משרד הבריאות ממליץ למטופלים הסובלים מדיכוי חיסוני מכל סיבה שהיא להתחסן כנגד נגיף הקורונה.


משרד הבריאות ממליץ לקבל את מנת הדחף בחודשי הסתיו, ככל האפשר במקביל לקבלת חיסוני השפעת. בהמשך וכאשר יגיעו משלוחי חיסונים נוספים, יורחבו האוכלוסיות שיוכלו להתחסן תחת עיקרי ההנחיות הבאות:


• ככלל, החיסונים מאושרים לכלל האוכלוסייה מגיל 6 חודשים ומעלה ללא קשר למספר המנות שניתנו בעבר.

• ניתן לקבל את החיסון נגד קורונה במקביל לתרכיבים אחרים, לרבות חיסון נגד שפעת או בכל מרווח זמנים בין החיסונים, למעט חיסון נגד אבעבועות הקוף שמומלץ לשקול מרווח של ארבעה שבועות בין התרכיבים, בייחוד במתבגרים ובגברים צעירים.

• נשים הרות יכולות להתחסן נגד הקורונה בכל שלבי ההיריון וכן, להתחסן במקביל בתרכיבים מומלצים לנשים הרות כגון חיסון נגד שעלת או נגד שפעת, בכל מרווח זמנים בין החיסונים. בנוסף, ניתן לחסן נשים מניקות ונשים המתכננות היריון, זאת על פי ההנחיות.
התפרסמו 51 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בתיאבון
  הגב 21.09.23 20:39
 • אורח
  לגמרי. תגובה שאומרת הכל במילה אחת.
  21.09.23 20:54
 • אורח
  יותר נכון ת.נ.צ.ב.ה
  21.09.23 22:56
 • אורח
  תאמין לי אתם צריכים טיפול רפואי אתם אתם וכל משרד הבריאות הזאת תעשו אתם ניסוי של קורונה בגללכם הרבה מתים בגלל משרד הבריאות בושה וחרפה שאתם משתפים פעולה אתם והרשות הרשות העירייה תמשיכו ככה נראה אם נבחר בכם בכלל
  הגב 21.09.23 20:57
 • אורח
  מדוייק
  21.09.23 21:00
 • אורח
  צודק לחלוטין.צמצום אוכלוסיה.הכל שקר
  21.09.23 22:22
 • אורח
  מה שכן שכל מוזרק יסתכל היום טוב טוב על עצמו וישאל "איפה הייתי בינואר 2021 כשהתעמולה בנוסח גבלס תפסה אותו, כמה אנשים אתה שיכנעת "שאם לא תזריקו פייזר תהיה פה מגיפה" לכל המוזרקים שעוד בנינו תעשו חשבון נפש איך נתתם שהטלאי הירוק יתנוסס מעל כל עסק כמו בגרמניה של שנות ה30
  21.09.23 22:58
 • אורח
  הזייה ?! אחרי שביצעתם בישראל מעבדה והתוצאות הגיעו לא מספיק ?!
  הגב 21.09.23 21:09
 • אורח
  ככה זה שמוכרים לWHO את בריאות אזרחי ישראל. אז הופכים להיות שפני ניסיונות של ביל הדביל שמחפש לעשות דילול אוכלוסין בינלאומי כבר שנים וזה מוצהר. תתכוננו.
  21.09.23 21:42
 • אורח
  הממ, לא! כל זמן שיש פה מוזרקים שעוד מאמינים שיש "חיסון" זה יימשך וידלל עוד עוברים, ועוד צעירים והמיוקרדיטיס ימשיך לחגוג על כל מוזרק
  21.09.23 22:59
 • אורח
  חוצפה עדיין אין מספיק נפתרים כמו שרציתם? אז אתם ממשיכים במטרה
  הגב 21.09.23 21:12
 • אורח
  נפטרים כותבים ככה
  22.09.23 16:20
 • אורח
  שכחתם לעדכן שהחיסול "יעיל ובטוח" ונוסה על 10 עכברים!!! (כן כן, וזה לא צחוק)
  הגב 21.09.23 21:17
 • אורח
  הכבשים כבר התעוררו.נבחרי העם מוזמנים לקבל תחילה.ת.נ.צ.ב.ה
  הגב 21.09.23 21:22
 • אורח
  נבחרי העם מקבלים פלצבו מים מזוקקים בשביל התמונות. את הזריקה הקטלנית נותנים לעכברים שהסכימו לטלאי ירוק
  21.09.23 21:43
 • אורח
  ברור שלנבחרי העם הזריקו מים.האזרחים הם שפני נסיינות.צעירים חחוטפיל התקםי לב ודום לב.אל תאמינו.
  21.09.23 22:26
 • אורח
  מעניין , האם משהו לכאורה קיבל מתחת לשולחן לאשר את החיסון הזה ? שאלה זו צריכה להפעיל את להב 433 .
  הגב 21.09.23 22:02
 • אורח
  איזה חוסר הבנה של מה שקורה פה... משטרת ישראל זה כמו יתוש על טי רקס. יש פה כוחות כלכליים שדוחפים את זה מכל הכיוונים יחד עם מטבע (כלא) דיגיטלי ושקר האקלים. המשטרה יכולה רק לשבת בשקט כי הקצין שידבר ילך הביתה באותו יום
  21.09.23 23:03
 • אורח
  לא נראה שתהיה הענות לחיסונים....הציבור הבין למה הם גורמים....
  הגב 21.09.23 22:22
 • אורח
  בייחוד כי זה לא חיסון, זה תרכיב גנטי לצמצום אוכלוסייה
  21.09.23 23:03
 • אורח
  לפי מחקרים , כפי שהבנתי . שרבים שקיבלו את החיסון . שכולנו זוכרים . אושר אחרי מחקר של כ-6 חודשים אם זוכר נכון . במקום מחקר מעמיק הנמשך אי אלו שנים.
  22.09.23 11:02
 • אורח
  אתר 106 היקרים. מכיוון שבכל רחבי העולם יש תביעות נגד ממשלות, נגד משרדי בריאות ונגד פייזר, אתם הבאים בתור. מציע לכם להוריד את הכתבה תוך שעה כי אתם תקבלו תביעות של שידול לרצח ו/או התאבדות. זה לא פחות. כדאי לכם מאוד לשקול טוב טוב לפני שאתם מזריקים לאנשים מיוקרדיטיס ודוחפים לאנשים לוריד רעלנים בצורת תאים מהונדסים גנטית. ראו הוזהרתם!
  הגב 21.09.23 22:40
 • אורח
  איזה תגובות של חסרי מבינים, קודם תלמדו רפואה אחר כך תגיבו. או לכו תעשו חמוצים
  הגב 21.09.23 22:59
 • אורח
  רגע? מצאנו מוזרק?
  21.09.23 23:04
 • אורח
  תקחו את שלנו במתנה,תתחברו אם אינפוזיה לכל החיים חלאות של הסדר החולני החדש ושל מטרד החולי.
  הגב 21.09.23 23:27
 • אורח
  זריקות מיוקרדיטיס? לא תודה לקחתי 4 מנות. גמרתם אותי.
  הגב 22.09.23 00:07
 • אורח
  הרבה בריאות!
  22.09.23 12:08
 • אורח
  הסרט חוזר, עליה בתחלואה ובחולים הקשים, לא עבד קודם מנסים שוב. תשכחו מזה, העם התעורר ורובו לא יסכים, כבר הבינו מה הולך פה... משרד הבריאות לא נמאס לכם כבר? חיו ותנו לחיות
  הגב 22.09.23 03:11
 • אורח
  תזריקו קודם לעצמכם ואז תחפשו קורבנות נוספים (אם תשרדו)
  הגב 22.09.23 07:27
 • אורח
  מחזק ומעלה
  22.09.23 12:05
 • אורח
  חרטה בפיתה
  הגב 22.09.23 07:43
 • אורח
  כמה מאושרים הם אלה שיכולים להסתתר ט
  הגב 22.09.23 10:11
 • אורח
  אף צדיק לא יסתתר, הצדק יעשה וכל האחראים להונאת הקורונה והרציחות השקטות של הרמדסיביר התרכיב הגנטי ש"ח פייזר יועמדו לדין, נרדוף אותם עד האחרון
  22.09.23 12:03
 • אורח
  כמה מאושרים הם אלה שיכולים להסתתר מאחורי הקלעים של אי פרסום זהותם ולכתוב ככל העולה על רוחם. תמשיכו!!! תזרעו שנאה והרס. איש אינו זקוק לשטויות האלה.
  הגב 22.09.23 10:14
 • אורח
  השאלה אם אתה בצד שמפמפם מגיפה וזריקות או שאתה בצד השפוי
  22.09.23 12:09
 • אורח
  כמה שאתם מטומטמים מתנגדי החיסונים. בדקתם כמה מתנגדי חיסונים נפטרו בתחילת המגפה?
  הגב 22.09.23 11:27
 • אורח
  0
  22.09.23 11:45
 • אורח
  0, ולא רק שזה 0 (מתחת לגיל 50) אלא שכל נרצחי הרמדסיביר עוד לא נחשפו, פרוטוקול הטיפול הרצחני שהושתת בבתי החולים עוד ייחשף ולהרבה לובשי לבן תהיה סיבה לברוח.
  22.09.23 12:04
 • אורח
  בדקת כמה הסתרה והשחרה יש במשך כל ה3 שנים, כנראה שלא ואתה עדיין ישן תקוע עמוק במטריקס בובה של הממשל.
  22.09.23 18:03
 • אורח
  כמה כיף לראות את התגובות אחרי שנתיים וחצי מתחילת מגיפת פייזר. תחשבו כמה אנשים שמגיבים פה רצו בספרינט למחט של פייזר ועכשיו הם מתהפכים עליכם!
  הגב 22.09.23 12:07
 • אורח
  אני איתך, זה מה שנקרא להגיד להם "אמרנו לכם" לפחות הם סוף סוף התעוררו.
  22.09.23 18:01
 • אורח
  אתם זוכרים את השם חי שאוליאן? לעשות גוגל ולהיזכר. הוא לא היחידי.
  הגב 22.09.23 12:28
 • אורח
  אמת
  22.09.23 15:23
 • אורח
  כיף ועונג לראות את ההתעוררות רק מקווה שהיא תהיה מושלמת עם הבנה של כל המכלול לא רק בנוגע לחיסון אלא של כל המערכת בכללותה
  הגב 22.09.23 15:25
 • אורח
  אמן! שתימחק הפוליטיקה בארץ ואיתה כל ה120
  22.09.23 23:08
 • אורח
  אבי ברק ביום כיפור 2022, העלתי את הסרט "הסתות וסליחות" - שמתאר ומתעד את ההסתה בתקשורת, בפוליטיקה וברחוב, סביב עניין "חיסוני" הקורונה. זוהי גרסה מקוצרת ומתומצתת - בה יש כמעט אך ורק את דברי ההסתה. ההסתה הזו לא קרתה בוואקום. היא הייתה חלק ממנגנון משומן וממומן של הפחדה מכוונת, שתפקידה היה לסמן אוכלוסיה מסוימת כ-"אויבי העם", ועל ידי כך לשלח אדם ברעהו, מה שעזר לשילטון בישראל, להסיח את הדעת מגזירות קשות, אלימות ושליטה, שהבטאו בצורת סגרים, איכוני טלפונים, וכפיית הליך "רפואי" מסוכן, חסר אחריות ורשלני.ההסתה הזו היא לא דבר חדש, היא קיימת במלחמת הגזע והיא חלק מאופיה של מדינת ישראל גם ביחס לכיבוש ושכנינו. הסתה היא מנגנון ויכולה להגיע מכל קצוות הקשת הפוליטית ומכל סוג של בני האדם ללא הבדל השכלה, דת, גזע ומין. היא לא בוחלת בדבר, היא דבר שיכול להיות מופעל כמעט אצל כל אחד, והיא הטכניקה שבה השתמשו אנשים רעים מאוד כדי לייצר לעצמם שליטה כוח וכסף. הסרט ביו-טיוב: https://youtu.be/LVAkgVd3p2c הסרטבפייסבוק: https://tinyurl.com/5ynvyj26 הסרט בטלגרם: https://t.me/avibarak1/307 להורדה ישירה של הסרטון להפצה אישית: https://we.tl/t-tpn6VNor9x הסרט המלא משנת 2022 - שגם סותר ומרסק כל אחד ואחד מהנרטיבים של משרד הבריאות וארגון הבריאות: https://youtu.be/x--rojWLB0A אנא שתפו לתמיכה כלכלית בעשיה שלי: https://tinyurl.com/yh2jx9b3 לאתר האינטרט שלי והרשמה לעדכונים: https://www.ab-news.net/he/home-heb לינק אחד לכל הערוצים השונים שלי: https://linktr.ee/ab.media_avi_barak
  הגב 22.09.23 17:59
 • אורח
  תודה לכם!
  22.09.23 23:07
 • אורח
  מחצ - האומץ להילחם על האמת מארק צוקרברג מודה בראיון כי הממסד הרפואי ביקש ממנו להשתיק דעות שסתרו את הנראטיב שלו לגבי הקורונה. לאחר מכן, הן התגלו כנכונות. כדי למנוע את ההשתקה הבאה, שתפו והפיצו. Jun 11, 2023 https://twitter.com/PECC_Israel/status/1667806600407425026
  הגב 22.09.23 18:14
 • אורח
  תודה לכם!
  הגב 22.09.23 23:07
 • אורח
  לפי התגובות יהיה קשה לענות לבורות של האנשים. אבל שיבושם לכם
  הגב 23.09.23 07:46
 • אורח
  תיקח גם את המנה שלי. שיהיה בכיף.
  23.09.23 22:15
 • אורח

מחר (שישי 22.9) יוזנק מחניון הרכבת מירוץ מזכרת בתיה לזכר סרן יוני שמוכר ז״ל, בסימן 140 שנה למושבה.

תחילת חלוקת הערכות בשעה 6:00 באזור הכינוס (חניון הרכבת).

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מחר שישי 22.9, יתקיים מירוץ מזכרת בתיה לזכר סרן יוני שמוכר ז״ל, השנה בסימן 140 שנה למושבה.

שימו לב!

ההרשמה למירוץ הסתיימה. למעוניינים, תתאפשר השתתפות במירוץ על בסיס מקום פנוי בלבד בהתאם להגעה בבוקר המירוץ.

כל הקודם זוכה. תחילת חלוקת הערכות בשעה 6:00 באזור הכינוס (חניון הרכבת).

הציבור מוזמן להגיע לצפות ולעודד את הרצים והרצות
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

במהלך ספטמבר- אוקטובר תוצג בלובי מרכז מפגשים תערוכת הצילומים של איליה פאינשטיין ז"ל, תושב מזכרת בתיה, אשר נפטר ממחלה קשה

התמונות בתערוכה מתעדות רגעים בחיים וזיכרונות משמעותיים דרך העדשה של איליה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


המרכז הקהילתי מפגשים חונך את הלובי המחודש עם תערוכת הצילומים "הסר עוקב" - מצילומיו של איליה פאינשטיין ז"ל, תושב מזכרת בתיה, אשר נפטר בגיל 39 ממחלת הסרטן.

התמונות בתערוכה מתעדות רגעים בחיים וזיכרונות משמעותיים דרך העדשה של איליה.

התערוכה תוצג בלובי המחודש במהלך ספטמבר-אוקטובר, הציבור מוזמן!
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

במוצ"ש 23.9 מכבי קריית עקרון בכדורגל תפתח את העונה במשחק ליגה ראשון מול אבו גוש

המשחק יתקיים באצטדיון באבו גוש

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


לאחר שהפסידה לאשקלון במשחק על העלייה לליגה ב' , מכבי קריית עקרון תפתח במוצ"ש (23.9) את המחזור הראשון לעונת 2023/24 בליגה ג' מרכז.

המחזור הראשון ייפתח במשחק חוץ מול איחוד צעירי אבו גוש- המשחק יחל בשעה 21:30.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

במסגרת חגיגות 140 שנה למזכרת בתיה, מזמינה הספרייה יוצרים/ות ליצור סיפור קצר, שיר, קומיקס, דימוי חזותי, קטע מוזיקאלי ועוד בהשראת טקסטים שכתבו בני ובנות המושבה לאורך השנים

את היצירות יש להגיש עד 14.10.23

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


קול קורא לתחרות יצירה לציון 140 שנה למזכרת בתיה

מיומנים ומכתבים שנמצאים בארכיון ההיסטורי של מוזיאון המושבה ע"ש ערן שמיר, עולים קולות של נשים וגברים, שאהבו, כאבו, התחבטו ושמחו בין קירות הבית לבין שדות המושבה הצעירה עקרון - מזכרת בתיה.

במסגרת חגיגות 140 שנה למזכרת בתיה, מזמינה ספריית המושבה, יוצרים ויוצרות לקבל השראה מהטקסטים שכתבו בני ובנות המושבה וליצור סיפור קצר (עד 1,000 מילים), שיר, קומיקס, דימוי חזותי, קטע מוזיקאלי או כל מדיום אחר שניתן להעלות כקובץ.

את היצירות יש להגיש עד ל- 14.10 בחצות.

עוד מידע, טקסטים רלוונטיים וקישור לשליחת החומרים תמצאו כאן:

https://bit.ly/3EXApSt

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לתשומת לב ציבור הבוחרים על מנת שתוכלו להצביע ביום הבחירות לרשות המקומית יש לוודא כי תעודת הזהות שלכם תהיה בתוקף

אם התעודה לא בתוקף יש להגיע אל אחת מלשכות משרד הפנים על מנת להנפיק תעודה חדשה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 5


הודעת רשות האוכלוסין ההגירה

לקראת הבחירות המקומיות שיערכו ב- 31.10.23 וודאו כי יש לכם תעודת זהות וכי היא בתוקף! אם התעודה לא בתוקף אתם מוזמנים לקבוע תור בהקדם באחת מהלשכות שלנו!
התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אין למי גם ככה
  הגב 21.09.23 11:28
 • אורח
  שיעשו כמו במערכת המשפט שלנו :יצביעו ויבחרו את עצמם.
  הגב 21.09.23 12:36
 • אורח
  חחחחחח
  21.09.23 12:57
 • אורח
  זה עצוב כי, לצערי זה נכון.
  21.09.23 17:38
 • אורח
  האם זה יום שבתון?
  הגב 22.09.23 00:15
 • אורח

איחוד במזכרת בתיה! הרשימה הליברלית בראשות רן כהן התאחדה עם נבחרת ההורים ותרוץ יחד תחת השם "מזכרת מתעוררת" עם רן כהן, אלעד אסרף, יפית לחמני, שירי גונן, יצחק (קיקי) אהרונוביץ אורי בירמן, עמנואל אודריי, רונן מנליס, אהד מרלין ויהודה עזרא

"הרשימה חורטת על דגלה חזון של מזכרת בתיה כמושבה דמוקרטית, ליברלית, מגוונת ומשגשגת ששמה את חינוך ילדותינו וילדינו במרכז העשיה.לצד נושא החינוך תקדם הרשימה נושאים נוספים בהם- תרבות, תכנון עירוני סדור, עתיד המושבה ועוד" כתבו בהודעה לציבור.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3
רן כהן ואלעד אסרף


איחוד במזכרת בתיה

אמש הדיעה הרשימה הליברלית על איחוד עם נבחרת ההורים במזכרת בתיה (קבוצה שאיחדה תחתיה את נציגי ההורים ממוסדות החינוך השונים והתכוונה לרוץ כרשימה נפרדת).

המגעים התקיימו בימים האחרונים בין שני הצדדים ולדברי חברי הרשימה הליברלית הם התרשמו מרקורד העשיה שלהם בתחום החינוך וכי הם מאמינים בערכים המשותפים להם.

"לאחר מחשבה עמוקה הגענו למסקנה כי ריצה משותפת תמקסם את פוטנציאל העשיה וההשפעה שלנו ולא תפצל את הקולות של מחנה רחב שמבקש לראות מושבה איכותית יותר. לאור זאת אנו שמחים לבשר כי נרוץ יחד בבחירות המקומיות תחת רשימת: ״מזכרת מתעוררת״ שסימנה "ער"", כתבו בהודעה שהוציאו לציבור.


רשימת ״מזכרת מתעוררת״ שסימנה יהיה ״ער״

תכלול את-

1. רן כהן - הרשימה הליברלית

2. אלעד אסרף - נבחרת ההורים

3. יפית לחמני - נבחרת ההורים

4. שירי גונן - הרשימה הליברלית

5. יצחק (קיקי) אהרונוביץ - הרשימה הליברלית

6. אורי בירמן - נבחרת ההורים

7. עמנואל אודריי- הרשימה הליברלית

8. רונן מנליס - נבחרת ההורים

9. אהד מרלין - הרשימה הליברלית

10. יהודה עזרא - נבחרת ההורים

11. מיכל שבת - הרשימה הליברלית

12. עדי פאר - הרשימה הליברלית

13. שני זינדר- הרשימה הליברלית

14. אשר טישלר - הרשימה הליברלית

הודעת האיחוד

מתאחדים למען מזכרת בתיה ומתחייבים לעבוד לצד כל ראש מועצה שיבחר בשביל התושבים

הרשימה הליברלית ונבחרת ההורים מתאחדות לרשימה אחת וירוצו למועצת מזכרת בתיה תחת רשימת ״מזכרת מתעוררת״

הרשימה חורטת על דגלה חזון של מזכרת בתיה כמושבה דמוקרטית, ליברלית, מגוונת ומשגשגת ששמה את חינוך ילדותינו וילדינו במרכז העשיה.

לצד נושא החינוך תקדם הרשימה נושאים נוספים בהם- תרבות, תכנון עירוני סדור, עתיד המושבה ועוד.

הרשימה כוללת נציגי הורים ממסגרות חינוכיות פורמליות וא-פורמליות במושבה לצד אנשי מקצוע מתחומי חינוך, תכנון עירוני, תרבות, ניהול ועוד.

הרשימה לא תתמוך באף מועמד לראשות המועצה ותשפיע על עשית המועצה הבאה לצד ראש המועצה שיבחר.

כלל אנשי הרשימה יעשו את עבודתם בהתנדבות למען תושבות ותושבי המושבה.
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  עלו והצליחו
  הגב 21.09.23 11:51
 • אורח
  מרשים! בהצלחה
  הגב 21.09.23 12:06
 • אורח
  בהצלחה לכולנו!
  הגב 21.09.23 12:08
 • אורח

"מדור משכנתאות" כל מה שרציתם לדעת על משכנתא מאת יועץ המשכנתאות עופר אלעד והשבוע הסבר על "אישור עקרוני" מהבנק המאפשר לך לדעת מה היכולת שלך לקבל הלוואה ולקבוע את התקציב שלך לרכישת הנכס... לייעוץ ראשוני חינם בנושא משכנתא ניתן לחייג לעופר 055-970-3860

לקחתם או עומדים לקחת משכנתא? בתכנון נכון ניתן לחסוך במשכנתא עשרות - מאות אלפי שקלים.

עופר אלעד | | תגובות: 0


אישור עקרוני למשכנתא הוא תהליך בו הבנק בודק את יכולת הלקוח לעמוד בתנאי הלוואה לרכישת דירה. במהלך התהליך, הלקוח מגיש את כל המסמכים הנדרשים והבנק מבצע בדיקה מקיפה של הכנסותיו, החובות שלו והיכולת שלו לשלם את ההלוואה.


חשיבות השגת אישור עקרוני למשכנתא לפני רכישת דירה היא גבוהה. ראשית, זה מאפשר לך לדעת מה היכולת שלך לקבל הלוואה ולקבוע את התקציב שלך לרכישת הנכס. זה יכול להקל על התהליך של חיפוש הדירה ויאפשר לך להתמקד בדירות שנמצאות בטווח המחירים הנכון לך.


בנוסף, אישור עקרוני מציג אותך כקונה רציני בעיני המוכרים. כאשר אתה מציג את האישור העקרוני, הם יודעים שיש לך את היכולת לשלם ושהעסקה יכולה להתבצע בצורה מהירה וקלה.


בנוסף, אישור עקרוני יכול לעזור לך למצוא את ההלוואה הטובה ביותר עבורך. על ידי השוואת הצעות מבנקים שונים, תוכל למצוא את התנאים הכי טובים עבורך, ולחסוך כסף בתהליך.


בסיכום, אישור עקרוני למשכנתא הוא צעד חשוב בתהליך רכישת הדירה שלך. הוא מאפשר לך לדעת את היכולת שלך לקבל הלוואה, מציג אותך כקונה רציני ועוזר לך למצוא את ההלוואה הטובה ביותר עבורך.חשוב לזכור, אישור עקרוני הוא תהליך בו הבנק בודק את יכולתך לקבל הלוואה על סמך מידע פיננסי ואישי שסיפקת. אישור עקרוני אינו מחייב את הבנק לממש את ההלוואה, אלא הוא מהווה התחייבות טיפולית מטעם הבנק לבדוק את המידע שסיפקת ולספק לך תשובה סופית לגבי ההלוואה. יכול להיות מצב שהבנק חוזר בו מהאישור העקרוני עקב טעות לקוח ולכן עדיף לבצע את ההגשה באמצעות או בליווי איש מקצוע.עופר אלעד מומחה למשכנתאות ומימון

כדי להכיר את האפשרויות להוזלת עלויות המשכנתא יש להיוועץ ביועצי משכנתאות המתמחים בתחום. לשיחת אפיון ראשונית ניתן לצלצל ישירות לעופר אלעד, מנהל המחלקה,

לטלפון 055-970-3860 ולקבל ממנו יעוץ ראשוני חינם.

ניתן לקבל שירות ייעוץ משכנתאות בתחומים הבאים:

ליווי מלא החל באישור עקרוני ועד קבלת המשכנתא.

מחזור משכנתא ואיחוד הלוואות.

משכנתא הפוכה/פנסיונית לגיל השלישי.

הלוואה לכל מטרה על בסיס נכס קיים.

משכנתא עסקית.

משכנתא לבעלי דרוג אשראי נמוך ומסורבים.

מתמחים בנוסף בגיוס הון למשקיעים בארץ ובחו"ל.

הייעוץ הראשוני חינם. והטיפול השוטף כרוך בתשלום כנהוג בתחום.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תזכורת להורים ילדי הגנים ובתי הספר יצאו לחופשת החג החל מיום ראשון 24.9 ועד סיום חול המועד סוכות; בימי הגשר בין כיפור לסוכות (26-27.9) ובחול המועד (1-2.10) יקיים מתנ"ס קריית עקרון את פעילות בתי ספר של החגים לילדי הגנים/בתי הספר (א-ג)

הפירוט המלא בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


לאחר הגעה להסכם עם ארגון המורים, משרד החינוך פרסם את לוח החופשות המעודכן לבתי הספר התיכונים. לוח החופשות סוכרן למעט הבדלים שקיימים בחול המועד סוכות, פורים ובל"ג בעומר בין הגנים, בתי הספר היסודיים וחט"ב לבין התיכונים.


להלן לוח החופשות המעודכן לשנת תשפ"ד

לוח החופשות של גני הילדים, בתי הספר היסודיים וחטיבות הביניים

יום הכיפורים

ערב החג ויום החג, הימים ראשון ושני, ט'-י' בתשרי התשפ"ד, 24–25 בספטמבר 2023.


ימי חופשה בין יום הכיפורים לסוכות


מיום שלישי, י"א בתשרי התשפ"ד, 26 בספטמבר 2023 ועד יום חמישי, י"ג בתשרי התשפ"ד, 28 בספטמבר 2023 .


סוכות

ערב החג וימי החג, מיום שישי, י"ד בתשרי התשפ"ד, 29 בספטמבר 2023, עד יום שבת, כ"ב בתשרי התשפ"ד, 7 באוקטובר 2023.

הלימודים יתחדשו ביום ראשון, כ"ג בתשרי התשפ"ד, 8 באוקטובר 2023.

אסרו חג הוא יום לימודים


חנוכה

מיום ראשון, כ"ז בכסלו התשפ"ד, 10 בדצמבר 2023, עד יום שישי, ג' בטבת התשפ"ד, 15 בדצמבר 2023.

הלימודים יתחדשו ביום ראשון, ה' בטבת התשפ"ד, 17 בדצמבר 2023.


פורים

הימים ראשון ושני, י"ד עד ט"ו באדר ב' התשפ"ד, 24–25 במרס 2024.

הלימודים יתחדשו ביום שלישי, ט"ז באדר ב' התשפ"ד, 26 במרס 2024.


פסח

מיום ראשון, ו' בניסן התשפ"ד, 14 באפריל 2024, עד יום שני, כ"א בניסן התשפ"ד,29 באפריל 2024.

הלימודים יתחדשו ביום שלישי, כ"ב בניסן התשפ"ד, 30 באפריל 2024.

אסרו חג הוא יום לימודיםיום העצמאות

יום שלישי, ו' באייר התשפ"ד, 14 במאי 2024.

הלימודים יתחדשו ביום רביעי, ז' באייר התשפ"ד, 15 במאי 2024.ל"ג בעומר

יום ל"ג בעומר הוא יום לימודים.שבועות

ערב החג והחג, הימים שלישי, ורביעי, ה'-ו' בסיוון התשפ"ד, 11–12 ביוני 2024. הלימודים יתחדשו ביום חמישי, ז' בסיוון התשפ"ד, 13 ביוני 2024.

אסרו חג הוא יום לימודיםפעילות הצהרונים של מתנ"ס שבשבט

בהתאם לשינויים של החופשות מתנ"ס שבשבט יפעיל את קייטנות גני/בתי הספר של החגים בגשר שבין יום כיפור לסוכות 26-27.9.23

חמישי 28.9.23 הוא יום חופשה

בחול המועד סוכות תתקיים קייטנה ליומיים 1-2.10.23

ימים שלישי עד חמישי 3-5.10.23 תהיה חופשה

בחנוכה תתקיים פעילות של גנים/בתי הספר של החגים בין התאריכים 10-14.12.23

בשבוע שלפני פסח תתקיים פעילות של גנים/בתי הספר של החגים בין התאריכים 14-18.4.24

חול המועד פסח- חופשהלוח החופשות של החטיבה העליונה

ראש השנה

ערב ראש השנה ושני ימי החג, ימים שישי, שבת וראשון, כ"ט באלול התשפ"ג עד ב' בתשרי התשפ"ד, 15–17 בספטמבר 2023
הלימודים יתחדשו ביום שני, ג' בתשרי התשפ"ד, 18 בספטמבר 2023.


יום הכיפורים

ערב החג ויום החג, ימים ראשון ושני, ט'-י' בתשרי התשפ"ד, 24–25 בספטמבר 2023..


ימי חופשה בין יום הכיפורים לסוכות

מיום שלישי, י"א בתשרי התשפ"ד, 26 בספטמבר 2023 ועד יום חמישי, י"ג בתשרי התשפ"ד, 28 בספטמבר 2023.


סוכות

ערב החג, ימי החג ואסרו חג, מיום שישי, י"ד בתשרי התשפ"ד, 29 בספטמבר 2023, עד יום ראשון, כ"ג בתשרי התשפ"ד, 8 באוקטובר 2023.

הלימודים יתחדשו ביום שני, כ"ד בתשרי התשפ"ד, 9 באוקטובר 2023.


חנוכה

מיום ראשון, כ"ז בכסלו התשפ"ד, 10 בדצמבר 2023, עד יום שישי, ג' בטבת התשפ"ד, 15 בדצמבר 2023.
הלימודים יתחדשו ביום ראשון, ה' בטבת התשפ"ד, 17 בדצמבר 2023.פורים

ימים ראשון ושני, י"ד עד ט"ו באדר ב' התשפ"ד,24–25 במרס 2024. הלימודים יתחדשו ביום שלישי, ט"ז באדר ב' התשפ"ד, 26 במרס 2024.
תענית אסתר הוא יום לימודים


פסח

מיום ראשון, ו' בניסן התשפ"ד, 14 באפריל 2024, עד יום שני, כ"א בניסן התשפ"ד,29 באפריל 2024.

הלימודים יתחדשו ביום שלישי, כ"ב בניסן התשפ"ד, 30 באפריל 2024.
אסרו חג הוא יום לימודים


יום העצמאות

יום שלישי, ו' באייר התשפ"ד, 14 במאי 2024.

הלימודים יתחדשו ביום רביעי, ז' באייר התשפ"ד, 15 במאי 2024.

ל"ג בעומר

יום ראשון, י"ח באייר התשפ"ד, 26 במאי 2024.

שבועות

ערב החג והחג, ימים שלישי ורביעי, ה'-ו' בסיוון התשפ"ד, 11–12 ביוני 2024.
הלימודים יתחדשו ביום חמישי, ז' בסיוון התשפ"ד, 13 ביוני 2024.
אסרו חג הוא יום לימודים.


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תזכורת להורים ילדי הגנים ובתי הספר יצאו לחופשת החג החל מיום ראשון 24.9 ועד סיום חול המועד סוכות; בימי הגשר בין כיפור לסוכות (26-27.9) ובחול המועד סוכות 1-5.10 יקיים מרכז מפגשים במזכרת בתיה את פעילות הקייטנות לגני הילדים בלבד

הפירוט המלא בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


לאחר הגעה להסכם עם ארגון המורים, משרד החינוך פרסם את לוח החופשות המעודכן לבתי הספר התיכונים. לוח החופשות סוכרן למעט הבדלים שקיימים בחול המועד סוכות, פורים ובל"ג בעומר בין הגנים, בתי הספר היסודיים וחט"ב לבין התיכונים.


להלן לוח החופשות המעודכן לשנת תשפ"ד

לוח החופשות של גני הילדים, בתי הספר היסודיים וחטיבות הביניים

יום הכיפורים

ערב החג ויום החג, הימים ראשון ושני, ט'-י' בתשרי התשפ"ד, 24–25 בספטמבר 2023.


ימי חופשה בין יום הכיפורים לסוכות


מיום שלישי, י"א בתשרי התשפ"ד, 26 בספטמבר 2023 ועד יום חמישי, י"ג בתשרי התשפ"ד, 28 בספטמבר 2023 .


סוכות

ערב החג וימי החג, מיום שישי, י"ד בתשרי התשפ"ד, 29 בספטמבר 2023, עד יום שבת, כ"ב בתשרי התשפ"ד, 7 באוקטובר 2023.

הלימודים יתחדשו ביום ראשון, כ"ג בתשרי התשפ"ד, 8 באוקטובר 2023.

אסרו חג הוא יום לימודים


חנוכה

מיום ראשון, כ"ז בכסלו התשפ"ד, 10 בדצמבר 2023, עד יום שישי, ג' בטבת התשפ"ד, 15 בדצמבר 2023.

הלימודים יתחדשו ביום ראשון, ה' בטבת התשפ"ד, 17 בדצמבר 2023.


פורים

הימים ראשון ושני, י"ד עד ט"ו באדר ב' התשפ"ד, 24–25 במרס 2024.

הלימודים יתחדשו ביום שלישי, ט"ז באדר ב' התשפ"ד, 26 במרס 2024.


פסח

מיום ראשון, ו' בניסן התשפ"ד, 14 באפריל 2024, עד יום שני, כ"א בניסן התשפ"ד,29 באפריל 2024.

הלימודים יתחדשו ביום שלישי, כ"ב בניסן התשפ"ד, 30 באפריל 2024.

אסרו חג הוא יום לימודיםיום העצמאות

יום שלישי, ו' באייר התשפ"ד, 14 במאי 2024.

הלימודים יתחדשו ביום רביעי, ז' באייר התשפ"ד, 15 במאי 2024.ל"ג בעומר

יום ל"ג בעומר הוא יום לימודים.שבועות

ערב החג והחג, הימים שלישי, ורביעי, ה'-ו' בסיוון התשפ"ד, 11–12 ביוני 2024. הלימודים יתחדשו ביום חמישי, ז' בסיוון התשפ"ד, 13 ביוני 2024.

אסרו חג הוא יום לימודיםפעילות הצהרונים של מרכז מפגשים

גני ילדים

בהתאם לשינויים של החופשות מרכז מפגשים יפעיל את קייטנות גנים של החגים בגשר שבין יום כיפור לסוכות 26-27.9.23

חמישי 28.9.23 הוא יום חופשה

בחול המועד סוכות תתקיים קייטנה בין התאריכים 1-5.10.23

בחנוכה תתקיים פעילות של גנים/בתי הספר של החגים בין התאריכים 10-14.12.23

בשבוע שלפני פסח תתקיים פעילות של גנים/בתי הספר של החגים בין התאריכים 14-18.4.24

חול המועד פסח- חופשה


כיתות א-ג

בגשר בין יום הכיפורים לסוכות 26-28.9.23 לא תתקיים פעילות צהרונים

חול המועד סוכות 1-5.10.23 לא תתקיים פעילות צהרונים

בחנוכה תתקיים פעילות של גנים/בתי הספר של החגים בין התאריכים 10-14.12.23

בשבוע שלפני פסח תתקיים פעילות של גנים/בתי הספר של החגים בין התאריכים 14-18.4.24

חול המועד פסח- חופשה
לוח החופשות של החטיבה העליונה

ראש השנה

ערב ראש השנה ושני ימי החג, ימים שישי, שבת וראשון, כ"ט באלול התשפ"ג עד ב' בתשרי התשפ"ד, 15–17 בספטמבר 2023
הלימודים יתחדשו ביום שני, ג' בתשרי התשפ"ד, 18 בספטמבר 2023.


יום הכיפורים

ערב החג ויום החג, ימים ראשון ושני, ט'-י' בתשרי התשפ"ד, 24–25 בספטמבר 2023..


ימי חופשה בין יום הכיפורים לסוכות

מיום שלישי, י"א בתשרי התשפ"ד, 26 בספטמבר 2023 ועד יום חמישי, י"ג בתשרי התשפ"ד, 28 בספטמבר 2023.


סוכות

ערב החג, ימי החג ואסרו חג, מיום שישי, י"ד בתשרי התשפ"ד, 29 בספטמבר 2023, עד יום ראשון, כ"ג בתשרי התשפ"ד, 8 באוקטובר 2023.

הלימודים יתחדשו ביום שני, כ"ד בתשרי התשפ"ד, 9 באוקטובר 2023.


חנוכה

מיום ראשון, כ"ז בכסלו התשפ"ד, 10 בדצמבר 2023, עד יום שישי, ג' בטבת התשפ"ד, 15 בדצמבר 2023.
הלימודים יתחדשו ביום ראשון, ה' בטבת התשפ"ד, 17 בדצמבר 2023.פורים

ימים ראשון ושני, י"ד עד ט"ו באדר ב' התשפ"ד,24–25 במרס 2024. הלימודים יתחדשו ביום שלישי, ט"ז באדר ב' התשפ"ד, 26 במרס 2024.
תענית אסתר הוא יום לימודים


פסח

מיום ראשון, ו' בניסן התשפ"ד, 14 באפריל 2024, עד יום שני, כ"א בניסן התשפ"ד,29 באפריל 2024.

הלימודים יתחדשו ביום שלישי, כ"ב בניסן התשפ"ד, 30 באפריל 2024.
אסרו חג הוא יום לימודים


יום העצמאות

יום שלישי, ו' באייר התשפ"ד, 14 במאי 2024.

הלימודים יתחדשו ביום רביעי, ז' באייר התשפ"ד, 15 במאי 2024.

ל"ג בעומר

יום ראשון, י"ח באייר התשפ"ד, 26 במאי 2024.

שבועות

ערב החג והחג, ימים שלישי ורביעי, ה'-ו' בסיוון התשפ"ד, 11–12 ביוני 2024.
הלימודים יתחדשו ביום חמישי, ז' בסיוון התשפ"ד, 13 ביוני 2024.
אסרו חג הוא יום לימודים.


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בחול המועד סוכות יתקיים במתחם בילו סנטר פסטיבל רחוב "פסטי FUN" עם תאטרון רחוב, מופעים מרהיבים, הרכבים מוזיקיילים, הצגות, מופעי קרקס, מייצגי ענק, פוד טרקס ועוד

הכניסה חופשית לקהל הרחב - ללא תשלום

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
יח"צ


במהלך חופשת סוכות יערך פסטיבל רחוב ענק, תחת השם: "פסטי FUN", שיתקיים יומיים החל מה 2.10.2023 עד ה 3.10.2023 בעופר בילו סנטר, מקבוצת קניוני עופר. הפסטיבל פתוח לקהל הרחב, ללא תשלום והוא יתקיים בין השעות 17.00 – 21.00 .

צילום עמית גרין


במסגרת פסטיבל הרחוב מתחם עופר סילו סנטר יהפוך להפנינג רחוב ענק, לכל המשפחה, הכולל בין הייתר: תאטרון רחוב, מופעים מרהיבים, הרכבים מוזיקליים יוצאי דופן, מופעי קרקס, מייצגי ענק, פסלים אנושיים, הצגות לכל המשפחה ועוד.

כמו כן הפסטיבל רחוב יכלול מתחם קולינארי עם מגוון רחב פוד טרקס הכולל אוכל רחוב מכל הסוגים

ניתן להתעדכן בלוח האירועים המתוכנן באמצעות אפליקציית MY OFER

הכניסה פתוחה לקהל הרחב – ללא תשלום!

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  איזה מזל שיש בחירות השנה התושבים נהנים
  הגב 20.09.23 13:25
 • אורח

רן כהן מציג את חברי הרשימה הליברלית של מזכרת בתיה: שירי גונן, עמנואל אודריי רינסקי, עדי פאר, מיכל שבת, ישראל צדוק, יצחק (קיקי) אהרונוביץ, שני זינדר ואהד מרלין

לדברי רן כהן הסיעה תייצג את כולם תוך שמירה על עקרונות ליברליים ודמוקרטיים תוך התחשבות ברגשותיהם של כל המגזרים תוך שמירה על כבוד וחיים בהרמוניה. הסיעה משלבת נשים וגברים מתחומים שונים, חינוך, קהילה, עסקים, שירות ציבורי וגם נציגים מכל המגזרים חילוניים, חובשי כיפה והם רוצים לייצג את כלל התושבים ולקדם שקיפות בכל התחומים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


למערכת הבחירות למועצת מזכרת בתיה הצטרפה רשימה חדשה- הרשימה הליברלית של מזכרת בתיה בראשות רן כהן.

לדברי כהן המצב בישראל הביא אותם להיות חרדים לדמוקרטיה ומאחר ואחד מהמועמדים בבחירות למועצת מזכרת בתיה לא נעמד באופן ברור כנגד הרפורמה המשפטית הם החליטו לרוץ למועצה. לטענתו הסיעה תייצג את כולם תוך שמירה על עקרונות ליברליים ודמוקרטיים תוך התחשבות ברגשותיהם של כל המגזרים תוך שמירה על כבוד וחיים בהרמוניה. הסיעה משלבת נשים וגברים מתחומים שונים, חינוך, קהילה, עסקים, שירות ציבורי וגם נציגים מכל המגזרים חילוניים, חובשי כיפה והם רוצים לייצג את כלל התושבים ולקדם שקיפות בכל התחומים. בין התוכניות שלהם היא להקים תוכנית אב לחינוך תוך דיון ציבורי שיחייב את המועצה, הובלת תוכניות פעולה בתחום התחבורה הציבורית, חיבור לכביש 6, הבאת תקציבים ליישוב, עסקים ועיסוק בתחום איכות הסביבה.

להלן חברי הרשימה

בראש הרשימה עומד רן כהן


אב ל3 איש הייטק, יזם וחבר בהנהלה של חברת פריון הנסחרת בבורסה. מומחה בינלאומי לפרסום דיגיטלי והיום עוסק בתחום האסטרטגיה עסקית, מיזוגים ורכישות. ניהל מאות עובדים בחברות בהן יהיה שותף בכיר. אחרי שהות בניו יורק חזר לישראל והשתקע במזכרת בתיה לפני 4 שנים. בעברו היה קצין ומפקד צוות יעל בעל תואר ראשון בכלכלה מהאוניברסיטה העברית ותואר שני באוניברסיטת תל אביב.


שירי גונן


ראש מנהל אקדמי במוסד אקדמי, בעלת ותק של למעלה מ20 שנה בניהול ארגונים ציבוריים ועסקיים, מתמחה בקידום והובלה של ארגונים בניהול פרוייקטים ובניית אסטרטגיות. הקימה והובילה תוכנית חינוך להארכת יום הלימודים תוך יצירת רצף חינוכי בין החינוך הפורמלי והלא פורמלי. פעילה בהנהגות ההורים הבית ספריות והייתה מחזיקת תיק החינוך במועצה במשך 5 שנים. בעלת תואר שני במנהל ומדיניות ציבורית מאוניברסיטת תל אביב ותואר ראשון במדעי המדינה וסוציאולוגיה בבר אילן.


עדי פאר


בן 48 נשוי ואבא ל3 ילדים. יליד ראשון לציון ומתגורר במזכרת בתיה כבר 19 שנה. בוגר תואר ראשון בהנדסת תוכנה, עובד קרוב ל24 שנה במחקר ופיתוח בחברות בשוק ההייטק, מתוכן מחצית בפיתוח מערכות תוכנה בתחום המודיעין האלקטרוני ובתעשיות הבטחוניות. מחבר ספר הילדים "אלולה תלתולה"


עמנואל אודריי רינסקי


בת 37 נשואה +1. תושבת מזכרת בתיה מזה 3 שנים. אשת תרבות ואמנות, מלווה אמנים וגלריות ברחבי הארץ ויועצת בתחום הקולינרי. בעת משרד למיתוג, יחסי ציבור ושיווק דיגיטלי המתמחה בעולם התרבות, הרוח והקולינריה, מנהלת את יחסי הציבור של "עלמא"- בית לתרבות עברית ודוברת של "טיפול נמרץ" מרכז חירום ומומחים וטרינרי בכפר הנוער בן שמן. בעלת תואר באמנות בצרפת.

מיכל שבת


תושבת מזכרת בתיה מזה 9 שנים, אמא ל3 ילדים. מנתחת מערכות במקצועה ובעלת תואר בניהול מאוניברסיטת בן גוריון וראיית חשבון מאוניברסיטת בר אילן. מיכל עבדה כמומחית בביקורת מערכות מידע בתחום הפיננסי פירמת רואי חשבון ובאחד הבנקים הגדולים בישראל. כיום עובדת כאנליסטית ומנתחת מערכות בחרת מטריקס. לאורך השנים תורמת מזמנה ומרצה בבתי ספר ובהנהגת ההורים. היא הפכה להיות אחת מהמנהיגות המובילות של המחאה במזכרת בתיה והסביבהישראל צדוק


בן 43 נשוי+ 5. עוסק בחינוך פורמלי ובלתי פורמלי ב18 שנים האחרונות. משרת מילואים. היה רכז ארצי של הצופים הדתיים, מורה בארץ ובמסגרת שליחות חינוכית בארצות הברית ובהמשך רכז יהדות בבית ספר משלב. בעל תואר ראשון במדעי ההתנהגות. ניהל תוכנית חינוכית במנהל החינוך בירושלים. חבר בקהילת קשת ומלווה שני בתי ספר כרכז יהדות מטעם רשת מיתריםיצחק (קיקי) אהרונוביץ


נשוי+ 3 תושב מזכרת בתיה מעל שני עשורים מרצה וחבר סגל במוסדות אקדמיים שונים, שימש כחבר סגל במרכז מנדל למנהיגות בנגב והקים את תהליך ההכשרה למנהיגות יישובית ויישובית ואזורית בקרן מנדל. מילא תפקידים שונים בהם סגן מנהלת פר"ח באוניברסיטת בן גוריון. מנהל היחידה לתכנון אסטרטגי בעיריית אופקים.אהוד מרלין


בן 31 נשוי+2. עבר למושבה לפני 16 שנה ולאחרונה חזר אליה עם משפחתו. בעל תואר שני בממשל ודיפלומטיה ותאור ראשון בלימודי המזרח התיכון ואסלאם. שירת כמפקד צוות ביחידה 8200. כיום ראש אנליסטים בחברת ייעוץ אסטרטגי וחבר בקבוצת הארגון של תנועת דתיים ציוני דמוקרטייםשני זינדר


נשואה+3 מתגוררת במזכרת בתיה כ16 שנה יועצת חינוכית שעובדת כ15 שנה בתיכון בגבעת ברנר מתוכן כעשור בצוות הניהול מיוזמי ומקימי תנופה מרכז בית ספר לטיפוח לימודי ורגשי של תלמידםי על סף נשירה. בוגרת תואר ראשון בפסיכולוגיה ובתקשורת מהאוניברסיטה העברית ותואר שני בייעוץ חינוכי. בוגרת לימודי הדרכת הורים במכון אדלר
מצע הרשימה

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  השם ישמור אותנו מטרילרול שמאלני ואשכנזי
  הגב 21.09.23 10:08
 • אורח

ביום רביעי 4.10 תתקיים חגיגת שמחת בית השואבה בקריית עקרון עם דוכני פעילות לילדים, דוכני מזון ומופע של ברק גרוסברג

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מועצת קריית עקרון, מתנ"ס שבשבט ובית חב"ד מזמינים את התושבים לחגיגות שמחת בית השואבה שיתקיימו בחול המועד סוכות.

בתוכנית:

מופע של כוכב הרוק ברק גרוסבג

הפנינג עם דוכני פעילות לילדים

דוכני מזון

מתי? יום רביעי 4.10 בשעה 18:00 במרכז פיס ספורט רחוב הכלנית 2

הכניסה חופשית
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

משרד התחבורה: קטועי הרגליים יקבלו תג חנייה לנכה באופן אוטומטי ולצמיתות

סוכם כי תגי החנייה יוענקו לקטועי הרגליים, על פי רשימות שיתקבלו מהביטוח הלאומי.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 7


סוף לבירוקרטיה. שרת התחבורה והבטיחות בדרכים, תא״ל (מיל') מירי רגב הנחתה היום את אנשי המקצוע במשרדה לפעול באופן מידי למתן *תג חנייה לנכה* לכל קטועי הרגליים בישראל, באופן אוטומטי ולצמיתות.

יצוין כי עד כה לא היו קריטריונים ברורים למתן תגי חנייה לנכים קטועי רגליים וחלק לא קטן מהם נאלץ לחדש את התג כעבור שנתיים או יותר, דבר שגרם עוול וסבל מיותר לאותם קטועי גפיים.

סוכם כי תגי החנייה יוענקו לקטועי הרגליים, על פי רשימות שיתקבלו מהביטוח הלאומי.

השרה רגב ציינה כי לא הגיוני שקטועי רגליים לא יזכו לתג חנייה לנכה לצמיתות והם יאלצו להגיש בקשות פעם אחר פעם, ללא כל צורך ולהתמודד עם סבך הבירוקרטיה.


שרת התחבורה והבטיחות בדרכים, תא"ל (במיל') מירי רגב:

"העובדה כי קטועי הרגליים לא היו זכאים אוטומטית לתג נכה מקוממת.

אין הגיון שקטועי רגליים לא יקבלו תג נכה לצמיתות והם נאלצו להגיש את הבקשות כל פעם מחדש. ולכן מיד כשהובא הנושא לידיעתי, הנחתי מיידית לתת פטור גורף מטפסים והמתנה. המטרה של משרד התחבורה הוא להפוך את השירות לכלל האוכלוסייה נגיש, קל וזמין יותר."
התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מי היה מאמין שמירי רגב תקבל החלטה טובה? כפיים. עכשיו נשאר לבטל תו נכה לקומבינטורים.
  הגב 19.09.23 18:56
 • אורח
  כמוך?
  19.09.23 19:42
 • אורח
  אני מחנה באפור והולך ברגל. ממליץ גם לך.
  20.09.23 11:03
 • אורח
  "תא"ל במיל' " כאילו שעשתה משהו למען הדרגה הזו, זו דרגה שכל דובר צה"ל מקבל אוטומטית.
  הגב 19.09.23 20:24
 • אורח
  שירתה בצה"ל ועשתה קורס קצינים צהלי כמו כל חייל ,שרוצה להיות קצין. בניגוד לנציגי שמאל אחרים ,שרק קיבלו דרגות יצוגיות בלי להחזיק אי פעם נשק ביד.
  20.09.23 08:47
 • אורח
  הייתה דוברת צה״ל בהתנתקות, שזה הפשע הכי גדול כנגד האנושות שבוצע על ידי מדינת ישראל. בושה.
  20.09.23 11:03
 • אורח
  כמובן שמגיע לנכים מקום חניה! הבעיה מתחילה באלה שלא מגיע להם. בעקבות מצוקת החניה, למשל, כל רחוב יעקב התמלא בחניות שמורות לנכים. בודדים מהם, אם בכלל, נכים המתניידים על כסאות גלגלים ושבאמת זקוקים לכך. ולפני שיתחילו ההסברים והאיחולים (הלוואי ושאתה וכו'...), צריך להבין שלרבים מהאוכלוסיה יש קשיים מסוגים שונים וקומבינת החניות הבלתי נגמרת פוגעת בסופו של דבר בכלל הציבור, כי החנייה היא משאב מוגבל. זה צריך להיות מופנה אך ורק למתקשים בניידות ולא לכל שאר ההסברים (ויש לרבים מדי). בריאות ורפואה שלמה, בכל המובנים, לכולם!
  הגב 21.09.23 10:16
 • אורח

נפתחה ההרשמה למחזור השני לתוכנית בנות מצווה לאמהות ובנות במזכרת בתיה הכוללת מפגשים, סיור במושבה, סדנת סטיילנג ועוד

התוכנית תתחיל בחודש נובמבר 2023

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


הבת שלך חוגגת השנה בת מצווה?

תושבות מזכרת בתיה ובנותיהן מוזמנות להצטרף למחזור השני של תכנית בנות מצווה לאמהות ובנות בהובלת מועצת הנשים והמועצה הדתית של מזכרת בתיה.

7 מפגשים הכוללים: לימוד משותף, סיור במושבה בעקבות נשים מעוררות השראה, מפגש יצירה אישית, מפגש יצירה התנדבותית, סדנת סטיילינג ואפילו סדנת פלייבק מהנה במיוחד

העלות המסובסדת לאמא ובת לכל הסדנה: ₪450

הסדנה מותנית בהרשמה של לפחות 15 זוגות של אם ובת (עד 20 זוגות סה״כ).

התכנית מתחילה ב- 8.11, נפגשות אחת לשבועיים בימי רביעי בשעה 19:30 באגף החינוך.

עוד פרטים והרשמה כאן: https://bit.ly/3EKqoI8 tu

או בסריקת קוד ה- QR שבתמונת הכתבה

מספר המקומות מוגבל
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

התאחדות המלונות בצעד חסר תקדים! היום 19.9 החל מהשעה 12:00 ועד ליום חמישי ניתן יהיה לחסוך עד 20% ב212 מלונות שונים ברחבי הארץ בינהם גם ארנה בת ים,אחוזת הספא ברחובות וליר בגדרה בכל תאריך במהלך השנה הקרובה!

מדובר בקמפיין ההנחות הרחב ביותר שנערך אי פעם בעולם התיירות הישראלית. המבצע כולל 100,000 לינות במגוון בתי מלון מכל הארץ ובכלל הדירוגים, מ-3 כוכבים ועד ל-5 כוכבים דלוקס.

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט:הוטלס


התאחדות המלונות בישראל בשיתוף כ-212 בתי מלון מכל רחבי הארץ יוצאת בקמפיין הנחות ייחודי למהירי החלטה שימשך 72 שעות בלבד ויעניק הנחה של לפחות 20% לכל הזמנות החופשה שיבוצעו למהלך השנה הקרובה, ללא אותיות קטנות.

במסגרת הקמפיין שיתחיל היום ב-19/9 בשעה 12:00 וימשך עד ל-21/9 בשעה 12:00, תינתן הזדמנות ייחודית לציבור הרחב להזמין חופשה במלונות בכל רחבי הארץ בהנחות משמעותיות ולכל אורך השנה כולל סופי שבוע, חגים ומועדים.

מדובר בקמפיין ההנחות הרחב ביותר שנערך אי פעם בעולם התיירות הישראלית. המבצע כולל 100,000 לינות במגוון בתי מלון מכל הארץ ובכלל הדירוגים, מ-3 כוכבים ועד ל-5 כוכבים דלוקס.

במהלך 3 ימי הקמפיין, אפשר יהיה להזמין חופשה דרך מנוע ההזמנות של התאחדות המלונות ולזכות בהנחה של לפחות 20% מעלות החופשה כפי שמופיעה ברגע ההזמנה באתר בית המלון, ללא תלות בהרכב הנופשים, סוג החדר או ארוחות.

בין המלונות הרבים ניתן למצוא גם הנחות בבית המלון ארנה בבת ים , אחוזת הספא ברחובות ומלון ליר בגדרה.


התאחדות המלונות העמידה לרשות הציבור פלטפורמה דיגיטלית באתר ההתאחדות שמרכזת את רשימת בתי המלון המשתתפים במבצע ודרכה הציבור יוכל לבצע את ההזמנות: https://ihahotels.org.il/
ביטולים ע"פ מדיניות המלון ובכפוף לחוק הגנת הצרכן.

הקמפיין עולה בקנה אחד עם המדיניות שמוביל שר התיירות, לה שותפים המלונות והתאחדות המלונות בישראל להוזלת מחירי הנופש בישראל כדי לאפשר ליותר ישראלים לצאת לחופשה כאן. זהו צעד אחד משורת צעדים נדרשת עליה הכריז השר ובכלל זה הקלת הרגולציה על הענף והסרת חסמים בתכנון ובניה להגדלת היצע חדרי האירוח.

יעל דניאלי, מנכ"לית התאחדות המלונות בישראל:

"המבצע מיועד לצרכן הנבון ומהיר ההחלטה. אנו רוצים להקל על הציבור הישראלי ולאפשר לו ליהנות מחופשה מוזלת בכל הרכב משפחתי, בכל סוג חדר, בכל רחבי הארץ ובכל זמן בשנה. מבחינתנו, הצלחה המבצע, תאפשר לכל בית בישראל לחסוך בהזמנת החופשה הבאה ותסייע למלא את המלונות בישראלים גם בתקופות חלשות יותר".


תיבת פניות ייעודית לנופשים שנתקלו בקשיים בכתובת Romi@iha.org.il

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לרגל חג הסוכות ביום חמישי 28.9 מועצת מזכרת בתיה תחלק כפות תמרים לסכך בגן ציקי

כל הקודם זוכה בהתאם לכמות הענפים הקיימת.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
מ.מ מזכרת בתיה


מועצת מזכרת בתיה גוזמת כפות דקלים לצורך סכך לסוכות.

הענפים יהיו זמינים לאיסוף בגן ציקי שברחוב הגפן וברחוב רוטשילד סמוך לכניסה הראשונה למושבה, ביום חמישי שלפני סוכות, 28.9, החל מהשעה 8:30.

כל הקודם זוכה בהתאם לכמות הענפים הקיימת.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לתשומת לב תושבי קריית עקרון הלילה (שלישי 19.9) צפויה הפסקת חשמל במתחם זוגות צעירים

ההפסקה המתוכננת בקטע שבין הרצל למתחם, בכתובת הרצל 28

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


הודעת המועצה המקומית קריית עקרון

תושבים יקרים, הלילה, יום שלישי 19/09, החל משעה 21:30 ועד השעה 2:00, מתוכננת הפסקת חשמל מטעם חברת החשמל לצורך חיבור עמוד חשמל במתחם זוגות צעירים. ההפסקה המתוכננת בקטע שבין הרצל למתחם, בכתובת הרצל 28. חברת החשמל תעשה את כל המאמצים על מנת לסיים את העבודות במהרה. לידיעתכם
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

היום (שלישי 19.9)החל מהשעה 18:00 ועד לשעה 22:00 ייחסם לתנועה כביש 40, מצומת עקרון 2000 ועד צומת תל נוף בשני הכיוונים בעקבות טקס התייחדות עם חללי הצנחנים... הסדרי התנועה בכתבה

נוכח הסדרי התנועה הזמניים, ציבור משתמשי הדרך מתבקש להיאזר בסבלנות, וכן להישמע להוראות השוטרים המוצבים במקום.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


היערכות אגף התנועה והסדרי התנועה (כביש 40) לטקס התייחדות עם חללי חטיבת הצנחנים

ביום שלישי, 19.09.2023, יערך טקס התייחדות לזכר חללי חטיבת הצנחנים, באנדרטת הצנחנים הממוקמת בכביש 40, בין צומת תל נוף לצומת עקרון 2000.החל מהשעה 18:00 ועד לשעה 22:00 ייחסם לתנועה כביש 40, מצומת עקרון 2000 ועד צומת תל נוף בשני הכיוונים.


שוטרי משטרת ישראל יכוונו את התנועה לדרכים חלופיות:


למגיעים מצפון- התנועה בצומת עקרון 2000 תופנה לכביש 411 ומשם ימינה לכיון בית אלעזרי עד צומת תל נוף.


למגיעים מדרום- התנועה תופנה לבית אלעזרי עד כביש 411, ומשם לכביש 40 חזרה לצומת עקרון 2000.


מומלץ לנהגים המגעים מכביש 40 לדרום לפנות לכביש 411 בצומת הכותנה עד צומת חולדה כביש 3 עד צומת שורק ולכביש 7 עד כביש 40 מחלף גדרה ובחזרה.


נוכח הסדרי התנועה הזמניים, ציבור משתמשי הדרך מתבקש להיאזר בסבלנות, וכן להישמע להוראות השוטרים המוצבים במקום.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

במהלך השבועיים הקרובים יבוצעו עבודות להקמת פסי האטה ברחבי קריית עקרון

פירוט הרחובות מצ"ב בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


הודעת מועצת קריית עקרון

תושבים יקרים, במהלך השבועיים הקרובים יבוצעו עבודות לביצוע פסי האטה ברחבי היישוב על פי אישור ועדת תחבורה.

הרחובות בהן יותקנו פסי האטה חדשים הינם:

נווה אשכול

וייצמן בקטע המזלג בגן יוסף

הרצל- צומת דובדבן- יאיר שטרן

צדוק הלוי- משה שרת- רבי מאיר

שבזי בקטע אלי כהן- השיטה

הזית

הסביונים

הנורית

אלי כהן- יעבץ

אלי כהן- מורן

השיטה

קרן היסוד

בימים בהם אלה תבוצע במקום הסדרה של התנועה.

לידיעתכם!
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לקראת המשחק הגורלי על מקום בליגה ב' מועדון מכבי קריית עקרון בכדורגל ארגנו לאוהדים אוטובוס למשחק באצטדיון רמת גן

ההסעה תצא בשעה 17:00

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


האם קריית עקרון תעלה לליגה ב'

השבוע הייתה אמורה מכבי קריית עקרון לפתוח את עונת 2023/24 בליגה ג מרכז אבל בעקבות איחוד בין קבוצות הכדורגל של שדרות היא תקבל הזדמנות נוספת לעלות ליגה. הסיפור החל בחודש אוגוסט לאחר שקבוצות הכדורגל של שדרות הודיעו על איחוד ועל כן התפנה המקום בליגה ב דרום ב. על פי התקנון של ההתאחדות עתיד להתקיים משחק בין קבוצת שמשון אשקלון לקריית עקרון אשר ילחמו לעלות לליגה ב

המשחק עתיד להתקיים ביום שלישי 19.9 בשעה 18:30 באצטדיון רמת גן

לקראת המשחק הגורלי במועדון ארגנו לאוהדים אוטובוס אשר ייקח אותם למשחק. האוטובוס יעמוד בחנייה של מגרש הכדורגל היישובי בשעה 17


הודעת המועדון

ביום המשחק: 19.9

יום: שלישי

בשעה: 17:00

לרשותכם אוטובוס למשחקק!!!!

שימתין בחניה של המגרש המקומי!!

נא להתנהלללל בהתאםםםם

כולנווו ביחחדדדד ״יאלללללהההה עקרונייייייהההה״

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אבנר זנדני מצטרף לרשימתו של אריק חדד ויוצב במקום השני ברשימתו בבחירות למועצת קריית עקרון

זנדני הוא בעל משרד אדריכלות הפועל כ-35 שנה בכל תחומי התכנון והאדריכלות,

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


אבנר זנדני מצטרף לרשימתו של אריק חדד ויוצב במקום השני ברשימתו.

אבנר זנדני יליד קריית עקרון ומתגורר בה עד היום, נשוי+3 בנות. בעל משרד אדריכלות הפועל כ-35 שנה בכל תחומי התכנון והאדריכלות, כולל הוצאת היתרי בנייה, פיקוח בנייה ורישום בטאבו, וכן מורה אדריכלות וקבלן בניין, ועוסק גם ציור, נגינה בפסנתר
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מה הוא רוצה להרוויח מזה?
  הגב 18.09.23 16:26
 • אורח

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח

אורח
16.07.23 20:32
בהגזמה השכירות פה ועוד על דירות 3 חדרים מה נסגר עם המשכירים כאן ראיתם את הדירות לשכירות באשדוד באשקלון אותם דירות חדשות ויותר גדולות בחצי מחיר חייבים לעשות מהפכה דחוף ולהוריד ולעצור את העליות בשכירות מילא רוב הדירות ישנות ובקומחל בלי מעליות מזה ההזיה. הזאת
אורח
17.07.23 08:53
חזירות של בעלי הדירות. וגירות על הפנים. ככה זה עשירים ורומסים כל אחד הוציא את מחיר הדירה עשרות פעמים מהשכירות והחזירות מביאה תיאבון לעוד חזירות וראש העיר שלוו
אורח
11.07.23 01:08
ASA
אורח
28.05.23 16:24
תחירי הדיור ,,,והמתווכים\כות שברקע
אורח
17.05.23 21:58
מחפשים יזם קבלן לקומבינציה לפארק הורביץ רחובות 0542235234 0528288077
אורח
25.04.23 14:18
קניתי 3 דירות אוסטריה גרמניה והולד הכל יצא לי מיליון שקל. רק טיפשים קונים בארץ. בארץ לוקחים משאית בזול וגרים בה עד שמגיעים למצב שיש לכם מיליון דולר והכנסות מדירות חיים כמו מלכים בחו''ל
אורח
23.02.23 19:41
למכירה ברחוב שטיינברג 7 קומה 3 , 3 חדרים משופצת , כניסה מיידית . 0547522308
אורח
17.01.23 09:28
למכירה בית דו משפחתי צמוד קרקע בטשרניחובסקי שטח:383 מר (רשום בטאבו) שמהווה חצי מהמגרש כולו. אפשרות לבנייה רוויה . נייד:0544867984
אורח
07.01.23 14:23
מחפש 4 חדרים במערב ראשון עם מירפסת שמש
אורח
26.04.23 20:25
0547713702


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח

אורח
13.12.22 16:51
להשכרה
אורח
21.05.23 21:38
על מה מדובר
אורח
21.05.23 21:41
על מה מדובר בנס ציונה
הצג תגובות נוספות
אורח
21.11.22 09:46
.
אורח
06.06.22 23:23
דירת גג קסומה להשכרה. 3 חדרים, בשכונת אברמוביץ . גג פרטי ענק ומרפסת פטיו. משופצת ומרוהטת 0526355445 בולי
אורח
07.11.22 07:33
יש תמונות?
אורח
28.07.23 00:48
יש תמונות?
אורח
24.03.22 19:08
שלום
אורח
13.01.22 00:24
להשכרה, דירה, 4.5 חדרים,110 מ' , למשפחה או שותפים, 3 כיווני אויר, מזגן בכל חדר, ריהוט חלקי, שכונת רמז במרכז ראשון לציון. 054-5567990, איציק
אורח
24.03.22 19:07
סתום
אורח
24.03.22 19:07
סליחה
אורח
23.06.22 09:28
יש מרפסת שמש ?
אורח
08.01.22 16:14
דירה מתוקה לצעירים, ריהוט חלקי: מיטה רחבה ושידות, פינת אוכל, מקרר, טלוויזיה, ארון, מאורר מצנן גדול, כירים חשמליות ועוד.... אפשר לראות את הדירה בכל יום מהשעה 15/30 בתיאום עם ישראל: 050-3991065
אורח
22.04.22 21:30
מרתף.
אורח
01.11.22 19:32
אני מוכן לשלם 2 שקל על דירה כזאת
אורח
05.01.22 15:08
דירה להשכרה 3 חדרים לקראת סוף חודש אפריל שפינוזה רחובות. 0523946275
אורח
05.01.22 15:07
דירה להשכרה 3 חדרים לקראת סוף חודש אפריל בשפינוזה


לוח השפלה - רכב

אורח

אורח
07.09.23 20:33
רכב
אורח
23.06.23 11:05
היוןש מכיתה ו1
אורח
28.05.23 13:26
למכירה טויוטה קורולה היברידית 2019 52000 קמ יד 2 מצב מעולה, חסכונית, מחירון 0545555299
אורח
20.06.23 15:18
כמה עולה החלפת סוללה?
אורח
17.12.22 12:54
שברולט אופטרה 2008, מצב מעולה, 0525268687
אורח
15.12.22 15:15
למכיה קיה פיקנטו 2018 חדשה. גיר אוטומטי עם טסט לשנה. 0528882882
אורח
29.05.23 12:06
עזוב א6ותך שטויות אחי זה סתם
אורח
18.11.22 14:34
למכירה
אורח
23.09.22 13:45
למכיר מגרש 440 דונם ב2,000,000 כן רק 2,000,000!!!!!
אורח
13.10.22 20:01
איפה זה?
אורח
25.10.22 18:39
אשמח לקבל פרטים 0527684717
אורח
28.04.22 23:52
למכירה פורד גלקסי 2009 יד 3 243000 ק"מ טסט לשנה 15500 0507158114
אורח
28.10.22 16:50
גיר?


לוח השפלה - דרושים

אורח

אורח
23.09.23 20:23
עוסים ? אחיות ? גרונטולוגים ? מרפאים בעיסוק ? רוצים לעבוד בבוקר בלבד ? עם הגיל השלישי ? מיצוי זכויות - לא טיפול ! הדרכה מלאה ! רכב חברה ! ותנאים מצויינים ? נשמח לקוח ! משרה 1000 Jobs@nathan.co.il חברת נתן .
אורח
21.09.23 07:08
שיעורים פרטיים במתמטיקה, תכנות ואנגלית ממהנדס עם נסיון רב 0545765747 אילן
אורח
19.09.23 13:32
שיעורים פרטיים במתמטיקה הכנה לקראת מבחני הבגרות בכל הרמות ליחידים וקבוצות מורה ורכזת מתמטיקה שש שנתי בעלת ניסיון רב. השיעורים מתקיימים בביתי (בגדרה) או בזום. ליצירת קשר ופרטים נוספים בפלאפון - 052-3577051 חן
אורח
19.09.23 13:26
שיעורים פרטיים במתמטיקה
אורח
30.08.23 22:09
דרוש מכונאי למוסך ברחובות עבודה 6 ימים מ תנאים מעולים 0528599901
אורח
22.02.23 23:10
מחפשים עבודה שלחו קורות חיים ל 055-7040165 ווצאפ
אורח
05.02.23 10:37
למשרד מדידות והנדסה במערב ראשל"צ דרושה מזכירה עם ניסיון לטיפול בעבודה שוטפת והתנהלות מול מס' גורמים. למשרה מלאה 5 ימים בשבוע. קו"ח ניתן לשלוח למייל lizshoval@gmail.com
אורח
26.12.22 13:45
מה


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל