הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים
תושבים בבת ים שאין להם איפה לחגוג את ליל הסדר מוזמנים לסדר פסח קהילתי בבת ים ב- 22/4 - פרטים והרשמה בכתבה
סרטון- צעיר מבת ים תוקף נהג אוטובוס בבת ים
3 מוקדי טבילת כלים בעיר בת ים מוצעים ללא עלות

דוח העוני של הביטוח הלאומי: בת ים נמצאת בין עשרת הערים העניות בישראל עם שיעור עוני העומד על 20.2%

גם שיעור העוני בקרב ילדים הוא גבוה ועומד על 19.9%

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2
המשרד לשיווויון חברתי


הביטוח הלאומי פרסם את דוח העוני של ישראל הנותן תמונת מצב על מצבם של המשפחות בישראל.

בשנת 2021 עמד מספר העניים בישראל על יותר מ 1.95 מיליון תושבים אשר מהווים 21% מהאוכלוסייה. 853,823 מהם הם ילדים ו212,324 הם אזרחים ותיקים. כאשר משווים זאת לשנת 2020 הנתונים מראים על עלייה בעוני של אזרחי ישראל.


שיעור הנפשות העניות של עצמאיים עומד 15.2 בעוד אצל השכירים השיעור הוא 16.5. שיעור הנפשות אצל משפחות עם ילדים הוא 24.2 ואצל משפחות שבראשן הורה עצמאי – 24.9. באוכלוסייה החרדית השיעור עומד על 39.7, אזרחים ותיקים – 16.8 ואצל הערבים – 38.8.


בהמלצותיו כתבו צוותי הביטוח הלאומי כי יש לקדם שינויי חקיקה בהעלאת קצבת אזרח ותיק והקלה בפרמטרים בקצבאות כגון: הבטחת הכנסה ונכות - בדגש על מתן אפשרות ללמוד ולרכוש השכלה בזמן קבלת הקצבה, דבר שלא קיים היום. זאת כדי לעודד תעסוקה ויציאה ממעגל העוני


נקודת האור בדוח היא שב-2022 צפויה ירידה בממדי העוני של הגיל השלישי לאור העלאת קצבאות האזרחים הוותיקים המקבלים השלמת הכנסה בסכומים של כ-500 ₪ ליחיד וכ-800 ₪ לזוג, כמו גם העלאת סכומי ההשתכרות המזכים בתוספת.
נתוני דוח העוני בישראל


מהי ההכנסה של אדם/משפחה הנמצאים בקו העוני


גודל המשפחה

בשנת 2021 קו העוני עומד על כ-2,849 ₪ כאשר קו העוני לזוג עומד על כ-5,698 ₪.

זוג עם 2 ילדים יחשבו עניים מסכום הנמוך מ- 9,117 ₪ וזוג עם 4 ילדים, הסכום נאמד מתחת ל- 12,108 ₪.

לדברי הביטוח הלאומי ב-2021 הקצבה הניתנת לאזרחים הוותיקים היא הגבוהה ביותר מבחינת יעילותה בצמצום העוני ולאחריה קצבת הנכות. קצבת הבטחת הכנסה, שלא שונתה במשך שנים רבות היא בין הקצבאות ששיעור התרומה שלה לחילוץ מעוני נמוך.

העלייה בקו העוני אצל ילדים/ נפשות/האוכלוסייה המבוגרת

כאשר מתסכלים על האוכלוסייה המבוגרת בישראל שם נרשמה העלייה הגבוהה ביותר מ16.4% ל17.6% בשנת 2021 וזאת בשל הפסקת המענקים שהופנו אליהם בתקופת הקורונה והשתתפותם המועטה בשוק העבודה.על מה ויתרו אזרחי ישראל בעקבות מצבם הכלכלי?

המשפחות העניות בישראל העידו כי בעקבות מצב הם מוותרים על צריכה וטיפולים רפואיים כוללות טיפול רופאי, תרופות ועוד.

על פי הנתונים המשפחות דיווחו כי הם מוותרים על הטיפול הרפואי 10.6% וגם על תרופות מרשם 6.9%. כמו כן הם מדווחים על ויתור על ארוחה חמה לפעם פעם ביומיים בעקבות מצב הכלכלי 5.2%. מבחינת תרבות ופנאי 27.5% העידו על ויתור הצריכה.

25.8% ממשקי הבית העידו כי הם לא מצליחים לכסות את ההוצאות החודשיות שלהם.שיעור האנשים שהרגישו עניים לפי קבוצות באוכלוסייה
העוני בישראל על פי ערים

על פי נתוני הביטוח הלאומי מודיעין עילית, ירושלים ובית שמש הם שלושת הערים בעל שיעור העוני הגבוה בישראל בקרב הערים המונות מעל 80 אלף תושבים. בהשוואה למחוזות במחוז מרכז נרשם שיעור עוני נמוך יותר מאז מחוזות האחרים בישראל: ירושלים, צפון ודרום. למשל: במחוז ירושלים: תחולת העוני של משפחות עומד על 38.7, לנפשות – 42.0 וילדים – 51.2. במחוז תל אביב תחולת העוני למשפחות עומדת על 15.7, לנפשות 15.1 וילדים – 20.2.


נתוני העוני בבת ים

בת ים נמצאת בין עשרת הערים העניות בישראל עם שיעור עוני שעומד על 20.2% כאשר 19.9% הוא בקרב ילדים ו21.6% בקרב אזרחים ותיקים. פער העוני (המרחק בין הכנסת המשפחה לקו העוני) עומד על 37.4%.


נתוני העוני בבת ים

שיעור העוני בעיר 20.2

שיעור העוני בקרב נפשות 16.8

שיעור העוני בקרב ילדים 19.9

שיעור העוני בקרב אזרחים ותיקים 21.6התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • ברור הביאו 3מיליון רוסיים ו מקבלים קיצבה
  הגב 15.01.23 14:14
 • הם נאצים שכחת?
  17.01.23 11:35
 • אורח

תושבים בבת ים שאין להם איפה לחגוג את ליל הסדר מוזמנים לסדר פסח קהילתי בבת ים ב- 22/4 - פרטים והרשמה בכתבה

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק המועצה הדתית בת-ים


בעיר בת ים, כבר מסורת שאף אחד לא נשאר לבד בחג הפסח. עיריית בת ים מקיימת סדר פסח קהילתי כדי לאפשר לכל תושביה לחגוג את החג כהלכתו. האירוע יתקיים ביום שני, י"ד בניסן תשפ"ד, המתאריך ל-22 באפריל 2024, בשעה 20:00, והסדר יהיה כשר לפסח. למעוניינים להשתתף, ניתן למצוא פרטים נוספים ולהירשם דרך הקישור לרכישת כרטיסים, כאשר ישנה אפשרות לרכישת כרטיס משפחתי. לפרטים נוספים והרשמההתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

סרטון- צעיר מבת ים תוקף נהג אוטובוס בבת ים

מערכת האתר | | תגובות: 4המשטרה חקרה באזהרה חשוד בן 26 מבת ים, שתועד בסרטון שהופץ ברשתות החברתיות כשהוא תוקף לכאורה נהג אוטובוס. החשוד תוקף את הנהג לאחר שסירב לאפשר לו לעלות לאוטובוס עם כלב ללא רסן. המשטרה פתחה בחקירה לאחר תלונה מקוונת שהוגשה על ידי הנהג, ובמהלך חקירה מקצועית זיהתה את זהות החשוד והביאה אותו לחקירה בתחנת משטרת בת ים. החשוד נחקר ושוחרר בתנאים מגבילים, ותביעות משטרת ישראל מתכוונת להגיש נגדו כתב אישום.


קרדיט סרטון דניאל עמרם
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אין בין יהודים אודות מה הבדל בין יהודים וערבים
  הגב 15.04.24 20:40
 • אחדות
  הגב 15.04.24 20:41
 • צריך כלא דחוף
  הגב 15.04.24 20:43
 • חייב מחלקה סגורה ואיזון תרופתי: "דחוף"!
  הגב 15.04.24 20:50
 • אורח

3 מוקדי טבילת כלים בעיר בת ים מוצעים ללא עלות

מערכת האתר | | תגובות: 1
צילום מתוך דף הפייסבוק המועצה הדתית בת-ים


המועצה הדתית בבת ים מציעה מוקדי טבילת כלים בעיר ללא עלות. השירות מוצע בשיתוף עם עיריית בת ים והחברה לתרבות, פנאי וספורט בעיר.
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • באיזה שעות?
  הגב 15.04.24 20:02
 • אורח

נמשכת ההיערכות למלחמה בצפון! משרד הכלכלה מפרסם את רשימת סניפי הברזל- רשימת רשתות המזון שיהיו חייבות להיות פתוחות לציבור בבת ים במקרה מלחמה על מנת לאפשר אספקת מזון ומוצרים חיוניים לציבור

חשוב להדגיש כי המשרד מקיים בדיקות שוטפות ונמצא כי יש די מלאים ברשתות, במרלוגים ובייצור, ואין כל צורך באגירת מזון.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


משרד הכלכלה והתעשייה מפרסם רשימת "סניפי ברזל" של הסופרים שיהיו פתוחים בעת חרום

מאות "סניפי הברזל" של רשתות השיווק בכל רחבי הארץ, מופו, נבדקו ויופעלו גם תחת אש, בכפוף להנחיות פקע"ר, כדי לספק לתושבים בכל הארץ מזון ומוצרי צריכה חיוניים; עשרות אלפי מארזי מזון מוכנים לחלוקה מיידית במידת הצורך, לאזרחים שלא יוכלו לצאת מביתם, ומלאי המזון לחרום הוגדלו בכמויות ובמגוון המוצרים

לצד המלצת פיקוד העורף, מפרסם משרד הכלכלה רשימת מוצרי מזון לעת חרום ברשימה: טחינה גולמית, אגוזים, קוסקוס, בורגול, שיבולת שועל, שימורים שונים, טונה, מנה חמה, בסקוויטים, פריכיות, קרקרים, פירות יבשים, קטניות מבושלות, חמאת בוטנים, דבש, סוכר, חלבה, תה, קפה וכו'

משרד הכלכלה והתעשייה, האחראי על הרציפות התפקודית של שרשרת הייצור והאספקה של מזון בשעת חירום, בוחן ומשפר כל העת את היערכותו להתרחבות הלחימה. בתוך כך ניתן לציין:

הכנת רשימת "סניפי הברזל" של רשתות השיווק אשר ימשיכו לספק מוצרי מזון ומוצרים חיוניים גם בעת לחימה אינטנסיבית, בכפוף להנחיות פקע"ר. במהלך השבועות האחרונים, עובדי/ות מינהל החירום, בשיתוף רשתות השיווק, מיפו מאות "סניפי ברזל" שנבחנו בצורה מקצועית על פי קריטריונים שונים, כגון: מיגון, גנרציה, מלאי, כוח אדם ועוד. סניפים אלה ימשיכו לפעול ולתת שירות לציבור גם במצב מלחמה ופגיעה בעורף, בהתאם למצב ולהנחיות פקע"ר. כן גובש מנגנון תיאום מול הרשתות והרשויות המקומיות, לצורך תעדוף סניפים אלה בכל הנוגע לאספקת אנרגיה ומלאים, וכן לצורך תיאום הפצת המידע לציבור בנוגע לפעילותם השוטפת של "סניפי הברזל".


רשימת סניפי הברזל מעודכנת באופן שוטף והיא תמצא בכל הרשויות המקומיות ופקע"ר, באופן מקוון, על פי פריסה ארצית. במקביל, פועל המשרד יחד עם רשתות השיווק להכנת כח אדם מותאם, ייעודי, אשר ייתן מענה לרשתות בעת הצורך.


סניפי רשתות המזון שיהיו פתוחים בבת ים בעת חירום

שם הרשתכתובת
רמי לויהעמל
סניפי שופרסלאורט ישראל, בלפור


בנוסף, סיים משרד הכלכלה והתעשייה את ההליך להכנת עשרות אלפי מארזי מזון הכוללים מוצרים חיוניים, לצורך הפצתם במידת הנדרש, לאזרחים שיהיו נצורים בביתם. המארזים הוכנו על ידי מספר רשתות שיווק שנבחרו לאחר הליך מכרזי ייחודי אשר התבצע, לראשונה, בשיתוף רח"ל ומשרד האוצר. המארזים מאוחסנים ומוכנים להפצה, לרבות אפשרות להכנת כמויות נוספות בהתאם לצורך, באופן מיידי.


לצד המלצת פקע"ר להחזיק בכל בית מוצרים שיוכלו לתת מענה ל-3 ימי שהייה, בהם מזון, מים, תרופות, מוצרי טואלטיקה, סוללות נטענות לנייד, טרנזיסטור הפועל על סוללות ועוד, קיים משרד הכלכלה דיונים פנימיים בחודשים האחרונים עם משרד הבריאות, רח"ל ופקע"ר, וגיבש רשימת מוצרי מזון להצטיידות לעת חירום.


משרד הכלכלה הנחה את הרשתות להיערך למכירת כמות אשר תספיק ל3-7 ימים תוך הנחיה לרשתות השיווק להיערך עם מלאים מתאימים להצטיידות האוכלוסייה, המשרד מקיים בדיקות שוטפות ונמצא כי יש די מלאים ברשתות, במרלוגים ובייצור, ואין כל צורך באגירת מזון.


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביטול מגבלת פיקוד העורף בבת ים ! חלק גדול מהקייטנות בגנים ובבתי הספר ייפתחו בשעה 10:00. הקייטנות יפעלו היום ללא הזנה והסעות

מערכת האתר | | תגובות: 0להלן הודעת צביקה ברוט ראש העיר

הודעה להורים במערכת החינוך:


במהלך הלילה והבוקר נעשו מאמצים רבים כדי לאפשר פתיחת מסגרות, אפילו באופן חלקי, ולשמחתנו חלק גדול מהקייטנות בגנים ובבתי הספר ייפתחו בשעה 10:00.

הודעות יישלחו להורים על ידי הצוותים.

שימו לב: הקייטנות יפעלו היום ללא הזנה והסעות ויש להתארגן בהתאם.


בחלק מהמקומות ייתכן שיופעלו גם הצהרונים להורים שמעוניינים בכך, אך ללא ארוחת צהריים.

גם במקרה זה תימסר הודעה נקודתית להורים במסגרות שיופעלו.

הפעלת מערכת חינוך בעיר גדולה מחייבת היערכות מראש לגבי גיוס צוותים, ולכן בחלק מהמסגרות בערים הגדולות, כולל בת-ים, לא תהיה פעילות בשל היעדר אנשי צוות. במסגרות הללו יחזרו מחר בבוקר לשגרה.


לגבי שיעורי התגבור לתלמידי התיכונים לקראת הבגרויות: צוותי ההוראה יודיעו לתלמידים בכל תיכון האם מתקיימת פעילות.


שאר הפעילויות בעיר חזרו לשגרה.


אבקש לשלוח תודה לצוותי מינהל החינוך והחברה לתרבות פנאי וספורט על עבודתם מסביב לשעון בנושא זה.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בימים הקרובים יהיה מעונן חלקית כשביום רביעי יעשה שרבי

הטמפרטורות ינועו בין 15-30 מעלות

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


יום שני 15.4

מעונן חלקית. הטמפרטורות יהיו ללא שינוי ניכר. משעות הצהרים בהרים ובפנים הארץ ירד גשם מקומי.


יום שלישי 16.4

מעונן חלקית עד בהיר. תחול עליה ניכרת בטמפרטורות והן תהינה גבוהות מהרגיל לעונה.


יום רביעי 17.4

בהיר. תחול עליה נוספת בטמפרטורות ויעשה שרבי ברוב האזורים.


הטמפרטורות ינועו בין 15-30 מעלות
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פיקוד העורף הודיע בחצות על חזרה לשגרה מלאה במערכת החינוך! בגלל שעת ההודעה המאוחרת מומלץ לבדוק ישירות מול כל מוסד אם הם ערוכים לקליטת ילדים, מאחר ומדובר בהכנת צוותים, הזמנת אוכל וכד

מערכת האתר | | תגובות: 0


פיקוד העורף הודיע בחצות על ביטול כל המגבלות במערכת החינוך במרכז הארץ. ולכאורה החל מהבוקר הכל חזר לשגרה. אך בגלל השעה המאוחרת של ההודעה, לא בטוח כי כל גופי מערכת החינוך יספיקו להיערך לקליטת התלמידים בגנים , בקייטנות וכד'

על כן מומלץ לא להסתפק בהודעת פיקוד העורף אלא לבדוק ישירות מול אותו גוף חינוכי אליו צריכים להישלח הילדים אם הם נערכו לקליטת הילדים מבחינת הודעה לצוותי הקייטנות, הזמנת אוכל וכד'


עיריית בת ים הודיעה כי מערכת החינוך תשוב לפעול ביום שלישי

עיריית חולון הודיעה כי מערכת החינוך תשוב לפעול ביום שלישי


להלן הודעת פיקוד העורף

בשל המצב הביטחוני, פיקוד העורף קבע את ההנחיות הבאות מיום שני, 15 באפריל 2024, בשעה 00:00 ועד ליום שלישי, 16 באפריל 2024, בשעה 18:00:

פעילות מלאה -שאר הארץ
פעילויות חינוכיות - ניתן לקיים פעילויות חינוכיות ללא הגבלות.
התקהלויות ושירותים - ניתן לקיים התקהלויות ללא הגבלות. *אשקלון ונתיבות עד 15,000 אנשים.
מקומות עבודה - פועלים ללא הגבלות.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אין מערכת חינוך גם ביום שני! הנחיות הכוננות של פיקוד העורף תקפות גם ליום שני 15/4 עד השעה 23:00

מערכת האתר | | תגובות: 2


מדיניות ההתגוננות שנקבעה להיום (ראשון, 14.4), תקפה גם למחר, יום שני, 15.4 עד השעה 23:00 בלילה.


אלה ההנחיות המלאות:

לא יתקיימו פעילויות חינוכיות בכלל בתחומים הבאים:

גני ילדים, מעונות יום ומשפחתונים (עד גיל 6)
בתי ספר
צהרונים
קייטנות
חינוך מיוחד
השכלה גבוהה
הכשרה מקצועית
פעילות בלתי פורמלית
מכינות קדם צבאיות
תנועות נוער
מחנות קיץ
סמינרים
חוגים לילדים
פעילות ספורט תחרותית במסגרת.
התאחדויות ואיגודי הספורט – לילדים ונוער עד גיל 18


התקהלות- מותרת עד 1,000 אנשים


מקומות עבודה- פועלים ללא הגבלות
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • נו באמת …סתם למשוך זמן ולהתיש את ההורים… מילא עם ישראל תגיב לאירן זה כבר הגיוני , אבל כך סתם זה פשוט ביזבוז זמן שלנו 😡
  הגב 14.04.24 19:19
 • הלואי וגם יום שלישי לא נעבוד
  הגב 14.04.24 22:16
 • אורח

מטען חבלה התגלה בביתו של תושב בת ים

מערכת האתר | | תגובות: 3
דוברות המשטרה


במהלך פעילות משטרתית במאבק בפשיעה, בלשי משטרת בת ים ביצעו חיפוש בביתו של חשוד בן 50, תושב העיר, ובמהלך החיפוש איתרו חפץ חשוד שנחשד כמטען חבלה. חבלני המשטרה הגיעו לזירה וכעת הם עסוקים בבדיקת החפץ החשוד.

צילומים:דוברות המשטרההתפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • בת ים פצצה של עיר
  הגב 14.04.24 18:14
 • מה הבדל בין מחבל לעבריין לצערי בבתים או פושעים או אזבלות ש הרסו את מדינה
  הגב 14.04.24 18:21
 • שיתנו את שלהם
  הגב 14.04.24 18:38
 • אורח

פורום בת-ים

הפורום נועד לאפשר לתושבי בת ים להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח

אורח
06.04.24 16:45
אני תושבת חדשה בבת ים. מפריע לי מאוד שאין פחי מחזור בכל ביניין. אני חושבת שהגיע הזמן למודעות הזביבה
אורח
07.04.24 23:40
עשית את טעות חייך להגיע לבת ים
אורח
08.04.24 13:02
חזק אחי
אורח
11.04.24 19:05
בת ים העיר הכי כיפית. ים. קרובה לתל אביב. תחבורה נוחה הכל יש ובמחיר של שוק ראשון
אורח
15.04.24 08:05
ראית מה טב מחירי שוק לא פארק טיולים אופניים ספורט רעש צילצולים ודתיים שהצילו את שכונות הישנות תברחי
אורח
15.04.24 08:04
שימי לב הגעת ל10%ערבים שעושים רעש כל לילה בקרן היסוד השאר טובים מאד אין בבת ים בעיקרון כלום כל הישראלים עזבו לפני 20-40 שנה הרוסים עובדים והערבים מקלקלים חבל
אורח
23.03.24 15:30
מה עם האופנוענים המרעישים והמסוכנים ???? מחכים שיקרא אסון ואז תתעוררו !!!! אדוני ראש העיר ושות׳
אורח
20.03.24 18:18
מתי תתחילו להילחם בבניה ללא היתר בעמידר ובאנשים שעושים להם חניות פרטיות ויש מצוקת חניה מטורף ...תחליפו את הרחוב השלושה כי הוא מתחלק ל3 מקומות בדיחה ..אף פעם לא מוצאים אותנו
אורח
05.03.24 09:36
למה בארנונה גבוהה מאוד וקשה לחיות עם מיסים גבוהים שהמשכורת דלה
אורח
09.02.24 20:19
למה האזור הצפוני של בת ים מוזנח מבחינת גינון בפער ענק לעומת הדרומי ?! אז מה אם הבנינים ישנים... לא מגיע לנו ?! גם אנחנו משלמים מיסים.
אורח
01.02.24 19:00
יש פשע גזענות בבת ים
אורח
18.03.24 22:24
Only putin, free soviet bat yam
אורח
24.01.24 14:42
בבקשה התערבות ראש העיר בעניין עזרה לנושא עזרה לאזרחים עם נכות ואזרחים וותיקים טלפונית למענה אנושי ועזרה לטפסים בהנחה כי לא ניתן להוריד ממחשב
אורח
24.01.24 14:39
שלום כמה פעמים השארתי הודעות למחלקת ארנונה כדי לקבל במייל עזרה הטופס הנחה בארנונה להוריד טופס ואין מענה ושיתוף פעולה מטעם העירייה ממש לא מובן עניין זה


המורה לבנה דבש מבית ספר הנשיא בבת ים זכתה בתואר אשת חינוך מצטיינת

מערכת האתר | | תגובות: 1
צילום מתוך דף הפייסבוק אלי יריב


מנהלת בית ספר הנשיא בבת ים, גברת לבנה דבש, זכתה בתואר אשת חינוך מצטיינת. העיר בת ים מתגאה בצוותי החינוך שלה, שמקדישים את עצמם להצלחת התלמידים, וגברת דבש מובילה את הדרך במסירות ואהבה לחינוך. הקהילה המקומית מביעה תודה על ההשקעה והמחויבות שהיא מפגינה כלפי התלמידים.

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • כל הכבוד אשה מדהימה
  הגב 15.04.24 21:19
 • אורח

שחייני המאסטרס של הפועל בת-ים זוכים ב-76 מדליות באליפות המאסטרס: 30 מדליות זהב, 36 מדליות כסף ו-10 מדליות ארד

מערכת האתר | | תגובות: 0
הפועל בת-ים אימפריה של שחייה


שחייני המאסטרס של הפועל בת-ים אימפריה של שחייה זכו באליפות המאסטרס שהתקיימה בסוף השבוע האחרון, כשהם זוכים בסך הכל ב-76 מדליות: 30 מדליות זהב, 36 מדליות כסף ו-10 מדליות ארד. בניקוד הקבוצתי, הבנות זכו במקום השלישי, הבנים במקום השמיני והקבוצה כולה זכתה במקום החמישי בניקוד הכללי.

בין הזוכים במדליות, אווה מזור בקטגוריית גיל 70-74 זכתה במדליית זהב ב-200 מטר חופשי, שתי מדליות כסף ב-400 ו-800 מטר חופשי וכסף נוסף ב-100 מטר חופשי. יורי גולובטי בקטגוריית גיל 50-54 זכה בזהב ב-50 מטר חופשי, כסף ב-50 פרפר, כסף ב-100 חופשי וזהב בשלושה מקצים של רליים.

אוקסנה בליסה בקטגוריית גיל 45-49 זכתה בשתי מדליות זהב במקצים המעורבים ובמדליות נוספות בפרפר וחופשי. רז אלופי בקטגוריית גיל 35-39 זכה בזהב ב-50 חופשי ובמדליות נוספות בגב, פרפר ורליים. איילת מרקברייט סדן באותה קטגוריית גיל זכתה בארבע מדליות זהב ובמדליות נוספות ברליים מעורבים.

בר גולדין בקטגוריית גיל 21-29 זכתה במדליות במקצים המעורבים וברליים. קורל הרשקוביץ באותה קטגוריית גיל זכתה בזהב ושיא גילאי ב-400 מעורב אישי, זהב ב-200 פרפר וכסף ב-200 חזה. עדן ראובן זכה בכסף ב-400 ו-800 חופשי ובמדליות נוספות בגב ורליים.

נוי הרשקוביץ זכתה בזהב ב-200 חזה ובמדליות נוספות במקצים המעורבים וברליים. שחף וולמן זכה בזהב ב-200 גב ובמדליות נוספות ברליים. כריס חשמה זכה בשתי מדליות זהב בחופשי ובמדליות נוספות בפרפר ורליים.

אופק מלול זכה בכסף ב-50 חופשי ובזהב ברליים. איגור יפימוב, ששחה תחת שחיינים עצמאיים אך מתאמן עם הקבוצה, זכה בארד בקטגוריית גיל 30-34 ב-50 גב. תמי מרקברייט עגיב זכתה בכסף וארד ברליים, ואסף אזולאי זכה בזהב ברליים וכסף ברליים מעורבים.

למאמץ הקבוצתי תרמו גם רועי אלדר, ודים רבינוביץ ויבגני סידורוב, שתרמו להישגים המרשימים של הקבוצה.


צילומים:הפועל בת-ים אימפריה של שחייההתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אושרה בקריאה ראשונה הצעת החוק של חברי הכנסת ארז מלול ויונתן מישרקי לחייב את הרשויות המקומיות להשבת עודפי גבייה מהארנונה לתושבים בתוך 30 יום

מדובר על עודפי גבייה מתשלומי הארנונה של תושבים שעברו דירה/ מכרו נכס ואמורים לקבל החזר על תשלומי הארנונה ששלמו.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3


אושרה בקריאה ראשונה הצעת החוק של חברי הכנסת ארז מלול ויונתן מישרקי לחייב את הרשויות המקומיות להשבת עודפי גבייה מהארנונה לתושבים בתוך 30 יום.

בחודש אוגוסט 2022 פרסמה התנועה לחופש המידע את הנתונים על עודפי הגבייה ברשויות המקומיות המגיעות לתושבים. מדובר על כספים אשר מגיעים לתושבים אשר עזבו נכס עליו הם משלמים ארנונה (עברו דירה, מכרו) ועל כך מגיע להם החזר על תשלומי הארנונה אותם שלמו. על פי הנתונים שהגיעו מהרשויות התגלה כי הסכומים מגיעים לעשרות/מאות מיליונים כך לדוגמה בתל אביב 130 מיליון שקל – בראשון לציון – 16 מיליון שקל, ובבאר שבע -6.7 מיליון. בחיפה (כ-60 מיליון שקל) ובירושלים (כ-113 מיליון שקל). בעקבות החשיפה הודיעו רשויות כי יפעלו להחזרת הכספים. בראשון לציון הגיבו כי לאור העומסים על מחלקות הארנונה והגבייה אושר תקן מיוחד של אדם שייזום שיחות לתושבים להם מגיעים הכספים.

כאמור בעקבות החשיפה של התנועה לחופש במידע חברי הכנסת ארז מלול ויונתן מישרקי הגישו הצעת החוק בה מוצע לקבוע כי בכל מצב בו אדם מודיע לרשות מקומית כי הוא הפסיק להיות בעלים או מחזיק של קרקע או בניין עליהם הוא משלם ארנונה על הרשות המקומית לפעול באופן יזום לבדיקת עודפי גבייה בארנונה ולהשיב אותם לאותו אדם בתוך 30 ימים.

ההצעה עלתה לקריאה ראשונה בתחילת החודש ובימים אלו נמצאת בהכנה לקריאה שנייה ושלישית.


"מטרת הצעת חוק זו היא לחתור למצב שהאזרח ירגיש שהשלטון נוהג עמו ביושר, וכשם שהרשות יודעת לזהות כאשר האזרח חב לה ויודעת אף לפעול לשם כך, כך גם תנהג כאשר היא חבה לאזרח", אמר ח"כ מלול.

נציגי משרד הפנים ומרכז השלטון המקומי בישראל הצביעו על מספר קשיים העולים מהצעת החוק כגון החובה להשיב את הכסף בתוך 30 ימים – פרק זמן שהוגדר על ידם כקצר מדי .

יו"ר הוועדה ח"כ יעקב אשר אמר כי ההערות שהועלו במהלך הדיון ילובנו בהכנה לקריאה השנייה והשלישית. "מדובר בהצעת חוק חשובה שמטרתה שיפור השירות לאזרח ועשיית צדק עם התושבים. הוועדה בראשותי תפעל לטייב אותה ולקדם אותה במהירות", אמר.
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • לא רושמים איפה יהיה רופא תורן איזה קופה ואיפה
  הגב 15.04.24 19:34
 • מה קשור לכתבה ?.
  15.04.24 19:44
 • איפה נמצא המרפאה תורן ביבנה
  הגב 15.04.24 19:35
 • אורח

נפטר יורם כרמי ז"ל מורה וסגן המנהלת במקיף שז"ר בת ים

מערכת האתר | | תגובות: 5
צילום מתוך דף הפייסבוק הטובים לשז"ר - תיכון שז"ר בת-ים


נפטר יורם כרמי ז"ל מורה וסגן המנהלת במקיף שז"ר בת ים

התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • כמה עצוב לשמוע
  הגב 14.04.24 16:42
 • עצוב מאוד
  הגב 14.04.24 16:44
 • איזה מקסים פשוט אבידה גדולה לחינוך בבת-ים
  הגב 14.04.24 21:17
 • מורה מיוחד יהי זכרו ברוך 🙏
  הגב 14.04.24 21:17
 • מורה מעולה יהי זכרו ברוך לימד את בתי
  הגב 15.04.24 18:43
 • אורח

הנס הגדול! סרטון למי שהפסיד את המחזה של מאות טילים ויירוטים מעל ראשינו ב - 02:00 לפנות בוקר

מערכת האתר | | תגובות: 55


כל מי שהיה ער בסביבות 02:00 לפנות בוקר לא היה יכול להתעלם מהמחזה שהזכיר את מופע הזיקוקין של יום העצמאות פיצוצי הכטב"מים והטילים נראו היטב בכל פינה במרכז הארץ. למרות שהפיצוצים היו רחוקים מאוד מהמרכז אך התחושה הייתה שהכל קורה מעל ראשינו.

לסיכום האיראנים ירו:

185 כטב"מים

36 טילי שיוט

110 טילים בליסטיים

כולם יורטו בהצלחה

סרטון שצולם בשמי יבנה

התפרסמו 55 תגובות לכתבה.
 • אין קשר לניסים! תודה לכל המתכנתים האלופים שבנו לנו עשרות בשנים הגנות אויריות חכמות ומתוחכמות.
  הגב 14.04.24 11:31
 • כל הכבוד למתכנתים.... לא זוכר שהם היו בשלושת אלפים שנה האחרונות. קיום ישראל הוא מעל הטבע הכל בהשגחה מהשם יתברך. רק עיוור יחשוב אחרת
  14.04.24 14:14
 • "מתכנתים"?! איפה הם ועוד שאר הכישלונרים היו ב7/10?! כבודם כמובן במקומו מונח,אך בל נשכח טילים שלא יורטו וגרמו לפגיעות בגוף,בנפש,וברכוש.
  14.04.24 15:38
 • פחחח... לא יעזור לך. ניסים לא קיימים. מה שכן קיים זה אנשי חיל האויר המופלאים שעובדים קשה כבר שנים. תודה לאנשי חיל האויר.
  14.04.24 15:38
 • אין על חיל האויר ותעשיה אווירית ותעשיות הנשק למינהם תבורכו
  14.04.24 15:48
 • כל מילה בסלע
  14.04.24 18:39
 • תותחים הצבא שלנו!!
  הגב 14.04.24 11:36
 • השם ברא את המתכנת והוא גם תכנת לו את כל האיברים בגוף
  הגב 14.04.24 11:37
 • אז השם ברא גם את היטלר, חמינאי ואת חמאס... תודה רבה באמת.
  14.04.24 12:09
 • ברור הקב״ה יצר את הכל כדי שנבחר ונבדיל בין טוב לרע.
  14.04.24 12:49
 • ה מלך ה מלך ה ימלוך לעולם ועד ברוך השם ששמר ושומר אלינו
  הגב 14.04.24 11:39
 • חיילי חיל האויר הם המלכים. תודה להם.
  14.04.24 15:39
 • המלך מת יחי המלך החדש ביבי
  הגב 14.04.24 11:46
 • זה אותו אחד שבגללו מתו למעלה מאלף איש ב 7 לאוקטובר?
  14.04.24 15:40
 • תודה לבורא עולם ולצבא
  הגב 14.04.24 11:48
 • די כבר עם השטויות של הנס הגדול. לאלוהים אין שום קשר לזה
  הגב 14.04.24 11:52
 • נכון
  14.04.24 12:33
 • ה' הוא האלוקים אין עוד מלבדו וכמובן גם תודה לצבא ואנשים החכמים שבורא עולם נגע כדי שיכולו להתכנת את המכשירים הללו! תהילים נגד תלים לא לשכוח!!
  הגב 14.04.24 11:55
 • נגד תלים... מזל שיש גם חכמים בעם הזה.
  14.04.24 12:07
 • תודה לבורא עולם שהציל אותנו וכמובן גם לחיילינו שאין עליהם
  הגב 14.04.24 12:06
 • איפה היה ב-7/10 איזה נס על מה תודה על 1500 נרצחים שאנסו רצחו שרפו ועל 133 חטופים מסכנים??!!!!
  14.04.24 12:12
 • אין על חיל האוויר והצבא שלנו! תודה שאתם שומרים עלינו.
  הגב 14.04.24 12:15
 • ,👏✈️🥇🇮🇱 תודה לצהל,תודה לחיל האוויר
  14.04.24 13:42
 • יישר לחיילי חיל האוויר שלנו.כל הכבוד
  הגב 14.04.24 12:15
 • תודה לכל המתפללים שלא עצמו עין כל הלילה כי בכל הגיע מלמעלה. מזל שביבי ראש ממשלה והתחבה בבית המליונר בירושלים .
  הגב 14.04.24 12:17
 • איזה חירטוט. אם זה משהו טוב - מודים לאלוהים. אם זה משהו רע, אז אנחנו לא מבינים את התכנית הגולה. לא נראה לכם שאתם ממציאים תירוצים כדי להצדיק את האמירות שלכם?
  הגב 14.04.24 12:23
 • חומר למחשבה: בחורי הישיבות יצאו לחופשת בין הזמנים, אין לימוד תורה, תוקפים אותנו
  הגב 14.04.24 12:28
 • 😂🤣😂🤣 ובשמחת תורה הם נמנמו... המאמץ המביך הזה לנסות לפרשן את כל הרוע שנופל עלינו.
  14.04.24 15:46
 • חומר טוב, אה? אבל חבריך כאן שיבחו את אלוהים על ההצלחה שלו ביירוט הטילים... גם זה בגלל בין הזמנים וחוסר הלימוד?? ליצן.
  14.04.24 16:03
 • טעות בין הזמנים ממשיכים להתפלל אין אדם חי בלי אמונה ..נשמתו ריקה
  14.04.24 17:42
 • אין עוד מלבדו אין עוד מלבדו
  הגב 14.04.24 12:29
 • אין עוד מלבדם, כלומר מלבד האנשים שלומדים מתימטיקה, אנגלית, פיזיקה, הולכים לצבא. הולכחם לאוניברסיטה, הולכים ומקריבים את חייהם. אין מלבדם!!!
  14.04.24 20:52
 • שנאת חינם ופילוג פורחים פה. חבל. אחים אנחנו, גם אם דעותינו חלוקות. היטלר לא הבחין בין דתי לחילוני ובין אאשכנזי למזרחי, יהדות הייתה סיבה מספקת עבורו לרצוח. בואו לא נשכח שכולנו בני עם אחד, אהבת חינם ויהיה פה גן עדן.
  הגב 14.04.24 12:50
 • יש בעיה כשמדברים על אהבת חינם כי החרדים אוכלים ומשמינים ואילו רק החילונים מתים בעזה וקוברים את ילדיהם. איפה אהבת החינם בזה?
  14.04.24 15:46
 • "עם אחד" שחלקו נלחם ונהרג בעזה וחלק אחר שטוען שהוא תורם.
  14.04.24 16:01
 • תודה לכל מדינה ומדינה שעזרה לנו ליירט את הטילים וכל מה שנשלח אלינו. והכי לאמריקאים שעמדו ועומדים מאחורינו וכמובן לצבא שלנו שאין כמותו בשום מקום בעולם.
  הגב 14.04.24 13:01
 • נכון
  14.04.24 17:41
 • אין כאן שום קשר לניסים. בלי צבא טכנולוגי וחזק ובלי ארה"ב הטילים היו פוגעים ושום נס לא היה עוזר. תתפכחו ניסים יש רק באגדות.
  הגב 14.04.24 13:13
 • "נס גלוי"
  הגב 14.04.24 13:20
 • Зачем спорить, чудо или нет? Спасибо и Богу, и всем причастным к этому людям - и программистам, и военным, и просто гражданам, которые молились и верили.СПАСИБО!!!И ДЕЙСТВИТЕЛЬНО МЫ ДОЛЖНЫ БЫТЬ ЕДИНЫ.Только так мы победим.
  הגב 14.04.24 13:25
 • И действительно, мы должны быть едины, только так мы победим.
  14.04.24 13:26
 • חונן לאדם דעת ונותן לאנוש בינה.
  הגב 14.04.24 13:31
 • האם היירוט היה מעל ראשון? הנס היחידי זה הפיתוח של הטילים שלנו מול האיום האיראני והעזרה מארהב.
  הגב 14.04.24 14:14
 • ישתבח שמו לעד!
  הגב 14.04.24 14:29
 • אנשים פה מטומטמים על כל הראש אבל באמת שלא מגיע לכם לחיות בכלל תתביישו לכם שהקב"ה יצר אותכם וככה אתם מדברים איכס חבל על הנשמה שקיבלתם ממנו במתנה אין על השם ואין כמוהו הוא מלך מלכי המלכים והוא עושה ניסי ניסים ובזכותו אף אחד לא נפגע זה פשוט נס גלוי לכל מי שעיוור הוא שמר שומר ותמיד ישמור על עם ישראל כי זה עם הנצח רק צריך להיות באחדות והכל יסתדר
  הגב 14.04.24 14:44
 • בשביל אחדות צריך לתת לכל אחד לבטא את מה שהוא חושב גם אם לא חושבים כמוהו.לאף אחד אין מונופול על אלוהים והוא אמור לשפוט כל אדם ,הוא לא מינה אף אחד לדבר בשמו אז לא לקרוא לאחרים בשמות גנאי בשם השם לא נראה לי שהוא אוהב את העזרה שלכם.תשתדלו באמת להיות טובים לכולם בלי שפיטה .
  14.04.24 17:48
 • בשביל אחדות צריך שכולם יקריבו את ילדיהם במלחמה בעזה ולא רק החילונים. כל עוד החרדים לא קוברים את ילדיהם במלחמה כמו החילונים, לא תהיה אחדות. אחדות משמעה שכולם, כולם, מקריבים את חייהם ולא עושים איפה ואיפה בדם של ילדינו.
  14.04.24 21:00
 • כשתלמדו את התורה לעומק תבינו למה היה את הטבח ב 7-10 זה לא קרה סתם בורא עולם תכנן את זה ואף אחד לא יודע למה כי צריך חהתעמק ולהאמין בו ואז תבינו אז מספיק עם שאלות מטופשות כשתגדלו תבינו אתם עדיין ילדים
  הגב 14.04.24 14:45
 • זה לא בדיוק מחמיא לו כשאתה מאשים אותו בתכנון 7.10. ואם זה מה שיוצא לך לאחר שגדלת, מעדיפים להיות ילדים💐
  14.04.24 15:58
 • כשיש מחדל - אומרים ראש ממשלה שהיה 20 שנים הוא אחראי והאשם העיקרי . כשיש הצלחה ( אותו ראש ממשלה של 20 שנים) אומרים הוא לא אחראי ( זה בזכות צה"ל )
  הגב 14.04.24 14:46
 • הוא באמת לא אחראי זה באמת בזכות חיילי חיל האויר. קשה לך עם זה שיש בחיל האויר אנשים גאונים ומסורים?
  14.04.24 15:49
 • תקרא שוב, את המחדל של 7.10 אכן מעניקים לנתניהו אבל את ההצלחה, הרוב פה נותנים לה'.
  14.04.24 16:00
 • איך זאת ההצלחה של נתניהו כשהילדים שלו שהם בגיל של המילואימניקים הלוחמים לא נקפו אצבע לתרום למאמץ המלחמתי , והאינפנטיל שבינהם גם נופש על חשבון משלם המיסים במלונות יוקרה ומעלה את זה לרשתות לניקור עיניים ,בושה וחרפה.
  14.04.24 17:54
 • הכל הצגה ומתואם עם האמריקאים,ביחד ננצח😂🤣
  הגב 14.04.24 15:27
 • הצרות של כל העולם נובעות מהדת! מסעות הצלב, הג׳יהאד, המשיחיות היהודית, האנטישמיות, ועוד ועוד. הפיתרון האולטימטיבי: הפרדת דת ומדינה. שכל אחד יאמין במה שהוא רוצה ויתן חופש לזולת, כמובן במסגרת החוק.
  הגב 14.04.24 22:17
 • אורח

משרד החינוך פתח את מוקד הסיוע הרגשי לטובת ציבור התלמידים, ההורים ואנשי החינוך

המוקד פעיל בטלפון 6552* שלוחה 5

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


משרד החינוך פותח את מוקד הסיוע הרגשי והנפשי לכלל הציבור

נוכח הנחיות פיקוד העורף על ביטול כל הפעילויות החינוכיות המתוכננות ליומיים הקרובים (14.4-15.4), משרד החינוך מודיע היום (מוצאי שבת) כי הוא פותח הלילה את מוקד הסיוע הרגשי לטובת ציבור התלמידים, ההורים ואנשי החינוך.

את המוקד מאיישים מומחים למצבי משבר וחירום מהשירות הפסיכולוגי ייעוצי של משרד החינוך. המוקד יפעל לאורך כל שעות היממה הקרובה.

הציבור מוזמן לפנות למוקד הסיוע הרגשי באמצעות הטלפון 6552* שלוחה 5

או באמצעות כתובת הדוא"ל: sherut@education.gov.il
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ישראל במלחמה! כטב"מים מאיראן בדרך לישראל

עדכונים שוטפים

מערכת האתר | | תגובות: 11


23:25

צפי כניסת הכטבמים לישראל החל מהשעה 02:30 לפנות בוקר


23:00

ישראל במלחמה עם איראן

אנו מאחדים את כל אתרי be106

להלן עדכונים שוטפים

כ - 100 כטב"מים עושים דרכם לישראל. הערכה שהם יגיעו לישראל בעוד מספר שעות בתקווה שחיל האוויר יצליח ליירט את כולם
התפרסמו 11 תגובות לכתבה.
 • מי שהם לא מרחב מוגן מה עושים?
  הגב 13.04.24 23:37
 • מי שאין לו מרחב מוגן מה עושים
  13.04.24 23:39
 • מלחמת עולם שלישית החלה היום
  הגב 13.04.24 23:46
 • אנשים יקרים בבקשה תהיו אמיצים ואחראיים. תשמרו על עצמכם ועל סביבתכם. אתם יודעים מה לעשות. תעשו מה שצריך. הכביש מביא המון קורבנות על הזמן ובכל זאת כולנו נוהגים.. פרופורציות. עם ישראל חי!
  הגב 13.04.24 23:54
 • אתם יכולים לפרסם רשימת מקלטים בשכונות הישנות בגדרה🙏🏻
  הגב 13.04.24 23:54
 • למי שאן ממד חדר המדרגות מספיק מוגן?
  הגב 14.04.24 00:05
 • פתחו את המקלטים בעיריית רחובות. מתן אל תתפס עם המכנסים למטה בתחילת דרכך. שלח את השיטור העירוני שיבדוק שהמקלטים פתוחים. אני יודע שלפני שעה המקלט בגן הבנים בכפר גבירול סגור..
  הגב 14.04.24 00:07
 • חדר מדריגות זה מספיק?
  הגב 14.04.24 00:14
 • חדר מדרגות זה מספיק? אולי מישהו מוסמך יענה כבר יש ילדים קטנים
  הגב 14.04.24 06:54
 • זה לא מספיק,אבל עדיף מאשר לשהות בבית ללא ממ"ד
  14.04.24 07:33
 • חדר מדרגות שהמקום סגור מספיק, נוצר הדף בזמן הפיצוץ בקרבה למקום הנפל ,עדיף לחפש שכנים קרובים להיות אצלם מוגנים במקלט גם עם פחות נעים להיות תלויים,עדיף רגע פחות נעים אך להיות במקום יותר בטוח למשפחה. תשמרו על עצמכם ועל המשפחה הקרובה ושכנים. רק יחד ננצח!!! אין ספק שמאתגר אחדות זה קיומינו.
  הגב 14.04.24 09:15
 • אורח

נערכים למלחמה! החמרה בהנחיות פיקוד העורף - החל מהלילה אין פעילות חינוכית, אסור להתקהל מעל 1000 אנשים מחשש להתקפה אירנית

מערכת האתר | | תגובות: 2


להלן הנחיות פיקוד העורףבשל המצב הביטחוני, פיקוד העורף קבע את ההנחיות הבאות מיום שבת, 13 באפריל 2024, בשעה 23:00 ועד ליום שני, 15 באפריל 2024, בשעה 23:00:
פעילות מלאה -שאר הארץ
פעילויות חינוכיות - אין לקיים פעילויות חינוכיות.
התקהלויות ושירותים - ניתן לקיים התקהלויות- עד 1,000 אנשים.
מקומות עבודה - פועלים ללא הגבלות.
פעילות חלקית - עוטף עזה (למעט הישובים: נירים, כרם שלום, ניר עוז, כיסופים, עין השלושה, סופה, חולית, נתיב העשרה, נחל עוז וכפר עזה)
פעילויות חינוכיות- אין לקיים פעילויות חינוכיות.
התקהלויות ושירותים- ניתן לקיים בהגבלה של עד 100 אנשים בשטח פתוח ועד 300 אנשים במבנה. החופים סגורים לציבור.
מקומות עבודה- ניתן לפעול במבנה או במקום שאפשר להגיע ממנו למרחב מוגן תקני בזמן ההתגוננות.
פעילות חלקית - קו העימות
פעילויות חינוכיות - אין לקיים פעילויות חינוכיות.
התקהלויות ושירותים - ניתן לקיים בהגבלה של עד 30 אנשים בשטח פתוח ועד 300 אנשים במבנה. החופים סגורים לציבור.
מקומות עבודה - ניתן לפעול במבנה או במקום שאפשר להגיע ממנו למרחב מוגן תקני בזמן ההתגוננות.
על כל אחד ואחת מאיתנו לוודא כי אנחנו ערוכים ויודעים כיצד לפעול כדי להגן על חיינו ועל יקירינו. בקבלת התרעה, יש להיכנס למרחב ולשהות בו 10 דקות.
יש להמשיך ולעקוב אחר ההנחיות שמפרסם פיקוד העורף באמצעי ההפצה הרשמיים.התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • לפני 20 שנים התחילו ה״טפטופים״ מעזה. עכשיו יתחילו טפטופים מאיראן?
  הגב 13.04.24 23:21
 • דואגים לעובדים בעבודה אבל מה יקרה בדרך לעבודה או בחזור לא מעניין אותם
  הגב 13.04.24 23:37
 • אורח

בית הספר אורט רמת יוסף מבת ים זכה במקום הראשון באירוע האקטון הארצי של תוכנית ניצנים

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מנהל החינוך עיריית בת ים


בית הספר אורט רמת יוסף מעיר בת ים זכה במקום הראשון באירוע האקטון הארצי של תוכנית ניצנים, אשר נערך בחסות חברת אמדוקס.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עיריית בת ים מפרסמת מחירון חוף מיוחד לתושבי העיר לקראת פתיחת עונת הרחצה

| | תגובות: 4
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית בת ים


עיריית בת ים מכריזה על פתיחת עונת הרחצה ומפרסמת את מחירון החוף המיועד לתושבי העיר בלבד. תושבי בת ים מוזמנים ליהנות מהחופים המקומיים עם הגעה לעונה החמה ולהבטיח את מקומם על החול במחירים מוזלים המותאמים עבורם.
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • הצחקתם אותנו , ברוט התחמן שום דבר לא עונה גם שנה שעברה פירסמו מחירון ומי שהעיר להם גירשו אותו מהחוף, ברוט שותף להשתלטות על החופים , כבר אי אפשר לשבת בשקט ולהנות מהיום , בוז לברוט
  הגב 12.04.24 17:32
 • אני היתי בשבת שעברה בים ואמרתי להם שאני תושב והם אמרו לי זה לא התחיל יתחיל רק בעוד כמה חודשים שהעונה תתחיל ושילמתי מחיר מלא לכיסאות ושימשיה.
  הגב 12.04.24 17:53
 • נראה אותו אוכף את המחירון כמו שהבטיח
  13.04.24 14:35
 • הכול דיבורים לא עושה כלום בשביל התושבים החילונים.
  13.04.24 14:35
 • אורח

מתכון מיוחד לפסח: פסטה פנה בולונז ללא גלוטן וכשר לפסח מאת השף ארז סנה

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום: צילום יחצ


לקראת חג הפסח, השף ארז סנה מציע מתכון מיוחד לפסטה פנה בולונז ללא גלוטן וכשר לפסח, המתאים לכל המשפחה וגם לצליאקים. המתכון הפשוט להכנה מגיע בעקבות השקת הפסטה החדשה של ברילה, ללא גלוטן.

מצרכים:

 • 2 כפות שמן זית
 • צנצנת רוטב בסיס לבולונז כשר לפסח מבית ברילה
 • חבילת פנה כשל"פ מבית ברילה
 • כף וחצי רסק עגבניות
 • 400 גרם בשר טחון
 • חצי כפית מלח
 • חצי כפית פלפל שחור
 • חצי כפית פפריקה
 • חצי כפית אורגנו
 • שלושת רבע כוס מים/ציר עוף/בקר

אופן ההכנה:

 1. בשמן הזית משחימים את הבשר ומבשלים עד שאין נוזלים. מוסיפים את רסק העגבניות ומערבבים פנימה.
 2. מוסיפים את צנצנת הרוטב של ברילה, את המים (שנעזר בהם בשביל להגיע לשאריות הרוטב בצנצנת) ותבלינים.
 3. מערבבים את הכל ומבשלים יחדיו כ30-40 דקות על אש נמוכה עם מכסה סגור (ב10 דקות האחרונות אפשר לפתוח בשביל לאדות אם נוזלי מידי).
 4. בזמן שהרוטב מתבשל מכינים את הפסטה פנה כשרה לפסח לפי ההוראות על האריזה (אם רוצים המון רוטב יחסית לפסטה אז להשתמש בשני שליש חבילה או אפילו חצי חבילה).
 5. לאחר בישול הרוטב טועמים ומתקנים תיבול מבחינת מלח, פלפל וסוכר אם צריך.
 6. מקפיצים את הפסטה לאחר הבישול עם הרוטב ומעט ממי הבישול של הפסטה, להגיש עם עוד רוטב מלמעלה ופטרוזיליה קצוצה.

לפרטים נוספים ניתן לפנות אל ענת דאוס בטלפון 0545716111 או במספר 036360007.קרדיט תמונה: צילום יחצהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ראשון לציון, פתח תקווה, חולון ובת ים עתידות לקבל תקצוב של עד 4 מיליון ש"ח במסגרת תוכנית נעים בעיר הנועדה לעודד את הרשויות למעבר לתחבורה נקייה והפחתת הזיהום ופליטות גזי החממה

מדובר על תוכנית של המשרד להגנת הסביבה שמתקיימת בקרב הרשויות המקומיות שחתמו על הסכמי הגג עם משרד התחבורה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
מרכז התחבורה המשולב שיקום בראשל"צ קרדיט: Viewpoint


נעים בעיר - עוברים לתחבורה נקייה: המשרד להגנת הסביבה הציג לנציגי ערים ורשויות מקומיות, את תוכניתו ''נעים בעיר'' לעידוד הרשויות למעבר לתחבורה נקייה ולהפחתת זיהום האוויר וגזי חממה.

המשרד להגנת הסביבה קיים השבוע כנס במעמד השרה להגנת הסביבה, עידית סילמן, מנכ''ל המשרד, גיא סמט, נציגי ערים ורשויות מקומיות, להצגת תוכנית המשרד ''נעים בעיר" לרשויות מקומיות החתומות על הסכם גג עם משרד התחבורה. התוכנית תאפשר לרשויות להוביל מעבר לתחבורה נקייה ולהפחית זיהום אוויר מתחבורה.

מטרת התוכנית היא לעודד רשויות אשר להן תוכנית לחיזוק תחבורה ציבורית ונסיעה באופניים במסגרת הסכמי גג עם משרד התחבורה בצעדים נוספים שיבטיחו איכות אוויר לצד שיפור פתרונות התחבורה בעיר. בנוסף התוכנית תסייע לישראל לעמוד ביעדי צמצום פליטות גזי החממה עליהם התחייבה. במסגרת התוכנית המשרד יתמוך ברשויות עם הסכמי גג לתחבורה בסכום של עד כ-4 מיליון שקל לרשות. בין הערים שלוקחות חלק הם ראשון לציון, בת ים, חולון ופתח תקווה

הצעדים המרכזיים הכלולים בתוכנית המשרד להגנת הסביבה: קידום אזור אוויר נקי להגבלת כניסת רכבים מזהמים, מתן פתרונות לצמצום נסועה לאזורי תעסוקה, איפוס פליטות של ציי רכב עירוניים ופתרונות מעבר לתחבורה נקייה בדגש על הליכה ברגל ורכיבה על אופניים. במסגרת התוכנית, יתמוך המשרד להגנת הסביבה בעלות של עד כארבעה מיליון שקל לכל רשות, בעבור יישום צעדים אלו.

כבר כיום יש רשויות בישראל המובילות מגוון פתרונות של מעבר לתחבורה נקייה. כך לדוגמה עיריית תל אביב מקדמת תוכנית לקידום רחובות מוטי הליכות; ובעיר רחובות פועלת תוכנית לצמצום נסועה לאזור התעסוקה.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עמותת ש.ק.ל ישראל ציינה 41 שנים להקמתה באירוע חגיגי בבת ים בה היא פועלת ובמעמד ראש העיר, צביקה ברוט

ראש העיר צביקה ברוט שיבח את פעילות העמותה ואמר: "ש.ק.ל גדלה ופרסה כנפיים ובזכותכם אנחנו יודעים לתת יותר טוב שירות לאלו שצריכים את זה. עובדי ש.ק.ל נותנים מענה ברמה הגבוהה ביותר, במיוחד בתקופה מאתגרת זו."

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


אמש (ד'), התקיים אירוע מרגש לרגל 41 שנים להקמת עמותת ש.ק.ל ישראל. האירוע התקיים באולמי דריה בבת ים בהשתתפות עובדי העמותה, מתנדבים, משפחות חניכים, נותני חסות ואורחים נכבדים, ביניהם סגן ראש העיר אורי בוסקילה, ממלא מקום יו"ר העמותה שאול שח, מנכ"ל העמותה טל כהן וראש העיר צביקה ברוט.

במהלך האירוע הוצגו הישגי העמותה בשנה החולפת, ביניהם:

* הרחבת מערך הדיור

* שיפוץ מרכז יום ויצמן

* פיתוח נבחרת המסבירנים

* הרחבת פרויקט ממריאים

* התאמת תוכנית אוריימות לזמן הלחימה


הדגש הושם על המשך העשייה וההתגייסות של עובדי העמותה גם בתקופה הקשה של המלחמה. טקס מרגש התקיים במסגרת האירוע, בו הוענקו פרסי עובדים מצטיינים על שם עובדת העמותה מזל בן ישוב ז"ל, שנפטרה בשנה החולפת. האירוע נחתם בהופעה של הסטנדאפיסט אמירם טובים.


מנכ"ל ש.ק.ל ישראל טל כהן הודה לעובדים על מסירותם ואמר:

"הערב הזה הוא שלכם. תודה לכם על כל מה שאתם עושים למען האנשים שזקוקים לכך."


ראש העיר צביקה ברוט שיבח את פעילות העמותה ואמר:

"ש.ק.ל גדלה ופרסה כנפיים ובזכותכם אנחנו יודעים לתת יותר טוב שירות לאלו שצריכים את זה. עובדי ש.ק.ל נותנים מענה ברמה הגבוהה ביותר, במיוחד בתקופה מאתגרת זו."


עמותת ש.ק.ל ישראל נוסדה בשנת 1983 ופועלת למען שיפור איכות חייהם של אנשים עם מוגבלויות. העמותה מספקת מגוון רחב של שירותים, ביניהם דיור, תעסוקה, חינוך, פנאי ותמיכה רגשית.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תקף את שכנו בלוח עץ עם דוקרנים בבת ים

מערכת האתר | | תגובות: 1
דוברות המשטרה


המשטרה הגישה כתב אישום נגד חשוד תושב זר מרוסיה, אשר תקף את שכנו באמצעות לוח עץ מלא בדוקרנים בבת ים. האירוע התרחש בתאריך 31.3.24 ברחוב הנביאים, כאשר הדייר הותקף ונפצע בראשו ובמספר מקומות נוספים. הקורבן ברח לכיוון דירתו ודיווח למשטרה.

על פי כתב האישום, הקורבן שמע צעקות מחדר המדרגות ויצא לבדוק את ההתרחשות. כאשר ירד לקומה ממנה הגיעו הצעקות, זיהה את החשוד, שהוא שכנו תושב זר מרוסיה, יושב ערום על המדרגות. לאחר שהקורבן הציע עזרה, החשוד משך אותו לתוך הדירה והכה אותו באמצעות פלטת עץ עם דוקרנים. הקורבן הצליח להימלט תוך כדי דימום והזעיק את המשטרה.

שוטרי תחנת בת ים הגיעו למקום מיד עם קבלת הדיווח ועצרו את החשוד. החשוד בן 34, תושב זר מרוסיה, הועבר לחקירה במשטרת בת ים וטען כי אינו זוכר את האירועים וכי היה תחת השפעת פטריות רעילות.

לאחר סיום החקירה, יחידת התביעות של מחוז תל אביב הגישה כתב אישום נגד החשוד ובקשה למעצרו עד תום הליכים. משטרת ישראל מבהירה כי היא פועלת בנחישות כנגד אירועי בריונות הפוגעים בתחושת הביטחון של התושבים ותמשיך לפעול ביד קשה נגד אלימות ובריונות במטרה להביא את העבריינים לדין.צילומים:דוברות המשטרההתפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • מאיפה בכלל מביאים לוח עץ כזה מה אתם חולים בראש
  הגב 11.04.24 19:07
 • אורח

ילדה בת 3 נפצעה קל בתאונת דרכים בבת ים

מערכת האתר | | תגובות: 0
איחוד הצלה סניף בת ים


צוותי הרפואה של איחוד הצלה הוזעקו לרחוב בלפור בבת ים עקב דיווח על שתי הולכות רגל שנפגעו מרכב. החובשים שהיו בסמיכות לזירה העניקו סיוע רפואי ראשוני לילדה כבת 3 שנחבלה בראשה.

עוברי אורח סיפרו כי הילדה שחצתה את הכביש עם אמה שלא נפצעה, נחבלה ונפצעה לאחר שנפלה מעגלת התינוק כתוצאה מרכב שסטה לעברן במעבר החצייה. מצבה של הילדה מוגדר קל.


צילומים:איחוד הצלה סניף בת יםהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עמית סגל ועיתונאים בכירים אחרים מגיעים לבת ים לסדרת ההרצאות "בצל המלחמה"

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית בת ים


תושבי בת-ים יוכלו ליהנות מסדרת ההרצאות "בצל המלחמה" עם כתבים בכירים מתחום הביטחון והפוליטיקה. ההרצאה הקרובה תתקיים ביום ראשון, ה-14 באפריל, בשעה 20:15, באשכול פיס בעיר.

עמית סגל יעלה לבמה עם ההרצאה "על מה נתווכח ועל מה נסכים אחרי המלחמה". מחיר הכניסה לתושבי בת ים הוא 30 ש"ח, למשפחות בת-ימיות משרתות המחיר הוא 15 ש"ח, ולתושבי חוץ המחיר הוא 50 ש"ח.

לפרטים נוספים ורכישת כרטיסים ניתן לגשת לאתר האירוע. כרטיסים מוזלים למשפחות המשרתות (מילואים, קבע, משרתי צבא וכוחות הביטחון) זמינים בקישור זה.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בית הספר אורט רמת יוסף מבת ים זכה במקום הראשון באירוע האקטון הארצי של תוכנית ניצנים הנערך בחסות חברת אמדוקס

מערכת האתר | | תגובות: 11
צילום מתוך דף הפייסבוק אורט רמת יוסף - העמוד הרשמי


בית הספר אורט רמת יוסף מבת ים זכה במקום הראשון באירוע האקטון הארצי של תוכנית ניצנים. חברת ההייטק הבין-לאומית "אמדוקס" אירחה כ-120 תלמידים מרחבי הארץ לאירוע הסיום המכובד והמרשים שנערך לאחרונה.

לתחרות הגיעו 31 קבוצות שהתמודדו על כתיבת קוד לבניית משחק מורכב. חטיבת הביניים של בית הספר אורט רמת יוסף הצטיינה וזכתה במקום הראשון, מה שמעניק להם גאווה והערכה רבה. ההישג מוקדש למקצוענים של בית הספר שהובילו את התלמידים להצלחה זו.התפרסמו 11 תגובות לכתבה.
 • אוריייייי אתה תותח ברמות עללללל 🩷 גאה בך חיים שלי 💋
  הגב 11.04.24 14:06
 • היידה אורייייי
  הגב 11.04.24 14:10
 • אורייי האלוף שלנו !!!! אין תותח כזה 👑
  הגב 11.04.24 14:16
 • אוריי האלוף שלנו אין תותח כזהה!! 👑👑
  הגב 11.04.24 14:19
 • אורי המלךךךךך♥️♥️♥️גאווה
  הגב 11.04.24 14:23
 • היה לי הזכות לעבוד איתך אתה ילד מוכשר עלה ואצליח
  הגב 11.04.24 17:21
 • אורי יאלוף כלונו גאים בך
  הגב 11.04.24 17:25
 • אורי אלוף שלנו❤️
  הגב 11.04.24 17:26
 • אוריקי שלנו יתותח
  הגב 11.04.24 17:26
 • אוריקי יכוכב❤️
  הגב 11.04.24 17:26
 • איזה אלוף ארקדי שלנו 🫶🫶🫶
  הגב 11.04.24 21:07
 • אורח
עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל