הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים
חברת נתיבי ישראל הסדירה את כביש הגישה לבסיס תל נוף בהשקעה של כ-2 מיליון ₪
בימים שני עד חמישי 27-30.5 מוזיאון המושבה מזכרת בתיה יקיים את אירועי שבוע שימור אתרים הכוללים סיורי אומנות, בתים היסטוריים, ההיסטוריה היישובית ועוד
מועצת קריית עקרון מפרסמת את המוקדים בהם מותרת הדלקת מדורות

המועצה הארצית לתכנון אישרה סופית את תוכנית ההתחדשות העירונית במתחם אליהו שיכון ותיקים מזכרת בתיה

התכנית אושרה סופית במועצה הארצית לתכנון ובנייה לאחר דחיית כלל העררים שהוגשו בהן הערר של המועצה שבקשה להפחית את הצפיפות של הבנייה ועומסי התנועה במקום.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3


ועדת המשנה לעררים אשרה את תוכנית ההתחדשות העירונית במתחם אליהו- שיכון וותיקים במזכרת בתיה.

הועדה פרסמה בימים אלו את החלטה לאחר הדיונים בערר שהגישה המועצה בנגע לשינויים אותם היא מבקשת לבצע.

המתחם עתיד לעבור התחדשות עירונית במסגרתו ייהרסו 318 יח"ד ובמקומן ייבנו 1,196 יח"ד במבנים של 6-9 קומות. בנוסף עתיד לקום במקום פרוייקט של 40 יח"ד להשכרה לטווח ארוך וכן שטחי מסחר ותעסוקה.

כאמור הועדה פרסמה את החלטתה לאחר הדיור בערר שהוגש על התוכנית מטעם המועצה שבקשה להקטין את רמת הצפיפות ובכך את מספר יח"ד שייבנו זאת לאחר שעל פי נתונים שהוצגו לאחרונה חלה עלייה באחוז הריווחיות של הפרוייקט דבר שלטענת המועצה יאפשר הפחתת הצפיפות. כמו כן עלו טענות בנושא שינויים בתחום התחבורה באזור וטענות התושבים שהדבר יביא לעומסי תנועה בכבישים באזור שהינם קטנים וצרים.

הועדה לבסוף החליטה כי יש לאשר את התוכנית כפי שהיא והיא דחתה את הערר מאחר ולטענתה התוכנית איכותית וראויה אשר מאזנת בין הצורך של להביא להתחדשות עירונית ובין מדיניות התכנון העדכנית וכן תוך ביצוע התאמה לצרכי ואופי היישוב ואין מקום להורות על השינוי. לגבי נושא התחבורה על פי גורמי המקצוע הנושא נבדק ולא נראה כי התוכנית תביא לשינויים ועומסים.

לפרטים נוספים על התקדמות התוכנית באתר מועצת מזכרת בתיה https://www.mazkeret-batya.muni.il/index.php?id=3862
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • עוד הוכחה שראש המועצה פה לא מכאן במקור ולא ראוי
  הגב 15.11.23 12:30
 • העומס שיהיה כאן הזוי . בושה.
  הגב 15.11.23 12:30
 • טרילרול
  הגב 15.11.23 12:30
 • אורח

חברת נתיבי ישראל הסדירה את כביש הגישה לבסיס תל נוף בהשקעה של כ-2 מיליון ₪

מערכת האתר | | תגובות: 2
צילום: נתיבי ישראל


חברת נתיבי ישראל הסדירה את כביש 4103, כביש הגישה לבסיס תל נוף. משרד התחבורה משקיע בפרויקט באמצעות חברת נתיבי ישראל כ-2 מיליון ₪.

בימים אלה חברת נתיבי ישראל השלימה את הפרויקט המשמעותי לבסיס תל נוף, כביש שמספרו 4103 שמטרתו לאפשר למשתמשי הדרך נסיעה בטיחותית ככל האפשר. בפרויקט, החברה ביצעה באמצעות חטיבת תפעול ואחזקה, עבודות קרצוף וריבוד לאורך של כ-2.5 ק"מ, הסדרת כניסה לדרכים חקלאיות באופן מוסדר, הסדרות תמרורים בטיחות והכוונה לאורך הכביש, עבודות גיזומים בטיחותיים לפתיחה שדה ראייה, והגברת הנראות בלילה ע"י מתקני החזר אור.

הפרויקט בוצע תוך חודש בלבד וכעת יוכלו משתמשי הדרך המגיעים אל ומהבסיס, לנסוע בכביש שהוסדר ובטיחותי יותר.

אלון פלג, מנהל מרחב מרכז בחטיבת תפעול ואחזקה של חברת נתיבי ישראל, אמר: "חברת נתיבי ישראל מבצעת ואחראית על מאות פרויקטים בו זמנית ברחבי הארץ, כשרבים מהם עם מטרה ברורה של הגברת הבטיחות למשתמשי הדרך וכך גם בפרויקט הזה. הכביש הנ"ל מוביל לבסיס תל נוף בו חולפים אלפי כלי רכב ביום והצלחנו לפעול להסדרה מהירה מאוד של 2.5 ק"מ מקטע הכביש 4103 למשתמשי הדרך הנוסעים אל ומהבסיס. כמובן על משתמשי הדרך לנהוג במשנה זהירות ולנהוג על פי כל כללי הזהירות."

מנה"פ: חב' אמירים איכויות קיו.סי. בע"מ

קבלן מבצע: חב' אחים בן רחמים

התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • פרוייקט שהצליח בהירות לעומת דרך יבנה שתקוע שנים
  הגב 23.05.24 21:38
 • במהירות***.
  24.05.24 12:29
 • אורח

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

בימים שני עד חמישי 27-30.5 מוזיאון המושבה מזכרת בתיה יקיים את אירועי שבוע שימור אתרים הכוללים סיורי אומנות, בתים היסטוריים, ההיסטוריה היישובית ועוד

יש לבצע הרשמה מראש

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
מוזיאון המושבה


המועצה לשימור אתרים, בשיתוף משרד המורשת, מזמינה את הציבור הרחב לקחת חלק בעשרות אירועי שבוע שימור אתרים - חלקם הגדול ללא תשלום - שיתקיימו בכל רחבי הארץ בין התאריכים י"ד-כ"ג באייר, 31-22 במאי.

שבוע שימור אתרים מתקיים כבר יותר מ-30 שנה, ומטרתו לחשוף בפני הציבור הרחב את חשיבותו ואת הפנים השונות של תחום השימור - שהוא הבסיס להנחלת המורשת - כמו גם את פעילותה המקיפה של המועצה לשימור אתרים ואת אתרי המורשת בכל הארץ. כל זאת, באמצעות מפגשים בלתי אמצעיים עם בתים, דמויות וסיפורים, שיחד מרכיבים את התמונה המופלאה של ההתיישבות בארץ מאז המאה ה-19 ושל המאבק להקמת המדינה.


בין האירועים הבולטים בשבוע שימור אתרים השנה: מגוון סיורים מודרכים באתרי מורשת בערים, במושבות, בקיבוצים ובמושבים; סיור בבית ויצמן ברחובות בעקבות מורשתו של האדריכל הנודע אריך מנדלסון; סיור לאורך הדרך ההיסטורית בין יפו לירושלים; ערבי שירה, "יום הנוטר" במשטרת נהלל ההיסטורית; תהליכי שימור המורשת בירושלים - המציאות והחלום; נגיעה בתולדות הרכבת החיג’אזית בחיפה; ביקורים בבתים המספרים את סיפוריהם של החלוצים והחלוצות; סיורים מיוחדים במוזיאונים לאומנות; סיור בעקבות שימור יצירתו של האמן הנודע שרגא ווייל; חיפה החדשה של דאהר אל־עמר; סיפורי אהבה וקולינריה באשקלון ועוד.


שני, 27.5, מזכרת בתיה, "אמנות בתוך תפאורת שימור היסטורי" - סיור אמנות ושימור במושבה.

מפגש עם מלאכות יד בתוצוגות המוזיאון, ביקור אצל האמנית נעמי גוראון בסטודיו שלה שתציג ותספר על אמנות אינטימית. ב"קזרמת לוין" תחכה האמנית שירלי וגנר שיצרה את התערוכה "מכניקה של נשל" המשלבת ישן והיסטורי עם חדש וטכנולוגי.

ולסיום – חשיפה כמעט ישירה של אמנות הקולאז'ים של האמן ישראל לוי ז"ל

20 ₪ למשתתפ/ת. מותנה במספר משתתפים. פרטים והרשמה בקישור


שלישי, 28.5, מזכרת בתיה, "בתים מספרים"- סיור בעקבות בתים היסטוריים והאנשים שגרו בהם.

20 ₪ למשתתפ/ת. מותנה במספר משתתפים. פרטים והרשמה בקישוררביעי, 29.5, מזכרת בתיה, "סיפורים בין מצבות"- סיור שקיעה בבית העלמין. בתשלום.

20 ₪ למשתתפ/ת. מותנה במספר משתתפים. פרטים והרשמה בקישור


חמישי, 30.5, מזכרת בתיה, "מסע במנהרת הזמן אל תקופת העלייה הראשונה" – סיור רגלי (13:00-11:00) בעקבות אתרים ואנשים מימיה הראשונים של המושבה.
20 ₪ למשתתפ/ת. מותנה במספר משתתפים. פרטים והרשמה בקישור


פירוט כל האירועים באתר המועצה לשימור אתרים

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מועצת קריית עקרון מפרסמת את המוקדים בהם מותרת הדלקת מדורות

הדלקת המדורות מותרת אך ורק במוקדים אותם אישרה המועצה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


הודעת המועצה המקומית קריית עקרון

תושבים יקרים אנחנו מזכירים לכם כי השנה נציין את ל"ג בעומר ביום ראשון, 26/05. הדלקת המדורות מאושרת ב3 מקומות בלבד ברחבי היישוב:

* השטח הפתוח ברח' הברוש

*חלק ממגרש החנייה מול רחוב קרן היסוד

* השטח הפתוח הסמוך לפינת הרח' הרצל-כלנית.

אנא שימו לב כי רק בשטחים אלה תותר הדלקת מדורות! שמרו על הנחיות הזהירות והבטיחות!
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מועצת קריית עקרון מתכננת להנציח את זכרם של גל ונאגי' עבדוש ז"ל שנרצחו במסיבת הנובה בקריאת רחוב על שמם

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


קריית עקרון זוכרת את חללי מלחמת חרבות ברזל

מועצת קריית עקרון עתידה להנציח את זכרם של גל ונאג'י עבדוש ז"ל ולקרוא רחוב על שמם. בחודש אפריל התכנסה ועדת השמות בה הוחלט כי רחוב כובשי החרמון הקטן יוחלף וייקרא על שמם של גל ונרג'י עבדוש ז"ל. החלפת השם תתבצע זאת לאחר סיום הליך פרסום ההחלטה וקבלת הערות הציבור על פי החוק.

בני הזוג נרצחו בטבח מסיבת הנובה בה בילו יחד. הבשורה על מותם הגיעה רק שבוע לאחר הטבח כאשר נמצאה גופתה של גל ויום למחרת הגיעה הבשורה על הירצחו של נאג'י. השניים השאירו אחריהם שני בנים.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום חמישי 30.5 צמד שחקני הטניס אנדי רם ויוני ארליך יגיעו למזכרת בתיה להפנינג טניס יישובי

לינק להרשמה מצ"ב בכתה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


פותחים את הקיץ בהפנינג טניס וספורט

מועצת מזכרת בתיה מזמינה את התושבים להפנינג טניס שיתקיים ביישוב עם מופע ראווה של שחקני העבר הגדולים וצמד שחקני הטניס אנדי רם ויוני ארליך

לו"ז אירוע:

16:30-17:00- התכנסות הילדים על מגרשי הטניס

17:00-18:30- הפנינג תחנות חופשי ומותאם לכולם

18:30-20:00- חלוקת פרסים למנצחי התחרות + מופע ראווה של הצמד אנדיוני .

20:00 חלוקת פרסים בין משתתפי ההפנינג

מתי? יום חמישי, ה-30.5, החל מהשעה 16:30, במגרשי הטניס

הרישום מראש ללא עלות בלינק

https://tinyurl.com/48k25w5u
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

חוגגים ל"ג בעומר בהיכל התרבות ע"ש אריה כספי עם הקרנת הסרטים "טרולים 3: הקול טוב"והסרט "מפרץ ההרפתקאות – סרט על". ב-26 וב-27 במאי. שני הסרטים מדובבים לעברית.

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מרכז קהילתי מפגשים מזכרת בתיה


חוגגים ל"ג בעומר בהיכל התרבות ע"ש אריה כספי עם הסרטים הכי חמים!

ביום ראשון, ה-26 במאי, יוקרן בשעה 17:30 הסרט "טרולים 3: הקול טוב".

ביום שני, ה-27 במאי, יוקרן בשעה 17:30 הסרט "מפרץ ההרפתקאות – סרט על".

שני הסרטים מדובבים לעברית.

כרטיסים בעלות 15 ש"ח ניתן לרכוש כאן.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

230 תלמידי/ות קריית עקרון לקחו חלק בתוכנית לניטור ושימור מגוון המינים המקומי במסגרתה חקרו מינים של חרקים, צמחים ציפורים ועוד

מדובר על תוכנית של המשרד להגנת הסביבה בה זכתה קריית עקרון במסגרת קול קורא של המשרד. בסיום תהליך המחקר התלמידים עבדו על פרוייקטים והציעו הצעות לקידום נושא הסביבה ביישוב כמו בניית משחק העוסק במגוון המינים, יוזמה של יום הניקיון ועוד.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


230 תלמידי ותלמידות כתות ד'-ה' מבתי הספר היסודיים בן צבי ואוהל מאיר התכנסו ליום מסכם של התוכנית לניטור ושימור מגוון המינים המקומי.

במסגרת קול קורא של המשרד להגנת הסביבה בשיתוף עם משרד החינוך ומועצת קריית עקרון בליווי מקצועי של חברת 'צעד ירוק' נבחרו בתי הספר היסודיים להוביל תוכנית ייחודית שעוסקת בשאלות מה זה מגוון המינים? אילו מינים נמצאים בסביבת ביתנו בקריית עקרון? מה הסיכונים שטמונים לאותם מינים וכיצד נוכל לשמור עליהם?

תוך כדי התוכנית השתתפו התלמידים במעבדות בשדה מאחורי בית ספרם בו חקרו ותיעדו תצפיות רבות, והרחיבו בפועל את הידע הקיים על מגוון המינים בקריית עקרון ע"י תיעוד באפליקציית Inaturalist (אפליקציה המשמשת לאיסוף תצפיות ומידע המשמש כמדע אזרחי) של צמחים, חרקים, ציפורים ועוד.


בנוסף התלמידים והתנסו בשדה בהובלתו של מדריך צעד ירוק עומרי בכרך, ועבדו על פרויקטים שמטרתם למידה ע"י עשייה למען הסביבה, והעלאת המודעות בפרויקטים מחוללי שינוי.

כאמור לאחרונה התקיים האירוע המסכם בו הציגו התלמידים את הממצאים בפני תומר שוקר- מחזיק תיק החינוך בקריית עקרון, גב' אביבה וגנר- מנהלת אגף החינוך של קריית עקרון, גב' זרתהון דמוזה -רכזת בכירה לחינוך וקהילה במשרד להגנת הסביבה

התוצרים מגוונים ביניהם נבנה משחק קופסא לילדים העוסק במגוון המינים, פוסטר עם מגוון מינים של קריית עקרון, הועלתה יוזמה של יום ניקיון של השטח בוא עסקו במחקר, שלט הגנה על השטח הטבעי, מחקר השוואתי בין מגוון המינים בקריית עקרון לבין רחובות, הדרכות ומעבדות שדה שהועברו לילדים הצעירים של קריית עקרון, ואמנה לשמירת על מגוון המינים שעליה חתמו המכובדים במעמד האירוע.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

במהלך חודש יוני יחלו אירועי חודש הקריאה במזכרת בתיה

תוכנית האירועים בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


חודש הקריאה במזכרת בתיה

מועצת מזכרת בתיה ומפגש מפגשים מזמינים את התושבים לאירועי חודש הקריאה עם הרצאות, שעת סיפור ועוד

״על כלבים ואנשים״ - גליה עוז מחברת ״שקשוקה״, במפגש לילדים מכיתה א׳ ומעלה | 9.6 בתיכון קשת

״מעשה בענק שהשתולל השתוללויות״ - שעת סיפור לגילאי 3-5 | 17.6 בספרייה

״איך עושה גיבור״ - ערב נחמה ותקווה עם הקולנוען והסופר יאיר אגמון | 18.6 בספרייה

״עטור מצחך״ - מסע מוזיקאלי וספרותי אל שירי אברהם חלפי |25.6 גן הברון.

כרטיסים ופרטים נוספים מחכים לכם באתר מפגשים: https://did.li/Cwcx5


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מרכז מפגשים פתח את ההרשמה לקייטנת מולקולה המציעה הפעלות מעולמות הטכנולוגיה, חדשנות, קומיקס ועוד

קיימת אפשרות ליום קצר או ליום ארוך

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


קייטנת מולקולה חוזרת ובגדול!

גם השנה תפעל במרכז מפגשים קייטנת מולקולה עם אינספור חוויות פעילויות והפעלות מעשירות בעולמות הטכנולוגיה, חדשנות, מדע, קומיקס , משחקי חשיבה, בישול, הייטק. הנדסה ועוד....

הקייטנה תתקיים בין התאריכים 22.7-8.8 עם אפשרות ליום קצר או ארוך עד 16:00.

עד השעה 13:00 בעלות של 1,860 ש"ח

עד השעה 16:00 בעלות 2,745 ש"ח

הקייטנה מיועדת לעולים לא' ומסיימים כיתה ד'.

מיקום הקייטנה יפורסם בהמשך.

מידע נוסף והרשמה כאן: https://tinyurl.com/397smj9
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

קייטנת מולקולה במזכרת בתיה חוזרת: חוויות ופעילויות בעולמות הטכנולוגיה והמדע בין התאריכים 22.7-8.8

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מרכז קהילתי מפגשים מזכרת בתיה


קייטנת מולקולה במזכרת בתיה חוזרת ובגדול! גם השנה, הקייטנה תציע אינספור חוויות, פעילויות והפעלות מעשירות בעולמות הטכנולוגיה, חדשנות, מדע, קומיקס, משחקי חשיבה, בישול, הייטק, הנדסה ועוד.

הקייטנה תתקיים בין התאריכים 22 ביולי עד 8 באוגוסט, עם אפשרות ליום קצר או ארוך עד השעה 16:00. מיקום הקייטנה יפורסם בהמשך.

לפרטים נוספים והרשמה, לחצו כאן.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עצרת זיכרון ליהודי אתיופיה שנספו בדרכם לישראל בקריית עקרון - 3 ביוני 2024

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק המועצה המקומית קריית עקרון


המועצה המקומית קריית עקרון מזמינה את הציבור לעצרת הזיכרון ליהודי אתיופיה שנספו בדרכם לישראל. האירוע יתקיים ביום שני, 3 ביוני 2024, בשעה 19:30 ליד אנדרטת נספי סודן הסמוכה לבניין הספרייה.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הרצאה על סבתאות מודרנית עם תמי קרניאלי במזכרת בתיה - 24 ביוני

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מועצת נשים מזכרת בתיה


מועצת הנשים של מזכרת בתיה מזמינה את הציבור להרצאה מרתקת בנושא סבתאות מודרנית. ההרצאה, שתועבר על ידי תמי קרניאלי, מדריכת הורים וסבתא עם ניסיון, תעסוק בתרומת הסבתאות לנכדים, לסבא וסבתא ולהורים שבאמצע. כמו כן, יידונו נושאים כמו התמודדות עם התבגרות הנכדים והקשר עם נכדות המתגוררות בחו"ל.

ההרצאה תתקיים ביום שני, 24 ביוני, בשעה 19:30 באגף החינוך ברחוב רוטשילד 37, מזכרת בתיה. כרטיסים במחיר של 20 ש"ח ניתן לרכוש בקישור הבא: https://tinyurl.com/yh8w3uwf.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

החלה ההרשמה לאליפות הכדורגל בקריית עקרון לכיתות א - ח ללא עלות - הרשמה מראש נדרשת

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מתנס קרית עקרון שבשבט


מרכז קהילתי עקרון ותחום הספורט מזמינים את הציבור להירשם לפעילות ללא עלות, אך מותנה ברישום מראש.

הפעילות תתקיים בשעות הבאות:

 • 16:00-18:00 לכיתות א'-ד'
 • 18:00-20:00 לכיתות ה'-ח'

להרשמה, יש להיכנס לקישור הבא: https://forms.gle/oSFzbgYmKBYABMbN8
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הארנונה תתייקר ב - 5.29% החל מינואר 2025

מערכת האתר | | תגובות: 25


משרד הפנים הודיע כי הארנונה בעיריות תתייקר ב -5.29% החל מינואר 2025

מדובר בהתייקרות הגבוהה ביותר ב - 20 השנים האחרונות.

מדובר בתעריף שקובע משרד הפנים הנקרא "טייס אוטומטי" ולא קשור להחלטת העירייה.

מידי שנה משרד הפנים קובע לעיריות את שיעור העלייה האוטומטי של הארנונה.

העיריות לא יכולות להשפיע על החלטת משרד הפנים והן חייבות לקבל את העלאה. אך, עירייה רשאית לבקש ממשרד הפנים העלאה או הורדה של ארנונה בסיווגים שונים.

למלחמה בדרום ובצפון יש השפעה מכרעת על יוקר המחייה ועיריות רבות נקלעו לבור תקציבי בגלל המלחמה ולא מעט עיריות יבקשו העלאה נוספת בארנונה, אחרת הן בסכנת קריסה

העלאה הדרמטית החלה כבר בשנה קודמת כאשר לשנת 2024 אושרה העלאה של הארנונה ל- 2.7%; כפול מהעלייה שאושרה בשנה קודמת ב - 2023 עלייה של 1.37%
התפרסמו 25 תגובות לכתבה.
 • האם תושבים ששילמו מראש לכל השנה מחויבים להוסיף את ההתיקרות?
  הגב 21.05.24 18:10
 • זה יהיה מינואר 25. טרם שולם חשבון כלשהו. ההעלאה כבר תתבטא בחשבון השנתי לתשלום.
  21.05.24 18:16
 • איך להוסיף? כבר שילמת את ינואר 2025? פששש יפה לך
  21.05.24 18:48
 • סליחה, כניראה שהוא לא שם לב שמדובר בשנת 2025, אפשר להסביר ברגוע....
  21.05.24 21:37
 • הארנונה תתייקר והסירחון יגבר. יש תמורה בעד האגרה.
  הגב 21.05.24 18:16
 • מה זה קשור?
  21.05.24 18:48
 • איזה אוכלוסיות יוכלו בכל זאת לקבל הנחה כי לא יוכלו לעמוד בהעלעה
  הגב 21.05.24 18:19
 • כתוב באתר של העיריה
  21.05.24 18:47
 • לא לשלם ארנונה. לגנבים ה עלה
  הגב 21.05.24 18:43
 • בהצלחה לך עם זה.
  21.05.24 18:46
 • מי זה ה "גנבים"? לא רשמת
  21.05.24 18:49
 • במקום להעלות ארנונה הייתי מעדיף שיבטלו את כל האירועי תרבות המיותרים. אני לא צורך אותם. וידוע שהאומנים גו(נ)בים מחירים מופקעים על חשבון משלם המיסים.
  הגב 21.05.24 18:50
 • אין שום קשר ל "כל אירועי התרבות המיותרים" לא קראת את הכתבה? או שיש לך בעיה בהבנת הנקרא. אנסה להסביר לך באופן מורחב ופרטני: מי שמחליט על העלאת המיסים זו הממשלה, זו החלטה ארצית כלומר של כל הישובים בארץ, עכשיו הבנת שאין שום קשר ל "אירועי התרבות המיותרים"? וחוץ מזה לטעמך אירועי תרבות הם מיותרים, זכותך לא לבוא לאירועי תרבות. לא מכריחים אותך.
  21.05.24 20:41
 • משלמים ביוקר עלות של ארנונה, כמו עיר שאף אחד טרם הגדיר אותה כעיר, אולי מישהו יגדיר את המקום כבר... ואז נקבל שירותים של עיר ולא של מושבה .
  הגב 21.05.24 18:51
 • אף אחד טרם הגדיר את ראשון כעיר? איך הגעת לזה? בוא תסביר נראה אותך
  הגב 21.05.24 20:43
 • ראשון זה לא כאן, זהו האתר של רחובות.
  21.05.24 21:39
 • כתוב בכותרת באותיות גדולות כאן את המילים " 106 ראשון לציון" אז תסביר איך זה רחובות?
  22.05.24 13:21
 • חחח , עליק רחובות? אנשים לא יודעים לקרוא או איפה הם גרים אולי?
  22.05.24 13:22
 • טוב הכתבה מאוד לא אינפורמטיבית ומטעה במקרה הטוב.
  הגב 21.05.24 21:50
 • אז אם אדון ראש העיר לא יכול להוריד את מחירי הארנונה אז שיקח את חברת מניב אליה וככה לא נשלם מעמ על מים וזה יחסוך לנו 17 אחוז!
  הגב 22.05.24 08:27
 • אם אדוני יצליח לשנות את החוק אז ראש העיר יפחית ארנונה. תיקרא שוב את הכתבה, ראש העיר בכלל לא פונקציה להחליט על העלאת ארנונה , גם אם רוצה הוא לא יכול להעלות וגם לא להוריד ארנונה, הוא לא קשור לזה בשום אופן, זה החוק, אז רוץ מהר לכנסת ותשנה את החוק, ורק אחר כך תעביר ביקורת
  22.05.24 13:25
 • עושה רושם שעליית הארנונה היא בטור הנדסי.. השנה זה פי 2 משנה שעברה , שנה שעברה היה פי 2 מלפני שנתיים.. עד מתי ימשיכו..
  הגב 22.05.24 09:53
 • ימשיכו כל עוד זה החוק שהממשלה קבעה
  22.05.24 13:26
 • וזו הסיסמה רק הליכוד יכול . שיפסיקו את העברת הכספים למשאדים הציותרים של כלום ושום דבר . הפסקת תמיכה בלא פרודוקטיבים כמו הישבות ולהפסיק את מענקי ההשתמטוט שאברכים מקבלים על כך . להפסיק לממן את היצור הנמצא במיאמי כולל מאבטחים . אם שכחתי משהו , אנא להוסיף .
  הגב 23.05.24 14:41
 • אני גרה בעמידר ומשלמת ארנונה יותר יקר מהרצליה ומה אנחנו מקבלים ריצוף שבור .חוסר תאורה שבילים מלוכלכים פחי אשפה שבורים על זה אני משלמת ארנונה .......
  הגב 23.05.24 18:25
 • אורח

נפתחה ההרשמה לקייטנות הקיץ של מרכז מפגשים לילדי הגנים ותלמידי בתי הספר במזכרת בתיה - ההרשמה פתוחה עד יום רביעי 5.6

שימו לב לילדי הגנים יש אפשרות להרשמה למחזור שני. כמו כן במידה ותהיה היענות ומינימום נרשמים ייפתח המחזור שלישי (גני ילדים) שיתקיים מ1.8-8.8.24

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


נפתחה ההרשמה לקייטנות הקיץ של מרכז מפגשים בגני הילדים ובתי הספר.

מרכז מפגשים פתח היום שלישי את ההרשמה לקייטנות הקיץ בה הילדים יהנו מתוכניות חינוכיות איכותיות של החברה למתנ"סים בגנים ושל משרד החינוך בבתי ספר: חוגים, ימי שיא, פעילויות מיוחדות מותאמות גיל, משחקי ספורט, יום מים ועוד הרבה הפתעות!

גני הילדים

מחזור א 1-21.7.24

שעות פעילות ימים א-ה משעה 7:30 ועד 13:00

עלות: 540 ש"ח כולל ארוחת בוקר

יום מלא עד השעה 16:00 בעלות של 1,380 ש"ח

מחזור ב - 22.7-31.7.24

שעות פעילות ימים א-ה משעה 7:30 ועד 13:00

עלות: 630 ש"ח כולל ארוחת בוקר

יום מלא עד השעה 16:00 בעלות של 1,127 ש"ח

קיימת אפשרות לפתיחת מחזור שלישי בין התאריכים 1-8.8.24 בהתאם להיענות ומינימום נרשמים. הורים המעוניינים בכך יש להירשם באתר לקבוצת מחזור ג


בתי הספר כיתות א-ג

שעות פעילות ימים א-ה משעה 8:00 ועד 13:00

עלות: 450 ש"ח-יש להצטייד בארוחת בוקר מהבית

יום מלא עד השעה 16:00 בעלות של 1,290 ש"ח


הרישום מתבצע מהיום (שלישי 21.5) ועד יום רביעי 5.6

שימו לב יש לבצע רישום בנפרד לצהרון הקייטנה


למעבר להרשמה: https://tinyurl.com/bdebm9yr

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום ראשון 26.5 יתקיים הפנינג ל"ג בעומר עם מתנפחים, מופע קרקס ועוד במרכז הספורט החדש בקריית עקרון

הכניסה חופשית

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


בית חב"ד, המועצה המקומית, המרכז הקהילתי והמחלקה לתרבות תורנית בקריית עקרון מזמינים אתכם להפנינג ל"ג בעומר לכל המשפחה!

כמידי שנה תתקיים תהלוכת ל"ג בעומר המסורתית עם מתנפחים, מופע קרקס דורטו, הגרלת פרסים ועוד הפתעות

יום ראשון, 26.5.24 בשעה 16:00 במרכז הספורט (רח' שבזי 50).

הכניסה חופשית
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ספריית מזכרת בתיה משיקה אתר אינטרנט חדש בו ניתן לבצע מגוון פעולות: חיפוש ספרים, לבצע הרשמה, הזמנת ספרים, אירועים ועוד

לינק לאתר החדש בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


ספריית מזכרת בתיה משיקה אתר אינטרנט חדש למען ציבור המינויים

אתר הספרייה עבר לכתובת חדשה: https://mazkeretbatya.agronplus.org/ בו ניתן:

• להתעדכן באירועים והודעות.

• לחפש ספרים בקטלוג הספרייה.-

• לראות ספרים חדשים שנוספו לספרייה.

• להירשם כמנויים לספרייה.

• להתחבר לכרטיס אישי, להזמין ספרים ולהאריך השאלות.

שימו לב!

כניסה ראשונית לאזור אישי היא עם מספר תעודת זהות ודוא"ל.

יש לוודא עם הספרניות שהפרטים מוזנים במערכת הספרייה.

ניתן לעדכן פרטים דרך הוואצאפ: 08-9348826, או דרך המייל: sifmazkeret37@gmail.com
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום שני 27.5 תתקיים אליפות כדורגל לתלמידי קריית עקרון במגרש הכדורגל היישובי

יש לבצע הרשמה מראש

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


המועצה המקומית קריית עקרון ומתנ"ס שבשבט מזמינים את ילדי היישוב לאירוע אליפות הכדורגל היישובי

האירוע יתקיים ביום שני 27.5 בשעה 16:00 במגרש הכדורגל היישובי ומיועד לתלמידי כיתות א-ח. בסיום יתקיים טקס חלוקת מדליות

לפרטים והרשמה 050-330226

להירשם לפעילות ללא עלות אך מותנה ברישום מראש בלינק הבא :
https://forms.gle/hPrNqM3A4fSdvzU97

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

החל מיום שישי 24.5 הקרקס הבינלאומי CIRCO CIRCO יגיע למתחם בילו סנטר בהפקת ענק עם אקרובטים, פעלולנים, רקדנים ועוד

כרטיס כניסה: 102 ש''ח. מחיר הטבה בלעדית לחברי MY OFER: 89 שח בלבד.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3
קופות תל אביב


הקרקס הבינלאומי CIRCO CIRCO יציג מופע ענק בעופר בילו סנטר

הפקת ענק בינלאומית, לכל המשפחה, ללא חיות, קרקס וירטואוזי, מרתק, סוחף, ססגוני ומרהיב בהשתתפות אקרובטים, פעלולנים, רקדנים, לוליינים וליצנים,

מתחם הקניות והבילוי עופר בילו סנטר אאוטלט, מקבוצת קניוני עופר, מארח לראשונה את קרקס CIRCO CIRCO, המיועד לכל המשפחה, ללא חיות, סוחף, ססגוני ומרהיב, קרקס וירטואוזי, מרתק, ובקצב דרום אמריקאי.

קרקס קולומביה הוא הפקת ענק בינלאומית, בהשתתפות אקרובטים, פעלולנים, רקדנים, לוליינים וליצנים, ומלא בהפתעות.

הקרקס יציג בעופר בילו סנטר אאוטלט, החל מה 24.5.2024 עד 15.6.2024 והוא כולל ארבעת הנאמברים הגדולים של עולם הקרקס הלטיני, במופע אחד גדוש ועוצר נשימה. מעטים הקרקסים שמציגים את ארבעתם במופע אחד.

הנאמברים יבוצעו ע"י אמנים מומחים, כולם יוצאי משפחות הקרקס הקולומביאני עטור התהילה לדורותיהם. בין הנאמברים: כדור ברזל ענק בתוכו דוהרים 3 אופנוענים, מעופי אויר מלאי השראה, אחד מגדולי הליצנים בקולומביה – קסרולו - אשר מציג קטעי הומור מרגשים ומצחיקים עד דמעות כמיטב הקומדיה הקרקסית הלטינית ומופע להקת רקדנים בסגנון סלסה.

כרטיס כניסה: 102 ש''ח.

מחיר הטבה בלעדית לחברי MY OFER: 89 שח בלבד.

ניתן להתעדכן בשעות המופעים באתר קופות תל אביב.

מיקום הקרקס – צמוד ללונה פארק בחניה הגדולה ליד אוטו סנטר בעופר בילו סנטר.

התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • האם יש מועדנים עם הנחות עמוקות יותר? איזה?
  הגב 21.05.24 09:25
 • האמת שווה, הייתי שבוע שעבר והיה יפה מאוד
  הגב 21.05.24 11:13
 • מה המחיר לגיל השלישי,אין היתחשבות בהם.
  הגב 21.05.24 21:51
 • אורח

מועצת הנשים של מזכרת בתיה מזמינה לאימון להפגת הלחץ והסטרס. 28/5

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מועצה מקומית מזכרת בתיה


מועצת הנשים של מזכרת בתיה מזמינה אתכן להשתתף במגוון סדנאות בהובלת תושבות מזכרת בתיה, שמבקשות להעניק לכן חיזוק ותמיכה. הפעם, יתקיים אימון להפגת הלחץ והסטרס.

האימון מתאים לנשים בכל רמות הכושר. יש להצטייד במזרן, בקבוק מים אישי, ביגוד נוח ונעלי ספורט.

ההשתתפות ללא עלות, אך מספר המקומות מוגבל ומחייב הרשמה מראש. להרשמה, לחצו כאן. ההרשמה על בסיס כל הקודמת זוכה.

לשאלות ובירורים ניתן לפנות בהודעת וואטסאפ אל לביאה צבי, היועצת לקידום מעמד האישה ויו״ר מועצת הנשים, בטלפון 054-4221623.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הגבלות על הדלקת מדורות לקראת ל"ג בעומר בשל תנאי מזג אוויר קיצוניים. יותרו מדורות ש במקומות שאושרו על ידי העירייה

מערכת האתר | | תגובות: 12


דוברות כבאות והצלה לישראל מטה ארצי

לקראת ל"ג בעומר ובעקבות תנאי מזג אוויר קיצוניים המעלים חשש להתלקחות שריפות והתפשטותן, נציב כבאות והצלה לישראל, רב טפסר אייל כספי, חתם על צו המתיר הדלקת מדורות אך ורק במקומות שהוכשרו לכך על ידי הרשות המקומית וקיבלו את אישור הכבאות.

הצו כולל איסור על הדלקת אש בפארקים, יערות קק"ל ושמורות טבע. הצו יכנס לתוקף החל מיום שלישי, 21 במאי בשעה 8:00 ועד יום שלישי, 28 במאי בשעה 8:00.

אנו קוראים לציבור למלא אחר הוראות הצו. יחד נשמור על החיים, על הטבע ועל הסביבה.

רב רשף איציק בן דוד, מ"מ דובר ארצי


התפרסמו 12 תגובות לכתבה.
 • עדיף לא לעשות בכלל מדורות גם באזורים מורשים. שמתן דיל יקח החלטה גם לטובת כדור הארז, זיהום אוויר
  הגב 19.05.24 18:51
 • נכון
  19.05.24 19:29
 • חבל שדיל לא לומד מעירית נס ציונה שנותנת חלופה ירוקה לציון היום הזה בצורת התכנסות והקרנת סרטים בפארקים. יש סגן ראש עיר בשכר לעניני אירועים, שיצדיק את משכורתו.
  20.05.24 05:50
 • אז שמתן דיל יאסור גם על כלי רכב ומטוסים באזור רחובות, כי הם גורמים לזיהום אויר רציני
  20.05.24 11:27
 • סתם. מרוב. רועה לב. קנאה. חולנית. עין. הרע. שאנשים. לא. יעשו. מדורות. בלג בעומר. ולא. ישמחו. טיפה. מכול המצב. במדינה אין שום. צו. אסור. לעשות דבר. כזה. בגלל עבריינים. שרוצים. לנהל את. מדינת. ישראל. ולהרוס. לנו. הכול חגים שבתות. אורחת. ישראלית
  הגב 19.05.24 19:16
 • לימודי ליבה ?.
  20.05.24 13:19
 • העל האש של העצמאות לא מזהם, אה?
  הגב 19.05.24 20:11
 • מה שמו של אל האש , לו סוגדים בללג בעומר ?
  הגב 19.05.24 20:58
 • שב שנה, תלמד יהדות, תלמד על התרבות של העם שלך ואז תשמיע את קולך בציבור.
  20.05.24 11:31
 • הורסים לילדים את כל הכיף
  הגב 20.05.24 18:41
 • שכחתם שגם אתם הייתם ילדים פעם?אפשר לעשות מדורות תוך הקפדה על כללי הבטיחות ושריפת חומרים שאינם מזהמים .עם השגחת מבוגרים כמובן
  הגב 20.05.24 18:43
 • שלום ,אנא פרסמו מקומות שבהם ניתן לעשות מדורות
  הגב 21.05.24 11:15
 • אורח

גבי גאון מבקש לקבל משוב מתושבי מזכרת בתיה האם להמשיך את מתכונת חגיגות יום העצמאות כפי שהתקיימו השנה

לינק להצבעה מצורף בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


כיצד ייראו אירועי יום העצמאות במזכרת בתיה

ראש המועצה גבי גאון פונה לתושבי מזכרת בתיה לקבלת משוב על אירועי יום העצמאות שהתקיימו השנה. כזכור לאור הלחימה המתמשכת התקיימו השנה חגיגות צנועות יותר ב3 מוקדים שהתמקדו באירועים לילדים.

גבי גאון מבקש את חוות דעתם של התושבים האם הם מעוניינים להמשיך במתכונת הזו גם בשנים הבאות.

ניתן לכתוב את דעתכם בעמוד הפייסבוק של גבי גאון לחצו כאן למעבר לעמוד
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פיתוח ייחודי של משרד התחבורה יאפשר להתמודד עם שיבושי GPS בתחבורה הציבורית ותיקוף תקין ביישומונים

בשלב הראשון, ניתן יהיה לשלם בתחבורה הציבורית, באמצעות אפליקציית התשלום של חברות מוביט ופנגו ובימים הקרובים תצטרף אליהן גם חברת הופאון.

מערכת האתר | | תגובות: 0
משרד התחבורה


*בעקבות שיבושי ה-GPS על ידי צה"ל.* משרד התחבורה והבטיחות בדרכים פיתח פתרון טכנולוגי המאפשר להמשיך ולהשתמש באפליקציות התשלום בתחבורה הציבורית, למרות שיבושי ה- GPS שמנעו עד כה מהנוסעים לשלם באמצעות אפליקציות אלה.

מאז פרוץ מלחמת "חרבות ברזל״ מתמודדים תושבי הצפון עם חסימות GPS יזומות על ידי צה"ל, המשפיעות הן על מערכות ניווט כמו ווייז, גוגל Maps, ומפריעות גם לפעילות יישומונים מבוססי מיקום ובהם אפליקציות התשלום בתחבורה הציבורית כמו פנגו, מוביט והופאון.

עקב השיבושים, חוו חלק ממשתמשי התחבורה הציבורית תקלות בתיקוף הכרטיס, חיובים שגויים ואף אי-הצלחה בתיקוף הכרטיס שהובילו לאי נעימויות רבות. יצוין כי השיבושים השפיעו במיטה מועטה על תיקוף באמצעות כרטיסי רב-קו, אך רבים מהנוסעים עברו לשימוש באפליקציות ואינם מחזיקים עוד בכרטיס.

בשלב הראשון, ניתן יהיה לשלם בתחבורה הציבורית, באמצעות אפליקציית התשלום של חברות *מוביט ופנגו* ובימים הקרובים תצטרף אליהן גם חברת *הופאון*.


שרת התחבורה והבטיחות בדרכים, תא"ל (במיל') מירי רגב הנחתה את הרשות הארצית לתחבורה ציבורית במשרדה למצוא בדחיפות פתרון לבעיה שהציקה לנוסעים רבים. אנשי האגף נרתמו למשימה והצליחו לפתח בשיתוף עם מפעילי היישומונים טכנולוגיה "עוקפת חסימה", שתשולב באפליקציות הרלוונטיות לצורך תיקוף מדויק של כל נסיעה. העדכון מועלה לאוויר בימים אלה והנוסעים יתבקשו לבצע עדכון תוכנה עם השקתו המלאה. אם נתקלתם בקשיים בתיקוף הנסיעה, יש לפנות אל מוקד השירות של מפעילי היישומונים.


יצויין כי השיבושים השפיעו גם על המידע בזמן אמת המופיע ביישומוני התחבורה הציבורית ועל צגי השילוט האלקטרוני בתחנות האוטובוס והרכבת הקלה, הן באזור הצפון והן באזור המרכז. המידע אינו זמין ברציפות ולעתים אינו מהימן. ניתן להיעזר בתכנון הנסיעה באתר bus.gov.il וכן במרכזי השירות של התחבורה הציבורית 8787* או במוקדי השירות של המפעילים.


*השרה רגב:* "לצערנו מצב המלחמה המתמשך משפיע על כל תחומי חיינו, ובהם גם מערכות המידע והתשלום בתחבורה הציבורית. שיבושי ה GPS -שנועדו להקשות על אויבינו, מפריעים גם להפעלה התקינה של אפליקציות התשלום המבוססות על זיהוי מיקום הנוסע. הרשות הארצית לתחבורה ציבורית במשרדנו הצליח לפתח בזמן קצר טכנולוגיה אשר עוקפת את הבעיה ומאפשרת לזהות את מיקום הנוסע גם בעת חסימת תדרים נרחבת. הנחיתי את אגף פניות הציבור לטפל בכל מי שנפגע מהמצב במהירות, ברגישות ובהתחשבות."


*מנכ"ל משרד התחבורה והבטיחות בדרכים, משה בן זקן:* "משרד התחבורה מחויב לספק את השירות הטוב ביותר לציבור הנוסעים בכל מקום בארץ, בכל מצב ובכל התנאים, בשגרה ובחירום. אני מקווה כי הפיתוח החדש יספק מענה לבעיה שנוצרה עקב המצב הביטחוני וימנע את התקלות שאירעו עקב כך".
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

קהילת סורגות מזכרת בתיה החלו במכירה של סיכות פרפרי חופש שכל ההכנסות מועברות למטה משפחות החטופים

עלות כל סיכה 15 ש"ח

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


קהילת סורגות מזכרת בתיה ממשיכות בפעילותן גם בתקופת המלחמה ולמען משפחות החטופים

בימים אלו חברתו הקהילה יוצאות במכירה של סיכות פרפרי חופש שכל ההכנסות ילכו למען מטה החטופים

התשלום יבוצע ישירות למטה החטופים דרך הבפייבוקס.

מחיר סיכה: 15 ש"ח.

מספר טלפון של חנה רוזנבלט לתיאום איסוף: 054-472-4366, לא בשבת.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום ראשון 26.5 תצא מגינת אגוז תהלוכת ל"ג בעומר המסורתית של בית חב"ד מזכרת בתיה

הציבור מוזמן להגיע

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


ל"ג בעומר בפתח ובבית חב"ד מזכרת בתיה כבר מתכוננים לתהלוכה המסורתית ביישוב.
בית חב"ד מזמין את המשפחות בואו לשאת תפילה, לשובם של החטופים בשלום לביתם, לרפואת הפצועים ולניצחונם של חיילינו הגיבורים ועם תהלוכה מאחדת - כי כולנו אחים. המשתתפים יהנו גם מהמופע של משפחת פורטונה.
מתי? יום ראשון 26.5 בשעה 16:30 תצא התהלוכה מגינת אגוז לעבר אולם רביןהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מועצת קריית עקרון מבקשת את עזרת התושבים בארגון כיבוד ושתייה ל250 חיילי צה"ל שיתארחו מחר (שני 20.5) ביישוב

ניתן לתרום חד פעמי, שתייה, מאפים, עוגות, ועוד. לפרטים יש ליצור קשר עם לעדן בלילא רכזת מתנדבים - 0507962690 אולסיגלית מהצרי - 0522570756

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מועצת קריית עקרון מבקשת את עזרת התושבים בארגון אירוח חיילי צה"ל ביישוב. ביום שני יתארחו ביישוב 250 חיילים לוחמים לפני כניסתם לפעילות מבצעית.הם יתארחו באולם הספורט החדש במועצה.

המועצה מגייסת את התושבים לעזרת הציבור בארגון כיבוד ושתייה.

ניתן להביא ולתרום:

שתייה קלה

צלחות

כוסות

סכו"ם

קובניות

ג'חנונים

ספינג'ים

ביצים קשות

רסק עגבניות

בורקסים

עוגות ועוד

תושבים המעוניינים לסייע מוזמנים לפנות לעדן בלילא רכזת מתנדבים - 0507962690 או

לסיגלית מהצרי - 0522570756
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח

אורח
30.04.24 10:55
למכירה בית דו משפחתי ברחובות +מחסן 24 מר ברח' טשרניחובסקי בשכונת גבעתי,על מגרש פרטי 383.5 מר. אופציה לבניה רוויה (כ-14 יח' דיור) על השטח כולו 767 מר. הבית רשום בטאבו נייד - בתיה 0544867984
אורח
20.04.24 13:40
מדגיש ומזהיר מפני מתווכים עושקים..2% לא לדום להם נגמר הקרטל הזה..0.5 עמלה מספקת ןדייי .....רובם קומבינות..ויש להם עורכי דין שלהם ..לא להתפתות ..הם ככלבים ירצו אחריכם
אורח
24.04.24 14:04
רואה את הכתוב ומזדההה ....אין לתת יד למתווכים שההשכלה שלהם מינימלית ובזכות קשרים ללא כישורים עובדים על אנשים בעיניים...אז היזהרו מנוכלות של מתווכים משני המינים 0.5 אחוז זה המוןןן,,,
אורח
24.01.24 17:11
צדיקי הדור מגיני סילמן זסטרוק הבנו הכל בגלל המערך ואתם צדיקי הדור
אורח
26.01.24 19:15
נראה שאתה במהלך אירוע מוחי, גש להיבדק.
אורח
24.03.24 10:35
מציע עזרה פסיכיאטרית
אורח
24.01.24 17:09
בודאי כל כותבי ההערות לגבי גב סילמן צדיקי הדורו
אורח
14.01.24 09:58
אני שוכרת דירת 3.5 חדרים בשכונת רמז, ..... מחפשת 3 חדרים קרקע
אורח
12.01.24 14:23
ממש כך עושקי ורמאים ומפילים לא פעם את הקונים בפח. קרה גם עם מוכרים שהם הפילו בפח ומשחה עם ילדים נשארה ללא קורת גג. מידיעה אישית. צריך להיזהר ממתווכים כולם חמדנים.
אורח
10.12.23 10:11
לכל התושבים שמוכרים ,,,ולמתעניינים אין רצון לאף קונה לשלם למתווך 2% עמלה!!!!!!!!!!!!!! שוד לאור היום ! 0.5 עד 1 סביר מעבר לכך שוד !!!!!!!!!!!!! עדיף לפרסם ללא תיווך , היענות תהיה אטרקטיבית יותר !!!!!! מתווכים עושקים רדו מהעץ !!!! אין טרף קל יותר !!!!!!!
אורח
10.12.23 10:12
ואו כמה נכון וצודק אתה !!!!!!!!!!!!!
אורח
11.12.23 23:23
לך לקנות דירה ללא הליווי של מתווך מוסמך ומומחה, ואחרי זה תראה שתיפול בידים של המוכר אין מישהו שיגשר ביניכם לא תצליח להגיע לעו’’ד טוב וליועצי משכנתאות טובים וכ’’כ הרבה דברים שמתווך טוב יכול לעזור לך ולייעץ לך, לסיכום מתווך טוב יודע להביא לך מחיר יותר טוב שישתלם ה2% שלו פי 2 לפחות וכל מיני בלתמי’’ם שקורא בכל עיסקה שאף אחד לא יכול לפתור, אני חושב ש2% למתווך זה קצת די זול לעומת העבודה הקשה 😉
אורח
12.01.24 14:26
"לא תצליח להגיע לעו"ד טוב" איזו בדיחה כך אתם תופסים ברשת שלכם את הקונה האומלל מכל הכיוונים עו"ד שמשתף איתכם פעולה והוא לא לטובת הלקוח. העיקר לעשוק את הקונה מכל הכיוונים. בושה וחרפה.
אורח
14.01.24 09:10
אכן הם חושבים על עצמם בלבד
אורח
07.02.24 20:58
צודק זה ממש כך נפלתי בפח בגלל מתווך והעו"ד שמשתפים פעולה. נשארתי ללא בית וללא כסף
אורח
07.02.24 20:57
מוסמך לסובב את הקונה והמוכר כדי להשיג את הרווח המופקע שלו. שום גישור ושום עזרה בלוף אחד גדול .גזלנים. משפחה נשארה חסרת דיור בגלל מתווך .....ממש גזל לאור יול
אורח
24.04.24 14:07
נול פגיעה וזה האמת
הצג תגובות נוספות
אורח
09.11.23 05:43
דירת 4 חד על קומה שלמה ענקית. צד דרומי לגן העיר צד צפוני למדרחוב. משופצת ללא מעלית טל 0524035553


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח

אורח
10.02.24 13:59
להשכרה בראשלצ ברח' כצנלסון 3 חדרים ממוזגת יש דוד שמש. 3 כיווני אויר קומה שניה 0528225240
אורח
20.05.24 20:41
כמה עולה שכירות
אורח
07.01.24 23:13
להשכרה דירת סטודיו 2 חדרים+ מרפסת מקורה 20 מטר בבני עייש כולל מקרר, מכונת כביסה, ארון בגדים מחודש פברואר. מחיר 3000 שח. טל.054-4787102
אורח
05.11.23 10:48
דרוש דירת גן / פנטהאוז להשכרה בניין בוטיק בלבד לפרטים 050-526-7403 יגאל
אורח
28.10.23 21:28
דרושה דירה להשכרה ברחובות. רצוי דירה מחולקת לשניי שותפים דתיים.
אורח
21.10.23 10:00
להשכרה דירה בבת ים ללא תיווך . 2 חדרים 64 מטר . דירה שעברה שיפוץ מסיבי הכול חדש בדירה כולל מטבח , רצפה אמבטיה שירותים פשוט הכול הכול חדש .052-5302222
אורח
19.10.23 12:57
להשכרה. ללא תיווך 5חדרים 100 מ״ר, בשיכון המזרח. יש מקלט. קומה ראשונה מתוך 3 קומות,ללא מעלית. כניסה מיידית. טלפון 0536280767. 5000 ש״ח.
אורח
13.12.22 16:51
להשכרה
אורח
21.05.23 21:38
על מה מדובר
אורח
21.05.23 21:41
על מה מדובר בנס ציונה
הצג תגובות נוספות
אורח
21.11.22 09:46
.


לוח השפלה - רכב

אורח

אורח
28.04.24 03:21
קאיה פיקנטו ספורט הדגם היוקרתי, צבע אדום מטאלי מהמם, 2016, גג נפתח, חלונות חשמליים, מובייל, שמורה ומטופלת, ללא תאונות, נהגת יחידה, 146 קמ"ש, יד 3 מפרטי. 41,000 שח. 0524313212.
אורח
24.05.24 08:32
פ?
אורח
24.05.24 11:36
פיקאנטו +ספורט+יוקרתי? זה קרקס?
אורח
01.03.24 07:59
יונדאי I10 inspire למכירה, נמכר עקב קבלת רכב מהעבודה. עליה לכביש אוקטובר 20. אחרי טיפול, טסט, החלפת מצבר לחדש. רכב מאובזר מאוד עם מערכת מולטימדיה מובנת, אנדרואיד אוטו, מערכת התראה ובלימה לפני התנגשות, מצלמת רווס וחיישנים התראה.גמיש במחיר, לפרטים לירן 0526293270
אורח
05.11.23 10:49
סקודה למכירה 050-526-7403
אורח
02.10.23 15:41
הונדה סיוויק 1997 קמ 426761 סנורוף אוטו של ערסים עם כל התוספות של ערסים
אורח
15.02.24 15:33
כולל הגה?
אורח
07.09.23 20:33
רכב
אורח
23.06.23 11:05
היוןש מכיתה ו1
אורח
28.05.23 13:26
למכירה טויוטה קורולה היברידית 2019 52000 קמ יד 2 מצב מעולה, חסכונית, מחירון 0545555299
אורח
20.06.23 15:18
כמה עולה החלפת סוללה?
אורח
05.10.23 10:03
זה סוד שמור.
אורח
21.10.23 11:09
כנראה יותר ממחיר הרכב עצמו.חחח. רכב טוב.
אורח
17.12.22 12:54
שברולט אופטרה 2008, מצב מעולה, 0525268687


לוח השפלה - דרושים

אורח

אורח
22.05.24 08:32
לפנצ'רייה בגדרה דרוש עובד חרוץ אמין ומקצועי. *תנאים מעולים למתאימים *נחשב כעבודה מועדפת לאחר צבא *ניתן גם ללא ניסיון קודם פרטים - 0547692944
אורח
22.05.24 22:28
אני מחפשת
אורח
08.05.24 12:47
להשכרה דירת 2 חדרים קסומה ויפה ברחובות טל' 0505109808 נתן
אורח
11.03.24 14:50
משכרים דירה בנרקיס ראשון ירושלים 125 קומה3 דירה 14
אורח
27.02.24 20:18
השמת כוח אדם גרייאטרי https://lp.vp4.me/tm8s
אורח
08.01.24 23:58
מעוניין לתת שירותי דואר שליחויות חבילות ,מכתבים תשלומים הייתי סוכן דואר בסוכנות מנוחה ונחלה 18 בית הרופאים. ורוזה מקס 052-9289333 מקס
אורח
08.01.24 23:57
מעוניין לתת שירותי דואר שליחויות חבילות ,מכתבים תשלומים הייתי סוכן דואר בסוכנות מנוחה ונחלה 18 בית הרופאים. ורוזה מקס
אורח
28.12.23 16:00
מסיעי עמק איילון מחפשים דחוף נהגי אוטובוס נהגי מונית נהגי אוטובוס זעיר משכורת גבוהה בונוס למצטרפים חדשים.אילן: 053-7663673 בת שבע : 054-6766610 בת אל: 050-3209061
אורח
24.12.23 10:16
למכירה סוברו פורסטר אוסקה 2018 במצב מצוין 98000 ק"מ. יד ראשונה. נהג יחיד, 4 צמיגים חדשים. בטריה חדשה. גמישות במחיר 054-8820054 לא בשבת


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל