הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים
כנס משתחררים ,הופעה של שלישיית מה קשור ויריד תעסוקה למשתחררים צעירים, יתקיים בהיכל התרבות בת ים ביום חמישי ה26.10 ,כרטיסים ב20 ש"ח לחיילים, משוחררים ומילואימניקים.
לאחר שנסגרה לפני כשנתיים בשל חשש לליקויים, נפתחה מחדש המזרקה שצמודה לתרבוטק בבת ים בעלות שיפוץ של 1.5 מיליון ש"ח!
ד"ר אמיר נוטמן, מומחה מונה לסמנכ"ל המרכז הרפואי וולפסון.

תלמידי התיכוניים שובתים

השביתה על רקע העיצומים המתמשכים של ארגון המורים שפוגעים בתלמידים מידי יום- בסיורים החינוכיים, הטיולים השנתיים והמסעות לפולין בין היתר.

אבי בר | | תגובות: 8


להלן הודעת מועצת התלמידים הארצית

לאור העובדה שלא הושגו הסכמות ועיצומי ארגון המורים ממשיכים נכון לשעה זו - מועצת התלמידים והנוער הארצית תקיים שביתת אזהרה מחר (שלישי) בכל התיכונים*

כבר למעלה משנה שתלמידי ישראל לכודים במאבק בין ארגון המורים ומשרד האוצר, מאבק שהוביל לעיצומים מתמשכים של ארגון המורים שפוגעים בתלמידים מידי יום- בסיורים החינוכיים, הטיולים השנתיים והמסעות לפולין בין היתר.

כששנת הלימודים תשפ״ד נפתחה כ״סדרה״ בזכות המתווה שהושג, תלמידי ישראל ייחלו לשגרה ולשנת לימודים יציבה, אבל כבר ביום השני לשנת הלימודים גילינו להפתעתנו שהעיצומים עדיין איתנו.

לאחר שמועצת התלמידים והנוער הארצית הציפה בפני כל הגורמים את המצוקה הקשה של התלמידים, וכן התרענו בימים האחרונה על שביתת האזהרה עדיין לא הושגו הסכמות בין ארגון המורים לאוצר. ככל שמצב זה מתמשך, לא נותרה לנו ברירה אלא להשבית מחר את הלימודים בכל התיכונים ברחבי הארץ.

מועצת התלמידים והנוער הארצית קוראת למשרד האוצר ולארגון המורים - היכנסו לחדר המשא ומתן ואל תצאו ממנו ללא בשורות לתלמידי ישראל. לא נסכים להמשך הפגיעה בתלמידים.התפרסמו 8 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ואיפה ארגוני ההורים העירוניים והארציים ? למה עכשיו הם לא נותנים גב לתלמידים
  הגב 12.09.23 07:44
 • אורח
  הלכו לעבוד כדי למממן את ההזיות של הממשלה הזאת
  12.09.23 07:50
 • אורח
  צודקים לגמרי. התלמידים בני ערובה של המאבק והם אלה שסובלים. מגיע למורים תנאים טובים יותר אבל די לרכב על הגב של התלמידים
  הגב 12.09.23 08:14
 • אורח
  גם ככה הם לא לומדים.
  הגב 12.09.23 10:34
 • אורח
  מי אמר שלא
  13.09.23 22:02
 • אורח
  התלמידים צודקים אם למדינה לא אכפת מהמורים אז אולי למדינה יהיה אכפת מהצעירים שהם דור העתיד .. עוד מעט התלמידים יבינו שגם אותם לא סופרים
  הגב 12.09.23 10:53
 • אורח
  צודקים!!! אבל שביתה זה פרס למורים ה"שליחים" ה"מחוייבים למקצוע" הם שמחים לא לראות את פרצוף התלמידים! צריך לחשוב על משהו שיפגע בהם ממש
  הגב 12.09.23 12:43
 • אורח
  מורים חצופים ! לא הספיקה הקורונה ? החופשים והחגים ? רוצים שכר ללא עבודה .... הילדין משתגעים בבית , כל היום או ישנים או בניידים . הכל פוליטי ורקוב ... קיבלתם מה שרציתם ? צאו לעבוד!
  הגב 18.09.23 21:28
 • אורח

כנס משתחררים ,הופעה של שלישיית מה קשור ויריד תעסוקה למשתחררים צעירים, יתקיים בהיכל התרבות בת ים ביום חמישי ה26.10 ,כרטיסים ב20 ש"ח לחיילים, משוחררים ומילואימניקים.

כרטיסים במחיר רגיל ניתן לרכוש ב 60 ש"ח.

לימור עידן | | תגובות: 0


כנס משתחררים בבת ים.

שלישיית מה קשור יגיעו לכנס המשתחררים השנתי בהיכל התרבות בת ים.

ביום חמישי 26.10 בשעה 19:00 יתקיים כנס משתחררים הכולל הופעה של שלישיית מה קשור ודוכני מעסקים בהם ניתן לקבל מידע על הזדמנויות שונות בעולם התעסוקה.

הכניסה ליריד מסובסדת עבור חיילים בסדיר, משוחררים ומילואימניקים ועלותה 20 ש"ח בלבד! (בהצגת תעודה בכניסה).
כרטיסים במחיר רגיל ניתן לרכוש ב 60 ש"ח.
כל הכרטיסים כוללים בירה וכניסה להופעה של "מה קשור".מספר המקומות מוגבלהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

לאחר שנסגרה לפני כשנתיים בשל חשש לליקויים, נפתחה מחדש המזרקה שצמודה לתרבוטק בבת ים בעלות שיפוץ של 1.5 מיליון ש"ח!

לאחר חג הסוכות, יחלו גם עבודות שדרוג על מזרקה מיתולוגית נוספת- המזרקה בגן העיר בבת-ים. המזרקה שגם היא החלה להתיישן תעבור בחודשים הקרובים שיפוצים בעלות כוללת של כ-1.5 מיליון ₪.

לימור עידן | | תגובות: 4
קרדיט : עיריית בת-ים


המזרקה המיתולוגית של העיר בת-ים נפתחה אמש מחדש לאחר שדרוג נרחב בעלות של למעלה מ- 1.5 מיליון ₪. המזרקה שנמצאת בסמוך ל'תרבוטק' נפתחה מחדש לאחר חצי שנה של שיפוצים,

זאת בעקבות סגירתה לפני כשנתיים.

לפני כשנתיים, עיריית בת-ים החליטה מתוך אחריות אישית ודאגה לתושבי העיר, להפסיק את פעילותה של המזרקה הצמודה ל'תרבוטק' אשר התיישנה, ועלתה חששות לליקויים ומפגעים בטיחותיים.

אמש, לאחר שיפוץ מסיבי ואינטנסיבי, עם הרבה אורות צבעוניים ומופעי מים חדשים היא שבה לחיים.

בנוסף, לאחר חג הסוכות, יחלו גם עבודות שדרוג על מזרקה מיתולוגית נוספת- המזרקה בגן העיר בבת-ים. המזרקה שגם היא החלה להתיישן תעבור בחודשים הקרובים שיפוצים בעלות כוללת של כ-1.5 מיליון ₪.


השיפוצים בשני המזרקות שמים דגש על תיקון מפגעים בטיחותיים אבל כמובן גם על תאורה צבעונית מחודשת ומתחלפת, חדר משאבות חדשני וטכנולוגי, הוספת זרמים חדשים, מופע מים מחודש, איטומים נרחבים, עבודות ריצוף נרחבות ועוד.


התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מה אתם משוגעים?!?! למה כלכך הרבה כסף לבזבז על מזרקה ??? לא נורמאלים
  הגב 27.09.23 17:36
 • אורח
  תתבייש לך ברוט על מה אתה שורף את הכסף על מזרקות אתה דפוק במקום לשים את הכסף על משהו חשוב יותר תביא אמבולנס לאיחוד ואז יהיה אמבולנס בעיר לרווחת התושבים לפחות לא ישלמו כסף על פינוי תדאג לשים את זה על חינוך ותפסיק לזרוק את הכספים שלנו לכל מקום כמו סוכת מציל בעלות של 3.5 מיליון שנבנתה במקום לא נכון שאתה לא מעביר אותה עד אחרי הבחירות כדי לא לגלות את הפאדיחה ובנוסף העברה עולה כ1.5 מיליון וגם עם הגינה החדשה בטילת בעלות של כמה מיליונים שבעוד מספר חודשים תהרוס לצורך בניית בית מלון על פי התוכניות של העיר ברוט תתפטר אתה בושה כלל פייק אחד גדול
  הגב 27.09.23 18:02
 • אורח
  כל הכבוד לך ראש העיר צביקה ברוט. רק בבקשה , תבחן את הכבישים והביטחון בהם לאזרחי העיר. ולילדים. ושיהיה סיור ברחובות העיר ,של משטרה. במיוחד ברח השיקמה. זוועה שם. ובכלל סיור משטרתי חשובבביותר. העיר הזו מסכנה מכל ההטרדות והפשע פה. וגם להתקין יותר במפרים בכבישים . מהנביאים ליצחק שדה. נוסעים כמו מטורפים. יש רחובות מאוד מוזנחים בעיר. ומלוכלכים. השיקמה,פנקס,מנדלי,. מאחורי מגדל נחום. הלפר ועוד. והזבל שנזרק ברחובות. בלפור גם במיוחד. אנא,תשומת ליבך. תודה . חג שמח. בהצליה שתבחר . לפי הסטטיסטיקה ,אתה ראש העיר הנבחר. בעזרת ה'.
  27.09.23 22:18
 • אורח
  אורח פורח...תפסיק לקשקש
  הגב 27.09.23 22:13
 • אורח

ד"ר אמיר נוטמן, מומחה מונה לסמנכ"ל המרכז הרפואי וולפסון.

ד"ר אמיר נוטמן, נשוי ואב לשלושה, מתגורר בתל-אביב והוא מומחה ברפואה פנימית, מחלות זיהומיות ומנהל רפואי. בששת השנים האחרונות, ניהל ד"ר נוטמן את היחידה לניטור ומידע במרכז הארצי למניעת זיהומים, משרד הבריאות.

לימור עידן | | תגובות: 2
קרדיט: וולפסון


ד"ר אמיר נוטמן מונה לסמנכ"ל המרכז הרפואי

ד"ר אמיר נוטמן, נשוי ואב לשלושה, מתגורר בתל-אביב והוא מומחה ברפואה פנימית, מחלות זיהומיות ומנהל רפואי. בששת השנים האחרונות, ניהל ד"ר נוטמן את היחידה לניטור ומידע במרכז הארצי למניעת זיהומים, משרד הבריאות.

ד"ר נוטמן הוא בוגר אוניברסיטת ת"א, שבה למד לימודי רפואה, בריאות הציבור ומינהל מערכות בריאות ואף סיים את שלושת תאריו בהצטיינות. בתפקידיו הקודמים היה רופא בכיר ביחידה לאפידמיולוגיה.

בנוסף לכך, ד"ר נוטמן הוא מרצה בכיר בחוג לאפידמיולוגיה ורפואה מונעת באוניברסיטת ת"א. כמו כן הוא חוקר אפידמיולוגיה של מחלות זיהומיות, בפרט זיהוי ומניעת התפשטות מחוללים עמידים לאנטיביוטיקה.

מנכ"לית המרכז הרפואי וולפסון ד"ר ענת אנגל :

"ד"ר נוטמן, בעל ניסיון עשיר בתחום מניעת הזיהומים והמחלות הזיהומיות מביא עימו יכולות מקצועיות וניהוליות. אני מאחלת לו בהצלחה ובטוחה שהוא יסייע בהמשך קידום החתירה למצוינות במרכז הרפואי וולפסון".

ד"ר נוטמן מסר עם מינויו לתפקיד :

"אני מודה למנהלת המרכז הרפואי על בחירתה בי לתפקיד. נושא איכות ובטיחות הטיפול יקר לליבי לצד קידום מחקר וחדשנות כדרך למצוינות קלינית. בכוונתי להמשיך ולקדם את הנושאים הללו במרכז הרפואי וולפסון שנמצא בתנופה אדירה בשנים האחרונות".
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ישר כח! תודה! 🙏🙏🙏
  הגב 27.09.23 15:01
 • אורח
  בהצלחה רבה 🌹
  הגב 27.09.23 17:07
 • אורח

עיר אמנים תפתח בבת ים בין התאריכים 15-20 באוקטובר 2023: יריד אמנות, סדנאות, מופעים ומפגשים עם ציירים וסופרים

| | תגובות: 0
צילום: צילום יחצ


בין התאריכים 15-20 באוקטובר 2023, תפתח בבת ים עיר אמנים לראשונה. מתחם טרמינל עיצוב היוקרתי יהפוך למשך ששת הימים הללו לעיר של אמנים ישראלים. היריד יעוצב במראה סמטאות שיכללו דוכנים ססגוניים של מיטב האמנים, מעצבים, יוצרים ובעלי מלאכה מכל רחבי הארץ. הסמטאות יכללו גלריות מרהיבות שיציגו יצירות של אומני ציור, איור, פיסול, זכוכית, אופנה, תיקים, תכשיטים, יוצרי בובות ועוד. יוצגו שתי תערוכות מרכזיות: תערוכת ויטראז' וזכוכית ותערוכת ציור.

לצד הגלריות והדוכנים יערכו מופעי רחוב בכיכרות, תצוגות אופנה, תהלוכות של בובות ענק, פינות צילום מרהיבות, פינות מתוקות וטעימות, פינות איפור ופינות שלוות הגוף והנפש. יערכו סדנאות אמן במגוון תחומים, דוכני מתנות עבודות יד, דוכני שוקולד עבודת יד ועוד. יערכו מפגשים מרתקים עם ציירים וסופרים, אשר יחשפו את סיפורי ההשראה שלהם.

הפסטיבל מאורגן על ידי איגוד האמנים FUN Art CommUnity, שנוסד לפני 9 שנים כאגוד חברתי לא מסובסד, ביוזמת הגב' מריה פרייגר. האיגוד מוקדש לעשייה וקידום יוצרים ואמנים ישראליים.

הפסטיבל יתקיים בכתובת אהוד קינמון 32 בת ים, דיזיין טרמינל. שעות הפתיחה: ימים א' עד ה' בין השעות 16:00-21:00, וביום ו' בין השעות 10:00-14:00. לפרטים נוספים, ניתן ליצור קשר עם בר – דניאלה רייבנבך תקשורת בטלפון 03-6360000.


צילום יחצ
קרדיט תמונה: צילום יחצ
צילום יחצ
קרדיט תמונה: צילום יחצ
צילום יחצ
קרדיט תמונה: צילום יחצ
צילום יחצ
קרדיט תמונה: צילום יחצ
צילום יחצ
קרדיט תמונה: צילום יחצ
צילום יחצ
קרדיט תמונה: צילום יחצ
צילום יחצ
קרדיט תמונה: צילום יחצהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

טקס לציון 50 שנה למלחמת יום הכיפורים והתייחדות עם 175 משפחות הנופלים תושבי בת ים, יתקיים הערב 27.9 בבית יד לבנים.

במעמד המשפחות השכולות ,תושבי העיר וחברי מועצת העיר בת ים

לימור עידן | | תגובות: 150 שנה למלחמת יום הכיפורים

טקס לציון 50 שנה למלחמת יום הכיפורים והתייחדות עם 175 משפחות הנופלים תושבי בת ים יתקיים מחר, יום רביעי 27.9 בשעה 18:30 בבית יד לבנים ברחוב קלאוזר 11 בת ים.

במעמד המשפחות השכולות ,תושבי העיר וחברי מועצת העיר בת ים


התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יהי זכר הנופלים הקדושים שהצילו את כולנו חקוק בליבנו לנצח
  הגב 27.09.23 14:20
 • אורח

לאחר המופע של ברונו מארס 4.10 ייצאו רכבות מיוחדות מתחנת ת"א אוניברסיטה לכיוון תחנות הרכבת בחולון, בת ים, ראשון לציון משה דיין, יבנה מערב ומזכרת בתיה

פירוט השעות מצ"ב בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


ביום רביעי, 4.10 תתקיים הופעתו של הזמר ברונו מארס בפארק הירקון.

לקראת האירוע, תתוגבר תחנת הרכבת ת"א האוניברסיטה, הסמוכה לפארק הירקון במנהלי משמרות, דיילים, קופאים ומאבטחים לסיוע והכוונה. בסיום האירוע, תתוגבר תנועת הרכבות מתחנת ת"א האוניברסיטה ותופעלנה 26 רכבות למגוון יעדים: 14 רכבות תגבור מיוחדות לצד 12 רכבות סדירות.

רכבות לכיוון חולון, בת ים, ראשון לציון משה דיין ויבנה מערב יצאו בשעות: 23:10, 23:45 וב00:01


רכבת לכיוון מזכרת בתיה תצא בשעה 00:05

לפרטים נוספים

https://www.rail.co.il/?page=bruno-mars-270923
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום חמישי 5.10 בסיום משחק הכדורגל בין מכבי חיפה לפנאתינייקוס תצא רכבת מחיפה לכיוון תחנות הרכבת בחולון וולפסון, בת ים קוממיות, ראשון לציון משה דיין ויבנה מערב

זמני יציאתן ומסלולן של רכבות התגבור המיוחדות עלול להשתנות בהתאם לביקושים. כמו כן, תופעלנה רכבות מיוחדות נוספות, בהתאם לביקוש.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


ביום חמישי, 5.10.23, החל מהשעה 22:00, יתקיים משחק הכדורגל בין מכבי חיפה לפנאתינייקוס באצטדיון סמי עופר בחיפה.

לקראת המשחק, תתוגבר תחנת הרכבת חיפה חוף הכרמל, הממוקמת בקרבת האצטדיון במנהלי משמרות, דיילים, קופאים ומאבטחים לסיוע והכוונה.

בסיום המשחק, תתוגבר תנועת הרכבות מתחנת חיפה חוף הכרמל באופן הבא:

תופעל רכבת מיוחדת (מספר 8191) בשיטת "מלא וסע" שתעצור בתחנות: בנימינה, חדרה מערב, נתניה, בית יהושע, הרצליה, ת"א האוניברסיטה, ת"א סבידור מרכז, ת"א השלום, ת"א ההגנה, נתב"ג, פאתי מודיעין, מודיעין מרכז (תחנה אחרונה).

שעת יציאה משוערת: 00:30.

תופעל רכבת מיוחדת (מספר 8098) בשיטת "מלא וסע" שתעצור בתחנות: חיפה בת גלים, חיפה מרכז השמונה, מרכזית המפרץ, כפר יהושע, מגדל העמק כפר ברוך, עפולה, בית שאן (תחנה אחרונה).

שעת יציאה משוערת: 00:30.


תופעל רכבת מיוחדת (מספר 8699) בשיטת "מלא וסע" שתעצור בתחנות: בנימינה, חדרה מערב, נתניה, בית יהושע, הרצליה, ת"א האוניברסיטה, ת"א סבידור מרכז, ת"א השלום, ת"א ההגנה, חולון וולפסון, בת ים קוממיות, ראשל"צ משה דיין, יבנה מערב, אשדוד עד הלום, אשקלון (תחנה אחרונה).

שעת יציאה משוערת: 00:45.זמני יציאתן ומסלולן של רכבות התגבור המיוחדות עלול להשתנות בהתאם לביקושים. כמו כן, תופעלנה רכבות מיוחדות נוספות, בהתאם לביקוש.לתשומת לבכם, ניתן לרכוש כרטיס משולב חופשי יומי' המאפשר נסיעה הלוך וחזור ומגלם הנחה משמעותית במחיר הנסיעה, לצד חיסכון משמעותי בזמן ההמתנה בתחנה.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

המועצה הדתית בת ים בשיתוף מחלקת קהילה מזמינים את תושבי העיר, למפגש מיוחד במהלכו יקשטו את הסוכה השכונתית ברובע רמת הנשיא. יום חמישי 28.9 בגינת הלנה ראפ

ניתן להגיע עם קישוטים מוכנים מהבית או להכין יחד בפעילות מהנה קישוטים ולתלותם.

לימור עידן | | תגובות: 0המועצה הדתית בשיתוף מחלקת קהילה מזמינים את תושבי בת ים למפגש מיוחד במהלכו יקשטו את הסוכה השכונתית ברובע רמת הנשיא.

מחר ,יום חמישי 28.9 בשעה 17:00 יתקיים מפגש בגן הלנה ראפ במהלכו יוכלו התושבים להגיע ולקשט את הסוכה השכונתית המוצבת בגינת הלנה ראפ ברחוב אנה פרנק בבת ים.

ניתן להגיע עם קישוטים מוכנים מהבית או להכין יחד בפעילות מהנה קישוטים ולתלותם.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תזכורת: עיריית בת ים תחלק מחר 28.9 סכך לסוכה ,ללא עלות, לתושבי בת ים בלבד. החלוקה תתבצע ברחוב אהוד קינמון

החלוקה תמשיך עד גמר המלאי יש להגיע מוקדם

לימור עידן | | תגובות: 0


חסר לכם סכך לסוכה? העירייה סוגרת לכם פינה!

עיריית בת ים תחלק כפות תמרים לסוכה ביום חמישי 28.9 ברחוב אהוד קינמון 47 ,החל מהשעה 16:00 ועד גמר המלאי

החלוקה לתושבי בת ים בלבד בהצגת ת.ז

החלוקה תמשיך עד גמר המלאי יש להגיע מוקדםהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פורום בת-ים

הפורום נועד לאפשר לתושבי בת ים להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח

אורח
24.09.23 23:55
מה בונים בחורשת הנופלים? שוב מגדלים? אין שום כבוד לנופלים של העיר, פשוט חוצפה, חייבים להפסיק שם את העבודות ולהחזיר את החורשה לזכר הנופלים ולמען התושבים, גם ככה כבר אין יותר פארקים אותנטיים בעיר.להפסיק את העבודות בחורשת הנופלים לאלתר!!!!!!
אורח
16.09.23 20:04
כל אנשי העירייה מדברים מבטיחים ולא עושים כלום הגיע הזמן לשינוי
אורח
14.09.23 20:43
שלום תודה רבה לתגובתך , שנה טובה ומבורכת לכולכם. נקווה לדברים טובים אושר בריאות הצלחה פרנסה שלווה נחת דברים טובים רפואה לחולים נחמה ודברים טובים שהשם ישמור החיילים ויביא שלום לכל העמים. כל טוב. Bonne année
אורח
11.09.23 18:45
שלום בסדר אני כותבת אבל אני ידעת שאף אחד לא מיחס לא ראש היער ואף אחד , אפשר לכתוב לדבר עד מחר , אומרים דבר לקיר , אז כל טוב שנה טובה וחג שמח בכל זאת , הרחובות תמיד מלוכלכים. אין תחבורה שבת לבתי חולים אבל לפחות בטיילת מעשנים שותים אוכלים וכולי בכל בת ים זה לא דת אלא שביעות , מכוניות נוסעות במהירות , השכר דירה יקרה , לקנות גם יקר , חוץ מהטיילת ושכונת נביאים של המגדלים , כל בת ים מלוכלכת ולא יפה , כל טוב
אורח
12.09.23 04:37
צןדק מקוה לטוב בשנה החדשה ראש העיר .?????
אורח
31.08.23 12:28
1. אין פניה מערבה מבלפור ליוספטל, רבים פונים ומסכנים הולכי הרגל במעבר החצייה 2. למה אין פסי האטה ברחוב הרצל ליד ארלוזורוב. נהגים מאיצים להספיק לרמזור ומתעלמים מהמעבר החציה.
אורח
28.08.23 17:54
הפסקת חשמל מ-9 בבוקר. אמרו עד 16 גג. עכשיו כמעט 18 (כי ״האריכו״) ועדיין אין חשמל. בחום הזה
אורח
24.08.23 15:19
שלום יופי מזל טוב בשביל הרכבת זה נותן לבת ים up grade אבל מה עם שבת כמה פעמים אבקש תחבורה לבתי חולים או מוניות שרות עד שאמות או החולה ימות למה , רחובות יותר נקיות ואסור לנסוע מהר , זמן מסוכן אדון ראש העיר אתה צעיר עם ambitia גדולה אז בבקשה כל טוב שבת שלום merci merci sil vou plait monsieur le maire. Cdt
אורח
22.08.23 00:47
שלום הפורום הזה סתם וסתם , ראש העיר לא מתיחס בכלל , מכוניות נוסעות במהירות פלוס אופנועים ואוטובוסים, בלפור מלוכלך המצבה גם כן , מיליון פעמים בקשתי מוניות שירות או אוטובוס כל חצי לפחות בשבת שיעבור בבלפור הרצל וכולי למי שצריך לבקר את הוריו ילדיו לכיון תל אביב חולון ראשון יפו , או ביקור חולים מאד חשוב , אבל כרגיל דבר לקיר , תמשיכו לערבב פוליטיקה ודת והמדינה נהרסת , אדון ראש העיר אתה דתי אז פיקוח נפש שבת לבקר חולים או הורים או משפחה אז לשים תחבורה שבת זה לא אסור אלא אסור לא לבקר חולה או להתיחס תודה בהצלחה לבחירות כל טוב,


סרטון! גניבת רכב יוקרה "למבורגיני" בראשון לציון על ידי גנב מבת ים

צילום משטרת ישראל

אבי בר | | תגובות: 3


שוטרי מחוז מרכז עצרו במסגרת חקירה סמויה ומואצת בתחום הרכוש, חשוד בגניבת רכב יוקרה מסוג למבורגיני מראשל״צ, ובהתאם לממצאים הגישה התביעה המשטרתית כתב אישום נגדו והליך חילוט של יותר מחצי מליון שקלים שתפסו בביתו


חוקרי תחנת ראשון לציון פתחו בחקירה לפני כחודש עם קבלת דיווח בדבר פריצה לחניה בעיר, תוך נטרול מצלמות האבטחה ומכשירי האיתור שהותקנו ברכב יוקרה מסוג למבורגיני, שנגנב מהמקום באמצעות גרר מהמקום


בתוך כך, החוקרים ניהלו מגוון פעולות חקירה, תוך שימוש באמצעים טכנולוגים מתקדמים שהובילו לאיתור ומעצר החשוד-תושב בת ים בשנות השלושים לחייו, כאשר בחיפוש בביתו אתרו השוטרים כסף מזומן בשווי מעל לחצי מליון שקלים, בסיום חקירתו נכלא ומעצרו הוארך מעת לעת בבימ״ש.


יחידת התביעות של משטרת ישראל במחוז מרכז הגישה ביום חמישי האחרון לבית המשפט, בתום החקירה ובהתאם לממצאיה, כתב אישום נגד הנאשם ,בקשת מעצר תום ההליכים ובקשת חילוט הכסף.


מצ״ב סרטון


התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  צריך לתלות את הגנבים האלה מכת מדינה שהממשלה הכושלת לא מסוגלת להתמודד איתם. רק עניין של זמן עד שיתחילו לחטוף אנשים בשביל כופר
  הגב 26.09.23 13:47
 • אורח
  זה ההזנחה הפושעת של ממשלת ביבי הנוכל זה ומנסה להמשיך בדרכו גם ברוט שלא מעניינים אותו תושבי בת-ים, אין ביטחון בעיר מפחיד כבר לצאת חצי הרחובות חשוכים כדי לחסוך על חשבוננו והארנונה מהגבוהות הארץ. עזוב אותנו בשקט ותתפטר
  הגב 26.09.23 15:34
 • אורח
  מה הקשר ? ברוט ?לא הבנתי ??!
  הגב 26.09.23 21:33
 • אורח

חדר המתנות באברבאנל: מיזם חדש הוקם במרכז לבריאות הנפש אברבאנל, שמטרתו לשמח את המטופלים, צעירים ומבוגרים, ביום הולדתם ולהעניק להם מתנה חדשה עטופה באריזה.

חדר המתנות הוקם לזכרם של ישעיהו (שייקה) ודבורה שויד על ידי ארבעת ילדיהם : עדי שויד, עוזי שויד, רותי מאירי וסיסי גרמן.

לימור עידן | | תגובות: 2
קרדיט: המרכז הרפואי אברבאנל


במרכז הרפואי לבריאות הנפש אברבנאל, הוקם מתחם חדש ומרגש המיועד לשמח מטופלים ביום הולדתם

חדר המתנות הוקם לזכרם של ישעיהו (שייקה) ודבורה שויד על ידי ארבעת ילדיהם : עדי שויד, עוזי שויד, רותי מאירי וסיסי גרמן.

הפרויקט יצא לדרך הודות לקשר שיזמה קואליציית הארגונים הדתיים למען בריאות הנפש בראשות ורד מזומן אביעד בשיתוף פעולה של יו"ר "ידידי נפש אברבנאל", הגברת דפנה נחושתן, עם המנהל האדמיניסטרטיבי, מר זיו עיני, שאישר הקמת מבנה ייעודי לנושא וחיבר למיזם את האומנית המקומית לורן קרואני שביצעה ציור קיר מרשים על כל המבנה. המבנה הוקם בסיוע מנהל מחלקת השירותים הטכניים, מר יהודה בוזגלו. המקום יתופעל ע"י מנהל מחלקת טקסטיל, מר אבי כהן וע"י מנהלת חווית השירות, גב' לימור נפתלי.

בחדר המתנות ניתן למצוא מגוון רחב של מתנות חדשות באריזתן, המיועדות למטופלים. המגוון מותאם הן לבוגרים והן לבני נוער. תהליך בחירת המתנות נעשה בשיתוף המטופלים, ע"י שאלון ושיחות עם מנהלת חווית השירות כחלק מתפיסה של שיתוף המטופלים עם דגש על חוויה אישית מעצימה.

ביום הולדתו, יקבל כל מטופל גלוית יום הולדת, איתה יוכל להגיע אל חדר המתנות ולבחור לעצמו מתנה.

בין המתנות הנמצאות בחדר המתנות ניתן למצוא: תיקים, כוסות טרמיות, בקבוקי שתיה, כובעים, חוברות יצירה ועוד...

ישעיהו ודבורה שויד נפטרו לפני כחמש שנים, הם היו מחלוצי החינוך הגופני במגזר הדתי לאומי והתגוררו בתל אביב. האם דבורה הייתה מורה מיתולוגית לספורט בבתי הספר בתל אביב והאב הקים וניהל את המכללה לחינוך גופני בגבעת וושינגטון והיה מפקח ומרצה במכון וינגייט.


בתם רותי מאירי מספרת כי ההורים היו מוקפים חברים ממעגלים שונים וכיבדו כל אדם באשר הוא. בביתם היו תמיד מגירת ממתקים וארון מתנות והם נהגו להגיע לכל מקום עם מתנה בכדי לשמח מבוגרים וילדים: "כשחיפשנו דרך להנציח את הורינו, רצינו לעשות זאת דרך מיזם שישקף את הנתינה שלהם לזולת, וחדר המתנות שהקמנו באברבנאל יעשה זאת בצורה הטובה ביותר, כך תשמר המורשת שלהם והם ימשיכו לשמח אנשים גם אחרי מותם".


פרופ' יובל מלמד מנהל המרכז לבריאות הנפש אברבנאל:

"הקמת חדר המתנות הינה צעד חשוב ומשמח בקידום האוטונומיה של מתמודדי הנפש, בחזרה לקהילה ולחיי השיגרה כמו כולנו"

דפנה נחושתן יו"ר "ידידי נפש אברבנאל":

אנו רואים בחדר המתנות, פעילות נהדרת, המאפשרת לכל מטופל לחגוג באופן אישי את יום הולדתו וזאת כחלק ממטרותינו, לשיפור הרווחה הנפשית והחברתית של המטופלים.

ורד מזומן אביעד מנכ"לית קואליציית הארגונים הדתיים למען בריאות הנפש :

"אני שמחה על פתיחת חדר המתנות במרכז בריאות הנפש אברבנאל כחלק מהחיבוק החם שהקהילה נותנת למתמודד הנפש"


למעוניינים לתרום מתנות או כספים לרכישת מתנות

ניתן ליצור קשר עם:

דפנה נחושתן dafna@dafnan.com

052-6574646


התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יופי 90 אחוז בתימים חולה נפש מתאים
  הגב 26.09.23 09:12
 • אורח
  הלאווי שימשיך כך כל הזמן ןלא ל קופה מוגבלת
  הגב 26.09.23 15:21
 • אורח

דקירה במהלך כיפור בבת ים: גבר בן 24 נפצע באירוע אלימות ופונה לבית החולים וולפסון

| | תגובות: 0


בלילה של ה-25.9, בשעה 02:05, התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על פצוע מאירוע אלימות בדרך בן גוריון בבת ים. חובשים ופאראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח וולפסון גבר בן 24 במצב בינוני עם פציעה חודרת מדקירה.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בדיחות וסרטונים! רגע לפני כניסת יום הכיפורים... מעלים חיוך

מערכת האתר | | תגובות: 5איך מתנחמת אישה נשואה פולניה המביטה על עצמה במראה?
"טפו!! מגיע לו!!"


ילד של פרסי שומע דפיקות בדלת
אז הוא אומר לאבא שלו :
אבא רוצים שנתרום למקווה
אז האבא אומר : תביא להם כוסות מים


בעל מרוקאי מגיע הביתה מהעבודה
האישה מקבלת אותו בשמחה ואומרת:
"תראה מוריס קניתי לנו חיית מחמד... נחש."
מוריס מסתכל על הנחש ואומר:
"בבית שלי אף אחד לא יגיד לי שששש..."
מיליארדר אמריקאי היה צריך תרומת דם מסוג נדיר
לאחר חיפושים קדחתניים, ושליחים שהסתובבו בכל העולם, נמצא תימני שהתאים בדיוק!
פנו לתימני ושאלו אותו אם הוא מוכן לתרום דם למיליארדר בתמורה למיליון דולר.
מיד כשהתימני שמע את זה עלה חיוך על פניו, אך הוא התעקש לקבל את הכסף מראש.
המיליארדר, אשר היה מופתע מהדרישה הגיע לתימני ושאל אותו "ממה אתה כל כך מודאג? אתה יכול לסמוך עלי שאת הכסף תקבל!"
התימני השיב מיד ובלי להתבלבל "אני דואג שאם דם תימני יזרום לך בגוף, שקל אני לא אראה ממך"


פולנייה שולחת את בעלה לקנות תפוחי-אדמה כדי שהיא תוכל להכין אוכל לארוחת צהריים.
הבעל יוצא לשוק לקניות, בדרך מקבל התקף-לב. נופל ומת.
חברה מגיעה לפולנייה ושואלת אותה: "שמעתי שבעלך מת בדרך לקנות לך תפוחי-אדמה."
פולנייה: "שלחתי אותו לקנות לי תפוחי-אדמה לארוחת צהריים. נפל ומת"
חברה: "אז מה תעשי עכשיו?"
פולנייה: "אכין אורז."פרסי ותימני הלכו לים והתערבו על 10 שקלים מי נשאר יותר זמן מתחת למים, הודעה נמסרה למשפחות.

שבע פולניות עולות לשמים, פתאום מגיע מלאך ואומר:
"כל מי שהתעללה בבעלה שתבוא אחרי".
שש פולניות מתחילות ללכת אחריו, המלאך מסתובב ורואה את הפולנייה שנשארה במקום ואמר להן:

"תביאו גם את החירשת..."
בעל תימני חוזר הביתה ורואה נרות דולקים בסלון,
הוא אומר לעצמו כל הכבוד לאשתי איך היא אוהבת אותי ,
עולה במדרגות ורואה שביל נרות
ואומר אין אין על אשתי היא לא שוכחת תאריכי יום הולדת.
עולה לחדר שינה רואה מלא נרות ואת אשתו, אז הוא אומר:
אשתי היקרה איך את מפנקת, תודה רבה!
אז היא עונה לו: לא מפנקת ולא כלום, לך תשלם את החשבון החשמל.
מרוקאי עיוור, רוסי צולע ותימני על כיסא גלגלים יושבים ומדברים. פתאום בא מלאך ונוגע במרוקאי ותוך שהוא צועק:"זה נס אני רואה"
ואז נגע גם ברוסי שאומר: "אני הולך אני לא צולע יותר"
וכשבא המלאך לגעת בתימני הוא אומר לו: "אל תגע בי אני מקבל קצבה מביטוח לאומי..."פולניה הולכת לחנות חיות ומבקשת תוכי מדבר. המוכר ממליץ על תוכי שיודע שתי שפות והיא ממהרת לרכוש ומביאה אותו הביתה.
כעבור יומיים חוזרת הפולניה לחנות: "איזה שתי שפות?", אמרה למוכר בזעם, "התוכי הזה לא מדבר בכלל !
לוקח המוכר את התוכי בידיו, וזה מיד פורש כנפיו, מנגב מצחו ולוחש למוכר: "תודה לאל שחזרתי
זאתי, לא נותנת להשחיל מילה!"
נוצרי מוסלמי ומרוקאי נכנסים לירושלים בפעם הראשונה שלשתם הולכים להתפלל באותו המקום, לפתע שומע הנוצרי קול.. אני רוח רפאים בעלת עין אחת ! הוא מפחד, ובורח משם, המוסלמי מתפלל ובעודו מתפלל שומע קול רועם : אני רוח רפאים בעלת עין אחחחת !!! הוא קם תופס תרגליים שלו ובורח כל עוד נפשו בו, המרוקאי מתפלל בינתיים ופתאום הוא שומע קול באמצע התפילה : אני רוח רפאים בעלת עין אחת !!! אז המרוקאי צועק : וואלה אם לא תסתמי תפה אני עוד רגע מוציא לך גם תשניה !!גבר רוסי נכנס בעצבים לבניין העירייה ומתפרץ בכעס ללשכת ראש העיר...
תגיד...אתה מכיר אותי?
כן בטח!! עונה ראש העיר..
ומה תמיד אני שותה??
וודקה...עונה ראש העיר...
ומה אבא שלי שותה??
וודקה...עונה ראש העיר...
ומה הילדים שלי שותים???
וודקה....עונה ראש העיר...
אז......למה חשבון מים 1500 שקל??????????
התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מנסגר? לא מתאים לפני כיפור
  הגב 24.09.23 17:07
 • אורח
  אחלה. תמיד לצחוק
  הגב 24.09.23 19:08
 • אורח
  בדיחות ישנות ובנוסף גם חוזרות על עצמן ,הגיע זמן לתת בדיחות טובות יותר,
  הגב 25.09.23 21:46
 • אורח
  תגובתי המותאמת לרמה: גיחי גיחי צחוק של פסיכי.
  הגב 26.09.23 15:00
 • אורח
  וואלה צודק. והבדיחה הכי מצחיקה כאן:(
  27.09.23 10:37
 • אורח

התחזית ליום הכיפורים: מעונן חלקית עד בהיר; הצום יחל ב18:13

הטמפרטורות ינועו בין 21 בלילה ל31 ביום

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


היום ראשון 24.9 : מעונן חלקית עד בהיר. תחול ירידה בטמפרטורות בעיקר בהרים ובפנים הארץ, אך הן עדיין יהיו שם מעט גבוהות מהרגיל לעונה. הלילה: מעונן חלקית


יום שני 25.9 מעונן חלקית עד בהיר, ללא שינוי ניכר בטמפרטורות.


יום שלישי 26.9 מעונן חלקית עד בהיר, ללא שינוי ניכר בטמפרטורות.


הטמפרטורות ינועו בין 21 בלילה ל31 ביום


זמני הצום- ת"א

תחילת הצום 18:16
יציאת הצום: 19:12
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ספורטק חדש, בעלות של 15 מיליון ש"ח עתיד להיבנות מאחורי מגרש מכבי בת ים ויכלול מספר מגרשי משחקים לכל הגילאים, קיר טיפוס ומתקנים חדישים לכל תושבי העיר.

המגרש שיושב על 15-20 דונם יספק מגרשי משחקים לכל הגילאים, קיר טיפוס, צמחייה, הצללה, מקומות ישיבה ועוד.

לימור עידן | | תגובות: 0
צילום מסך מתוך צביקה ברוטספורטק חדש עתיד להיבנות בבת ים

החלה העבודה על הקמת ספורטק ענק בבת ים, מאחורי בית ספר אורט מילטון ומאחורי מגרש מכבי בת ים

המגרש שיושב על 15-20 דונם יספק מגרשי משחקים לכל הגילאים, קיר טיפוס, צמחייה, הצללה, מקומות ישיבה ועוד.

עלות הפרויקט כ15 מיליון ש"ח.

הספורטק עתיד להתחיל להיבנות בהקדם ועבודתיו יושלמו בעוד 9 חודשים לדברי ראש העיר צביקה ברוט אשר היה במקום והניח אבן פינה יחד עם צמרת עיריית בת ים.


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

טיפים ומתכונים איך לעבור את צום יום הכיפורים בשלום... מצורף מתכון לארוחה מפסקת ומתכון לארוחה בצאת הצום

הטיפים והמתכונים הם מאת תמר ידין ,דיאטנית קלינית, יועצת לחברת הרבלייף

מערכת האתר | | תגובות: 3
צילום יחצ חול


כך תעברו את הצום בשלום טיפים מעשיים ומתכונים לארוחה מפסקת וליציאה מהצום מאת:

תמר ידין ,דיאטנית קלינית, יועצת לחברת הרבלייף

צום של יממה הוא פעולה שאינה פשוטה לגוף, אך יכולה להיות בריאה. עם זאת, רצוי להתכונן אליו כראוי ולסיים אותו בצורה טובה, כדי שלא נקשה על הגוף ובאמת נוכל להעביר את צום יום הכיפורים ללא קושי רב.

ההכנה לצום מתחילה בימים שלפניו:

הזינו את הגוף בימים שלפי הצום בכל אבות המזון: מומלץ לאכול תזונה מלאה ברכיבים טבעיים ולא מעובדים. המזונות המומלצים הם: ירקות ופירות העשירים בסיבים תזונתיים, בוויטמינים ובמינרלים, חלבונים איכותיים, מן החי ומן הצומח, דוגמת עוף ובקר רזה, דגים וביצים, סייטן, טופו, אגוזים ושקדים וכן קטניות וסויה. בנוסף, יש לצרוך פחמימות מלאות, דוגמת דגנים מלאים, אורז מלא, כוסמת, דוחן, תירס, קינואה ובטטה. פחמימות אלו מתפרקות לאט יותר בגוף, גורמות לשחרור אינסולין מווסת יותר ויתרמו לתחושת שובע לאורך זמן. פחמימות אלו ימנעו את אפקט היויו, של רעב בסמוך לסיום הארוחה, בשונה ממאפים, לחם לבן וסוכרים שיקשו מאוד על הצום בכך שישאירו אותנו שבעים לטווח קצר ויעודדו צורך באכילה מיד עם כניסת הצום.


שתו נוזלים לא רק בארוחה המפסקת:

ביום של ערב יום כיפור יש לוודא כי אנו שותים לכל אורך היום נוזלים, כדי להגיע רוויים לצום. אין מדובר רק בכמות נוזלים גדולה בארוחה המפסקת, כי אם לכל אורך היום. העדיפות כמובן למים, שניתן לגוון את טעמם עם נענע, לימון, מלפפון קלוף וכו'.


צמצמו את צריכת הקפאין:

במקביל יש לצמצם את צריכת המשקאות המכילים קפאין, דוגמת: תה, קפה, קולה ומשקאות אנרגיה. הסיבה לכך, נעוצה בעובדה כי אלו משקאות משתנים שגורמים לאבדן נוזלים בגוף- שאנו רוצים להימנע ממנו לקראת הצום.


צמצמו את צריכת הנתרן והתבלינים:

חשוב לצמצם את צריכת הנתרן בימים שקודמים לצום ובוודאי בערב יום הכיפורים. ההמלצה היא לוותר על מאכלים מעובדים, מקופסא (מנה חמה, למשל), אבקות מרק במינון גבוה, רטבים דומיננטיים, חמוצים וכו', ואף להימנע מתבלון יתר במזון. תבלון יתר מגרה את מיצי הקיבה ומעודד רעב וצמא בכך שמגביר את תחושת הצמא. לכן כדאי לא לאכול מתובלן ביומיים שלפני הצום, עד כמה שניתן.


אכלו מתון בארוחה המפסקת:

למרות שהאינסטינקט שלנו יעודד אגירת מזון ממש לפני הצום, אין זו פעולה נכונה. אכילת יתר יכולה להעמיס על הקיבה ולספוח נוזלים לצורך תהליך העיכול הארוך. עדיף לנו להגיע לארוחה אחרי ימים של אכילה טובה ומזינה ולא רעבים, לאכול מתון בזמן הארוחה המפסקת ולשמור את הנוזלים להמשך הצום.


דוגמא לארוחה מפסקת:

מרק צח, פרוסת חלה, מנת עוף ואורז, בתוספת סלט ירוק עם טחינה ועוגה לקינוח, אם רוצים קינוח.


.


מתכון לארוחה המפסקת: מרק עוף עם ירקות. ארוחה מלאה, רווית נוזלים ומזינה.


מצרכים:

עוף שלם, נקי

3 גזרים

2 תפוחי אדמה

חצי כרובית, מפורקת לפלחים

3 קישואים

ראש סלרי

בצל גדול

פטרוזיליה

מלח, פלפל וכורכום


הוראות הכנה:

מכסים את העוף במים בתוך סיר ומרתיחים את המים.

לאחר הרתיחה, הסירו את הקצף והשומן שהצטבר מהעוף.

חתכו את הירקות והוסיפו לסיר, עד לרתיחה. שימו לב, כי הקישואים רכים ויתרככו במהירות בהרתחה, בעוד הגזר יתרכך לאט. לכן חתכו עבה את הקישואים ודק את הגזר.

הוסיפו את הפטרוזיליה לאחר הרתיחה.

הוסיפו מלח, פלפל וכורכום ובשלו עד רתיחה.

לאחר הרתיחה בשלו עם מכסה סגור עוד כשעה שעה וחצי.ארוחה שלאחר הצום:

כפי שישנם מספר כללי אצבע לארוחה המפסקת ולהתנהלות לפני הצום, ישנם כללי אצבע להתנהלות בארוחת שבירת הצום.

הדרגתיות: לאחר צום של יממה שלמה, הגוף יתקשה לעכל מזון כבד מיד. הוא צריך להתרגל מחדש לקבלת מזון והדבר צריך להיעשות בהדרגה וזה בעצם העקרון המנחה בשבירת הצום- מידתיות ואי הכבדה. יתרה מכך, הרי לא נכין מאכלים מורכבים שלוקח שעות להכין כשאנו רק מסיימים צום וחלשים.

שלב ראשון- החזרת הנוזלים: הפעולה הראשונה שלנו צריכה להיות החזרת הנוזלים, בהדרגה. הכוונה לשתיית מים, חליטת צמחים או משקה צונן, באיטיות ובהדרגה. התחילו בכוס מים אחת ולגמו לאט.


שלב שני- החזרת האנרגיה: פחמימות פשוטות. במקביל, ניתן להוסיף מעט פירות, שגם עשירים בנוזלים וגם יספקו סוכרים פשוטים לגוף, שיחזירו לנו אנרגיה זמינה ויאוששו אותנו מהצום. גם אכילת פרוסת עוגה בחושה תוכל לספק לנו אנרגיה זמינה אבל תהיה פחות עשירה בסיבים ובוויטמינים ומינרלים, ולכן פחות עדיפה תזונתית.


שלב שלישי (כרבע שעה לאחר שלב שני) ארוחת סיום הצום. ארוחה זו תהיה מורכבת ממאכלים קלים לעיכול, מזינים ובמנות קטנות: סלטים, מאכלים קלים, מאכלים מבוססי חלבון שייקים למשל או סלט ביצים, שקשוקה, טונה, פחמימות מורכבות, כגון מג'דרה. יש להקפיד כי ארוחה זו לא תהיה כבדה, וכי לא תהיה מורכבת ממאכלים עתירי שומן, או מבשרים שמנים, שיכבידו על הקיבה.


קינוח: ניתן לקנח בפירות, קרטיב וכדומה.

דוגמא לארוחה לאחר הצום: מרק עוף וירקות שנשאר מהארוחה המפסקת, פרוסת חלה מתוקה, סלט ירוק עם טחינה ביתית מלאה, מג'דרה ועוגת דבש לקינוח.מתכון ליציאה מהצום- עוגת דבש:

מצרכים:

ביצה בינונית

100 גר' סוכר לבן (ניתן להחליף בסוכר חום)

100 גר' דבש

30גר' שמן קנולה

כוס קמח לבן

1/2 כפית אבקת אפייה

כפית אבקת סודה לשתייה

כפית קינמון

כף שקדים פרוסים


הוראות הכנה:

חממו תנור ל-180 מעלות ושמנו תבנית אינגליש קייק חד פעמית

ערבבו בקערה היטב ביצים, סוכר ודבש. לאחר ערבוב מלא הוסיפו גם קמח, אבקת אפייה, קינמון ואבקת סודה לשתייה וערבבו היטב.

הניחו את הבלילה בתבנית, פזרו מעל שקדים פרוסים ואפו בתנור למשך 30 דקות, או עד שניתן לנעוץ קיסם במרכז העוגה והוא יצא יבש.

התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  תודה רבה 🙂 חתימה טובה
  הגב 24.09.23 10:46
 • אורח
  ומה עם מתכון למי שלא צם?
  הגב 24.09.23 15:08
 • אורח
  מתכון לעוגת דבש לא טוב.חתימה טובה.
  הגב 25.09.23 20:31
 • אורח

איום השביתה לא הוסר! ארגון המורים העל יסודי הודיע כי אם לא ייחתם הסכם סופי עד חודש דצמבר יוחזרו העיצומים

הואיל וכך, ברצוני להודיעכם שאם לא נגיע להסכם עד 1.12.23, העיצומים אותם נקט ארגון המורים יחודשו. לכן, אני ממליץ לכם שלא להתחייב להוצאות כספיות כלפי מבצעי טיולים למיניהם או יציאות לפולין או הצגות תיאטרון או מסעות ישראל – זאת, בלי להכניס בהסכם סעיף המאפשר דחייה ו/או ביטול ו/או קבלת זיכוי במידה ולא יתאפשר לבצע את הפעילות עקב עיצומי ארגון המורים, נכתב בהודעת ארגון המורים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


ארגון המורים העל ייסודי מחדש את האיומים על עיצומים

בהודעה שיצאה אמש מטעם הארגון נכתב כי במידה והם לא יגיעו להסכם סופי עד לתחילת דצמבר 2023 יחודשו העיצומים. לדבריהם הם הסכימו לפתיחת הלימודים בספטמבר ולשקט תעשייתי במטרה שבמשך שלושת החודשים הקרובים (עד דצמבר) ייחתם הסכם סופי לשנים 2022-2028.

הודעת ארגון המורים

ציבור המנהלות והמנהלים,

ארגון המורים בבתי הספר העל יסודיים, הגיע למתווה הסכם קיבוצי ערב פתיחת שנת הלימודים, ולכן שנת הלימודים תשפ"ד נפתחה במועדה.

במתווה הוחלט שבמהלך 3 חודשים, עד 1.12.23, ארגון המורים והמעסיקים יגיעו להסכם סופי לשנים 2022 – 2028.

לצורך זה הסכים ארגון המורים לשקט תעשייתי עד 1.12.23.

הואיל וכך, ברצוני להודיעכם שאם לא נגיע להסכם עד 1.12.23, העיצומים אותם נקט ארגון המורים יחודשו.

לכן, אני ממליץ לכם שלא להתחייב להוצאות כספיות כלפי מבצעי טיולים למיניהם או יציאות לפולין או הצגות תיאטרון או מסעות ישראל – זאת, בלי להכניס בהסכם סעיף המאפשר דחייה ו/או ביטול ו/או קבלת זיכוי במידה ולא יתאפשר לבצע את הפעילות עקב עיצומי ארגון המורים.

לא נוכל להבטיח לכם את קיום האירועים, ולכן שמרו על הכסף. עניין זה הוא באחריותכם.

בברכת שנה טובה וחתימה טובה.

שלכם,

יו"ר ארגון המורים

רן ארז
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מה הפערים?
  הגב 24.09.23 08:26
 • אורח

משטרת ישראל מחפשת את הנעדרת ליאן הראל, בת 15 מבת ים, שיצאה מביתה בתאריך 19/9/23 ונעלמו עקבותיה

| | תגובות: 11


משטרת ישראל מבקשת את עזרת הציבור בחיפושיה אחר הנעדרת ליאן הראל, בת 15 מבת ים. הנעדרת יצאה מביתה ברחוב החלוצים בבת ים בתאריך 19/9/23 ומאז נעלמו עקבותיה. תיאורה: גובה 1.75 מ׳, מבנה גוף רזה, שיער שחור, לא ידוע תאור לבוש. כל היודע דבר על מקום המצאותו מתבקש לפנות למוקד 100 של משטרת ישראל או לתחנת משטרת בת ים בטלפון: 035555211.
התפרסמו 11 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אנשים נעלמים ב בתים
  הגב 22.09.23 21:32
 • אורח
  עוד אחת שיוצאת עם איזה בן דוד ?
  הגב 22.09.23 21:37
 • אורח
  תקוו כולם, שהיא תחזור בשלום לביתה, אמן🙏🙏🙏
  הגב 22.09.23 22:04
 • אורח
  ילדה יפה, אולי יצאה למסיבה ומשם אין לדעת,נקווה שתחזור בשלום💐
  הגב 22.09.23 22:29
 • אורח
  נאבדה בחולון חברה קרובה שלי הייתה פעם אחרונה בחולון..
  הגב 23.09.23 02:22
 • אורח
  מה זה קשור ילדה יפה שכותבים פה, ואם היא הייתה פחות יפה, אז לא צריך לדאוג לה? בעזרת השם הלוואי ותימצא.
  הגב 23.09.23 10:00
 • אורח
  עברו 4 ימים למה לעזאזל עדיין לא מצאו את הילדה
  הגב 23.09.23 11:37
 • אורח
  ❤️
  הגב 23.09.23 21:55
 • אורח
  שתחזור הבית בריאה ושלמה שהשם ירחם על המשפחה בזכות חג הצום הגדול תתפללו למענה
  24.09.23 05:57
 • אורח
  עדכנו אם נמצאה
  הגב 25.09.23 21:55
 • אורח
  ה'ישמור עליה
  הגב 26.09.23 01:27
 • אורח

ההפגנות מתחדשות בבת ים: במוצ"ש 23.9 תתקיים הפגנה נוספת נגד הרפורמה המשפטית ברחבת קניון בת ים החל מהשעה 18:30

ביום שבת יגיעו מספר דוברים במהלך ההפגנה בינהם אורי כפיר דובר אחים לנשק, ד"ר דפנה שפט ,מלאני ניחמובסקי ועוד.

לימור עידן | | תגובות: 2


ההפגנות מתחדשות בבת ים

ביום שבת 23.9 יחזרו הפעילים למחות נגד הרפורמה המשפטית ברחבת הקניון בבת ים

ביום שבת יגיעו מספר דוברים במהלך ההפגנה בינהם אורי כפיר דובר אחים לנשק, ד"ר דפנה שפט מלאני ניחמובסקי ועוד.

יום שבת 23.9 בשעה 18:30.

התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד לא להפסיק תמשיכו ותמשיכו כי התמונה היא שהממשלה לא תיפול ולכן אפשר להמשיך בזה שנים רבות
  הגב 23.09.23 14:52
 • אורח
  הטינופת המשיחית מחלחלת לבת ים, אם יהיה ראש עיר חרדי אני עובר
  הגב 24.09.23 12:15
 • אורח

משרד הבריאות מזהיר מרחצה בחוף סלע א' בבת ים בעקבות תוצאות חריגות בבדיקת מי הים.

הרחצה מותרת בחופים המוכרזים בלבד.

לימור עידן | | תגובות: 8


משרד הבריאות מזהיר את הציבור מרחצה בחוף סלע א' בבת ים

משרד הבריאות מזהיר את הציבור מרחצה בחוף סלע א' בבת ים, זאת בעקבות תוצאות בקטריאליות חריגות שהתקבלו בבדיקות איכות מי הים. האזהרה תקפה עד להודעה חדשה. הרחצה מותרת בחופים המוכרזים בלבד.

התפרסמו 8 תגובות לכתבה.
 • אורח
  עם כל הכבוד שמיידעים אותנו בפעם המי יודע כמה שיש זיהום בחצי מהבריכה בחוף הסלע, מצפה שתתבצע בדיקה יסודית מאיפה מגיע הזיהום כדי למנוע אותו אחת ולתמיד. אם מישהו מזרים זיהום לים, שהנושא יטופל בכל חומרת הדין. למנוע זיהום ולא רק ליידע אותנו
  הגב 22.09.23 10:20
 • אורח
  👍
  22.09.23 11:02
 • אורח
  צודק לחלוטין
  הגב 22.09.23 13:35
 • אורח
  בוקר טוב רצוי שמשרד הבריאות גם יבדוק חופים סמוכים ולראות שהזיהום לא הגיע גם אליהם. הזרמים בים מובילים למקומות נוספים. שטתי בירקון בראש השנה עם נכדתי ומצינור ביוב זרמו מי ביוב לירקון ודגים מתים צפו שם. במרחק כמה מטרים מהצינור אנשים דגו דגים ואכלו אותם. סכנת נפשות !!! איפה הרשויות? רחל
  הגב 23.09.23 06:01
 • אורח
  המחדל הזה כבר שנים קורה, פשוט אדון ראש העירייה ברוט דואג לא להגיד כלום על השפכים שמוזרמים לים באופן קבוע, הדבר היחיד בעיר הזו שיכול לתרום לאיכות החיים של התושבים ולא עולה כסף, אבל פה רואים את ההתעלמות המוחלטתשל ראש העירייה מהתושבים, ראש עירייה שלא מעניין אותו בריאות התושבים שבחרו בו.
  הגב 23.09.23 17:13
 • אורח
  לא הבנתי זה קרוב לרחוב ירושליים הלגונה?
  הגב 24.09.23 10:12
 • אורח
  מה הוא רשם , כאילו הוא זרק שפכים לשם. אולי מהשתן של המתרחצים. חחח
  הגב 24.09.23 10:14
 • אורח
  מה לא ברור ? ברוט מאפשר להזרים מי ביוב לים ולזהם את הים ולפגוע ברוחצים ובבעלי החיים
  24.09.23 12:39
 • אורח

דרמה פוליטית בבת ים לפני סגירת הרשימות: עוצמה יהודית, ציונות דתית ודגל התורה מצטרפים לרשימה דתית אחת מאוחדת

| | תגובות: 4
צילום: חתימה קרדיט דוברות


בערב הגשת הרשימות לבחירות המקומיות, חוויתה בת ים דרמה פוליטית. רשימות הציונות הדתית ודגל התורה סיכמו על ריצה משותפת עם רשימת עוצמה יהודית בראשות הרב פינטו. הרשימה המאוחדת, שחתמה על הסכם ריצה משותפת, תרוץ בהובלת מועמד עוצמה יהודית, הרב חכם שלמה פינטו, ושואפת לייצג את כלל הציבור בעיר בת ים בדגש על הקהל המסורתי, הדתי לאומי והחרדי.

נציג הציונות הדתית ברשימה יהיה אברהם חקק, ונציג יהדות התורה יהיה יהונתן אלחרר. חברי הרשימה הדגישו במעמד החתימה את חשיבות האחדות למען תושבי העיר בת ים, ולמען שמירה על הזהות היהודית של העיר.

הרב חכם שלמה פינטו, העומד בראש הרשימה, אמר שהם שמו מאחור שיקולים פוליטיים והחלטו להתמקד אך ורק בדבר אחד - הצרכים של תושבי העיר בת ים. אברהם חקק, המועמד מטעם הציונות הדתית בת ים, דיבר על החשיבות של האחדות בין כל הקהלים הדתיים בעיר. יהונתן אלחרר, המועמד מטעם דגל התורה, בירך על האיחוד והדגיש את התועלת שהוא מביא לקהילה הדתית בבת ים.
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אנרכיה תהיה בבת ים עם החיידקים האלה
  הגב 22.09.23 12:27
 • אורח
  בסוף יקרה מה שקורה בכל מקום, שבט של פרזיטים יפיל את צביקה ויהיה פה בני ברק, הגיע הזמן לעבור, חבל על הילדים כי כל הכסף יועבר לישיבות
  הגב 24.09.23 12:17
 • אורח
  ממש ככה
  24.09.23 12:40
 • אורח
  אורי בוסקילה הביא עלינו את הצרה הזאת, זה מה שקורה בעיר מלא ערסים חסרי חינוך וערכים שמנהלים את הפה בכל הזדמנות בעיקר יש כיפה על הראש שלהם, התנהגות אפס ., בושה שככה מציגים את הדת שלנו בכל מקום
  24.09.23 12:43
 • אורח

חיסוני הקורונה חוזרים! לאחר חג הסוכות יחל מבצע חיסונים ארצי נגד תתי הזנים החדשים של הקורונה

בשלב הראשון, לאחר חג הסוכות - יוכלו להתחסן בני 12 ומעלה כאשר בשלב הראשון יתועדפו אנשים בקבוצת סיכון לתחלואה קשה מהנגיף, זאת ללא קשר לסוג החיסון או למספר המנות שניתנו בעבר. לאחר מכן וכשיגיע מלאי חיסונים נוסף יורחבו האוכלוסיות שיוכלו להתחסן.

אבי בר | | תגובות: 57


להלן הודעת משרד הבריאות!


הנחיות משרד הבריאות בנוגע להתוויות החיסון נגד תתי הזנים החדשים של הקורונה

משרד הבריאות ממליץ על קבלת החיסון לכלל האוכלוסיה ובעיקר למטופלים הסובלים מדיכוי חיסוני מכל סיבה שהיא


האגף לאפידמיולוגיה במשרד הבריאות הפיץ היום (חמישי, 21.9.23) הנחיות לקופות החולים על התוויות החיסון נגד תתי הזנים החדשים של וריאנט האומיקרון.


משרד הבריאות עוקב כל העת אחר מגמות התחלואה ווריאנטים של קורונה. נכון לרגע זה, ניכרת בישראל עליה מתונה במספר החולים המאושפזים, רובה מורכבת מחולים קלים, אך קיימת גם עליה מתונה במספר החולים במצב קשה וכן עלייה מתונה מאוד בתמותה מהנגיף. גם בישראל וגם בעולם יש מספר וראינטים שגורמים לתחלואה, כאשר הוריאנטים הדומיננטיים בישראל הם תתי זנים של האומיקרון. החיסונים שיגיעו לישראל הם מתוצרת חברת מודרנה ומאושרים ע"י ה-FDA.


בשלב הראשון, לאחר חג הסוכות - יוכלו להתחסן בני 12 ומעלה כאשר בשלב הראשון יתועדפו אנשים בקבוצת סיכון לתחלואה קשה מהנגיף, זאת ללא קשר לסוג החיסון או למספר המנות שניתנו בעבר. לאחר מכן וכשיגיע מלאי חיסונים נוסף יורחבו האוכלוסיות שיוכלו להתחסן.


משרד הבריאות ממליץ למטופלים הסובלים מדיכוי חיסוני מכל סיבה שהיא להתחסן כנגד נגיף הקורונה.


משרד הבריאות ממליץ לקבל את מנת הדחף בחודשי הסתיו, ככל האפשר במקביל לקבלת חיסוני השפעת. בהמשך וכאשר יגיעו משלוחי חיסונים נוספים, יורחבו האוכלוסיות שיוכלו להתחסן תחת עיקרי ההנחיות הבאות:


• ככלל, החיסונים מאושרים לכלל האוכלוסייה מגיל 6 חודשים ומעלה ללא קשר למספר המנות שניתנו בעבר.

• ניתן לקבל את החיסון נגד קורונה במקביל לתרכיבים אחרים, לרבות חיסון נגד שפעת או בכל מרווח זמנים בין החיסונים, למעט חיסון נגד אבעבועות הקוף שמומלץ לשקול מרווח של ארבעה שבועות בין התרכיבים, בייחוד במתבגרים ובגברים צעירים.

• נשים הרות יכולות להתחסן נגד הקורונה בכל שלבי ההיריון וכן, להתחסן במקביל בתרכיבים מומלצים לנשים הרות כגון חיסון נגד שעלת או נגד שפעת, בכל מרווח זמנים בין החיסונים. בנוסף, ניתן לחסן נשים מניקות ונשים המתכננות היריון, זאת על פי ההנחיות.
התפרסמו 57 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בתיאבון
  הגב 21.09.23 20:39
 • אורח
  לגמרי. תגובה שאומרת הכל במילה אחת.
  21.09.23 20:54
 • אורח
  יותר נכון ת.נ.צ.ב.ה
  21.09.23 22:56
 • אורח
  תאמין לי אתם צריכים טיפול רפואי אתם אתם וכל משרד הבריאות הזאת תעשו אתם ניסוי של קורונה בגללכם הרבה מתים בגלל משרד הבריאות בושה וחרפה שאתם משתפים פעולה אתם והרשות הרשות העירייה תמשיכו ככה נראה אם נבחר בכם בכלל
  הגב 21.09.23 20:57
 • אורח
  מדוייק
  21.09.23 21:00
 • אורח
  צודק לחלוטין.צמצום אוכלוסיה.הכל שקר
  21.09.23 22:22
 • אורח
  מה שכן שכל מוזרק יסתכל היום טוב טוב על עצמו וישאל "איפה הייתי בינואר 2021 כשהתעמולה בנוסח גבלס תפסה אותו, כמה אנשים אתה שיכנעת "שאם לא תזריקו פייזר תהיה פה מגיפה" לכל המוזרקים שעוד בנינו תעשו חשבון נפש איך נתתם שהטלאי הירוק יתנוסס מעל כל עסק כמו בגרמניה של שנות ה30
  21.09.23 22:58
 • אורח
  הזייה ?! אחרי שביצעתם בישראל מעבדה והתוצאות הגיעו לא מספיק ?!
  הגב 21.09.23 21:09
 • אורח
  ככה זה שמוכרים לWHO את בריאות אזרחי ישראל. אז הופכים להיות שפני ניסיונות של ביל הדביל שמחפש לעשות דילול אוכלוסין בינלאומי כבר שנים וזה מוצהר. תתכוננו.
  21.09.23 21:42
 • אורח
  הממ, לא! כל זמן שיש פה מוזרקים שעוד מאמינים שיש "חיסון" זה יימשך וידלל עוד עוברים, ועוד צעירים והמיוקרדיטיס ימשיך לחגוג על כל מוזרק
  21.09.23 22:59
 • אורח
  חוצפה עדיין אין מספיק נפתרים כמו שרציתם? אז אתם ממשיכים במטרה
  הגב 21.09.23 21:12
 • אורח
  נפטרים כותבים ככה
  22.09.23 16:20
 • אורח
  שכחתם לעדכן שהחיסול "יעיל ובטוח" ונוסה על 10 עכברים!!! (כן כן, וזה לא צחוק)
  הגב 21.09.23 21:17
 • אורח
  לעכברים שלום, כולם עושים שלום מגן עדן
  27.09.23 01:05
 • אורח
  הכבשים כבר התעוררו.נבחרי העם מוזמנים לקבל תחילה.ת.נ.צ.ב.ה
  הגב 21.09.23 21:22
 • אורח
  נבחרי העם מקבלים פלצבו מים מזוקקים בשביל התמונות. את הזריקה הקטלנית נותנים לעכברים שהסכימו לטלאי ירוק
  21.09.23 21:43
 • אורח
  ברור שלנבחרי העם הזריקו מים.האזרחים הם שפני נסיינות.צעירים חחוטפיל התקםי לב ודום לב.אל תאמינו.
  21.09.23 22:26
 • אורח
  מעניין , האם משהו לכאורה קיבל מתחת לשולחן לאשר את החיסון הזה ? שאלה זו צריכה להפעיל את להב 433 .
  הגב 21.09.23 22:02
 • אורח
  איזה חוסר הבנה של מה שקורה פה... משטרת ישראל זה כמו יתוש על טי רקס. יש פה כוחות כלכליים שדוחפים את זה מכל הכיוונים יחד עם מטבע (כלא) דיגיטלי ושקר האקלים. המשטרה יכולה רק לשבת בשקט כי הקצין שידבר ילך הביתה באותו יום
  21.09.23 23:03
 • אורח
  לא נראה שתהיה הענות לחיסונים....הציבור הבין למה הם גורמים....
  הגב 21.09.23 22:22
 • אורח
  בייחוד כי זה לא חיסון, זה תרכיב גנטי לצמצום אוכלוסייה
  21.09.23 23:03
 • אורח
  לפי מחקרים , כפי שהבנתי . שרבים שקיבלו את החיסון . שכולנו זוכרים . אושר אחרי מחקר של כ-6 חודשים אם זוכר נכון . במקום מחקר מעמיק הנמשך אי אלו שנים.
  22.09.23 11:02
 • אורח
  אתר 106 היקרים. מכיוון שבכל רחבי העולם יש תביעות נגד ממשלות, נגד משרדי בריאות ונגד פייזר, אתם הבאים בתור. מציע לכם להוריד את הכתבה תוך שעה כי אתם תקבלו תביעות של שידול לרצח ו/או התאבדות. זה לא פחות. כדאי לכם מאוד לשקול טוב טוב לפני שאתם מזריקים לאנשים מיוקרדיטיס ודוחפים לאנשים לוריד רעלנים בצורת תאים מהונדסים גנטית. ראו הוזהרתם!
  הגב 21.09.23 22:40
 • אורח
  איזה תגובות של חסרי מבינים, קודם תלמדו רפואה אחר כך תגיבו. או לכו תעשו חמוצים
  הגב 21.09.23 22:59
 • אורח
  רגע? מצאנו מוזרק?
  21.09.23 23:04
 • אורח
  תקחו את שלנו במתנה,תתחברו אם אינפוזיה לכל החיים חלאות של הסדר החולני החדש ושל מטרד החולי.
  הגב 21.09.23 23:27
 • אורח
  זריקות מיוקרדיטיס? לא תודה לקחתי 4 מנות. גמרתם אותי.
  הגב 22.09.23 00:07
 • אורח
  הרבה בריאות!
  22.09.23 12:08
 • אורח
  הסרט חוזר, עליה בתחלואה ובחולים הקשים, לא עבד קודם מנסים שוב. תשכחו מזה, העם התעורר ורובו לא יסכים, כבר הבינו מה הולך פה... משרד הבריאות לא נמאס לכם כבר? חיו ותנו לחיות
  הגב 22.09.23 03:11
 • אורח
  תזריקו קודם לעצמכם ואז תחפשו קורבנות נוספים (אם תשרדו)
  הגב 22.09.23 07:27
 • אורח
  מחזק ומעלה
  22.09.23 12:05
 • אורח
  חרטה בפיתה
  הגב 22.09.23 07:43
 • אורח
  כמה מאושרים הם אלה שיכולים להסתתר ט
  הגב 22.09.23 10:11
 • אורח
  אף צדיק לא יסתתר, הצדק יעשה וכל האחראים להונאת הקורונה והרציחות השקטות של הרמדסיביר התרכיב הגנטי ש"ח פייזר יועמדו לדין, נרדוף אותם עד האחרון
  22.09.23 12:03
 • אורח
  כמה מאושרים הם אלה שיכולים להסתתר מאחורי הקלעים של אי פרסום זהותם ולכתוב ככל העולה על רוחם. תמשיכו!!! תזרעו שנאה והרס. איש אינו זקוק לשטויות האלה.
  הגב 22.09.23 10:14
 • אורח
  השאלה אם אתה בצד שמפמפם מגיפה וזריקות או שאתה בצד השפוי
  22.09.23 12:09
 • אורח
  כמה שאתם מטומטמים מתנגדי החיסונים. בדקתם כמה מתנגדי חיסונים נפטרו בתחילת המגפה?
  הגב 22.09.23 11:27
 • אורח
  0
  22.09.23 11:45
 • אורח
  0, ולא רק שזה 0 (מתחת לגיל 50) אלא שכל נרצחי הרמדסיביר עוד לא נחשפו, פרוטוקול הטיפול הרצחני שהושתת בבתי החולים עוד ייחשף ולהרבה לובשי לבן תהיה סיבה לברוח.
  22.09.23 12:04
 • אורח
  בדקת כמה הסתרה והשחרה יש במשך כל ה3 שנים, כנראה שלא ואתה עדיין ישן תקוע עמוק במטריקס בובה של הממשל.
  22.09.23 18:03
 • אורח
  תבדוק בעצמך. הנתונים מראים בבירור שאחרי זריקות הרעל יש עליה במספר המתים. בכל העולם יש תביעות ענק נגד פייזר וההונאה הגדולה בהיסטוריה, אבל כאן חוגגים הפושעים בגאון וללא בושה. מענין למה נידבו אותנו לשמש כעכברי מעבדה לזריקה נסיונית עם חוזה מושחר ומוסתר ל30 שנה
  24.09.23 15:43
 • אורח
  כמה כיף לראות את התגובות אחרי שנתיים וחצי מתחילת מגיפת פייזר. תחשבו כמה אנשים שמגיבים פה רצו בספרינט למחט של פייזר ועכשיו הם מתהפכים עליכם!
  הגב 22.09.23 12:07
 • אורח
  אני איתך, זה מה שנקרא להגיד להם "אמרנו לכם" לפחות הם סוף סוף התעוררו.
  22.09.23 18:01
 • אורח
  אתם זוכרים את השם חי שאוליאן? לעשות גוגל ולהיזכר. הוא לא היחידי.
  הגב 22.09.23 12:28
 • אורח
  אמת
  22.09.23 15:23
 • אורח
  שמה? שנרצח בבית חולים? לגמרי לא היחידי, יש אלפים
  26.09.23 22:20
 • אורח
  כיף ועונג לראות את ההתעוררות רק מקווה שהיא תהיה מושלמת עם הבנה של כל המכלול לא רק בנוגע לחיסון אלא של כל המערכת בכללותה
  הגב 22.09.23 15:25
 • אורח
  אמן! שתימחק הפוליטיקה בארץ ואיתה כל ה120
  22.09.23 23:08
 • אורח
  יקח הרבה זמן עד שיבינו שהעולם השתנה, זה גדול מדי לאדם הממוצע להבין שאין יותר ממשלות ושהכסף נשלט ע"י קלאוס שוואב והכנופיה שלו
  26.09.23 22:20
 • אורח
  אבי ברק ביום כיפור 2022, העלתי את הסרט "הסתות וסליחות" - שמתאר ומתעד את ההסתה בתקשורת, בפוליטיקה וברחוב, סביב עניין "חיסוני" הקורונה. זוהי גרסה מקוצרת ומתומצתת - בה יש כמעט אך ורק את דברי ההסתה. ההסתה הזו לא קרתה בוואקום. היא הייתה חלק ממנגנון משומן וממומן של הפחדה מכוונת, שתפקידה היה לסמן אוכלוסיה מסוימת כ-"אויבי העם", ועל ידי כך לשלח אדם ברעהו, מה שעזר לשילטון בישראל, להסיח את הדעת מגזירות קשות, אלימות ושליטה, שהבטאו בצורת סגרים, איכוני טלפונים, וכפיית הליך "רפואי" מסוכן, חסר אחריות ורשלני.ההסתה הזו היא לא דבר חדש, היא קיימת במלחמת הגזע והיא חלק מאופיה של מדינת ישראל גם ביחס לכיבוש ושכנינו. הסתה היא מנגנון ויכולה להגיע מכל קצוות הקשת הפוליטית ומכל סוג של בני האדם ללא הבדל השכלה, דת, גזע ומין. היא לא בוחלת בדבר, היא דבר שיכול להיות מופעל כמעט אצל כל אחד, והיא הטכניקה שבה השתמשו אנשים רעים מאוד כדי לייצר לעצמם שליטה כוח וכסף. הסרט ביו-טיוב: https://youtu.be/LVAkgVd3p2c הסרטבפייסבוק: https://tinyurl.com/5ynvyj26 הסרט בטלגרם: https://t.me/avibarak1/307 להורדה ישירה של הסרטון להפצה אישית: https://we.tl/t-tpn6VNor9x הסרט המלא משנת 2022 - שגם סותר ומרסק כל אחד ואחד מהנרטיבים של משרד הבריאות וארגון הבריאות: https://youtu.be/x--rojWLB0A אנא שתפו לתמיכה כלכלית בעשיה שלי: https://tinyurl.com/yh2jx9b3 לאתר האינטרט שלי והרשמה לעדכונים: https://www.ab-news.net/he/home-heb לינק אחד לכל הערוצים השונים שלי: https://linktr.ee/ab.media_avi_barak
  הגב 22.09.23 17:59
 • אורח
  תודה לכם!
  22.09.23 23:07
 • אורח
  מחצ - האומץ להילחם על האמת מארק צוקרברג מודה בראיון כי הממסד הרפואי ביקש ממנו להשתיק דעות שסתרו את הנראטיב שלו לגבי הקורונה. לאחר מכן, הן התגלו כנכונות. כדי למנוע את ההשתקה הבאה, שתפו והפיצו. Jun 11, 2023 https://twitter.com/PECC_Israel/status/1667806600407425026
  הגב 22.09.23 18:14
 • אורח
  תודה לכם!
  הגב 22.09.23 23:07
 • אורח
  ל?.... קלאוס שוואב? ביל גייטס? ממשלת פייזר? גבלס? למי?
  27.09.23 00:54
 • אורח
  לפי התגובות יהיה קשה לענות לבורות של האנשים. אבל שיבושם לכם
  הגב 23.09.23 07:46
 • אורח
  תיקח גם את המנה שלי. שיהיה בכיף.
  23.09.23 22:15
 • אורח
  מכיר את החמודים ששמו בשיטבוק לייבל של "התפייזרתי!" והיום הם באדמה? תכין צוואה במקום לבלבל את המוח במקלדת!
  26.09.23 22:15
 • אורח

סמל רון יוסף מבת ים ,נבחר לאחד מ42 מצטיינים מכלל הענפים והיחידות בחטיבת תכנון ומנהל כוח אדם בצה"ל.

רון הופתע מאוד לקבל את ההצטיינות ולהביא גאווה להורים.

לימור עידן | | תגובות: 4
קרדיט: דובר צה"ל
טקס מצטייני רח"ט תומכ"א התקיים אתמול (ד'), בבית חיל האוויר בהרצליה.
לטקס נבחרו 42 מצטיינים מכלל הענפים והיחידות מחטיבת תכנון ומנהל כוח אדם שבאגף כוח האדם.
אחד המצטיינים הוא סמל רון יוסף, בן 20, מבת ים.
רון מתנדב במד"א ומספר שזה ממלא אותו ומרגש אותו כל משמרת מחדש.
בתיכון היה במגמת פיזיקה והיה חוקר כוכבים בתחרות של פיזיקאים צעירים על שם אילן רמון.
התגייס בדצמבר 21 למסלול ייעודי לקצונה בתחום הלוגיסטיקה, לאחר הטירונות הבין שזה לא המקום שלו, ולכן עבר לשרת בתור רל"ש של רע"ן משא"ן במרכז הובלה. שם שירת במשך חצי שנה. לאחר מכן עבר יחד עם הרע"נית לתפקידה החדש בתור ר' עתכ"א מילואים. כיום הוא הרל"ש שלה בנוסף לרל"שים אחרים. מספר שבזמן שהותו בענף למד הרבה יותר על המערכות בצה"ל ועל עצמו. נהנה בתפקיד והכי נהנה עם האנשים שמשרתים איתו שהפכו למשפחה.

חושב שקיבל את ההצטיינות כי הוא חותר למגע ולהצלחת וקידום הדברים. אכפת לו מהדברים ברמה האישית והוא יתן מעצמו הכל כדי שהדברים יתקדמו וילכו חלק. חברים מהענף מספרים שבלעדיו השירות שלהם היה נראה אחרת.

רון הופתע מאוד לקבל את ההצטיינות ולהביא גאווה להורים.
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד! עלה והצלח! שנה טובה, מבורכת ומתוקה! חתימה טובה🙏🙏🙏
  הגב 21.09.23 16:37
 • אורח
  גאווה לבת ים עלה והצלח ילד יקר וחתימה טובה לכולם באהבה אמן 🇮🇱🙏🍡🍾
  הגב 21.09.23 20:45
 • אורח
  כל הכבוד גאווה להורים ולעיר בת ים חתימה טובה אמן🙏💙
  הגב 22.09.23 01:48
 • אורח
  כבוד וגאווה גדולה, זכיתי להיות המחנך שלו בתיכון
  הגב 22.09.23 09:36
 • אורח

עיריית בת ים תחלק סכך לסוכה לקראת חג הסוכות. ביום חמישי 28.9 יכולים תושבי בת ים בלבד, להגיע עם הרכב לרחוב אהוד קינמון לאיסוף כפות תמרים לסוכה

החלוקה לתושבי בת ים בלבד בהצגת ת.ז

לימור עידן | | תגובות: 0


חסר לכם סכך לסוכה? העירייה סוגרת לכם פינה!

עיריית בת ים תחלק כפות תמרים לסוכה ביום חמישי 28.9 ברחוב אהוד קינמון 47 החל מהשעה 16:00 ועד גמר המלאי

החלוקה לתושבי בת ים בלבד בהצגת ת.ז

החלוקה תמשיך עד גמר המלאי יש להגיע מוקדםהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

במהלך יום הכיפורים יסגרו לתנועת כלי רכב טיילת בת ים והכניסות לטיילת מרחוב ירושלים, שד' העצמאות, ז'בוטינסקי ,יוספטל ונורדאו.

כניסה ויציאה לרכבי חירום יתאפשרו דרך מחסומי משטרה בצמתי רוטשילד ויצחק שדה (מצפון ומדרום בלבד)

לימור עידן | | תגובות: 6


תושבים בת ים שימו לב:

במהלך ליל יום הכיפורים, החל מכניסת צום יום הכיפורים ולמשך שעות הלילה, תיסגר טיילת בת ים לתנועת כלי רכב.
רחוב בן גוריון (בין הרחובות רוטשילד ויצחק שדה) ייחסם ביום ראשון ה-24.09.23 בשעה 17:30 ועד ליום שני ה-25.09.23 בשעה 06:00.
בנוסף, ייחסמו הכניסות לטיילת מרחובות ירושלים, שדרות העצמאות, ז'בוטינסקי, יוספטל ונורדאו.
כניסה ויציאה לרכבי חירום יתאפשרו דרך מחסומי משטרה בצמתי רוטשילד ויצחק שדה (מצפון ומדרום בלבד)
צום קל וגמר חתימה טובה
התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כמו בני ברק אבל כרגע רק בכיפור, מעניין איך תראה שנה הבאה אם הנבלות יבחרו לראשות העיר
  הגב 21.09.23 12:21
 • אורח
  כמו שצריך שלא יפריעו לנו הבניי דודים 👍
  הגב 21.09.23 13:02
 • אורח
  מעולה,רעיון המידרחוב בקטע הזה בין ר"ח רוטשילד לרחוב יצחק שדה.כדאי לאמץ רעיון זה גם בימי שבת למען הולכי הרגל שרוצים להנות מנוף הים המקסים שלנו ❣
  הגב 21.09.23 20:56
 • אורח
  מצוין, תעבור לבני ברק ותהנה כמה שאתה רוצה...... תדאגו גם לא להכניס רכבי חירום במקרה ותחושו ברע שהקב"ה יציל אותכם
  22.09.23 07:30
 • אורח
  מה יהיה עם הקורקונטים והאופנים החשמליים בטיילת מסוכן כבר לעשות הליכות
  הגב 22.09.23 07:18
 • אורח
  שיבנו שבילים גם בים ולהבדיל משאר השבילים שיעשו הסברה לכולם שברגע שיש שביל לקורקינט חייבים לנסוע עליו ולא על המדרכה וכמובן דרושה גם אכיפה להולכי רגל שהולכים על שביל קורקינטים\אופניים כאילו זאת מדרכה בטענה שאין כבר איפה ללכת
  22.09.23 07:32
 • אורח

רבני בת ים מכל הגוונים מביעים תמיכה ברשימה המאוחדת של הציונות הדתית ודגל התורה לקראת בחירות המקומיות

מערכת האתר | | תגובות: 2


רבני בת ים מכל הגוונים חתמו על מכתב תמיכה רחבה ברשימה המאוחדת של הציונות הדתית ודגל התורה, ערב הגשת הרשימות לבחירות המקומיות. המפלגות התאחדו לרשימה אחת, בהובלתו של מועמד הציונות הדתית, אברהם חקק.

במכתב כתבו הרבנים: "אנו מברכים את החיבור בין מפלגות הציונות הדתית ומפלגת יהדות התורה, דבר זה נצרך וחשוב לכל תושבי עירנו בת ים. אנו מצפים לשנים של תנופה ופיתוח, לכל הפעילות הברוכה שנמצאת כאן בבת ים ובמיוחד לטובת הציבור הדתי בעיר על כל גווניו".

הרבנים מברכים ותומכים במועמדי המפלגה אברהם חקק ויהונתן אלחרר, ומאחלים להם הצלחה רבה בתפקידם. יו"ר הרשימה אברהם חקק ויהונתן אלחרר הם הנציגים הבלעדיים שלנו בעירייה. הרבנים פונים לציבור להצטרף ולסייע לאיחוד המפלגות הציונות הדתית ויהדות התורה ולהצלחתה בבחירות הקרובות".

על המכתב חתמו רבנים מוכרים בעיר, ובראשם: הרב דוד חי הכהן, ראש מוסדות אורות התורה, הרב משה גבאי, רב איגוד חניכי הישיבות, הרב אליהו נטף, ראש כולל יוסף חיים. בין החתומים גם הרב מרדכי כליפה, הרב מאיר לוי, הרב מאיר ציצוביץ, הרב ידידיה זיו, הרב עמית פנחס ועוד. יצויין שזו רשימה ראשונית וצפויים לחתום על מכתב זה רבנים נוספים מרחבי העיר בת ים.

אברהם חקק, המוביל את הרשימה המאוחדת, אמר בתגובה למכתב הרבנים: "לאחר מאמצים גדולים להביא לאיחוד הרשימות, אנו מודים לרבנים החשובים שהביעו תמיכה גלויה וכנה ברשימה המאוחדת. אני בטוח שהרשימה המאוחדת תביא לתועלת ותוסיף כוח לנו כנבחרי ציבור, לתת את המענה הטוב ביותר עבור ציבור בוחרינו".
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מענה למה? הנשים בקדקמת האוטובוס כרגע, אתם רוצים לשנות את זה?
  הגב 21.09.23 12:23
 • אורח
  אלוהים ישמור אותנו מהדתיים האלה, רבי נוח הכול מה שנוח להם.
  הגב 21.09.23 22:29
 • אורח
עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל