הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

למכירה דירות עם ממ"דים! 

לאור המלחמה והביקוש לדירות עם ממ"דים אתר be106 יפרסם מידי יום דירות (יד שנייה וחדשות מקבלן) הכוללות ממ"ד והמוצעות למכירה ויופצו למעל 50,000 מנויי האתר בוואטסאפ ועוד ... למעוניינים לקבל פרטים על אפשרות פרסום דירתם 052-8030056
פקחי העירייה של בת-ים צוידו בכלי נשק חדשים ומשופרים
תחנת הרכבת נפתחת מחדש! תחנות הרכבת יבנה מזרח ובת ים הקוממיות חוזרות לפעילות החל מיום ראשון 3.12

זיו נחמה יחד עם קבוצת עושים טוב בקהילה: מיכאל ואור-אל אקרלינג, איתי נחמה, גלית קאופמן, ניר וייס, רחל קשש, מירה מאנה עוזרי, אליחי כהן, שגיא אברהם ועליזה רווה הגיעו לשמח את תושבי שדרות המתארחים במלון ארנה בבת ים

זיו נחמה: "אני כולי תקווה, שנראה ימים שלווים, ימים של שמחה ואושר, ימים בהם יוחזרו כל הנעדרים והחטופים לביתם, ימים בהם נראה שיקום כולל של כל ישובי העוטף, ימים שנראה את כל תושבי הדרום והצפון חוזרים לביתם וחוזרים לשיגרת חייהם במהרה ומי יתן ו"חוף נובה" לא יהיה אגדה."

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


זיו נחמה וקבוצת עושים טוב בקהילה ממשיכים להתנדב גם בתקופת הלחימה. לפני כשבוע פנו ממלון "ארנה" בבת ים אל זיו נחמה בבקשה אם יוכל להגיע על מנת לשמח את תושבי שדרות המתארחים במקום. חברי הקבוצה מיד הסכימו ויצאו לדרך על מנת להעלות להם את המורל. תושבי שדרות רקדו, השתחררו ושמחו כל כך לראות אותם ובכלל לשמוח ולהעלות להם את המורל ולשנות להם את מצב הרוח גם עם זה לשעה וקצת של אושר ושמחה.

זיו נחמה:

אני רוצה להודות למיה קורן על החיבור המרגש, לרעות וסיגלית מצוות מלון "ארנה" על האירוח והזכות להגיע ולשמח.

תודה מיוחדת לאורית פוקס ששון ולנועם ששון, על כל שפע המתנות שתרמו לילדים ולמשפחות שרקדו ושמחו ברחבה, בהחלט היה מאוד מרגש לראות את שפע הנתינה ורוחב הלב שנפתח.

תודה רבה לחברי קבוצת "עושים טוב לקהילה" למיכאל ואור-אל אקרלינג על הסאונד, לאיתי נחמה, לגלית קאופמן, לניר וייס, לרחל קשש ומירה מאנה עוזרי, לאליחי כהן, לשגיא אברהם ועליזה רווה, כמה כייף שבאתם ולקחתם חלק, אתם אלופים, חיבוק חזק וענק.

אני כולי תקווה, שנראה ימים שלווים, ימים של שמחה ואושר, ימים בהם יוחזרו כל הנעדרים והחטופים לביתם, ימים בהם נראה שיקום כולל של כל ישובי העוטף, ימים שנראה את כל תושבי הדרום והצפון חוזרים לביתם וחוזרים לשיגרת חייהם במהרה ומי יתן ו"חוף נובה" לא יהיה אגדה. ותזכרו תמיד.

מילה טובה... מחשבה טובה... ומעשה טוב.

התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד, ישר כח. 🙏 בשורות טובות לכולם, שיחזרו כולם בשלום למשפחותיהם, בגוף ובנפש🙏 ושיהיה אחדות ושלום בכל שכבות העם🙏 אמן
  הגב 08.11.23 15:20
 • אורח
  זה זאב נחמה מאתניקס?
  הגב 08.11.23 15:52
 • אורח

פקחי העירייה של בת-ים צוידו בכלי נשק חדשים ומשופרים

מערכת האתר | | תגובות: 3
צילום עיריית בת ים


החל מהיום, פקחי העירייה יהיו מצוידים באמצעי הגנה מתקדמים - כלי נשק חדשים ומשופרים. הפקחים עברו הכשרה יסודית ומקיפה ויפעלו בהתאם לנהלים הקפדניים של משטרת ישראל.

צביקה ברוט

זוהי פעולה חשובה במאמץ המתמיד לשפר את הביטחון והסדר הציבורי בעירנו.
כמובן שהשימוש באמצעים כאלה מחייב אחריות רבה ומקצועיות.
ביטחונם ושלומם של תושבי בת-ים הם ערך עליון. נמשיך לחזק את הביטחון ולשמור על איכות החיים בבת-ים, בכל שעה.
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מושלם
  הגב 28.11.23 19:01
 • אורח
  מושלם? הפקחים ההזויים של בת ים יודעים בכלל לתפעל נשק? אם דוחות הם עושים טעויות אז רק לחשוב שהם יתחילו לאיים בנשק. אסון.
  29.11.23 08:13
 • אורח
  בשעה טובה תתחדשו
  הגב 28.11.23 19:02
 • אורח

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

תחנת הרכבת נפתחת מחדש! תחנות הרכבת יבנה מזרח ובת ים הקוממיות חוזרות לפעילות החל מיום ראשון 3.12

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


רכבת ישראל ממשיכה במגמת עיבוי והחזרת השירות ברחבי הארץ ופותחת מחדש את תחנות לוד גני אביב, בת ים קוממיות, יבנה מזרח

רכבת ישראל פועלת בהתאם להנחיות משרד התחבורה וגורמי הבטחון ומודיעה על שלב נוסף בתהליך חידוש השירות ברחבי הארץ.

החל מיום ראשון 3.12.23, תיפתחנה מחדש לשירות תחנות לוד גני אביב, בת ים קוממיות ויבנה מזרח.

עוד מציינים ברכבת כי הם ממשיכים לפעול כל העת לחידוש השירות בתחנות נוספות וצמצום השפעות המצב הבטחוני ובדגש על מחסור בצוותים כתוצאה מגיוס של עובדים למילואים, מחציתם אנשי אבטחה המהווים אוכלוסייה קרבית וצעירה המגויסת בד"כ ראשונה: מגייסים ומכשירים צוותים נוספים, מסיטים כוח אדם ממטה החברה, מגייסים עובדים אשר פרשו לגמלאות ומקפיאים פרישות עובדים.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עיריית בת-ים מחזירה את האכיפה לחנייה בכחול לבן ומחלקת תווי חניה זמניים לתושבי הצפון והדרום המתארחים בעיר החל מ-28.11.2023

| | תגובות: 1
צילום: אבי כהן


עיריית בת-ים מודיעה על החזרת האכיפה לחנייה בכחול לבן ובאזורים המותרים לתושבים, החל מיום ג', 28.11.2023. האכיפה הוחזרה לאחר תקופה שבה הופסקה בשל מלחמת חרבות ברזל. בנוסף, העירייה מחלקת תווי חניה זמניים לתושבי הצפון והדרום המתארחים בעיר, שיאפשרו להם לחנות בכחול לבן ובחניוני העיר ללא תשלום. לקבלת התו ניתן לפנות לנציגי העירייה או למחלקת הפיקוח של העירייה ברח' החשמונאים 27, או לפנות למוקד העירוני 107. מעיריית בת-ים מבקשים מהתושבים לשמור על החוקים ולחנות לפי הסדרי החניה המקובלים.
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  האם תוי נכה ממשרד הרישוי תקפים בחניה בכחול לבן?
  הגב 27.11.23 20:25
 • אורח

הבחירות לעיריות ככל הנראה יידחו שוב

אבי בר | | תגובות: 9


הבחירות לעיריות היו אמורות להתקיים בחודש אוקטובר 2023, אולם עם פרוץ המלחמה הוחלט לדחות את הבחירות ב - 3 חודשים לתאריך 30/1/2024 והכנסת אישרה כי בהתאם לנסיבות יהיה ניתן לדחות בחודש נוסף ליום שלישי 27/2/2024

כעת, לאור התמשכות הלחימה בעזה וחשש להתלקחות בחזית הצפון שוקל שר הפנים להורות על הדחייה הנוספת בחודש ימים .

אישור הדחייה הנוספת צריך לעבור באופן רשמי בוועדת הפנים של הכנסת.

לא מן הנמנע כי לאור הנסיבות הבחירות יידחו למועד מאוחר יותר כאשר מסתמן שביישובי העוטף בדרום ובצפון הדחייה תהיה ארוכה יותר.


בכל מה שקשור להלך הבחירות, כל מה שנעשה והתקבל עד היום יהיה בתוקף, מועמדים או רשימות חדשות לא יוכלו להתווסף.

התפרסמו 9 תגובות לכתבה.
 • אורח
  עד אז לאנשים כבר לא יהיה אכפת מבחירות בכלל
  הגב 26.11.23 17:12
 • אורח
  תאמת, לא מעניין
  הגב 26.11.23 17:50
 • אורח
  אז אולי בעיריית ראשון לציון יקבלו החלטה להסיר את שלטי הבחירות הענקיים שמכערים את השכונות?
  הגב 26.11.23 18:12
 • אורח
  מציע לדחות את הבחירות לעוד שנה, לאזרחי המדינה אין ראש עכשיו לבחירות, אין ביכלל מצב רוח, הצעה השנייה לתת לראשי העיר במדינה הארכה לשנתיים שהמלחמה תיהיה מאחורינו. בהצלחה ובשורות טובות.
  הגב 26.11.23 19:01
 • אורח
  מצטרפת גם .... יהיה נכון לדחות בשנה
  הגב 26.11.23 19:10
 • אורח
  לדחות לעוד שנתיים לפחות
  הגב 26.11.23 19:20
 • אורח
  אדון מלול, כיתת כוננות זה לא מספיק. צריך פלוגת כוננות.
  הגב 26.11.23 20:08
 • אורח
  לא צריך כוננות.יש אלוהים והוא שומר
  27.11.23 09:43
 • אורח
  השלטים המפלצתיים של רז קינסטליך מזכירים משטרים דיקטטורים באירן ובסוריה-מפחיד מה יהיה פה בקדנציה השניה שלו...
  הגב 27.11.23 09:22
 • אורח

המשרד להגנת הסביבה מקדם את הצו שיאפשר בעתיד לרשויות מקומיות להטיל קנסות על שימוש מופרז בצופרים מכלי רכב, על בסיס אכיפה באמצעות מצלמות אקוסטיות ואמצעים טכנולוגיים.

מדובר על תוכנית ערים שקטות שהחל בישראל כאשר הראשונה שפועלת היא פתח תקווה בה התקיים פיילוט ראשוני ובה יתאפשר לרשות להטיל את הקנסות. אל התוכנית הצטרפו גם הערים ראשון לציון, כפר סבא ולוד שהפרייקט נמצא עדיין בחיתוליו.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 6
צילום עוז שכטר לע"מ


השרה להגנת הסביבה, עידית סילמן, קידמה אתמול (ד'), דיון בכנסת בוועדת חוקה, חוק ומשפט, שבמסגרתו אושר צו ברירות משפט שיאפשר לרשות המקומית - עיריית פתח תקווה, להטיל קנסות על שימוש בצופר ברכבים שלא למניעת סכנה, תוך שימוש במצלמות אקוסטיות שיפרסו בנקודות שונות בעיר. ‏זו תהיה הפעם הראשונה בישראל שבה אמצעים טכנולוגיים מתקדמים משמשים עירייה לאכיפת מפגעי רעש. המשרד להגנת הסביבה, ממשיך לקדם אמצעי אכיפה מגוונים לצמצום מפגעי רעש מכלי רכב שהפכו למכת מדינה.

מטרדי רעש פוגעים לא רק באיכות החיים של הנחשפים אליהם אלא גם בבריאות הפיזית והנפשית, ביכולות הקוגניטיבית ובפריון העבודה. המשרד להגנת הסביבה, הרשויות המקומיות והמשטרה מקבלים מדי שנה בשנה מאות אלפי תלונות על מטרדי רעש, רובם ככולם מתרחשים במרחבים עירוניים. במסגרת פרויקט "ערים שקטות" מקדם המשרד מגוון כלי מדיניות רגולטוריים, כלכליים ואינפורמטיביים במטרה לצמצם ככל האפשר את מטרדי הרעש במרחב הציבורי.


מדובר על תוכנית ערים שקטות שהחל בישראל כאשר הראשונה שפועלת היא פתח תקווה בה התקיים פיילוט ראשוני ובה יתאפשר לרשות להטיל את הקנסות. אל התוכנית הצטרפו גם הערים ראשון לציון, כפר סבא ולוד שהפרייקט נמצא עדיין בחיתוליו.

השרה להגנת הסביבה, עידית סילמן, הודתה לחברי הועדה על ההזדמנות לקדם נושא חשוב ובוער בתקופה רגישה כל כך: "מאז פרוץ המלחמה, אנחנו ומשטרת ישראל מקבלים תלונות רבות מהציבור על כלי רכב מרעישים, שמשמיעים קולות שנשמעים כפיצוצים או כאזעקות, לאחר שבעליהם עשו בהם שינויים באמצעים מכניים. אנו ממשיכים במבצעי האכיפה עם משטרת ישראל, במהלכם ניתנו קנסות רבים והורדו מהכבישים כלי רכב שאינם תקניים. כעת, בזכות האישור שניתן אתמול בוועדת החוקה, תוכל עיריית פתח תקווה להשית קנסות תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים לזיהוי אותם רכבים מרעישים. זוהי סנונית ראשונה ואנו מאמינים כי בעתיד הקרוב ערים רבות נוספות, יצטרפו לפרויקט ' ערים שקטות ' של המשרד להגנת הסביבה אותו השקנו כפיילוט במספר ערים ועתיד להתרחב לערים נוספות. כך יחלו עוד ערים להשתמש באמצעים טכנולוגים אלו, להשית קנסות ולהתמודד בהצלחה עם תופעה זו."

התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מעולה
  הגב 26.11.23 10:43
 • אורח
  מה בדיוק מעולה, למה ומדוע יש לנו צ'ופר ברכב? נחמד נצפור כאשר נפגוש סכנה או כל דבר דומה ונחשוש לצפור, כי יתנו לנו קנס הרי לך תוכיח הפקחים גם כך זבלים, נותנים לאנשים דוחות כאשר יש תו נכה בתוקף וחונים כחוק. זו שעורריה.
  26.11.23 11:41
 • אורח
  הם צריכים לעשות רעש, כי מכוניות ישראליות מגיעות עם צופרים במקום בלמים.
  26.11.23 20:05
 • אורח
  שימו מצלמות אקוסטיות לכל החברה שחוגגים קריוקי, או לאלה שעושים תחרויות אופנועים בחצות הלילה...
  הגב 26.11.23 17:06
 • אורח
  אמן.
  26.11.23 20:03
 • אורח
  משעמם לגב.סילמן! הדבר היחיד שמפריע הצופרות חחחח.מה לגבי תעשיות מזהמות , מה לגבי מדורות ל" ג באומרועוד ועוד
  הגב 26.11.23 19:05
 • אורח

ראש עיריית בת ים פנה לשר החינוך לבטל או לצמצם השנה את חופש חנוכה

מערכת האתר | | תגובות: 3


התלמידים חוזרים רק בימים אלה לשגרת הלימודים ובעוד כשבועיים ב -9/12 ייצאו לחופשת חנוכה של 7 ימים.

ראש העירייה צביקה ברוט פנה במכתב לשר החינוך יואב קיש ובקש ממנו על רקע העובדה שהתלמידים כמעט ולא למדו באופן סדיר מתחילת השנה לבטל השנה או לצמצמם את חופשת חנוכה ליום אחד או יומיים בלבד

יש לדעת כי מהלך כזה דורש תיאום ופיצוי עם ארגוני המורים

צביקה ברוט
פניתי לשר החינוך, יואב קיש, בקריאה לבטל את חופשת החנוכה השנה, או לפחות לצמצם אותה ליום או יומיים בלבד.
כל ילד וילדה בבת-ים, ובישראל כולה, זכאים לחינוך איכותי ורציף - במיוחד בתקופות מאתגרות שכאלה. יש לבצע זאת בתיאום עם ארגוני המורים, או בדרך שלא תפגע בצוותים החינוכיים ותתגמל בהתאם את מי שירצה להשתתף בכך.
הרציפות הזו הכרחית לבניית החוסן הנפשי והחברתי של הילדים שלנו, שלמען העתיד שלהם ישראל נלחמתהתפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד לראש העיר...
  הגב 26.11.23 09:33
 • אורח
  עוד מהלך של יחסי ציבור ללקק להורים לפני הבחירות
  הגב 26.11.23 10:27
 • אורח
  אתה זה שחושב על כך אנו בתקופת מלחמה ואין עדיין מועד לבחירות. חוץ מזה מה קרה קשה לפרגן? ואם אכן יאושר ואכן יצמצמו מה תגיד אז?
  26.11.23 11:34
 • אורח

צה"ל הרס את בית המחבל אשר רצח את סייר הביטחון של עיריית תל אביב ותושב בת ים אמיר חן ז"ל ... מצורף סרטון הריסת הבית

צילום דובר צה"ל

מערכת האתר | | תגובות: 0במהלך הלילה כוחות הנדסה של צה"ל ומג"ב פעלו בכפר רומנה שבחטיבת מנשה והרסו את בית המחבל כמאל אבו בכר שביצע את פיגוע הירי בתל אביב ב-5.8.23, בו נרצח חבר הסיירת העירונית בתל אביב ותושב בת ים חן אמיר ז"ל.


על רציחתו של אמיר חן ז"ל

המחבל, בן 27 ,ללא אישורי שהייה ועבודה בישראל, הגיע לאיזור רחוב מונטיפיורי בתל אביב.

פקחי עיריית תל אביב הבחינו במחבל, אשר עורר את חשדם וביקשו לבדוק אותו. בשלב זה פתח המחבל בירי לעבר הפקח, אשר נפגע באורח קשה ופונה למרכז הרפואי איכילוב, שם נקבע מותו.

פקח העירייה נוסף הגיב בנחישות והצליח לנטרל את המחבל .


אמיר חן ז"ל סייר ביטחון בעיריית תל אביב. בן 42, נשוי לורד ואבא לשלוש בנות


סרטון:

תמונות הריסת בית המחבלהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

רכבת ישראל תגברה את תנועת הרכבות בשעות הבוקר בתחנות ראשון לציון משה דיין, חולון וולפסון ובת ים יוספטל

מעתה יפעלו 3 רכבות מדי שעה בתחנות הנ"ל בין השעות 8:00 ועד 10:00

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


הודעת דוברות רכבת ישראל

רכבת ישראל ממשיכה במגמת עיבוי והחזרת השירות ברחבי הארץ ומודיעה כי לטובת שיפור חוויית הנסיעה וצמצום עומסים נקודתיים הנרשמים בשעות הבוקר, עלתה תדירות הרכבות בשעות הבוקר (8:00 - 10:00 בקירוב), לשלוש רכבות מידי שעה, לכל כיוון בתחנות הבאות: ראשל"צ משה דיין, חולון וולפסון, בת ים יוספטל, בני ברק, פ"ת, ראש העין צפון, כפ"ס נורדאו, הוד השרון סוקולוב (אשר תיפתח ביום ראשון 26.11), רעננה מערב.

ברכבת ממשיכים לפעול כל העת לחידוש השירות בתחנות נוספות וצמצום השפעות המצב הבטחוני ובדגש על מחסור בצוותים כתוצאה מגיוס של כ-900 עובדים למילואים, מחציתם אנשי אבטחה המהווים אוכלוסייה קרבית וצעירה המגויסת בד"כ ראשונה): מגייסים ומכשירים צוותים נוספים, מסיטים כוח אדם ממטה החברה, מגייסים עובדים אשר פרשו לגמלאות ומקפיאים פרישות עובדים.
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  איך בדיוק תגברו אם בבוקר יש רכבת ממשה דיין לתל אביב פעם בשעה?
  הגב 28.11.23 11:35
 • אורח

בסוף השבוע שישי ושבת 24-25.11 יהיה מעונן חלקית וללא שינוי בטמפרטורות- הגשם עתיד לחזור ביום שני; התחזית המלאה בכתבה

הטמפרטורות ינועו בין 14 בלילה ל27 ביום

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


יום שישי 24.11

בהיר עד מעונן חלקית וללא שינוי ניכר בטמפרטורות.


יום שבת 25.11

מעונן חלקית עד מעונן. במהלך היום הרוחות יתחזקו בדרום הארץ וייתכן שם אובך.


יום ראשון 26.11

מעונן חלקית עד מעונן. במהלך היום הרוחות יתחזקו בדרום הארץ וייתכן שם אובך.

הגשם עתיד לחזור ביום שני.


הטמפרטורות ינועו בין 14 בלילה ל27 ביום
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פורום בת-ים

הפורום נועד לאפשר לתושבי בת ים להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח

אורח
14.11.23 22:56
כל הכבוד על העמדת הכיסאות בחוף עם תמונות של החטופים נקווה שיחזרו הביתה לשלום במהרה בריאים ושלמים אמן כן יהי רצון
אורח
13.11.23 16:29
התקשרתי פעמים רבות ל 107 מאז הקורונה ועכשיו אני נוהגת ללכת ברגל לאורך הקומימיות המדרכה מרחוב הנביאים עד רמי לוי בצד של מאפית שיבולת השרון מלוכלכת ושבורה לכל אורכה זועה למה הרכב המנקה לא מגיע עד שם ולמה לא מתקנים את המרצפות??
אורח
08.11.23 12:11
ברור אסור להיכנס לים כל הטילים נופלים לים
אורח
31.10.23 14:01
גירשו אותי מחוף הסלע 6 פעמים בזמן הקורונה. עכשיו מגרשים אותי מהים שוב בגלל המצב הביטחוני. המצילים יושבים בסוכה עושים כביסה מקבלים משכורת וצורחים על הרוחצים בים. צביקה לחמניה ראש העיר הפך לדיקטטור.
אורח
30.10.23 17:12
שלום רב קודם כל שהשם ישמור את כולם ויעשה נס גדול לסוף המלחמה הזאת והחזרת החטופים דחוף , אלא שהלכו לעולמם שיהיה זכרם ברוך , דברים טובים לכולכם , לנושא אחר למה בלפור מטונף כל הזמן נמאס לי מכל הסוחרים שיושבים כל היום והולכים בערב ומשאירים לכלוך , בבוקר הם חוזרים שיקחו צינור עם מים וסבון ולשףשף ולרחוץ דיי כבר , ממספר 100 עד 120 גועל נפש זבובים צרכים של כלבים זבל ביום שבת גועל נפש לטייל למטה של הבית עכשיו בגלל המצב אנחנו תקועים למטה של הביניים הפקחים וראש העיר איפוא הם , נמאס לנו מהלכלוך רעש של אופנועים, חשך ברחובות בהת ים , אין מים אין סבון איפוא אנחנו , המצב גרוע פלוס הלכלוך , תתעוררו בעיריה הזאת , כל אזעקה אנחנו רק במדרגות עם הורים חולים שהם לא יוצאים בזמן חירום , תנקו את העיר בסדר תודה ,
אורח
31.10.23 11:55
איזה שם? הוא לא קיים ולא ישמור
אורח
25.10.23 19:44
למה יש רעש/זמזום של כלי טיס בבת ים משעות הערב,מלחיץ בימינו
אורח
24.09.23 23:55
מה בונים בחורשת הנופלים? שוב מגדלים? אין שום כבוד לנופלים של העיר, פשוט חוצפה, חייבים להפסיק שם את העבודות ולהחזיר את החורשה לזכר הנופלים ולמען התושבים, גם ככה כבר אין יותר פארקים אותנטיים בעיר.להפסיק את העבודות בחורשת הנופלים לאלתר!!!!!!
אורח
16.09.23 20:04
כל אנשי העירייה מדברים מבטיחים ולא עושים כלום הגיע הזמן לשינוי


עיריית בת-ים הקימה חנוכייה ענקית לחג החנוכה, המציגה תמונות של החטופים להעלאת המודעות ולקריאה לשחרורם

| | תגובות: 0
צילום: שלום אלזם


במסגרת חג החנוכה, עיריית בת-ים הקימה חנוכייה ענקית בטיילת המרכזית של העיר. החנוכייה המיוחדת השנה תציג תמונות של החטופים, כחלק ממאמצים להעלות את המודעות ולקרוא לשחרורם. החנוכייה, שהוקמה במשך מספר ימים, ממוקמת בטיילת בת-ים, דרך בן גוריון פינת יוספטל.

החנוכייה מורכבת מקנים באורך 5 מטר כל אחד, ובסיס באורך 18 מטר. הקנים מורכבים ממסכי לד ענקים שיציגו תמונות החטופים לאורך כל היום. בנוסף, בתחתית החנוכייה מוצג שלט ענק עם הכיתוב: "מחכים לכם בבית, עם ישראל חי".

בנוסף לחנוכייה המרכזית, הוקמה חנוכייה גדולה נוספת במצבה בבת-ים, בנויה מ-טראס (חומר מתכתי), במידות: רוחב- 8 גובה- 6.

ראש העיר בת-ים, צביקה ברוט, אמר: "החנוכייה המרכזית שלנו בטיילת בת-ים תציג השנה את תמונות החטופים. מתוך החושך הגדול שהביא האויב עלינו, תאיר התקווה לראות את כולם שוב בבית. עם ישראל חי".

לפרטים נוספים, ניתן ליצור קשר בטלפון 03-5558559/616 או באמצעות האתר www.bat-yam.muni.il.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

המועצה הציונית בישראל ממשיכה בפרויקט "עוטפים את העוטף" עם פעילויות למשפחות מהדרום ומהצפון שפונו מבתיהן בעקבות המלחמה ושוכנו במלונות בבת ים

מערכת האתר | | תגובות: 1
המועצה הציונית בישראל


בהמשך למלחמה המתמשכת, המועצה הציונית בישראל ממשיכה בפרויקט "עוטפים את העוטף" ברחבי הארץ. הפרויקט כולל מאות פעילויות, הופעות ואירועים למשפחות שפונו מבתיהן מהדרום ומהצפון מאז פרוץ המלחמה. במהלך השבוע, נערכו פעילויות מרגשות לעשרות משפחות וילדים בבתי המלון בבת ים. במסגרת הפעילויות שערכו רכזי ומתנדבי המועצה הציונית בישראל, ניתנו לילדים והמשפחות כמה שעות של כיף בפעילויות יצירה ומוסיקה כדי להפיג את המתח ששורר בימים אלה. עו"ד עוז חיים, מנכ"ל המועצה הציונית בישראל, אמר: "בימים קשים אלה, כשהמלחמה מתנהלת גם בחזית וגם בעורף, אנשי המועצה הציונית פרוסים בכל הארץ כדי לחזק את המשפחות מהדרום ומהצפון עם פעילויות רבות ומגוונות. זו לא רק זכות אלא גם שליחות לשמח את הילדים ולהעביר להם את התחושה שכוחנו הוא באחדותנו."צילומים:המועצה הציונית בישראלהתפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד
  הגב 23.11.23 17:01
 • אורח

למכירה דירות עם ממ"דים! לאור המלחמה והביקוש לדירות עם ממ"דים אתר be106 יפרסם מידי יום דירות (יד שנייה וחדשות מקבלן) הכוללות ממ"ד והמוצעות למכירה ויופצו למעל 50,000 מנויי האתר בוואטסאפ ועוד ... למעוניינים לקבל פרטים על אפשרות פרסום דירתם 052-8030056

מערכת האתר be106 תפרסם דירות עם ממ"ד בהתאם לקריטריונים ועל פי שיקול דעתה

מערכת האתר |


לאור מצב הלחימה בעזה וכוננות לפתיחת חזית נוספת מהצפון, אתר be106 המתמחה בשיווק דירות באמצעות לוח הדירות הגדול של אתר be106 יחל בשיווק דירות יד שנייה ודירות חדשות מקבלן הכוללות ממ"ד.

לאתר be106 יש מעל מעל 50,000 מנויים בוואטסאפ ומעל 80,000 עוקבים בפייסבוק.

השירות מיועד לדירות המתפרסמות בלוח הדירות הגדול של אתר be106

בעלי דירות יד שנייה/קבלנים עם ממ"ד המעוניינים לקבל פרטים על פרסום דירתם הכולל פרסום בלוח, כתבה והפצה לעשרות אלפי המנויים, צילום מקצועי ועוד יש לחייג 052-8030056
עיריית בת-ים תחלק תווי חנייה זמניים לתושבי הצפון והדרום המתארחים בעיר בעקבות מלחמת 'חרבות ברזל'

| | תגובות: 1
צילום: עיריית בת-ים


בתאריך 20 בנובמבר 2023, הודיעה עיריית בת-ים כי היא תחלק תווי חנייה זמניים לתושבי הצפון והדרום המתארחים בעיר בעקבות מלחמת 'חרבות ברזל'. בת-ים מארחת מאות משפחות מהדרום והצפון במלונות בעיר ודואגת לכל צרכיהם בתחומי: חינוך, תרבות, הפוגה, מחיה ועוד.

ראש העיר בת-ים, צביקה ברוט, הנחה לחלק לתושבי הצפון והדרום המתארחים בעיר תווי חנייה זמניים שיאפשרו להם לחנות בכחול לבן ובחניוני העיר ללא תשלום.

לקבלת התו, ניתן לפנות לנציגי העירייה שעומדים בקשר עם התושבים המתארחים בעיר, או לוואטסאפ של המוקד העירוני בטלפון 054-4810000 ולשלוח צילום ת.ז עם כתובת מגורים בצפון או בדרום.

ברוט אמר: "הנחיתי לחלק לאורחינו תווי חנייה זמניים שיאפשרו להם לחנות בכחול לבן ובחניוני העיר ללא תשלום. כולנו מתפללים שתוכלו לשוב הביתה במהרה ובבטחה, אבל עד אז - תרגישו בבית. כולי תקווה שנדע רק בשורות טובות".
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד על היוזמה! רק מראה את האכפתיות והדאגה של העירייה לכלל אזרחי ישראל
  הגב 22.11.23 11:35
 • אורח

רכבת ישראל הרחיבה את פעילות קו הרצליה-ת"א-ראשון לציון משה דיין-אשקלון לשתי רכבות בשעה לכל כיוון

יש להתעדכן בשעות הפעילות דרך מוקדי המידע של הרכבת: האתר, האפליקציה ובמוקד הטלפוני

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


רכבת ישראל פועלת בהתאם להנחיות משרד התחבורה וגורמי הבטחון ומסכמת עליית מדרגה שירותית נוספת בתהליך חידוש השירות בתחנות הרכבת ברחבי הארץ וחזרה הדרגתית של פעילות הרכבת וקווי הרכבת שהיו מאז המלחמה סגורים/לא פעילים.

כחלק מהחזרה לפעילות עיבתה הרכבת את תדירות הרכבות בקו הרצליה-ת"א-ראשל"צ משה דיין-אשקלון (העובר בתחנות טבעת השרון), וזו עומדת כעת בחלק מהשעות על שתי רכבות מידי שעה, לכל כיוון.

ברכבת ממליצים להתעדכן בזמני הנסיעה וברשימת התחנות והכניסות הסגורות לשירות באתר האינטרנט, היישומון, או מוקד השירות הטלפוני במספר *5770.

התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מתי בראשונים ?
  הגב 21.11.23 17:04
 • אורח
  מתי יהיה סוף סוף בראשונים לתל אביב???
  הגב 21.11.23 23:29
 • אורח

נר גרם לשריפה בדירה בבת ים . פצוע פונה מהדירה

מערכת האתר | | תגובות: 0
דוברות והסברה תחנה אזורית חולון


בשעה 08:00 התקבל דיווח במוקד 102 של מחוז דן אודות שריפה בדירה בקומה רביעית בבניין, ברחוב ששת הימים בבת ים. שלושה צוותי כיבוי ומנוף בפיקוד להב שי מור יוסף יצאו למקום האירוע. בהגיעם למקום הבחינו בלהבות מן הדירה ועשן שחור המצטבר בחדר המדרגות בבניין.

הצוותים ביצעו סריקות לאיתור לכודים, במקביל לכיבוי מוקד הבעירה ושיחרור העשן מהבניין. באירוע נפגע אדם הסובל מכוויות ושאיפת עשן אשר פונה במצב קל לבית חולים ע״י מד״א.

חוקר דליקות רס״ר ניסים אבוחצירה קבע כי סיבות פרוץ הדליקה הינה: נר דולק שהושאר דולק על שידת עץ ללא השגחה שגרם לדליקה.

ענף הסברה שבים ומזכירים: התקינו גלאי עשן אשר מתריע בתחילה של שריפה ומאפשר יציאה מאזור הסכנה או השתלטות על השריפה טרם התפתחותה. ביציאה מהדירה בקרות אירוע יש לסגור את דלת הכניסה על מנת שלא יצטבר עשן בחדר המדרגות.


סרטון צילום סמל איריס זריני | דוברות והסברה תחנה אזורית חולון:
צילומים:דוברות והסברה תחנה אזורית חולוןהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פיקוד העורף מודיע כי הלימודים בגוש דן בהם תל אביב, בת ים וחולון יכולים לחזור לשגרה מלאה ללא שום מגבלה

אבי בר | | תגובות: 0


פיקוד העורף מכריז כי החל מהערב ראשון 19/11/23 כל הלימודים בגוש דן יכולים לשוב לשגרה ללא שום מגבלה.

המגבלה היחידה אשר עדיין בתוקף היא, התקהלות מותרת עד 1000 אנשים

להלן הודעת פיקוד העורף המתייחסת לגוש דן

פעילות מלאה -שאר הארץ
פעילויות חינוכיות - ניתן לקיים פעילויות חינוכיות ללא הגבלות.
התקהלויות ושירותים - ניתן לקיים התקהלויות עד 1,000 אנשים.
מקומות עבודה - פועלים ללא הגבלות.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

המשטרה הוזעקה לדירה בגלל ריב ומצאו בדירה מעל 13 ק"ג סם מריחואנה. בדירה נעצרו ארבעה חשודים תושבי חולון, בת ים וראשל"צ

מערכת האתר | | תגובות: 2
דוברות המשטרה


שוטרי תחנת חולון הגיעו לטפל באירוע של אלימות בין בני זוג ותפסו מעל 13 ק"ג סמים. התקבל דיווח על צעקות ורעשים מדירה בחולון עם חשד שמתרחשת שם אלימות בין בני זוג. שוטרי תחנת חולון ושיטור עירוני חולון מיד נזעקו למקום על מנת למנוע פגיעה בגוף ובנפש.

בבדיקה בדירה התברר שהאישה אשר עפ"י החשד תקפה את בן זוגה יצאה כבר מהדירה אך עקב ריח חריף של סמים השוטרים ביצעו חיפוש בדירה ומצאו מעל 13 ק"ג של חומר חשוד כסם מסוג מריחואנה וסמים נוספים.

בדירה נכחו 3 חשודים ובזמן שהשוטרים נמצאים חזרה בעלת הדירה. ארבעה חשודים תושבי חולון, בת ים וראשל"צ בגילאים(39, 48, 35 ו36) נעצרו והובאו לחקירה בתחנת חולון.

מעצרו של החשוד בגין החזקה וסחר בסמים, תושב בת ים בן 48 הוארך בביהמ"ש השלום ת"א עד 21.11.23.

צילומים:דוברות המשטרההתפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  באיזור החי"בר שזה ר,,,"ת חולון.יפו. בת ים ראשל״צ הכל אפשרי
  הגב 19.11.23 19:41
 • אורח
  מרוקקים של אבו יאיר
  הגב 20.11.23 11:04
 • אורח

בן 15 מתל אביב חשוד בביצוע מעשים מגונים במספר נשים בבת ים

מערכת האתר | | תגובות: 0


שוטרי תחנת בת ים עצרו קטין בן 15 בחשד לביצוע מעשים מגונים במספר נשים. בימים האחרונים התקבלו במשטרה מספר דיווחים, אודות קטין שניגש לעוברות אורח באזור צפון בת ים וביצע בהן מעשים מגונים, תוך שנגע באיבריהן המוצנעים.

שוטרי תחנת בת ים שפתחו מיד בחקירה, החלו באיסוף ממצאים דיגיטלים וגביית עדויות, במהלכן הצליחו להתחקות אחר החשוד ולעצור אותו.

החשוד, תושב תל אביב בן 15, נעצר והובא לחקירה בתחנת בת ים. לאחר החקירה הובא לבית המשפט לנוער בבת ים לדיון בבקשה להאריך את מעצרו בחשד לביצוע מעשה מגונה ומעצרו הוארך עד ה-21 בנובמבר 2023.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מחר שני 20/11 הצלצול בבתי הספר התיכוניים, בחטיבות הביניים ובחטיבות העליונות יוחלף לשיר "לחזור הביתה" בביצוע קרן פלס ושיר יעקב אשר 2 אחיה הקטנים, אביה וזוגתו נמצאים בשבי החמאס

מערכת האתר | | תגובות: 5
תמונת אילוסטרציה


ביום זכויות הילד הבינלאומי, שיצוין מחר שני 20/11 ברחבי העולם, הצלצול בבתי הספר התיכוניים, בחטיבות הביניים ובחטיבות העליונות ברחבי הארץ יוקדש לציפייה ולתקווה לשובם של התלמידים החטופים לחיק משפחתם ולבתיהם, כשהם בריאים ושלמים. מדובר ב-40 תלמידים ותלמידות שמצויים בשבי ארגון הטרור הרצחני חמאס מאז ה-7 באוקטובר.

לאור זאת, הצלצול בבתי הספר התיכוניים ובחטיבות הביניים יוחלף, ובמקומו התלמידים יאזינו לשיר "לחזור הביתה" בביצועה של שיר יעקב יחד עם הזמרת קרן פלס. אביה של שיר, יאיר יעקב, בת זוגו, מירב טל, ושני אחיה הקטנים, יגיל ואור יעקב, נחטפו במהלך מתקפת הטרור הרצחנית על מדינת ישראל ב-7 באוקטובר.

צוותי החינוך בבתי הספר ינהלו ביום זה שיח עם התלמידים, ויחד איתם הם יכינו פעילויות הסברה שונות לקידום המודעות של הקהילה הבינלאומית לסוגית הילדים החטופים.

מהלכים אלה נועדו להפיח רוחות של תקווה בתלמידים ובתלמידות, ולהעניק להם אפשרות להיות פעילים, מעורבים ומשמעותיים במאמצים הלאומיים להשבת התלמידים החטופים לביתם ולחיק משפחתם.

התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  https://www.kan.org.il/content/kan/kan-actual/p-11894/news-item/607893/
  הגב 19.11.23 16:23
 • אורח
  מרגש מאןד ,בע"ה כולם ישבו במהירה
  הגב 19.11.23 16:50
 • אורח
  אמן ואמן 🙏❤
  הגב 19.11.23 17:06
 • אורח
  אמן❤❤
  הגב 19.11.23 17:08
 • אורח
  ושבו בנים לארצם ולמולדתם בע"ה
  הגב 19.11.23 23:46
 • אורח

בשל הגשמים משרד הבריאות מזהיר מרחצה בכל החופים בארץ

אזהרה זו תקפה עד להפסקת הגשם וקבלת תוצאות מי ים תקינות וזאת בכפוף להנחיות פיקוד העורף.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2
עיריית ראשון לציון -הדף של רז


משרד הבריאות מודיע לציבור על אזהרת רחצה בכל חופי הרחצה

עקב מזג האוויר הסוער ובשל החשש מזרימת נגר וניקוז מזוהם לים, מזהיר משרד הבריאות מרחצה בכל החופים בארץ.

אזהרה זו תקפה עד להפסקת הגשם וקבלת תוצאות מי ים תקינות וזאת בכפוף להנחיות פיקוד העורף.
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מה הקשר לפיקוד העורף? זה המזג האוויר
  הגב 19.11.23 15:15
 • אורח
  במטח רקטות - מה הסיכוי לצאת למרחב מוגן ?? זה כנראה הקשר
  19.11.23 15:44
 • אורח

היום ומחר (ראשון ושני 19-20.11) מזג אויר חורפי עם גשמים, חשש להצפות וירידה בטמפרטורות; בהמשך השבוע מעונן עם עלייה קלה בטמפרטורות

הטמפרטורות ינועו השבוע בין 15 מעלות ביום ל23 בלילה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3
תמונת ארכיון


יום ראשון 19.11

גשם לפרקים מלווה בסופות רעמים צפוי לרדת בצפון הארץ ובמרכזה. קיים חשש להצפות לאורך החוף. ינשבו רוחות חזקות. ייעשה אביך בעיקר בדרום הארץ. הטמפרטורות ירדו במידה ניכרת ותהיינה נמוכות מהרגיל לעונה. הלילה: מצפון הארץ עד הנגב יוסיף לרדת גשם לפרקים מלווה בסופות רעמים יחידות .


יום שני 20.11

מעונן חלקית עד מעונן. גשמים מקומיים יוסיפו לרדת מצפון הארץ ועד לצפון הנגב. הגשמים ייחלשו ויתמעטו בהדרגה במהלך היום. ברוב אזורי הארץ יוסיפו לנשב רוחות ערות, ובדרום הארץ עדיין ייתכן אובך. הטמפרטורות יוסיפו להיות נמוכות מהרגיל לעונה.


יום שלישי 21.11

מעונן חלקית. בצפון הארץ ובמרכזה עדיין יתכן טפטוף עד גשם מקומי קל. תחול עלייה קלה בטמפרטורות.


יום רביעי 22.11

תחול עלייה קלה נוספת בטמפרטורות.במהלך השבוע ינועו הטמפרטורות בין 15 בלילה ל23 ביום
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  רק התחיל הגשם וכבר מלא ניתוקי חשמל חחח...
  הגב 19.11.23 14:27
 • אורח
  ובלי לדבר על הנהר מול תקוותינו.... כל שנה מחדש...
  הגב 19.11.23 18:47
 • אורח
  התמונה בכתבה ממש משקפת את שקורה בעיר ההדר והפרדסנות.
  הגב 19.11.23 22:02
 • אורח

ילדי בית-הספר "הרצל" והחשמונאים בבת ים חגגו יום הולדת לאמילי הנד בת ה-9 שנמצאת בשבי החמאס

מערכת האתר | | תגובות: 2
צילומים בתי הספר


ילדי בית-הספר "הרצל" ותלמידי חטיבת הביניים חשמונאים בבת ים חגגו יום הולדת לאמילי הנד בת ה- 9 שנמצאת בשבי החמאס. עפ"י בקשת האב לחגוג לבתו יום הולדת שמח, התלמידים כתבו ברכות, שרו שירים והפריחו בלונים לשמים בצבעים תכלת וסגול שאמילי אוהבת. הם מתפללים לשובה של אמילי ושל כל החטופים.


התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בע"ה, שיחזרו כל החטופים בשלום לביתם. מזל טוב! ישר כח! 🙏🙏🙏🤲🤲🤲
  הגב 19.11.23 09:15
 • אורח
  הרבה בריאות נחת הצלחה להחזרת החטופים . הממשלה הפקירה אותם שוש ושב שהשאירה אותם למות. כשהעבירה את הגדודים לשמור על המתנחלים
  הגב 19.11.23 09:57
 • אורח

תלמידי בית הספר "נחשונים" בבת ים הכינו כריכים לחיילים בפעילות "פס יצור"

מערכת האתר | | תגובות: 1
בית ספר נחשונים


תלמידי כיתה ד' בבית הספר "נחשונים" בבת ים התחילו את יום הלימודים בפעילות מיוחדת - "פס יצור" להכנת כריכים לחיילים. התלמידים והתלמידות אשר הכינו כריכים שיועברו לחיילים, משלבים בכך למידה ותרומה לקהל.


צילומים:בית ספר נחשוניםהתפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כך מתחיל חינוך טוב
  הגב 18.11.23 18:29
 • אורח

מעבדת סמים נחשפה בבת ים

מערכת האתר | | תגובות: 3
דוברות המשטרה


במהלך פעילות אופרטיבית של בלשי תחנת בת ים, נעצר תושב אופקים בן 23, שחשוד בהקמת מעבדת סמים בדירה בבת ים. החשוד הובא לחקירה בתחנת בת ים. במהלך החיפוש בדירה, נתפסו 103 שתילים של מריחואנה במשקל מעל 15 ק"ג, ושקים של פרחי מריחואנה לאחר קטיף במשקל מעל 6 ק"ג, וציוד לגידול סמים.צילומים:דוברות המשטרההתפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד
  הגב 15.11.23 12:13
 • אורח
  מדוע לא מציינים את שם הרחוב בו נמצאה המעבדה חשוב שהתושבים יזהרו וידעו מי הם שכניהם, כמו כן צריך ליידע את בכל הנכס
  הגב 18.11.23 19:21
 • אורח
  * בעל הנכס
  הגב 18.11.23 19:22
 • אורח

שוק אוכל בבת ים! גם מחר חמישי 16/11 יתקיים שוק אוכל ברחבה החיצונית של מלון סאנסט בבת ים לתמיכה בחקלאי הצפון והדרום

מערכת האתר | | תגובות: 5
צילום עיריית בת ים


שוק האוכל חוזר בפעם ה-2!
לאחר הצלחה הגדולה בשבוע שעבר, שוק האוכל יתקיים גם השבוע ובו תוכלו למצוא שפע של ירקות, פירות, עציצים ופרחים .
בואו לתמוך בבחקלאי הצפון והדרום ותזכו להנות מתוצרת כחולבן
השוק יתקיים ביום חמישי ה- 16.11, בין השעות 15:00-18:00 ברחבה החיצונית של מלון סאנסט, רח׳ דרך בן גוריון 162.
התשלום יתבצע במזומן או באפליקציית ביט/פייבוקס.
מחכים לכם!
לפרטים נוספים והרשמה>>

התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ברוכים הבאים,תודה, אני שמחה בחיזוק הדרום והחקלאות הישראלית! ובע"ה, תודה לאל , כל טוב לכם! 🙏🙏🙏
  הגב 15.11.23 11:01
 • אורח
  תיתנו להם רחבה יותר גדולה שבוע שעבר היה ממש צפוף
  הגב 15.11.23 11:58
 • אורח
  כל הכבוד לעיריית בת ים על היוזמה הברוכה.
  הגב 15.11.23 16:42
 • אורח
  שוק עלוב ביותר
  הגב 15.11.23 18:31
 • אורח
  למה מאוחר מחשיך מוקדם ומפחיד לצאת אחהצ צריך להקדים לצהריים
  הגב 16.11.23 11:22
 • אורח

עיריית בת-ים מחזקת את תחושת הביטחון של תושבים חירשים וכבדי שמיעה באמצעות חלוקת שעונים חכמים שמתריעים על אזעקה

מערכת האתר | | תגובות: 1
צילום: שלום אלזם


במסגרת מאמצים לחיזוק תחושת הביטחון של תושבים חירשים וכבדי שמיעה, עיריית בת-ים חילקה שעונים חכמים שמתריעים על אזעקה. האירוע התקיים ב-13 בנובמבר 2023 באודיטוריום בת-ים. השעונים, שנרכשו בעקבות מלחמת "חרבות ברזל", מחוברים לאפליקציית פיקוד העורף ומתריעים באמצעות רטט והודעה על גבי מסך השעון על אזעקות בזמן אמת.

מאות השעונים חולקו לזכאים לכך על פי משרד הרווחה, ללא עלות לתושבים אשר נמצאו זכאים לאחר שמילאו טופס בדיקת זכאות.

ראש העיר בת-ים, צביקה ברוט, הגיב לאירוע: "להיות בת-ימי זה תמיד משהו להתגאות בו. אבל הערב במיוחד. שעוני ההתרעה המיוחדים שרכשנו עבורכם הם כדי שתוכלו גם הם להתמגן בזמן ולהגן על החיים. גם הפעם לא חיכינו לממשלה, נקטנו יוזמה. מרגש לראות את הכרת הטוב בעיניכם הנרגשות של מקבלי השעונים, שתרגישו סוף סוף שווים בין שווים, בדיוק כמו שמגיע לכם להרגיש וכמו שתמיד נדאג שירגישו כל בת-ימי ובת-ימית. על הדרך, למדתי איך אומרים ״אני אוהב את בת-ים״ בשפת הסימנים".התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  שיומי אקטיב לא שעון נכון לחירשים רק 8 רגיל
  הגב 16.11.23 22:13
 • אורח
עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל