הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

לוח דירות be106 מתרחב לקפריסין! 

למכירה 304 דירות בקפריסין למגורים ולהשכרה לתיירים החל מ - 139 אלף אירו - 250 אלף אירו! מבחר דירות סטודיו, 2 - 3 חדרים, דירות גן ופנטהאוז. הפרטים על הדירות, המחירים, בכמה ניתן להשכיר, אמצעי מימון ועוד בכתבה.
במהלך חודש אוגוסט יתקיים פסטיבל סרטי הילדים באולמות friends בראשון לציון, בת ים ותל אביב במסגרתו יוקרנו סרטי ילדים בעלות של 10 ש"ח
מגן שר הבריאות להתנדבות לשנת 2023 הוענק בטקס חגיגי בירושלים לאנסטסיה מולדבסקי – בת 29, מתנדבת כ-3.5 שנים במרפאה בבת-ים של קופת חולים מאוחדת

עיריית בת-ים סוגרת תכנית שער יוספטל בעקבות התערבות הוועדה המחוזית

מערכת האתר | | תגובות: 5
בצעד דרמטי הודיעה עיריית בת-ים על סגירת תכנית שער יוספטל כדי להגישה מחדש, זאת לאחר שהוועדה המחוזית התעלמה מצרכי העיר והוסיפה מאות יחידות דיור ללא תיאום ולאחר קליטת התוכנית.


המתח בין הרשויות המקומיות לבין הוועדות המחוזיות עולה הילוך: עיריית בת-ים הודיעה על צעד דרמטי חסר תקדים, במסגרתו היא תסגור תכנית פינוי-בינוי ענקית על דופן האיילון, בגבול בת-ים-חולון, זאת בעקבות החלטת הוועדה המחוזית להוסיף עוד מאות יחידות דיור לפרויקט ללא תיאום, ובניגוד לעמדות העירייה והצוותים המקצועיים.


מדובר בפרויקט דגל לא רק עבור העיר, אלא גם במטרופולין תל אביב, אשר משתרע על פני כ-60 דונם וכולל הקמת כ-1,175 יחידות דיור, לצד 154 אלף מ"ר של תעסוקה ומסחר.


הבינוי היה אמור לכלול מבנים מעורבי שימושים, שיכללו שילוב של בנייה מרקמית ומגדלים שיגיעו עד ל-60 קומות. כמו כן, כלל המתחם שטחים ציבוריים איכותיים חדשים, שאמורים להיבנות לטובת התושבים.


את התכנית יזמו עיריית בת-ים והרשות הארצית להתחדשות עירונית, בצמידות לתחנות רכבת ישראל, הקו האדום של הרכבת הקלה, קו M3 של המטרו וכן נת"צים סמוכים. התכנית לוותה על ידי שמאים לכל אורך הדרך, על מנת לוודא מהו האיזון הנכון בין תמהיל יחידות הדיור והיקף השטחים לתעסוקה ומסחר, כדי לייצר כלכליות ליזמים שיפעלו במקום.


אלא שבוועדה המחוזית ביקשו לקבל התנגדויות שהוגשו לתכנית, לפיהן יש להוסיף עוד כ-350 יחידות דיור לפרויקט, לצד הפחתת שטחים לתעסוקה.


בעיריית בת-ים התנגדו לכך, בין היתר בשל הצפיפות הרבה והרצון לייצר פרויקט איכותי יותר המאזן בין התחדשות מתחממת לבין כלכלה עירונית.


הטיעון המרכזי של בת-ים היה שהעיר יצאה לפני שנתיים מתכנית הבראה דרקונית, והצליחה להגיע לראשונה מזה עשרות שנים לאיזון תקציבי ובמקביל פיתחה תוכנית כוללת להתחדשות עירונית הרואה את כל צרכי העיר – ומאפשרת התחדשות עירונית לצד תוספת שטחי תעסוקה באופן יחסי.


בשל כך קיימו הצוותים המקצועיים והנהלת העיר דיונים עם הוועדה המחוזית, במטרה להגיע לעמק השווה ולקחת בחשבון לא רק את מספר יחידות הדיור – אלא בעיקר את איכות החיים הצפויה לתושבים במקום, הן מבחינת הצפיפויות והן מבחינת הצורך לייצר פרויקטים שאינם פוגעים בקופה הציבורית והיתכנות מימוש פרויקטים נוספים במקביל לסטנדרט תכנוני גבוה ואיכותי.


בעירייה אף הודיעו כי אם לא תתקבל החלטה מתואמת עמם, הם יפעלו לסגירת התכנית – אך בוועדה המחוזית ככל הנראה העריכו כי מדובר באיום סרק.


בסוף השבוע, לאחר שבעירייה זעמו על כך שהוועדה המחוזית בחרה להחליט על תוספת של 30% מהיחידות דיור המקוריות ובכך לשנות באופן מהותי את התוכנית, הודיעו בעירייה לוועדה על כוונתם לסגור את התכנית – דבר המתאפשר לאור העובדה כי העירייה היא מגישת התכנית. עם זאת בעירייה הבהירו כי יגישו את התכנית מחדש לאחר בחינה משותפת של אפשרויות התכנון, שיאפשרו דיון בנושא השמאי באופן שקוף לציבור ולא כפי שהתקיים עד כה בחדרים סגורים בוועדה המחוזית.


"הפרויקט ייצא לדרך והתושבים לא ייפגעו, אלא הם פשוט יקבלו פרויקט איכותי יותר ועם שווי טוב יותר לנכסים שלהם", הבהירו בעירייה.


מדובר בצעד תקדימי שמהווה מכה לא פשוטה עבור הוועדה המחוזית, שמאבדת פרויקט דגל מטרופוליני, וכן מסתכנת בתקדים שיביא עיריות נוספות לבצע צעדים דומים בעתיד. יש לציין כי לפני כחמש שנים התכוונו בעירייה לקדם את הפרויקט באמצעות הותמ"ל, ואף קיבלו את האישור לכך, אך לאחר הפצרות מצד הוועדה המחוזית ובקשות שהופנו לראש העיר צביקה ברוט, הוא נענה לבקשת המחוזית והחליט כי התכנית תקודם במחוזית תל אביב תוך התחייבות של הוועדה לפעול בשיתוף פעולה.


"מדובר בצעד ממשלתי קלאסי, שלא רואה ראיה הוליסטית אלא מקבלת החלטות שמשרתות את הפקידותית, ולא את הציבור" אומרים בכירים בעירייה, "לא יכול להיות שהוועדה תתעלם לחלוטין מהכלכלה העירונית, ומכושר הנשיאה של העיר את יחידות הדיור, ותסתכל רק על מה שמשרת אותה מבחינת ההספק שלה. בוועדה המחוזית יש אנשים טובים והיחסים האישיים איתם מצוינים, אבל בסופו של דבר החלטות כאלה לא יכולות להתקבל בלי לקחת בחשבון שיקולים עירוניים שישפיעו באופן ישיר על איכות החיים של מי שיקנה דירה בפרויקט. אם הם יוסיפו עוד מאות ואלפי יחידות דיור בעיר, ובסופו של דבר העיר לא תדע להכיל אותם ולא תוכל לתת שירות טוב לתושבים – מה בדיוק הם השיגו בזה? אם הם רוצים שנמשיך לשתף איתם פעולה, הם חייבים לקחת בחשבון גם צרכים עירוניים. אנחנו בסופו של דבר משרתים את הציבור, ולא את היזמים או את הפוליטיקאים".


בעירייה הדגישו כאמור כי "הפרויקט ייצא אל הפועל אבל בתנאים שלנו. אנחנו נגיש מחדש את התכנית לאחר שנסכם את הפרטים ונוודא שהדיירים שלנו יקבלו בסופו של דבר פרויקט במהירות, ובתנאים הטובים ביותר. העירייה היא הגורם היחיד פה שאין לו שום אינטרס אחר מלבד שמירה על איכות החיים של התושבים".
צילום: מתחם "שער יוספטל", בניהול "לוג ניהול פרויקטים" ובעריכת משרד "הפלטפורמה העירונית"
התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • כל הכבוד לברוד ולצוות של העיריה
  הגב 30.06.24 19:07
 • הועדה המחוזית אף אדם לא יגור בפורייקט יש לכולם וילות ולכן לא מעניין אותם הצפיפות עם כך העיר צפופה מאוד הפקקים בלתי נסבלים..לא ברור מה תפקיד הוועדה
  הגב 01.07.24 08:37
 • איפה היה ברוט כשאישר את התוכנית ? הרי הוא אחראי על תוכניות הבניה אבל אותו מעניין לסגור את הגירעון בתקציב על גבי איכות חיים והשירותים לתושבים שגם בתשלום ארנונה גבוה לא מקבלים תמורה
  02.07.24 18:09
 • הרי העיריה הגישה את התכנית המקורית עם הרבה יותר יח' דיור מאשר הועדה המקומית אישרה. אז פתאום העיריה משנה את דעתה? זו דוגמה קלאסית למלחמות אגו על גבי התושבים.
  הגב 01.07.24 18:42
 • יש מלא מסחר בבתים קרוב במתחם ניסנבאום שעדיין ריקים, מי צריך אותם כאשר גם אין תשתיות מספיק בסביבה! זה לא מה שתושב צריך, עיריית בת-ים אתם תלושים מהמציאות אם לא בונים דיור ומורידים מחירי דיור ולא בונים בעיקר למשפחות צעירים אשר כל כך סובלים היום מיוקר המחיה. אצם לא חושבים על תושב! בעצמכם אמרתם שהגעתם לאיזון אז תעזרו לתושבים בעיקר צעירים
  הגב 04.07.24 08:15
 • אורח

במהלך חודש אוגוסט יתקיים פסטיבל סרטי הילדים באולמות friends בראשון לציון, בת ים ותל אביב במסגרתו יוקרנו סרטי ילדים בעלות של 10 ש"ח

לינק להרשמה מצ"ב בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


לאור ההצלחה המסחררת בשנה שעברה, "פסטיבל סרטי הילדים לסוף החופש הגדול" (25-29.8) של FRIENDS, רשת מועדוני תרבות מבית ההסתדרות חוזר!! 5 ימים של חגיגת סרטי ילדים חדשים ואיכותיים בדיבוב לעברית, עם 2 הקרנות בכל יום - במחיר בלעדי של 10 ש"ח בלבד לכרטיס!

הצטרפו לחוויה תרבותית ומעשירה לכל המשפחה ותהנו ממגוון סרטים!! מבין הסרטים: הנסיכה הקסומה, קונג פו פנדה 4, הערפד הראשון השלי, התיבה של נוח, מעלה קרחות ועוד... משתתפי הפסטיבל, שמתקיים בשיתוף קק"ל והמועצה הציונית בישראל, יהנו מ"ניידות חינוכיות", שיקיימו בין ההקרנות פעילויות מהנות לכל המשפחה בנושאי סביבה, ציונות, טבע והיסטוריה.

איפה ומתי? ברשת מועדוני ברחבי הארץ בהם FRIENDS ראשון לציון, FRIENDS בת ים, ותל אביב - 11:00 בבוקר ו-17:00 אחה"צ בתאריכים 25-29.8

מחיר: 10 לכרטיס ₪

לפרטים נוספים: https://did.li/n4Gaa

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-432-2106

מגן שר הבריאות להתנדבות לשנת 2023 הוענק בטקס חגיגי בירושלים לאנסטסיה מולדבסקי – בת 29, מתנדבת כ-3.5 שנים במרפאה בבת-ים של קופת חולים מאוחדת

מערכת האתר | | תגובות: 3
צילום דוברות משרד הבריאותמגן שר הבריאות להתנדבות לשנת 2023 הוענק בטקס חגיגי בירושלים במעמד שר הבריאות, אוריאל בוסו, מנכ"ל משרד הבריאות, משה בר סימן טוב, המשנה למנכ"ל המשרד, ד"ר ספי מנדלוביץ, סמנכ"לית בכירה הון אנושי ומנהל במשרד הבריאות, שני שרביט, ראשי המועצה הישראלית להתנדבות, חברי הוועדה המייעצת לאות השר ונציגי הזוכים.

מגן השר הוענק השנה בארבע קטגוריות: מגן שר הבריאות להתנדבות לארגונים, מגן שר הבריאות להתנדבות ליחידים, מגן שר הבריאות ליוזמה ומגן שר הבריאות למרכז רפואי מקדם התנדבות.


השנה הוגשו 100 מועמדים ומועמדות, מהם בחרו חברי הועדה 14 יחידים וארגונים שקיבלו את מגן שר הבריאות. כולם עושים עבודת קודש יומיום למען האחר ולמען המטופלים ובני משפחותיהם, למען הציבור.


חברי הועדה המייעצת לאות שר הבריאות להתנדבות לשנה זו: יו"ר הועדה ז'יל דרמון, עו"ד אריה רביץ, עו"ד מנחם הבלין, ד"ר עמאד חבוס, ד"ר עבדאללה בדיר, מיכאל פנחסי, רחל הבר, ד"ר טל אביב ומרים פרץ.


בין הזוכים במגן שר הבריאות להתנדבות: • אנסטסיה מולדבסקי – בת 29, מתנדבת כ-3.5 שנים במרפאה בבת-ים של קופת חולים מאוחדת. היא נולדה עם שדרה שסועה ומתניידת בכיסא גלגלים. בתקופת הקורונה תרמה רבות במתקן החיסונים ובעמדת הדיגום, ולא חוששת להגיע למרפאה במבצעי הלחימה השונים. היא ההוכחה שמוגבלות אינה מכשול.


התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • נסטיושששש שלנווו את אלופההה כל הכבוד מהממתת אוהבת אותך💯💯💯
  הגב 15.07.24 13:31
 • הכי מגיע לה בעולם, אלופה 🥳
  הגב 15.07.24 13:43
 • כל הכבוד, אלופה אמיתית
  הגב 15.07.24 17:10
 • אורח

עיריית בת ים מתחילה בעבודות שדרוג כביש מלונות דרום ומקטע הטיילת הדרומית אשר יימשכו עד מרץ 2025: לצורך ביצוע העבודות, ייסגרו פארק המנגלים והחניון החיצוני בקולוני ביץ'.

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית בת יםעיריית בת ים ממשיכה לשדרג ולפתח את העיר, והפעם: פיתוח כביש מלונות דרום ומקטע הטיילת הדרומית.


בתכנית השדרוג בשלב א׳: סלילה ופיתוח תשתיות חדשות וחיוניות, ביוב וניקוז של המשך רחוב בן גוריון צפונה ועד רחוב יצחק שדה.


החל מ - 14 ביולי, יחלו עבודות שיפוץ אשר יימשכו עד חודש מרץ 2025 וייערכו בימים ראשון עד חמישי בין השעות 07:00-19:00 וביום שישי בין השעות 07:00-14:00.


במהלך תקופת העבודות יהיו שינויים בהסדרי התנועה באזור. מומלץ להשתמש בתחבורה ציבורית ככל האפשר ולנסוע בזהירות. לנוחיות הציבור, תתאפשר תנועת כלי רכב והולכי רגל לחוף תאיו ולחניון "סאן".


לצורך ביצוע העבודות, ייסגרו פארק המנגלים והחניון החיצוני בקולוני ביץ'.


לשאלות נוספות, ניתן לפנות למוקד העירוני במספר: 107.


עיריית בת ים מתנצלת על אי הנוחות הזמנית ומודה על שיתוף הפעולה.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לוח דירות be106 מתרחב לקפריסין! למכירה 304 דירות בקפריסין למגורים ולהשכרה לתיירים החל מ - 139 אלף אירו - 250 אלף אירו! מבחר דירות סטודיו, 2 - 3 חדרים, דירות גן ופנטהאוז. הפרטים על הדירות, המחירים, בכמה ניתן להשכיר, אמצעי מימון ועוד בכתבה.

מערכת האתר | | תגובות: 8
כל התמונות - הדמיות בלבדלחצו על הקישור ונציג יחזור

קישור למתעניינים בפרטים

לוח הדירות של be106 מתרחב לקפריסין!לוח הדירות של be106 באמצעות חטיבת הנדל"ן של be106 מתרחב לקפריסין ומציע שיווק של 304 דירות בפרויקט נופש ומגורים ענק בלרנקה קפריסין היוונית במחיר החל מ - 139 אלף אירו!

לרנקה שוכנת בצד היווני של האי הקפריסאי, לרנקה היא עיר נמל ציורית ושלווה, חופים יפהפיים, מבנים היסטוריים ואגם מלח גדול, מקום מושבם של מאות פלמינגו ורודים, כל אלה הפכו את לרנקה ליעד תיירותי מבוקש.

שדה התעופה הבינלאומי הגדול של קפריסין נמצא בלרנקה , מה שהופך את העיר למוקד של פעילות עסקית ותיירותית והביקושים לנדל"ן בעיר וסביבתה עולים בהתמדעל הפרויקט

הקומפלקס האלגנטי Bell Village פרוש על שטח רחב ידיים של כ-39 דונם, וכולל 7 מתחמים בעיצוב אדריכלי ובהם 304 יחידות דיור בבניה נמוכה. ברחבי הפרויקט שלוש בריכות, מפלי נוי ודקים לשיזוף, פארק מטופח, מגרש משחקים לילדים, מתחם wellness עדכני עם חדר כושר מאובזר, בית קפה, מסעדה ומתחם עסקים עם חללי עבודה משותפים.

המיקום

קיטי, לרנקה, קפריסין היוונית

6 דקות נסיעה מהים, 4 דקות משדה התעופה.


מבחר הדירות למכירה ומחירן

הדירות בפרויקט נחלקות לקבוצות על בסיס גודל ולכולן מרפסת, חניה ומחסן צמוד:

יחידות סטודיו 36 מ"ר + מרפסת בגודל 9 מ"ר, החל מ - 139,000 אירו

יחידות פרמיום 2 חדרים 51 מ"ר + מרפסת 12 מ"ר, החל מ - 189,000 אירו

יחידות פרמיום דה לקס 3 חדרים 82 מ"ר + מרפסת 20 מ"ר, החל מ - 210,000 אירו

יחידות בל סוויט, הכוללות פנטהאוזים ודירות גן, החל מ - 250,000 אירו
מחירי שכירות בממוצע בשוק הדירות בלרנקה לתיירים לטווח קצר:

דירת סטודיו - 70-90 אירו ללילה

דירת חדר וסלון - 100-120 אירו ללילה

דירת 2 חדרים וסלון - 120 - 130 אירו ללילה

עונת התיירות בקפריסין 6 - 8 חודשים

מחירי שכירות בממוצע בשוק הדירות בלרנקה לשכירות ארוכת טווח מעל שנה:

דירת סטודיו - 550 - 650 אירו לחודש

דירת חדר וסלון -850 - 950 אירו לחודש

דירת 2 חדרים וסלון -1200 אירו לחודש


השוואה למחיר ממוצע לדירות אחרות בלרנקה

דירת סטודיו מוכנה נמכרת בממוצע 213,000 אירו

דירת 2 חד' מוכנה נמכרת בממוצע 287,000 אירו

דירת 3 חד' מוכנה נמכרת בממוצע 403,000 אירו


מימון

לרשות הרוכשים דירה בפרויקט Bell Village תעמוד האפשרות ליטול הלוואה בתנאים מיטיבים לרכישת דירה בפרויקט על ידי בנק ישראלי מוביל.

תנאי תשלום

40% בחתימה על העסקה והיתרה בהתאם להתקדמות הבנייה

לוח זמנים:

תחילת הבנייה 2025, צפי סיום 2028


הרצאות מומחים ביום היריד על הפרויקט וההשקעה בקפריסין

09:30 פתיחה וכיבוד

בין השעה 10:00 - 11:00 היזמים ומומחים בהרצאות על :

סקירת המגמות בשוק הנדל"ן בקפריסין היוונית. הצגת הפרויקט, הסבר על אפשרויות המימון על ידי נציג בנק מוביל בישראל


בטחונות

הכספים מופקדים בחשבון נאמנות בניהול פירמת עו"ד גיא קלינבוים עד רישום אזהרת על הנכס בטאבו בקפריסין.

רישום היחידה בטאבו

התשלום עובר ליזם רק אחרי סיום כל שלב בפרויקטעל היזמים והמשווקים

אודות קבוצת בל נדל"ן


קבוצת בל נדל"ן היא קבוצה המתמחה ביזמות נדל"ן, השקעות נדל"ן ומנהלת אקדמיה ללימודי יזמות נדל"ן. הקבוצה ניהלה ומנהלת 4,408 יחידות דיור ונכסי נדל"ן בישראל, ארה"ב וקפריסין בהיקף נכסים של 320 מיליון דולר. מועדון המשקיעים של הקבוצה כולל 1,600 בתי אב.


אודות טופ ריל אסטייט

טופ ריל אסטייט הינה חברת ייזום בתחומי הנדל"ן בישראל אשר פעילה משנת 2010 וביצעה פרויקטים יוקרתיים רבים בהיקפים של מאות מיליוני ש"ח

חברת טופ ריל אסטייט מוחזקת על ידי רו"ח אליאור גבאי בעל תואר בכלכלה, ראיית חשבון ומשפטים אשר שימש בתפקידים בכירים במשרד האוצר ובשוק ההון הישראלי, בעל מומחיות בהשקעות נדל"ן ובמימון
לחצו על הקישור ונציג יחזור

קישור למתעניינים בפרטים
התפרסמו 8 תגובות לכתבה.
 • דירות בקפריסין??? רציניים??? לא מספיק שאתם מפרסמים כאן דירות ברחובות...
  הגב 23.06.24 20:23
 • השקעה בלרנקה טובה.השקעה שתניב פירות רק ב- 2018 בספק. המלחמה היתה אמורה לכאורה לפגוע בצד הצפוני של האי. אבל לא כך , העסקים שם פורחים אין שמץ של התיחסות שלילית לישראלים וללא ספק אבשר לקבל ווליו פור מאני בצד הצפוני של האי.
  הגב 23.06.24 22:10
 • ווליו פור מאני... איזה פוץ.
  24.06.24 22:48
 • הייתי בא רק כדי לראות מי אלה שקונים טירות באויר, מוסרים את הכסף שלהם על סמך פרסום וסיפורים ומקווים לתוצאה טובה. אלה לא מתים, מרתקים!
  הגב 24.06.24 22:47
 • 9 - פתיחה, 10 - הרצאה מפי טובי סוכני המכירות, 11 - לחץ מטורף שמעולם לא חוויתם לקנות במקום פן תפסידו את עסקת חייכם!! לא להחמיץ😎
  הגב 25.06.24 13:57
 • מכיר אותם ומשקיע איתם בארהב. דווקא אחלה חברה ולא פושרים. לא אכזבו עד היום
  הגב 25.06.24 14:43
 • קבוצת בל - צוות של מהממים. תודה על השירות! בדקנו הרבה אופציות ביוון וקפריסין (רק היוונית. מי שרוצה להיות תחת שלטון תורכי עכשיו, בהצלחה לו) ובחרנו ללכת איתכם. מפרגנים באהבה ושמחים להיות חלק מהדיירים החדשים בשכונה :-)
  הגב 03.07.24 10:58
 • יקר
  הגב 15.07.24 12:58
 • אורח

משרד החינוך יפנה לבית הדין הארצי לעבודה בדרישה להוצאת צו מניעה נגד רן ארז וארגון המורים, הפסקת העיצומים ופרסום הציונים לתלמידים

חשוב לציין כי בסוף השבוע יצאו הנהגת ההורים והשלטון המקומי בקריאה לסיים את העיצומים והודיעו כי בכוונתם לפנות לבית המשפט על מנת לחייב את משרדי האוצר והחינוך למצוא פתרון ולסיים את העיצומים שפוגעים בתלמידים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


בהוראת שר החינוך יואב קיש, משרד החינוך יפנה היום לבית הדין הארצי לעבודה בדרישה דחופה להוצאת צו מניעה נגד רן ארז וארגון המורים, שתכליתו לאסור על העיצומים שבהם פתח הארגון ולשחרר את ציוני המגן לתלמידי החטיבות העליונות הנבחנים בבחינות הבגרות.
הפנייה לבית הדין לעבודה ננקטת על ידי משרד החינוך לאחר ניסיון גישור נוסף שערך שר החינוך, המלווה באופן אישי את המשבר בין ארגון המורים לאוצר, ובו הוצע לרן ארז ביום חמישי האחרון מתווה חדש שימנע את הפגיעה בתלמידים, לגישור הפערים עם האוצר ולמניעת פגיעה אפשרית במורים ובשכרם.

לאחר שרן ארז סירב למתווה שהוצע והתבצר בעמדתו, ועל רקע ההחלטה השערורייתית של רן ארז וארגון המורים להימנע ממתן ציונים במבחני המתכונת וציונים שנתיים לתלמידי החטיבות העליונות - החלטה הפוגעת פגיעה אנושה, לא מידתית ובלתי הפיכה בתלמידים ובעתידם, החליט השר לפנות לבית הדין.

חשוב לציין כי בסוף השבוע יצאו הנהגת ההורים והשלטון המקומי בקריאה לסיים את העיצומים והודיעו כי בכוונתם לפנות לבית המשפט על מנת לחייב את משרדי האוצר והחינוך למצוא פתרון ולסיים את העיצומים שפוגעים בתלמידים.

שר החינוך, יואב קיש: "רן, תלמידי החטיבה העליונה לא עשו לך דבר, למה להתעקש לפגוע בהם? שחרר אותם מהאירוע שלך מול האוצר. אתה יכול בקלות לתת להם את הציונים ועדיין לשמור לעצמך את 'הפטיש הגדול' והקבוע של איום בהשבתת פתיחת השנה. המחיר שאתה גובה מהתלמידים היקרים הוא לא סביר ולא הוגן – גם המורים אומרים זאת. השעה היא שעת מלחמה, הילדים האלה לפני גיוס, העתיד שלהם על כף המאזניים, זה לא הזמן לעשות עליהם סיבוב של משא ומתן. שב עם האוצר, תחזור להסכמות המוקדמות, אני אגבה אותך ככול שיידרש".
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עדכון ביטחוני! במידה ותחל הסלמה ביטחונית חריגה במרכז הארץ, כל אתרי be106 יאוחדו לאתר דיווח אחיד בו ירוכזו כל הדיווחים והעדכונים

מערכת האתר | | תגובות: 10


בעקבות הסברה כי ראש הזרוע הצבאית של החמאס מוחמד דף וסגנו חוסלו היום בחאן יונס. מניסיון העבר אירוע כזה ברגע שיש דיווח רשמי החמאס והערכה גם מחיזבאללה, תימן ועירק בהנחיית איראן ינסו לתקוף את ישראל בירי למרכז הארץ.

במידה ותרחיש הקיצון אכן יתרחש, כדי לייעל את הדיווחים , נאחד זמנית את כל האתרים לאתר אחד.

שימו לב!

בהתאם לקצב האירועים במידה ויתרחשו האתר יתעדכן בזמן אמת, אך לא כל אירוע יישלח בוואטסאפ.

נקווה שהמנוול חוסל ויהיה שקט ברחבי הארץ
התפרסמו 10 תגובות לכתבה.
 • מאיפה ההערכה המוזרה והקיצונית הזאת?
  הגב 13.07.24 20:55
 • מאיפה? מההורמונים שאירועים כאלה מזרימים בגופם של הגורמים האחראיים.
  13.07.24 21:01
 • כניראה את/ה צריך/ה לקרוא שוב את הכתבה.
  13.07.24 23:17
 • אין להם לחמאס יכולת רקטית למרכז הארץ
  הגב 13.07.24 21:42
 • גם ב-6.10.2023 חשבו שחמאס לא יכולה לפלוש למדינת ישראל…
  13.07.24 22:07
 • חשבו שחמאס לא יכול לפלוש למדינה ????? מי שנתן את ההרגשה הזאת ! אלה השמאלנים ומובילי ההפגנות וחסימת כבישים אנשי קפלן ! ואלה השמאלנים שיושבים ב8200 והמודיעין !
  14.07.24 11:30
 • תפסיקו לאכול את הראש,כולה קיבלתם הודעה לטובתכם אז לפחות תכבדו את הקוראים המכובדים
  הגב 13.07.24 22:09
 • 👍
  13.07.24 22:17
 • ההזוי פה ! שאנשים לא מבינים בכלום ושום דבר ! עושים משהו לטובת הכלל ! והם לוקחים למקום אחר ! אצלנו בביניין עושים לטובת הכלל ! ויש 2 ליצנים שקופצים בשם כולם ומקלקלים ! העיקר שיהיה מה להגיד !בלי שכל !
  14.07.24 11:24
 • סתם להלחיץ את הציבור ממש מיותר
  הגב 14.07.24 15:33
 • אורח

יהי זכרו ברוך! לוכד הנחשים המפורסם של בת ים שלמה עדני ז"ל הלך לעולמו

מערכת האתר | | תגובות: 5
צילום מתוך דף הפייסבוק אלי יריב - Eli Yariv


שלמה עדני ז"ל ,המוכר לרבים כלוכד הנחשים המיתולוגי של בת ים, היה שותף בפעילות ציבורית והיה דמות מרכזית באמוץ פלוגת משמר הגבול בחאן יונס בשנות ה - 90 הלך היום לעולמו.

אלי יריב ספד לו

לפני דקות קיבלנו את ההודעה הקשה על פטירתו של שלמה עדני ז"ל, אדם יקר ואיש מיוחד במינו. שלמה היה ידוע כאיש של אנשים, עם אהבה גדולה למשפחתו, לעיר בת-ים ולבעלי החיים. שמו הלך לפניו כלוכד נחשים, אך לא רק. שלמה היה בעל לב ענק ונתינה ללא גבולות, ותמיד עמד לצידם של בני אדם.


שלמה עדני ליווה את אלי יריב שנים רבות והיה חלק ממשפחתו, הוא וכל משפחתו היקרה. שלמה עדני ליווה רבים ממנהיגי העיר במשך שנים רבות, והיה האחד היחידי שכולם אהבו וסמכו עליו. תנחומים לרחל, לאיציק, לאבי, למירי ולנכדים. תהא נשמתו עדן.


התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • איש יקר. תתקנו בבקשה ללוקד הנחשים ולא הנשים
  הגב 12.07.24 17:17
 • נכון לא הבנתי לוכד נשים במקום לוכד נחשים
  הגב 12.07.24 18:01
 • טוב שם משמן טוב בנאדם יקר
  הגב 12.07.24 19:15
 • הכרתי אותו אישית בן אדם זהב ת.נ צ.ב.ה.
  הגב 12.07.24 19:52
 • איש יקר תרם רבות לעיר
  הגב 14.07.24 14:03
 • אורח

חמישה שחייני הנוער של הפועל בת-ים יזנקו לאליפות אירופה לנוער במים פתוחים בסוף השבוע: פילאר חשמה, פרלה חשמה, עומר חווה, אופק אדיר ומאור גורלניק

מערכת האתר | | תגובות: 0בסוף שבוע זה יזנקו חמישה שחייני הנוער של הפועל בת-ים לאליפות אירופה לנוער במים פתוחים. השחיינים ייצגו את מדינת ישראל והעיר בת-ים.


יחד עם השחיינים תצא מאמנת נבחרת הנוער של ישראל ומאמנת אגודת הפועל בת-ים, שרון עזובל.


בואו נאחל בהצלחה לשחיינים: • פילאר חשמה

 • פרלה חשמה

 • עומר חווה

 • אופק אדיר

 • מאור גורלניק

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הנהגת ההורים הארצית הודיעה כי בכוונתה לפנות לבית המשפט כנגד משרדי האוצר והחינוך במטרה לסיים את המשבר עם ארגון המורים העל יסודי

"משרד האוצר ומשרד החינוך צריכים להתחיל להתנהג כמבוגר אחראי ולהגיע לפתרון של הסכסוך מול המורים כדי להפסיק לגרור את ילדינו לתוך מאבק שהם לא צד לו", נכתב בהודעת הנהגת ההורים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


הנהגת ההורים הארצית הודיעה כי כי היא מתכוונת לפנות לבית המשפט על מנת לסיים את הסחבת בניהול המשבר עם ארגן המורים העל יסודי. אמש סערו הרוחות לאחר שהתגלה כי לחלק מהתלמידים/ות נתנו ציוני הבגרות ולחלקם לא. בהודעה שיצאה מטעם הנהגת ההורים נכתב כי בכוונתה לפנות לבית המשפט כנגד משרד החינוך והאוצר במטרה לסיים את המשבר. לטענת ההורים יש לעצור את הפגיעה בתלמידים ובעיקר במסיימי יב ולפרסם את הציונים שלהם בדחיפות עוד לפני מועדי ב' של הבחינות.

"אם המדינה לא יודעת להשתלט על האירוע, ולהפסיק את הפגיעה בזכויות הבסיסיות של התלמידים וזכותם לחינוך ולשוויון, אזי ראוי שבית המשפט ינחה אותם לעשות כך.

תלמידי ישראל הפכו בני ערובה בקרב הורדות ידיים בין המורים לבין הממשלה ולשר החינוך לא אכפת. ההתעללות בבני הנוער שעברו כל כך הרבה בשנים האחרונות, חייבת להיפסק באופן מידי. לא מספיק כל מה שהם עברו, עכשיו גם פוגעים בעתיד שלהם?", נכתב בהודעה.


הודעת הנהגת ההורים הארצית

ממשיכים הלאה! נעשה כל דבר אפשרי כדי לעצור את הפגיעה בילדנו!

הפגיעה החמורה בתלמידי החטיבות העליונות ובעיקר בבוגרות ובוגרי י"ב שסיימו 12 שנות לימוד ועוד רגע מתגייסים לשרת את המדינה, חייבת להיעצר מיד!

מרכז השלטון המקומי, והנהגת ההורים הארצית יעתרו לערכאות משפטיות כנגד משרדי החינוך והאוצר במטרה לסיים את הסחבת הבלתי נגמרת של כלל הגורמים.

שר החינוך חייב לנקוט פעולה מיידית ולהורות על הזנת הציונים לתלמידים בדחיפות, לפני מועדי ב' של בחינות הבגרות!

אם המדינה לא יודעת להשתלט על האירוע, ולהפסיק את הפגיעה בזכויות הבסיסיות של התלמידים וזכותם לחינוך ולשוויון, אזי ראוי שבית המשפט ינחה אותם לעשות כך.

תלמידי ישראל הפכו בני ערובה בקרב הורדות ידיים בין המורים לבין הממשלה ולשר החינוך לא אכפת. ההתעללות בבני הנוער שעברו כל כך הרבה בשנים האחרונות, חייבת להיפסק באופן מידי. לא מספיק כל מה שהם עברו, עכשיו גם פוגעים בעתיד שלהם?

משרד החינוך הוא האחראי על חינוך התלמידים במדינת ישראל ולכן הוא זה שצריך להשתלט על האירוע ולהגיע לפתרון דחוף לטובת תלמידי ישראל.

משרד האוצר ומשרד החינוך צריכים להתחיל להתנהג כמבוגר אחראי ולהגיע לפתרון של הסכסוך מול המורים כדי להפסיק לגרור את ילדינו לתוך מאבק שהם לא צד לו.
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • הגיע הזמן... כל שנה אותו סיפור, ממש מתנהגים כפושעים, מנצלים את ה"כוח" שלהם.
  הגב 12.07.24 09:00
 • הגיע הזמן שישימו סוף לזלזול והתעללות בדורות של תלמידים.
  הגב 12.07.24 09:08
 • קורונה, מלחמות, הדור הזה עבר הרבה... למה להיתעלל בו עוד? תנו לסיים לימודים בכבוד. משרד "חינוך" תתחילו לחשוב כמחנכים, זה הדרך שאתם רוצים לחנך את הדור הבא, להשיג דברים בכוח?
  הגב 12.07.24 09:22
 • ביום ו נודע כי אלפי מורים בכל רחבי הארץ הזינו ציונים לטובת התלמידים. נס כזה לא קרה בבית ספר דה שליט. מנהל ומורים ערלי לב.הארגון וראשו שלא זוכר מתי היה מורה שולטים
  הגב 12.07.24 10:55
 • אורח

פורום בת-ים

הפורום נועד לאפשר לתושבי בת ים להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח

אורח
12.07.24 12:00
מוזמן לבקר במתחם העסקים ברמת יוסף הרחוב מבצע סיני…. זיהום ברמה גבוה, בעלי העסקים מוצאים מרכולתם על המדרכה בקושי אפשר לעבור. יש הטוענים שזוהי תחנת סמים ….. נוסף על המפגעים מהבניה המואצת באזור המקום לא מותיר ספק שאנחנו חיים בתנאים של מחנה פליטים!!!!!
אורח
12.07.24 12:00
מוזמן לבקר במתחם העסקים ברמת יוסף הרחוב מבצע סיני…. זיהום ברמה גבוה, בעלי העסקים מוצאים מרכולתם על המדרכה בקושי אפשר לעבור. יש הטוענים שזוהי תחנת סמים ….. נוסף על המפגעים מהבניה המואצת באזור המקום לא מותיר ספק שאנחנו חיים בתנאים של מחנה פליטים!!!!!
אורח
12.07.24 12:00
מוזמן לבקר במתחם העסקים ברמת יוסף הרחוב מבצע סיני…. זיהום ברמה גבוה, בעלי העסקים מוצאים מרכולתם על המדרכה בקושי אפשר לעבור. יש הטוענים שזוהי תחנת סמים ….. נוסף על המפגעים מהבניה המואצת באזור המקום לא מותיר ספק שאנחנו חיים בתנאים של מחנה פליטים!!!!!
אורח
11.07.24 13:06
צביקה בת ים נהיית עיר עם מלא בני דודים ופליטים!! ערבים מיפו מגיעים כול ערב לחוף מטרידים בנות מוזיקה חזקה בערבית בכוונה קורקנטים טסים ,קבוצות של ערבים מיפו עם נרגילות כול זה כדי להראות נוכוחות ולהפחיד אין פיקוח התחנה משטרה בחוף כמו פסל. אתם מתעוררים רק שיש גם ברחובות אח"כ מלא שוטרים ללא פרופורציה עכשיו קיץ חייב שיהיה. שיטור . למה בנות צריכים לפחד זה עיר ש ל נ ו !! חלאס!! מסע הבחירות שלך היה ביטחון אישי כרגע א י ן
אורח
14.07.24 04:31
צריך להעיף את כל הבני הדודים מבת ים רק מזיקים
אורח
14.06.24 18:44
שם רינה אשכנזי יש לי חבר נכה הוא ואני באים כול שבת בערב ואין חנה לנכים משפק אם יפשר אותר חניות נכים .חבר שלי אם הגלה נכים .
אורח
14.06.24 18:39
אין חניות נכים מספק יש רק שתים אני תשבת בת ים אין לי רכב החבר שלי מסע אות והוא נכה על כסא אין מקמה לנכים לכנה תודה אם אני הקבל תשובה ושבת שלום. שם רינה אשכנזי
אורח
10.05.24 08:05
הוספת רמזורים בקוממיות יוזמה חשובה ןמבורכת לשמירה על תנועה זורמת ו, אבל למה צומת ענק בכניסה לחוף הים (תאיו) נשאר ללא רמזורים? הצומת מנקז אליו את הכניסות והיציאות לחוף תאיו , ולשאר החופים, וביעיקר בסופי שבוע פקוק ועמוס כל הכיוונים והמעבר רגלי ממש מסוכן כי הנהגים ממשיכים לנסוע ואפילו לא מתייחסים למעברי החציה
אורח
17.04.24 20:48
מעונינת להצטרף.


מדיקל קר בבת ים פותח מערך חדש לשיקום צעירים מערי המרכז, בת ים, ראשון לציון וחולון בעלות של כ-30 מיליון ש"ח

מערכת האתר | | תגובות: 5בשל המחסור במיטות שיקום צעירים באזור השפלה, נותרו תושבי ראשון לציון ללא מענה שיקומי. מדיקל קר, בית החולים האינטגרטיבי בבת ים, פתח מערך חדש לשיקום צעירים בעלות של כ-30 מיליון ש"ח.


המערך, שירכז מטופלים מבת ים, חולון וראשון לציון, יפעל כמעגל שיקום כולל עם מרכז טיפולים אינטגרטיביים בהשקעה של 2 מיליון ש"ח לשיקום רגשי ומחלקת אשפוז יום לטיפול לאחר שחרור.


בעקבות המלחמה, מחלקת שיקום צעירים היחידה באזור השפלה התמלאה עד אפס מקום. לכן תושבי ראשון לציון נאלצים לפנות לבתי חולים מרוחקים. בית החולים השיקומי אינטגרטיבי מדיקל קר בבת ים התגייס לסייע לתושבים ופתח מערך חדש לשיקום צעירים למטופלים עד גיל 65. המערך החדש קולט מטופלים מערי המרכז, בת ים, ראשון לציון וחולון, על מנת להקל על עומס מחלקות האשפוז בבתי החולים במרכז. כל החדרים משופצים ברמה מלונאית גבוהה, עם אפשרות שהיה של מלווה 24/7 באותו החדר.


בפתיחת המערך הושקעו כ-30 מיליון ש"ח לבנייה והצטיידות. המערך החדש כולל 3 מחלקות שיקום שמתפרסות על פני 5500 מ"ר ועוד מרכז טיפולי בשטח של 1500 מ"ר. סה"כ עד כ-105 מיטות שהן 10% מסך מיטות השיקום במדינת ישראל, לצידן פועל בנוסף מערך שיקום לטיפול המשכי.


המחלקה הראשונה נפתחה בחודש מאי האחרון ו-35 המיטות התמלאו במהרה. הביקוש הרב ממשיך כל העת. בימים אלה נפתחת מחלקה נוספת. פרוטוקול הטיפול האינטגרטיבי בניהול הפסיכולוג דוד מעוז כולל שיקום פיזי מקיף (אורטופדי, נוירולוגי, TBI נפגע ראש, ופצועי מלחמה). תוכנית טיפול מותאמת על ידי קייס מנג'ר אישי. התהליך מתחיל בשיחת אינטק בכניסה לבית החולים ובדיקת מדדים רפואיים וסיעודיים. בסיומה מבוצע אבחון מעמיק להתאמת תוכנית לצרכי המטופל. בראיית השיקום השלם. התהליך מתבצע באמצעות פסיכולוגים שמקבלים את המטופלים, בודקים את מצבם וקובעים את סוגי הטיפולים הנדרשים. על מנת לבחון את ההתקדמות הרגשית, כל מטופל מחובר לאפליקציה למעקב אחרי חרדה וטראומה, הבוחנת על פי מדדים פיזיולוגיים את התקדמות בשיפור הנפשי.


"ללא מוטיבציה רגשית להשתקם, הטיפול הפיזי בפציעה לא יספיק. לכן מעגל השיקום השלם כולל טיפול ושיקום פיזי כמו פיזיותרפיה וטיפול תרופתי. במקביל לטיפול עמוק בבסיס הקושי הרגשי של המטופלים ובני משפחותיהם וטיפול בטראומה. הפרוטוקול הטיפולי משולב גם עבור בני המשפחה," אומר שאולי הרציק פז, מנכ"ל מדיקל קר.


ליד מחלקות השיקום הוקם מרכז אינטגרטיבי לטיפולים רגשיים בהשקעה של 2 מיליון ש"ח. המרכז כולל 10 חדרי טיפול וכ-30 מטפלים רב תחומיים בכלים טיפוליים אשר יושמו במשך 30 שנה לתפקוד במצבי לחץ ואתגרים, ולהפחתת מתח וחרדה.


מרכז אשפוז היום לצעירים משלים את המעגל השיקומי. הוא נותן מענה למשתחררים מאשפוז. במקום להמתין לתורים הארוכים לשיקום בקהילה, כדוגמת טיפולי פיזיותרפיה, המטופלים מגיעים מיד עם שחרורם לאשפוז יום המשכי במרכז ומקבלים את כל הליווי הפיזי והרגשי שהם עדיין זקוקים לו עד לשיקום מלא ועצמאות שאינה דורשת כל ליווי פיזי או רגשי אחר.


המהלך נעשה על רקע המחסור המשמעותי במיטות שיקום צעירים בארץ: על פי דוח משרד הבריאות בישראל קיימים רק 60 אחוזים ממספר מיטות האשפוז השיקומי הממוצע במדינות ה-OECD, ועוד טרום פרוץ המלחמה הייתה תפוסה של 108% על מיטות השיקום הקיימות.


לדברי מוטי קפלון, סמנכ"ל השיווק במדיקל קר: "בית החולים הוא היחיד באזור המרכז שמטפל בצעירים מגילאי 18 ומעלה. בית החולים, הממוקם באזור מרכזי בבת ים, מציע חדר פרטי לכל מטופל, ברמה מלונאית גבוהה, הצופה לים. מרכז הטיפולים האינטגרטיבי הצמוד לבית החולים מעניק מעטפת כוללת להתמודדות עם ההשלכות הרגשיות של תהליך השיקום עבור המטופל ובני משפחתו."


בראש המערך החדש עומדת ד"ר תמרה בראונר, שתוביל את מערך השיקום במחלקות שיקום צעירים ואת אשפוז היום בבית החולים. ד"ר יולי טרגר, יו"ר איגוד השיקום, משמש יועץ רפואי בכיר להקמת מערך שיקום ואשפוז יום ואחראי על בניית מתודולוגיה שיקומית ובניית תהליכים רב מקצועיים במערכי השיקום.


לפרטים נוספים: 03-5008899 https://medical360.org/he/home/


אודות מדיקל קר: מדיקל קר, מרכז רפואי שיקומי בבת ים הפועל מ-2022, הינו המרכז הראשון בארץ המטפל בגישה האינטגרטיבית בגוף, ברוח ונפש. המרכז מתמקד בטיפול בחולים שיקומיים שעברו אירוע מוחי, ניתוחים אורתופדיים, חולים מונשמים או חולים בתרדמת בגילאי 18 ומעלה. במרכז הרפואי פועלות 9 מחלקות הפרוסות על 9 קומות ובהן 350 מיטות אשפוז. מחלקות המרכז מחולקות לשיקום צעירים וגריאטרי, סיעוד מורכב, שיקום לאחר ניתוחים ועוד. ד"ר תמרה בראונר, רופאה מומחית בשיקום, מנהלת רפואית. המרכז מפעיל מערך שיקום פיזי ונפשי המבוסס על שיטת HeartMath, שהוכחה כיעילה לטיפול בטראומה. המרכז כולל גם מכון שיקום יום אמבולטורי המציע מגוון שירותים כגון ריפוי בעיסוק, פיזיותרפיה, קלינאות תקשורת ופסיכולוגיה שיקומית. מרכז חוסן, הצמוד למתחם, מציע שיטות טיפול אלטרנטיביות להחלמה רוחנית ונפשית. בנוסף מערך החלמה לאחר ניתוח ואירוע לב, ולמרכז אשפוז יום המציע טיפולים פיזיים ונפשיים ללא צורך באשפוז ממושך.
התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • כל הכבוד . היכן ממוקם ביה''ח ?
  הגב 11.07.24 12:59
 • אני חושבת שבמצבה. בריאות שלמה לכולם! ושיקום בכל התחומים. מחשכה לאורה. תחשבו טוב יהיה טוב! ברכותי לכולם ולצוות . 🙏🤲🙏🤲 זו עבודה ודרך מלאת חסד וסבלנות. 🙏🙏🙏
  הגב 11.07.24 18:28
 • אשמח לדעת אם זקוקים למזכירה רפואית במרכז החדש. המון הצלחה וברכות לצוות ולמחלימים.
  הגב 11.07.24 21:07
 • נימצאת כעת בשיקום מדיקל רמה בין לאומית שרק להתגאות בה .עלו והצליחו
  הגב 11.07.24 23:53
 • באזור הכי עמוס בעיר מבחינת מקומות חנייה. עכשיו בכלל לא נוכל להחנות את הרכב ולהגיע הבייתה. פקחי העיר כבר מתחילים להזיל ריר...
  הגב 15.07.24 11:14
 • אורח

משטרת בת ים סגרה בצו שיפוטי עסק בחוף בת ים והמקום נאטם

מערכת האתר | | תגובות: 2
קרדיט דוברות המשטרהמשטרת בת ים סגרה בצו שיפוטי עסק בחוף בת ים והמקום נאטם.


במסגרת המאבק של משטרת ישראל נגד פעילות פלילית, משטרת בת ים סגרה בצו מנהלי עסק לממכר מזון ואלכוהול אשר נפתח בחוף בת ים, כאשר אין ברשותו רישיון עסק ואף יותר מכך, אינו הגיש בקשה לקבלת רישיון עסק.


למרות הצו המנהלי והעדר רישיון עסק, הבעלים פתח בשנית את העסק, בעקבות כך בקרי רישוי עסקים של משטרת בת ים סגרו את העסק בצו בית המשפט וגורמי העירייה אטמו את המקום.


מצ"ב תמונת האטימה.

צילומים:קרדיט דוברות המשטרההתפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • איזה חוף זה
  הגב 11.07.24 21:31
 • קצת לפני הגולשים
  הגב 12.07.24 17:03
 • אורח

פקיד דואר לשעבר בבת ים עשק קשיש בן 80 בסכום חצי מיליון ש"ח

מערכת האתר | | תגובות: 1
מעצר חשוד בעבירת עושק קשיש חסר ישע בתל אביב


חוקרי מפלג ההונאה במשטרת מחוז תל אביב עצרו אתמול חשוד, תושב בת ים ועובד לשעבר ברשות דואר ישראל, בחשד לביצוע עבירות עושק קשיש חסר ישע. החשוד נחשד כי משך באמתלה כחצי מיליון ש"ח מחשבון הבנק של הקורבן.


החקירה החלה בעקבות תלונה של אפוטרופוס הקורבן, אשר טען כי החשוד, שעבד באותה עת כפקיד בדואר ישראל, ניצל את סמכותו מתוקף תפקידו ופעל באופן שיטתי לניצול כלכלי של הקורבן בשנות ה-80 לחייו. החשוד פעל במשך חודשים במסגרת שירות שהיה מספק לו כעובד דואר, והוביל את הקורבן לבצע מכירה של דירה בבעלותו. לאחר מכן, ביצע משיכה של כספים בסכום הנאמד בכחצי מיליון ש"ח מחשבונו של הקורבן בבנק הדואר.


על פי החשד, היכרות החשוד עם הקורבן החלה מתוקף תפקידו בבנק הדואר, מה שאפשר לו לכאורה לבצע פעולות בנקאיות ללא ידיעתו של הקורבן, ובכך השתלט על כספו וניצל את סמכותו ותפקידו לטובתו האישית.


היום התקיים דיון בבית משפט השלום בתל אביב בעניינו של החשוד, ומעצרו הוארך עד לתאריך 15 ביולי.התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • לפרסם שם ותמונה של העובד
  הגב 14.07.24 21:37
 • אורח

בית בושת נחשף בגדרה. הנשים שנעצרו מבית ים ואשדוד

מערכת האתר | | תגובות: 0שוטרי מחוז מרכז חשפו אמש בית בושת בגדרה ועיכבו לחקירה שתי נשים בחשד להפעלת המקום.


בלשי תחנת יבנה ביצעו אמש פעילות יזומה וממוקדת נגד מחוללי פשיעה וחשפו בתום פעילות סמויה בית בושת בגדרה. הבלשים עיכבו לחקירה שתי נשים, תושבות אשדוד ובת ים בשנות הארבעים לחייהן, בחשד להפעלת המקום. בתום חקירתן שוחררו בתנאים מגבילים.


פעילות אכיפה זו הינה חלק מפעילות אכיפה שמטרתה לנתק את "צינור החמצן הכלכלי" של כנופיות פשע ולהביא לקריסתם, וכן לצמצום התופעה והרתעת אזרחים מביצוע עבירה של קבלת מין בתשלום האסורה על פי חוק, למען שמירה על איכות חיי התושבים וביטחונם.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

סרטון - צביקה ברוט השתתף במבצע לתפיסת 10 שוהים בלתי חוקיים בבת ים

מערכת האתר | | תגובות: 4ראש עיריית בת ים, צביקה ברוט, הוביל מבצע לתפיסת שוהים בלתי חוקיים בעיר.על פי תלונות שכנים לנו כ - 10 שבחים באתר בנייהבאתר בנייה ברחוב דנין. כוחות סיירת הביטחון , הפיקוח העירוני ושוטרים בהשתתפות ראש העיר הגיעו למקום ועצרו את השבחים והקבלן יוזמן לחקירהסרטון:

התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • עם כל הכבוד צביקה רודף פרסומות כמו הכפיל של בן גביר . בת ים מעל הכל
  הגב 09.07.24 18:58
 • לא עדיף לנקות הרחבות
  הגב 09.07.24 19:13
 • תודה. 🙏
  הגב 10.07.24 11:39
 • וגם לנקות את הרחובות רוטשילד פינת הרצל ? מלוכלך
  הגב 12.07.24 13:10
 • אורח

קיץ ביחד בבת-ים: עיריית בת-ים מפרסמת את התוכנית הרשמית לאירועי הקיץ: מופע מזרקות בתוך הים, חגיגות ברובעים, מסיבות בחוף, הופעות של מיטב אמני ישראל, שלל פסטיבלים, הפעלות וסדנאות. אירועים לכל הגילאים ולכל המשפחה.

מערכת האתר | | תגובות: 2
צילום: אבי כהןעיריית בת-ים מפרסמת את התוכנית הרשמית לאירועי הקיץ, בסימן אחדות ותקווה. בין האמנים שיופיעו: אודיה, טונה, סטטיק, כנסיית השכל ועוד.


ראש העיר צביקה ברוט: "בתקופה המורכבת שכולנו חווים, חשוב גם לצאת להפוגה וביחד- להנות מקיץ של אחדות ותקווה. הבאנו לכם השנה את מיטב אומני ישראל שיגיעו כאן לבת-ים, לצד מופע המזרקות הגדול במדינה, אירועים בגינות לכל המשפחה. בתקווה אמיתית לקיץ שקט, לחזרתם של החטופים וכוחות הביטחון בריאים ושלמים".


עיריית בת-ים בשיתוף עם מפעל הפיס שמחה להזמין את תושביה לקיץ ביחד בסימן אחדות: הופעות של מיטב אמני ישראל, שלל פסטיבלים, הפעלות וסדנאות. אירועים לכל הגילאים ולכל המשפחה.


מה בתכנית:


יריית הפתיחה של הקיץ תתקיים כבר השבוע, 10-11.7 באמפי בת-ים בפסטיבל פתיחת הקיץ, יומיים של הופעות בכניסה חופשית. בערב הראשון יופיעו תיסלם, ולמחרת "איפה הילד" וכנסיית השכל, כל זה לצד מתחם פוד טראק ובירות מכל העולם בכניסה חופשית.


חגיגות "חברים בכל מיני צבעים" ברובעים:


אירועים לכל המשפחה ברובעים הכוללים מופעים מגוונים, הפעלות וסדנאות בין השעות 17:30-19:30: • 10.7 - גינת הניצחון

 • 16.7 - גינת גבינזון

 • 30.7 - גינת אשכול

 • 14.8 - גינת הלנה ראפ

 • 21.8 - גינת ברוור


פעילות קהילתית לקטנטנים לאורך כל הקיץ ברחבי העיר עליהם ניתן יהיה להתעדכן באתר העירוני, האירועים יכללו שעות סיפור, הצגות ופעילויות מוזיקליות ואירועים ייעודיים לציבור החרדי. במתחם יהיו מתנפחים, סדנאות יצירה, מתחם ביוטי, סדנאות יצירה, הקראת סיפורים, ספרייה ניידת, מתחם לגיל הרך.


מסורת חוף הנוער חוזרת השנה לאירועים חווייתיים לבני הנוער: במהלך כל חודש יולי בימי שלישי ייערכו מסיבות ופינות פנאי בחוף הריביירה: מתחמי ישיבה, סדנאות ותכנים מגוונים. כל ערב עמדת דיג'י, עמדות מזון והמון הפעלות שוות. בנוסף ב-11/7 תערך מסיבת קצף לנוער.


האירוע המרכזי של הקיץ 21-22.8: אהבה על החוף, פסטיבל בת-ים ה-3


אהבה על החוף, פסטיבל בת-ים חוזר ובגדול! הפסטיבל המדובר חוזר לבת-ים זו השנה השלישית: האומנים הכי גדולים בארץ מגיעים לחוף הריביירה בבת-ים, בשיתופי פעולה ייחודים וחד פעמיים על נוף מדהים של חופיה היפים של העיר בת-ים.


ההופעות יחלו החל מהשעה 19:00, כל כרטיס לפסטיבל כולל את כל ההופעות באותו ערב. מחיר מסובסד לתושבי בת-ים.


לו"ז פסטיבל אהבה על החוף: • 21.8 – נסרין מארחת את אמיר דדון + רמי וריטה המופע המשותף

 • 22.8 – אודיה מארחת את לירן דנינו + טונה


בנוסף, במתחם ההופעות תהינה עמדות דוכנים ופודטראקס, פינות ישיבה רעש הגלים ובריזה מהים.


מופע המזרקות המרהיב בישראל:


בפעם השלישית: לאחר הביקוש המטורף, המופע שהביא אלפי צופים בכל ערב לחופיה של בת-ים: החל מ-14.8 ובמהלך כל ערב (מלבד שישי) בין השעות 20:30 - 22:30 - מופע מזרקות מים מתוך הים. מופע מרהיב לצפייה מקו המזח בטיילת בת-ים בכניסה חופשית.


גם לאירועי הספורט יש מקום נרחב בקיץ בעיר: • 18/7 ייערך בחוף הריביירה "לילה ורוד" שבמהלכו ייערך טורניר כדורשת לנשים, לצד פעילויות ספורט נוספות

 • 26/7 ייערך בסאנסט פסטיבל מטקות

 • במהלך חודשי הקיץ יתקיימו פעילויות כדורסל לילדים ונוער, אימוני כושר לבנות ובנים, בימי שלישי טורנרי טקבול ופצ'וולי וגם כדורעף באולם חשמונאים

 • ב-15/8 תקיים עיריית בת-ים כבכל שנה אירוע מיוחד למשפחות עם ילדים בעלי צרכים מיוחדים באמפי פיס


מוצ"ש בטיילת:


במהלך כל חודש אוגוסט, במוצאי השבת ייערכו בטיילת אירועי "מנהרת הזמן" עם מופעי רחוב, סדנאות לילדים, מוזיקה ופעילויות.


פסטיבל סוף קיץ לנוער:


סטטיק מגיע להופעה מיוחדת באמפי בת-ים. מחירי הכרטיסים יהיו מסובסדים לתושבי בת-ים.


לאוכלוסיית הוותיקים:


העירייה מקיימת שלל אירועים בימי שני ורביעי בשעות הבוקר בשני מוקדים: מתחם הריביירה (הגל שלי) ומדשאות כותר פיס ברחוב ז'בוטינסקי 3. בין הפעילויות: יוגה, עיצוב וחיטוב, פילאטיס ועוד. כל הפעילויות ללא עלות.


עיריית בת-ים מציינת כי השינויים לאורך הקיץ, פרטים נוספים ומדויקים, פתיחת רכישות כרטיסים למופעים יעודכנו באתר העירוני ובעמודי הדיגיטל העירוניים ומייחלת לקיץ שקט ולחזרתם של כל החטופים וכוחות הביטחון בשלום.

התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אם כול הכבוד לראש העיר אין מספיק שירותים ציבוריים וגם אם יש הם נסגרים קחו דוגמא מחוף ראשון לציון לאורך כול הטיילת יש ארבע שירותים פתוחים בכול שעה גם בלילה
  הגב 09.07.24 20:27
 • זה בזכות מיסי הארנונה היקרים שאנחנו משלמים יותר מתל אביב
  הגב 12.07.24 19:53
 • אורח

נמנע אסון בבת ים: 6 מכלי גז אותרו בדירות עובדים זרים ליד אש גלויה

מערכת האתר | | תגובות: 2
צילום מתוך דף הפייסבוק משרד האנרגיה והתשתיותנמנע אסון בבת ים: 6 מכלי גפ"מ אותרו בדירות עובדים זרים ליד אש גלויה

פעילות משותפת של מפקחי מנהל הדלק והגז במשרד האנרגיה והתשתיות יחד עם משטרת ישראל, הובילה לאיתור וסילוק של מכלי גפ"מ בבניין מגורים שחלק ממנו הוא מתחם מגורים של עובדים זרים. הפעולה נעשתה כחלק ממאמצי המשרד לשמור על בטיחות הציבור ולמנוע סכנות הנובעות מאחסון לא תקין של גז.

במהלך המבצע, אותרו שישה מכלי גפ"מ בשלוש דירות במתחם, בהן מתגוררים עובדים זרים. המכלים נמצאו בקרבת אש גלויה, מה שהגביר משמעותית את הסיכון לדיירים ולסביבה.

המכלים שנתפסו הועברו למחסן תפוסים של המשרד, שם יישמרו בתנאים בטיחותיים עד להחלטה על המשך הטיפול בהם. בנוסף, צוות המשרד העביר הסבר מקיף לקבלן על הסכנות החמורות הכרוכות באחסון לא מורשה של מכלי גז, במיוחד בקרבת אש גלויה.

משרד האנרגיה והתשתיות מדגיש את הסכנה החמורה הטמונה באחסון מכלי גפ"מ בקרבת אש גלויה או מקורות חום אחרים. המשרד קורא לציבור, ובמיוחד למעסיקים של עובדים זרים, להקפיד על תנאי מגורים בטוחים ולהימנע מכל שימוש או אחסון לא מורשה של גז.

המשרד ימשיך בפעולות אכיפה ופיקוח נרחבות כדי להבטיח את שלום הציבור ולמנוע אסונות פוטנציאליים.

נתקלתם בפעילות מסוכנת בגפ"מ? דווחו לנו באתר המשרד:
https://www.gov.il/he/departments/general/contact_energyהתפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • למה לא מפרסמים את הכתובות, שהשכנים ידעו.
  הגב 09.07.24 14:07
 • ברוך השם שנמנע אסון
  הגב 09.07.24 15:53
 • אורח

פעילויות מגניבות לילדים בגינת הניצחון (מתנ"ס כנרת) בת ים - 10 ביולי. בין הפעילויות שצפויות להיות: עמדות יצירה, מתחם ספורט והרקדה, מתחם ביוטי, תותח קצף, מתחם בועות סבון, אפיית פיתות צבעוניות ועוד

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית בת יםעיריית בת ים מזמינה את המשפחות והילדים לחגוג בגינות העיר עם מגוון פעילויות כיפיות. האירוע יתקיים ביום רביעי, ה-10 ביולי, בין השעות 17:30 ל-19:30 בגינת הניצחון (מתנ"ס כנרת).


בין הפעילויות שצפויות להיות: • עמדות יצירה

 • סדנה פעילה

 • עמדה מתוקה

 • עמדות יריד

 • מתחם ספורט הכולל הרקדה, משיכת חבל, קליעה לסל, מולטינט ותיפוף על כדורים

 • מתחם ביוטי עם איפור וקעקועים

 • הצגה/מופע מרכזי

 • תותח קצף

 • מתחם בועות סבון

 • אפיית פיתות צבעוניות

 • מתנפחים בגינות הגדולות


כולם מוזמנים להגיע וליהנות מהפעילויות המגוונות.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ראש עיריית בת ים צביקה ברוט הודיע כי דריה גולובטי ודיאנה סברצ׳וב מבת-ים המייצגות את ישראל באולימפיאדה בפריז יקבלו מענק כספי

מערכת האתר | | תגובות: 2גאווה בת-ימית! דריה גולובטי ודיאנה סברצ׳וב, תושבות בת-ים, תייצגנה את ישראל באולימפיאדה שתיפתח בסוף החודש בפריז. דריה היא אלופת אירופה בתחום השחייה ודיאנה אלופת העולם בהתעמלות אומנותית.


בפגישה שנערכה בלשכת ראש העיר, נמסר להן כי בת-ים גאה להעניק להן לא רק חיבוק גדול וברכת הצלחה, אלא גם מענק כספי משמעותי לטובת המשך קידום הספורט והמצויינות בעיר.


ראש העיר הוסיף: "אנחנו מאחוריכן!"


התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • Почему не помогли амуте "Бат Ям помощь животным????????????????????????? Амута прекратила существование !!!!!!ирия не помогла !!!!!!!!!!!! Нет кастраций уличных кошек!!!!!!!! Каждый день умирают уличные животные !!!!! Нет никакой помощи от ирии!!!!!!! Нет кастрации бесплатной!!!!!!!!! Люди не могут платить 250 шекелей за 1 кошку!!!!! Кошки размножаются и страдают !!!!!!!! Почему Цвика не помог нам волонтерам решить эту проблему????!!!!!!!Эта работа ветеринарного отделения!!!!!!!! Волонтеры делали все бесплатно!!!!!! Но ирия не помогла !!!!!!Амута не существует!!!!!!!!
  הגב 09.07.24 06:31
 • Перевод плохой!!! читайте на иврите!!!
  09.07.24 06:32
 • אורח

בסיום פסטיבל יותר בפארק הירקון בימים שלישי ורביעי 16-17.7 ייצאו רכבות מיוחדות לכיוון ראשון לציון, חולון, בת ים, יבנה ופ"ת

הרכבות ייצאו מתחנת רכבת תל אביב אוניברסיטה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


בימים שלישי ורביעי, 16-17.7.24, יתקיים פסטיבל "יותר" בפארק הירקון. לקראת האירוע, תתוגבר תחנת הרכבת ת"א האוניברסיטה, הסמוכה לפארק הירקון במנהלי משמרות, דיילים, קופאים ומאבטחים לסיוע והכוונה.

בתיאום עם הפקת הפסטיבל, ומניתוח ביקושים מהופעות בעבר, בסיום האירוע, תתוגבר תנועת הרכבות מתחנת ת"א האוניברסיטה.


רכבות מיוחדות, אשר תצאנה מתחנת ת"א האוניברסיטה

רכבת מיוחדת מס' 8691, תצא מתחנת ת"א האוניברסיטה לאשקלון ותעצור בתחנות: ת"א סבידור מרכז, ת"א השלום, ת"א ההגנה, צומת חולון, חולון וולפסון, בת ים יוספטל, בת ים קוממיות, ראשון לציון משה דיין, יבנה מערב, אשדוד ואשקלון (תחנה אחרונה).

שעת יציאה משוערת: 23:10.רכבת מיוחדת מס' 8055, תצא מתחנת ת"א האוניברסיטה לב"ש מרכז ותעצור בתחנות: ת"א סבידור מרכז, ת"א השלום, ת"א ההגנה, לוד גני אביב, לוד, רמלה, מזכרת בתיה, ק. מלאכי, ק.גת, להבים-רהט, ב"ש צפון וב"ש מרכז (תחנה אחרונה).

שעת יציאה משוערת: 23:50.


רכבות מיוחדת מס' 81835, תצא מתחנת ת"א האוניברסיטה למודיעין מרכז ותעצור בתחנות: ת"א סבידור מרכז, ת"א השלום, ת"א ההגנה, נתב"ג, פאתי מודיעין ומודיעין מרכז (תחנה אחרונה).

שעת יציאה משוערת: 00:01


מסלולן של הרכבות הסדירות מס' 54 ו-56, תוארכנה והן תצאנה מתחנת ת"א סבידור מרכז בשעות 23:15 ו-00:20 ותעצורנה בתחנת: תל אביב האוניברסיטה, בני ברק, פ"ת ק.אריה, פ"ת סגולה, ראש העין צפון, כפר סבא-נורדאו, הוד השרון, רעננה דרום, רעננה מערב והרצליה (תחנה אחרונה).


לרכבת הסדירה מס' 289, היוצאת מתחנת ת"א האוניברסיטה לרחובות בשעה 23:19, תתווספנה עצירות בתחנות יבנה מזרח, אשדוד עד הלום ואשקלון (תחנה אחרונה).


רכבת סדירה מס' 53 לבאר שבע מרכז, תחל את נסיעתה בתחנת ת"א האוניברסיטה (במקום בתחנת ת"א סבידור מרכז) בשעה 23:04.


זמני יציאתן ומסלולן של רכבות התגבור המיוחדות, עלולים להשתנות בהתאם לביקושים.


ניתן לרכוש כרטיס משולב חופשי יומי, המאפשר נסיעה הלוך וחזור ומגלם הנחה משמעותית במחיר הנסיעה, לצד חיסכון משמעותי בזמן ההמתנה בתחנה.


שימו לב!

שביל הגישה, מצד אקספו ת"א, שמוביל לכניסת אקספו בתחנה, סגור בשל עבודות הרכבת הקלה. לרשותכם שביל גישה חלופי לכניסה, דרך שדרות רוקח.


פרטים אודות קווי תחבורה ציבורית סדירים ניתן למצוא במוקד משרד התחבורה בטלפון 8787*.


מומלץ להתעדכן בזמני הנסיעה, בתכנון מסלול נסיעה
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

גבר כבן 50 התמוטט במספרה בבת ים ופונה לבי"ח וולפסון לאחר החייאה מוצלחת

| | תגובות: 5בשעה 19:07 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על גבר שהתמוטט במספרה בבת ים. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח וולפסון גבר כבן 50, לאחר ביצוע פעולות החייאה, בהכרה מלאה.


חובשים מיחידת האופנועים של מד"א כפיר ורסנו ואלירן בקאלו וחובשי רפואת חירום במד"א נבו בייקר ודניאל גיאת סיפרו: "קראו לנו לגבר שהגיע למספרה, ובמהלך שהותו במספרה, איבד את הכרתו. מיד החלו עוברי אורח בביצוע פעולות החייאה בהנחיית מוקד מד"א. כשהגענו מיד חיברנו מכשיר דפיברילטור, והמשכנו בביצוע פעולות החייאה, שכללו מתן שוקים חשמליים. לאחר מספר דקות ליבו חזר לפעום, והוא חזר לנשום לבד. במהלך הפינוי לבית החולים החל המטופל להתעורר, וחזר להכרה מלאה. פינינו אותו לבי"ח כשהוא יציב בהכרה מלאה."

התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • רפואה שלמה אלוהים ישמור
  הגב 07.07.24 21:30
 • רפואה שלמה אמן
  הגב 07.07.24 21:32
 • רפואה שלמה אמן
  הגב 07.07.24 22:19
 • רפואה שלמה אמן
  הגב 08.07.24 00:16
 • הספר העלה את המחיר וזה התוצאה
  הגב 08.07.24 00:39
 • אורח

אורון נדל"ן קיבלה היתר בנייה לפרויקט GARDEN TOWERS במתחם החשמונאים בבת ים הכולל הריסת 72 דירות ישנות ובניית 267 דירות חדשות בשני מגדלים, הממוקמים על ציר הרכבת הקלה העתידית

מערכת האתר | | תגובות: 4
צילום: ויופוינטחברת אורון נדל"ן מקבוצת אורון אחזקות והשקעות קיבלה היתר בנייה לפרויקט GARDEN TOWERS בבת ים. הפרויקט היוקרתי במתחם החשמונאים בעיר יכלול הריסת 72 דירות ישנות ובניית 267 דירות חדשות בשני מגדלים, הממוקמים על ציר הרכבת הקלה העתידית.


הפרויקט, הממוקם בצומת הרחובות חשמונאים ויוספטל, מהווה חלק משמעותי מתנופת ההתחדשות העירונית בבת ים. חברת אורון נדל"ן תבנה את הפרויקט במסגרת פרויקט פינוי בינוי. המיקום האטרקטיבי על תוואי הרכבת הקלה צפוי להפוך את האזור לבעל ביקוש גבוה במיוחד.


במסגרת הפרויקט ייבנו שני מגדלים, אחד עם 29 קומות והשני עם 30 קומות. כל הדירות בפרויקט ייהנו מחניה ומרפסות שמש בגודל 17-25 מ"ר. בנוסף, הדיירים ייהנו מאקו-סיסטם קהילתי הכולל חדר כושר, חלל עבודה משותף ומשחקיה לילדים.


מריו קופל, מנכ"ל אורון נדל"ן, ציין: "קבלת היתר הבנייה של הפרויקט היא רגע משמעותי וחשוב, אחרי שנים ארוכות של קידום הפרויקט בשיתוף פעולה מלא עם הדיירים ועם הרשות המקומית. עם קבלת ההיתר, אנחנו נערכים להריסת המבנים הקיימים ולהמשך פעילותנו בעיר לקידום מתחמי התחדשות עירונית נוספים".


במכירת הפריסייל שערכה אורון נדל"ן נמכרו כ-50 דירות בפרויקט בתוך פחות מחודש. כעת נערכת החברה למכור עוד כ-140 יחידות שנותרו לשיווק. יצחק סער, סמנכ"ל השיווק בחברת אורון נדל"ן, הוסיף: "העובדה ש-50 דירות נמכרו בטווח זמן קצר מצביעה על אמון הרוכשים בפרויקט ובחברת אורון נדל"ן. בת ים מהווה הזדמנות נדל"נית משמעותית בזכות הנגישות הגבוהה ללב גוש דן והרכבת הקלה".


בת ים, אחת הערים המרכזיות והמתפתחות בגוש דן, מצויה בתנופת התחדשות עירונית אדירה ומהווה הזדמנות נדל"נית נפלאה למי שמעוניין לרכוש דירה חדשה בגוש דן. העיר מציעה מרחבים נפלאים, חופי ים מטופחים ותשתיות תנועה מתקדמות הכוללות את קווי הרכבת הקלה של גוש דן.

התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • לא לאג'נדה 2030 לא לערי 15 דקות מלכודת דיגיטלית לא יהיה אפשרות לרכב פרטי. תצאו מהעיר ברכב פרטי תשלמו הרבה כסף אגרת גודש. חפשו ברשת הכל גלוי
  הגב 07.07.24 13:53
 • מה??
  14.07.24 17:59
 • https://m.calcalist.co.il/Article.aspx?guid=bk11c9vbs
  הגב 07.07.24 13:56
 • ,הרגו את העיר אין חניה לקורקינט
  הגב 14.07.24 22:18
 • אורח

ראש עיריית בת ים צביקה ברוט הוציא צו הפסקת עבודה לאתרי בנייה בעיר בעקבות חשד להעסקת שבחים

מערכת האתר | | תגובות: 14ראש עיריית בת ים, צביקה ברוט, הוציא צו העסקת עבודה למספר אתרי בנייה בעיר בעקבות חשד להעסקת שבחים. הצו נכנס לתוקף באופן מיידי וכולל מספר עסקים במרכז העיר.


העירייה מדגישה כי היא פועלת בנחישות למניעת העסקת שבחים ולשמירה על החוק והסדר בעיר. "לא נאפשר לעסקים להעסיק עובדים ללא אישורים מתאימים," אמר ברוט.סרטון צילום צביקה ברוט:
התפרסמו 14 תגובות לכתבה.
 • זה אבא שלי צביקה ברוט
  הגב 05.07.24 08:43
 • כל הכבוד, כך צריך להיות, והלואי שכל ראש עיר יקפיד על זה.
  הגב 05.07.24 09:16
 • 👍 ישר כח! 🙏🙏🙏
  הגב 05.07.24 09:54
 • יישר כוח
  הגב 05.07.24 10:46
 • כל הכבוד לראש עיריית בת ים בתקווה שעוד ראשי ערים יעשו זאת וכך ישמרו על תושבי עירם.
  הגב 05.07.24 11:15
 • פעם ראשונה בתולדות העיר שבראשה ניצב ראש עיר מעולה מוסרי עם עמוד שדרה יציב
  הגב 05.07.24 11:54
 • חחחחחח 😂
  05.07.24 15:01
 • הצחקתם אותי 😂
  05.07.24 15:01
 • בפארק הים יושנים ועושים מדורות..עובדים עד שעות מאוחרות וגם שמודיעים לא מגיעים חלאס לספר סיפורים
  הגב 05.07.24 13:09
 • בדיוק מספר סיפורים, עושה פוזות בתקשורת הרי הוא נותן לחתול לשמור על השמנת, כולם כמעט ערבים באתרי הבניה וגם המאבטחים , אז הצחקתם תומכי ברוט. קודם נותן אישורים ואחר כך מתנגד, עובד עלינו בעיניים
  05.07.24 15:00
 • כתושב בת ים לשעבר פעם ראשונה יש ראש עיר הגון וישר בבתים.הוא הצליח להביא אותה לאיזון תקציבי והוא שומר על הקופה כעל בבת עייניו.נגמרו הפונקציונרים שבזבזו כסף באשמור לך תשמור לי.כל הכבוד צביקה.
  הגב 05.07.24 15:06
 • חחחח מאיפה אתה ממציא דברים מתי בדקת את זה, אתה חי בבת ים ברוט גמר את איכות החיים ואת הביטחון האישי של התושבים וגם משלמים ארנונה מהגבוהות בארץ על מה על המנגנון המנופח של אנשי שלומו של ברוט !!!
  07.07.24 14:32
 • אתה לא מבין כלום
  07.07.24 14:32
 • Молодец Цвика!!!!!!!! Жители города видят как изменился Бат Ям!!!!! Только в хорошую сторону!!!!! Злые коментарии против него пишут дружки бывших меров обворовавших и продавших город!!!!! Жаль что отделались легко!!!!!!! Но на выборах Цвика показал кто в городе желанный хозяин!!!!!!! Поддерживаим его!!!!!! А дружки бывших мэров пусть пишут злые коментарии!Это то что им осталось!!!!!! Завидуют и злятся!!!!! Наш мэр первый НАСТОЯЩИЙ за всю историю города!!!!!!!
  הגב 08.07.24 07:57
 • אורח

נציב הכבאות והצלה חתם על צו האוסר הדלקת מדורות והבערת אש בכל הארץ עד ל1.8.24

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


הודעת כבאות והצלה

נציב כבאות והצלה לישראל, רב טפסר אייל כספי, חתם על צו איסור הדלקת מדורות והבערת אש בכל הארץ עד לתאריך 1/8/24.

הציבור מתבקש למלא אחר הוראות הצו.

אנא גלו ערנות לעשן או שריפה ודווחו ל-102 ללוחמי האש

יחד נשמור על החיים, הטבע והסביבה
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • הצו חל גם על האוכלוסיה הערבית?
  הגב 05.07.24 16:20
 • אורח

חסימת כביש איילון! מיום חמישי 4.7 בלילה ועד ליום שישי 5.7 בשעות אחר הצהריים ייחסמו נתיבי איילון באזור מחלף משה דיין ותופסק תנועת הרכבות בתחנות משה דיין, בת ים וחולון

מדובר על המשך עבודות הנפת הגשר להולכי הרגל שעתיד לחבר את תחנת הרכבת למתחם האלף

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
נתיבי איילון


הודעת נתיבי איילון, על הפעימה השנייה של הנפת הגשר במתחם האלף והחסימות הצפויות:


עדכון מחברת נתיבי איילון על חסימה הרמטית באזור ראשון לציון, בקרבת מחלף משה דיין בכביש 20 – נתיבי איילון לצפון ולדרום, החל מיום ה' ב-22:00 בלילה (04.07.2024) ועד יום ו' אחר הצהריים (05.07.2024), בעקבות פעימה שנייה בעבודות להנפת גשר הולכי רגל חדש המחבר את תחנת רכבת משה דיין למתחם ה-1,000


*יחולו גם שינויים זמניים בתנועת הרכבות ביום שישי

החל מיום ה' (04.07.2024), משעה 22:00 עד יום ו' (05.07.2024) בשעה 19:00, תתבצע חסימה הרמטית בכביש 20 לכיוון דרום באזור מחלף משה דיין בראשון לציון. כמו כן, בכביש 20 לכיוון צפון באזור המחלף, תתבצע חסימה ביום חמישי בשעה 23:30 ועד יום שישי בשעה 17:30. החסימות יתבצעו בקרבת מחלף משה דיין בראשון לציון בעקבות פעימה שנייה בעבודות להנפת גשר הולכי רגל חדש, המחבר את תחנת רכבת משה דיין למתחם ה-1,000 בראשון לציון.


ציבור הנהגים מתבקש לא להגיע לאזור.


בנוסף, תנועת הרכבות תופסק לכל אורך יום שישי (05.07.2024) והתחנות הבאות: צומת חולון, חולון וולפסון, בת ים יוספטל, בת ים קוממיות וראשון לציון משה דיין. פעילות הרכבת תחזור לסדרה במוצאי שבת (06.07.2024), עם חידוש השירות.

רכבות בקו אשקלון-הרצליה יפעלו במתכונת מפוצלת בין תחנות אשקלון ליבנה מערב ובין תחנות הרצליה עד ת"א סבידור בלבד ולא תעצורנה בתחנות ת"א השלום, ת"א ההגנה, צומת חולון, חולון וולפסון, בת ים יוספטל, בת ים קוממיות וראשון לציון משה דיין. שאר קווי הרכבת החולפים בתחנות ת"א יופעלו כסדרם.להלן הסדרי התנועה הזמניים שיתבצעו בשעות אלו:

• תנועת הרכבים באיילון דרום תוסט דרך "מחלף משה דיין מערב" לרחוב רחבעם זאבי. לאחר מכן, הנהגים יופנו שמאלה לרחוב דיסקונט (כביש 27), ומשם לרחוב שדרות הראשונים (כביש 51) עד להתמזגות חזרה לאיילון דרום.

• תנועת הרכבים באיילון צפון תוסט דרך "מחלף משה דיין מזרח", ומשם ירידה חזרה לאיילון צפון.

• תנועת כלי רכב בשדרות הראשונים, במקטע שבין רחוב דיסקונט (כביש 27) לנתיבי איילון (כביש 20) תתאפשר לכיוון מזרח בלבד, ובמקטע שבין רחוב דיסקונט (כביש 27) לבין שדרות מרילנד תתאפשר התנועה לכיוון מערב בלבד.

• תתאפשר תנועת כלי רכב בשדרות רחבעם זאבי לכיוון מערב בלבד.החסימה הינה הפעימה השנייה המתבצעת במסגרת עבודות שמקודמות על ידי משרד התחבורה והבטיחות בדרכים, עיריית ראשון לציון וחברת נתיבי איילון להסדרת נגישות תחבורתית למתחם ה-1,000 בראשון לציון, אשר יחברו את מתחם העסקים לעורקי תחבורה מרכזיים ולתחנת הרכבת משה דיין בצורה ישירה עבור כלל משתמשי הדרך. במסגרת הפרויקט, יוקם גשר הולכי רגל חדש (340 מטר) שיחצה את שתי הגדות של נתיבי איילון (כביש 20) ומסילת הרכבת עבור מעבר תנועת הולכי רגל ורוכבי אופניים מתחנת משה דיין אל מתחם העסקים ה-1,000.


בניית הגשר כוללת שתי הנפות הנדסיות מורכבות (הראשונה בוצעה בחודש שעבר) באמצעות מנופי ענק. בהנפה הקרובה יונפו קורות, מקטע גשר במשקל של 60 טון וגגון לטובת חיבור הגשר לתחנת הרכבת, מעל לכביש 20 (באיילון צפון ודרום) ומסילת הרכבת.


העבודות מתואמות עם המשטרה שתהיה נוכחת במקום על מנת למזער את אי הנוחות הזמנית


מומלץ להשתמש ביישומון WAZE, לעקוב אחר השינויים במוקדי מפעילי התחבורה הציבורית או במוקד כל קו 8787 ולהתעדכן במוקד השירות של רכבת ישראל 5770*


המפה המצורפת באדיבות חברת נתיבי איילון


הודעת דוברות רכבת ישראל

שינויים זמניים בתנועת הרכבות באזור ראשון לציון, חולון ובת ים ביום שישי (5.7.24) בשל עבודות של חברת נתיבי איילון

בשל עבודות של חברת נתיבי איילון, ובדומה לעבודות שהתקיימו בסוף חודש מאי, תיסגרנה לתנועת רכבות תחנות צומת חולון, חולון וולפסון, בת-ים יוספטל, בת-ים קוממיות וראשון לציון משה דיין ויחולו השינויים הבאים בתנועת הרכבות:

רכבות בקו אשקלון-הרצליה תופעלנה במתכונת מפוצלת: בין תחנות אשקלון ליבנה מערב ובין תחנות ת"א סבידור מרכז להרצליה, ולא תעצורנה בתחנות ת"א השלום, ת"א ההגנה, צומת חולון, חולון וולפסון, בת-ים יוספטל, בת-ים קוממיות וראשון לציון משה דיין.

שאר קווי הרכבת החולפים בתחנות ת"א יופעלו כסדרם.

תנועת הרכבות תחזור לסדרה במוצאי השבת (6.7.24) עם חידוש השירות.

לנוסעי הרכבת מומלץ להתעדכן בפרטים באתר האינטרנט, היישומון, או מוקד השירות הטלפוני במספר *5770. פרטים אודות קווי תחבורה ציבורית סדירים ניתן למצוא במוקד משרד התחבורה בטלפון *8787.

אנו מתנצלים על אי הנוחות הזמנית ומודים על ההבנה והסבלנות.


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

צביקה ברוט ביקר בגבול הצפון ונפגש עם ראש מועצת מטולה וראש עיריית קריית שמונה כדי לבדוק כיצד ניתן לסייע לקולגות והחברים שמנהלים את הרשויות שם בתקופה הקשה הזו.

מערכת האתר | | תגובות: 5
צילום מתוך דף הפייסבוק צביקה ברוט - Tzvika Brotבזמן שישראל נערכת לאפשרות של מלחמה מצפון, ישנם אזרחים שחווים אותה כבר עכשיו, יום יום, שעה שעה. צביקה ברוט, ראש עיריית בת ים, הגיע לגבול הצפון כדי לבדוק כיצד ניתן לסייע לקולגות והחברים שמנהלים את הרשויות שם בתקופה הקשה הזו.

ברוט ביקר במטולה יחד עם דודי אזולאי, שנלחם על המושבה שלו שספגה פגיעות בכמעט חצי מהבתים. בנוסף, נפגש עם גיורא זלץ, ראש המועצה האזורית גליל עליון, שנאבק מול הביורוקרטיה הממשלתית כדי לדאוג לעשרות אלפי התושבים שחלקם כבר שמונה חודשים רחוקים מהבית. כמו כן, נפגש עם אביחי שטרן, ראש עיריית קרית שמונה, שנראית כעיר רפאים בלי שהסוף נראה באופק.

ברוט הדגיש כי במרכז הארץ ידעו לדאוג לעצמם, אך הממשלה חייבת להגביר את הסיוע ליישובים בצפון היום ובעיקר לחשוב על המחר. "חבל הארץ הזה חייב לקבל עדיפות בדומה ליישובי הדרום, כדי שגם ביום שאחרי המלחמה לא נאבד את הצפון," אמר ברוט.


התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • ש תעזור ל עיר שלו קודם
  הגב 04.07.24 08:50
 • כל הכבוד, לעומת תל-אביב אנחנו עושים יותר עזרה לאנשים מאשר הם; אולי אפילו נוכל לעשות יותר טוב מהם!
  הגב 04.07.24 09:13
 • כל הכבוד לראש העיר שלנו כשמגיע להגיד מילה טובה, להגיד!!!!👍
  הגב 04.07.24 15:14
 • כל הכבוד, אנחנו בונים את האמון והעזרה ההדדית ,. 🙏👍👍🙏🙏
  הגב 04.07.24 17:14
 • ראש עיריית קריית שמונה בכלל לא נמצא באזור. הוא גר בקיסריה.
  הגב 07.07.24 07:44
 • אורח

בית המשפט גזר 16 שנות מאסר לרוצח של תושב בת ים, יורי וולקוב שנרצח לעיני זוגתו בחולון

בכתבה מצ"ב סרטון הרצח

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


בית המשפט גזר 16 שנות מאסר על עדי מזרח שהורשע ברצח של תושב בת ים, יורי וולקוב ז"ל מול בת זוגתו בחולון.

המקרה אירע בשנת 2022 בחולון כאשר בת הזוג של יורי חצתה מעבר חצייה והעירה לרוכב באופנוע עדי מזרחי שנהג באופן מסוכן ועצר את האופנוע על מעבר החצייה עצמו בזמן שחצתה אותו יחד עם יורי. בת הזוג החליטה לצלם את הרוכב והמשיכה לדרכה כאשר יורי פנה לכיוון אחר והם נפרדו. כאשר הבחין הנאשם כי הוא צולם הוא החליט לנסוע אחריה וכשהגיע אליה הוא חסם את דרכה ודרש ממנה למחוק את התמונה. בת הזוג אמרה לו מה אתה רוצה ממני לך מפה והמשיכה ללכת אך הוא שוב נסע אחריה ודרש שוב את מחיקת התמונה. בשלב זה יורי שם לב למתרחש והגיע למקום ושאל מה קרה מה קרה והוא נעמד בינו לבין בת זוגתו. הוא ביקש ממנו להמשיך לנסוע ובתגובה לכך הוא הוציא חפץ חד ודקר את יורי בחזה ונמלט מהמקום. כתוצאה מהדקירה יורי התמוטט ואיבד את ההכרה והוא פונה לבתי החולים וולפסון שם נקבע מותו.

הפרקליטות ועורכי דינו של הנאשם הגיעו להסדר טיעון בו הודה בביצוע עבירת רצח מתוך אדישות


השופטים גזרו על הנאשם:

מאסר של 16 שנים +מאסר על תנאי לאחר שחרור במידה ויבצע עבירות נוספות

פיצוי של 180 אלף ש"ח למשפחתו של יורי וולקוב ז"ל.

קנס של 30 אלף ש"ח או מאסר של 5 חודשיםסרטון הרצחהתפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • חבל צריך 50 שנה
  הגב 03.07.24 18:21
 • אורח
עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל