הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

למכירה 304 דירות בקפריסין! 

לוח הדירות של be106 מתרחב לקפריסין וביום שישי 5/7 ייערך במתחם ה - 1000 בראשון לציון יריד למכירת הדירות בקפריסין החל מ - 139 אלף אירו. הפרטים על הדירות, המחירים, בכמה ניתן להשכיר, אמצעי מימון ועוד בכתבה. הרשמה ליריד בלינק המצורף

לראשונה בתמ"א 38 ביבנה! 2 בניינים צמודים ברחוב הדרור יעברו תמ"א 38 ועל בניין אחד יוסיפו את זכויות הבנייה של הבניין השני ויוסיפו לו 5 קומות והוא יתנשא למגדל אחד בן 9 קומות

אושרה התב"ע של קרסו נדל"ן לפינוי בינוי ברחוב הלביא בגבעתיים: 250 יחידות דיור ו-400 מ"ר מסחר

מה חשוב לדעת לפני שקונים דירה? חיים מסילתי, יו"ר לשכת שמאי מקרקעין מסביר מהן 3 המלכודות מהן יש להיזהר בקניית דירה ואיך להימנע מפסילת משכנתא

ישנם שלושה סוגי מלכודות בהן עלול קונה פוטנציאלי ליפול. המלכודת הראשונה מתייחסת לבעלות על הנכס. המלכודת השניה היא המלכודת התכנונית. המלכודת השלישית מתייחסת לשווי הנכס.

אבי בר | | תגובות: 1
קניית דירה הוא אירוע משמעותי שדורש הון לא מבוטל. לכן חשוב לוודא לפני שרוכשים את הדירה המבוקשת, האם המחיר הנדרש אכן משקף את שוויה האמיתי. קניית דירה במחיר לא ריאלי עלולה להוביל לסירוב בקבלת משכנתא מצד הבנק ולהסתמכות על הון עצמי גבוה מהצפוי, דבר אשר לא תמיד אפשרי.

אז לפני שחותמים חוזה, מסביר חיים מסילתי, יו"ר לשכת שמאי מקרקעין מהן המלכודות מהן מומלץ להתחמק ומדוע חשוב לפנות להערכת שמאי לפני הקניה.


ראשית יובהר כי במהלך רכישת הדירה נתקל הקונה במגוון אנשי מקצוע (מתווך, עו"ד, יועץ משכנתאות וכד'). לכל איש מקצוע קיימות יכולות האופייניות לו אולם חשוב מאד להדגיש כי היכולת המקצועית והחוקית להערכת שווי נכס – שמורה לשמאי המקרקעין בלבד!! אף איש מקצוע אחר לא מוסמך על פי חוק להעריך שווי נכס ומכאן כי "הערכה" הנעשית שלא על ידי שמאי מוסמך, וודאי כזו הנעשית על ידי "מחשבון" / "מחירון" עלולה לסבך מאד את הקונה ולהפילו נפילה כואבת במלכודות עליהן יפורט להלן.


ישנם שלושה סוגי מלכודות בהן עלול קונה פוטנציאלי ליפול.


המלכודת הראשונה מתייחסת לבעלות על הנכס:

"הדבר הראשון שבודק שמאי המקרקעין הוא האם הזכויות בכל רכיבי הנכס אכן שייכות למוכר ומהוות חלק מהנכס", מסביר מסילתי: "למשל, אם קונה מעוניין לקנות דירת גן, יש צורך לבדוק האם הגינה הצמודה פיזית לדירה אכן צמודה אליה קניינית גם ברישום בטאבו ולא רק "סופחה" אליה באופן פיראטי".


לא כל מה שהמוכר מצהיר עליו כחלק מהנכס אכן צמוד לדירה בפועל: "חשוב לבדוק גם את שייכותם של אלמנטים נלווים כגון מחסן או חניה לדירה. יש לבחון האם החניה אכן צמודה לדירה בטאבו, מה טיבה (פתוחה / מקורה / תת קרקעית) והאם היא אכן ממוקמת במקום בו טוען המוכר. כל אי דיוק ברכיבים הצמודים לנכס עלול לפגוע בשווי", מסביר מסילתי.
המלכודת השניה היא המלכודת התכנונית.

השמאי בודק האם כל החלקים בנכס בנויים כחוק. לדוגמה, דירת שלושה חדרים עם מרפסת בה בעל הנכס החליט לסגור את המרפסת ולמכור אותה כעת כדירת ארבעה חדרים אינה דומה בשוויה לדירה ארבעה חדרים אמיתית. לעניין מספר החדרים בדירה יש לזכור כי: "הגדרת "חדר" בחוק היא מאוד ברורה שכן חדר לא יכול להיות קטן מ-8 מ"ר" עוד. חשוב לדעת האם נעשו שינויים בנכס והאם נעשתה בו בנייה בלתי חוקית".


המלכודת השלישית מתייחסת לשווי הנכס:

"רוכש דירה צריך להבין שאין שני נכסי מקרקעין זהים ואסור להישען אוטומטית על מאגרי נתונים או מאגרי מידע שכן אופן ניתוח הנתונים – ראוי שיעשה באופן מקצועי", אומר מסילתי: "ניתוח לא מקצועי של הנתונים או התבססות עיוורת על מחשבונים / מחירונים יכולה להוביל לטעויות קשות בניתוח ולביצוע עסקה בהפסד. לדוגמא, שתי דירות ארבעה חדרים הממוקמות באותו בניין ובאותה הקומה, יכולות להיות בעלות שווי שונה משמעותית זאת בשל מפרט שונה, נוף, כיווני אוויר וכד'".


מסילתי מסביר שצריך לשים לב גם לסביבה הקרובה לדירה:

"למשל, נגישות טובה למרכזים מסחריים ולתחבורה ציבורית, לרוב תעלה את שווי הדירה, זאת כמובן כל עוד הדירה לא ממוקמת ממש מעל המרכז המסחרי אן בצמוד ממש לתחבורה הציבורית עצמה". לעיתים בדיקת שמאי מפתיעה אפילו את מוכר הדירה, אשר לא תמיד מודע למאפיינים המלאים של הנכס שלו ושל הסביבה הקרובה לו מסביר מסילתי ומדגים: "אם ממש בסמוך לנכס המוצע למכירה עתיד להיבנות קניון או שהנוף הפתוח עתיד להיעלם בגלל בנייה שמתוכננות להתחיל בסמוך לדירה תוך מספר שנים, תהיה לכך השפעה על שווי הדירה".


לסיכום, חשיבות בדיקת נכס טרם רכישתו עצומה. הסתמכות על גורמים אשר אינם מחזיקים בסמכות החוקית להעריך נכסי מקרקעין, וודאי הסתמכות עיוורת על "מחשבונים"/מחירונים בלבד, יכולה לגרום נזק עצום אשר לא פעם אינו הפיך.


על מחבר המאמר

חיים מסילתי, יו"ר לשכת שמאי מקרקעין
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • כבר ראינו שמאים שמשנים מחירים למכריהם, וראינו שמאים שבשמאות מוקדמת שהיא היקרה מאשר החלופה של שמאות לאחר קניה שהיא הזולה מבנהן, ששוויים משתנה רק כי השמאי מקבל יותר תמורה בעד העבודה איזה עולב, הזנתם את המקצוע
  הגב 18.08.19 08:37
 • אורח

למכירה 304 דירות בקפריסין! לוח הדירות של be106 מתרחב לקפריסין וביום שישי 5/7 ייערך במתחם ה - 1000 בראשון לציון יריד למכירת הדירות בקפריסין החל מ - 139 אלף אירו. הפרטים על הדירות, המחירים, בכמה ניתן להשכיר, אמצעי מימון ועוד בכתבה. הרשמה ליריד בלינק המצורף

ביום היריד תנתן הנחה של 10,000 אירו לכל רוכש/ת

מערכת האתר | | תגובות: 6
כל התמונות - הדמיות בלבדקישור הרשמה ליריד

לוח הדירות של be106 מתרחב לקפריסין!לוח הדירות של be106 באמצעות חטיבת הנדל"ן של be106 מתרחב לקפריסין ומציע שיווק של 304 דירות בפרויקט נופש ומגורים ענק בלרנקה קפריסין היוונית במחיר החל מ - 139 אלף אירו!

לרנקה שוכנת בצד היווני של האי הקפריסאי, לרנקה היא עיר נמל ציורית ושלווה, חופים יפהפיים, מבנים היסטוריים ואגם מלח גדול, מקום מושבם של מאות פלמינגו ורודים, כל אלה הפכו את לרנקה ליעד תיירותי מבוקש.

שדה התעופה הבינלאומי הגדול של קפריסין נמצא בלרנקה , מה שהופך את העיר למוקד של פעילות עסקית ותיירותית והביקושים לנדל"ן בעיר וסביבתה עולים בהתמד

יום ומיקום היריד/כנס

יום שישי 5/7

בין השעות 09:30 - 13:00

שדרות ראשונים 23 מגדל מילניה קומה 17 (במתחם SOK) במתחם ה - 1000 ראשון לציון


על הפרויקט

הקומפלקס האלגנטי Bell Village פרוש על שטח רחב ידיים של כ-39 דונם, וכולל 7 מתחמים בעיצוב אדריכלי ובהם 304 יחידות דיור בבניה נמוכה. ברחבי הפרויקט שלוש בריכות, מפלי נוי ודקים לשיזוף, פארק מטופח, מגרש משחקים לילדים, מתחם wellness עדכני עם חדר כושר מאובזר, בית קפה, מסעדה ומתחם עסקים עם חללי עבודה משותפים.

המיקום

קיטי, לרנקה, קפריסין היוונית

6 דקות נסיעה מהים, 4 דקות משדה התעופה.


מבחר הדירות למכירה ומחירן

הדירות בפרויקט נחלקות לקבוצות על בסיס גודל ולכולן מרפסת, חניה ומחסן צמוד:

יחידות סטודיו 36 מ"ר + מרפסת בגודל 9 מ"ר, החל מ - 139,000 אירו

יחידות פרמיום 2 חדרים 51 מ"ר + מרפסת 12 מ"ר, החל מ - 189,000 אירו

יחידות פרמיום דה לקס 3 חדרים 82 מ"ר + מרפסת 20 מ"ר, החל מ - 210,000 אירו

יחידות בל סוויט, הכוללות פנטהאוזים ודירות גן, החל מ - 250,000 אירוהנחת יריד

ביום היריד יינתנו הנחות של 10,000 אירו על כל רכישת דירה


מחירי שכירות בממוצע בשוק הדירות בלרנקה לתיירים לטווח קצר:

דירת סטודיו - 70-90 אירו ללילה

דירת חדר וסלון - 100-120 אירו ללילה

דירת 2 חדרים וסלון - 120 - 130 אירו ללילה

עונת התיירות בקפריסין 6 - 8 חודשים

מחירי שכירות בממוצע בשוק הדירות בלרנקה לשכירות ארוכת טווח מעל שנה:

דירת סטודיו - 550 - 650 אירו לחודש

דירת חדר וסלון -850 - 950 אירו לחודש

דירת 2 חדרים וסלון -1200 אירו לחודש


השוואה למחיר ממוצע לדירות אחרות בלרנקה

דירת סטודיו מוכנה נמכרת בממוצע 213,000 אירו

דירת 2 חד' מוכנה נמכרת בממוצע 287,000 אירו

דירת 3 חד' מוכנה נמכרת בממוצע 403,000 אירו


מימון

לרשות הרוכשים דירה בפרויקט Bell Village תעמוד האפשרות ליטול הלוואה בתנאים מיטיבים לרכישת דירה בפרויקט על ידי בנק ישראלי מוביל.

תנאי תשלום

40% בחתימה על העסקה והיתרה בהתאם להתקדמות הבנייה

לוח זמנים:

תחילת הבנייה 2025, צפי סיום 2028


הרצאות מומחים ביום היריד על הפרויקט וההשקעה בקפריסין

09:30 פתיחה וכיבוד

בין השעה 10:00 - 11:00 היזמים ומומחים בהרצאות על :

סקירת המגמות בשוק הנדל"ן בקפריסין היוונית. הצגת הפרויקט, הסבר על אפשרויות המימון על ידי נציג בנק מוביל בישראל


בטחונות

הכספים מופקדים בחשבון נאמנות בניהול פירמת עו"ד גיא קלינבוים עד רישום אזהרת על הנכס בטאבו בקפריסין.

רישום היחידה בטאבו

התשלום עובר ליזם רק אחרי סיום כל שלב בפרויקטעל היזמים והמשווקים

אודות קבוצת בל נדל"ן


קבוצת בל נדל"ן היא קבוצה המתמחה ביזמות נדל"ן, השקעות נדל"ן ומנהלת אקדמיה ללימודי יזמות נדל"ן. הקבוצה ניהלה ומנהלת 4,408 יחידות דיור ונכסי נדל"ן בישראל, ארה"ב וקפריסין בהיקף נכסים של 320 מיליון דולר. מועדון המשקיעים של הקבוצה כולל 1,600 בתי אב.


אודות טופ ריל אסטייט

טופ ריל אסטייט הינה חברת ייזום בתחומי הנדל"ן בישראל אשר פעילה משנת 2010 וביצעה פרויקטים יוקרתיים רבים בהיקפים של מאות מיליוני ש"ח

חברת טופ ריל אסטייט מוחזקת על ידי רו"ח אליאור גבאי בעל תואר בכלכלה, ראיית חשבון ומשפטים אשר שימש בתפקידים בכירים במשרד האוצר ובשוק ההון הישראלי, בעל מומחיות בהשקעות נדל"ן ובמימוןלהרשמה ליריד
התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • דירות בקפריסין??? רציניים??? לא מספיק שאתם מפרסמים כאן דירות ברחובות...
  הגב 23.06.24 20:23
 • השקעה בלרנקה טובה.השקעה שתניב פירות רק ב- 2018 בספק. המלחמה היתה אמורה לכאורה לפגוע בצד הצפוני של האי. אבל לא כך , העסקים שם פורחים אין שמץ של התיחסות שלילית לישראלים וללא ספק אבשר לקבל ווליו פור מאני בצד הצפוני של האי.
  הגב 23.06.24 22:10
 • ווליו פור מאני... איזה פוץ.
  24.06.24 22:48
 • הייתי בא רק כדי לראות מי אלה שקונים טירות באויר, מוסרים את הכסף שלהם על סמך פרסום וסיפורים ומקווים לתוצאה טובה. אלה לא מתים, מרתקים!
  הגב 24.06.24 22:47
 • 9 - פתיחה, 10 - הרצאה מפי טובי סוכני המכירות, 11 - לחץ מטורף שמעולם לא חוויתם לקנות במקום פן תפסידו את עסקת חייכם!! לא להחמיץ😎
  הגב 25.06.24 13:57
 • מכיר אותם ומשקיע איתם בארהב. דווקא אחלה חברה ולא פושרים. לא אכזבו עד היום
  הגב 25.06.24 14:43
 • אורח

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

לראשונה בתמ"א 38 ביבנה! 2 בניינים צמודים ברחוב הדרור יעברו תמ"א 38 ועל בניין אחד יוסיפו את זכויות הבנייה של הבניין השני ויוסיפו לו 5 קומות והוא יתנשא למגדל אחד בן 9 קומות

מערכת האתר | | תגובות: 5


כל בניין ביבנה המבקש לעבור התחדשות עירונית במסגרת תמ"א 38 היזם מקבל זכויות בנייה של 2.5 קומות.

רחוב הדרור ביבנה עובר תהליך מואץ של התחדשות עירונית וכמעט כל הבניינים כבר נמצאים לאחר הבנייה או לקראת אישורים סופיים.

גם הבניינים הסמוכים ברחוב הדרור 39 וברחוב הדרור 41 נמצאים בשלבי האישור הסופיים לתמ"א 38.

אולם במקום לקבל לכל בניין זכויות בנייה של 2.5 קומות, הוחלט שהבניין ברחוב הדרור 39 יקבל גם את זכויות הבניין של הדרור 41 והבניין בדרור 39 יקבל זכויות בנייה של 5 קומות ויתנשא לגובה 9 קומות.

מס הדירות הקיים ב - 2 הבניינים כיום 32 דירות ולאחר הבנייה ב - 2 הבניינים יתגוררו 58 משפחות

הערה

2 הבניינים הם צמודים. בניין הדרור 39 נמצא בחזית הרחוב ובניין הדרור 41 נמצא בחלקו האחורי של הדרור 39

התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • מה זה השטויות האלה...ביבנה בונים בכל בנין ארבע קומות אחת על חשבון העמודים ועוד שלוש על הגג..,איך הגעתם ל2.5 קומות?? לבטל את הכתבה!!.
  הגב 23.06.24 10:23
 • צודק הכותב שלפניי!!. גזלו פה את התושבים!!.
  הגב 23.06.24 10:23
 • עירייה מופקרת!!.
  הגב 23.06.24 10:24
 • בימקום לפנות בניינים שניבנו בשנות ה60 מטפלים בביניינים שנבנו בשנות ה80
  הגב 23.06.24 22:29
 • רחוב הדרור הופך להיות לרחוב עמוס ביותר. תמ"א 38 זה סיוט אחד גדול ובנייה גרועה.
  הגב 25.06.24 04:14
 • אורח

הזכויות לבניית 3 מגדלים עם 222 דירות בשטח השוק הישן מול הסדנא לאומנות הועברה מחברת ש.י. שפץ וקנין בע"מ לנאות מזרחי בע"מ

מערכת האתר | | תגובות: 1


חברת ש.י. שפץ וקנין בע"מ מכרה לחברת נאות מזרחי בע"מ השייכת לקבוצת רוני מזרחי ובניו את זכויות בניית 3 מגדלי המגורים בשטח השוק הישן הנמצא בין שד' דואני לרחוב עולי הגרדום מול הסדנא לאומנות

על פי התכנון בשטח ייבנו 3 מגדלי מגורים עם 222 דירות, 2 בניינים יתנשאו ל - 9 קומות ובכל בניין 45 דירות סה"כ 90 דירות ובבניין השלישי בן 23 קומות ייבנו 132 דירות.

ל - 3 הבניינים יהיה חניון תת קרקעי משותף על פני 3 קומות לחניית 383 כלי רכב.

כמו כן הוגשה בקשה למחסן צמוד לכל דירה

גודל הדירות

40 דירות בשטח עד 80 מ"ר

111 דירות בשטח עד 120 מ"ר

63 דירות 140 מ"ר

8 דירות מעל 140 מ"ר

תמהיל הדירות במגדלי 2 הדירות של 9 קומות

בקומות 1- 8 בכל בניין יהיו 5 דירות בכל קומה ע"פ הפירוט הבא

1 דירה - 3 חד'

3 דירות של 4 חד'

1 דירה של 5 חד'

בקומה 9 בכל מגדל יהיו 2 דירות

1 דירה של 5 חד'

1. דירה של 6 חד'


תמהיל הדירות במגדל בן 23 קומות

בקומות 1-21, בכל קומה יהיו 6 דירות ע"פ הפירוט הבא:

1 דירה של 3 חד'

4 דירות של 4 חד'

1 דירה של 5 חד'

בקומה 22 יהיו 4 דירות ע"פ הפירוט הבא:

1 דירה 3 חד'

1 דירה 4 חד'

2 דירות 5 חד'

בקומה 23 יהיו 2 דירות ע"פ הפירוט הבא:

1 דירה 5 חד'

1 דירה 6 חד'
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • יבנה תהפוך להיות פקק אחד גדול ובניינים שמסתירים את השמיים. בונים כל כך הרבה בשטח צפוף.
  הגב 25.06.24 04:16
 • אורח

כביש דרך האצ"ל ברחובות ייסגר בחצי השנה הקרובה כ - 2 לילות בשבוע לצורך עבודות רכבת ישראל לשיקום וחיזוק גשר ההפרדה המפלסית בדרך האצ"ל

מערכת האתר | | תגובות: 3החל מהשבוע הבא: רכבת ישראל תתחיל בביצוע עבודות שיקום וחיזוק בגשר ההפרדה המפלסית בדרך האצ"ל


תושבות ותושבים יקרים, שימו לב. בחצי השנה הקרובה (23.6-31.12.24) רכבת ישראל תבצע עבודות לילה בגשר דרך האצ"ל ברחובות, בקרבה לתחנת דור אלון, הפקולטה לחקלאות ומכון ויצמן. העבודות נועדו לשיקום וחיזוק גשר ההפרדה המפלסית בדרך האצ"ל לטובת שמירה על ביטחונם של הנהגים, הנהגות והולכי הרגל במקום.


בחודשים הקרובים העבודות יתקיימו לכל היותר בשני לילות בשבוע בין השעות 22:00-05:00, ולקראת חודש אוקטובר העבודות יבוצעו בתדירות גבוהה יותר ובהודעה מראש. העבודות כוללות סגירה הרמטית של הכביש ולכן הן יתקיימו בשעות הלילה בלבד זאת כדי לצמצם ככל הניתן את הפגיעה באיכות חייהם של תושבות ותושבי העיר העוברים במקום מדי יום. הסגירה ההרמטית במסגרת העבודות תהיה בצומת המרומזר בדרך האצ"ל-מרדכי בשיסט ועד לתחנת הדלק דור אלון. חשוב להדגיש כי בשבוע הבא, בימים ראשון-חמישי (23-27.6.24) לא יבוצעו עבודות הדורשות סגירה הרמטית של הכביש.


תושבות ותושבים המעוניינים לקבל עדכונים בנושא סגירת הכביש בעקבות העבודות יכולים לפנות לוואטספ העדכונים של עיריית רחובות בטלפון 050-211-9555, כמו כן ניתן להתעדכן על מועדי העבודות באמצעות אתר עיריית רחובות, המוקד העירוני 106 בטלפון 08-9392106 וגם ביישומון WAZE. הנהגות והנהגים מתבקשים לנסוע בדרכים חלופיות בשעות העבודה.


]]>התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • גם על דרך יבנה אמרו חצי שנה
  הגב 21.06.24 14:45
 • דרך יבנה מקרטעת.
  הגב 22.06.24 09:32
 • אולי ירחיבו את הגשר לשני נתיבים לכל כיוון? מתוך ראיה 5 שנים קדימה הולך להיות פקוק שם זוועה! אם כבר עושים עבודות למה לשים פלסטר ולא טיפול שורש?
  הגב 22.06.24 14:03
 • אורח

למכירה דירת 3 חדרים בשכונת נאות אשלים במערב ראשון לציון 87 מ"ר, ממ"ד, חניה, מרפסת שמש ועוד במחיר 2,250,000 ₪ .. לפרטים: 03-376-9226

מערכת האתר | | תגובות: 3דירת 3 חדרים למכירה בשכונת נאות אשלים במערב ראשון לציון. הדירה בגודל 87 מ"ר וכוללת ממ"ד, חניה, מרפסת שמש ומשופצת.


שכונת נאות אשלים היא שכונה קהילתית מבוקשת הכוללת פארקים, מוסדות חינוך, בית קפה, בתי כנסת, טיפת חלב, סופרים, ירקן, קצב, רופאים, מספרות, וטרינר ועוד. הדירה ממוקמת ברחוב ענק ומרווח, שקט ומוקף בפארק מהמם, וקרובה ליציאה לתל אביב (דקה מכביש 431).


מחיר: 2,250,000 ₪


לפרטים נוספים: 03-376-9226התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • יקרר אש. בקפריסין דירה דומה עולה כ 400 אלף שח בלבד.
  הגב 19.06.24 18:17
 • יקרר אש. בקפריסין דירה דומה עולה כ 400 אלף שח בלבד.
  הגב 19.06.24 18:17
 • תיווך או פרטי?
  הגב 19.06.24 18:35
 • אורח

דירת 4 חדרים למכירה בשכונת שעריים ברחובות עם מרפסת סוכה, ממ"ד, מחסן, חניה, מעלית ועוד ב-2,500,000 ₪ לפרטים: 08-376-1148

מערכת האתר | | תגובות: 1דירת 4 חדרים בשטח של 80 מ"ר מוצעת למכירה בשכונת שעריים. הדירה כוללת שכנות מצוינת, מרפסת סוכה בשטח של 14 מ"ר, ממ"ד, חניה, מחסן, מעלית, סורגים ומיזוג בכל הבית. הדירה ממוקמת בקומה 2 מתוך 5 עם פינוי גמיש.


מחיר: 2,500,000 ₪


לפרטים נוספים, ניתן ליצור קשר בטלפון: 08-376-1148


התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • מחיר ממש טוב. מציאה
  הגב 19.06.24 19:40
 • אורח

אושרה התב"ע של קרסו נדל"ן לפינוי בינוי ברחוב הלביא בגבעתיים: 250 יחידות דיור ו-400 מ"ר מסחר

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום: אלכס לובימובהוועדה המחוזית אישרה את התב"ע של קרסו נדל"ן לפינוי בינוי ברחוב הלביא בגבעתיים. במסגרת התוכנית, החברה תבנה שני מגדלי מגורים בני 33 קומות, הכוללים 250 יחידות דיור ו-400 מ"ר שטחי מסחר. כ-86% מבעלי הדירות כבר חתמו על הסכמים.

חברת קרסו נדל"ן מקבוצת קרסו דיווחה היום (ב') לבורסה לניירות ערך בתל אביב כי הוועדה המחוזית לתכנון ובנייה מחוז תל אביב אישרה את התב"ע שמקדמת החברה ברחוב הלביא 2-8 בגבעתיים. מדובר בפרויקט התחדשות עירונית שבמסגרתו החברה תבנה שני מגדלי מגורים בני 33 קומות ובהם 250 יחידות דיור בסך הכל.

הפרויקט, המשלב פינוי-בינוי ובינוי-פינוי, מוחזק בבעלות מלאה (100%) של החברה. נכון למועד הדיווח, קרסו החתימה 86% מבעלי הקרקע במתחם על הסכמי פינוי בינוי, המהווים את הרוב הדרוש בחוק ליציאת הפרויקט לדרך. החברה פועלת להחתמת שאר הדיירים עד ל-100%.

התוכנית מתפרסת על שטח של 7 דונם. מתוך 250 הדירות החדשות, 69 הן דירות תמורה שיועברו לדיירים הוותיקים, וקרסו נדל"ן תשווק 181 יחידות דיור בשוק החופשי. הפרויקט כולל גם שני מבנים לשימור שיועברו לעיריית גבעתיים לטובת דיור בר השגה, וכן כ-400 מ"ר של שטחי מסחר.

החברה פועלת לקידום תוכנית עיצוב אדריכלי ולהוצאת היתרי בנייה מכוח התב"ע, וצופה קבלת היתר בנייה במהלך שנת 2027. החברה צופה ששווי המכירות בפרויקט יעמוד על כ-650 מיליון ש"ח.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עו"ד בן טויטו על חשיבותו ותפקידו של עו"ד בליווי פרויקט של התחדשות עירונית

עוד בן טויטו | | תגובות: 0


התחדשות עירונית

אין ספק כי מגמת האורבניזציה בעולם גורמת למירב האנשים לחיות בערים ולא במרחב הכפרי כמו בעבר. בעולם המתקדם והטכנולוגי של ימינו מרבית האנשים רוצים לגור בעיר, במקום בו ישנם מקומות תעסוקה ובילוי. לכן, על מנת לספק מספיק דירות לכולם יש צורך לבנות יותר ויותר דירות. במדינות רבות, אך בפרט במדינות קטנות כמו ישראל, ישנה בעיית צפיפות במרכזי הערים אשר מתפשטת ליתר חלקי העיר ואף לאזורים שאינם עירוניים מובהקים. פתרון יעיל שמיושם בשנים האחרונות הוא התחדשות עירונית. החוסר בקרקעות בהן ניתן לבנות בניינים חדשים העלו את הצורך למצוא פתרון. במסגרת התחדשות עירונית יזמו בקנה מידה ארצי פרויקטים כמו תמ"א 38 ופינוי בינוי. במסגרת תמ"א 38 בניינים ישנים משופצים, גם על מנת לחזקם ולהפוך אותם לעמידים בפני רעידות אדמה ותוך כדי כך להוסיף להם קומות שיאפשרו אכלוס של משפחות נוספות. בפינוי בינוי מבנים נהרסים לחלוטין ונבנים במקומם מבנים חדשים לאכלוס דיירים רבים יותר. הסדרים אלו משתלמים לקבלנים שמשפצים את אותם בניינים ישנים ומרוויחים ממכירת הדירות החדשות שנבנו בקומות העליונות.

התחדשות עירונית בפן המשפטי

למרות היתרונות שישנם לדיירים בפרויקטים של התחדשות עירונית, לא תמיד כולם מרוצים מהסדרים אלו. אנשים הגרים באותו בניין יכולים להיות מיעוט שמתנגד להתחדשות העירונית אצלם, שבגינה יצטרכו להעתיק את מגוריהם לזמן בו הבניין בשיפוצים. למרות שהם ירוויחו מעליית ערך הדירות, לא כולם מעוניינים בשינוי כזה בחייהם. בנוסף, השכנים בבניינים האחרים ברחוב יסבלו מרעשים ולכלוך בזמן העבודות, שכנראה ייקח חודשים רבים. אם למשל בבניין הצמוד אליכם נעשות עבודות שיפוץ במסגרת התחדשות עירונית, והפועלים גרמו לדעתכם לנזקים לדירה שלכם, תוכלו לפנות לעזרה של עורך דין שמתמחה במקרים שכאלו. אם אתם מהדיירים שתומכים בפרויקט, עורך דין אשר התחדשות עירונית הוא תחום ההתמחות שלו יכול גם לסייע ברתימת דיירים המגלים רתיעה מהמהלך כמו גם לייצג את הדיירים מול היזם לאורך כל הפרויקט.

עורך דין שיעמד לצידכם מתחילת הפרויקט עד סיומו

אם אתם מעוניינים בסיוע משפטי בכל הנוגע לפרויקטים של התחדשות עירונית, כגון תמ"א 38 או פינוי בינוי, כדאי לכם ליצור קשר עם עורך דין שמתמחה בתחום זה. משרד עורכי דין בן טויטו מתמחה בנושא התחדשות עירונית בהיבטים שונים. המשרד מייצג הן דיירים והן יזמים לאורך התהליך כולו, ומעניק את השירותים הבאים:

 • עריכת הסכמים
 • ניהול מו"מ מסחרי ומשפטי- ייצוג הדיירים או היזם
 • ייצוג בפני וועדות תכנון ובניה
 • רתימת דיירים המתנגדים למהל באמצעות הסברים ומתן פתרונות לחששות או בעיות
 • ניהול מכרזים לבחירת היזם
 • ייצוג משפטי בערכאות השונות בנושא התחדשות עירונית- תמ"א 38 או פינוי בינוי

צוות המשרד כולל עורכי דין בעלי ניסיון בתחום. המשרד מעניק שירות מקצועי תוך בניית אסטרטגיה לניהול התיק בהתאם לצורך ולנתונים. מוזמנים ליצור קשר בכל בעיה או שאלה.

עו"ד בן טויטו

0522994733
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

קבוצת לוינשטין ואנשי העיר מקבוצת רוטשטיין נבחרו לבצע פרויקט פינוי בינוי בשכונת גבעת רמב"ם בגבעתיים, הכולל 660 דירות חדשות ומגדל מגורים בן 45 קומות

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום: קיקה בראזקבוצת לוינשטין וחברת אנשי העיר מקבוצת רוטשטיין נבחרו לבצע פרויקט פינוי בינוי בשכונת גבעת רמב"ם בגבעתיים, הכולל כ-660 דירות חדשות. למכרז נגשו 39 חברות מהגדולות בישראל, ולשלב הסופי הגיעו גם החברות אקרו נדל"ן ותדהר. הפרויקט יכלול ארבעה בניינים בני 10 קומות ומגדל מגורים בן 45 קומות, כמו גם שטחי מסחר וציבור.

התוכנית, שתקודם במסלול תב"ע בהתאם למסמכי המדיניות של העירייה, תחליף 18 בניינים ישנים בשטח כיום, ובהם כ-230 יח"ד. בעלי הדירות הוותיקים יקבלו דירה חדשה עם תוספת בנייה הכוללת ממ"ד ומרפסת, וכן חניה ומחסן לכל דירה.

רון חן, מנכ"ל אנשי העיר, ואמיר לוטן, סמנכ"ל התחדשות עירונית בקבוצת לוינשטין, מסרו כי זהו שיתוף פעולה ראשון ביניהם והם מודים על אמון הדיירים. הם מצפים לעבוד יחד עם בעלי הדירות ושאר השותפים בשותפות מלאה לכל אורך התהליך, וצופים תחילת בנייה בתוך כ-5 שנים.

על התכנון אחראים משרדי האדריכלים המובילים קיקה בראז, בשיתוף עם משרד פוסטר ושות' הבריטי בראשותו של האדריכל סר נורמן פוסטר. המשרד הבריטי אחראי על כמה מהפרויקטים המובילים בעולם, וביניהם הבניין העגול של מטה חברת אפל בקליפורניה ובניין המטה של בנק HSBC בהונג קונג.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

למכירה דירת 4 חדרים ברחוב רוטשילד בראשון לציון, דירה קלאסית למשקיעים ולמשפחות האוהבות את מרכז העיר, במחיר 2,190,000 ₪.. לפרטים: 073-802-1809

בעלי דירות למכירה בראשון לציון המעוניינים להופיע במדור חייגו לפרטים: 052-8030056

מערכת האתר | | תגובות: 2למכירה דירת 4 חדרים ברחוב רוטשילד במערב הותיק בשכונת רמז בראשון לציון. הדירה קלאסית למשקיעים.


דירת 4 חדרים גדולה ומרווחת, בקומה 2 מתוך 3 על עמודים. שטח הדירה כ-92 מ"ר לפי הארנונה, עם שלושה כיווני אוויר (מערב, מזרח ודרום). הדירה עורפית וכוללת מרפסת סלון, דוד שמש חדש, מקלחת ושירותים ששופצו ברמה גבוהה, ומטבח ואינסטלציה שהוחלפו. הבניין מתוחזק ומטופח עם ועד פעיל.


מחיר: 2,190,000 ₪


לפרטים נוספים, ניתן להתקשר לטלפון: 073-802-1809
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • זה בדיחה ?
  הגב 18.06.24 17:30
 • זאת המודעה אני ראשונה שאני רואה ברוטשילד. אבל למה אתה חושב שזאת בדיחה?
  הגב 18.06.24 18:24
 • אורח

למכירה דירת 4 חדרים גדולה 110 מ"ר, דירה קלאסית למשקיעים ולפיצול, בצפון העיר רחובות, קרובה למכון ויצמן והפקולטה לחקלאות, במחיר 2,200,000 ש"ח.. לפרטים: 055-432-2106

מערכת האתר | | תגובות: 1למכירה דירת 4 חדרים גדולה למכירה , בצפון מרכז העיר. הדירה ממוקמת באזור מבוקש למשקיעים בשל הקרבה למכון ויצמן והפקולטה לחקלאות, ומהווה דירה קלאסית לפיצול.


הדירה גדולה בשטח של 110 מ"ר (בארנונה 102 מ"ר) וכוללת סלון גדול, פינת אוכל, מטבח משופץ, שירותי אורחים, 3 חדרי שינה גדולים. בחדר ההורים יש חדר ארונות ואופציה להוסיף מקלחת ושירותים, וכן מרפסת עישון קטנה. בנוסף, יש מקלחת ושירותים משפחתיים, מיזוג מרכזי, מעלית וממ"ד קומתי צמוד בכל קומה.


לפרטים נוספים ניתן להתקשר למספר 055-432-2106


מחיר: 2,300,000 ש"ח.


התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • עיר שלא כדאי לרכוש דירה להשקעה . מחירי הדירות ירדו לעומת לפני 2.5 שנים. אפילו בישוב אזור עלו מחירי הדירות החדשות 4 חדרים בממוצע של 1.6 מליון .
  הגב 22.06.24 13:25
 • אורח

רשת חוויות רחובות מזמינה את צעירי העיר לערב מיוחד בנושא נדל"ן ובמהלך הערב יינתן מידע מפורט על רכישת דירה, כולל טיפים כיצד להתחיל ולהצליח בתחום הנדל"ן. - 20 ביוני

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק רשת חוויות רחובותרשת חוויות רחובות מזמינה את צעירי העיר לערב מיוחד בנושא נדל"ן. האירוע, המיועד לבני 18 ומעלה, יתקיים ביום חמישי הקרוב, ה-20 ביוני, באולם האירועים בית שפירא ברחוב הרצל 148, רחובות. חניה תהיה זמינה ברחוב גולדין 1.

במהלך הערב יינתן מידע מפורט על רכישת דירה, כולל טיפים כיצד להתחיל ולהצליח בתחום הנדל"ן. המשתתפים ייהנו מקפה ועוגה על חשבון המארגנים.

להרשמה ופרטים נוספים, ניתן להיכנס לקישור הבא: https://tic.li/gRXd0WO.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

למכירה בית דו משפחתי בשכונת נעורים בראשון לציון, 6 חדרים, 170 מ"ר בנוי, חדר הורים מאסטר, גינה, ממ"ד, מחסן, במחיר 5,700,000 ₪. לפרטים: 055-432-7073

מערכת האתר | | תגובות: 0

בית דו משפחתי פרטי למכירה בשכונת נעורים השקטה והפסטורלית בראשון לציון. הבית כולל 6 חדרים ב-2 מפלסים קיימים, עם זכויות בנייה למפלס נוסף בעליית הגג. שטח הבית הוא 170 מטר בנוי, עם חצר מרווחת ומחולקת חכם של כ-80 מטר הכוללת נקודות מים וגז ומחסן קבוע ומאושר בחצר.


הבית מואר היטב עם 3 כיווני אוויר וזרימת אוויר נפלאה. קיימת אפשרות ל-3 חניות בטור.

במפלס התחתון נמצאים מטבח, מזווה, ממ"ד, שירותי אורחים, פינת אוכל וסלון עם יציאה לחצר.

במפלס העליון ישנם 3 חדרי שינה, שירותים ומקלחת משותפים לקומה, חדר שירות וחדר מאסטר הורים עם חלל ארונות ומרפסת פרטית.


פינוי הנכס גמיש. מדובר בנכס יפהפה שכדאי להגיע ולראות.


מחיר: 5,700,000 ₪


לפרטים נוספים: 055-432-7073

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירת גן למכירה בשכונת אושיות ברחובות - 4 חדרים, 102 מ"ר, גינה בטאבו, ממ"ד, מחסן בנוי בהיתר, סלון גדול, מטבח ענק. מחיר נדרש 2,200,000 ש"ח . לפרטים: 055-970-7114

מערכת האתר | | תגובות: 0דירת גן למכירה בשכונת אושיות ברחובות. הדירה כוללת 4 חדרים בשטח של 102 מ"ר, עם ממ"ד גדול, סלון מרווח ומטבח ענק. שטח הגינה מאחור כ-50 מ"ר ושטח הגינה בחזית כ-25 מ"ר. בנוסף, ישנו מחסן גדול בנוי בחצר עם היתר.


הדירה היא בין הבודדות שבהן שטח הגינה רשום בטאבו. בחדר ההורים יש מקלחת ושירותים, ומיזוג אוויר בכל חדר. הדירה משופצת וכוללת חדר משק וכביסה וסורגים.


מחיר: 2,200,000 ₪


לפרטים נוספים, ניתן ליצור קשר בטלפון: 055-970-7114

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

חברת "בית ירושלמי" מתכננת פינוי בינוי בשכונת שקולניק ברחובות הכולל הריסת 240 דירות ובניית כ - 850 דירות

מערכת האתר | | תגובות: 9
רחוב וייסבורג - צילום גוגל סטריט


קבוצת "בית ירושלמי" אשר פעלה עד היום בתחום התחדשות עירונית בעיר ירושלים מתפרסת בימים אלה לתוכניות התחדשות עירונית ב - 4 ערים מחוץ לירושלים.

החברה החתימה את תושבי שכונת שקולניק במזרח רחובות, שכונה מעורבת של ציבור דתי וחילוני לתוכנית התחדשות עירונית.

על פי תוכניות החברה ייהרסו 240 דירות ישנות ובמקומם ייבנו כ - 850 דירות במגדלי דירות ומבני ציבור

השטח המדובר מכיל כ - 25 דונם.

הדיירים מלווים על משרד עו"ד גולדפרב זליגמן.
התפרסמו 9 תגובות לכתבה.
 • חוצפה, למה זה צריך להפריע, איש איש באמונתו יחיה
  הגב 06.06.24 21:13
 • חביבי.. בפקקים וחוסר חניה כולם סובלים.. לך תגור בהודו!
  09.06.24 16:49
 • הבתים לו ראויים למגורים,,שדתיים לו יפרעו למהלך טוב שהיה
  הגב 06.06.24 22:34
 • מה קשור דתיים? קראתם בכלל את מה שכתוב? התושבים הם אלה שהתאגדו ומקדמים את המהלך. אין כאן אף התנגדות של אף גורם, לא דתי ולא חילוני. והבניינים בשקולניק עדיין בהחלט ראויים למגורים. כמה שטויות אנשים כותבים, זה מדהים. אולי אתם מתבלבלים עם שכונה אחרת, של ויזניץ.
  הגב 06.06.24 23:03
 • משרד עורכי דין לא נכון!
  הגב 07.06.24 14:56
 • משרד עורכי דין לא נכון!
  הגב 07.06.24 14:56
 • לא כדאי לקחת את בית ירושלמי. מנסיון
  הגב 07.06.24 16:26
 • מה אתה מתכוון ?
  09.06.24 00:19
 • לא ישרים? לא מקיימים הבטחות? לא בונים טוב? נמק!
  הגב 09.06.24 00:18
 • אורח

המינהלת להתחדשות עירונית קריית משה ברחובות תגייס יועצים חברתיים ותפקידם: להכין תכנית לליווי דיירים, לצמצם את אי הוודאות של התושבים, ללוות באופן אישי קשישים ובעלי צרכים מיוחדים, יציע עזרה בכל מה שקשור בשכירות או דירת הקבע, יעניק סיוע בירוקרטי ועוד

מערכת האתר | | תגובות: 1
צילום מתוך דף הפייסבוק מינהלת התחדשות עירונית קריית משההמינהלת להתחדשות עירונית קריית משה ברחובות והיועצים החברתיים עומדים לצד התושבים בדרך לשינוי והתחדשות. בעקבות החלטה תקדימית של הוועדה המקומית לחייב יזמים לממן וליישם את המלצות היועצים החברתיים כתנאי להיתר בנייה, המינהלת מוציאה בימים אלה קול קורא ליועצים חברתיים.


לאחר שתוקם רשימת היועצים המלאה, היא תוצג בפני התושבים, וכל מקבץ יוכל לבחור יועץ או יועצת חברתיים שילוו אותם לאורך כל פרויקט ההתחדשות, משלב הודעת הפינוי ועד כשנה לאחר הכניסה לבניין החדש.


תפקידו של היועץ החברתי הוא להכין תכנית לליווי דיירים, לצמצם את אי הוודאות של התושבים, לשמור על איכות החיים בתקופת המעבר ואם אפשר גם לשפר אותה. היועץ החברתי יקיים כנסי הסברה, ילווה באופן אישי קשישים ובעלי צרכים מיוחדים, יקים קבוצות תמיכה למבוגרים, יציע עזרה בכל מה שקשור במעבר לדירה בשכירות או דירת הקבע, יעניק סיוע בירוקרטי, ייעוץ כלכלי למבוגרים ועוד.


המינהלת תלווה את עבודת היועצים לאורך כל הדרך ותהיה זמינה לתושבים בטלפון: 08-9571881, אור: 050-6221317, דני: 052-8886774.

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • ממש הגיע הזמן שקרית משה תהפוך לחלק מהעיר ! עלו והצליחו!!
  הגב 07.06.24 15:12
 • אורח

עיריית ראשון לציון מציעה חנות אטרקטיבית להשכרה במדרחוב רוטשילד

מערכת האתר | | תגובות: 7
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית ראשון לציוןעיריית ראשון לציון הכריזה על מכרז חדש להשכרת חנות אטרקטיבית במדרחוב רוטשילד המבוקש, הממוקמת ברחוב רוטשילד 17 פינת זד"ל.


החנות מציעה מספר תנאים ייחודיים לשוכרים: • חצי שנת גרייס לעבודות התאמה.

 • 18 חודשי הנחה של 25% מדמי השכירות המינימליים.

 • אפשרות לפתיחת פתח לגן המושבה ופינת ישיבה ללא תוספת דמי שכירות.

 • אפשרות לערבות שכירות שלא מחייבת העמדת הון עצמי.

 • עדיפות לתושבים ובעלי עסקים מראשון לציון.לפרטי המכרז המלאים לחצו:
התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • שיתנו גם הנחה בארנונה
  הגב 29.05.24 22:07
 • מענין מי יזכה במכרז
  הגב 04.06.24 12:48
 • הכל מכור מראש! מכרז בכאילו.... רק מקורבים זוכים! כמה ג'ובות מתחת לשולחן כמו שעושים כל המאכרים במחלקת הנדסה ובניה ותקבל מה שאתה רוצה.
  הגב 04.06.24 12:59
 • אזור מת, מי שיפתח שם יוכל אותה.
  הגב 05.06.24 08:33
 • בהצלחה צריך לפרגן
  הגב 05.06.24 13:25
 • זה המקדונלס במדרחוב
  הגב 05.06.24 16:15
 • מקום מת
  הגב 07.06.24 18:27
 • אורח

למכירה דופלקס משופץ ושמור ברחוב טבנקין , בת ים, קרוב לים ולרכבת הקלה, 5 חדרים, 110 מ"ר, מחיר: 3,190,000 ש"ח. לפרטים 03-978-6170

לפרסום דירות חינם בלוח be106 בת ים חייגו 0528030056

מערכת האתר | | תגובות: 1


למכירה דופלקס משופץ ושמור ברחוב טבנקין , בת ים, במרחק שני רחובות מהים. הדירה כוללת 5 חדרים ושטחה 110 מ"ר, ממוקמת בקומה הראשונה מתוך ארבע קומות ובבניין עם מעלית.

הדירה מציעה סלון מרווח וגדול עם אופן ספייס עצום, חדר הורים גדול ומפנק עם שירותים ומקלחת, מזגנים בכל חללי הבית, מטבח גדול ומשודרג מנגר פרטי והמון פתרונות אחסון.

הדירה נמצאת במרחק הליכה מהרכבת הקלה באיזור העיריה ובית מלון לאונרדו. פינוי תוך 8 חודשים.

מחיר המכירה: 3,190,000 ש"ח.

לפרטים נוספים ותיאום ביקור: 03-978-6170התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • איכס בת ים
  הגב 30.05.24 12:38
 • אורח

הפועל חולון בכדורסל מודיעה על הצטרפות חברת הנדל"ן קבוצת נתנאל כנותנת חסות ראשית עד סוף עונת 2024/25

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק Hapoel Holonמועדון הכדורסל הפועל חולון שמח להודיע על הצטרפותו של נותן חסות ראשי חדש למשפחה הסגולה. מהיום אמרו – קבוצת נתנאל חולון. בשלב זה ההסכם הוא עד לסוף עונת 2024/25.


קבוצת נתנאל הינה חברת נדל"ן ובנייה מהמובילות והאיכותיות בישראל. החברה יוזמת ובונה פרויקטים כבר למעלה מחמישה עשורים. מה שהחל בשנות השבעים בעיר חולון ובתל אביב התרחב בשנות ה-90 לפרויקטים בכל רחבי הארץ, מחדרה ועד אילת. קבוצת נתנאל הינה חברה ציבורית שנסחרת בבורסה מאז סוף שנות ה-90. האיכות והשירות הבלתי מתפשרים והסטנדרטים הגבוהים של החברה הביאו אותה לזכייה בפרס המצוינות והאיכות בבנייה. בשנים האחרונות פועלת נתנאל בתחום ההתחדשות העירונית ומקדמת בנייה של עשרות אלפי יחידות דיור ברחבי הארץ, ואלפי יחידות דיור בחולון.


מיכה נתנאל, מנהל מערך ההתחדשות העירונית בחברת נתנאל, מסר: "כבני העיר שגדלו ובנו אלפי יחידות דיור בחולון, התמיכה בקבוצת הכדורסל העירונית היא מהלך טבעי מבחינתנו, המשקף נתינה לקהילה ממנה צמחנו ובה ביססנו את חברתנו החל מימיה הראשונים. נתנאל בנתה דירות רבות בעיר חולון ומקדמת פרויקטי נדל"ן רבים של מגורים והתחדשות עירונית ברחבי העיר לרווחת התושבים."


שי קינן, ראש עיריית חולון, בירך את שני הצדדים: "אני מברך את הנהלת הפועל חולון על שיתוף הפעולה עם קבוצת נתנאל. אני מאמין בפיתוח תחום הספורט ובטוח כי הקבוצה תיתרם מכך ותכבוש פסגות נוספות. הפועל חולון היא הלב של חולון ואני מקווה לראות עוד ועוד משפחות שיצטרפו למעגל אוהדי הקבוצה ויחד עם האוהדים הוותיקים יצרו חגיגת כדורסל מוצלחת ומעוררת גאווה בסגול ובצהוב".


יו"ר המועדון, איתן לנציאנו, בירך את קבוצת נתנאל ואמר: "אני רוצה לברך את קבוצת נתנאל על הצטרפותה למועדון כנותנת החסות הראשית. אני שמח וגאה שחברה איכותית בסדר גודל כזה בוחרת להצטרף אלינו ולהעצים את המותג שנבנה כאן. ברצוני להודות לאיש העסקים החולוני ואוהד הקבוצה יצחק מחלי, שנרתם לסייע לקבוצה ויצר את הקשר עם קבוצת נתנאל. הצטרפתי אליו למו"מ וזכינו להכיר אנשים מקסימים כמו מיכה נתנאל, אביו אריה ודודו דני ממייסדי החברה. בסוף השבוע האחרון נסגרה העסקה וקבוצת נתנאל מחברות הבנייה המובילות בארץ, חברה שצמחה בחולון, תהיה נותנת החסות הראשית של המועדון. אני מאחל לקבוצת נתנאל ולנו שיתוף פעולה פורה ומוצלח שימשך לאורך שנים".

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פרויקט "יפו-תל אביב" לבניית 631 דירות במתחם מגרש הכדורגל של מכבי יפו יוצא לדרך עם הכנסות צפויות של כ-1.7 מיליארד שקל

מערכת האתר | | תגובות: 0חמש שנים לאחר הזכייה במכרז - פרויקט "יפו-תל אביב" יוצא לדרך עם הכנסות צפויות בהיקף של כ-1.7 מיליארד שקל. מדובר בשיתוף פעולה ראשון של שלוש חברות מהמובילות בענף: צמח המרמן, קבוצת לוינשטין וקבוצת דוניץ-אלעד שיבנו את הפרויקט על השטח שבחלקו שכן בעבר אצטדיון קבוצת הכדורגל מכבי יפו.

חמש שנים לאחר שהחברות צמח המרמן, לוינשטין וקבוצת דוניץ-אלעד זכו במכרז לקרקע ביפו, פרויקט "יפו-תל אביב" יוצא לדרך. מדובר בשכונת מגורים שתהיה חלק מרובע חדש בן כ-1,500 יח"ד שיוקם בעיר עם כל התשתיות החדשות, מוסדות הציבור והקהילה ועוד.

הפרויקט יכלול 631 יחידות דיור שיוקמו ב-14 בנייני בוטיק בני 6-8 קומות, על השטח שבחלקו שכן בעבר אצטדיון קבוצת הכדורגל מכבי יפו. החברות צופות הכנסות בהיקף של כ-1.7 מיליארד שקל.

לפרויקט התקבל באחרונה היתר חפירה ודיפון והעבודות מתבצעות בשטח. כמו כן, התקבלו החלטות ועדה (היתר בנייה בתנאים) לקראת היתר בנייה סופי למגרשים האחרים. הפרויקט ייבנה באופן עצמאי ע"י החברות צמח המרמן ודוניץ אלעד כקבלני ביצוע. החברות, יש לציין, קיבלו את הקרקע מרמ"י כ-5 שנים לאחר הזכייה במכרז, שבמהלכן התבצעו עבודות פיתוח של העירייה ופינוי של הדיירים שהיו במקום.

תמהיל הדירות בפרויקט מגוון, וכולל דירות בנות 2 עד 5 חדרים ופנטהאוזים. בין הבניינים בפרויקט תוכננו חצרות פנימיות אינטימיות אשר ישמשו כאזורי פנאי. דירות 2 חדרים יימכרו החל מ-2.4 מיליון שקל. על תכנון המתחם אחראי משרד מילבאואר אדריכלים התל אביבי בהובלת אורית מילבאואר.

לדברי רן בן אברהם, יו"ר חברת צמח המרמן, הבונה ביחד עם החברות לוינשטין ודוניץ-אלעד את הפרויקט: "בשנת 2018 זכינו במשותף במכרז למתחם תמורת כ-292 מיליון שקל כולל עלויות פיתוח. בעת הזכייה התוכנית לקרקע כללה 527 דירות, ובשנת 2020 הוועדה המקומית תל אביב אישרה תוספת של למעלה מ-100 דירות לפרויקט, וזאת במסגרת הקלת 'שבס'. אנחנו יוצאים היום לדרך עם פרויקט משמעותי שהוא למעשה שכונה המוקמת במסגרת רובע חדש ויוצא דופן לתל אביב יפו, הכולל כ-1,500 יח"ד ומחבר את דרום תל אביב ויפו. תמהיל הדירות המגוון, הכולל דירות קטנות, מבטיח הרכב אוכלוסיה מגוון – משפחות צעירות ובוגרות, רווקים, סטודנטים ומשקיעים. הפרויקט נבנה בקרבה מיידית למוסדות תרבות ומורשת, קרבה לפארקים ושטחים ירוקים, אזורי בילוי ופנאי, ונהנה מנגישות גבוהה".

הפרויקט ייבנה במסגרת תוכנית תא/2725 שמתפרסת על שטח של כ-160 דונם במרכז יפו בין הרחובות היינריך היינה (ציר שלבים), נס לגויים, נחל שורק ונחל עוז ביפו. היא גובלת בחלקה הדרומי בשכונת יפו א' (דקר), וקרובה לשדרות ירושלים במערב. המתחם אותו בונות החברות השותפות מאופיין בבנייני בוטיק נמוכים, עד 8 קומות, הנבנים ברחובות השקטים נס לגויים ונחל עוז. מזרחית להם, על הציר המרכזי היינריך היינה, ייבנו מגדלים בני 15-17 קומות.

הרובע החדש יכלול כ-1,500 דירות חדשות, מתוכן 292 (כ-20%) יהיו דירות קטנות. ייבנו בו גם תשתיות חדשות, שטחי מסחר מלווה רחוב (3,800 מ"ר), קאנטרי קלאב ומרכז קהילתי, שטחי ציבור פתוחים (25.5 דונם) ומוסדות חינוך וציבור (כ-66 אלף מ"ר), ריאות ירוקות ומערך של שבילי אופניים והולכי רגל. תיבנה גם כיכר ציבורית ובה בתי קפה ומסעדות, בתוספת שטחים ירוקים בפיתוח עיריית תל אביב לטובת התושבים. במרכז מתחם יפו-תל אביב מתוכנן אשכול גנים חדש, ובקרבתו עתיד לקום קמפוס לגיל הרך שיכלול מעונות יום, גני ילדים, טיפת חלב ומרכז להתפתחות הילד.

הרובע ממוקם בסמיכות למכללה האקדמית תל אביב-יפו ובסמיכות לכל אמצעי התחבורה ולעורקי תנועה ראשיים - הרכבת הקלה, המטרו ורכבת ישראל, כשמחלף וולפסון בנתיבי איילון במרחק דקות נסיעה. כמו כן, הרובע קרוב לשלל אתרי המסחר והבילוי הייחודיים שיש ליפו להציע - שווקים ססגוניים, סמטאות, חנויות, חופים, אתרי מורשת, תיאטראות, גלריות, מסעדות, ברים ובתי קפה, וכמובן חוף הים.


צילום: צמח המרמן לוישטין ודוניץ אלעד, מילבאואר אדריכלים, 3dvision

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עיריית ראשון לציון מפרסמת מכרז להפעלת המזנון בלובי העירייה ומכרז לשכירת נכס בשטח 520 מ"ר במיקום מרכזי בעיר

מערכת האתר | | תגובות: 6
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית ראשון לציוןעיריית ראשון לציון מזמינה את הציבור להשתתף במכרזים חדשים לנכסים בעיר, המציעים הזדמנויות חדשות ועתיד יציב.


בפינת מכרזי הנכסים שלנו בעיר, מוצעים שני נכסים במיקום מרכזי: • מכרז מספר 28/2024 להפעלת מזנון בלובי בניין עיריית ראשון לציון. סיור חובה ראשון יתקיים מחר, 27 במאי 2024 בשעה 14:00. סיור חובה נוסף יתקיים ביום שני, 3 ביוני 2024 בשעה 14:00.

 • מכרז פומבי 118/2023 להשכרת נכס עירוני ברחוב מאירוביץ, פינת לבונטין, כ-520 מ"ר לשימוש עבור חינוך, תרבות, מרפאות וכדומה. סיור חובה יתקיים ביום רביעי, 19 ביוני 2024 בשעה 11:00 בכניסה לנכס.


בהצלחה רבה לכולן ולכולם. כל הפרטים וקישורים למסמכי המכרז זמינים בתגובות.

התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אין תגובות, אין פרטים ואין קישורים. למי ואיך פונים?
  הגב 28.05.24 10:23
 • לא רוצים שתפנה. כנראה שהכל מכור ויהיה רק מועמד אחד שקיבל את טופסי המכרז.
  הגב 28.05.24 14:53
 • שוחד שוחד שוחד . אין חדש תחת השמש.
  הגב 28.05.24 14:53
 • לובי העירייה פעם פעמיים בשנה מתחלף זכיין.הם כנראה הולכים לבזבז את המיליונים שהרוויחו
  הגב 28.05.24 17:55
 • מכור מראש!!
  הגב 29.05.24 15:21
 • היי אפשר פרטים בבקשה
  הגב 29.05.24 19:17
 • אורח

חברת נתיבי ישראל הסדירה את כביש הגישה לבסיס תל נוף בהשקעה של כ-2 מיליון ₪

מערכת האתר | | תגובות: 7
צילום: נתיבי ישראל


חברת נתיבי ישראל הסדירה את כביש 4103, כביש הגישה לבסיס תל נוף. משרד התחבורה משקיע בפרויקט באמצעות חברת נתיבי ישראל כ-2 מיליון ₪.

בימים אלה חברת נתיבי ישראל השלימה את הפרויקט המשמעותי לבסיס תל נוף, כביש שמספרו 4103 שמטרתו לאפשר למשתמשי הדרך נסיעה בטיחותית ככל האפשר. בפרויקט, החברה ביצעה באמצעות חטיבת תפעול ואחזקה, עבודות קרצוף וריבוד לאורך של כ-2.5 ק"מ, הסדרת כניסה לדרכים חקלאיות באופן מוסדר, הסדרות תמרורים בטיחות והכוונה לאורך הכביש, עבודות גיזומים בטיחותיים לפתיחה שדה ראייה, והגברת הנראות בלילה ע"י מתקני החזר אור.

הפרויקט בוצע תוך חודש בלבד וכעת יוכלו משתמשי הדרך המגיעים אל ומהבסיס, לנסוע בכביש שהוסדר ובטיחותי יותר.

אלון פלג, מנהל מרחב מרכז בחטיבת תפעול ואחזקה של חברת נתיבי ישראל, אמר: "חברת נתיבי ישראל מבצעת ואחראית על מאות פרויקטים בו זמנית ברחבי הארץ, כשרבים מהם עם מטרה ברורה של הגברת הבטיחות למשתמשי הדרך וכך גם בפרויקט הזה. הכביש הנ"ל מוביל לבסיס תל נוף בו חולפים אלפי כלי רכב ביום והצלחנו לפעול להסדרה מהירה מאוד של 2.5 ק"מ מקטע הכביש 4103 למשתמשי הדרך הנוסעים אל ומהבסיס. כמובן על משתמשי הדרך לנהוג במשנה זהירות ולנהוג על פי כל כללי הזהירות."

מנה"פ: חב' אמירים איכויות קיו.סי. בע"מ

קבלן מבצע: חב' אחים בן רחמים

התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • פרוייקט שהצליח בהירות לעומת דרך יבנה שתקוע שנים
  הגב 23.05.24 21:38
 • במהירות***.
  24.05.24 12:29
 • דרך עירונית באחריות העירייה, ובין עירונית באחריות מירי רגב!
  25.05.24 12:06
 • שלא לדבר על פרוייקט הגינה של חמותי שהיה קצר בהרבה. השוואה מטורללת בין כביש בשטח פתוח וצוות שיכול לעבוד בו חופשי (בכל שעה שהיא) לבין רחוב בעיצומו של בנייה של כ15 ביניינים, עם קבלנים שונים שחופרים לכל הכיוונים וחידוש והתאמת תשתיות לאורך הרחוב. בוודאי שצריך היה צריך לקצר את זה ולהשקיע יותר חשיבה ומשאבים כדי לסיים אבל ההשוואה פשוט לא רלוונטית.
  25.05.24 17:57
 • בצומת היחידה, צומת בית אלעזרי, הנוסעים מתל נוף לכביש הראשי טפסים במהירות רצחנית! מתכון לתאונה וודאית.
  הגב 25.05.24 12:07
 • טסים**.
  25.05.24 14:04
 • רק שם?
  25.05.24 17:57
 • אורח

למכירה דירת 2.5 חדרים 60 מ"ר, בשכונת נאות אשלים בראשון לציון ברחוב הכי מבוקש בשכונה: כולל ממ"ד, חניה, מרפסת שמש, משופצת, ממוזגת במחיר 1,950,000 ש"ח לפרטים: 03-376-9226

מערכת האתר | | תגובות: 1


למכירה דירת 2.5 חדרים, 60 מ"ר בשכונת נאות אשלים בראשון לציון. הדירה ממוקמת בפרויקט המוצלח ביותר בנאות אשלים, ברחוב התוף.

הדירה כוללת:

 • חניה
 • ממ"ד
 • מרפסת שמש בגודל 8 מ"ר
 • מיזוג אוויר
 • שיפוץ ותחזוקה ברמה גבוהה
 • מעלית
 • דלתות רב בריח

הדירה נגישה ומטופחת, מתאימה לכניסה תוך עד 6 חודשים (גמיש). הדירה שטופת אור עם כיווני אוויר דרום מזרח, פונה לפארק פסטורלי ויפה.

הדירה מתאימה לזוג, אדם לבד או זוג עם ילד. בשכונה נמצאים כל השירותים הנדרשים למשפחה, כולל סופר מרקט, מספרות, בתי קפה ומאפה, ירקן, מרכז רפואי, גני ילדים, בתי ספר, בית כנסת ועוד.

מחיר: 1,950,000 ש"ח

לפרטים נוספים: 03-376-9226התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • יקרה מאוד
  הגב 28.05.24 07:13
 • אורח

תקציב עיריית פתח תקווה לשנת 2024 יעמוד על 2.5 מיליארד ש"ח: גידול של 131 מיליון ש"ח ללא העלאת ארנונה

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית פתח תקווה


תקציב עיריית פתח תקווה לשנת 2024 יעמוד על 2.5 מיליארד ש"ח, ויציג גידול של 131 מיליון ש"ח מהתקציב אשתקד. הגידול התאפשר לאור תהליך התייעלות משמעותי שנעשה בעירייה. התקציב החדש מציג גידול בהשקעות בתושבים, ללא העלאת תשלום הארנונה.

כחלק מהתכנון האסטרטגי להמשך פיתוח וחידוש העיר, מקדמת העירייה תכנית כוללת אשר לוקחת בחשבון את מכלול המרכיבים הציבוריים הדרושים כדי לתמוך בהמשך פיתוח העיר וההתחדשות העירונית. התכנית כוללת שדרוג כלל התשתיות הציבוריות, לרבות השקעה בפרויקטים תנועתיים, יצירת דרכים חדשות, שדרוג מערך התחבורה הציבורית וקידום תחבורת ההמונים עם שני קווי מטרו, רכבות קלות ותחנת הרכבת "פתח תקווה דרום". כמו כן, תוקם תחנה מרכזית חדשה, מסופי אוטובוסים, שבילי אופניים ועוד, מה שיקל על עומסי התנועה, יפחית את זיהום האוויר וההוצאות על הרכב הפרטי.

בנוסף, התקציב שם דגש על הפיתוח הסביבתי, הקמת פארקים חדשים והמשך הקמת הפארק המטרופוליני בירקון. מאות מיליוני שקלים יופנו לטובת פיתוח מוסדות חינוך חדשים ומיגון ושדרוג המוסדות הוותיקים, תוך הוספה של מעונות יום חדשים, גנים ובתי ספר.

העירייה תשקיע גם השנה מאות מיליוני שקלים בפיתוח (תב"ר) שיופנו בין היתר לפיתוח פארק הירקון אשר עתיד להשתרע על פני 10,000 דונם, התחדשות עירונית, חידוש התשתיות, בניית מוסדות חינוך ותנועות נוער, שדרוג וחידוש מבני חינוך ומבני ציבור ותיקים, הקמת גשרים להולכי רגל, ביצוע שבילי אופניים, פרויקטים תנועתיים והמשך הצבת ממ"דים.

לפרטי התקציב המלאים לחצו כאן.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

חברת נתיבי ישראל השלימה את הפרויקט בצומת כפר גבירול לשיפור זרימת התנועה ברחוב הרדוף/ במסגרת הפרויקט החברה ביטלה את מעגל התנועה הקיים והסבה את הצומת לצומת מרומזר לנוסעים ישר ואלו המבקשים לפנות שמאלה.

מערכת האתר | | תגובות: 2
צילום: אבי כהן


חברת נתיבי ישראל השלימה את הפרויקט בצומת כפר גבירול שמטרתו להקל על התנועה ברחוב הרדוף. משרד התחבורה משקיע בפרויקט באמצעות חברת נתיבי ישראל כ-7.5 מיליון ₪.

בימים אלה חברת נתיבי ישראל השלימה את הפרויקט המשמעותי עבור משתמשי הדרך בצומת כפר גבירול – רחוב הרדוף. הפרויקט הינו כחלק מתוכנית סל גודש של משרד התחבורה שמטרתו לשפר את זרמת התנועה ככל האפשר. הפרויקט החל ביולי 2023 והסתיים כאמור בימים אלה.

במסגרת הפרויקט החברה באמצעות חטיבת תפעול ואחזקה ביטלה את מעגל התנועה הקיים והסבה את הצומת לצומת מרומזר לנוסעים ישר ואלו המבקשים לפנות שמאלה. כך, החברה מאפשרת באמצעות תכנית זמני רמזור יעילה ושליטה בשעות השיא זרימה קלה יותר של התנועה עבור משתמשי הדרך בציר זה. בזכות הרימזור, מתאפשרות פניות חופשיות ימינה, ללא צורך בעצירה או האטת התנועה כפי שהיה עד כה במעגל התנועה.

המהנדסת מעיין עזר, מנהלת מחלקת פרויקטים בחטיבת תפעול ואחזקה של חברת נתיבי ישראל, אמרה: "בפרויקט הנוכחי מצאנו במסגרת תכנית סל גודש כי מעגל התנועה הקיים בצומת מאט את התנועה ולא מאפשר למשתמשי הדרך נסיעה רציפה, מה שמוביל לעומס תנועה ביציאה מהשכונה החדשה. המטרה של הפיכת הצומת המדובר לצומת מרומזר היא לאפשר זרימת תנועה משופרת ומעבר של כמות גדולה יותר של כלי רכב, בייחוד בשעות העומס ביחד עם שליטה ותכנות הרמזור כך שמשתמשי הדרך המבקשים לפנות ימינה מכפר גבירול לכביש 411 מערב יוכלו לעשות זאת בחופשיות ללא עיכוב. סיימנו את הפרויקט ממש בימים אלו וכבר ניתן לראות את השינוי בצומת ואין ספק שהוא משמעותי ומספק".

קבלן: מפלסי הגליל

ניהול הפרוייקט: חברת אורהד הנדסה בניה ותשתית בע"מ

התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • בין כיכר דו נתיבית לבין רמזור עדיף הרמזור. תודה על השינוי .
  הגב 20.05.24 16:45
 • רק בחינת מצב התנועה מעכשיו והלאה, לאורך זמן, תראה אם השינוי הוא לטובה או לרעה.
  הגב 20.05.24 18:18
 • אורח

עיריית ראשון לציון מציעה מכרזי השכרת נכסים באזור התעשייה "ראשון איילון" בשטח של כ-227 מ"ר לתעשייה ומלאכה ונכס עירוני נוסף בשטח של כ-77 מ"ר + 77 מ"ר גלריה לתעשייה ומלאכה. לינק למכרז בכתבה

מערכת האתר | | תגובות: 3
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית ראשון לציון


עיריית ראשון לציון מזמינה את הציבור להשתתף במכרזי נכסים חדשים באזור התעשייה "ראשון איילון" המתפתח. מדובר בשני נכסים הממוקמים במיקום מרכזי סמוך לצירי התחבורה המרכזיים:

 • מכרז פומבי 52/2023 להשכרת נכס עירוני בשטח של כ-227 מ"ר לתעשייה ומלאכה.
 • נכס עירוני בשטח של כ-77 מ"ר + 77 מ"ר גלריה לתעשייה ומלאכה.

למסמכי המכרזים ולפרטים נוספים, לחצו על הקישורים הבאים:

מכרז 52/2023

מכרז נוסף

בהצלחה רבה לכולן ולכולם!
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • היכן המיקום המדוייק? אין מידע
  הגב 20.05.24 10:20
 • כתוב בקישור: ברחוב השר חיים משה שפירא 17
  20.05.24 10:56
 • כי כנראה לא ממש,רוצים לפרסם. מה שעם בשר משאירים כנראה למי שצריך....
  20.05.24 12:24
 • אורח
עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל