הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים
תושב בת ים ובעל עסק לגרירת אופנועים נעצר לאחר גניבת אופנוע בצפון תל אביב
לקראת פורים משרד החינוך יצא בהנחייה להימנע להגיע לבתי הספר עם תחפושות העלולות לעורר פחד, בהלה או פגיעה לאחר
נבחרת בית ספר אורט מילטון בבת-ים זכתה במקום הראשון בתחרות האזורית של חידון "סודקות את תקרת הזכוכית" של ארגון 'כל ישראל חברים'

תחנת הרכבת נפתחת מחדש! תחנות הרכבת יבנה מזרח ובת ים הקוממיות חוזרות לפעילות החל מיום ראשון 3.12

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


רכבת ישראל ממשיכה במגמת עיבוי והחזרת השירות ברחבי הארץ ופותחת מחדש את תחנות לוד גני אביב, בת ים קוממיות, יבנה מזרח

רכבת ישראל פועלת בהתאם להנחיות משרד התחבורה וגורמי הבטחון ומודיעה על שלב נוסף בתהליך חידוש השירות ברחבי הארץ.

החל מיום ראשון 3.12.23, תיפתחנה מחדש לשירות תחנות לוד גני אביב, בת ים קוממיות ויבנה מזרח.

עוד מציינים ברכבת כי הם ממשיכים לפעול כל העת לחידוש השירות בתחנות נוספות וצמצום השפעות המצב הבטחוני ובדגש על מחסור בצוותים כתוצאה מגיוס של עובדים למילואים, מחציתם אנשי אבטחה המהווים אוכלוסייה קרבית וצעירה המגויסת בד"כ ראשונה: מגייסים ומכשירים צוותים נוספים, מסיטים כוח אדם ממטה החברה, מגייסים עובדים אשר פרשו לגמלאות ומקפיאים פרישות עובדים.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תושב בת ים ובעל עסק לגרירת אופנועים נעצר לאחר גניבת אופנוע בצפון תל אביב

מערכת האתר | | תגובות: 0
דוברות המשטרה


שוטרי תחנת תל אביב צפון עצרו אתמול בעל עסק לגרירת אופנועים שגנב אופנוע מצפון תל אביב וניסה להימלט על כביש 5 לכיוון ג'לגוליה. בלילה התקבל במשטרת ישראל דיווח על גניבת אופנוע מחניון בתל אביב. שוטרי תחנת תל אביב צפון פתחו מייד בסריקות ובפעולות חקירה והצליחו לאתר על כביש 5 את החשוד נוהג בנגרר עליו הועמס האופנוע. בסמוך לצומת ירקונים חסמו השוטרים את הרכב ועצרו את החשוד לחקירה.

על פי החשד, החשוד, בעל עסק לגרירת אופנועים, הגיע עם אחרים לחניון ברחוב לוי אשכול בצפון תל-אביב, יחד איתם העמיס את הקטנוע לנגרר עימו הגיע, ועזב עם הרכב והנגרר לכיוון כביש 5.

החשוד, תושב בת ים בן 26, נעצר לחקירה בתחנת תל אביב צפון והיום יובא להארכת מעצרו בבית המשפט השלום בתל אביב.
צילומים:דוברות המשטרההתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

לקראת פורים משרד החינוך יצא בהנחייה להימנע להגיע לבתי הספר עם תחפושות העלולות לעורר פחד, בהלה או פגיעה לאחר

תלמיד שיגיע לבית הספר או לגן הילדים בתחפושת שעלולה לאיים ולזרוע פחד או לפגוע ברגשותיהם של אחרים - יתבקש , בתאום עם ההורים, להחליף את התחפושת. מוסדות החינוך יעדכנו על כך מראש את ציבור ההורים והתלמידים בבית הספר או בגן הילדים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
דה שליט רחובות


לקראת חג הפורים הקרב ובא, בצל המלחמה, משרד החינוך מפרסם היום (א') הנחיות לצוותים החינוכיים בנוגע לאופי ציון החג במסגרות החינוך, בהתאם למציאות הביטחונית ולמאפייני התקופה הנוכחית.

המשרד ממליץ למנהלים ולמורים לקיים שיח עם קהילת התלמידים וההורים כיצד נכון לציין את החג, ולעודד את התלמידים והמשפחות ליטול חלק בשמחת החג, באופן ובסגנון שנכונים להן, מתוך כבוד והכרה בדאגה או בעצב שהן חוות. כמו כן, במסגרת ההנחיות, יש להקפיד להימנע מהגעה בתחפושות העלולות לעורר פחד, בהלה, או פגיעה באחר.

לאור זאת, כבר במהלך הימים הקרובים הצוותים החינוכיים ינהלו עם התלמידים שיח על התחפושת שבכוונתם לבחור, במטרה לחשוב יחד איתם כיצד לבחור תחפושת שתיתן להם ביטוי אישי יצירתי ומשמח, מבלי לסכן את המתחפשים ואת סביבתם. כמו כן, התלמידים נדרשים לגלות רגישות ואחריות אישית בבחירת התחפושת, כדי לא לפגוע באחר.

תלמיד שיגיע לבית הספר או לגן הילדים בתחפושת שעלולה לאיים ולזרוע פחד או לפגוע ברגשותיהם של אחרים - יתבקש , בתאום עם ההורים, להחליף את התחפושת. מוסדות החינוך יעדכנו על כך מראש את ציבור ההורים והתלמידים בבית הספר או בגן הילדים.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

נבחרת בית ספר אורט מילטון בבת-ים זכתה במקום הראשון בתחרות האזורית של חידון "סודקות את תקרת הזכוכית" של ארגון 'כל ישראל חברים'

| | תגובות: 0
צילום: ליאור דסקל


נבחרת בית ספר אורט מילטון מעיר בת-ים זכתה במקום הראשון בתחרות האזורית של חידון "סודקות את תקרת הזכוכית" של ארגון 'כל ישראל חברים'. התחרות השנתית העשירית נערכה ביום רביעי האחרון עם השתתפות שישה בתי ספר מבת-ים וכ-800 תלמידות שכבת ט' מ-35 בתי ספר ברחבי הארץ.

הנבחרת מבית הספר אורט מילטון, בה השתתפו מוריה ציבין, שלי צ'רטרבסקי, לין קפה וורד ברונשטיין, זכתה בתחרות האזורית, והמשתתפות אליזבת לייקין וורד ברונשטיין זכו במקום הראשון בתחרות הלובי המשותפת.

האירוע נערך בהנחיית מרים שטילמן לבזובסקי מחברת Venture Capital, ובו הופיעה הזמרת ואלרי חמתי. בין השופטים היו אנשי ונשות חינוך ומתמטיקה, ובכירות מחברות כמו פאפאיה גלובל, מליו, אלביט, LifeSci Partners וקרן פוזן.

משתתפות התכנית הביעו התרגשות מהתהליך ומהזכייה, והביעו תודה לכל העוסקים בתכנית החשובה, תוך המלצה לכולן להשתתף בה.

תכנית "סודקות" פועלת ביותר מארבעים בתי ספר ברחבי הארץ למען העצמה מגדרית ומצוינות חינוכית במקצועות המדעים, הטכנולוגיה והמתמטיקה. בבת-ים, התכנית פועלת בשישה בתי ספר ומשרתת כ-650 תלמידות, בשיתוף פעולה עם עיריית בת-ים.

התכנית מקדמת לימודי מדעים, טכנולוגיה ומתמטיקה ברמה גבוהה, ומציעה חשיפה לעולם האקדמי וההיי-טק, פגישות עם מנטוריות מעוררות השראה, סדנאות מגדר והעצמה, ותמיכה לחיזוק המצוינות הלימודית. התלמידות משתתפות במיזמים ארציים ועירוניים שונים.

הילה לוי, מנהלת התכנית, הביעה גאווה בתלמידות ובהשגיהן, וציינה את התהליך העוצמתי של שינוי ואמונה לקראת עולם טוב יותר.

לפרטים נוספים ניתן לפנות למחלקת דוברות עיריית בת-ים בטלפון: 03-5558559/616 או בפקס: 03-5558589.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הופעות חיות לילדים בקניון בת ים: שרי פופ ונופיקי ביום הבחירות שלישי ה-27 בפברואר - שני מועדים לבחירה

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק קניון בת-ים


קניון בת ים מזמין את המשפחות ליהנות מהופעות חיות לילדים ביום שלישי הקרוב, ה-27 בפברואר. האירוע יתקיים בשני מועדים: הראשון בשעה 12:00 עם הופעתה של שרי פופ, והשני בשעה 17:00 עם הופעת נופיקי. הקניון מזמין אתכם לבלות יחד ביום מהנה ומלא בפעילויות לכל המשפחה.


סרטון:
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מכשיר חדשני לקריאת ספרים המשנה את חייהם של עיוורים ובעלי לקות ראייה הוצב בספרייה העירונית של בת ים

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק צביקה ברוט


מכשיר חדשני שמקריא ספרים ביותר מ-100 שפות ישנה את חייהם של אלפי תושבי בת ים, עיוורים ובעלי לקות ראייה. המכשיר, שנמצא בספרייה העירונית, מאפשר ל"קרוא" כל ספר וטקסט, עם אפשרות לשליטה בקצב ההקראה והורדת קבצי הספרים למכשירים ניידים מיוחדים.

התוכנית הבאה היא להכניס את המכשירים הללו לא רק לספריות אלא גם למערכת החינוך. הפרויקט מתקיים בשיתוף פעולה עם צוות הספרייה העירונית, חברת "אורקם" ומפעל הפיס.

המצאה זו מקרבת את תושבי בת ים לחינוך שוויוני אמיתי, ומאפשרת להתגבר על מגבלות בדרך לחיים מוצלחים, איכותיים ושמחים.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

כייפת פסח לילדי כיתות ד' בשבט צופי הים בת ים, 17-18 באפריל: פעילות ימית, חוויות חדשות והרשמה במחיר מיוחד

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק צופי הים בת ים


שבט צופי הים בת ים מזמין ילדי כיתות ד' להצטרף לכייפת פסח מרגשת. הפעילות תתקיים במהלך חופשת הפסח, במשך יומיים מלאים של הנאה והתמסרות לעולם הימי. הילדים יזכו לחוויות וניסיונות חדשים בסביבה ימית מרתקת.

הכייפת תתקיים בתאריכים 17-18 באפריל, משעה 9:00 עד 14:30, בכתובת יורדי הים 1, בת ים, או בכינוי "צופי ים בת ים" באפליקציית Waze.

עלות ההשתתפות בכייפת היא 100 ש"ח בלבד. להרשמה, ניתן ליצור קשר עם מאיה במספר 058-787-6320 או למלא את הפרטים בטופס המקוון דרך הלינק המצורף.

לינק להרשמה
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מטען חבלה הוצמד הבוקר לרכב בבת ים

מערכת האתר | | תגובות: 6
דוברות המשטרה


התקבל דיווח על מציאת חפץ חשוד המוצמד לרכב ברחוב ניסבאום בבת ים. כוחות המשטרה וחבלני המשטרה הגיעו למקום ומטפלים בזירה. על פי חשד ראשוני, האירוע נראה כאילו יש לו רקע פלילי.

שוטרי תחנת בת ים פתחו בחקירת המקרה.
צילומים:דוברות המשטרההתפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • רכב של לחיאני במקרה?
  הגב 25.02.24 09:43
 • הרכב של ברוט כנראה
  הגב 25.02.24 10:21
 • אמאלה מה יהיה עם אי ביטחון
  הגב 25.02.24 10:33
 • בחירות לראשות העיר בקרוב ...
  הגב 25.02.24 19:18
 • זבל של עיר 😀😃🙂🙃😊
  הגב 25.02.24 19:50
 • פח של עיר ראש עיר פוליטיקאי שמעניין אותו רק לרוץ לכנסת ומצלמה זה מה שקורה אפילו השוטרים בתחנה כבר לא יכולים לראות את המלוקק הזה
  הגב 25.02.24 22:02
 • אורח

בת ים חנכה אנדרטה לזכר יהודי אתיופיה שנפלו בדרכם לישראל, בגבעה הירוקה שבגן אשכול

מערכת האתר | | תגובות: 4
צילום מתוך דף הפייסבוק צביקה ברוט


בת ים חנכה אנדרטה לזכר יהודי אתיופיה שנפלו בדרכם לישראל. האנדרטה, הממוקמת בגבעה הירוקה שבמרכז גן אשכול וצופה לכיוון ירושלים, מהווה מוקד לזיכרון וכבוד לקהילת יהדות יוצאי אתיופיה שחרפו נפשם במסעם לארץ האבות.

הקהילה האתיופית מלמדת את כולנו על ציונות, אהבת ארץ ישראל ואהבת ירושלים ללא פשרות. עיריית בת ים מתכבדת להקים מקום ראוי המשמר את הזיכרון, המסורת וגבורת העולים, ובו יתקיימו טקסים ואירועים.

העירייה מביעה תודה לאנסטסיה סהר, יהודה הרוש, מנכ"לית העירייה יודפת אפק ארזי, מנהל אגף גנים ונוף יוסי דוד וכל המעורבים ביוזמה החשובה וההיסטורית זו.
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • 🙏 בהערכה רבה לקהילה של יוצאי אתיופיה, אוהבי ארץ ישראל, עם ישראל, תורת ישראל, 🙏
  הגב 24.02.24 21:54
 • 👍
  25.02.24 13:09
 • אם הבחירות לא היו מתקיימות עכשיו גם את האנדרטה ברוט השחצן והיחצן היה דוחה
  הגב 25.02.24 13:07
 • אתם מוחקים תגובות שלא מתאימות לברוט כי הליכוד מפחד לשמוע ולקרוא את האמת
  הגב 25.02.24 13:09
 • אורח

רצח בבת ים! אישה כבת 80 נדקרה למוות בן זוגה נעצר כחשוד

מערכת האתר | | תגובות: 3
צילום ציעוד מבצעי מד"א ומשטרת ישראל


בשעה 23:26 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על פצועה מאירוע אלימות ברחוב הציפורנים בבת ים. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי וביצעו פעולות החייאה, אך בסופן נקבע מותה של אישה כבת 80 עם פציעות חודרות.


פארמדיקית מד"א הילה פילוסוף וחובש רפואת חירום במד"א דניאל גיאת תיארו את המצב בזירה: "הפצועה שכבה כשהיא מחוסרת הכרה, ללא דופק וללא נשימה. התחלנו בביצוע פעולות החייאה מתקדמות וממושכות שכללו עצירת דימומים, עיסויים, הנשמות ומתן תרופות, אך הפציעה הייתה קריטית ונאלצנו לקבוע את מותה."

מדוברות המשטרה נמסר כי שוטרי מחוז תל אביב פתחו בחקירת אירוע רצח שאירע הערב בבת ים. הדיווח על אירוע הדקירה של אישה בת 72 התקבל לפני זמן קצר. הקורבן פונתה במצב אנוש ולאחר מכן נקבע מותה.

שוטרי תחנת בת ים וחוקרי הזירה של מחוז תל אביב הגיעו לזירה, החלו בפעולות חקירה ובאיסוף ממצאים. בדירה נעצר חשוד בן 83, בן זוגה של הקורבן, והועבר לחקירה בתחנת בת ים.

]]>
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • הכל בגלל החולשה של המשטרה והשופטים
  הגב 22.02.24 08:02
 • והממשלה החלשה והרפה הזאת שלא מתקצבת את הגורמים שצריכים לטפל בגברים אלימים, יש הרבה כסף לישיבות ולאברכים ולא נשאר לצרכים אחרים שחשובים יותר
  הגב 22.02.24 22:21
 • הממשלה ובראשה ראש ממשלה חלש ונסחט, שנותנת יד לגברים אלימים במתן נשק, הורדת תקציבים חשובים כדי לתת בטחון לנשים במעגל האלימות, הליכוד תומך רק בעשירים לא מעניין אותו העם שבחר ב,ו זורק אותו לאנחות
  הגב 24.02.24 21:22
 • אורח

פורום בת-ים

הפורום נועד לאפשר לתושבי בת ים להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח

אורח
09.02.24 20:19
למה האזור הצפוני של בת ים מוזנח מבחינת גינון בפער ענק לעומת הדרומי ?! אז מה אם הבנינים ישנים... לא מגיע לנו ?! גם אנחנו משלמים מיסים.
אורח
01.02.24 19:00
יש פשע גזענות בבת ים
אורח
24.01.24 14:42
בבקשה התערבות ראש העיר בעניין עזרה לנושא עזרה לאזרחים עם נכות ואזרחים וותיקים טלפונית למענה אנושי ועזרה לטפסים בהנחה כי לא ניתן להוריד ממחשב
אורח
24.01.24 14:39
שלום כמה פעמים השארתי הודעות למחלקת ארנונה כדי לקבל במייל עזרה הטופס הנחה בארנונה להוריד טופס ואין מענה ושיתוף פעולה מטעם העירייה ממש לא מובן עניין זה
אורח
22.12.23 08:53
הי שלום אני מהקשת ברכה חמה לנשים דתיות אם אפשר משו כמו חמי געש כי זה הספורט שלנוי שקשה לנו גם בקיץ ושיהיה מחיר סביר בבקשה בשמי ובשם כל נשות בת ים שקשה להם ללכת למעורב בבקשה זה דחוף ותודה רבה ובהצלחה בבכירות
אורח
01.01.24 22:21
גברת לא למדת בבית ספר? כמה טעויות כתיב.
אורח
14.01.24 11:32
אם יש לך משהו רע לומר אל
אורח
14.02.24 08:55
👍
אורח
22.12.23 08:49
הי אני רוצה לבקש אם אפשר שיהיה לנו לנשים דתיות באופן כבוע ברכה חמה כמו למשל חמי געש וגם ברכה בקיץ ומחיר סביר בבקשה נראה לי שזה הספורט גם לנשים דתיות תודה רבה
אורח
06.12.23 18:29
בת ים גזענים נגד יהדות
אורח
22.12.23 13:53
ואתה גזען נגד שכל.
אורח
14.11.23 22:56
כל הכבוד על העמדת הכיסאות בחוף עם תמונות של החטופים נקווה שיחזרו הביתה לשלום במהרה בריאים ושלמים אמן כן יהי רצון


אדם נפל לבור בעומק שישה מטרים באתר בניה בבת ים... מצורף סרטון החילוץ

מערכת האתר | | תגובות: 0


בשעה 16:47 התקבלו מספר קריאות במוקד 102 של מחוז דן על אדם שנפל לבור באתר בניה ברחוב מנחם בגין בבת ים.

שני צוותי כיבוי בפיקוד מפקד משמרת רב רשף איתן גולדנברג, סגן מפקד המשמרת רשף נאור נסימוב ובשיתוף פעולה עם יחידה לחילוצים מיוחדים (יל"מ) של תחנת תל אביב, פעלו בחילוץ אדם שנפל לבור בעומק שישה מטרים באתר בניה.

לוחמי האש עבדו בשיתוף פעולה על מנת לחלץ את האדם כאשר הוא רתום באלונקה במתקן ייעודי של אתר בניה ומטופל על ידם כאשר מצבו מוגדר קל/בינוני ויציב. צוותי החילוץ נעזרו בעגורן מקומי.

הלכוד פונה לבית החולים על ידי מד"א.

דוברות והסברה תחנה אזורית חולון: סמל איריס זריני.

]]>
סרטון:


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בחירות 2024! כל הפרטים על הליך הבחירות לרשויות המקומיות איך מצביעים, היכן הקלפי שלי, הנפקת ת.ז ביום הבחירות ועוד

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 11


ביום שלישי 27.2 ייצאו לדרך הבחירות לרשויות המקומיות (הצבעות החיילים החלו כבר ב20.2.24). על פי נתוני משרד הפנים כיום יש בישראל כ7.2 מיליון בעלי זכות בחירה ב241 רשויות מקומיות. במערכת הבחירות מועסקים כ50 אלף בעלי תפקיד ועלותה מוערכת בכמיליארד שקלים.

בבחירות לרשויות המקומיות מתמודדים 24,910 מועמדים בכ4,500 רשימות. 801 מתמודדים על תפקיד ראש הרשות. 83 נשים מתמודדות על תפקיד ראשת הרשות לעומת 718 גברים.

במידה והבחירות לא יוכרעו בסיבוב הראשון יתקיימו בחירות סיבוב שני ביום ראשון 10.3.24. לאור מצב הלחימה והצבעות בצה"ל, בתי חולים וקלפיות מיוחדות עתידות להיות יותר מ400 אלף מעטפות כפולות פי 4 ממה שהיה בבחירות הקודמות. בעקבות כך ייתכן כי התוצאות הסופיות יתפרסמו רק לקראת סוף השבוע.


שעות פעילות הקלפיות

יום הבחירות יהיה מקום הקלפי פתוח להצבעה, ללא הפסקה, החל מהשעה שבע בבוקר (07:00) ועד השעה עשר בלילה (22:00).
אם הגיעה השעה לסגירת מקום הקלפי להצבעה ועדיין ישנם ממתינים בתור הסמוך לכניסה אנשים שהגיעו טרם השעה 22:00, הללו יוכנסו ויורשו להצביע.
בישובים קטנים בהם יש עד 350 בוחרים, הקלפיות יהיו פתוחות החל מהשעה שבע בבוקר (07:00) ועד השעה שמונה בערב (20:00).


בימים אלו נשלחו הודעות הבוחר אל התושבים עם מיקום הקלפי אליו הם שייכים. כמו כן ניתן לבדוק את המיקום באתר משרד הפנים

לאיתור הקלפי בה אתם רשומים

https://www.gov.il/apps/moin/bocharim/


הצבעות של אנשים עם מוגבלות

אדם, שמפאת מצבו הגופני מוגבל בניידות והקלפי שבה הוא רשום אינה מוגדרת כנגישה, רשאי להצביע בכל קלפי שנקבעה כקלפי נגישה מיוחדת ברשות, במעטפה חיצונית. הקלפיות הנגישות יקבעו באתרים אשר נבדקו ונמצאו נגישים לבוחר המוגבל פיזית בניידותו, הן בכלי רכב והן ברגל, לרבות שלטי הכוונה למקום הקלפי.

מיקומי הקלפיות הנגישות המיוחדות ברשויות יפורסמו באתר הרשות המקומית ובפורטל הבחירות של משרד הפנים.

לאיתור קלפי נגישה לבעלי המוגבלות https://www.gov.il/he/Departments/DynamicCollectors/accessible-polling?skip=0הצבעות בבתי חולים/בתי סוהר

קלפי למאושפזים בבית חולים/בתי סוהר תהיה פתוחה להצבעה משעה 08:00 ועד השעה 20:00.

קלפי המוצבת בבית חולים שמספר המיטות בו נמוך מ- 200 תהיה פתוחה להצבעה משעה 08:00 ועד השעה 16:00.


לפרטים על הצבעה בבתי חולים https://bchirot-muni.moin.gov.il/content/72

לפרטים על הצבעה בבתי סוהר https://bchirot-muni.moin.gov.il/content/73


הצבעה בבתי אבות

דיירים בבתי דיור מוגן או בבתי אבות , זכאים להצביע בבחירות לרשויות המקומיות, בקלפי מיוחדת המוצבת במוסד שבו הם נמצאים, בתחום הרשות בה הם רשומים בפנקס הבוחרים. ההצבעה תתבצע באמצעות מעטפות חיצוניות.אמצעי זיהוי בקלפי

תעודת זהות רגילה/ביומטרית (אין חובה שתעודת הזהות תהיה בתוקף, אך התמונה צריכה להיות עדכנית).

דרכון ישראלי תקף או תעודת מעבר תקפה.

רישיון נהיגה ישראלי תקף.

תעודה צבאית אישית תקפה של חייל או קצין בשירות סדיר או בקבע, לא כולל תעודת מילואים.

תעודת מעבר תקפה הנושאת תמונה של בעל התעודה


הנפקת תעודות זהות ביום הבחירות

רשות האוכלוסין וההגירה נערכת ליום הבחירות לרשויות המקומיות, שייערך בתאריך 27.2.24, וכדי לאפשר לציבור להנפיק תעודות זהות לצורך הצבעה בבחירות, הודיע מנכ״ל רשות האוכלוסין וההגירה כי ביום הבחירות תיפתחנה 9 לשכות ברחבי הארץ.

הלשכות שתהיינה פתוחות:

ירושלים, נתיבות (נגב מערבי), אשדוד, בני ברק, כפר סבא, פתח תקוה, ראשון לציון, עפולה, קריות.

במה עליכם להצטייד?

דרכון (אם יש) ו-2 תמונות פספורט. במקרה של אובדן, יש להצטייד גם בכרטיס אשראי לתשלום.

השירות שיינתן בלשכות שתהיינה פתוחות יהיה לצורך הנפקת תעודות זהות בלבד.


שעות הפתיחה:

8:00-19:00

האם יש צורך לזמן תור מראש?

לא. ניתן להגיע ללא זימון תור מראש.

לפרטים על מיקום הלשכות ניתן להכנס לאתר הרשות: piba.gov.il


הליך ההצבעה

כל תושב מצביע בקלפי בשני פתקים:

פתק צהוב - לבחירת ראש הרשות אותו יש להכניס למעטפה הצהובה

פתק לבן - לבחירת הרשימה אותו יש להכניס למעטפה הצהובה


לפרטים על המועמדים והרשימות המתמודדות בבחירות

https://bchirot-muni.moin.gov.il/myauthority


כל הפרטים על הליך הבחירות בפורטל הבחירות של משרד הפנים

https://bchirot-muni.moin.gov.il/פניות הציבור ואיתור קלפי- מענה אנושי

טלפון: 1-800-101975 או 073-2458358
שעות פעילות: ימים א'-ה' בין השעות 8:00-20:00.
יום ו' בין השעות 08:00-13:00.

ביום הבחירות 27.2.24 המוקד יפעל בין השעות 06:00-22:00.

השירות יינתן בשפות עברית, ערבית, אנגלית, רוסית ואמהרית.

איתור קלפי

שירות עצמי - מוקד טלפוני

טלפון: 1-800-101975 או 073-2458358
שעות פעילות: 24/7

שירות עצמי – מסרונים (SMS)

טלפון: 053-3801464
שעות פעילות: 24/7

שירות עצמי - וואטסאפ

טלפון: 053-3801464
שעות פעילות: 24/7

התפרסמו 11 תגובות לכתבה.
 • גנץ לא הצביע אתמול בעד העפת כסיף הרחובותי מהכנסת. כסיף פועל נגד ישראל. גנץ עוזר לו על ידי השארתו בכנסת ואנחנו משלמים לו עשרות אלפי שקלים בחודש. גנץ תומך ביניב. לא בוחרים ביניב. מ.ש.ל.
  הגב 21.02.24 17:41
 • האם יום הבחירות יום שבתון?
  הגב 21.02.24 17:46
 • כולנו עם מתן דיל. התקווה האחרונה של העיר שלנו.
  הגב 21.02.24 17:53
 • לא לתמוך בנציגי יש עתיד ובנציגי כחול לבן שנתנו רוח גבית לעופר כסיף וחבר מרעיו בכדי שבעתיד יקימו איתו קואליציה בושה
  הגב 21.02.24 18:26
 • נשמה לא קשור לבחירות מקומיות בשום צורה
  23.02.24 09:32
 • מה זאת אומרת בחירת הרשימה במעטפה הלבנה(מה אני צריכה לבחור)
  הגב 21.02.24 20:16
 • מתן דיל
  21.02.24 23:29
 • מי מבטיח ניקיון בעיר המזבלה שלנו?
  הגב 21.02.24 21:37
 • זוהר בלום שם על זה דגש אם אני לא טועה גם מרקוביץ' מתייחס לזה
  23.02.24 09:30
 • ראש עיר אשכנזי
  הגב 22.02.24 12:10
 • כתוב להכניס את שני הפתקים למעטפה הצהובה...
  הגב 24.02.24 18:07
 • אורח

שר העבודה הודיע כי ההסכם המגן על משרתי המילואים מפני פיטורים הורחב גם לבני ובנות הזוג של משרתי כוחות הביטחון

השר בן צור: ״מאחורי משרתי כוחות הביטחון הנמצאים בחזית המלחמה, עומדות נשות המשרתים, המילואימניקים והקבע, גיבורות העורף שמקריבות את שגרת יומן למען ביטחון ישראל. הרחבת ההסכם הקיבוצי למען הטבות לבני ובנות זוג של משרתים, היא מתוך חובה מוסרית שאנו מחוייבים להן״

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
דובר צה"ל


שר העבודה יואב בן צור חתם אמש (ב) על כוונתו להרחיב את הסכם הקיבוצי שנחתם למען משרתי המילואים שיחול על כל המשק ועל בני ובנות זוג של משרתים בכוחות הביטחון.

הרחבת ההסכם הקיבוצי ע״י שר העבודה תעניק הטבות מהותיות הן למשרתים והן לבני/בנות זוגם והצו יורחב בפועל עד 50 יום לאחר הצהרה זו על כלל המשק.

הרחבת ההסכם נעשה לאחר עבודת מטה ע״י הממונה הראשית על יחסי עבודה במשרד העבודה, עו״ד רבקה ורבנר ובהמשך להסכם שהושג עם ארגוני המעסיקים על שיפוי למעסיקים והמענים הסוציאליים למשרתי המילואים ובנות זוגם.

ההטבות אשר ינתנו: הארכת תקופת ההגנה מפיטורים מ-30 ימים ל-60 ימים למשרתים החוזרים לעבודה וכן עד 8 ימי היעדרות בתשלום להורים לילד עד גיל 14. בנוסף ככל שלא התאפשר לעובד/ת לנצל צבירת חופשה בשנת 2024 בשל מלחמת חרבות ברזל, יתאפשר לנצלם ב2024 (גרירת החופשה, שאינה מותרת כיום).


השר בן צור:

״מאחורי משרתי כוחות הביטחון הנמצאים בחזית המלחמה, עומדות נשות המשרתים, המילואימניקים והקבע, גיבורות העורף שמקריבות את שגרת יומן למען ביטחון ישראל. הרחבת ההסכם הקיבוצי למען הטבות לבני ובנות זוג של משרתים, היא מתוך חובה מוסרית שאנו מחוייבים להן״

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הבחירות לעיריות! היום שלישי 20/2/24 מתחילה ההצבעה בצה"ל למתמודדים בבחירות לעיריות. החייל/ת ירשום על פתק לבן את אותיות הרשימה שאותה הוא בוחר לרשות שבה הוא רשום ועל פתק צהוב את שמו הפרטי ושם משפחתו של ראש הרשות. ההסבר והמדריך המלא להצבעה בצה"ל בכתבה

מערכת האתר | | תגובות: 5


הבחירות לרשויות המקומיות ולמועצות האזוריות יתקיימו ביום שלישי, 27 בפברואר 2024, י"ח באדר התשפ"ד.

אולם בגלל המלחמה בעזה והכוננות בצפון, ההצבעה תחל כבר היום שלישי 20/2/24 והיא תמשך 7 ימים.


- יום הבחירות לרשויות המקומיות והמועצות האזוריות הוא יום שבתון במשק, בצה"ל הפעילות ביום זה ממשיכה כשיגרה, בצל מלחמת חרבות ברזל.

- ביום הבחירות יופעלו בצה"ל קלפיות מיוחדות (להלן קלפיות צבאיות), על מנת לאפשר לכלל המשרתים, בשירות סדיר ובשירות מילואים פעיל לממש את זכות ההצבעה.

- חלק מהקלפיות הצבאיות הן קלפיות ניידות העוברות במספר יחידות, בהן מתוכננת הצבעה, לפי לוח זמנים קבוע מראש. בשל המציאות המבצעית, בחלק מיחידות צה"ל תחל ההצבעה שבוע ימים לפני יום הבחירות, כתלות בצרכים המבצעיים.


הליך ההצבעה

 • ניתן להגיע לכל אחת מהקלפיות המוצבות במחנות צה"ל.
 • יש להגיע עם אחת מהתעודות המזהות:
  • תעודת זהות.
  • רישיון נהיגה תקף נושא תמונה.
  • דרכון ישראלי תקף.
  • תעודה צבאית אישית הנושאת את תמונת החייל.
 • ועדת הקלפי הצבאית, האחראית על ניהול הליך הצבעה תקין, מונה שני חברים - חיילים בשירות חובה שדרגתם איננה עולה על דרגת סמל ראשון.
 • החייל יזוהה על ידי צוות הקלפי ויקבל שתי מעטפות – אחת בצבע צהוב עבור ראש הרשות המקומית והשנייה בצבע לבן - עבור רשימות המתמודדות בבחירות למועצת הרשות.
 • מאחורי הפרגוד, החייל יעבור על "פנקס חיילים" הכולל את כל רשימות המתמודדים לחברות במועצות ולראשי הרשויות השונות. כמו כן, רשימות המועמדים מוצגות בפורטל הבחירות של משרד הפנים.
 • החייל ירשום על פתק לבן את אותיות הרשימה שאותה הוא בוחר לרשות שבה הוא רשום ועל פתק צהוב את שמו הפרטי ושם משפחתו של ראש הרשות שהוא בוחר.
 • לאחר הרישום, יניח החייל את הפתק הצהוב במעטפה הצהובה והפתק הלבן במעטפה הלבנה.
 • מחוץ לתא ההצבעה, יוכנסו שתי המעטפות (הצהובה והלבנה) למעטפה חיצונית שעליה יירשמו פרטי החייל ומספר הקלפי שבה הצביע. את המעטפה החיצונית ישלשל החייל לקלפי הצבאית.
 • הקלפיות הצבאיות הנעולות יועברו למטה הבחירות של המפקח הארצי על הבחירות, שם יבדקו אם שמות החיילים שעל גבי המעטפות החיצוניות רשומים כבעלי זכות בחירה באותה רשות ואם לא הצביעו בקלפיות האזרחיות.
 • לאחר שהמעטפות החיצוניות יגיעו לרשות המתאימה, יופרדו מעטפות ההצבעה מתוך המעטפות החיצוניות וייספרו יחד עם המעטפות הכפולות של המצביעים המוגבלים בניידותם.

חל איסור מוחלט להצביע יותר מפעם אחת, גם במיקומי קלפיות שונים - כל העובר על הנחייה זו צפוי לעמוד לדין.
התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • רק מתן דיל !!!
  הגב 20.02.24 13:03
 • רק יניב
  הגב 20.02.24 15:03
 • האם הכוונה למפלגה לתמיכה בעופר כסיף? מה אומר על כך מרקוביץ
  20.02.24 16:50
 • ביבנה לא צריך לבחור במועמדים שיש להם משפחה מורחבת בעיר. הם עלולים לפעול לפי אינטרסים אישיים.
  הגב 21.02.24 19:56
 • לא רק ביבנה, קורה בכל מקום היכן שיש חמולות חבר מביא חבר, והתועלת ......
  22.02.24 10:38
 • אורח

שלושה קטינים תושבי בת ים נהגו לשדוד נהגי מוניות באלימות ... מצורף סרטון

מערכת האתר | | תגובות: 2


המשטרה עצרה שלושה חשודים קטינים תושבי בת ים, בגין שוד נהגי מוניות בבת ים ויפו והתפרצויות לעסקים, והוגש כתב אישום נגדם. בתאריך 21.1.24, שלושת הקטינים עלו למונית ובמהלך הנסיעה שדדו באלימות נהג מונית, דבר שהביא לאישפוזו למשך חמישה ימים בבית חולים.

האירוע דומה לשוד נוסף שהתרחש ימים ספורים קודם לכן בבת ים. בעקבות שני האירועים, תחת הנחיית תנ"צ חיים בובליל, מפקד מרחב איילון, הוקם צוות חקירה מיוחד של תחנת בת ים ויפו, שחקר את האירועים במסגרת חקירה סמויה.

במקביל, אירעו שלושה מעשי התפרצות וגניבה לבתי עסק בתל אביב, שגם הם נחשבים קשורים לאותה כנופיה. צוות החקירה הצליח להרכיב את כל חלקי המידע ולגלות את זהות המבצעים, ולאחר מכן עבר לשלב הגלוי של החקירה.

על פי כתב האישום, החשודים חנקו והכו את פני הנהג באגרופים ובחפץ חד, תוך קריאות איומים, ושדדו ממנו כסף מזומן וכרטיס אשראי לפני שנמלטו. החשודים, בני 17, 17 ו-15, נעצרו והובאו לחקירה בתחנה.

לאחר סיום החקירה, הפרקליטות של מחוז תל אביב הגישה כתב אישום נגד החשודים ובקשה למעצרם עד תום הליכים. משטרת ישראל מבטיחה לפעול בנחישות כנגד אירועי בריונות הפוגעים בתחושת הביטחון של התושבים ולהביא את העבריינים לדין.


סרטון:צילומים:דוברות המשטרההתפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • פרחי בת-ים מי גידל את המפלצות הללו?
  הגב 20.02.24 11:20
 • לחשוף
  הגב 20.02.24 12:10
 • אורח

צעיר תושב בת ים דקר צעיר מחולון על רקע ויכוח בכביש

מערכת האתר | | תגובות: 3


תושב בת ים נעצר בגין אירוע בריונות ותקיפה עם סכין על רקע שימוש בדרך. האירוע התרחש בתאריך 23.1.24, ברחוב אהרונוביץ בחולון, שם התפתח ויכוח בין החשוד לרוכב קטנוע, והסתיים בדקירת הקורבן בידו.

לפי כתב האישום, החשוד רכב על קורקינט חשמלי ועצר ליד הקורבן, ואז קרא לו בגידופים. הקורבן נסע אחרי החשוד ושאל אותו למה הוא מדבר כך, ובתגובה החשוד שלף סכין ודקר אותו ביד. הקורבן, תושב חולון בן 20, פונה לטיפול רפואי.

שוטרי תחנת חולון הגיעו למקום מיד עם קבלת הדיווח והחלו בסריקות נרחבות, במהלכן זוהתה זהות החשוד. בלשי תחנת חולון עצרו את החשוד, תושב בת ים בן 20, שהסתתר בבית אימו בבת ים, והוא הועבר לחקירה בתחנה.

לאחר סיום החקירה, הפרקליטות של מחוז תל אביב הגישה כתב אישום נגד החשוד. משטרת ישראל מבהירה כי היא פועלת בנחישות כלפי אירועי בריונות הפוגעים בתחושת הביטחון של התושבים, ותמשיך לפעול ביד קשה נגד אלימות ובריונות במטרה להביא את העבריינים לדין.

התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • מצב בתים על הפנים כל יום עבריינות מתרחב
  הגב 18.02.24 18:31
 • תמונה קשה למה מפרסמים ?
  הגב 18.02.24 18:34
 • אני כבר רואה איך האזרח ה״נורמטיבי״ הזה הולך לרשום את הכלי שלו ולשים מספר סידורי….. עיר של בבונים!!!
  הגב 18.02.24 20:42
 • אורח

הולך רגל בן 70 נדרס בבת ים, מצבו בינוני

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום איחוד הצלה


הולך רגל בן 70 נפגע מרכב ברחוב דניאל פינת פרלשטיין בבת ים ונמצא במצב בינוני. צוותי הרפואה של איחוד הצלה העניקו לו סיוע ראשוני בזירה. הפצוע סובל מחבלות ופציעות בבטנו ובפלג גופו העליון ופונה לבית החולים לקבלת טיפול נוסף.

מאור דניאל, ניר דורפמן ושמואל משולם, חובשי איחוד הצלה, מסרו כי העניקו סיוע רפואי ראשוני להולך הרגל שנפצע.


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

היום ומחר (ראשון שני 18-19.2) יירדו גשמים מקומיים בהמשך השבוע מעונן חלקית עם עלייה בטמפרטורות

התחזית המלאה בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


ראשון 18.2

גשם צפוי לרדת מידי פעם מצפון הארץ ועד לצפון הנגב, וייתכנו סופות רעמים יחידות. הטמפרטורות תהיינה נמוכות מהרגיל לעונה. הלילה: הגשמים צפויים להתחזק, וקיים גם חשש מהצפות לאורך מישור החוף.


שני 19.2

לרוב מעונן. גשמים יוסיפו לרדת מידי פעם מצפון הארץ ועד צפון הנגב ועדיין ייתכנו סופות רעמים יחידות. הטמפרטורות תהיינה נמוכות מהרגיל לעונה. משעות אחה"צ הגשמים ייחלשו ויתמעטו בהדרגה.שלישי 20.2

מעונן חלקית. בצפון הארץ ובמרכזה עדיין ייתכן טפטוף עד גשם מקומי קל. תחול עלייה קלה בטמפרטורות.


רביעי 21.2

מעונן חלקית. תחול עלייה קלה נוספת בטמפרטורות והן תהיינה רגילות לעונה.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

צביקה ברוט פגש את מייק פומפאו, מזכיר המדינה האמריקני לשעבר, והודה לו על תמיכתו בתושבי בת-ים במהלך מצב החירום

מערכת האתר | | תגובות: 3
צילום מתוך דף הפייסבוק צביקה ברוט


במהלך ביקור התמיכה שלו בישראל, צביקה ברוט, פגש את מייק פומפאו, שכיהן בעבר כמזכיר המדינה האמריקני וראש ה-CIA. במפגש, הודה ברוט לפומפאו על המילים המחזקות שאמר לגבי ההתמודדות של תושבי בת-ים עם מצב החירום שנכפה על המדינה מאז השבעה באוקטובר. ברוט הביע הערכה על התמיכה והצהיר כי ימשיך לעשות הכל כדי להיות מוכנים לכל תרחיש ברמה הגבוהה ביותר.

ברוט כינה את פומפאו "חבר אמיתי" והודה לו על תמיכתו.
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • צביקה לראשות העיר לקדנציה נוספת!!!
  הגב 18.02.24 08:53
 • כמה לקקן ראש העיריה , העיקר שיש תמונה, קודם לדאוג לתושבי העיר שבלי מצב חירום אין בטחון אין ניקיון אין חניה ואין התיחסות לתושבים הבוגרים והקשישים, לך לראשון לציון תלמד ותראה איך מטפלים בתושבים בכל שכבות האוכלוסיה
  הגב 18.02.24 10:45
 • השכבה החלשה שקופים אין שום התיחסות בכל הקדנציה פניתי להפגש עם כבוד ראש עיר צביקה אין מענה
  הגב 20.02.24 02:34
 • אורח

תושבת בת ים, איריס, חגגה 100 שנה להולדתה עם ראש העיר צביקה ברוט

מערכת האתר | | תגובות: 12
צילום מתוך דף הפייסבוק צביקה ברוט


בת ים חוגגת: איריס היקרה, תושבת העיר, חגגה 100 שנה להולדתה. איריס, שזכתה לראות את תקומת מדינת ישראל לאחר השואה, היא אחת מבוני העיר. ברכות חמות נשלחו לה בכבוד המאורע, עם האיחול שתמשיך לראות את העם הישראלי קם מחדש, בונה ומתחזק בדורות הבאים. שבת שלום מועברת לכל תושבי בת ים ובמיוחד לאיריס המאורעת.
התפרסמו 12 תגובות לכתבה.
 • איפה שיש מצלמה ברוט נמצא, ראש העיריה הכי גרוע שהיה לבת-ים, הכי פוליטי שבעולם ומנסה להגיד שהוא לא מתעסק בפוליטיקה, אצל ברוט הכול פוליטיקה ושום יחס לתושב שלא מצולם, בוז
  הגב 17.02.24 20:02
 • מה זה "המאורעת":)
  הגב 17.02.24 20:27
 • מזל טוב לאיריס,בריאות טובה ושתהייה תמיד מוקפת באוהביה......
  הגב 17.02.24 20:58
 • מזל טוב לאיריס, ולתושבי הבת ים, ונצליח להתחזק כולנו בתקופה מאתגרת הזו, באהבת חינם. 🙏🙏🙏 מזל טוב,!
  הגב 17.02.24 21:41
 • מזל טוב לאיריס לחיי שנים רבות נעימות וטובות🙏🌹
  הגב 18.02.24 07:24
 • המון המון מזל טוב וכל הכבוד לצביקה ברוט ראש העיר הכי טוב בארץ
  הגב 19.02.24 07:13
 • אכן ברכות ואיחולים לאיריס אבל ראש העיר שתגובתו לבעייה שנכתבה לו היא אימוגי לא יכול להיחשב כראש העיר הטוב ביותר. מעניין מי כתב/ה תגובה זו , יתכן מי מאנשיו
  19.02.24 07:56
 • צביקה ברוט ראש עיר מהטובים שהיו, ונקווה שיחגוג לה כל שנה כראש עיר עד 120.
  הגב 19.02.24 11:35
 • ראש העיר הכי טוב שהיה בבת-ים.
  הגב 19.02.24 18:33
 • ראש עיר מעולה!!!
  הגב 19.02.24 20:47
 • צביקה ברוט נחשב לאחד מראשי הערים הטובים הארץ
  הגב 22.02.24 00:36
 • ראש עיר מעולהה -תמיד ראשון להתייצב בכל מקרה הקורה בבת ים- המון שינויים לטובה אני בוחרת בו ורק בו‼️‼️
  הגב 22.02.24 08:50
 • אורח

מתכון להכנת השניצל המושלם ושלוש צורות הגשה שונות לרגל חגיגות "יום השניצל של מאסטר שף" המתקיים ב-23 בפברואר

מערכת האתר | | תגובות: 14
צילום: צילום יחצ


במסגרת חגיגות "יום השניצל של מאסטר שף" המתקיים ב-23 בפברואר, המותג הקולינרי מציע מתכון להכנת השניצל המושלם עם שלוש צורות הגשה שונות.

חומרים ל-4-6 מנות:

 • 500 גרם חזה עוף פרוס דק
 • שמן לטיגון עמוק

לבלילה:

 • 2 ביצים
 • 1 כף חרדל דיז׳ון גרגירים ו/או 1 כפית חרדל דיז׳ון חלק מאסטר שף
 • 1 כף מיונז שום מאסטר שף
 • 1 כף רוטב צ'ילי מתוק מאסטר שף

לציפוי:

 • 1 כוס קמח
 • 1 כוס קורנפלור
 • בלילת ביצים
 • 2 כוסות פירורי לחם מוזהבים מאסטר שף

אופן ההכנה:

 1. מכינים שתי קערות: באחת מערבבים את חומרי הבלילה, בשנייה מפזרים פירורי לחם.
 2. משרים את חזה העוף הפרוס בבלילה 10 דקות.
 3. מצפים את הנתחים בפירורי לחם ומעבירים למקרר לחצי שעה.
 4. מחממים שמן לטיגון חצי עמוק במחבת רחבה.
 5. מטגנים את הנתחים הפרוסים עד הזהבה יפה ועמוקה משני הצדדים.

שלוש צורות הגשה:

 1. בטורטיה (ראפ) – מורחים טורטיה במיונז שום לחיץ מאסטר שף, מוסיפים אבוקדו, עגבניות וכוסברה. מוסיפים רצועות שניצל ומגלגלים.
 2. בבגט, בסגנון מוקפץ תאילנדי – מערבבים בקערה רצועות של כרוב, גזר ופלפל עם רוטב טריאקי מאסטר שף. מורחים את הבגט במיונז לחיץ ספייסי מאסטר שף וממלאים בירקות וברצועות שניצל. ניתן להוסיף גם רוטב סרירצ'ה מאסטר שף בסיום.
 3. בלחמניה – בסגנון יום שישי, עם מטבוחה וירקות – מבשלים עגבניות מאסטר שף עם פלפלים, פפריקה ושום, על אש קטנה במשך שעה וחצי. מורחים בלחמניה, מוסיפים שניצל ואם רוצים גם פרוסות חציל מטוגנות.צילום יחצ
קרדיט תמונה: צילום יחצ
צילום יחצ
קרדיט תמונה: צילום יחצ
צילום יחצ
קרדיט תמונה: צילום יחצהתפרסמו 14 תגובות לכתבה.
 • המתכון כתוב בצורה מאוד לא ברורה. דרוש שיפור
  הגב 16.02.24 12:33
 • חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח.
  16.02.24 15:32
 • ממש לא ברור השלבים, חבל..
  הגב 16.02.24 13:32
 • בלאגן בהסברים כולם כותבים שלא הבינו חבל
  17.02.24 12:07
 • מה מתכוונים בבלילה זה עם הביצים או עם הקורנפלור והקמח לא הבנתי
  הגב 16.02.24 14:30
 • חחחחחחחל.
  16.02.24 15:31
 • בקיצור סתם חארטה. מפרסמים מתכון בשביל להגיד - אנחנו שולחים פה מתכונים מעולים… תראו באינטרנט מתכונים דומים ותעשו.
  הגב 16.02.24 15:22
 • חחחחחחחח.
  16.02.24 15:31
 • חחחחחחח פספוסים
  הגב 16.02.24 15:42
 • אני מכינה מה שכולם אוהבים.. פשוט וטעים..בלי תוספות מיותרות..
  הגב 16.02.24 16:17
 • צריך 3 צלחות 1. קמח+ קורנפלור 2. בלילת ביצים 3. פירורי לחם מצפים לפי הסדר
  הגב 16.02.24 16:23
 • אני עושה את זה הפוך,, וממש מצליח לי :))
  הגב 16.02.24 19:10
 • בקיצור פירסומת למוצרים של מסטר שף !
  הגב 17.02.24 19:25
 • לכאורה , סתם פרסומת ליצרן , שכנראה מימן את בישול השניצל . תעשו איך שבא לכם ויודעים שטעים לכם . יכולים לקחת רעיונות מהמרכיבים . ויאללה בתיאבון .
  הגב 18.02.24 06:13
 • אורח

דריה גולובטי בת 18 שחיינית הפועל בת ים עלתה לחצי הגמר באליפות העולם בשחייה המתקיימת בקטאר, אנסטסיה גורבנקו סיימה במקום ה-24

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום: סימונה קסטרווילארי, איגוד השחייה


דריה גולובטי, בת ה-18, שחיינית הפועל בת יםהעפילה לראשונה בקריירה שלה לחצי הגמר באליפות העולם המתקיימת בקטאר. במשחה ל-200 מטר חופשי שנערכה הבוקר (שלישי), גולובטי קבעה זמן של 1:59.11 דקות, שהבטיח לה את המקום ה-14 הכללי.

אנסטסיה גורבנקו, שהשתתפה גם היא באותה משחה, סיימה במקום ה-24 הכללי עם זמן של 2:00.25 דקות.

צילומים:צילום: סימונה קסטרווילארי, איגוד השחייההתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מנהל תיכון דרכא המר בבת ים, יהושע שטריק, חזר משירות מילואים של 4 חודשים ומתקבל בחגיגיות על ידי תלמידים ומורים

מערכת האתר | | תגובות: 1
צילום מתוך דף הפייסבוק תיכון דרכא המר בת ים


מנהל תיכון דרכא המר בבת ים, יהושע שטריק, שב לתפקידו לאחר תקופת שירות מילואים של ארבעה חודשים. בחזרתו לבית הספר, קיבלו אותו התלמידים והמורים בקבלת פנים מיוחדת וחגיגית, תוך התרגשות רבה. הקהילה החינוכית מביעה הערכה עמוקה ומודה לכל העוסקים במלאכה.


סרטון:

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

במהלך השנה עתידה לצאת לדרך רפורמת החשמל במסגרתה יוכלו תושבי ישראל לבחור את ספק החשמל שלהם גם אם אין להם עדיין מונה חכם

על פי הודעת שר האנרגיה ורשות חשמל הדבר יאפשר לצרכנים לבחור את ספק החשמל שלהם (למרות שאין להם מונה חכם), ליהנות מהתחרות ולחסוך מאות ואף אלפי שקלים בשנה. במקביל חברת החשמל תמשיך בהתקנת המונים החכמים עד להחלפתם בכל בית ומקום בישראל.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 7
צילום חברת חשמל יוסי וייס


בפעם הראשונה מאז קום המדינה ייפתח בקיץ ענף החשמל לתחרות, כל תושבי ישראל יוכלו לבחור את ספק החשמל שלהם ומחירי החשמל ירדו ויחסכו לכל משפחה מאות ואף אלפי שקלים בשנה

שר האנרגיה והתשתיות אלי כהן החליט היום (יום ג' 13.2.24) על יציאתה לדרך של רפורמה היסטורית אשר תשנה את ענף החשמל בישראל.

במסגרת הרפורמה הצרכנית ענף החשמל ייפתח לתחרות מלאה שבמסגרתה יוכלו מגוון חברות למכור חשמל לכל משקי הבית בארץ. המהלך, עתיד להביא לתחרות בין ספקיות החשמל ולהוזיל את חשבון החשמל של כלל המשפחות בישראל בשיעור המוערך ב 5-20 אחוזים. כמו כן הוא יחסוך לכל משק בית מאות ואף אלפי שקלים בשנה בהתאם לאופי השימוש ולשעות צריכת החשמל.

עם השקת הרפורמה תיפתח תחרות על מקטע אספקת החשמל, וכבר מהקיץ הקרוב יוכל כל אזרח בישראל להתקשר לאחת מהחברות המספקות חשמל באופן פרטי ולבחור חבילה המותאמת לצרכיו.

עד היום מעבר זה בין מספקים התבצע רק לצרכנים בעלי מונה חכם. בשל העובדה שברובם המוחלט של משקי הבית טרם הותקנו מונים חכמים, הנחה השר כהן את רשות החשמל לאפשר שיוך צרכנים גם ללא מונה חכם.

החלטה זו מגיעה לאחר שבינואר האחרון ניתנה למספקים פרטיים האפשרות לרכוש חשמל באופן ישיר מיצרני חשמל. יחד עם הרפורמה עליה הכריז היום שר האנרגיה והתשתיות, יוכלו מספקי החשמל להתייעל במקורות האנרגיה שלהם. כך תגבר התחרות ויוזלו המחירים לצרכן. כל משפחה תוכל ליהנות מצריכת חשמל חסכונית, גמישה וחכמה.המהלך עתיד לצאת לדרך ככל הנראה במהלך הקיץ הקרוב ובכך יאפשר גם למי שאין מונה חכם ליהנות מהתחרות ולהתחבר לספק החשמל שיתאים לו. ברשות החשמל עתידים לצאת בפרסום להערות הציבור בנושא ובהתאם לכך הם יוציאו אותו לפועל. החיוב של הלקוח (למי שאין מונה חכם) יהיה בהתאם למודל שתבנה רשות החשמל בהתאם להערות הציבור וזאת עד לסיום פריסת המונים החכמים בכל הארץ שתאפשר ללקוח לקבל את כל הנתונים על צריכת החשמל שלו ולהחליט מהו המסלול אותו ירצה לקבל מספק החשמל.

יש לציין כי כל נושא תשתית החשמל עדיין תהיה שייכת לחברת החשמל ובאחריותה.


לבירור האם יש לכם מונה חכם https://www.iec.co.il/content/smartmeter/pages/locating


שר האנרגיה והתשתיות, אלי כהן: "מהפכת החשמל שהשקנו על ידי פתיחת ענף החשמל לתחרות היא בשורה עצומה לכל תושבי ישראל והיא תביא לחיסכון של מאות ואף אלפי שקלים בשנה בחשבון החשמל. אני מאמין שחשמל הוא מוצר צריכה בסיסי וקריטי בחיים של כל בית בישראל. לכן היה לי חשוב להסיר כל חסם כדי לאפשר תחרות מלאה. בקיץ הקרוב אנחנו נאפשר לכל המשפחות בישראל לבחור את ספק החשמל שלהן, ונעניק לכל הצרכנים הזדמנות שווה להשתתף ברפורמה ולהוזיל את חשבון החשמל."יו"ר רשות החשמל, מר אמיר שביט: "הרשות פועלת לקידום התחרות ולהסרת חסמים לתחרות - כמו סוגיית חובת המונה החכם. הרפורמה היא בשורה הן לציבור הצרכנים והן לחברות המספקות חשמל באופן פרטי. רשות החשמל ממשיכה לקדם את התחרות גם במישור הייצור והאגירה במודל השוק מתוך ראיה כוללת של משק חשמל יעיל, אמין ונקי".שאול גולדשטיין, מנכ"ל חברת נגה: "הכרזת שר האנרגיה על פתיחת שוק החשמל באופן מהיר וללא תלות בהחלפת המונה הבסיסי לחכם, יקדם מאוד את התחרות במשק החשמל. תחרות זו , עשויה להביא לחיסכון לצרכנים ולהתייעלות משקית. מדינת ישראל נמצאת בצומת דרכים כלכלית ומהלך כזה יוכל לתרום לחיזוק המשק ולהורדה ביוקר המחייה. יש כיום כ3 מיליון מונים מתוכם כ700 אלף חכמים והשאר בסיסיים. במידה וכלל הצרכנים יקבלו רק 5% הנחה, זה יחסוך לכלל הצרכנים כ750 מיליון ש"ח בשנה. אנו בנגה, מאמינים שזו בשורה טובה מאוד, שבעקבותיה, נוכל להמשיך ולפתח, יחד עם כלל השותפים, את התחרות שתניע מנועי צמיחה שכל כך נדרשים לנו בעת הזו".מנכ"ל חברת החשמל, מאיר שפיגלר: "פריסה ארצית של מונים חכמים מהווה את הבסיס לפתיחת משק אספקת החשמל לתחרות. דירקטוריון חברת החשמל קיבל בשנת 2017 החלטה אמיצה להתחיל בפריסת מונים חכמים. בתחילת 2023 החליטה הנהלת החברה להאיץ את קצב התקנת המונים החכמים, לכפול מזה שהיה בתוכניות העבודה לאותה שנה. מתוקף המדיניות המאמינה בתחרות חופשית והיתרונות הגלומים בניהול משק החשמל הביתי והעסקי באמצעות המונים החכמים, קיצרנו את לוחות הזמנים המקוריים לפיו פריסת כל המונים כוונה לשנת 2036, והקדמנו אותה לשנת 2028. זו בשורה לציבור הצרכנים וליצרניים, שבאמצעות טכנולוגיה מתקדמת מאפשרת לכל אחד לבחור את ספק החשמל שלו במחיר הזול ביותר ובנוסף מעניקה לחברת החשמל כלים לשפר באופן ניכר את טיב ואיכות השרות לרבות איתור תקלות אוטומטי ללא צורך ביצירת קשר למוקד הטלפוני. במהלך שנת 2023 בלבד הותקנו כ-427 אלף מונים חכמים. חברת החשמל תמשיך לפעול לפישוט תהליכים, קיצור לוחות זמנים, הגברת התחרות ומחוייבות מוחלטת לזכות לשרת את הציבור".מנכ"ל משרד האנרגיה והתשתיות, יוסי דיין: "המהלך שמוביל שר האנרגיה והתשתיות יקדם את משק החשמל בישראל, יפתח אותו לתחרות ויוריד את יוקר המחיה. זוהי רק אבן דרך אחת בתוך תהליך רחב של התחדשות שאנחנו מובילים במשרד, ובכוונתנו להמשיך ולקדם רפורמות משמעותיות גם בשנים הקרובות, תוך עידוד תחרות בכלל ענפי האנרגיה. צעדים אלו, כמו זה שהשקנו היום, יביאו לחיסכון משמעותי עבור הצרכנים, יתרמו לצמיחה כלכלית ויהפכו את משק האנרגיה ליעיל, חסכוני וירוק יותר".התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • נפלא
  הגב 14.02.24 18:59
 • הגיע זמן,
  הגב 15.02.24 09:24
 • כמו רפורמת המים? שהעבירו את המים לרשויות המקומיות והיום זה יותר יקר ב200%
  הגב 15.02.24 13:43
 • בדיוק
  15.02.24 15:33
 • צריל להוריד את המעמ מהמים
  15.02.24 15:34
 • כמו שעשו במחירי חבילות לפאלפונים ועכשיו מחירי החבילות עלו
  הגב 15.02.24 15:33
 • תמיד רפורמה מייקרת
  הגב 18.02.24 10:51
 • אורח

נבדק החשד לקשר בין שני הפיצוצים וזריקת הרימונים שהתרחשו בבניין בראשון לציון בו מתגוררת אחת הזמרות המפורסמות בישראל לבין הפיצוץ בבית עסק בבת ים

מטעמה של הזמרת נמסר: האירוע המדובר אינו קשור בשום צורה ושום אופן לזמרת או בני משפחתה, היא מתגוררת בבניין רב קומות עם עשרות דיירים.

מערכת האתר | | תגובות: 10


האם יש קשר בין שני הפיצוצים שאירעו בראשון לציון ובת ים?

הבוקר פרסמה המשטרה על שני פיצוצים שהתרחשו בראשון לציון ובעסק בבת ים בעקבות זריקת רימון לשני המקומות.

הפיצוץ בראשון לציון התרחש בשעה 3:15 בבניין בו מתגוררת אחת הזמרות המפורסמות בישראל ושוטרי תחנת ראשון לציון פתחו בחקירה לאחר קבלת דיווח במוקד 100 על קול נפץ שנשמע בסמוך לדלת דירה בבניין בעיר. לאחר סריקות במקום, אותרו שרידי רימון. החקירה נמשכת כדי לבחון את הרקע והנסיבות המלאות של האירוע.

במקביל חוקרת משטרת בת ים אירוע של השלכת רימון רסס לעבר עסק ברחוב קוממיות בעיר. האירוע אירע בשעות הבוקר המוקדמות בסביבות 3:40. גבר אחד נפצע קל באירוע ופונה לקבלת טיפול רפואי במרכז הרפואי וולפסון. בנוסף, נגרם נזק קל לעסק.

על פי הפרסומים בכלי התקשורת בעקבות שני המקרים נבדק החשד לקשר ביניהם בתחום הפלילים.

מטעמה של הזמרת נמסר:

האירוע המדובר אינו קשור בשום צורה ושום אופן לזמרת או בני משפחתה, היא מתגוררת בבניין רב קומות עם עשרות דיירים.
התפרסמו 10 תגובות לכתבה.
 • בבניין מתגוררים מלא עבדייאת וג׳מעה…והמון טריפולטאנים
  הגב 14.02.24 14:42
 • בביניין מתגוררים גם הרבה פרידמנים וזילברשטינים תתפלא
  14.02.24 15:22
 • אם לא קשור לזמרת..למה לציין את זה?
  הגב 14.02.24 15:26
 • קשור..
  הגב 15.02.24 11:17
 • איפה בקוממיות?
  הגב 15.02.24 16:20
 • איפה שהייתה מאפיה.הבן שלי עבד הלילה הזה .הוא נפצע ..
  16.02.24 12:36
 • שוקי ואח שלו שלי ,(שלום) עבריינים
  הגב 15.02.24 20:36
 • אתה צודק .
  16.02.24 12:36
 • מי זאת הזמרת המפוסמת??
  הגב 15.02.24 21:06
 • עדן בן זקן
  הגב 16.02.24 22:29
 • אורח

רימון רסס הושלך לעבר חנות בבת ים, גבר נפצע קל ונזק לעסק

מערכת האתר | | תגובות: 7


שוטרי תחנת בת ים חוקרים אירוע של השלכת רימון רסס לעבר עסק ברחוב קוממיות בעיר בת ים. האירוע אירע בשעות הבוקר המוקדמות מעט לפני השעה 04:00.

כוחות המשטרה הגיעו למקום, אספו ממצאים וראיות והחלו בחקירה על רקע פלילי. גבר אחד נפצע קל באירוע ופונה לקבלת טיפול רפואי במרכז הרפואי וולפסון. בנוסף, נגרם נזק קל לעסק.
התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • עיר נהדרת, אני הולך להצביע לכם בבחירות תענוג
  הגב 14.02.24 13:15
 • איך לא “ירבו״ הקופצים על רכישת נכסים או מעבר לעיר כל כך ״בטוחה״ כמו בת ים?האם הגיוני לגור במקום שבעבר היה פנינת חמד עם אוכלוסיה נעימה וחברותית וכעת התחושה היא חוסר בטחון ופחד?מדוע אזלת יד הרשויות צועקת לשמיים והכל ממשיך כרגיל????
  הגב 14.02.24 13:40
 • תשאלו את ברוט שרק מעניין אותו זה הבחירות ולהחליף מרצפות צריך דחוף להחליף אותו ב27/2 מצביעים שלומי לחיאני
  הגב 14.02.24 14:13
 • יש לך טעות רק ברוט בעזרת השם הוא עושה מה שצריך לעיר אין עליו
  הגב 14.02.24 14:56
 • נכון. אין על ברוט. רק ברוט לבחור. אדם ענוו, צנוע וישר. לא מתרברב רק עושה ותורם לעיר שלנו. תבינו שלא ניתן לגבור או לצפות מה אנשים מתכוונים לעשות או לגרום נזק. גם בראשון לציון היההאירוע פלילי מסוכן ומפחיד. זה לא רק בבת ים. בכל עיר יש עבריינים. תכנסו לכל הערים, ותראו שהמציאות העגומה הזו, גם בערים אחרות.
  14.02.24 23:03
 • בתקופה של לחיאני היה שקט מי כל החרא הזה אני הבחירות האלה רק לחיאני
  הגב 14.02.24 17:35
 • אוי
  הגב 14.02.24 17:41
 • אורח

מרדף משטרתי אחר רכב שנגנב בבת ים על ידי גנב מרמאללה

מערכת האתר | | תגובות: 2
דוברות המשטרה


במסגרת פעילות אופרטיבית כנגד גניבת רכבים, שוטרי תחנת בת ים ושיטור עירוני עצרו תושב רמאללה בן 25 לאחר שניסה להימלט עם רכב גנוב. האירוע התרחש לאחר שהתקבל דיווח על גניבת רכב בעיר בת ים, ובעקבותיו החלו השוטרים בפעולות מיידיות לאיתור הרכב וחסימת צירי המלטות האפשריים.

הרכב הגנוב זוהה במהלך ניסיון הימלטותו מהעיר בצומת המלאכה לכיוון כביש 44. צוות שיטור שהיה מוכן בצומת חסם את הרכב מקדימה, וניידת משטרה נוספת סגרה עליו מאחור, מה שהשאיר את החשוד ללא דרך להימלט.

החשוד נעצר והובא לחקירה בתחנת המשטרה בבת ים.

צילומים:דוברות המשטרההתפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • כל הכבוד למשטרת בת ים הגיע הזמן למגר את הפשיעה בעיקר של מי שלא גר בעיר ומכפיש את שמה של העיר האהובה עליי.
  הגב 14.02.24 08:26
 • יש עדיין בבת ים המון גנבים והעירייה מקלה עליהם
  הגב 14.02.24 11:04
 • אורח
עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל