הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים
השביתה שהייתה אמורה להיות היום בקו אגד 26 רחובות - מזכרת בתיה נדחתה למחר שלישי בין השעות בין השעות 9:30 ל-11:00
סרטון תקיפת נהג אגד ברחובות על ידי נערים
בימים שלישי עד חמישי (13-15.12) לא תתקיים קבלת קהל ולא יהיה מענה טלפוני באגף לשירותים חברתיים בקריית עקרון

מרכז הצעירים בקריית עקרון פתח בסקר לבני 18-40 על מנת ללמוד על הצרכים של צעירי היישוב- בין העונים תוגרל ארוחה

לינק לסקר מצ"ב בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


צעירי קריית עקרון רוצים לזכות בפרס ? היכנסו לקישור , מלאו ואולי תזכו בפרס

מרכז הצעירים בקריית עקרון יוצא בהגרלה בקרב צעירי היישוב. על מנת ללמוד על הצרכים ותחומי העניין של הצעירים ביישוב פתח מרכז הצעירים בסקר מיוחד לבני 18-35 שיוכלו להביע את דעתם מה הם היו רוצים לקבל ממרכז הצעירים, מהם תחומי העניין שלהם ועוד

בין העונים על הסקר תוגרל ארוחת שווארמה- הזוכה+4 חברים

למעבר לסקר

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSedEHOBY_7kZiyDW18t770u5TG8xcUSn8TTD4xquM4w_927LA/viewform

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

השביתה שהייתה אמורה להיות היום בקו אגד 26 רחובות - מזכרת בתיה נדחתה למחר שלישי בין השעות בין השעות 9:30 ל-11:00

הדחייה בעקבות דיון בבית משפט

אבי בר | | תגובות: 1


בעקבות תקיפת נהג אגד ברחובות בשבוע שעבר על ידי 2 נערים מקרית עקרון, הוחלט על ידי איגוד התחבורה הציבורית בהסתדרות להשבית הבוקר שני את קו 26 למשך שעתיים.

אולם, בשעות הלילה חברת אגד עתרה לבית המשפט בדרישה לאסור את השביתה.

בית המשפט לא קבל את דרישת חברת והתיר לנהגים לשבות שביתת מחאה.

לכן השביתה נדחתה למחר יום שלישי 6/12/22 במהלכה קו 26 רחובות - מזכרת בתיה יושבת לשעה וחצי בין השעות 9:30 ל-11:00 ב - 2 הכיוונים.

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  איזה יופי ביגלל אלימות של נערים אחרים סובלים
  הגב 05.12.22 18:45
 • אורח

סרטון תקיפת נהג אגד ברחובות על ידי נערים

מצ״ב תיעוד האירוע,קרדיט דוברות המשטרה.

אבי בר | | תגובות: 7


בתום חקירת המשטרה הגישה היום התביעה המשטרתית במחוז מרכז כתב אישום כנגד 2 תושבי קרית עקרון כבני 15, בחשד לתקיפה חמורה של נהג אגד כבן 60 ברחובות


שוטרי תחנת רחובות פתחו לפני מספר ימים בחקירה מואצת עם קבלת דיווח בדבר נהג אגד שהותקף באופן חמור בתחנה המרכזית בעיר, ע"י שני בני נוער שנמלטו מהמקום.


עפ"י עובדות כתב האישום, השניים תקפו תחילה את הנהג בשעות הצהריים לאחר שהעיר להם על אי תשלום עבור הנסיעה ובתגובה הלמו בראשו עד הגעת ניידת משטרה, אולם הנהג ריחם על השניים וביקש לא להגיש תלונה נגדם כדי לא לפגוע בעתיד שלהם.


כאמור, השניים חזרו לתחנה המרכזית ברחובות, המתינו לנהג ותקפו אותו בשנית, הפעם מחוץ לאוטובוס, באופן שהביא לאשפוזו במרכז הרפואי קפלן.


בתוך כך, השוטרים שבחנו את אמצעי התיעוד והעדויות, הצליחו לזהות את החשודים במעורבות ובסיום סריקות, אתרו את החשודים ועצרו אותם לחקירה ,מעצרם הוארך מעת לעת והיום הוגש כנגד השניים כתב אישום על ידי התביעה המשטרתית במחוז מרכז.


התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • אורח
  חלאות. אגב זו התקיפה השנייה. בפעם הראשונה הם תקפו את הנהג בתוך האוטובוס כמה שעות לפני.
  הגב 05.12.22 15:49
 • אורח
  ילדים מניאקים חבל לא נפלו בידים שלי
  הגב 05.12.22 15:57
 • אורח
  רק השופטים אשמים .מזה משנה הם כבר בבית אוכלים שותים וישנים
  הגב 05.12.22 15:58
 • אורח
  זוועה שיקבלו עונש חמור. הנהגים לא יעירו חבל על הביטחון שלהם, הכסף הוא למשרד התחבורה, ממנו החברות מקבלות לפי קווים ותדירות. לא אחריות הנהגים.
  הגב 05.12.22 16:37
 • אורח
  מה זה קשור מי הכסף ובאחריות מי הכסף. נהג אוטובוס הוא מופקד על סדר ושמירה על נהלי תנועה תקינה לא רק מחוץ לאוטובוס אלא גם בתוכו. מה זה הדבר הז שאסור להעיר לנוער שמתפרע? זה חינוך כושל של הורים מטומתמים.
  הגב 05.12.22 16:57
 • אורח
  קרית עקרון מקום מבטיח, חינוך תרבות ופשיעה, שילוב מוצלח עם ערסים בשפע, זבל אנושי
  הגב 05.12.22 17:36
 • אורח
  זה לא משנה כסף לא כסף שני הנערים פשוט לא לקחו את המתנה שנתן להם הנהג בפעם הראשונה וצריך לעשות את הנהג עובד ציבור מקצוע אז יהיה לא הגנה כמו שצריך
  הגב 05.12.22 17:38
 • אורח

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

בימים שלישי עד חמישי (13-15.12) לא תתקיים קבלת קהל ולא יהיה מענה טלפוני באגף לשירותים חברתיים בקריית עקרון

המשרדים יהיו סגורים לצורך מיון תיקים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


הודעת המועצה

תושבים יקרים, החל מיום שלישי, 13.12 ועד יום חמישי (כולל) 15.12, יהיו משרדי האגף לשירותים חברתיים סגורים לצורך מיון תיקים. בימים אלה לא יתקיים מענה טלפוני ו/או קבלת קהל. לידיעתכם!
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום ראשון 25.12 יתקיים בספריית מזכרת בתיה ערב שירים של לאונרד כהן

עלות: 40 ש"ח

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


ספריית המושבה ועמותת 70 פנים יהדות שיוויונית מזכרת בתיה מזמינות אתכם ליהנות מערב שירת האור של לאונרד כהן שיתקיים בחנוכה בספרייה.

בואו לצלול יחד אל האור והיופי שבמילים ובמוזיקה של היוצר החד פעמי לאונרד כהן, בערב בהנחיית דויד פרץ, מוזיקאי שהפיק אלבום משיריו המתורגמים של כהן. ליאור אקרמן טל גינוסר, גל ילוב ונועה משהביץ ילוו את הערב בביצועים מרגשים משיריו של כהן.

מתי? ראשון | 25.12 | 20:00 | ספריית המושבה (קרן היסוד 6)

עלות ₪40

ניתן לרכוש כאן: https://tinyurl.com/mt39ycdu
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מפקד מחוז מרכז המשטרה: בשנה החולפת חלה ירידה של 30% באירועי האלימות והפשיעה בקריית עקרון

ראש המועצה, חובב צברי: "אני מודה לאורחים היקרים - יש לנו מקום של כבוד לשוטרים בארץ ובמיוחד לשוטר הקהילתי שלנו אורן שלום שעושה כבר מעל לעשור עבודת קודש ברחבי היישוב. ביטחון אישי לפני הכל! נמשיך להשקיע להוביל ולדאוג לביטחונכם."

מערכת האתר | | תגובות: 0


ירידה בפשיעה ו30% ירידה באירועי האלימות, אלו הנתונים שהציגו בביקורם מפקד מחוז מרכז, ניצב אברהם ביטון, תנ"צ רונן אבניאלי ומפקד תחנת רחובות דודי מירון.

במסגרת פגישה מורחבת שהתקיימה היום עם ראש המועצה, חובב צברי, ביחד עם השוטר הקהילתי, אורן שלום, מנכ"ל המועצה והמנהלים, הציגו נציגי המשטרה את נתוני הפשיעה והאלימות ביישוב בשנה החולפת.


מפקד המחוז ציין את הירידה המשמעותית בכ-30% באירועי האלימות והפשיעה ברחבי היישוב וציין כיצד קריית עקרון הוא יישוב בטוח שטוב לחיות בו: "יישובים אחרים יכולים לקנא בכם!"


ראש המועצה ציין בפני האורחים את המשמעות של חיזוק הביטחון במרחב הציבורי בעיקר בסופי השבוע עם הגודש אשר נוצר באזור מרכז הקניון בילו סנטר ועקרון 2000. נציגי המשטרה הסכימו כי בסופי השבוע יש לחזק את הביטחון במרחב היישובי וסיכמו להמשיך ולהוביל את הביטחון היישובי ולהקים שיטור עירוני בתמיכת המשטרה.


ראש המועצה, חובב צברי:

"אני מודה לאורחים היקרים - יש לנו מקום של כבוד לשוטרים בארץ ובמיוחד לשוטר הקהילתי שלנו אורן שלום שעושה כבר מעל לעשור עבודת קודש ברחבי היישוב. ביטחון אישי לפני הכל! נמשיך להשקיע להוביל ולדאוג לביטחונכם."

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

החל מחודש ינואר תחל במרכז מפגשים סדנת הגנה עצמית לנשים ונערות במזכרת בתיה

ההשתתפות מגיל 14 ומעלה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


סדנת הגנה עצמית לנשים ולנערות - חוזרת!

אם תמיד רציתן לקבל כלים להגנה עצמית למועצת הנשים של מזכרת בתיה ולמרכז קהילתי מפגשים יש סדנה מצויינת בשבילכן!

סדנת הגנה עצמית בהדרכת עדן ברנץ, מאמנת קרב מגע והגנה עצמית בה תרכשו כלים פרקטיים להגנה עצמית, העלאת המודעות והעירנות, שיפור היכולת לקבל החלטות ולמנוע מצבים מסוכנים, העלאת הבטחון העצמי ותחושת המסוגלות, שיפור הכושר הגופני והקואורדינציה ושיפור היכולת להתמודד במצבי לחץ.


הסדנה בת 6 מפגשים שיתקיימו בימי שלישי החל מה10.1.2023 בין השעות 19:00-20:00 בסטודיו טורקיז שבמרכז קהילתי מפגשים.

עלות הסדנה: ₪300.

ההשתתפות מגיל 14 ומעלה.


פתיחת הסדנה מותנית במינימום נרשמות.

מהרו להירשם כאן: http://bit.ly/3OMCi8i

לפרטים נוספים ניתן לפנות אל לביאה בטלפון 054-4221623.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מועצת מזכרת בתיה מזמינה את התושבים ליהנות משירות קבלת שוברי הארנונה במייל

לינק להרשמה מצ"ב בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


המועצה המקומית מזכרת בתיה מזמינה את התושבים ליהנות משירות חשבונית במייל. בשירות זה יוכלו התושבים לקבל את שובר הארנונה ישירות למייל אשר ימנע מצבים שהדואר לא מגיע, איבוד החשבונית וכדו'.

מלאו את הטופס שבקישור לקבלת שובר ארנונה במייל: https://bit.ly/2CLOExa

טופס זה ושירותים מקוונים נוספים זמינים עבורכם 24/7 בישומון ״תיק תק״ http://bit.ly/32kNKya
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

שביתה בקו אגד! לאות מחאה על תקיפת נהג אגד יושבת מחר שני 5/12 קו 26 בין רחובות למזכרת בתיה בין השעות 05:30 ל-07:30 בבוקר. חברי המועצה מתן דיל ורונן אהרוני בקרו את הנהג הפצוע

לנוסעים בקו זה, מומלץ לבחור בדרכים חלופיות.

אבי בר | | תגובות: 6


ביום חמישי האחרון הותקף נהג אגד בקו 26 של חברת אגד על ידי 2 נערים לאחר שהנהג העיר לאחד הנערים על כך שלא תיקף את הרב קו לצורך תשלום עבור נסיעתו, הצעירים החלו לקלל ולאיים עליו, תוך שהם הלמו בראשו. המשטרה שזומנה לזירת האירוע איתרה את הנערים אך הנהג שהותקף ויתר לצעירים ובחר שלא להגיש נגדם תלונה. לאחר שחרורם, חזרו התוקפים לתחנה המרכזית ברחובות במטרה לתקוף את הנהג פעם נוספת. הפעם, הם בעטו בנהג באכזריות וחבטו בפניו לעיני עשרות אנשים במקום, כפי שתועד במצלמות האבטחה.

הנהג, כבן 60, אושפז בעקבות המקרה במרכז הרפואי קפלן לקבלת טיפול ראשוני ולסדרת בדיקות וצילומים בבית החולים. שני החשודים נעצרו על ידי המשטרה ושוהים כעת במעצר בית בתנאים מגבילים.

לאור מחאה על התקיפה יושבת מחר שני 5/12 קו 26 לשעתיים, בין השעות 05:30 ל-07:30 בבוקר. מסלול הקו, שיושבת בשני הכיוונים, הוא בין תחנה מרכזית רחובות לבין תחנת הרכבת במזכרת בתיה. לנוסעים בקו זה, מומלץ לבחור בדרכים חלופיות.


מתן דיל

מגפת האלימות הנוראה שמתפשטת במדינה שלנו מדירה שינה מעיני כולנו. באוטובוס, על מעבר החציה, במגרש החניה, בכביש, בגינות ציבוריות ועוד, כולם חשופים ונפגעים. השבוע זה הגיע גם אלינו הביתה, לעיר שלנו, לרחובות.


נסעתי בצאת השבת עם חברי רונן אהרוני חבר הנהלת אגד, לפגוש את רון, נהג אגד שהותקף באלימות קשה ע״י שני בני נוער, שעקבו אחריו וארבו לו בתחנה המרכזית רק כי העיר להם שהם צריכים לשלם עבור נסיעתם. אמנם התקרית הזו הייתה חריגה בתוצאותיה והסתיימה בבית חולים, אך נחרדתי לשמוע מרון כי האלימות כלפי נהגי אגד, אינה חריגה בכלל, והיא מנת חלקם על בסיס יומיומי. מפחיד ועצוב לחשוב שנותני השירותים שאנחנו סומכים עליהם וזקוקים להם, חשופים במהלך עבודתם, לאלימות מילולית ופיזית שלעיתים גם מסתיימת באסון.


משהו חייב להשתנות מהבסיס. בחינוך, באכיפה, בהסברה, בענישה ובכל הדרכים ביחד, כדי להחזיר את הביטחון במרחב הציבורי, לנו ולילדים שלנו. כצעד ראשון, אני מאמין שדוגמא אישית היא הדרך. נסעתי לרון כדי לחזק אותו וכדי להראות שלא ניתֶן לתופעה הזו לעבור לסדר היום. מזמין את כולנו לפקוח עין ולהתריע ולא לאפשר כל סוג של אלימות סביבנו.
התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  עונש ביגלל נערים אלימים חינוך ,וכבוד
  הגב 04.12.22 17:31
 • אורח
  מתן דיל גבר עם מילה ולב. כשצריך לעזור הוא שם ולא רק מקשקש הבטחות כמו יניב. כל הכבוד איש!
  הגב 04.12.22 17:50
 • אורח
  יניב מושחת בונה רק פארקים במכרזים תפורים לחברים שלו הקבלנים
  05.12.22 13:47
 • אורח
  מה זה מעצר בית צריך לשלוח ילדים תוקפים למוסד סגור עים קבלת מכות
  הגב 05.12.22 06:36
 • אורח
  הנערים האלה קיבלו חינוך ??? צריך למנוע מהם להוציא רשיון נהיגה כעונש לכו מי שלוקח את החוק לידיים עצוב עצוב אם זה הדור הבא עצוב מאוד
  הגב 05.12.22 12:00
 • אורח
  2 ילדים טמבלים. תחשבו על כל האנשים שצריכים לנסוע לעבודה באמצעות קו 26 ונאלצו לקחת מונית, או להוציא רכב פרטי, או לשבת בבית כי אין להם איך לקחת את הילדים לגן אז הם נאלצים גם להפסיד יום עבודה.
  הגב 05.12.22 13:48
 • אורח

ביום שלישי 6.12 הפועל ברנר עקרון בכדורסל מארחת את הפועל גזר/נען וביום שישי 9.12 הכדורגל חוזר -מכבי אשר עקרון מארחת את בית"ר גדרה

בכדורגל מכבי אשר עקרון תנסה לחזור לראשות הליגה מהמקום השני בו היא נמצאת - מרחק של נקודה מרמלה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


בסוף השבוע הכדורגל חוזר

קבוצת מכבי אשר קריית עקרון חוזרת מפגרה ותארח ביום שישי הקרוב 9.12 את השכנה בית"ר גדרה.

הקבוצה אבדה את ראשות הליגה וכרגע נמצאת במקום השני מרחק של נקודה ממ.ס רמלה.


בכדורגל הפועל ברנר עקרון רושמת הפסד מול מכבי בית דגן בתוצאה 58:74

הקבוצה נמצאת במקום ה10 בליגה עם מאזן של 3 הפסדים ורק ניצחון אחד מתוך 4 משחקים

המשחק הבא ביום שלישי 6.12 מול הפועל גזר/נען
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בימים שני עד חמישי 5-8.12 ייצא לדרך מבצע צמה של עוצמה- תרומות שיער לחולות סרטן בו לוקחות חלק 6 מספרות בגדרה, קריית עקרון ומזכרת בתיה. רשימת המספרות בכתבה

שימו לב: ניתן לתרום שיער מ30 ס"מ ומעלה. ניתן לתרום שיער צבוע, שיער שעבר החלקה שאינה כימית או שיער שעבר החלקה כימית ועברו 3 שנים מאז ההחלקה. לא ניתן לתרום ראסטות.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


עמותת זיכרון מנחם מקיימת זאת השנה ה11 את מבצע "צמה של עוצמה"

עמותת זכרון מנחם, בשיתוף מותג השיער פנטן יקיימו בימים שני עד חמישי 5-8.12.22 את מבצע תרומות השיער למען חולות הסרטן "צמה של עוצמה". למי שאינו מכיר מדובר על פרוייקט במסגרתו נאספות תרומות שיער מהן מכינים בעמותה פאות לנשים אשר מתמודדות עם מחלת הסרטן. הפרוייקט המשותף מתקיים זו השנה ה11 בשיתוף מעל 450 מספרות ברחבי הארץ שיעניקו תספורת חינם לתורמות במסגרת המיזם צמה של עוצמה.


שימו לב

ניתן לתרום שיער מ30 ס"מ ומעלה.

ניתן לתרום שיער צבוע, שיער שעבר החלקה שאינה כימית או שיער שעבר החלקה כימית ועברו 3 שנים מאז ההחלקה.

לא ניתן לתרום ראסטות.המספרות המשתתפות בגדרה

מספרת המספרה החברתית, אירוס 1 גדרה

טל: 08-8694483

סוג השרות: גזירת קו ישר
מספרת מתניה עיצוב שיער, יגאל אלון גדרה

טל: 054-2216004

סוג השרות: תספורת בקו ישר חינם

מידע נוסף: בתאום מראש


המספרות המשתתפות במזכרת בתיה

מספרת SR - Hair&makeup הדובדבן 1 מזכרת בתיה

טל: 054-6490764

סוג השרות: תספורת בקו ישר חינם

מידע נוסף: בתאום מראש
מספרת משה חי עיצוב שיער Moshe's- דובדבן 1 מזכרת בתיה

טל: 052-5763338

סוג השרות: גזירת קו ישר

מידע נוסף: לתאם מראש

המספרות המשתתפות בקריית עקרון

מספרת משה אבן צור - רמב"ם 31 קריית עקרון

טל: 077-3301819

סוג השרות: תספורת בקו ישר חינםמספרת גלעד אבשלום מעצב שיער- אלי הכהן 30 קריית עקרון

טל: 052-8506339

סוג שירות: קו ישר חינם


לפרטים מלאים אתר זכרון מנחם

https://zichron.org/annual-hair-donation-campaign/התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום שני 26.12 יתקיים טקס חנוכת אולם הספורט החדש של קריית עקרון

האולם נמצא בסמוך לבית ספר אוהל מאיר

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


המועצה המקומית קריית עקרון מזמינה את התושבים לאירוע חנוכת אולם הספורט החדש של היישוב. לאחרונה פתחה המועצה את האולם לפעילות בו יוכלו התושבים ליהנות מאירועי ספורט, משחקים והוא ישמש גם כמרכז קהילתי. באולם החדש יתקיימו מגוון חוגים ופעילות אותן מציע מתנ"ס שבשבט לכל הגילים: כדורגל, כדורסל, היפ הופ, התעמלות קרקע, טניס שולחן,ג 'ודו טניס שדה, mma, טאקוונדו, קאפוארה, כדורעף, ועוד מגוון רחב של חוגים.

האירוע יתקיים ביום שני, 26.12, בשעה 17:00 ברחוב שבזי 50 בסמוך לבית ספר אוהל מאיר.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תזכורת! החל מיום ראשון 4.12 יחולו שינויים בהסדרי התנועה ברחוב הנרקיס, מרבד הקסמים-צומת הרצל -רבין ומשה שרת

בשכונת חבצלת הצעירה עתידות להתווסף 39 חניות חדשות

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


הודעת המועצה המקומית קריית עקרון

ביום ראשון, 04.12.22, תחל המועצה בעבודות לתוספת חניות בשכונת חבצלת הצעירה. במהלך העבודות לאורך רחוב נרקיס, יתווספו 39 חניות ולאורך תקופת הביצוע לא יחסמו צירים.


החל מיום שני, 05.12.22, ועד ל-15.12.22 יתבצעו עבודות קרצוף וריבוד מכביש 411 ומרבד הקסמים ועד צומת הרצל רבין. העבודות יתבצעו כל יום משעה 22:00 ועד השעה 5:00, במקום יסגרו הצירים ולא תורשה כניסה או חנייה. במידה של מזג אוויר סוער, העבודות יידחו לתאריך שיפורסם במועד מאוחר יותר.


מיום שני 05.12.22 ועד יום שלישי 06.12.22 יתבצע שדרוג פסי ההאטה ברחוב משה שרת החל משעה 22:00, הציר יחסם לתנועה בזמן העבודות.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מועצת קריית עקרון יוצאת בקול קורא לקבלת המלצות על יקירי קריית עקרון לשנת 2023; המלצות יתקבלו עד לתאריך 1.1.23

ביום העצמאות ה-75 למדינת ישראל יינתן דגש מיוחד על התנדבות ותרומה מיוחדת לתושבי קריית עקרון בתחומים: חינוך, תרבות, קהילה , ספורט, דת ומסורת.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


בוחרים את יקיר.ת היישוב לשנת 2023

כמידי שנה המועצה יוצאת בקול קורא לקראת יום העצמאות לבחירת יקירי היישוב. המועצה המקומית קריית עקרון והנהלת המתנ"ס מעניקים תעודות יקירי קריית עקרון למתנדבים ואנשים בעלי עשייה בולטת. ביום העצמאות ה-75 למדינת ישראל יינתן דגש מיוחד על התנדבות ותרומה מיוחדת לתושבי קריית עקרון בתחומים: חינוך, תרבות, קהילה, ספורט, דת ומסורת (במקרים מסוימים, תשקול גם תרומה מיוחדת למדינת ישראל).

בימים אלו יוצאת המועצה בקול קורא לתושבים לקבלת המלצות על תושבים הראויים לקבל את אות יקיר היישוב.

תנאים וקריטריונים:

תושב/ת קריית עקרון מעל 20 שנה או 10 שנים ברציפות

התנדבות קהילתית או ארגונית ביישוב- למשך 7 שנים לפחות

פעילות בעלת השפעה ביישוב בדרך שהותירה חותם על היישוב או על תושביו

פעילות בזירה הציבורית הארצית באופן בולט שיש בה להביא ערך וכבוד ליישוב


ההמלצות יתקבלו עד ליום ראשון ה- 1.1.23 . התעודות יוענקו בטקס יום העצמאות ה-75 למדינת ישראל.

להגשת המלצות יש להיכנס ללינק המצורף: https://forms.gle/ASE5YZiEHCpZkPPn8
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

קהילת קשת מזכרת בתיה השיקה את קמפיין גיוס ההמונים להקמת מרחב חינוכי קהילתי בחצר בית הספר היסודי קשת על שם אורי אורבך

המרחב יהיה מותאם ומונגש לרעיון החינוך המשלב והמכיל, יעמוד לרשות הקהילה להתכנסויות אירועים וטקסים ויהיה פתוח לכלל תושבי מזכרת בתיה בשעות אחר הצהרים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
תמונות יניב אברמוביץ


330 חברי קהילת בית ספר קשת במזכרת בתיה לקחו חלק בערב השקת קמפיין גיוס ההמונים להקמת מרחב חינוכי קהילתי בחצר בית הספר היסודי קשת על שם אורי אורבך.

בימים אלו יצאה הקהילה בקמפיין גיוס המונים שנועד להקים את המרחב שיהיה מותאם ומונגש לרעיון החינוך המשלב והמכיל, יעמוד לרשות הקהילה להתכנסויות אירועים וטקסים ויהיה פתוח לכלל תושבי מזכרת בתיה בשעות אחר הצהרים.


בערב החשיפה לקחו חלק מאות תושבים וחברי הקהילה שנחשפו לפרוייקט ונהנו ממופע של השחקן, דביר בנדק.

לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר בטלפון 050-7270910התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

קהילת סורגות בקהילה קריית עקרון פינקו את חברי מרכז יום לקשיש בכיסויים מיוחדים להליכונים

במרכז היום הודו לאריאלה מזרחי מבאים לטוב, ולפרח דנקו מהמתנ"ס.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
תמונות מרכז יום לאזרח הוותיק


קהילת סורגות בקהילה ממתנ"ס שבשבט קריית עקרון ממשיכות בפעילותן למען הקהילה והפעם לקהילה המבוגרת.

בהובלת לבנה פלד, הגיעו השבוע חברות הקהילה למרכז היום לאזרח הוותיק על מנת להעניק לחברי המרכז ל כיסויים מיוחדים לידיות ההליכונים שסרגו לתושבים. בכיסויים יש אפילו מקום לבקבוק מים ואף לחפצים אישיים.

במרכז היום הודו לאריאלה מזרחי מבאים לטוב, ולפרח דנקו מהמתנ"ס.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

התחזית לסופ"ש: בהיר עד מעונן חלקית ללא שינוי בטמפרטורות - התחזית המלאה בערים ראשון לציון, חולון, בת ים, רחובות ויבנה בכתבה

הטמפרטורות ינועו בין 12 מעלות בלילה ל24 ביום

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


יום חמישי 1.12

לרוב בהיר עם עלייה קלה בטמפרטורות. הלילה: בהיר בדרך כלל.


יום שישי 2.12

לרוב בהיר, ללא שינוי ניכר בטמפרטורות, אשר תהיינה רגילות לעונה.


יום שבת 3.12

מעונן חלקית עד מעונן בעננות בגובה רב, ללא שינוי ניכר בטמפרטורות.


יום ראשון 4.12

מעונן חלקית עד בהיר, ללא שינוי ניכר בטמפרטורות.


הטמפרטורות הצפויות


יום שישי 2.12יום שבת 3.12ראשון 4.12שני 5.12
יבנה12-2414-2412-2212-21
בת ים12-2413-2413-2212-21
חולון11-2413-2413-2311-22
ראשון לציון11-2413-2413-2311-22
רחובות12-2413-2413-2311-22התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אני קורא לכולם, להתאחד, לחפש ולהשמיד כל איש תקשורת עד שלא יישאר אפילו חלקיק של חלקיק של איש תקשורת. נכון שזה יגרום לכך שגם לא תראו חדשות וגם לא יהיה מה לראות בטלווייה בכלל, אבל מה אכפת לי ? העיקר אני אהיה מרוצה מזה שסוף סוף לא שומעים בעיקר חדשות רעות ושאט אט כולם ישכחו מחוקים ושלטון וכל אחד יעשה אך ורק מה שבא לו. התקשורת, היא ורק היא, אשמה בהכל כולל הכל : פיגועים, חוקים, שלטון, יוקר מחיה...
  הגב 02.12.22 11:36
 • אורח

מועצת קריית עקרון החלה בעבודות לתיקון קו החשמל המשפיע על תאורת הרחוב בסביונים

לדברי המועצה התקלות יימשכו עד לסיום העבודות.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
אילוסטרציה


בעקבות תקלות החשמל, הודיעה המועצה המקומית על ביצוע עבודות לתיקון קו החשמל בתאורת הרחוב ברחוב הסביונים. העבודות החלו בשבוע האחרון ולדברי המועצה התקלות בתאורה במרחב הציבורי ברחוב ימשכו גם בימים הקרובים עד לטיפול סופי בתקלה.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

נפתחה ההרשמה לפסטיבל מיליון קולות שיתקיים במזכרת בתיה

הפסטיבל המוזיקלי יתקיים בתאריכים 1-2.02.23 במזכרת בתיה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


קונסרבטוריון מזכרת בתיה ומרכז קהילתי מפגשים מזמינים פותחים את ההרשמה לפסטיבל מיליון קולות 8 - פסטיבל כישרונות צעירים לגילאי 4-120

מטרת הפסטיבל הינה לאתר ולחשוף כישרונות אומנותיים בתחום הזימרה (פופ, רוק, ג'אז, מזרחית וקלאסי), הרכבים ווקאליים, מקהלות, להקות ולאפשר להם לבצע יצירות ולזכות בפרסים!

הפסטיבל המוזיקלי יתקיים בתאריכים 1-2.02.23 במזכרת בתיה.

לפרטים נוספים ורישום כאן: https://tinyurl.com/yc29d7c2

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ל - 562 תושבי מזכרת בתיה אושר תו נכה

בכל הארץ מחזיקים 351,232 תושבים בתו נכה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


התנועה לחופש המידע מפרסמת את נתונים חדשים על כמות תווי הנכים שמוענקים לתושבי ישראל. בפנייה למשרד התחבורה בקשה התנועה לקבל מידע על כמות התווים שנתנה לתושבים בחלוקה על פי ערים בין השנים 2015-2021. הנתונים מראים שבערים הגדולות קיימים מספר בעלי התווים הגדול ביותר כך למשל בירושלים מעל 40 אלף, חיפה עם כ18 אלף, ת"א עם 23 אלף.

בשנים האחרונות חלה עלייה במספר תווי הנכים שהוענקו לתושבים (פי שתיים לעומת שנת 2015) מנגד בין השנים 2021-2021 רואים כי חלה ירידה במספר תווי הנכים.

בכל הארץ מחזיקים 351,232 תושבים בתו נכה

במזכרת בתיה הוגשו 760 בקשות לאורך השנים מתוכן אושרו 562. השנה בה הוגשו מספר הבקשות הרב ביותר היא 2020 עם 179 בקשות.

שנה/עירמספר הבקשות שהוגשומספר הבקשות שאושרו
20155230
20164841
20176954
201812399
2019153115
2020179117
2021136106
סה"כ760562

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ל - 605 תושבי קריית עקרון אושר תו נכה

בכל הארץ מחזיקים 351,232 תושבים בתו נכה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


התנועה לחופש המידע מפרסמת את נתונים חדשים על כמות תווי הנכים שמוענקים לתושבי ישראל. בפנייה למשרד התחבורה בקשה התנועה לקבל מידע על כמות התווים שנתנה לתושבים בחלוקה על פי ערים בין השנים 2015-2021. הנתונים מראים שבערים הגדולות קיימים מספר בעלי התווים הגדול ביותר כך למשל בירושלים מעל 40 אלף, חיפה עם כ18 אלף, ת"א עם 23 אלף.


בשנים האחרונות חלה עלייה במספר תווי הנכים שהוענקו לתושבים (פי שתיים לעומת שנת 2015) מנגד בין השנים 2021-2021 רואים כי חלה ירידה במספר תווי הנכים.

בכל הארץ מחזיקים 351,232 תושבים בתו נכה


עקרון

בקריית עקרון הוגשו לאורך השנים 821 בקשות לקבלת תו נכה כאשר 605 מתוכן אושרו. השנה בה הוגשו הכי הרבה בקשות הייתה שנת 2020 עם 196 בקשות.

שנה/עירמספר הבקשות שהוגשומספר הבקשות שהתקבלו
20156030
20166452
20178760
201812598
2019156123
2020196132
2021133110
סה"כ821605


30526098123132110605התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מה ? כמה תןשבים יש בקרית עקרון לכל תושב יש חניית נכים ?
  הגב 01.12.22 11:32
 • אורח
  חוצפה לניצול החוק, על שלט תו חניה , מצוין כסא גלגלים, לשימחתי יש מעט מאד, שאר מקבלי התו, זה לא צודק, זה חשבון הציבור הרחב.
  הגב 01.12.22 12:17
 • אורח

מועצת קריית עקרון החלה בעבודות לשדרוג פארק גפן זית

תמונות המועצה המקומית קריית עקרון

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


תושבי קריית עקרון תתחדשו. במסגרת עבודות הפיתוח והשדרוג ברחבי היישוב החלה המועצה בעבודות בפארק גפן זית. העבודות כוללות: צביעה וחידוש של ריהוט הרחוב ובסיום העבודות תבוצע במקום גם שתילת צמחייה חדשה.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

2 נערים בני 15 תקפו פעמיים ביום נהג אגד בן 60 ברחובות

בפעם הראשונה הנהג ריחם עליהם ולא התלונן והם שבו ותקפו אותו שנית

אבי בר | | תגובות: 27


המשטרה עצרה הערב 2 תושבי קרית עקרון כבני 15, בחשד לתקיפה חמורה פעמיים של נהג אגד כבן 60 ברחובות


שוטרי תחנת רחובות פתחו היום בחקירה מואצת עם קבלת דיווח בדבר נהג אגד שהותקף באופן חמור בתחנה המרכזית בעיר, ע"י שני בני נוער שנמלטו מהמקום.


מחקירת נסיבות האירוע עולה, כי עפ"י החשד, השניים תקפו תחילה את הנהג בשעות הצהריים לאחר שהעיר להם על אי תשלום עבור הנסיעה ובתגובה הלמו בראשו עד הגעת ניידת משטרה, אולם הנהג ריחם על השניים וביקש לא להגיש תלונה נגדם כדי לא לפגוע בעתיד שלהם.


כאמור, השניים חזרו לתחנה המרכזית ברחובות, המתינו לנהג ותקפו אותו בשנית, הפעם מחוץ לאוטובוס, באופן שהביא לאשפוזו במרכז הרפואי.


בתוך כך, השוטרים בחנו את אמצעי התיעוד והעדויות, הצליחו לזהות את החשודים במעורבות ובסיום סריקות, אתרו את החשודים ועצרו אותם לחקירה בתחנת המשטרה ברחובות.


בהתאם לממצאי החקירה וצורכיה, חומרת העבירות והמסוכנות, תבחן המשטרה הבאתם מחר לדיון בבימ"ש בבקשה להאריך מעצרם.
התפרסמו 27 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לא לשחרר הגיע הזמן לעצור את האלימות ילדים זבל בטח גם ההורים
  הגב 30.11.22 19:56
 • אורח
  צודק
  30.11.22 20:00
 • אורח
  זה כלל לא נכון לגבי ההורים, להורים היום לעיתים אין שליטה על הנוער המקולל הזה, מסכנים ההורים האתיופים שלא יודעים אפילו לבקש עזרה כשהם צריכים, אין מי שיפנה אותם לאן שצריך, הילדים באלה יסיימו את חייהם בכלא.
  30.11.22 21:02
 • אורח
  המדינה מגבילה את ההורים ביכולת לחנך. היום אפילו מכה קטנה לילד יכולה לשלוח אותך לכלא. מה כבר אפשר להתלונן על ההורים כשידיהם כבולות?
  01.12.22 08:15
 • אורח
  מה הקשר אתיופים??
  01.12.22 09:31
 • אורח
  ילדים זבל
  01.12.22 09:39
 • אורח
  גועל נפש
  הגב 30.11.22 19:59
 • אורח
  ילדים זבל עם חינוך פח אשפה
  הגב 30.11.22 20:00
 • אורח
  יש להתנהג איתם ביד קשה ביותר.לא לרחם עליהם.
  הגב 30.11.22 20:01
 • אורח
  כל ילד חושב הוא אלקפונה היום ילדים זבל
  הגב 30.11.22 20:01
 • אורח
  נהג אל תוותר ואל תרחם תלחם למענך ולמען כל הנהגים
  הגב 30.11.22 20:06
 • אורח
  באופן כללי צריך להתחיל עם אפס סובלנות כלפי אלימות. כמו שעשה ג'וליאני כשניקה את רחובות ניו יורק מפשיעה. אחרת תוך זמן קצר לא יהיה בטוח לאף אחד מאיתנו לצאת מפתח ביתו.
  הגב 30.11.22 20:09
 • אורח
  כבר עכשיו !!!!!!.
  30.11.22 20:40
 • אורח
  הם ערסים בפירוש, זבל אנושי זה רק יחמיר כל יום יותר ויותר, וזה בעיקבות המצב הפוליטי המזהיר במדינת חלם, רציתם ביבייהו ביביוטיקה ומיס פיגי קיבלתם את סמוטריץ כשר האוצר ברוטציה עם הגנב המורשע, ואמן יחזור לכלא, חלם זה כאן, הולך לפתוח עסק של כיפות ברחוב הרצל שניראה כמו רחוב בעזה.
  30.11.22 20:48
 • אורח
  אנשים טיפשים כמוך משתמשים בביטויים כמו מיס פיגי ואז חושבים שהם יכולים להעביר ביקורת על אחרים בנושאי אלימות.לך תסחב פאלוסים מתנפחים ברחוב ותעזוב אנשים מתורבתים בשקט. נוכחותך וצורת התבטאותך לא לכבודינו.
  01.12.22 08:17
 • אורח
  לצערי היום זה לא החינוך זה כל המדיה והטיקטוק ועוד כל מיני שמכניסים להם לראש שטויות בזמני זה לא היה ככה היה כבוד המדיה והפלאפון הגורם העיקרי להתנהגות שלהם חבל
  הגב 30.11.22 20:18
 • אורח
  מיס פיגי הוא שם ולא ביטוי, שים לב לתגובות תת רמה שמראות על תרבות,תישתדל לא להיתנשא מעל אחרים, אין כאן אלימות בתגובה.
  01.12.22 09:34
 • אורח
  להעניש בחומרה למען יראו ויראו⛓️
  הגב 30.11.22 20:27
 • אורח
  גועלל
  הגב 30.11.22 20:32
 • אורח
  משחקים אותה ערסים
  הגב 30.11.22 20:32
 • אורח
  להעניש ביד קשה.למען יראו ולא ינסו שנית. חייבים לשמור על החוק והבטחון.רק כלא ופרסום אולי יעצרו חיקויים של אחרים
  הגב 30.11.22 20:51
 • אורח
  לפי המצלמות הם אתיופים התוקפים. עוד כושונים לא זכאי חוק השבות
  הגב 30.11.22 21:02
 • אורח
  חבל על התגובה הגזענית הזאת יש לי שכנים אתיופים,והם אחלה של אנשים ואחלה ילדים..תמיד מציעים עזרה
  30.11.22 22:08
 • אורח
  רק חבל שאנשים לא התערבו
  הגב 30.11.22 22:53
 • אורח
  זה מה שקורה כשהמשטרה לא מתפקדת.
  הגב 01.12.22 09:39
 • אורח
  עכשיו תלויים בעונש שיטיל בית המשפט!! הגיע הזמן להחמיר!! אין הרתעה!!!
  הגב 01.12.22 21:36
 • אורח
  השופט כבר שחרר אותם למעצר בית
  04.12.22 08:35
 • אורח

מועצת קריית עקרון מחזירה את פרוייקט "מבוגר משמעותי" המשלב את עובדי המועצה במערכת החינוך בסיוע פרטני חינוכי ורגשי לילדי היישוב

בשיאו של גל הקורונה החליט ראש מועצה מקומית קריית עקרון, חובב צברי, על גיוס עובדי המועצה לטובת סיוע למערכת החינוך על רקע היעדרויות מורים חולים, כך נולד פרויקט 'מבוגר משמעותי', בו עובדי המועצה לוקחים חלק ומלווים את תלמידי בתי הספר היסודיים ביישוב ומסייעים להם בשיעורי הבית.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


פרויקט 'מבוגר משמעותי' יוצא לדרך זו השנה השנייה!

מועצת קריית עקרון מחזירה את פרויקט 'מבוגר משמעותי' - פרויקט ייחודי לקריית עקרון המשלב את עובדי המועצה בסיוע פרטני חינוכי ורגשי של ילדי היישוב.

בשיאו של גל הקורונה החליט ראש מועצה מקומית קריית עקרון, חובב צברי, על גיוס עובדי המועצה לטובת סיוע למערכת החינוך על רקע היעדרויות מורים חולים, כך נולד פרויקט 'מבוגר משמעותי', בו עובדי המועצה לוקחים חלק ומלווים את תלמידי בתי הספר היסודיים ביישוב ומסייעים להם בשיעורי הבית.

במסגרת הפרויקט עובדי המועצה נרתמים למען החינוכי היישובי בין שעה לשעתיים בשבוע ונותנים מענה נקודתי לפי דרישות הצוותים החינוכיים בבתי הספר.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ברכות ודרך צלחה לליהי גאון, בתו של ראש המועצה, גבי גאון שהפכה לחיילת מן המניין בצה"ל

תמונות הדף של גבי גאון

ציונה | | תגובות: 0


ברכות לבתו של ראש המועצה, גבי גאון שמתחילה בימים אלו את השירות הצבאי.

ליהי הגיעה בליווי ההורים הנרגשים אל הבקו"ם שם החלה שירותה בצה"ל כחיילת מן המניין.

גבי גאון העלה פוסט בו כתב:

רק נולדה וכבר...

כל כך התרגשתי אז והיום אפילו יותר.

ליהי אהובה שלנו בהצלחה רבה בשירות הצבאי
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום חמישי 15.12 יפתח במתנ"ס שבשבט מועדון היולדות של קריית עקרון - מפגש חברתי לנשים לאחר לידה

לינק להרשמה מצ"ב בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מועדון היולדות של קריית עקרון יוצא לדרך

המועצה המקומית קריית עקרון ומתנ"ס שבשבט מזמינים את נשות היישוב למועדון היולדות שנפתח במתנ"ס. אם אתן נשים לאחר לידה תוכלו ליהנות ממפגש חברתי בו תוכלו להיפגש עם יולדות נוספות להתייעץ, להעביר חוויות ועוד. כמו כן יקבלו המשתתפות ארוחת בוקר קלה ושי לכל משתתפת

מתי? יום חמישי 15.12.22 בשעה 10:00 מתנ"ס שבשבט

למעבר להרשמה: https://tickchak.co.il/35924
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מנהל ביה"ס קשת ברנקו וייס במזכרת בתיה, ידידיה עציון מועמד לפרס "מנהלות ומנהלים פורצי דרך" הארצי של משרד החינוך

ידידיה עציון הוא אחד מתוך 10 מנהלי מחוז מרכז המועמדים לפרס .

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


משרד החינוך מפרסם את שמות המנהלים/ות שנבחרו לקבל את "פרס מנהלות ומנהלים פורצי דרך" לשנת הלימודים תשפ"ג. לדברי מנהלת המחוז, ורדה אופיר המנהלות והמנהלים שנבחרו כפורצי דרך הנם מודל ודוגמה לעבודה חינוכית יוצאת דופן, השומרת ומקדמת את מטרת העל של משרד החינוך 'לחנך אדם', כשהם עושים זאת בדרכם הייחודית ומתוך יראת האחריות לחינוך מיטבי וערכי. חינוך הוגן ומתן הזדמנות שווה, ערבות הדדית מכבדת וגמישה ו מנהיגות ערכית המניעה לשותפויות בשדה החינוכי - מייצרים מנהיגים פורצי דרך בחינוך.

במחוז מרכז נבחרו עשרה מנהלות ומנהלים פורצי דרך שהומלצו לפרס הארצי. המנהלות והמנהלים נבחנו ע"פ אמות מידה / תבחינים שפורסמו בחוזר המטה ״פרסי חינוך תשפ"ג״:

שם המנהלשם המוסד החינוכישם הרשות
ידידיה עציוןקשת ברנקו וייסמזכרת בתיה
חיה ברקוביץממ"ד סינירמלה
רינת פייראיזןנוף צוריםכוכב יאיר
איריס איזנברג כץמרכז פסג"הראשון לציון
אביגיל קרפלחט"ב ראשוניםהוד השרון
איה פדילהמחבהכפר ברא
חנית אלוןשש שנתי גבעת שמואלגבעת שמואל
מנואל צרפתיכרמיםאלקנה
חנה מסטורובהראללוד
וג'יה בלעוםעתיד אלמג'דטייבה


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח

אורח
18.11.22 14:33
למכירה
אורח
26.09.22 12:45
למכירה בחצרות המושבה דירה 4 חדרים קומה גבוה נוף פתוח מחיר ממש מציאה 0522310299 תיווך
אורח
26.09.22 12:41
יש דירה משודרגת 4 חדרים בחצרות המושבה קומה 8 מתיווך חייב לראות על מה מדובר מחיר שלא יחזור 0522310299
אורח
29.08.22 08:22
מחפשת דירה 3 חדרים במחיר שפוי ברחובות ואין
אורח
30.08.22 18:52
תבדוק בראשון
אורח
15.09.22 19:48
נראלך שבראשון המחיר יהיה יותר שפוי? ישראל יקרהההה
אורח
03.12.22 13:13
נכון מאוד אין מחירים שפויים ויש בעלי דירות סחטנים משכירים דירות על הפנים במשכורת חודשית. איפה ראש העיר? למה לא בונים דירות קטנות?איפה השוויון החברתי?
אורח
15.08.22 18:37
מחפשת דירה 3 חדרים במחיר שפוי ברחובות לא מתווכת אסתר
אורח
15.08.22 10:07
בשכונת רמז מחפשים להשכיר דירת 4 חדרים , מרפסת וחניה
אורח
15.08.22 22:49
אין באזור חניה,ממליץ שתוותר על הרצון
אורח
16.08.22 13:33
למי לפנות
הצג תגובות נוספות
אורח
07.07.22 11:10
מעונין בדירה אחרי תמ"א ברחוב פיין 035766732
אורח
26.08.22 01:57
Tnx
אורח
03.07.22 11:59
למכירה בנווה ים דירה דו קומתית (2 קומות מתוך בניין של 4 קומות) עם חצר ובריכה 6 חדרים , 5,500,000.
אורח
03.08.22 10:30
חמש וחצי מיליון? חחחחחח בהצלחה בלמכור אותה.
אורח
30.08.22 18:53
5.4 בא עם מזוודה
אורח
10.09.22 20:02
זיל הזול


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח

אורח
21.11.22 09:46
.
אורח
06.06.22 23:23
דירת גג קסומה להשכרה. 3 חדרים, בשכונת אברמוביץ . גג פרטי ענק ומרפסת פטיו. משופצת ומרוהטת 0526355445 בולי
אורח
07.11.22 07:33
יש תמונות?
אורח
24.03.22 19:08
שלום
אורח
13.01.22 00:24
להשכרה, דירה, 4.5 חדרים,110 מ' , למשפחה או שותפים, 3 כיווני אויר, מזגן בכל חדר, ריהוט חלקי, שכונת רמז במרכז ראשון לציון. 054-5567990, איציק
אורח
24.03.22 19:07
סתום
אורח
24.03.22 19:07
סליחה
אורח
23.06.22 09:28
יש מרפסת שמש ?
אורח
08.01.22 16:14
דירה מתוקה לצעירים, ריהוט חלקי: מיטה רחבה ושידות, פינת אוכל, מקרר, טלוויזיה, ארון, מאורר מצנן גדול, כירים חשמליות ועוד.... אפשר לראות את הדירה בכל יום מהשעה 15/30 בתיאום עם ישראל: 050-3991065
אורח
22.04.22 21:30
מרתף.
אורח
01.11.22 19:32
אני מוכן לשלם 2 שקל על דירה כזאת
אורח
05.01.22 15:08
דירה להשכרה 3 חדרים לקראת סוף חודש אפריל שפינוזה רחובות. 0523946275
אורח
05.01.22 15:07
דירה להשכרה 3 חדרים לקראת סוף חודש אפריל בשפינוזה
אורח
04.01.22 08:32
דירה להשכרה 3 חדרים בכצנלסון 0528225240


לוח השפלה - רכב

אורח

אורח
18.11.22 14:34
למכירה
אורח
23.09.22 13:45
למכיר מגרש 440 דונם ב2,000,000 כן רק 2,000,000!!!!!
אורח
13.10.22 20:01
איפה זה?
אורח
25.10.22 18:39
אשמח לקבל פרטים 0527684717
אורח
28.04.22 23:52
למכירה פורד גלקסי 2009 יד 3 243000 ק"מ טסט לשנה 15500 0507158114
אורח
28.10.22 16:50
גיר?
אורח
27.03.22 12:44
למכירה שברולט מליבו (אמרקאי) 2011 יד ראשונה מטופלת באופן סדיר + כולל טסט לשנה עד אפריל 2023 {טסט + תשלום) חום מוקה 054-9993528
אורח
23.03.22 16:09
מספר טלפון 0524101033
אורח
23.03.22 16:07
בקשר למודעה על הניסאן אשמח לדעת כמה דורשים בשבילה
אורח
10.04.22 11:00
5000
אורח
19.08.22 12:14
יקר מאוד. צריך 2500
אורח
22.02.22 18:41
למכירה .רכב ניסאן אלמרה 1999 יד ראשונה.
אורח
12.01.22 12:40
מחפשת דירה להשכרה 5 חדרים בשכונת שרונה 054-6736108


לוח השפלה - דרושים

אורח

אורח
16.06.22 07:12
דרושים נהגי מוניות ברחבות https://lp.vp4.me/q3bk
אורח
07.08.22 22:42
מעוניין לעבוד נהג מןנית פלאפון 0505076023 אריה
אורח
02.06.22 00:34
דרוש. איש טכני תותח ומהיר לתיקון קורקינטים חשמליים ואופניים חשמלייים .לחנות ברחובות. שכר גבווה.0555687384 רק הודעות וואצפ
אורח
07.05.22 19:55
היי שמי ענתי אני מטפלת בתינוקות, אהייה פנוייה מספטמבר הקרוב אשמח להצעות, 0525268687
אורח
21.04.22 09:50
מחפשת דירה להשכרה בראשון עד 3000 שקל גדולה עם הרבה חדרים השכרה לתקופה קצרה.
אורח
06.05.22 15:29
מה זה תקופה קצרה
אורח
21.04.22 09:50
מחפשת עבודה בתחום המסאג׳ רפלקסולוגיה וקוסמטיקה האם מישהו מכיר מקומות כאלה שאפשר לעבוד בראשון ?
אורח
09.08.22 16:52
0509433393 צרי קשר ערן
אורח
18.03.22 10:44
מחפש עבודה במקצוע שלי מנהל מחלקת בשר עים ניסיון של 25 שנה תודה ושבת שלום
אורח
03.03.22 14:51
משמר זכרונות.. המרת קלטות וידאו ישנות למדיה דיגיטלית050-7438010
אורח
25.05.22 21:58
כמה עולה
אורח
21.02.22 17:42
דרוש עובד לבר אוכל חלבי בראשון לציון משמרות בוקר/ערב אפשר גם נוער לפרטים נוספים 050-3723013 ליאור


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל