הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים
הסתיים פרוייקט החלפת הפחים בקריית עקרון
שבוע החינוך הראשון במזכרת בתיה: פעילויות לכל המשפחה במוסדות החינוך, תנועות הנוער והקהילה הכוללים הפעלות, סדנאות, הרצאות, טקסים, טורנירי ספורט, דלת פתוחה, במת תוצרת, יום הפוך, כיתת גיל שלישי, הפסקות פעילות, ופסיכולוגיה בכפר.
בשנת 2023 לא הוגש אף כתב אישום ב 35 תיקים שנפתחו בגין גניבות רכבים במזכרת בתיה וקריית עקרון

הערב חמישי 30.11 תהיה תנועה ערה של כוחות הביטחון בעקבות תרגיל שיתבצע במזכרת בתיה

מדובר על תרגיל של המשטרה, צבא וכיתת הכוננות היישובית.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


הערב, 30.11 בין השעות 17:00-19:00, יתקיים תרגיל משותף לכיתות הכוננות היישוביות (צבא+משטרה) במזכרת בתיה

במהלך התרגיל תורגש תנועה ערה של חיילים, משטרה ואנשי בטחון ברחבי המושבה.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הסתיים פרוייקט החלפת הפחים בקריית עקרון

החל מעתה ובמשך השלוש השנים הבאות כלל האחריות בנוגע לפחים היא באחריות הקבלן, לכל פניה בנושא הפח שסופק נא לפנות מוקד העירוני 106.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


כחלק מתוכנית "רואים ירוק בעיניים", הכוללת את שיפור השירות לתושב ומתן שירותי תברואה מיטביים, המועצה יצאה במבצע החלפת פחים ברחבי היישוב כולו. לאחר חודשיים הוחלפו כלל הפחים ביישוב לזכאים. במסגרת התכנית החולפו הפחים לפחים ירוקים ממותגים בגודל 240 ליטר בכלל היישוב.

תושבים המעוניינים לרכוש פח נוסף בעלות של 200 ש"ח מוזמנים לפנות ל*גבייה*.

החל מעתה ובמשך השלוש השנים הבאות כלל האחריות בנוגע לפחים היא באחריות הקבלן, לכל פניה בנושא הפח שסופק נא לפנות מוקד העירוני 106.

לפרטים נוספים בנוגע לנוהל ניהול פחי אשפה >>> https://did.li/Ja0w5
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • פחים חדשים זה יפה. הבעיה היא בקבלן הפינוי. לא הופכים את הפחים בכל פינוי. אין מעקב של המועצה אחרי הקבלן הוא עושה מה שהוא רוצה. המדרכות מלאות בפחי אשפה וחתולים שחוגגים שם שלא מוחזרים למקומות המסתור שלהם וזה לא נעקף על התושבים ועל עובדי קבלן הפינוי. מחפשים איכות סביבה זה לא על המדרכות.
  הגב 22.02.24 17:54
 • אורח

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

שבוע החינוך הראשון במזכרת בתיה: פעילויות לכל המשפחה במוסדות החינוך, תנועות הנוער והקהילה הכוללים הפעלות, סדנאות, הרצאות, טקסים, טורנירי ספורט, דלת פתוחה, במת תוצרת, יום הפוך, כיתת גיל שלישי, הפסקות פעילות, ופסיכולוגיה בכפר.

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מועצה מקומית מזכרת בתיה


תושבות ותושבים, הורים, נוער, תלמידות ותלמידים של מזכרת בתיה, קריית עקרון והמושבים מוזמנים להשתתף בשבוע החינוך הראשון שיתקיים בעיר בין התאריכים 12/3-24/3. האירוע יכלול מגוון פעילויות במוסדות החינוך כגון הפעלות, סדנאות, הרצאות, טקסים, טורנירי ספורט, דלת פתוחה, במת תוצרת, יום הפוך, כיתת גיל שלישי, הפסקות פעילות, ופסיכולוגיה בכפר.

בתנועות הנוער יתקיימו הפעלות, הפסקות פעילות, משחקים של פעם בגינות הציבוריות, טדים וקבלת שבת. כמו כן, הקהילה תוכל ליהנות מערב הורות בסלון, סדנת חוסן ומוגנות, תחרות "הנואם הצעיר", טקס "הפעיל המצטיין" ויקירי החינוך, הופעות והצגות במרכז הקהילתי, סדנאות בינה מלאכותית, מקהלה וקונצרט, הצעת מיזמי חינוך, ומוזיאון פתוח.

בנוסף, פסטיבל מעשים טובים ילווה את התושבים בקהילה, במוסדות החינוך ובתנועות הנוער. המועצה מזמינה את התושבים לעקוב אחר הפרסומים השוטפים בערוצי המועצה ובהודעות ממוסדות החינוך ולהגיע לקחת חלק באירועים השונים.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בשנת 2023 לא הוגש אף כתב אישום ב 35 תיקים שנפתחו בגין גניבות רכבים במזכרת בתיה וקריית עקרון

כך עולה מנתוני התנועה לחופש המידע שמפרסמת את נתוני משטרה על גניבות הרכבים בישראל וכן מהן הדגמים שנגנבו הכי הרבה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


התנועה לחופש המידע מפרסמת בימים אלו את נתוני גניבות הרכבים בישראל. התנועה פנתה למשטרת ישראל לקבלת נתונים על גניבות הרכבים בישראל הכוללים את דגמי הרכבים שנגנבו, מספר התיקים בהם נפתח תיק בתחנות המשטרה (על פי תחנה ועל פי יישוב) וכן מעורבות פלסטינים בגניבות. הנתונים מתייחסים לתקופה שבין 2018 ועד סוף מאי 2023.

בין בשנים 2017-2023 נגנבו קרוב ל85 אלף רכבים כאשר אלו הדגמים שנגנבו הכי הרבה

חברהדגם
מזדה יפן3
טויוטה יפןCOROLLA
טויוטה טורקיהCOROLLA
יונדאי קוריאהI25
קיה קוריאהPICANTO
מזדה יפןCXבין השנים 2018-2023 נפתחו 1,500 תיקים בגין גניבת רכבים בתחנת רחובות האחראית על מזכרת בתיה וקריית עקרון.


סה"כ תיקים שנפתחותיקים שנפתחו עם כתב אישום
2023מזכרת בתיה 20
קריית עקרון 15
מזכרת בתיה 0
קריית עקרון 0
2022מזכרת בתיה 35
קריית עקרון 31
מזכרת בתיה 1
קריית עקרון 2
2021מזכרת בתיה 15
קריית עקרון 21

מזכרת בתיה 0

קריית עקרון 0

2020מזכרת בתיה 7
קריית עקרון 13
מזכרת בתיה 1
קריית עקרון 0
2019מזכרת בתיה 8
קריית עקרון 21
מזכרת בתיה 0
קריית עקרון 0
2018מזכרת בתיה 13
קריית עקרון 19
מזכרת בתיה 0
קריית עקרון 1

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פסולת בניין מבסיס צבאי הושלכה בשטחי המועצה אזורית ברנר על ידי קבלן שעבד בבסיס צבאי

מערכת האתר | | תגובות: 0
מ. א ברנר; דוברות המשטרה


פסולת בניין במשקל מאות ק"ג הושלכה באופן פיראטי במרחב הציבורי במועצה אזורית ברנר על ידי קבלן שעבד בבסיס צבאי. ראש מועצה אזורית ברנר ויו"ר איגוד ערים לאיכות הסביבה אשדוד-חבל יבנה, דורון שידלוב, דורשים להשלים את חקיקת החוק הייעודי לפסולת בנייה כדי לצמצם את מפגעי הפסולת בשטחים הפתוחים ולהגביר את האכיפה.

המפגע הסביבתי נגרם כאשר קבלן שעבד עם משרד הביטחון שפך תכולת עשרות משאיות של פסולת בניין בשטח פתוח בסמוך לכביש 40. פקח המועצה הבחין בערמות הפסולת וגילה בהן מסמכים רפואיים של חיילים. הפקח איתר את הקבלן, שכבר נקנס בעבר על ידי המועצה על השלכת פסולת באופן לא חוקי, והקבלן פינה את הפסולת מהשטח.

בעקבות המקרה, נפתחה חקירה פלילית על ידי מרכז צוות האכיפה המחוזי במשטרה הירוקה של המשרד להגנת הסביבה. שידלוב פנה לשרה להגנת הסביבה עידית סילמן וליו"ר ועדת הפנים והגנת הסביבה של הכנסת חה"כ יעקב אשר בדרישה להשלים את חקיקת חוק ייעודי לפסולת בנייה, וכן פנה למנכ"ל משרד הביטחון לפעול למניעת השלכת פסולת בניין באופן לא חוקי מבסיסי צה"ל.

החוק הייעודי לפסולת בנייה עבר קריאה ראשונה בכנסת במהלך שנת 2018, אך חקיקתו לא הושלמה מאז. שידלוב ציין כי השלכת פסולת בניין באופן לא מוסדר במרחב הציבורי מהווה עבירה על החוק, פוגעת באיכות חיי התושבים ובטבע, וקרא להשלמת החקיקה.


צילומים:מ. א ברנר; דוברות המשטרההתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אולפנת פלך מזמינה את בני הגיל השלישי בקריית עקרון להצטרף לכיתת הותיקים של בית הספר

הלימודים מתקיימים בימי ראשון וחמישי.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
אולפנת פלך


מועצת קריית עקרון מזמינה את בני הגיל השלישי להצטרף לפעילות כיתת כיתת הוותיקים באולפנת פלך. כיתת אזרחים ותיקים לחזרה לאחרונה לפעילות בה נהנים המשתתפים מהרצאות, פעילויות העשרה וטיולים.

הלימודים מתקיימים בימי ראשון וחמישי באולפנת פלך ע"ש רות קורמן קרית עקרון.

לפרטים נוספים והצטרפות 050-2424334

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בחודשים הקרובים עתידות להתחיל העבודות להקמת המרכז המסחרי החדש בשכונת בר לב מזכרת בתיה

ראש המועצה, גבי גאון: סוף סוף לאחר שנים ארוכות יוצאים לדרך. כמה נוח שיש סופר, בית קפה וחנויות קרוב לבית. תודה גדולה ליו"ר זמורה, אלון יוניאן, על השותפות לפיתוחה של המושבה וליזם, ינון שפרן, על האמון במזכרת בתיה. שיהיה לכולנו בהצלחה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


לאחר תהליך ארוך הסתיים הבוקר התהליך התכנוני להקמת מרכז מסחרי בשכונה ממול לגן הציבורי ע"ש דבורה עומר. העבודות יחלו בחודשיים הקרובים

על פי התכנון המרכז עתיד לקום בסמוך לגינת דבורה עומר, בגובה של 3 קומות שישמשו למסחר ולתעסוקה (משרדים) וחניון תת קרקעי. בחוות הדעת על התוכנית נכתב כי המרכז המסחרי ייתן מענה לתושבי השכונה ויהווה מקום מפגש חברתי עבורם, כמו כן תושבי מזכרת יוכלו לשכור במקום משרדים שיאפשרו להם לעבוד קרוב לבית.

ראש המועצה, גבי גאון:


סוף סוף לאחר שנים ארוכות יוצאים לדרך. כמה נוח שיש סופר, בית קפה וחנויות קרוב לבית. תודה גדולה ליו"ר זמורה, אלון יוניאן, על השותפות לפיתוחה של המושבה וליזם, ינון שפרן, על האמון במזכרת בתיה. שיהיה לכולנו בהצלחה.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בחירות 2024! כל הפרטים על הליך הבחירות לרשויות המקומיות איך מצביעים, היכן הקלפי שלי, הנפקת ת.ז ביום הבחירות ועוד

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 8


ביום שלישי 27.2 ייצאו לדרך הבחירות לרשויות המקומיות (הצבעות החיילים החלו כבר ב20.2.24). על פי נתוני משרד הפנים כיום יש בישראל כ7.2 מיליון בעלי זכות בחירה ב241 רשויות מקומיות. במערכת הבחירות מועסקים כ50 אלף בעלי תפקיד ועלותה מוערכת בכמיליארד שקלים.

בבחירות לרשויות המקומיות מתמודדים 24,910 מועמדים בכ4,500 רשימות. 801 מתמודדים על תפקיד ראש הרשות. 83 נשים מתמודדות על תפקיד ראשת הרשות לעומת 718 גברים.

במידה והבחירות לא יוכרעו בסיבוב הראשון יתקיימו בחירות סיבוב שני ביום ראשון 10.3.24. לאור מצב הלחימה והצבעות בצה"ל, בתי חולים וקלפיות מיוחדות עתידות להיות יותר מ400 אלף מעטפות כפולות פי 4 ממה שהיה בבחירות הקודמות. בעקבות כך ייתכן כי התוצאות הסופיות יתפרסמו רק לקראת סוף השבוע.


שעות פעילות הקלפיות

יום הבחירות יהיה מקום הקלפי פתוח להצבעה, ללא הפסקה, החל מהשעה שבע בבוקר (07:00) ועד השעה עשר בלילה (22:00).
אם הגיעה השעה לסגירת מקום הקלפי להצבעה ועדיין ישנם ממתינים בתור הסמוך לכניסה אנשים שהגיעו טרם השעה 22:00, הללו יוכנסו ויורשו להצביע.
בישובים קטנים בהם יש עד 350 בוחרים, הקלפיות יהיו פתוחות החל מהשעה שבע בבוקר (07:00) ועד השעה שמונה בערב (20:00).


בימים אלו נשלחו הודעות הבוחר אל התושבים עם מיקום הקלפי אליו הם שייכים. כמו כן ניתן לבדוק את המיקום באתר משרד הפנים

לאיתור הקלפי בה אתם רשומים

https://www.gov.il/apps/moin/bocharim/


הצבעות של אנשים עם מוגבלות

אדם, שמפאת מצבו הגופני מוגבל בניידות והקלפי שבה הוא רשום אינה מוגדרת כנגישה, רשאי להצביע בכל קלפי שנקבעה כקלפי נגישה מיוחדת ברשות, במעטפה חיצונית. הקלפיות הנגישות יקבעו באתרים אשר נבדקו ונמצאו נגישים לבוחר המוגבל פיזית בניידותו, הן בכלי רכב והן ברגל, לרבות שלטי הכוונה למקום הקלפי.

מיקומי הקלפיות הנגישות המיוחדות ברשויות יפורסמו באתר הרשות המקומית ובפורטל הבחירות של משרד הפנים.

לאיתור קלפי נגישה לבעלי המוגבלות https://www.gov.il/he/Departments/DynamicCollectors/accessible-polling?skip=0הצבעות בבתי חולים/בתי סוהר

קלפי למאושפזים בבית חולים/בתי סוהר תהיה פתוחה להצבעה משעה 08:00 ועד השעה 20:00.

קלפי המוצבת בבית חולים שמספר המיטות בו נמוך מ- 200 תהיה פתוחה להצבעה משעה 08:00 ועד השעה 16:00.


לפרטים על הצבעה בבתי חולים https://bchirot-muni.moin.gov.il/content/72

לפרטים על הצבעה בבתי סוהר https://bchirot-muni.moin.gov.il/content/73


הצבעה בבתי אבות

דיירים בבתי דיור מוגן או בבתי אבות , זכאים להצביע בבחירות לרשויות המקומיות, בקלפי מיוחדת המוצבת במוסד שבו הם נמצאים, בתחום הרשות בה הם רשומים בפנקס הבוחרים. ההצבעה תתבצע באמצעות מעטפות חיצוניות.אמצעי זיהוי בקלפי

תעודת זהות רגילה/ביומטרית (אין חובה שתעודת הזהות תהיה בתוקף, אך התמונה צריכה להיות עדכנית).

דרכון ישראלי תקף או תעודת מעבר תקפה.

רישיון נהיגה ישראלי תקף.

תעודה צבאית אישית תקפה של חייל או קצין בשירות סדיר או בקבע, לא כולל תעודת מילואים.

תעודת מעבר תקפה הנושאת תמונה של בעל התעודה


הנפקת תעודות זהות ביום הבחירות

רשות האוכלוסין וההגירה נערכת ליום הבחירות לרשויות המקומיות, שייערך בתאריך 27.2.24, וכדי לאפשר לציבור להנפיק תעודות זהות לצורך הצבעה בבחירות, הודיע מנכ״ל רשות האוכלוסין וההגירה כי ביום הבחירות תיפתחנה 9 לשכות ברחבי הארץ.

הלשכות שתהיינה פתוחות:

ירושלים, נתיבות (נגב מערבי), אשדוד, בני ברק, כפר סבא, פתח תקוה, ראשון לציון, עפולה, קריות.

במה עליכם להצטייד?

דרכון (אם יש) ו-2 תמונות פספורט. במקרה של אובדן, יש להצטייד גם בכרטיס אשראי לתשלום.

השירות שיינתן בלשכות שתהיינה פתוחות יהיה לצורך הנפקת תעודות זהות בלבד.


שעות הפתיחה:

8:00-19:00

האם יש צורך לזמן תור מראש?

לא. ניתן להגיע ללא זימון תור מראש.

לפרטים על מיקום הלשכות ניתן להכנס לאתר הרשות: piba.gov.il


הליך ההצבעה

כל תושב מצביע בקלפי בשני פתקים:

פתק צהוב - לבחירת ראש הרשות אותו יש להכניס למעטפה הצהובה

פתק לבן - לבחירת הרשימה אותו יש להכניס למעטפה הצהובה


לפרטים על המועמדים והרשימות המתמודדות בבחירות

https://bchirot-muni.moin.gov.il/myauthority


כל הפרטים על הליך הבחירות בפורטל הבחירות של משרד הפנים

https://bchirot-muni.moin.gov.il/פניות הציבור ואיתור קלפי- מענה אנושי

טלפון: 1-800-101975 או 073-2458358
שעות פעילות: ימים א'-ה' בין השעות 8:00-20:00.
יום ו' בין השעות 08:00-13:00.

ביום הבחירות 27.2.24 המוקד יפעל בין השעות 06:00-22:00.

השירות יינתן בשפות עברית, ערבית, אנגלית, רוסית ואמהרית.

איתור קלפי

שירות עצמי - מוקד טלפוני

טלפון: 1-800-101975 או 073-2458358
שעות פעילות: 24/7

שירות עצמי – מסרונים (SMS)

טלפון: 053-3801464
שעות פעילות: 24/7

שירות עצמי - וואטסאפ

טלפון: 053-3801464
שעות פעילות: 24/7

התפרסמו 8 תגובות לכתבה.
 • גנץ לא הצביע אתמול בעד העפת כסיף הרחובותי מהכנסת. כסיף פועל נגד ישראל. גנץ עוזר לו על ידי השארתו בכנסת ואנחנו משלמים לו עשרות אלפי שקלים בחודש. גנץ תומך ביניב. לא בוחרים ביניב. מ.ש.ל.
  הגב 21.02.24 17:41
 • האם יום הבחירות יום שבתון?
  הגב 21.02.24 17:46
 • כולנו עם מתן דיל. התקווה האחרונה של העיר שלנו.
  הגב 21.02.24 17:53
 • לא לתמוך בנציגי יש עתיד ובנציגי כחול לבן שנתנו רוח גבית לעופר כסיף וחבר מרעיו בכדי שבעתיד יקימו איתו קואליציה בושה
  הגב 21.02.24 18:26
 • מה זאת אומרת בחירת הרשימה במעטפה הלבנה(מה אני צריכה לבחור)
  הגב 21.02.24 20:16
 • מתן דיל
  21.02.24 23:29
 • מי מבטיח ניקיון בעיר המזבלה שלנו?
  הגב 21.02.24 21:37
 • ראש עיר אשכנזי
  הגב 22.02.24 12:10
 • אורח

הערב 21.2 יתקיים יריד במתנ"ס קריית עקרון עם מבחר מוצרים שיצרו אנשים עם צרכים מיוחדים ובסיום תתקיים הופעה של להקת שלווה

הכניסה למופע היא רק למי שביצע הרשמה מראש..

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


הערב, יום רביעי, 21.2 בין השעות 18:00-20:00 יתקיים במתנ"ס שבשבט יריד דוכנים שכל הכנסותיו לטובה לרגל חודש פברואר יוצא מן הכלל.

ביריד תוכלו למצוא מגוון מוצרים שאנשים עם צרכים מיוחדים יצרו: סבונים, יצירה, תכשיטים ועוד. בנוסף תוקם עמדת קפה בראשית המופעל ע"י צעירים עם צרכים מיוחדים מהוסטל בראשית בה יוכלו התושבים ליהנות מקפה ומאפה במחיר סמלי. בסיום היריד יתחיל המופע של להקת שלווה באולם העליון (הכניסה למופע לרשומים מראש).
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

קריית עקרון מובסת על ידי בני יצאלאל

קריית עקרון נותרה במקום השני כשהמרחק בינה לבין מעלה אדומים גדל ל8 נק'. בית שמש שנמצאת במקום השלישי נמצאת בהפרש של נקודה אחת בלבד וחסרים לה שני משחקים להשלמה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מכבי קריית עקרון מובסת על ידי בני יצאלאל.

אמש התקיים משחק הליגה של מכבי קריית עקרון מול השכנה מרחובות שהביסה את עקרון בתוצאה 1:5. עקרון הייתה הראשונה לעלות ליתרון משער של קסלסי עדי 20 שקבע את תוצאת המחצית. השינוי הגיע במחצית השנייה בה בני יצאלאל חזרה למשחק והבקיעה 5 שערים ולקחה את הניצחון מעקרון. ההפסד פוגע במאבקה של הקבוצה להישאר במאבק עליית הליגה. קריית עקרון נותרה במקום השני כשהמרחק בינה לבין מעלה אדומים גדל ל8 נק'. בית שמש שנמצאת במקום השלישי נמצאת בהפרש של נקודה אחת בלבד וחסרים לה שני משחקים להשלמה.

במחזור הקרוב עקרון תהיה חופשית- המשחק הבא מכבי קריית עקרון אשר - מ.כ. אשדוד סיטי
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תלמידי קריית החינוך ברנקו וייס זכו בפרסים בדיבייט TIMEMUN באבן יהודה: עדי אסתר לחמי - עיתונאית מצטיינת, עילי שקליאר - קריאה לשבח, גלעד רבל - נציג יוצא מן הכלל, רותם וייס - נציגה יוצאת מן הכלל

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק קריית החינוך ברנקו וייס


תלמידי קריית החינוך ברנקו וייס ע"ש יצחק רבין ממזכרת בתיה חזרו עם פרסים מהדיבייט TIMEMUN שהתקיים במשך יומיים באבן יהודה. התחרות כללה כ-400 משתתפים, ובין הזוכים מבית הספר:

 • עדי אסתר לחמי - עיתונאית מצטיינת
 • עילי שקליאר - קריאה לשבח
 • גלעד רבל - נציג יוצא מן הכלל
 • רותם וייס - נציגה יוצאת מן הכלל

במהלך הדיבייט, עסקו התלמידים בדיונים על נושאים חשובים הקשורים בחיי היום יום ובפתרון סכסוכים בין לאומיים. הם גם הכירו אנשים חדשים ולמדו דברים חדשים.

התלמידים מודים לבית הספר האמריקאי הבין לאומי על אירוח המשלחת, ולסטיבן וגיל, המובילים של הדיבייט. תודה מיוחדת מוענקת גם לשרמיאן על הובלת המשלחת ולרווית וגנר ומיכל זוהר על הסיוע והעזרה.

הכתבה נערכה על ידי עדי אסתר לחמי.


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

יריד דוכנים במתנס שבשבט ב-21 בפברואר: מוצרים מיוחדים על ידי אנשים עם צרכים מיוחדים וקפה בראשית במחיר סמלי

| | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מתנס קרית עקרון שבשבט


מחר, יום רביעי, ה-21 בפברואר, בין השעות 18:00-20:00, יתקיים במתנס שבשבט יריד דוכנים שכל הכנסותיו מיועדות לטובת חודש פברואר המיוחד. היריד יציע מגוון מוצרים שנוצרו על ידי אנשים עם צרכים מיוחדים.

בלובי המתנס, הקהל יוכל לבקר בקפה בראשית, המופעל על ידי צעירים עם צרכים מיוחדים מהוסטל בראשית, וליהנות מקפה ומאפה במחיר סמלי. הכניסה ליריד היא חופשית והקהל מוזמן להגיע ולתמוך ביוזמה.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בימים רביעי עד מוצ"ש 21-24.2 רכבת מזכרת בתיה תיסגר לפעילות

לרשות הנוסעים יעמדו שאטלים בין רחובות ללוד ובין לוד לבאר יעקב בשני הכיוונים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
מ.מ מזכרת בתיה


בשל עבודות תשתית ותחזוקה, החל מיום רביעי, 21.2.24 ועד מוצ"ש, 24.2.24 (כולל), יחולו שינויים בתנועת הרכבות ולא תתאפשר נסיעה רציפה ברכבת בין ת"א ובאר שבע, בית שמש ורחובות.

 • רכבות בקו באר שבע - נהריה - תופעלנה במתכונת מפוצלת: בין תחנות באר שבע וקריית מלאכי יואב בלבד, ובין תחנות לוד ונהריה בלבד. הרכבות לא תופעלנה בין תחנות קריית מלאכי יואב ולוד (בשל כך לא תתאפשר נסיעה רציפה בין באר שבע ות"א)- רכבת מזכרת בתיה תהיה סגורה לפעילות.

 • רכבות בקו באר שבע - ת"א סבידור מרכז - תופעלנה בין תחנות באר שבע וקריית מלאכי יואב בלבד.

 • רכבות בקו באר שבע - כרמיאל - תופעלנה בין תחנות לוד וכרמיאל בלבד.

 • רכבות בקו אשקלון - בנימינה - תופעלנה במתכונת מפוצלת: בין תחנות אשקלון ורחובות בלבד, ובין תחנות לוד ובנימינה.


לרשות הנוסעים יעמדו שאטלים בין רחובות ללוד ובין לוד לבאר יעקב בשני הכיוונים

לפרטים נוספים https://www.rail.co.il/?page=changes-lod-and-south-210224
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום שלישי 20.3 תוצג במרכז מפגשים מזכרת בתיה הצגת הילדים הכוכבים של סבא

ההצגה מיועדת לגילאי גן עד ג'.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מרכז מפגשים מזמין את התושבים להצגת הילדים הכוכבים של סבא - הצגה ישראלית מקורית לילדים של "תיאטרון השעה" בליווי שירי המופת והלהיטים הגדולים והאהובים של המוזיקאית והמלחינה נורית הירש. חבורת ילדים עירוניים וסבתא אחת יוצאים לטיול בשבילי ארץ ישראל היפה. הצגה מרגשת בה מגלים הילדים את ערכה הנפלא של החברות ושל ארץ ישראל הישנה והטובה.

ההצגה מיועדת לגילאי גן עד ג'.

מתי? יום רביעי 20.3 בשעה 17:30 בהיכל התרבות ע"ש אריה כספי, מזכרת בתיה

כרטיסים, בעלות ₪45

לינק להרשמה: http://tinyurl.com/ycta7ajp
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

שר העבודה הודיע כי ההסכם המגן על משרתי המילואים מפני פיטורים הורחב גם לבני ובנות הזוג של משרתי כוחות הביטחון

השר בן צור: ״מאחורי משרתי כוחות הביטחון הנמצאים בחזית המלחמה, עומדות נשות המשרתים, המילואימניקים והקבע, גיבורות העורף שמקריבות את שגרת יומן למען ביטחון ישראל. הרחבת ההסכם הקיבוצי למען הטבות לבני ובנות זוג של משרתים, היא מתוך חובה מוסרית שאנו מחוייבים להן״

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
דובר צה"ל


שר העבודה יואב בן צור חתם אמש (ב) על כוונתו להרחיב את הסכם הקיבוצי שנחתם למען משרתי המילואים שיחול על כל המשק ועל בני ובנות זוג של משרתים בכוחות הביטחון.

הרחבת ההסכם הקיבוצי ע״י שר העבודה תעניק הטבות מהותיות הן למשרתים והן לבני/בנות זוגם והצו יורחב בפועל עד 50 יום לאחר הצהרה זו על כלל המשק.

הרחבת ההסכם נעשה לאחר עבודת מטה ע״י הממונה הראשית על יחסי עבודה במשרד העבודה, עו״ד רבקה ורבנר ובהמשך להסכם שהושג עם ארגוני המעסיקים על שיפוי למעסיקים והמענים הסוציאליים למשרתי המילואים ובנות זוגם.

ההטבות אשר ינתנו: הארכת תקופת ההגנה מפיטורים מ-30 ימים ל-60 ימים למשרתים החוזרים לעבודה וכן עד 8 ימי היעדרות בתשלום להורים לילד עד גיל 14. בנוסף ככל שלא התאפשר לעובד/ת לנצל צבירת חופשה בשנת 2024 בשל מלחמת חרבות ברזל, יתאפשר לנצלם ב2024 (גרירת החופשה, שאינה מותרת כיום).


השר בן צור:

״מאחורי משרתי כוחות הביטחון הנמצאים בחזית המלחמה, עומדות נשות המשרתים, המילואימניקים והקבע, גיבורות העורף שמקריבות את שגרת יומן למען ביטחון ישראל. הרחבת ההסכם הקיבוצי למען הטבות לבני ובנות זוג של משרתים, היא מתוך חובה מוסרית שאנו מחוייבים להן״

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הרצאת "טיפול טבעי במערכת העיכול" עם טל דיסקין בקמפוס הדיגיטלי לגיל השלישי במזכרת בתיה - 20 בפברואר 2024, 18:00

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מועצה מקומית מזכרת בתיה


מועצה מקומית מזכרת בתיה מזמינה את בני ובנות הגיל השלישי להרצאה מרתקת עם טל דיסקין בנושא "טיפול טבעי במערכת העיכול". ההרצאה תתקיים בקמפוס הדיגיטלי ותועבר באמצעות זום הערב, יום שלישי, ה-20 בפברואר 2024, בשעה 18:00.

למעוניינים להשתתף ולקבל סיכום של ההרצאה, ניתן להירשם דרך הקישור הבא: לינק להרשמה. לכל שאלה או בקשת מידע נוסף, ניתן ליצור קשר עם נעמה במספר 052-3167116.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הבחירות לעיריות! היום שלישי 20/2/24 מתחילה ההצבעה בצה"ל למתמודדים בבחירות לעיריות. החייל/ת ירשום על פתק לבן את אותיות הרשימה שאותה הוא בוחר לרשות שבה הוא רשום ועל פתק צהוב את שמו הפרטי ושם משפחתו של ראש הרשות. ההסבר והמדריך המלא להצבעה בצה"ל בכתבה

מערכת האתר | | תגובות: 5


הבחירות לרשויות המקומיות ולמועצות האזוריות יתקיימו ביום שלישי, 27 בפברואר 2024, י"ח באדר התשפ"ד.

אולם בגלל המלחמה בעזה והכוננות בצפון, ההצבעה תחל כבר היום שלישי 20/2/24 והיא תמשך 7 ימים.


- יום הבחירות לרשויות המקומיות והמועצות האזוריות הוא יום שבתון במשק, בצה"ל הפעילות ביום זה ממשיכה כשיגרה, בצל מלחמת חרבות ברזל.

- ביום הבחירות יופעלו בצה"ל קלפיות מיוחדות (להלן קלפיות צבאיות), על מנת לאפשר לכלל המשרתים, בשירות סדיר ובשירות מילואים פעיל לממש את זכות ההצבעה.

- חלק מהקלפיות הצבאיות הן קלפיות ניידות העוברות במספר יחידות, בהן מתוכננת הצבעה, לפי לוח זמנים קבוע מראש. בשל המציאות המבצעית, בחלק מיחידות צה"ל תחל ההצבעה שבוע ימים לפני יום הבחירות, כתלות בצרכים המבצעיים.


הליך ההצבעה

 • ניתן להגיע לכל אחת מהקלפיות המוצבות במחנות צה"ל.
 • יש להגיע עם אחת מהתעודות המזהות:
  • תעודת זהות.
  • רישיון נהיגה תקף נושא תמונה.
  • דרכון ישראלי תקף.
  • תעודה צבאית אישית הנושאת את תמונת החייל.
 • ועדת הקלפי הצבאית, האחראית על ניהול הליך הצבעה תקין, מונה שני חברים - חיילים בשירות חובה שדרגתם איננה עולה על דרגת סמל ראשון.
 • החייל יזוהה על ידי צוות הקלפי ויקבל שתי מעטפות – אחת בצבע צהוב עבור ראש הרשות המקומית והשנייה בצבע לבן - עבור רשימות המתמודדות בבחירות למועצת הרשות.
 • מאחורי הפרגוד, החייל יעבור על "פנקס חיילים" הכולל את כל רשימות המתמודדים לחברות במועצות ולראשי הרשויות השונות. כמו כן, רשימות המועמדים מוצגות בפורטל הבחירות של משרד הפנים.
 • החייל ירשום על פתק לבן את אותיות הרשימה שאותה הוא בוחר לרשות שבה הוא רשום ועל פתק צהוב את שמו הפרטי ושם משפחתו של ראש הרשות שהוא בוחר.
 • לאחר הרישום, יניח החייל את הפתק הצהוב במעטפה הצהובה והפתק הלבן במעטפה הלבנה.
 • מחוץ לתא ההצבעה, יוכנסו שתי המעטפות (הצהובה והלבנה) למעטפה חיצונית שעליה יירשמו פרטי החייל ומספר הקלפי שבה הצביע. את המעטפה החיצונית ישלשל החייל לקלפי הצבאית.
 • הקלפיות הצבאיות הנעולות יועברו למטה הבחירות של המפקח הארצי על הבחירות, שם יבדקו אם שמות החיילים שעל גבי המעטפות החיצוניות רשומים כבעלי זכות בחירה באותה רשות ואם לא הצביעו בקלפיות האזרחיות.
 • לאחר שהמעטפות החיצוניות יגיעו לרשות המתאימה, יופרדו מעטפות ההצבעה מתוך המעטפות החיצוניות וייספרו יחד עם המעטפות הכפולות של המצביעים המוגבלים בניידותם.

חל איסור מוחלט להצביע יותר מפעם אחת, גם במיקומי קלפיות שונים - כל העובר על הנחייה זו צפוי לעמוד לדין.
התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • רק מתן דיל !!!
  הגב 20.02.24 13:03
 • רק יניב
  הגב 20.02.24 15:03
 • האם הכוונה למפלגה לתמיכה בעופר כסיף? מה אומר על כך מרקוביץ
  20.02.24 16:50
 • ביבנה לא צריך לבחור במועמדים שיש להם משפחה מורחבת בעיר. הם עלולים לפעול לפי אינטרסים אישיים.
  הגב 21.02.24 19:56
 • לא רק ביבנה, קורה בכל מקום היכן שיש חמולות חבר מביא חבר, והתועלת ......
  22.02.24 10:38
 • אורח

הצגת ילדים "הכוכבים של סבא" בהיכל התרבות אריה כספי במזכרת בתיה, יום רביעי, 20 במרץ

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מועצה מקומית מזכרת בתיה


הצגת ילדים "הכוכבים של סבא" מאת תיאטרון השעה תעלה בהיכל התרבות אריה כספי במזכרת בתיה ביום רביעי, ה-20 במרץ, בשעה 17:30. ההצגה, המלווה בשירי המופת והלהיטים של נורית הירש, מציגה חבורת ילדים עירוניים וסבתא שיוצאים לטיול בשבילי ארץ ישראל ומגלים את ערכה של החברות ואהבת הארץ. ההצגה מתאימה לילדים בגילאי גן עד כיתה ג'.

מחיר הכרטיס להצגה הוא 45 ש"ח. ניתן לרכוש כרטיסים כאן.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

חודש האשה במושבה מזכרת בתיה: מפגש עם גלית רויכמן על דמויות נשיות בקולנוע ובאמנות, 28 במרץ 2024, כרטיסים ב-₪35

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מועצה מקומית מזכרת בתיה


חודש האשה במושבה מזכרת בתיה יציע אירוע מיוחד שיחקור את הדמויות הנשיות המובילות בתרבות הפופולרית, מנסיכות קסומות ועד גיבורות על כמו וונדרוומן. המפגש יתמקד בשאלות כמו מה משותף לדמויות אלו, מה ההבדלים ביניהן, וכיצד הן משקפות את המציאות הנשית בעידן המודרני.

האירוע יתקיים ביום חמישי, ה-28 במרץ 2024, בשעה 18:00, בספריית המושבה שבכתובת קרן היסוד 6. המפגש יונחה על ידי גלית רויכמן, תסריטאית ומרצה לקולנוע וחברת האקדמיה לקולנוע ולטלוויזיה, ויפתח דיון על נשים, גברים, קולנוע, אמנות והמציאות החברתית.

כרטיסים לאירוע זמינים במחיר של ₪35 וניתן לרכוש אותם כאן.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

במהלך חודש מרץ יתקיימו אירועי חודש האישה במזכרת בתיה עם ערב זומבה, הרצאות, סדנת מיחדוש בגדים יום המעשים הטובים ועוד

תוכנית האירועים המלאה בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


חודש האישה במזכרת בתיה

מועצת מזכרת בתיה ומועצת הנשים היישובית מזמינים את התושבות לאירועי חודש האישה שיתקיימו במהלך חודש מרץ ביישוב. הנשים ייהנו מערב זומבה, מפגש עם מרסל מוסרי, חגיגת פורים ועוד

תוכנית האירועים

ב- 1.3 - בוקר נשי ים תיכוני עם מרסל מוסרי - עם כיבוד מפנק, נגן בוזוקי ועמדות צילום - במרכז קהילתי ״מפגשים״

ב- 4.3 - ערב זומבה - שבו נוכל לפרוק את כל המתחים ולרקוד את כל המועקה עם ליטל עובדיה - באולם ספורט ״רפנאל״

ב- 10.3 - סדנת מיחדוש בגדים - בה תוכלו להיות מעצבות הבגדים של עצמכן עם שמרית קטש - באגף החינוך

ב- 14.3 - גבורה נשית מאסתר המלכה ועד ימינו - פורים בעין מגדרית עם אילה דקל - בספריית המושבה

ב- 19.3 - יום מעשים טובים - גוף ונפש ריפוי הדדי - פסיכולוגיה, פילאטיס וסטיילינג עם צוות שישי נשי במושבה - ב״בית המתנדב״

ב- 28.3 - כשהנסיכה הקסומה פוגשת את וונדרוומן - על נסיכות וגיבורות על בקולנוע עם גלית רויכמן - בספריית המושבה

רכישת כרטיסים - באתר מפגשים: https://bit.ly/45h0o2b
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אירוע "בוקר נשי ים תיכוני" עם הסופרת מרסל מוסרי במרכז קהילתי "מפגשים" במזכרת בתיה, 1 במרץ 2024

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מועצת נשים מזכרת בתיה


מועצת הנשים של מועצת מזכרת בתיה ומרכז קהילתי "מפגשים" מזמינים את נשות המושבה לאירוע המרכזי של "חודש האשה במושבה 2024". האירוע יתקיים ביום שישי, ה-1 במרץ, במרכז הקהילתי "מפגשים", ויכלול בוקר נשי ים תיכוני עם הסופרת והשדרנית מרסל מוסרי. מרסל, שהצליחה לצבור קהל קוראים רב בזכות סיפוריה המרגשים, נבחרה לאחת מ-50 הצעירים המבטיחים של עיתון פורבס, והיא בעלת טור במעריב סופהשבוע ותכנית שבועית ברדיו.האירוע יתחיל בשעה 8:30 עם קבלת פנים, צילום וכיבוד, ובשעה 10:00 תתקיים ההרצאה עם מרסל מוסרי. המשתתפות יוכלו ליהנות מעמדת צילום, כיבוד מפנק ונגן בוזוקי, באירוע שמבטיח להיות מרגש ולא שגרתי.כרטיסים נמכרים במחיר של 50 ש"ח וניתן לרכוש אותם בקישור הבא: לרכישת כרטיסים.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

חנוכת בניין האשפוז החדש במרכז הרפואי קפלן ברחובות: בבניין החדש 173 מיטות אשפוז, 40 מהן ממוגנות, שלוש מחלקות פנימיות, שלושה חדרי צינתור מתקדמים, טיפול נמרץ לב, שיקום לב, אקו לב, ניתוחי לב, יחידת אלקטרופיזיולוגיה, CT לבבי, מכון דיאליזה מתקדם וחדש ועוד

מערכת האתר | | תגובות: 2
גלעד שעבני שופן


ביום ראשון, ה-18 בפברואר 2024, נערך טקס חנוכת בניין האשפוז החדש במרכז הרפואי קפלן מקבוצת כללית ברחובות. בטקס השתתפו שר הבריאות, חה"כ אוריאל בוסו, ד"ר ספי מנדלוביץ', משנה למנכ"ל משרד הבריאות, יוחנן לוקר, יו"ר כללית, ד"ר אורלי ויינשטיין, סמנכ"לית וראש חטיבת בתי חולים בכללית, פרופ' טריף בדר, מנהל המרכז הרפואי קפלן וביה"ח הרצפלד, ואורחים נוספים.

שר הבריאות, אוריאל בוסו, הדגיש את חשיבות הבניין החדש למערכת הבריאות ולתושבי אזור השפלה, במיוחד לאור הפיגוע בצומת ראם, שבו פונו פצועים לקפלן וקיבלו טיפול רפואי מקצועי ואיכותי. הוא בירך על התוספת של בניין אשפוז חדיש ומתקדם, שיאפשר למרכז להמשיך ולהיות מוביל בתחומו.

ד"ר ספי מנדלוביץ' הודה לכל המעורבים בתרומה, תכנון, עיצוב ותחזוקה של הבניין, ובמיוחד לצוותים הרפואיים שמטפלים בפצועים ומתמודדים עם המלחמה והשגרה במקביל.

יוחנן לוקר, יו"ר דירקטוריון כללית, דיבר על האתגרים שמערכת הבריאות והחברה בישראל עומדים בפניהם בתקופת מלחמה, והדגיש את החשיבות של המשך הצמיחה והחיזוק, כמו פתיחת הבניין החדש.

ד"ר אורלי ויינשטיין תיארה את פתיחת הבניין כאירוע היסטורי ואסטרטגי, שישמש כפלטפורמה למתן שירות רפואי מהמעלה הראשונה. היא הודתה לכל המעורבים בפרויקט וציינה שהמלחמה האיצה את התהליכים והרצון להבטיח את בטחון העובדים והמטופלים.

פרופ' טריף בדר סיפר על הטיפול באלף פצועים מאז השבעה באוקטובר ועד היום, ועל ההחלטה להקדים את פתיחת הבניין החדש כדי להגדיל את מספר המיטות הממוגנות ולאפשר תנאי אשפוז בטוחים ומתקדמים.

הבניין החדש מתפרס על שטח של כ-23 אלף מטר רבוע, ובו 173 מיטות אשפוז, 40 מהן ממוגנות. הבניין כולל שלוש מחלקות פנימיות, שלושה חדרי צינתור מתקדמים, טיפול נמרץ לב, שיקום לב, אקו לב, ניתוחי לב, יחידת אלקטרופיזיולוגיה, CT לבבי, מכון דיאליזה מתקדם וחדשני, ועוד. בהמשך יעברו לבניין גם מרפאות מערך העיניים.

מרכז הלב החדשני שנפתח בבניין מאגד את כלל תחומי רפואת הלב ומעניק מעטפת טיפולית כוללת מהאבחון ועד השיקום. המרכז מצויד בטכנולוגיות מתקדמות, כולל CT לבבי ומכשירי אקו לב מתקדמים. מכון הדיאליזה והנפרולוגיה בבניין מצויד במיטב המכשור הרפואי הקיים, עם 26 עמדות דיאליזה במרחב רחב ידיים וממוגן.

הבניין נבנה הודות לתרומות נדיבות של משפחת הרב פרידמן מלוס אנג'לס, קרן טרוטנר ממקסיקו, קרן היסוד, קרן לגאסי והגב' סוזי ווקסנר.

צילומים:גלעד שעבני שופןהתפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • ד"ר באדר כל הכבוד אתה מצעיד את בית החולים קדימה .ועוד דבר טוב שעשית זרקת את המושחט הכי גדול ב 30 שנה האחרונות עים המשפט " מה שהיה זה מה שיהיה" וזה מנהל האדמיניסטרטיבי לשעבר רפי מרג'י .👍👍👍
  הגב 18.02.24 19:32
 • אנחנו ננצח תודה לכם רופאים אחיות וכל הצוות העובדים במסירות אין קץ
  הגב 19.02.24 09:33
 • אורח

ערב זומבה חגיגי במסגרת חודש האשה במושבה מזכרת בתיה - יום שני, 4 במרץ, 20:00, אולם ספורט רפנאל, הרשמה פתוחה

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מועצת נשים מזכרת בתיה


מועצת נשים מזכרת בתיה מזמינה את תושבות האזור לערב זומבה חגיגי במסגרת חודש האשה במושבה. הערב יתקיים ביום שני, ה-4 במרץ, בשעה 20:00, באולם ספורט רפנאל. המשתתפות ייהנו משיעור אירובי עם ליטל עובדיה, המשלב סגנונות ריקוד שונים ומתאים לכל רמות הכושר, ללא צורך בניסיון קודם או קואורדינציה מיוחדת.

המשתתפות יוכלו להמריץ את הלב, לשכוח מהשגרה, להתחבר לקצב, ולשחרר אנדורפינים, תוך חיזוק הבריאות הנפשית בימים מאתגרים. העלות להשתתפות בערב היא ₪30.

להרשמה ופרטים נוספים: https://bit.ly/zumba040324
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מעגל ערב לאימהות במרכז קהילתי מפגשים מזכרת בתיה: פגישות חודשיות עם דניאל איליין, התחלה 26.2 ועד 20.5

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מועצה מקומית מזכרת בתיה


מעגל ערב לאימהות במרכז קהילתי מפגשים מזכרת בתיה: דיונים, פעילויות ותמיכה לאמהות לילדים בגיל הרך, בהנחיית דניאל איליין. המפגשים יתקיימו בתאריכים 26.2, 11.3, 15.4, 20.5, בין השעות 20:15-22:00. עלות ההשתתפות: ₪220 לארבעה מפגשים, כולל מתנה אישית. לפרטים והרשמה: 054-6549945 או בקישור המצורף.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ראש מועצת מזכרת בתיה, גבי גאון חתם על האמנה הסביבתית לקידום נושא הסביבה בכל תחומי החיים: תכנון עירוני, תחבורה ציבורית, אנרגיה מתחדשת ועוד

מדובר על אמנה שיצר ארגון חיים וסביבה- ארגון הגג של ארגוני הסביבה בישראל.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


ארגון חיים וסביבה ארגון הגג של ארגוני הסביבה בישראל, יצאה ביוזמה לקידום נושא הסביבה ברשויות המקומיות בקריאה למתמודדים לחתום על האמנה הסביבתית שמבטיחה חוסן סביבתי - חברתי, שיתוף ציבור ודאגה אמיתית לאיכות החיים. הארגון מבקש כי המתמודדים יקחו על עצמם התחייבות לקדם את נושא הסביבה והקיימות בכל התחומים: התכנון העירוני, שמירה על העצים, בעלי החיים, התחבורה הציבורית ועוד.

עשרות מתמודדים כבר חתמו על האמנה ובהם גם ראש המועצה גבי גאון שמדבר על יישוב ירוק וסביבתי עם התיעלות אנרגטית, פיתוח נחל עקרון וחינוך סביבתי.
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • הבחור מקדם את מזכרת בתיה להיות עיר. בניגוד להבטחות לבוחריו
  הגב 19.02.24 04:09
 • כמה לחץ וקידום ממומן
  הגב 19.02.24 04:10
 • אורח

היום ומחר (ראשון שני 18-19.2) יירדו גשמים מקומיים בהמשך השבוע מעונן חלקית עם עלייה בטמפרטורות

התחזית המלאה בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


ראשון 18.2

גשם צפוי לרדת מידי פעם מצפון הארץ ועד לצפון הנגב, וייתכנו סופות רעמים יחידות. הטמפרטורות תהיינה נמוכות מהרגיל לעונה. הלילה: הגשמים צפויים להתחזק, וקיים גם חשש מהצפות לאורך מישור החוף.


שני 19.2

לרוב מעונן. גשמים יוסיפו לרדת מידי פעם מצפון הארץ ועד צפון הנגב ועדיין ייתכנו סופות רעמים יחידות. הטמפרטורות תהיינה נמוכות מהרגיל לעונה. משעות אחה"צ הגשמים ייחלשו ויתמעטו בהדרגה.שלישי 20.2

מעונן חלקית. בצפון הארץ ובמרכזה עדיין ייתכן טפטוף עד גשם מקומי קל. תחול עלייה קלה בטמפרטורות.


רביעי 21.2

מעונן חלקית. תחול עלייה קלה נוספת בטמפרטורות והן תהיינה רגילות לעונה.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום רביעי 21.2 תיפתח במזכרת בתיה סדנת צילום טבע למבוגרים עם מוגבלות בתנועה

הסדנה תתקיים בגן שבעת המינים שברחוב החיטה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מרכז קהילתי מפגשים ומיזם הצילום הקהילתי פותחים לתושבים סדנת צילום טבע למבוגרים עם מוגבלות בתנועה.

הסדנה היא ניסיונית ותתקיים לראשונה ביום רביעי, 21.2, בשעה 16:00, בגן שבעת המינים שברחוב החיטה.

יש להביא מצלמה למפגש

עלות הסדנה ₪20.

הרשמה כאן: http://tinyurl.com/dvxksekm


לשאלות ובירורים ניתן לפנות אל אריאל מנור 050-5384275

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח

אורח
24.01.24 17:11
צדיקי הדור מגיני סילמן זסטרוק הבנו הכל בגלל המערך ואתם צדיקי הדור
אורח
26.01.24 19:15
נראה שאתה במהלך אירוע מוחי, גש להיבדק.
אורח
24.01.24 17:09
בודאי כל כותבי ההערות לגבי גב סילמן צדיקי הדורו
אורח
14.01.24 09:58
אני שוכרת דירת 3.5 חדרים בשכונת רמז, ..... מחפשת 3 חדרים קרקע
אורח
12.01.24 14:23
ממש כך עושקי ורמאים ומפילים לא פעם את הקונים בפח. קרה גם עם מוכרים שהם הפילו בפח ומשחה עם ילדים נשארה ללא קורת גג. מידיעה אישית. צריך להיזהר ממתווכים כולם חמדנים.
אורח
10.12.23 10:11
לכל התושבים שמוכרים ,,,ולמתעניינים אין רצון לאף קונה לשלם למתווך 2% עמלה!!!!!!!!!!!!!! שוד לאור היום ! 0.5 עד 1 סביר מעבר לכך שוד !!!!!!!!!!!!! עדיף לפרסם ללא תיווך , היענות תהיה אטרקטיבית יותר !!!!!! מתווכים עושקים רדו מהעץ !!!! אין טרף קל יותר !!!!!!!
אורח
10.12.23 10:12
ואו כמה נכון וצודק אתה !!!!!!!!!!!!!
אורח
11.12.23 23:23
לך לקנות דירה ללא הליווי של מתווך מוסמך ומומחה, ואחרי זה תראה שתיפול בידים של המוכר אין מישהו שיגשר ביניכם לא תצליח להגיע לעו’’ד טוב וליועצי משכנתאות טובים וכ’’כ הרבה דברים שמתווך טוב יכול לעזור לך ולייעץ לך, לסיכום מתווך טוב יודע להביא לך מחיר יותר טוב שישתלם ה2% שלו פי 2 לפחות וכל מיני בלתמי’’ם שקורא בכל עיסקה שאף אחד לא יכול לפתור, אני חושב ש2% למתווך זה קצת די זול לעומת העבודה הקשה 😉
אורח
12.01.24 14:26
"לא תצליח להגיע לעו"ד טוב" איזו בדיחה כך אתם תופסים ברשת שלכם את הקונה האומלל מכל הכיוונים עו"ד שמשתף איתכם פעולה והוא לא לטובת הלקוח. העיקר לעשוק את הקונה מכל הכיוונים. בושה וחרפה.
אורח
14.01.24 09:10
אכן הם חושבים על עצמם בלבד
אורח
07.02.24 20:58
צודק זה ממש כך נפלתי בפח בגלל מתווך והעו"ד שמשתפים פעולה. נשארתי ללא בית וללא כסף
אורח
07.02.24 20:57
מוסמך לסובב את הקונה והמוכר כדי להשיג את הרווח המופקע שלו. שום גישור ושום עזרה בלוף אחד גדול .גזלנים. משפחה נשארה חסרת דיור בגלל מתווך .....ממש גזל לאור יול
אורח
09.11.23 05:43
דירת 4 חד על קומה שלמה ענקית. צד דרומי לגן העיר צד צפוני למדרחוב. משופצת ללא מעלית טל 0524035553
אורח
07.11.23 18:48
להשכרה 5 חד, מעלית ,קומה ד, מזגן מרכזי ,מרפסת שמש, דוד"ש,ממ"ד.בתיה מקוב 0509454686
אורח
19.10.23 12:55
להשכרה. ללא תיווך 5חדרים 100 מ״ר, בשיכון המזרח. יש מקלט. קומה ראשונה מתוך 3 קומות,ללא מעלית. כניסה מיידית. טלפון 0536280767


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח

אורח
10.02.24 13:59
להשכרה בראשלצ ברח' כצנלסון 3 חדרים ממוזגת יש דוד שמש. 3 כיווני אויר קומה שניה 0528225240
אורח
07.01.24 23:13
להשכרה דירת סטודיו 2 חדרים+ מרפסת מקורה 20 מטר בבני עייש כולל מקרר, מכונת כביסה, ארון בגדים מחודש פברואר. מחיר 3000 שח. טל.054-4787102
אורח
05.11.23 10:48
דרוש דירת גן / פנטהאוז להשכרה בניין בוטיק בלבד לפרטים 050-526-7403 יגאל
אורח
28.10.23 21:28
דרושה דירה להשכרה ברחובות. רצוי דירה מחולקת לשניי שותפים דתיים.
אורח
21.10.23 10:00
להשכרה דירה בבת ים ללא תיווך . 2 חדרים 64 מטר . דירה שעברה שיפוץ מסיבי הכול חדש בדירה כולל מטבח , רצפה אמבטיה שירותים פשוט הכול הכול חדש .052-5302222
אורח
19.10.23 12:57
להשכרה. ללא תיווך 5חדרים 100 מ״ר, בשיכון המזרח. יש מקלט. קומה ראשונה מתוך 3 קומות,ללא מעלית. כניסה מיידית. טלפון 0536280767. 5000 ש״ח.
אורח
13.12.22 16:51
להשכרה
אורח
21.05.23 21:38
על מה מדובר
אורח
21.05.23 21:41
על מה מדובר בנס ציונה
הצג תגובות נוספות
אורח
21.11.22 09:46
.


לוח השפלה - רכב

אורח

אורח
05.11.23 10:49
סקודה למכירה 050-526-7403
אורח
02.10.23 15:41
הונדה סיוויק 1997 קמ 426761 סנורוף אוטו של ערסים עם כל התוספות של ערסים
אורח
15.02.24 15:33
כולל הגה?
אורח
07.09.23 20:33
רכב
אורח
23.06.23 11:05
היוןש מכיתה ו1
אורח
28.05.23 13:26
למכירה טויוטה קורולה היברידית 2019 52000 קמ יד 2 מצב מעולה, חסכונית, מחירון 0545555299
אורח
20.06.23 15:18
כמה עולה החלפת סוללה?
אורח
05.10.23 10:03
זה סוד שמור.
אורח
21.10.23 11:09
כנראה יותר ממחיר הרכב עצמו.חחח. רכב טוב.
אורח
17.12.22 12:54
שברולט אופטרה 2008, מצב מעולה, 0525268687
אורח
15.12.22 15:15
למכיה קיה פיקנטו 2018 חדשה. גיר אוטומטי עם טסט לשנה. 0528882882
אורח
29.05.23 12:06
עזוב א6ותך שטויות אחי זה סתם
אורח
18.11.22 14:34
למכירה


לוח השפלה - דרושים

אורח

אורח
08.01.24 23:58
מעוניין לתת שירותי דואר שליחויות חבילות ,מכתבים תשלומים הייתי סוכן דואר בסוכנות מנוחה ונחלה 18 בית הרופאים. ורוזה מקס 052-9289333 מקס
אורח
08.01.24 23:57
מעוניין לתת שירותי דואר שליחויות חבילות ,מכתבים תשלומים הייתי סוכן דואר בסוכנות מנוחה ונחלה 18 בית הרופאים. ורוזה מקס
אורח
28.12.23 16:00
מסיעי עמק איילון מחפשים דחוף נהגי אוטובוס נהגי מונית נהגי אוטובוס זעיר משכורת גבוהה בונוס למצטרפים חדשים.אילן: 053-7663673 בת שבע : 054-6766610 בת אל: 050-3209061
אורח
24.12.23 10:16
למכירה סוברו פורסטר אוסקה 2018 במצב מצוין 98000 ק"מ. יד ראשונה. נהג יחיד, 4 צמיגים חדשים. בטריה חדשה. גמישות במחיר 054-8820054 לא בשבת
אורח
23.09.23 20:23
עוסים ? אחיות ? גרונטולוגים ? מרפאים בעיסוק ? רוצים לעבוד בבוקר בלבד ? עם הגיל השלישי ? מיצוי זכויות - לא טיפול ! הדרכה מלאה ! רכב חברה ! ותנאים מצויינים ? נשמח לקוח ! משרה 1000 Jobs@nathan.co.il חברת נתן .
אורח
21.09.23 07:08
שיעורים פרטיים במתמטיקה, תכנות ואנגלית ממהנדס עם נסיון רב 0545765747 אילן
אורח
19.09.23 13:32
שיעורים פרטיים במתמטיקה הכנה לקראת מבחני הבגרות בכל הרמות ליחידים וקבוצות מורה ורכזת מתמטיקה שש שנתי בעלת ניסיון רב. השיעורים מתקיימים בביתי (בגדרה) או בזום. ליצירת קשר ופרטים נוספים בפלאפון - 052-3577051 חן
אורח
19.09.23 13:26
שיעורים פרטיים במתמטיקה


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל