הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים
בן 17 מרמאללה גנב רכב בחולון
עיריית חולון ממשיכה להאיץ פריסת רשת סיבים אופטיים ברחבי העיר ליצירת רשת תקשורת עירונית מהירה ומאובטחת במסגרת המהלך הותקנו בשנה האחרונה כ-400 מצלמות אבטחה ברחבי העיר והמספר צפוי להיות מוכפל בשנה הקרובה
פרויקט הורות בסלון בחולון חוזר! עשרות הורים חולונים יארחו בסלון ביתם, 11-16/12 ללא תשלום, הרצאות מגוונות בתחום ההורות

ספר חדש לסופר ותושב חולון אברהם לינהרט "כתם שחור על גב ברבור", רומן מתח המתאר את הסכנה שבמשיחיות הדתית

לטענת אברהם: " אם הציבור החילוני לא יתעורר, לא ירחק היום בו תשתלט הדת על המדינה. הספר מתאר מה צפוי כאשר דבר זה יקרה. כל יום שחולף אנו קרבים לנקודת האל-חזור שאחריה כבר אי אפשר יהיה לעצור תהליך זה. יש האומרים שאני הוזה ושהספר הוא חזון אפוקליפטי שלא יתגשם לעולם. אלא שהמציאות מוכיחה אחרת".

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


ספר חדש לסופר ותושב חולון אברהם לינהרט- "כתם שחור על גב ברבור". זהו רומן מתח המתאר את הסכנה שבמשיחיות הדתית. "מדינת ישראל, שמציינת 72 שנה להיווסדה, נמצאת בסכנה גדולה דווקא מבית" – כך טוען הסופר אברהם לינהרט בעקבות כתיבת ספרו. הברבור הוא מדינת ישראל והכתם השחור הם אותם משיחים דתיים שמטילים כתם המאיים על חופש הפרט, האמונה, הבחירה, הביטוי ודרך החיים שלנו.

הספר מספר על אסף, בנם של עודד ורונית, חוזר מבית הספר נרעש, לאחר שנתגלתה לו פיסת היסטוריה משפחתית המטילה צל ומשנה את כל מה שהוא ובני משפחתו ידעו על סבתא רבתא שלהם, יוליה לייזר. עודד, איש השב"כ, יוצא למסע כדי לגלות מי מעליל על סבתו ומעוות את ההיסטוריה המשפחתית, ומדוע. עד מהרה הופך מסע זה למאבק חסר פשרות בינו לבין ארגון דתי מסועף המבקש לשכתב את העבר ולשנות את המציאות הקיימת. הוא נקרע בין החובה לשמור ולהגן על שלמות המשפחה, לבין רצונו לטהר את שם סבתו ולשמור על החיים שהכיר. מאבקו זה מגיע לשיאו בסיום המרתק של העלילה.


לטענת אברהם: " אם הציבור החילוני לא יתעורר, לא ירחק היום בו תשתלט הדת על המדינה. הספר מתאר מה צפוי כאשר דבר זה יקרה. כל יום שחולף אנו קרבים לנקודת האל-חזור שאחריה כבר אי אפשר יהיה לעצור תהליך זה. יש האומרים שאני הוזה ושהספר הוא חזון אפוקליפטי שלא יתגשם לעולם. אלא שהמציאות מוכיחה אחרת".

הוא ממשיך ואומר, שהפתרון היחידי שיכול אולי להציל את ישראל הוא הפרדת הדת מהמדינה ושינוי שיטת הבחירות לשיטה האזורית. על פי שיטת בחירות זו עדיין ניתן יהיה היום לצמצם את כוחם של החרדים בצורה משמעותית, מאחר והם מרוכזים ברובם בישובים מסויימים ובשכונות מסויימות בתוך הערים. מחר יהיה מאוחר מדי. הבעיה היא שקיים שסע גדול מדי במחנה החילוני בין שמאל לימין, ולאף צד אין נכונות לשתף פעולה בכיוון זה, על מנת למנוע את הסכנה המאיימת עלינו".

כאשר נשאל על האמונה באלוקים הוא אומר: "אני אדם מאמין אבל לא בממסד הדתי וברבנים, שהם כביכול שליחיו של אלוהים עלי אדמות. הדת היא גורם מאחד שנותן עומק לזהות של העם. בקרב רבים מאיתנו, אם לא בכולנו, קיימת האמונה – במזל, בניסים, או ביישות עליונה מכוונת. אמונה היא דבר טוב, אך כאשר האמונה בכוח עליון עוברת דרך מתווכים המתיימרים לדעת הכול והמציגים עצמם כשליחי אותו כוח עלי אדמות, אזי האמונה הטהורה מסתאבת בדרך והמאמינים הופכים להיות משועבדים לאותם מתווכים.

למרות הביקורת על החברה החברה החרדית, הוא מעריך את האמונה הטהורה באלוהים, שנותנת למאמינים כוח להתמודד ולהתגבר על מכאובים ומכשולים, ואת הערבות ההדדית הקיימת ביניהם. הייתי רוצה לראות מאלה יותר בחברה החילונית.


כמה זמן ארכה כתיבת הספר?

כתיבת הספר "כתם שחור על גב ברבור" ארכה שמונה שנים תמימות. את הספר, בגרסתו הנוכחית, ערכו אמנון ז'קונט ושרון קלימי מישיקר, והוא יצא בהוצאת הספרים "אוריון". זה לקח הרבה זמן, כי הספר עבר תהפוכות ושינויים רבים. הגרסה הראשונה הייתה שונה לחלוטין, בעלת תוכן פוליטי טהור. כשהבאתי את הספר להוצאות לאור אמרו לי שם שאף אחד לא יקרא ספר עם תוכן כבד כל-כך. הבנתי שהקוראים מחפשים תוכן קליל יותר – אז כתבתי אותו מחדש כרומן מתח, תוך שאני משלב בעלילה את המסרים אותם אני מבקש להעביר.


מי קהל היעד של הספר?

הספר נכתב כך שהוא מיועד לכלל ציבור הקוראים – חילונים ודתיים, נשים וגברים, צעירים ומבוגרים. עבורי זה לא עוד ספר. הנושא הוא בליבי ובנשמתי. אני חונכתי בבית ציוני וכל חיי עשיתי כל שביכולתי להגשים במעשים דרך זו. הייתי חבר בתנועת נוער חלוצית, בגרעין שייסד את קיבוץ יוטבתה שבערבה; בעבודה רבת שנים עשיתי למען ציבור העובדים בישראל; אני מרצה בהתנדבות בנושאי השואה ואירועים בתולדות היישוב בארץ. אהבתי ודאגתי למדינה הן שגורמות לי להיות קשוב לכל הנעשה בה. כפי שאני רואה זאת, אנו צועדים לקראת סכנות קיומיות ממש. זו הסיבה שהחלטתי לכתוב ולפרסם ספר זה.על הסופר אברהם לינהרט:

בן 82 נשוי מעל ל53 שנים ואבא ל 3 ילדים. הוריו עלו מפולין הסוף שנות ה20 ועבדו בקיבוץ ליד רחובות. הוא נולד בתל אביב, וגר בחולון משנת 1946. היה בעברו שחקן כדורסל בהפועל חולון, איתה זכה באליפות הפועל הארצית לנוער, הוא אף זכה לשמור על אריק איינשטיין, ששיחק בזמנו בהפועל ת"א. הוא התנסה בהלחנה וכתיבת שירים ששודרו ברדיו, היה ממייסדי קיבוץ יוטבתה. בין עבודותיו: עוזרו האישי של יו"ר ההסתדרות, ירוחם משל, סגן יו"ר הסתדרות האקדמאים במדעי החברה והרוח, במשך 13 שנים כיהן כמנכ"ל הראשון של קרן "ידע", קרן השתלמות לאקדמאים, יזם והקים את "בית האקדמאי" המשמש מכללה ארצית להשתלמויות של אקדמאים במדעי החברה והרוח. בגיל 70 פרש לגימלאות, אך גם כיום הוא חבר ופעיל בגופים שונים, מקומיים וארציים, הפועלים לטובת הציבור.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בן 17 מרמאללה גנב רכב בחולון

נתפס באזור מסובים

אבי בר | | תגובות: 0


המשטרה עצרה הלילה שב"ח קטין בן 17, שגנב רכב מחולון לאחר מרדף רגלי.


הלילה התקבל דיווח במשטרה על גניבת רכב מרח' נעמי שמר בחולון. צוות שיטור עירוני משולב וצוותי סיור מתחנת חולון החלו במרדף אחר הרכב הנמלט.


באיזור מחלף מסובים פרק החשוד מהרכב והחל בבריחה רגלית עד שנעצר ע"י שוטרי הסיור בסיוע צוות שיטור עירוני משולב.


החשוד, שוהה בלתי חוקי מרמאללה בן 17, הובא לחקירה בתחנה והיום תבקש המשטרה להאריך את מעצרו בבית המשפט.


מצ"ב תיעוד. קרדיט: דוברות המשטרה.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עיריית חולון ממשיכה להאיץ פריסת רשת סיבים אופטיים ברחבי העיר ליצירת רשת תקשורת עירונית מהירה ומאובטחת במסגרת המהלך הותקנו בשנה האחרונה כ-400 מצלמות אבטחה ברחבי העיר והמספר צפוי להיות מוכפל בשנה הקרובה

עד כה נפרסו ברחבי חולון יותר מ-30 ק"מ של סיבים אופטיים תת-קרקעיים שמאפשרים העברת מידע וניהול שליטה ובקרה ממצלמות האבטחה שפזורות בגנים הציבוריים, בצמתים המרכזיים, במוסדות העירוניים, בחצרות מוסדות החינוך ובמקומות ציבוריים נוספים ברחבי העיר, וכן העברת יישומי תקשורת, שכוללים את מערכות המידע של יחידות העירייה השונות שפרוסות ברחבי העיר. רשת הסיבים האופטיים צפויה לגדול בשנה הקרובה בכ-20 ק"מ נוספים.

אבי בר | | תגובות: 1
עיריית חולון ממשיכה להאיץ פריסת רשת סיבים אופטיים ברחבי העיר ליצירת רשת תקשורת עירונית מהירה ומאובטחת. המהלך, בהנחיית ראש העיר מוטי ששון, יהווה בסיס ליישום תשתיות עיר בטוחה וחכמה ויחסוך לעירייה עלויות רבות, שכן הוא יצמצם את הצורך בהישענות על חברות תקשורת פרטיות לאספקת שירותי תשתית.


עד כה נפרסו ברחבי חולון יותר מ-30 ק"מ של סיבים אופטיים תת-קרקעיים שמאפשרים העברת מידע וניהול שליטה ובקרה ממצלמות האבטחה שפזורות בגנים הציבוריים, בצמתים המרכזיים, במוסדות העירוניים, בחצרות מוסדות החינוך ובמקומות ציבוריים נוספים ברחבי העיר, וכן העברת יישומי תקשורת, שכוללים את מערכות המידע של יחידות העירייה השונות שפרוסות ברחבי העיר. במסגרת המהלך הותקנו בשנה האחרונה ברחבי העיר כ-400 מצלמות והמספר צפוי להכפיל עצמו בשנה הקרובה. זאת, במטרה להגביר את תחושת הביטחון בעיר, לצמצם אירועים חריגים לרבות פגיעה במרחב ובסדר הציבורי ולסייע באיתור מפרי החוק. בצילומים מהמצלמות צופים מוקדנים מהמוקד העירוני, שמנטרים את הדרוש, תוך הקפדה יתרה על פרטיות התושב, ומזעיקים את אנשי השיטור והפיקוח העירוניים. כך לדוגמה, אותרו והועברו להמשך טיפול אנשים שהשחיתו רכוש ציבורי בגן הבנים ובסקייטפארק.


הודות להסכם שיתוף פעולה שנחתם עם חברת נתיבי איילון, שמקימה את מערך נתיבי "מהיר לעיר", ועם חברת נת"ע, שמקימה את הרכבת הקלה, רשת הסיבים האופטיים צפויה לגדול בשנה הקרובה בכ-20 ק"מ נוספים. במסגרת כך, מוטמנים לאורך תוואי העבודות קנים תת-קרקעיים לצורך הסיבים במהלך חסכוני לעירייה. כחלק מיישומי עיר חכמה מתוכננות להתפרס על גבי רשת הסיבים האופטיים, בנוסף לעיבוי מערך המצלמות במרחב הציבורי, גם מערכות לניהול תנועה בנתיבי "מהיר לעיר", מערכת אכיפה בנתיבי התחבורה הציבורית, ניהול מרכזי מטרופוליטני של מערך הרמזורים שיסייע לתנועה יעילה יותר, מערכת התרעה ואכיפה של נתיבי הרכבת הקלה וכן ניטור שקעים למניעת הצפות גשמים בחורף. כן, מקיימת העירייה בשיתוף חברת החשמל פיילוט "מעברי חצייה חכמים", שיתריעו בפני הולכי הרגל על סכנה מתקרבת.ראש העיר מוטי ששון:

"מדובר בפרויקט רחב שיאפשר לעירייה להיערך באופן מיטבי לעידן הערים החכמות ולעמוד בשורה אחת עם הערים המתקדמות בעולם. באמצעות הפרויקט נעניק לתושבי חולון שירות יעיל, בטוח ונוח יותר, ואני מודה ליחידות העירייה השונות על העשייה המקצועית".

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  למה לא מרשתים סוף רבינוביץ משעול השוהם והאזור? לתשומת לבך מוטי ששון
  הגב 05.12.22 13:00
 • אורח

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

פרויקט הורות בסלון בחולון חוזר! עשרות הורים חולונים יארחו בסלון ביתם, 11-16/12 ללא תשלום, הרצאות מגוונות בתחום ההורות

מידע על כלל ההרצאות, המועדים והמיקומים מצוי בדפי הפייסבוק "הורים עושים ח.י.ל" ו"עיריית חולון". במידה שהתפוסה מלאה בהרצאה המבוקשת, מומלץ להירשם לרשימת המתנה.

אבי בר | | תגובות: 0
צילום ארכיון: עיריית חולון


לאחר הפסקה כפויה בשל הקורונה, הפרויקט הקהילתי "הורות בסלון" חוזר לחולון! בתאריכים 16-11 בדצמבר יפתחו עשרות הורים בעיר את סלון ביתם ויארחו, ללא תשלום, הרצאות מגוונות בתחום ההורות, שיועברו על ידי מיטב המרצים. ההרצאות יתקיימו בכ-30 בתים ברחבי חולון, לקהל רחב, תושבי חולון בלבד, הורים לילדים בגילים שונים מאוכלוסיות מגוונות, כאשר כל מנחי ההורים העירוניים נרתמו לפרויקט וינחו את המפגשים בהתנדבות. מטרת הפרויקט, בהובלת מחלקת הורות ומשפחה בעיריית חולון, היא חשיפה של הורים נוספים בעיר ללמידת תכנים הוריים והרחבת קהילת ההורים החושבים, היוזמים והלומדים בחולון.


מידע על כלל ההרצאות, המועדים והמיקומים מצוי בדפי הפייסבוק "הורים עושים ח.י.ל" ו"עיריית חולון". במידה שהתפוסה מלאה בהרצאה המבוקשת, מומלץ להירשם לרשימת המתנה.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

רשת חנויות הנוחות "סבן אקספרס" תפתח חנות בפרוייקט סימפוני המוקם על ידי אזורים בקריית שרת חולון

סבן אקספרס הינה הראשונה לחתום עם חברת אזורים בפרויקט סימפוני, נותרו עוד 6 חנויות פנויות להשכרה בשטח המתחם. פרויקט "סימפוני", הנבנה בימים אלו, נמצא בלב שכונת קריית שרת בעיר חולון בסמוך למרכז שטיינברג, מרכז המוזיקה העירוני. בשכונה זו, תקים חברת אזורים בניין חדש ומודרני בעל 24 קומות ובתמהיל דירות משתנה.

מערכת האתר | | תגובות: 0
קרדיט תמונה: 3D Vision


עם יציאתו לשיווק של פרויקט "סימפוני" של אזורים בחולון, רשת חנויות הנוחות "סבן אקספרס" פותחת סניף חדש בפרויקט

זהו הסכם שכירות המסחרי הראשון בפרויקט "סימפוני" של חברת אזורים

חברת הנדל"ן "אזורים" מודיעה על חתימה של הסכם ראשון בשטחי המסחר בפרויקט "סימפוני" בשכונת קריית שרת בחולון. העסקה נחתמה עם סבן אקספרס שתשכור במתחם שטח של כ-60 מ"ר לתקופה של 5 שנים עם אופציה ל-5 שנים נוספות. מועד הפתיחה הצפוי: שנת 2026

שטח המסחר של חברת "אזורים" בפרויקט סימפוני, קריית שרת חולון כולל כ- 700 מ"ר, המחולק ל-7 חנויות סך הכל המתפרסות על פני קומת הקרקע אותם מקימה החברה. המסחר מוקם במסגרת פרויקט עירוב שימושים הכוללים בנייני מגורים ושטחי מסחר. סבן אקספרס הינה הראשונה לחתום עם חברת אזורים בפרויקט סימפוני, נותרו עוד 6 חנויות פנויות להשכרה בשטח המתחם.


פרויקט "סימפוני", הנבנה בימים אלו, נמצא בלב שכונת קריית שרת בעיר חולון בסמוך למרכז שטיינברג, מרכז המוזיקה העירוני. בשכונה זו, תקים חברת אזורים בניין חדש ומודרני בעל 24 קומות ובתמהיל דירות משתנה. דיירי השכונה ייהנו מקרבה למרכז המסחרי קריית שרת, תיכון קריית שרת, פארק עזריאלי לעסקים ו-10 דקות הליכה מתחנת הרכבת הקלה העתידית ופארק שמעון פרס ויאפשר לדיירים להנות מחיי קהילה עשירים ואיכות חיים גבוהה.דן מור, סמנכ"ל המניבים באזורים:

"אנו מברכים על חתימת ההסכם עם סבן אקספרס בשטח המסחרי בפרויקט "סימפוני". זוהי בשורה משמחת על הסנונית הראשונה בפרויקט ואנו צופים כבר עכשיו ביקושים גבוהים לקומת המסחר בפרויקט. אנו פועלים בימים אלו על ייצור תמהיל מסחרי מגוון ואיכותי עבור תושבי השכונה היכלול מגוון של חנויות אשר יבטיח נוחות לדיירי השכונה והפרויקט בפרט. הפרויקט מוקם בלב שכונת קריית שרת הוותיקה והמבוקשת בעיר חולון, בין היתר בזכות מיקומה הנגיש והאטרקטיבי."
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בימים שני עד חמישי 5-8.12 ייצא לדרך מבצע צמה של עוצמה- תרומות שיער לחולת סרטן בו לוקחות חלק 9 מספרות בחולון. רשימת המספרות בכתבה

שימו לב: ניתן לתרום שיער מ30 ס"מ ומעלה. ניתן לתרום שיער צבוע, שיער שעבר החלקה שאינה כימית או שיער שעבר החלקה כימית ועברו 3 שנים מאז ההחלקה. לא ניתן לתרום ראסטות.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


עמותת זיכרון מנחם מקיימת זאת השנה ה11 את מבצע "צמה של עוצמה"

עמותת זכרון מנחם, בשיתוף מותג השיער פנטן יקיימו בימים שני עד חמישי 5-8.12.22 את מבצע תרומות השיער למען חולות הסרטן "צמה של עוצמה". למי שאינו מכיר מדובר על פרוייקט במסגרתו נאספות תרומות שיער מהן מכינים בעמותה פאות לנשים אשר מתמודדות עם מחלת הסרטן. הפרוייקט המשותף מתקיים זו השנה ה11 בשיתוף מעל 450 מספרות ברחבי הארץ שיעניקו תספורת חינם לתורמות במסגרת המיזם צמה של עוצמה.


שימו לב

ניתן לתרום שיער מ30 ס"מ ומעלה.

ניתן לתרום שיער צבוע, שיער שעבר החלקה שאינה כימית או שיער שעבר החלקה כימית ועברו 3 שנים מאז ההחלקה.

לא ניתן לתרום ראסטות.


המספרות המשתתפות בחולון

מספרת אלי D- רבינוביץ 11 חולון

טל: 03-5527999

סוג השרות: גזירת קו ישר

מידע נוסף: סגור ימי שלישי. צבע, החלקה, גוונים ב 50% הנחהמספרת ירון מזרחי- ההסתדרות 102 חולון

טל: 03-5561902

סוג השרות: גזירת קו ישר

מידע נוסף: סגור בימי שלישי ושישימספרת כפיר טרי- אילת 2 חולון

טל: 03-5055142

סוג השרות: גזירת קו ישר

מידע נוסף: יש גם ספרית, סגור בימי שנימספרת שי סוקז- הר הצופים 42 מול ימית 2000 חולון

טל: 03-5589969

סוג השרות: גזירת קו ישרמספרת ניסן עיצוב שיער- סוקולוב 112 חולון

טל: 050-5508983

סוג השרות: תספורת בקו ישר חינם
מספרת שרון קורן- צבי שפירא 21 חולון

טל: 053-2227388

סוג השרות: גזירת קו ישר
מספרת נתי סימן טוב- רבינוביץ 11 חולון

טל: 052-8376791

סוג השרות: תספורת בקו ישר חינם

מידע נוסף: בתאום מראשמספרת עיצוב שיער אתי- קדושי קהיר 23 חולון

טל: 054-4476516

סוג השרות: תספורת בקו ישר חינם

מידע נוסף: בתאום מראשמספרת SERGEY סרגיי- שמריהו לוין 2 חולון

טל: 050-4006403 או 03-5505022

סוג שירות: תספורת בקו ישר חינםלפרטים מלאים אתר זכרון מנחם

https://zichron.org/annual-hair-donation-campaign/

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בן 17 גנב רכב בחולון ופגע ברכבים אחרים במהלך מרדף משטרתי אחריו

החשוד, קטין בן 17, תושב שטחים ללא אישורי שהייה

אבי בר | | תגובות: 0


המשטרה עצרה ביום שישי קטין בן 17, שוהה בלתי חוקי שגנב רכב מחולון לאחר מרדף רגלי.


ביום שישי התקבל דיווח מחברת איתור על גניבת רכב בחולון. צוות מהשיטור המשולב של חולון שהבחין ברכב הנמלט ברח' המרכבה והחל במרדף אחריו כשהרכב מתנגש ברכבים שעמדו ברמזור אדום במהלך בריחתו. בהמשך עצר החשוד את הרכב והחל להימלט רגלית. צוות השיטור החל במרדף אחריו והוא נעצר כעבור זמן קצר.


החשוד, קטין בן 17, תושב שטחים ללא אישורי שהייה, הובא לחקירה בתחנת חולון שבסיומה הוארך מעצרו בבית המשפט עד להיום. היום תבקש המשטרה להאריך את מעצרו בשנית.


מצ"ב תיעוד. קרדיט: דוברות המשטרה.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בעקבות אירוע ירי בחולון, התגלה כי נער בן 16 נחטף והוא מוחזק במתחם בג'לג'וליה

עשרות מבלשי הימ"ר וכוחות מיוחדים של מג"ב וימ"מ, וסמוך לשעה 02:30 פרצו לתוך המתחם, איתרו את החטוף ועצרו 8 חשודים במעורבות בחטיפה.

אבי בר | | תגובות: 0


הותר לפרסום: חשד - קטין בן 16 נחטף והוחזק במשך יממה בתוך מתחם בג'לג'וליה, חקירה של ימ"ר ת"א הביאה לאיתורו והוא שוחרר במבצע של בלשי הימ"ר והימ"מ. בפריצה למתחם נעצרו 8 חשודים במעורבות בחטיפה.


מצוד חקירתי מודיעיני של היחידה המרכזית במחוז ת"א הוביל לאיתור קטין בן 16 תושב עפולה, שנחטף אתמול לפנות בוקר באזור גוש דן במסגרת סכסוך בין שתי קבוצות עבריינים. הקטין הוחזק במבנה בתוך מתחם בג'לג'וליה, על ידי מספר חשודים שדרשו כופר של מאות אלפי שקלים תמורת שחרורו.


לאחר מאמץ חקירתי- מודיעיני-טכנולוגי של הימ"ר, הופנו אתמול בשעות הערב למתחם בג'לג'וליה עשרות מבלשי הימ"ר וכוחות מיוחדים של מג"ב וימ"מ, וסמוך לשעה 02:30 פרצו לתוך המתחם, איתרו את החטוף ועצרו 8 חשודים במעורבות בחטיפה.


החשד לחטיפה התעורר אתמול סמוך לשעה 13:00, כאשר במשטרת ישראל התקבל הגיע מידע לפיו קטין בן 16 שהיה מעורב בסכסוך עברייני בין שתי קבוצות חשודים, מוחזק חטוף על ידי אלמונים הדורשים כופר תמורת שחרורו. במסגרת הסכסוך, התרחשה קטטה מלווה בירי ללא נפגעים ביום חמישי לפנות בוקר בחולון, במסגרתה נעצרו על ידי היחידה ללוחמה בפשיעה של מרחב יפתח חמישה מעורבים.


אתמול בשעות הצהריים, נודע למשטרת ישראל על סרטון ובו תיעוד של החטוף מוחזק על ידי שוביו, ובו איום לפגוע בו במידה ולא ישולם כופר תמורת שחרורו. עם קבלת הסרטון קיים מפקד המחוז, ניצב עמיחי אשד, הערכת מצב מיוחדת והכריז על אירוע חטיפה, תוך שהוא מנחה את הימ"ר לפעול לאיתורו של החטוף.


שוטרי הימ"ר בפיקודו של ניצב משנה אסף צור, החלו במאמץ מבצעי, מודיעיני וטכנולוגי מקיף שהוביל את פיקוד הימ"ר למסקנה לפיה החטוף מוחזק בג'לג'וליה, והמיקוד המודיעיני הופנה לאזור, עם סיוע מבצעי של מחוז מרכז והעמדת כוחות מיוחדים של מג"ב וימ"מ לצורך הכנה לפריצה.


שוטרי הימ"ר הצליחו להתמקד במתחם ספציפי בתוך ג'לג'וליה, והחלו לבצע תצפיות ארוכות טווח אל המקום. עם קבלת אינדיקציה נקודתית שהעלה חשד לפיו החטוף מוחזק במקום בוודאות גבוהה, הופנו הכוחות המיוחדים של מג"ב וימ"מ יחד עם עשרות בלשי הימ"ר אל המתחם ובפריצה אל המתחם הצליחו לאתר בתוך מבנה את החטוף ושמונה חשודים שהיו במקום.


החשודים והחטוף הובאו לפנות למשרדי הימ"ר בת"א לחקירה, והיום בשעות הבוקר יובאו החשודים בפני שופט בבימ"ש השלום בת"א.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

התחזית לסופ"ש: בהיר עד מעונן חלקית ללא שינוי בטמפרטורות - התחזית המלאה בערים ראשון לציון, חולון, בת ים, רחובות ויבנה בכתבה

הטמפרטורות ינועו בין 12 מעלות בלילה ל24 ביום

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


יום חמישי 1.12

לרוב בהיר עם עלייה קלה בטמפרטורות. הלילה: בהיר בדרך כלל.


יום שישי 2.12

לרוב בהיר, ללא שינוי ניכר בטמפרטורות, אשר תהיינה רגילות לעונה.


יום שבת 3.12

מעונן חלקית עד מעונן בעננות בגובה רב, ללא שינוי ניכר בטמפרטורות.


יום ראשון 4.12

מעונן חלקית עד בהיר, ללא שינוי ניכר בטמפרטורות.


הטמפרטורות הצפויות


יום שישי 2.12יום שבת 3.12ראשון 4.12שני 5.12
יבנה12-2414-2412-2212-21
בת ים12-2413-2413-2212-21
חולון11-2413-2413-2311-22
ראשון לציון11-2413-2413-2311-22
רחובות12-2413-2413-2311-22התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אני קורא לכולם, להתאחד, לחפש ולהשמיד כל איש תקשורת עד שלא יישאר אפילו חלקיק של חלקיק של איש תקשורת. נכון שזה יגרום לכך שגם לא תראו חדשות וגם לא יהיה מה לראות בטלווייה בכלל, אבל מה אכפת לי ? העיקר אני אהיה מרוצה מזה שסוף סוף לא שומעים בעיקר חדשות רעות ושאט אט כולם ישכחו מחוקים ושלטון וכל אחד יעשה אך ורק מה שבא לו. התקשורת, היא ורק היא, אשמה בהכל כולל הכל : פיגועים, חוקים, שלטון, יוקר מחיה...
  הגב 02.12.22 11:36
 • אורח

אירוע דקירות בחולון

בן 17 נדקר

אבי בר | | תגובות: 0


בשעה 20:20 התקבל דיווח על נער שנפצע בדרך הביטחון בחולון. חובשים ופראמדיקים של מד"א וכונני איחוד הצלה מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח שיבא-תל השומר, נער כבן 17 במצב בינוני, עם פציעות חודרות.


עדכון המשטרה


לפני זמן קצר התקבל דיווח על אירוע דקירה של צעיר כבן 17 שאותר דקור ברח' המנור בחולון. הנדקר פונה במצב בינוני לקבלת טיפול רפואי.


כוחות משטרה במקום לבירור נסיבות האירוע.


חובש רפואת חרום במד"א מקסים גורמן וחובש בכיר במד"א משה גלאי סיפרו:


"ראינו על המדרכה סמוך לאופנוע נער כבן 17 בהכרה עם פציעות חודרות מדממות, הענקנו לו טיפול רפאי לעצירת דימומים וכאב ופינינו אותו לבית החולים כשמצבו בינוני ויציב."

ליאור מוסקונה ודוד ענתבי חובשי איחוד הצלה שהעניקו לו סיוע ראשוני מסרו:

"לדברי עוברי אורח הוא נפצע בראשו ובגפיו כתוצאה מפציעות חודרות. הענקנו לו סיוע ראשוני בזירה ולאחר מכן הוא פונה לבית החולים שיבא תל השומר במצב בינוני".


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פורום חולון

הפורום נועד לאפשר לתושבי חולון להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח

אורח
30.06.22 14:45
יוסף חוברה שלום רב אני רוצה לומר לך ראש העיר חולון מוטי ששון אני תושב ותיק בחולון תרמתי דם לקשישים סיעודיים אני מבקש ממך את הייתי לפתור אני נכה צהל ומסקש כרטיס תושב ותיק ללינק של 0528090671
אורח
23.06.22 10:01
נשים רבות סובלות מבעיות בריאותיות שונות אני פה יוסף חוברה משקם את כל הדברים החשובים באמת נא לשלוח לי כרטיס תושב ותיק ללינק הז
אורח
23.06.22 09:59
אני יוסף חוברה שלום רב אני רוצה לבקש מראש העיר חולון לכרטיס תושב ותיק בחולון הזמנתי לפני למעלה משנה
אורח
23.06.22 09:59
אני יוסף חוברה שלום רב אני רוצה לבקש מראש העיר חולון לכרטיס תושב ותיק בחולון הזמנתי לפני למעלה משנה
אורח
23.06.22 09:59
אני יוסף חוברה שלום רב אני רוצה לבקש מראש העיר חולון לכרטיס תושב ותיק בחולון הזמנתי לפני למעלה משנה
אורח
12.06.22 12:30
למישהו משעמם !!!! ברח' הוגו ארנסט, בבניין של ארבעה בתי מגורים (בסה''כ 10 דיירים) מוצבים שלושה פחי אשפה גדולים שחוסמים את המדרכה בזמן שבצד השני של הרחוב מוצבים שניי פחים לשמונה בתים
אורח
06.06.22 14:33
מה אפשר להבין מהודעת הסגירה בימים שני ורביעי? אייך מגיעים הביתה ? ומדוע העירייה לא מפרסמת חלופות לחניה ? וממשיכה להקצות כמות נכבדת של לניות שמורות בשעות שהתושבים מחנים כי הגיעו הביתה ?
אורח
29.05.22 18:10
השבוע ראיתי פקח מחטט באשפה כדי לתת דוח האם עוד מישהו נתקל בתופעה שכזו ???


וטרינרים של עיריית חולון יגיעו מידי יום שלישי 16:30 - 18:30 לגינות הכלבים בעיר, למפגש עם תושבים במיקומים הבאים: 13/12 חורשת נווה ארזים, 20/12 חורשת היובל, 27/12 גן סיפור מוטה גור, 3/1 גן כספיון, 10/1 גן הזיקית, 17/1 גן קריית עבודה, 24/1 פילבוקס

מאז תחילת השנה נתנו מעל 1,200 דו"חות והתראות בגין עבירות הנוגעות לכלבים

אבי בר | | תגובות: 1תנקו או שינכו לכם: המפקחים העירוניים של עיריית חולון ממשיכים באכיפה של אי איסוף צואת כלבים ברחבי חולון. מדובר בעבירה שהקנס עליה לפי חוק העזר העירוני הוא 730 שקל.

מתחילת השנה נרשמו ע"י אגף הפיקוח והשיטור מעל 1,200 דו"חות והתראות בגין עבירות הנוגעות לכלבים (איסוף צואת כלבים, כלב ללא השגחה, כלב ללא רצועה, כלבים לא מחוסנים, וכלבים מסוכנים).

צוותים של הפיקוח העירוני מבצעים את האכיפה ברחבי העיר תוך התמקדות בגינות ציבוריות ובמוקדים שבהם התקבלו תלונות רבות במיוחד על צואת כלבים.

במקביל, במהלך הפעילות המפקחים נתקלים בבעלי כלבים רבים שמקפידים על החוק ואוספים אחרי כלביהם, והם מקבלים מהמפקחים שי - ערכה נוחה לאיסוף צואת כלבים, שבה מארז שקיות.


בעלי כלבים שאינם אוספים את צואת כלבם מהמרחב הציבורי, לא רק שעוברים על החוק אלא גם יוצרים מפגע אסתטי, שמדיף ריח רע ומסכנים את בריאות הציבור. ד"ר ויקטור חדד, הווטרינר העירוני: "צואת כלבים עלולה לגרום להחלקה ולהתרבות טפילים, תולעים וחיידקים מסוכנים, שגדלים בצואת הכלבים ועלולים לגרום למחלות בבני אדם או בבעלי חיים (דוגמת תולעת הפארקים או תולעים עגולות/שטוחות). בעלי הכלבים מחויבים לאסוף את צואת כלבם ולסלקה לפח אשפה, כשהיא ארוזה בשקית. מומלץ לטייל תמיד עם הכלב כאשר הוא קשור ברצועה, וזאת על מנת למנוע ממנו לאכול צואה, דשא, חיפושיות זבל או כל דבר אחר שעלול להזיק לבריאותו".

במקביל, במסגרת שיפור השירות לקהילה, וטרינרים מהשירות הווטרינרי של עיריית חולון יגיעו החל מהיום לגינות הכלבים בעיר, למפגש ולשיחה חופשית עם תושבים בנושא בעלי חיים ובנושא צרכנות נבונה של מזון מן החי.

המפגשים יתקיימו בימי שלישי, בשעות 18:30-16:30 במיקומים ובמועדים הבאים –

29/11-גינת הכלבים במטולה ; 13/12 חורשת נווה ארזים ; 20/12 חורשת היובל ;

27/12 גן סיפור מוטה גור ; 3/1 גן כספיון ; 10/1 גן הזיקית ; 17/1 גן קריית עבודה ; 24/1 פילבוקס


עיריית חולון קוראת לבעלי הכלבים בעיר לקיים את הוראות החוק, למנוע מעצמם תשלום קנסות מיותרים וכמובן, להתחשב באיכות חיי התושבים ובבריאותם.
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  למה לא עושים מבצע של עיקור וסרוס חתולים? בקריית בן גוריון זה מתבקש.
  הגב 29.11.22 17:43
 • אורח

סרטון - שוד בחנות בחולון

סרטון: משטרת ישראל

אבי בר | | תגובות: 0


חקירה מהירה של המשטרה, הובילה למעצרו של חשוד בשוד בחנות בחולון תוך זמן קצר. היום הוגש נגד החשוד כתב אישום.


כוחות המשטרה הוזעקו בשבוע שעבר בעקבות דיווח על שוד בחנות ברח' סוקולוב בחולון במהלכו צעיר שנכנס למקום שדד כמה אלפי שקלים תוך תקיפת המוכרת במקום ונמלט.


שוטרי תחנת חולון שהגיעו לזירה, החלו מיד בביצוע פעולות חקירה מהירות שהובילו לזיהוי החשוד והוא אותר ונעצר תוך זמן קצר כשברשותו נתפס סכום הכסף שנשדד.


החשוד, תושב ת"א בן 21, הובא לחקירה בתחנה. מעצרו הוארך מעת לעת בבית המשפט והיום עם סיום החקירה, הגישה התביעה המשטרתית במחוז ת"א כתב אישום כנגדו.


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

288 חולי קורונה אובחנו בחולון! העיר הוכרזה "כתומה "

בשלב זה אין הנחיות מיוחדות, והשגרה ממשיכה.

אבי בר | | תגובות: 0


בשבוע האחרון חלה עלייה בתחלואת הקורונה בכל הארץ כאשר כ - 40 יישובים הוכרזו בשבוע האחרון ערים אדומות על פי הרמזור של משרד הבריאות.

העלייה היא של מעל 50% בחולי קורונה לעומת חודש שעבר והעלייה בתחלואה מיוחסת לחורף

בשלב זה אין הנחיות מיוחדות, והשגרה ממשיכה.


התחלואה הארצית

סה"כ מאומתים - 10,255 מתוכם 469 חולים מאושפזים בבית חולים

מספר המאומתים שהתגלו אתמול - 1651

חולים קשה - 127 (חולה קשה - מי שחולה במחלת נגיף COVID-19 ושהוגדר במצב קשה או קריטי על ידי מערכת הבריאות)

מצב קריטי - 27

מונשמים - 36

התחלואה בחולון

מספר חולים פעילים - 288

ניקוד וצבע הרמזור - 7.1, כתום
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דקירות בחולון

פונה לוולפסון

אבי בר | | תגובות: 15


בשעה 15:07 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון, על צעיר שנפגע באירוע אלימות בחולון. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח וולפסון, צעיר בן 19 במצב בינוני, עם פציעות חודרות.

הרקע לאירוע פלילי.
התפרסמו 15 תגובות לכתבה.
 • אורח
  עיר של פשע
  הגב 28.11.22 07:21
 • אורח
  חולון היתה יותר גרועה מטייבה
  הגב 28.11.22 07:57
 • אורח
  עיר הרשע והפשע
  הגב 28.11.22 07:58
 • אורח
  זה לא העיר. זה האנשים שצריכים טיפול אישי
  הגב 28.11.22 08:00
 • אורח
  הכל ביגלל מוטי. אן חינוך
  הגב 28.11.22 08:00
 • אורח
  החינוך בחולון גבוה מאוד יש לך טעות
  28.11.22 08:53
 • אורח
  ראש עיר שלא עושה כלום צריך להעיף את מוטי ששון
  הגב 28.11.22 08:18
 • אורח
  ארגון הפשע של אביו של ח''כ אלי כהן הערבוש מזרחי ( קומנדו ארמון)
  הגב 28.11.22 08:33
 • אורח
  עיר בהדרדרות חולון
  הגב 28.11.22 08:40
 • אורח
  חלאות אדם, למה לריב ??????
  הגב 28.11.22 08:41
 • אורח
  פרסומת לסכינים....חחחח
  הגב 28.11.22 08:47
 • אורח
  יש לך טעות חולון היא עיר כמו כולם פשע ורצח יש בכל מקום אפילו בסביון אפילו איפה שאתם מתגוררים מתחת לאף שלכם גרים עבריינים אז אל תוציאו סתם שם רע לחולון
  הגב 28.11.22 08:51
 • אורח
  חרא של בנח אדם אילו חיות פסיכופתיות גועל נפש של חינוך איכס חינכו לרוע שינאה ורצח ברברים של הורים שמחנכים לאילמות ורצח יאלה תעיפו עת העברינים מהרחובות לכלא לכל החיים בלי יצאיה עד המוות. דיי עד מתיי ניראה את הרוע מישתולל. נבלות
  הגב 28.11.22 08:52
 • אורח
  בת ים גם נהפכה עיר של פשע
  הגב 28.11.22 09:17
 • אורח
  רוב האוכלוסיה בחולון זה תת רמה פח אשפה
  הגב 28.11.22 11:04
 • אורח

הגשם מאחורינו ובמהלך הימים הקרובים יהיה מעונן חלקית עם עלייה קלה בטמפרטורות- התחזית לימים הקרובים בראשון לציון, חולון, בת ים, רחובות ויבנה בכתבה

הטמפרטורות ינועו בין 23 ביום ל14 בלילה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 5


יום ראשון 27.11

מעונן חלקית עד מעונן בעננות בגובה רב ותחול עלייה קלה בטמפרטורות. במהלך היום ינשבו רוחות מזרחיות ערות בצפון ובהרי המרכז. הלילה: מעונן חלקית בעננות בגובה רב ובינוני.

שני 28.11

מעונן חלקית עד מעונן בעננות בגובה בינוני ורב. תחול עלייה קלה נוספת בטמפרטורות והן יחזרו להיות רגילות לעונה. בצפון הארץ ובהרי המרכז ינשבו רוחות מזרחיות ערות וייתכן אובך.

שלישי 29.11

מעונן חלקית עד מעונן בעננות בגובה בינוני ורב. תחול ירידה קלה בטמפרטורות.


רביעי 30.11

מעונן חלקית עד בהיר ללא שינוי ניכר בטמפרטורות והן תהיינה לרוב רגילות לעונה. בצפון הארץ ולאורך החוף ייתכן טפטוף עד גשם מקומי קל.


הטמפרטורות הצפויות


יום ראשון 27.11יום שני 28.11יום שלישי 29.11יום רביעי 30.11
רחובות23-1814-2515-2213-24
חולון23-1814-2516-2214-23
בת ים23-1915-2416-2214-23
ראשון לציון18-2314-2515-2213-24
יבנה18-2315-2316-2214-23התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הצילו !! כביש שדרות משה דיין מלא מלא חורים + חריצים + בורות !!!! ממש מסוכן ! במיוחד לדו-גלגלי !!!! מחלקות העירייה תתחילו לפעול !
  הגב 27.11.22 15:08
 • אורח
  אוייייי להתקשר 106
  הגב 27.11.22 16:04
 • אורח
  לא להפסיק להתקשר למוקד העירייה, ולבקש את מנהל המוקד אם דברים לא זזים, ומשם לפנות לאחד והיחיד שתמיד מתייחס לכל בקשה/שאלה/פנייה/הערה/ וגם יפנה מזמנו לפגישה על חשבון זמנו הפרטי, (בהתנדבות) איש נדיר במקומותינו, מתן דיל, תודה לך על מי שאתה למען כולנו בעיר הזו, נקווה שמצבה ישתפר לכשתעמוד בראשה, בשורות טובות לכולנו.
  27.11.22 16:16
 • אורח
  מתן דיל ראש העיר הבא.
  הגב 27.11.22 21:48
 • אורח
  כל חורף אותו סיפור של הצפות, ובאותם מקומות, אפילו לקנות טנדר עם משאבות שישאבו את המים בהצפה אי אפשר? כבר לא מדבר על פתיחת קווי ביוב חס וחלילה או שיפוץ לרחוב
  הגב 30.11.22 07:50
 • אורח

עיריית חולון מזמינה את הציבור להציע מועמדים/ות לקבלת התואר יקיר/ת העיר חולון לשנת 2023

מועד אחרון להגשת מועמדות: 1.1.2023

אבי בר | | תגובות: 1
צילום ארכיון: אלי נאמן
עיריית חולון מזמינה את הציבור להציע מועמדים/ות לקבלת התואר יקיר/ת העיר חולון לשנת 2023. על המועמדים לעמוד בקריטריונים הבאים: תושבי חולון בני 65 ומעלה; מתגוררים בעיר לפחות 20 שנה; תרמו לעיר ולקהילה או למדינה בתחומים שונים, בהם: חינוך, תרבות, אומנות, ספורט, תעשייה, אדריכלות, מדע, רפואה, ביטחון, איכות סביבה, כלכלה, עשייה ציבורית ובתחומים נוספים לפי שיקול דעת ועדת האיתור; היוו מקור גאווה לעיר בזכות פועלם.


האותות יוענקו ללא הבדלי מין, גזע, דת, לאום, ארץ מוצא, השקפה פוליטית וכיו"ב, ויחולקו לזוכים בטקס חגיגי שיתקיים בחודשים הבאים.הצעות, בצירוף מסמכים תומכים, יש לשלוח עד תאריך 1.1.2023

בדוא"ל shiranj@holon.muni.il או למסור ידנית לשירן יעקבי, בבניין עיריית חולון,

רח' ויצמן 58, קומה ב', חדר 243.
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  חוה בן משה ללא ספק יקירתהעיר
  הגב 27.11.22 21:41
 • אורח

החל מהיום (ראשון 27.11) יחולו שינויים במסלול קו 126 של מטרופולין הנוסע על קו חולון- ראשון לציון

מעתה הקו יסיים ויתחיל את מסלולו במתחם G במקום בקניון הזהב

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 6


החל מיום ראשון, ה- 27.11.22 יחול שינוי במסלול קו 126 בשני כיווני הנסיעה.

הקו יתחיל ויסיים את מסלולו בתחנה: 39721- מתחם גי'/ילדי טהרן, במקום בקניון הזהב.

לתשומת ליבכם, הקו לא יעבור דרך קניון הזהב.

קו 126 לכיוון תל אביב:

תחנות חדשות:

39721- מתחם גיי/ילדי טהרן

31180 – סינמה סיטי


תחנות מבוטלות:

37413 – מסוף קניון הזהב

31685 – רוז'נסקי/לוי

31683 – לוי/פלטין

31585 - סחרוב/מזל


קו 126 לכיוון ראשון לציון:

תחנות חדשות:

39721- מתחם גיי/ילדי טהרן


תחנות מבוטלות:

31826 – סחרוב/לוי

39943 – סחרוב אברהם בר
התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  עצוב שעם האוטובוסים האלה נכים לא יכולים לעלות עלהם אין להם את המשטח שאפשר להוריד בדלת האחורית חבל מאוד מאוד אשמח להתיחסות
  הגב 27.11.22 10:08
 • אורח
  למה לא מעברים את קו126 ואת 72 לתחנה מרכזית
  הגב 27.11.22 16:13
 • אורח
  אם כבר היו מעבירים את 72 לחניון חנה וסע ראשון לציון ליד מתחם יס פלאנט, כמו שהעבירו את קו 95. יסע פשוט דרך סינמה סיט.
  27.11.22 17:09
 • אורח
  מה הבעיה קו 10? למה את 126 כן? אין שם מקומות חנייה לאוטובוסים ומסוף בכלל. למה משרד התחבורה זועם על קו 10 ומאפשר ל 126 להסתיים שם... , זה ממש ביזיון. תחזירו את קו 10 לסינימה סיטי של חברת דן!!!
  הגב 27.11.22 17:06
 • אורח
  למה ביטלו את התחנה בתל אביב ברחוב מנחם בגין פינת נחמני?
  הגב 27.11.22 20:19
 • אורח
  שערוריה
  הגב 27.11.22 20:42
 • אורח

במהלך חודש דצמבר יחולו שינויים בשעות הפעילות של משרדי הרישוי בחולון ורחובות

השינויים יחולו ב14.1.22 וב18.12.22

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


משרד התחבורה מודיע כי בחודש דצמבר יחולו שינויים בפעילות משרדי הרישוי בחולון ורחובות:

ביום רביעי, ה-14.12.2022, לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי הרישוי

ביום ראשון, ה-18.12.2022, לא תתקיים קבלת קהל אחר הצהריים במשרד הרישוי חולון
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  גם בשגרה קבלת קהל בלתי אפשרית. יש להמתין זמן רב לקביעת תור,אם כך מדוע לא לפתוח עוד סניפים ולהפסיק להתעלל באזרחים. כמו בכל מדינה מתוקנת ,פשוט לבוא ולקבל שירות
  הגב 27.11.22 12:07
 • אורח
  טפי כוסאומו כל הזמן בנופש בים המלח או בכנרת
  הגב 27.11.22 21:49
 • אורח

תקלה ארצית בתנועת הרכבות! בשלב זה אין תנועת רכבות בכל הארץ

תנועת הרכבות צפויה להתחדש בבוקר

אבי בר | | תגובות: 6


הודעת רכבת ישראל

בשל תקלת איתות ארצית, המביאה לנפילת מחשב האיתות המרכזי לסירוגין, ואיננה מאפשרת הפעלת תנועת רכבות בבטחה עד לתיקונה, הוחלט בשלב זה לדחות את שעת יציאת הרכבות הראשונות היום (מוצ"ש) לשעה 21:00 (בקירוב), וייתכן שתבוטל לחלוטין.


הודעה על חידוש השירות היום (מוצ"ש) תצא בסמוך לשעה 21:00.


מהנדסי רכבת ישראל פועלים יחד עם מומחים לאיתות מהעולם לאיתור התקלה ותיקונה בהקדם.


אנו ממליצים על שימוש בתחבורה ציבורית חלופית. היסעים חינמיים יופעלו ככל שיתאפשר.


עדכון רכבת ישראל

ברכבת הוחלט לא להפעיל הערב (מוצ"ש) את תנועת הרכבות וזאת בשל הצורך בוידוא של יציבות מערכת האיתות להפעלה מיטבית מחר בבוקר (ראשון).

במהלך הלילה יבוצעו בדיקות מקיפות של כלל מרכיבי האיתות הן הממוחשבים והן המונחים על גבי המסילות.


היסעים בחינם מופעלים במרבית התחנות ואנו ממליצים על שימוש בתחבורה ציבורית חלופית.
התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  עוד יום שגרתי מאוד ברקבת ישראל
  הגב 26.11.22 19:21
 • אורח
  מה חדש ...שאין גיבוי לשום מערכת...מדינת קומבינה אחת שלמה...רק בישראל ....תנועת רכבות ארצית תושבת בגלל תקלה טכנית..... רכבות בנות 70 שנה באירופה לא קורה ככה .....הזיה
  הגב 26.11.22 19:39
 • אורח
  אימלה כל מילה בול
  27.11.22 07:01
 • אורח
  רקבת מושחתת. מפעל ג׳ובים לחברי מרכז ליכוד.
  הגב 26.11.22 23:25
 • אורח
  רכבת נוסעים מצוינת משנת 1991 עם לא היתה יוצאת לדרך אז כל מדינת ישראל בפקק אחד גדול לכן יש דברים טובים זה היה בזמן הליכוד שר התחבורה היה קצב יום טוב ושבוע טוב לכל אזרחי ישראל ורק טוב למדינה שלנו
  הגב 27.11.22 06:27
 • אורח
  אם***, מילת תנאי, כדאי ללמוד לכתוב נכון, עברית קשה שפה.
  27.11.22 11:34
 • אורח

תושב חולון נאשם בעוקץ של 350 אלף ש"ח באמצעות ביצוע 190 עסקאות בכרטיסי אשראי

החשוד בן 40

אבי בר | | תגובות: 0


המשטרה פענחה פרשיית הונאה של ביצוע עסקאות בכרטיסי אשראי גנובים בהיקף של כ-350.000 שקלים, אתמול הגישה התביעה המשטרתית כתב אישום נגד תושב חולון בתום חקירה של יחידת הלוחמה בפשיעה של מרחב שפלה


היחידה ללוחמה הפשיעה של מרחב השפלה, עצרו לפני כשבועיים בתום חקירה סמויה, תושב חולון כבן 40 , בחשד שביצע עבירות הונאה בשווי של כ-350.000 שקלים באמצעות קבלת מספרי האשראי באמתלה וביצוע מעל ל-190 עסקאות, ללא ידיעה או אישור של בעלי הכרטיסים לשימושו האישי.


ראשיתה של הפרשה לפני מספר שבועות, עם קבלת דיווחים מחברות האשראי בדבר צבר תלונות שהתקבלו מלקוחות, על כך שבוצעו בכרטיסי האשראי שבבעלותם עסקאות חשודות.


בתוך כך, חוקרי היחידה אספו ממצאים, תוך הפעלת אמצעים טכנולוגים שונים מתקדמים ועצרו לחקירה את הנאשם כאשר בחיפוש בביתו תפסו מוצרים רבים אותם רכש באמצעות כרטיסי אשראי הגנובים.


כאמור, אתמול הגישה יחידת התביעות של מחוז מרכז כתב אישום בו עשרות אישומים בתום החקירה ובהתאם לממצאיה ובקשת מעצר תום ההליכים .
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

החל מיום ראשון 27.11 ניתן יהיה להנפיק דרכונים זמניים ללא צורך בזימון תור בלשכות מנהל האוכלוסין בחולון, רחובות וראשון לציון

שימו לב את הדרכון יש להנפיק רק לאחר מילוי טופס הבקשה והגשתו לעמדת המודיעין בלשכת האוכלוסין במקום מגוריכם.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 5


לאור הביקוש הרב להנפקת דרכונים, רשות האוכלוסין וההגירה הודיעה כי החל מיום ראשון 27.11.22 בלשכות מנהל האוכלוסין ברחבי הארץ ניתן יהיה להנפיק דרכונים זמניים ללא צורך בתור. על מנת להגיע אל הלשכה יש להיכנס לאתר לשכת האוכלוסין ולמלא את טופס הבקשה - על פי מקום המגורים ולהגיש אותה בעמדת המודיעין בכל לשכה.

28 לשכות מינהל האוכלוסין ברחבי הארץ ינפיקו דרכון זמני: אילת ,אשדוד, אשקלון, באר שבע, בית שמש, בני ברק, הרצליה, חדרה, חולון, חיפה, טבריה, ירושלים, ירושלים דרום, מזרח ירושלים, יפו, כפר סבא, נוף הגליל, נתניה, עכו, עפולה, פתח תקווה, צפת, קריות, ראשון לציון, רחובות, רמלה, רמת גן, תל אביב.

שימו לב!

בקשה ניתן להגיש בלשכה אליה משויך אזור המגורים בלבד.

ניתן להגיש בקשה ללא צורך בזימון תור.

לבקשה יש לצרף טופס בקשה מלא וחתום, 2 תמונות פספורט, אישור תשלום באינטרנט, דרכון קודם.

הבקשה תוגש בעמדת המודיעין בכל לשכה.

הדרכון הזמני יישלח בדואר רשום בתוך שבוע ימים מיום הגשת הבקשה.


לפרטים נוספים: https://www.gov.il/he/departments/news/temporary_passports
התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אותו זמן אפשר היה להנפיק דרכון קבוע יחי הבורוקטריה
  הגב 25.11.22 11:31
 • אורח
  האם זה רק חידוש דרכון מה עם מי שעדיין אין דרכון,?
  הגב 25.11.22 12:04
 • אורח
  הייתי שבוע שעבר קורסים שם !!!!!!!
  הגב 25.11.22 12:24
 • אורח
  למה?
  25.11.22 13:50
 • אורח
  מה הבעיה שאותו מקום ינפיק דרכונים רגילים ובכך יחסוך את העומסים
  הגב 27.11.22 07:50
 • אורח

סרטון : שריפה בדירה בחולון

צילום: דוברות והסברה תחנה אזורית חולון

אבי בר | | תגובות: 0סרטון השריפה


בשעה 9:40 התקבלו מספר דיווחים במשל"ט 102 של מחוז דן על שריפה בדירת קרקע ברחוב ביאליק בחולון.


שלושה צוותי כיבוי בפיקודו של מפקד המשמרת רשף אמיר בן חמו הוזעקו אל מקום האירוע וכבר בדרכם למקום הבחינו הצוותים בעשן סמיך מאזור המוקד.


בהגיעם למקום הבחינו הלוחמים כי מדובר בשריפת מחסן קרקעי בצמוד לבניין דו קומתי אשר בוער כליל.


הצוותים חתרו מיד לסריקות לאיתור לכודים וכיבוי מוקד הבעירה.


האירוע הסתיים ללא נפגעים אך עם נזק כבד לרכוש.


למקום זומן חוקר דליקות לבדיקת נסיבות פרוץ הדליקה.


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

במהלך מעצר תושב חולון החשוד ברצח יורי וולקוב מבת ים, כלב תקף ונשך את השוטרים אשר נאלצו לירות בו

הבלשים ביצעו ירי לעבר הכלב, פצעו אותו וניטרלו אותו. כתוצאה מהירי נשרטה ברגלה בחורה ששהתה במקום עם החשוד. שני הבלשים פונו לטיפול רפואי בבית החולים.

אבי בר | | תגובות: 16
היחידה המרכזית של מחוז ת"א עצרה לאחר פעילות מודיעינית - מבצעית חשוד בן 22 תושב חולון בחשד למעורבות ברצח במעבר חציה בחולון של יורי וולקובתושב בת ים

במהלך הפעילות המבצעית חקירתית ומודיעינית של היחידה המרכזית של מחוז ת"א, הגיע צוות בילוש לבית ברחוב יוטבתה בחולון, ולאחר היערכות במקום במשך מספר שעות, זיהו שני חשודים עוזבים את הבית עם קטנועים. צוות בילוש עצר אותם, ובמקביל צוות אחר נכנס אל הבית לביצוע מעצר . תוך כדי מעצר החשוד במעורבות ברצח, הגיח כלב מגזע מסוכן לעבר הבלשים, נשך שניים מהם ופצע אותם באורח קל ובינוני. הבלשים ביצעו ירי לעבר הכלב, פצעו אותו וניטרלו אותו. כתוצאה מהירי נשרטה ברגלה בחורה ששהתה במקום עם החשוד. שני הבלשים פונו לטיפול רפואי בבית החולים.
התפרסמו 16 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בלשים זונות למה לפגוע בבעלי חיים
  הגב 24.11.22 17:25
 • אורח
  כמה אדיוט אתה יכול להיות אם היו תוקפים אותך היית יושב בשקט. אותך בטח לא היו אוכלים כי אתה אדיוט.
  24.11.22 17:59
 • אורח
  כמה אידיוט אפשר להיות???כשינשך אותך כלב מסוכן בביצים שלך נראה איך תגיב...
  24.11.22 21:00
 • אורח
  זה בעל חיים זה זה זבל כמו הבעלים שלו הי צריך לירות בשניהם .
  25.11.22 12:04
 • אורח
  הבלשים לא זונות יש בני זונות שהורסים משפחות
  הגב 24.11.22 17:40
 • אורח
  הם פצעו את הכלב לא הרגו מחוסר ברירה
  הגב 24.11.22 17:46
 • אורח
  כול הכבוד לבלשים ולעבודה המקצועית של המשטרה שעצרו את החשוד אחולי אחלמה טובה ומהירה לבלשים שננשכו על ידי בעל הכלב שימצאו אם החשוד את כול חומרת הדין ושבית משפט יחמיר איתו עד הסוף רק שבוע שעבר קרא מקרה אלימות מוסף בכביש חיי אדם אינם אפקר ועוד רופה ואיש ציבור שעושה עבודת קודש ומציל אנשים ומטפל בחולים למשפחה שלא תדעו צער וכאב תהיו חזקים
  הגב 24.11.22 18:02
 • אורח
  הנושא של המעצר של החשוד יגיע וודאי לחקירת מח"ש (המחלקה לחקירת שוטרים במשרד המשפטים(. אני מציע לא להגיע למסקנות לפני תום החקירה ותוצאותיה ). כיון ובחקירה זו יש עניין לתקשורת נראה שעוד יתעסקו בה בהמשך. צריך להוקיע את החשוד שרצח את עובד איכילוב ואם תוכח אשמתו הוא יקבל את עונשו.הצדק חייב להראות
  הגב 24.11.22 18:38
 • אורח
  למה לא דפקתם כדור בראש של הרוצח? למה לירות בכלב?
  הגב 24.11.22 20:46
 • אורח
  למה לירות בכלב? מי יתן וכלב מסוכן ינשך גם אותך..
  24.11.22 22:08
 • אורח
  צריך לקטוע לדוקר יל האופנוע יד אחר יד עד שימות
  הגב 24.11.22 20:46
 • אורח
  צודק
  24.11.22 20:56
 • אורח
  כל רוצח או מחבל שלקח חיים של מישהו אחר חייב גזר דין מוות. בע"ה מקווה שבן גביר יטיס זאת שכל המחבלים והעבריינים המזעזעים יגמרו את חייהם בבית קברות.
  הגב 24.11.22 20:53
 • אורח
  למה ערסים מסריחים מאלפים את הכלבים שלהם לתקוף ולהיות תוקפניים כמוהם זה למה לפצוע כלב
  הגב 25.11.22 04:09
 • אורח
  אורח.מס 1 מדוע אתה קורא להלשין בשם המשפחה של אימה שלך.
  הגב 25.11.22 12:18
 • אורח
  תיקון .הבלשים
  הגב 25.11.22 12:19
 • אורח

סרטון הרצח של יורי וולקוב תושב בת ים אשר נרצח לעיני אשתו במעבר חצייה בחולון על ידי רוכב אופנוע שנמלט מהמקום

אבי בר | | תגובות: 10


אתמול בשעה 18:33 התקבל דיווח על תקיפת הולך רגל ע"י רוכב קטנוע בעקבות ויכוח שהתפתח בין השניים במעבר חצייה ברח' אילת בחולון.

הולך הרגל נדקר והתמוטט במקום ופונה ע"י גורמי רפואה לוולפסון במצב קשה תוך פעולות החייאה.

כוחות משטרה החלו בסריקות אחר רוכב הקטנוע שנמלט המקום

למרות מאמצי ההחייאה בבית החולים נאלצו לקבוע את מותו של הפצוע, יורי וולקוב תושב בת ים בן 52 העובד ככח עזר בבית החולים איכילוב.

כוחות המשטרה ממשיכים בחקירת האירוע ונערכות סריקות נרחבות אחר רוכב הקטנוע שנמלט מהמקום.


סרטון


פוסט ההספד של בית חולים איכילוב

יורי וולקוב, כוח עזר מזה כ-20 שנה במחלקה לרפואה דחופה (חדר מיון) כאן באיכילוב, נרצח הערב בעודו חוצה מעבר חציה בחולון, שעות בודדות לפני שהיה אמור להתחיל משמרת לילה לטיפול והצלה חיים של אחרים.
הנהלת המרכז הרפואי מזועזעת מהמקרה הנורא ומחבקת בשעות קשות אלו את אישתו היקרה אלה, כוח עזר במחלקת אף אוזן גרון וכלל בני משפחתו היקרים.
שירה פלג, אחות אחראית של המחלקה יחד עם כל הצוות מוסרים:
אין מילים אשר יכולות לתאר את הרשע והברבריות של הרצח הנתעב ותחושת התדהמה, הכאב והצער שפקדו אותנו עם היוודע הבשורה הקשה על יורי שלנו.
ידינו רועדות וליבנו הולם בחוזקה, שכן מדובר במי שחילל ורמס ברגל גסה ובבוטות שאין דומה לה את העיקרון האוניברסלי המקודש מכל - ערך קדושת החיים.
יורי היה לפני משמרת לילה, בדרכו לסידורים בעיר מגוריו, ולא ידעת שהנורא מכל לפניו בגלל אדם שפל וחסר מעצורים מהסוג הגרוע של פחדנים שמבלי להכיר אותו ובגלל ויכוח מיותר וסתמי נטל את חייו, ככה סתם. הרס במחי יד משפחה, חברים. נטל חיים.
יורי האהוב שלנו היה אדם טוב לב, ישר, הוגן, צנוע, "נחבא אל הכלים", רגיש ונפלא, צנוע, מדהים ומקסים. עובד מסור לחולים שהיה מגיע בשמחה לעבודה והוכיח את עצמו טוב למרות כל הקשיים ואף קיבל תעודת הצטיינות.
אומרים שאלוהים בוחר לצדו את הטובים ביותר, ויורי היה כזה, לא מתבלט, אבל רגיש, חכם, ונוגע בכל אדם בכל מקום שהיה בו.
יורי, נתגעגע אליך, מותך הוא לא נתפס, הכאב מפלח לנו את הלב הכואב והדואב. אנחנו מחבקים את אישתך ומשפחתך על האובדן הקשה.


בהתאם לסעיף 27 א לחוק זכויות היוצרים כל אדם הרואה עצמו נפגע עקב בעלות שלו על התמונות/סרטון רשאי לפנות לאתר be106 ולבקש לחדול מהשימוש בו באמצעות מייל be106.net@gmail.com
התפרסמו 10 תגובות לכתבה.
 • אורח
  צריך לשחוט את הדוקר
  הגב 24.11.22 07:37
 • אורח
  נורא , פשוט נורא
  הגב 24.11.22 09:29
 • אורח
  אמן ויכלאו את האופנוען לכל החיים !!!! ויענו אותו משמרת משמרת בן של ....ז למה היום ויכוח לא יכול להסתיים בויכוח ? למה כל הדקירות והירי ? ועוד העם שלנו לא אויב מתנהג ככה .... מאחלת לך גיהנום בכלא .
  הגב 24.11.22 09:32
 • אורח
  ערסים נבלות שיימחקו מן העולם ושיתפבו את הרוצח הנתעב במהרה
  הגב 24.11.22 10:27
 • אורח
  בע"ה, 🙏 שתהיה ענישה הרבה יותר מחמירה כדי שתהיה הרתעה ותהיה מוגנות. 🙏🙏🙏 כאב לב.
  הגב 24.11.22 10:58
 • אורח
  איזה נורא , איך החיים יכולים להגמר בשניה סתם 😞 יהי זכרו ברוך ת.נ.צ.ב.ה 🙏🏼😔
  הגב 24.11.22 13:07
 • אורח
  להצית תבן שרמוטה הזה חי
  הגב 24.11.22 21:40
 • אורח
  💔💔💔
  הגב 25.11.22 14:33
 • אורח
  עונש מוות לבן נבלה וגם למחבלים אמן
  הגב 25.11.22 16:13
 • אורח
  ‏זה אבא של חברה שלי שנרצח
  הגב 26.11.22 13:14
 • אורח

אירוע דקירות בחולון, פצוע אנוש. עדכון: נקבע מותו של הנדקר

פונה לוולפסון

אבי בר | | תגובות: 1


בשעה 18:33 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על פצוע מאירוע אלימות ברחוב אילת פינת יוספטל בחולון. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח וולפסון גבר כבן 40 אשר נדקר במצב אנוש תוך כדי פעולות החייאה.

למרות מאמצי ההחייאה בבית החולים נאלצו לקבוע את מותו של הפצוע, תושב בת ים בן 52,

כוחות המשטרה ממשיכים בחקירת האירוע ונערכות סריקות נרחבות אחר רוכב הקטנוע שנמלט מהמקום.

פראמדיק מד"א דניס סבצ'נקו והחובשים של מד"א כפיר ורסנו ואלירן בקאלו סיפרו:

"הפצוע שכב על אי התנועה בסמוך למעבר החציה כשהוא מחוסר הכרה וסובל מפציעה בגופו. הוא היה ללא דופק וללא נשימה ומיד התחלנו בטיפול רפואי ובביצוע פעולות החייאה. הכנסנו אותו לניידת טיפול נמרץ ופינינו אותו לבית החולים תוך כדי המשך טיפול רפואי כשמצבו קריטי."


עדכון המשטרה

לפי זמן קצר התקבל דיווח על תקיפת הולך רגל ע"י רוכב קטנוע בעקבות ויכוח שהתפתח בין השניים במעבר חצייה ברח' אילת בחולון.


הולך הרגל התמוטט במקום ופונה ע"י גורמי רפואה לוולפסון במצב קשה תוך פעולות החייאה.


כוחות משטרה החלו בסריקות אחר רוכב הקטנוע שנמלט המקום


נסיבות האירוע בבדיקה.


סרטון מהזירה

צילום תיעוד מבצעי מד"א

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הרוצח המניאק שיש כל חייו בבית סוהר ושלילה לכל החיים.האופנוענים חצופים. דפקו לי על שמשת האוטו כמעט שברו אותה . עברינים מסוממים אספסוף.
  הגב 23.11.22 22:32
 • אורח

אירוע חריג בחולון - במסגרת חיסוני השגרה בבתי הספר נבדקת האפשרות כי אחד התלמידים קיבל פעמיים חיסון

האירוע נמצא בתחקיר של משרד הבריאות וככל הנראה מדובר על טעות אנוש. בעקבות האירוע הורה משרד הבריאות לקיים את החיסונים במועדים שונים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
משרד הבריאות


הודעת משרד הבריאות

משרד הבריאות מעדכן על אירוע חריג במתן חיסוני שגרה בבית ספר קוגל בחולון, שהתרחש ביום חמישי 17.11.22

• לשכת הבריאות המחוזית עדכנה את מנהל בית הספר ונערכות שיחות עם ההורים

• בקבות האירוע ועד לסיום התחקיר - משרד הבריאות הנחה את כל הגורמים המחסנים לפצל את החיסונים מסוג דיפטריה, טטנוס, שעלת וחיסון נגד נגיף הפפילומה, ולתת אותם בשני מועדים שונים

משרד הבריאות עודכן ביום ראשון בערב, 20.11.22, ע"י חברת פמ"י, כי לאחר מתן חיסוני שגרה מסוג דיפטריה, טטנוס, שעלת וחיסון נגד נגיף הפפילומה, שנעשו ביום חמישי בבית הספר, נמצא חוסר התאמה בין מספר התלמידים שחוסנו לבין מספר החיסונים שניתנו בפועל. מיד עם היוודע האירוע משרד הבריאות החל בתחקיר האירוע מול החברה. ביום שני, 21.11.22, נשלח דו"ח אירוע חריג ע"י חברת פמ"י למשרד הבריאות, לפיו, ככל הנראה אחד הילדים קיבל שני חיסונים מאותו הסוג במקום את שני החיסונים השונים. משרד הבריאות בודק את האירוע ואת נסיבותיו ואולם מממצאי הבדיקה הראשונית נראה כי מדובר בטעות אנוש.

משרד הבריאות ערך אתמול בערב שיחה עם הנהלת חברת פמ״י.

אתמול החל משרד הבריאות בתחקיר עומק והנחה הבוקר את כל הגורמים המחסנים בבתי הספר כי עד לסיום התחקיר יש לתת את החיסונים במועדים שונים ולא באותו מועד.

היום, יום רביעי, נערכה שיחה בין לשכת הבריאות המחוזית למנהל בית הספר, וכמו כן נערכות שיחות עם ההורים של הנערים ונערות שעלולים להיות מעורבים, על פי התחקיר הראשוני, באירוע.

משרד הבריאות עדכן את משרד החינוך ופועל בשיתוף פעולה עימו.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תוכנית "מחיר למשתכן" כנראה חוזרת במקום התוכנית "מחיר מטרה"

ההגרלות הקרובות עדיין יתנהלו על פי "תוכנית מטרה" , מאחר ומדובר במכרזים שקבלנים כבר זכו בהם ולא ניתן לאחר הזכייה לשנות את התנאים לתוכנית "מחיר למשתכן"

אבי בר | | תגובות: 8


תוכנית "מחיר למשתכן" שאותה הגה בזמנו השר משה כחלון וזכתה להצלחה עצומה באופציה שניתנה לציבור לרכוש דירות בהנחה מאוד משמעותית בכל רחבי הארץ ואשר הוחלפה על ידי הממשלה היוצאת בתוכנית "מחיר מטרה" אשר העניקה הנחה של עד - 300 אלף ש"ח בעיקר ביישובי הפריפריה ובמרכז הארץ עד 20% עומדת לשוב.

כך הודיעה מפלגת הליכוד במסגרת המשא ומתן להרכבת הממשלה.

במידה ואכן דרישת הליכוד להחזרת התוכנית "מחיר למשתכן" תתקבל, היא תיכנס לתוקף רק בהגרלות הבאות ולא בהגרלות הקרובות המתוכננות שבהן כבר זכו קבלנים על פי תנאי "תוכנית מטרה" ולא יהיה ניתן לבטל את ההגרלות הללו כי מרכיב הבנייה וההגרלה שונה מאוד במכרזים.

בנוסף הודיע הליכוד על התוכניות הבאות בנושא הוזלת מחירי הדירות שיועלו במסגרת המשא ומתן להרכבת הממשלה


סבסוד התשתיות לצורך שחרור מלאי הדירות המתוכננות (300,000) לשם בלימת עליית מחירי הדיור.


קיצור בירוקרטיה בהליכי שיווק קרקעות.


זירוז מתן היתרי בנייה.
התפרסמו 8 תגובות לכתבה.
 • אורח
  חשבתי שיש עצירה בעליית המחירים, אז למה מקלקלים שוב? אולי לא הבנתי נכון? הכתבה לא כלכך ברורה.
  הגב 23.11.22 12:06
 • אורח
  תושבי רחובות, אני מזכיר לכם שבחודש הבא רחמים מלול יעלה את הארנונה. שלא תגידו שלא ידעתם. תתכוננו לשלם יותר לגנבים מעיריית רחובות.
  23.11.22 13:28
 • אורח
  ומתי תהיה עצירה בעליית המחירים?
  הגב 23.11.22 12:57
 • אורח
  תכנית מחורבנת ש-90% ממי שירכשו בה דירות יהיו משקיעים.
  הגב 23.11.22 13:27
 • אורח
  צודק זורקים מליראדים לפח
  25.11.22 13:26
 • אורח
  מחיר למשתכן = מחיר למסתכן
  הגב 24.11.22 20:12
 • אורח
  מחיר למסכן
  24.11.22 21:33
 • אורח
  התכנית מחיר למשתכן הרבה יותר טובה .מחיר דירת 5 חדרים בראשון שכונת הנרקיסים כמליון וחצי .בשוק החופשי 3 מליון .במחיר מטרה הנחה עד 300 אלף שקל וזה בפריפריה
  הגב 28.11.22 09:36
 • אורח
עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל