קו 83 מתל אביב-יפו לראשל"צ:
ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות הרב ניסנבאום/ הקוממיות, יפנה ימינה לרחוב הקוממיות, שמאלה לרחוב השייטת, שמאלה לדרך מנחם בגין, ימינה לרחוב חיל התותחנים וימשיך על פי המסלול המקורי.- תחנות מבוטלות זמנית: דרך מנחם בגין - מרכז הספורט, דרך מנחם בגין/ כורש.
קו 15 מבת ים (מרכז הספורט) לראשל"צ:
ייצא זמנית מתחנת חיל התותחנים/ אחי חץ בראשל"צ (תחנה 36093 – התחנה השנייה במסלול הקו) וימשיך על פי המסלול המקורי.- תחנה מבוטלת זמנית: תחנת המוצא המקורית בדרך בגין – מרכז הספורט בת ים (תחנה 30018).
קו 15 מראשל"צ לבת ים (מרכז הספורט):
ייסע על פי המסלול המקורי עד תחנת חיל התותחנים/ חיל השריון (תחנה 34798) ויסיים את מסלול נסיעתו.- תחנות מבוטלות זמנית: דרך מנחם בגין/ חיל התותחנים (תחנה 36094), דרך בגין - מרכז הספורט בת ים (תחנה 30018).
קו 83 מראשל"צ לתל אביב:
ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות חיל התותחנים/ דרך מנחם בגין, יפנה שמאלה לדרך מנחם בגין, ימינה בכיכר, ימשיך ישר לרחוב הנביאים, יפנה ימינה לרחוב החרושת, שמאלה לרחוב הרב ניסנבאום וימשיך על פי המסלול המקורי.- תחנות מבוטלות זמנית: דרך מנחם בגין/ חיל התותחנים (תחנה 36094), דרך בגין - מרכז הספורט בת ים (תחנה 30018), הרב ניסנבאום/ הקוממיות (תחנה 36118), הרב ניסנבאום/ העמל (תחנה 36134), הרב ניסנבאום/ הרב מיימון (תחנה 36136), הרב ניסנבאום/ כ"ט בנובמבר (תחנה 33082).
קו 83 מתל אביב-יפו לראשל"צ:
ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות הרצל/ רוטשילד, ימשיך ישר ברחוב הרצל, יפנה שמאלה לרחוב ירושלים, ימינה לרחוב בלפור וימשיך על פי המסלול המקורי.- תחנות מבוטלות זמנית: רוטשילד/ ארלוזורוב, בלפור/ ירושלים.
קו 87 מחניון חולון לאזור:
ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות רוטשילד/ הרצל, יפנה ימינה לרחוב הרצל, שמאלה לשדרות העצמאות, ימינה לרחוב הרב עוזיאל וימשיך על פי המסלול המקורי.- תחנות מבוטלות זמנית: רוטשילד/ ארלוזורוב, רוטשילד/ בלפור, שדרות העצמאות/ רוטשילד.
קו 88 מתל אביב-יפו (מסוף כרמלית) לחולון:
ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות הרצל/ רוטשילד, ימשיך ישר ברחוב הרצל, יפנה שמאלה לשדרות העצמאות, ימינה לרחוב ירושלים וימשיך על פי המסלול המקורי.- תחנה מבוטלת זמנית: רוטשילד/ ארלוזורוב, רוטשילד/ בלפור, שדרות העצמאות/ רוטשילד.
יום חמישי 24/10/19
החל מהשעה 22:00 ועד 05:00 למחרת ייחסם לתנועה רחוב רוטשילד, בקטע: בלפור - הרצל, בכיוון הנסיעה למערב.
קו 87 מאזור לחניון חולון:
ייסע על פי המסלול המקורי עד צומת הרחובות ירושלים/ בלפור, ימשיך ישר ברחוב ירושלים, יפנה ימינה לרחוב הרצל, שמאלה לרחוב רוטשילד וימשיך על פי המסלול המקורי.- תחנה מבוטלת זמנית: רוטשילד/ בלפור.