הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

לוח דירות be106 מתרחב לקפריסין! 

למכירה 304 דירות בקפריסין למגורים ולהשכרה לתיירים החל מ - 139 אלף אירו - 250 אלף אירו! מבחר דירות סטודיו, 2 - 3 חדרים, דירות גן ופנטהאוז. הפרטים על הדירות, המחירים, בכמה ניתן להשכיר, אמצעי מימון ועוד בכתבה.
בנק הפועלים תומך בניידת של עמותת עלם שתפעל בבת ים
מעל 7 ק"ג מריחואנה נתפסו אצל 2 חשודים מבת ים ותל אביב

בעקבות גילוי יתושות הנגועות בנגיף קדחת הנילוס, המשרד להגנת הסביבה הורה לרשויות המקומיות לעקוב בתדירות גבוהה אחר מוקדים פוטנציאליים של יתושים וכן יוצא בקמפיין לציבור לאיתור וייבוש מים עומדים במרחב הפרטי

קמפיין ההסברה נועד להעלות את מודעות הציבור לצעדים הפשוטים והמהירים שבהם ניתן לנקוט במטרה למנוע דגירת יתושים: ייבוש מים עומדים בסביבת המגורים (בחצרות, בגינות, במרפסות ובתוך הבית), מניעת הצטברות של נוזלים בתחתיות עציצים, תיקון נזילות, איתור ופינוי חפצים שבהם יכולים לדגור יתושים. פעולות אלו ימנעו נוכחות של יתושים בקרבת אזורי המחיה ויובילו להפחתה בעקיצות.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


המשרד להגנת הסביבה החל היום (א') בקמפיין הסברה להעלאת המודעות בקרב הציבור הרחב להנגשת המידע למניעת מפגעי יתושים במרחב הפרטי והציבורי ולדרכי התגוננות מפני עקיצות יתושים בקיץ, המדגיש את המסר כי רק ייבוש מים עומדים מונע התפתחות של יתושים.

פעילות ההסברה של המשרד להגנת הסביבה מבוצעת באמצעות לשכת הפרסום הממשלתית (לפ"מ) בדיגיטל ובתשדירי רדיו לציבור הרחב, לחברה החרדית ולחברה הערבית.

פעילות ההסברה מדגישה כי איתור וייבוש מקורות מים עומדים בסביבת המגורים הם האמצעי היעיל והבטוח ביותר לצמצום מפגעי יתושים. ברוב המקרים, ריסוס נגד יתושים בוגרים אינו יעיל מכיוון שהוא לא מונע את הופעת מחזור הגידול הבא, אשר בסבירות גבוהה מאוד כבר נמצא בתהליך התפתחות במקורות סמוכים של מים עומדים. כשמחזור נוסף ישלים את תהליך ההתבגרות, מטרד היתושים יחזור. מכאן, שייבוש מקורות מים עומדים הוא הכלי לקטיעת שרשרת הרבייה ולהפחתה משמעותית במספרם של יתושים באזור המגורים.

קמפיין ההסברה נועד להעלות את מודעות הציבור לצעדים הפשוטים והמהירים שבהם ניתן לנקוט במטרה למנוע דגירת יתושים: ייבוש מים עומדים בסביבת המגורים (בחצרות, בגינות, במרפסות ובתוך הבית), מניעת הצטברות של נוזלים בתחתיות עציצים, תיקון נזילות, איתור ופינוי חפצים שבהם יכולים לדגור יתושים. פעולות אלו ימנעו נוכחות של יתושים בקרבת אזורי המחיה ויובילו להפחתה בעקיצות. במקרים בהם מאתרים מקורות של מים עומדים אשר עלולים להוות מקום דגירה של יתושים במרחב הציבורי יש לדווח בהקדם לרשות המקומית.

הדרכים היעילות ביותר להתגוננות מפני עקיצת יתושים הן התקנת רשתות על כל החלונות והדלתות, שימוש בלבוש ארוך (רצוי בהיר) בשעות הערב והלילה, התקנת מאווררים המכוונים לאזור השהייה של האדם ושימוש בתכשירים דוחי יתושים המאושרים בידי משרד הבריאות.

גם בשנה זו, לצד קמפיין ההסברה, מנחה המשרד להגנת הסביבה את הרשויות המקומיות ברחבי הארץ לפעול למניעת מפגעי מזיקים תברואיים העלולים להוביל למחלות. בעקבות עליית הטמפרטורות בצירוף לחות גבוהה, נוצרים תנאי אקלים מתאימים יותר לפעילותם של מזיקים תברואיים כמו יתושים, זבובי חול, נמלים, תיקנים וטרמיטים. על הרשויות המקומיות לאתר מוקדים העלולים להוות מקומות דגירה פוטנציאליים ליתושים ולהסדירם.


בנוסף, הורה המשרד לרשויות המקומיות לעקוב בתדירות גבוהה אחר מוקדים פוטנציאליים אלה ולעדכן את הציבור בדבר החשיבות שבפעולות ייבוש מקורות מים עומדים ודרכי מניעה באמצעות פעולות הסברה.על סוגי היתושים בישראל:

בישראל קיימים סוגים שונים של יתושים העלולים לשאת מחלות, ועקיצתם יכולה להוות מטרד ואף לגרום נזק בריאותי לאדם. היתושים המקומיים, יתושי קולקס (שהמוכר שבהם ידוע בכינויו "יתוש הבית"), מתרבים במקורות מים גדולים ועוקצים בשעות החשיכה. במקרים מסוימים, עקיצה של יתושות אלה עלולה להעביר את וירוס קדחת מערב הנילוס. בנוסף, מבין היתושים הנפוצים יותר באזורים אורבניים מוכר יתוש יום טיגריס (יתוש הטיגריס האסייתי) המאופיין בצבע גוף שחור עם פסים לבנים. יתושים אלה עלולים לגרום למטרדי עקיצות קשים בשעות היום.נקבת יתוש הקולקס (שצבעה חום) יכולה להידבק בנגיף קדחת מערב הנילוס בעת עקיצה של עופות נגועים ולהעבירו בעקיצה נוספת גם לבני אדם. למחלה לא קיימות תרופות יעילות או חיסון, והדרך העיקרית והיעילה ביותר לצמצום ולמניעה של העברתה לאדם היא מניעת עקיצות יתושים. יתוש הטיגריס האסיאתי אומנם לא נחשב לווקטור (מעביר) יעיל של ווירוס קדחת מערב הנילוס, אך בקרב מרבית האוכלוסייה תגובה אלרגית (גירוד, אדמומיות ונפיחות) לעקיצתה של נקבה ממין זה עלולה להיות חריפה יותר בהשוואה לעקיצתם של יתושים אחרים.

עוד על היתושים: https://www.gov.il/he/pages/mosquito


התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • ובמזכרת בתיה כבר נהרג מישהו בגלל זה...ועדיין המועצה לא תעשה...
  הגב 23.06.24 21:28
 • אם כבר ניפטר, לא נהרג.
  23.06.24 23:11
 • אורח

בנק הפועלים תומך בניידת של עמותת עלם שתפעל בבת ים

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום: אביבי גוטליבבנק הפועלים תומך בשתי ניידות של עמותת עלם שיפעלו בערים אשדוד ובת ים


קרן פועלים בקהילה במרכז לבנקאות חברתית בבנק הפועלים העניקה תרומה לטובת העמותה אשר מפעילה 19 ניידות רחוב ברחבי הארץ ופועלת בשעות לילה מאוחרות למען איתור נוער בסיכון ומתן סיוע לנערים ולנערות.


מדי לילה מאות בני נוער וצעירים משוטטים ברחובות, בגינות ציבוריות, מרכזי בילוי ומקומות מסתור. חלקם נשרו ממסגרות חינוכיות או נפלטו מסיבות שונות מתוך משפחותיהם. בהעדר תמיכה וסיוע, בני נוער וצעירים אלו סובלים מהזנחה משפחתית, חינוכית, חברתית ונפשית, על סף התדרדרות למצבים של מחסור ורעב, עבריינות, התמכרויות, פגיעות פיזיות ומיניות, מעורבות בזנות לצורך הישרדות, ייאוש ואובדן דרך.


מי שרואה את הצעירים בשעות קשות אלה, הם עובדי ומתנדבי עמותת עלם שיוצאים לפעילות איתור של אותם נערות ונערים, וכן מקימים מתחמים במקומות שכבר מזוהים איתם והנוער רואים בהם כתובת. השנה ביתר שאת, הניידות של עלם פזורות גם באזורים ובמלונות אליהם פונו תושבים מצפון ודרום הארץ, כמו טבריה, הרצליה ועוד, ומפעילה בהם מרחבי נשימה (מרחבים רגשיים בלתי פורמליים) עבור הנוער והצעירים. פעילות הניידות של עמותת עלם הינה בתמיכה ושיתוף משרד הרווחה והרשויות המקומיות.


באירוע מרגש שנערך ביום ראשון, 21 ביולי 2024, השיקו בנק הפועלים ועלם - העמותה לנוער במצבי סיכון, את אימוצן של שתי ניידות הרחוב של עלם באשדוד ובית ים על ידי בנק הפועלים. אירוע ההשקה התקיים בבת ים, בהשתתפות טלי ארז, מנכ"לית עמותת עלם, נעמה הלוי פאר, מנהלת המרכז לבנקאות חברתית בבנק הפועלים, סמר בשארה, מנהלת פועלים בקהילה במרכז לבנקאות חברתית בבנק הפועלים, רז צורי, מנהל סניף בת ים של בנק הפועלים, נציגים נוספים מעמותת עלם ועובדי הסניפים.


טלי ארז, מנכ"לית עמותת עלם אמרה בטקס ההשקה: "השותפות עם בנק הפועלים נמשכת כבר למעלה מ-20 שנים. זו שותפות שרואה לנגד עיניה את הצרכים בחברה בישראל ופועלת הלכה למעשה כדי להיות חברה טובה ובריאה יותר. שותפות אמיצה שהתפתחה עם השנים והבשילה בדיוק בשביל התקופה המורכבת שאנו נמצאים בה היום, כדי לסייע לאלפי בני נוער שצריכים שיראו אותם ויהיו שם בשבילם, רגע לפני שהם נופלים. אני רוצה להודות באופן אישי לנשים שעומדות מאחורי השותפות והתמיכה שהן כבר חלק ממשפחת עלם לנעמה פאר הלוי, סמר בשארה וכל צוותי הבנק שגרמו לזה לקרות".


נעמה הלוי פאר, מנהלת המרכז לבנקאות חברתית אמרה במעמד טקס ההשקה: ״בנק הפועלים באמצעות קרן פועלים בקהילה, בחר להרחיב את התמיכה בעמותת עלם אותה הוא מקיים למעלה מעשור. הבחירה של הבנק בהעמקת הסיוע לבני נוער באמצעות תמיכה בניידות בבת ים ובאשדוד בעת הזו אינה מקרית. המציאות הישראלית המורכבת הגבירה את הקושי של בני הנוער שחוו אחרי הקורונה גם את מלחמת חרבות ברזל, חלקם מתמודדים עם אתגרי הלחימה ופזורים ברחבי הארץ כמפונים מאזורי העימות בדרום ובצפון ואנו בבנק נחזק ונשקיע מאמצעים בחיזוקם ושילובם מחדש בקהילה".

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-432-2106

מעל 7 ק"ג מריחואנה נתפסו אצל 2 חשודים מבת ים ותל אביב

מערכת האתר | | תגובות: 0
קרדיט צילום: דוברות המשטרהבמהלך פעילות יזומה של שוטרי משטרת חולון בבת ים, נתפסו סמים, סכום גדול של מזומן ונעצרו החשודים בהחזקתם.


במהלך החיפוש, שנערך על פי צו בית משפט, בלשי משטרת חולון ערכו חיפוש ברכב של החשודים ותפסו כ-2 ק"ג סמים מוסלקים בתוך המושב האחורי. לאחר מכן, בחיפוש בדירה, נתפסו עוד סמים וכסף מזומן.


במהלך החיפוש אותרו חומרים חשודים כסמים: כ-7.3 ק"ג מסוג מריחואנה, כ-40 גרם מסוג חשיש וכסף מזומן על סך כ-16,000 ₪.


בסיום החיפוש נעצרו בני זוג החשודים, תושבי בת ים ותל אביב, בני 29 ו-26, והובאו לחקירה במשטרת חולון.

צילומים:קרדיט צילום: דוברות המשטרההתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

חופי ריביירה ודוגמא בבת ים אסורים לרחצה עד להודעה חדשה

איסור הרחצה היא עקב הזרמת ביוב לחופים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


יום שני 22.7.24 משרד הבריאות מודיע על איסור רחצה בחופי ריביירה ודוגמא בבת ים, זאת בעקבות הזרמת ביוב מתחנת השאיבה לים.

אזהרה זו תקפה עד להודעה חדשה.
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אני בשוק אני עובד שם מציל רבייה
  הגב 22.07.24 10:27
 • רק בבתים באמצע הקיץ זה קורה
  הגב 22.07.24 12:29
 • זה קורה כל השנה .ברוט לא מתעניין בתושבים שלו, הפקרות בשיר הקיץ הזרמת שפכים
  הגב 22.07.24 16:56
 • בשיא
  22.07.24 16:57
 • אורח

ערב פולמון בחוף הנוער בבת ים - שלישי, 23 ביולי, 21:00, כניסה חינם בהרשמה מראש

מערכת האתר | | תגובות: 3
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית בת יםעיריית בת ים מזמינה את הציבור לערב פולמון שיתקיים ביום שלישי, 23 ביולי, בשעה 21:00 בחוף הנוער. הכניסה לאירוע היא חינם, אך נדרשת הרשמה מראש.


להרשמה ופרטים נוספים, לחצו כאן.

התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • I love the form Israel d3 shookool Gordon
  הגב 22.07.24 08:47
 • Kr
  הגב 22.07.24 08:53
 • אודל שעשוע
  22.07.24 13:54
 • אורח

לוח דירות be106 מתרחב לקפריסין! למכירה 304 דירות בקפריסין למגורים ולהשכרה לתיירים החל מ - 139 אלף אירו - 250 אלף אירו! מבחר דירות סטודיו, 2 - 3 חדרים, דירות גן ופנטהאוז. הפרטים על הדירות, המחירים, בכמה ניתן להשכיר, אמצעי מימון ועוד בכתבה.

מערכת האתר | | תגובות: 8
כל התמונות - הדמיות בלבדלחצו על הקישור ונציג יחזור

קישור למתעניינים בפרטים

לוח הדירות של be106 מתרחב לקפריסין!לוח הדירות של be106 באמצעות חטיבת הנדל"ן של be106 מתרחב לקפריסין ומציע שיווק של 304 דירות בפרויקט נופש ומגורים ענק בלרנקה קפריסין היוונית במחיר החל מ - 139 אלף אירו!

לרנקה שוכנת בצד היווני של האי הקפריסאי, לרנקה היא עיר נמל ציורית ושלווה, חופים יפהפיים, מבנים היסטוריים ואגם מלח גדול, מקום מושבם של מאות פלמינגו ורודים, כל אלה הפכו את לרנקה ליעד תיירותי מבוקש.

שדה התעופה הבינלאומי הגדול של קפריסין נמצא בלרנקה , מה שהופך את העיר למוקד של פעילות עסקית ותיירותית והביקושים לנדל"ן בעיר וסביבתה עולים בהתמדעל הפרויקט

הקומפלקס האלגנטי Bell Village פרוש על שטח רחב ידיים של כ-39 דונם, וכולל 7 מתחמים בעיצוב אדריכלי ובהם 304 יחידות דיור בבניה נמוכה. ברחבי הפרויקט שלוש בריכות, מפלי נוי ודקים לשיזוף, פארק מטופח, מגרש משחקים לילדים, מתחם wellness עדכני עם חדר כושר מאובזר, בית קפה, מסעדה ומתחם עסקים עם חללי עבודה משותפים.

המיקום

קיטי, לרנקה, קפריסין היוונית

6 דקות נסיעה מהים, 4 דקות משדה התעופה.


מבחר הדירות למכירה ומחירן

הדירות בפרויקט נחלקות לקבוצות על בסיס גודל ולכולן מרפסת, חניה ומחסן צמוד:

יחידות סטודיו 36 מ"ר + מרפסת בגודל 9 מ"ר, החל מ - 139,000 אירו

יחידות פרמיום 2 חדרים 51 מ"ר + מרפסת 12 מ"ר, החל מ - 189,000 אירו

יחידות פרמיום דה לקס 3 חדרים 82 מ"ר + מרפסת 20 מ"ר, החל מ - 210,000 אירו

יחידות בל סוויט, הכוללות פנטהאוזים ודירות גן, החל מ - 250,000 אירו
מחירי שכירות בממוצע בשוק הדירות בלרנקה לתיירים לטווח קצר:

דירת סטודיו - 70-90 אירו ללילה

דירת חדר וסלון - 100-120 אירו ללילה

דירת 2 חדרים וסלון - 120 - 130 אירו ללילה

עונת התיירות בקפריסין 6 - 8 חודשים

מחירי שכירות בממוצע בשוק הדירות בלרנקה לשכירות ארוכת טווח מעל שנה:

דירת סטודיו - 550 - 650 אירו לחודש

דירת חדר וסלון -850 - 950 אירו לחודש

דירת 2 חדרים וסלון -1200 אירו לחודש


השוואה למחיר ממוצע לדירות אחרות בלרנקה

דירת סטודיו מוכנה נמכרת בממוצע 213,000 אירו

דירת 2 חד' מוכנה נמכרת בממוצע 287,000 אירו

דירת 3 חד' מוכנה נמכרת בממוצע 403,000 אירו


מימון

לרשות הרוכשים דירה בפרויקט Bell Village תעמוד האפשרות ליטול הלוואה בתנאים מיטיבים לרכישת דירה בפרויקט על ידי בנק ישראלי מוביל.

תנאי תשלום

40% בחתימה על העסקה והיתרה בהתאם להתקדמות הבנייה

לוח זמנים:

תחילת הבנייה 2025, צפי סיום 2028


הרצאות מומחים ביום היריד על הפרויקט וההשקעה בקפריסין

09:30 פתיחה וכיבוד

בין השעה 10:00 - 11:00 היזמים ומומחים בהרצאות על :

סקירת המגמות בשוק הנדל"ן בקפריסין היוונית. הצגת הפרויקט, הסבר על אפשרויות המימון על ידי נציג בנק מוביל בישראל


בטחונות

הכספים מופקדים בחשבון נאמנות בניהול פירמת עו"ד גיא קלינבוים עד רישום אזהרת על הנכס בטאבו בקפריסין.

רישום היחידה בטאבו

התשלום עובר ליזם רק אחרי סיום כל שלב בפרויקטעל היזמים והמשווקים

אודות קבוצת בל נדל"ן


קבוצת בל נדל"ן היא קבוצה המתמחה ביזמות נדל"ן, השקעות נדל"ן ומנהלת אקדמיה ללימודי יזמות נדל"ן. הקבוצה ניהלה ומנהלת 4,408 יחידות דיור ונכסי נדל"ן בישראל, ארה"ב וקפריסין בהיקף נכסים של 320 מיליון דולר. מועדון המשקיעים של הקבוצה כולל 1,600 בתי אב.


אודות טופ ריל אסטייט

טופ ריל אסטייט הינה חברת ייזום בתחומי הנדל"ן בישראל אשר פעילה משנת 2010 וביצעה פרויקטים יוקרתיים רבים בהיקפים של מאות מיליוני ש"ח

חברת טופ ריל אסטייט מוחזקת על ידי רו"ח אליאור גבאי בעל תואר בכלכלה, ראיית חשבון ומשפטים אשר שימש בתפקידים בכירים במשרד האוצר ובשוק ההון הישראלי, בעל מומחיות בהשקעות נדל"ן ובמימון
לחצו על הקישור ונציג יחזור

קישור למתעניינים בפרטים
התפרסמו 8 תגובות לכתבה.
 • דירות בקפריסין??? רציניים??? לא מספיק שאתם מפרסמים כאן דירות ברחובות...
  הגב 23.06.24 20:23
 • השקעה בלרנקה טובה.השקעה שתניב פירות רק ב- 2018 בספק. המלחמה היתה אמורה לכאורה לפגוע בצד הצפוני של האי. אבל לא כך , העסקים שם פורחים אין שמץ של התיחסות שלילית לישראלים וללא ספק אבשר לקבל ווליו פור מאני בצד הצפוני של האי.
  הגב 23.06.24 22:10
 • ווליו פור מאני... איזה פוץ.
  24.06.24 22:48
 • הייתי בא רק כדי לראות מי אלה שקונים טירות באויר, מוסרים את הכסף שלהם על סמך פרסום וסיפורים ומקווים לתוצאה טובה. אלה לא מתים, מרתקים!
  הגב 24.06.24 22:47
 • 9 - פתיחה, 10 - הרצאה מפי טובי סוכני המכירות, 11 - לחץ מטורף שמעולם לא חוויתם לקנות במקום פן תפסידו את עסקת חייכם!! לא להחמיץ😎
  הגב 25.06.24 13:57
 • מכיר אותם ומשקיע איתם בארהב. דווקא אחלה חברה ולא פושרים. לא אכזבו עד היום
  הגב 25.06.24 14:43
 • קבוצת בל - צוות של מהממים. תודה על השירות! בדקנו הרבה אופציות ביוון וקפריסין (רק היוונית. מי שרוצה להיות תחת שלטון תורכי עכשיו, בהצלחה לו) ובחרנו ללכת איתכם. מפרגנים באהבה ושמחים להיות חלק מהדיירים החדשים בשכונה :-)
  הגב 03.07.24 10:58
 • יקר
  הגב 15.07.24 12:58
 • אורח

עבריינים מבת ים ויפו הסתירו קלאצ'ניקוב במכון שטיפה בראשון לציון

מערכת האתר | | תגובות: 1
דוברות המשטרהבפעילות מבצעית של בלשי משטרת יפו, לוחמי זרוע ת"א מג"ב ולוחמי יס"מ של מחוז ת"א ביפו, נתפסו קלאצ' ותחמושת מוסלקים במכון שטיפה בראשון לציון ונעצרו החשודים בהחזקתם.


היום, במהלך פעילות יזומה בראשון לציון כחלק ממאבק נגד גורמים עבריינים ואירועים אלימים שהם מייצרים ברחובות יפו, בלשי משטרת יפו יחד עם לוחמי זרוע ת"א מג"ב ולוחמי יס"מ ת"א ערכו חיפוש על פי צו בית משפט לאיתור אמצעי לחימה בלתי חוקיים, אשר משמשים גורמים עבריינים לפעילות פלילית ולפעולות על מנת לפגוע ביריביהם הפליליים.


במהלך החיפוש אותר רובה מסוג קלאצ'ניקוב, מחסניות ותחמושת רבה 7.62 מ"מ, מוסלקים במכון שטיפה.


כלל התחמושת והרובה הועברו לבדיקת זיהוי פלילי.


בסיום החיפוש נעצרו 5 חשודים תושבי יפו, בת ים ומושב באזור המרכז והובאו לחקירה במשטרת יפו.

צילומים:דוברות המשטרההתפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • I'm shocked what happened there, I'm the director of the washing institute
  הגב 22.07.24 00:39
 • אורח

הולכת רגל בת 66 נפגעה מרכב ברחוב אלי כהן בבת ים; מצבה קל

מערכת האתר | | תגובות: 0
איחוד הצלה סניף בת יםצוותי הרפואה של איחוד הצלה העניקו סיוע רפואי ראשוני להולכת רגל בת 66 שנפגעה מרכב ברחוב אלי כהן בבת ים. מצבה בשלב זה מוגדר קל.

צילומים:איחוד הצלה סניף בת יםהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

כטב"ם התפוצץ בתל אביב! גבר כבן 50 נהרג ו-10 נפגעים פונו לבתי החולים מצורף סרטונים מהפיצוץ

מערכת האתר | | תגובות: 7


סרטון הזמזום והפיצוץ


סרטון שמיעת הפיצוץ


בסמוך לשעה 03:00 לפנות בוקר, התקבלו מאות דיווחים למרכז השליטה של משטרת מחוז ת"א, אודות פיצוץ עז שנשמע באזור ת"א בקרבה לחוף הים . כוחות משטרה גדולים הוקפצו למקום וביצעו סגירה של הזירה, תוך סריקות לאיתור חפצים חשודים ומפגעים נוספים.


המשטרה ביחד עם כוחות החירום וההצלה, איתרו במהלך הסריקות בבניין בסמוך לזירה, אדם בשנות ה-50 לחייו כשהוא ללא רוח חיים בדירתו, כאשר סימני רסיסים על גופו.

בנוסף, מהמקום פונו 10 פצועים קל(על פי גורמי הרפואה) לקבלת טיפול רפואי.


מפקד מחוז תל אביב, ניצב פרץ עמר קיים יחד עם מפקד מרחב ירקון, תנ"צ יחיאל בוהדנה, הערכת מצב בשטח עם כלל כוחות החירום וההצלה.


בשלב זה משטרת ישראל וחבלני המשטרה, ביחד עם כוחות ההצלה והחירום ממשיכים לפעול בזירה ונערכים לפתיחת צירי תנועה.

הערכה היא שהכטב"ם הגיע מתימן


פאראמדיק מד"א רועי קליין וחובשי מד"א יואל רוזנטל ואשר גריידר, סיפרו: "הגענו במהירות למקום וראינו המולה והרס כתוצאה מפיצוץ, התחלנו לבצע סריקות והגיעו אלינו 4 פצועים, 2 מהם נפצעו בבית, גבר כבן 37 ואישה כבת 47, ו-2 אחרים צעירה כבת 25 וגבר כבן 30 נפצעו כשהיו ברחוב, הם היו בהכרה מלאה וסבלו מפציעות מרסיסים בכתף ובגפיים ואחד סבל מפגיעת הדף, הענקנו להם טיפול ראשוני ופינינו אותם לבית החולים במצב קל. בהמשך הסריקות באחד המבנים אותר גבר כבן 50 מחוסר הכרה, הוא סבל מפציעות חודרות, ביצענו בדיקות רפואיות, הוא היה ללא סימני חיים ובתוך זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותו."סרטון:


סרטון:


סרטון:בהתאם לסעיף 27 א לחוק זכויות היוצרים כל אדם הרואה עצמו נפגע עקב בעלות שלו על התמונות/סרטון רשאי לפנות לאתר be106 ולבקש לחדול מהשימוש בו באמצעות מייל be106.net@gmail.com
התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • הלם איך לא היו אזעקות או התראות
  הגב 19.07.24 09:04
 • כדברי מתי כספי הייתה בגידה
  19.07.24 10:57
 • גם בראשון נפל ..
  הגב 19.07.24 12:32
 • אני גר באזור אזנ אני בשוק צבא הגנה לישראל לא עשו שום דבר
  הגב 19.07.24 21:06
 • מה עם הכיפת ברז
  הגב 19.07.24 21:06
 • הרצי ושאר המטכ"ל צריכים לעוף הביתה. הצבא צריך להיבנות מחדש.
  הגב 20.07.24 09:40
 • הרצי ושאר המטכל פוליטרוקים עלובי נפש
  20.07.24 23:32
 • אורח

צעיר בן 20 מראשון לציון דקר את אבא שלו

מערכת האתר | | תגובות: 9
צילום יקותיאל תיעוד מבצעי מד"אשוטרי תחנת בת ים עצרו חשוד שדקר את אביו


היום התקבל דיווח על אירוע דקירה בסופר בבת ים וכתוצאה פונה גבר בשנות ה-50 במצב בינוני, לפי גורמי הרפואה.


שוטרי תחנת בת ים הגיעו מיד למקום ועצרו חשוד אשר לפי החשד דקר את אביו בצוואר. החשוד, תושב ראשון לציון בן 20, נעצר והובא לחקירה במשטרת בת ים. מחר יובא החשוד לבית המשפט להארכת מעצרו.

דיווח מד"א


בשעה 11:55 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על גבר פצוע מאירוע אלימות ברחוב העמל בבת ים. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבית החולים וולפסון גבר בן 52 במצב בינוני עם פציעה חודרת.


חובש בכיר במד"א חגי נתני סיפר: "הובילו אותנו אל הגבר שסבל מפציעות חודרות בגופו והיה בהכרה מלאה. הענקנו לו טיפול רפואי מתקדם בשטח שכלל עצירת דימומים ומתן תרופות ופינינו אותו בניידת טיפול נמרץ לבית החולים כשמצבו יציב."התפרסמו 9 תגובות לכתבה.
 • מה קורה לנו במדינה. אנשים פשוט משתגעים. אמא רוצחת את הילד ילד מנסה לירצוח את אביו. השם ישמור אותנו לא מספיק לנו צרות מסביב
  הגב 18.07.24 21:48
 • כל היום מריחים הימורים בלונים שוגר דדי ה׳ ירחם אותנו ויצלינו אמן
  הגב 18.07.24 21:52
 • ממש ככה
  18.07.24 21:56
 • הזוי מה שקורה כאן מידי יום
  הגב 18.07.24 22:21
 • כבד את אביך ואת אמיך
  הגב 18.07.24 23:05
 • הזוי
  הגב 18.07.24 23:13
 • אנשים אבדו את הסבלנות . ואת שיקול הדעת . לאן הגענו. עצוב מאוד .
  הגב 18.07.24 23:51
 • הפכנו להיות ארץ אוכלת יושביה
  הגב 19.07.24 02:02
 • ימות המשיח
  הגב 19.07.24 07:52
 • אורח

פורום בת-ים

הפורום נועד לאפשר לתושבי בת ים להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח

אורח
12.07.24 12:00
מוזמן לבקר במתחם העסקים ברמת יוסף הרחוב מבצע סיני…. זיהום ברמה גבוה, בעלי העסקים מוצאים מרכולתם על המדרכה בקושי אפשר לעבור. יש הטוענים שזוהי תחנת סמים ….. נוסף על המפגעים מהבניה המואצת באזור המקום לא מותיר ספק שאנחנו חיים בתנאים של מחנה פליטים!!!!!
אורח
12.07.24 12:00
מוזמן לבקר במתחם העסקים ברמת יוסף הרחוב מבצע סיני…. זיהום ברמה גבוה, בעלי העסקים מוצאים מרכולתם על המדרכה בקושי אפשר לעבור. יש הטוענים שזוהי תחנת סמים ….. נוסף על המפגעים מהבניה המואצת באזור המקום לא מותיר ספק שאנחנו חיים בתנאים של מחנה פליטים!!!!!
אורח
12.07.24 12:00
מוזמן לבקר במתחם העסקים ברמת יוסף הרחוב מבצע סיני…. זיהום ברמה גבוה, בעלי העסקים מוצאים מרכולתם על המדרכה בקושי אפשר לעבור. יש הטוענים שזוהי תחנת סמים ….. נוסף על המפגעים מהבניה המואצת באזור המקום לא מותיר ספק שאנחנו חיים בתנאים של מחנה פליטים!!!!!
אורח
11.07.24 13:06
צביקה בת ים נהיית עיר עם מלא בני דודים ופליטים!! ערבים מיפו מגיעים כול ערב לחוף מטרידים בנות מוזיקה חזקה בערבית בכוונה קורקנטים טסים ,קבוצות של ערבים מיפו עם נרגילות כול זה כדי להראות נוכוחות ולהפחיד אין פיקוח התחנה משטרה בחוף כמו פסל. אתם מתעוררים רק שיש גם ברחובות אח"כ מלא שוטרים ללא פרופורציה עכשיו קיץ חייב שיהיה. שיטור . למה בנות צריכים לפחד זה עיר ש ל נ ו !! חלאס!! מסע הבחירות שלך היה ביטחון אישי כרגע א י ן
אורח
14.07.24 04:31
צריך להעיף את כל הבני הדודים מבת ים רק מזיקים
אורח
14.06.24 18:44
שם רינה אשכנזי יש לי חבר נכה הוא ואני באים כול שבת בערב ואין חנה לנכים משפק אם יפשר אותר חניות נכים .חבר שלי אם הגלה נכים .
אורח
14.06.24 18:39
אין חניות נכים מספק יש רק שתים אני תשבת בת ים אין לי רכב החבר שלי מסע אות והוא נכה על כסא אין מקמה לנכים לכנה תודה אם אני הקבל תשובה ושבת שלום. שם רינה אשכנזי
אורח
10.05.24 08:05
הוספת רמזורים בקוממיות יוזמה חשובה ןמבורכת לשמירה על תנועה זורמת ו, אבל למה צומת ענק בכניסה לחוף הים (תאיו) נשאר ללא רמזורים? הצומת מנקז אליו את הכניסות והיציאות לחוף תאיו , ולשאר החופים, וביעיקר בסופי שבוע פקוק ועמוס כל הכיוונים והמעבר רגלי ממש מסוכן כי הנהגים ממשיכים לנסוע ואפילו לא מתייחסים למעברי החציה
אורח
17.04.24 20:48
מעונינת להצטרף.


שדרות דניאל בבת ים עברו שדרוג משמעותי עם מתקני משחק, הצללה ומסלולי אופניים

מערכת האתר | | תגובות: 1
צילום מתוך דף הפייסבוק צביקה ברוטשדרות דניאל בבת ים עברו שדרוג משמעותי, והשלב הראשון של הפרויקט הושלם בהצלחה. השדרוג כולל מתקני משחק, הצללה, מרבדי דשא, מסלולי אופניים, ספסלים ועוד. הפרויקט ממשיך למקטעים נוספים ולרחובות נוספים בעיר.

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • ש תדאג ל נקיון
  הגב 18.07.24 21:16
 • אורח

דקירות בבת ים! גבר בן 52 נדקר ופונה במצב בינוני לבית החולים וולפסון

מערכת האתר | | תגובות: 5
צילום: יקותיאל תיעוד מבצעי מדאבשעה 11:55 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על גבר פצוע מאירוע אלימות ברחוב העמל בבת ים. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח וולפסון גבר בן 52 במצב בינוני עם פציעה חודרת.


חובש בכיר במד"א חגי נתני סיפר: "הובילו אותנו אל הגבר שסבל מפציעות חודרות בגופו והיה בהכרה מלאה. הענקנו לו טיפול רפואי מתקדם בשטח שכלל עצירת דימומים ומתן תרופות ופינינו אותו בניידת טיפול נמרץ לבית החולים כשמצבו יציב."

נבדק חשד כי הגבר נדקר על ידי הבן שלו

התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • מה נשאר מעיר הזבל הזה או הורגים או דוקרים או תאונות
  הגב 18.07.24 14:46
 • גועל נפש. כל שבוע- דקירות
  הגב 18.07.24 14:53
 • אוי ואבוי
  הגב 18.07.24 18:19
 • העיקר שבונים מגדלים
  הגב 18.07.24 22:11
 • בושה הכל בגלל אוזלת היד של המשטרה והשופטים החלשים
  הגב 18.07.24 22:39
 • אורח

עמותת "לצאת מהקופסא" מבת ים זכתה במגן שר הבריאות להתנדבות על פעילות חדשנית למען מתמודדי הנפש

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית בת יםעמותת "לצאת מהקופסא", המפעילה את טרמינל עיצוב בת-ים, זכתה במגן שר הבריאות להתנדבות. האות ניתן כהוקרה על פעילות חדשנית למען מתמודדי הנפש בישראל, לצד עמותות כמו זק"א ו'למענם'.

המבקרים מוזמנים לבקר בטרמינל עיצוב בת ים, ליהנות מקפה מעולה, תערוכות מרתקות, משתלה שיקומית וחמסות מעוצבות. הטרמינל ממוקם ברחוב אהוד קינמון 32, ושעות הפעילות הן בימים א-ה, בין השעות 9:00-17:00.

עיריית בת ים גאה בעמותה ושמחה שיש אנשים כמוהם בעיר.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הודעה חשובה לגבי החשמל! החל מיום חמישי הבא 25/7 כל בית יוכל לבחור ממי לקנות חשמל: לרשות הציבור יעמדו 8 חברות אשר ימכרו חשמל לבתים שאין להם עדיין מונה חכם וכל חברה תוכל להציע הנחה על החשמל של 5% - 20% . זמן ההתחברות משלב הבקשה לחיבור בפועל כחודשיים

מערכת האתר | | תגובות: 17
צילום: צילום שלומי אמסלםרפורמת החשמל: מהפכת התחרות מגיעה לכל בית בישראל

לאחר חודשים של הכנות, הודיע היום השר אלי כהן כי בעוד שבוע בדיוק, ב-25.7, תצא לדרך רפורמת החשמל, הרפורמה הגדולה ביותר במשק הישראלי מאז רפורמת הסלולר. על פי הרפורמה, כל צרכן בישראל יוכל לבחור מאיזה ספק הוא רוכש את החשמל וליהנות מהנחה של 5%-20% מתעריף החשמל. המהלך צפוי לחסוך לכל משק בית מאות ואף אלפי שקלים בשנה בהתאם להצעות המספקים, לאופי השימוש ולשעות צריכת החשמל.

יותר משלושה מיליון בתי אב ועסקים יכולים לבחור ממי לרכוש את החשמל שלהם. שוק החשמל הוא בהיקף של יותר מ-30 מיליארד ש"ח, כאשר לפחות 12 מיליארד ש"ח יעברו לחברות פרטיות. לקוחות ממיליון יעברו לחברות פרטיות ויקבלו הנחה של עד 20% בחשבון החשמל שלהם. הציבור יקבל החזר של יותר מ-2 מיליארד ש"ח בשנה.


כיום, בין מחזיקי רישיון המספקים חשמל:
חלק מהספקים יספקו רק למתקיני מונה חכם וחלק יוכלו לשאר הבתים ללא מונה חכםשלבי הרפורמה
- יולי 2024: תחילת שיוך למספקים פרטיים וירטואלים
- נובמבר 2024: תחילת שיוך למספקים פרטיים ותיקים
- ינואר 2025: קיצור זמני המעבר

בשלוש השנים הקרובות, השוק יכלול מודל ואגירה של אנרגיה מתחדשת בהיקף של 5000 מגה, ומכירה ישירה מיצרנים למספקים ולצרכנים.

תהליך הניוד למספק פרטי:

1. פניה למספק
2. העברת הפרטים למספק על ידי הצרכן
3. אישור הצרכן
4. פניה למוקד השירות של המספק הנבחר

במידה והפרטים אינם נכונים, בקשת הניוד תידחה. הפרטים הנדרשים כוללים:
- מס' חוזה הצרכן בחברת החשמל
- מס' ז.ת./פ.ח' של הצרכן הרשום בחברת החשמל
- מס' מונה או מוני צריכה בחברת החשמל
- חתימה על ייפוי כוח לניוד הכוח
- פרטי קשר (שם, ז.ת, מייל, טלפון)

לאחר העברת הפרטים למספק, המספק יעלה בקשה לניוד למערכת א"פל. נגה תבצע בדיקה של נתוני הצרכן מול מערכות חברת החשמל. אם הבקשה תקינה, יישלח לכתובת הצרכן ייפוי כוח דיגיטלי לחתימה. הצרכן יכנס ללינק שנשלח במייל או בהודעה וימלא את הפרטים שהעביר למספק.

סוג המונה:
- מונה בסיסי או מונה חכם

הניוד יכנס לתוקף בחודש העוקב להגשת הבקשה. לדוגמה, אם המספק הגיש את הבקשה ב-06/07/24, הניוד יכנס לתוקף ב-01/09/24. הצרכן יעביר את קריאת המונה לחברת החשמל באמצעים דיגיטליים במהלך שני ימי העבודה האחרונים של החודש. אם הקריאה תקינה, הניוד יאושר ויכנס לתוקף בחודש העוקב להגשת הבקשה.

צילום שלומי אמסלם
קרדיט תמונה: צילום שלומי אמסלםהתפרסמו 17 תגובות לכתבה.
 • כן, עזבתי את חב' חשמל ממזמן ורואים הוזלה בחשבון
  הגב 17.07.24 18:15
 • מעניין איזו חברה הכי טובה,,
  17.07.24 19:07
 • פזגז ובזק נותנים 7% אמישראגז אחריהם עם 6.5%
  19.07.24 10:47
 • בזמן חירום/מלחמה, דוגמת התתרחש היום, יש לחברות החדשות גיבויים ופתרונות דוגמת לאלו שיש לחברת החשמל ?
  הגב 17.07.24 19:12
 • החשמל מגיע מאותו מקום. חברת חשמל
  19.07.24 10:47
 • המטרה שלהם נסתרת..
  הגב 17.07.24 19:44
 • המטרה שלהם בסוף להכריח את כולם לעבור למונה חדש שמחובר למערכת שליטה שיכולה להצע האהנות ואפילו שליטה של כיבוי חשמל כרצונם... האח הגדול... וזה עוד לפני שהתחלנו לדבר על הקרינה שלהם... כאילו שלא מספיקים תאורות הרחוב החדשה.. עוד אח גדול... תבדקו !
  הגב 17.07.24 19:48
 • האזנות**
  17.07.24 19:48
 • כפרה, המערכת החדשה זה כולה מונה חכם. יענו רק רואה כמה חשמל השתמדת ומעביר את הנתונים. מוזמן לפתוח אותו ולהסתכל בפנים. אין מיקרופון.
  19.07.24 10:49
 • ראשית אם יהיו ברפורמה עוד 8 ספקים של חשמל לצריכה ביתית ותעשייתית הרי שלחברת חשמל לא יהיה מונופול על אספקת החשמל. יחד עם זאת בדומה לרפורמה בסלולאר תהיה תחרות בעלויות הצריכה של החשמל בין הספקים המורשים. עדיין אין מספיק מידע לגבי כל ספק חשמל ויכולותיו לספק חשמל לצרכנים בלי בעיות או תקלות באספקת החשמל בכל איזור ואיזור שבו יספק הספק המאושר חשמל.
  הגב 17.07.24 22:37
 • צריך לחשוב על מהלך ההצטרפות. האם באמת זה כדאי
  הגב 18.07.24 05:38
 • כמה זמן החברות האלה פועלות/מספקות חשמל,מנסיון של אנשים שהתחברו,איך השרות שלהם מכל הבחינות ?תודה למשיבים❤️
  הגב 18.07.24 07:00
 • האם חברת החשמל המקורית לא תיאלץ להיכנס לתחרות בשוק ולהוזיל גם את המחירים?
  הגב 18.07.24 08:19
 • היא זו שמספקת להם את החשמל והיא תסתדר..
  18.07.24 09:18
 • ישראבלוף ובמקרה הזה גם מסוכן. צפי לניתוקים, חוסר מענה, תקלות ושלל בעיות תמורת הנחה מינימלית שבוודאי תהיה זמנית ולאט לאט יחזירו את המחירים למה שהיו אם לא יותר.
  הגב 18.07.24 09:18
 • החשמל עדיין מסופק ע"י חברת חשמל והם גם האחראים לטיפול בתקלות ומענה.
  19.07.24 10:50
 • זה חברות גבייה בלבד. הם לא ייתנו שום מענה בנושא חשמל, רק ייקחו כסף ולאחר זמן מסוים גם ייעלו מחירים. חברת חשמל עם כל החולאים שלה עדיפה, עוד כמה שנים נשלם מחיר חשמל פי 2.
  הגב 18.07.24 16:06
 • אורח

תזכורת ב1.8 תיכנס לתוקף התקנה המחייבת התקנת לוחית רישוי על אופניים וקורקינטים חשמליים- מצ"ב סרטון הסבר על תהליך הוצאת הלוחית הטבעת לוחות הרישוי תתקיים בתל אביב, חולון, ראשון לציון ורחובות. מצ"ב הכתובות

הקנס על אי התקנת הלוחית יהיה בשנה הראשונה 100 ש"ח ולאחר מכן יעלה ל750 ש"ח

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 11


לקראת כניסתן לתוקף של התקנות המחייבות אופניים וקורקינטים חשמליים בנשיאת לוחית רישוי, משרד התחבורה יצא בקמפיין וסרטוני הסבר על תהליך הוצאת והתקנת לוחית הרישוי דרך מערכת הרישום החדשה לציבור הרוכבים. התקנות החדשות מיועדות לחזק את יכולת האכיפה נגד רוכבים הנוהגים באופן פרוע ומסכנים את הולכי הרגל ושאר משתמשי הדרך, ואת עצמם.

החל משנת 2014 יזם משרד התחבורה תיקונים בתקנות התעבורה לצורך אסדרת השימוש בכלי רכב אלה. בין היתר נקבעו תקן לכלי הרכב, גיל רכיבה, חובת חבישת קסדה, איסור רכיבה על המדרכה, חובת הכשרה עיונית ועוד. כמו כן הורחבו סמכויות האכיפה כך שגם הפיקוח העירוני יוכל לבצע אכיפה של חלק מעבירות התנועה.

עם זאת, מאמצי האכיפה כיום אינם יעילים מספיק, מכיוון שבניגוד לרכב מנועי, כלי רכב אלה אינם חייבים בנשיאת לוחית מזהה. כך יכולים הרוכבים להתחמק משוטר או מפקח ולהימנע מדו"ח על עבירה שביצעו. גם אם העבירה או התאונה צולמו במצלמת אבטחה, או על ידי הנפגע או אדם אחר, קשה לאתר את הרוכב.

לפיכך קידמה שרת התחבורה את עדכון התקנות, כך שגם כלי הרכב לתחבורה קלה יחוייבו בנשיאת סימן מזהה. כדי להקל על הציבור, נקבע נוהל רישום קל ופשוט, המתבצע כולו באופן מקוון וללא צורך להגיע למשרד הרישוי, ואינו כרוך בתשלום אגרות או בביצוע מבחן שנתי.

על פי התקנות המוצעות, יש לרשום את בעלי הרכב באופן חד פעמי בעת הרכישה. הרישום יבוצע באופן מקוון על ידי הרוכש, אשר יזדהה באמצעות תעודה הזהות שלו. אם הרוכש הוא תאגיד, כגון חברת שליחויות או חברת השכרה, ההזדהות תבוצע באמצעות מורשה מטעמו.

בתום התהליך יישלח לבעל הרכב אישור דיגיטלי הכולל מספר רישוי הכולל שתי אותיות לועזיות וארבע ספרות. עם האישור ייגש בעל הרכב למטביע לוחיות זיהוי מורשה, אשר יכין עבורו את הלוחית.

הקנס שיינתן על אי התקנת לוחית הרישוי היה בתחילה 100 ש"ח עקב הצורך לתת לציבור זמן להכיר את החובות החדשות המוטלות עליו ולהיערך לעמידה בהן בלי לשאת בנטל עונשי כבד. לאחר חלוף השנה הקנס יהיה 750 ₪.

למעבר למערכת הרישום

https://go.gov.il/mobility


רשימת מקומות הטבעת לוחות הרישוי לתושבי המרכזסרטון הסבר על הליך הוצאת לוחית הרישוי
התפרסמו 11 תגובות לכתבה.
 • איזה כיף, מקווה שהרוב הגדול יוותרו על התהליך הקשה הזה ויוותרו על הכלי המשחית הזה! תלכו ברגל זה בריא מאוד מאוד! ולא מסכן חיי אזרחים חפים מפשע! קופת העיריה בעיר בת ים תשמין מאוד, כי אין משמעת בבת ים, הם יצטרכו ללמוד דרך הכיס.
  הגב 17.07.24 11:30
 • טוב סבתא, אולי ניפטר גם מרכבים ומטוסים ונתחיל לגדל בעצמנו פירות/ירקות ואז נציל עוד כמה חפים מפשע על הדרך
  17.07.24 12:48
 • ב בתים לא משנה אפילו בלי הכל בסדר אין משטרה אין פקחים חופשי כמו ש חונים ב מעברי חציה העיריה לא אכפת
  הגב 17.07.24 11:37
 • תזכרו מה אמרתי. אחוז גדול מרוכבי הכלים האלה הם מתחת לגיל המורשה \ חלקם ערSים - הם כבר עכשיו רוכבים על כלים משודרגים שמגיעים ל- 80 ואף ל- 100 קמש וכך בורחים מהמשטרה שאין לה אפשרות לרדוף אחרי כלי כזה. הסיכוי שיתקינו לוחית רישוי זהה לסיכוי שנסראללה יהפך לחסיד אומות העולם.
  הגב 17.07.24 12:44
 • אבל מי שיקבל דוחות זה לא הם...זה שומרי החוק
  17.07.24 21:11
 • עוד חוק שבא להכביד רק על אנשים שומרי חוק, כל הילדים והמשתוללים לא יוציאו לוחית והמשטרה לא תעשה להם כלום.
  הגב 17.07.24 13:10
 • שטויות במיץ, לוקחים עוד כסף מאנשים, אין סיכוי לאכוף דבר כזה כי פשוט יש כל הרבה שוטרים במדינה שלנו
  הגב 17.07.24 13:29
 • עוד גזרת מיסוי מטןמטמת
  הגב 17.07.24 21:11
 • החוק הזה רק בשביל לגרוף עוד כספים בעתיד מקנסות שילכו לפי המספר ישר לדואר
  הגב 18.07.24 15:28
 • האם זה תקף לקורקינט לא חשמלי?
  הגב 20.07.24 13:50
 • גזל ציבורי
  הגב 22.07.24 22:09
 • אורח

ועדת הפנים של הכנסת אישרה את חוק המטרו לקראת העברתו בקריאה ראשונה, שניייה ושלישית

רשת המטרו תכלול שלושה קווים, 150 ק"מ מסילות תת קרקעיות ו-109 תחנות. הרשת תחבר 24 רשויות מקומיות ברחבי גוש דן וצפויה להוביל כ-2 מיליון נוסעים ביום.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
הדמייה: אדר׳ טל אייל ושרון שפירא


חוק המטרו, אושר היום (יום ג') בוועדת הפנים והגנת הסביבה של הכנסת.

ועדת הפנים והגנת הסביבה קיימה בשנה האחרונה דיונים רבים על נוסח חוק המטרו, בהובלת נציגי רשות המטרו במשרד התחבורה, משרד האוצר, משרד המשפטים ומינהל התכנון. במאמצים משותפים של כל השותפים לפרויקט, אושר היום החוק בוועדה לקראת קריאה שנייה ושלישית במליאה.

אישור החוק הוא שלב משמעותי בקידום פרויקט המטרו, ומסייע להגדיר את תהליכי העבודה בפרויקט מול רגולטורים וגופי תשתית שונים במטרה לייעל ולהאיץ את תהליכי התכנון והביצוע בפרויקט, הנחשב לגדול והמורכב ביותר שבוצע עד היום בישראל.


רשת המטרו תכלול שלושה קווים, 150 ק"מ מסילות תת קרקעיות ו-109 תחנות. הרשת תחבר 24 רשויות מקומיות ברחבי גוש דן וצפויה להוביל כ-2 מיליון נוסעים ביום.

פרוייקט המטרו כולל 3 קווים:

M1 שיעבור בערים רעננה, הרצליה, כפר סבא, הוד השרון, רמת השרון, תל אביב-11 תחנות, חולון-5תחנות, ראשון לציון-8 תחנות, באר יעקב, רמלה, לוד, נס ציונה-3 תחנות, רחובות -4 תחנות


M2 שיעבור בערים חולון-1 תחנה, תל אביב 7 תחנות, גבעתיים-2 תחנות, רמת גן 3 תחנות, גבעת שמואל, בני ברק ופתח תקווה- 8 תחנות


M3 שיעבור בערים הרצליה, רמת השרון, תל אביב- 3 תחנות, פתח תקווה- 3 תחנות, קריית אונו, רמת גן-1 תחנה, אור יהודה, חולון-5 תחנות, בת ים 2 תחנות, נתב"ג


לפרטים על קווי המטרו

https://www.nta.co.il/metro/

שרת התחבורה והבטיחות בדרכים, תא"ל (במיל') מירי רגב:

״אני שמחה על שהבאנו לאישור חוק המטרו על ידי ועדת הפנים והגנת הסביבה בראשות חבר הכנסת יעקב אשר. אישור חוק המטרו והעברתו למליאת הכנסת הוא שלב חיוני בהתקדמות המגה-פרויקט הלאומי החשוב הזה, שיביא רווחה תחבורתית לכל תושבי מרכז הארץ, בהיקף שטרם נראה כמוהו בישראל. אנחנו מציינים היום את השלמתו של תהליך מקצועי מורכב, ששיתף גורמים רבים בהובלת רשות המטרו במשרד התחבורה. החוק החדש מייצר סט כלים אפקטיבי להצבת הפרויקט בראש סדרי העדיפויות של גופי התשתית ושל שותפינו ברשויות המקומיות, כנדרש מפרויקט כה מרכזי שישפיע על חייהם של מיליוני אזרחים."
מנכ"ל משרד התחבורה והבטיחות בדרכים, משה בן זקן:

"משרד התחבורה בהובלת השרה מירי רגב מחויב לפעול לשיפור חיי אזרחי מדינת ישראל, להפחית משמעותית את הגודש בכבישי גוש דן, ולהוריד את יוקר המחיה באמצעו מעבר לתחבורה ציבורית יעילה ואמינה. לשם כך אנו מקדמים את הקמתה של רשת המטרו, שיחד עם רשת הרכבות הקלות וקווי האוטובוס התומכים, תחבר את כל ערי מטרופולין תל אביב ברשת של קווי תחבורה ציבורית תוך חיבוריות וקישוריות מלאות. זהו חזון שאפתני אך אנו דואגים שהוא יתקדם בקצב מהיר ויהפוך למציאות כבר בשנים הקרובות."

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תאונת דרכים בבת ים: שלושה נפגעים באורח קל פונו לבית החולים

מערכת האתר | | תגובות: 3
קרדיט צילום: איחוד הצלה סניף בת יםצוות אמבולנס של איחוד הצלה העניק סיוע רפואי ראשוני לשלושה נפגעים באורח קל בזירת תאונת דרכים עם מעורבות שני כלי רכב פרטיים ברחוב הקוממיות בבת ים. לאחר מכן פונו שניים מהנפגעים באמבולנס איחוד הצלה לבית החולים להמשך טיפול.


יהונתן עוזיהו, דוברות שפלה איחוד הצלה

צילומים:קרדיט צילום: איחוד הצלה סניף בת יםהתפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • תמיד יש שם תאונות צריך לבדוק למה זה קורה
  הגב 16.07.24 21:35
 • זה בסדר בת ים עיר מקוללת גן כל אחד עשה מהש בא לו
  הגב 16.07.24 21:44
 • בת ים לא מקוללת לא יפה הדיבור שלך אנשים לא שומרים על החוק זה משהו אחר.....ה"ישמור עלינו
  הגב 16.07.24 22:26
 • אורח

אירוע משפחות וילדים בגינת גביזון בבת ים - היום שלישי 16 ביולי

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית בת יםמשפחות וילדים, רוצים לבלות אחר הצהריים מלא בכיף? בואו לגינות ותהנו מהמון פעילויות שוות!


באירוע הקודם היו לנו: • עמדות יצירה

 • סדנה פעילה

 • דוכן מתוקים

 • דוכני יריד

 • מתחם ספורט עם הרקדה, משיכת חבל, קליעה לסל ועוד

 • מתחם ביוטי לאיפור וקעקועים

 • הצגה מרכזית

 • ועוד המון הפתעות!


מתי? 16/7, יום שלישי


שעה? 17:30-19:30


איפה? גינת גביזון (מתנ"ס גאולים)


אל תפספסו! מחכים לכם בגינות!

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

רוכב אופנוע נפצע בינוני בתאונה ברחוב הקוממיות בבת ים

מערכת האתר | | תגובות: 0
דוברות איחוד הצלה
בשעה 19:56 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על רוכב אופנוע שנפגע מרכב ברחוב הקוממיות בבת ים. חובשים ופראמדיקים של מד"א וכונני איחוד הצלה העניקו טיפול רפואי ופינו לבית החולים איכילוב גבר כבן 40 במצב בינוני עם חבלות בראש ובגפיים.בני מזרחי וניר דורפמן, חובשי איחוד הצלה, מסרו: "הענקנו לו סיוע רפואי ראשוני בזירה ולאחר מכן הוא פונה למרכז הרפואי איכילוב במצב בינוני. עוברי אורח סיפרו כי מדובר בתאונה עם מעורבות רכב ואופנוע".

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

במהלך חודש אוגוסט יתקיים פסטיבל סרטי הילדים באולמות friends בראשון לציון, בת ים ותל אביב במסגרתו יוקרנו סרטי ילדים בעלות של 10 ש"ח

לינק להרשמה מצ"ב בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


לאור ההצלחה המסחררת בשנה שעברה, "פסטיבל סרטי הילדים לסוף החופש הגדול" (25-29.8) של FRIENDS, רשת מועדוני תרבות מבית ההסתדרות חוזר!! 5 ימים של חגיגת סרטי ילדים חדשים ואיכותיים בדיבוב לעברית, עם 2 הקרנות בכל יום - במחיר בלעדי של 10 ש"ח בלבד לכרטיס!

הצטרפו לחוויה תרבותית ומעשירה לכל המשפחה ותהנו ממגוון סרטים!! מבין הסרטים: הנסיכה הקסומה, קונג פו פנדה 4, הערפד הראשון השלי, התיבה של נוח, מעלה קרחות ועוד... משתתפי הפסטיבל, שמתקיים בשיתוף קק"ל והמועצה הציונית בישראל, יהנו מ"ניידות חינוכיות", שיקיימו בין ההקרנות פעילויות מהנות לכל המשפחה בנושאי סביבה, ציונות, טבע והיסטוריה.

איפה ומתי? ברשת מועדוני ברחבי הארץ בהם FRIENDS ראשון לציון, FRIENDS בת ים, ותל אביב - 11:00 בבוקר ו-17:00 אחה"צ בתאריכים 25-29.8

מחיר: 10 לכרטיס ₪

לפרטים נוספים: https://did.li/n4Gaa

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מגן שר הבריאות להתנדבות לשנת 2023 הוענק בטקס חגיגי בירושלים לאנסטסיה מולדבסקי – בת 29, מתנדבת כ-3.5 שנים במרפאה בבת-ים של קופת חולים מאוחדת

מערכת האתר | | תגובות: 3
צילום דוברות משרד הבריאותמגן שר הבריאות להתנדבות לשנת 2023 הוענק בטקס חגיגי בירושלים במעמד שר הבריאות, אוריאל בוסו, מנכ"ל משרד הבריאות, משה בר סימן טוב, המשנה למנכ"ל המשרד, ד"ר ספי מנדלוביץ, סמנכ"לית בכירה הון אנושי ומנהל במשרד הבריאות, שני שרביט, ראשי המועצה הישראלית להתנדבות, חברי הוועדה המייעצת לאות השר ונציגי הזוכים.

מגן השר הוענק השנה בארבע קטגוריות: מגן שר הבריאות להתנדבות לארגונים, מגן שר הבריאות להתנדבות ליחידים, מגן שר הבריאות ליוזמה ומגן שר הבריאות למרכז רפואי מקדם התנדבות.


השנה הוגשו 100 מועמדים ומועמדות, מהם בחרו חברי הועדה 14 יחידים וארגונים שקיבלו את מגן שר הבריאות. כולם עושים עבודת קודש יומיום למען האחר ולמען המטופלים ובני משפחותיהם, למען הציבור.


חברי הועדה המייעצת לאות שר הבריאות להתנדבות לשנה זו: יו"ר הועדה ז'יל דרמון, עו"ד אריה רביץ, עו"ד מנחם הבלין, ד"ר עמאד חבוס, ד"ר עבדאללה בדיר, מיכאל פנחסי, רחל הבר, ד"ר טל אביב ומרים פרץ.


בין הזוכים במגן שר הבריאות להתנדבות: • אנסטסיה מולדבסקי – בת 29, מתנדבת כ-3.5 שנים במרפאה בבת-ים של קופת חולים מאוחדת. היא נולדה עם שדרה שסועה ומתניידת בכיסא גלגלים. בתקופת הקורונה תרמה רבות במתקן החיסונים ובעמדת הדיגום, ולא חוששת להגיע למרפאה במבצעי הלחימה השונים. היא ההוכחה שמוגבלות אינה מכשול.


התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • נסטיושששש שלנווו את אלופההה כל הכבוד מהממתת אוהבת אותך💯💯💯
  הגב 15.07.24 13:31
 • הכי מגיע לה בעולם, אלופה 🥳
  הגב 15.07.24 13:43
 • כל הכבוד, אלופה אמיתית
  הגב 15.07.24 17:10
 • אורח

עיריית בת ים מתחילה בעבודות שדרוג כביש מלונות דרום ומקטע הטיילת הדרומית אשר יימשכו עד מרץ 2025: לצורך ביצוע העבודות, ייסגרו פארק המנגלים והחניון החיצוני בקולוני ביץ'.

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית בת יםעיריית בת ים ממשיכה לשדרג ולפתח את העיר, והפעם: פיתוח כביש מלונות דרום ומקטע הטיילת הדרומית.


בתכנית השדרוג בשלב א׳: סלילה ופיתוח תשתיות חדשות וחיוניות, ביוב וניקוז של המשך רחוב בן גוריון צפונה ועד רחוב יצחק שדה.


החל מ - 14 ביולי, יחלו עבודות שיפוץ אשר יימשכו עד חודש מרץ 2025 וייערכו בימים ראשון עד חמישי בין השעות 07:00-19:00 וביום שישי בין השעות 07:00-14:00.


במהלך תקופת העבודות יהיו שינויים בהסדרי התנועה באזור. מומלץ להשתמש בתחבורה ציבורית ככל האפשר ולנסוע בזהירות. לנוחיות הציבור, תתאפשר תנועת כלי רכב והולכי רגל לחוף תאיו ולחניון "סאן".


לצורך ביצוע העבודות, ייסגרו פארק המנגלים והחניון החיצוני בקולוני ביץ'.


לשאלות נוספות, ניתן לפנות למוקד העירוני במספר: 107.


עיריית בת ים מתנצלת על אי הנוחות הזמנית ומודה על שיתוף הפעולה.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

משרד החינוך יפנה לבית הדין הארצי לעבודה בדרישה להוצאת צו מניעה נגד רן ארז וארגון המורים, הפסקת העיצומים ופרסום הציונים לתלמידים

חשוב לציין כי בסוף השבוע יצאו הנהגת ההורים והשלטון המקומי בקריאה לסיים את העיצומים והודיעו כי בכוונתם לפנות לבית המשפט על מנת לחייב את משרדי האוצר והחינוך למצוא פתרון ולסיים את העיצומים שפוגעים בתלמידים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


בהוראת שר החינוך יואב קיש, משרד החינוך יפנה היום לבית הדין הארצי לעבודה בדרישה דחופה להוצאת צו מניעה נגד רן ארז וארגון המורים, שתכליתו לאסור על העיצומים שבהם פתח הארגון ולשחרר את ציוני המגן לתלמידי החטיבות העליונות הנבחנים בבחינות הבגרות.
הפנייה לבית הדין לעבודה ננקטת על ידי משרד החינוך לאחר ניסיון גישור נוסף שערך שר החינוך, המלווה באופן אישי את המשבר בין ארגון המורים לאוצר, ובו הוצע לרן ארז ביום חמישי האחרון מתווה חדש שימנע את הפגיעה בתלמידים, לגישור הפערים עם האוצר ולמניעת פגיעה אפשרית במורים ובשכרם.

לאחר שרן ארז סירב למתווה שהוצע והתבצר בעמדתו, ועל רקע ההחלטה השערורייתית של רן ארז וארגון המורים להימנע ממתן ציונים במבחני המתכונת וציונים שנתיים לתלמידי החטיבות העליונות - החלטה הפוגעת פגיעה אנושה, לא מידתית ובלתי הפיכה בתלמידים ובעתידם, החליט השר לפנות לבית הדין.

חשוב לציין כי בסוף השבוע יצאו הנהגת ההורים והשלטון המקומי בקריאה לסיים את העיצומים והודיעו כי בכוונתם לפנות לבית המשפט על מנת לחייב את משרדי האוצר והחינוך למצוא פתרון ולסיים את העיצומים שפוגעים בתלמידים.

שר החינוך, יואב קיש: "רן, תלמידי החטיבה העליונה לא עשו לך דבר, למה להתעקש לפגוע בהם? שחרר אותם מהאירוע שלך מול האוצר. אתה יכול בקלות לתת להם את הציונים ועדיין לשמור לעצמך את 'הפטיש הגדול' והקבוע של איום בהשבתת פתיחת השנה. המחיר שאתה גובה מהתלמידים היקרים הוא לא סביר ולא הוגן – גם המורים אומרים זאת. השעה היא שעת מלחמה, הילדים האלה לפני גיוס, העתיד שלהם על כף המאזניים, זה לא הזמן לעשות עליהם סיבוב של משא ומתן. שב עם האוצר, תחזור להסכמות המוקדמות, אני אגבה אותך ככול שיידרש".
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • מאז, ומתמיד שכר המורים נמוך ואינו תואם את העבודה הקשה. הגיע הזמן לעשות שינוי מהותי למען עתיד ילדנו
  הגב 16.07.24 08:59
 • אורח

עדכון ביטחוני! במידה ותחל הסלמה ביטחונית חריגה במרכז הארץ, כל אתרי be106 יאוחדו לאתר דיווח אחיד בו ירוכזו כל הדיווחים והעדכונים

מערכת האתר | | תגובות: 10


בעקבות הסברה כי ראש הזרוע הצבאית של החמאס מוחמד דף וסגנו חוסלו היום בחאן יונס. מניסיון העבר אירוע כזה ברגע שיש דיווח רשמי החמאס והערכה גם מחיזבאללה, תימן ועירק בהנחיית איראן ינסו לתקוף את ישראל בירי למרכז הארץ.

במידה ותרחיש הקיצון אכן יתרחש, כדי לייעל את הדיווחים , נאחד זמנית את כל האתרים לאתר אחד.

שימו לב!

בהתאם לקצב האירועים במידה ויתרחשו האתר יתעדכן בזמן אמת, אך לא כל אירוע יישלח בוואטסאפ.

נקווה שהמנוול חוסל ויהיה שקט ברחבי הארץ
התפרסמו 10 תגובות לכתבה.
 • מאיפה ההערכה המוזרה והקיצונית הזאת?
  הגב 13.07.24 20:55
 • מאיפה? מההורמונים שאירועים כאלה מזרימים בגופם של הגורמים האחראיים.
  13.07.24 21:01
 • כניראה את/ה צריך/ה לקרוא שוב את הכתבה.
  13.07.24 23:17
 • אין להם לחמאס יכולת רקטית למרכז הארץ
  הגב 13.07.24 21:42
 • גם ב-6.10.2023 חשבו שחמאס לא יכולה לפלוש למדינת ישראל…
  13.07.24 22:07
 • חשבו שחמאס לא יכול לפלוש למדינה ????? מי שנתן את ההרגשה הזאת ! אלה השמאלנים ומובילי ההפגנות וחסימת כבישים אנשי קפלן ! ואלה השמאלנים שיושבים ב8200 והמודיעין !
  14.07.24 11:30
 • תפסיקו לאכול את הראש,כולה קיבלתם הודעה לטובתכם אז לפחות תכבדו את הקוראים המכובדים
  הגב 13.07.24 22:09
 • 👍
  13.07.24 22:17
 • ההזוי פה ! שאנשים לא מבינים בכלום ושום דבר ! עושים משהו לטובת הכלל ! והם לוקחים למקום אחר ! אצלנו בביניין עושים לטובת הכלל ! ויש 2 ליצנים שקופצים בשם כולם ומקלקלים ! העיקר שיהיה מה להגיד !בלי שכל !
  14.07.24 11:24
 • סתם להלחיץ את הציבור ממש מיותר
  הגב 14.07.24 15:33
 • אורח

יהי זכרו ברוך! לוכד הנחשים המפורסם של בת ים שלמה עדני ז"ל הלך לעולמו

מערכת האתר | | תגובות: 5
צילום מתוך דף הפייסבוק אלי יריב - Eli Yariv


שלמה עדני ז"ל ,המוכר לרבים כלוכד הנחשים המיתולוגי של בת ים, היה שותף בפעילות ציבורית והיה דמות מרכזית באמוץ פלוגת משמר הגבול בחאן יונס בשנות ה - 90 הלך היום לעולמו.

אלי יריב ספד לו

לפני דקות קיבלנו את ההודעה הקשה על פטירתו של שלמה עדני ז"ל, אדם יקר ואיש מיוחד במינו. שלמה היה ידוע כאיש של אנשים, עם אהבה גדולה למשפחתו, לעיר בת-ים ולבעלי החיים. שמו הלך לפניו כלוכד נחשים, אך לא רק. שלמה היה בעל לב ענק ונתינה ללא גבולות, ותמיד עמד לצידם של בני אדם.


שלמה עדני ליווה את אלי יריב שנים רבות והיה חלק ממשפחתו, הוא וכל משפחתו היקרה. שלמה עדני ליווה רבים ממנהיגי העיר במשך שנים רבות, והיה האחד היחידי שכולם אהבו וסמכו עליו. תנחומים לרחל, לאיציק, לאבי, למירי ולנכדים. תהא נשמתו עדן.


התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • איש יקר. תתקנו בבקשה ללוקד הנחשים ולא הנשים
  הגב 12.07.24 17:17
 • נכון לא הבנתי לוכד נשים במקום לוכד נחשים
  הגב 12.07.24 18:01
 • טוב שם משמן טוב בנאדם יקר
  הגב 12.07.24 19:15
 • הכרתי אותו אישית בן אדם זהב ת.נ צ.ב.ה.
  הגב 12.07.24 19:52
 • איש יקר תרם רבות לעיר
  הגב 14.07.24 14:03
 • אורח

חמישה שחייני הנוער של הפועל בת-ים יזנקו לאליפות אירופה לנוער במים פתוחים בסוף השבוע: פילאר חשמה, פרלה חשמה, עומר חווה, אופק אדיר ומאור גורלניק

מערכת האתר | | תגובות: 0בסוף שבוע זה יזנקו חמישה שחייני הנוער של הפועל בת-ים לאליפות אירופה לנוער במים פתוחים. השחיינים ייצגו את מדינת ישראל והעיר בת-ים.


יחד עם השחיינים תצא מאמנת נבחרת הנוער של ישראל ומאמנת אגודת הפועל בת-ים, שרון עזובל.


בואו נאחל בהצלחה לשחיינים: • פילאר חשמה

 • פרלה חשמה

 • עומר חווה

 • אופק אדיר

 • מאור גורלניק

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הנהגת ההורים הארצית הודיעה כי בכוונתה לפנות לבית המשפט כנגד משרדי האוצר והחינוך במטרה לסיים את המשבר עם ארגון המורים העל יסודי

"משרד האוצר ומשרד החינוך צריכים להתחיל להתנהג כמבוגר אחראי ולהגיע לפתרון של הסכסוך מול המורים כדי להפסיק לגרור את ילדינו לתוך מאבק שהם לא צד לו", נכתב בהודעת הנהגת ההורים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


הנהגת ההורים הארצית הודיעה כי כי היא מתכוונת לפנות לבית המשפט על מנת לסיים את הסחבת בניהול המשבר עם ארגן המורים העל יסודי. אמש סערו הרוחות לאחר שהתגלה כי לחלק מהתלמידים/ות נתנו ציוני הבגרות ולחלקם לא. בהודעה שיצאה מטעם הנהגת ההורים נכתב כי בכוונתה לפנות לבית המשפט כנגד משרד החינוך והאוצר במטרה לסיים את המשבר. לטענת ההורים יש לעצור את הפגיעה בתלמידים ובעיקר במסיימי יב ולפרסם את הציונים שלהם בדחיפות עוד לפני מועדי ב' של הבחינות.

"אם המדינה לא יודעת להשתלט על האירוע, ולהפסיק את הפגיעה בזכויות הבסיסיות של התלמידים וזכותם לחינוך ולשוויון, אזי ראוי שבית המשפט ינחה אותם לעשות כך.

תלמידי ישראל הפכו בני ערובה בקרב הורדות ידיים בין המורים לבין הממשלה ולשר החינוך לא אכפת. ההתעללות בבני הנוער שעברו כל כך הרבה בשנים האחרונות, חייבת להיפסק באופן מידי. לא מספיק כל מה שהם עברו, עכשיו גם פוגעים בעתיד שלהם?", נכתב בהודעה.


הודעת הנהגת ההורים הארצית

ממשיכים הלאה! נעשה כל דבר אפשרי כדי לעצור את הפגיעה בילדנו!

הפגיעה החמורה בתלמידי החטיבות העליונות ובעיקר בבוגרות ובוגרי י"ב שסיימו 12 שנות לימוד ועוד רגע מתגייסים לשרת את המדינה, חייבת להיעצר מיד!

מרכז השלטון המקומי, והנהגת ההורים הארצית יעתרו לערכאות משפטיות כנגד משרדי החינוך והאוצר במטרה לסיים את הסחבת הבלתי נגמרת של כלל הגורמים.

שר החינוך חייב לנקוט פעולה מיידית ולהורות על הזנת הציונים לתלמידים בדחיפות, לפני מועדי ב' של בחינות הבגרות!

אם המדינה לא יודעת להשתלט על האירוע, ולהפסיק את הפגיעה בזכויות הבסיסיות של התלמידים וזכותם לחינוך ולשוויון, אזי ראוי שבית המשפט ינחה אותם לעשות כך.

תלמידי ישראל הפכו בני ערובה בקרב הורדות ידיים בין המורים לבין הממשלה ולשר החינוך לא אכפת. ההתעללות בבני הנוער שעברו כל כך הרבה בשנים האחרונות, חייבת להיפסק באופן מידי. לא מספיק כל מה שהם עברו, עכשיו גם פוגעים בעתיד שלהם?

משרד החינוך הוא האחראי על חינוך התלמידים במדינת ישראל ולכן הוא זה שצריך להשתלט על האירוע ולהגיע לפתרון דחוף לטובת תלמידי ישראל.

משרד האוצר ומשרד החינוך צריכים להתחיל להתנהג כמבוגר אחראי ולהגיע לפתרון של הסכסוך מול המורים כדי להפסיק לגרור את ילדינו לתוך מאבק שהם לא צד לו.
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • הגיע הזמן... כל שנה אותו סיפור, ממש מתנהגים כפושעים, מנצלים את ה"כוח" שלהם.
  הגב 12.07.24 09:00
 • הגיע הזמן שישימו סוף לזלזול והתעללות בדורות של תלמידים.
  הגב 12.07.24 09:08
 • קורונה, מלחמות, הדור הזה עבר הרבה... למה להיתעלל בו עוד? תנו לסיים לימודים בכבוד. משרד "חינוך" תתחילו לחשוב כמחנכים, זה הדרך שאתם רוצים לחנך את הדור הבא, להשיג דברים בכוח?
  הגב 12.07.24 09:22
 • ביום ו נודע כי אלפי מורים בכל רחבי הארץ הזינו ציונים לטובת התלמידים. נס כזה לא קרה בבית ספר דה שליט. מנהל ומורים ערלי לב.הארגון וראשו שלא זוכר מתי היה מורה שולטים
  הגב 12.07.24 10:55
 • אורח
עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל