הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

דיווחי חירום שוטפים! עקב תחילת תקיפת צה"ל ברצועת עזה אתר be106 מאחד את דיווחי החירום בכל הערים ראשון לציון, רחובות, בת ים, חולון, יבנה, גדרה, מזכרת בתיה וקרית עקרון עד גמר המתיחות

פתיחת מקלטים בחולון

סרטון הכולל ירי, הצתות כלי רכב, מכות ועוד של משפחת פשע בראשות אבא ו - 2 בניו מחולון

העדלאידע המפורסמת של העיר חולון, חוזרת לתהלוכה שמחה ומלאת דמויות בפורים 2022

האירוע יתקיים תחת התנאים שייקבעו ויאושרו באותה העת על ידי משרד הבריאות.

לימור עידן | | תגובות: 3
קרדיט:מוטי ששון


העדליאידע חוזרת לחלון

אחרי שנתיים בהן לא נערכה התהלוכה המוכרת ביותר עם העיר חולון

, הלא היא העדלאידע, בשל אילוצי הקורונה, השנה, חוזרת העדלאידע אל העיר חולון.

העדלאידע תתקיים ב17.3 במהלך חג הפורים.


כולם מוזמנים להגיע אל החוויה החד שנתית מלאת הצבעים והדמויות הססגוניות.

האירוע יתקיים תחת התנאים שייקבעו ויאושרו באותה העת על ידי משרד הבריאות.

התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  איזה תנאים בדיוק ??
  הגב 07.12.21 21:40
 • אורח
  תנאי הקורונה
  הגב 07.12.21 22:39
 • אורח
  זה בטח יהיה שביום הזה יהיה חובה של עטיית מסכות ברחובות של התהלוכה . ויהיו מלא פקחים ומי שיחליט להיות גאון הדור וללכת שם בלי מסכה יקבל קנס
  הגב 08.12.21 11:17
 • אורח

מרוץ חולון חוזר! ביום שישי 30.9.22 יוזנק מרוץ חולון ממתחם הפנאי והבילוי לה-פארק. המרוץ כולל ריצה תחרותית ועממית, הפנינג ספורטיבי, כיף ובריאות לכל המשפחה... ההרשמה בעיצומה *

צילום (ארכיון 2018): רונן טופלברג

אבי בר | | תגובות: 0
לאחר הפוגה של ארבע שנים בשל הקורונה, מרוץ חולון המסורתי חוזר ובגדול!

עיריית חולון ואגף הספורט והחינוך הגופני בחברה לבידור ולבילוי, בשיתוף משרד התרבות והספורט מזמינים את חובבי וחובבות הספורט, מגיל 6 ומעלה, להשתתף בריצה תחרותית ועממית ובהפנינג ספורטיבי וססגוני של כיף ובריאות לכל המשפחה, שיתקיים ביום שישי, 30.9.22, בשעות הבוקר בחולון, בהפקת חברת "כפיים".

שערי המרוץ ייפתחו בשעה 06:00 בבוקר במתחם הפנאי והבילוי לה-פארק, כאשר ההזנקה למקצה 10 ק"מ תתקיים בשעה 07:30, ההזנקה למקצה 5 ק"מ תתקיים בשעה 08:15 וההזנקה למקצה 3 ק"מ תתקיים בשעה 08:40. טקס המנצחים צפוי להיערך בשעה 09:15 בנקודת הסיום בלה-פארק. במרוץ השנה שלושה מקצים: עממי - 3 ק"מ (רישום מגיל 6 ומעלה) ושניים תחרותיים - 5 ק"מ (רישום מגיל 13 ומעלה) ו-10 ק"מ (רישום מגיל 14 ומעלה), כאשר המסלול יעבור (הלוך וחזור) לאורך שדרות ירושלים, רחוב סרלין ובשטחי מקווה ישראל.

ההרשמה המוזלת תסתיים בתאריך 29.8.22 והרשמה מאוחרת תתקיים עד תאריך 28.9.22. תושבי חולון זכאים להנחה של 20% עבור המקצים התחרותיים, בהצגת תעודה מזהה עם כתובת מגורים עדכנית. כל הרצים שנרשמו יקבלו יום לפני המרוץ ערכת השתתפות שכוללת חולצה מנדפת זיעה, מספר חזה וצ'יפ מדידה (למעט רצי המקצה העממי).
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בחירות 2022! ח"כ אלי כהן תפס את המקום השני בליכוד בבחירות לכנסת ה25

זהו קידום של השר לשעבר שבבחירות הקודמות מוקם במקום ה12

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


אמש התקיימו הפריימריז בליכוד בו נבחרה רשימת המפלגה לכנסת ה25.

על פי התוצאות ח"כ אלי כהן טיפס לראש הרשימה וקודם למקום השני לאחר יריב לוין. על פי התוצאות את ראש הרשימה תופס ח"כ יריב לוין, אחריו אלי כהן, יואב גלנט, דודי אמסלם, אמיר אוחנה, ניר ברקת ויואב קיש.

זהו קידום של השר לשעבר שבבחירות הקודמות מוקם במקום ה12
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

משאית פגעה בגבר בחולון, מצבו אנוש

פונה לוולפסון

מערכת האתר | | תגובות: 0


בשעה 07:29 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על גבר שנפגע ממשאית ברחוב האורגים בחולון. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח וולפסון גבר כבן 40 במצב אנוש עם פגיעה רב מערכתית תוך כדי ביצוע פעולות החייאה.


חובשת רפואת חירום במד"ר דיינה קפלן סיפרה:

"הפצוע נלכד מתחת למשאית כשהוא מחוסר הכרה וסובל מפגיעה רב מערכתית קשה מאוד. בעזרת ציוד מיוחד חילצנו אותו והתחלנו בטיפול רפואי, ביצענו הנשמות עיסויים ופינינו אותו בניידת טיפול נמרץ לבי"ח תוך המשך פעולות החייאה כשמצבו קריטי."
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לעיר חולון יתווספו 30,000 דירות

הוועדה המחוזית לתכנון ולבנייה תל אביב אישרה את תוכנית ההתחדשות הכוללנית של חולון ח/619

אבי בר | | תגובות: 0הוועדה המחוזית לתכנון ולבנייה תל אביב אישרה את תוכנית ההתחדשות הכוללנית של חולון ח/619 התוכנית הינה תוכנית כוללת להתחדשות עירונית המקודמת על ידי עיריית חולון וחלה על אזורי המגורים הוותיקים של העיר (כ-7,550 דונם), ותאפשר עם יישומה המלא לאורך זמן רב תוספת של כ- 30,000 יחידות דיור בכל רחבי העיר, תוך שמירה על איכות החיים, מתן מענה לרווחת תושבי העיר ובטיחותם והגדלת המרחב הציבורי.


התוכנית, שתוקפה יחול גם לאחר פקיעת תמ"א 38, חלה על כל מגרשי המגורים בתחומה ומסדירה את הכלים להתחדשותם תוך התאמת עקרונות תמ"א 38 למאפייניה הספציפיים של העיר ולמדיניות התכנונית - תוכנית המתאר הכוללנית העירונית המקודמת במקביל, המדיניות המחוזית לבנייה בסביבת אמצעי הסעת המונים והיותה של העיר משופעת בהם, תמ"א 70, תמ"א 35, ועוד פרמטרים שונים. התוכנית קובעת שני מתווים: התחדשות מגרשית, באמצעות היתרי בנייה מכוחה במסלולי חיזוק או הריסה ובנייה והתחדשות מתחמית, על ידי קביעת מתחמים להכנת תכניות מפורטות עתידיות. מתחמים אלו ממוקמים בסמיכות לתחנות הרכבת הקלה והמטרו שצפויות לקום בעיר ותחנות רכבת ישראל.

ראש העיר מוטי ששון:

"מדובר בבשורה גדולה מאוד לעיר חולון. זו תוכנית חשובה ביותר שמייצרת ודאות ושקיפות ומבוססת על הנתונים הייחודיים של העיר ולאחר שביצענו ראייה כוללנית ויסודית. מטבע הדברים, מימושה של תוכנית מעין זו תלוי בהתארגנות וולונטרית של התושבים, אולם מרגע שהופכת המדיניות העירונית לתוכנית מסודרת היא מייצרת שקיפות וודאות ומקלה על התארגנות זו ועל היוזמות הפרטיות. תוכנית זו הינה פורצת דרך בתחומה שכן אינה עוסקת רק בתוספת זכויות למבני מגורים כי אם קובעת הנחיות והוראות להגדלת השטחים הציבוריים, המבונים והפתוחים, כמענה לתוספת יחידות הדיור הצפויות. מטרתן של הוראות אלה לשמור על איכות החיים העירונית לצד הגידול באוכלוסייה וכן לחזק ולהרחיב את המרחב הציבורי. התוכנית מתווה באופן ברור וודאי את אופיים של הרחובות העירוניים, שכונות המגורים ומערך השטחים הציבוריים בכללותו".

שרת הפנים איילת שקד:

מדובר בתוכנית ההתחדשות העירונית הגדולה ביותר שאושרה אי פעם. התחדשות עירונית היא המענה החשוב ביותר להתמודדות עם משבר הדיור בישראל ותוכניות כמו זו שאושרה על ידי הוועדה המחוזית היא הדוגמה הטובה ביותר לדרך בה ניתן לקדם חזון זה בעוצמה רבה. 30 אלף יחידות הדיור שיתווספו לעיר בזכות תוכנית זו, יאפשרו להקל במצוקת הדיור במרכז הארץ לצד הענקת כלים להתחדשותה הכוללת של חולון לטובת כלל תושביה".

יו"ר הוועדה המחוזית תל אביב, ערן ניצן:

התוכנית היא תוצאה של תהליך ארוך שכלל מאות שעות ישיבות עם העירייה, דיון בעשרות התנגדויות וניסוח של כללים חדשניים של התחדשות המאפשרים ליישם תוכנית מורכבת זו. יש לברך את חולון על התעוזה שתוכנית זו, שהובלה על ידה. לראשונה בישראל מאושרת תוכנית התחדשות עירונית על מרבית שטח העיר ומייצרת את הוודאות התכנונית והקניינית שכה נדרשת בבואו של השוק לממש את כלי ההתחדשות".
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בן 16 מחולון שדד בבני ברק סלולארי באמצעות גז פלפל

נגד הצעיר הוגש כתב אישום

אבי בר | | תגובות: 0


יחידת התביעות של משטרת ת"א הגישה כתב אישום כנגד קטין בן 16 בגין תקיפה לשם גניבה וגניבה בעיר בני ברק.


שוטרי תחנת בני ברק פתחו לפני כשבוע בחקירה עם קבלת דיווח בגין תקיפת גבר באמצעות גז פלפל וגניבת הנייד שלו.


מחקירת המשטרה עולה כי החשוד פנה לקורבן דרך אפליקציה חברתית וביקש לרכוש ממנו מכשיר פלאפון מסוג אייפון פרו מקס. השניים קבעו להיפגש לצורך מכירת הנייד, אז החשוד ריסס את הקורבן בגז פלפל ונמלט מהמקום.


שוטרי תחנת ב"ב איתרו ועצרו את החשוד, תושב חולון, והוא הובא לחקירה בתחנת המשטרה, בסיומה נכלא. מעצרו של החשוד הוארך מעת לעת בבימ"ש השלום בת"א ובתאריך 15.8.22 יובא לדיון נוסף. החקירה נמשכת.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בית הספר היסודי החדש ברח' נעמי שמר בקריית אילון ייקרא ע"ש השופט מאיר שמגר

קרדיט הדמייה: אוהד יחיאלי אדריכלים

אבי בר | | תגובות: 0
ועדת השמות העירונית החליטה פה אחד בישיבתה אתמול (שלישי), כי בית הספר היסודי החדש, שייפתח בשנת הלימודים הקרובה תשפ"ג ברח' נעמי שמר בקריית אילון, ייקרא ע"ש שופט בית המשפט העליון מאיר שמגר ז"ל.

לחברי הוועדה בראשות ד"ר מאיר רוק הוצגו מספר שמות, ביניהם השופט שמגר המנוח ושרי חינוך לשעבר, והם בחרו, כאמור, בשמגר. חברי הוועדה זוהר נוימרק, מאיר חלבי, חיים זברלו וזאב ניסים קבעו בנימוקיהם: "פעילותו של מאיר שמגר ז"ל הטביעה חותם על המחשבה הישראלית ושימרה מוסדות רבים כשומרי הדמוקרטיה. הוא ערך מהפכה תפישתית בכל הקשור להתנהגות כלפי נשים, וחידושיו המשפטיים בתחום זה הביאו למהפכה תפישתית במשפט הישראלי. למאיר שמגר ז"ל הוענקו אינספור פרסים על תרומתו לחברה לערכים, לדמוקרטיה, לאהבת ישראל ולמורשת ישראל".


החלטת הוועדה תוגש לאישור מועצת העיר בישיבתה הקרובה.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בחירות 2022! היום רביעי 10.8 החל מהשעה 09:00 יפתחו הקלפיות לבחירת רשימת הליכוד לכנסת ה25 -מיקום הקלפיות בראשון לציון, רחובות, גדרה, יבנה, חולון, בת ים, וקריית עקרון בכתבה

הקלפיות יפתחו החל משעה 9:00

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 22


היום רביעי 10.8 מפלגת הליכוד תקיים את הפריימריז בה יבחרו נציגי המפלגה לבחירות לכנסת ה25.

ביום הבחירות יתקיימו הבחירות לרשימה הארצית וכן הבחירות לנציגי המחוזות ברחבי הארץ. על פי השיטה החדשה כל המועמדים יבחרו על ידי כלל חברי הליכוד, בעלי הזכות לבחור במחוז הבחירה (ניתן לבחור רק במחוז בחירה אחד אליו אתם משתייכים).

יש לציין כי חבר התנועה אשר מכהן או כיהן בעבר בתפקיד של שר, סגן שר או חבר כנסת (חבר כנסת שכיהן 6 חודשים ברציפות בכנסת פעילה לפני פיזורה) לא יוכל להתמודד על מקום במחוזות הבחירה.

מיקומי ההצבעות -הקלפיות תהיינה פתוחות בין השעות 9:00-21:00

שימו לב יתכנו שינויים יש להתעדכן לפני באתר הליכוד

עירכתובת
בת ים - מחוז תל אביבבית ספר הבונים באולם הספורט, רחוב אורט ישראל 7
גדרה- מחוז שפלהמרכז אופק, כנפי נשרים 3
חולון- מחוז תל אביבאולמי צליל, רחוב ליאון בלום 41
יבנה - מחוז שפלהאולם אירועים טווינס, רחוב המיסב 7 (ליד ויקטורי)
קריית עקרון - מחוז שפלהמתנ"ס קריית עקרון , רחוב המייסדים 1
ראשון לציון- מחוז שפלההיכל הספורט גן נחום, רחוב תמר אבן 9
רחובות - מחוז שפלהאולם ספורט ע"ש אוסי וזוהר, רחוב סירני 51
התפרסמו 22 תגובות לכתבה.
 • אורח
  למה רמי מדהלה לא מתמודד?
  הגב 10.08.22 09:10
 • אורח
  מה עם קלפי בחירייה, חי-כיף ושפד״ן?
  10.08.22 13:48
 • אורח

  10.08.22 16:43
 • אורח
  איפה מצביעים במחוז החוף?
  הגב 10.08.22 09:12
 • אורח

  10.08.22 16:43
 • אורח
  למה פרסום ללכוד ולא לשאר המפלגות. אתר העיריה צריך להיות על מפלגתי.תושבי העיר משתייכים לכל המפלגות.
  הגב 10.08.22 10:00
 • אורח

  10.08.22 16:43
 • אורח
  אז בבוא העת , יתחילו הלחצים של דרישות , מצד הבוחרים לעבר הנבחרים . נכון דמוקרטיה , אבל לא במייטבה
  הגב 10.08.22 11:38
 • אורח

  10.08.22 16:43
 • אורח
  מי מצביע לתתי רמה מושחתים? מושחתים כמותם. נאמנים לביבי ולא למדינה.
  הגב 10.08.22 12:59
 • אורח
  ביבי = עגל הזהב המודרני.
  10.08.22 13:48
 • אורח

  10.08.22 16:43
 • אורח

  10.08.22 16:43
 • אורח
  איפה הימים שאלפרון ופנינה רוזנבלום היו חברי ליכוד?
  10.08.22 20:50
 • אורח
  מפלגה עבריינית ומושחתת. דוד לניאדו עבריין מורשע שחטף אישה. מפלגה שהצביעה בעד ההתנתקות, הזניחה את הנגב, הכפילה את מחירי הדיור, הביאה לנו את יוקר המחייה, הפסידה 4 מלחמות לחמאס.
  הגב 10.08.22 13:51
 • אורח

  10.08.22 16:40
 • אורח
  🐒🍌
  הגב 10.08.22 16:41
 • אורח
  הגב 10.08.22 16:42
 • אורח
  הגב 10.08.22 16:46
 • אורח
  רק הליכוד יכול
  הגב 10.08.22 20:21
 • אורח
  נכון, רק הליכוד יכול לבחור את ניבחריו כפי שבוחרים אבטיח.
  10.08.22 20:47
 • אורח
  רק הליכוד יכול להרוס את ארץ ישראל, מדינת ישראל, ועם ישראל.
  10.08.22 20:51
 • אורח

צעיר מחולון חתך בסכין את זוגתו לעיני בתה

מסכת ההתעללות במתלוננת נמשכה כ-3 שנים וכללה איומים על חייה, תקיפות וגרימת חבלות.

אבי בר | | תגובות: 0


יחידת התביעות של משטרת מחוז ת"א הגישה כתב אישום חמור נגד גבר מחולון לאחר שבמשך שנים היכה, איים ופצע את בת זוגתו ובאחת ההזדמנויות, חתך את כף ידה בסכין והיא נזקקה לניתוח והכל בנוכחות בתם בת ה-4. "רוצה לראות איך את לא חוזרת הביתה היום", "אני ארצח אותך, אני הורג אותך ומתאבד, אני אהרוג אותי ואותך".


המשטרה פתחה בחקירה עם קבלת מספר תלונות בגין מספר אירועי איומים, השפלות ואלימות קשים שחוותה אישה מצד בן זוגה. מסכת ההתעללות במתלוננת נמשכה כ-3 שנים וכללה איומים על חייה, תקיפות וגרימת חבלות.


באחת ההזדמנויות, החשוד תקף את המתלוננת בעוד בתם המשותפת בת ה-4 נוכחת וחתך את כף ידה של המתלוננת מספר פעמים בסכין תוך שהוא גורם לה לחבלות קשות מאוד שהצריכו תפרים וניתוח. באותו אירוע, החשוד איים על המתלוננת, כי אם תספר כי פצע אותה בסכין, הוא ירצח אותה.


החשוד (23 חולון) נעצר ומעצרו הוארך מעת לעת בבימ"ש השלום בת"א והיום, יחידת התביעות של משטרת מחוז ת"א הגישה נגדו כתב אישום חמור, המכיל 8 אישומים בגין עבירות של פציעה כשהעבריין מזויין, תקיפה חבלנית של בת זוג ואיומים. יחד עם כתב האישום הוגשה נגד החשוד גם בקשת מעצר עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בן 21 נפגע מרכב בחולון, מצבו בינוני

פונה לוולפסון

אבי בר | | תגובות: 0


בשעה 13:37 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על ת.ד בין רכב פרטי לקורקינט ברחוב הרצפלד בחולון. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח וולפסון צעיר בן 21 במצב בינוני עם חבלת ראש.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פורום חולון

הפורום נועד לאפשר לתושבי חולון להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח

אורח
30.06.22 14:45
יוסף חוברה שלום רב אני רוצה לומר לך ראש העיר חולון מוטי ששון אני תושב ותיק בחולון תרמתי דם לקשישים סיעודיים אני מבקש ממך את הייתי לפתור אני נכה צהל ומסקש כרטיס תושב ותיק ללינק של 0528090671
אורח
23.06.22 10:01
נשים רבות סובלות מבעיות בריאותיות שונות אני פה יוסף חוברה משקם את כל הדברים החשובים באמת נא לשלוח לי כרטיס תושב ותיק ללינק הז
אורח
23.06.22 09:59
אני יוסף חוברה שלום רב אני רוצה לבקש מראש העיר חולון לכרטיס תושב ותיק בחולון הזמנתי לפני למעלה משנה
אורח
23.06.22 09:59
אני יוסף חוברה שלום רב אני רוצה לבקש מראש העיר חולון לכרטיס תושב ותיק בחולון הזמנתי לפני למעלה משנה
אורח
23.06.22 09:59
אני יוסף חוברה שלום רב אני רוצה לבקש מראש העיר חולון לכרטיס תושב ותיק בחולון הזמנתי לפני למעלה משנה
אורח
12.06.22 12:30
למישהו משעמם !!!! ברח' הוגו ארנסט, בבניין של ארבעה בתי מגורים (בסה''כ 10 דיירים) מוצבים שלושה פחי אשפה גדולים שחוסמים את המדרכה בזמן שבצד השני של הרחוב מוצבים שניי פחים לשמונה בתים
אורח
06.06.22 14:33
מה אפשר להבין מהודעת הסגירה בימים שני ורביעי? אייך מגיעים הביתה ? ומדוע העירייה לא מפרסמת חלופות לחניה ? וממשיכה להקצות כמות נכבדת של לניות שמורות בשעות שהתושבים מחנים כי הגיעו הביתה ?
אורח
29.05.22 18:10
השבוע ראיתי פקח מחטט באשפה כדי לתת דוח האם עוד מישהו נתקל בתופעה שכזו ???


התערוכה "מעֵדוּת לעֵדוֹת" המספרת את סיפור חייהם של חברי מועדון הגמלאים "חובבי ציון" בחולון אשר נולדו בפזורות השונות כגון תורכיה, אוזבקיסטאן, עיראק, איראן ומזרח אירופה ועלו לארץ תוצג החל מיום ראשון 4/9 במרכז קהילתי וולפסון

התערוכה מספרת גם על הדילמה, בה חיו לעיתים חלק מהעולים - הרצון העז לשמר ולשמור על התרבות ממנה הגיעו, אל מול הדרישה להיטמע בחברה הישראלית.

אבי בר | | תגובות: 0


מעֵדוּת לעֵדוֹת

בשבוע שעבר התקיים ערב פתיחת התערוכה מעֵדוּת לעֵדוֹת. הערב היווה את שיאו של תהליך במסגרתו סיפרו חברי מועדון הגמלאים "חובבי ציון", את סיפור חייהם, בהדרכתה של רכזת המועדון רונית אברהם.

רוב חברי המועדון נולדו בפזורות השונות כגון תורכיה, אוזבקיסטאן, עיראק, איראן ומזרח אירופה. סיפור חייהם כולל את ההתמודדויות במקום הולדתם בתקופה שלפני קום המדינה, תהליך העלייה לארץ, שבמרבית המקרים היתה עלייה בלתי לגאלית, המסע וההגעה לארץ בתנאים לא פשוטים, ולבסוף המגורים במעברה והמעבר ליישוב קבע.

סיפור חייהם נושק לסיפור הקמתה של מדינת ישראל, מצב היהודים לפני קום המדינה, עליית היהודים למדינה בשנותיה הראשונות וההשתלבות במדינה.

התערוכה מספרת גם על הדילמה, בה חיו לעיתים חלק מהעולים - הרצון העז לשמר ולשמור על התרבות ממנה הגיעו, אל מול הדרישה להיטמע בחברה הישראלית.

התערוכה תוצג במרכז קהילתי וולפסון החל מיום ראשון, 4.9 למשך שלושה שבועות.
הקהל מוזמן.

מועדון הגמלאים חובבי ציון שייך למרכז קהילתי וולפסון הפועלת במסגרת רשת קהילה ופנאי חולון.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מיזם חדש של עיריית חולון! השאלת ערכות כלי אוכל רב-פעמיים לתושבים לשימוש באירועים רבי משתתפים

הערכות החדשות כוללות בכל ערכה כלים לכמות של 40 סועדים שארוזים בארגזי נשיאה שמכילים: כוסות, צלחות גדולות, צלחות קטנות, קעריות, סכו"ם, 4 כפות הגשה, 3 קערות בגדלים שונים, 2 סכו"מונים ומגש.השאלת הערכה: 30 ₪ למשך יומיים ובתוספת פיקדון של 150 ₪, שיוחזרו במלואם במידה שהערכה תוחזר שלמה, תקינה ונקייה

אבי בר | | תגובות: 0
צילום: עיריית חולון
עוד יוזמה עירונית לטובת הסביבה יוצאת לדרך בחולון: עיריית חולון מציעה לתושבים שירות סביבתי וקהילתי חדש להשאלת ערכות כלי אוכל רב-פעמיים לשימוש בפיקניקים, במסיבות יום הולדת, במפגשים רבי משתתפים ועוד. השירות, שיינתן באמצעות המרכזים הקהילתיים של רשת קהילה ופנאי, מהווה נדבך נוסף בעשייה הסביבתית שנעשית בעיר, דוגמת עידוד המחזור וההפרדה במקור, התייעלות אנרגטית, הרחבת פריסת עמדות טעינה לכלי רכב חשמליים, מעבר לתחבורה חכמה, נקייה ובת קיימא ועוד. במסגרת זו ועל מנת להפחית את השימוש בכלים חד-פעמיים, כבר חולקו כלים רב-פעמיים לשימוש בצהרוני בתי הספר.


הערכות החדשות כוללות בכל ערכה כלים לכמות של 40 סועדים שארוזים בארגזי נשיאה שמכילים: כוסות, צלחות גדולות, צלחות קטנות, קעריות, סכו"ם, 4 כפות הגשה, 3 קערות בגדלים שונים, 2 סכו"מונים ומגש.

ניתן לשאול ערכות מהמרכזים הקהילתיים הבאים: נאות שושנים, נאות רחל, בן-גוריון, נווה ארזים, קליין, וולפסון ולזרוס, בשעות הפעילות הרגילות ובתיאום מוקדם מולם, כאשר ההשאלה בעלות סמלית בהתאם לתקנון שיצורף לכל ערכה ובכפוף לחתימה עליו. עלות השאלת הערכה: 30 ₪ למשך יומיים ובתוספת פיקדון של 150 ₪, שיוחזרו במלואם במידה שהערכה תוחזר שלמה, תקינה ונקייה.


המיזם בהובלת המחלקה לאיכות הסביבה בעיריית חולון בשיתוף רשת קהילה ופנאי.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

סטטיק ובן אל, אתניקס, מיקי כוכבת הילדים, הדוד חיים, אגם בוחבוט, אבי אבורומי ואומנים רבים נוספים יופיעו בחולון במהלך חודש אוגוסט, במסגרת שפע אירועי הקיץ שמקיימת עיריית חולון לתושבי העיר

אירועים נוספים: חגיגה בגינה - אירועים לקטנטנים, קיץ מהסרטים - קולנוע פתוח תחת כיפת השמיים, מופעי השירה "שרים בעיר", סופי שבוע של הופעות חיות וסטנדאפ,

אבי בר | | תגובות: 0
צילום משה נחמוביץ
צילום אור דנון

גם בחודש אוגוסט מצפים לתושבי חולון ימים של קיץ מלאים באירועים משמחים לקטנים ולגדולים מבית היוצר של עיריית חולון!


חגיגה בגינה - אירועים לקטנטנים יתקיימו ב-12 גינות ציבוריות ברחבי העיר, בתאריכים 23.8-14.8, בימים ראשון-שלישי, החל מהשעה 16:30 - סדנאות והפעלות, תחילת המופע בשעה 17:30. פירוט החגיגות והמופעים, שמתקיימים בשיתוף רשת קהילה ופנאי, ללא תשלום - באתר העירייה.


מתחם בריזה (רח' אורנה פורת 4) ימשיך לארח את קיץ מהסרטים - קולנוע פתוח תחת כיפת השמיים עם סרטי קולנוע לילדים בימים ראשון, שלישי וחמישי, בדיבוב לעברית; הכניסה החל מהשעה 19:00 (תחילת ההקרנה בשעה 19:30), הישיבה על כסאות בריכה או על מחצלות שיסופקו במקום, הכניסה חופשית!

להלן פירוט הסרטים: 9.8 – מלך האריות (החדש); 11.8 – מואנה; 14.8 – ויק ההורס; 16.8 – אגדה עם זנב; 18.8 – חבורת חיות המחמד


מופעי השירה "שרים בעיר" יתקיימו בימי רביעי בכיכר ויצמן, בשעות 21:00-19:30, עם טובי הזמרים והמנחים, מרביתם תושבי חולון: 10.8 – איתן מסורי, 17.8 – ורדינה כהן, 24.8 – אתי קארי, 31.8 – פיליפ ויוליה בשירי אנריקו מסיאס. הכניסה חופשית!


האנגר היכל טוטו חולון (שד' ירושלים 220) יארח סופי שבוע של הופעות חיות וסטנדאפ בתשלום סמלי מסובסד של 40 ₪ למופע, לתושבי חולון בלבד; פתיחת דלתות: 20:00, תחילת מופע: 21:30.

להלן פירוט המופעים: 11.8 – רן דנקר; 13.8 – עילי בוטנר וילדי החוץ; 18.8 – דני סנדרסון; 20.8 – רביב כנר (נותרו כרטיסים, הרכישה באמצעות קישור שמופיע באתר העירייה); 25.8 – מסיבת שנות ה-80 עם להקת Flame ודי ג'יי חנן דרוב (נותרו כרטיסים, הרכישה באמצעות קישור שמופיע באתר העיריה); 27.8 – הפרויקט של רביבו; 1.9 – שלומי קוריאט; 3.9 – רותם אבוהב.


פסטיבל סגירת הקיץ – שלושה מופעים גדולים, שיתקיימו באמפיפארק פרס ערב אחר ערב, ינעלו בסוף אוגוסט את אירועי החופש הגדול -

צילום יחצ

מופע לכל המשפחה: ביום ראשון, 28.8 - מפרץ ההרפתקאות; מיקי כוכבת הילדים; להקות שירה ומחול מקומיות; סטטיק ובן אל (פתיחת שערים: 19:00)

מופע לנוער: ביום שני, 29.8 - אגם בוחבוט; שחר סאול; אבי אבורומי (פתיחת שערים: 20:00)

מופע לכל המשפחה: ביום שלישי, 30.8 - אורטלי מסיבה לי; הדוד חיים; אתניקס (פתיחת שערים: 19:00)

כל שלושת המופעים בליווי DJ ממועדון השברולט, הכניסה חופשית!

צילום פיני סילוק

בימים שבהם יתקיימו מופעים לכל המשפחה, בתאריכים 28.8 ו-30.8, יתקיים כחלק מהאירועים במתחם לה פארק הסמוך הפנינג חגיגי עם מופעי רחוב ססגוניים, בשעות 21:00-17:00, הכניסה חופשית!


בנוסף, נמשכות החודש גם סדרות מופעי המוזיקה והסטנד אפ לצעירים "אליעזר על הגג" ו'ג'סיקה בחצר" עם אומנים מובילים, מגוון אירועי קיץ לנוער ופעילויות מגוונות במוסדות התרבות העירוניים ובמרכזים הקהילתיים.


מידע מלא ועדכני (כולל מידע על אודות הסדרי נגישות) יפורסם באתר האינטרנט של עיריית חולון – www.holon.muni.il

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

כעת רשמי! פיקוד העורף מודיע על חזרה לשגרה מלאה בכל הארץ

החזרה לשגרה מלאה החל מהשעה 12:00

אבי בר | | תגובות: 2להלן הודעת דובר צה"ל

בתום הערכת מצב בפיקוד העורף, הוחלט להסיר את כלל ההגבלות בכל הארץ החל מהיום, יום שני, 8.8.2022, בשעה 12:00.

הערה - קיימת שגיאת כתיב והכוונה ליום שני 8/8/22
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בשעה טובה!!!
  הגב 08.08.22 16:28
 • אורח
  בשעה טובה
  הגב 08.08.22 23:14
 • אורח

מצ"ב סרטונים מבת ים - פגיעת רסיס ברכב ברחוב הנביאים ונפילת טיל בגן ציבורי אשכול! עקב מצב החירום, אתר be106 מאחד את הדיווחים בכל הערים ראשון לציון, רחובות, בת ים, חולון, יבנה, גדרה, מזכרת בתיה וקרית עקרון עד גמר המתיחות

דיווחים שוטפים על כל אירוע חריג.

אבי בר | | תגובות: 70


לאור המצב הביטחוני החריג כל אתרי רשת החדשות be106 בראשון לציון, רחובות, בת ים, חולון, גדרה, יבנה, מזכרת בתיה וקרית עקרון יאוחדו לרשת אחת ועדכונים שוטפים מהאירועים:

עדכונים שוטפים - 16:17 תחילת מבצע "עלות השחר" תקיפת מבנים של הג'יהאד האיסלמי ברצועת עזה

יום ראשון 7/8


21:00 - פגיעת רסיס ברכב ברחוב הנביאים בבת ים ונפילת טיל בגן אשכול בבת ים
20:30 - "אחלה שכנים ואחלה דו קיום" ערביי יפו צוהלים ושמחים בזמן האזעקות וירי מטח טילים כבד על שכניהם היהודים בבת ים, ראשון לציון, חולון, תל אביב ועוד

סרטון השמחה


20:00 - רסיסים מהמטח האחרון התפזרו ברחבי בת ים ומצ"ב סרטון יירוט כיפת ברזל בשמי בת ים


ניסנבאום


סרטון יירוט בשמי בת ים


19:30 - סרטון יירוט של כיפת ברזל כפי שנראה ביבנה


19:15 - אין נפגעים במטח הכבד על ראשון לציון, בת ים , חולון וערי המרכז

16:00 - הטיל לעבר ראשון לציון נורה על ידי גדודי חללי אל אקצא של הפת"ח שהצטרפו לראשונה לירי של הג'יהאד האיסלמינפילות ביבנה - בשכונה הירוקה ורסיסים בנאות שזר. אין נפגעים, אך יש נפגעי חרדה


15:20 -מטח כבד ביבנה והסביבה, יירוטים מעל ראשון לציון - אין דיווחים על נפגעים, אך יש נפגעי חרדה

19:30 סיכום ביניים

380 רקטות נורו על ישראל , 98% יירוטים מוצלחים.

מאז תחילת המבצע נפצעו 21 בני אדם, 2 פצועים קל מרסיסים, 13 פצועים קל נחבלו במהלך ריצה למרחב המוגן, 6 נפגעי חרדה.

למחבלים בשלב זה 17 הרוגים

19:00 - פקחי החברה לביטחון איתרו לפני זמן קצר את שרידי אחד הטילים שנורו לעבר ראשון לציון ויירטו על ידי כיפת ברזל הנפל נמצא בסמוך לאגם היס פלאנט חבלני משטרה בדרך למקום


18:20- במטח הטילים האחרון על ערי המרכז כולל נתניה אין דיווחים על נפגעים או נזק

13:20 - הערכה כי במטח האחרון, נפלו טילים הרחק בים מול בת ים. לא הופעלה אזעקה

13:15 - בית חולים קפלן מפנה מחלקות לא מוגנות, משחרר ככל האפשר חולים ולא קולט חולי קורונה חדשים לאור המצב

12:15 - במטח האחרון - סרטון טיל מפספס בשניה רכב


12:15 - 2 חיילי צה"ל נפצעו קל מנפילות באזור נירים, פונו לבית החולים

12:10 - מקפיצים 5 פלוגות מילואים של מג"ב מתוך 10 שאושרו

12:05 - פגיעה ישירה במפעל נירלט במועצה האזורית שער הנגב, המפעל עולה באש

12:00 - מטח כבד לעבר אשדוד, מודיעין ומושבים בשפלה, אין דיווחים על נפגעים

09:00 דובר צה"ל תת אלוף רן כוכב - "לגבי בת ים , נורו מספר שיגורים מעבר לאשדוד, חלקן נפל בים, אני לא יודע על יירוטים מעל בת ים"

08:55 - הודעה חשובה לדיירים ולוועדי הבניינים המשותפים

בשל המצב הבטחוני יש להשאיר את דלת הכניסה לבניין (אינטרקום) פתוחה כדי לאפשר כניסת עוברי אורח במקרה של אזעקה.

08:50 - סיכול ממוקד של חיל האוויר לעבר מחבל על אופנוע, המחבל חוסל

עדכון שוטף - ירי מטחים ללא הפסקה במהלך הלילה והבוקר לעבר עוטף עזה

יום שבת 6/8 שעה 07:00 - חוף ראשון לציון וחוף פלמחים סגור לרחצה עקב המצב הביטחוני, הציבור מתבקש לא להגיע.להלן הודעת משרד הפנים :

חופי הים בראשון לציון אסורים לרחצה, זאת לאור הערכת המצב הביטחוני מול גורמי הצבא.

להזכירכם, להלן החופים הנוספים האסורים לרחצה:

חופי אשקלון, חופי אשדוד, חוף פלמחים, חוף זיקים, חוף ניצנים


הרחצה בחופים אלו אסורה עד לקבלת הודעה חדשה.


סרטון אזעקה וכיפת ברזל בשמי בת ים


21:05 - אזעקות במערב ראשון לציון ובת ים אין כרגע דיווחים על נפילות או נפגעים. נשמעו יירוטים בין בת ים לאשדוד

21:00 - אזעקות באזור הדרום עד יבנה. אין דיווח על פיצוצים או נפילות באזור יבנה- גדרה

19:30 - שר הביטחון בני גנץ אישר גיוס בצו קריאה חריג של עד 25,000 אנשי מילואים בהתאם לצרכים המבצעיים.

19:00 - דיווח על חיסול ממוקד נוסף ליד רפיח, מספר מחבלים הרוגים

18:50 - משרד הפנים מודיע: חופי אשקלון , חופי *אשדוד, חוף פלמחים ב מועצה אזורית גן רווה

חופים *זיקים וניצנים במועצה אזורית חוף אשקלון אסורים לרחצה לאור הערכת המצב הביטחוני מול גורמי הצבא. הרחצה אסורה עד לקבלת הודעה חדשה

17:50 - פתיחת מקלטים, יבנה, גדרה, קרית עקרון ראשון לציון

17:40 - פיקוד העורף מכריז על יבנה וגדרה איזור בהתגוננות עם הגבלות

17:20 דיווח לא רשמי של בכיר בצה"ל - חוסלו כ - 15 מחבלים בהם 2 בכירים של הגיהאד האיסלמי

17:16 - מתקיפת צה"ל 4 מחבלים מחוסלים , 20 מחבלים פצועים

17:15 - הג'האד מאיים על ירי טילים לכיוון תל אביב

17:00 - הרחבת פריסת סוללות כיפות ברזל במרכז הארץ

16:50 - המחוסל מפקד החטיבה הצפונית של הג'יהאד האיסלמי בעזה

16:45 - כרגע ההנחיות של פיקוד העורף, התנהלות שגרתית ביבנה, רחובות, גדרה, ראשון לציון, בת ים, חולון, מזכרת בתיה וקרית עקרון


בהתאם לסעיף 27 א לחוק זכויות היוצרים כל אדם הרואה עצמו נפגע עקב בעלות שלו על התמונות/סרטון רשאי לפנות לאתר be106 ולבקש לחדול מהשימוש בו באמצעות מייל be106.net@gmail.com
התפרסמו 70 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מפחיד מאוד…מה יהיה במדינה? לפיד מנסה להמשיך את דרכו של ביבי ולהפסיד מלחמה חמישית לעזתים?
  הגב 05.08.22 16:49
 • אורח
  לפיד בדרך שלו .ביבי לא היה עושה מהלך אמיץ כזה
  05.08.22 17:38
 • אורח
  מה לא יעשו לפיד וגנץ להישאר בשלטון כמו שבקורונה לא היה איכפת להם שימותו אזרחים אז גם עכשיו לא איכפת להם
  05.08.22 19:49
 • אורח
  לביביסט החמוץ שמאשים את לפיד וגנץ על הפעולה בעזה. כמו כל ביביסט הזוי מתנגד לכל מה שהממשלה הזו עושה גם אם הם טובים למדינה. אם ביבי היה עושה את זה הם היו מתפארים במעשיו. אבל אם זה עושה להם טוב על הנשמה שימשיכו לקשקש בזנב והממשלה תמשיך לעשות מה שצריך.
  05.08.22 21:55
 • אורח
  מי זה ביבי ?
  07.08.22 01:19
 • אורח
  למה תמיד בקיסריה שקט ??? Mוות לחנזיר
  07.08.22 11:23
 • אורח
  ממה שזכור לי ביבי כן הגיב בהשמדת גבעות חול 🤭
  07.08.22 15:53
 • אורח
  תמשיכו חהצביע יהיר לפח יקוקסינלים. אני מקווה שלא זרקתם את הדגל השחור שלכם מחודש נובמבר יהיה לכם תוכניות למוצאי שהת ימוצצים
  07.08.22 21:55
 • אורח
  המבצע הזה הוכיח לנו שהליכוד זה מפלגת 0מול עלובה, ואפילו יאיר לפיד עוקף אותם מימין. לפיד עשה בית ספר לטרוריסטים מהג׳יהאד.
  08.08.22 08:37
 • אורח
  בהצלחה לעם ישראל🇸🇻🇸🇻🇸🇻 אלוהים שמור על החיילים שיחזרו הבייתה בשלום🙏🙏
  הגב 05.08.22 16:50
 • אורח
  א מ ן
  05.08.22 17:39
 • אורח
  🇮🇱🇮🇱🇮🇱
  05.08.22 21:57
 • אורח
  אמן, שכולם יחזרו בשלום הביתה גם החיילים שלנו וגם תושבי העוטף🌹
  07.08.22 21:05
 • אורח
  לא התכוונת להונדורס?
  08.08.22 17:33
 • אורח
  הצלחה לחילים
  הגב 05.08.22 16:55
 • אורח
  מברך את העוסקים במלאכה
  05.08.22 17:40
 • אורח
  לא להכניס חיילים לעזה שלא יפגעו רק הפצצות מהאוויר
  הגב 05.08.22 16:56
 • אורח
  רק מל"טים, טילים מונחים וטילי "אב". בלי כפפות של משי ובלי פינציטות
  07.08.22 01:22
 • אורח
  בע"ה אלוהים שומר על כל חיילנו, ועל כל עמו ישראל🙏
  הגב 05.08.22 16:56
 • אורח
  א מ ן
  05.08.22 17:40
 • אורח
  מפחיד אלונים שמןר על כל חלי צהל וכל עם ישראל האם יש איזה שהם הנחיות
  הגב 05.08.22 17:00
 • אורח
  לא להכניס חיילים בשום פנים ואופן, לרסס אותם אך ורק מלמעלה. הם לא שווים שחיילים שלנו יכנסו לשם. הם היו שקטים הרבה זמן וקרוב לוודאי שיש מלכודות.
  הגב 05.08.22 17:02
 • אורח
  בדיוק רק מהאוויר ! אבל זה בעייתי זה אף פעם לא יגמר כל עזה מלאה בתחמושת ומחבלים בטח מתחת לאדמה זה אף פעם לא יגמר גם עוד 200 שנה
  05.08.22 17:19
 • אורח
  תפתחו את המקלטים ברחובות בבקשה!!!!!!
  הגב 05.08.22 17:06
 • אורח
  שהחיילים יחזרו בראים ושלמים הביתה !!
  הגב 05.08.22 17:14
 • אורח
  אמן
  05.08.22 17:18
 • אורח
  שייכנסו באימא אימא שלהם
  הגב 05.08.22 17:14
 • אורח
  ורק שיהיה בשורות טובות
  05.08.22 17:14
 • אורח
  שיפוצצו את כל רצועת עזה צריך לרסן אצ תיקשורת המטופשת וההיסטרית אנחנו חזקים ושצ.ה.ל יעשה מה שצריך בעיקר חיסול של המנהיגים שם את כולם. מברכת את חילנו.ואת כל כוחות הביטחון שנצליח ושכולם יחזרו בשלום ותנו לחעל האוויר לעשות את העבודה
  06.08.22 19:42
 • אורח
  להרבות בתפילות לשלומם חיילי צהל
  הגב 05.08.22 17:15
 • אורח
  סוף סוף מקןוה שיחסלו את ארגון הטרור ושלתושבי עזה ולתושבי הדרום יהיה שקט ושחילנו יחזרו בשלום אמן
  הגב 05.08.22 17:23
 • אורח
  שימחקו את עזה כבר !
  הגב 05.08.22 17:25
 • אורח
  מה קורה עם המקלטים ברחובות
  הגב 05.08.22 19:00
 • אורח
  לשים לב לערבי ישראל שלא יהיו מהומות כמו שהיה
  הגב 05.08.22 19:04
 • אורח
  ביבי שפנפניהו לא היה עושה כלום אין לו ביצים
  הגב 05.08.22 20:01
 • אורח
  רק לפני שנה עשה. וגם עכשיו רק חוטפים טילים בלי הפסקה. אם כבר ההבדל הוא שחמאס בינתיים לא מתערב כי הוא מורתע.
  06.08.22 08:03
 • אורח
  ביבי ?! סתם רודף שלטון. שמאלני בעור של ימני זה
  07.08.22 01:25
 • אורח
  פתחו מקלטים בעיר
  הגב 05.08.22 20:37
 • אורח
  צריכים עזרה עם חלון ממד שלא נסגר😩 למי ניתן לפנות?
  הגב 05.08.22 21:26
 • אורח
  אגודת ידידים עוזרים גם אצלי חלון לא ניסגר תקוע הגיעו מיד לפני חצי שנה הם מדהימים
  05.08.22 21:51
 • אורח
  נהנתניהו תמך בפינוי גוש קטיף תרגיל מעולה של צה'ל והשב''כ ניהול מעולה של לפיד וגנץ תחי מדינת ישראל בהצלחה
  הגב 05.08.22 21:43
 • אורח
  אז תתמוך בלפיד שישב עם הערבים, טמבל.
  06.08.22 08:02
 • אורח
  רק הליכוד יכול להביא עלינו את ההתנתקות, ואחרי זה להפסיד 4 מלחמות לחמאס, ולתת לחיזבאללה לכוון עלינו 100 אלף טילים.
  06.08.22 18:22
 • אורח
  במערב העיר לא שמענו אזעקה . למה???
  הגב 05.08.22 22:11
 • אורח
  עם ישראל חי עם ישראל מאוחד הקדוש ברוך הוא ישמור אותם מכל רע אמן
  הגב 05.08.22 23:48
 • אורח
  היה זיהוי שזה מעל הים וכיוון בת ים כך שלא היה צריך אזעקה בכל ראשון
  הגב 06.08.22 08:14
 • אורח
  חוף הים פתוח יש אנשים בחוף למה סתם להפחיד ולגרום לאנשים לשבת בבית ולראות חדשות שרק מדאיגות את האנשים
  הגב 06.08.22 08:25
 • אורח
  ערבים הלכו לים. ציפצפו על החוקים
  07.08.22 01:27
 • אורח
  בוקר טוב אין על החיילים שלנו
  הגב 06.08.22 09:34
 • אורח
  הורוביץ בראשון אייין מקלטטטטטטטט רק מחסןןןןןןןןן מה זההההה השטויות האללללה 😣
  הגב 06.08.22 09:59
 • אורח
  תעשו בדיקות למקלטים זה רק שם מקלט.זבל סירטון יותר טוב למות בבית ברמת אליהו זבל של אנשים
  07.08.22 22:24
 • אורח
  מזכיר את ישראל הישנה והטובה לפני האסון שהביא עלינו הליכוד. כל הכבוד לפיד. מרגיש בטוח סופסוף.
  הגב 06.08.22 12:21
 • אורח
  לפיד הרים את הלפיד !
  07.08.22 01:28
 • אורח
  תרשמו.כותרת אם טלפונים של קו חירום לאנשים אם פוסט טארומה ולילדים ולנכי צהל וקשישים דחוףףףףף
  הגב 06.08.22 13:56
 • אורח
  סוף סוף מנהיג אמיץ עם ביצים אחרי 15 שנות רפיסות פחד הססנות ןחוסר משילות של אדם מושחת שהזניח כל חלקה במדינה!!!
  הגב 06.08.22 19:30
 • אורח
  חברים. יש לנו בעיה רצינית עם ערביי מדינת ישראל ! רוב הערבים הגיעו למדינה כמהגרי עבודה ! חייבים להחזיר אותם לארצות מוצאם !
  הגב 06.08.22 19:42
 • אורח
  יש לי חדשות בשבילך , סבא רבא שלך הגיע לארץ הזו בתור מתנחל !! וכל השאר שהגיעו מטוניס מרוקו וכו… והתחילו להשתלט , יגיע יום ויקרה פה כמו באוקראינה ! מוות לשונאי אהבת חינם !
  08.08.22 07:38
 • אורח
  הבעייה האמיתית היא של האזרחים מפירי ההוראות שמחליטים להמר על חייהם ועל חיי ילדיהם. יש לזהותם ולקנוס אותם. כך גם את אלה שרצים לצלם נפל של טיל. עלול להיות הצילום האחרון בחייהם. התנהגות חסרת אחריות!!!
  הגב 06.08.22 19:58
 • אורח
  הצופרים בשכונת אברמוביץ לא נישמעים. לתשומת לב ראש העיר!!! בשורות טובות🙏
  הגב 07.08.22 16:51
 • אורח
  שרצים לצלם נפל של טיל בתים ב יוספטל ברזל
  הגב 07.08.22 20:43
 • אורח
  צהלה ביפו לאור המצב? שוב החרמת עסקים ערביים? דווקא אחלה ירקות, פירות ובשר חבל…. קודם שמחים ואחרי זה קונים אלכוהול מיהודים
  הגב 07.08.22 20:56
 • אורח
  להפסיק לקנות אצלכם לקנות רק אצל היהודים ביפו, אז יבינו מה זה לצהול, פירור לא לקנות, בלי וונדליזם פשוט בשקט לפעול לחזק את הסוחרים היהודים
  07.08.22 21:08
 • אורח
  שישמחו בכיף. גמנחנו נהנים מסרטי מדע בדיוני.
  הגב 07.08.22 20:59
 • אורח
  וואוו חבל שלא נפל טיל על הראש של העכברי ראש האלה שצוהלים ומוחיים כפיים חבל פעם הבא מאחלת שיפול טיל על כל אחד כזה שבצהלה ובשמחה גועל נפש אתם מבינים עם מי אנחנו חיים באותה מדינה? עם כפויי טובה יא גועלים מגעילים
  הגב 07.08.22 21:15
 • אורח
  ערביי יפו צוהלים? לעדות חרם על עסקים של ערבים ביפו!!
  הגב 07.08.22 21:18
 • אורח
  תמיכו לפרנס אותם לאכול חומוס ולקנות פיתות
  הגב 07.08.22 22:46
 • אורח
  אני תושב ראשלצ נהנה מאוד לבלות אצל השכנים שלי בבתים אחלה ים ואחלה חומוס והמבין יבין
  הגב 07.08.22 22:51
 • אורח
  לשלול אזרחות לכל אחד ואחת שהיה שם ולשלוח אותם לעזה
  הגב 07.08.22 23:03
 • אורח
  ערביי יפו צוהלים , מי "יפה הנפש" שמאמין בדו קיום ? לא היה אף פעם ולא יהיה . השנאה ליהודים היא מולדת אצלם
  הגב 08.08.22 07:57
 • אורח
  לא לשכוח!!! שיהיה חרוט במוחנו הם שייכים לעם ולאומה אוייבת ועויינת לישראלבמיוחד וליהודים בכלל לכן הם נקראים גיס חמישי בסיכון גבוה
  הגב 08.08.22 08:04
 • אורח

פיקוד העורף גם אם אין הפסקת אש, ביום שני 8/8 שגרה מלאה ביישובים רחובות, ראשון לציון, בת ים, חולון קרית עקרון ומזכרת בתיה

ראשי הרשויות יכולים על פי שיקול דעתם להחמיר המגבלות

אבי בר | | תגובות: 4


ברקע הדיווחים על אפשרות הפסקת אש הערב ראשון, מפרסם פיקוד העורף את ההנחיות התקפות מיום ראשון, 7.8.2022, בשעה 18:00, עד ליום שני, 8.8.2022, בשעה 18:00 ליישובים רחובות, ראשון לציון, בת ים, חולון, מזכרת בתיה וקרית עקרון

ההנחיות תקפות אם ייכנס או לא ייכנס לתוקפו הפסקת האש


התקהלויות ושירותים:

ניתן לקיים התקהלויות ללא הגבלות.

פעילויות חינוכיות:

ניתן לקיים פעילויות חינוכיות ללא הגבלות.

מקומות עבודה:

פועלים ללא הגבלות.
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  למה שיגרה מלאה כאשר אין הפסקת אש? למה עד היום כן וממחר לא? מה השתנה?
  הגב 07.08.22 19:42
 • אורח
  פיקוד העורף כשלתם הפעלתם את האזעקה מאוחר אחרי 10 שניות נשמעו בומים
  הגב 07.08.22 19:52
 • אורח
  אם עדיין אין הפסקת אש איך אמורים התושבים /הילדים לחזור לשיגרה??? על איזה סוג של שיגרה מדובר בדיוק?? תנו לנו הסבר מלומד!!! בבקשה.
  הגב 07.08.22 20:16
 • אורח
  לא הבנתי בדעה 19:20 מוציאים הודעה על שגרה ללא הגבלות ו20 דק אחרי זה אזעקות ויירוט מעל בת-ים.... איך זה מסתדר בדיוק???
  הגב 07.08.22 20:32
 • אורח

משרד החינוך פתח בקו סיוע רגשי שעומד לרשות התלמידים, ההורים ואנשי החינוך *6552, שלוחה 5 או 073-3983960 שלוחה 5

הקו יפעל לאורך כל השבוע בין השעות 8:00-20:00 ובימי שישי בין השעות 8:00-14:00 בהתאם למצב.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


הודעת משרד החינוך
על רקע מצב החירום, השירות הפסיכולוגי ייעוצי - שפ"י, משרד החינוך פתח את קו הסיוע הרגשי
מספרו: *6552, שלוחה 5
או בטלפון 073-3983960 שלוחה 5
הקו החל לפעול והוא נותן מענה לתלמידים, הורים ואנשי חינוך.
הוא ימשיך לפעול גם מחר (א') ולאורך כל השבוע, בין השעות 20:00-8:00.
בימי ו' בין השעות 14:00-8:00. ככל שיידרש, הקו ימשיך לפעול גם מעבר לשעות אלו.
במקביל, פועלים צוותי המקצוע של המשרד כדי לתת מענים חינוכיים, בין היתר, גם לתלמידי כפרי הנוער והפנימיות. אתמול נקלטו בכפר הנוער בן שמן תלמידי קייטנת רווחה מהדרום. המשרד ממשיך לעקוב, לנטר מענים ולתת אותם בכל מקום בו הם נדרשים.סרטון משרד החינוך למען ההורים לתיווך המצב לילדיהם

סרטון פיקוד העורף להורים
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פתיחת מקלטים בחולון

עדכונים שוטפים

אבי בר | | תגובות: 0


הודעת עיריית חולון:


תושבים יקרים,


בהמשך להערכת מצב שהתקיימה בעירייה עם פיקוד העורף, הנחה ראש העיר לפתוח את המקלטים הציבוריים בעיר, על מנת שיעמדו לרשותכם במידה שיהיה בכך צורך.

אנו מקיימים התייעצויות כל העת ואנשי העירייה ערוכים לפעול בהתאם לכל צורך.

הקפידו להתעדכן בהנחיות פיקוד העורף, שהן מצילות חיים

https://www.oref.org.il/


מחזקים את צה״ל ואת כוחות הביטחון!


שבת שלום
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

סרטון הכולל ירי, הצתות כלי רכב, מכות ועוד של משפחת פשע בראשות אבא ו - 2 בניו מחולון

סרטון משטרת ישראל

אבי בר | | תגובות: 0
הותר לפרסום: פרשת "מכה אפורה"- היחידה המרכזית במחוז ת"א הרימה מסך מעל ארגון פשיעה שהקים בנק הלוואות בריבית והפעיל מסכת טרור ואלימות על לווים שהתקשו בהחזרים.


השיטה- מסכת אלימות ואיומים נגד בני המשפחה המורחבת של החייבים, ירי לבתים, יידוי רימוני הלם, הצתות, ושימוש בכלבי תקיפה מסוכנים. בנסחטים: סב קשיש שנכדו חייב כספים ובעלת גן ילדים שאחיה הסתבך בחובות.


לאחר חקירה סמויה ממושכת שארכה למעלה משנה ביחידה המרכזית (ימ"ר) במחוז ת"א, ומעבר לחקירה גלויה בשבועות האחרונים, נחשף מערך מסועף של השוק האפור באזור גוש דן והמרכז, שנוהל ע"י ארגון פשיעה משפחתי בראשות שמואל כחלון בן 64 ובניו אבי ונועם (37, 35) תושבי חולון.


במהלך החקירה הסמויה, נחשף מבנה היררכי של ארגון הפשיעה הכולל מערך גביה, מערך כספים המבוסס על עסקי צ'יינג' וצוות ביצוע של אנשי זרוע שהטילו אימה והפעילו אלימות על חייבים שהתקשו בהחזרי ההלוואות.


עם המעבר לחקירה גלויה ב-29/6/22 נעצרו לחקירה כל שלד ארגון הפשיעה, 15 חשודים במגוון עבירות לרבות חוק המאבק בארגוני פשיעה, סחיטה באיומים, גרימת פיצוץ בחומר נפץ, הצתה, הלבנת הון, וכן עבירות מס ועבירות כלכליות נוספות.


על פי החשד, החשודים המרכזיים-האב ושני בניו, ניהלו והפעילו בנק הלוואות פיראטי בשוק האפור, שהעניק לאזרחים הלוואות בריבית מופקעת. במהלך החקירה הגיעו צוותי החקירה של ימ"ר ת"א ללמעלה מ-200 אזרחים ובני משפחות של חייבים, שנטלו הלוואות ונדרשו לשלם סכומי עתק לכיסוי ההלוואות. על פי החשד, לווים שלא עמדו בהחזרי ההלוואות של מאות אחוזים בשנה, מצאו עצמם במסכת אלימות ואיומים קשה כלפיהם וכלפי בני משפחתם, שהפכו לאמצעי לחץ ולמקור לסחיטת סכומי עתק.


במהלך החקירה חשפו חוקרי הימ"ר את שיטות הגבייה והאלימות ששימשו, על פי החשד, את חברי הארגון בעשרות אירועים, לרבות ירי לעבר בתים, יידוי רימוני הלם ותקיפה.

באחד המקרים, זומן לפגישה סב בן 74 שנכדו התקשה בהחזרי הלוואה, למשרדי המשפחה בחולון. במהלך הפגישה נסחט הסב על ידי החשודים כאשר בחדר הוחזקו שני כלבי רוטוויילר.


במקרה אחר, זומנה אחות של חייב, בעלת גן ילדים שנסחטה בסכומי עתק, לאחר שרימון הלם נזרק בשעות ערב לעבר הגן שבבעלותה.


במהלך החקירה התגלה המבנה ההיררכי הברור של ארגון הפשיעה שכלל דרג בכיר, דרג ביניים, דרגי שטח, וכן מערך תמיכה לחברי הארגון שהסתבכו בפלילים לרבות סיוע משפטי והעברת כספי "קנטינה" לאלה המרצים מאסר.


עם המעבר לחקירה הגלוייה פשטו עשרות בלשי הימ"ר על בתי החשודים ועל ה"משרד" הראשי של ארגון הפשיעה ברחוב ארבע הארצות בחולון, שם נתפסו ,בין היתר, אלות, שכפ"צים, מסיכות וכלבים.


במהלך החקירה מופו שישה עסקי צ'יינג' ששימשו, על פי החשד, כצינור הלבנת ההון של הארגון בהיקפי המחאות של מילוני ₪, וכן נתפסו 10 כלי רכב ואופנועים לצורך חילוט.


על פי החשד הנחקר, היקף הלבנת ההון עומדת על 15-25 מיליון ₪ והיקף העלמת המס על 10 מיליון ₪.


עם הבשלת החקירה שהתנהלה בשיתוף רשות המסים, ופרקליטות מחוז ת"א פלילי ואזרחי , הוגשה אתמול הצהרת תובע בעניינם של 13 חשודים בדבר הכוונה להגיש נגדם כתבי אישום ובקשות למעצר עד תום ההליכים.


מצורף: סרטוני אבטחה ערוכים המתעדים חלק מהעבירות לרבות ירי לעבר מבנה, יידוי רימון הלם, הצתה, תקיפה וגביית כספים, תיעוד מבצע המעצרים והחיפושים וסינק של מפקח אופיר גולדנטל ימ"ר ת"א
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תזכורת! במהלך חודש אוגוסט יחולו שינויים בשעות פעילות משרד הרישוי בחולון

פירוט השינויים מצ"ב בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


משרד התחבורה מעדכן על שינויים שיחולו בפעילות משרדי הרישוי בחולון במהלך חודש אוגוסט:

ביום ראשון, ה-07.08.2022, צום ט' באב, משרדי הרישוי בחולון ייסגר לקבלת קהל בשעות אחר הצהריים

החל מיום ראשון, ה-14.08.2022 ועד יום רביעי, ה-31.08.2022, משרדי הרישוי חולון, ייסגר לקבלת קהל בשעות אחר הצהריים
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פצועה קשה בשריפה בחולון

צילום דוברות איחוד הצלה

אבי בר | | תגובות: 1


בשעה 17:19 התקבל דיווח על שריפה בבבניין מגורים ברחוב דוד צדוק בחולון. חובשים ופראמדיקים של מד"א וכונני איחוד הצלה העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח 4 פצועים, בהם: אישה בת 76 במצב קשה עם כוויות ושאיפת עשן כשהיא מורדמת ומונשמת ואישה בת 43 במצב בינוני עם כוויות לבי"ח שיבא בתל השומר ו- 2 קל לבי"ח וולפסון.


חובש רפואת חירום במד"א רונן אברהמי סיפר:

"כשהגעתי לרחוב ראיתי את השריפה הפעילה מחלונות הבניין. יחד עם אנשים שהיו במקום חילצנו לרחבת הבניין אישה בת 76 כשהיא בהכרה מעורפלת וסובלת מכוויות ושאיפת עשן. התחלתי מיד בטיפול רפואי שכלל חמצן על מנת לייצב את מצבה כשבמקביל הוציאו אלי פצועים נוספים, בהם אישה בת 43 במצב בינוני ו-2 גברים במצב קל. יחד עם צוותי מד"א שהגיעו בתוך דקות בודדות הענקנו טיפול רפואי לפצועים והם פונו לבית החולים בניידות נמרץ ואמבולנסים להמשך טיפול כשהאישה המבוגרת מורדמת ומונשמת והנפגעים הנוספים בהכרה ומצבם מוגדר בינוני וקל."

חיים טפירו ויצחק מוגרבי חובשים באיחוד הצלה סיפרו:

"מדובר בשריפה בדירה, הנפגעים סבלו מכוויות ושאיפת עשן. כאמור מהזירה פונו נפגעת באורח קשה, נפגעת באורח בינוני ושני גברים באורח קל."
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  רק בריאות
  הגב 05.08.22 16:39
 • אורח

שוטרי תחנת ראשון לציון עצרו שני סוחרי סמים מחולון

השוטרים עצרו את השניים שניסו לחמוק ממחסום משטרתי. בחיפוש שביצעו השוטרים ברכב, מצאו השוטרים כ-100 קופסאות ממותגות ובתוכם חומר חשוד כסם מסוג קאנביס במשקל כולל של כ - 3 קילו.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


התביעה המשטרתית הגישה השבוע בתום חקירה מואצת בתחנת ראשל"צ ,מס׳ כתבי אישום נגד שני תושבי חולון שביצעו עבירות סחר בסמים בסופ"ש באמצעות רכב חברה בה הם עובדים.

שוטרי תחנת ראשון לציון שביצעו מחסום שגרתי הבחינו כי רכב שהגיע לכיוונם סטה ממסלולו על מנת שלא להיבדק על ידם במחסום, השוטרים החלו במעקב אחרי הרכב וכעבור זמן קצר עצרו השוטרים את החשודים.

בחיפוש שביצעו השוטרים ברכב, מצאו השוטרים כ-100 קופסאות ממותגות ובתוכם חומר חשוד כסם מסוג קאנביס במשקל כולל של כ - 3 קילו.

בתוך כך, עצרו השוטרים לחקירה את שני יושבי הרכב - תושבי חולון בשנות השלושים לחייהם ובתום חקירתם נכלאו.

כאמור ,מחקירה מאומצת שבוצעה ביחידה החוקרת תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים עלה כי החשודים עובדים במהלך השבוע בחברת לשיווק מוצרי חשמל ומשתמשים ברכב החברה בסופי השבוע לצרכי סחר בסמים עד לבית הלקוח באזור המרכז באמצעות אפליקציית הטלגרם .


מעצרם של החשודים הוארך מעת לעת בבימ"ש, עם סיום החקירה וגיבוש תשתית ראייתית הוגשו השבוע נגד החשודים מספר כתבי אישום ע"י יחידת התביעות המשטרתית במחוז המרכז .

דוברות המשטרה

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מזל שלהם שלא נתפסו בתאילנד
  הגב 03.08.22 18:07
 • אורח

מעתה יוכלו פקחי הרשויות המקומיות לתת קנסות כספיים על שריפת פסולת שלא כחוק על ידי אדם פרטי/בעל עסק

הקנסות ינועו בין 2,000 ש"ח לאדם פרטי ו12,000 ש"ח לתאגידים/עוסק מורשה

מערכת האתר | | תגובות: 2
תמונת ארכיון, "קבוצת החדשות"


בהתאם לשיתוף פעולה של המשרד להגנת הסביבה ומשרד המשפטים ועדת החוקה חוק ומשפט של הכנסת, אישרה את תיקון צו סדר הדין הפלילי (עבירות קנס – שמירת הניקיון), תש"ס-2000, והכללת עבירה של שרפת פסולת לפרטים בצו. עם פרסום התיקון תתאפשר אכיפתה כעבירת קנס.

לפי הצו, אדם יחיד אשר ייתפס שורף פסולת שלא במסגרת עסקו או משלח ידו ייקנס בסכום של 2,000 ₪. ואילו תאגיד ועוסק מורשה ייקנסו ב-12,000 ₪.

עם אישור הצו ופרסומו האכיפה תיעשה על ידי:

מפקחי המשטרה הירוקה של המשרד להגנת הסביבה

לפקחי יחידת ינשו"ף המשותפת למשרד להגנת הסביבה ולרשות הטבע והגנים למניעת שרפות פסולת

לשוטרים ולפקחים ברשויות אכיפה נוספות כגון ברשויות מקומיות.

כלי זה מצטרף למגוון כלי האכיפה העומדים לרשות המשרד הן המנהליים הן הפליליים שאותם מיישמים מפקחי המשטרה הירוקה של המשרד להגנת הסביבה במאבק הכולל של המשרד במלחמה בשרפות בלתי חוקיות של פסולת.

שרפת פסולת אסורה ומסוכנת בפן האקולוגי, הבריאותי והבטיחותי. היא גורמת לפליטת מזהמים ומסכנת את בריאות הציבור, בתי גידול של בעלי חיים, צומח ועוד. כמו כן יש סכנה להתפשטות של שרפות. על כן, המשרד להגנת הסביבה הציב לעצמו יעד מרכזי – מאבק וטיפול בתופעת שרפת פסולת בלתי חוקית.

במסגרת ההיערכות לעונת הקיץ, הנחתה מנכ"לית המשרד להגנת הסביבה גלית כהן על הגברת הפיקוח והאכיפה לצורך מניעת שרפות וצמצומן בעונה הבוערת. כך המשרד מתגבר בימים אלה את נוכחות גורמי הפיקוח בשטח, ולשם כך גויסו עם יחידת ינשו"ף המשותפת למשרד ולרשות הטבע והגנים צוותים מהמשטרה הירוקה של המשרד להגנת הסביבה, מהמדור להגנת הסביבה של משטרת ישראל ויחידות נוספות ברשות הטבע והגנים.


נוסף על כך, היחידה מתגברת ומשתמשת באמצעים טכנולוגיים כגון מצלמות אבטחה. באמצעות שימוש בטכנולוגיה אפשר יהיה להגביר את האכיפה בשטח ולמצות את הדין ביעילות ובמהירות עם מציתי השרפות.
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ברכות על הגברת האכיפה בנושא שריפת פסולת. קיימות שיטות להיפטר מפסולת (מיחזור, הטמנה בקרקע במקומות ייעודיים ) שהן אקולוגיות ולא פוגעות באוזון ובסביבה כמו האפקט של שריפת פסולת
  הגב 02.08.22 12:57
 • אורח
  איזה הגברת אכיפה? הפקחים רוב היום מחנים את הרכב ליד מסילת הרכבת בצפון העיר, ישנים במזגן או משחקים בטלפון.
  02.08.22 14:27
 • אורח

הלמס: 70% מתושבי ראשון לציון וחולון מחזיקים דירה בבעלותם, ברחובות רק 62% ובבת ים כ58% מהתושבים

בתל אביב רק 40.9% מהתושבים מחזיקים דירה בבעלותם מה שמציב אותה בתחתית הדירוג של הערים בישראל (המונות מעל 50 אלף תושבים).

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 6


כמדי שנה מפרסמת הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה את קובץ הרשויות המקומיות אשר נותן תמונת מצב על הערים ותושביהם בישראל מבחינת אוכלוסייה, הרשות המקומית ותקציביה, ילודה, הגירה, בריאות ועוד. הדוח סוקר גם את נתוני הדיור בישראל אשר בודקים כמה תושבים מחזיקים דירה בבעלותם וכמה מתגוררים בשכירות.

על פי הנתונים בערי הסביבה קרוב ל70% מתושבי ראשון לציון וחולון מחזיקים דירה בבעלותם ובבת ים הנתונים עומדים על 57.5%.

מבין הערים המונות מעל 50 אלף איש, אחוז התושבים הגבוה ביותר המחזיקים דירה בבעלותם נמצא באום אל פאחם עם 92.5% לאחר מכאן נמצאת נצרת עם 89.9% ומודיעין עילית במקום השלישי עם 83.1%.

בתל אביב רק 40.9% מהתושבים מחזיקים דירה בבעלותם מה שמציב אותה בתחתית הדירוג.

עיר אחוז המחזיקים דירה בבעלותם אחוז התושבים הנמצאים בשכירות
ממוצע ארצי67.2%27.6%
ראשון לציון 69.8% 26%
רחובות 62.3% 32.4%
חולון 69.1 26.6%
בת ים 57.5% 36.3%
התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  זוגות צעירים בקושי נמצאים בראשון כולם ברחו לערים אחרות כי ראשון לא מסוגלת לדאוג להם
  הגב 02.08.22 09:35
 • אורח
  למה שיגורו כאן
  הגב 02.08.22 11:40
 • אורח
  בבעלותם עאלק? חייבים מלא כסף לבנקים
  הגב 02.08.22 11:48
 • אורח
  העשירים יהיו עשירים יותר, העניים יהיו עניים יותר, ועיריית רחובות ברשות רחמים מלול תמשיך לזיין את כל התושבים בארנונה גבוהה, חשבון מים גבוה של תאגיד הבא השלישית (ג׳וב שמלול ארגן לזורי שעובי), אגרת שמירה, שצ״פ, ובעתיד יהיה גם תאגיד חשמל. מקום 5 בגובה הארנונה בארץ.
  הגב 02.08.22 14:30
 • אורח
  תמשיכו להצביע למלול המושחת. כל מה שמעניין ההוא ליכודניק וחבר של דרעי הפושע
  02.08.22 15:05
 • אורח
  האירוניה שבתחתית הכתבה יש מודעה של דירה ״חדשה מקבלן״ למכירה ביותר מ-4 מיליון שקל חחחחח
  הגב 03.08.22 10:28
 • אורח

המאבק ביוקר המחייה! צוותי ההסתדרות בחולון ובת ים יצאו לרשתות השיווק בעיר במסגרת מיזם "מפסיקים להיות פראיירים" במטרה להילחם בהעלאת המחירים והעלאת המודעות לצרכנות נכונה

יו"ר ההסתדרות: "פתחנו במבצע שטח שיעזור לצרכנים להיאבק בעושק המחיה"

מערכת האתר | | תגובות: 3
תמונות: ההסתדרות החדשה


המאבק בעושק המחיה: מאות עובדי וחברי ההסתדרות, פעילים, אנשי מרחבים והנוער העובד והלומד הגיעו הבוקר (ב') לעשרות מרכזי קניות ברחבי הארץ. הפעילים מחלקים לצרכנים חומרי הסברה, חולצות ושקיות רב פעמיות לרכישת מזון, מסבירים להם איך לקנות חכם ומסייעים בהרכבת סל מוצרים מוזל ונגיש.

בין המקומות שאליהם הגיעו הצוותים: תל-אביב, עמק הירדן, חיפה, טבריה, קריית שמונה, ראש פינה, מגדל העמק, עפולה, נצרת, גבעתיים, נהריה, ראשון לציון, נתניה, רחובות, קריית ביאליק, באר שבע, הרצליה, לוד, אשדוד, שפרעם, פתח תקווה, חצור הגלילית, אלונים, אשקלון, כרמיאל, ירושלים, דימונה, תל אביב, חולון, בת ים, כפר תבור, מג'אר, נוף הגליל, רמת ישי, ירכא וקריית אונו.


המאבק יימשך ויגבר בימים הקרובים: הערב צפויה ההסתדרות לקיים עצרת מחאה נוספת, שמיקומה המדויק יימסר בהמשך. מחר יכנס יו"ר ההסתדרות ארנון בר-דוד עשרות ראשי ועדים גדולים במשק לתכנון המשך הצעדים במאבק.

במקביל נמשך קמפיין ההסתדרות בכל רחבי הארץ שכולל פרסום בטלוויזיה, פריסה של שלטי חוצות, הפצת חומרי הסברה ומודעות בעיתונות. למעלה משני מיליון נהגים כבר נחשפו לקמפיין דרך אפליקציית ווייז. ההסתדרות ממשיכה לקבל פניות נוספות להצטרף למאבק מפעילים חברתיים, ועדים ואזרחים.


יו"ר ההסתדרות ארנון בר-דוד:

"פתחנו הבוקר במבצע שטח שיעזור לצרכנים להיאבק בעושק המחיה. המסע שלנו יימשך עד שהחברות במשק יבינו שנגמרה החגיגה ויפסיקו לעשוק את הצרכנים. אני שב ומבהיר לממשלה כי אם לא יהיו צעדים אקטיביים ופעולות בנושא, אכנס בתחילת ספטמבר את מוסדות ההסתדרות במטרה להכריז סכסוך עבודה במשק".

התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ישר כח לארנון בר-דוד
  הגב 01.08.22 17:20
 • אורח
  נושא "צרכנות נבונה" צריך להילמד במסגרת מערכת החינוך כמקצוע חובה. המודעות והידע בהשוואת מחירים של מוצרים בכל תחומי החיים צריכים להיות טבועים בצרכנים בין אם הם צרכנים כיום ובין אם הם צרכנים עתידיים(ילדים ובני נוער כיום). ניתן ללמד " צרכנות נבונה" במסגרת המקצוע "כישורי חיים" שנלמד בבתי הספר
  הגב 01.08.22 18:10
 • אורח
  הכל מתחיל מהגלידה. קונים גלידה בכפול 3 מהמחיר לפני שנים בודדות. עכשיו גם גלידות בכל הארץ למדו את השיטה ומעלים מחירים כי תמיד יש פריארים! (הורים עם ילדים)
  הגב 01.08.22 19:17
 • אורח

הטבות הארנונה למשרתי המילואים בחולון! 841 משרתי מילואים פעילים בעיר מקבלים את הנחת הארנונה המוענקת על ידי העירייה

בהתאם לתקנות רשויות מקומיות רשאיות להעניק הטבה בארנונה למשרתי מילואים פעילים (בהתאם לקריטריונים) של עד 5%

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
תמונת ארכיון


הכנסת פרסמה בימים אלו נתונים על היקף הרשויות המקומיות אשר מעניקות הטבה למשרתי המילואים בארנונה. במסגרת המחקר פנו בכנסת לכל הרשויות בישראל והתקבלו נתונים רק מ77 רשויות אשר הודיעו כי הן מעניקות את ההנחה. בהתאם לתקנות, רשות מקומית יכולה להעניק הנחה של עד 5% מסכום הארנונה הכולל באותה שנת כספים על מחזיק נכס שהוא חייל מילואים פעיל.

מתוך הרשויות שהשיבו 67 אמרו כי הן מעניקות את שיעור ההנחה המקסימלי 5%

58 מהרשויות השיבו כי אין מגבלה על גודל השטח עליו חלה ההנחה בארנונה

45 מהרשויות מהרשויות מעניקות את ההנחה באופן אוטומטי לאחר קבלת הנתונים ממשרד הביטחון והצלבתם עם נתוני הרשות. ביתר הרשויות (23 רשויות) על משרת המילואים לפנות באופן יזום על מנת לקבל את ההנחה. (הרשויות ציינו כי משרת מילואים שלא מופיע ברשימות שקבלו, עליו לפנות באופן יזום עם המסמכים הנדרשים לקבלת ההטבה)


מי נחשב חייל מילואים פעיל בהתאם להחלטות הממשלה מחודש מאי 2022:

אדם שיש לו אישור תקף שנתן לו צבא הגנה לישראל על כך שהוא משרת מילואים פעיל. התעודה או האישור יינתנו לחייל מילואים ששירת 20 ימי מילואים מצטברים לפחות בתקופה של 3 שנים רצופות או חלק מהן. לחלופין, לחייל מילואים שטרם מלאו 3 שנים לשחרורו ( החל מתאריך8.5.13) וביצע 14 ימי מילואים בתקופה של שנה או שנתיים צמודות אחת לשנייה.

משרת מילואים מתקדם" – מי שהוגדר כמשרת מילואים פעיל במשך 6 שנים לפחות ברצף ואשר במהלך אותן שנים שירת במשך 80 ימים לפחות.

"משרת מילואים מוביל" – מי שהוגדר כמשרת מילואים פעיל במשך 9 שנים לפחות ברצף ואשר במהלך אותן שנים שירת במשך 140 ימים לפחות.


הזכאות תעודכן פעמיים בשנה בחודשים מאי ונובמבר ומשרד הביטחון יעביר את הנתונים לרשויות המקומיות.


תמונת המצב ביישובי הסביבה:

בערים רעננה, כפר סבא ותל אביב יש הכי הרבה משרתי מילואים אשר מקבלים את ההטבה 1,509 ברעננה ו10,640 בתל אביב. כאשר מסתכלים על חולון בשנת 2021 רק 841 משרתי המילואים קבלו את ההטבה. יש לציין כי מבין ערי הסביבה חולון נמצאת בין הערים בהן מספר משרתי המילואים שמקבלים את ההנחות הוא הגבוה ביותר.


מספר משרתי המילואים אשר מממשים את ההנחה בארנונה על פי רשות ושנה

עיר/ יישובאחוז ההנחה הניתנת20182019202020212022
מזכרת בתיה-
נכון ליוני 2022 יש במועצה כ- 1373 משרתי מילואים.
4%64915448אין נתון
יבנה5%387424132148741
חולון נכון ליוני 2022 יש בעיר 9,825 חיילי מילואים5%
772939842841אין נתון
ראשון לציון5%236340369345אין נתון
קריית עקרון- נכון ליוני 2022 יש ביישוב 50 משרתי מילואים5%3554אין נתוןהתפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל השנים עשיתי מילואים לא קיבלתי שקל הנחה בארנונה - עכעשיו שגמרתי לעשות מילואים אז יש הנחות . . באסה
  הגב 06.08.22 21:43
 • אורח

לתשומת לב ההורים והרוכבים! החל מיום רביעי 10.8 יכנס לתוקף עדכון גובה הקנסות לרוכבי הקורקינטים והאופניים החשמליים שיגיע עד 1,000 ש"ח... פירוט על קנסות נוספים כגון חסית חניה, חסימת חניית נכה ועוד בכתבה

בין השינויים: העלאת הקנס על אי חבישת קסדה העומדת בדרישות החוק, ע"י רוכב אופניים ו/או אדם המורכב על אופניים, לסך של 1,000 ₪.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 25
תמונת ארכיון - למצולמים אין קשר לכתבה
הרשות לבטיחות בדרכים מפרסמת לציבור את הפרטים על עדכון הקנסות למשתמשי הקורקינטים והאופניים החשמליים בישראל. החל מ10.8.22 יעודכן גובה הקנסות הניתן על רכיבה בלי קסדה, שינוי מבנה הקורקינט, נהיגה מתחת לגיל 16 ועוד

להלן עיקר השינויים:

קביעת קנס בגובה 250 ₪ על חסימת מקום חניה.

קביעת קנס בגובה 750 ₪ על חסימת רכב הנושא תג נכה החונה במקום חניה לנכים.

קביעת קנס בגובה 1,000 ₪ על חניית רכב בשטח המסומן בתמרור כאסור לחניה, לצד מקום חניה לנכים באופן שאינו מאפשר לאדם הנכה להיכנס או לצאת מרכבו.

העלאת הקנס על אי חבישת קסדה העומדת בדרישות החוק, ע"י רוכב אופניים ו/או אדם המורכב על אופניים, לסך של 1,000 ₪.

קביעת קנס בגובה 1,000 ₪ לאדם מתחת לגיל 16 שנוהג על רכינוע.

קביעת קנס בגובה 1,000 ₪ לאדם שנוהג על רכינוע, ללא קסדה.

קביעת קנס בגובה 1,000 ש"ח לאדם המשנה את מבנה הרכינוע, כך שההגדרות הקבועות התקנות לא מתקיימות בו לאחר השינוי.

קביעת קנס בגובה 750 ₪ לרוכב אופניים חשמליים או למי שרוכב על גלגינוע שנוהג ללא היתר כקבוע בתקנות (רישיון נהיגה/ מעבר של בחינה עיונית/ אישור של רשות הרישוי).

לא חל שינוי בקנס בגובה 1,000 ₪ למי שרוכב על אופניים חשמליים מתחת לגיל 16.

העלאת גובה הקנס ל-1000 ₪ לאדם שרוכב או מורכב על אופנוע או תלת אופנוע ללא קסדה בהתאם לתקנות.

העלאת גובה הקנס ל-1,000 ₪ למי שאינו חובש קסדה על גלגינוע.

קביעת קנס בגובה 1,000 ₪ למי שמשנה את מבנה הגלגינוע או רוכב על גלגינוע, שלא בהתאם להגדרות הכלי הקבועות בתקנות.


לפרטים נוספים:
התפרסמו 25 תגובות לכתבה.
 • אורח
  חחח חוקי המשפט כחוקי סדום. הביאו את האופניים החשמליים בטרה לתת דוחוח שהמדינה תהנה מעוד כסף של הציבור. רעיון גאוני,
  הגב 01.08.22 08:12
 • אורח
  למה לא פותרים את בעיית צואת הכלבים בכל פינה בעיר?
  הגב 01.08.22 08:21
 • אורח
  פקחים בטלנים
  01.08.22 09:26
 • אורח
  הגיע הזמן לעשות סדר עם כל נושא החשמלי, סכנה לציבור!!!! הבעיה כאן לא החוקים אלה האכיפה שלהם!!! בהצלחה.
  הגב 01.08.22 08:29
 • אורח
  לא הבנתי את הקנס על קסדה ,זה רק לחשמלים או גם רגיל?
  הגב 01.08.22 08:33
 • אורח
  קנסות זה מצויין אבל מה עם אכיפה?
  הגב 01.08.22 08:36
 • אורח
  מי אחראי על הדוחות פקח/שוטר?
  הגב 01.08.22 09:02
 • אורח
  וכמה זמן ייקח עד שיגיעו לרשום דו"ח על חסימת חנייה? זה כולל גם שזר חונה בחנייה שלך?
  הגב 01.08.22 09:21
 • אורח
  כשזר חונה בחניה שלך אתה צריך להגיע למשטרה ולהגיש תלונה. מניסיון....באסה. לעומת זאת על חניה בכחול לבן או לבן, חוטפים יופי יופי,וגם גוררים....בלי שום סנטימנטים, כי שם יש למשטרה כסףקל.כלומר אם לא שמים פנגו
  01.08.22 09:34
 • אורח
  מה עם חניה ברחבת כיבוי אש? אין שום אכיפה לכך. לא המשטרה ולא הפיקוח.
  הגב 01.08.22 09:26
 • אורח
  הבעיה שאף אחד לא יחלק את קנסות. הם עוברים על כל החוקים על ימין ועל שמאל. מפריעים לתנועה ולהולכי רגל. התנהגות מופרעת.
  הגב 01.08.22 09:39
 • אורח
  כאילו ב בת ים מיש מעניין אין שוטר אין פקחים
  הגב 01.08.22 09:48
 • אורח
  אתם אם המכוניות יותר מפריעים
  הגב 01.08.22 09:59
 • אורח
  נוסעים על מדרכות ממש סכנה לזה צריך קנס
  הגב 01.08.22 10:38
 • אורח
  כדאי במקביל לקנס לתת פרס לרוכבים כחוק. ( כגון תעודה או כרטיס כניסה לבריכה או לצגה וכי'ב). פשוט לעודד לשמור חוק חוק.
  הגב 01.08.22 11:12
 • אורח
  ממש מתכון לעשות כך הנוער רוכב בלי נסיון דרוש כמה זקנים לא הגיוני שימשיכו עוד להעניש את הולכי הרגל
  הגב 01.08.22 11:24
 • אורח
  העלו את הקנסות חחחחח גדול.אף אחד לא אוכף ממילא.קורקינטים ואופניים נוסעים בכל העיר שניים ביחד,ללא קסדה,נוסעים באדום ,נכנסים בין המכוניות מכל כיוון..צריך פשוט לאסור את השימוש בזה,במקום זאת הורידו את המיסים
  הגב 01.08.22 11:26
 • אורח
  חס חלילה לאסור להפך אופניים חוסכים
  01.08.22 12:06
 • אורח
  באמת הגיע הזמן. רוכבי האופניים והקורקינטים מסכנים אותנו הנהגים וכמובן את עצמם. הם גם עוברים ממסלול למסלול ומצפצפים עלינו הנהגים. רק מי ידאג שאכן הם יקנסו?
  הגב 01.08.22 12:20
 • אורח
  בתור התחלה, תתחילו לאכוף את נושא הרצים, הולכים, חולמים על שבילי האופניים ומסכנים את הרוכבים שעבורם נועד השביל.
  הגב 01.08.22 12:22
 • אורח
  האם יש בראשון לציון פיקוח עירוני ,, או שיטור עירוני ??
  הגב 01.08.22 13:36
 • אורח
  סכנה לציבור! אני מפחדת ללכת במרכה בגללם. נכנסו בי כמה פעמים. מה...אנחנו גם חייבים כסדות ומשהו ששומר על הברכיים וידיים. הרוכבים על המדרכות רוכבים כאילו נמדרכה שייכת להם!
  הגב 01.08.22 13:57
 • אורח
  משהו מוכן להסביר לי ...לא הבנתי.. מותר להרכיב עם קסדה או אסור להרכיב בכלל ??
  הגב 01.08.22 13:58
 • אורח
  זה לא רק אופניים חשמליים מה עם האופנועיפ צריך לתת גם להם דוחות על הרעש שהם מרעישים כול הזמן איפה הפקחים?
  הגב 01.08.22 14:58
 • אורח
  אולי ( במקום קנס ) את הנוער ירתיע יותר לקחת על המקום את הטלפון הנייד. ולאחר שישלמו יוכלו לקבל חזרה. ובמקביל לענישה חובה לשלב חינוך בנושא, כבר מגיל צעיר
  הגב 04.08.22 11:03
 • אורח
עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל