הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים
לקראת חג הפורים מתנ"ס קריית עקרון החל במבצע לאיסוף מוצרי מזון/היגיינה להכנת משלוחי מנות לחיילי צה"ל
ראשת המועצה החדשה של קריית עקרון- ליה הניג, התחלפה ליום אחד עם חובב צברי במסגרת מיזם "מחליפים מבט" של החברה למתנסים
אשכול שורק דרומי יערוך ביום שלישי 14.2 ערב חשיפה לתוכניות המשך ומעבר לחיים בוגרים לתלמידי החינוך המיוחד בגדרה, מזכרת בתיה וקריית עקרון

מפקד מחוז מרכז המשטרה: בשנה החולפת חלה ירידה של 30% באירועי האלימות והפשיעה בקריית עקרון

ראש המועצה, חובב צברי: "אני מודה לאורחים היקרים - יש לנו מקום של כבוד לשוטרים בארץ ובמיוחד לשוטר הקהילתי שלנו אורן שלום שעושה כבר מעל לעשור עבודת קודש ברחבי היישוב. ביטחון אישי לפני הכל! נמשיך להשקיע להוביל ולדאוג לביטחונכם."

מערכת האתר | | תגובות: 0


ירידה בפשיעה ו30% ירידה באירועי האלימות, אלו הנתונים שהציגו בביקורם מפקד מחוז מרכז, ניצב אברהם ביטון, תנ"צ רונן אבניאלי ומפקד תחנת רחובות דודי מירון.

במסגרת פגישה מורחבת שהתקיימה היום עם ראש המועצה, חובב צברי, ביחד עם השוטר הקהילתי, אורן שלום, מנכ"ל המועצה והמנהלים, הציגו נציגי המשטרה את נתוני הפשיעה והאלימות ביישוב בשנה החולפת.


מפקד המחוז ציין את הירידה המשמעותית בכ-30% באירועי האלימות והפשיעה ברחבי היישוב וציין כיצד קריית עקרון הוא יישוב בטוח שטוב לחיות בו: "יישובים אחרים יכולים לקנא בכם!"


ראש המועצה ציין בפני האורחים את המשמעות של חיזוק הביטחון במרחב הציבורי בעיקר בסופי השבוע עם הגודש אשר נוצר באזור מרכז הקניון בילו סנטר ועקרון 2000. נציגי המשטרה הסכימו כי בסופי השבוע יש לחזק את הביטחון במרחב היישובי וסיכמו להמשיך ולהוביל את הביטחון היישובי ולהקים שיטור עירוני בתמיכת המשטרה.


ראש המועצה, חובב צברי:

"אני מודה לאורחים היקרים - יש לנו מקום של כבוד לשוטרים בארץ ובמיוחד לשוטר הקהילתי שלנו אורן שלום שעושה כבר מעל לעשור עבודת קודש ברחבי היישוב. ביטחון אישי לפני הכל! נמשיך להשקיע להוביל ולדאוג לביטחונכם."

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לקראת חג הפורים מתנ"ס קריית עקרון החל במבצע לאיסוף מוצרי מזון/היגיינה להכנת משלוחי מנות לחיילי צה"ל

את המוצרים ניתן להביא למתנ"ס שבשבט עד לתאריך 28.2 בשעה 17:00

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


לקראת חג הפורים המועצה המקומית קריית עקרון ומתנ"ס שבשבט יוצאים במיזם להכנת משלוחי מנות לחיילי צה"ל. בימים אלו החל מבצע לאיסוף מוצרים במסגרתו מוזמנים התושבים לתרום מוצרי מזון/היגיינה מהם יכינו חבילות שישלחו לחיילים. ניתן לתרום חטיפים, שוקולדים, מנות חמות/מנמס בכוס, מוצרי היגיינה (סבון/שמפו/משחת שיניים ועוד), שתייה חמה (קפה נמס, תה, קפה שחור).

את המוצרים ניתן להביא למתנ"ס שבשבט עד לתאריך 28.2 בשעה 17:00

שימו לב חשוב שכל המוצרים יהיו סגורים באריזתם המקורית, כשרים ובתוקף.

לפרטים נוספים פרח דנקו 050-9560941
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ראשת המועצה החדשה של קריית עקרון- ליה הניג, התחלפה ליום אחד עם חובב צברי במסגרת מיזם "מחליפים מבט" של החברה למתנסים

מדובר על מיזם של החברה למתנסים במסגרתו א.נשים עם מוגבלות יקחו חלק בסדר יומם של בכירים ובכירות במשק הציבורי והפרטי בישראל. מטרת המיזם היא לתת אפשרות לאנשים עם מוגבלות להשמיע את קולם ולדון בנושאים של השתלבות, הנגשה ועוד.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


במסגרת אירועי פברואר יוצא מן הכלל בקריית עקרון, השבוע חלה מהפכה בשלכת ראש המועצה חובב צברי. תושבת היישוב, ליה הניג הפכה ליום אחד לראשת המועצה במסגרת מיזם מחליפים מבט המתקיים ביישוב זו השנה השנייה. מדובר על מיזם של החברה למתנסים במסגרתו א.נשים עם מוגבלות יקחו חלק בסדר יומם של בכירים ובכירות במשק הציבורי והפרטי בישראל. מטרת המיזם היא לתת אפשרות לאנשים עם מוגבלות להשמיע את קולם ולדון בנושאים של השתלבות, הנגשה ועוד. צוות מתנ"ס שבשבט שמוביל את האירועים הודה לראש המועצה על הנכונות והפתיחות בהשתתפות במיזם, לליאת מנהלת הלשכה על התיאומים הכרוכים להצלחת הפרויקט, לליה הניג שהסכימה לקחת חלק ולהעלות את המודעות לאנשים עם צרכים מיוחדים ברשות ובכלל, לע"וס יובל רובין מהאגף לשירותים חברתיים, תודה לפרח דנקו מנהלת תחום קהילה על ריכוז והובלת החודש העמוס הזה "פברואר יוצא מן הכלל"

הבוקר הגיעה פרח ללשכת ראש המועצה להענקת תעודות הוקרה מטעם המתנ"ס והחברה למתנ"סים לליה הניג ולראש המועצה על השתתפותם בפרויקט.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

אשכול שורק דרומי יערוך ביום שלישי 14.2 ערב חשיפה לתוכניות המשך ומעבר לחיים בוגרים לתלמידי החינוך המיוחד בגדרה, מזכרת בתיה וקריית עקרון

יש לבצע הרשמה מראש

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


אשכול רשויות שורק דרומי יקיים ערב מיוחד לתלמידי החינוך המיוחד מכל רשויות האשכול, בכלל התיפקודים והאבחונים, לקראת סיום לימודיהם, המיועד לחשיפה לתוכניות מעבר לחיים בוגרים ויציאה לעצמאות, בדגש על שילוב בצבא ובשירות לאומי, לימודים, תעסוקה ופנאי. הערב, המתקיים בשיתוף מתי"א במעג"ן ומחלקת הנוער בגדרה, יכלול יריד תוכניות בתחומים שונים וכן ההרצאה מעוררת ההשראה של אלעד אמסלם, צעיר עם מוגבלות פיזית אשר בחר להגשים חלומות והצליח לשחק כדורסל, לרכב על אופניים, להתגייס לצבא ולקבל תואר מחנך מצטיין.


בתכנית:

19:00 - יריד ארגונים ותכניות המשך

19:30 - ״אל תקרא לי מוגבל״ - אלעד אמסלם בהרצאה מעוררת השראה.


בין הארגונים המשתתפים ביריד: עמותת גוונים, עמותת אלווין, עמותת שק"ל, תוכנית שווים במדים (אקי"ם), מכינת ביחד, עמותת אבני דרך, תוכנית משלבים במדים (בת עמי), עמותת ניצן - סניף רחובות, תוכנית מגמה לעתיד - אורט רחובות, תוכנית גשר אמי"תי, תוכנית להיות סטודנט - מכללת אחווה, תוכנית כפיר - המכללה האקדמית אונו ועוד.


מתי? שלישי, 14.2, במרכז אופק, כנפי נשרים 3, גדרה

ההשתתפות ללא עלות.

לפרטים נוספים והרשמה:hevra@eshkolsd.co.il

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בעקבות מזג האויר משרד הבריאות מזהיר על רחצה בכל החופים בישראל

על פי הודעת המשרד האזהרה יצאה עקב חשש מזרימת נגר וניקוז מזוהם לים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


הודעת משרד הבריאות

אזהרת רחצה

עקב מזג האוויר הסוער, משרד הבריאות מזהיר מלרחוץ בכל החופים בשל החשש מזרימת נגר וניקוז מזוהם לים.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ספריית ילדים חדשה נפתחה בבית החולים קפלן אשר מבקש את עזרת הציבור לקבלת הצעות לשם הספרייה

הספרייה ממוקמת במשרד המזכירות ובה מגוון רחב של ספרי קריאה, עיון, פרוזה, מתח ועוד. בספרייה אף ניתן ליהנות מעמדת קפה ותה ועוגיות להפוגה קצרה משגרת המחלקה האינטנסיבית.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


לאחרונה, נפתחה במחלקת ילדים ב' במרכז הרפואי קפלן, ספריה חדשה המשמשת את הצוות וגם את ההורים שילדיהם מאושפזים במחלקה. הספריה ממוקמת במשרד המזכירות ובה מגוון רחב של ספרי קריאה, עיון, פרוזה, מתח ועוד. בספריה אף ניתן ליהנות מעמדת קפה ותה ועוגיות להפוגה קצרה משגרת המחלקה האינטנסיבית.

הרעיון והיישום ביוזמת לימור פדלון, מזכירה וראש צוות של המחלקה. הספרים נתרמו ע"י צוות המחלקה בעבר ובהווה וע"י תושבים מהסביבה.

עם פתיחת הספרייה, בית החולים קפלן מבקש את עזרת הציבור למצוא שם לספרייה החדשה את ההצעות יש להעלות בדף הפייסבוק של בית החולים- https://www.facebook.com/KaplanM
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  עמיקם מרחובות . " ספרמרפא "
  הגב 07.02.23 09:36
 • אורח
  ספריה לילדים מיוחדים
  הגב 07.02.23 09:56
 • אורח
  האם אפשר לתרום ספרי ילדים
  הגב 07.02.23 14:40
 • אורח
  עדיף שתטפלו בשחיתות בבית חולים. מאשר להסיח דעת לספריה. אפשר לכתוב הרבה כתבות על ספריות או גינות בקפלן אבל שחיתות לא תעלם מזה....
  הגב 07.02.23 17:27
 • אורח

קורס לרישיון תיווך! החלה ההרשמה לקורס לימוד למבחני קבלת רישיון תיווך לתושבי עקרון ומזכרת בתיה... לפרטים והרשמה 052-8030056

מקבלי רישיון התיווך יקבלו קורס תיווך ללא תוספת תשלום כולל אפשרות לתעסוקה מיידית בתיווך

אבי בר |


משרד המשפטים מקיים 4 פעמים בשנה מבחנים לקבלת רישיון תיווך. המבחן הקרוב ייערך ב – 11/5/2023

במהלך חודש מרץ 2023 ייפתח על ידי "be106 נדלן" קורס לימוד הכנה למבחני קבלת רישיון תיווך על ידי עורך דין מנוסה בהכנה למבחן המתווכים.

הקורס כולל 6 מפגשי ערב בימי חמישי, כל מפגש 3 שעות הכולל פתרון מבחני עבר ומתן גישה למערכת לימוד אינטרנטית עם סימולטור מבחנים לאימון.


כל תלמיד/ה אשר יעבור את מבחן קבלת רישיון המתווכים בהצלחה, יקבל קורס תיווך בסיסי ללא תוספת תשלום.


למסיימים/ות את מבחן המתווכים בהצלחה קיימת אופציה לתעסוקה מיידית בתיווך


עלות קורס ההכנה + קורס תיווך בסיסי 850 ₪ כולל ספר דינים

מיקום הקורס – רחובות


לפרטים והרשמה 052-8030056

מספר המקומות מוגבל

פתיחת הקורס מותנה במספר נרשמים

תלמיד/ה אשר לא עבר/ה את מבחן המתווכים בהצלה יקבל קורס אחד נוסף ללא עלות.


עלויות נוספות שהמדינה גובה ישירות מהנבחנים

1. אגרת בחינה בעלות 510 ש"ח - לתשלום בטרם בחינת הרישוי, כתנאי לרישום לבחינה. ניתן לשלם באמצעות האינטרנט.

2. אגרה חד-פעמית בעד רישיון ורישום בפנקס המתווכים בעלות 973 ש"ח - בתוקף עד ל 31.12. של אותה שנה.

3. אגרת שנתית ע"ס 216 ש"ח - לתשלום עבור חידוש הרישיון.

מפעל הפיס יעביר מיליון ש"ח להמשך פעילות מיזם "שבת ישראלית" המתקיים באתרי המורשת של ראשון לציון, חולון, בת ים, רחובות, ומזכרת בתיה במסגרתו מתאפשרת כניסה חופשית לאתרים ללא עלות בסופי שבוע

הפעילות תחל מסוף השבוע הקרוב 10-11.2

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 8


מיזם 'שבת ישראלית' צפוי להתחדש בסוף השבוע. בעקבות פעילות מאומצת שביצעו לאורך כל השבוע מרכז השלטון המקומי, מרכז השלטון האזורי, מפעל הפיס, משרד מורשת, משרד התרבות והספורט וח״כ חילי טרופר, בשיתוף פעולה מלא עם המועצה לשימור אתרים, צפויים כ-100 אתרי מורשת לשוב ולהיפתח לקהל הרחב ללא תשלום החל מ-11-10 בפברואר.

בסוף השבוע החליט דירקטוריון מפעל הפיס, בהובלת מרכז השלטון המקומי, על העברת סיוע מיידי בגובה מיליון ש"ח למיזם, על מנת להמשיך את פעילותו במהלך החודש הקרוב. במקביל, ממשיכה המועצה לשימור אתרים לפעול באופן נמרץ ומתוך מחויבות מול כל הגורמים הרלוונטיים, על מנת לאשר תקציב שיבטיח את המשך פעילות 'שבת ישראלית' באופן קבוע.

הפעילות מתקיימת באתרי המורשת ברחבי הארץ בהן מוזיאון ראשון לציון, אתר הפרדסנות ברחובות, שלום אש בבת ים, מוזיאון המושבה במזכרת בתיה ועוד.

עמרי שלמון, מנכ"ל המועצה לשימור אתרים:

"אנחנו מודים לכל מי שהתגייס למשימה - ובמיוחד למרכז השלטון המקומי, בראשות חיים ביבס, מפעל הפיס וח"כ טרופר - על שפעלו למען המשך קיום המיזם החשוב הזה".
התפרסמו 8 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד ! יישר כוח 👏
  הגב 07.02.23 09:04
 • אורח
  לא לוותר!
  הגב 07.02.23 09:12
 • אורח
  אם יש בנאדם הגון ואהוד וישר זה חילי טרופי היחיד
  הגב 07.02.23 10:45
 • אורח
  אמת ויציב
  07.02.23 12:29
 • אורח
  אין על חילי טרופר, בן אדם ברמה אחרת. חבל שאין כאלה במפלגות השלטון הנוכחי.
  הגב 07.02.23 12:06
 • אורח
  לגמרי
  07.02.23 12:29
 • אורח
  כל הכבוד לעוסקים במיזם.להמשיך ולא לוותר על אפם וחמתם למתנכלים
  הגב 07.02.23 17:28
 • אורח
  וואו איזה יופי. סוף כל סוף אפשר קצת להתעודד
  הגב 07.02.23 20:32
 • אורח

אהובה רצבי ושוש מזרחי נבחרו ליקירות מזכרת בתיה לשנת תשפ"ג

הטקס הענקת האות יתקיים ביום שלישי 28.2 במרכז מפגשים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


יקירות מזכרת בתיה לשנת תשפ"ג:

מועצת מזכרת בתיה הודיעה על בחירתן של אהובה רצבי ושוש מזרחי ליקירות המושבה על ידי הוועדה שמונתה לדון בהמלצות הציבור

הגברת אהובה רצבי - אשת חסד המובילה ביד רמה איסוף וחלוקת מזון, ביגוד וציוד ביתי לנזקקים ומהווה תמיכה משמעותית לאנשים במצוקה במושבה.הגברת שוש מזרחי - אשר ניהלה במשך שנים רבות את המועדונית החינוכית-טיפולית ועוד טרם פרישתה לגימלאות לקחה על עצמה לרכז בהתנדבות ובהשקעה מרובה את ״הבית החם לאזרחים וותיקים וניצולי שואה״ במושבה.


טקס הענקת אות יקירי המושבה תשפ״ג יתקיים ביום שלישי, ז׳ באדר, 28.2 בהיכל התרבות ע״ש אריה כספי במעמד ראש המועצה גבי גאון, יקירות המושבה ובני משפחתן. לאחר הטקס יתקיים מופע זמר עברי חגיגי ״כשאמא באה הנה״ עם אופירה גלוסקא ובנה גיא שגיא.

19:15 - התכנסות

20:00 - תחילת הטקס

הכניסה חופשית
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בשל מזג האויר בוטלו אירועי שבוע הקיימות: מפגש ועדת איכות הסביבה שתוכנן למחר (שלישי 7.2) ואקולנוע שתוכנן לחמישי 9.2

בשלב זה, הנטיעות הקהילתיות המתוכננות ליום שישי הקרוב, 10.2, בשעה 12:30, בבוסתן הקהילתי שבגן שבעת המינים, מתקיימות כמתוכנן.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


בשל מזג האוויר מועצת מזכרת בתיה הודיעה על ביטול האירועים הבאים:

- מפגש חגיגי של ועדת איכות הסביבה - שתוכנן להתקיים מחר, 7.2, במרכז הקהילתי מפגשים.

- אקולנוע - הקרנת סרט והרצאה - שתוכננו להתקיים ביום חמישי 9.2 במרכז קהילתי מפגשים.

בשלב זה, הנטיעות הקהילתיות המתוכננות ליום שישי הקרוב, 10.2, בשעה 12:30, בבוסתן הקהילתי שבגן שבעת המינים, מתקיימות כמתוכנן.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תאונה קשה בכניסה לבית אלעזרי. בת 30 נהרגה

קרדיט כבאות והצלה ארצי

אבי בר | | תגובות: 1


בשעה 10:16 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון, על תאונת דרכים בכביש 4103 סמוך לבית אלעזרי. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים במקום טיפול רפואי ל-3 פצועים בהם: 1 במצב קשה, מחוסר הכרה.עדכון דוברות איחוד הצלה

נהגת רכב נהרגה בתאונה סמוך לבסיס תל נוף


צוותי הרפואה של איחוד הצלה העניקו סיוע ראשוני בזירת תאונה קשה שאירעה בכביש הגישה לבסיס תל נוף.


יוני עוזיהו חובש איחוד הצלה שהגיע ראשון לזירה מסר:

"תוך כדי נסיעה נתקלתי בזירת תאונה קשה וחזיתית עם מעורבות שני כלי רכב. למרבה הצער נאלצו לקבוע מותה בזירת התאונה של נהגת רכב כבת 30 עקב אופי הפציעות הקשות מהן סבלה. כמו כן: הענקנו סיוע ראשוני לנהגת רכב נוספת שנלכדה ברכבה במצב קשה וחולצה מהרכב ע"י צוותי הכיבוי".


התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כביש מאוד מסוכן !
  הגב 06.02.23 14:36
 • אורח

יום הולדת 140 למזכרת בתיה! לקראת פתיחת החגיגות המועצה פונה לתושבים המעוניינים לעצב את הלוגו שילווה את החגיגות בשנה הקרובה; הלוגו הזוכה ייזכה את שולחו במענק כספי של 3000 ש"ח

ניתן לשלוח הצעות עד ליום חמישי 16.2

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מזכרת בתיה חוגגת יום הולדת 140 שנה.

המועצה המקומית כבר מתכוננת לחגיגות ומזמינה את התושבים לעצב את לוגו החגיגות, שילווה את אירועי השנה הקרובה.

מגישי הלוגו, שייבחר למקום הראשון, יזכו למענק עבור עבודתם על סך 3,000 ש"ח.

קריטריונים:

על הלוגו להיות צבעוני ולבטא את רוחה ואופיה הייחודי של מזכרת בתיה, בדגש על שימור הערכים ההיסטוריים לצד עכשוויות, עתידנות וטכנולוגיה. ניתן לצרף גם סלוגן קצר וקליט, שיבטא חשיבה קריאטיבית ויבטא אף הוא את הערכים הנ"ל.

מבין כל הלוגואים שיוגשו לתחרות, ייבחרו 3 לוגואים על ידי ועדה מקצועית, ואלה יעברו לשיפוטם של תושבי מזכרת בתיה באמצעות סקר שייערך ברשתות החברתיות. הלוגו שיקבל את מירב הקולות בסקר, ייזכה את שולחו במענק כספי עבור עבודתו על סך 3000 ש"ח.

מועד אחרון להגשה: חמישי 16.2 בשעה 15:00.

כל הפרטים, תקנון התחרות ועוד מחכים לכם כאן: http://bit.ly/3JBvJVz


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הפסד לקריית עקרון בכדורגל שיורדת למקום השלישי בליגה

המשחק הבא 7.2 מכבי קריית עקרון אשר - מ.כ. צעירי לוד.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


קבוצת מכבי אשר קריית עקרון מפסידה בסוף השבוע ויורדת למקום השלישי בליגה. למרות פתיחת עונה מושלמת, הקבוצה מאבדת גובה מאז שחזרה מפגרה, וגם את המאבק על הצמרת כשהפער בינה לבין רמלה עלה ל9 נק. אשדוד הצליחה לקחת מעקרון 3 נק' חשובות כשניצחה 1:2. המשחק נפתח ביתרון של עקרון משער של ביאדגו אברהם 42 אבל הוא החזיק מעמד 3 דקות כשאשדוד כבשה וקבעה את תוצאת המחצית 1:1. מכבי כמעט הצליחה לחלץ נקודה בתיקו אבל לאשדוד היו תוכניות אחרות ובתוספת הזמן הצליחה לכבוש את שער הניצחון.

המשחק הבא 7.2 מכבי קרית עקרון אשר - מ.כ. צעירי לוד.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לרגל טו בשבט רכבת ישראל יצאה במבצע נטיעות לאורך המסילות מלוד- ראשון לציון- רחובות ועד מחלף אשדוד

קרדיט תמונות: רכבת ישראל

מערכת האתר | | תגובות: 6


שתלה עצים בתוואי המסילה המזרחית המוקמת בימים אלה

כחלק מחגיגות ט"ו בשבט, רכבת ישראל נטעה בשבועות האחרונים עצים ושתילים. הנטיעות התבצעו על מנת לקשר את סביבת המסילה לנוף הארץ ישראלי הקיים. לצד הפרויקט במסילה המזרחית, שותלת רכבת ישראל עצים ושיחים בשטחים נרחבים בהיקף של מאות דונמים במסגרת הקמת מסילות ותחנות חדשות וקיימות. כך למשל נשתלו בקטע אשקלון-נתיבות כ-25 אלף עצים ושיחים, לצד מאות אלפי פלגים (שתילונים) מסוגים שונים.


בתוואי המסילה שבין לוד לבאר שבע נשתלו כ-1,000 עצים, לצד 30 אלף שיחים שונים ונזרעו שני טון זרעים. מצפון למחלף אשדוד בחיבור מסילה מרחובות ומראשון לציון בוצע שדרוג נופי בשטח משולש פלשת. פעולות אלה עונות על מספר מטרות: שדרוג נופי -אקולוגי של סוללות המסילה ושטחים שהופרו בזמן הביצוע (כמו דרכי גישה ואתרי התארגנות זמניים), ייצוב מדרונות הרכבת בצמחיה לצורך הגנה מפני סחף, וכן לנוי ולצל היוצרים סביבה נעימה והצללה לנוסעים בתחנות.

התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מה אפשר באר שבע הכול ובש צריך לפזר אדמה חומה אם פקעות של פרחי בר וטפטפות ועצי ברוש ולהביא מים רבים לנגב למה מה זה מגעיל האדמה שם בצבע של רפיח מקום בלי ברכה
  הגב 05.02.23 18:53
 • אורח
  1. נטיעות עדיף לעשות בנגב, בגליל, ביהודה ושומרון. 2. עדיף שרכבל ישראל יתעסקו בלהגיע בזמן. לא יתכן שכל רכבת מאחרת.
  הגב 05.02.23 20:08
 • אורח
  ארץ ישראל תהיה יפה בלי בנימין חומיני
  הגב 06.02.23 00:43
 • אורח
  🤭
  06.02.23 02:56
 • אורח
  כל הכבוד לגננים החרוצים
  06.02.23 02:57
 • אורח
  הגננים הם ערבים…
  06.02.23 14:20
 • אורח

לקראת תחילת שיווק השטחים לשכונה החדשה בקריית עקרון, המועצה המקומית תקיים ביום ראשון 19.2 כנס מיוחד ליזמים וקבלנים באולם המתנ"ס

על פי התכנון השכונה תמנה 4,400 יחידות דיור - 3,900 יחידות דיור שמתוכם כ- 700 דירות מוזלות לבני היישוב ועוד 500 דיור מוגן. בפעימה הראשונה ישווקו 1260 יחידות דיור במסגרת הסכם הגג, כש- 176 יחידות מוזלות במסגרת מחיר מטרה ייועדו לבני המקום ו-504 יחידות לקהל הרחב ושאר הדירות יצאו לשיווק בשוק החופשי.

מערכת האתר | | תגובות: 0


כזכור בסוף חודש דצמבר נחתם הסכם הגג בין רמ"י לקריית עקרון, לבניית השכונה החדשה במזרח היישוב. התכנית ממוקמת בחלקה המזרחי של קרית עקרון, בשטחים הפתוחים שבין כפר ביל"ו בצפון וגני יוחנן בדרום. על פי התכנון השכונה תמנה 4,400 יחידות דיור - 3,900 יחידות דיור שמתוכם כ- 700 דירות מוזלות לבני היישוב ועוד 500 דיור מוגן. בפעימה הראשונה ישווקו 1260 יחידות דיור במסגרת הסכם הגג, כש- 176 יחידות מוזלות במסגרת מחיר מטרה ייועדו לבני המקום ו-504 יחידות לקהל הרחב ושאר הדירות יצאו לשיווק בשוק החופשי.

רשות מקרקעי ישראל יצאה בשיווק הפעימה הראשונה של יחידות הדיור השכונה החדשה בקריית עקרון בהיקף של 1260 יחידות דיור חדשות. התוכנית תכלול, את הקמת השכונה החדשה וזאת במקביל לקידום שהמועצה עושה בנושא ההתחדשות העירונית במרכז היישוב הוותיק במספר מתחמים.

במסגרת הסכם הגג יבוצעו עבודות פיתוח ביישוב הוותיק, עבודות שחלקן מתבצעות כבר בימים אלה. כמו כן ההסכם מקדם משמעותית את הקמתו של בית הספר התיכון החדש ביישוב שנמצא בהליך תכנוני מתקדם. עפ"י התכנון השכונה החדשה תוקם בהדרגה על פני 700 דונם, אשר חלקם התווספו ליישוב רק לפני כשנה מהמועצה המקומית גזר. בשכונה החדשה צפויים לקום 20 גני ילדים (מספר הזהה למספר גני הילדים כיום ביישוב כולו), 3 בתי ספר ייסודיים, היכל תרבות, מוזיאון, קאנטרי קלאב וכן 2 מרכזים קהילתיים אשר יתנו מענה לכלל התושבים מהגיל הרך ועד 120.

העיקרון המנחה של הסכמי הגג מקדם העמדת קדם מימון על ידי הממשלה לפיתוח תשתיות, מוסדות חינוך ומבני ציבור, פארקים ומחלפי תחבורה נדרשים, עוד משלב שיווק הפרויקט.

הסכמי הגג מבטיחים ליזמים קבלת היתרי בנייה תוך 90 יום ומקצרים באופן דרמטי את זמן פיתוח השכונות החדשות והקמתן. בנוסף, נקבע לוח זמנים מדויק לביצוע וקידום כל שלב בפרויקט.

השטח שיתווסף לקריית עקרון

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הסופה העוצמתית "ברברה" ממחר בישראל! גשם, ירידה בטמפרטורות ויהיה קר מהרגיל - התחזית המלאה לשבוע הקרוב (5-11.2) בערים: ראשון לציון, רחובות, בת ים, חולון ויבנה בכתבה

הטמפרטורות ינועו בין 8 בלילה ל14 ביום

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 10
השירות המטאורולוגי נתן שם לסערה המתקרבת לשבוע הקרוב וקוראים לה "ברברה".יום ראשון 5.2

היום: לאורך מישור החוף ינשבו רוחות ערות. במרכז הארץ ובדרומה תורגש עלייה בטמפרטורות. הלילה: לאורך מישור החוף יוסיפו לנשב רוחות ערות.


יום שני 6.2

במהלך הבוקר יחל לרדת גשם לפרקים בצפון הארץ ובמישור החוף וייתכנו סופות רעמים יחידות. בהמשך היום הגשם יתפשט בהדרגה למרכז הארץ ועד לצפון הנגב. ברוב אזורי הארץ ינשבו רוחות דרום מערביות חזקות. תחול ירידה בטמפרטורות וייעשה קר מהרגיל לעונה.


שלישי 7.2

גשם לפרקים מלווה בסופות רעמים יחידות ירד מצפון הארץ ועד צפון הנגב. ינשבו רוחות מערביות חזקות ברוב אזורי הארץ. תחול ירידה נוספת בטמפרטורות.


יום רביעי 8.2

עד שעות הצהריים צפויים גשמים מקומיים מצפון הארץ ועד לצפון הנגב, אשר יתמעטו בהדרגה בהמשך היום. יוסיף להיות קר מהרגיל לעונה.יום שני 6.2יום שלישי 7.2יום רביעי 8.2יום חמישי 9.2
יבנה10-1410-1311-149-12
בת ים11-1511-1311-149-12
חולון11-1411-1310-149-13
ראשון לציון11-1410-1310-139-13
רחובות10-1410-129-148-12התפרסמו 10 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ברררר
  הגב 05.02.23 18:29
 • אורח
  די כבר , כמה טיפות יורדות אתם נכנסים להיסטריה
  הגב 05.02.23 18:47
 • אורח
  לא כיף חורף רק קיץ
  הגב 05.02.23 18:50
 • אורח
  בוא לימצוץ
  06.02.23 00:44
 • אורח
  חשוב שעובדי העיריה יבדקו את כל בורות הניקוז בעיר!!!!!!
  הגב 05.02.23 18:51
 • אורח
  חחחחח ברור אחי. זה לא מזיז לאף אחד שם. לוחמי האש הם אלה שהולכים להיות בכוננות חילוץ בשבוע הקרוב.
  05.02.23 20:09
 • אורח
  איך זה שבנצ ציונה הרחובות והמדרכות נקיים כמו בגרמניה וברחובות זוהמה אחת גדולה לא מספיק מהעצים גם הגננים מטנפים עם המפוחים וזורקים על המדרכות,
  הגב 05.02.23 19:55
 • אורח
  מי היה ראש העיר 15 שנה? מי היה הסגן שלו שאחראי על ניקיון העיר בזמן הזה?
  05.02.23 20:09
 • אורח
  ברברה כבר כאן. זהירות
  הגב 06.02.23 13:16
 • אורח
  בבקשה כתבו את דעתכם ללא ניבול פה. תעשו זאת בשפה יפה.
  הגב 06.02.23 13:59
 • אורח

משרד החינוך: מחר (ראשון 5.2) חט"ב יפעלו כרגיל, רק התיכוניים ישבתו

בהודעה של משרד החינוך נמסר כי בית המשפט קבע כי אין לארגון המורים סמכות להשבתת חטיבות הביניים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 6


הודעת משרד החינוך

מחר חטיבות הביניים לא ישבתו.

בית המשפט קבע כי ליו"ר ארגון המורים רן ארז אין סמכות להשבתה של חטיבות הביניים.

משרד החינוך פועל כך שהלימודים מחר יתנהלו כסדרם בכל חטיבות הביניים

נכון לעכשיו הלימודים בתיכונים לא יתקיימו.
התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  זוהר בלום יפטר את המורות? או שהוא שומר את התענוג רק לסייעות?
  הגב 04.02.23 21:47
 • אורח
  גם ככה התיכוניסטים עושים טובה שלומדים חחחחח ילדים חארות לא בשביל לימודים
  הגב 04.02.23 22:40
 • אורח
  צודק הילדים שמחים עלשביתה
  04.02.23 22:40
 • אורח
  באמת דור קקה מתבגרים חוצפנים
  04.02.23 22:41
 • אורח
  על יכתבו ההיסטוריונים שהכתובת היתה רשומה כדור החרבון והחורבן דור שיורד מהארץ בגלל יוקר המחיה ולא מתביישים להודות
  הגב 04.02.23 23:30
 • אורח
  י
  הגב 05.02.23 00:40
 • אורח

שביתה בבתי הספר! ביום ראשון 5/2 ישבתו בתי הספר התיכוניים

השביתה ליום אחד

אבי בר | | תגובות: 26
רן ארז מכריז על השביתהלהלן הודעת יו"ר ארגון המורים
מורות ומורים יקרים,
זה יותר משנה שההסכם הקיבוצי שלנו הסתיים ומאז אנחנו עובדים ללא הסכם קיבוצי.
ניסינו במשך כל התקופה הזאת לנהל משא ומתן עם משרד האוצר, אך ללא כל תוצאה.
כל נושא שהעלינו בפניהם, לא התקדם כהוא זה. וכל זאת, למרות שבית הדין הארצי לעבודה, חייב אותם לנהל איתנו משא ומתן אינטנסיבי ורציף, בידיים נקיות ובנפש חפצה.
אנחנו נמצאים במצב של אותו אדם שמנסה למחוא כפיים ביד אחת – אין לנו עם מי לדבר.
אין כל התייחסות של משרד האוצר למשא ומתן איתנו ולכן אנחנו נאלצים להפעיל את כוחנו ולצאת למאבק פרופסיונלי.
לכן, כבר ביום ראשון הקרוב ב-5 בפברואר, בתי הספר העל יסודיים במדינת ישראל יושבתו וכל חברינו יישארו בבית.
שלכם,
יו"ר ארגון המורים
רן ארזהתפרסמו 26 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מאיזה. כיתה זה
  הגב 03.02.23 14:20
 • אורח
  גם ככה האחרות לא לומדים!
  הגב 03.02.23 14:33
 • אורח
  האם זוהר בלום יפטר את המורים ללא שימוע?
  הגב 03.02.23 14:35
 • אורח
  עצוב שכך בגלל הביאוקרטיה והחוקים החדשים אני רואה דור של אנלפבטים מכורים ומובטלים . וליבי עם המורים והתלמידים. הגיע הזמן להתעורר.
  הגב 03.02.23 14:44
 • אורח
  פח זבל
  03.02.23 16:08
 • אורח
  גזען מסריח
  03.02.23 16:09
 • אורח
  כמה שאתה צודק אך קשה לאנשים להבין אותך
  03.02.23 22:37
 • אורח
  הבירוקרטיה****
  03.02.23 22:51
 • אורח
  *ביבירוקרטיה
  05.02.23 13:30
 • אורח
  דה שליט שביתה ?
  הגב 03.02.23 15:02
 • אורח
  על מה ולמה השביתה מסכנים התלמידים שמפסידים את הלימודים ואחר כך ההורים צריכים לשלם למורים פרטיים
  הגב 03.02.23 15:17
 • אורח
  ככה זה שחיים במדינת ישראל. מדינת עולם שלישית
  04.02.23 19:08
 • אורח
  אני מקווה שיתפסו את האנס ומהר
  הגב 03.02.23 16:22
 • אורח
  לכל המגיבים כאן שפתאום "חשוב" לכם שהמורים "ימשיכו ללמד" כדי שהילדים שלכם לא יפספסו "חומר", אם היו מבטיחים לכם בעבודה תנאים מסויימים ולא הייתם מקבלים כלום, וגם לא היו מוכנים לדבר איתכם. גם אתם הייתם הולכים ב"כייף ושמחה" לעבודה, כדי שחס וחלילה לא תיפגע "התפוקה" שלכם?!? או שהייתם "הופכים שולחן" וסוגרים את המועדון. תחשבו על זה לפני שאתם מאשימים את המורים.
  הגב 03.02.23 17:22
 • אורח
  מחפשים כל שטות לההשבית בכדי לשבת בבית .הכל נופל על התלמידים התמימים שרוצים ללמוד. חבל שהדור של היום מתנהג כך!!!!
  הגב 03.02.23 17:24
 • אורח
  כאשר אתה כותב כי על כל שטות משביתים,הייתי רוצה לדעת אם גם אתה מוכן לעבוד שנים ללא תוספת שכר ,כאשר מנגד חברי הכנסת מעלים לעצמם.בקלות אלפי שקלים.ואת המורים מושכים ללא התיחסות .
  03.02.23 18:03
 • אורח
  טוב שאני יצאתי ממערכת הזאת
  הגב 03.02.23 18:52
 • אורח
  למורים יש משכורת יפה וחצי שנה חופשה בתשלום אז על מה הם מתלוננים?
  הגב 03.02.23 19:48
 • אורח
  מסכימה איתך בדיוק כך
  הגב 03.02.23 20:12
 • אורח
  יש למורים בחגים מלא חופשים
  הגב 03.02.23 20:12
 • אורח
  תשבתו מגיע לכם כסף כמו לעובדי היי טק!!!!
  הגב 04.02.23 04:02
 • אורח
  מורים שמים zין!!! אין יום שעובר ולא מבטלים לילדים שלי שעורים בשעות סוף היום והם חוזרים הבית שעה שעתיים לפני סיום הלימודים.וסתם מורה עושה אפצ'י בבית
  הגב 04.02.23 09:54
 • אורח
  בדיוק גם אצלנו אין מורות מחליפות.והן יודעות את זה ואז,הן מנצלות תכוח שלהן
  04.02.23 09:56
 • אורח
  אין מורים כי לא כדאי להיות מורה בישראל
  הגב 04.02.23 16:12
 • אורח
  כל אחד מהכותבים שלא נמצא במערכת החינוך ובתיכון בפרט - אין ביכולתכם להבין את תנאי העבודה במחפירים של המורים. יום עבודה ללא מנוחה וזמן התרעננות, עבודה בבית מעבר לשעות העבודה בבית הספר שנמשכת גם בחופשות - כי יש תגבורים והכנה לבגרות של תלמידים מתקשים. אין מקום אישי בבית הספר למעט חדר מורים צפוף, הומה וזמני ההפסקות שגם מהם נגרע זמן כי יש תורנויות שמירה. מורה לא יכול לקחת לעצמו הפסקה לשירותים, שתייה חמה או קרה כי עליו להיות בכיתה. זמני ההפסקה הם: 20 דקות, 10 דקות ו- 5 דקות במהלך היום. וזהו רק קצה המזלג. לכן לפני שאתם שופטים - נסו להיות מורים לשבוע ואז תדברו.
  הגב 04.02.23 19:27
 • אורח
  שביתה מיותרת כי מדובר בתלמידים בוגרים שיכולים להישאר לישון בבית לבד,וגם תנו קצת זמן לממשלה להתאפס על עצמה. חודש וחצי אחרי הקמתה וכבר שביתה? חג טו בשבט שמח יהיה למורים ולתלמידים.
  הגב 04.02.23 21:42
 • אורח

הפוגה קצרה בגשמים שיחזרו מחר (שישי 3.2) בלילה ויימשכו גם בשבת; התחזית המלאה בערים ראשון לציון, חולון, בת ים, רחובות ויבנה בכתבה

הטמפרטורות ינועו בין 10 מעלות בלילה ל17 ביום

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


יום חמישי 2.2

מעונן, צפוי טפטוף עד גשם מקומי קל בעיקר בצפון הארץ ומרכזה. קר מהרגיל. הלילה: מעונן חלקית, בצפון הארץ ובמרכזה עדיין יתכן גשם מקומי שברובו קל.


שישי 3.2

מעונן חלקית. לא יחול שינוי של ממש בטמפרטורות. לקראת לילה הגשם יתחזק ויתפשט למרכז הארץ.


שבת 4.2

גשם מידי פעם בצפון הארץ ובמרכזה. במהלך היום הגשם ייחלש ויתמעט. עדיין קר מהרגיל.


ראשון 5.2

מעונן חלקית עד מעונן. במרכז הארץ ייתכן גשם מקומי. הרוחות יתחזקו. תחול עליה קלה בטמפרטורות במרכז הארץ ובדרומה.
שישי 3.2שבת 4.2ראשון 5.2שני 6.2
בת ים11-1511-1712-1713-15
חולון10-1511-1712-1712-15
ראשון לציון10-1511-1712-1712-15
רחובות10-1510-1610-1711-14
יבנה10-1511-1611-1712-15התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

יו"ר ועדת ביקורת המדינה, ח"כ מיקי לוי: "אנחנו לא מחכים שיקרסו פה מבנים ויהיה אסון... על המדינה להקים קרן שתסייע להלוואות לחיזוק מבנים ברשויות המקומיות"

את דבריו חזקו מהנדסי הרשויות המקומיות שקראו להקים קרן עבור טיפול במבנים מסוכנים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3
קריסת המבנה בחולון


הוועדה לביקורת המדינה בראשות ח"כ מיקי לוי התכנסה היום לדיון בדו"ח המבקר על טיפול הרשויות במבנים מסוכנים שנכתב בתקופת קריסת הבניין בחולון ופורסם ביולי האחרון. בדיון עלו הכשלים כפי שפורסמו בדו"ח המבקר על חוסר תכניות עבודה, אכיפה, תקצוב וטיפול הרשויות במבנים מסוכנים. בדוח מבקר המדינה הוצגה תמונת המצב ב44 רשויות שנבדקו בהן קיימים 4,840 מבנים מסוכנים ובעשרות רשויות לא קיימים נוהלים/חוקי עזר או התקיימו ישיבות בנושא.

בתגובה למצב אמר יו"ר הוועדה, ח"כ מיקי לוי, "המדינה מפילה הרבה דברים על הרשויות המקומיות והשלטון המקומי. אני לא מתרשם שמשרד הפנים עשה מאמצים בנושא - מדובר בחיי אדם והמדינה אינה יכולה למשוך את ידיה. לצערי אין כל יד מכוונת ולשלוח את העיריות לחוקק חוקי עזר עירוניים זו בריחה מאחריות. אנחנו לא מחכים שיקרסו פה מבנים ויהיה אסון. מבקש שיקמו ועדה שתתכלל הכל ותשב על המדוכה עם נציגי השלטון המקומי. על המדינה להקים קרן שתסייע להלוואות לחיזוק מבנים מסוכנים. הכסף יינתן לפי קריטריונים שייקבעו ע"י הממשלה מראש ובהקדם יוכלו לבצע את החיזוק במבנים מסוכנים".

מירה רזין, מנהלת אגף לביקורת שלטון מקומי במבקר המדינה, אמרה על הדו"ח כי למיטב ידיעתה הצוות הבינמשרדי שהוקם בעקבות קריסת המבנה בחולון ב2021 לא התכנס, "בדו"ח עלה שלא רק שאין הגדרה מהו מבנה מסוכן בחוק, 89% מהרשויות לא קיימו בכלל דיון במבנים מסוכנים, 60% לא קבעו פרקי זמן לבדיקת מבנה חשוד כמסוכן, משרדי הפנים והשיכון לא הנחו את הרשויות המקומיות לבצע סקר מבנים, אין לגורמי השלטון המרכזי שנבדקו – משרד הפנים, משרד השיכון, מינהל התכנון והרשות לאכיפה במקרקעין – נתונים על אודות המבנים שהוכרזו על ידי הרשויות המקומיות כמבנים מסוכנים ועל סטטוס הטיפול בהם. ב1980 נקבע התקן שמחייב יציבות של מבנה ויש כ600 אלף יחידות דיור שנבנו לפני תקן זה. הפוטנציאל לקריסת מבנים גדול וזו פצצה מתקתקת".


ודים דוידוב, מפקח מבנים מסוכנים בעיריית ת"א יפו אמר כי כיום עובדים במצב של תגובה - המוקד מגיב לתלונה ומקפיץ את מהנדס וכל זה דורש הרבה מאוד ארגון וכסף. מיכל מאיר, מהנדסת העיר בת ים אמרה כי הלימה בין כמות המבנים המסוכנים לדירוג סוציואקונומי וכי יכולים להטיל עליהם קנסות ומה לא אך זה לא יעזור. לדבריה הצטרפו יובל ברנוב, מהנדס העיר קרית ים ורותם כץ מנהלת אגף פיקוח בינוי בעיריית באר שבע כי יש להקים קרן עבור טיפול במבנים מסוכנים.

ד"ר יוסף בנישתי, מנהל אגף מקרקעין ומיסוי ממשרד הפנים: "גם ברשויות שיש חוקי עזר זה לא פותר את כל הבעיה. יש כאן זכויות קניין ויש מגבלות חוקיות עד היכן שהרשויות יכולות להתערב. בסופו של דבר, גם אם מצליחים לתקן מבנה ולתת לו יכולת לעוד כמה שנים בודדות זה לא יפתור את הבעיה. אם ניקח את פוטנציאל המבנים שנבנו לפני 1980 ולקדם שם התחדשות עירוניות - נמצא הרבה כתמים אדומים ולא תמיד יש כדאיות ליזם להיכנס לשם".

דוד רוטר, מנהל תחום מדיניות במשרד השיכון אמר בדיון כי תמא 38 זו הצלחה שתמשיך לצמצם את מלאי המבנים המסוכנים. התחדשות עירונית לא תוכל להיות בכל מקום והמדניה תצטרך לעשות פעולות ממשלתיות - קרנות ורגולציות על חובות האזרח לחיזוק מבנים".

אילנית שושני, מנהלת אגף מבנים במשרד החינוך עדכנה על טיפול המשרד במבנים מסוכנים במוסדות החינוך: "אנחנו בפרויקט של חיזוק מבנים מפני רעידות אדמה - יש 1100 מבנים שצריכי

ם שדרוג, במעל 500 אנחנו כבר בשלבים שונים של הפרויקט הזה. זה פרויקט ל25 שנה ויש בצידו תקציב. נפסלו בין 10-15% מבנים שאין כדאיות לחיזוק בהם".

התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  חרטטן. תאשרו פינוי בינוי. למה צריך לחכות כמה שנים להיתר?
  הגב 01.02.23 22:48
 • אורח
  כי פינוי בינוי בדר"כ זה טוב לקבלנים ולעירייה אך רע לתושבים.
  הגב 02.02.23 14:39
 • אורח
  אם יתחילו לקנוס קבלנים על איחורים במסירת דירות אז זה יהיה מעולה. יש הרבה שיכוני רכבת ישנים ברחובות שזה פחד מוות לעלות במדרגות מקומת קרקע לקומה ראשונה.
  02.02.23 20:21
 • אורח

במהלך חודש פברואר ההורים בקריית עקרון יוכלו ליהנות ממגוון הרצאות בזום בנושא הורות ומשפחה: מסכים, גלישה בטוחה, דימוי גוף, הפרעות קשב ועוד

ההרצאות יתקיימו בין התאריכים 5-10.2.23

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


"פברואר משפחתי במיוחד " - מגוון הרצאות מרתקות להורים בזום, ללא תשלום, בנושאי משפחה, אינטרנט בטוח והורות מיוחדת

המועצה המקומית קריית עקרון מזמינה אתכם לפברואר משפחתי במיוחד: סדרת הרצאות מרתקות בנושאים חיוניים ומגוונים, מבית המרכז העירוני להורים ומשפחה ברחובות, בשיתוף פורום מנהלי מרכזי הורים בארץ. סדרת ההרצאות הראשונה תתקיים בנושאי סמכות הורית והצבת גבולות, החיים בעולם הדיגיטלי והפרעות קשב וריכוז. פורום מנהלי מרכזי הורים בארץ, מקיימים גם השנה את המיזם הארצי והאיכותי, במסגרתו יתקיימו הרצאות, של טובי המרצים בארץ בנושאי המשפחה, אינטרנט בטוח והורים למיוחדות ומיוחדים. ההרצאות יתקיימו למשך שבוע ימים, בין התאריכים 5-10.2.23.

במסגרת שבוע ההרצאות בנושא משפחה, יינתנו כלים וירצו על הורות וסמכות וכיצד יוצרים גבולות, תקשורת ויצירת אווירה חיובית במשפחה, על גבריות ואבהות בעולם החדש - נלמד כיצד עוברת הסללה של ילדים ובני נוער ביחסים הבינאישיים והמיניות, על ביטחון ודימוי גוף אצל מתבגרים – ההתפתחות והשינויים הגופניים והנפשיים בגיל ההתבגרות, התפיסות המגדריות עימם מתמודדים ילדנו במיוחד לאור המדיה וכמה חשוב להשגיח עליהם ולהפעיל סמכות הורית. ההרצאות בנושא אינטרנט בטוח עבור הילדים, יעסקו בהתנהלות נבונה ברשת, גלישה בטוחה והתמכרות למסכים, סיכונים שונים שיש להיות מודעים אליהם ועוד. באשר להרצאות בנושאי מיוחדים ומיוחדות - הן תעסוקנה בילדים הסובלים מהפרעות קשב ולמידה, מתן כלים יישומיים להורים, על מציאת מוקדי כוח ושמחה ועוד.

רשימת ההרצאות המלאה, כולל מועדים, להלן > https://www.eventer.co.il/user/forumartzi

ההרצאות ללא עלות, אך יש להירשם מראש, מספר המקומות מוגבל.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בית העלמין בקריית עקרון קיבל את אות המצטיין ו5 כוכבי יופי בתחרות בית העלמין היפה של המועצה לישראל יפה

יו"ר המועצה הדתית, נועם אהרון: אני גאה בעובדי המועצה שעשו הכול על מנת להגיע למעמד המכובד הזה, זה לא היה ברור מאליו, עבדו קשה להגיע לרמה הנדרשת.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


עוד זכייה לקריית עקרון.

המועצה לישראל יפה ערכה בימים אלו את התחרות בית העלמין היפה בו קיבל בית העלמין של קריית עקרון תעודת "אות המצטיין" ובנוסף זכה בתעודת חמישה כוכבי יופי. בטכס נכחו יו"ר המועצה הדתית, נועם אהרון, ראש המועצה המקומית, חובב צברי, דורון עמר, אריאל שער, הדס נגסה ורווית שטרית. נועם אהרון הודה גם לגדעון יעקובי ולמתנדבים בבית העלמין, אופיר גהלי ועידן ימיני.


יו"ר המועצה הדתית, נועם אהרון:

אני גאה בעובדי המועצה שעשו הכול על מנת להגיע למעמד המכובד הזה, זה לא היה ברור מאליו, עבדו קשה להגיע לרמה הנדרשת.

המועצה הדתית תמשיך ותעשה רבות למען מתן שירותי הדת לציבור באהבה.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אשכול שורק דרומי יערוך ביום שלישי 14.2 ערב חשיפה לתוכניות המשך ומעבר לחיים בוגרים לתלמידי החינוך המיוחד בגדרה, מזכרת בתיה וקריית עקרון

הערב יעסוק בתחומי: צבא ושירות לאומי, תעסוקה, דיור, לימודים ופנאי.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


אשכול רשויות שורק דרומי יקיים ערב מיוחד לתלמידי החינוך המיוחד מכל רשויות האשכול, בכלל התיפקודים והאבחונים, לקראת סיום לימודיהם, המיועד לחשיפה לתוכניות מעבר לחיים בוגרים ויציאה לעצמאות, בדגש על שילוב בצבא ובשירות לאומי, לימודים, תעסוקה ופנאי. הערב, המתקיים בשיתוף מתי"א במעג"ן ומחלקת הנוער בגדרה, יכלול יריד תוכניות בתחומים שונים וכן ההרצאה מעוררת ההשראה של אלעד אמסלם, צעיר עם מוגבלות פיזית אשר בחר להגשים חלומות והצליח לשחק כדורסל, לרכב על אופניים, להתגייס לצבא ולקבל תואר מחנך מצטיין.


בתכנית:

19:00 - יריד ארגונים ותכניות המשך

19:30 - ״אל תקרא לי מוגבל״ - אלעד אמסלם בהרצאה מעוררת השראה.

בין הארגונים המשתתפים ביריד: עמותת גוונים, עמותת אלווין, עמותת שק"ל, תוכנית שווים במדים (אקי"ם), מכינת ביחד, עמותת אבני דרך, תוכנית משלבים במדים (בת עמי), עמותת ניצן - סניף רחובות, תוכנית מגמה לעתיד - אורט רחובות, תוכנית גשר אמי"תי, תוכנית להיות סטודנט - מכללת אחווה, תוכנית כפיר - המכללה האקדמית אונו ועוד.

מתי? שלישי, 14.2, במרכז אופק, כנפי נשרים 3, גדרה

ההשתתפות ללא עלות.

לפרטים נוספים ולהרשמה http://bit.ly/3QvXJeQ
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

חוג יוגה עתיד להיפתח לקהילת הגיל הפעיל במזכרת בתיה

החוג יתקיים בימי רביעי בהדרכת אסתר מאיר קעטבי.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


חוג חדש במרכז מפגשים.

מרכז מפגשים פותח בחוג לתרגול יוגה לגיל הפעיל בהדרכת אסתר מאיר-קעטבי. תרגול יוגה רציף מהווה הזדמנות לגוף בריא, גמיש וחזק יותר עם ערך מוסף של שיפור המיקוד והגמישות המחשבתית ושיפור מצב הרוח. המשתתפים יעבדו כל אחד לפי היכולת האישית, תוך הקשבה לצורכי הגוף ופיתוח מודעות ליכולות ולגבולות שלו. החוג מתאים גם למי שמעולם לא התנסה בתרגול יוגה.

למעבר להרשמה: https://bit.ly/3XDOP1D

עלות: 130 ש"ח

שימו לב- ההרשמה אינה מחייבת בתשלום כל עוד החוג לא נפתח.

על מועד פתיחת החוג תצא הודעה לנרשמים.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

המועצה המקומית מזכרת בתיה: בסיום הישיבה עם הסייעות סוכם כי מחר (רביעי 1.2) הן ישובו לעבודה

חשוב לציין כי גם בשלב זה יש מספר סייעות חולות ועל כן, כמו בכל יום, יש לעמוד בקשר עם מנהלת הגן.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


הודעת המועצה

הערב (31/1) התקיימה פגישה של ראש המועצה עם סייעות הגנים, בהשתתפות מנהלת מחלקת משאבי אנוש, מנהלת מחלקת גנים באגף החינוך במועצה, יו״ר ועד עובדי המועצה ונציגת ההסתדרות תמי סעיד ואנו שמחים לעדכן כי בסיומה סוכם כי מחר 1/2 ישובו הסייעות לעבודה.


ראש המועצה, גבי גאון: ״אני מברך על קיום הפגישה ומצר על העובדה שהיא התקיימה רק היום. היענות מוקדמת של הסייעות להידברות יכלה לחסוך את הפגיעה הקשה בשגרת חייהם של ילדי הגנים והוריהם. אני מאמין בצוות הסייעות המקצועי שלנו ואנו נמשיך לטפח ולחזק אותן לרווחת ילדינו."


חשוב לציין כי גם בשלב זה יש מספר סייעות חולות ועל כן, כמו בכל יום, יש לעמוד בקשר עם מנהלת הגן.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תעודת הערכה הוענקה לרב"ט, תמר כהן ממזכרת בתיה שבזכות עירנותה ניצלו חייו של דייג שסירתו התהפכה

״זה היה יום מאוד עמוס, היו המון מטרות בים ופתאום הבחנתי באזור המרינה בתל אביב, במטרה שלא נראית כמו כלי שיט, משהו בה היה נראה לי לא הגיוני והחלטתי להתמקד בה ולהבין מה קורה שם".

מערכת האתר | | תגובות: 0


תעודת הערכה ממשטרת ישראל מחוז תל אביב הוענקה לבקרית השליטה, תמר כהן ממזכרת בתיה

אמש (ב׳) התקיים טקס הענקת תעודות הערכה ממשטרת ישראל בראשות קצין אגף מבצעים של מחוז תל-אביב, ניצב משנה יחיאל בוהדנה לבקריות השליטה של מוצב השליטה הזירתי של זירת אשדוד ומפקדיו. האירוע נעשה בעקבות זיהוי סירת דייג שהתהפכה, על-ידי רב"ט תמר כהן במהלך משמרת בצהריי יום שבת לפני מספר חודשים, שבזכותו ניצלו חיי אדם.

רב"ט כהן, הייתה אחראית באותה המשמרת על אזור הרצליה-תל אביב ובמהלך הצפייה במסכים, זיהתה באמצעי המערכות, מטרה שהייתה נראית לה שונה בנוף. ״זה היה יום מאוד עמוס, היו המון מטרות בים ופתאום הבחנתי באזור המרינה בתל אביב, במטרה שלא נראית כמו כלי שיט, משהו בה היה נראה לי לא הגיוני והחלטתי להתמקד בה ולהבין מה קורה שם".


היא לא היססה וישר עדכנה את כל הגורמים הרלוונטים ויחד איתם, החלה לתפעל את האירוע והבינה כי מדובר בכלי שיט שהתהפך. ״הודעתי לכולם שאני חושדת שאני רואה כלי שיט הפוך וישר ביקשתי להזניק כוחות שיטור ימי. בהמשך להסתכלות, ראיתי משהו שחשדתי שמדובר באדם טובע, והוספתי לדיווח שככל הנראה יש אדם לצד הסירה והוא עומד לטבוע", משתפת רב״ט כהן כשנזכרת ברגעים הקריטיים בהם הייתה מעורבת. לאחר בדיקת המפקדים בשטח, החשד התברר כנכון ובאותם רגעים התחיל מבצע חילוץ שאורך בפועל דקות בודדות, אך קריטיות ביותר לחייו של האדם שהתהפך עם סירתו. בסופו של מבצע החילוץ הצילו את הבן אדם שזכה לחזור הביתה לחיק משפחתו בריא ושלם.


מדברי מפקד מוצב השליטה הזירתי, רס״ן ניר הירשלר, מפקדה של תמר:

״זוהי דוגמא אחת מתוך רבות למימוש תפקידה של בקרית השליטה הימית. איתור מטרה חשודה, הכוונה מהירה ומדויקת של המשטרה ימית והצלת חיים של אדם. עבודה מקצועית ואיכותית של כלל בעלי התפקידים איפשרו לבצע את משימתנו כנדרש, פלגת השליטה אמונה על בניית התמונה הימית של מדינת ישראל וסיוע במשימת שמירה על בטחון אזרחיה ותמיד נכונה לסייע במרחב האזרחי.״

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

המועצה המקומית מזכרת בתיה: הגשת ההתנגדויות לתכנית להתחדשות עירונית במתחם השיכונים הוותיקים הוארכה עד ל- 23.2

הגשת ההתנגדויות תעשה לועדה המחוזית. את הפרטים על התוכנית ניתן לראות באתר המועצה - לינק מצ"ב בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


בעקבות שיח של ראש המועצה עם תושבות ותושבים בנושא, הגישה המועצה לוועדה המחוזית לתכנון ובנייה בקשה להאריך את חלון ההזדמנות להגשת התנגדויות לתכנית להתחדשות עירונית במתחם השיכונים הוותיקים במושבה.

בסוף השבוע בקשת המועצה נענתה וחלון ההזדמנויות להגשת התנגדויות הוארך בכחודש, עד ל- 23.2.

מצגות והקלטות שיתופי הציבור שהתקיימו בנושא ההתחדשות העירונית זמינים לכם באתר המועצה, תחת לשונית התחדשות עירונית: https://bit.ly/37igf55
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ראש המועצה הפך אותנו ממושבה שקטה וצנועה לעיר מסריחה
  הגב 04.02.23 19:29
 • אורח

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח

אורח
17.01.23 09:28
למכירה בית דו משפחתי צמוד קרקע בטשרניחובסקי שטח:383 מר (רשום בטאבו) שמהווה חצי מהמגרש כולו. אפשרות לבנייה רוויה . נייד:0544867984
אורח
07.01.23 14:23
מחפש 4 חדרים במערב ראשון עם מירפסת שמש
אורח
13.12.22 16:51
להשכרה
אורח
18.11.22 14:33
למכירה
אורח
26.09.22 12:45
למכירה בחצרות המושבה דירה 4 חדרים קומה גבוה נוף פתוח מחיר ממש מציאה 0522310299 תיווך
אורח
26.09.22 12:41
יש דירה משודרגת 4 חדרים בחצרות המושבה קומה 8 מתיווך חייב לראות על מה מדובר מחיר שלא יחזור 0522310299
אורח
29.08.22 08:22
מחפשת דירה 3 חדרים במחיר שפוי ברחובות ואין
אורח
30.08.22 18:52
תבדוק בראשון
אורח
15.09.22 19:48
נראלך שבראשון המחיר יהיה יותר שפוי? ישראל יקרהההה
אורח
03.12.22 13:13
נכון מאוד אין מחירים שפויים ויש בעלי דירות סחטנים משכירים דירות על הפנים במשכורת חודשית. איפה ראש העיר? למה לא בונים דירות קטנות?איפה השוויון החברתי?
אורח
15.08.22 18:37
מחפשת דירה 3 חדרים במחיר שפוי ברחובות לא מתווכת אסתר


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח

אורח
13.12.22 16:51
להשכרה
אורח
21.11.22 09:46
.
אורח
06.06.22 23:23
דירת גג קסומה להשכרה. 3 חדרים, בשכונת אברמוביץ . גג פרטי ענק ומרפסת פטיו. משופצת ומרוהטת 0526355445 בולי
אורח
07.11.22 07:33
יש תמונות?
אורח
24.03.22 19:08
שלום
אורח
13.01.22 00:24
להשכרה, דירה, 4.5 חדרים,110 מ' , למשפחה או שותפים, 3 כיווני אויר, מזגן בכל חדר, ריהוט חלקי, שכונת רמז במרכז ראשון לציון. 054-5567990, איציק
אורח
24.03.22 19:07
סתום
אורח
24.03.22 19:07
סליחה
אורח
23.06.22 09:28
יש מרפסת שמש ?
אורח
08.01.22 16:14
דירה מתוקה לצעירים, ריהוט חלקי: מיטה רחבה ושידות, פינת אוכל, מקרר, טלוויזיה, ארון, מאורר מצנן גדול, כירים חשמליות ועוד.... אפשר לראות את הדירה בכל יום מהשעה 15/30 בתיאום עם ישראל: 050-3991065
אורח
22.04.22 21:30
מרתף.
אורח
01.11.22 19:32
אני מוכן לשלם 2 שקל על דירה כזאת
אורח
05.01.22 15:08
דירה להשכרה 3 חדרים לקראת סוף חודש אפריל שפינוזה רחובות. 0523946275
אורח
05.01.22 15:07
דירה להשכרה 3 חדרים לקראת סוף חודש אפריל בשפינוזה


לוח השפלה - רכב

אורח

אורח
17.12.22 12:54
שברולט אופטרה 2008, מצב מעולה, 0525268687
אורח
15.12.22 15:15
למכיה קיה פיקנטו 2018 חדשה. גיר אוטומטי עם טסט לשנה. 0528882882
אורח
18.11.22 14:34
למכירה
אורח
23.09.22 13:45
למכיר מגרש 440 דונם ב2,000,000 כן רק 2,000,000!!!!!
אורח
13.10.22 20:01
איפה זה?
אורח
25.10.22 18:39
אשמח לקבל פרטים 0527684717
אורח
28.04.22 23:52
למכירה פורד גלקסי 2009 יד 3 243000 ק"מ טסט לשנה 15500 0507158114
אורח
28.10.22 16:50
גיר?
אורח
27.03.22 12:44
למכירה שברולט מליבו (אמרקאי) 2011 יד ראשונה מטופלת באופן סדיר + כולל טסט לשנה עד אפריל 2023 {טסט + תשלום) חום מוקה 054-9993528
אורח
23.03.22 16:09
מספר טלפון 0524101033
אורח
23.03.22 16:07
בקשר למודעה על הניסאן אשמח לדעת כמה דורשים בשבילה
אורח
10.04.22 11:00
5000
אורח
19.08.22 12:14
יקר מאוד. צריך 2500


לוח השפלה - דרושים

אורח

אורח
05.02.23 10:37
למשרד מדידות והנדסה במערב ראשל"צ דרושה מזכירה עם ניסיון לטיפול בעבודה שוטפת והתנהלות מול מס' גורמים. למשרה מלאה 5 ימים בשבוע. קו"ח ניתן לשלוח למייל lizshoval@gmail.com
אורח
26.12.22 13:45
מה
אורח
08.12.22 16:11
דרוש/ה נציג/ת שירות ומכירה טלפוניתלחברת אמורפיקל דרוש/ה נציג/ת מכירות ושירות טלפוני למשרה מלאה, במשרדי ההנהלה בנס ציונה. אם את/ה אחראית, עם יכולת הקשבה ותודעת שירות גבוהה מקומך איתנו. התפקיד כולל מתן שירות טלפוני ללקוחות החברה (שיחות נכנסות ויוצאות), זיהוי צורכי הלקוח ומתן מענה מקצועי, ביצוע הזמנות טלפוניות, שימור לקוחות קיימים ועוד...דרישות התפקיד: תודעת שירות . ניסיון במכירות – יתרון שליטה בישומי מחשב בסיסיים כמו הקלדה, וורד, אקסל ואינטרנט יתרון לבעלי /ות רקע בעולמות הטיפול, הפארמה ומדעי החיים. מתאים גם לפנסיונרים בעלי /ות ניסיון במערכת הרפואית והטיפול קורות חיים יש לשלוח למייל meital@amorphical.com
אורח
16.06.22 07:12
דרושים נהגי מוניות ברחבות https://lp.vp4.me/q3bk
אורח
07.08.22 22:42
מעוניין לעבוד נהג מןנית פלאפון 0505076023 אריה
אורח
11.12.22 13:34
מה התנאים?! בן 42 מרחובות,אושיות...
אורח
11.12.22 13:35
0552622467
הצג תגובות נוספות
אורח
02.06.22 00:34
דרוש. איש טכני תותח ומהיר לתיקון קורקינטים חשמליים ואופניים חשמלייים .לחנות ברחובות. שכר גבווה.0555687384 רק הודעות וואצפ
אורח
07.05.22 19:55
היי שמי ענתי אני מטפלת בתינוקות, אהייה פנוייה מספטמבר הקרוב אשמח להצעות, 0525268687
אורח
21.04.22 09:50
מחפשת דירה להשכרה בראשון עד 3000 שקל גדולה עם הרבה חדרים השכרה לתקופה קצרה.
אורח
06.05.22 15:29
מה זה תקופה קצרה
אורח
21.04.22 09:50
מחפשת עבודה בתחום המסאג׳ רפלקסולוגיה וקוסמטיקה האם מישהו מכיר מקומות כאלה שאפשר לעבוד בראשון ?
אורח
09.08.22 16:52
0509433393 צרי קשר ערן


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל