הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים
השרה מירי רגב חתמה על תקנה חדשה האוסרת על נסיעת כלי רכב בגנים, טיילות, שבילים ורחבות ציבוריות להגנה על שלום הולכי הרגל; בנוסף נבחנת האפשרות להקנות לפקחי הרשויות המקומיות סמכויות לאכוף נסיעת כלי רכב בשבילים להולכי רגל
תושבי ראשון לציון ובת ים מואשמים בניהול רשת של סחר בנשים מישראל ומחו"ל לסיפוק שירותי מין ללקוחות
הפסקה בתנועת הרכבות! מהיום (שני 29.5) ועד ליום רביעי 31.5 תחנות הרכבת בחולון, בת ים, ראשון לציון משה דיין ויבנה מערב תסיימנה את פעילותן בשעה 21:00

מול עיני הנכדה! תושבת בת ים חשודה כי הכתה ודקרה את אימה בת ה71 מול עיני ביתה הקטנה.

מהחקירה שנוהלה ע"י מחלק משפחה במשטרת בת ים עלה כי החשודה דקרה את אמה בסכין מטבח וגרמה לפציעתה

לימור עידן | | תגובות: 12
דקרה את אימה לעיניי ביתה הקטינה: בתום חקירת המשטרה הוגש אתמול כתב אישום נגד תושבת בת ים בגין שני מקרים בהם תקפה את אמה בת ה 71, פעם אחת באמצעות סכין וכל זאת בנוכחות ביתה הקטינה של הנאשמת, נכדתה של הקורבן.


בשבוע שעבר פתחו שוטרי תחנת בת ים בחקירה נגד תושבת העיר, בת 44, עם קבלת תלונה בחשד שתקפה את אימה בדירת מגוריהן בבת ים.


מהחקירה שנוהלה ע"י מחלק משפחה במשטרת בת ים עלה כי החשודה דקרה את אמה בסכין מטבח וגרמה לפציעתה. עוד עולה מהחקירה כי יום קודם לכן שפכה עליה תה מכוס והכתה בראשה, לאחר מכן זרקה מהחלון כיסא ואת הכוס שפגעו ברכב נוסע ובכך גרמה נזק לרכב.


כל זאת התרחש בזמן שביתה בת ה 13 עדה לכך שאמה מכה את סבתה.


החשודה נעצרה לחקירה מיד לאחר האירוע ומעצרה הוארך מעת לעת.


אתמול, עם סיומה של החקירה, הגישה יחידת התביעות במחוז ת"א כתב אישום כנגד החשודה בגין העבירות המיוחסות לה וכן בקשה למעצרה עד תום ההליכים.
התפרסמו 12 תגובות לכתבה.
 • אורח
  באיזה רחוב?
  הגב 23.05.23 12:24
 • אורח
  חולת נפש בהמה! שתירקב בכלא..
  הגב 23.05.23 12:24
 • אורח
  מסכנה הנכדה שחוותה את הזוועה הזו
  הגב 23.05.23 12:30
 • אורח
  איפה הרווחה שפשטה את הרגל במיוחד בבתים עם כל העולים וכמות התושבים המבוגרים ולברוט יש תקציבים לאגף התורמים שיש בעיר ולסיבסוד של כל הפעילות הדתית איך ישאר כסף לקשישים, ראש עירייה פח תתפטר
  הגב 23.05.23 12:57
 • אורח
  בת-ים
  23.05.23 12:57
 • אורח
  לאגף התורני, שזה דתיים שהשתלטו על העיר
  23.05.23 12:59
 • אורח
  האיזה אחוב כי פשוט יש לי אחות כזו גם לא נותנת לי להגיע לאמא שלי הבית בושה פשוט צריכים לשמור על כל האמאות היקרות מבנות מטורללות ומסכנה הילדה הקטנה שעוברת את זה בטח גם הילדה חוטפת צעקות מאמא שלה...
  הגב 23.05.23 14:20
 • אורח
  מדוע לא מוציאים את הבת מן הבית??????
  הגב 23.05.23 15:38
 • אורח
  אני מקווה שיהיו מספיק תקציבים לעובדים סוציאליים שידאגו למשפחות קשות יום. בבקשה תתערבו לטובת המשפחה. 🙏
  הגב 23.05.23 18:19
 • אורח
  אסור לבת להתקרב לאמא צוו הרחקה לצמיתות
  הגב 23.05.23 21:14
 • אורח
  לאשפז את החולת נפש באופן בהול !!! היא מסוגלת להרוג את הבנות שלה !!! אז לפני שיהיה מאוחר חייב לטפל בה !!
  הגב 23.05.23 21:51
 • אורח
  תודה לאל בת ים מתחזקת...למי שיש בעיה עם זה מוזמן להתפנות לתל אביב
  הגב 27.05.23 23:45
 • אורח

השרה מירי רגב חתמה על תקנה חדשה האוסרת על נסיעת כלי רכב בגנים, טיילות, שבילים ורחבות ציבוריות להגנה על שלום הולכי הרגל; בנוסף נבחנת האפשרות להקנות לפקחי הרשויות המקומיות סמכויות לאכוף נסיעת כלי רכב בשבילים להולכי רגל

האיסור יחול על כל סוגי כלי הרכב, שאינם רשאים לנסוע על מדרכה, בהם רכב פרטי, אופניים חשמליים וגלגינוע (קורקינט חשמלי). בכל המקומות שייכללו בהגדרת "שביל הולכי רגל", יוצב תמרור מיוחד המיידע את הנוהגים והרוכבים כי מדובר בשביל להולכי רגל ולפיכך אסור בנסיעה.

מערכת האתר | | תגובות: 17
תמונת ארכיון למצולמים אין קשר לכתבה


מחזירים את המרחב הציבורי להולכי הרגל

שרת התחבורה והבטיחות בדרכים תא"ל (במיל) מירי רגב, חתמה על תקנה חדשה שתאסור על תנועת כלי רכב מכל הסוגים במרחבים ציבוריים המיועדים להולכי רגל, ובהם טיילות, פארקים, גנים, שבילים ורחבות ציבוריות, בדומה לאיסור הקיים על נסיעת כלי רכב על המדרכות. כיום, התקנות אוסרות על תנועת כלי רכב במדרכות בלבד. התקנה החדשה תורחב כך שהמרחב הציבורי המיועד להולכי רגל יוגדר כ"שביל להולכי רגל" בלבד. כך תיאסר לראשונה בחוק נסיעת כל סוגי כלי הרכב גם באזורים אלה.

האיסור יחול על כל סוגי כלי הרכב, שאינם רשאים לנסוע על מדרכה, בהם רכב פרטי, אופניים חשמליים וגלגינוע (קורקינט חשמלי). בכל המקומות שייכללו בהגדרת "שביל הולכי רגל", יוצב תמרור מיוחד המיידע את הנוהגים והרוכבים כי מדובר בשביל להולכי רגל ולפיכך אסור בנסיעה.

משרד התחבורה הודיע כי הוא בוחן אפשרות להקנות לפקחי הרשויות המקומיות סמכויות לאכוף נסיעת כלי רכב בשבילים להולכי רגל, בדומה לסמכויות שכבר ניתנו להם לאכוף תנועת כלי רכב במדרכות.


לדברי השרה רגב: "התקנה החדשה היא צעד נוסף בהגנה על בטיחותם של הולכי הרגל במרחב הציבורי. בשנים האחרונות נוספו סוגים חדשים של כלי רכב חדשניים כגון אופניים וקורקינטים חשמליים, המספקים דרך נוחה וקלה להתנייד במרחב העירוני, אך מצד שני מהווים סכנה ממשית להולכי הרגל, ובייחוד לקשישים ולילדים. מדי שנה נגרמות אלפי תאונות עקב תנועת רכב מנועי במרחב המיועד להולכי רגל, וחלקן מגיע עד פציעה קשה ואף למוות. משרד התחבורה פועל למציאת איזון נכון שיאפשר לרוכבים להמשיך וליהנות מיתרונות כלי הרכב החשמליים, תוך שמירה בלתי מתפשרת על שלומם של הולכי הרגל. התקנה החדשה מרחיבה את הגדרת המרחב המוגן המיועד להליכה נעימה ובטוחה, ואנו פועלים במקביל להרחבת והגברת האכיפה."

התפרסמו 17 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הגיע הזמן!! מעניין עםתהיה גם אכיפההההה!
  הגב 29.05.23 17:31
 • אורח
  זה לא כ"כ יעבוד חזק.. כי בלתי אפשרי להציב שוטר באזורים הנ"ל. אבל יוזמה מבורכת
  29.05.23 20:09
 • אורח
  מה עם אופנועים של שליחים?
  הגב 29.05.23 18:11
 • אורח
  מה עם רכבי עריה שמקימים במות בגן
  הגב 29.05.23 18:34
 • אורח
  מה עם רכבי פיקוח ושיטור עירוני?
  הגב 29.05.23 18:51
 • אורח
  צריך לאכוף גם במעבר חציה להולכי רגל ברמזור ובמיוחד גם באור אדום בחציה .
  הגב 29.05.23 19:46
 • אורח
  מה עם כמיות של שולחנות וכסאות וצמחיה ברוטשילד שחוסמת את המדרכות להולכי רגל ולנכים ולאמהות עם עגלות וילדים ? ואין מרווח של 2 מטר . זמן הגיעה שיאכפו את המצב הזה!
  הגב 29.05.23 19:46
 • אורח
  מה עם אופניים חשמלים. רכבים שחונים על מדרכות וחוסמות מעבר רגלי
  הגב 29.05.23 19:54
 • אורח
  זה מה שהיא למדה ב״סיור הלימודי״ במרוקו??😜 על חשבוננו כמובן…
  הגב 29.05.23 20:06
 • אורח
  מה עם העיברית הקלוקלת שבה כותבים כאן???אף אחד לא קורא ומתקן.
  הגב 29.05.23 20:14
 • אורח
  הגיע הזמן כבר לא נשאר מדרכות להולכי רגל אנחנו בסכנה שיפגעו בנו
  הגב 29.05.23 20:15
 • אורח
  סתומה
  הגב 29.05.23 20:20
 • אורח
  למה נתנו לה את את התפקיד הזה של שרת התחבורה עוד רק נכנסה כבר עשתה בלאגן וואי מה יהיה בהמשך אני לא רוצה לדעת
  הגב 29.05.23 20:46
 • אורח
  נתנו לה כי שמה היא תעשה הכי פחות נזק
  29.05.23 21:03
 • אורח
  מה עם אופניים רגילים?
  הגב 29.05.23 20:49
 • אורח
  אחלה שרת תחבורה תעשה תחבורה תעשה אוניות וגנדולות כולם ימשיכו לנסוע ברכב הפרטי מירי את חיה האשליות שיסעו בתחבורה ציבורית
  הגב 29.05.23 21:06
 • אורח
  הלכתי היום במדרכה פעמיים היום עלו עליי
  הגב 29.05.23 21:11
 • אורח

תושבי ראשון לציון ובת ים מואשמים בניהול רשת של סחר בנשים מישראל ומחו"ל לסיפוק שירותי מין ללקוחות

המואשמים הפעילו מערך שלם של איתור הנשים והדרכתם לפני ההגעה לארץ על מנת לא לעורר חשד, ניהול מערך נהגים שהובילו אותן לדירת מגורים בבת ים וגביית חלקם מהשכר שהרוויחו הנשים.

מערכת האתר | | תגובות: 7


פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה לבית המשפט המחוזי בעיר כתבי אישום נגד אייל ברוך (53) מראשון לציון וכנגד בוריס ברקן (47) ומאיר ויחר (38) מבת ים. לברוך וברקן יוחסו עבירות של סחר בנשים וזנות לאחר שניהלו רשת לסחר בנשים ועבירות כלכליות. לויחר יוחסו עבירות כלכליות וכן עבירת ניסיון סחר בנשים.

מכתבי האישום שהגיש עו"ד ערן צרויה עולה כי במהלך 2023 ניהלו ברוך וברקן רשת, שעיסוקה סחר בנשים הן ישראליות והן מחו"ל לשם הבאתן לידי מעשה זנות. במסגרת חלוקת העבודה בין השניים ברוך היה אמון על איתור לקוחות וברקן על איתור נשים בארץ ובעולם אשר יספקו שירותי מין ללקוחות.

השניים פעלו לשם הבאת הנשים לישראל, בשיתוף עם גורמים אשר תפקידם היה לאתר נשים ברחבי העולם ולהעבירן לארץ לצורך העסקתן במתן שירותי מין, זאת תמורת סכומים של מאות דולרים בחודש. הנשים שאותרו ברחבי העולם, תדרכו על ידי השניים כיצד להתנהל אל מול גורמי ביקורת הגבולות על מנת שלא לעורר חשש ועוד. כמו כן לא פעם הונו את הנשים והציגו להם מצגי שווא כך לדוגמא ציינו בפני אחת הנשים כי עליה ללוות גברים וכי קיום יחסי מין איתם תלוי ברצונה. במקרה אחר הבטיחו לאחת הנשים כי היא תגיע רק לצורכי מסאז' ואז בניגוד לסיכום כאשר אחד מהלקוחות ביקש לקיים יחסי מין צעק עליה ברקן כי עליה לספק את הלקוח ולעבוד על מנת להחזיר להם את ההוצאות שהוציאו בגינה ועוד. באחד המקרים ויחר פעל על מנת להביא אישה לארץ לשם עיסוק בזנות אך בשל מעצרם זה לא יצא לפועל.

בנוסף, השניים תיאמו את מערך ההזמנות ומעקב אחר דמי האתנן שהתקבלו, הפעילו מערך נהגים, שתפקידם היה להסיע את הנשים למקומות המפגש עם הלקוחות ולפקח על קבלת דמי האתנן מהלקוחות וכן פעלו לשם הגדלת פעילות העסק. כך לדוגמא, פרסמו באמצעות פלטפורמות שונות ובהן "טלגרם" ו-"אינסטגרם" או יזמו פניות לנשים ממדינות זרות להגיע לישראל לצורך עיסוק בזנות תוך שהם מבטיחים להן מגורים בת"א, לקוחות אקסקלוסיביים, רווחים של 27,000-35,000 ₪ בחודש ועוד. בפועל, ברוב המקרים השניים חייבו את הנשים להתגורר בבת-ים במקומות ששכרו עבורן ואף גבו מהנשים דמי שכירות מופקעים בשיעור הגבוה בכ-30% מהתשלום שהועבר לבעלי הדירות. כמו כן רכשו לנשים כרטיסי סים למכשירי טלפון ניידים לפקח עליהן ולקבל דיווח שוטף על עבודת ועוד.


השניים אף קבעו את תנאי העסקת הנשים את הסכומים אותן עליהן לגבות והחלק אותו עליהן להעביר, שעות העבודה וכו' במספר הזדמנויות הופעל על הנשים לחץ מצד ברקן להשתמש בסמים יחד עם הלקוחות וזאת על מנת להרחיב את משך הזמן שהלקוח יבלה עם האישה וכך להגדיל את דמי האתנן שיתקבלו מהמפגש באחת הפעמים אף סירבו לפנות את אחת הנשים שחשה ברע לאחר שלקוח אילץ אתה להשתמש עמו בסמים.


במסגרת העסק הפיקו השניים הכנסה בסך של לא פחות מ- 720,000 ₪.


בבקשת המעצר שהוגשה כנגד החשודים ציין עו"ד צרויה ביחס לברוך וברקן כי: " היקף הפעילות המתואר בכתב האישום, נסיבות הבאתן של הנשים ארצה, הפעלתן על פני תקופה ארוכה במתן שירותי מין, התכנון, התחכום, השיטתיות וההסתרה - כל אלה מלמדים על מסוכנות הנשקפת מהמשיב 1 ומצביעים על חשש ממשי כי אם ישוחרר המשיב 1 ימשיך לבצע עבירות דומות."


לברוך וברקן מיוחסות עבירות של סחר בבני אדם; הבאת אדם לעיסוק בזנות; סרסרות; פרסום שירותי זנות של בגיר. לברוך ויחר יוחסה גם עבירה של סחר בבני אדם (ניסיון) . בנוסף, בגין אי דיווח על ההכנסות שהתקבלו יוחסו לברך וברקן גם עבירות של שימוש במרמה עורמה ותחבולה. ולכל השלושה יוחסו גם עבירות הלבנת הון לאחר שניסו להסוות את מקור ההכנסות וכן פעלו באמצעות ויחר להעברת חלק מהכספים לגורמים ממדינות זרות.


התיק נחקר על ידי ימ"ר לכיש במשטרת ישראל.
התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • אורח
  במילה אחת חולרות .
  הגב 29.05.23 16:35
 • אורח
  מתה שירגישו מה זה שלוקחים את הבנות שלהם לעבוד בזנות סמים וגם לא משלמים לנם כמו שצריך עוד עובדים עליהם מנצלים את המצב שלהם מסכנות
  הגב 29.05.23 16:36
 • אורח
  ברור כל בת ים מקום ביתי זנות ככה נהיה
  הגב 29.05.23 16:48
 • אורח
  ש יזרקו אותם ל מדינה שלהם
  הגב 29.05.23 16:48
 • אורח
  גועל נפש לאותם חקלאות אדם(גברים) צריך להעניש אותם בחומרה מאסר לצמיתות. ואת הבנות להשיב לארץ מולדתם. וצו אסור כניסה חזרה לכאן. בושה למדינה שלנו.
  הגב 29.05.23 17:24
 • אורח
  יש להוקיע אותם מקירבנו .שלא ישוב לראשון לעולם .שירקב בכלא .
  הגב 29.05.23 17:33
 • אורח
  באמת? כל תושבי ראשון לציון ובת ים? אני אתבע אותכם על הוצאת לשון הרע. תלמדו לכתוב כותרות פחות מפוצצות.
  הגב 29.05.23 17:43
 • אורח

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

הפסקה בתנועת הרכבות! מהיום (שני 29.5) ועד ליום רביעי 31.5 תחנות הרכבת בחולון, בת ים, ראשון לציון משה דיין ויבנה מערב תסיימנה את פעילותן בשעה 21:00

לרשות הנוסעים יעמוד מערך היסעים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


לצורך בדיקות חיוניות של תשתית החשמל הרכבתית בימים שני 29.5.23, שלישי 30.5.23, רביעי 31.5.23, שלישי 6.6.23, רביעי 7.6.23 החל מהשעה 21:00 (בקירוב) ועד לסיום השירות בימים אלה, תופסק זמנית תנועת הרכבות בתחנות אלה והן תיסגרנה זמנית לשירות: רעננה מערב, רעננה דרום, הוד השרון סוקולוב, כפ"ס נורדאו, ראש העין צפון, פ"ת סגולה, פ"ת קריית אריה, בני ברק, חולון, בת ים, ראשל"צ משה דיין, יבנה מערב.

בתחנות הרצליה, אשקלון ואשדוד עד הלום תדירות הרכבות תרד זמנית בימים ושעות אלה.

יופעל מערך היסעים בחינם בתחנות רעננה מערב, הוד השרון סוקולוב, כפ"ס נורדאו, ראש העין צפון, פ"ת קריית אריה, ת"א סבידור מרכז, חולון, בת ים, ראשל"צ משה דיין, יבנה מערב, אשדוד עד הלום ואשקלון.

https://www.rail.co.il/?page=changes-290523

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בימים שלישי ורביעי 6-7.6 תחנות הרכבת בחולון, בת ים, ראשון לציון משה דיין ויבנה מערב תסיימנה את פעילותן בשעה 21:00

לרשות הנוסעים יעמוד שירות היסעים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


לצורך בדיקות חיוניות של תשתית החשמל הרכבתית בימים שלישי 6.6.23, רביעי 7.6.23 החל מהשעה 21:00 (בקירוב) ועד לסיום השירות בימים אלה, תופסק זמנית תנועת הרכבות בתחנות אלה והן תיסגרנה זמנית לשירות: רעננה מערב, רעננה דרום, הוד השרון סוקולוב, כפ"ס נורדאו, ראש העין צפון, פ"ת סגולה, פ"ת קריית אריה, בני ברק, חולון, בת ים, ראשל"צ משה דיין, יבנה מערב.

בתחנות הרצליה, אשקלון ואשדוד עד הלום תדירות הרכבות תרד זמנית בימים ושעות אלה.

יופעל מערך היסעים בחינם בתחנות רעננה מערב, הוד השרון סוקולוב, כפ"ס נורדאו, ראש העין צפון, פ"ת קריית אריה, ת"א סבידור מרכז, חולון, בת ים, ראשל"צ משה דיין, יבנה מערב, אשדוד עד הלום ואשקלון.


https://www.rail.co.il/?page=changes-290523

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

כלבת הים "יוליה" בחוף בת ים

צילום: רשות הטבע והגנים

אבי בר | | תגובות: 8


כלבת הים "יוליה" אשר מידי מספר ימים עולה לחוף לנוח, נצפתה בשעה האחרונה בחוף הסלע בבת ים.

הציבור מתבקש לא להציק לה ולהימנע מכלבים להתקרב אליה
התפרסמו 8 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ברוכה הבאה כלבת הים יוליה לבת ים
  הגב 28.05.23 23:00
 • אורח
  איזה כייף ליוליה מטילת מחוף אל חוף
  הגב 28.05.23 23:00
 • אורח
  כבוד גדול לארח את בלבת הים ,
  הגב 28.05.23 23:06
 • אורח
  ערב טוב לה. היא יפה ,
  הגב 28.05.23 23:08
 • אורח
  בת הים נותנת כבוד לבת הים.
  הגב 29.05.23 06:13
 • אורח
  יולה לא נימצאת בבת ים לא אתמול ולא היום ובטח לא בחוף הסלע
  הגב 29.05.23 07:11
 • אורח
  לא נימצאת בחוף הסלע לא אתמול ולא היום
  הגב 29.05.23 07:12
 • אורח
  fake news just to make news?
  הגב 29.05.23 07:58
 • אורח

שייט אורבני: מפגש בין אומנות, עיר וקהילה יתקיים ביום שישי 2.6 בבת ים, במהלכו יתקיים סיור אוזניות ,צפייה בקירות גרפיטי שונים בעיר ויריד לייף סטייל בחלל הטרמינל

עלות הכניסה 20 ש"ח

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט: הראל עציוני, ארז שמחעיריית בת- ים מציגה שיתוף פעולה בין טרמינל העיצוב, מרכז כלים ויריד האופנה והלייף סטייל About Us של המעצבת קארינה.

האירוע שייט אורבני שמטרתו לשמר פסיפס תרבותי מגוון יצא לדרך ביום ו', 2.6, החל מהשעה 10:00 .

במסגרת האירוע הקהל יפגוש ויראה נקודות מבט שונות של העיר בת ים באירוע המשמר את הישן והחדש, פסיפס תרבותי ומגוון.האירוע מתחיל בסיור אוזניות חד פעמי, ללא עלות, אותו יצרה במיוחד אמנית הפרפורמנס רותם וולק, בהובלת מרכז כלים, ברחובות רובע העסקים המתחדש של בת-ים.
נעבור בין חמישה קירות גרפיטי חדשים, של חמישה אמנים שונים:

אורטל ברמלר-Ortal Bremler

זיו שמח- Zivink

אלף- Alef

אלעד אורן- Elad Oran

טל וידרמן- Seaforyourself

לאחר מכן יערך יריד בטרמינל עיצוב בת-ים לצד דרינק צהריים קריר, מוזיקה נעימה ויריד אופנה ולייף סטייל About Us, של המעצבת קארינה.

כניסה ליריד בעלות 20 ש״ח בלבד.

פעימות הסיור הן:

10:00- ״מסלול למיטיבי לכת״. בסיור זה נעבור בין חמשת קירות הגרפיטי. נתחיל ונסיים בטרמינל עיצוב בת-ים. אורך הסיור כ-45 דקות.

11:30- ״מסלול למטיבי לכת״. בסיור זה נעבור בין חמשת קירות הגרפיטי. נתחיל ונסיים בטרמינל עיצוב בת-ים. אורך הסיור כ-45 דקות.

13:00-״הגעת ליעד״. בסיור זה נעבור בין שני קירות גרפיטי. נתחיל ונסיים בטרמינל עיצוב בת-ים.

אורך הסיור כ-15 דקות.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

חג השכנים: מסורת חדשה תתקיים במספר ערים בישראל בינהן חולון,ראשון לציון,רחובות, בת ים ויבנה ב30.5, במהלכה יתקיימו חגיגות משותפות של תושבי השכונה במטרה להכיר ולחזק את תחושת הקהילתיות. יש להרשם מראש

למעוניינים להצטרף מצורף לינק

לימור עידן | | תגובות: 10


חג השכנים


מסורת ישראלית חדשה של ארגון ארץ עיר תתקיים בפעם הראשונה ב90 מוקידים ברחבי הארץ.

מטרת המסורת הינה קירוב לבבות והכירות של הקהילה הסובבת את התושבים

חג השכנים יתקיים בפעם הראשונה במספר ערים בארץ בינהן ראשון לציון,חולון, בת ים ,רחובות ויבנה ביום שלישי 30.5

הפרויקט הגיע מרעיון של חיזוק הקהילתיות מתוך חברי השכונה, בפריז 1999 החלה המסורת במהלכה מספר שכנים הוציאו החוצה שולחן,אוכל טוב מוזיקה ,אווירה חגיגית וכך פגשו והכירו את האנשים הסובבים אותם, המסורת הפכה לחג עולמי שכת יצויין גם בישראל.


למעוניינים לקחת חלק בפרויקט ניתן להשאיר את כל הפרטים בלינק המצורף.

המצטרפים יקבלו ערכה מעוצבת ומוכנה להדפסה, מערכי פעילות,שלטים, טיפים וכל מה שצריך בכדי לחגוג יחדיו את החג.ארגון ארץעיר פועל מאז 2006 בפריפריה הגיאוגרפית והחברתית לקידום קהילות צעירים וחיזוק הקהילתיות במטרה לייצר הזדמנויות בערים השונות ולהפוך אותן לערים שטוב לחיות בהן


להרשמה וקבלת פרטים
התפרסמו 10 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הגהה הגהה.
  הגב 28.05.23 16:49
 • אורח
  בשנות החמישים זה היה מקובל אהבה שכנות דלתות ללא מנעולים או סורגים
  הגב 28.05.23 18:14
 • אורח
  בבקשה בלי מוזיקה ... תתחשבו בחולים ומבוגרים וגם בסתם אזרחים שרוצים לעסוק בשקט במשהו אחר ואולי לנוח לקראת עבודה במשמרות...בבקשה...יש לנו מספיק מוזיקת מרפסות ורכבים ללא התחשבות כלל בדיירי השכונה....
  הגב 28.05.23 18:30
 • אורח
  והרעש הבלתי פוסק בפארק בשעות הצהריים בכל ימות השבוע ע"י ילדים מצהרון, ובשישי שבת וחגים מכאלה שלא יודעים מה זה מנוחה בצהריים, חלם זה כאן.
  29.05.23 13:25
 • אורח
  יופי של יוזמה
  הגב 28.05.23 18:45
 • אורח
  רעיון מקסים שכנות טובה ובאמת להתחשב בלי רעש יש תינוקות אנשים מבוגרים
  הגב 28.05.23 19:22
 • אורח
  בהצלחה לכולם
  הגב 28.05.23 19:23
 • אורח
  שלום כן רעיון טוב , אני מכירה ורגילה כי בצרפת גדלנו עם זה אבל בארץ זה שונה בהצלחה,
  הגב 28.05.23 21:41
 • אורח
  רעיון נחמד
  הגב 28.05.23 23:19
 • אורח
  לא הבנתי.אשמח להסבר.מה זה חג השכנים.אצלנו לא רואים אחד את השני
  הגב 29.05.23 16:36
 • אורח

מצורף סרטון: צעיר תושב בת ים נתפס מנסה להסתתר בפיר הזבל בניסיון להימלט מהמשטרה

הועבר לחקירה במשטרת לב תל אביב.

לימור עידן | | תגובות: 2
קרדיט-דוברות המשטרה:
הסתתר בפיר הזבל בניסיון להימלט מהשוטרים ונעצר: לוחמי יס"מ של מחוז תל אביב עצרו במהלך סוף השבוע חשוד בגניבת קטנוע מהיר .

במהלך פעילות מבצעית של לוחמי יס"מ מחוז תל אביב בסוף השבוע בשעות הערב, הבחינו השוטרים ברחוב בקרבת תיאטרון "הבימה" ברוכב קטנוע מהיר שנוסע בצורה פרועה.


צוות שוטרים ניגש אליו אולם החשוד החל להימלט והתפתח מרדף אחריו עד רחוב יגאל אלון, שם על פי הכוונת אזרחים, אותר הקטנוע, שהתגלה כגנוב, בחניון של סופר מרקט.


הלוחמים סגרו הרמטית את הזירה ותוך שימוש באמצעים טכנולוגיים גילו כי החשוד נכנס לפיר של זבל ולא יוצא ממנו. לאחר סריקה של השוטרים אותר החשוד מסתתר בפיר הזבל, הורד משם ונעצר על ידי שוטרי היס"מ.


החשוד, תושב בת ים בן 21, הועבר לחקירה במשטרת לב תל אביב.


התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  למה לההוציא את הדומן מהזבל? עד שהצליח למצוא את מקומו הטבעי.
  הגב 28.05.23 15:22
 • אורח
  חבל שלא נשאר שם
  הגב 28.05.23 15:49
 • אורח

אחרי השרב היום ומחר (ראשון ושני 28-29.5) הגשם חוזר ובהמשך השבוע עלייה בטמפרטורות התחזית המלאה בערים ראשון לציון, רחובות, חולון, יבנה ובת ים בכתבה

הטמפרטורות ינועו בין 16 בלילה ל33 ביום

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


יום ראשון 28.5

מעונן חלקית עד מעונן בעננות בגובה בינוני ורב. תחול ירידה ניכרת בטמפרטורות אך עדיין יהיה מעט חם מהרגיל לעונה במרבית האזורים. צפויים ממטרים מקומיים מלווים בסופות רעמים בעיקר בדרום הארץ ובמזרחה. הלילה: מעונן חלקית עד מעונן. עדיין צפויים ממטרים מקומיים מלווים בסופות רעמים בעיקר בדרום ובמזרח הארץ.

יום שני 29.5

מעונן חלקית עד מעונן. תחול ירידה נוספת בטמפרטורות. עד שעות הצהריים עדיין ייתכנו גשמים מקומיים מלווים סופות רעמים בודדות בעיקר בדרום הארץ ובמזרחה. בשעות הבוקר עדיין קיים חשש משיטפונות בנחלי הדרום והמזרח.


יום שלישי 30.5

מעונן חלקית בעננות בגובה רב, ללא שינוי של ממש בטמפרטורות והן יהיו רגילות בעונה ברוב האזורים.


יום רביעי 31.5

בהיר בד"כ. תחול עלייה קלה בטמפרטורות בעיקר בהרים ובפנים הארץ.


הטמפרטורות שצפויות

שני 29.5שלישי 30.5רביעי 31.5חמישי 1.6
יבנה19-2518-2517-2618-31
חולון19-2618-2616-2718-33
בת ים20-2518-2517-2719-31
רחובות19-2717-2816-2917-35
ראשון לציון19-2618-2716-2818-33התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לאן נעלמה ראשל״צ???
  הגב 28.05.23 13:19
 • אורח

פורום בת-ים

הפורום נועד לאפשר לתושבי בת ים להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח

אורח
19.05.23 16:49
תקנו אופנוע ב500₪ ותחנו אותו בעמידר בויצמן אובכל רחוב אחר בעמידר. כך תהיה לכם חניה תמיד.שווה.
אורח
13.05.23 23:29
רק שמעון קורם התותח 👑
אורח
02.05.23 13:53
שימו לב, בשכונת עמידר שוברים מראות של מכוניות ליד הפלמח 30, אל תחנו שם אם אתם לא עם ניידת של יסמ או טנק מרכבה, כולם אוכלים אותה!! כולם יודעים מי זה ומפחדים כי הם ע.. עדיף להשאיר את עמידר ליהודים ובא גואל לישראל.
אורח
01.05.23 19:28
ברחוב השלושה ליד בית כנסת יד הקדושים יש מדרכות שבורות ודברנו אם האחראי ואף אחד לא מתייחס בנוסף אין לנו מדרכות ולא תאורה ..העיקר את הטיילת מטפחים ..בושה וחרפה
אורח
01.05.23 14:25
למה כל הזמן בכניסה לבת ים מכיוון שדרות ירושלים, יש הצפות של מי ביוב?
אורח
30.04.23 18:21
שלום, כן רחוב ניצנה מלוכלך כל הזמן, פחים בחוץ והריח נורא....חשוך בערבים, ממש לא נעים לעבור שם. רחוב מאוד מוזנח ולא נעים לעבור שם. תודה ושבוע טוב
אורח
24.04.23 19:55
שלום כן בלפור מלוכלך כל הזמן עכשיו ליד הבנין 114 פלוס 113 יש לנו ריח של עופות יום ולילה מהאטליז פלוס סושי , דיי מהריחות ןהליכלוך , לחייב הסוחרים לנקות ןלשטופ עם מים וסבון כל יום , תודה רבה ,
אורח
19.04.23 16:50
למח' התברואה. רחוב בלפור מלוכלך באופן קבוע. בעלי העסקים שם לא מנקים את המתחם שלהם. ממש מלא ליכלוך וסירחון לכל האורך של הרחוב. בבקשה מכם, לנקות באופן קבוע את רחוב בלפור בימי שישי. כדי שבשבת יהיה רחוב נקי. די לכל הטינופת ברחוב הזה. ממש לא נעים ללכת בבלפור. תודה לכם. יום טוב.


בת ים ממוקמת בעשירייה הפותחת של הגירה שלילית מהעיר לשנת 2022, במהלכה ,נטשו את העיר כ1,702 תושבים.

עוד עולה מנתוני הלמ"ס, כי העיר תל אביב מדורגת במקום השני מבין הערים בישראל במאזן ההגירה השלילי, עם 7,552 תושבים נטו שעזבו את העיר ב-2022. במקום השלישי אשדוד, במקום הרביעי בני ברק ובחמישי חיפה.

לימור עידן | | תגובות: 13


נתוני הגירה שליליים בערים מרכזיות בישראל

העיר ירושלים ממשיכה להוביל את טבלת הערים בעלות מאזן ההגירה הפנימית השלילי הגבוה ביותר מבין היישובים בישראל. מניתוח נתוני הלמ"ס שבוצע בחברת אלדר שיווק, עולה כי בסיכום שנת 2022 יצאו מירושלים 15,855 תושבים נטו (נטו = נכנסים פחות יוצאים), מה שמציב אותה בראש הדירוג השלילי. העיר מובילה גם את מאזן ההגירה השלילי ברבעון הראשון של 2023.


עוד עולה מנתוני הלמ"ס, כי העיר תל אביב מדורגת במקום השני מבין הערים בישראל במאזן ההגירה השלילי, עם 7,552 תושבים נטו שעזבו את העיר ב-2022. במקום השלישי אשדוד, במקום הרביעי בני ברק ובחמישי חיפה.


בחמישייה השנייה מדורגות הערים בת ים במקום השישי עם מאזן שלילי של 1702 תושבים שעזבו את העיר בשנת 2022 ו459 תושבים נוספים עזבו את העיר ברבע הראשון של בנת 2023.

וחולון אחריה עם 1341 תושבים שנטשו את העיר בשנת 2022.רוני כהן, מנכ"ל אלדר שיווק שניתחה את ניתוח הנתונים, מסביר כי

"באשר לירושלים ולתל אביב, מחירי הדירות היקרים בערים אלה הופך אותן לבלתי מושגות לצעירים רבים והם עוברים לערים אחרות לנסות את מזלם. בירושלים חלק מאלה שעוזבים הם חילוניים שכבר פחות מתאים להם האופי הדתי-חרדי של העיר, ואם מדובר בחרדים הם עוברים לערים אחרות עם ריכוזי אוכלוסיה דומים, אך במחירי דירות זולים יותר".נתוני ההגירה של הלמ"ס לשנת 2022 ולרבעון הראשון הם נתונים ארעיים המפורסמים באתר הלמ"ס ומבוססים על אומדן סטטיסטי, בעוד שהנתונים הרשמיים של 2022 יפורסמו רק באוקטובר השנה, והם יתבססו על ספירה מדויקת של מרשם האוכלוסין. הלמ"ס מעדכנת מדי רבעון את הנתונים הארעיים, במטרה לשפוך אור על מצב ההגירה בערים המרכזיות בישראל.

התפרסמו 13 תגובות לכתבה.
 • אורח
  למה?? תראו כמה אוקראינים ושלל מהגרים אחרים יש פה בבת-ים. שמעתי שגם האוכלוסייה הערבית בוחרת את בת-ים כעיר למגורים. מה גם שבונים מלא מגדלים חדשים שמסוגלים לאכלס כמויות אדירות של תושבים.
  הגב 25.05.23 11:11
 • אורח
  ממש מפתיע.. מספיק לקרוא את 2 הכתבות שנשלחו רק מהבוקר. אירוע ירי.. אירוע דקירה.. זו נהייתה עיר מועדפת על העבריינים
  הגב 25.05.23 11:45
 • אורח
  הפשע והדקירות קורה בכל הארץ לא רק בבת ים
  25.05.23 12:34
 • אורח
  אבל בת ים קולטת עלייה(הגירה)
  הגב 25.05.23 12:02
 • אורח
  כמו שכתבו למעלה בת ים מלאה במהגרי עבודה ושבחים מרחבי העולם ערבים טורקים יפנים סינים פיליפינים קווקזים בוכרים גורזינים אוזבקים פקיסטנים קזחים הכל מהכל
  הגב 25.05.23 14:06
 • אורח
  יפנים?? חחח
  25.05.23 15:49
 • אורח
  כדי לכפר על איבוד האוכלוסייה, יש לייבא לבת ים עוד 100 אלף אוקראינים ו 100 אלף אתיופים. ככה נכפיל ואף נשלש את האוכלוסייה בעיר
  הגב 25.05.23 15:51
 • אורח
  ההגירה השלילי ת בבת ים עקב פינוי בינוי זמני
  הגב 25.05.23 15:54
 • אורח
  לדעתי תושבי בת ים או נאיבים או טומנים את הראש בחול. זה לא ניקרא הגירה זה חילופי אוכלוסיה. הטובים עוזבים לדוגמא ארבעת ילדיי שכולם בסייבר והייטקסטים ברחו מבת ים כמו מאש ועוד רבים כמוהם. והביאו במקומם את כל הנכים הזקנים האלכוהליסטים והנערות ליווי מאוקראינה ורוסיה לבת ים. אני כבעל עסק 30 שנה בבלפור רואה מה עובר מול עיניי. תעשו ביקור בביטוח לאומי במירפאות בבתי מירקחת ותיראו איזה אוכלוסיה החליפה את הצעירים והמשכילים בת יום מוצפת באנשים סוציואקונומי נמוך מאוד מברית הצועצות לשעבר. תעשו סיבוב בביטוח לאומי ובמירפאות
  הגב 25.05.23 17:03
 • אורח
  אני הייתי מעדיף את החרדים. לפחות אין בהם פושעים גנבים שודדים ונערות ליווי אבל הטימטום של היהודים מעדיפים את הגויים מעל החרדים. תמשיכו ככה. יבוא יום והילדים שלכם לא יצאו מהבית בשעות הערב
  הגב 25.05.23 17:07
 • אורח
  שימו לב ותעקבו כל הפשע החמור שזה דקירות רציחות שודים זה לא תושבי בת ים הוותיקים והיהודים רובם על ידי המהגרים והבני דודים
  הגב 25.05.23 20:07
 • אורח
  העיר הרוסה, אין בה לצערי כלום מהים טיילת גינות ועוד וכמובן כל ההגירה של רוסיה והסיבבה לבת ים ישירות.
  הגב 25.05.23 23:36
 • אורח
  אוקראינה. שום רוסי נורמלי לא יבוא לגור פה.
  26.05.23 11:42
 • אורח

אירוע ירי בבת ים, פצוע קשה

פונה לוולפסון

אבי בר | | תגובות: 11
בשעה 08:00 התקבל דיווח , על גבר שנפצע באירוע אלימות ברחוב הנביאים בבת ים. חובשים ופראמדיקים של מד"א וכונני איחוד הצלה מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח וולפסון, גבר כבן 37 במצב קשה עם פציעה חודרת


עדכון המשטרה - מדובר באירוע ירי

במשטרת ישראל התקבל דיווח על גבר בן 47 שנורה בדירה ברחוב הנביאים בבת ים. הפצוע פונה במצב קשה לטיפול בבית החולים וולפסון. הרקע פלילי. נסיבות האירוע נבדקות.


חובש בכיר במד"א שמיל בכר וחובשת רפואת חירום קים דילבסקי סיפרו:


"כשהגענו למקום ראינו את הפצוע שוכב כשהוא בהכרה וסובל מפציעה חודרת בגופו. הענקנו לו טיפול רפואי שכלל עצירת דימומים ומתן תרופות ופינינו אותו בניידת טיפול נמרץ של מד"א לבית החולים כשמצבו קשה ולא יציב."
ניר דורפמן ונהוראי כהן חובשי איחוד הצלה מסרו:

"לדברי בני משפחתו הוא נפצע כתוצאה מאלימות. הענקנו לו סיוע ראשוני בזירה ולאחר מכן הוא פונה למרכז הרפואי וולפסון כשבשלב זה מצבו מוגדר קשה".
התפרסמו 11 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מה פלא כולם בבתים פושעים
  הגב 25.05.23 08:50
 • אורח
  בתים מייצרת פושעים ומעודדת
  הגב 25.05.23 08:51
 • אורח
  בכל עיר יש עבריינים תפסיקו להשמיץ את העיר
  הגב 25.05.23 09:02
 • אורח
  צודקת
  25.05.23 10:19
 • אורח
  1000%
  הגב 25.05.23 09:06
 • אורח
  בכל עיר יש פשיעה
  הגב 25.05.23 09:06
 • אורח
  כל העבריינים המסריחים תקועים בבת ים
  הגב 25.05.23 09:18
 • אורח
  ב8 בבוקר.. מוסר עבודה גבוה יש להם
  הגב 25.05.23 09:22
 • אורח
  בכל עיר יש פושעים ובת ים לא מייצרת פושעים .
  הגב 25.05.23 09:44
 • אורח
  איזו עיר מדהימה בת ים אני חייב לקנות שם דירה יוקרתית....חחחחח
  הגב 25.05.23 09:53
 • אורח
  אם אין יראת שמיים והרגוני
  הגב 27.05.23 23:39
 • אורח

בחג השבועות יהיה מעונן חלקית ובשבת שרבי עם מעל ל35 מעלות- התחזית המלאה בערים ראשון לציון, רחובות, חולון, בת ים ויבנה בכתבה

הטמפרטורות ינועו בין 16 בלילה ל37 ביום

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


יום חמישי 25/05

מעונן חלקית עד בהיר. הטמפרטורות ירדו ויחזרו להיות רגילת לעונה. הלילה: מעונן חלקית. ייתכנו הגבלות ראות בשל אד במישור החוף הדרומי וצפון מערב הנגב.


יום שישי 26/05

מעונן חלקית עד מעונן בעננות בגובה בינוני ורב. תחול עלייה קלה בטמפרטורות. ייתכן טפטוף.


יום שבת 27/05

מעונן חלקית בעננות בגובה בינוני ורב. תחול עלייה ניכרת בטמפרטורות וייעשה חם מהרגיל עד שרבי. במהלך היום הרוחות הדרום-מערביות יתחזקו ויעשה אביך. יתכן גשם מקומי.חמישי 25/05שישי 26/05שבת 27/07
בת ים19-2616-2720-35
חולון19-2716-2820-36
ראשון לציון19-2715-2920-37
רחובות18-2815-3022-37
יבנה19-2615-2820-35התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

סרטון! מרדף משטרתי אחר פלסטיני אשר גנב רכב מבת ים

צילום דוברות משטרת ישראל

לימור עידן | | תגובות: 1
קרדיט דוברות המשטרה

פעילות מבצעית של תחנת בת ים, הובילה למעצרו של חשוד בגניבת רכב בבת ים.

אתמול 23.5 , בשעות הלילה, מיד עם קבלת הדיווח, שוטרי תחנת בת ים וחולון פעלו לסגירת נתיבי ההמלטות של החשוד עם הרכב הגנוב תוך שהוא עובר רמזורים אדומים ומסכן נהגים אחרים.


בנסיונו לרדת לנתיבי איילון צפון, ניידות סיור ובילוש של משטרת ישראל סגרו עליו ומנעו את הסכנה שנשקפה למשתמשי הדרך.


השוטרים השתלטו על החשוד תושב רמאללה בן 23 שהתנגד לצאת מהאוטו ואף תקף את השוטר ובעט בו.

השוטרים השתלטו על החשוד, והבילו אותו לחקירה בתחנת בת ים.


החקירה נמשכת.


התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

מנהלת אורט מלטון בבת ים, עליזה אפרים, נבחרה ע"י משרד החינוך להיכלל ברשימת 13 המנהלות והמנהלים פורצי הדרך לשנת תשפ"ג!

מכרייה, עובדיה ותלמדיה לשעבר והנוכחים מעידים על מנהלת בית הספר כמנהלת הכי טובה שניתן לבקש, מעוררת השראה, תומכת מלהיבה ומדרבנת

לימור עידן | | תגובות: 1


משרד החינוך פרסם היום את רשימת 13 המנהלות והמנהלים פורצי הדרך לשנת תשפ"ג.

מנהלת אורט מלטון, עליזה אפרים , נכללה גם היא בין 13 הנבחרים לשנת תשפ"ג!

מכרייה, עובדיה ותלמדיה לשעבר והנוכחים מעידים על מנהלת בית הספר כמנהלת הכי טובה שניתן לבקש, מעוררת השראה, תומכת מלהיבה ומדרבנת

מביאה כל אחד למיצוי היכולות שלו.

ראויה לשבח!

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אלופה,מלכה חבל שאי אפשר לשכפל אותך את מודל לדוגמא
  הגב 24.05.23 12:05
 • אורח

בית הספר טבנקין בבת ים זכה בפרס החינוך המוסדי ממשרד החינוך, על היותו מוביל דרך חינוכית ייחודית, על יצירתיות וחדשנות ועל היותו בית ספר, המשמש כמודל להתנהגות מקצועית איכותית.

בחירת בית הספר, נעשתה על ידי ועדה ארצית של משרד החינוך שבחנה יישום קריטריונים שונים כמו למידה והערכה, הכלה והשתלבות תלמידים

לימור עידן | | תגובות: 0


משרד החינוך בחר 4 מוסדות מובילי דרך לקבל את פרס החינוך המוסדי לשנת תשפ"ג

בין ארבעת המוסדות נמצא בית הספר היסודי טבנקין בבת ים בניהולה של מרסל זוהר!


מנהלת מחוז תל אביב חיה שיטאי שהמליצה על מוסדות החינוך, ברכה את המנהלות וצוותי החינוך על הזכיה ועל היותם מובילי דרך חינוכית ייחודית, על יצירתיות וחדשנות ועל היותם מודל להתנהגות מקצועית איכותית.
בחירת בית הספר, נעשתה על ידי ועדה ארצית של משרד החינוך שבחנה יישום קריטריונים שונים כמו למידה והערכה, הכלה והשתלבות תלמידים, פיתוח זהות ישראלית, מעורבות חברתית קהילתית, שותפות עם הורים וחיזוק וקידום הצוותים החינוכיים.

ברכות לבית הספר.


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הסתיימה בהצלחה אליפות העולם בכדורעף חופים לבתי ספר בבת ים. המנצחות הגדולות הן ברזיל,לטביה,ארה"ב ואוקראינה.

בערב התקיים טקס סיום חגיגי באמפי פארק בת-ים, במעמד ראש העיר צביקה ברוט, בו הוענקו מדליות וגביעים לזוכים.

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט: עיריית בת ים


הסתיימו בהצלחה משחקי אליפות העולם בכדורעף חופים לבתי ספר שהתקיים במהלך סוף השבוע בבת ים

במהלך התחרות השתתפו 270 ספורטאים מ19 מדינות שונות ברחבי העולם, ונהנו ממגרשים שיועדו למשחקים, בנוסף לבתי הספר בבת ים אשר עודדו את המדינות השונות.

להלן התוצאות:

בגמר התלמידות לגילאי תיכון U18 ניצחה נבחרת ברזיל
‏בגמר התלמידים לגילאי תיכון U18 ניצחה נבחרת התלמידים של לטביה
במשחקי הגמר לגילאי החטיבה U15 ניצחה בגמר התלמידות נבחרת ארה"ב
בגמר התלמידים U15 ניצחה נבחרת אוקראינה

בערב התקיים טקס סיום חגיגי באמפי פארק בת-ים, במעמד ראש העיר צביקה ברוט, בו הוענקו מדליות וגביעים לזוכים.
ומילה אישית מעיריית בת ים:
היה לנו לכבוד גדול לארח את האליפות הזו בעיר. מעבר לתחרות היתה בה אווירה ספורטיבית וחינוכית, ונוצרו בזכותה חיבורים מרגשים בין בני הנוער מהמדינות השונות. לדעתנו זו הזכייה הכי גדולה.
תודה לכולם על ההשתתפות, אתם אלופי עולם!התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מפגש סופרת עם מאירה ברנע גולדברג, מחברת סדרת הספרים המצליחה כראמל, יתקיים כחלק מפסטיבל "פלא" ביום רביעי 7.6 בתרבוטק בת ים.

לינק לרכישת הכרטיסים מצורף

לימור עידן | | תגובות: 0
מפגש סופרת עם מאירה ברנע גולדברג מחברת סדרת הספרים כראמל בבת ים
ביום רביעי 7.6 וכחלק מפסטיבל פלא, פסטיבל ספרי הילדים , יתקיים מפגש מרתק עם הסופרת ומחברת סדרת ספרי הילדים המצליחה שהפכה לסדרה- כראמל.⁠

מפגש מרתק ומצחיק על השראה, חתולים, דמויות מציאותיות שהפכו לגדולות מהחיים ועל היכולת לאהוב את עצמנו גם אם אנחנו שונים⁠.
איך רעיון קטן גדל והופך לעולם של ספרים, קומיקס, טלוויזיה, הצגות ומשחקים?⁠
מתאים במיוחד לגילי 6-12⁠

המפגש יתקיים בתרבוטק, יום רביעי 7.6


לרכישת כרטיסים
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

סרטון תושב בת ים משליך רימון הלם לעבר בית

עצור נוסף הוא תושב יפו

אבי בר | | תגובות: 1
בתום חקירה של היחידה המרכזית במשטרת מחוז תל אביב הוגשה הצהרת תובע נגד 2 תושבי בת ים ויפו בחשד להשלכת רימון הלם לעבר ביתו של קבלן ברמת השרון


חוקרי היחידה המרכזית של מחוז תל אביב פתחו בתאריך 11/5/23 בחקירה עם קבלת דיווח על השלכת רימון הלם לעבר בית ברמת השרון.


מיד לאחר האירוע נעצרו 2 חשודים בביצוע המעשה.


מדובר בבני 37 ו 38 , תושבי יפו ובת ים.

הם הועברו לחקירה בימ"ר תל אביב.


במהלך החקירה הצליחו חוקרי הימ"ר לאסוף ממצאים רבים וייחודיים נגד החשודים.


מעצרם הוארך מעת לעת. אתמול הוגשה בבית המשפט הצהרת תובע ובימים הקרובים יוגש נגד החשודים כתב אישום ובקשה למעצר עד תום ההליכים.


מצ"ב סרטון.

קרדיט צילום-דוברות המשטרה.

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אכיפה, די לפשע ולאלימות
  הגב 23.05.23 18:20
 • אורח

מול עיני הנכדה! תושבת בת ים חשודה כי הכתה ודקרה את אימה בת ה71 מול עיני ביתה הקטנה.

מהחקירה שנוהלה ע"י מחלק משפחה במשטרת בת ים עלה כי החשודה דקרה את אמה בסכין מטבח וגרמה לפציעתה

לימור עידן | | תגובות: 12
דקרה את אימה לעיניי ביתה הקטינה: בתום חקירת המשטרה הוגש אתמול כתב אישום נגד תושבת בת ים בגין שני מקרים בהם תקפה את אמה בת ה 71, פעם אחת באמצעות סכין וכל זאת בנוכחות ביתה הקטינה של הנאשמת, נכדתה של הקורבן.


בשבוע שעבר פתחו שוטרי תחנת בת ים בחקירה נגד תושבת העיר, בת 44, עם קבלת תלונה בחשד שתקפה את אימה בדירת מגוריהן בבת ים.


מהחקירה שנוהלה ע"י מחלק משפחה במשטרת בת ים עלה כי החשודה דקרה את אמה בסכין מטבח וגרמה לפציעתה. עוד עולה מהחקירה כי יום קודם לכן שפכה עליה תה מכוס והכתה בראשה, לאחר מכן זרקה מהחלון כיסא ואת הכוס שפגעו ברכב נוסע ובכך גרמה נזק לרכב.


כל זאת התרחש בזמן שביתה בת ה 13 עדה לכך שאמה מכה את סבתה.


החשודה נעצרה לחקירה מיד לאחר האירוע ומעצרה הוארך מעת לעת.


אתמול, עם סיומה של החקירה, הגישה יחידת התביעות במחוז ת"א כתב אישום כנגד החשודה בגין העבירות המיוחסות לה וכן בקשה למעצרה עד תום ההליכים.
התפרסמו 12 תגובות לכתבה.
 • אורח
  באיזה רחוב?
  הגב 23.05.23 12:24
 • אורח
  חולת נפש בהמה! שתירקב בכלא..
  הגב 23.05.23 12:24
 • אורח
  מסכנה הנכדה שחוותה את הזוועה הזו
  הגב 23.05.23 12:30
 • אורח
  איפה הרווחה שפשטה את הרגל במיוחד בבתים עם כל העולים וכמות התושבים המבוגרים ולברוט יש תקציבים לאגף התורמים שיש בעיר ולסיבסוד של כל הפעילות הדתית איך ישאר כסף לקשישים, ראש עירייה פח תתפטר
  הגב 23.05.23 12:57
 • אורח
  בת-ים
  23.05.23 12:57
 • אורח
  לאגף התורני, שזה דתיים שהשתלטו על העיר
  23.05.23 12:59
 • אורח
  האיזה אחוב כי פשוט יש לי אחות כזו גם לא נותנת לי להגיע לאמא שלי הבית בושה פשוט צריכים לשמור על כל האמאות היקרות מבנות מטורללות ומסכנה הילדה הקטנה שעוברת את זה בטח גם הילדה חוטפת צעקות מאמא שלה...
  הגב 23.05.23 14:20
 • אורח
  מדוע לא מוציאים את הבת מן הבית??????
  הגב 23.05.23 15:38
 • אורח
  אני מקווה שיהיו מספיק תקציבים לעובדים סוציאליים שידאגו למשפחות קשות יום. בבקשה תתערבו לטובת המשפחה. 🙏
  הגב 23.05.23 18:19
 • אורח
  אסור לבת להתקרב לאמא צוו הרחקה לצמיתות
  הגב 23.05.23 21:14
 • אורח
  לאשפז את החולת נפש באופן בהול !!! היא מסוגלת להרוג את הבנות שלה !!! אז לפני שיהיה מאוחר חייב לטפל בה !!
  הגב 23.05.23 21:51
 • אורח
  תודה לאל בת ים מתחזקת...למי שיש בעיה עם זה מוזמן להתפנות לתל אביב
  הגב 27.05.23 23:45
 • אורח

לקראת משחק הכדורגל מחר 23.5 בין בית"ר ירושלים למכבי נתניה, תתוגבר תנועת הרכבות בשיטת "מלא וסע" מתחנת חיפה לנוסעים לתחנות חולון וולפסון, בת ים קוממיות, ראשל"צ משה דיין ויבנה מערב.

הרכבות תצאנה מתחנת חיפה חוף הכרמל, הסמוכה לאצטדיון

לימור עידן | | תגובות: 0
לקראת המשחק שיתקיים מחר 23.5.23, בין בית"ר ירושלים ומכבי נתניה, תתוגבר תנועת הרכבות בשיטת: ״מלא וסע״.

הרכבות תצאנה מתחנת חיפה חוף הכרמל, הסמוכה לאצטדיון ותעצורנה בתחנות:

בנימינה, חדרה מערב, נתניה, בית יהושע, הרצליה, ת"א סבידור מרכז, ת"א השלום, ת"א ההגנה, חולון וולפסון, בת ים קוממיות, ראשל"צ משה דיין, יבנה מערב, אשדוד עד הלום ואשקלון (תחנה אחרונה).
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פסטיבל דוכני פירות,גבינות,לחמים ועוד יתקיים החל ממחר 23.5 -25.5 בקניון בת ים לכבוד חג השבועות

סדנאות בישול לילדים - מבשלים עם תמי.

לימור עידן | | תגובות: 0


פסטיבל דוכנים עשיר ומגוון לכבוד חג השבועות בקניון בת ים!
23-25.5 | שלישי- חמישי (ערב חג)

חגיגה של טעמים ופינוקים לחג, דוכני פירות, פיצוחים, יינות, פשטידות, קשים, לחמים, גבינות ועוד.
דוכני טעימות של תנובה וגד + קופונים למימוש בסופר דוש.
מייצג מעוצב ברוח החג + צלם מקצועי ומגנטים מתנה!
סדנאות בישול לילדים - מבשלים עם תמי.
בימים ג'-ד' 17:00-19:00
מבצעים והטבות בחנויות.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הפנינג שבועות במרכז קהילתי "גורדון" בבת ים יתקיים מחר, יום שלישי 23.5 ויכלול עמדות יצירה, צילום וטקס ביכורי תינוקות. כל הפרטים בתוך הכתבה

לינק לכרטיסים מצורף

לימור עידן | | תגובות: 1


אירועי שבועות 2023 במרכז קהילתי " גורדון"

הפנינג שבועות יתקיים במרכז קהילתי "גורדון" בבת ים
ביום שלישי 23/5/2023
החל משעה 16:30.

בתוכנית:

עמדות יצירה, עמדת צילום , הכנת זרים וטנא, ג'ימבורי ועוד


האירוע מתאים לילדי גן ועד כיתה ד'.

העלות 20 ש"ח.

לרכישת כרטיסים:

לחץ כאן

בשעה 17:30 יחל טקס ביכורי תינוקות עבור תינוקות בת ים שנולדו בשנה האחרונה, שי ותמונה לכל תינוק- הצטרפות לקבוצת הווטסאפ
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  טקס ביכורי תינוקות, ניסמע מפחיד. הרי היו מעלים ביכורים לבית המיקדש.
  הגב 22.05.23 13:56
 • אורח

החלה הריסת הבניין בבלפור 2 בבת ים

החלה הריסתו של בניין הרפאים בבלפור 2 אשר עומד קרוב לכניסה לעיר ונבנה בשנות ה60 .

לימור עידן | | תגובות: 12
קרדיט:יהודה הרוש


החלה הריסת הבניין בבלפור 2 בבת ים.

החלה הריסתו של בניין הרפאים בבלפור 2 אשר עומד קרוב לכניסה לעיר ונבנה בשנות ה60 .

תושבים רבים חיכו לרגע הזה בו תשתנה הכניסה לעיר וכעת הדבר קורה לאחר דיונים רבים בנוכחות ראש העיר וגורמים מקצועיים.להלן דבריו של ראש העיר צביקה ברוט:

הם ניסו לעצור אותנו, אבל התחייבתי לכם שזה יקרה: בשבוע הבא בניין הרפאים בבלפור 2 ייהרס, 20 שנה שאיש לא העז לגעת במפלצת הזו, בחסות הנהלות העיר הקודמות.

קבלנים ומשפחות פשע לא יחזרו לשלוט יותר בבת-ים. נקודה.
תודה למשטרת ישראל, לקבוצת אהרוני, ולצוותים המקצועיים בעיריית בת-ים שעבדו יחד שבועות ארוכים כדי להוציא את המבצע הזה אל הפועל. ממשיכים לרוץ קדימה!התפרסמו 12 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מחיאות כפיים
  הגב 22.05.23 14:10
 • אורח
  גרים שם המון חתולים, שימו לב שלא תפגעו בהם.
  הגב 22.05.23 14:43
 • אורח
  למי אכפת
  23.05.23 05:36
 • אורח
  אם גרים שם חתולים אז אבוי לכם תתקשרו לעירייה ותעדכנו
  הגב 22.05.23 18:26
 • אורח
  למי אכפת? הם ישרדו בכל מצב
  23.05.23 05:36
 • אורח
  כל הכבוד לראש העיר!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  הגב 22.05.23 20:26
 • אורח
  תודה ראש העיר , ואכשיו תטפל ברכבים שחונים על מדרכות צרות וגורמים להולכי רגל לרדת לאספלט ולסכן את החיים כשפרמיטיבים בלי שום כבוד מחנים את רכבם על המדרכה. וגם צריך לדאוג ליותר שוטרים בטיילת ובחוף בין השעות שמונה בערב לשתיים בליילה , המון דפוקים במוח משתוללים עם טרקטורונים ואופנועים.
  הגב 23.05.23 01:33
 • אורח
  צודק מאלף אחוז
  23.05.23 09:14
 • אורח
  אם זאת יש משהו עצוב ונוסטלגי,זה חלק מהסיפור של העיר,אך כמובן זהו מהלך נכון ומתבקש,אשריי ראש העיר שזה נעשה בתקופתו.
  הגב 23.05.23 05:28
 • אורח
  לפניי שנתיים פינו את הדיירים במסריק 20 מתיי יהרסו את הבניין ,???????
  הגב 23.05.23 09:13
 • אורח
  גם חשוב אבל ראש העיר באמת לא דואג לתושבים ברחוב יוספטל יש בשני הצדדים גדרות היכן רכבת קלה בכל רחוב הרצל אין שני גדרות רק גדר אחד בצד אחד יש ברחוב הרצל הרבה גנים ובתי ספר עוברים דרך המסילות קיצורי דרך ולא פעם מגיע רכבת ואין לאן לרוץ כי בצד אחד יש גדר ראש העיר היכן הבטיחות למען התושבים בנוסף ביקשנו עמודים במדרכה שאפשר לעבור בחציה לפי החוק היכן בתי ספר תחכמוני מעל כמה שנים לא עושים כלום העברנו לכל הארץ שידעו מה באמת ראש העיר בת ים בניית בתים כמה דתבנו לא יעזור סטיגמה תשאר כל החיים כמו מזרח ראשון לציון
  הגב 23.05.23 15:13
 • אורח
  תדאג שלא יחנו רכבים על המדרכה היכן יש בתי ספר התושבים והנכים רוצים לעבור במעבר חצייה ולא ללכת בכבישים שנוסעים רכבים ומשאיות הריסה בתים גם חשוב טבל קודם בטיחות לנכים אמאות עם עגלות ילדים שחוזרים מהבית ספר לעשות עמודים במדרכה היכן מעבר חציה
  הגב 23.05.23 15:16
 • אורח

תושב בת ים נעצר שוב בגין גניבות סדרתיות של מכשירי סלולר.

בבדיקת הנאשם עלה כי הוא ביצע את הגניבה, כאשר הוא משוחרר בתנאים מגבילים בתיק דומה במסגרתו גנב מכשירים סלולריים

לימור עידן | | תגובות: 1
קרדיט: דוברות משטרת ישראל
לא למד לקח: שוחרר בתנאים מגבילים בתיק גניבת מכשירי סלולר ונתפס שוב גונב טלפון סלולרי מחנות

חקירה של תחנת לב ת"א הובילה למעצר ולהגשת כתב אישום נגד גבר בן 39 המתגורר בבת ים, בגין גניבות סדרתיות של מכשירי סלולר.

מהחקירה עלה כי הנאשם הגיע בתחילת החודש בשעות הצהריים לחנות ברחוב קינג ג'ורג' בת"א ולאור יום גנב מכשיר טלפון נייד של עובדת במקום, בעת שהיה מחובר למטען.

שוטרי תחנת לב ת"א הגיעו למקום מייד עם קבלת הדיווח למוקד 100, ובחיפוש על גופו, תפסו השוטרים טלפון נייד נוסף החשוד כגנוב והחשוד נעצר לחקירה.


בבדיקת הנאשם עלה כי הוא ביצע את הגניבה, כאשר הוא משוחרר בתנאים מגבילים בתיק דומה במסגרתו גנב מכשירים סלולריים. לפי תנאי השחרור, היה על הנאשם לשהות במגוריו בבת ים, אולם כאמור הוא עזב את המקום והמשיך לגנוב מכשירי סלולר.


עם סיומה של החקירה, הגישה השבוע יחידת התביעות המשטרתית של מחוז ת"א, כתב אישום כנגד הנאשם, הכולל אישומים של הפרת הוראה חוקית, גניבה והחזקת נכס החשוד כגנוב. בנוסף ביקשה לעצור את הנאשם עד תום ההליכים.התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  למה לא מפרסמים תמונה שלו?
  הגב 22.05.23 12:00
 • אורח

הערב שני 22/5 וביום רביעי 24/5 תופסק תנועת הרכבות החל מהשעה 21:00 למהלך הלילה בתחנות ראשון לציון, חולון, בת ים ויבנה

הרכבת תפעיל בתחנות שאטלים להסעת הנוסעים

אבי בר | | תגובות: 0לצורך בדיקות של תשתית החשמל הרכבתית ביום שני 22.5.23 וביום רביעי 24.5.23 החל מהשעה 21:00 (בקירוב) ועד לסיום השירות בימים אלה, תופסק זמנית תנועת הרכבות בתחנות אלה והן תיסגרנה זמנית לשירות: רעננה מערב, רעננה דרום, הוד השרון סוקולוב, כפ"ס נורדאו, ראש העין צפון, פ"ת סגולה, פ"ת קריית אריה, בני ברק, חולון, בת ים, ראשל"צ משה דיין, יבנה מערב.


בתחנות הרצליה, אשקלון ואשדוד עד הלום תדירות הרכבות תרד זמנית בימים ושעות אלה.


יופעל מערך היסעים בחינם בתחנות רעננה מערב, הוד השרון סוקולוב, כפ"ס נורדאו, ראש העין צפון, פ"ת קריית אריה, ת"א סבידור מרכז, חולון, בת ים, ראשל"צ משה דיין, יבנה מערב, אשדוד עד הלום ואשקלון.

https://www.rail.co.il/?page=changes-220523

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

שביתה! ארגון המורים מודיע כי מחר, שלישי 23.5 ישבתו כל מורי כיתות י' ברחבי הארץ!

מצורפים דבריו של יו"ר הארגון רן ארז

לימור עידן | | תגובות: 11


ארגון המורים העל יסודיים הכריזו על שביתה מחר, יום שלישי ברחבי הארץ עבור כיתות י'.

כתוצאה מאי הסדרת המשא ומתן של משרד האוצר עם ארגון המורים על הסכם שכר חדש הכריזו בארגון המורים כי מחר תתקיים שביתה.

לפי דברי יו"ר ארגון המורים רן ארז , "מעל שנה של משא ומתן עקר מול משרד האוצר שמתנהל ללא כל רצון אמיתי מצדו להביא להסכם."

מחר כאמור, ישבתו כל מורי כיתות י' ברחבי הארץ

להלן דברי היו"ר רן ארז:


חברות וחברים יקרים,
ארגון המורים מודיע כי מחר (ג׳, 23.5.23) ישבתו כיתות י׳ בארץ כתוצאה מהסחבת בה נוקט האוצר במו״מ על הסכם השכר החדש.
עתיד החינוך העל יסודי בסכנה.
מעל שנה של מו״מ עקר מול משרד האוצר שמתנהל ללא כל רצון אמיתי מצדו להביא להסכם, מעמיד בסכנה את עתידם של תלמידי ישראל ואיכות אנשי ונשות החינוך העל יסודיים.
הגיעו מים עד נפש.
שעות של דיונים שמתקיימים שלא בתום לב מוכיחים שהמדינה אף לא מכבדת את בית הדין הארצי לעבודה.
השבוע הוכח שיש כסף לכל נושא, פרט לעתידם של תלמידי ישראל.


התפרסמו 11 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מה עם ט למה רק י
  הגב 22.05.23 11:14
 • אורח
  כי אתם צריכים ללמוד
  22.05.23 15:24
 • אורח
  שביתה!!!!!!!!!!!!!!!
  הגב 22.05.23 11:15
 • אורח
  ממש מוגזם אל מה ולמה פתאום כולם שובתים מסכנים הילדים שמפסידים חומר וכל זה על הגב של ההורים והילדים
  הגב 22.05.23 12:08
 • אורח
  על** על** על** על** על ****על.
  22.05.23 13:11
 • אורח
  תתחילו לשלם על חינוך. אין כסף לשלם לכולם.
  22.05.23 22:13
 • אורח
  מציע לכל המורים להיות אברכים יתנו לכם שכר בלי לעבוד ולא לתרום כלום
  הגב 22.05.23 17:28
 • אורח
  לא ללמוד ז עד יב לא ללמוד ז עד יב לא ללמוד ז עד יב
  הגב 22.05.23 18:50
 • אורח
  יש לי יום רביעי מבחן מסכם והיה אמור להיות לנו מחר תיגבורים במתמטיקה וזה מתבטל .. אני כנראה אכשל עכשיו כי זה היה מאוד חשוב לי
  הגב 22.05.23 21:15
 • אורח
  האם יש בסוף היום שביתה?
  הגב 23.05.23 06:25
 • אורח
  שממשלה מעודדת בטלה וקצבאות ככה נראה חינוך שלנו
  הגב 23.05.23 08:23
 • אורח
עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל