הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

הרוג בחולון! רכב חשוד כגנוב נמלט מהמשטרה ופגע ברוכב אופנוע והרגו

לקראת אירועי שבוע הגאווה, ראש העיר חולון, מוטי ששון , הזמין את תושב העיר, כוכב ביבי אשר הותקף לאחרונה בשל נטייתו המינית , להדביק את מדבקת הגאווה על השלט של חולון ברחבת המדיטק.

נתנאל אור כהן, המיסטיקן מחולון, הורשע בעבירות מס ונידון ל - 3 שנות מאסר

ספר חדש לסופר ותושב חולון אברהם לינהרט "כתם שחור על גב ברבור", רומן מתח המתאר את הסכנה שבמשיחיות הדתית

לטענת אברהם: " אם הציבור החילוני לא יתעורר, לא ירחק היום בו תשתלט הדת על המדינה. הספר מתאר מה צפוי כאשר דבר זה יקרה. כל יום שחולף אנו קרבים לנקודת האל-חזור שאחריה כבר אי אפשר יהיה לעצור תהליך זה. יש האומרים שאני הוזה ושהספר הוא חזון אפוקליפטי שלא יתגשם לעולם. אלא שהמציאות מוכיחה אחרת".

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


ספר חדש לסופר ותושב חולון אברהם לינהרט- "כתם שחור על גב ברבור". זהו רומן מתח המתאר את הסכנה שבמשיחיות הדתית. "מדינת ישראל, שמציינת 72 שנה להיווסדה, נמצאת בסכנה גדולה דווקא מבית" – כך טוען הסופר אברהם לינהרט בעקבות כתיבת ספרו. הברבור הוא מדינת ישראל והכתם השחור הם אותם משיחים דתיים שמטילים כתם המאיים על חופש הפרט, האמונה, הבחירה, הביטוי ודרך החיים שלנו.

הספר מספר על אסף, בנם של עודד ורונית, חוזר מבית הספר נרעש, לאחר שנתגלתה לו פיסת היסטוריה משפחתית המטילה צל ומשנה את כל מה שהוא ובני משפחתו ידעו על סבתא רבתא שלהם, יוליה לייזר. עודד, איש השב"כ, יוצא למסע כדי לגלות מי מעליל על סבתו ומעוות את ההיסטוריה המשפחתית, ומדוע. עד מהרה הופך מסע זה למאבק חסר פשרות בינו לבין ארגון דתי מסועף המבקש לשכתב את העבר ולשנות את המציאות הקיימת. הוא נקרע בין החובה לשמור ולהגן על שלמות המשפחה, לבין רצונו לטהר את שם סבתו ולשמור על החיים שהכיר. מאבקו זה מגיע לשיאו בסיום המרתק של העלילה.


לטענת אברהם: " אם הציבור החילוני לא יתעורר, לא ירחק היום בו תשתלט הדת על המדינה. הספר מתאר מה צפוי כאשר דבר זה יקרה. כל יום שחולף אנו קרבים לנקודת האל-חזור שאחריה כבר אי אפשר יהיה לעצור תהליך זה. יש האומרים שאני הוזה ושהספר הוא חזון אפוקליפטי שלא יתגשם לעולם. אלא שהמציאות מוכיחה אחרת".

הוא ממשיך ואומר, שהפתרון היחידי שיכול אולי להציל את ישראל הוא הפרדת הדת מהמדינה ושינוי שיטת הבחירות לשיטה האזורית. על פי שיטת בחירות זו עדיין ניתן יהיה היום לצמצם את כוחם של החרדים בצורה משמעותית, מאחר והם מרוכזים ברובם בישובים מסויימים ובשכונות מסויימות בתוך הערים. מחר יהיה מאוחר מדי. הבעיה היא שקיים שסע גדול מדי במחנה החילוני בין שמאל לימין, ולאף צד אין נכונות לשתף פעולה בכיוון זה, על מנת למנוע את הסכנה המאיימת עלינו".

כאשר נשאל על האמונה באלוקים הוא אומר: "אני אדם מאמין אבל לא בממסד הדתי וברבנים, שהם כביכול שליחיו של אלוהים עלי אדמות. הדת היא גורם מאחד שנותן עומק לזהות של העם. בקרב רבים מאיתנו, אם לא בכולנו, קיימת האמונה – במזל, בניסים, או ביישות עליונה מכוונת. אמונה היא דבר טוב, אך כאשר האמונה בכוח עליון עוברת דרך מתווכים המתיימרים לדעת הכול והמציגים עצמם כשליחי אותו כוח עלי אדמות, אזי האמונה הטהורה מסתאבת בדרך והמאמינים הופכים להיות משועבדים לאותם מתווכים.

למרות הביקורת על החברה החברה החרדית, הוא מעריך את האמונה הטהורה באלוהים, שנותנת למאמינים כוח להתמודד ולהתגבר על מכאובים ומכשולים, ואת הערבות ההדדית הקיימת ביניהם. הייתי רוצה לראות מאלה יותר בחברה החילונית.


כמה זמן ארכה כתיבת הספר?

כתיבת הספר "כתם שחור על גב ברבור" ארכה שמונה שנים תמימות. את הספר, בגרסתו הנוכחית, ערכו אמנון ז'קונט ושרון קלימי מישיקר, והוא יצא בהוצאת הספרים "אוריון". זה לקח הרבה זמן, כי הספר עבר תהפוכות ושינויים רבים. הגרסה הראשונה הייתה שונה לחלוטין, בעלת תוכן פוליטי טהור. כשהבאתי את הספר להוצאות לאור אמרו לי שם שאף אחד לא יקרא ספר עם תוכן כבד כל-כך. הבנתי שהקוראים מחפשים תוכן קליל יותר – אז כתבתי אותו מחדש כרומן מתח, תוך שאני משלב בעלילה את המסרים אותם אני מבקש להעביר.


מי קהל היעד של הספר?

הספר נכתב כך שהוא מיועד לכלל ציבור הקוראים – חילונים ודתיים, נשים וגברים, צעירים ומבוגרים. עבורי זה לא עוד ספר. הנושא הוא בליבי ובנשמתי. אני חונכתי בבית ציוני וכל חיי עשיתי כל שביכולתי להגשים במעשים דרך זו. הייתי חבר בתנועת נוער חלוצית, בגרעין שייסד את קיבוץ יוטבתה שבערבה; בעבודה רבת שנים עשיתי למען ציבור העובדים בישראל; אני מרצה בהתנדבות בנושאי השואה ואירועים בתולדות היישוב בארץ. אהבתי ודאגתי למדינה הן שגורמות לי להיות קשוב לכל הנעשה בה. כפי שאני רואה זאת, אנו צועדים לקראת סכנות קיומיות ממש. זו הסיבה שהחלטתי לכתוב ולפרסם ספר זה.על הסופר אברהם לינהרט:

בן 82 נשוי מעל ל53 שנים ואבא ל 3 ילדים. הוריו עלו מפולין הסוף שנות ה20 ועבדו בקיבוץ ליד רחובות. הוא נולד בתל אביב, וגר בחולון משנת 1946. היה בעברו שחקן כדורסל בהפועל חולון, איתה זכה באליפות הפועל הארצית לנוער, הוא אף זכה לשמור על אריק איינשטיין, ששיחק בזמנו בהפועל ת"א. הוא התנסה בהלחנה וכתיבת שירים ששודרו ברדיו, היה ממייסדי קיבוץ יוטבתה. בין עבודותיו: עוזרו האישי של יו"ר ההסתדרות, ירוחם משל, סגן יו"ר הסתדרות האקדמאים במדעי החברה והרוח, במשך 13 שנים כיהן כמנכ"ל הראשון של קרן "ידע", קרן השתלמות לאקדמאים, יזם והקים את "בית האקדמאי" המשמש מכללה ארצית להשתלמויות של אקדמאים במדעי החברה והרוח. בגיל 70 פרש לגימלאות, אך גם כיום הוא חבר ופעיל בגופים שונים, מקומיים וארציים, הפועלים לטובת הציבור.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פצוע קשה בתאונה בחולון

פונה לתל השומר

אבי בר | | תגובות: 0


בשעה 02:28 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון, על רוכב אופניים חשמליים שהחליק, ברחוב אליעזר הופיין בחולון. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח שיבא בתל השומר, גבר כבן 40 במצב קשה, עם חבלת ראש, מורדם ומונשם.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

הומלסית בחולון נמצאה ברחוב סובלת ממכת חום

פונתה לוולפסון

אבי בר | | תגובות: 0


בשעה 12:48 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על אישה מעורפלת הכרה ששוכבת על אי תנועה ברחוב סוקולוב בחולון. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח וולפסון אישה כבת 60 (ככל הנראה דיירת רחוב) במצב בינוני עם סימני מכת חום.


פראמדיקית מד"א יובל ממן סיפרה:

"אזרחים שראו את האישה שוכבת זמן ממושך על אי התנועה ברחוב כשהיא חשופה לשמש וללא שתיה התקשרו לכוחות החירום על מנת להזעיק סיוע רפואי. היא הייתה בהכרה מעורפלת, חמה מאוד למגע ועם סימני מכת חום. הענקנו לה טיפול רפואי שכלל קירור ופינינו אותה לבית החולים כשמצבה מוגדר בינוני. בימים חמים ושרבים כמו היום חשוב להיות ערים לאנשים בקבוצות סיכון. אם האזרחים לא היו מזעיקים אותנו, האירוע הזה יכול היה להסתיים באסון."
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מחר (שישי 2.6) ישרור מזג אויר שרבי כשהטמפרטורות יגיעו ל40 מעלות וגם מהן השעות הבטוחות לשהות בשמש בערים ראשון לציון, רחובות, חולון, בת ים ויבנה - התחזית המלאה בכתבה

ביום שבת הטמפרטורות ירדו ויעמדו על 21 בלילה ל32 ביום

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


יום שישי 2.6

מעונן חלקית עד מעונן בעננות בגובה בינוני ורב. שרב כבד ישרור ברוב אזורי הארץ, עם צפי לעומסי חום כבדים עד קיצוניים. הרוחות יתחזקו בעיקר בדרום הארץ. ייעשה אביך. ייתכן גשם מקומי.


יום שבת 3.6

מעונן חלקית. תחול ירידה ניכרת בטמפרטורות, בעיקר במישור החוף ובשפלה, אך יוסיף להיות חם מהרגיל, בעיקר בפנים הארץ ובהרים. עדיין ייתכן אובך.


הטמפרטורות הצפויות

עירשישי 2.6שבת 3.6
ראשון לציון25-4221-32
חולון26-4222-32
בת ים26-4122-32
רחובות25-4221-33
יבנה25-4021-30
מפתח אינדקס הקרינה

בנוסף לתחזית מזג האויר השירות המטאורולוגי מציג מדי יום תחזית שעתית לאינדקס הקרינה. אינדקס קרינה אולטרה סגולה הינו מדד מחושב שמבטא את רמת הסיכון לחשיפת העור לקרינה אולטרה-סגולה (UV) המגיעה מהשמש. על פי המדד ניתן לראות מהן השעות הבטוחות לשהות בשמש בהן רמות הסיכון לחשיפה לקרינת השמש נמוכה (ירוק אין חשש) גבוהה/קיצונית (צבע סגול, אין להימצא בשמש ללא הגנה).אינדקס הקרינה בראשון לציון ורחובות

יום חמישי 1.6יום שישי 2.6
אינדקס הקרינה בחולון

יום חמישי 1.6


יום שישי 2.6

אינדקס הקרינה בבת ים

יום חמישי 1.6


יום שישי 2.6

אינדקס הקרינה ביבנה

יום חמישי 1.6


יום שישי 2.6

התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ועדין נותנים לילדים לשחק בחום הזה בחצר הגן! במקום לאסור זאת
  הגב 01.06.23 14:06
 • אורח
  גם בבתי ספר יסודיים
  הגב 01.06.23 14:15
 • אורח
  בעזרת השם יתברך שכל האמא ואמא אבא ואבא ימסו מהחום הכבד ,והכלב שיגיע בשבת לשבת תרבות שהתייבש בדרך ושלא יזכה להגיע להיכל התרבות ,אני מקווה שגם הלקקן של סער 2014 המנוול שלא יזכה לראות את יום ראשון ,איך שלא יהיה הלקקן צריך להזמין תור לניתוח להוצאת הלשון ,מהעקוז של ,הכלב 2014. ימח שמם וזיכרם .
  הגב 01.06.23 16:12
 • אורח
  תת רמה תתבייש לך, איזו שפה לתפארת מדינת ישראל, יתבייש ***עתיד, כדאי ללמוד לימודי ליבה.
  01.06.23 18:48
 • אורח

בדיקות ראייה,ללא עלות, יתקיימו היום, חמישי 1.6, ע"י אופטומטריסט מוסמך במרכז קהילתי קליין בחולון.

לינק להרשמה מצורף

לימור עידן | | תגובות: 0בדיקות ראייה חינם!

היום, חמישי 1.6 יתקיים יום בדיקות ראייה חינם ע"י אופטומטריסט מוסמך במרכז הקהילתי קליין בחולון החל המשעה 16:00

יש להרשם לבדיקת העיניים בלינק המצורף.

בדיקת ראייה לילדים המרכיבים משקפיים, החל מגיל 6.
בדיקה לילדים בגיל 6-12 שאינם מרכיבים משקפיים, אפשרית לאחר בדיקת רופא עיניים עם אבחנה למשקפיים.

להרשמה
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לאות הערכה למערך המילואים בצה"ל הואר בניין עיריית חולון בצבע הירוק

קרדיט: עיריית חולון

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט: עיריית חולוןכאות הוקרה והערכה למערך המילואים ולצה"ל - צבא ההגנה לישראל החוגג 75 שנה להיווסדו, האירה עיריית חולון את בניין העירייה בצבע הירוק.

חודש ההוקרה למילואים מסמל את חשיבות המערך ופועלם של אנשי המילואים שמהווים נכס מרכזי עבור הצבא כולו.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אירוע ונדליזם התרחש אמש ע"י 2 נערים תושבי חולון, אשר השחיתו את מדבקת הגאווה המודבקת ברחבת המדיטק

עיריית חולון בתגובה- מעבר לכך שהמדבקה של הלב תמשיך להופיע על גבי הלב, יופצו היום לבבות על לוחות המודעות בעיר.חולון תמשיך להפיץ רק אור, אהבה וסובלנות

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט: עיריית חולוןאירוע ונזדליזם נגרם אמש לשלט ברחבת המדיטק ע"י 2 נערים תושבי חולון, הנערים נצפו קורעים את מדבקת הגאווה שרק הודבקה בנוכחות ראש העיר ותושב העיר אשר הותקף בשל נטייתו המינית.

לנערים נרשם קנס על ונדליזם והוריהם עודכנו במעשה.


עיריית חולון בתגובה-

מעבר לכך שהמדבקה של הלב תמשיך להופיע על גבי הלב, יופצו היום לבבות על לוחות המודעות בעיר.
חולון תמשיך להפיץ רק אור, אהבה וסובלנות


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הרצל בוסתנאי ז"ל ,דמות מוכרת ואהובה בחולון, הוא התושב אשר נהרג אמש מפגיעת רכב גנוב בחולון.

הרצל היה אהוב מאוד בחולון, דמות מוכרת בתחום הכדורגל, רק אמש ישב באימון ונהנה לצפות בילדים משחקים , חבריו אמרו עליו כמה זו אבידה גדולה, איש עם נתינה רבה ועשייה , עם אכפתיות ורצון טוב.

לימור עידן | | תגובות: 1הרצל בוסתנאי ז"ל הוא רוכב האופנוע שנהרג אמש בחולון

אמש במהלך מרדף של המשטרה נגד גנבי רכב, נגח הרכב הגנוב כאשר הוא מנסה להימלט בניידת המשטרה ולאחר מכן נגח באופנוע רכוב שהיה במקום, ברחוב ישראל גלילי, כתוצאה מפגיעת הרכב, רוכב האופנוע , הרצל בוסתנאי נלכד מתחת לרכב כאשר הוא מחוסר הכרה,כוחות הביטחון והרפואה נאלצו לקבוע את מותו במקום

רבים סופדים לו ולא מאמינים את רוע הגזרה.

הרצל היה אהוב מאוד בחולון, דמות מוכרת בתחום הכדורגל, אחד ממייסדי ומראשי מועדון הכדורגל לילדים ונוער "עוצמה חולון " , רק אמש ישב באימון ונהנה לצפות בילדים משחקים , חבריו אמרו עליו כמה זו אבידה גדולה, איש עם נתינה רבה ועשייה , עם אכפתיות ורצון טוב.

יהי זכרו ברוך.

להלן פרטי האירוע


בשעה 21:52 התקבל דיווח על רוכב אופנוע שנפגע מרכב ברחוב ההסתדרות בחולון. חובשים ופראמדיקים של מד"א וכונני איחוד הצלה בצעו במקום פעולות החייאה בפצוע אנוש רוכב אופנוע גבר כבן 60 ולאחר פעולות החייאה חובשים ופראמדיקים של מד"א קבעו את מותו של רוכב האופנוע

מהמשטרה נמסר


במהלך פעילות של ניידת משטרה בחולון מול חשודים בגניבת רכב, ניגח רכב חשוד את ניידת ונמלט לאחר שהשוטרים ביצעו ירי לעברו.

נערכו סריקות אחר הרכב הנמלט, ונמצא כי במהלך ההמלטות, פגע באופנוע ברחוב ישראל גלילי. השוטרים עצרו שני חשודים שנהגו ברכב.

כתוצאה מפגיעת הרכב החשוד, רוכב נפצע באורח אנוש ולאחר נסיונות החייאה נקבע מותו.

החשודים נעצרו והובאו לחקירה בתחנה.


חובשי רפואת חירום רכובים על אופנוע מד"א כפיר ורסנו ויוסף ששון סיפרו:


"כשהגענו למקום ראינו רוכב אופנוע לכוד מתחת לרכב כשהוא מחוסר הכרה ללא דופק וללא נשימה וסובל מחבלה רב מערכתית. תוך כדי פעולות החילוץ ביצענו פעולות החייאה מתקדמות שבסופן נאלצנו לקבוע את מותו."
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יהי זכרו ברוך אדם משכמו ומעלה חבל מאד
  הגב 01.06.23 13:28
 • אורח

שרית יפה ואלי שמש, בעלי מספרות בחולון ,קיבלו תעודת הוקרה על פעילות התנדבותית למען תושבי חולון הזקוקים לסיוע

השניים מתנדבים בתוכנית "מספרים קהילה" בהובלת מחלקת התנדבות ומעורבות חברתית.

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט: עיריית חולון


שרית יפה ואלי שמש, בעלי מספרות בחולון קיבלו תעודות הוקרה על פעילתם ההתנדבותית למען תושבי העיר הזקוקים לסיוע.

השניים מתנדבים בתוכנית "מספרים קהילה" בהובלת מחלקת התנדבות ומעורבות חברתית.

"מספרים קהילה" – ספרים נותנים שירות במספרותיהם בהתנדבות מלאה לתושבים הזקוקים לסיוע. התוכנית בהובלת מחלקת התנדבות ומעורבות חברתית - אגף קהילה ובשיתוף מינהל הרווחה והשירותים החברתיים.


שרית יפה:

"הזכות לעשות טוב למישהו שחסר לו כרגע היא עצומה! הגיעה אלי אשה נבוכה שלא מסתפרת כי פשוט אין לה יכולת כלכלית. בזכות טיפול מסור של הצוות היא יצאה זקופה ועם שמחה. הרגשתי שלא רק נתתי, אלא גם קיבלתי כל כך הרבה. אני קוראת לספרים נוספים להצטרף לתוכנית הזו, היא משנה! כל אחד יכול לתת על פי רצונו, אפילו רק תספורת אחת".

רוצים להצטרף למעגלי הנתינה בעיר? צרו קשר:
שלחו הודעה לווטסאפ 050-6703753 או מלאו פרטיכם : כאןהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הרוג בחולון! רכב חשוד כגנוב נמלט מהמשטרה ופגע ברוכב אופנוע והרגו

צילום: מכבי אש, איחוד הצלה

אבי בר | | תגובות: 0


בשעה 21:52 התקבל דיווח על רוכב אופנוע שנפגע מרכב ברחוב ההסתדרות בחולון. חובשים ופראמדיקים של מד"א וכונני איחוד הצלה בצעו במקום פעולות החייאה בפצוע אנוש רוכב אופנוע גבר כבן 60 ולאחר פעולות החייאה חובשים ופראמדיקים של מד"א קבעו את מותו של רוכב האופנוע

מהמשטרה נמסר

לפני זמן קצר, במהלך פעילות של ניידת משטרה בחולון מול חשודים בגניבת רכב, ניגח רכב חשוד את ניידת ונמלט לאחר שהשוטרים ביצעו ירי לעברו.

נערכו סריקות אחר הרכב הנמלט, ונמצא כי במהלך ההמלטות, פגע באופנוע ברחוב ישראל גלילי. השוטרים עצרו שני חשודים שנהגו ברכב.

כתוצאה מפגיעת הרכב החשוד, רוכב נפצע באורח אנוש ולאחר נסיונות החייאה נקבע מותו.

החשודים נעצרו והובאו לחקירה בתחנה.


מדוברות מכבי האש נמסר:

בשעה 21:55 התקבלו מספר דיווחים במוקד 102 של מחוז דן, בדבר תאונת שרשרת ובעקבותיה אדם הלכוד תחת רכב ברחוב ההסתדרות בחולון.


3 צוותי כיבוי בפיקוד רשף זיו כהן שהגיעו לזירה בזריזות, הבחינו בתאונה קשה בין שני כלי רכב ורוכב אופנוע כאשר הרוכב לכוד בפלג גופו התחתון תחת אחד הרכבים.


הצוותים החלו בפעולת חילוץ מהירה בעזרת כלים יעודיים, הוצאת הלכוד והעברתו להמשך טיפול גורמי רפואה שנאלצו לקבוע את מותו.


ממלא מקום מפקד משמרת א' רשף זיו כהן:

"הגענו למקום האירוע והבחנו בזירה קשה של תאונה בין כלי רכב לרוכב אופנוע כאשר רוכב האופנוע לכוד בפלג גופו התחתון תחת אחד מכלי הרכב.

התחלנו פעולת חילוץ מהירה בעזרת כלים יעודיים והעברנו את המשך טיפולו לגורמי רפואה שלצערנו נאלצו לקבוע את מותו.


חובשי רפואת חירום רכובים על אופנוע מד"א כפיר ורסנו ויוסף ששון סיפרו:


"כשהגענו למקום ראינו רוכב אופנוע לכוד מתחת לרכב כשהוא מחוסר הכרה ללא דופק וללא נשימה וסובל מחבלה רב מערכתית. תוך כדי פעולות החילוץ ביצענו פעולות החייאה מתקדמות שבסופן נאלצנו לקבוע את מותו."


הלל חמאווי, נהוראי כהן וחיים טפירו חובשי איחוד הצלה מסרו:

"כשהגענו לזירה נתקלנו בזירת תאונה קשה עם מעורבות שני כלי רכב ואופנוע. רוכב האופנוע נפצע אנושות ונקבע מותו בזירה בתום פעולות ההחייאה".
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פורום חולון

הפורום נועד לאפשר לתושבי חולון להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח

אורח
22.05.23 10:56
ברחוב הארונוביץ מס 89 עד 81 סללו ובנו מדרכות חדשות ומסלולי אופניים ומתחמי צמחייה יפה, והדיירים מחנים את הרכבים שלהם במשך כל היום על המדרכות וחוסמים מעבר בטוח להולכי הרגל, ועומדים גם על אזורי הצמחייה והורסים את הצמחייה והצנרת שעשו שם, והעירייה לא אוכפת את זה.
אורח
22.05.23 10:59
אין עם מי לדבר
אורח
16.05.23 16:21
רשום
אורח
16.05.23 16:21
לא רשום אירועים בחולון אשום באשדוד מאוד משונה
אורח
14.05.23 14:48
כבוד ראש העיר מה גישתך בדבר חוק העברת כספי ארנונה מעסקים מהרשויות המאוזנות אל הרשויות הנזקקות כתוצאה מאי תעסוקה של הציבור שם (חרדים,ערבים,פריפריה) ?
אורח
10.05.23 22:55
סגרו את קמפוס חנקין העבירו הכל לסוף העולם ברחוב האיזמל. אנו קבוצה של אזרחים ותיקים שמתעמלות כבר למעלה מ10 שנים.לא לכולם יש רכבים וקשה להגיע בתחבורה ציבורית. היה קשה למצוא חלופה קרובה במרכז????? מה עוד שהמקום לא מונגש לבני הגיל השלישי.
אורח
23.04.23 12:36
חולון - עיר לא נקיה בכל הרחובות יצחק הלוי - החשמונאים- צבי שץ- ברנר - קאפח משליכים פסולת בצורה חפשית יום יום ולא מקבלים קנסות האספלט של הכביש עצמו (פרט לקטע מחודש בצבי שץ) לא מתוקן ולא מחודש כבר 50 שנה !!!! אפילו עם אפניים אי אפשר לרכוב שם
אורח
21.04.23 10:50
רחוב סוקולוב שהיה בעבר רחוב מכובד והחנויות שבו ראויות , מבייש את חולון .כניסה מעליבה לעירנו.
אורח
26.03.23 20:12
לפי דעתי אין מקומות בילוי לבני נוער ראש עיר צריך לעשות יותר מקומות כמו בערים אחרות
אורח
02.05.23 20:59
חחח, הוא זקן מידי למקומות בילוי.... צריך משהו אחר המקומון... באמת שאין מספיק מקומות... רק בונים ובונים. גם הקניון נראה לא יפה במרום לשפץ ולבנות עוד קומה. חשוב לו לבנות כמה שיותר.


לקראת אירועי שבוע הגאווה, ראש העיר חולון, מוטי ששון , הזמין את תושב העיר, כוכב ביבי אשר הותקף לאחרונה בשל נטייתו המינית , להדביק את מדבקת הגאווה על השלט של חולון ברחבת המדיטק.

תושב חולון, כוכב ביבי בן ה24 הותקף לאחרונה בשל נטייתו המינית באמצע גינה ציבורית בלב חולון בשעות הערב.

לימור עידן | | תגובות: 0


בסוף השבוע יתחילו חגיגות שבוע הגאווה בחולון.

תושב חולון, כוכב ביבי בן ה24 הותקף לאחרונה בשל נטייתו המינית באמצע גינה ציבורית בלב חולון בשעות הערב.

ראש העיר מוטי ששון הזמין את כוכב להדביק את מדבקת הגאווה על " הלב של חולו" , ברחבת המדיטק במטרה להפיץ את קבלת האחר .


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

נתנאל אור כהן, המיסטיקן מחולון, הורשע בעבירות מס ונידון ל - 3 שנות מאסר

כהן עוסק במתן ייעוץ ומכירת אביזרים הקשורים לעולם המיסטיקה כמומחה לענייני הקבלה.

לימור עידן | | תגובות: 0
צילום מסך רדיו צפון


בית משפט השלום בת"א גזר 36 חודשי מאסר וקנס בגובה 80,000 ₪ ומאסר על תנאי על נתנאל אור כהן המסטיקן שהורשע בעבירות מס לאחר שבמשך שנים השמיט הכנסות בגובה של כ-9.4 מיליון ₪ והשמיט מע"מ בגובה כ-2 מיליון ₪ .

כהן עוסק במתן ייעוץ ומכירת אביזרים הקשורים לעולם המיסטיקה כמומחה לענייני הקבלה.

במקביל לעיסוק זה, שידר במשך שנים ארוכות תוכנית רדיו יומית בנושאים אלה ברדיו לב המדינה.

מכתב האישום שהוגש על ידי פרקליטות מיסוי וכלכלה עולה, כי בין השנים 2015-2008 כהן השמיט כ-9.4 מיליון ₪ מהכנסותיו, שנאמדו בסכום של כ-28 מיליון ₪,

במשך שנים ארוכות הוא היה על גג העולם. פוליטיקאים, שרים, חברי כנסת ואפילו כמה ראשי ממשלה ונשיא לשעבר נהגו לקבל ממנו ברכה וייעוץ. עשרות מיליוני שקלים זרמו אליו מכל הכיוונים. הוא העסיק תשעה עובדים, בהם כמה מבני משפחתו. את העסק המצליח שלו ניהל ממשרד בבניין ממנו שידר "רדיו לב המדינה" ובהמשך עבר והקים משרד גדול יותר בחולון, ממנו הוא ממשיך לעבוד גם היום.


פקידי השומה של רשות המיסים באזור חולון נדהמו לגלות מכספים רבים שהופקדו בחשבונות הבנק שלו שרובם מקורם בכרטיסי אשראי ששולמו על ידי הלקוחות שהגיעו אליו ועל הדרך קנו ממנו מוצרים שונים.

כהן הורשע בקיום והכנת רשומות כוזבות, השמטת הכנסות מדו"ח, מרמה עורמה ותחבולה לפי פקודת מס הכנסה, וכן במסירת ידיעת כוזבת לפי חוק מע"מ, ונגזרו עליו 36 חודשי מאסר בפועל, מאסר על תנאי למשך 9 חודשים וקנס בגובה 80,000 ש"ח.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מייסדת קהילת "ים של חברים" הנלחמת בתופעת החרמות בישראל, שירי קניגסברג לוי, מגיעה להרצאה בחולון ב20.6. כרטיסים ב10 שקלים בלינק המצורף

האירוע יתקיים באולם בית הספר התבור

לימור עידן | | תגובות: 0


מייסדת קהילת "ים של חברים" הנלחמת בתופעת החרמות ברחבי המדינה, שירי קניגסברג לוי מגיעה לחולון

ביום שלישי 20.6 בשעה 19:45, תגיע שירי לספר את סיפורה האישי שהוביל אותה להקים את עמותת "ים של חברים" , העמותה היחידה בארץ הנלחמת בתופעת החרם המוכרת כל כך ברחבי המדינה.

הרצאה חשובה הנותנת כלים להתמודד, למנוע לשתף את המקרה הנוראי הבא.

האירוע יתקיים באולם בית הספר התבור, התבור 1 חולון בעלות של 10 שקלים .לרכישת כרטיסים
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הושלמו עבודות השדרוג לגינת גרין הוותיקה בחולון

בין העבודות הצללת המתקנים, הנגשה שתילת צמחים ועוד

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט: עיריית חולון


הסתיימו עבודות השדרוג בינת גרין בחולון.


במסגרת העבודות ביצעו הצללה לשטחי המשחקים ואזורי שהייה מוצלים, הנגשה, נוספו מתקני משחקים חדשים, כולל הצללות ותאורה. וגם – נשתלו שיחים וצמחיים
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לקראת הופעתו של הזמר רובי וויליאמס ביום חמישי 1.6 בפארק הירקון, תתוגבר תנועת הרכבות לנוסעים מתחנת ת"א אוניברסיטה לתחנות- צומת חולון ,בת ים יוספטל , ראשון לציון משה דיין ויבנה מערב .

***שימו לב: היציאה והכניסה לתחנת ת"א האוניברסיטה עבור באי המופע, הינה מכיוון שדרות רוקח ולא מכיוון הכניסה הסמוכה למתחם האקספו, החסומה בשל עבודות הרכבת הקלה***

לימור עידן | | תגובות: 0


ביום חמישי, 1.6.23, החל מהשעה 20:30, תתקיים הופעתו של הזמר רובי וויליאמס בפארק הירקון.

לקראת האירוע, תתוגבר תחנת הרכבת ת"א האוניברסיטה, הסמוכה לפארק הירקון במנהלי משמרות, דיילים, קופאים ומאבטחים לסיוע והכוונה.

בתיאום עם הפקת המופע, ומניתוח ביקושים מהופעות בעבר, בסיום האירוע, תתוגבר תנועת הרכבות מתחנת ת"א האוניברסיטה:

 • תופעל רכבת רכבת מיוחדת (מספר 8699), אשר תצא מתחנת ת"א האוניברסיטה ותעצור בתחנות: ת"א סבידור מרכז, ת"א השלום, ת"א ההגנה, צומת חולון, בת ים יוספטל, ראשל"צ משה דיין, יבנה מערב, אשדוד עד הלום, אשקלון (תחנה אחרונה).
  שעת יציאה משוערת: 00:01.

בנוסף, יועמדו רכבות כונניות אשר יופעלו בהתאם לביקושים.

זמני יציאתן ומסלולן של רכבות התגבור המיוחדות עלולים להשתנות בהתאם לביקושים.

לתשומת לבכם, ניתן לרכוש כרטיס משולב "חופשי יומי", המאפשר נסיעה הלוך וחזור ומגלם הנחה משמעותית במחיר הנסיעה, לצד חיסכון משמעותי בזמן ההמתנה בתחנה.

***שימו לב: היציאה והכניסה לתחנת ת"א האוניברסיטה עבור באי המופע, הינה מכיוון שדרות רוקח ולא מכיוון הכניסה הסמוכה למתחם האקספו, החסומה בשל עבודות הרכבת הקלה***

לאתר הרכבת
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מסיבת מתגייסים ,לנוער חולון , תתקיים ב7.6 עם הופעה של אבי אברומי במתחם הנופשונית בחולון. הכניסה חינם, אך יש להרשם מראש.

מתנה לכל משתתף

לימור עידן | | תגובות: 0


ערב למתגייסים ולמתגייסות לצה"ל, למכינות, שנת שירות ובני ובנות שירות לאומי יתקיים בקרוב בחולון.
ביום רביעי 7.6 בשעה 19:30 יתקיים במתחם הנופשונית, רחוב קרסל 8, בחולון, ערב מיוחד למתגייסים לצה"ל.

ערב המתגייסים מיועד למסיימי יב' העתידים להתגייס לצה"ל , לשנת שירות ובני ובנות שירות לאומי


הזמר המצליח אבי אברומי יגיע להופעה לאחר מכן תחל מסיבת ריקודים, עמדות משחקי מולטימדיה ומתנה לכל משתתף.

הכניסה חינם , רק יש להרשם מראש דרך קישור שניתן ע"י רכז השכבה.


.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בשל הלווייתו של הרב אדשלטיין זצ"ל היום 30.5 בבני ברק, ייתכנו שינויים בתנועת הרכבות בתחנות ראשון לציון משה דיין, בת ים וחולון . השירות בתחנות הללו עלול לרדת מ4 רכבות מידי שעה ל2 רכבות מידי שעה.

עקב העומסים הצפויים ציבור הנוסעים מתבקש להתאזר בסבלנות, להישמע להנחיות צוותי השירות של הרכבת, ולהקפיד על הנחיות הבטיחות בתחנות וברציפים.

לימור עידן | | תגובות: 0


היערכות להלוויית הרב אדלשטיין זצ"ל

בהתאם להנחיות משרד התחבורה ומשטרת ישראל, מפעילה רכבת ישראל רכבות מיוחדות בין תחנות ירושלים יצחק נבון ות"א סבידור מרכז.

הבאים להלוויה מתבקשים לרדת בתחנת ת"א סבידור מרכז ולהשתמש בשירותי ההיסעים המופעלים על ידי משרד התחבורה.


בשל ההיערכות והפעלת הרכבות המיוחדות חלים היום (שלישי) 30.5 שינויים מסוימים בתנועת הרכבות הסדירות

במסגרת הטיפול בעומסים שלאחר ההלוויה יתכנו שינויים בתדירות הרכבות בתחנות הבאות:

ראשל"צ משה דיין, בת ים, חולון, בני ברק, פ"ת, ראש העין צפון, כפ"ס נורדאו, הוד השרון סוקולוב, רעננה, והשירות בתחנות אלו צפוי לרדת מארבע רכבות מידי שעה, בשעות השיא, לשתי רכבות מידי שעה.


עקב העומסים הצפויים ציבור הנוסעים מתבקש להתאזר בסבלנות, להישמע להנחיות צוותי השירות של הרכבת, ולהקפיד על הנחיות הבטיחות בתחנות וברציפים.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

התלמידים בן זגרינסקי משנקר,תמיר אולשצקי מאשלים, עומר ביגמן מגורדון ואיתי בילנסקי מגולדטק , זכו בשלושת המקומות הראשונים בגמר האולימפידע העירונית במתמטיקה שמתקיימת זאת השנה ה23 בחולון.

התחרות מהווה שיאו של תהליך שהחל בבתי הספר, בהובלת צוותי המתמטיקה, שבסיומו נבחר נציג אחד לכל אחד מבתי הספר היסודיים בעיר. חלק גדול מן הנציגים שעלו לגמר בחרו להשתתף באחרונה גם בסדנה לפיתוח חשיבה מתמטית, מטעם המרכז העירוני למחוננים ולמצטיינים.

לימור עידן | | תגובות: 0גמר תחרות האולימפידע העירונית במתמטיקה התקיים במרכז לחדשנות חינוכית אתחלא. מדובר בתחרות, שבמסגרתה מתחרים 27 תלמידים מכיתות ה' מבתי הספר היסודיים בחולון באתגרים חשבוניים - במטרה לעודד מצוינות מתמטית.

התלמידים התחרו באופן מתוקשב וענו על שבע בעיות מאתגרות. התחרות הועברה בשידור חי בזום לכל תלמידי כיתות ה' ולהורים, שצפו, עודדו ואף היו פעילים בפתרון שאלות שהוכנו במיוחד עבור

הזוכים במקומות הראשונים:
במקום הראשון - בן זגרינסקי מבית הספר שנקר
במקום השני - תמיר אולשצקי מבית הספר אשלים
במקום השלישי - עומר ביגמן מבית הספר גורדון ואיתי בילינסקי מבית הספר גולדטק
בסיום התחרות, קיבלו 27 משתתפים מכיתות ה', מדליה, משחק חשיבה ותעודה, ואילו הזוכים במקומות הראשונים זכו גם בשובר לרכישת משחקי חשיבה.


האולימפידע היא פרי שיתוף פעולה של מינהל החינוך בעיריית חולון, המרכז העירוני למחוננים ולמצטיינים והפיקוח על המתמטיקה במשרד החינוך, ומתקיימת בחולון 23 שנים.
התחרות מהווה שיאו של תהליך שהחל בבתי הספר, בהובלת צוותי המתמטיקה, שבסיומו נבחר נציג אחד לכל אחד מבתי הספר היסודיים בעיר. חלק גדול מן הנציגים שעלו לגמר בחרו להשתתף באחרונה גם בסדנה לפיתוח חשיבה מתמטית, מטעם המרכז העירוני למחוננים ולמצטיינים.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

יו"ר ועדת הכלכלה, דוד ביטן: אנו נשקול להעביר 30% מהכנסות החנייה והקנסות של הרשויות המקומיות לאגף התנועה במשטרה להוספת שוטרים לטובת הבטיחות בדרכים

את הדברים אמר ביטן במהלך ישיבת ועדת הכלכלה בה הציג את תוכניותיו למלחמה ביוקר המחייה בישראל.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 16
דף הפייסבוק של דוד ביטן


יו"ר ועדת הכלכלה, ח"כ דוד ביטן קיים היום (שני 29.5) דיון מיוחד בנושא יוקר המחייה בישראל והציג תוכנית על מנת לסייע לאזרחי המדינה להתמודד עם המצב. לדבריו הוא הודיע לשר האוצר כי במידה ולא יבוצעו צעדים להילחם ביוקר המחייה הוא ידאג לבצע זאת דרך חקיקה בכנסת. כבר בפתח הישיבה הציג היו"ר ביטן חבילת חוקים לטיפול ביוקר המחייה, אותם הודיע כי יגיש בתחילת השבוע הבא. הוא אף בירך את ההחלטה של ראש הממשלה להקים ועדת שרים בראשותו למלחמה ביוקר המחייה, והזכיר כי הוועדה היא זו שהעלתה את הנושא על סדר היום. הוא הוסיף ואמר: "זה לא תפקיד ועדת הכלכלה לעשות את המלחמה הזו ולחוקק חוקים, זה התפקיד של הממשלה, של שר האוצר, ראש הממשלה ושר הכלכלה. אנחנו עדיין לא רואים הצעות שנלחמות בבעיה עכשיו ושיכולות להפחית מחירים כרגע. זה שרוצים להילחם במונופולים זה חשוב מאוד, המלחמה ביוקר המחיה היא ארוכת טווח ומשפיעה לאט לאט, אבל אני ביקשתי משר האוצר לעצור את עליית מחירי מוצרי החלב המפוקחים והזהרתי שאם זה לא יקרה זה יוביל לעליית מחירים גדולה וזה מה שקרה".


הצעותיו של ח"כ דוד ביטן:

השוואת מע"מ על המזון ל-OECD עד 8 אחוז.

מי שיש לו משכנתה לדירה ראשונה של עד מיליון וחצי שקל, אותם אנשים יקבל נקודות זיכוי במס הכנסה כדי להתמודד עם עליית הריבית.

בנוסף, באשר לבנקים שלא נותנים הטבה בפיקדונות ללקוחות – נגיש הצעת חוק שתעלה את המס על הרווחים שנובעים מהעלאות הריבית. אם הבנקים לא רוצים לשלם מס אז שיתנו הטבות בריבית הפיקדונות.

ביטול עליית מחיר החנייה בעיר תל אביב ועוד הודיע ביטן כי הוא מתכוון לפעול על מנת למנוע מהרשויות המקומיות להעלות את מחירי החנייה בלי הסכמה מאף אחד (להחזיר את המצב כפי שהיה בעבר קבלת אישור מהממשלה/ממשרד הפנים) וכן לשקול להעביר 30% מקנסות החניה והקנסות לאגף התנועה במשטרה להוספת שוטרים לטובת בטיחות בדרכים".
התפרסמו 16 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מהכסף ש 120 חברי כנסת מקבלים 10 אחוז פחות יש פתרון ביתן בושה למדינה שאתה חושב כך
  הגב 30.05.23 11:36
 • אורח
  עאלק להוריד את יוקר המחייה... ספר לסבתא. עוד שוטרים לא עוזר נגד תאונות אלא רק עוד קנסות.
  הגב 30.05.23 11:58
 • אורח
  מעכשיו, דוקא אני לא אחנה במקום אבור. ולא אקבל קנס. ולא יהיה לביטן מספיק כסף מהקנס שלא נקנסתי. שהחרדים יממנו. הם קיבלו מספיק כסף לשם כך...
  הגב 30.05.23 12:27
 • אורח
  יופי ! הוא השיג את המטרה . שתפסיק לחנות באיסור .
  30.05.23 12:36
 • אורח
  תפסיקו לדבר ! ותתחילו לעשות למען האזרחים !
  הגב 30.05.23 12:28
 • אורח
  הממשלה הזאת טובה רק לחרדים ולדתיים כל השאר לא נחשבים, לא פריפריה ולא נעליים, כל עוד ביבי בממשלה והליכוד בשלטון ימשיכו לחזק רק את העשירים במדינה .
  30.05.23 12:59
 • אורח
  איזה מוטיבציה תהייה לעירייה לחלק קנסות? העיריות דרך נוספת לגבות כספים מהאזרח...מס הכנסה,ביטוח לאומי, דלק, מע"מ, ארנונה , תאגידי המים, קופ"ח......האזרח הפשוט מקבל???
  הגב 30.05.23 12:42
 • אורח
  יגבירו את העול על התושבים, ועל מי שמשלם, גם מה שהיה אפשר לקבל עבור הארנונה נתחיל לשלם, כדי שביטן וביבי עדיין ישבו על הכסא ויהיו בממשלה, בושה, לממשלה כזאת שרק מכבידה את ידה על האזרחים ונותנת רק לחרדים בלי למלא את חובתם למדינה, בושה,
  30.05.23 12:56
 • אורח
  מעל שלושים עשורים הליכוד בשלטון נהיה רק גרוע יותר, למי שאין כסף ימשיך לעבוד כמו חמור ואין איכות חיים אין שרותי רפואה טובים והמגורים המשכנתא קורעת, זה השלטון של הליכוד
  30.05.23 13:02
 • אורח
  ואין גם ממ"ד ומיגוניות בצפון ובדרם, אז ה"מלך" הוא עירום
  30.05.23 13:04
 • אורח
  תעיפו את את משכן הנשיא קיבינימט תחסכו ים כסף מי צריך נשיא סתם בזבוז כסף
  הגב 30.05.23 13:21
 • אורח
  👍
  30.05.23 16:52
 • אורח
  בוא נצמצם מ-120 ל-80 ח"כים, לצמצם את מספר השרים ל-8.
  30.05.23 18:58
 • אורח
  מה עם תוספת לאזרחים וותיקים ??, אוכלי החינם מסודרים להפליא עם המון פריבילגיות, מדינת חלם.
  הגב 30.05.23 19:16
 • אורח
  מדהים כמה מלכלכים על החרדים בלי שאתם חולרות בכלל יודעים משהו מהחיים שלכם או מכירים אותם. נעים מאוד אני ובעלי חרדים עובדים וקורעים את התחת ומשלמים תבין ותקילין ארנונה מס הכנסה ביטוח לאומי חשמל מים והכל. כן, אני ממנת את הכסף שאח"כ הולך לאיזה אצטדיון מטופש במקום ללכת לחינוך ברחובות.
  הגב 30.05.23 22:05
 • אורח
  מעולה . לא יהיה ריווחי לקנוס והם יפסיקו
  הגב 02.06.23 23:47
 • אורח

תאונת דרכים במעורבות אופנוע סמוך למחלף וולפסון

פונה לבית החולים במצב בינוני

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט:איחוד הצלה


כביש 20: רוכב אופנוע נפצע בינוני בתאונה

צוותי הרפואה של איחוד הצלה העניקו סיוע ראשוני לרוכב אופנוע (כבן 30) שנפצע בינוני בכביש 20 סמוך למחלף וולפסון חולון.


יוסף קאזיס ושמעון אוזן חובשי איחוד הצלה מסרו:

"מדובר בתאונה עם מעורבות רכב ואופנוע. הענקנו סיוע ראשוני לרוכב האופנוע שנחבל בפלג גופו העליון ובגפיו. לאחר מכן הוא פונה לבית החולים כשבשלב זה מצבו מוגדר בינוני".


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

"שרים בעיר" סדרת מופעי שירה בציבור , ללא עלות, יתקיימו במהלך חודשי הקיץ בחולון , בהשתתפות שלומי עמיאל, דורון מזר, ורדיניה כהן ועוד

האירועים יתקיימו במתחם גני סיפור,בקריית אילון ובכיכר ויצמן

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט: עיריית חולון
מופעי "שרים בעיר" חוזר בקיץ, עם מיטב הזמרים, במתחם גני הסיפור בקריית אילון ובכיכר ויצמן בחולון.

עיריית חולון מזמינה את תושבי העיר לפתוח גם השנה את אירועי הקיץ בעיר בסדרת מופעי שירה בציבור, ללא תשלום, שייערכו בימי רביעי, החל מהשעה 20:30, במהלך החודשים יוני, יולי ואוגוסט, עם טובי המבצעים, חלקם תושבי חולון.המופעים:

כיכר ויצמן

 • 14.6 - איתן מסורי
 • 21.6 - שלומי עמיאל
 • 28.6 - יוליה ופיליפ
 • 5.7 - דורון מזר


מתחם גני הסיפור בקריית אילון (רחוב מוטה גור 15)

 • 9.8 - ורדינה כהן
 • 16.8 - להקת הבלקון
 • 23.8 - יהודה אליאס
 • 30.8 - יוליה ופיליפהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

רעש מטוסי הקרב הנשמעים משעות הבוקר בכל אזור המרכז מקורם בתרגיל הגדול של צה"ל והוא צפוי להמשך שבועיים

מצ"ב הודעת דובר צה"ל

אבי בר | | תגובות: 15
צילום דובר צהללהלן הודעת דובר צה"ל

התרגיל המטכ״לי "אגרוף המחץ" החל היום (שני) ויימשך כשבועיים. התרגיל ידמה לחימה רב זירתית באוויר, בים, ביבשה, בספקטרום ובסייבר.

במסגרת התרגיל תיבחן הכשירות של צה״ל למוכנות למערכה ממושכת במספר זירות.

בתרגיל ייקחו חלק כוחות צה"ל בסדיר ובמילואים, מכלל הפיקודים, הזרועות והאגפים. הכוחות יתרגלו התמודדות עם אתגרים ואירועים מתפרצים במספר זירות במקביל.

במסגרת התרגיל יתקיים תרגיל פיקודי של פיקוד הצפון. בשבוע הראשון, התרגיל יתמקד בתרגול עוצבת ״הגליל״ (91), ובשבוע השני בתרגול עוצבת ״געש״ (36).

כמו כן, יתורגלו תוכניות אופרטיביות במרחב האזרחי והמאמץ להצלת החיים בעורף. בנוסף, יתורגל השנה בפעם הראשונה תפעול תאי שליטה ספקטראליים, שתפקידם לגבש תמונת מצב בתחום לוחמת הספקטרום.

במסגרת התרגיל, שתוכנן מראש כחלק מגרף האימונים לשנת 2023, תורגש תנועה ערה של כוחות הביטחון: כלי רכב צבאיים ומשוריינים, כלי טייס וכלי שייט.
התפרסמו 15 תגובות לכתבה.
 • אורח
  תודה על הדיווח. התעוררתי לקולות מלחמה.
  הגב 30.05.23 07:22
 • אורח
  ברמבם יש טרטורים של המלטים כל השנה... התרגלנו לעזה
  הגב 30.05.23 07:38
 • אורח
  ה' ישמור את כל חיילי צה'ל
  הגב 30.05.23 07:48
 • אורח
  בהצלחה
  הגב 30.05.23 07:48
 • אורח
  שישאר רק תרגיל ואימון
  הגב 30.05.23 08:22
 • אורח
  מה חדשות בזה?? וואו מטוסי קרב בישראל, לא שווים ידענו מלכתחילה
  הגב 30.05.23 08:49
 • אורח
  שוויץ**
  הגב 30.05.23 08:49
 • אורח
  חיי היהודים הנרדפים בארצם:( תודה לכוחות הביטחון שעושים ימים כלילות כדי לשמור על המדינה.
  הגב 30.05.23 09:08
 • אורח
  כן, אנשים כמוך שחושבים "איזה יופי, כיפת ברזל, קלע דוד, מדהים!" ואנשים כמוני שיודעים מה קורה מאחורי הקלעים איך כל ראשי מערכת הביטחון חוגגים עם כל טיל שיורים לפה ומקבלים עוד 10 מיליארד לייצר לנו פה עוד מערכת שתשמר את מצב המלחמה ותמשיך להזרים להם נהרות של כסף💵. מדינה של אהבלים עיוורים. כמו שהזרקתם פייזר ועבדו על כולם פה "שמרו עליכם"
  30.05.23 09:21
 • אורח
  לילות כימים ולא ימים כלילות, אם כפי שכתבת אז הם ישנים גם ביום.
  30.05.23 13:30
 • אורח
  איזה יופי, דלק דלק דלק נשרף במיליונים מדי שעה, שלחו לי את החשבון דרך המיסים אני אשלם
  הגב 30.05.23 09:15
 • אורח
  זה או כסף לדלק או כסף לחרדים בכל מקרה לאנשים הטובים ישאר פחות 🤪
  30.05.23 09:54
 • אורח
  חרדים חרדים חרדים מעניין למה לא מדברים על הערבים,פששש כמה שהם תורמים למדינה
  30.05.23 10:19
 • אורח
  משום שזוהי מדינת היהודים.
  30.05.23 19:17
 • אורח
  שבועיים!!! כמה זה יוצא במיליארדים של דלק?
  הגב 30.05.23 12:36
 • אורח

השרה מירי רגב חתמה על תקנה חדשה האוסרת על נסיעת כלי רכב בגנים, טיילות, שבילים ורחבות ציבוריות להגנה על שלום הולכי הרגל; בנוסף נבחנת האפשרות להקנות לפקחי הרשויות המקומיות סמכויות לאכוף נסיעת כלי רכב בשבילים להולכי רגל

האיסור יחול על כל סוגי כלי הרכב, שאינם רשאים לנסוע על מדרכה, בהם רכב פרטי, אופניים חשמליים וגלגינוע (קורקינט חשמלי). בכל המקומות שייכללו בהגדרת "שביל הולכי רגל", יוצב תמרור מיוחד המיידע את הנוהגים והרוכבים כי מדובר בשביל להולכי רגל ולפיכך אסור בנסיעה.

מערכת האתר | | תגובות: 31
תמונת ארכיון למצולמים אין קשר לכתבה


מחזירים את המרחב הציבורי להולכי הרגל

שרת התחבורה והבטיחות בדרכים תא"ל (במיל) מירי רגב, חתמה על תקנה חדשה שתאסור על תנועת כלי רכב מכל הסוגים במרחבים ציבוריים המיועדים להולכי רגל, ובהם טיילות, פארקים, גנים, שבילים ורחבות ציבוריות, בדומה לאיסור הקיים על נסיעת כלי רכב על המדרכות. כיום, התקנות אוסרות על תנועת כלי רכב במדרכות בלבד. התקנה החדשה תורחב כך שהמרחב הציבורי המיועד להולכי רגל יוגדר כ"שביל להולכי רגל" בלבד. כך תיאסר לראשונה בחוק נסיעת כל סוגי כלי הרכב גם באזורים אלה.

האיסור יחול על כל סוגי כלי הרכב, שאינם רשאים לנסוע על מדרכה, בהם רכב פרטי, אופניים חשמליים וגלגינוע (קורקינט חשמלי). בכל המקומות שייכללו בהגדרת "שביל הולכי רגל", יוצב תמרור מיוחד המיידע את הנוהגים והרוכבים כי מדובר בשביל להולכי רגל ולפיכך אסור בנסיעה.

משרד התחבורה הודיע כי הוא בוחן אפשרות להקנות לפקחי הרשויות המקומיות סמכויות לאכוף נסיעת כלי רכב בשבילים להולכי רגל, בדומה לסמכויות שכבר ניתנו להם לאכוף תנועת כלי רכב במדרכות.


לדברי השרה רגב: "התקנה החדשה היא צעד נוסף בהגנה על בטיחותם של הולכי הרגל במרחב הציבורי. בשנים האחרונות נוספו סוגים חדשים של כלי רכב חדשניים כגון אופניים וקורקינטים חשמליים, המספקים דרך נוחה וקלה להתנייד במרחב העירוני, אך מצד שני מהווים סכנה ממשית להולכי הרגל, ובייחוד לקשישים ולילדים. מדי שנה נגרמות אלפי תאונות עקב תנועת רכב מנועי במרחב המיועד להולכי רגל, וחלקן מגיע עד פציעה קשה ואף למוות. משרד התחבורה פועל למציאת איזון נכון שיאפשר לרוכבים להמשיך וליהנות מיתרונות כלי הרכב החשמליים, תוך שמירה בלתי מתפשרת על שלומם של הולכי הרגל. התקנה החדשה מרחיבה את הגדרת המרחב המוגן המיועד להליכה נעימה ובטוחה, ואנו פועלים במקביל להרחבת והגברת האכיפה."

התפרסמו 31 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הגיע הזמן!! מעניין עםתהיה גם אכיפההההה!
  הגב 29.05.23 17:31
 • אורח
  זה לא כ"כ יעבוד חזק.. כי בלתי אפשרי להציב שוטר באזורים הנ"ל. אבל יוזמה מבורכת
  29.05.23 20:09
 • אורח
  פקחים ברחובות לא נותנים דוחות לרוכבי אופניים שנוסעים על המדרכה. הגברת רגב לא מבינה: הכל לא שווה כלום אם אין אכיפה.
  30.05.23 10:03
 • אורח
  מה עם אופנועים של שליחים?
  הגב 29.05.23 18:11
 • אורח
  מה עם רכבי עריה שמקימים במות בגן
  הגב 29.05.23 18:34
 • אורח
  מה עם רכבי פיקוח ושיטור עירוני?
  הגב 29.05.23 18:51
 • אורח
  צריך לאכוף גם במעבר חציה להולכי רגל ברמזור ובמיוחד גם באור אדום בחציה .
  הגב 29.05.23 19:46
 • אורח
  מה עם כמיות של שולחנות וכסאות וצמחיה ברוטשילד שחוסמת את המדרכות להולכי רגל ולנכים ולאמהות עם עגלות וילדים ? ואין מרווח של 2 מטר . זמן הגיעה שיאכפו את המצב הזה!
  הגב 29.05.23 19:46
 • אורח
  מסכימה, אין אפשרות לעבור שם!!!
  30.05.23 00:07
 • אורח
  מה עם אופניים חשמלים. רכבים שחונים על מדרכות וחוסמות מעבר רגלי
  הגב 29.05.23 19:54
 • אורח
  זה מה שהיא למדה ב״סיור הלימודי״ במרוקו??😜 על חשבוננו כמובן…
  הגב 29.05.23 20:06
 • אורח
  חתיכת דביל העיקר להגיב
  30.05.23 19:12
 • אורח
  תא"ל במיל', כולה היתה דוברת צה"ל, כאילו שזו דרגה שהוענקה לה בזכות.....
  30.05.23 19:19
 • אורח
  מה עם העיברית הקלוקלת שבה כותבים כאן???אף אחד לא קורא ומתקן.
  הגב 29.05.23 20:14
 • אורח
  קוראים כן, אין תקנה.
  29.05.23 23:45
 • אורח
  הגיע הזמן כבר לא נשאר מדרכות להולכי רגל אנחנו בסכנה שיפגעו בנו
  הגב 29.05.23 20:15
 • אורח
  לצלם דוחות לכתובת.
  30.05.23 07:37
 • אורח
  סתומה
  הגב 29.05.23 20:20
 • אורח
  למה נתנו לה את את התפקיד הזה של שרת התחבורה עוד רק נכנסה כבר עשתה בלאגן וואי מה יהיה בהמשך אני לא רוצה לדעת
  הגב 29.05.23 20:46
 • אורח
  נתנו לה כי שמה היא תעשה הכי פחות נזק
  29.05.23 21:03
 • אורח
  מה עם אופניים רגילים?
  הגב 29.05.23 20:49
 • אורח
  אחלה שרת תחבורה תעשה תחבורה תעשה אוניות וגנדולות כולם ימשיכו לנסוע ברכב הפרטי מירי את חיה האשליות שיסעו בתחבורה ציבורית
  הגב 29.05.23 21:06
 • אורח
  הלכתי היום במדרכה פעמיים היום עלו עליי
  הגב 29.05.23 21:11
 • אורח
  הפקחים בראשון לא מתפקדים בשום דבר חוץ מלתת דו"חות על חנייה לרכבים
  הגב 29.05.23 22:05
 • אורח
  מירי ❤ כל הכבוד לך על היוזמה הוא
  הגב 29.05.23 22:29
 • אורח
  המשך מורידה בפנייך את הכובע בהצלחה
  הגב 29.05.23 22:30
 • אורח
  אילו הישגים בדיוק הביאה עימה, חוץ מסידור תפקידים למקורבים וחנופה לסגול השיער?
  29.05.23 23:52
 • אורח
  הגיע הזמן
  הגב 29.05.23 23:49
 • אורח
  יוזמה מבורכת.
  הגב 30.05.23 08:11
 • אורח
  כל הכבוד לשרה רגב היום בנסיעה בנתצ מקבוצת יבנה למכון וינגיט עם רכב הסעות בוצעה ב 55 דקות משהו גדול מצוין תמשיכי עם הנתצים לתחבורה ציבורית יום טוב
  הגב 31.05.23 13:54
 • אורח
  סוף סוף משהו חיובי ממירי רגב
  הגב 01.06.23 18:27
 • אורח

כרטיסים ב10 שקלים לספארק המים בחולון: במסגרת חודש ההוקרה למשרתי המילואים ,עיריית חולון מציעה לתושבי העיר, משרתי מילואים פעילים לרכוש כרטיסים לימית ב10 שקלים.

מכירת הכרטיסים תעשה במרכז הצעירים אליעזר וג'סיקה

לימור עידן | | תגובות: 0במסגרת חודש ההוקרה למשרתי המילואים, עיריית חולון (באמצעות מחלקת הצעירים|אגף קהילה) מציעה לתושבי העיר, משרתי המילואים הפעילים, כרטיסי כניסה לספארק המים ימית במחיר 10 ₪ בלבד לכרטיס.

רכישת הכרטיסים תחל ב1.6 ותמשיך עד ה29.6.23.

בימים ראשון-חמישי

בשעות 14:00-09:00, 20:00-17:00,
במרכז הצעירים אליעזר (רח' בן-יהודה 18) ובמרכז הצעירים ג'סיקה (רח' ארבע ארצות 24) בהצגת תעודת שירות מילואים פעיל ותעודה מזהה שכוללת כתובת מגורים.
*יימכרו עד ארבעה כרטיסים לאדם עד גמר המלאי.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תלמידות גימנסיה קציר בחולון, אליה חפץ,שי לי קאסוביץ ושחר זינגר , זכו במקום הראשון בתחרות הארצית "גם אני יכול" לפיתוח פתרונות טכנולוגיים עבור אנשים עם מוגבלויות.

מטרת התחרות היא לקדם יזמות נוער לפיתוח פתרונות טכנולוגיים של מוצרים למען אנשים עם מוגבלויות. מדובר בפרויקט, שמשלב חשיבת STEM טכנולוגית, עבודת צוות, ביצוע מחקר מקדים, בניית מוצר והצגת התוצר בפני ועדת שופטים.

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט: עיריית חולון


תלמידות גימנסיה קציר מחולון זכו במקום הראשון בתחרות הארצית "גם אני יכול" לפיתוח פתרונות טכנולוגיים לאנשים עם מוגבלויות.


שלוש תלמידות כיתה ח'4 מגימנסיה קציר: אליה חפץ, שי-לי קאסוביץ' ושחר זינגר זכו בימים אלה במקום הראשון בתחרות החינוכית, החברתית והערכית הארצית גם אני יכול - מחוברים לקהילה.

מטרת התחרות היא לקדם יזמות נוער לפיתוח פתרונות טכנולוגיים של מוצרים למען אנשים עם מוגבלויות. מדובר בפרויקט, שמשלב חשיבת STEM טכנולוגית, עבודת צוות, ביצוע מחקר מקדים, בניית מוצר והצגת התוצר בפני ועדת שופטים.

המוצר הזוכה, שפיתחו שלוש התלמידות הוא סכו"ם נייד לגדועי יד, שתוכנן כך שחלקי הסכו"ם יולבשו על גדם היד, על מנת לאפשר לאדם שזקוק לכך לאכול באופן נוח.


בית הספר משתתף מזה כ-13 שנה בתחרות, שאותה מקדם אשכול הפיס קציר, בניהולה של סיגלית לוי. אין זו הפעם הראשונה שבה הוא זוכה במקומות הראשונים. לאור כך, קיבל גם האשכול בתחרות השנה פרס על היותו אשכול מצטיין.


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מרחב הלמידה "מרחבא" בג'סיקה, יפתח ביום חמישי 1.6 ויעניק לסטודנטים, תושבי חולון, מרחב למידה נעים ונוח בו יוכלו להגיע בזמן תקופת המבחנים הקרובה.

גם במהלך סוף השובע ניתן יהיה להגיע ללמוד

לימור עידן | | תגובות: 0


מרחבי הלמידה " מרחבא" בחולון יפתחו ביום חמישי לרווחת הסטודנטים בחולון

החל מ1.6-.17 יפתח במרכז הצעירים ג'סיקה בחולון מרחב למידה לסטודנטים שם יוכלו למצוא פינות ישיבה נוחות, מכונת צילום במחיר מסובסד ,שולחנות סנוקר ופינג פונג להפגת המתח

המרכז יהיה פתוח במהלך חודש יוני וישרת את הסטודנטים תושבי חולון.

גם במהלך סוף השובע ניתן יהיה להגיע ללמוד

ב- 8.6 המרכז ייסגר בשעה 13:0*
ב-16.6 המרכז *יהיה סגור*
ב-29.6 המרכז ייסגר בשעה 16:30


בהצלחה בתקופת המבחנים הקרובההתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מייקל מאירוביץ' נבחר, ע"י ועדת המכרזים העירונית, לתפקיד מנהל האגף לחינוך יסודי במינהל החינוך בעיריית חולון

מאירוביץ יחליף את גלית בר-אל, שניהלה בארבע השנים האחרונות את האגף וסיימה לאחרונה את תפקידה.

לימור עידן | | תגובות: 0
צילום: פרטיועדת המכרזים העירונית בחרה במייקל מאירוביץ לתפקיד מנהל האגף לחינוך על יסודי במינהל החינוך בעיריית חולון.

מאירוביץ יחליף את גלית בר-אל, שניהלה בארבע השנים האחרונות את האגף וסיימה לאחרונה את תפקידה.

מייקל מאירוביץ, לשעבר איש הייטק בכיר שעבר לפני כ-11 שנים לתחום החינוך, הינו בעל תואר ראשון בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה ותואר שני במדעי ההנדסה ומנהל עסקים.

כמו כן, הינו בעל תעודת הוראה במתמטיקה ובעל תואר שני ((M.ED בהוראה המדעים (מתמטיקה) לחינוך על יסודי. בנוסף, הינו בוגר הכשרת מנהלי בית ספר של המכון להכשרת מנהלים "אבני ראשה" במכללת בית ברל.

בשנים האחרונות מנהל מאירוביץ את קריית החינוך (שש-שנתי) אורט סינגלובסקי בתל אביב, המונה כ-900 תלמידים, ותחת ניהולו זכה בית הספר בפרס החינוך העירוני של תל-אביב.

לפני כן כיהן במשך 7 שנים במגוון תפקידי ניהול בתיכון אוסטרובסקי ברעננה במקביל לתפקידו כמורה למתמטיקה וכמחנך.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.
עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל