הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים
חברת נתיבי ישראל הסדירה את כביש הגישה לבסיס תל נוף בהשקעה של כ-2 מיליון ₪
למכירה דירת 2.5 חדרים 60 מ"ר, בשכונת נאות אשלים בראשון לציון ברחוב הכי מבוקש בשכונה: כולל ממ"ד, חניה, מרפסת שמש, משופצת, ממוזגת במחיר 1,950,000 ש"ח לפרטים: 03-376-9226
תקציב עיריית פתח תקווה לשנת 2024 יעמוד על 2.5 מיליארד ש"ח: גידול של 131 מיליון ש"ח ללא העלאת ארנונה

גבר כבן 60 נמצא מת בדירתו בראשון לציון; הגופה בדירה שכבה ימים רבים

מערכת האתר | | תגובות: 0


גבר כבן 60 נמצא ללא רוח חיים בדירה בראשון לציון. הדיווח על המקרה התקבל במוקד זק"א אתמול בשעות הערב.

חיים וינגרטן, סמנכ"ל מבצעים בזק"א, מסר כי מתנדבי זק"א מרחב שפלה הוזעקו לטפל בגבר שנמצא במצב ריקבון מתקדם. המתנדבים טיפלו בכבוד המת בזירה הקשה. וינגרטן הוסיף וקרא לציבור להיערך ולהזכיר כי דפיקה אחת פעם ביום יכולה להציל חיים.צילומים:דוברות זק״אהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

חברת נתיבי ישראל הסדירה את כביש הגישה לבסיס תל נוף בהשקעה של כ-2 מיליון ₪

מערכת האתר | | תגובות: 7
צילום: נתיבי ישראל


חברת נתיבי ישראל הסדירה את כביש 4103, כביש הגישה לבסיס תל נוף. משרד התחבורה משקיע בפרויקט באמצעות חברת נתיבי ישראל כ-2 מיליון ₪.

בימים אלה חברת נתיבי ישראל השלימה את הפרויקט המשמעותי לבסיס תל נוף, כביש שמספרו 4103 שמטרתו לאפשר למשתמשי הדרך נסיעה בטיחותית ככל האפשר. בפרויקט, החברה ביצעה באמצעות חטיבת תפעול ואחזקה, עבודות קרצוף וריבוד לאורך של כ-2.5 ק"מ, הסדרת כניסה לדרכים חקלאיות באופן מוסדר, הסדרות תמרורים בטיחות והכוונה לאורך הכביש, עבודות גיזומים בטיחותיים לפתיחה שדה ראייה, והגברת הנראות בלילה ע"י מתקני החזר אור.

הפרויקט בוצע תוך חודש בלבד וכעת יוכלו משתמשי הדרך המגיעים אל ומהבסיס, לנסוע בכביש שהוסדר ובטיחותי יותר.

אלון פלג, מנהל מרחב מרכז בחטיבת תפעול ואחזקה של חברת נתיבי ישראל, אמר: "חברת נתיבי ישראל מבצעת ואחראית על מאות פרויקטים בו זמנית ברחבי הארץ, כשרבים מהם עם מטרה ברורה של הגברת הבטיחות למשתמשי הדרך וכך גם בפרויקט הזה. הכביש הנ"ל מוביל לבסיס תל נוף בו חולפים אלפי כלי רכב ביום והצלחנו לפעול להסדרה מהירה מאוד של 2.5 ק"מ מקטע הכביש 4103 למשתמשי הדרך הנוסעים אל ומהבסיס. כמובן על משתמשי הדרך לנהוג במשנה זהירות ולנהוג על פי כל כללי הזהירות."

מנה"פ: חב' אמירים איכויות קיו.סי. בע"מ

קבלן מבצע: חב' אחים בן רחמים

התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • פרוייקט שהצליח בהירות לעומת דרך יבנה שתקוע שנים
  הגב 23.05.24 21:38
 • במהירות***.
  24.05.24 12:29
 • דרך עירונית באחריות העירייה, ובין עירונית באחריות מירי רגב!
  25.05.24 12:06
 • שלא לדבר על פרוייקט הגינה של חמותי שהיה קצר בהרבה. השוואה מטורללת בין כביש בשטח פתוח וצוות שיכול לעבוד בו חופשי (בכל שעה שהיא) לבין רחוב בעיצומו של בנייה של כ15 ביניינים, עם קבלנים שונים שחופרים לכל הכיוונים וחידוש והתאמת תשתיות לאורך הרחוב. בוודאי שצריך היה צריך לקצר את זה ולהשקיע יותר חשיבה ומשאבים כדי לסיים אבל ההשוואה פשוט לא רלוונטית.
  25.05.24 17:57
 • בצומת היחידה, צומת בית אלעזרי, הנוסעים מתל נוף לכביש הראשי טפסים במהירות רצחנית! מתכון לתאונה וודאית.
  הגב 25.05.24 12:07
 • טסים**.
  25.05.24 14:04
 • רק שם?
  25.05.24 17:57
 • אורח

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

למכירה דירת 2.5 חדרים 60 מ"ר, בשכונת נאות אשלים בראשון לציון ברחוב הכי מבוקש בשכונה: כולל ממ"ד, חניה, מרפסת שמש, משופצת, ממוזגת במחיר 1,950,000 ש"ח לפרטים: 03-376-9226

מערכת האתר | | תגובות: 0


למכירה דירת 2.5 חדרים, 60 מ"ר בשכונת נאות אשלים בראשון לציון. הדירה ממוקמת בפרויקט המוצלח ביותר בנאות אשלים, ברחוב התוף.

הדירה כוללת:

 • חניה
 • ממ"ד
 • מרפסת שמש בגודל 8 מ"ר
 • מיזוג אוויר
 • שיפוץ ותחזוקה ברמה גבוהה
 • מעלית
 • דלתות רב בריח

הדירה נגישה ומטופחת, מתאימה לכניסה תוך עד 6 חודשים (גמיש). הדירה שטופת אור עם כיווני אוויר דרום מזרח, פונה לפארק פסטורלי ויפה.

הדירה מתאימה לזוג, אדם לבד או זוג עם ילד. בשכונה נמצאים כל השירותים הנדרשים למשפחה, כולל סופר מרקט, מספרות, בתי קפה ומאפה, ירקן, מרכז רפואי, גני ילדים, בתי ספר, בית כנסת ועוד.

מחיר: 1,950,000 ש"ח

לפרטים נוספים: 03-376-9226התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תקציב עיריית פתח תקווה לשנת 2024 יעמוד על 2.5 מיליארד ש"ח: גידול של 131 מיליון ש"ח ללא העלאת ארנונה

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית פתח תקווה


תקציב עיריית פתח תקווה לשנת 2024 יעמוד על 2.5 מיליארד ש"ח, ויציג גידול של 131 מיליון ש"ח מהתקציב אשתקד. הגידול התאפשר לאור תהליך התייעלות משמעותי שנעשה בעירייה. התקציב החדש מציג גידול בהשקעות בתושבים, ללא העלאת תשלום הארנונה.

כחלק מהתכנון האסטרטגי להמשך פיתוח וחידוש העיר, מקדמת העירייה תכנית כוללת אשר לוקחת בחשבון את מכלול המרכיבים הציבוריים הדרושים כדי לתמוך בהמשך פיתוח העיר וההתחדשות העירונית. התכנית כוללת שדרוג כלל התשתיות הציבוריות, לרבות השקעה בפרויקטים תנועתיים, יצירת דרכים חדשות, שדרוג מערך התחבורה הציבורית וקידום תחבורת ההמונים עם שני קווי מטרו, רכבות קלות ותחנת הרכבת "פתח תקווה דרום". כמו כן, תוקם תחנה מרכזית חדשה, מסופי אוטובוסים, שבילי אופניים ועוד, מה שיקל על עומסי התנועה, יפחית את זיהום האוויר וההוצאות על הרכב הפרטי.

בנוסף, התקציב שם דגש על הפיתוח הסביבתי, הקמת פארקים חדשים והמשך הקמת הפארק המטרופוליני בירקון. מאות מיליוני שקלים יופנו לטובת פיתוח מוסדות חינוך חדשים ומיגון ושדרוג המוסדות הוותיקים, תוך הוספה של מעונות יום חדשים, גנים ובתי ספר.

העירייה תשקיע גם השנה מאות מיליוני שקלים בפיתוח (תב"ר) שיופנו בין היתר לפיתוח פארק הירקון אשר עתיד להשתרע על פני 10,000 דונם, התחדשות עירונית, חידוש התשתיות, בניית מוסדות חינוך ותנועות נוער, שדרוג וחידוש מבני חינוך ומבני ציבור ותיקים, הקמת גשרים להולכי רגל, ביצוע שבילי אופניים, פרויקטים תנועתיים והמשך הצבת ממ"דים.

לפרטי התקציב המלאים לחצו כאן.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

חברת נתיבי ישראל השלימה את הפרויקט בצומת כפר גבירול לשיפור זרימת התנועה ברחוב הרדוף/ במסגרת הפרויקט החברה ביטלה את מעגל התנועה הקיים והסבה את הצומת לצומת מרומזר לנוסעים ישר ואלו המבקשים לפנות שמאלה.

מערכת האתר | | תגובות: 2
צילום: אבי כהן


חברת נתיבי ישראל השלימה את הפרויקט בצומת כפר גבירול שמטרתו להקל על התנועה ברחוב הרדוף. משרד התחבורה משקיע בפרויקט באמצעות חברת נתיבי ישראל כ-7.5 מיליון ₪.

בימים אלה חברת נתיבי ישראל השלימה את הפרויקט המשמעותי עבור משתמשי הדרך בצומת כפר גבירול – רחוב הרדוף. הפרויקט הינו כחלק מתוכנית סל גודש של משרד התחבורה שמטרתו לשפר את זרמת התנועה ככל האפשר. הפרויקט החל ביולי 2023 והסתיים כאמור בימים אלה.

במסגרת הפרויקט החברה באמצעות חטיבת תפעול ואחזקה ביטלה את מעגל התנועה הקיים והסבה את הצומת לצומת מרומזר לנוסעים ישר ואלו המבקשים לפנות שמאלה. כך, החברה מאפשרת באמצעות תכנית זמני רמזור יעילה ושליטה בשעות השיא זרימה קלה יותר של התנועה עבור משתמשי הדרך בציר זה. בזכות הרימזור, מתאפשרות פניות חופשיות ימינה, ללא צורך בעצירה או האטת התנועה כפי שהיה עד כה במעגל התנועה.

המהנדסת מעיין עזר, מנהלת מחלקת פרויקטים בחטיבת תפעול ואחזקה של חברת נתיבי ישראל, אמרה: "בפרויקט הנוכחי מצאנו במסגרת תכנית סל גודש כי מעגל התנועה הקיים בצומת מאט את התנועה ולא מאפשר למשתמשי הדרך נסיעה רציפה, מה שמוביל לעומס תנועה ביציאה מהשכונה החדשה. המטרה של הפיכת הצומת המדובר לצומת מרומזר היא לאפשר זרימת תנועה משופרת ומעבר של כמות גדולה יותר של כלי רכב, בייחוד בשעות העומס ביחד עם שליטה ותכנות הרמזור כך שמשתמשי הדרך המבקשים לפנות ימינה מכפר גבירול לכביש 411 מערב יוכלו לעשות זאת בחופשיות ללא עיכוב. סיימנו את הפרויקט ממש בימים אלו וכבר ניתן לראות את השינוי בצומת ואין ספק שהוא משמעותי ומספק".

קבלן: מפלסי הגליל

ניהול הפרוייקט: חברת אורהד הנדסה בניה ותשתית בע"מ

התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • בין כיכר דו נתיבית לבין רמזור עדיף הרמזור. תודה על השינוי .
  הגב 20.05.24 16:45
 • רק בחינת מצב התנועה מעכשיו והלאה, לאורך זמן, תראה אם השינוי הוא לטובה או לרעה.
  הגב 20.05.24 18:18
 • אורח

עיריית ראשון לציון מציעה מכרזי השכרת נכסים באזור התעשייה "ראשון איילון" בשטח של כ-227 מ"ר לתעשייה ומלאכה ונכס עירוני נוסף בשטח של כ-77 מ"ר + 77 מ"ר גלריה לתעשייה ומלאכה. לינק למכרז בכתבה

מערכת האתר | | תגובות: 3
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית ראשון לציון


עיריית ראשון לציון מזמינה את הציבור להשתתף במכרזי נכסים חדשים באזור התעשייה "ראשון איילון" המתפתח. מדובר בשני נכסים הממוקמים במיקום מרכזי סמוך לצירי התחבורה המרכזיים:

 • מכרז פומבי 52/2023 להשכרת נכס עירוני בשטח של כ-227 מ"ר לתעשייה ומלאכה.
 • נכס עירוני בשטח של כ-77 מ"ר + 77 מ"ר גלריה לתעשייה ומלאכה.

למסמכי המכרזים ולפרטים נוספים, לחצו על הקישורים הבאים:

מכרז 52/2023

מכרז נוסף

בהצלחה רבה לכולן ולכולם!
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • היכן המיקום המדוייק? אין מידע
  הגב 20.05.24 10:20
 • כתוב בקישור: ברחוב השר חיים משה שפירא 17
  20.05.24 10:56
 • כי כנראה לא ממש,רוצים לפרסם. מה שעם בשר משאירים כנראה למי שצריך....
  20.05.24 12:24
 • אורח

עיריית חולון חתמה על הסכם מסגרת להתחדשות עירונית, בהסכם נקבע כי עיריית חולון תקבל מענק כספי בגובה של 25-20 אלף ₪ לכל יחידת דיור חדשה, שתקבל היתר בנייה במסגרת פרויקט של התחדשות עירונית,

מערכת האתר | | תגובות: 1
צילום: צילום-עיריית חולון 2


הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית, בשיתוף עם החשב הכללי במשרד האוצר, חתמו באחרונה עם עיריית חולון על הסכם מסגרת להתחדשות עירונית. טקס החתימה החגיגי התקיים באולם מועצת העיר, במעמד שר הבינוי והשיכון, יצחק גולדקנופף, וראש עיריית חולון, שי קינן.

במסגרת ההסכם, נקבע כי הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית תסייע במימון תשתיות, שאותן נדרשת עיריית חולון לספק, על מנת לתת מענה לצרכים הנובעים מהקמת מיזמי התחדשות עירונית משמעותיים ברחבי העיר. המענקים יהוו תמריץ לתמיכת העירייה בקידום מיזמים אלה. בהסכם נקבע כי עיריית חולון תקבל מענק כספי בגובה של 25-20 אלף ₪ לכל יחידת דיור חדשה, שתקבל היתר בנייה במסגרת פרויקט של התחדשות עירונית, בתחומי העיר. המימון יינתן לעירייה כנגד הוצאת היתרי בנייה בפרויקטים של פינוי-בינוי, וישמש לביצוע תשתיות המצויות בזיקה ישירה לתהליכי ההתחדשות העירונית שבתחום העיר. תשתיות אלו ייבחרו על ידי צוות היגוי שבראשות מנכ"ל הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית, מתוך רשימת תשתיות שתגיש העירייה.

יצחק גולדקנופף, שר הבינוי והשיכון: "הסכם המסגרת עליו חתמנו, מהווה חלק ממדיניות רחבה אותה אנו מובילים, לקידום של התחדשות עירונית בכל רחבי הארץ, לטובת כלל האוכלוסייה. מלבד תוספות של עשרות אלפי יחידות דיור ברחבי מדינת ישראל, ההתחדשות העירונית מביאה איתה יתרונות גדולים לתושבי השכונות המתחדשות, באמצעות כוחות השוק ולא מכיסם של התושבים, לצד הכנסת משפחות חדשות לשכונות הוותיקות. האפשרות של משפחות להתרחב בתוך שכונותיהן, חיזוק המבנים למצבי רעידות אדמה, מיגון הדירות וחידוש התשתיות של כלל השכונה, הם רק חלק מאותם היבטים שיכולים להביא לשינוי עמוק וחיובי בעיר. התחדשות עירונית היא אחת מהדרכים העיקריות של מדינה להגביר את חוסנה של האוכלוסייה, ולכן במיוחד בתקופה זו, אנו משקיעים מאמצים רבים בתחום".

שי קינן, ראש עיריית חולון: "התחדשות עירונית מרחיבה את מגוון פתרונות המגורים ומעלה את היצע הדירות הקיים בעיר, והיא משמעותית בעידן שבו הולכת ופוחתת כמות הקרקעות הפנויות. הסכם המסגרת שנחתם יאיץ את ההתפתחות הנדל"נית בעיר ויועיל לתושבי חולון בראייה עתידית, בין היתר, מבחינת איכות החיים, החוסן והבטיחות שלהם. בנוסף, ההסכם ייתן מענה לזוגות צעירים ויעודד אותם להישאר לגור בעיר וכן, יינתן מענה להגדלת המרחב הציבורי ולפיתוחו".

אלעזר במברגר, מנכ"ל הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית: "הסכמי המסגרת להתחדשות עירונית יצרו פתרון למצוקה אמיתית שהייתה קיימת ברשויות המקומיות, אשר לא קיבלו בעבר תמיכה ממשלתית כלשהי לטובת התמודדות עם צמיחת האוכלוסייה בשכונות המתחדשות. הצורך הזה, לצד המנגנון התחרותי שנקבע במסגרת הסכמים, יצרו תמריץ אדיר להוצאת ההיתרים בדחיפה מצד הרשות המקומית ובלוח זמנים קצר".


צילום-עיריית חולון 1
קרדיט תמונה: צילום-עיריית חולון 1התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • ובינתיים העיר הראית כמו פח זבל חפור
  הגב 20.05.24 08:51
 • אורח

אושרה התכנית החדשה להחלפת תמ"א 38 ברמת גן: תאפשר לכ-10,650 דירות במבנים ישנים בעיר לעבור התחדשות עירונית ולשדרג את המרחב הציבורי בסביבת המתחמים המחודשים ותוספת של למעלה מ-15,000 יחידות דיור חדשות

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית


אושרה התכנית החדשה של הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית להחלפת תמ"א 38 ברמת גן. התכנית, שתוכננה בשיתוף עם העירייה ותוקצבה על ידי הרשות ביותר מ-3 מיליון שקל, תאפשר לכ-10,650 דירות במבנים ישנים בעיר לעבור התחדשות עירונית ולשדרג את המרחב הציבורי בסביבת המתחמים המחודשים. זאת על ידי תכנון של שטחים ירוקים ושטחי ציבור. בנוסף, התוכנית תאפשר תוספת של למעלה מ-15,000 יחידות דיור חדשות בעיר.


גורי נדלר, מנהל אגף התכנון ברשות הממשלתית להתחדשות עירונית, ציין כי התכנית ברמת גן היא חלק ממהלך גדול להחלפת תמ"א 38 שהרשות מקדמת ב-20 ערים מרכזיות בישראל. לדבריו, התכנית תהיה כלי משמעותי להגדלת היצע הדיור לצד שיפור וקידום איכות חיי תושבי רמת גן.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לוריאל ישראל בחרה את הסטודנטים המצטיינים שייצגו את ישראל בתחרות Brandstorm הבינלאומית לחדשנות

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום: צלם איזי


לוריאל ישראל בחרה את הסטודנטים המצטיינים שייצגו את ישראל בתחרות Brandstorm הבינלאומית לחדשנות: הצוות הזוכה, "3D Hair", כולל את שירה לבנברג אטיאס, מיכל כהן וניתאי סקלאר, סטודנטים לתואר ראשון בניהול בפקולטה לניהול ע"ש קולר באוניברסיטת תל אביב, בהנחיית ד"ר עירית ניצן וגב' מאיה פינקלר.

לוריאל ישראל הכריזה על צוות הסטודנטים המצטיינים שזכו בתחרות ברנדסטורם (BRANDSTORM) לחדשנות לשנת 2024. הצוות, המורכב משלושה סטודנטים מהפקולטה לניהול ע"ש קולר באוניברסיטת תל אביב, ייצג את ישראל בגמר הבינלאומי שייערך בלונדון בחודש יוני.

הצוות הזוכה, "3D Hair", נבחר מתוך 72 סטודנטים מהאוניברסיטאות המובילות בישראל, כולל העברית, רייכמן, בר אילן ותל אביב. בתחרות הגלובלית ישתתפו 41 צוותים מאוניברסיטאות מובילות מכל רחבי העולם, שנבחרו מתוך 100,000 סטודנטים מ-64 מדינות. הזוכים יזכו להשתלב כמתמחים במטה העולמי של קבוצת לוריאל בפריז.

בתחרות החדשנות הגלובלית של קבוצת לוריאל, הנערכת זו השנה ה-32, בחר צוות שופטים מבכירי לוריאל ישראל את הצוות הזוכה שייצג את ישראל בתחרות הגלובלית. הצוות הזוכה, "3D Hair", כולל את שירה לבנברג אטיאס, מיכל כהן וניתאי סקלאר, סטודנטים לתואר ראשון בניהול בפקולטה לניהול ע"ש קולר באוניברסיטת תל אביב, בהנחיית ד"ר עירית ניצן וגב' מאיה פינקלר.

משימת התחרות השנה גובשה בשיתוף פעולה עם חטיבת המוצרים המקצועיים של לוריאל ישראל ואתגרה את הסטודנטים להמציא מחדש את עתיד היופי בתחום עיצוב וטיפוח השיער באמצעות חדשנות טכנולוגית. הצוות הזוכה הציג פתרון חדשני, טכנולוגי ובעל ערך סביבתי, המאפשר הדפסת שיער במדפסות תלת ממד, תוך שימוש משני בפסולת השיער הנאסף ממספרות. מפסולת השיער יופק קראטין טהור ללא עקבות DNA, שישמש כדיו למדפסות התלת ממד. ההדפסה התלת ממדית תפיק שיער איכותי, בכל צבע, סוג ועובי לייצור תוספות שיער ופאות.

לדברי אלי שגיב, מנכ"ל לוריאל ישראל: "זו השנה ה-15 שבה אני שופט בתחרות החדשנות העולמית ברנדסטורם של לוריאל הן בישראל והן בחו"ל ואני שמח לראות שרמת הפרויקטים שמציגים הסטודנטים בישראל עומדת בסטנדרטים הבינלאומיים הגבוהים ביותר הן במימד החשיבה היצירתית והחדשנות הטכנולוגית והן בבניית מודל עיסקי ישים, מקיים וסקייליבילי. אני מברך את כל המשתתפות והמשתתפים ובמיוחד את הצוות הזוכה שייצג את ישראל בגמר העולמי בלונדון ובטוח שיעשו זאת בכבוד."

ד"ר עירית ניצן, מנחת הצוות הזוכה, מהפקולטה לניהול ע"ש קולר באוניברסיטת תל אביב ציינה: "אני שמחה על הבחירה בצוות 3D Hair שפיתח והציג פתרון פורץ דרך שמשלב חדשנות טכנולוגית וקיימות, ונותן מענה לצורך מהותי של צרכניות וצרכנים."

לפרטים נוספים: דניאלה רייבנבך תקשורת: 03-6360000


צלם איזי
קרדיט תמונה: צלם איזי
צלם איזי
קרדיט תמונה: צלם איזי
צלם איזי
קרדיט תמונה: צלם איזיהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תוכנית מרחב קרסו ריב"ל בתל אביב אושרה: התוכנית כוללת את שימור המבנה ההיסטורי של מוסך ומשרדי קרסו, הקמת 3 מגדלים בני 41-48 קומות, 410 יחידות דיור, כ-111 אלף מ"ר לשטחי משרדים, מסחר ומלונאות, וכ-9.5 אלף מ"ר של שטחי ציבור.

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום: יסקי מור סיוון


וכ-9.5 אלף מ"ר של שטחי ציבור.

חברת קרסו נדל"ן מקבוצת קרסו מדווחת לבורסה לניירות ערך בת"א כי הוועדה המקומית לתכנון ובנייה תל אביב-יפו אישרה למתן תוקף את תוכנית "מרחב ריב"ל קרסו" בת"א שמקדמת החברה. החברה מעריכה כי תחילת העבודות בפרויקט יחולו במהלך המחצית השנייה של 2026 ויסתיימו בשנת 2031.

מתחם קרסו ריב"ל ממוקם בפינת הרחובות יגיע כפיים, יד חרוצים וריב"ל בת"א. התוכנית שאושרה משתרעת על שטח של כ-14 דונם, ולפיה יוקם רובע עירוני חדש ומעורב שימושים שיכלול מגורים, מסחר, תעסוקה, מלונאות ושטחי ציבור.

התוכנית כוללת הקמת 3 מגדלים חדשים בצד שימור המבנה ההיסטורי ברחוב ריב"ל 26 / יד חרוצים 15 בו יושבים מזה שנים משרדי החברה, מוסך קרסו ואולמות התצוגה, המהווים חלק בלתי נפרד מההיסטוריה המשפחתית והזהות העירונית. השימור יחד עם מגוון השימושים הרחב שמציעה התוכנית יהפוך את המבנה לעוגן נוסטלגי שיעצים את השייכות למרחב החדש ויביא לאזור קהלים מגוונים.

מרחב קרסו ריב"ל כפי שאושר בתוכנית יכלול כ-158 אלף מ"ר בנוי מתוכם, 37 אלף מ"ר למגורים - 410 יחידות דיור, כש-144 מוגדרות כדיור בהישג יד; כ-111.5 אלף מ"ר לשטחי תעסוקה, מסחר ומלונאות; וכ-9.5 אלף מ"ר של שטחי ציבור.

הפרויקט יהנה מפיתוח סביבתי נרחב, תוך חיזוק הקשרים בתוכו ובינו לבין חלקי העיר השונים. זאת, בין השאר על ידי יצירת כיכר עירונית פעילה והרחבת המעברים לרחובות הגובלים. בלב המתחם מתוכננת חצר פנימית פעילה ותוססת בין המבנה לשימור לבינוי החדש שתכלול מסחר, מסעדות, סדנאות אמנים ועוד. התוכנית למתחם נערכה ע"י משרד האדריכלים המוביל יסקי מור סיון, והיא אושרה מתוקף תוכנית המתאר העירונית תא/5000.

לדברי דן פרנס, מנכ"ל קרסו נדל"ן, "אנו שמחים על אישור הוועדה המקומית למתן תוקף לתוכנית מרחב קרסו ריב"ל. תכננו אזור עירוני חדש, פעיל ושוקק במיקום אטרקטיבי והצומח ביותר בתל אביב, המשלב מגורים, מסחר, מלונאות ותעסוקה, ושימשוך קהלים מגוונים. התוכנית כוללת ארכיטקטורה ייחודית המשלבת בינוי חדש לגובה בצד שימור מבנה היסטורי נמוך ותייצר מרחב איכותי, מתקדם ומשגשג".

שווי מתחם קרסו ריב"ל מוערך בדוחות קרסו האחרונים בכ-984 מיליון שקל (חלק החברה). עם השלמתו, המתחם צפוי להניב לחברה NOI (רווח תפעולי) בסך של כ-132 מיליון שקל.

חברת קרסו נדל"ן הינה חברה ציבורית הפועלת בתחומי הנדל"ן המניב והנדל"ן למגורים, ומניותיה נסחרות בבורסה בת"א לפי שווי של כ-1.5 מיליארד שקל.


ניר לשם2
קרדיט תמונה: ניר לשם2התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

גבר כבן 60 נמצא מת בדירתו בראשון לציון; הגופה בדירה שכבה ימים רבים

מערכת האתר | | תגובות: 0


גבר כבן 60 נמצא ללא רוח חיים בדירה בראשון לציון. הדיווח על המקרה התקבל במוקד זק"א אתמול בשעות הערב.

חיים וינגרטן, סמנכ"ל מבצעים בזק"א, מסר כי מתנדבי זק"א מרחב שפלה הוזעקו לטפל בגבר שנמצא במצב ריקבון מתקדם. המתנדבים טיפלו בכבוד המת בזירה הקשה. וינגרטן הוסיף וקרא לציבור להיערך ולהזכיר כי דפיקה אחת פעם ביום יכולה להציל חיים.צילומים:דוברות זק״אהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לוחם האש יהב רחמים חילץ שני ילדים וגור כלבים מדירה בוערת בנס ציונה

מערכת האתר | | תגובות: 0


במחוז מרכז, לוחם אש מתחנת איילון, רב"כ יהב רחמים, חילץ שני ילדים וגור כלבים מדירה בוערת בנס ציונה. האירוע התרחש לאחר שרחמים חזר הביתה ממשמרתו וזיהה עשן שחור יוצא מחלון הדירה. הוא נכנס לדירה ללא היסוס והצליח להוציא את הילדים והגור לבטחה. צוותי כיבוי מתחנת רחובות הגיעו למקום תוך זמן קצר והשלימו את פעולות הכיבוי והאוורור. מפקד המשמרת, רב רשף אוהד משולם, ציין כי רחמים הוא לוחם אמיץ שהציל חיים בסכנת נפשו.

מדוברות כבאות והצלה נמסר כי בשנת 2021 נהרגו שישה אנשים בשריפות דירה כתוצאה מכשל בסוללות ליתיום. יש חשיבות רבה להקפיד על טעינת סוללות ליתיום תחת השגחה, לטעון אותן מחוץ לבית ולהתקין גלאי עשן בבית.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

רמת גן מקדמת פרויקטים חדשים: אישור להקמת מגדל יורוקום בן 60 קומות ותכנית חלופית לתמ"א 38 להתחדשות עירונית

מערכת האתר | | תגובות: 0
חברת קנדה ישראל, מילוסלבסקי אדריכלים


הוועדה המקומית לתכנון ובנייה ברמת גן אישרה אתמול המלצה להפקדת תכנית להקמת מגדל יורוקום בן 60 קומות, שישלב שימושים למגורים, תעסוקה ומסחר. המגדל יוקם בשכונת הראשונים, סמוך למתחם הבורסה, ויתנשא לגובה של 250 מטרים. התכנית מקצה כ-47,645 מ"ר לתעסוקה, חזית מסחרית של 400 מ"ר, ושטחים לצרכי ציבור בקומות הראשונות של המגדל בהיקף של 1,600 מ"ר.

המגדל החדש יהיה חלק מפרויקט קירוי רחוב "המעין" ברמת גן, שבו הכביש ותנועת כלי הרכב לכיוון הבורסה יעברו במנהרה, ומעליה יוקם שטח ציבורי ירוק ונעים בכניסה לבניין. במסגרת התכנית, מומלץ להקים בשטחים הללו בית ספר שישמש את שכונת ראשונים המתחדשת.

בנוסף, אושרה תכנית כלל עירונית המחליפה את תמ"א 38, בהובלת אגפי התכנון וההנדסה בעיר ובשיתוף הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית, בתקציב כולל של 3.1 מיליון ₪. התכנית חלה על מבנים קיימים המשמשים למגורים שניתן היתר לבנייתם לפני שנת 1985, ומגדירה שלושה אזורי התחדשות.

ראש העיר רמת גן, כרמל שאמה הכהן, ציין כי התכניות החדשות מסמנות את עתידה של העיר בתחום התחדשות עירונית, ויקדמו אזורים חדשים לתעסוקה, מסחר ומגורים. גורי נדלר, מנהל אגף בכיר תכנון ברשות הממשלתית להתחדשות עירונית, הוסיף כי התכנית הבנינית ברמת גן תהיה כלי משמעותי להגדלת היצע הדיור ולשיפור איכות חיי התושבים.
צילומים:חברת קנדה ישראל, מילוסלבסקי אדריכליםהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

למכירה דירת 4 חדרים גדולה, 105 מ"ר, בבניין בוטיק בשעריים, רחובות - חניה מקורה, מרפסת ומיזוג מרכזי, מחיר: 2,400,000 ש"ח

| | תגובות: 1


למכירה דירת 4 חדרים גדולה בשטח של 105 מ"ר, הממוקמת בבניין בוטיק יפהפה בצד המערבי של שעריים ברחובות. הדירה נמצאת בקומה הרביעית מתוך שמונה קומות, עם שני דיירים בכל קומה.

הדירה מצוידת בחניה מקורה המתאימה לשתי מכוניות, מרפסת שמש בשטח של 11 מ"ר עם פרגולה, מחסן, ממ"ד, מיזוג מרכזי, דוד שמש, מטבח חדש עם אינדוקציה, אינטרקום מעגל סגור ודלתות חדשות. הדירה מציעה כיווני אוויר מזרח דרום והיא עורפית.

מחיר הדירה הוא 2,400,000 ש"ח. לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר בטלפון 055-970-7114.


התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • המחיר מוגזם לגמרי.
  הגב 08.05.24 16:12
 • אורח

למכירה דירת 4 חדרים משופצת ברחוב הרצל, שכונת שעריים, רחובות - 86 מ"ר, חניה, מיזוג, מקלט בבניין ושלושה כיווני אוויר, במחיר 2,160,000 ש"ח. לפרטים 055-970-7114.

מערכת האתר | | תגובות: 0


למכירה דירת 4 חדרים ברחוב הרצל, שכונת שעריים, רחובות. הדירה בשטח של 86 מ"ר, משופצת כולל אינסטלציה, חשמל, מטבח חדש, שירותים ומקלחת, ומרפסת שירות. כל חדר ממוזג וכולל מקלט בבניין. הדירה מציעה שלושה כיווני אוויר, שני שירותים ומקלחת אחת, עם אופציה להוספת שירותים או מקלחת בחדר ההורים. הבניין נמצא במתחם הצפוי לפינוי בינוי. מחיר המכירה הוא 2,160,000 ש"ח.

קומה 4 מתוך 8 עם מעלית

לפרטים נוספים ותיאום ביקור, ניתן להתקשר למספר 055-970-7114.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הפלטפורמה רחובות מציעה לצעירי רחובות קורס "השקעות פאסיביות בשוק ההון" במחיר מסובסד. הקורס מציע הזדמנות ללמוד ולהבין את העולם הפיננסי ולנהל את הכספים בצורה יעילה יותר, כולל נושאים כמו חסכונות, פנסיה, קרנות השתלמות והשקעות.

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק הפלטפורמה מרכז צעירים רחובות


במרכז צעירים רחובות מתקיים קורס "השקעות פאסיביות בשוק ההון" המיועד לצעירי העיר רחובות. הקורס מציע הזדמנות ללמוד ולהבין את העולם הפיננסי ולנהל את הכספים בצורה יעילה יותר, כולל נושאים כמו חסכונות, פנסיה, קרנות השתלמות והשקעות. הקורס מוצע במחיר מסובסד מאוד, אך מספר המקומות מוגבל.

לפרטים נוספים והרשמה, ניתן לבקר באתר:
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

למכירה דירת 4 חדרים גדולה בצפון מזרח רחובות, 102 מ"ר, הדירה ריקה, פינוי מיידי, מחיר: 2,350,000 ש"ח. לפרטים 055-970-7114.

מערכת האתר | | תגובות: 0


למכירה דירת 4 חדרים גדולה בצפון מזרח רחובות, בשטח של 102 מ"ר. הדירה כוללת סלון גדול, פינת אוכל מרווחת, מיזוג אוויר בסלון, שני שירותים ומקלחת משופצת. בנוסף, ישנם מקלט בבניין, חנייה רשומה בטאבו, שתי מרפסות קטנות, מעלית ומחסן בתוך הבית עם מזווה מאוד גדולים. הדירה עורפית ומציעה כיווני אוויר צפון מזרח. הדירה ריקה וזמינה לפינוי מיידי. מחיר המכירה הוא 2,350,000 ש"ח.

לפרטים נוספים ולתיאום ביקור בנכס, ניתן להתקשר למספר 055-970-7114.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

למכירה דירת 4.5 חדרים 110 מ"ר, בשכונת מישור הנוף, ראשון לציון, מרפסת שמש, חניה מוצמדת, מטבח משודרג, נוף לפארק. 2,500,000 ש"ח לפרטים 03-382-0345

מערכת האתר | | תגובות: 1


דירת 4.5 חדרים למכירה בשכונת מישור הנוף המבוקשת בראשון לציון, במחיר של 2,500,000 ש"ח. הדירה ממוקמת בקומה הרביעית מתוך תשע קומות ומשקיפה לכיוון הפארק. הדירה מציעה שטח של כ-110 מ"ר, כולל מרפסת שמש, שני חדרי מקלחת ושירותים, ומטבח משודרג עם מקומות אחסון רבים. בנוסף, הדירה מצוידת במערכת מיזוג אוויר מיני מרכזית וכוללת חניה מוצמדת. בבניין יש מעלית ומקלט משותף. לפרטים נוספים ותיאום ביקור, ניתן להתקשר למספר 03-382-0345.התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אפשר פרטים
  הגב 01.05.24 18:28
 • אורח

למכירה דירת 4 חדרים בבניין בוטיק חדש בן 6 שנים בשכונת אושיות ברחובות, 95 מ"ר, ממ"ד, מחסן, מטבח משודרג, חניה מקורה, 2 מרפסות, מחיר: 2,450,000 ש"ח. לפרטים 055-970-7114

מערכת האתר | | תגובות: 1


למכירה דירת 4 חדרים בבניין בוטיק חדש בן 6 שנים, ממוקמת בשכונת אושיות ברחובות. הדירה בשטח של 95 מ"ר וכוללת ממ"ד, מטבח גדול ומשודרג, מעלית, חניה מקורה, מחסן, מרפסת בשטח של 10 מ"ר ומרפסת נוספת בשטח של 4 מ"ר. בנוסף, הדירה מצוידת בסורגים ורשתות שקופות בכל הבית, מיזוג אוויר בכל הדירה עם מזגן עילי בכל חדר ומיני מרכזי בסלון ובמטבח, ודוד שמש.

מחיר המכירה של הדירה הוא 2,450,000 ש"ח.

לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר בטלפון 055-970-7114.

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • דירה באושיות ב-2.5 מיליון₪?
  הגב 30.04.24 17:37
 • אורח

למכירה! על שטח דונם נבנו 2 קוטג'ים בנחלת יהודה, כל קוטג' 270 מ"ר בשטח חצי דונם, 9 חדרים עם בריכה והכנסה מניבה מיחידת דיור וגג סולארי, ניתן לרכוש כל קוטג' בנפרד. מחיר לקוטג' 7,750,000 ש"ח. לפרטים 055-970-7114.

מערכת האתר | | תגובות: 1


למכירה שני קוטג'ים (ניתן לרכוש את שניהם או כל אחד בנפרד) בנחלת יהודה הצפונית והותיקה, כל אחד מהם בשטח חצי דונם, סה"כ שטח של דונם אחד. כל בית בנוי על שטח של כ-270 מ"ר, 9 חדרים וכולל בריכה פרטית. בכל אחד מהבתים יש קומת מרתף עם שתי יחידות מניבות, המביאות הכנסה של 7,000 ש"ח בחודש. כמו כן, יש הכנסה נוספת מגג סולרי של 700 ש"ח בחודש לכל בית. הבתים כוללים חניה, ממ"ד ומחסן. הבתים נבנו בשנת 2017 והמחיר לכל קוטג' בנפרד הוא 7,750,000 ש"ח.

לפרטים נוספים ולתיאום ביקור, ניתן להתקשר למספר 055-970-7114.

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אני אוכל קורנפלקס עם מזלג כדי שישאר חלב לנס. אתם מדברים איתי על קוטגים ב 8 מיליון. באיזה עולם אתם חיים? זה ליחידי סגולהף רוב העם נאנק תחת הוצאות מחייה בסיסיות. גועל נפש
  הגב 30.04.24 11:42
 • אורח

למכירה דופלקס משופץ ושמור ברחוב טבנקין , בת ים, קרוב לים ולרכבת הקלה, 5 חדרים, 110 מ"ר, מחיר: 3,190,000 ש"ח. לפרטים 03-978-6170

לפרסום דירות חינם בלוח be106 בת ים חייגו 0528030056

מערכת האתר | | תגובות: 0


למכירה דופלקס משופץ ושמור ברחוב טבנקין , בת ים, במרחק שני רחובות מהים. הדירה כוללת 5 חדרים ושטחה 110 מ"ר, ממוקמת בקומה הראשונה מתוך ארבע קומות ובבניין עם מעלית.

הדירה מציעה סלון מרווח וגדול עם אופן ספייס עצום, חדר הורים גדול ומפנק עם שירותים ומקלחת, מזגנים בכל חללי הבית, מטבח גדול ומשודרג מנגר פרטי והמון פתרונות אחסון.

הדירה נמצאת במרחק הליכה מהרכבת הקלה באיזור העיריה ובית מלון לאונרדו. פינוי תוך 8 חודשים.

מחיר המכירה: 3,190,000 ש"ח.

לפרטים נוספים ותיאום ביקור: 03-978-6170התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

להשכרה ברחוב המרכזי בראשון לציון! במרכז המסחרי "ראשון סנטר" ברחוב הרצל להשכרה 2 חנויות גדולות בחזית הרחוב. משרדים וחנויות המתאימות לקליניקות, טיפולי יופי וסטודיו... הפרטים, הגדלים והמחירים בכתבה. ללא דמי תיווך, אפשרות 3 חודשים חינם לפרטים 055-970-7114

בעלי נכסים מסחריים למכירה או להשכרה בראשון לציון המעוניינים להופיע בלוח הגדול של be106 ראשון לציון מוזמנים לקבל פרטים 052-8030056

אבי בר | | תגובות: 3


המרכז המסחרי והקניות "ראשון סנטר" השוכן ברחוב הרצל 30 ברחוב מרכזי בראשון לציון , נהנה מתנועה גדולה של תושבים הגרים בסביבה בשכונת אברמוביץ ורמב"ם ותנועת רכבים גדולה החולפת ברחוב הרצל. למרכז חנות עוגן של סניף הדואר הגדול בראשון לציון.

במרכז "ראשון סנטר" מציעים מבחר משרדים, חנויות המתאימות לקליניקות, טיפולי יופי, סטודיו ועוד. ו - 2 חנויות גדולות בחזית הרחוב הפונה להרצל

המרכז העסקים ראשון סנטר עבר לאחרונה שיפוץ ושדרוג מקיף המעניק סביבת פעילות נעימה לעובדים ולמבקרים

במרכז ראשון סנטר קיימת חנייה תת קרקעית גדולה כך שאין מצוקת חנייה למבקרים במרכז הקניות

עקב המצב הביטחוני, לשוכרים לתקופה ארוכה, 3 חודשי השכירות הראשונים חינם.

השירות באמצעות משרד התיווך be106 אולם ללא תשלום דמי תיווך.

חלק

גדלי המשרדים נעים בין 11 מ"ר – 179 מ"ר והמחירים נעים בין 2600 ש"ח – 17,000 ₪ .

פירוט מחירי שכירות המשרדים


להלן הפרטים על מבחר העסקים במרכז המסחרי והקניות

12 מ"ר - 2500 ש"ח. המחיר כולל חשמל, מים, ארנונה ודמי ניהול

17 מ"ר - 4500 ש"ח. המחיר כולל חשמל, מים, ארנונה ודמי ניהול

69 מ"ר - 7000 ש"ח. מתאים לסטודיו ניתן להגדילו ל - 120 מ"ר (התשלום לנכס המוגדל והמאוחד 12,000 ש"ח) במקום מטבחון, חלון, עמדת קבלה. המחיר כולל דמי ניהול.

כ - 40 מ"ר - 4500 ש"ח , 2 חדרים

50 מ"ר - 6000 ש"ח ממוקם מול הדואר , ניתן לפצל המקום ל 2 (2500 ש"ח, 4500 ש"ח בהתאמה לפיצול)

מחירי שכירות החנויות בחזית הבניין הפונה לרחוב הרצל

140 מ"ר - 21,000 ₪. חנות גדולה בכניסה למרכז המסחרי עם תנועה גדולה מאוד מהרחוב ומבאי המרכז

53 מ"ר - 10,000 ש"ח. חנות בחזית המרכז עם תנועה גדולה של אנשים. שטח החנות 33 מ"ר + גלריה 20 מ"ר. 20 מ"ר גלריה – 12.500 ₪.


לפרטים נוספים על הנכסים 055-970-7114

התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • עדיף לפרק ולבנות בניין חדש כולל חנויות
  הגב 27.11.19 16:21
 • מה שנקרא... פחות
  הגב 05.12.19 17:16
 • עוד פיל לבן…..
  הגב 28.04.24 17:11
 • אורח

התחדשות עירונית בראשון לציון! הבניין הדו קומתי ברמת אליהו ייהרס ובמקומו ייבנה מגדל מגורים בן 15 קומות

מערכת האתר | | תגובות: 14


הבניין הדו קומותי בצומת הרחובות מנחם פוזננסקי 1 - זלמן שניאור בשכונת רמת אליהו בראשון לציון ייהרס ובמקומו ייבנה בניין מגורים בן 15 קומות וגג טכני, מעל קומת קרקע בנויה חלקית ו- 2 קומות מרתף, עם סה"כ 58 יחידות דיור ו76 מקומות חניה.

יזם התוכנית היא חברת שמשון זליג ושות' חברה קבלנית
התפרסמו 14 תגובות לכתבה.
 • זה מה שצריך לעשות! במקום להרוס את הטבע..
  הגב 28.04.24 09:00
 • הטבע היה שם לפני שנולדת
  28.04.24 09:44
 • עושים ארגזים על חשבון התושבים שגרים שם
  הגב 28.04.24 09:43
 • חחחח. עוד צר עין שלא מכיר את הפרטים. על זה נאמר יחיו הקנאים ויסבלו.
  28.04.24 13:35
 • רק שתדעו ברחובות פינוי בינוי מוסיפים 45 מטר לכל דירה+מרפסת+מחסן+100 אלף שח לקניות לבית. ברמת אליהו רוצים להוסיף 12-15 מטר בלבד. שיחפשו
  הגב 28.04.24 10:34
 • איזה מאה אלף לקניות, מצחיק
  הגב 28.04.24 10:56
 • מי שחושב שלא כדאי לשדג חמור שיראה קודם את המצב של הדירות הישנות ללא ממד וכלום
  הגב 28.04.24 11:33
 • מה עם המקום שבו יושבים סלטי משני ?
  הגב 28.04.24 11:56
 • מה קורה עם הנערה בת ה-12 שנעדרת מיום ראשון שעבר. אנא פרסמו, זה חשוב.
  הגב 28.04.24 12:23
 • הנערה נמצאה בריאה ושלמה.
  הגב 28.04.24 13:02
 • באמת איפה נמצאה תודה לאל
  הגב 28.04.24 13:58
 • מה עם כל בנייני הרכבת הישנים ביעקוב כהן
  הגב 28.04.24 17:19
 • דיי עם המגדלים והבנייה החולנית של קינסטליך אין מקום לעוד
  הגב 28.04.24 17:33
 • הפינוי בינוי גורם לצפיפות אוכלוסיה. מוסיפים עשרות דירות והרחובות נשארים צרים ביחס לצרכי אוכלוסיה הגדלה. חונקים את העיר והשכונות. אין מקומות חניה, אין תחבורה נורמלית, במקרה הטוב כל 20 ד' אוטובוס לא מוסיפים גינות משחק בשכונה. צפיפות אוכלוסיה גבוהה מאוד.במקום 16 דירות בונים 30 ויותר, העיקר שיהיו בנינים חדשים העיריה תגבה יותר מיסים .והעם? - העם לא חשוב. האם הממשלה וראשי הערים חושבים שאנשים יותרו על רכב, כל עוד אין הסעות ציבוריות וזולות בשבת . מי שירצה לבקר משפחה בעיר אחרת, או קרוב משפחה מאושפז בבי'ח לא יוכל לצאת מהבית אם אין לו כסף. ובשעות לילה מאוחרות אין תחבורה ציבורית, איך מבלים יחזרו הביתה. מה הם חושבים שאנשים יעשו? ישבו בבתים כי אין אפשרות לצאת מהבית בלי להמתין שעות לאוטובוס או אין כסף לשלם למוניות.
  29.04.24 16:40
 • אורח

משרד התיירות אישר את השינויים במתחם ה - 1000 בראשון לציון! מספר חדרי בית המלון יצומצם מ - 870 חדרים ל - 150 חדרים ובמקומם יוסיפו 1,050 יחידות דיור בגדלים 38 מ"ר - 96 מ"ר להשכרה ארוכת טווח, למשך 20 שנה ובמקום מלון בן 19 קומות ייבנו מגדלים עד 35 קומות

מערכת האתר | | תגובות: 33


הוועדה המחוזית דנה בשינוי תוכניות במתחם ה - 1000.

אך התנתה את השינויים בהסכמת משרד התיירות בצמצום מספר חדרי המלון .אכן, בימים אלה אישר משרד התיירות את צמצום מספר חדרי המלון.

על פי התוכנית המקורית במתחם צפוי להיבנות בית מלון בעל 870 חדרים.

התוכנית החדשה משאירה בתוקף את בניית בית המלון אך במתכונת מצומצמת של 150 חד' בלבד.

ועל חשבון החדרים שבוטלו תותר בניית 1050 דירות להשכרת ארוכת טווח ל - 20 שנה.

הגודל הממוצע של יחידת הדיור יהיה 55 מ"ר, ולכל יחידה יותרו 12 מ"ר של מרפסת, וכן שטחים משותפים לדיירי הבניין. בדירות לא יהיו ממ"דים אלא מרחב מוגן קומתי (ממ"ק)

במסגרת התכנית, תתבצע חלוקת המגרש לשלושה מגרשים בייעודים שונים: מגורים, מגורים ותיירות, ומבנים ומוסדות ציבור.

התכנית מציעה גם תוספת קומות, מ-19 ל-35 קומות, וקובעת בנייה של מגדלים לצד בנייה מרקמית של עד 10 קומות. סך הכל, מוצעת תוספת של כ-22,000 מ"ר לשימושי המגורים מעבר לתכנית המאושרת.

לגבי תמהיל המגורים, התכנית קובעת כי מספר הדירות:

בשטח של עד 38 מ"ר לא יפחת מ-350 דירות

מספר הדירות בשטח של עד 55 מ"ר לא יפחת מ-350 דירות

מספר הדירות בשטח של כ-62 מ"ר לא יפחת מ-250 דירות

מספר הדירות בשטח של כ-96 מ"ר לא יעלה על 100. דירות

שינוי הייעוד דורש הסכמת משרד התיירות האמור לחוות את דעתו בימים הקרובים.


התפרסמו 33 תגובות לכתבה.
 • את בית המלון אם כבר היו צריכים לבנות על חוף הים, במקום המפלצות שבנו שם של שלושה ביניינים של דיור מוגן
  הגב 17.03.24 10:58
 • בוקר טוב, אי אפשר לבנות מה שרשמת, התעוררת עכשיו? זו קרקע פרטית ובית המשפט קבע כבר לפני 12 שנה שהעיריה אינה יכולה להתנגד לבניה הזו.
  23.04.24 20:47
 • תיירות עדיף להביא מישראל לטיולים במקום הראשון כי יש לראשון לציון המטרופולין הבאה של ישראל כל אטרקציות לבילוי פנאי הסעדה. פארקים האגמים, סופר לנד,פלי פוקס צניחה חופשית ,יאס פלאנט, מסעדות בפאבים ,זאפה לייב של הופעות ל 15,000 אנשים ,גן חיות,גן המושבה ,סינמה סיטי , קניונים מהגדולים בארץ בראשון לציון,חוף ים ומסעדות בטיילת החדשה, איצטדיון האולימפיאדה איצטדיון כדורגל, מוזיאון האגם, הופעות באמפי נוסף לי חי כיף ,מרכז האולימפי בישראל מוקם כרגע .מרכז למוסיקה וטיאטרון במרכז.
  הגב 17.03.24 11:22
 • שכחת לציין שיש גם לראשון מתקן האשפה הכי גדול במדינה והוא יפזר ריחות ורעלים ״שישפרו את העיר ״ כמו כן טוב שבונים שם ככה הם יספגו ריחות של גן עדן ממפעל האשפה. בושה לראש העיר שאישר זאת הוא וליאל שמלווה אותו . בושה
  18.03.24 15:34
 • מסתמן שגם זו קומבינה מעניינת.מה עפ מפעל שריפת האשפה?
  הגב 17.03.24 11:47
 • מי היזם המאושר ולמי עזר במימון הבחירות?
  הגב 17.03.24 12:05
 • האם זה בסדר לבנות 35 קומות ולהסתיר את קו החוף ,לא לשכוח את אולמרט ופרשת הולילנד ימים יגידו.
  הגב 17.03.24 12:21
 • מי ירצה לגור לעד פח זבל של גוש דן? בקו של טילים מעזה? ותחבורה ציבורית על הפנים? וגם זוגות צעירים אין להם כסף לרכוש דירות בראשון. ושכירות זה לא פתרון זה רק לבזבז כסף לצעירים
  הגב 17.03.24 13:15
 • בדיוק! כסף על קרן הצבי..
  23.04.24 20:54
 • לגרום למישהו לאהוב את התיירות בראשון לציון, מקום מושלם לבילוי חוף , מסעדות,אופנה, הופעות מוזיקה מכל העולם, 52 בתי קולנוע גן חיות, 🚆 רכבת לירושלים ותל אביב ישיר , קרוב לנמל תעופה ,הכל מושלם לתיירות אז קדימה להשאיר בית מלון ל 1000 חדרים זה דבר מבורך לכלל התושבים המקומיים מציעים לקבל כל תייר בחיוך
  הגב 17.03.24 15:15
 • מעניין מה יהיה שכר הדירה?????
  הגב 17.03.24 15:43
 • הכנסה צפויה משכירות מעל 50 מיליון שח בחודש לדירות שזה 600 מיליון ש''ח בשנה ,20 שנה זה 12 מיליארד ש''ח שכירות. וכמובן ארנונה לעיריית ראשון לציון בהתאם.
  הגב 17.03.24 19:31
 • נדרש תיירות בראשון לציון על מנת להיות עיר מטרופולין בינלאומית גם כן בעלת הופי מוביל תרבות מסחר וחברות בין לאומית.
  הגב 17.03.24 20:38
 • מה השיגעון של בניית 35 קומות?!!!יש פה תחרות למי יש גדול יותר? זה קר ומנוכר ולא מתאים לנוף האנושי שלנו. שלא נדבר על תחזוקת הבניין , עלויות וכו' . מיילא משרדים, אבל מגורים?? הכל פה עניין של כסף ע"ח התושבים.
  הגב 19.03.24 11:53
 • ועדין הרבה אנשים מראשון הולכים לעבוד בתא כי בראשון אין מקומות עבןדה ואין משכורות גבוהות.
  23.04.24 20:27
 • ראשון לציון הפכה לעיר עם שגעון גדלות
  הגב 20.03.24 13:23
 • כל הערים הגדולות בארץ סובלות מ "שגעון גדלות" היית באשדוד? פתח תקווה? ראית מה קורה בחדרה? והרשימה ארוכה. מאוד. ה"שגעון גדלות" זו לא המצאה של ראשון. אתה כנראה לא יוצא מראשון
  23.04.24 20:52
 • ועדין צעירי ראשון לא יכולים להרשות לעצמם לקנות דירה בראשון אלא לחפש בערים אחרות. להפסיק להפוך את ראשון לתא. מספיק יש תא אחת לא צריך 2
  הגב 23.04.24 20:26
 • למי זה מפריע לראות את ואף הים מתחם ה 1000 נראה לי שזו טענה שטות
  הגב 23.04.24 20:36
 • העיקא שיש מול הקומה -35 מפעל אשפה שיחנוק את האזור בעשן מחלות ויתושים
  הגב 23.04.24 20:44
 • מי צריך בניינים דל -35 קומות
  הגב 23.04.24 20:44
 • מי מאשר -35 קומות ???????
  הגב 23.04.24 20:45
 • הוועדה המחוזית
  24.04.24 11:10
 • מי שמאשר מפעל אשפה ליד תושבי ראשון לציון
  הגב 23.04.24 20:46
 • ראש העיר ממש לא אישר את הבניה של מפעל האשפה, איזו בורות ואיזו הטעיה עשה מי שרשם זאת. ההיפך הוא הנכון, ראש העיר נלחם בבית המשפט במשך כמה שנים בעניין ובית המשפט קבע אחרת . עצוב מאוד
  הגב 23.04.24 20:49
 • ראש העיר לא ממש מתנגד למפעל האשפה. במקום לשלוח אשפה לחירייה הוא מעדיף להרוס את העיר.
  23.04.24 20:56
 • אם היית משתתף בישיבות של העיריה בשכונות היית שומע שדווקא הוא רוצה להעביר לחירייה אבל נתקל בסירוב, כי ראשון לציון לא כלולה בערים שרשאיות להטיל אשפה שם, ועל זה הוא נלחם. אגב, אני לא בחרתי בו ולא כי יש לי משהו נגדו, פשוט יש לי מישהו אחר שחשוב לי לקדם אותו כי עשה דברים לטובת העיר.
  24.04.24 08:41
 • ראש העיר עשה כאילו הוא מתנגד למפעל האשפה. אבל לא עשה כלום ולא יעשה כלום בנדון. מעניין מה לו יוצא מהעיסקה המסריחה הזאת
  27.04.24 19:07
 • אם הוא היה רוצה לפנות את מפעל האשפה מילה אחת ממנו לתושבים בנושא הזה וכולם היו עומדים על הרגלים ועושים בלגן כמו שעשו ראשי עיר אחרים שהם אנשים שחושבים על התושבים ולא על התחת שלהם.
  27.04.24 19:09
 • העיר הרביעית בגודלה בארץ ואין לה אף בית מלון וכשכבר בונים אחד מצמצמחם את החדרים ל 150 ובונים במקום מלון גדול עוד ועןד בנינים, כסף קל לעיריה....ארנונה
  הגב 24.04.24 11:38
 • אתה טועה ומטעה. מבתי מלון העיריה מרוויחה יותר ארנונה, התעריף של ארנונה הינו גדול בהרבה מאשר מ "בנינים" לפי מה שכתבת. אז "כסף קל" זה ממש לא. ראוי לבדוק נתונים לפני שכותבים. חג שמח.
  24.04.24 13:01
 • סירוב? זה ממש שקר. מי שנתן לך את המידע שחירייה מסרבת - עבד עליך בעיניים! חירייה מאד מעוניינת באשפה של ראשלצ. וזה פתרון מיידי. היה פיילוט של כמה משאיות שפרקו שם. לא הגיע עדכון על המסקנות.
  הגב 25.04.24 09:14
 • זהו זה עכשו אפשר להגיד שראש העיר השתגע סופית אם הוא נותן יד לדבר הזה. עד עכשיו הוא לא התחשב בתושבי העיר ושם עלינו קצוץ. הוא נתן יד לבניית מפעל אשפה ענקי ליד אזורי מגורים ואזרחים. הוא מעמיס על העיר והכבישים עם כמות אדירה של תושבים חדשים כמו מתחם האלף. הוא דואג רק לעצמו לא לתושבים. רק שתדעו כולכם כל תושבי העיר תסבלו מהריחות ממתקן האשפה ומהרעלים שיצאו מהמפעל וגם עומדים להעביר לפה את רדינג. אנחנו נהייה פח האשפה של המדינה והגן חיות היחידי שיהיה פה זה אנחנו כולם יבואו לראות איך תושבי ראשון חיים בתוך מזבלה ענקית. תתעוררו ראש העיר …..אותנו.
  הגב 25.04.24 10:49
 • אורח

ברחוב שבזי 37 רחובות ייבנה בניין חדש בן 8 קומות בלי להרוס את כל המבנה הישן המיועד לשימור

מערכת האתר | | תגובות: 10
צילום גוגל סטריט


על מגרש הבית החד קומתי הישן ברחוב שבזי 37 ברחובות צפוי לקום בניין בן 8 קומות הכולל 16 דירות עם שטח ממוצע של 110 מ"ר לדירה ומתוכן 3 דירות קטנות עם שטח ממוצע של 80 מ"ר.

אולם, סוכם כי חלקו של הבית הישן לא ייהרס והוא מיועד לשימור וישמש למשרדים או מסחר.

סך הכל המבנה כולל קומת השימור יתנשא ל - 9 קומות, כולל 16 יח"ד מתוכן 3 יח"ד קטנות. גובה הבינוי 8 קומות + קומת קרקע ו2- קומות תת קרקעיות לטובת מרתף חנייה.
התפרסמו 10 תגובות לכתבה.
 • מה ההיסטוריה של הבניין לשימור? למה הוא משומר? יופי של כתבה שלא אומרת כלום.
  הגב 23.04.24 20:06
 • חחחחחחחחחחחחחחחחחח.
  23.04.24 20:49
 • שיחקו שם קלפים עד אור הבוקר
  23.04.24 23:46
 • חחח. בדיוק כך
  הגב 23.04.24 20:27
 • ההההה גם בשקל לא אקנהההההה
  הגב 24.04.24 13:15
 • זה דבר חדש שצץ בשנים האחרונות. כל בניין שרוצים לבנות פתאום יש בו בית לשימור... מה השימור מה ההיסטוריה אפחד לא יודע!
  הגב 24.04.24 21:35
 • נראה לכם שרחוב שבזי ממש אבל ממש מתאים להכיל בניין של 8 קומות....מה עם כל התנועה והחניה באזור? והפקק בבוקר כשכולם יוצאים?
  הגב 24.04.24 22:26
 • לא מעניין שאין לאן לזוז בעיר הזאת, רואים רק איך להרוויח כסף
  הגב 25.04.24 11:14
 • דפקו את הרחוב
  הגב 25.04.24 20:46
 • למה רק 8 קומות 80 קומות
  הגב 01.05.24 18:57
 • אורח

אשדר חברה לבנייה ואקרו נדל"ן ייזום זכו במכרז לבניית 412 יחידות דיור על מגרש הכדורגל הישן של מכבי יפו. התוכנית האזורית המורחבת כוללת כ-1,579 יחידות דיור למגורים בתמהיל דיור מגוון, כולל כ-120 יחידות לדיור מיוחד ודירות קטנות ודירות להשכרה.

מערכת האתר | | תגובות: 0


רשות מקרקעי ישראל הכריזה על 'אשדר חברה לבנייה בע"מ, אקרו נדל"ן ייזום בע"מ' כזוכה במכרז למתחם אחד לבניית 412 יחידות דיור בבנייה רוויה בתל-אביב יפו. המכרז, שמספרו תא/159/2023, נערך במרחב תל אביב והצליח בשיווק קרקע למגורים בתל אביב יפו.


הזוכה במכרז ישלם לרשות מקרקעי ישראל ולעיריית תל אביב יפו סכום של 378,476 מיליון שקלים עבור המתחם. למכרז הוגשו ארבע הצעות. המתחם ששווק במכרז בשטח של כ-5.7 דונם מיועד למגורים בבנייה רוויה כחלק מתוכנית 'מכבי יפו' בתל אביב יפו, המתפרשת על כ-161 דונם ושוכנת בין הרחובות באר שבע, היינריך היינה, נחל עוז, נחל שורק, נס לגויים ורחוב עזה.

התוכנית כוללת כ-1,579 יחידות דיור למגורים בתמהיל דיור מגוון, כולל כ-120 יחידות לדיור מיוחד ודירות קטנות ודירות להשכרה. תשתית דרכים, שבילי הליכה ואופניים וצירים ירוקים יוצרים רצף עירוני וחיבוריות בין השכונה לסביבה הקיימת ולמגרש הכדורגל של 'מכבי יפו'. לאורך הרחובות היינריך היינה ונס לגויים מרוכזים שטחי ציבור בנויים ופתוחים, צירים מסחריים ושבילי אופניים.

לצד המגורים, השכונה כוללת מוסדות ומבני ציבור (כ-31 דונם), תשתית דרכים (כ-60 דונם), שטחים פתוחים (כ-27 דונם) ותחבורה ומבני ציבור (כ-161 דונם). תוצאות המכרז מתפרסמות באתר הרשות.צילומים:אלבטרוס צילומי אווירהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

החל השלב הראשון של הריסת מתחם השחף - דואני ביבנה במתחם ייהרסו 4 בניינים בהם מתגוררות 64 משפחות ובמקומם ייבנו 3 מגדלי יוקרה בגובה 25 קומות, סה"כ 273 דירות... מצורף סרטון

מערכת האתר | | תגובות: 6


השבוע החל שלב היסטורי נוסף בהתחדשות עירונית ביבנה כאשר טרקטורים עלו על שטחי הגינות של מתחם רחוב השחף הנושק לפארק הנחל ורחוב דואני כאשר רוב הדיירים כבר פונו מהבניינים והחלה בנוסף לטרקטורים עקירת חלונות ומרפסות של הבניינים הישנים.

על פי התוכנית ייהרסו 4 הבניינים ברחוב השחף שמספרם 7,5,3,1 ובמקומם ייבנו 3 מגדלי דירות של 24 קומות על גבי קומה מסחרית.

בנוסף, במתחם ייבנו 2 כיתות גן.

כיום במתחם מתגוררות 64 משפחות בדירה בגודל ממוצע של 70 מ"ר.

בתוכנית החדשה המתחם יכיל 273 יחידות דיור בשטח ממוצע של כל דירה 105 מ"ר.


על תוכניות הבנייה במתחם

המתחם הקרוי "אלומה" נבנה על ידי החברות אלמוגים ו-W GROUP

אלומה הינו מתחם המתוכנן בשיטת עירוב שימושים וכולל מגורים, מסחר ומשרדים.

מתחם אלומה, שתוכנן ועוצב כקומפלקס מגורים אורבני, חדשני ומרהיב כולל 3 מגדלי יוקרה בגובה 25 קומות, סה"כ 273 דירות מרווחות בנות 4 ו-5 חדרים, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים, לצד מגוון חנויות נוחות, בתי קפה ומסעדות ממש מתחת לבית, בקומת המסחר הפתוחה לשדרות דואני.

סרטון צילום שחף יבנה:

הדמייה צילום: kesem3d

התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • תשכחו מאפשרות נהיגה וחניה ביבנה
  הגב 19.04.24 07:50
 • כל הכבוד על הביצוע. מקווה שיהיו מספיק חניות לדיירים וגם לקונים שיגיעו למקום לערוך קניות.
  הגב 19.04.24 08:54
 • סוף סוף קורה שינוי בשכונות הוותיקות רק במדינה שלנו האזרחים לא מוכנים לנסוע בתחבורה ציבורית ולהתלונן למה אין חנייה
  הגב 19.04.24 10:54
 • מישהוא חשב על בעיות התחבורה לפני שאישר לבנות את המגדלים האלה
  הגב 19.04.24 15:39
 • השיווק של פרויקט הבית בנעמי שמר בשכונת נאות שמיר התחיל לפרטים 0502272211 יואב
  הגב 19.04.24 16:31
 • אחלה. נהדר.
  הגב 21.04.24 09:26
 • אורח
עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל