הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים
מחר (שלישי 27.2) יום הבחירות צפוי להיות מעונן חלקית עם גשמיים מקומיים בהמשך השבוע מעונן חלקית עם עלייה בטמפרטורות
מועדון הכדורגל של מזכרת בתיה ומרכז קהילתי מפגשים ארחו את קבוצת הכדורגל של מ.א. שער הנגב
השירות הפסיכולוגי במזכרת בתיה פותח להורים שירות התייעצות עם פסיכולוג/ית בנושא אתגרי ההורות והתפתחות הילדים

קהילת קשת מזכרת בתיה השיקה את קמפיין גיוס ההמונים להקמת מרחב חינוכי קהילתי בחצר בית הספר היסודי קשת על שם אורי אורבך

המרחב יהיה מותאם ומונגש לרעיון החינוך המשלב והמכיל, יעמוד לרשות הקהילה להתכנסויות אירועים וטקסים ויהיה פתוח לכלל תושבי מזכרת בתיה בשעות אחר הצהרים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
תמונות יניב אברמוביץ


330 חברי קהילת בית ספר קשת במזכרת בתיה לקחו חלק בערב השקת קמפיין גיוס ההמונים להקמת מרחב חינוכי קהילתי בחצר בית הספר היסודי קשת על שם אורי אורבך.

בימים אלו יצאה הקהילה בקמפיין גיוס המונים שנועד להקים את המרחב שיהיה מותאם ומונגש לרעיון החינוך המשלב והמכיל, יעמוד לרשות הקהילה להתכנסויות אירועים וטקסים ויהיה פתוח לכלל תושבי מזכרת בתיה בשעות אחר הצהרים.


בערב החשיפה לקחו חלק מאות תושבים וחברי הקהילה שנחשפו לפרוייקט ונהנו ממופע של השחקן, דביר בנדק.

לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר בטלפון 050-7270910התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מחר (שלישי 27.2) יום הבחירות צפוי להיות מעונן חלקית עם גשמיים מקומיים בהמשך השבוע מעונן חלקית עם עלייה בטמפרטורות

הטמפרטורות ינועו במהלך השבוע בין 9 בלילה ל23 ביום

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


יום שני 26.2

היום: בהיר עד מעונן חלקית. צפויה עלייה קלה בטמפרטורות, והן תהיינה מעט גבוהות מהרגיל לעונה. הלילה: מעונן חלקית עד מעונן בעננות בגובה בינוני ורב.


שלישי 27.2

מעונן חלקית. משעות הצהריים צפויים גשמים מקומיים מצפון הארץ עד לנגב. ייתכנו סופות רעמים יחידות.. תחול ירידה קלה בטמפרטורות.


רביעי 28.2

בהיר עד מעונן חלקית בעננות בגובה רב עם עלייה קלה בטמפרטורות.


חמישי 29.2

בהיר עד מעונן חלקית בעננות בגובה רב עם עלייה קלה נוספת בטמפרטורות במישור החוף ובשפלה. במרבית אזורי הארץ ינשבו רוחות מזחיות ערות עד חזקות. ייתכן אובך.


הטמפרטורות ינועו במהלך השבוע בין 9 בלילה ל23 ביום
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

מועדון הכדורגל של מזכרת בתיה ומרכז קהילתי מפגשים ארחו את קבוצת הכדורגל של מ.א. שער הנגב

הקבוצה התארחה במזכרת בתיה ויחד עם הילדים וההורים הוכנה להם ארוחה חגיגית וכן חולק להם שי צנוע.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מועדון הכדורגל של מזכרת בתיה ומרכז קהילתי מפגשים, ארחו אמש את קבוצת הכדורגל של מועצה אזורית שער הנגב, מעוטף עזה, למשחק ידידות מרגש. הקבוצה, המורכבת מילדים (שנפגשים רק למשחקים מאחר והם מפוזרים ברחבי הארץ) שמתמודדים עם אירועי הטבח והפגיעה ביישוב שלהם וסביבתם נעטפה באהבה על ידי מנהלי המועדון, עמיר ואיתי, צוות המאמנים השחקנים וההורים, אשר ארגנו להם ארוחה ושי צנוע מכל הלב.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

השירות הפסיכולוגי במזכרת בתיה פותח להורים שירות התייעצות עם פסיכולוג/ית בנושא אתגרי ההורות והתפתחות הילדים

יש לבצע הרשמה מראש. לאחר ההרשמה יקבלו ההורים הודעה על שעת הפגישה ומיקומה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


במסגרת ״שבוע החינוך במושבה״, השירות הפסיכולוגי החינוכי במזכרת בתיה מציע דלת פתוחה עבור ההורים, להתייעצות עם פסיכולוג או פסיכולוגית בסוגיות הקשורות להתמודדות ההורית בצמתי ההתפתחות השונים של ילדיכם החל מהגיל הרך ועד לגיל ההתבגרות.

ההתייעצות תתקיים בהתאם למסגרת החינוכית של ילדכם כמפורט בטופס בקישור המצורף כאן: https://bit.ly/4bR6U3S

לקבלת ייעוץ עליכם למלא פרטים בטופס ולהמתין להודעה על שיבוצכם לשעת הפגישה ומיקומה.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מאוחדת השיקה את ניידת בריאות האישה - מרפאה ניידת שתאפשר לנשים לבצע בדיקות לאבחון מוקדם של סרטן, ממוגרפיה, אולטרסאונד לשד, בדיקות סקר ועוד; בתחילת חודש מרץ עתידה הניידת להגיע לאזור גדרה/יבנה

הליווי והמעטפת שמאוחדת מעניקה, לא מסתיימת בשלב האבחון, וממשיכה גם במקרה בו אובחן ממצא שדורש המשך בירור, וגם במקרים בהם מתגלה גידול ממאיר. לכן, במאוחדת השיקו לאחרונה את 'הקו הורוד', מוקד טלפוני ייעודי שמאויש על ידי אחיות ,עו"ס וצוותים מקצועיים המעניקים מענה לשאלות רפואיות ובמקביל גם נותנים מידע וייעוץ, תמיכה נפשית, מענה אדמיניסטרטיבי בנושאים שונים, וכן מסייעים לנווט בבירוקרטיה שמלווה את התהליך.

מערכת האתר | | תגובות: 1
באדיבות מאוחדת


כל הבדיקות לאבחון מוקדם של סרטן, במקום אחד מאוחדת השיקה את ניידת בריאות האישה של מאוחדת.

מאוחדת השיקה החודש את ניידת בריאות האישה ששמה לעצמה למטרה להעלות את ההיענות של נשים ברחבי הארץ לבצע בדיקות סקר תקופתיות לאבחון מוקדם, באמצעות הנגשה וריכוז של כל הבדיקות במקום אחד, בשתי ניידות ענק שמצוידות בטכנולוגיות המתקדמות ביותר ובצוות נשי מקצועי שמגיע לכל עיר ולכל אישה. הניידת החלה לעבור כבר במגוון ערים ברחבי הארץ ביניהן אשקלון, וצפויה להגיע גם לאזורים נוספים בדרום הארץ, כשלגדרה ויבנה תגיע בתחילת החודש הבא.


ניידת בריאות האישה של מאוחדת היא למעשה מרכז רפואי על גלגלים, שמאפשר לכל אישה לעבור את מכלול הבדיקות לאבחון מוקדם של סרטן השד וסרטן צוואר הרחם ובדיקות סקר נוספות, ביניהן ממוגרפיה, בדיקת משטח צוואר הרחם, אולטרה סאונד שד, צפיפות עצם ומדדים רפואיים חשובים נוספים כמו לחץ דם ובדיקות נוספות – כל זה במקום אחד ובניידת בריאות אישה שמגיעה כמעט עד לפתח הבית. במהלך שלושת הימים הראשונים בהם הסתובבה הניידת באשקלון, הגיעו אליה מאות נשים תושבות האזור לבדיקות שונות.

מדיי שנה, כ-5,500 נשים בישראל מאובחנות כחולות בסרטן השד, 15 נשים ביום שמצטרפות ל- 2.6 מיליון נשים ברחבי העולם שמאובחנות מדי שנה בסרטן השכיח ביותר בעולם, וככל שהמחלה מאובחנת בשלב מוקדם יותר כך גדלים הסיכויים להחלמה מלאה. גם סרטן צוואר הרחם, הרביעי בשכיחותו בקרב נשים בעולם המערבי, ניתן לאבחון באמצעות בדיקת משטח צוואר הרחם פעם בשלוש שנים, אולם בשני המקרים, ההיענות לבדיקות הסקר התקופתיות נמצאת מתחת לרצוי, וכן מתחת ליעד של ארגון הבריאות העולמי.


הליווי והמעטפת שמאוחדת מעניקה, לא מסתיימת בשלב האבחון, וממשיכה גם במקרה בו אובחן ממצא שדורש המשך בירור, וגם במקרים בהם מתגלה גידול ממאיר. לכן, במאוחדת השיקו לאחרונה את 'הקו הורוד', מוקד טלפוני ייעודי שמאויש על ידי אחיות ,עו"ס וצוותים מקצועיים המעניקים מענה לשאלות רפואיות ובמקביל גם נותנים מידע וייעוץ, תמיכה נפשית, מענה אדמיניסטרטיבי בנושאים שונים, וכן מסייעים לנווט בבירוקרטיה שמלווה את התהליך.

"ברגע שאישה מקבלת את הבשורה שיש לה ממצא חשוד בשד, התחושה שלה היא שהשמיים נפלו עליה. היא מרגישה מבולבלת, מפוחדת וחסרת אונים, נחשפת לכמויות גדולות מאוד של מידע ולא בטוחה איך לעשות בכל המידע הזה סדר", מסבירה בת שבע ספיר, מנהלת מוקד הקו הורוד במאוחדת. לדבריה, "כקופה שמלווה את האישה לאורך כל חייה, חשוב לנו להיות שם בשבילה גם בתהליך ההתמודדות שלה עם סרטן השד, להשיב על כל שאלה ולעזור לה לצלוח את התקופה הלא פשוטה. 'הקו הוורוד' מעניק מעטפת מקצועית ונפשית, ברגעים בו היא הכי זקוקה לנו, חשוב לתת לה תחושה שהיא לא לבד, שיש מישהו שמושיט לה יד ומסייע לה להתמודד עם המחלה, הסימפטומים והטיפולים בתקופה המאתגרת הזו".עוזי ביתן, מנכ"ל מאוחדת:

"קיימים פערים גדולים בין שיעורי ביצוע בדיקות סקר בין המרכז לפריפריה, ובעוד שקרוב ל-80% מהנשים במרכז הארץ מבצעות בדיקות ממוגרפיה תקופתיות, רק כ-60% מהנשים שגרות בפריפריה מבצעות את הבדיקה החשובה. לכן, הצבנו לעצמנו למטרה לצמצם פערים אלה, להנגיש ולרכז במקום אחד את כל הבדיקות ולוודא שאף אישה לא מוותרת עליהן בגלל שהיא לא מוצאת את הזמן או בגלל שהבדיקות לא נגישות לה".


רויטל תורג'מן, מנהלת סיעוד במאוחדת מחוז דרום:

"בדיקות הסקר מעלות את שיעור האבחון המוקדם ובהתאמה גם את סיכויי ההחלמה. חשוב לזכור שהמחלה יכולה להגיע בכל גיל, חשוב לזכור שהמחלה יכולה להגיע בכל גיל, אם בעבר ראינו כי המחלה הייתה שכיחה יותר בקרב נשים בגילאי 75 ומעלה, בשנים האחרונות יש ירידה משמעותית בגיל, ויותר נשים בגילאי ה-50 ואף פחות מכך, מאובחנות עם סרטן השד. חשוב מאוד לא לוותר על הבדיקות, הן מצילות חיים. אני קוראת לכל הנשים בגילאי 50 עד 74 להגיע ולהיבדק".


התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • רק לחברות קופ"ח מאוחדת ?.
  הגב 26.02.24 12:34
 • אורח

יומיים לבחירות- כל הפרטים על הבחירות בקריית עקרון: מי המועמדים, קלפיות נגישות, פתקי ההצבעה, הנפקת ת.ז ביום הבחירות

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


ביום שלישי 27.2 ייצאו לדרך הבחירות לרשויות המקומיות (הצבעות החיילים החלו כבר ב20.2.24). על פי נתוני משרד הפנים כיום יש בישראל כ7.2 מיליון בעלי זכות בחירה ב241 רשויות מקומיות. במערכת הבחירות מועסקים כ50 אלף בעלי תפקיד ועלותה מוערכת בכמיליארד שקלים.

בבחירות לרשויות המקומיות מתמודדים 24,910 מועמדים בכ4,500 רשימות. 801 מתמודדים על תפקיד ראש הרשות. 83 נשים מתמודדות על תפקיד ראשת הרשות לעומת 718 גברים.

במידה והבחירות לא יוכרעו בסיבוב הראשון יתקיימו בחירות סיבוב שני ביום ראשון 10.3.24. לאור מצב הלחימה והצבעות בצה"ל, בתי חולים וקלפיות מיוחדות עתידות להיות יותר מ400 אלף מעטפות כפולות פי 4 ממה שהיה בבחירות הקודמות. בעקבות כך ייתכן כי התוצאות הסופיות יתפרסמו רק לקראת סוף השבוע.

אחוז ההצבעה בבחירות 2018 עמד על 60%

מי יכול להצביע

כל מי שנולדו לא יאוחר מ7.11.2006 טז חשוון התשס"ז והם רשומים כתושבי הרשות המקומית/מועצה אזורית במרשם אוכלוסין ביום שליפת פנקס הבוחרים.

שעות פעילות הקלפיות

יום הבחירות יהיה מקום הקלפי פתוח להצבעה, ללא הפסקה, החל מהשעה שבע בבוקר (07:00) ועד השעה עשר בלילה (22:00).
אם הגיעה השעה לסגירת מקום הקלפי להצבעה ועדיין ישנם ממתינים בתור הסמוך לכניסה אנשים שהגיעו טרם השעה 22:00, הללו יוכנסו ויורשו להצביע.
בישובים קטנים בהם יש עד 350 בוחרים, הקלפיות יהיו פתוחות החל מהשעה שבע בבוקר (07:00) ועד השעה שמונה בערב (20:00).


בימים אלו נשלחו הודעות הבוחר אל התושבים עם מיקום הקלפי אליו הם שייכים. כמו כן ניתן לבדוק את המיקום באתר משרד הפנים

לאיתור הקלפי בה אתם רשומים

https://www.gov.il/apps/moin/bocharim/


הצבעות של אנשים עם מוגבלות

אדם, שמפאת מצבו הגופני מוגבל בניידות והקלפי שבה הוא רשום אינה מוגדרת כנגישה, רשאי להצביע בכל קלפי שנקבעה כקלפי נגישה מיוחדת ברשות, במעטפה חיצונית. הקלפיות הנגישות יקבעו באתרים אשר נבדקו ונמצאו נגישים לבוחר המוגבל פיזית בניידותו, הן בכלי רכב והן ברגל, לרבות שלטי הכוונה למקום הקלפי.

מיקומי הקלפיות הנגישות המיוחדות ברשויות יפורסמו באתר הרשות המקומית ובפורטל הבחירות של משרד הפנים.

לאיתור קלפי נגישה לבעלי המוגבלות https://www.gov.il/he/Departments/DynamicCollectors/accessible-polling?skip=0

רשימת הקלפיות + הקלפיות הנגישות בקריית עקרוןהצבעות בבתי חולים/בתי סוהר

קלפי למאושפזים בבית חולים/בתי סוהר תהיה פתוחה להצבעה משעה 08:00 ועד השעה 20:00.

קלפי המוצבת בבית חולים שמספר המיטות בו נמוך מ- 200 תהיה פתוחה להצבעה משעה 08:00 ועד השעה 16:00.


לפרטים על הצבעה בבתי חולים https://bchirot-muni.moin.gov.il/content/72

לפרטים על הצבעה בבתי סוהר https://bchirot-muni.moin.gov.il/content/73


הצבעה בבתי אבות

דיירים בבתי דיור מוגן או בבתי אבות , זכאים להצביע בבחירות לרשויות המקומיות, בקלפי מיוחדת המוצבת במוסד שבו הם נמצאים, בתחום הרשות בה הם רשומים בפנקס הבוחרים. ההצבעה תתבצע באמצעות מעטפות חיצוניות.אמצעי זיהוי בקלפי

תעודת זהות רגילה/ביומטרית (אין חובה שתעודת הזהות תהיה בתוקף, אך התמונה צריכה להיות עדכנית).

דרכון ישראלי תקף או תעודת מעבר תקפה.

רישיון נהיגה ישראלי תקף.

תעודה צבאית אישית תקפה של חייל או קצין בשירות סדיר או בקבע, לא כולל תעודת מילואים.

תעודת מעבר תקפה הנושאת תמונה של בעל התעודה


הנפקת תעודות זהות ביום הבחירות

רשות האוכלוסין וההגירה נערכת ליום הבחירות לרשויות המקומיות, שייערך בתאריך 27.2.24, וכדי לאפשר לציבור להנפיק תעודות זהות לצורך הצבעה בבחירות, הודיע מנכ״ל רשות האוכלוסין וההגירה כי ביום הבחירות תיפתחנה 9 לשכות ברחבי הארץ.

הלשכות שתהיינה פתוחות:

ירושלים, נתיבות (נגב מערבי), אשדוד, בני ברק, כפר סבא, פתח תקוה, ראשון לציון, עפולה, קריות.

במה עליכם להצטייד?

דרכון (אם יש) ו-2 תמונות פספורט. במקרה של אובדן, יש להצטייד גם בכרטיס אשראי לתשלום.

השירות שיינתן בלשכות שתהיינה פתוחות יהיה לצורך הנפקת תעודות זהות בלבד.


שעות הפתיחה:

8:00-19:00

האם יש צורך לזמן תור מראש?

לא. ניתן להגיע ללא זימון תור מראש.

לפרטים על מיקום הלשכות ניתן להכנס לאתר הרשות: piba.gov.il


הליך ההצבעה

כל תושב מצביע בקלפי בשני פתקים:

פתק צהוב - לבחירת ראש הרשות אותו יש להכניס למעטפה הצהובה

פתק לבן - לבחירת הרשימה אותו יש להכניס למעטפה הצהובה


פתקי ההצבעה של קריית עקרון


לפרטים על המועמדים והרשימות המתמודדות בבחירות

https://bchirot-muni.moin.gov.il/myauthority


כל הפרטים על הליך הבחירות בפורטל הבחירות של משרד הפנים

https://bchirot-muni.moin.gov.il/פניות הציבור ואיתור קלפי- מענה אנושי

טלפון: 1-800-101975 או 073-2458358
שעות פעילות: ימים א'-ה' בין השעות 8:00-20:00.
יום ו' בין השעות 08:00-13:00.

ביום הבחירות 27.2.24 המוקד יפעל בין השעות 06:00-22:00.

השירות יינתן בשפות עברית, ערבית, אנגלית, רוסית ואמהרית.

איתור קלפי

שירות עצמי - מוקד טלפוני

טלפון: 1-800-101975 או 073-2458358
שעות פעילות: 24/7

שירות עצמי – מסרונים (SMS)

טלפון: 053-3801464
שעות פעילות: 24/7

שירות עצמי - וואטסאפ

טלפון: 053-3801464
שעות פעילות: 24/7תמונת המצב בקריית עקרון

נכון לינואר 2024 יש בקריית עקרון 11,263 תושבים מתוכם 8,461 הם בעלי זכות בחירה.

אחוז ההצבעה בבחירות 2018 עמד על 70.4%


מועמדים לרשות המועצה

מול חובב צברי מתמודדים 6 מתמודדים: בת החן גזאל, דוד בצלאל, תומר שוקר, מאיר בלעיש, אריק חדד ואילן ירימי.

למועצה מתמודדות 8 רשימות -7 מהן הם רשימות שמתמודדות גם לראשות המועצה וקרן שגב היא היחידה שמתמודדת רק למועצה.


ריצה של חברי מועצה

מתוך 11 חברי המועצה המכהנים יתמודדו 9 על קדנציה נוספת.

עזרא יעקובי ועו"ד ליטל ציבורי לביא אינם רצים בבחירות הקרובות.

בבחירות הקרובות נעשו איחודים וכן חלק מחברי המועצה החליטו לרוץ לבד. בת החן גזאל עזבה את רשימתו של חובב צברי ורצה באופן עצמאי.

דוד אבו התאחד עם דוד בצלאל ובכך קרן שגב תעמוד בראש הרשימה יד ביד בה היא ואבו רצו יחד בקדנציה הנוכחית.

אהרון (רוני) סאיג שבבחירות הקודמות נכנס למועצה יחד עם דוד בצלאל ופרש, החליט בבחירות הקרובות לרוץ יחד עם אילן ירימי ומוקם במקום השני.


ייצוג נשים

מתוך 7 הרשימות שתי נשים עומדות בראש רשימה: בת החן גזאל שגם מתמודדת על ראשות המועצה וקרן שגב שעומדת בראש רשימת יד ביד.

במקומות ריאלים 1-4 הוצבו 11 נשים

ברשימת חובב צברי הוצבה במקום השני רות לוי ובמקום הרביעי לינור מנאשרי

ברשימת אריק חדד הוצבה במקום השלישי מרינה גאורגב

ברשימת מאיר בלעיש הוצבה במקום השלישי אילנית גרדנה

בת החן גזאל עומדת בראש הרשימה והציבה במקום רביעי את מלכה לוי-מחפוד

אילן ירימי הציב במקום הרביעי את יעל הלוי נמי

תומר שוקר הציב במקום השני את אסנת לוי ובמקום הרביעי את חלי יעקובי

קרן שגב שעומדת בראש הרשימה הציבה במקום השלישי את גלית גל דואק


הרשימות המשוייכות למפלגת האם


אותיות בקלפישם הרשימהמפגת האם
קרית עקרוןבדור אחר בראשות מאיר בלעישעוצמה יהודית בראשות איתמר בן גביר
קרית עקרוןמחלהליכוד בראשות אילן ירימיהליכוד בהנהגת בינימין נתניהוחצ בתנופה בראשות חובב צברי שתיוצג באותיות חצ


1. חובב צברי

2. רות לוי

3. משה לוי

4. לינור מנאשרי

5. אביאל חריזי

6. אסף צברי

7. יעקב סבג


עקרון אחת בראשות אריק חדד שתיוצג באות א


1. אריק חדד

2. אבנר זינדני

3. מרינה גאורגב

4. אריה דרףדור אחר בראשות מאיר בלעיש שתיוצג באות ב


1. מאיר בלעיש

2. צורי יאמין

3. אילנית גרדנה

4. אדיר ברטי

5. אירינה אגרונוב בללוב

6. אביב גיל

7. יעקב בני

8. רעות יפת

9. ערן חדד

10. יעקב נמרודיכן לשינוי בראשות בת החן גזאל שתיוצג באות כ


1. בת-החן גזאל

2. גאלי כהן

3. שרון גריב

4. מלכה לוי-מחפוד
הליכוד בראשות אילן ירימי שתיוצג באותיות מחל


1. אילן ירימי

2. אהרן (רוני) סאיג

3. נעם מסגנאו מנסה

4. יעל הלוי נמי

5. קאלם קרן ממויהמנהיגות מהשטח בראשות תומר שוקר שתיוצג באותיות רף


1. תומר שוקר

2. אסנת לוי

3. מיכה אהרוני

4. חלי יעקובי

5. ליאת ציוני מורדתנועת לב בראשות בצלאל דוד שתיוצג באות ק1. בצלאל דוד

2. דוד אבו

3. יובל יעקב

4. גובזה גלעד בידגילו

5. יאיר דוד

6. אסף עמר

7. נהוראי גבריאל זריד ביד בראשות קרן שגב שתיוצג באותיות יד


1. קרן שגב

2. ארז דוד

3. גלית גל דואק

4. דניאל צח

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לקראת פורים משרד החינוך יצא בהנחייה להימנע להגיע לבתי הספר עם תחפושות העלולות לעורר פחד, בהלה או פגיעה באחר

תלמיד שיגיע לבית הספר או לגן הילדים בתחפושת שעלולה לאיים ולזרוע פחד או לפגוע ברגשותיהם של אחרים - יתבקש , בתאום עם ההורים, להחליף את התחפושת. מוסדות החינוך יעדכנו על כך מראש את ציבור ההורים והתלמידים בבית הספר או בגן הילדים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
דה שליט רחובות


לקראת חג הפורים הקרב ובא, בצל המלחמה, משרד החינוך מפרסם היום (א') הנחיות לצוותים החינוכיים בנוגע לאופי ציון החג במסגרות החינוך, בהתאם למציאות הביטחונית ולמאפייני התקופה הנוכחית.

המשרד ממליץ למנהלים ולמורים לקיים שיח עם קהילת התלמידים וההורים כיצד נכון לציין את החג, ולעודד את התלמידים והמשפחות ליטול חלק בשמחת החג, באופן ובסגנון שנכונים להן, מתוך כבוד והכרה בדאגה או בעצב שהן חוות. כמו כן, במסגרת ההנחיות, יש להקפיד להימנע מהגעה בתחפושות העלולות לעורר פחד, בהלה, או פגיעה באחר.

לאור זאת, כבר במהלך הימים הקרובים הצוותים החינוכיים ינהלו עם התלמידים שיח על התחפושת שבכוונתם לבחור, במטרה לחשוב יחד איתם כיצד לבחור תחפושת שתיתן להם ביטוי אישי יצירתי ומשמח, מבלי לסכן את המתחפשים ואת סביבתם. כמו כן, התלמידים נדרשים לגלות רגישות ואחריות אישית בבחירת התחפושת, כדי לא לפגוע באחר.

תלמיד שיגיע לבית הספר או לגן הילדים בתחפושת שעלולה לאיים ולזרוע פחד או לפגוע ברגשותיהם של אחרים - יתבקש , בתאום עם ההורים, להחליף את התחפושת. מוסדות החינוך יעדכנו על כך מראש את ציבור ההורים והתלמידים בבית הספר או בגן הילדים.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

יומיים לבחירות- כל הפרטים על הבחירות במזכרת בתיה מי המועמדים, איך מצביעים, קלפיות נגישות, הנפקת ת.ז ביום הבחירות

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


ביום שלישי 27.2 ייצאו לדרך הבחירות לרשויות המקומיות (הצבעות החיילים החלו כבר ב20.2.24). על פי נתוני משרד הפנים כיום יש בישראל כ7.2 מיליון בעלי זכות בחירה ב241 רשויות מקומיות. במערכת הבחירות מועסקים כ50 אלף בעלי תפקיד ועלותה מוערכת בכמיליארד שקלים.

בבחירות לרשויות המקומיות מתמודדים 24,910 מועמדים בכ4,500 רשימות. 801 מתמודדים על תפקיד ראש הרשות. 83 נשים מתמודדות על תפקיד ראשת הרשות לעומת 718 גברים.

בבחירות 2018 אחוז ההצבעה עמד על 60%

במידה והבחירות לא יוכרעו בסיבוב הראשון יתקיימו בחירות סיבוב שני ביום ראשון 10.3.24. לאור מצב הלחימה והצבעות בצה"ל, בתי חולים וקלפיות מיוחדות עתידות להיות יותר מ400 אלף מעטפות כפולות פי 4 ממה שהיה בבחירות הקודמות. בעקבות כך ייתכן כי התוצאות הסופיות יתפרסמו רק לקראת סוף השבוע.

מי יכול להצביע

כל מי שנולדו לא יאוחר מ7.11.2006 טז חשוון התשס"ז והם רשומים כתושבי הרשות המקומית/מועצה אזורית במרשם אוכלוסין ביום שליפת פנקס הבוחרים.


שעות פעילות הקלפיות

יום הבחירות יהיה מקום הקלפי פתוח להצבעה, ללא הפסקה, החל מהשעה שבע בבוקר (07:00) ועד השעה עשר בלילה (22:00).
אם הגיעה השעה לסגירת מקום הקלפי להצבעה ועדיין ישנם ממתינים בתור הסמוך לכניסה אנשים שהגיעו טרם השעה 22:00, הללו יוכנסו ויורשו להצביע.
בישובים קטנים בהם יש עד 350 בוחרים, הקלפיות יהיו פתוחות החל מהשעה שבע בבוקר (07:00) ועד השעה שמונה בערב (20:00).


בימים אלו נשלחו הודעות הבוחר אל התושבים עם מיקום הקלפי אליו הם שייכים. כמו כן ניתן לבדוק את המיקום באתר משרד הפנים

לאיתור הקלפי בה אתם רשומים

https://www.gov.il/apps/moin/bocharim/


הצבעות של אנשים עם מוגבלות

אדם, שמפאת מצבו הגופני מוגבל בניידות והקלפי שבה הוא רשום אינה מוגדרת כנגישה, רשאי להצביע בכל קלפי שנקבעה כקלפי נגישה מיוחדת ברשות, במעטפה חיצונית. הקלפיות הנגישות יקבעו באתרים אשר נבדקו ונמצאו נגישים לבוחר המוגבל פיזית בניידותו, הן בכלי רכב והן ברגל, לרבות שלטי הכוונה למקום הקלפי.

מיקומי הקלפיות הנגישות המיוחדות ברשויות יפורסמו באתר הרשות המקומית ובפורטל הבחירות של משרד הפנים.

לאיתור קלפי נגישה לבעלי המוגבלות https://www.gov.il/he/Departments/DynamicCollectors/accessible-polling?skip=0

רשימת הקלפיות + הקלפיות הנגישות במזכרת בתיההצבעות בבתי חולים/בתי סוהר

קלפי למאושפזים בבית חולים/בתי סוהר תהיה פתוחה להצבעה משעה 08:00 ועד השעה 20:00.

קלפי המוצבת בבית חולים שמספר המיטות בו נמוך מ- 200 תהיה פתוחה להצבעה משעה 08:00 ועד השעה 16:00.


לפרטים על הצבעה בבתי חולים https://bchirot-muni.moin.gov.il/content/72

לפרטים על הצבעה בבתי סוהר https://bchirot-muni.moin.gov.il/content/73


הצבעה בבתי אבות

דיירים בבתי דיור מוגן או בבתי אבות , זכאים להצביע בבחירות לרשויות המקומיות, בקלפי מיוחדת המוצבת במוסד שבו הם נמצאים, בתחום הרשות בה הם רשומים בפנקס הבוחרים. ההצבעה תתבצע באמצעות מעטפות חיצוניות.אמצעי זיהוי בקלפי

תעודת זהות רגילה/ביומטרית (אין חובה שתעודת הזהות תהיה בתוקף, אך התמונה צריכה להיות עדכנית).

דרכון ישראלי תקף או תעודת מעבר תקפה.

רישיון נהיגה ישראלי תקף.

תעודה צבאית אישית תקפה של חייל או קצין בשירות סדיר או בקבע, לא כולל תעודת מילואים.

תעודת מעבר תקפה הנושאת תמונה של בעל התעודה


הנפקת תעודות זהות ביום הבחירות

רשות האוכלוסין וההגירה נערכת ליום הבחירות לרשויות המקומיות, שייערך בתאריך 27.2.24, וכדי לאפשר לציבור להנפיק תעודות זהות לצורך הצבעה בבחירות, הודיע מנכ״ל רשות האוכלוסין וההגירה כי ביום הבחירות תיפתחנה 9 לשכות ברחבי הארץ.

הלשכות שתהיינה פתוחות:

ירושלים, נתיבות (נגב מערבי), אשדוד, בני ברק, כפר סבא, פתח תקוה, ראשון לציון, עפולה, קריות.

במה עליכם להצטייד?

דרכון (אם יש) ו-2 תמונות פספורט. במקרה של אובדן, יש להצטייד גם בכרטיס אשראי לתשלום.

השירות שיינתן בלשכות שתהיינה פתוחות יהיה לצורך הנפקת תעודות זהות בלבד.


שעות הפתיחה:

8:00-19:00

האם יש צורך לזמן תור מראש?

לא. ניתן להגיע ללא זימון תור מראש.

לפרטים על מיקום הלשכות ניתן להכנס לאתר הרשות: piba.gov.il


הליך ההצבעה

כל תושב מצביע בקלפי בשני פתקים:

פתק צהוב - לבחירת ראש הרשות אותו יש להכניס למעטפה הצהובה

פתק לבן - לבחירת הרשימה אותו יש להכניס למעטפה הצהובהלפרטים על המועמדים והרשימות המתמודדות בבחירות

https://bchirot-muni.moin.gov.il/myauthority


כל הפרטים על הליך הבחירות בפורטל הבחירות של משרד הפנים

https://bchirot-muni.moin.gov.il/פניות הציבור ואיתור קלפי- מענה אנושי

טלפון: 1-800-101975 או 073-2458358
שעות פעילות: ימים א'-ה' בין השעות 8:00-20:00.
יום ו' בין השעות 08:00-13:00.

ביום הבחירות 27.2.24 המוקד יפעל בין השעות 06:00-22:00.

השירות יינתן בשפות עברית, ערבית, אנגלית, רוסית ואמהרית.

איתור קלפי

שירות עצמי - מוקד טלפוני

טלפון: 1-800-101975 או 073-2458358
שעות פעילות: 24/7

שירות עצמי – מסרונים (SMS)

טלפון: 053-3801464
שעות פעילות: 24/7

שירות עצמי - וואטסאפ

טלפון: 053-3801464
שעות פעילות: 24/7
תמונת המצב במזכרת בתיה

נכון לינואר 2024 יש במזכרת בתיה 17,316 תושבים מתוכם 11,951 הם בעלי זכות בחירה.

אחוז ההצבעה בבחירות 2018 היה 72.98%

מול גבי גאון מתמודד אהוד אביר לב על ראשות המועצה

למועצה רצות 4 רשימות 2 של גבי גאון ואהוד אביר לב ועוד 2 רשימות חדשות הרצות למועצה בלבד של שמואל מימון ורן כהן.

מתוך 13 חברי המועצה המכהנים ירצו לקדנציה נוספת 8 חברי מועצה. יערה ישורון, יואב לאור, אסף הירשפלד, אריק לילינג ורוני פררו פורשים ולא רצים לקדנציה נוספת. מי שחוזרת היא שירי גונן מחזיקת תיק החינוך לשעבר.


ייצוג הנשים

בבחירות הקרובות אין אף רשימה שבראשה עומדת אישה. במקומות הריאליים 1-4 הוצבו 5 נשים

ברשימתו של גבי גאון הוצבו אפרת רובין ברד במקום השני ולימור פדלון במקום הרביעי.

ברשימתו של אהוד אביר לב הוצבה אופיר מור במקום השני

ברשימתו של רן כהן הוצבו יפית לחמני במקום השלישי ושירי גונן במקום הרביעי.


פתקי ההצבעה לרשימות במזכרת בתיה


רשימות המשויכות למפלגת האם


אותיות בקלפישם הרשימהמפלגת האם
מזכרת בתיהדגלביחד מסורתית חברתית בראשות שמואל מימוןדגל התורה
מתמודדים לראשות המועצה

רשימת משב בראשות גבי גאון שתיוצג באותיות כן


1. גבי גאון

2. אפרת רובין-ברד

3. שמואל משולם

4. לימור פדלון

5. דביר צמח

6. יעקב שטיינברג

7. לביאה צבי

8. חגית איסר


מל"י מגיע לכם יותר בראשות אהוד אביר לב שתיוצג באותיות זך


1.אהוד אביר לב

2. אופירה מור

3. אבי אברהם קרופרו

4. חגי הברי

5. חנה ברק

6. אייל טויטו

7. עינת חשין כהן

8. חיים חמוי


רשימות הרצות למועצה

ביחד מסורתית חברתית בראשות שמואל מימון שתיוצג באותיות דגל


1. שמואל מימון

2. יגאל לוגסי

3. ברהנו יאיר שטו

3. דוד בנודיז

4. שמעון פרידמן

5. מור בוקובזהמזכרת מתעוררת נבחרת ההורים והרשימה הליברלית בראשות רן כהן שתיוצג באותיות ער

1. רן כהן

2. אלעד אסרף

3. יפית לחמני

4. שירי גונן בן שמעון

5. יצחק אהרונוביץ

6. אורי בירמן

7. עמנואל אודריי

8. רונן צבי מנליס

9. אהד ישראל מרלין

10.עזרא יהודה

11. מיכל שירה שבת

12. עדי פאר

13. שני מרגלית זינדר

14. אשר טישלר


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

החל מיום חמישי 29.2 קניוני עופר ברחובות, תל אביב, רמת גן, פתח תקווה, נס ציונה ובילו סנטר יחלו במבצע איסוף תחפושות לחג הפורים שייתרמו לילדים ממשפחות מעוטות יכולת

העמדות לתרומת התחפושות יפעלו מיום חמישי ה 29.02.24 ועד יום חמישי 8.03.24, בשעות הפעילות של הקניון.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
צילום: עמית גאוטה


רשת קניוני עופר, המונה 18 קניונים ברחבי הארץ, יוצאת לקראת חג הפורים בפעילות חברתית למען עמותת "יד ביד", הפועלת בתמיכת משפחות מעוטות יכולת ברחבי הארץ. במסגרת הפרוייקט יוצבו ב – 18 קניונים עמדות מסירה לתחפושות שייתרמו ע"י ילדים, בני נוער והורים שמוזמנים להגיע לקניון הקרוב לביתם ולתרום את התחפושת שלהם, שהיא במצב טוב. בתום התקופה יאספו כל התחפושות, ימיינו ויועברו כתרומה לילדים ממשפחות שידם אינה משגת לתחפושות חדשות.

העמדות לתרומת התחפושות יפעלו מיום חמישי ה 29.02.24 ועד יום חמישי 8.03.24, בשעות הפעילות של הקניון.

הפעילות תערך ב - 18 קניונים ברחבי הארץ: קניון עופר רמת אביב, קניון עופר נהריה, עופר סנטר נוף הגליל, חוצות המפרץ אאוטלט, עופר הקריון – קריות, עופר גרנד קניון – חיפה, עופר חדרה, עופר השרון – נתניה, עופר הקניון הגדול - פ"ת, עופר סירקין –פ"ת, עופר מרום – רמת גן, עופר הגבעה – גבעת שמואל, עופר קניותר – נס ציונה, עופר רחובות, עופר בילו סנטר אאוטלט, עופר אדומים – מעלה אדומים, קניון עופר הראל, עופר גרנד קניון - באר שבע.לדברי טלי בראל מנהלת השיווק של קניוני עופר:

"במציאות קשה מנשוא בו משפחות רבות נמצאות במצב כלכלי בעייתי, כולל מאות אלפי משפחות מפונות מצפון הארץ ומדורמה, שלחלקן אין אפשרות לרכוש לילדיהם תחפושות חדשות, החלטנו לקראת פורים לחבור לעמותת "יד ביד" לאסוף אלפי תחפושות במצב תקין וטוב. אנו נדאג לאותם הילדים לתחפושות שוות על מנת שיוכלו להגיע לבית הספר ולגן מחופשים ומחוייכים בחג פורים זה". לדבריה: "לכל אחד בבית ש תחפושות בארון לעיתים אפילו שלא נלבשו, אנחנו קוראים לקהל הרחב להגיע ולתרום, עמלנו על הפרוייקט על מנת לתת לכל ילד תחושה של שמחה בלב".


מפעל החסד ‘יד ביד’ הוקם בשנת 2000, ע"י הרב יעקב גלוייברמן, בכדי לתת מענה ועזרה עבור אלפי משפחות נזקקות וקשות יום, ברחבי הארץ. כמו כן העמותה תומכת בעולים מחבר העמים לצד משפחות יוצאי אתיופיה ומשפחות ישראליות, אלמנות ויתומים, שמזלם לא שפר.


התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • מי זו השמאלית עם השורשים השחורים ?.
  הגב 25.02.24 18:56
 • אורח

ערב זומבה חגיגי במזכרת בתיה לכבוד חודש האשה - הזדמנות להמריץ את הלב ב-4 במרץ באולם ספורט רפנאל

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מועצה מקומית מזכרת בתיה


מועצה מקומית מזכרת בתיה מזמינה את תושבות המושבה לערב זומבה חגיגי במסגרת חודש האשה. הערב יתקיים ביום שני, ה-4 במרץ, בשעה 20:00, באולם ספורט רפנאל. המשתתפות ייהנו משיעור אירובי משחרר בהדרכת ליטל עובדיה, המשלב סגנונות ריקוד שונים ומתאים לכל אחת, ללא צורך בניסיון קודם או קואורדינציה מיוחדת. העלות למשתתפת היא 30 שקלים.

להרשמה לאירוע: https://bit.ly/zumba040324
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

החל מהיום (ראשון 25.2) תיפתח במרכז מפגשים מזכרת בתיה "גדלים עם מפגשים" סדרה ייחודית של שלושה מפגשים בנושא "התפתחות השפה" אצל פעוטות

יש לבצע הרשמה מראש

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מרכז מפגשים ייפתח היום ראשון (25.2) את "גדלים עם מפגשים" סדרה ייחודית של שלושה מפגשים בנושא "התפתחות השפה" עם הגב' הדר-הודיה ניסן, קלינאית תקשורת בעלת ותק של 12 שנה אשר מלווה את מעונות מפגשים.

במהלך הפגישות תקבלו כלים פשוטים וידע מעשי על הדרך המומלצת לדבר עם ילדיכם כך שיצליחו לממש את הפוטנציאל שלהם בהתפתחות השפה. פעוט שמסוגל להביע את עצמו ומרגיש שמבינים אותו, בונה בסיס רגשי חזק יותר אשר ילווה אותו כל חייו.

הפגישות תתקיימנה בחדר ניצן, במרכז קהילתי מפגשים בתאריכים 25/2, 7/4, 4/6 בשעה 20.15. מחיר לסדרת מפגשים 100 ש"ח.

הטבה מיוחדת להורי מעונות ברוש וחמניה - כניסה חופשית בהרשמה מראש!

מידע נוסף והרשמה כאן: http://tinyurl.com/2p8vwppe

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

המיזם "הורות בסלון" יתקיים במזכרת בתיה במסגרת "שבוע החינוך במושבה" ביום ראשון, 17 במרץ, בשעה 20:30

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מועצה מקומית מזכרת בתיה


המיזם הקהילתי "הורות בסלון" מגיע למזכרת בתיה במסגרת "שבוע החינוך במושבה". ביום ראשון ה-17 במרץ, בשעה 20:30, יתקיים ערב "הורות בסלון" בו יתארחו מומחי הורות בסלוני תושבים ויעבירו הרצאות בנושאים שונים ומגוונים של הורות.

ענבל רוט תדבר על "הורות בעידן הדיגיטלי", נועה שחר תדבר על "שיח רגשי במשפחה", ומיכל נויפלד תדבר על "מיניות בריאה בגיל הרך".

המעוניינים מוזמנים לבחור את המפגש שמעניין אותם, להירשם בטופס המקוון ולהגיע להתארח בסלון הרלוונטי. לינק להרשמה.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הממשלה אישרה את תוכנית הקמת שישה מסופי תחבורה ציבורית כששלושה מתוכם יוקמו בקריית עקרון ויבנה

המתחמים יכללו: עמדות טעינה לאוטובוסים, חניות תפעוליות לאוטובוסים, חדרי מנוחה לנהגים ומבנים טכניים, עמדות להעלאת והורדת נוסעים, מתחמי מעבר בין אמצעי תחבורה שונים – אוטובוסים, תחנות מטרו ותחנות רכבת, מבנים לשירות הנוסעים, חניוני חנה וסע שבילי וחניות אופניים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
מסוף ביבנה הדמייה מנספלד קהת אדריכלים


התוכנית האסטרטגית לשיפור, הרחבת וחשמול מסופי התחבורה הציבורית בישראל עלתה השבוע עוד שלב, כשהממשלה אישרה את תת"ל 135- התוכנית כוללת הקמת שישה מתחמי תחבורה ציבורית נוספים במרכז הארץ.
אישור תוכנית זו מגיע אחרי שכבר אושרו תת"ל 120, תת"ל 121 (הקמת מסופים וחניונים לתחבורה ציבורית )ותת"ל 130 (הקמת מתקנים להטענת אוטובוסים חשמליים). המתחמים החדשים יוקמו ברעננה, ראש העין, רמת גן, קריית עקרון ושניים ביבנה. לדברי נתיבי איילון המטרה בהקמתם היא תוספת משמעותית של אוטובוסים חשמליים שיסייעו להעלאת היקף השימוש בתחבורה ציבורית, חשמלית ונקייה בישראל.
המתחמים יכללו: עמדות טעינה לאוטובוסים, חניות תפעוליות לאוטובוסים, חדרי מנוחה לנהגים ומבנים טכניים, עמדות להעלאת והורדת נוסעים, מתחמי מעבר בין אמצעי תחבורה שונים – אוטובוסים, תחנות מטרו ותחנות רכבת, מבנים לשירות הנוסעים, חניוני חנה וסע שבילי וחניות אופניים.


מתחם עקרון - רחובות

על פי התכנון המתחם בקריית עקרון יוקם בגבול שבין קריית עקרון לרחובות - באזור בו יעבור קו המטרו העתידי. מדובר על שטח עבור כ 100 עמדות אוטובוסים שעתיד להתפרס על 13 דונם.


בעיר יבנה יוקמו שני מתחמים מתחם הסמוך לתחנת הרכבת וחניון לילה במחלף יבנה בשטח של 28 דונם וכ16 דונם. המתחמים יכללו עמדות חנייה וטעינה לאוטובוסים, חנה וסע, חדרי מנוחה לנהגים ועוד.


מנתיבי איילון נמסר:
נמשיך לקדם יחד עם משרד התחבורה והבטיחות בדרכים מסופי תחבורה ציבורית עבור משתמשי הדרך, כחלק ממימוש תוכניות אסטרטגיות, מתקדמות וידידותיות לסביבה ברחבי הארץ, שיהפכו את חוויית הנסיעה של כולנו לטובה יותר.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מועצה מקומית מזכרת בתיה מזמינה בעלי עסקים להשתתף במיזם "הורות על הבר" ברשויות אשכול שורק דרומי כולל מזכרת בתיה, קריית עקרון, גדרה, בני עייש, קריית מלאכי, מ.א. ברנר, מ.א. יואב, מ.א. באר טוביה, מ.א. חבל יבנה ומ.א. נחל שורק.

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מועצה מקומית מזכרת בתיה


מועצה מקומית מזכרת בתיה מזמינה בעלי ובעלות עסקים בתחומי הברים, בתי קפה, מסעדות ועגלות קפה להשתתף במיזם "הורות על הבר". המיזם יכלול סדרת הרצאות של מיטב מדריכות ומדריכי הורים בנושאי ליבה בגיל הרך, אשר יתקיימו בעסקים השונים ברשויות אשכול שורק דרומי, כולל מזכרת בתיה, קריית עקרון, גדרה, בני עייש, קריית מלאכי, מ.א. ברנר, מ.א. יואב, מ.א. באר טוביה, מ.א. חבל יבנה ומ.א. נחל שורק.

הקריטריונים להשתתפות במיזם כוללים:

 • מסעדות ו/או ברים בעלי רשיון עסק או בתהליך תקין של רשיון עסק.
 • יכולת לארח בין 20 ל-40 אנשים במקום בו זמנית.
 • הצעת הטבה מצד המסעדה/הבר לתושבים שיגיעו לפעילות באותו הערב.
 • המסעדה/הבר חייבת להימצא בתחומי רשויות האשכול ולהיות פתוחה בשעות הערב.

לפרטים נוספים והגשת מועמדות, ניתן לבקר בלינק הבא: לחצו כאן.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הסתיים פרוייקט החלפת הפחים בקריית עקרון

החל מעתה ובמשך השלוש השנים הבאות כלל האחריות בנוגע לפחים היא באחריות הקבלן, לכל פניה בנושא הפח שסופק נא לפנות מוקד העירוני 106.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


כחלק מתוכנית "רואים ירוק בעיניים", הכוללת את שיפור השירות לתושב ומתן שירותי תברואה מיטביים, המועצה יצאה במבצע החלפת פחים ברחבי היישוב כולו. לאחר חודשיים הוחלפו כלל הפחים ביישוב לזכאים. במסגרת התכנית החולפו הפחים לפחים ירוקים ממותגים בגודל 240 ליטר בכלל היישוב.

תושבים המעוניינים לרכוש פח נוסף בעלות של 200 ש"ח מוזמנים לפנות ל*גבייה*.

החל מעתה ובמשך השלוש השנים הבאות כלל האחריות בנוגע לפחים היא באחריות הקבלן, לכל פניה בנושא הפח שסופק נא לפנות מוקד העירוני 106.

לפרטים נוספים בנוגע לנוהל ניהול פחי אשפה >>> https://did.li/Ja0w5
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • פחים חדשים זה יפה. הבעיה היא בקבלן הפינוי. לא הופכים את הפחים בכל פינוי. אין מעקב של המועצה אחרי הקבלן הוא עושה מה שהוא רוצה. המדרכות מלאות בפחי אשפה וחתולים שחוגגים שם שלא מוחזרים למקומות המסתור שלהם וזה לא נעקף על התושבים ועל עובדי קבלן הפינוי. מחפשים איכות סביבה זה לא על המדרכות.
  הגב 22.02.24 17:54
 • אורח

שבוע החינוך הראשון במזכרת בתיה: פעילויות לכל המשפחה במוסדות החינוך, תנועות הנוער והקהילה הכוללים הפעלות, סדנאות, הרצאות, טקסים, טורנירי ספורט, דלת פתוחה, במת תוצרת, יום הפוך, כיתת גיל שלישי, הפסקות פעילות, ופסיכולוגיה בכפר.

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מועצה מקומית מזכרת בתיה


תושבות ותושבים, הורים, נוער, תלמידות ותלמידים של מזכרת בתיה, קריית עקרון והמושבים מוזמנים להשתתף בשבוע החינוך הראשון שיתקיים בעיר בין התאריכים 12/3-24/3. האירוע יכלול מגוון פעילויות במוסדות החינוך כגון הפעלות, סדנאות, הרצאות, טקסים, טורנירי ספורט, דלת פתוחה, במת תוצרת, יום הפוך, כיתת גיל שלישי, הפסקות פעילות, ופסיכולוגיה בכפר.

בתנועות הנוער יתקיימו הפעלות, הפסקות פעילות, משחקים של פעם בגינות הציבוריות, טדים וקבלת שבת. כמו כן, הקהילה תוכל ליהנות מערב הורות בסלון, סדנת חוסן ומוגנות, תחרות "הנואם הצעיר", טקס "הפעיל המצטיין" ויקירי החינוך, הופעות והצגות במרכז הקהילתי, סדנאות בינה מלאכותית, מקהלה וקונצרט, הצעת מיזמי חינוך, ומוזיאון פתוח.

בנוסף, פסטיבל מעשים טובים ילווה את התושבים בקהילה, במוסדות החינוך ובתנועות הנוער. המועצה מזמינה את התושבים לעקוב אחר הפרסומים השוטפים בערוצי המועצה ובהודעות ממוסדות החינוך ולהגיע לקחת חלק באירועים השונים.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בשנת 2023 לא הוגש אף כתב אישום ב 35 תיקים שנפתחו בגין גניבות רכבים במזכרת בתיה וקריית עקרון

כך עולה מנתוני התנועה לחופש המידע שמפרסמת את נתוני משטרה על גניבות הרכבים בישראל וכן מהן הדגמים שנגנבו הכי הרבה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


התנועה לחופש המידע מפרסמת בימים אלו את נתוני גניבות הרכבים בישראל. התנועה פנתה למשטרת ישראל לקבלת נתונים על גניבות הרכבים בישראל הכוללים את דגמי הרכבים שנגנבו, מספר התיקים בהם נפתח תיק בתחנות המשטרה (על פי תחנה ועל פי יישוב) וכן מעורבות פלסטינים בגניבות. הנתונים מתייחסים לתקופה שבין 2018 ועד סוף מאי 2023.

בין בשנים 2017-2023 נגנבו קרוב ל85 אלף רכבים כאשר אלו הדגמים שנגנבו הכי הרבה

חברהדגם
מזדה יפן3
טויוטה יפןCOROLLA
טויוטה טורקיהCOROLLA
יונדאי קוריאהI25
קיה קוריאהPICANTO
מזדה יפןCXבין השנים 2018-2023 נפתחו 1,500 תיקים בגין גניבת רכבים בתחנת רחובות האחראית על מזכרת בתיה וקריית עקרון.


סה"כ תיקים שנפתחותיקים שנפתחו עם כתב אישום
2023מזכרת בתיה 20
קריית עקרון 15
מזכרת בתיה 0
קריית עקרון 0
2022מזכרת בתיה 35
קריית עקרון 31
מזכרת בתיה 1
קריית עקרון 2
2021מזכרת בתיה 15
קריית עקרון 21

מזכרת בתיה 0

קריית עקרון 0

2020מזכרת בתיה 7
קריית עקרון 13
מזכרת בתיה 1
קריית עקרון 0
2019מזכרת בתיה 8
קריית עקרון 21
מזכרת בתיה 0
קריית עקרון 0
2018מזכרת בתיה 13
קריית עקרון 19
מזכרת בתיה 0
קריית עקרון 1

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פסולת בניין מבסיס צבאי הושלכה בשטחי המועצה אזורית ברנר על ידי קבלן שעבד בבסיס צבאי

מערכת האתר | | תגובות: 0
מ. א ברנר; דוברות המשטרה


פסולת בניין במשקל מאות ק"ג הושלכה באופן פיראטי במרחב הציבורי במועצה אזורית ברנר על ידי קבלן שעבד בבסיס צבאי. ראש מועצה אזורית ברנר ויו"ר איגוד ערים לאיכות הסביבה אשדוד-חבל יבנה, דורון שידלוב, דורשים להשלים את חקיקת החוק הייעודי לפסולת בנייה כדי לצמצם את מפגעי הפסולת בשטחים הפתוחים ולהגביר את האכיפה.

המפגע הסביבתי נגרם כאשר קבלן שעבד עם משרד הביטחון שפך תכולת עשרות משאיות של פסולת בניין בשטח פתוח בסמוך לכביש 40. פקח המועצה הבחין בערמות הפסולת וגילה בהן מסמכים רפואיים של חיילים. הפקח איתר את הקבלן, שכבר נקנס בעבר על ידי המועצה על השלכת פסולת באופן לא חוקי, והקבלן פינה את הפסולת מהשטח.

בעקבות המקרה, נפתחה חקירה פלילית על ידי מרכז צוות האכיפה המחוזי במשטרה הירוקה של המשרד להגנת הסביבה. שידלוב פנה לשרה להגנת הסביבה עידית סילמן וליו"ר ועדת הפנים והגנת הסביבה של הכנסת חה"כ יעקב אשר בדרישה להשלים את חקיקת חוק ייעודי לפסולת בנייה, וכן פנה למנכ"ל משרד הביטחון לפעול למניעת השלכת פסולת בניין באופן לא חוקי מבסיסי צה"ל.

החוק הייעודי לפסולת בנייה עבר קריאה ראשונה בכנסת במהלך שנת 2018, אך חקיקתו לא הושלמה מאז. שידלוב ציין כי השלכת פסולת בניין באופן לא מוסדר במרחב הציבורי מהווה עבירה על החוק, פוגעת באיכות חיי התושבים ובטבע, וקרא להשלמת החקיקה.


צילומים:מ. א ברנר; דוברות המשטרההתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אולפנת פלך מזמינה את בני הגיל השלישי בקריית עקרון להצטרף לכיתת הותיקים של בית הספר

הלימודים מתקיימים בימי ראשון וחמישי.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
אולפנת פלך


מועצת קריית עקרון מזמינה את בני הגיל השלישי להצטרף לפעילות כיתת כיתת הוותיקים באולפנת פלך. כיתת אזרחים ותיקים לחזרה לאחרונה לפעילות בה נהנים המשתתפים מהרצאות, פעילויות העשרה וטיולים.

הלימודים מתקיימים בימי ראשון וחמישי באולפנת פלך ע"ש רות קורמן קרית עקרון.

לפרטים נוספים והצטרפות 050-2424334

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בחודשים הקרובים עתידות להתחיל העבודות להקמת המרכז המסחרי החדש בשכונת בר לב מזכרת בתיה

ראש המועצה, גבי גאון: סוף סוף לאחר שנים ארוכות יוצאים לדרך. כמה נוח שיש סופר, בית קפה וחנויות קרוב לבית. תודה גדולה ליו"ר זמורה, אלון יוניאן, על השותפות לפיתוחה של המושבה וליזם, ינון שפרן, על האמון במזכרת בתיה. שיהיה לכולנו בהצלחה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


לאחר תהליך ארוך הסתיים הבוקר התהליך התכנוני להקמת מרכז מסחרי בשכונה ממול לגן הציבורי ע"ש דבורה עומר. העבודות יחלו בחודשיים הקרובים

על פי התכנון המרכז עתיד לקום בסמוך לגינת דבורה עומר, בגובה של 3 קומות שישמשו למסחר ולתעסוקה (משרדים) וחניון תת קרקעי. בחוות הדעת על התוכנית נכתב כי המרכז המסחרי ייתן מענה לתושבי השכונה ויהווה מקום מפגש חברתי עבורם, כמו כן תושבי מזכרת יוכלו לשכור במקום משרדים שיאפשרו להם לעבוד קרוב לבית.

ראש המועצה, גבי גאון:


סוף סוף לאחר שנים ארוכות יוצאים לדרך. כמה נוח שיש סופר, בית קפה וחנויות קרוב לבית. תודה גדולה ליו"ר זמורה, אלון יוניאן, על השותפות לפיתוחה של המושבה וליזם, ינון שפרן, על האמון במזכרת בתיה. שיהיה לכולנו בהצלחה.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בחירות 2024! כל הפרטים על הליך הבחירות לרשויות המקומיות איך מצביעים, היכן הקלפי שלי, הנפקת ת.ז ביום הבחירות ועוד

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 12


ביום שלישי 27.2 ייצאו לדרך הבחירות לרשויות המקומיות (הצבעות החיילים החלו כבר ב20.2.24). על פי נתוני משרד הפנים כיום יש בישראל כ7.2 מיליון בעלי זכות בחירה ב241 רשויות מקומיות. במערכת הבחירות מועסקים כ50 אלף בעלי תפקיד ועלותה מוערכת בכמיליארד שקלים.

בבחירות לרשויות המקומיות מתמודדים 24,910 מועמדים בכ4,500 רשימות. 801 מתמודדים על תפקיד ראש הרשות. 83 נשים מתמודדות על תפקיד ראשת הרשות לעומת 718 גברים.

במידה והבחירות לא יוכרעו בסיבוב הראשון יתקיימו בחירות סיבוב שני ביום ראשון 10.3.24. לאור מצב הלחימה והצבעות בצה"ל, בתי חולים וקלפיות מיוחדות עתידות להיות יותר מ400 אלף מעטפות כפולות פי 4 ממה שהיה בבחירות הקודמות. בעקבות כך ייתכן כי התוצאות הסופיות יתפרסמו רק לקראת סוף השבוע.


שעות פעילות הקלפיות

יום הבחירות יהיה מקום הקלפי פתוח להצבעה, ללא הפסקה, החל מהשעה שבע בבוקר (07:00) ועד השעה עשר בלילה (22:00).
אם הגיעה השעה לסגירת מקום הקלפי להצבעה ועדיין ישנם ממתינים בתור הסמוך לכניסה אנשים שהגיעו טרם השעה 22:00, הללו יוכנסו ויורשו להצביע.
בישובים קטנים בהם יש עד 350 בוחרים, הקלפיות יהיו פתוחות החל מהשעה שבע בבוקר (07:00) ועד השעה שמונה בערב (20:00).


בימים אלו נשלחו הודעות הבוחר אל התושבים עם מיקום הקלפי אליו הם שייכים. כמו כן ניתן לבדוק את המיקום באתר משרד הפנים

לאיתור הקלפי בה אתם רשומים

https://www.gov.il/apps/moin/bocharim/


הצבעות של אנשים עם מוגבלות

אדם, שמפאת מצבו הגופני מוגבל בניידות והקלפי שבה הוא רשום אינה מוגדרת כנגישה, רשאי להצביע בכל קלפי שנקבעה כקלפי נגישה מיוחדת ברשות, במעטפה חיצונית. הקלפיות הנגישות יקבעו באתרים אשר נבדקו ונמצאו נגישים לבוחר המוגבל פיזית בניידותו, הן בכלי רכב והן ברגל, לרבות שלטי הכוונה למקום הקלפי.

מיקומי הקלפיות הנגישות המיוחדות ברשויות יפורסמו באתר הרשות המקומית ובפורטל הבחירות של משרד הפנים.

לאיתור קלפי נגישה לבעלי המוגבלות https://www.gov.il/he/Departments/DynamicCollectors/accessible-polling?skip=0הצבעות בבתי חולים/בתי סוהר

קלפי למאושפזים בבית חולים/בתי סוהר תהיה פתוחה להצבעה משעה 08:00 ועד השעה 20:00.

קלפי המוצבת בבית חולים שמספר המיטות בו נמוך מ- 200 תהיה פתוחה להצבעה משעה 08:00 ועד השעה 16:00.


לפרטים על הצבעה בבתי חולים https://bchirot-muni.moin.gov.il/content/72

לפרטים על הצבעה בבתי סוהר https://bchirot-muni.moin.gov.il/content/73


הצבעה בבתי אבות

דיירים בבתי דיור מוגן או בבתי אבות , זכאים להצביע בבחירות לרשויות המקומיות, בקלפי מיוחדת המוצבת במוסד שבו הם נמצאים, בתחום הרשות בה הם רשומים בפנקס הבוחרים. ההצבעה תתבצע באמצעות מעטפות חיצוניות.אמצעי זיהוי בקלפי

תעודת זהות רגילה/ביומטרית (אין חובה שתעודת הזהות תהיה בתוקף, אך התמונה צריכה להיות עדכנית).

דרכון ישראלי תקף או תעודת מעבר תקפה.

רישיון נהיגה ישראלי תקף.

תעודה צבאית אישית תקפה של חייל או קצין בשירות סדיר או בקבע, לא כולל תעודת מילואים.

תעודת מעבר תקפה הנושאת תמונה של בעל התעודה


הנפקת תעודות זהות ביום הבחירות

רשות האוכלוסין וההגירה נערכת ליום הבחירות לרשויות המקומיות, שייערך בתאריך 27.2.24, וכדי לאפשר לציבור להנפיק תעודות זהות לצורך הצבעה בבחירות, הודיע מנכ״ל רשות האוכלוסין וההגירה כי ביום הבחירות תיפתחנה 9 לשכות ברחבי הארץ.

הלשכות שתהיינה פתוחות:

ירושלים, נתיבות (נגב מערבי), אשדוד, בני ברק, כפר סבא, פתח תקוה, ראשון לציון, עפולה, קריות.

במה עליכם להצטייד?

דרכון (אם יש) ו-2 תמונות פספורט. במקרה של אובדן, יש להצטייד גם בכרטיס אשראי לתשלום.

השירות שיינתן בלשכות שתהיינה פתוחות יהיה לצורך הנפקת תעודות זהות בלבד.


שעות הפתיחה:

8:00-19:00

האם יש צורך לזמן תור מראש?

לא. ניתן להגיע ללא זימון תור מראש.

לפרטים על מיקום הלשכות ניתן להכנס לאתר הרשות: piba.gov.il


הליך ההצבעה

כל תושב מצביע בקלפי בשני פתקים:

פתק צהוב - לבחירת ראש הרשות אותו יש להכניס למעטפה הצהובה

פתק לבן - לבחירת הרשימה אותו יש להכניס למעטפה הצהובה


לפרטים על המועמדים והרשימות המתמודדות בבחירות

https://bchirot-muni.moin.gov.il/myauthority


כל הפרטים על הליך הבחירות בפורטל הבחירות של משרד הפנים

https://bchirot-muni.moin.gov.il/פניות הציבור ואיתור קלפי- מענה אנושי

טלפון: 1-800-101975 או 073-2458358
שעות פעילות: ימים א'-ה' בין השעות 8:00-20:00.
יום ו' בין השעות 08:00-13:00.

ביום הבחירות 27.2.24 המוקד יפעל בין השעות 06:00-22:00.

השירות יינתן בשפות עברית, ערבית, אנגלית, רוסית ואמהרית.

איתור קלפי

שירות עצמי - מוקד טלפוני

טלפון: 1-800-101975 או 073-2458358
שעות פעילות: 24/7

שירות עצמי – מסרונים (SMS)

טלפון: 053-3801464
שעות פעילות: 24/7

שירות עצמי - וואטסאפ

טלפון: 053-3801464
שעות פעילות: 24/7

התפרסמו 12 תגובות לכתבה.
 • גנץ לא הצביע אתמול בעד העפת כסיף הרחובותי מהכנסת. כסיף פועל נגד ישראל. גנץ עוזר לו על ידי השארתו בכנסת ואנחנו משלמים לו עשרות אלפי שקלים בחודש. גנץ תומך ביניב. לא בוחרים ביניב. מ.ש.ל.
  הגב 21.02.24 17:41
 • האם יום הבחירות יום שבתון?
  הגב 21.02.24 17:46
 • כולנו עם מתן דיל. התקווה האחרונה של העיר שלנו.
  הגב 21.02.24 17:53
 • לא לתמוך בנציגי יש עתיד ובנציגי כחול לבן שנתנו רוח גבית לעופר כסיף וחבר מרעיו בכדי שבעתיד יקימו איתו קואליציה בושה
  הגב 21.02.24 18:26
 • נשמה לא קשור לבחירות מקומיות בשום צורה
  23.02.24 09:32
 • מה זאת אומרת בחירת הרשימה במעטפה הלבנה(מה אני צריכה לבחור)
  הגב 21.02.24 20:16
 • מתן דיל
  21.02.24 23:29
 • מי מבטיח ניקיון בעיר המזבלה שלנו?
  הגב 21.02.24 21:37
 • זוהר בלום שם על זה דגש אם אני לא טועה גם מרקוביץ' מתייחס לזה
  23.02.24 09:30
 • ראש עיר אשכנזי
  הגב 22.02.24 12:10
 • כתוב להכניס את שני הפתקים למעטפה הצהובה...
  הגב 24.02.24 18:07
 • למה רק שניים?רציתי יותר
  26.02.24 10:58
 • אורח

הערב 21.2 יתקיים יריד במתנ"ס קריית עקרון עם מבחר מוצרים שיצרו אנשים עם צרכים מיוחדים ובסיום תתקיים הופעה של להקת שלווה

הכניסה למופע היא רק למי שביצע הרשמה מראש..

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


הערב, יום רביעי, 21.2 בין השעות 18:00-20:00 יתקיים במתנ"ס שבשבט יריד דוכנים שכל הכנסותיו לטובה לרגל חודש פברואר יוצא מן הכלל.

ביריד תוכלו למצוא מגוון מוצרים שאנשים עם צרכים מיוחדים יצרו: סבונים, יצירה, תכשיטים ועוד. בנוסף תוקם עמדת קפה בראשית המופעל ע"י צעירים עם צרכים מיוחדים מהוסטל בראשית בה יוכלו התושבים ליהנות מקפה ומאפה במחיר סמלי. בסיום היריד יתחיל המופע של להקת שלווה באולם העליון (הכניסה למופע לרשומים מראש).
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

קריית עקרון מובסת על ידי בני יצאלאל

קריית עקרון נותרה במקום השני כשהמרחק בינה לבין מעלה אדומים גדל ל8 נק'. בית שמש שנמצאת במקום השלישי נמצאת בהפרש של נקודה אחת בלבד וחסרים לה שני משחקים להשלמה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מכבי קריית עקרון מובסת על ידי בני יצאלאל.

אמש התקיים משחק הליגה של מכבי קריית עקרון מול השכנה מרחובות שהביסה את עקרון בתוצאה 1:5. עקרון הייתה הראשונה לעלות ליתרון משער של קסלסי עדי 20 שקבע את תוצאת המחצית. השינוי הגיע במחצית השנייה בה בני יצאלאל חזרה למשחק והבקיעה 5 שערים ולקחה את הניצחון מעקרון. ההפסד פוגע במאבקה של הקבוצה להישאר במאבק עליית הליגה. קריית עקרון נותרה במקום השני כשהמרחק בינה לבין מעלה אדומים גדל ל8 נק'. בית שמש שנמצאת במקום השלישי נמצאת בהפרש של נקודה אחת בלבד וחסרים לה שני משחקים להשלמה.

במחזור הקרוב עקרון תהיה חופשית- המשחק הבא מכבי קריית עקרון אשר - מ.כ. אשדוד סיטי
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תלמידי קריית החינוך ברנקו וייס זכו בפרסים בדיבייט TIMEMUN באבן יהודה: עדי אסתר לחמי - עיתונאית מצטיינת, עילי שקליאר - קריאה לשבח, גלעד רבל - נציג יוצא מן הכלל, רותם וייס - נציגה יוצאת מן הכלל

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק קריית החינוך ברנקו וייס


תלמידי קריית החינוך ברנקו וייס ע"ש יצחק רבין ממזכרת בתיה חזרו עם פרסים מהדיבייט TIMEMUN שהתקיים במשך יומיים באבן יהודה. התחרות כללה כ-400 משתתפים, ובין הזוכים מבית הספר:

 • עדי אסתר לחמי - עיתונאית מצטיינת
 • עילי שקליאר - קריאה לשבח
 • גלעד רבל - נציג יוצא מן הכלל
 • רותם וייס - נציגה יוצאת מן הכלל

במהלך הדיבייט, עסקו התלמידים בדיונים על נושאים חשובים הקשורים בחיי היום יום ובפתרון סכסוכים בין לאומיים. הם גם הכירו אנשים חדשים ולמדו דברים חדשים.

התלמידים מודים לבית הספר האמריקאי הבין לאומי על אירוח המשלחת, ולסטיבן וגיל, המובילים של הדיבייט. תודה מיוחדת מוענקת גם לשרמיאן על הובלת המשלחת ולרווית וגנר ומיכל זוהר על הסיוע והעזרה.

הכתבה נערכה על ידי עדי אסתר לחמי.


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

יריד דוכנים במתנס שבשבט ב-21 בפברואר: מוצרים מיוחדים על ידי אנשים עם צרכים מיוחדים וקפה בראשית במחיר סמלי

| | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מתנס קרית עקרון שבשבט


מחר, יום רביעי, ה-21 בפברואר, בין השעות 18:00-20:00, יתקיים במתנס שבשבט יריד דוכנים שכל הכנסותיו מיועדות לטובת חודש פברואר המיוחד. היריד יציע מגוון מוצרים שנוצרו על ידי אנשים עם צרכים מיוחדים.

בלובי המתנס, הקהל יוכל לבקר בקפה בראשית, המופעל על ידי צעירים עם צרכים מיוחדים מהוסטל בראשית, וליהנות מקפה ומאפה במחיר סמלי. הכניסה ליריד היא חופשית והקהל מוזמן להגיע ולתמוך ביוזמה.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בימים רביעי עד מוצ"ש 21-24.2 רכבת מזכרת בתיה תיסגר לפעילות

לרשות הנוסעים יעמדו שאטלים בין רחובות ללוד ובין לוד לבאר יעקב בשני הכיוונים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
מ.מ מזכרת בתיה


בשל עבודות תשתית ותחזוקה, החל מיום רביעי, 21.2.24 ועד מוצ"ש, 24.2.24 (כולל), יחולו שינויים בתנועת הרכבות ולא תתאפשר נסיעה רציפה ברכבת בין ת"א ובאר שבע, בית שמש ורחובות.

 • רכבות בקו באר שבע - נהריה - תופעלנה במתכונת מפוצלת: בין תחנות באר שבע וקריית מלאכי יואב בלבד, ובין תחנות לוד ונהריה בלבד. הרכבות לא תופעלנה בין תחנות קריית מלאכי יואב ולוד (בשל כך לא תתאפשר נסיעה רציפה בין באר שבע ות"א)- רכבת מזכרת בתיה תהיה סגורה לפעילות.

 • רכבות בקו באר שבע - ת"א סבידור מרכז - תופעלנה בין תחנות באר שבע וקריית מלאכי יואב בלבד.

 • רכבות בקו באר שבע - כרמיאל - תופעלנה בין תחנות לוד וכרמיאל בלבד.

 • רכבות בקו אשקלון - בנימינה - תופעלנה במתכונת מפוצלת: בין תחנות אשקלון ורחובות בלבד, ובין תחנות לוד ובנימינה.


לרשות הנוסעים יעמדו שאטלים בין רחובות ללוד ובין לוד לבאר יעקב בשני הכיוונים

לפרטים נוספים https://www.rail.co.il/?page=changes-lod-and-south-210224
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום שלישי 20.3 תוצג במרכז מפגשים מזכרת בתיה הצגת הילדים הכוכבים של סבא

ההצגה מיועדת לגילאי גן עד ג'.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מרכז מפגשים מזמין את התושבים להצגת הילדים הכוכבים של סבא - הצגה ישראלית מקורית לילדים של "תיאטרון השעה" בליווי שירי המופת והלהיטים הגדולים והאהובים של המוזיקאית והמלחינה נורית הירש. חבורת ילדים עירוניים וסבתא אחת יוצאים לטיול בשבילי ארץ ישראל היפה. הצגה מרגשת בה מגלים הילדים את ערכה הנפלא של החברות ושל ארץ ישראל הישנה והטובה.

ההצגה מיועדת לגילאי גן עד ג'.

מתי? יום רביעי 20.3 בשעה 17:30 בהיכל התרבות ע"ש אריה כספי, מזכרת בתיה

כרטיסים, בעלות ₪45

לינק להרשמה: http://tinyurl.com/ycta7ajp
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח

אורח
24.01.24 17:11
צדיקי הדור מגיני סילמן זסטרוק הבנו הכל בגלל המערך ואתם צדיקי הדור
אורח
26.01.24 19:15
נראה שאתה במהלך אירוע מוחי, גש להיבדק.
אורח
24.01.24 17:09
בודאי כל כותבי ההערות לגבי גב סילמן צדיקי הדורו
אורח
14.01.24 09:58
אני שוכרת דירת 3.5 חדרים בשכונת רמז, ..... מחפשת 3 חדרים קרקע
אורח
12.01.24 14:23
ממש כך עושקי ורמאים ומפילים לא פעם את הקונים בפח. קרה גם עם מוכרים שהם הפילו בפח ומשחה עם ילדים נשארה ללא קורת גג. מידיעה אישית. צריך להיזהר ממתווכים כולם חמדנים.
אורח
10.12.23 10:11
לכל התושבים שמוכרים ,,,ולמתעניינים אין רצון לאף קונה לשלם למתווך 2% עמלה!!!!!!!!!!!!!! שוד לאור היום ! 0.5 עד 1 סביר מעבר לכך שוד !!!!!!!!!!!!! עדיף לפרסם ללא תיווך , היענות תהיה אטרקטיבית יותר !!!!!! מתווכים עושקים רדו מהעץ !!!! אין טרף קל יותר !!!!!!!
אורח
10.12.23 10:12
ואו כמה נכון וצודק אתה !!!!!!!!!!!!!
אורח
11.12.23 23:23
לך לקנות דירה ללא הליווי של מתווך מוסמך ומומחה, ואחרי זה תראה שתיפול בידים של המוכר אין מישהו שיגשר ביניכם לא תצליח להגיע לעו’’ד טוב וליועצי משכנתאות טובים וכ’’כ הרבה דברים שמתווך טוב יכול לעזור לך ולייעץ לך, לסיכום מתווך טוב יודע להביא לך מחיר יותר טוב שישתלם ה2% שלו פי 2 לפחות וכל מיני בלתמי’’ם שקורא בכל עיסקה שאף אחד לא יכול לפתור, אני חושב ש2% למתווך זה קצת די זול לעומת העבודה הקשה 😉
אורח
12.01.24 14:26
"לא תצליח להגיע לעו"ד טוב" איזו בדיחה כך אתם תופסים ברשת שלכם את הקונה האומלל מכל הכיוונים עו"ד שמשתף איתכם פעולה והוא לא לטובת הלקוח. העיקר לעשוק את הקונה מכל הכיוונים. בושה וחרפה.
אורח
14.01.24 09:10
אכן הם חושבים על עצמם בלבד
אורח
07.02.24 20:58
צודק זה ממש כך נפלתי בפח בגלל מתווך והעו"ד שמשתפים פעולה. נשארתי ללא בית וללא כסף
אורח
07.02.24 20:57
מוסמך לסובב את הקונה והמוכר כדי להשיג את הרווח המופקע שלו. שום גישור ושום עזרה בלוף אחד גדול .גזלנים. משפחה נשארה חסרת דיור בגלל מתווך .....ממש גזל לאור יול
אורח
09.11.23 05:43
דירת 4 חד על קומה שלמה ענקית. צד דרומי לגן העיר צד צפוני למדרחוב. משופצת ללא מעלית טל 0524035553
אורח
07.11.23 18:48
להשכרה 5 חד, מעלית ,קומה ד, מזגן מרכזי ,מרפסת שמש, דוד"ש,ממ"ד.בתיה מקוב 0509454686
אורח
19.10.23 12:55
להשכרה. ללא תיווך 5חדרים 100 מ״ר, בשיכון המזרח. יש מקלט. קומה ראשונה מתוך 3 קומות,ללא מעלית. כניסה מיידית. טלפון 0536280767


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח

אורח
10.02.24 13:59
להשכרה בראשלצ ברח' כצנלסון 3 חדרים ממוזגת יש דוד שמש. 3 כיווני אויר קומה שניה 0528225240
אורח
07.01.24 23:13
להשכרה דירת סטודיו 2 חדרים+ מרפסת מקורה 20 מטר בבני עייש כולל מקרר, מכונת כביסה, ארון בגדים מחודש פברואר. מחיר 3000 שח. טל.054-4787102
אורח
05.11.23 10:48
דרוש דירת גן / פנטהאוז להשכרה בניין בוטיק בלבד לפרטים 050-526-7403 יגאל
אורח
28.10.23 21:28
דרושה דירה להשכרה ברחובות. רצוי דירה מחולקת לשניי שותפים דתיים.
אורח
21.10.23 10:00
להשכרה דירה בבת ים ללא תיווך . 2 חדרים 64 מטר . דירה שעברה שיפוץ מסיבי הכול חדש בדירה כולל מטבח , רצפה אמבטיה שירותים פשוט הכול הכול חדש .052-5302222
אורח
19.10.23 12:57
להשכרה. ללא תיווך 5חדרים 100 מ״ר, בשיכון המזרח. יש מקלט. קומה ראשונה מתוך 3 קומות,ללא מעלית. כניסה מיידית. טלפון 0536280767. 5000 ש״ח.
אורח
13.12.22 16:51
להשכרה
אורח
21.05.23 21:38
על מה מדובר
אורח
21.05.23 21:41
על מה מדובר בנס ציונה
הצג תגובות נוספות
אורח
21.11.22 09:46
.


לוח השפלה - רכב

אורח

אורח
05.11.23 10:49
סקודה למכירה 050-526-7403
אורח
02.10.23 15:41
הונדה סיוויק 1997 קמ 426761 סנורוף אוטו של ערסים עם כל התוספות של ערסים
אורח
15.02.24 15:33
כולל הגה?
אורח
07.09.23 20:33
רכב
אורח
23.06.23 11:05
היוןש מכיתה ו1
אורח
28.05.23 13:26
למכירה טויוטה קורולה היברידית 2019 52000 קמ יד 2 מצב מעולה, חסכונית, מחירון 0545555299
אורח
20.06.23 15:18
כמה עולה החלפת סוללה?
אורח
05.10.23 10:03
זה סוד שמור.
אורח
21.10.23 11:09
כנראה יותר ממחיר הרכב עצמו.חחח. רכב טוב.
אורח
17.12.22 12:54
שברולט אופטרה 2008, מצב מעולה, 0525268687
אורח
15.12.22 15:15
למכיה קיה פיקנטו 2018 חדשה. גיר אוטומטי עם טסט לשנה. 0528882882
אורח
29.05.23 12:06
עזוב א6ותך שטויות אחי זה סתם
אורח
18.11.22 14:34
למכירה


לוח השפלה - דרושים

אורח

אורח
08.01.24 23:58
מעוניין לתת שירותי דואר שליחויות חבילות ,מכתבים תשלומים הייתי סוכן דואר בסוכנות מנוחה ונחלה 18 בית הרופאים. ורוזה מקס 052-9289333 מקס
אורח
08.01.24 23:57
מעוניין לתת שירותי דואר שליחויות חבילות ,מכתבים תשלומים הייתי סוכן דואר בסוכנות מנוחה ונחלה 18 בית הרופאים. ורוזה מקס
אורח
28.12.23 16:00
מסיעי עמק איילון מחפשים דחוף נהגי אוטובוס נהגי מונית נהגי אוטובוס זעיר משכורת גבוהה בונוס למצטרפים חדשים.אילן: 053-7663673 בת שבע : 054-6766610 בת אל: 050-3209061
אורח
24.12.23 10:16
למכירה סוברו פורסטר אוסקה 2018 במצב מצוין 98000 ק"מ. יד ראשונה. נהג יחיד, 4 צמיגים חדשים. בטריה חדשה. גמישות במחיר 054-8820054 לא בשבת
אורח
23.09.23 20:23
עוסים ? אחיות ? גרונטולוגים ? מרפאים בעיסוק ? רוצים לעבוד בבוקר בלבד ? עם הגיל השלישי ? מיצוי זכויות - לא טיפול ! הדרכה מלאה ! רכב חברה ! ותנאים מצויינים ? נשמח לקוח ! משרה 1000 Jobs@nathan.co.il חברת נתן .
אורח
21.09.23 07:08
שיעורים פרטיים במתמטיקה, תכנות ואנגלית ממהנדס עם נסיון רב 0545765747 אילן
אורח
19.09.23 13:32
שיעורים פרטיים במתמטיקה הכנה לקראת מבחני הבגרות בכל הרמות ליחידים וקבוצות מורה ורכזת מתמטיקה שש שנתי בעלת ניסיון רב. השיעורים מתקיימים בביתי (בגדרה) או בזום. ליצירת קשר ופרטים נוספים בפלאפון - 052-3577051 חן
אורח
19.09.23 13:26
שיעורים פרטיים במתמטיקה


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל