הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים
מי ראה? תושבת בת ים יצאה עם כלבתה מהבית לפני שבוע ולא שבה
ראש עירית מנהטן יבקר בבת-ים ללמוד על הישגי העיר בתחומי הפיתוח הכלכלי, סגירת הגרעון, ניהול הקורונה, והמלחמה בשחיתות שמוביל הנהלת העיר הנוכחית.
נחשפה תחנת מעבר אשפה פיראטית שפעלה בגבול ראשון לציון- בת ים. המשטרה החרימה שופלים, משאיות ומלגזות

כחלק מקידום התחבורה הציבורית בבת ים יחלו עבודות ליצירת נתיבי תחבורה ציבורית ברחובות הקוממיות ויצחק שדה

יצירת נתיבי התחבורה הציבורית היא חלק מתוכנית המיליון של משרד התחבורה שהוצגה בקיץ האחרון במסגרתה יוקמו 120 ק"מ של נתיבי העדפה לתחבורה ציבורית ברחבי הארץ.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 6


במהלך החודש הקרוב משרד התחבורה יחל בעבודות להרחבת נתיבי התחבורה הציבורית ברחבי ישראל. בין הערים שיקחו חלק בפרוייקט, העיר בת ים.

על פי התוכניות ברחוב הקוממיות ויצחק שדה יבוצעו עבודות לצביעת הנתיבים אשר יתנו עדיפות לתחבורה הציבורית. התוכנית מתבצעת כחלק ממהפכת התחבורה הציבורית אותה מוביל משרד התחבורה. בחודש יוני האחרון הציג המשרד את תוכנית המיליון - התוכנית לצמצום השימוש ברכב הפרטי ותמרוץ התניידות בתחבורה הציבורית המבוססת על הורדת מיליון נסיעות ברכב פרטי ביום, המהוות 5% מסך הנסיעות ברכב הפרטי ביום. על הובלת הפרוייקט ליצירת נתיבי התחבורה הציבורית אחראית נתיבי איילון במסגרת הרשת המטרופולינית מהיר לעיר.

בין הבשורות המרכזיות בתוכנית: שיפור מערך התחבורה הציבורית שכולל הקמת 120 ק"מ של נתיבי העדפה לתחבורה ציבורית (נת"צים ונר"תים) בכל רחבי הארץ, אשר יאכפו לראשונה על ידי יחידה לאכיפה בנתיבים יעודיים בין-עירוניים.
התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בת ים נהיה הכל פקקים אחרי מה שעשו תחבורה ציבורית. בלי חוכמה עשו הכל.
  הגב 09.11.22 18:44
 • אורח
  למה להרוס את בת ים פה זה לא תל אביב
  הגב 10.11.22 09:38
 • אורח
  חבורה של מטומטמים שיקח להם 10 שנים.קודם מגדלים ונראה מה יהיה.בנתיים שעתיים לעבודה
  הגב 10.11.22 10:34
 • אורח
  הרסו את העיר עם המגדלים...
  הגב 10.11.22 15:03
 • אורח
  המטרה היא לחלוב את נהגי הרכבים הפרטיים ע"י המצלמות שיוצבו לאורך הנתצים
  הגב 10.11.22 16:43
 • אורח
  שאנשים יפסיקו להציף את העיר ברכבים פרטיים! בת ים היא עיר קטנה וצפופה, ויהיו בה בעתיד עוד פחות נתיבים. מי שרוצה להסתמך אך ורק על רכב פרטי, שיתחיל לחפש אופציות בערי רפאים מרוחקות בפריפריה שם אנשים יורדים מהדירה ועולים ישר לרכב ואין כלום מסביב ובשביל כל יציאה צריך להתנייד ברכב
  הגב 10.11.22 18:10
 • אורח

מי ראה? תושבת בת ים יצאה עם כלבתה מהבית לפני שבוע ולא שבה

כל היודע דבר על מקום הימצאה מתבקש לפנות למוקד 100 של משטרת ישראל

אבי בר | | תגובות: 1


משטרת ישראל מבקשת את עזרת הציבור בחיפושיה אחר הנעדרת מלי מזור בת 66 מבת ים.


הנעדרת יצאה מביתה שברח' אנה פרנק בבת-ים בתאריך 29/11/22 בשעות הבוקר עם כלבה בהירה גדולה העונה לשם גריידי, ומאז לא שבה.


תיאורה: גובה 165 ס"מ, מבנה גוף בינוני רזה, שיער בהיר עם גוונים, עיניים כחולות, מרכיבה משקפיים. לא ידוע תיאור לבושה בעת היעדרה.


כל היודע דבר על מקום הימצאה מתבקש לפנות למוקד 100 של משטרת ישראל או לתחנת משטרת בת ים בטל' 03-5555222/211.


מצ"ב תמונות הנעדרת וכלבתה.
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אולי מאפיה רוסית חטפה אותה
  הגב 06.12.22 08:22
 • אורח

ראש עירית מנהטן יבקר בבת-ים ללמוד על הישגי העיר בתחומי הפיתוח הכלכלי, סגירת הגרעון, ניהול הקורונה, והמלחמה בשחיתות שמוביל הנהלת העיר הנוכחית.

הביקור המתוכנן, בו ייתכן וישתתף גם שגריר ארה״ב בישראל ונציג מהממשלה בארץ, מגיע לאחר שמארק לוין נשיא רובע מנהטן בניו יורק הזמין את ברוט ובכירי העיר לביקור בניו יורק במסגרת החתימה על ההסכם ערים תאומות

אבי בר | | תגובות: 2
קרדיט: שחר עזרןביקור היסטורי צפוי בבת-ים השבוע: נשיא רובע מנהטן בניו יורק, מארק לוין, צפוי לעמוד בראש משלחת שתגיע לביקור בן כמה ימים בעיר בת-ים. הסיבה: לוין חתם עם ראש העיר צביקה ברוט על הסכם ערים תאומות עם בת-ים בקיץ האחרון, וכעת מגיעה המשלחת ללמוד לבקשתם על הישגי העיר בתחומי הפיתוח הכלכלי, סגירת הגרעון, ניהול הקורונה, והמלחמה בשחיתות שמוביל הנהלת העיר הנוכחית. בנוסף, מבקשים האורחים להכיר את המהפכות שבוצעו בתחומי החינוך, התרבות, איכות הסביבה ומדיניות ההתחדשות העירונית בבת-ים.


הביקור המתוכנן, בו ייתכן וישתתף גם שגריר ארה״ב בישראל ונציג מהממשלה בארץ, מגיע לאחר שלוין הזמין את ברוט ובכירי העיר לביקור בניו יורק במסגרת החתימה על ההסכם - דבר יוקרתי הנחשב להישג משמעותי עבור ברוט והנהלת העיר. מנהטן, יש לציין, לא נוהגת לחתום על הסכמים שכאלה, ומלבד העיר בת-ים מישראל יש רק עיר אחת נוספת- סיאול, בירת דרום קוריאה - שזכתה בעבר לכבוד הזה.


במהלך טקס החתימה שהיה לפני חצי שנה סיכמו שני ראשי הערים שההסכם לא יישאר טקס סמלי בלבד - אלא יכלול גם שיתוף פעולה בין הערים בשורת נושאים, בהם חינוך, פיתוח כלכלי, איכות הסביבה, והתחדשות עירונית. בעקבות ההסכם כבר ישנם משקיעים חדשים מעוניינים להגיע ולהשקיע בבת-ים, והנהלת העיר אף גייסה תרומות לעיר בהיקפים גדולים.


במסגרת הביקור יקיים לוין מפגש עם ראש העיר צביקה ברוט, דיון עם הנהלת העיר בחדר הישיבות, ולאחר מכן סיורים במוסדות חינוך ובאתרים שונים בבת-ים.


בנוסף, יחנוך האורח את פארק מנהטן, שהינו הספורטק החדש שמוקם בימים אלה בדרום העיר. ברוט ציין כי ״מדובר בביקור מרגש ובעדות נוספת למהפכה שעוברת בת-ים. גם בערים חשובות כמו מנהטן מעריכים את הקפיצה שעתה העיר בכל מה שקשור לפיתוח כלכלי, ניהול מקצועי ושקיפות, והגדלת ההשקעה בתושבים בכל התחומים. יש לנו הרבה מה ללמוד מהם כדי להמשיך ולשפר בשנים הבאות, ולשמחתי גם הם מבקשים ללמוד מאיתנו בתחומים רבים״.


התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ש תבוא תראה הליכלוך ופשע
  הגב 05.12.22 08:35
 • אורח
  מה ילמד אותו ? איך לכבות את האורות ברחובות, איך להקטין את הכבישים ולהוסיף למצוקת החנייה, לא לנקות את העיר בכלל ולחסוך על חשבון איכות החיים של התושבים, לתת תקציבים למי שלא נושא בעול התשלומים, ארנונה הכי יקרה בארץ שברוט הבטיח לבדוק שוב ולא עשה כלום, מה עוד תלמד אותו? להביא את אנשי שלומך שלא עושים כלום ומקבלים תפקידים ושכר גבוה, תתפטר ומהר...,.
  הגב 05.12.22 11:46
 • אורח

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

נחשפה תחנת מעבר אשפה פיראטית שפעלה בגבול ראשון לציון- בת ים. המשטרה החרימה שופלים, משאיות ומלגזות

התחנה הפיראטית עבדה ללא רישיון עסק ובניגוד לחוק שמירת הניקיון. והמשטרה הירוקה של המשרד להגנת הסביבה פתחה בחקירה פלילית.

מערכת האתר | | תגובות: 5
צילום המשטרה הירוקה


ממשיכים לפעול כנגד תחנות המעבר הפיראטיות: המשטרה הירוקה של המשרד להגנת הסביבה ביצעה פעולת אכיפה ממוקדת כנגד עברייני פסולת בתחנה פיראטית ליד בת ים; מספר חשודים נחקרו במקום, ונתפסו כלי עבודה ששימשו לביצוע העבירות

צוות האכיפה של המשטרה הירוקה מחוז תל אביב במשרד להגנת הסביבה, בשיתוף משטרת ישראל, פרקליטות אזרחית מחוז תל אביב, ושיטור עירוני בת ים, ביצע פעולת אכיפה ממוקדת כנגד תחנת מעבר לפסולת בניין שפעלה באופן לא חוקי. זאת, בתום חקירה סמויה שכללה איסוף ראיות ומעקב אחרי פעילות התחנה במשך מספר חודשים.

התחנה הפיראטית הממוקמת בגבול שבין בת ים לראשון לציון, עבדה ללא רישיון עסק ובניגוד לחוק שמירת הניקיון. במקום נמצאו כלי צמ"ה (ציוד מכני הנדסי) שכללו בין היתר שופלים, משאיות ומלגזות שנתפסו לפי צווי בית משפט. במסגרת הפעילות, נחקרו מספר חשודים במקום, ובעלי העסק זומן לחקירת המשך. כמו כן, נתפסו במקום גם כלים נוספים ששימשו לביצוע העבירות, והמשטרה הירוקה של המשרד להגנת הסביבה פתחה בחקירה פלילית.

המשטרה הירוקה של המשרד להגנת הסביבה פועלת באופן שוטף במטרה למגר את תופעת השלכת הפסולת והקמתן של תחנות מעבר לא חוקיות בכל רחבי הארץ באמצעות כל הכלים העומדים לרשותם, בין היתר בביצוע חקירות סמויות ופעולות אכיפה כנגד העבריינים בשיתוף פעולה עם הרשויות השונות.
התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  תפסתם את אותה תחנה פעמיים😂😂😂😂כמה חלמאים אתם
  הגב 04.12.22 21:41
 • אורח
  מעניין איזה עונש יקבלו מהרשויות לאחר תשלום שלמונים לכל מיני מעכרים בעיריות
  הגב 04.12.22 22:06
 • אורח
  עבודות שירות: להוריד הזבל בבית במשך שבועיים
  04.12.22 22:51
 • אורח
  בתי משפט ופרקליטות ממש הזויים !!
  הגב 04.12.22 23:38
 • אורח
  תחנות לאיסוף פסולת בניין יש עשרות בגוש דן , תחנות חוקיות ומאושרות יש רק שניים , לאן מצפים שכל הפסולת בניין תגיע אים לא מאשרים לתת לקבלנים לעבוד בצורה חוקית ?
  הגב 05.12.22 01:01
 • אורח

בימים שני עד חמישי 5-8.12 ייצא לדרך מבצע "צמה של עוצמה"-תרומות שיער לחולות סרטן בו לוקחות חלק 5 מספרות מבת ים. רשימת המספרות בכתבה

שימו לב: ניתן לתרום שיער מ30 ס"מ ומעלה. ניתן לתרום שיער צבוע, שיער שעבר החלקה שאינה כימית או שיער שעבר החלקה כימית ועברו 3 שנים מאז ההחלקה. לא ניתן לתרום ראסטות.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


עמותת זיכרון מנחם מקיימת זאת השנה ה11 את מבצע "צמה של עוצמה"

עמותת זכרון מנחם, בשיתוף מותג השיער פנטן יקיימו בימים שני עד חמישי 5-8.12.22 את מבצע תרומות השיער למען חולות הסרטן "צמה של עוצמה". למי שאינו מכיר מדובר על פרוייקט במסגרתו נאספות תרומות שיער מהן מכינים בעמותה פאות לנשים אשר מתמודדות עם מחלת הסרטן. הפרוייקט המשותף מתקיים זו השנה ה11 בשיתוף מעל 450 מספרות ברחבי הארץ שיעניקו תספורת חינם לתורמות במסגרת המיזם צמה של עוצמה.


שימו לב

ניתן לתרום שיער מ30 ס"מ ומעלה.

ניתן לתרום שיער צבוע, שיער שעבר החלקה שאינה כימית או שיער שעבר החלקה כימית ועברו 3 שנים מאז ההחלקה.

לא ניתן לתרום ראסטות.


בבת ים פועלות 5 מספרות אליהן ניתן להגיע במהלך השבוע ולתרום את השיער, הן יעבירו את התרומה לעמותת מנחם.


להלן רשימת המספרות בבת ים:


מספרת יורם

רוטשילד 17 בת ים

טל: 052-2800299

סוג השרות: גזירת קו ישר

מידע נוסף: סגור בימי שנימספרת מושיקו עיצוב שער

דניאל 70 בת ים

טל: 050-8244034

סוג השרות: גזירת קו ישר

מידע נוסף: בנוסף 20% הנחה על מוצרי המדף ועל החלקה/ סלסול וכד' ביום התספורת.

ימי שלישי פתוח עד 16:00מספרת סימו ואיציק

בלפור 59 בת ים

טל: 050-7298044 / 052-8586464

סוג השרות: תספורת בקו ישר חינםמספרת שוש ושלום מרכז היופי

החשמונאים 43 בת ים

טל: 03-6594640

סוג השרות: תספורת בקו ישר חינם


מספרת שרון רפאלי

קרן היסוד 20 בת ים

טל: 03-5543666

סוג השרות: תספורת בקו ישר חינם


לפרטים מלאים אתר זכרון מנחם

https://zichron.org/annual-hair-donation-campaign/

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

נתפס "על חם" גנב רכב בבת ים

החשוד, תושב שטחים, בן 24 ללא אישורי שהייה וללא רישיון נהיגה, נעצר לחקירה.

אבי בר | | תגובות: 2


המשטרה עצרה בשבת לפנות בוקר תושב שטחים "על חם" בתוך רכב שגנב זמן קצר קודם לכן מבת-ים.


בסוף השבוע התקבל דיווח מחברת איתור על גניבת רכב מרח' האורגים בבת-ים הנמצא בתנועה. שוטרי הסיור בסיוע צוות יס"מ ת"א וצוותי בילוש החלו בביצוע חסימות בצמתים וכעבור זמן קצר אותר ונעצר הרכב הבורח בכביש 20 סמוך למחלף דוב הוז כשהחשוד בתוך הרכב.


החשוד, תושב שטחים, בן 24 ללא אישורי שהייה וללא רישיון נהיגה, נעצר לחקירה. מעצרו הוארך עד היום בבית המשפט והיום תבקש המשטרה להאריך את מעצרו בשנית.


מצ"ב תיעוד. קרדיט: דוברות המשטרה.

התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  רק בן גביר יחליט על העונש
  הגב 04.12.22 10:10
 • אורח
  חחחח מה רע לו בכלא? אוכל טוב מקלחת חמה בחורות שמסרסרים לו נוו מה
  הגב 04.12.22 19:22
 • אורח

בשנת 2022 כ5% מהעולים החדשים נקלטו בראשון לציון ובת ים

הערים הקולטות ביותר מיום העלייה אשתקד היא נתניה שקלטה 22% מעולים החדשים, אחריה חיפה שקלטה 11% מהעולים החדשים, ואז תל אביב-יפו עם 10%. כ-7% מהעולים החדשים התיישבו בירושלים בירת ישראל, בת ים קלטה 5% מהעולים החדשים, ואשדוד וראשון לציון שקלטו אחוז עולים זהה - 4% מהעולים החדשים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 16
צילום: נגה מלסה מתוך אתר משרד הקליטה


לרגל יום העלייה הנערך היום, יום חמישי, ז׳ בכסלו תשפ״ב, 1 בדצמבר 2022, אשר נדחה לתאריך הנ״ל בעקבות הבחירות לכנסת, תכנן משרד העלייה והקליטה שלל אירועים המהווים הצדעה לעלייה ולתרומה הלאומית של העולים לחברה, לכלכלה, רפואה, לביטחון ועוד.המשרד ממשיך גם בימים אלה לקלוט עולים מרחבי העולם, בין היתר מאוקראינה ורוסיה במסגרת מבצע "עולים הביתה", שהחל עם פרוץ המלחמה בחודש פברואר.

בימים אלה חצה המשרד את רף 70 אלף העולים מיום העלייה אשתקד, ועובדי משרד העלייה והקליטה ממשיכים לקלוט כל יום בממוצע כ-300 עולים.

לרגל יום העלייה, מפרסם משרד העלייה והקליטה נתונים חשובים על העלייה לישראל:

בעשור האחרון התגייסו לצה"ל למעלה מ-22 אלף עולים, מתוכם כ-15 אלף מוגדרים חיילים בודדים אשר מסתייעים במשרד העלייה והקליטה במהלך שירותם. כמו כן, צה"ל מסייע להם במגוון תחומים בשל היותם חיילים בודדים.


מערכת החינוך הישראלית התחזקה ב-11,537 מורים עולים חדשים שהדריכו מאות אלפי תלמידים בישראל בעשור האחרון, כאשר 413 עולים מתוכם הם מורים לאנגלית.


הערים הקולטות ביותר מיום העלייה אשתקד היא נתניה שקלטה 22% מעולים החדשים, אחריה חיפה שקלטה 11% מהעולים החדשים, ואז תל אביב-יפו עם 10%. כ-7% מהעולים החדשים התיישבו בירושלים בירת ישראל, בת ים קלטה 5% מהעולים החדשים, ואשדוד וראשון לציון שקלטו אחוז עולים זהה - 4% מהעולים החדשים.


בשנה האחרונה, במסגרת מבצע ״עולים הביתה״ בהובלת שרת העלייה והקליטה פנינה תמנו שטה, עלו ארצה כ-60 אלף עולים חדשים מאוקראינה, רוסיה ובלארוס. העולים החדשים במסגרת המבצע נפרסו ברחבי הארץ, והתיישבו בערים שונות ומגוונות. מרבית העולים בחרו להתיישב בחיפה אשר קלטה למעלה מ-6,300 עולים חדשים. לאחריה, הערים הקולטות ביותר הן תל אביב-יפו ונתניה.


כמו כן, במסגרת מבצע "צור ישראל" להעלאת שארית יהודי אתיופיה, עלו ארצה מיום העלייה אשתקד עד יום העלייה הנוכחי כ-1,550 עולים חדשים מאתיופיה מתוקף החלטות הממשלה שהובילה שרת העלייה והקליטה פנינה תמנו שטה בממשלות האחרונות. בסך הכל, עלו מאתיופיה בעשור האחרון כ-8,000 עולים.
התפרסמו 16 תגובות לכתבה.
 • אורח
  זבל נקלט בעיר בת ים. איפה שהולכים רואים רק את הרוסים וכל הזבל מהסביבה העיר גמורה והרוסה. כל הצעירים בורחים מהעיר וחבל. פשוט בת ים זו רוסיה הקטנה
  הגב 01.12.22 16:06
 • אורח
  יששששש, איזה יופי!!! בקושי שומעים את השפה העברית בבת-ים, רק רוסית. במקום המרוקו רואים לבן בעיניים. כמובן שרובם המוחלט לא יהודים אבל למי אכפת? יש מספיק כנסיות ביפו השכנה. כל הכבוד למדינת ישראל על מדיניות ההגירה המוצלחת(כי עולים זה לא)השלב הבא זה להעניק אזרחות ישראלית לכל מי שחפץ בה, אוקראינים, גרוזינים, מולדוביים ישמחו להגיע לפה בכמויות, לתת אזרחות לכולם! ביי ביי מדינה יהודית, שלום מדינת כל אזרחיה. כי לא חשובה האיכות, חשובה הכמות.
  הגב 01.12.22 17:14
 • אורח
  ממתינים לבן גביר בקוצר רוח לבטל את סעיף הנכד וישראל תחזור לקדמותה
  01.12.22 17:21
 • אורח
  ממש לא, בן גביר לא יעזור פה, ישראל זקוקה לכח עבודה כי כח עבודה ואנשים זה מה שמניע את הכלכלה פה וגם מאזן את הדמוגרפיה מול הערבים. מה גם שהרבה צעירים יהודים חילונים עוזבים כי הכל בארץ ממש יקר. ככה שכל מי שבא, ברוך הבא! היהדות כבר לא רלוונטית.
  הגב 01.12.22 17:57
 • אורח
  קיבינימט כל העולים שבאים להיות נטל ולקבל קיצבאות והטבות בלי סוף. בת ים נהפכה לרוסיה כל הזקנים הנכים והזבל מרוסיה חנקו את העיר. הם שונאים אותנו ולא יהודים למה נותנים להם לבוא לכאן? לא שומעים עברית רק רוסית ממש נורא
  הגב 01.12.22 18:24
 • אורח
  למה? ומי יעבוד בכל עבודות הכפיים? מי? כל העבודות השחורות והקשות שבמקרה הטוב מקבלים שכר שעתי של כמה שקלים מעל שכר המינימום המקובל. כמה שיותר עובדים, ככה זה יותר משתלם מבחינה כלכלית למדינה. בני אדם מניעים את גלגלי הכלכלה.
  01.12.22 18:45
 • אורח
  את העודות השחורות יכולים לבצע שחורים כמו מרוקאים ואתיופים. הכי טוב אבל, שיסגרו את המשטרה ואת ארגוני הביון, וישלחו את השוטרים, סוכני השב״כ וסוכני המוסד לשעבר, לעבוד בניקיון, פינוי אשפה, בניין וסיעוד.
  02.12.22 11:34
 • אורח
  הגיע הזמן לספח את העיר לאוקראינה וכך היא תהיה העיר הראשונה שלא כובשה תחת רוסיה ופוטין מאוד יפחד להגיע לישראל
  02.12.22 21:01
 • אורח
  למה העיר מוזנחת מגעילה ומטונפת מר קינסטליך כשלון???
  הגב 01.12.22 19:29
 • אורח
  אחד הגרועים שהיו בעיר הזאת
  01.12.22 19:32
 • אורח
  לא ציינו את ההגירה השלילית מראשון לציון ובגדול.
  הגב 01.12.22 20:12
 • אורח
  שימשיכו להביא עוד ועוד עולים ואנחנו נצטרך לשלם על בית על שכירות על חינוך על רופאה והם פשוט יבואו ויקבלו הכל בחינם. וחלקם הגדול גם לא יעשה צבא. המדינה צריכה קודם לדאוג לאזרחים שכבר בישראל ורק אחכ להביא עולים
  הגב 01.12.22 21:54
 • אורח
  אני קורא לכולם, להתאחד, לחפש ולהשמיד כל איש תקשורת עד שלא יישאר אפילו חלקיק של חלקיק של איש תקשורת. נכון שזה יגרום לכך שגם לא תראו חדשות וגם לא יהיה מה לראות בטלווייה בכלל, אבל מה אכפת לי ? העיקר אני אהיה מרוצה מזה שסוף סוף לא שומעים בעיקר חדשות רעות ושאט אט כולם ישכחו מחוקים ושלטון וכל אחד יעשה אך ורק מה שבא לו. התקשורת, היא ורק היא, אשמה בהכל כולל הכל : פיגועים, חוקים, שלטון, יוקר מחיה...
  הגב 02.12.22 11:36
 • אורח
  כמה. מהם יהודים
  הגב 03.12.22 15:03
 • אורח
  22% בקושי, אבל למי אכפת? כמה שיותר מהגרים, ככה יותר טוב למדינה הלא יהודית
  03.12.22 20:43
 • אורח
  בקושי אחוז הם עלו בטענה כי "סבא יהודי" במבטא שבא לדחוף אותם לאלף עזאזלים
  03.12.22 23:28
 • אורח

התחזית לסופ"ש: בהיר עד מעונן חלקית ללא שינוי בטמפרטורות - התחזית המלאה בערים ראשון לציון, חולון, בת ים, רחובות ויבנה בכתבה

הטמפרטורות ינועו בין 12 מעלות בלילה ל24 ביום

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


יום חמישי 1.12

לרוב בהיר עם עלייה קלה בטמפרטורות. הלילה: בהיר בדרך כלל.


יום שישי 2.12

לרוב בהיר, ללא שינוי ניכר בטמפרטורות, אשר תהיינה רגילות לעונה.


יום שבת 3.12

מעונן חלקית עד מעונן בעננות בגובה רב, ללא שינוי ניכר בטמפרטורות.


יום ראשון 4.12

מעונן חלקית עד בהיר, ללא שינוי ניכר בטמפרטורות.


הטמפרטורות הצפויות


יום שישי 2.12יום שבת 3.12ראשון 4.12שני 5.12
יבנה12-2414-2412-2212-21
בת ים12-2413-2413-2212-21
חולון11-2413-2413-2311-22
ראשון לציון11-2413-2413-2311-22
רחובות12-2413-2413-2311-22התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אני קורא לכולם, להתאחד, לחפש ולהשמיד כל איש תקשורת עד שלא יישאר אפילו חלקיק של חלקיק של איש תקשורת. נכון שזה יגרום לכך שגם לא תראו חדשות וגם לא יהיה מה לראות בטלווייה בכלל, אבל מה אכפת לי ? העיקר אני אהיה מרוצה מזה שסוף סוף לא שומעים בעיקר חדשות רעות ושאט אט כולם ישכחו מחוקים ושלטון וכל אחד יעשה אך ורק מה שבא לו. התקשורת, היא ורק היא, אשמה בהכל כולל הכל : פיגועים, חוקים, שלטון, יוקר מחיה...
  הגב 02.12.22 11:36
 • אורח

לוחם מג"ב ותושב בת ים סמ"ר אביאור כהן אשר חיסל מחבל חמוש במהלך קרב ממרחק 7 מ' ולאחר שנה חיסל מחבל אשר דקר לוחמת מג"ב ואת אביאור וזכה על כך בעיטור המופת, הוזמן ללשכת ראש העיר לקבל תעודת הוקרה מצביקה ברוט

האמא של אביאור היא מורה בבית הספר אורט מלטון בבת-ים

אבי בר | | תגובות: 6ראש העיר בת-ים צביקה ברוט העניק תעודת הוקרה לסמ"ר אביאור כהן, תושב העיר אשר נטרל פעמיים מחבלים שניסו לבצע פיגועים בירושלים.


סמ"ר אביאור כהן זכה בעיטור המופת של שלחם בגבורה והציל חיי אדם בעודו פצוע מדקירות קשות בגופו.


אתמול הזמין ראש העיר את אביאור ללשכתו, על מנת להעניק לו תעודת הוקרה בשם העיר בת-ים כולה על גבורתו שהצילה חיי אדם.


ברוט הוסיף: "כבוד גדול לעיר בת-ים על גבורתו של סמ"ר אביאור כהן, שהציל חיי אדם כשהוא פצוע, אנו מצדיעים גם לאמא של אביאור, מורה בבית הספר אורט מלטון בבת-ים, על החינוך הנפלא שהוליד לנו גיבור מקומי אמיתי."

צילום מסך ערוץ 12

האירוע הראשון

שבוע לאחר סיום הטירונות, בחודש צמבר 2020, אביאור הוצב בסיור בירושלים, נשמעו יריות בסימטאות העיר העתיקה, התברר כי מחבל חמוש החל בירי, אביאור רץ למקור הירי ומצא עצמו מול המחבל פנים אל פנים במרחק 7 מ'. המחבל החל לירות ראשון לעבר אביאוראך לא פוגע, אביאור מתעשת יורה ומחסל את המחבל.


האירוע השני

לאחר שנה אביאור ולוחמת מג"ב מסיירים בעתיקה, מחבל מגיח ודוקר את אביאור ומתחיל לדקור את הלוחמת. אביאור למרות פציעתו מצליח לתפוס זווית ירי בלי לסכן את הלוחמת \, פותח באש, מחסל את המחבל ומציל את הלוחמת

על כך קבל את עיטור המופת של המשטרה.
התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אלוף💪💪
  הגב 29.11.22 17:42
 • אורח
  כבוד לעיר בת ים כל הכבוד
  הגב 29.11.22 18:21
 • אורח
  כל הכבוד! 👏👏👏👏👏 השם ישמור עליו ועל כל החיילים 🙏
  הגב 29.11.22 18:53
 • אורח
  מי אמר שאין גיבורי ישראל בעיר בת-ים? יש בעיר שלנו אנשים טובים, תורמים לקהילה ולביטחון העם, אשריכם!
  הגב 29.11.22 19:55
 • אורח
  השם ישמור אתכם ישראלים, גיבור ישראל השם יתן לך אריכות ימים בריאות אושר ושמחה אביאור כהן
  הגב 29.11.22 21:18
 • אורח
  כל הכבוד השם ישמור אותך וכל החילים
  הגב 30.11.22 00:16
 • אורח

בת 75 נפגעה בשריפה בבת ים

צילום יקותיאל תיעוד מבצעי מד"א, דוברות איחוד הצלה

אבי בר | | תגובות: 2
צוותי הרפואה של מד"א ואיחוד הצלה הוזנקו לרחוב דניאל בבת ים עקב דיווח על שריפה בדירת מגורים.


הצוותים העניקו סיוע לקשישה כבת 75 במצב קל כתוצאה משאיפת עשן. כוחות כיבוי פעלו בזירה.
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  חנה גרינשטיין מבקשת להיכנס לחדשות בת ים
  הגב 29.11.22 12:26
 • אורח
  במקרה דנן זו הייתה עליזה בקריזה
  29.11.22 12:32
 • אורח

פורום בת-ים

הפורום נועד לאפשר לתושבי בת ים להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח

אורח
04.12.22 19:09
ראש העיר על הפנים שלא היה כמתו ממש מושחת ומשטרה לא עושה כלום
אורח
19.11.22 21:40
בת ים מוצפת שבחים ערבים. גאורגים. ארמנים. וקווקזים הם מתחתנים עם בנות אוקראיניות בעלי תעודות זהות כחולה וככה משכירים וקונים דירות בבת ים מישהו חייב לקחת את הנושא לידיים ברצינות אחרת זה יהיה בכייה לדורות. ובת ים תהיה עיר מעורבת כמו חיפה וכרמיאל. תמשיכו לאמון את הראש באדמה
אורח
16.11.22 18:31
שיהיה זכרו ברוך. בבת ים חוץ מהטיילת והמגדלים של העשירים או בתים חדשים של 3 מיליון ופלוס כל העיר מלוכלכת במיוחד בלפור למשל בין מםפר 100 למספר 120 הצד הזה הסוחרים לא מנקים הם נהנים עשירים רעש בוקר ולילה של אופנועים אוטובוסים פלוס ריח של סושי ועוף צלוי מתחת לונות של 113 פלוס 115 וכולי ג'וקים עכברים קקי של כלבים כל שישי שבת ולכלוך למה ראש העיר לא מטייל ברגל למה לא רואים אותו , בצרפת ראש העיר הולך רואים אותו ברחוב למה בארץ לא ????? קודם כל הדיור יקר והעיר לא נקייה יש יותר מדי פשע וסכנה הזמן אחרון חבל זה עיר מאד נחמדה אבל אני יכולה לכתוב עד מחר זה לא יעזור. יש בעיה של ניקיון בארץ. מדינה קטנה צריכה להיות מבריקה. זה יהיה הגאווה של כל ראש העיר לפחות את זה כל טוב לכולכם , בברכה
אורח
06.11.22 17:32
מישרדי העיריה, צריך לשנות ולהתחשב באזרח משלם המיסים, ראיתי בעיניי בשעת מעשה, איך משאית של ביובית מתחברת לברז של ביניין, כדי לנקז מעברי מים לצינורות ניקוז של רחובות, אחר כך מחייבים את הדיירים המים משותפים, ושאזרח מגיע לברר איך התנפח לו החשבון,? אומרים לו אךף ואחד סיבות לא הגיוניות, רק לא את האמת, והאזרח משלם, כי אם לא יישלם, אוהו מה מחכה תו, עוולות על עוולות בשיטת המצליח, מתיי ייעשה צדק אמיתי?????? ויש עוד מלא מלא עוולות., שצריך לבדוק
אורח
26.10.22 20:09
יוסף חוברה לא יודע אם זה קורה רק לכולם ❤️ בכל מקרה ראשון לציון והסביבה חולון ובת ים 🌊 לוחמי המשטרה לא יכולים להרשות לעצמם הפקר
אורח
25.10.22 22:56
למה אין עמדות מסומנים לקורקינטים ככה אהיה יותר קל להחזיר למקום
אורח
04.10.22 04:18
בת ים עיר מדהימה יש רק פשיעה שצריך לעצור
אורח
09.11.22 00:46
לא מכיר
אורח
04.12.22 19:06
סכנה מסיונרים בבת ים ב4 לדצמבר
אורח
04.10.22 04:18
בת ים עיר טובה ומדהימה אבל חבל שהפשיעה הורסת הכל


רוכב אופניים נפצע בינוני בתאונה בבת ים

צילום דוברות איחוד הצלה

אבי בר | | תגובות: 2צוות אמבולנס של איחוד הצלה העניקו סיוע ראשוני ופינו לבית החולים איכילוב רוכב אופניים שנפצע הלילה בינוני ברחוב העצמאות בבת ים.


שמואל משולם חובש איחוד הצלה מסר:

"מדובר בתאונה עם מעורבות רכב ורוכב אופניים. רוכב האופניים (כבן 30) נפצע באורח בינוני. לאחר הסיוע הראשוני שהענקנו לו בזירה הוא פונה באמבולנס של איחוד הצלה לבית החולים איכילוב".
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מה יהיה הסוף עם כל התאונות אופניים קורקינט רכבים תדעו בזהירות ותשתדלו לא לדבר בנייד בזמן נסיעה בבקשה
  הגב 29.11.22 08:41
 • אורח
  הבעייה היא שרוכבי הדו גלגלי לא שומרים על החוק עוברים באדום בצמתים מפתיעים את הנהגים מכל הכיוונים עושים סללום בין כלי הרכב. ממש סכנה איתם.
  הגב 29.11.22 08:53
 • אורח

214 חולי קורונה אובחנו בבת ים! העיר הוכרזה "כתומה"

בשלב זה אין הנחיות מיוחדות, והשגרה ממשיכה.

מערכת האתר | | תגובות: 1


בשבוע האחרון חלה עלייה בתחלואת הקורונה בכל הארץ כאשר כ - 40 יישובים הוכרזו בשבוע האחרון ערים אדומות על פי הרמזור של משרד הבריאות.

העלייה היא של מעל 50% בחולי קורונה לעומת חודש שעבר והעלייה בתחלואה מיוחסת לחורף

בשלב זה אין הנחיות מיוחדות, והשגרה ממשיכה.


התחלואה הארצית

סה"כ מאומתים - 10,255 מתוכם 469 חולים מאושפזים בבית חולים

מספר המאומתים שהתגלו אתמול - 1651

חולים קשה - 127 (חולה קשה - מי שחולה במחלת נגיף COVID-19 ושהוגדר במצב קשה או קריטי על ידי מערכת הבריאות)

מצב קריטי - 27

מונשמים - 36

התחלואה בבת ים

מספר חולים פעילים - 214

ניקוד וצבע הרמזור - 6.8,כתום
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מי שמרוויח 120.000 שקל בחודש מגלידה לא מוכר את העסק חחחח
  הגב 28.11.22 14:32
 • אורח

מצורף סרטון תקיפת נהג וחיתוך צמיגים באמצעות סכין! משטרת רחובות עצרה את התוקף תושב בת ים אשר תקף בסכין נהג מראשון לציון

האירוע התרחש לפני שבועיים בכביש 431

אבי בר | | תגובות: 37


אתמול יום ראשון 27/11 הופץ ברשת סרטון ובו נראה על רקע סכסוך בכביש, אירוע אלים כאשר בחור צעיר יוצא מרכב חמוש בסכין ומאיים על הנהג ואז עם סכין חותך את צמיגי הרכב ולאחר מכן מאיים בסכין גם על בעל הרכב, אשר מבין כי הוא עומד בפני סכנת חיים ונסוג לאחור.

בעקבות הסרטון, המשטרה עדכנה כי מדובר באירוע אשר התרחש לפני כשבועיים בכביש 431 באזור האחריות של משטרת רחובות, אשר מיד אתרה את הנהג החשוד תושב בת ים והנהג הנפגע הוא תושב ראשון לציון


הודעת המשטרה

בהמשך לסרטון המפורסם בשעות האחרונות ברשת, בו נצפה אדם משחית 2 צמיגים של רכב אחר באמצעות סכין בכביש 431 על רקע ויכוח בכביש, המשטרה פתחה בחקירה מיד עם קבלת התלונה לפני כשבועיים, במסגרתה עצרה לחקירה את החשוד.

בתום חקירה ובהתאם לממצאיה, הועברו כלל ממצאיה להמשך טיפול התביעות לשם מיצוי הדין


הסרטון

קרדיט סרטון לירן בורק שביט

התפרסמו 37 תגובות לכתבה.
 • אורח
  רק אם הוא היה נופל לי ביידים
  הגב 28.11.22 07:54
 • אורח
  אז היית הולך איתו ביחד לכלא. סליחה, יש מצב שהשופט היה משחרר אותו..
  28.11.22 07:58
 • אורח
  מה היית עושה? אוכל ממנו דקירה? ואם זה היה ערבי מרמלה? גם אז היית יוצא מהרכב? גם אם אלה היו 4 ערסים מקררים בלנד קרוזר, גם אז היית יוצא מהרכב?
  28.11.22 08:59
 • אורח
  המדינה שלנו נהיה מפחיד פה אנשים עושים מה שהם רוצים מתגעגע לתקופה של שנות השמונים
  הגב 28.11.22 07:55
 • אורח
  צודק
  28.11.22 11:12
 • אורח
  אם הענישה היתה מרתיעה היה הכל מסתדר.אבל אם נותנים עונשים מגוחכים אין שום הרתעה.נבל כזה צריך לקבל 7 שנים בכלא ושלילת רשיון ל 15 שנים.
  הגב 28.11.22 08:04
 • אורח
  לביבי היו 12 שנים לטפל במערכת המשפט. הוא העדיף שלא לטפל. עכשיו: הגיע זמן בן-גביר.
  28.11.22 09:00
 • אורח
  שחר שחר שחר לאן הגענו
  הגב 28.11.22 08:08
 • אורח
  חייבים להחמיר בעונשים,אולי זה ירתיע יותר,בינתיים הפושעים משתחררים בקלות
  הגב 28.11.22 08:08
 • אורח
  אנשים מסתובבים עם סכינים ,הזוי
  הגב 28.11.22 08:16
 • אורח
  ואקדחים, רובים, רימוני הלם, מטענים. זה לא חדש במדינת ישראל.
  28.11.22 09:00
 • אורח
  בת ים זבל של עיר מסריחה
  הגב 28.11.22 08:16
 • אורח
  לא כל תושבי בת ים הם הזויים, יש גם אנשים מנומסים, בכל עיר מש שעיר
  28.11.22 08:32
 • אורח
  בכל מקום יש קצת זבל של אנשים מה קשור בת ים מסריחה
  28.11.22 09:40
 • אורח
  להביא יותר אוקראינים לבנים כדי לדלל את המורוקו
  הגב 28.11.22 08:17
 • אורח
  אוקראיניות.
  28.11.22 09:01
 • אורח
  בני ישראל שכחו את השואה והסבל שעברנו כעם ......
  הגב 28.11.22 08:23
 • אורח
  אני תושב בת ים, שומר חוק, 40 שנה על הכביש 2 עבירות תנועה על חניה, למה להכליל עיר שלמה.
  הגב 28.11.22 08:25
 • אורח
  לצלם לצלם לצלם. כל רכב חייב לקבל מהמדינה בחינם ללא עלות מצלמת רכב שמתעדת הכל. בתמורה באירוע פשיעה מחוייב האזרח למסור את חומר הראיות לרשויות. נקודה
  הגב 28.11.22 08:30
 • אורח
  חולי נפש ברחובות ובתי המשפט לא מעניין אותם בכלל
  הגב 28.11.22 08:31
 • אורח
  למה אנשים יוצאים מהאוטו להתווכח עם חוליגנים? תשאר באוטו ותמשיך לנסוע. אם החולרה רודף אחריך סע למישטרה הקרובה, שיעקוב אחריך לשם או שהוא ישחרר.
  הגב 28.11.22 08:31
 • אורח
  כי אם אתה לא מגיב לבריונים ולחוליגנים אז הם רק מקבלים מוטיבציה להמשיך עם ההתנהגות הזאת שלהם.
  28.11.22 09:24
 • אורח
  ראשי תיבות של בת ים בואו תיראו יש מכות השם ישמור מה נהיה במדינה
  הגב 28.11.22 08:32
 • אורח
  למה לעשות הכללות על עיר שלמה? למה? ובעיר רחובות פשיעה? בעיר רחובות לא רק שיש פשיעה אלא יש גם ראש ארגון פשע. אז לא לעשות הכללות זה לא לעניין וזה לא עוזר לפתור את הבעיה.
  28.11.22 09:27
 • אורח
  אולי עכשיו ישנו יעבירו לחוקי התורה. עין תחת עין. צמיג תחת צמיג
  הגב 28.11.22 08:49
 • אורח
  אולי באמת עדיף למלא את הארץ בגויים מאוקראינה כמו שעושים עכשיו בבת-ים
  הגב 28.11.22 08:56
 • אורח
  עוזב הם יותר גרועים יוטיוב מוצף בתאונות דרכים במזרח אירופה
  28.11.22 23:40
 • אורח
  ולמה אף אחס מהנהגים לא יצאו מהרכבים???
  הגב 28.11.22 08:57
 • אורח
  כי אף אחד לא רוצה לקבל דקירה.
  28.11.22 09:01
 • אורח
  אולי אם היו יוצאים עליו עוד 10 אנשים מהרכבים מסביב הוא היה חושב פעמיים על ההתנהגות שלו?
  28.11.22 09:28
 • אורח
  יהודים פה עוד לא קלטו שהם כבר לא במחנה השמדה
  28.11.22 11:39
 • אורח
  חוב"ת עושה קאמבק לעשורים קודמים
  28.11.22 11:40
 • אורח
  אני תמיד אומר, 5 מדינות ל5 עמים
  הגב 28.11.22 11:40
 • אורח
  מזעזע מה שקורה במדינה שלנו.
  הגב 28.11.22 15:09
 • אורח
  הכל בגלל החיסונים של הקורונה אנשים נורמלים עכשיו לא נורמלים ואנשים לא נורמלים עכשיו נורמלים הכל בגלל החיסונים מה נהיה שיקאגו
  הגב 28.11.22 17:25
 • אורח
  כולם הולכים כבר עם סכינים רק מדברים ופונים אליהם דוקרים .השם ישמור מה נהיה פה חייבים לעניש יותר בבת משפט
  הגב 28.11.22 19:08
 • אורח
  כרגיל גם בת ימי וגם ערס בוכרי
  הגב 28.11.22 23:39
 • אורח

משטרת בת ים תפסה חוליית גנבי כלי רכב בעיר

הגנבים תושבי השטחים ללא אישורי שהייה

אבי בר | | תגובות: 3לאחר עבודה מאומצת שנמשכה שבועות ארוכים, הצליחו שוטרי תחנת בת-ים, בשיתוף יס״מ ת״א, להביא למעצר של חוליית גנבי רכב עלה בבת-ים.


מדובר בהצלחה של התחנה החדשה בראשות סנ״צ אוראל כהן, אשר נפתחה בחודשים האחרונים ביוזמת ראש העיר צביקה ברוט. עד אז הייתה תחנת משטרה אחת לבת-ים וחולון יחד, אשר ישבה בחולון.


בסוף השבוע התקבלה קריאה על מספר חשודים בשתי זירות שונות אשר פורצים לרכבים בבת-ים, במהלך פעילות מתוכננת של שוטרי משטרת בת-ים ברחבי העיר, השוטרים עצרו שלושה חשודים בזירה הראשונה. בתשאול עלה כי מדובר בשוהים בלתי חוקיים, השוטרים עצרו את החשודים ובחיפוש עליהם נמצאו כלי פריצה רבים המשמשים בין היתר לגניבת רכבים. החשודים נעצרו, והובאו לחקירה בתחנת המשטרה בבת ים.


במהלך הסריקות בזירה השנייה, איתרו השוטרים רכב שאליו פרצו החשודים וגנבו ממנו רכוש, בעלי הרכב אותרו והופנו לתחנת בת-ים. החשודים הועברו להמשך חקירה בתחנה.


פעולה זו בסוף השבוע האחרון מצטרפת לעבודה הנרחבת שעושים שוטרי משטרת תחנת בת-ים במאבק נגד הפשיעה ברחובות והענקת תחושת הביטחון האישי לתושבי העיר.

התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  היכן הקימו תחנת משטרה חדשה בבת ים
  הגב 27.11.22 16:26
 • אורח
  28.11.2022 . לכבוד סנ"צ . אוראל כהן , ושוטרי תחנת בת-ים החדשה ! . הינני מאחל לכם , בהצלחה רבה , בכל אשר תיפני בתפקידכם . עלו והצליחו . כל - הכבוד לפעולותיכם הביטחוניות, בעיר בת-ים , חולון . בברכה , ורגשי כבוד . אייזיק לניאדו . תל-אביב .
  הגב 28.11.22 05:30
 • אורח
  כל הכבוד למשטרה.אחד הרכבים של בני.תודה
  הגב 29.11.22 09:11
 • אורח

צוות אמבולנס מתחנת בת ים זכה בתחרות הרפואה השנתית של מרחב איילון במד"א

הצוותים הורכבו מחובשים ופראמדיקים, עובדים, מתנדבים בוגרים ומתנדבי נוער, אשר הוקפצו באמבולנסים ובניידות טיפול נמרץ להעניק טיפול רפואי במספר תרחישים במטרה לבחון כשירות ומבצעיות. בין התרחישים: החייאה, פצוע טראומה בתאונת דרכים, תרגול טיפול באירוע עם חומרים מסוכנים, חולה עם כאבים בחזה, טיפול באלרגיה חריפה (אנפילקסיס), טיפול בשבץ מוחי ועוד.

מערכת האתר | | תגובות: 3
דוברות מד"א


אולימפימד"א:

צוות אמבולנס מתחנת בת ים זכה בתחרות הרפואה השנתית של מרחב איילון במד"א

בסוף השבוע האחרון (ה׳) התקיימה התחרות השנתית של מרחב איילון במד"א להכנות הצוותים לחירום במושב בית אלעזרי. בתחרות בהשתתפות 12 צוותי מד״א ממרחב איילון בהם 6 צוותי אמבולנס ו-6 צוותי ניידת לטיפול נמרץ שהתחרו במסגרת תרחישים רפואיים מדומים.

הצוותים הורכבו מחובשים ופראמדיקים, עובדים, מתנדבים בוגרים ומתנדבי נוער, אשר הוקפצו באמבולנסים ובניידות טיפול נמרץ להעניק טיפול רפואי במספר תרחישים במטרה לבחון כשירות ומבצעיות. בין התרחישים: החייאה, פצוע טראומה בתאונת דרכים, תרגול טיפול באירוע עם חומרים מסוכנים, חולה עם כאבים בחזה, טיפול באלרגיה חריפה (אנפילקסיס), טיפול בשבץ מוחי ועוד.


בסיום התחרות הגיעו צוותי מד״א למרכז הרפואי קפלן שם שמעו הרצאה מקצועית של מנהל המחלקה לרפואה דחופה ד״ר ארקדי שקליאר. לאחר ההרצאה הוכרזו הזוכים בתחרות: בקטגוריות הטיפול הנמרץ זכו במקום הראשון צוות מד"א מתחנת רחובות, ובקטגוריות האמבולנס זכו צוות תחנת בת ים של מד"א.


אופיר שיש, סגן מנהל רפואה ומפקח רפואי במרחב איילון של מד"א:

"התחרות התקיימה במטרה לחזק ולשפר את כוננות הצוותים במצבי שגרה וחירום. פגשנו במהלך התחרות צוותי מד"א מקצועיים ומלאי מוטיבציה, שפעלו בשיתוף פעולה ובמוכנות שיא על מנת לסייע ולהציל חיים. אני מברך את הצוותים מתחנת בת ים ורחובות על הזכיה".


אפי בר, מנהל מרחב איילון במד"א:

"מגן דוד אדום פועל כל העת, בין אירועי שגרה לחירום, על מנת לשמר את כשירות ומוכנות הצוותים. התחרות הראתה את יכולתם של הצוותים ואת ההון האנושי של מד"א, אשר מוכיח את עצמו בכל פעם מחדש. אני מברך את הזוכים וסומך בלב שלם על הצוותים המצילים חיים בשטח יום יום שעה שעה ומודה למרכז הרפואי קפלן על שיתוף הפעולה המקצועי".
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מרוב?ש טיפלו ל מתים
  הגב 27.11.22 15:47
 • אורח
  ישר כח! 🙏🙏🙏
  הגב 27.11.22 15:54
 • אורח
  על הכבוד לצוות למה לא מפרסמים את שמם? תעודדו אותם..😇
  הגב 28.11.22 20:31
 • אורח

הגשם מאחורינו ובמהלך הימים הקרובים יהיה מעונן חלקית עם עלייה קלה בטמפרטורות- התחזית לימים הקרובים בראשון לציון, חולון, בת ים, רחובות ויבנה בכתבה

הטמפרטורות ינועו בין 23 ביום ל14 בלילה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 5


יום ראשון 27.11

מעונן חלקית עד מעונן בעננות בגובה רב ותחול עלייה קלה בטמפרטורות. במהלך היום ינשבו רוחות מזרחיות ערות בצפון ובהרי המרכז. הלילה: מעונן חלקית בעננות בגובה רב ובינוני.

שני 28.11

מעונן חלקית עד מעונן בעננות בגובה בינוני ורב. תחול עלייה קלה נוספת בטמפרטורות והן יחזרו להיות רגילות לעונה. בצפון הארץ ובהרי המרכז ינשבו רוחות מזרחיות ערות וייתכן אובך.

שלישי 29.11

מעונן חלקית עד מעונן בעננות בגובה בינוני ורב. תחול ירידה קלה בטמפרטורות.


רביעי 30.11

מעונן חלקית עד בהיר ללא שינוי ניכר בטמפרטורות והן תהיינה לרוב רגילות לעונה. בצפון הארץ ולאורך החוף ייתכן טפטוף עד גשם מקומי קל.


הטמפרטורות הצפויות


יום ראשון 27.11יום שני 28.11יום שלישי 29.11יום רביעי 30.11
רחובות23-1814-2515-2213-24
חולון23-1814-2516-2214-23
בת ים23-1915-2416-2214-23
ראשון לציון18-2314-2515-2213-24
יבנה18-2315-2316-2214-23התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הצילו !! כביש שדרות משה דיין מלא מלא חורים + חריצים + בורות !!!! ממש מסוכן ! במיוחד לדו-גלגלי !!!! מחלקות העירייה תתחילו לפעול !
  הגב 27.11.22 15:08
 • אורח
  אוייייי להתקשר 106
  הגב 27.11.22 16:04
 • אורח
  לא להפסיק להתקשר למוקד העירייה, ולבקש את מנהל המוקד אם דברים לא זזים, ומשם לפנות לאחד והיחיד שתמיד מתייחס לכל בקשה/שאלה/פנייה/הערה/ וגם יפנה מזמנו לפגישה על חשבון זמנו הפרטי, (בהתנדבות) איש נדיר במקומותינו, מתן דיל, תודה לך על מי שאתה למען כולנו בעיר הזו, נקווה שמצבה ישתפר לכשתעמוד בראשה, בשורות טובות לכולנו.
  27.11.22 16:16
 • אורח
  מתן דיל ראש העיר הבא.
  הגב 27.11.22 21:48
 • אורח
  כל חורף אותו סיפור של הצפות, ובאותם מקומות, אפילו לקנות טנדר עם משאבות שישאבו את המים בהצפה אי אפשר? כבר לא מדבר על פתיחת קווי ביוב חס וחלילה או שיפוץ לרחוב
  הגב 30.11.22 07:50
 • אורח

במהלך חודש דצמבר יחולו שינויים בשעות הפעילות של משרדי הרישוי בחולון ורחובות

השינויים יחולו ב14.1.22 וב18.12.22

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


משרד התחבורה מודיע כי בחודש דצמבר יחולו שינויים בפעילות משרדי הרישוי בחולון ורחובות:

ביום רביעי, ה-14.12.2022, לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי הרישוי

ביום ראשון, ה-18.12.2022, לא תתקיים קבלת קהל אחר הצהריים במשרד הרישוי חולון
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  גם בשגרה קבלת קהל בלתי אפשרית. יש להמתין זמן רב לקביעת תור,אם כך מדוע לא לפתוח עוד סניפים ולהפסיק להתעלל באזרחים. כמו בכל מדינה מתוקנת ,פשוט לבוא ולקבל שירות
  הגב 27.11.22 12:07
 • אורח
  טפי כוסאומו כל הזמן בנופש בים המלח או בכנרת
  הגב 27.11.22 21:49
 • אורח

תקלה ארצית בתנועת הרכבות! בשלב זה אין תנועת רכבות בכל הארץ

תנועת הרכבות צפויה להתחדש בבוקר

אבי בר | | תגובות: 6


הודעת רכבת ישראל

בשל תקלת איתות ארצית, המביאה לנפילת מחשב האיתות המרכזי לסירוגין, ואיננה מאפשרת הפעלת תנועת רכבות בבטחה עד לתיקונה, הוחלט בשלב זה לדחות את שעת יציאת הרכבות הראשונות היום (מוצ"ש) לשעה 21:00 (בקירוב), וייתכן שתבוטל לחלוטין.


הודעה על חידוש השירות היום (מוצ"ש) תצא בסמוך לשעה 21:00.


מהנדסי רכבת ישראל פועלים יחד עם מומחים לאיתות מהעולם לאיתור התקלה ותיקונה בהקדם.


אנו ממליצים על שימוש בתחבורה ציבורית חלופית. היסעים חינמיים יופעלו ככל שיתאפשר.


עדכון רכבת ישראל

ברכבת הוחלט לא להפעיל הערב (מוצ"ש) את תנועת הרכבות וזאת בשל הצורך בוידוא של יציבות מערכת האיתות להפעלה מיטבית מחר בבוקר (ראשון).

במהלך הלילה יבוצעו בדיקות מקיפות של כלל מרכיבי האיתות הן הממוחשבים והן המונחים על גבי המסילות.


היסעים בחינם מופעלים במרבית התחנות ואנו ממליצים על שימוש בתחבורה ציבורית חלופית.
התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  עוד יום שגרתי מאוד ברקבת ישראל
  הגב 26.11.22 19:21
 • אורח
  מה חדש ...שאין גיבוי לשום מערכת...מדינת קומבינה אחת שלמה...רק בישראל ....תנועת רכבות ארצית תושבת בגלל תקלה טכנית..... רכבות בנות 70 שנה באירופה לא קורה ככה .....הזיה
  הגב 26.11.22 19:39
 • אורח
  אימלה כל מילה בול
  27.11.22 07:01
 • אורח
  רקבת מושחתת. מפעל ג׳ובים לחברי מרכז ליכוד.
  הגב 26.11.22 23:25
 • אורח
  רכבת נוסעים מצוינת משנת 1991 עם לא היתה יוצאת לדרך אז כל מדינת ישראל בפקק אחד גדול לכן יש דברים טובים זה היה בזמן הליכוד שר התחבורה היה קצב יום טוב ושבוע טוב לכל אזרחי ישראל ורק טוב למדינה שלנו
  הגב 27.11.22 06:27
 • אורח
  אם***, מילת תנאי, כדאי ללמוד לכתוב נכון, עברית קשה שפה.
  27.11.22 11:34
 • אורח

החל מיום ראשון 27.11 ניתן יהיה להנפיק דרכונים זמניים ללא צורך בזימון תור בלשכות מנהל האוכלוסין בחולון, רחובות וראשון לציון

שימו לב את הדרכון יש להנפיק רק לאחר מילוי טופס הבקשה והגשתו לעמדת המודיעין בלשכת האוכלוסין במקום מגוריכם.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 5


לאור הביקוש הרב להנפקת דרכונים, רשות האוכלוסין וההגירה הודיעה כי החל מיום ראשון 27.11.22 בלשכות מנהל האוכלוסין ברחבי הארץ ניתן יהיה להנפיק דרכונים זמניים ללא צורך בתור. על מנת להגיע אל הלשכה יש להיכנס לאתר לשכת האוכלוסין ולמלא את טופס הבקשה - על פי מקום המגורים ולהגיש אותה בעמדת המודיעין בכל לשכה.

28 לשכות מינהל האוכלוסין ברחבי הארץ ינפיקו דרכון זמני: אילת ,אשדוד, אשקלון, באר שבע, בית שמש, בני ברק, הרצליה, חדרה, חולון, חיפה, טבריה, ירושלים, ירושלים דרום, מזרח ירושלים, יפו, כפר סבא, נוף הגליל, נתניה, עכו, עפולה, פתח תקווה, צפת, קריות, ראשון לציון, רחובות, רמלה, רמת גן, תל אביב.

שימו לב!

בקשה ניתן להגיש בלשכה אליה משויך אזור המגורים בלבד.

ניתן להגיש בקשה ללא צורך בזימון תור.

לבקשה יש לצרף טופס בקשה מלא וחתום, 2 תמונות פספורט, אישור תשלום באינטרנט, דרכון קודם.

הבקשה תוגש בעמדת המודיעין בכל לשכה.

הדרכון הזמני יישלח בדואר רשום בתוך שבוע ימים מיום הגשת הבקשה.


לפרטים נוספים: https://www.gov.il/he/departments/news/temporary_passports
התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אותו זמן אפשר היה להנפיק דרכון קבוע יחי הבורוקטריה
  הגב 25.11.22 11:31
 • אורח
  האם זה רק חידוש דרכון מה עם מי שעדיין אין דרכון,?
  הגב 25.11.22 12:04
 • אורח
  הייתי שבוע שעבר קורסים שם !!!!!!!
  הגב 25.11.22 12:24
 • אורח
  למה?
  25.11.22 13:50
 • אורח
  מה הבעיה שאותו מקום ינפיק דרכונים רגילים ובכך יחסוך את העומסים
  הגב 27.11.22 07:50
 • אורח

במהלך מעצר תושב חולון החשוד ברצח יורי וולקוב מבת ים, כלב תקף ונשך את השוטרים אשר נאלצו לירות בו

הבלשים ביצעו ירי לעבר הכלב, פצעו אותו וניטרלו אותו. כתוצאה מהירי נשרטה ברגלה בחורה ששהתה במקום עם החשוד. שני הבלשים פונו לטיפול רפואי בבית החולים.

אבי בר | | תגובות: 16
היחידה המרכזית של מחוז ת"א עצרה לאחר פעילות מודיעינית - מבצעית חשוד בן 22 תושב חולון בחשד למעורבות ברצח במעבר חציה בחולון של יורי וולקובתושב בת ים

במהלך הפעילות המבצעית חקירתית ומודיעינית של היחידה המרכזית של מחוז ת"א, הגיע צוות בילוש לבית ברחוב יוטבתה בחולון, ולאחר היערכות במקום במשך מספר שעות, זיהו שני חשודים עוזבים את הבית עם קטנועים. צוות בילוש עצר אותם, ובמקביל צוות אחר נכנס אל הבית לביצוע מעצר . תוך כדי מעצר החשוד במעורבות ברצח, הגיח כלב מגזע מסוכן לעבר הבלשים, נשך שניים מהם ופצע אותם באורח קל ובינוני. הבלשים ביצעו ירי לעבר הכלב, פצעו אותו וניטרלו אותו. כתוצאה מהירי נשרטה ברגלה בחורה ששהתה במקום עם החשוד. שני הבלשים פונו לטיפול רפואי בבית החולים.
התפרסמו 16 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בלשים זונות למה לפגוע בבעלי חיים
  הגב 24.11.22 17:25
 • אורח
  כמה אדיוט אתה יכול להיות אם היו תוקפים אותך היית יושב בשקט. אותך בטח לא היו אוכלים כי אתה אדיוט.
  24.11.22 17:59
 • אורח
  כמה אידיוט אפשר להיות???כשינשך אותך כלב מסוכן בביצים שלך נראה איך תגיב...
  24.11.22 21:00
 • אורח
  זה בעל חיים זה זה זבל כמו הבעלים שלו הי צריך לירות בשניהם .
  25.11.22 12:04
 • אורח
  הבלשים לא זונות יש בני זונות שהורסים משפחות
  הגב 24.11.22 17:40
 • אורח
  הם פצעו את הכלב לא הרגו מחוסר ברירה
  הגב 24.11.22 17:46
 • אורח
  כול הכבוד לבלשים ולעבודה המקצועית של המשטרה שעצרו את החשוד אחולי אחלמה טובה ומהירה לבלשים שננשכו על ידי בעל הכלב שימצאו אם החשוד את כול חומרת הדין ושבית משפט יחמיר איתו עד הסוף רק שבוע שעבר קרא מקרה אלימות מוסף בכביש חיי אדם אינם אפקר ועוד רופה ואיש ציבור שעושה עבודת קודש ומציל אנשים ומטפל בחולים למשפחה שלא תדעו צער וכאב תהיו חזקים
  הגב 24.11.22 18:02
 • אורח
  הנושא של המעצר של החשוד יגיע וודאי לחקירת מח"ש (המחלקה לחקירת שוטרים במשרד המשפטים(. אני מציע לא להגיע למסקנות לפני תום החקירה ותוצאותיה ). כיון ובחקירה זו יש עניין לתקשורת נראה שעוד יתעסקו בה בהמשך. צריך להוקיע את החשוד שרצח את עובד איכילוב ואם תוכח אשמתו הוא יקבל את עונשו.הצדק חייב להראות
  הגב 24.11.22 18:38
 • אורח
  למה לא דפקתם כדור בראש של הרוצח? למה לירות בכלב?
  הגב 24.11.22 20:46
 • אורח
  למה לירות בכלב? מי יתן וכלב מסוכן ינשך גם אותך..
  24.11.22 22:08
 • אורח
  צריך לקטוע לדוקר יל האופנוע יד אחר יד עד שימות
  הגב 24.11.22 20:46
 • אורח
  צודק
  24.11.22 20:56
 • אורח
  כל רוצח או מחבל שלקח חיים של מישהו אחר חייב גזר דין מוות. בע"ה מקווה שבן גביר יטיס זאת שכל המחבלים והעבריינים המזעזעים יגמרו את חייהם בבית קברות.
  הגב 24.11.22 20:53
 • אורח
  למה ערסים מסריחים מאלפים את הכלבים שלהם לתקוף ולהיות תוקפניים כמוהם זה למה לפצוע כלב
  הגב 25.11.22 04:09
 • אורח
  אורח.מס 1 מדוע אתה קורא להלשין בשם המשפחה של אימה שלך.
  הגב 25.11.22 12:18
 • אורח
  תיקון .הבלשים
  הגב 25.11.22 12:19
 • אורח

סרטון הרצח של יורי וולקוב תושב בת ים אשר נרצח לעיני אשתו במעבר חצייה בחולון על ידי רוכב אופנוע שנמלט מהמקום

אבי בר | | תגובות: 10


אתמול בשעה 18:33 התקבל דיווח על תקיפת הולך רגל ע"י רוכב קטנוע בעקבות ויכוח שהתפתח בין השניים במעבר חצייה ברח' אילת בחולון.

הולך הרגל נדקר והתמוטט במקום ופונה ע"י גורמי רפואה לוולפסון במצב קשה תוך פעולות החייאה.

כוחות משטרה החלו בסריקות אחר רוכב הקטנוע שנמלט המקום

למרות מאמצי ההחייאה בבית החולים נאלצו לקבוע את מותו של הפצוע, יורי וולקוב תושב בת ים בן 52 העובד ככח עזר בבית החולים איכילוב.

כוחות המשטרה ממשיכים בחקירת האירוע ונערכות סריקות נרחבות אחר רוכב הקטנוע שנמלט מהמקום.


סרטון


פוסט ההספד של בית חולים איכילוב

יורי וולקוב, כוח עזר מזה כ-20 שנה במחלקה לרפואה דחופה (חדר מיון) כאן באיכילוב, נרצח הערב בעודו חוצה מעבר חציה בחולון, שעות בודדות לפני שהיה אמור להתחיל משמרת לילה לטיפול והצלה חיים של אחרים.
הנהלת המרכז הרפואי מזועזעת מהמקרה הנורא ומחבקת בשעות קשות אלו את אישתו היקרה אלה, כוח עזר במחלקת אף אוזן גרון וכלל בני משפחתו היקרים.
שירה פלג, אחות אחראית של המחלקה יחד עם כל הצוות מוסרים:
אין מילים אשר יכולות לתאר את הרשע והברבריות של הרצח הנתעב ותחושת התדהמה, הכאב והצער שפקדו אותנו עם היוודע הבשורה הקשה על יורי שלנו.
ידינו רועדות וליבנו הולם בחוזקה, שכן מדובר במי שחילל ורמס ברגל גסה ובבוטות שאין דומה לה את העיקרון האוניברסלי המקודש מכל - ערך קדושת החיים.
יורי היה לפני משמרת לילה, בדרכו לסידורים בעיר מגוריו, ולא ידעת שהנורא מכל לפניו בגלל אדם שפל וחסר מעצורים מהסוג הגרוע של פחדנים שמבלי להכיר אותו ובגלל ויכוח מיותר וסתמי נטל את חייו, ככה סתם. הרס במחי יד משפחה, חברים. נטל חיים.
יורי האהוב שלנו היה אדם טוב לב, ישר, הוגן, צנוע, "נחבא אל הכלים", רגיש ונפלא, צנוע, מדהים ומקסים. עובד מסור לחולים שהיה מגיע בשמחה לעבודה והוכיח את עצמו טוב למרות כל הקשיים ואף קיבל תעודת הצטיינות.
אומרים שאלוהים בוחר לצדו את הטובים ביותר, ויורי היה כזה, לא מתבלט, אבל רגיש, חכם, ונוגע בכל אדם בכל מקום שהיה בו.
יורי, נתגעגע אליך, מותך הוא לא נתפס, הכאב מפלח לנו את הלב הכואב והדואב. אנחנו מחבקים את אישתך ומשפחתך על האובדן הקשה.


בהתאם לסעיף 27 א לחוק זכויות היוצרים כל אדם הרואה עצמו נפגע עקב בעלות שלו על התמונות/סרטון רשאי לפנות לאתר be106 ולבקש לחדול מהשימוש בו באמצעות מייל be106.net@gmail.com
התפרסמו 10 תגובות לכתבה.
 • אורח
  צריך לשחוט את הדוקר
  הגב 24.11.22 07:37
 • אורח
  נורא , פשוט נורא
  הגב 24.11.22 09:29
 • אורח
  אמן ויכלאו את האופנוען לכל החיים !!!! ויענו אותו משמרת משמרת בן של ....ז למה היום ויכוח לא יכול להסתיים בויכוח ? למה כל הדקירות והירי ? ועוד העם שלנו לא אויב מתנהג ככה .... מאחלת לך גיהנום בכלא .
  הגב 24.11.22 09:32
 • אורח
  ערסים נבלות שיימחקו מן העולם ושיתפבו את הרוצח הנתעב במהרה
  הגב 24.11.22 10:27
 • אורח
  בע"ה, 🙏 שתהיה ענישה הרבה יותר מחמירה כדי שתהיה הרתעה ותהיה מוגנות. 🙏🙏🙏 כאב לב.
  הגב 24.11.22 10:58
 • אורח
  איזה נורא , איך החיים יכולים להגמר בשניה סתם 😞 יהי זכרו ברוך ת.נ.צ.ב.ה 🙏🏼😔
  הגב 24.11.22 13:07
 • אורח
  להצית תבן שרמוטה הזה חי
  הגב 24.11.22 21:40
 • אורח
  💔💔💔
  הגב 25.11.22 14:33
 • אורח
  עונש מוות לבן נבלה וגם למחבלים אמן
  הגב 25.11.22 16:13
 • אורח
  ‏זה אבא של חברה שלי שנרצח
  הגב 26.11.22 13:14
 • אורח

תושב בת ים בן 52 נרצח בחולון בגלל ויכוח במעבר חצייה

צילום תיעוד מבצעי מד"א

אבי בר | | תגובות: 10בשעה 18:33 התקבל דיווח על תקיפת הולך רגל ע"י רוכב קטנוע בעקבות ויכוח שהתפתח בין השניים במעבר חצייה ברח' אילת בחולון.

הולך הרגל נדקר והתמוטט במקום ופונה ע"י גורמי רפואה לוולפסון במצב קשה תוך פעולות החייאה.

כוחות משטרה החלו בסריקות אחר רוכב הקטנוע שנמלט המקום

למרות מאמצי ההחייאה בבית החולים נאלצו לקבוע את מותו של הפצוע, תושב בת ים בן 52,

כוחות המשטרה ממשיכים בחקירת האירוע ונערכות סריקות נרחבות אחר רוכב הקטנוע שנמלט מהמקום.

פראמדיק מד"א דניס סבצ'נקו והחובשים של מד"א כפיר ורסנו ואלירן בקאלו סיפרו:

"הפצוע שכב על אי התנועה בסמוך למעבר החציה כשהוא מחוסר הכרה וסובל מפציעה בגופו. הוא היה ללא דופק וללא נשימה ומיד התחלנו בטיפול רפואי ובביצוע פעולות החייאה. הכנסנו אותו לניידת טיפול נמרץ ופינינו אותו לבית החולים תוך כדי המשך טיפול רפואי כשמצבו קריטי."


סרטון מהזירה

התפרסמו 10 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אימלה פשוט ככה.
  הגב 23.11.22 20:24
 • אורח
  הזוי לחלוטין. איך אנשים למדו ךהיות רעים בלי רחמים
  הגב 23.11.22 20:41
 • אורח
  לא מספיק מה שקורה שמדינה עם הערבים
  הגב 23.11.22 20:44
 • אורח
  חולון בת ים ערים מדהימות ממש שוויץ
  הגב 23.11.22 20:47
 • אורח
  עד מתי אלימות על שטויות תרגעו בבקשה גם ככה החיים לא קלים
  הגב 23.11.22 21:01
 • אורח
  זה יותר גרוע מחיות שנלחמות לא לרעוב. מי דואג להטחון האזרחים?🙏🙏🙏
  הגב 23.11.22 21:23
 • אורח
  מחריד. הכל בגלל משטרה ושופטים חלשים. רק מאסרי עולם מידיים ירתיעו פושעים מתועבים.
  הגב 23.11.22 21:24
 • אורח
  הקלות הבלתי ניתפסת לקחת חיים של אדם בלתי ניתפס,בלתי אנושי גם לא דרגת בהמה,חיה!!!!!!
  הגב 23.11.22 21:50
 • אורח
  חיות לא הורגות סתם אז לא להשוות
  הגב 24.11.22 05:59
 • אורח
  רק עונש מוות יתריע
  הגב 25.11.22 22:21
 • אורח

תוכנית "מחיר למשתכן" כנראה חוזרת במקום התוכנית "מחיר מטרה"

ההגרלות הקרובות עדיין יתנהלו על פי "תוכנית מטרה" , מאחר ומדובר במכרזים שקבלנים כבר זכו בהם ולא ניתן לאחר הזכייה לשנות את התנאים לתוכנית "מחיר למשתכן"

אבי בר | | תגובות: 8


תוכנית "מחיר למשתכן" שאותה הגה בזמנו השר משה כחלון וזכתה להצלחה עצומה באופציה שניתנה לציבור לרכוש דירות בהנחה מאוד משמעותית בכל רחבי הארץ ואשר הוחלפה על ידי הממשלה היוצאת בתוכנית "מחיר מטרה" אשר העניקה הנחה של עד - 300 אלף ש"ח בעיקר ביישובי הפריפריה ובמרכז הארץ עד 20% עומדת לשוב.

כך הודיעה מפלגת הליכוד במסגרת המשא ומתן להרכבת הממשלה.

במידה ואכן דרישת הליכוד להחזרת התוכנית "מחיר למשתכן" תתקבל, היא תיכנס לתוקף רק בהגרלות הבאות ולא בהגרלות הקרובות המתוכננות שבהן כבר זכו קבלנים על פי תנאי "תוכנית מטרה" ולא יהיה ניתן לבטל את ההגרלות הללו כי מרכיב הבנייה וההגרלה שונה מאוד במכרזים.

בנוסף הודיע הליכוד על התוכניות הבאות בנושא הוזלת מחירי הדירות שיועלו במסגרת המשא ומתן להרכבת הממשלה


סבסוד התשתיות לצורך שחרור מלאי הדירות המתוכננות (300,000) לשם בלימת עליית מחירי הדיור.


קיצור בירוקרטיה בהליכי שיווק קרקעות.


זירוז מתן היתרי בנייה.
התפרסמו 8 תגובות לכתבה.
 • אורח
  חשבתי שיש עצירה בעליית המחירים, אז למה מקלקלים שוב? אולי לא הבנתי נכון? הכתבה לא כלכך ברורה.
  הגב 23.11.22 12:06
 • אורח
  תושבי רחובות, אני מזכיר לכם שבחודש הבא רחמים מלול יעלה את הארנונה. שלא תגידו שלא ידעתם. תתכוננו לשלם יותר לגנבים מעיריית רחובות.
  23.11.22 13:28
 • אורח
  ומתי תהיה עצירה בעליית המחירים?
  הגב 23.11.22 12:57
 • אורח
  תכנית מחורבנת ש-90% ממי שירכשו בה דירות יהיו משקיעים.
  הגב 23.11.22 13:27
 • אורח
  צודק זורקים מליראדים לפח
  25.11.22 13:26
 • אורח
  מחיר למשתכן = מחיר למסתכן
  הגב 24.11.22 20:12
 • אורח
  מחיר למסכן
  24.11.22 21:33
 • אורח
  התכנית מחיר למשתכן הרבה יותר טובה .מחיר דירת 5 חדרים בראשון שכונת הנרקיסים כמליון וחצי .בשוק החופשי 3 מליון .במחיר מטרה הנחה עד 300 אלף שקל וזה בפריפריה
  הגב 28.11.22 09:36
 • אורח

בית הספר טבנקין בבת ים מועמד לפרס החינוך הארצי

הועדה בחנה בתי ספר וגנים בקריטריונים שונים כמו למידה והערכה, הכלה והשתלבות תלמידים, פיתוח זהות ישראלית, מעורבות חברתית קהילתית, שותפות עם הורים.

אבי בר | | תגובות: 2
צילום גוגל סטריט


בית הספר טבנקין בבת ים בניהולה של מרסל זוהר זכה בפרס החינוך המחוזי של מחוז תל אביב לשנת הלימודים תשפ"ג. והוא מועמד לקבלת פרס החינוך הארצי של משרד החינוך.
מנהלת מחוז תל אביב חיה שיטאי ברכה את המנהלת ואת הצוות החינוכי על היותם מובילי דרך חינוכית ייחודית, על יצירתיות וחדשנות ועל היותם מודל להתנהגות מקצועית איכותית.
בחירת בית הספר, נעשתה על ידי ועדה מחוזית בראשות מפקחת המחוז, רונית זכאי. הועדה בחנה בתי ספר וגנים בקריטריונים שונים כמו למידה והערכה, הכלה והשתלבות תלמידים, פיתוח זהות ישראלית, מעורבות חברתית קהילתית, שותפות עם הורים.התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  קודם כל תדעו מה זה חינוך וכבוד לתושבים שחולים ולא איכפת לכם לראש העיר חשוב לשים פרחים בנוסף רוצים לעשות רושם על העיר בחיים לא תוכלו התלוננו כל הזמן על הרעעש צילצולים אירועים מוסיקה יזקה בבית ספר תחכמוני וממשיכים הלאה ברחוב הרצל ממוקם הבית הספר עכשיו אחרי שעות הלימודים עושים אירועים בחצר והופעות עם מוסיקה חזקה עד הליילה החולים סרטן חיילים פאוסט טרואמה חולים כרוניים או שעשו ניתוחים נוער שלא יכול לישון ועוד לא איכפת להם בנוסף לא רחוק יש מדרכה חונים על המדרכה רכבים אי אפשר לחצות את הכביש לפי החוק התקשרנו ביקשנו שישימו מוט באמצע על המדרכה שלא יחנו רכבים לא קרה כלום נכים עם כסא גלגלים כולל חיילים אנשים עם מכשירי עזר ילדים הורים עם עגלות ילדים שרוצים לחצות את הכביש לפי החוק אי אפשר החוק זה הם בת ים היא לא מיועדת לאנשים קצת תרבותיים
  הגב 23.11.22 07:42
 • אורח
  בבית ספר בתוך מתחם יש אולם שיעשו בפנים בתוך בית הספר למה ראש העיר לא מתערב שיעשו אירועים והופעות כמובן בשקט למה אתם לא מתחשבים גם בתלמים
  הגב 23.11.22 07:49
 • אורח

תרגיל בבת ים! החל מהשעה 18:30 -23:00 ייחסם כביש מנחם בגין, מפינת קוממיות לכיוון ראשון לציון- לשני הצדדים במסגרת תרגיל חירום בתחנת קוממיות ובתוואי הרכבת הקלה

החל משעה 18:00 תיסגר חניית הקאנטרי.

אבי בר | | תגובות: 0היום , יום שלישי, 22.11.22 החל משעה 18:00, ייערך ברחבי גוש דן תרגיל בהובלת משרד הביטחון ומשטרת ישראל, המדמה התמודדות עם תרחישי חירום שונים בתוואי תחנות הרכבת הקלה. במסגרת התרגיל תורגש תנועה ערה של גורמי ביטחון והצלה באזור תחנת הרכבת הקלה "קוממיות" (רח' מנחם בגין) בבת- ים שינועו בחליפות מיגון.


בנוסף במסגרת התרגיל יערכו מספר חסימות:

החל משעה 18:00 תיסגר חניית הקאנטרי.

החל מ18:30 -23:00 ייחסם כביש מנחם בגין, מפינת קוממיות לכיוון ראשון לציון- לשני הצדדים.

אנו ממליצים לציבור לנסוע בדרכים חלופיות, ולהיעזר ביישומן WAZE


במהלך התרגיל, שמובילים משרד הביטחון ומשטרת ישראל, יתרגלו גופי החירום הלאומיים ומשרדי הממשלה התמודדות עם אירוע טרור. בין הגופים המשתתפים: מגן דוד אדום, כבאות והצלה לישראל, צה"ל, משרד הבריאות ועיריית בת-ים.


כחלק מהשלמת הערכות גופי החירום וההצלה לפתיחת הרכבת הקלה, מערכת הביטחון תתרגל מתקפת טרור בתוואי הרכבת הקלה, הכוללת התמודדות עם אירוע טרור – כימי. התרגיל הינו חלק מתכנית התרגילים השנתית של מערכת הביטחון, ואינו קשור להתרחשויות כאלה או אחרות.


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

רוכב אופנוע נפצע בתאונה בבת ים

צילום: יקותיאל תיעוד מבצעי מד"א

אבי בר | | תגובות: 6


ברחוב בלפור פינת זבוטינסקי בבת ים תאונה בין אופנוע ורכב. רוכב האופנוע מפונה בהכרה במצב קל - בינוני לוולפסון ע"י ניידת טיפול נמרץ של מד"א עם חבלות בגפיים

התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  עברתי לבת ים לפני שנה מהצפון הרחוק.קיבלתי הלם שראיתי איך נוהגים פה, עוברים באדום חופשי, אנשים חונים באמצע הכביש וכובכפרים הכי נידחים בצפון לא נוהגים ככה
  הגב 22.11.22 11:47
 • אורח
  עשית את טעות חייך כשעברת לבת ים, ממליץ לך לחזור לצפון
  23.11.22 21:39
 • אורח
  היום ממש סכנת נפשות נוהגים בפראות חוסר זהירות משוחחים בנייד הגיע הזמן להתנהג אחרת לטחון של כולנו
  הגב 22.11.22 11:51
 • אורח
  ממש קרוב , בבלפור פינת שדרות העצמאות סוגרים את סניף הדואר בסוף החודש 30-11-2022 . סניף הדואר הראשון בבת ים ששכן באתו מקום בבנין החד קומתי הישן .
  הגב 22.11.22 12:36
 • אורח
  איפו החדש??
  22.11.22 12:49
 • אורח
  השם שישמור!!!! ככ הרבה תאונות,חייבים להיות יותר זהירים!
  הגב 22.11.22 15:23
 • אורח

סיגלית בן סימון תושבת העיר בת-ים זוכת התחרות הארצית "באין העדשה" תציג את סיפורה המטלטל כאם חד הורית לשלושה ילדים, אשר סבלה מאלימות מינית, נפשית ופיזית בפנים חשופות בבית הנשיא

את התמונה שתוצג בבית הנשיא צילמה ירדן בר, סטודנטית לצילום אשר חברה לסיגלית בעבור פרויקט זה.

אבי בר | | תגובות: 3כחלק משבוע המאבק באלימות נגד נשים יזמה הנהלת איגוד היועצות לקידום מעמד האישה, תחרות צילום "באין העדשה". התחרות הזמינה נשים וגברים מכל הארץ להציג יצירה שמבטאת ללא מילים את התחושות, הרגשות והכאב בעקבות אירוע אלימות כלפי נשים.

סיגלית בן סימון, תושבת העיר בת ים אם חד הורית לשלושה ילדים, אשר סבלה מאלימות מינית, נפשית ופיזית החליטה רגע לפני שהחיים מכריעים אותה לקום ולהציל את עצמה ואת ילדיה ולהתחיל לחיות מאפס. היא קמה והחלה בטיפול והתמודדות עם הטראומות שעוטפות את חייה.

סיגלית החליטה להצטלם בפנים חשופות וגלויות ולספר את סיפורה הכואב וזכתה בתחרות הארצית.

ביום רביעי הקרוב- תגיע לבית הנשיא יחד עם הזוכים הנוספים להציג את יצירותיהם בתערוכה בבית הנשיא, שם תספר את סיפורה האישי.

סיגלית אמרה בגאווה כשהתבשרה שזכתה: "זו זכות בשבילי להפוך צלקות לתובנות כי זה לא פשוט לחיות 35 שנה בתוך מעגל האלימות. מטרת התמונה להוציא אותנו ממעגל הבושה וההסתרה ולתת תקווה למלא נשים שחיות בפחד, להבין שהכל אפשרי".

את התמונה שתוצג בבית הנשיא צילמה ירדן בר, סטודנטית לצילום אשר חברה לסיגלית בעבור פרויקט זה.
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מהממת פשוט אלןפה והשראה !
  הגב 21.11.22 20:05
 • אורח
  תוהה מאוד כאישה, למה אישה צריכה לחיות בצל הפחד ?
  הגב 21.11.22 23:04
 • אורח
  לפעמים החיים מתאכזרים אלינו וידינו כבולות כל מי שמרגישה שהיא נמצאת במערכת אלימה יש דרך החוצה לא צריך לחשוש ולבקש עזרה 118 פורום מיכל סלע ואנחנו בתור חברה לא לפחד לחייג 100 ששומעים או רואים זה יכול להציל חיים
  22.11.22 17:46
 • אורח
עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל