הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

be106 מתרחב לרומניה! חטיבת הנדל"ן של be106 מתרחבת לשיווק דירות ברומניה, במחיר דירת 3 חדרים ממוצעת בישראל ניתן לרכוש 3 - 4 דירות בעיר הבירה בוקרשט באזור הכי יוקרתי. ההון הראשוני הנדרש לקניית דירה החל מ - 90 אלף ש"ח והיתרה במשכנתא רומנית לפרטים 055-970-5106

בן 17 מרמאללה גנב רכב בחולון

בימים שני עד חמישי 5-8.12 ייצא לדרך מבצע צמה של עוצמה- תרומות שיער לחולת סרטן בו לוקחות חלק 9 מספרות בחולון. רשימת המספרות בכתבה

התחדשות עירונית בחולון: פרויקט תמ"א 38 הכולל בניית 84 יחידות דיור בסך הכל יתבצע ברחוב מרבד הקסמים בחולון.

הפרויקט יבוצע על 3 בניינים בני 4 קומות הכוללים כיום כ-48 יח"ד. במסגרת פרויקט התמ"א, יבנו שתיים וחצי קומות נוספות אשר תכלולנה 36 יח"ד חדשות כך שבסופו של הפרויקט יהיו כ-7 וחצי קומות וכ-84 יח"ד סך הכל כאשר כל דירה תקבל תוספת של כ-12 מ"ר נוספים.

לימור עידן | | תגובות: 0ההתחדשות העירונית בחולון נמשכת: קבוצת דוד אזולאי תבצע פרויקט תמ"א 38 ברחוב מרבד הקסמים בחולון. 36 דירות נוספות יבנו ברחוב.

קבוצת דוד אזולאי תבצע פרויקט תמ"א 38 משמעותי ברחוב מרבד הקסמים בחולון על שטח שגודלו כ-3200 מ"ר.

הפרויקט יבוצע על 3 בניינים בני 4 קומות הכוללים כיום כ-48 יח"ד. במסגרת פרויקט התמ"א, יבנו שתיים וחצי קומות נוספות אשר תכלולנה 36 יח"ד חדשות כך שבסופו של הפרויקט יהיו כ-7 וחצי קומות וכ-84 יח"ד סך הכל כאשר כל דירה תקבל תוספת של כ-12 מ"ר נוספים. הפרויקט מתוכנן על ידי משרד האדריכלים הוגו רוזנפלד. הפרויקט הנוכחי נחשב להמשך ישיר לשני פרויקטים שביצעה הקבוצה ברחוב ההסתדרות בעיר.

קבוצת דוד אזולאי, בבעלות איש העסקים דוד אזולאי הובילה מספר עסקאות גדולות ומשמעותיות במרכז הארץ ודורגה במדד Dun`s 100 כאחת ממאה חברות הבניה והיזום הגדולות בישראל.

בחולון, קבוצת דוד אזולאי השלימה באחרונה שורה של פרויקטים ברחובות 'הופיין', 'אחד במאי' , ובימים אלה מבצעת פרויקט נוסף ברחוב 'אלי כהן' בחולון.

דוד אזולאי, בעלים ומנכ"ל של קבוצת דוד אזולאי:

"חולון היא עיר בעלת פוטנציאל גבוהה אשר משוועת להתחדשות עירונית. אני סבור כי הפרויקט שאנו מבצעים ברחוב מרבד הקסמים הוא בגדר סנונית ראשונה שסוללת את הדרך לפרויקטים דומים בשכונה. אני רוצה להודות לאדריכל העיר חולון אביעד מור וליו"ר הוועדה מהקומית זוהר נוימרק על שיתוף הפעולה ואני סבור שהוא יניב שיתופי פעולה נוספים בעתיד הלא רחוק".
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

קיר פנימי בבניין בחולון קרס, הדיירים פונו מהבניין מחשש לקריסה. מצ"ב סרטון

בשלב זה לא ידוע מועד החזרת הדיירים לבניין.

אבי בר | | תגובות: 0
צילום תמונות וסרטון תחנה אזורית חולון.


סרטון קריסת הקיר


אתמול שלישי בשעה 17:28 התקבלו מספר דיווחים במשל״ט 102 של מחוז דן על קיר שקרס בתוך בניין ברחוב פנחס לבון בחולון.


צוות כיבוי בפיקודו של מפקד המשמרת רב רשף אושרי בסון הגיע למקום והבחין בעבודות יציקה בקומה הרביעית, במבנה בן ארבע קומות ואיתו קיר שקרס בתוך הבניין יחד עם ארון חשמל קומתי.


לאחר בחינת המקרה יחד עם מהנדס העיר ומתוך שיקול דעת כי הקיר אינו יציב הורה מפקד המשמרת על פינוי הדיירים מהבניין עד בחינה לעומק של מהנדס העיר ותיקון הליקויים במידת הצורך.


במקום, משטרה הציבה חסימות בקומה הרלוונטית ובשלב זה לא ידוע מועד החזרת הדיירים לבניין.


מהבניין נותקו מקורות האנרגיה במקום (גז וחשמל).

האזרחים מתבקשים להמנע מהתקרבות לבניין עד קבלת החלטת המהנדס.


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

גינת כלבים חדשה הוקמה בפארק פרס חולון

מצורף לינק לפרטים על מיקומי כלל גינות הכלבים בחולון

אבי בר | | תגובות: 0
צילום: עיריית חולון


הסתיימו העבודות להקמתה של גינת כלבים חדשה בחולון והפעם – בפארק פרס. בדומה לגינת הכלבים בקריית אילון, מדובר בגינת כלבים גדולה במיוחד, שמצויה בשטח הפארק. הגינה מוצלת בחלקה על ידי עצים והיא כוללת מתקנים לכלבים, ברזייה משולבת ופינות ישיבה. הגינה נמצאת בסמוך לכניסה לפארק מכיוון מגדל המים, בצמוד למתחם התערוכות.


לפרטים על מיקומי כלל גינות הכלבים בחולון, היכנסו לאתר העירייה - https://www.holon.muni.il/Residents/VeterinaryService/DogsCats/Pages/GardensForDogs.aspxהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

be106 מתרחב לרומניה! חטיבת הנדל"ן של be106 מתרחבת לשיווק דירות ברומניה, במחיר דירת 3 חדרים ממוצעת בישראל ניתן לרכוש 3 - 4 דירות בעיר הבירה בוקרשט באזור הכי יוקרתי. ההון הראשוני הנדרש לקניית דירה החל מ - 90 אלף ש"ח והיתרה במשכנתא רומנית לפרטים 055-970-5106

מצורפות הדמיות של הפרויקטים ברומניה. פרויקט ראשון הסתיים וניתן לקבל את הדירות במיידי, 2 הפרויקטים האחרים בשלבי בנייה מתקדמים צפי סיום בנייה של הפרויקט השני בסוף 2023 והשלישי במחצית 2024 לערך

אבי בר | | תגובות: 7
הדמיה של הפרויקט שבנייתו הסתיימה


כידוע רשת מקומוני be106 עוסקת גם בשיווק נדל"ן ובימים אלה חטיבת הנדל"ן של be106 מתרחבת לשיווק דירות להשקעה ברומניה הנחשבת למדינה בה מחירי הנדל"ן מאוד זולים והביקוש לדירות ברומניה גדול מההיצע ואחת הסיבות לכך היא המלחמה באוקראינה וההיי טייק שגם ברומניה כמו בישראל מהווה "קטר" לביקוש גואה בקניית דירות.

מחירי הדירות ברומניה מאוד זולות ביחס לישראל, כאשר ברומניה הביקוש הגדול הוא לדירות 2 - 3 חד'. המשפחה הממוצעת ברומניה מונה 3 נפשות וזוגות צעירים לא ממהרים ללדת ילדים לכן הביקוש הגבוה לדירות 2 חד'.

שיטת תשלום ומימון קניית דירה ברומניה שונה מאשר בישראל, לכן מאוד אטרקטיבית לישראלים

ברומניה צריך הון ראשוני של החל מ - 20% ממחיר הדירה, ו - 80% יתרת התשלום ניתן לקבל משכנתא מבנק רומני, בתנאים טובים יותר מישראל ובניגוד לישראל, ברומניה המשכנתא מועברת לקבלן רק בעת מסירת המפתח לרוכש הדירה.

לכן, עד סיום הבנייה מסתפקים רק במקדמה של 20% על הדירה

ברומניה בניגוד לישראל אין הצמדה למדד

אחת הסיבות לאטרקטיביות בקניית דירות ברומניה , שמחיר הדירה של הקבלן קבוע ואין הצמדות למדדים שונים, כך שהקונה ברגע שחתם על קניית דירה הוא יודע מראש מה יהיה מחיר הדירה בגמר הבנייה ומסירת המפתח.

כמה עולה דירה ברומניה?

הדירות המשווקות באמצעות חטיבת הנדל"ן של be106 נמצאות ברובע הכי יוקרתי של בוקרשט הבירה המכונה "סקטור 1" וניתן להשוות לדירות היוקרה המשווקות בצפון תל אביב לעומת דירות בדרום תל אביב.

בפרויקטים ניתן לרכוש דירות 2 חד', דירות 3 חד' או דירות מיוחדות כגון דירות גן במחירים הנעים החל מ - 124,000 יורו כולל מע"מ (כ - 446,000 ש"ח בהתאם לשער היורו) וישנן דירות המגיעות עד 200,000 יורו, בהתאם לגודל, מפרט, חד' ועוד


מחירי השכירות ברומניה

מחירי השכירות באזור היוקרתי של בוקרשט נעים 600 יורו - 1200 יורו.

תשואה

משקיעים שרכשו דירות באזור היוקרתי בבוקרשט צברו תשואה על השכירות של 7% - 12%

ומשקיעים שקנו דירה בשלבים מוקדמים של הבנייה ומכרו את הדירה לקראת סיום הבנייה הרוויחו תשואה של עשרות אחוזים על ההשקעה של ההון האישי שלהם

כמה הון אישי צריך כדי לרכוש דירה ברומניה?

ההון האישי הנדרש 20% ממחיר הדירה המבוקשת (החל מ כ - 90,000 ש"ח ומעלה תלוי במיקום הנכס, מס' החדרים ועוד) והיתרה ניתן לקבל עד 80% מבנק משכנתאות ברומניה בתנאים מאוד נוחים.


ליווי ישראלי לכל אורך הדרך משלב הקנייה, מציאת שוכרים/קונים, ועד ניהול שוטף לנכס

תהליך רכישת דירה נעשית בליווי ישראלי לכל אורך תהליך הרכישה, מלקיחת המשכנתא, הרישום ועד ניהול שוטף לנכס על ידי חברת "מטרופוליטן" ועורך דין ישראלי.

לגבי ניהול הנכס, לא חייבים להשתמש בשירותי "מטרופוליטן", ניתן לבחור כל גוף אחר על פי רצון הרוכש.

לגבי הליווי, עורך דין וכד' קיימת עמלה

ליווי מישראל לביקור היכרות בנכס

הטיסה לרומניה מאוד זולה, בעלות מאות שקלים בלבד, ואפשר לטוס בבוקר ולשוב בערב (או למחרת) כאשר נציגי החברה, יאספו את הרוכש משדה התעופה לבניין בו מצוי הנכס, ויכירו לרוכש את הנכס וסביבתו.

עלות הטיסה הלוך חזור במימון הרוכש

בטוחות על הדירה

עם התשלום הראשון נעשה רישום על הדירה אצל נוטריון , מעין הערת אזהרה כמו בישראל

מתי מקבלים את הדירות?

ישנם 3 פרויקטים בשיווק

הפרויקט הראשון - הבנייה הסתיימה ועם תשלום ראשון + משכנתא (למי שרוצה) ניתן לקבל את הנכס במיידי ולמצוא שוכרים

הפרויקט השני - החלה הבנייה צפי מסירת דירות סוף 2023

הפרויקט השלישי - החלה הבנייה צפי מסירת הדירות במחצית 2024 לערך


רמת גמר של הדירות

דירה מושלמת לא כולל מטבח ( בעל הדירה יכול לרכוש מטבח באופן עצמאי או לבקש סיוע מחברת הניהול ) לא כולל ריהוט כמו מיטה, סלון וכד'.

לקבלת פרטים נוספים ופגישת היכרות

055-970-5106

הדמיות של פרויקטים הנמצאים בשלבי בנייה מתקדמים אכלוס 2023/24

הערה

הכיתוב בלשון זכר מטעמי נוחות, ההסבר למיועד לנשים וגברים
התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מה לאזרחי ראשל"צ או לנדל"ן ראשל"צ ולבניה ברומניה.זו פרסומת בכדי שהרשל"צים ישקיעו כספם ברומניה? לשם זה האתר הראשל"צי הוקם?
  הגב 06.12.22 13:27
 • אורח
  אתה באתר של B106 של רחובות.
  06.12.22 14:26
 • אורח
  ומה לחדשות רחובות וליוזמה ברומניה?
  הגב 06.12.22 14:33
 • אורח
  נכון מאד, מנהל האתר מחליט מה לפרסם.
  06.12.22 14:51
 • אורח
  לא תקין להכניס פרסום של מכירת דירות ברומניה זה נוגד את אינטרס הקוראים שמחוברים לטובת אקטואליה בעיר שלנו ראשון לציון. מספיק שמדינת רומניה גזלה את משפחתי למוות,לא נכס ולא קבר,הכל נעלם והושמד.
  הגב 06.12.22 16:40
 • אורח
  חברות וחברים , לא להיתפטות . רוצים לקנות , תיסעו לרומניה , ושם תסגרו את כל העניינים . וזה יהיה יותר זול . כאשר צריך לשלם למתווך בארץ . מה גם בעקבות כל מיני הודעות אזהרה על עוקצים למיניהם . תבדקו היטב היטב . ושוב גם לנסוע לרומניה כטיול , וגם לרכוש שם דירה . אחלה עסק , ובלי מתווכים יותר זול לכאורה
  הגב 06.12.22 17:33
 • אורח
  צריך להציע דירות באוקראינה או רוסיה אחלה מקומות איכות של בת ים אחד לאחד
  הגב 06.12.22 18:20
 • אורח

בן 17 מרמאללה גנב רכב בחולון

נתפס באזור מסובים

אבי בר | | תגובות: 0


המשטרה עצרה הלילה שב"ח קטין בן 17, שגנב רכב מחולון לאחר מרדף רגלי.


הלילה התקבל דיווח במשטרה על גניבת רכב מרח' נעמי שמר בחולון. צוות שיטור עירוני משולב וצוותי סיור מתחנת חולון החלו במרדף אחר הרכב הנמלט.


באיזור מחלף מסובים פרק החשוד מהרכב והחל בבריחה רגלית עד שנעצר ע"י שוטרי הסיור בסיוע צוות שיטור עירוני משולב.


החשוד, שוהה בלתי חוקי מרמאללה בן 17, הובא לחקירה בתחנה והיום תבקש המשטרה להאריך את מעצרו בבית המשפט.


מצ"ב תיעוד. קרדיט: דוברות המשטרה.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עיריית חולון ממשיכה להאיץ פריסת רשת סיבים אופטיים ברחבי העיר ליצירת רשת תקשורת עירונית מהירה ומאובטחת במסגרת המהלך הותקנו בשנה האחרונה כ-400 מצלמות אבטחה ברחבי העיר והמספר צפוי להיות מוכפל בשנה הקרובה

עד כה נפרסו ברחבי חולון יותר מ-30 ק"מ של סיבים אופטיים תת-קרקעיים שמאפשרים העברת מידע וניהול שליטה ובקרה ממצלמות האבטחה שפזורות בגנים הציבוריים, בצמתים המרכזיים, במוסדות העירוניים, בחצרות מוסדות החינוך ובמקומות ציבוריים נוספים ברחבי העיר, וכן העברת יישומי תקשורת, שכוללים את מערכות המידע של יחידות העירייה השונות שפרוסות ברחבי העיר. רשת הסיבים האופטיים צפויה לגדול בשנה הקרובה בכ-20 ק"מ נוספים.

אבי בר | | תגובות: 1
עיריית חולון ממשיכה להאיץ פריסת רשת סיבים אופטיים ברחבי העיר ליצירת רשת תקשורת עירונית מהירה ומאובטחת. המהלך, בהנחיית ראש העיר מוטי ששון, יהווה בסיס ליישום תשתיות עיר בטוחה וחכמה ויחסוך לעירייה עלויות רבות, שכן הוא יצמצם את הצורך בהישענות על חברות תקשורת פרטיות לאספקת שירותי תשתית.


עד כה נפרסו ברחבי חולון יותר מ-30 ק"מ של סיבים אופטיים תת-קרקעיים שמאפשרים העברת מידע וניהול שליטה ובקרה ממצלמות האבטחה שפזורות בגנים הציבוריים, בצמתים המרכזיים, במוסדות העירוניים, בחצרות מוסדות החינוך ובמקומות ציבוריים נוספים ברחבי העיר, וכן העברת יישומי תקשורת, שכוללים את מערכות המידע של יחידות העירייה השונות שפרוסות ברחבי העיר. במסגרת המהלך הותקנו בשנה האחרונה ברחבי העיר כ-400 מצלמות והמספר צפוי להכפיל עצמו בשנה הקרובה. זאת, במטרה להגביר את תחושת הביטחון בעיר, לצמצם אירועים חריגים לרבות פגיעה במרחב ובסדר הציבורי ולסייע באיתור מפרי החוק. בצילומים מהמצלמות צופים מוקדנים מהמוקד העירוני, שמנטרים את הדרוש, תוך הקפדה יתרה על פרטיות התושב, ומזעיקים את אנשי השיטור והפיקוח העירוניים. כך לדוגמה, אותרו והועברו להמשך טיפול אנשים שהשחיתו רכוש ציבורי בגן הבנים ובסקייטפארק.


הודות להסכם שיתוף פעולה שנחתם עם חברת נתיבי איילון, שמקימה את מערך נתיבי "מהיר לעיר", ועם חברת נת"ע, שמקימה את הרכבת הקלה, רשת הסיבים האופטיים צפויה לגדול בשנה הקרובה בכ-20 ק"מ נוספים. במסגרת כך, מוטמנים לאורך תוואי העבודות קנים תת-קרקעיים לצורך הסיבים במהלך חסכוני לעירייה. כחלק מיישומי עיר חכמה מתוכננות להתפרס על גבי רשת הסיבים האופטיים, בנוסף לעיבוי מערך המצלמות במרחב הציבורי, גם מערכות לניהול תנועה בנתיבי "מהיר לעיר", מערכת אכיפה בנתיבי התחבורה הציבורית, ניהול מרכזי מטרופוליטני של מערך הרמזורים שיסייע לתנועה יעילה יותר, מערכת התרעה ואכיפה של נתיבי הרכבת הקלה וכן ניטור שקעים למניעת הצפות גשמים בחורף. כן, מקיימת העירייה בשיתוף חברת החשמל פיילוט "מעברי חצייה חכמים", שיתריעו בפני הולכי הרגל על סכנה מתקרבת.ראש העיר מוטי ששון:

"מדובר בפרויקט רחב שיאפשר לעירייה להיערך באופן מיטבי לעידן הערים החכמות ולעמוד בשורה אחת עם הערים המתקדמות בעולם. באמצעות הפרויקט נעניק לתושבי חולון שירות יעיל, בטוח ונוח יותר, ואני מודה ליחידות העירייה השונות על העשייה המקצועית".

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  למה לא מרשתים סוף רבינוביץ משעול השוהם והאזור? לתשומת לבך מוטי ששון
  הגב 05.12.22 13:00
 • אורח

פרויקט הורות בסלון בחולון חוזר! עשרות הורים חולונים יארחו בסלון ביתם, 11-16/12 ללא תשלום, הרצאות מגוונות בתחום ההורות

מידע על כלל ההרצאות, המועדים והמיקומים מצוי בדפי הפייסבוק "הורים עושים ח.י.ל" ו"עיריית חולון". במידה שהתפוסה מלאה בהרצאה המבוקשת, מומלץ להירשם לרשימת המתנה.

אבי בר | | תגובות: 0
צילום ארכיון: עיריית חולון


לאחר הפסקה כפויה בשל הקורונה, הפרויקט הקהילתי "הורות בסלון" חוזר לחולון! בתאריכים 16-11 בדצמבר יפתחו עשרות הורים בעיר את סלון ביתם ויארחו, ללא תשלום, הרצאות מגוונות בתחום ההורות, שיועברו על ידי מיטב המרצים. ההרצאות יתקיימו בכ-30 בתים ברחבי חולון, לקהל רחב, תושבי חולון בלבד, הורים לילדים בגילים שונים מאוכלוסיות מגוונות, כאשר כל מנחי ההורים העירוניים נרתמו לפרויקט וינחו את המפגשים בהתנדבות. מטרת הפרויקט, בהובלת מחלקת הורות ומשפחה בעיריית חולון, היא חשיפה של הורים נוספים בעיר ללמידת תכנים הוריים והרחבת קהילת ההורים החושבים, היוזמים והלומדים בחולון.


מידע על כלל ההרצאות, המועדים והמיקומים מצוי בדפי הפייסבוק "הורים עושים ח.י.ל" ו"עיריית חולון". במידה שהתפוסה מלאה בהרצאה המבוקשת, מומלץ להירשם לרשימת המתנה.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

רשת חנויות הנוחות "סבן אקספרס" תפתח חנות בפרוייקט סימפוני המוקם על ידי אזורים בקריית שרת חולון

סבן אקספרס הינה הראשונה לחתום עם חברת אזורים בפרויקט סימפוני, נותרו עוד 6 חנויות פנויות להשכרה בשטח המתחם. פרויקט "סימפוני", הנבנה בימים אלו, נמצא בלב שכונת קריית שרת בעיר חולון בסמוך למרכז שטיינברג, מרכז המוזיקה העירוני. בשכונה זו, תקים חברת אזורים בניין חדש ומודרני בעל 24 קומות ובתמהיל דירות משתנה.

מערכת האתר | | תגובות: 0
קרדיט תמונה: 3D Vision


עם יציאתו לשיווק של פרויקט "סימפוני" של אזורים בחולון, רשת חנויות הנוחות "סבן אקספרס" פותחת סניף חדש בפרויקט

זהו הסכם שכירות המסחרי הראשון בפרויקט "סימפוני" של חברת אזורים

חברת הנדל"ן "אזורים" מודיעה על חתימה של הסכם ראשון בשטחי המסחר בפרויקט "סימפוני" בשכונת קריית שרת בחולון. העסקה נחתמה עם סבן אקספרס שתשכור במתחם שטח של כ-60 מ"ר לתקופה של 5 שנים עם אופציה ל-5 שנים נוספות. מועד הפתיחה הצפוי: שנת 2026

שטח המסחר של חברת "אזורים" בפרויקט סימפוני, קריית שרת חולון כולל כ- 700 מ"ר, המחולק ל-7 חנויות סך הכל המתפרסות על פני קומת הקרקע אותם מקימה החברה. המסחר מוקם במסגרת פרויקט עירוב שימושים הכוללים בנייני מגורים ושטחי מסחר. סבן אקספרס הינה הראשונה לחתום עם חברת אזורים בפרויקט סימפוני, נותרו עוד 6 חנויות פנויות להשכרה בשטח המתחם.


פרויקט "סימפוני", הנבנה בימים אלו, נמצא בלב שכונת קריית שרת בעיר חולון בסמוך למרכז שטיינברג, מרכז המוזיקה העירוני. בשכונה זו, תקים חברת אזורים בניין חדש ומודרני בעל 24 קומות ובתמהיל דירות משתנה. דיירי השכונה ייהנו מקרבה למרכז המסחרי קריית שרת, תיכון קריית שרת, פארק עזריאלי לעסקים ו-10 דקות הליכה מתחנת הרכבת הקלה העתידית ופארק שמעון פרס ויאפשר לדיירים להנות מחיי קהילה עשירים ואיכות חיים גבוהה.דן מור, סמנכ"ל המניבים באזורים:

"אנו מברכים על חתימת ההסכם עם סבן אקספרס בשטח המסחרי בפרויקט "סימפוני". זוהי בשורה משמחת על הסנונית הראשונה בפרויקט ואנו צופים כבר עכשיו ביקושים גבוהים לקומת המסחר בפרויקט. אנו פועלים בימים אלו על ייצור תמהיל מסחרי מגוון ואיכותי עבור תושבי השכונה היכלול מגוון של חנויות אשר יבטיח נוחות לדיירי השכונה והפרויקט בפרט. הפרויקט מוקם בלב שכונת קריית שרת הוותיקה והמבוקשת בעיר חולון, בין היתר בזכות מיקומה הנגיש והאטרקטיבי."
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בימים שני עד חמישי 5-8.12 ייצא לדרך מבצע צמה של עוצמה- תרומות שיער לחולת סרטן בו לוקחות חלק 9 מספרות בחולון. רשימת המספרות בכתבה

שימו לב: ניתן לתרום שיער מ30 ס"מ ומעלה. ניתן לתרום שיער צבוע, שיער שעבר החלקה שאינה כימית או שיער שעבר החלקה כימית ועברו 3 שנים מאז ההחלקה. לא ניתן לתרום ראסטות.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


עמותת זיכרון מנחם מקיימת זאת השנה ה11 את מבצע "צמה של עוצמה"

עמותת זכרון מנחם, בשיתוף מותג השיער פנטן יקיימו בימים שני עד חמישי 5-8.12.22 את מבצע תרומות השיער למען חולות הסרטן "צמה של עוצמה". למי שאינו מכיר מדובר על פרוייקט במסגרתו נאספות תרומות שיער מהן מכינים בעמותה פאות לנשים אשר מתמודדות עם מחלת הסרטן. הפרוייקט המשותף מתקיים זו השנה ה11 בשיתוף מעל 450 מספרות ברחבי הארץ שיעניקו תספורת חינם לתורמות במסגרת המיזם צמה של עוצמה.


שימו לב

ניתן לתרום שיער מ30 ס"מ ומעלה.

ניתן לתרום שיער צבוע, שיער שעבר החלקה שאינה כימית או שיער שעבר החלקה כימית ועברו 3 שנים מאז ההחלקה.

לא ניתן לתרום ראסטות.


המספרות המשתתפות בחולון

מספרת אלי D- רבינוביץ 11 חולון

טל: 03-5527999

סוג השרות: גזירת קו ישר

מידע נוסף: סגור ימי שלישי. צבע, החלקה, גוונים ב 50% הנחהמספרת ירון מזרחי- ההסתדרות 102 חולון

טל: 03-5561902

סוג השרות: גזירת קו ישר

מידע נוסף: סגור בימי שלישי ושישימספרת כפיר טרי- אילת 2 חולון

טל: 03-5055142

סוג השרות: גזירת קו ישר

מידע נוסף: יש גם ספרית, סגור בימי שנימספרת שי סוקז- הר הצופים 42 מול ימית 2000 חולון

טל: 03-5589969

סוג השרות: גזירת קו ישרמספרת ניסן עיצוב שיער- סוקולוב 112 חולון

טל: 050-5508983

סוג השרות: תספורת בקו ישר חינם
מספרת שרון קורן- צבי שפירא 21 חולון

טל: 053-2227388

סוג השרות: גזירת קו ישר
מספרת נתי סימן טוב- רבינוביץ 11 חולון

טל: 052-8376791

סוג השרות: תספורת בקו ישר חינם

מידע נוסף: בתאום מראשמספרת עיצוב שיער אתי- קדושי קהיר 23 חולון

טל: 054-4476516

סוג השרות: תספורת בקו ישר חינם

מידע נוסף: בתאום מראשמספרת SERGEY סרגיי- שמריהו לוין 2 חולון

טל: 050-4006403 או 03-5505022

סוג שירות: תספורת בקו ישר חינםלפרטים מלאים אתר זכרון מנחם

https://zichron.org/annual-hair-donation-campaign/

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בן 17 גנב רכב בחולון ופגע ברכבים אחרים במהלך מרדף משטרתי אחריו

החשוד, קטין בן 17, תושב שטחים ללא אישורי שהייה

אבי בר | | תגובות: 0


המשטרה עצרה ביום שישי קטין בן 17, שוהה בלתי חוקי שגנב רכב מחולון לאחר מרדף רגלי.


ביום שישי התקבל דיווח מחברת איתור על גניבת רכב בחולון. צוות מהשיטור המשולב של חולון שהבחין ברכב הנמלט ברח' המרכבה והחל במרדף אחריו כשהרכב מתנגש ברכבים שעמדו ברמזור אדום במהלך בריחתו. בהמשך עצר החשוד את הרכב והחל להימלט רגלית. צוות השיטור החל במרדף אחריו והוא נעצר כעבור זמן קצר.


החשוד, קטין בן 17, תושב שטחים ללא אישורי שהייה, הובא לחקירה בתחנת חולון שבסיומה הוארך מעצרו בבית המשפט עד להיום. היום תבקש המשטרה להאריך את מעצרו בשנית.


מצ"ב תיעוד. קרדיט: דוברות המשטרה.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פורום חולון

הפורום נועד לאפשר לתושבי חולון להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח

אורח
30.06.22 14:45
יוסף חוברה שלום רב אני רוצה לומר לך ראש העיר חולון מוטי ששון אני תושב ותיק בחולון תרמתי דם לקשישים סיעודיים אני מבקש ממך את הייתי לפתור אני נכה צהל ומסקש כרטיס תושב ותיק ללינק של 0528090671
אורח
23.06.22 10:01
נשים רבות סובלות מבעיות בריאותיות שונות אני פה יוסף חוברה משקם את כל הדברים החשובים באמת נא לשלוח לי כרטיס תושב ותיק ללינק הז
אורח
23.06.22 09:59
אני יוסף חוברה שלום רב אני רוצה לבקש מראש העיר חולון לכרטיס תושב ותיק בחולון הזמנתי לפני למעלה משנה
אורח
23.06.22 09:59
אני יוסף חוברה שלום רב אני רוצה לבקש מראש העיר חולון לכרטיס תושב ותיק בחולון הזמנתי לפני למעלה משנה
אורח
23.06.22 09:59
אני יוסף חוברה שלום רב אני רוצה לבקש מראש העיר חולון לכרטיס תושב ותיק בחולון הזמנתי לפני למעלה משנה
אורח
12.06.22 12:30
למישהו משעמם !!!! ברח' הוגו ארנסט, בבניין של ארבעה בתי מגורים (בסה''כ 10 דיירים) מוצבים שלושה פחי אשפה גדולים שחוסמים את המדרכה בזמן שבצד השני של הרחוב מוצבים שניי פחים לשמונה בתים
אורח
06.06.22 14:33
מה אפשר להבין מהודעת הסגירה בימים שני ורביעי? אייך מגיעים הביתה ? ומדוע העירייה לא מפרסמת חלופות לחניה ? וממשיכה להקצות כמות נכבדת של לניות שמורות בשעות שהתושבים מחנים כי הגיעו הביתה ?
אורח
29.05.22 18:10
השבוע ראיתי פקח מחטט באשפה כדי לתת דוח האם עוד מישהו נתקל בתופעה שכזו ???


בעקבות אירוע ירי בחולון, התגלה כי נער בן 16 נחטף והוא מוחזק במתחם בג'לג'וליה

עשרות מבלשי הימ"ר וכוחות מיוחדים של מג"ב וימ"מ, וסמוך לשעה 02:30 פרצו לתוך המתחם, איתרו את החטוף ועצרו 8 חשודים במעורבות בחטיפה.

אבי בר | | תגובות: 0


הותר לפרסום: חשד - קטין בן 16 נחטף והוחזק במשך יממה בתוך מתחם בג'לג'וליה, חקירה של ימ"ר ת"א הביאה לאיתורו והוא שוחרר במבצע של בלשי הימ"ר והימ"מ. בפריצה למתחם נעצרו 8 חשודים במעורבות בחטיפה.


מצוד חקירתי מודיעיני של היחידה המרכזית במחוז ת"א הוביל לאיתור קטין בן 16 תושב עפולה, שנחטף אתמול לפנות בוקר באזור גוש דן במסגרת סכסוך בין שתי קבוצות עבריינים. הקטין הוחזק במבנה בתוך מתחם בג'לג'וליה, על ידי מספר חשודים שדרשו כופר של מאות אלפי שקלים תמורת שחרורו.


לאחר מאמץ חקירתי- מודיעיני-טכנולוגי של הימ"ר, הופנו אתמול בשעות הערב למתחם בג'לג'וליה עשרות מבלשי הימ"ר וכוחות מיוחדים של מג"ב וימ"מ, וסמוך לשעה 02:30 פרצו לתוך המתחם, איתרו את החטוף ועצרו 8 חשודים במעורבות בחטיפה.


החשד לחטיפה התעורר אתמול סמוך לשעה 13:00, כאשר במשטרת ישראל התקבל הגיע מידע לפיו קטין בן 16 שהיה מעורב בסכסוך עברייני בין שתי קבוצות חשודים, מוחזק חטוף על ידי אלמונים הדורשים כופר תמורת שחרורו. במסגרת הסכסוך, התרחשה קטטה מלווה בירי ללא נפגעים ביום חמישי לפנות בוקר בחולון, במסגרתה נעצרו על ידי היחידה ללוחמה בפשיעה של מרחב יפתח חמישה מעורבים.


אתמול בשעות הצהריים, נודע למשטרת ישראל על סרטון ובו תיעוד של החטוף מוחזק על ידי שוביו, ובו איום לפגוע בו במידה ולא ישולם כופר תמורת שחרורו. עם קבלת הסרטון קיים מפקד המחוז, ניצב עמיחי אשד, הערכת מצב מיוחדת והכריז על אירוע חטיפה, תוך שהוא מנחה את הימ"ר לפעול לאיתורו של החטוף.


שוטרי הימ"ר בפיקודו של ניצב משנה אסף צור, החלו במאמץ מבצעי, מודיעיני וטכנולוגי מקיף שהוביל את פיקוד הימ"ר למסקנה לפיה החטוף מוחזק בג'לג'וליה, והמיקוד המודיעיני הופנה לאזור, עם סיוע מבצעי של מחוז מרכז והעמדת כוחות מיוחדים של מג"ב וימ"מ לצורך הכנה לפריצה.


שוטרי הימ"ר הצליחו להתמקד במתחם ספציפי בתוך ג'לג'וליה, והחלו לבצע תצפיות ארוכות טווח אל המקום. עם קבלת אינדיקציה נקודתית שהעלה חשד לפיו החטוף מוחזק במקום בוודאות גבוהה, הופנו הכוחות המיוחדים של מג"ב וימ"מ יחד עם עשרות בלשי הימ"ר אל המתחם ובפריצה אל המתחם הצליחו לאתר בתוך מבנה את החטוף ושמונה חשודים שהיו במקום.


החשודים והחטוף הובאו לפנות למשרדי הימ"ר בת"א לחקירה, והיום בשעות הבוקר יובאו החשודים בפני שופט בבימ"ש השלום בת"א.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

התחזית לסופ"ש: בהיר עד מעונן חלקית ללא שינוי בטמפרטורות - התחזית המלאה בערים ראשון לציון, חולון, בת ים, רחובות ויבנה בכתבה

הטמפרטורות ינועו בין 12 מעלות בלילה ל24 ביום

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


יום חמישי 1.12

לרוב בהיר עם עלייה קלה בטמפרטורות. הלילה: בהיר בדרך כלל.


יום שישי 2.12

לרוב בהיר, ללא שינוי ניכר בטמפרטורות, אשר תהיינה רגילות לעונה.


יום שבת 3.12

מעונן חלקית עד מעונן בעננות בגובה רב, ללא שינוי ניכר בטמפרטורות.


יום ראשון 4.12

מעונן חלקית עד בהיר, ללא שינוי ניכר בטמפרטורות.


הטמפרטורות הצפויות


יום שישי 2.12יום שבת 3.12ראשון 4.12שני 5.12
יבנה12-2414-2412-2212-21
בת ים12-2413-2413-2212-21
חולון11-2413-2413-2311-22
ראשון לציון11-2413-2413-2311-22
רחובות12-2413-2413-2311-22התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אני קורא לכולם, להתאחד, לחפש ולהשמיד כל איש תקשורת עד שלא יישאר אפילו חלקיק של חלקיק של איש תקשורת. נכון שזה יגרום לכך שגם לא תראו חדשות וגם לא יהיה מה לראות בטלווייה בכלל, אבל מה אכפת לי ? העיקר אני אהיה מרוצה מזה שסוף סוף לא שומעים בעיקר חדשות רעות ושאט אט כולם ישכחו מחוקים ושלטון וכל אחד יעשה אך ורק מה שבא לו. התקשורת, היא ורק היא, אשמה בהכל כולל הכל : פיגועים, חוקים, שלטון, יוקר מחיה...
  הגב 02.12.22 11:36
 • אורח

אירוע דקירות בחולון

בן 17 נדקר

אבי בר | | תגובות: 0


בשעה 20:20 התקבל דיווח על נער שנפצע בדרך הביטחון בחולון. חובשים ופראמדיקים של מד"א וכונני איחוד הצלה מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח שיבא-תל השומר, נער כבן 17 במצב בינוני, עם פציעות חודרות.


עדכון המשטרה


לפני זמן קצר התקבל דיווח על אירוע דקירה של צעיר כבן 17 שאותר דקור ברח' המנור בחולון. הנדקר פונה במצב בינוני לקבלת טיפול רפואי.


כוחות משטרה במקום לבירור נסיבות האירוע.


חובש רפואת חרום במד"א מקסים גורמן וחובש בכיר במד"א משה גלאי סיפרו:


"ראינו על המדרכה סמוך לאופנוע נער כבן 17 בהכרה עם פציעות חודרות מדממות, הענקנו לו טיפול רפאי לעצירת דימומים וכאב ופינינו אותו לבית החולים כשמצבו בינוני ויציב."

ליאור מוסקונה ודוד ענתבי חובשי איחוד הצלה שהעניקו לו סיוע ראשוני מסרו:

"לדברי עוברי אורח הוא נפצע בראשו ובגפיו כתוצאה מפציעות חודרות. הענקנו לו סיוע ראשוני בזירה ולאחר מכן הוא פונה לבית החולים שיבא תל השומר במצב בינוני".


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

וטרינרים של עיריית חולון יגיעו מידי יום שלישי 16:30 - 18:30 לגינות הכלבים בעיר, למפגש עם תושבים במיקומים הבאים: 13/12 חורשת נווה ארזים, 20/12 חורשת היובל, 27/12 גן סיפור מוטה גור, 3/1 גן כספיון, 10/1 גן הזיקית, 17/1 גן קריית עבודה, 24/1 פילבוקס

מאז תחילת השנה נתנו מעל 1,200 דו"חות והתראות בגין עבירות הנוגעות לכלבים

אבי בר | | תגובות: 1תנקו או שינכו לכם: המפקחים העירוניים של עיריית חולון ממשיכים באכיפה של אי איסוף צואת כלבים ברחבי חולון. מדובר בעבירה שהקנס עליה לפי חוק העזר העירוני הוא 730 שקל.

מתחילת השנה נרשמו ע"י אגף הפיקוח והשיטור מעל 1,200 דו"חות והתראות בגין עבירות הנוגעות לכלבים (איסוף צואת כלבים, כלב ללא השגחה, כלב ללא רצועה, כלבים לא מחוסנים, וכלבים מסוכנים).

צוותים של הפיקוח העירוני מבצעים את האכיפה ברחבי העיר תוך התמקדות בגינות ציבוריות ובמוקדים שבהם התקבלו תלונות רבות במיוחד על צואת כלבים.

במקביל, במהלך הפעילות המפקחים נתקלים בבעלי כלבים רבים שמקפידים על החוק ואוספים אחרי כלביהם, והם מקבלים מהמפקחים שי - ערכה נוחה לאיסוף צואת כלבים, שבה מארז שקיות.


בעלי כלבים שאינם אוספים את צואת כלבם מהמרחב הציבורי, לא רק שעוברים על החוק אלא גם יוצרים מפגע אסתטי, שמדיף ריח רע ומסכנים את בריאות הציבור. ד"ר ויקטור חדד, הווטרינר העירוני: "צואת כלבים עלולה לגרום להחלקה ולהתרבות טפילים, תולעים וחיידקים מסוכנים, שגדלים בצואת הכלבים ועלולים לגרום למחלות בבני אדם או בבעלי חיים (דוגמת תולעת הפארקים או תולעים עגולות/שטוחות). בעלי הכלבים מחויבים לאסוף את צואת כלבם ולסלקה לפח אשפה, כשהיא ארוזה בשקית. מומלץ לטייל תמיד עם הכלב כאשר הוא קשור ברצועה, וזאת על מנת למנוע ממנו לאכול צואה, דשא, חיפושיות זבל או כל דבר אחר שעלול להזיק לבריאותו".

במקביל, במסגרת שיפור השירות לקהילה, וטרינרים מהשירות הווטרינרי של עיריית חולון יגיעו החל מהיום לגינות הכלבים בעיר, למפגש ולשיחה חופשית עם תושבים בנושא בעלי חיים ובנושא צרכנות נבונה של מזון מן החי.

המפגשים יתקיימו בימי שלישי, בשעות 18:30-16:30 במיקומים ובמועדים הבאים –

29/11-גינת הכלבים במטולה ; 13/12 חורשת נווה ארזים ; 20/12 חורשת היובל ;

27/12 גן סיפור מוטה גור ; 3/1 גן כספיון ; 10/1 גן הזיקית ; 17/1 גן קריית עבודה ; 24/1 פילבוקס


עיריית חולון קוראת לבעלי הכלבים בעיר לקיים את הוראות החוק, למנוע מעצמם תשלום קנסות מיותרים וכמובן, להתחשב באיכות חיי התושבים ובבריאותם.
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  למה לא עושים מבצע של עיקור וסרוס חתולים? בקריית בן גוריון זה מתבקש.
  הגב 29.11.22 17:43
 • אורח

סרטון - שוד בחנות בחולון

סרטון: משטרת ישראל

אבי בר | | תגובות: 0


חקירה מהירה של המשטרה, הובילה למעצרו של חשוד בשוד בחנות בחולון תוך זמן קצר. היום הוגש נגד החשוד כתב אישום.


כוחות המשטרה הוזעקו בשבוע שעבר בעקבות דיווח על שוד בחנות ברח' סוקולוב בחולון במהלכו צעיר שנכנס למקום שדד כמה אלפי שקלים תוך תקיפת המוכרת במקום ונמלט.


שוטרי תחנת חולון שהגיעו לזירה, החלו מיד בביצוע פעולות חקירה מהירות שהובילו לזיהוי החשוד והוא אותר ונעצר תוך זמן קצר כשברשותו נתפס סכום הכסף שנשדד.


החשוד, תושב ת"א בן 21, הובא לחקירה בתחנה. מעצרו הוארך מעת לעת בבית המשפט והיום עם סיום החקירה, הגישה התביעה המשטרתית במחוז ת"א כתב אישום כנגדו.


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

288 חולי קורונה אובחנו בחולון! העיר הוכרזה "כתומה "

בשלב זה אין הנחיות מיוחדות, והשגרה ממשיכה.

אבי בר | | תגובות: 0


בשבוע האחרון חלה עלייה בתחלואת הקורונה בכל הארץ כאשר כ - 40 יישובים הוכרזו בשבוע האחרון ערים אדומות על פי הרמזור של משרד הבריאות.

העלייה היא של מעל 50% בחולי קורונה לעומת חודש שעבר והעלייה בתחלואה מיוחסת לחורף

בשלב זה אין הנחיות מיוחדות, והשגרה ממשיכה.


התחלואה הארצית

סה"כ מאומתים - 10,255 מתוכם 469 חולים מאושפזים בבית חולים

מספר המאומתים שהתגלו אתמול - 1651

חולים קשה - 127 (חולה קשה - מי שחולה במחלת נגיף COVID-19 ושהוגדר במצב קשה או קריטי על ידי מערכת הבריאות)

מצב קריטי - 27

מונשמים - 36

התחלואה בחולון

מספר חולים פעילים - 288

ניקוד וצבע הרמזור - 7.1, כתום
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דקירות בחולון

פונה לוולפסון

אבי בר | | תגובות: 15


בשעה 15:07 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון, על צעיר שנפגע באירוע אלימות בחולון. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח וולפסון, צעיר בן 19 במצב בינוני, עם פציעות חודרות.

הרקע לאירוע פלילי.
התפרסמו 15 תגובות לכתבה.
 • אורח
  עיר של פשע
  הגב 28.11.22 07:21
 • אורח
  חולון היתה יותר גרועה מטייבה
  הגב 28.11.22 07:57
 • אורח
  עיר הרשע והפשע
  הגב 28.11.22 07:58
 • אורח
  זה לא העיר. זה האנשים שצריכים טיפול אישי
  הגב 28.11.22 08:00
 • אורח
  הכל ביגלל מוטי. אן חינוך
  הגב 28.11.22 08:00
 • אורח
  החינוך בחולון גבוה מאוד יש לך טעות
  28.11.22 08:53
 • אורח
  ראש עיר שלא עושה כלום צריך להעיף את מוטי ששון
  הגב 28.11.22 08:18
 • אורח
  ארגון הפשע של אביו של ח''כ אלי כהן הערבוש מזרחי ( קומנדו ארמון)
  הגב 28.11.22 08:33
 • אורח
  עיר בהדרדרות חולון
  הגב 28.11.22 08:40
 • אורח
  חלאות אדם, למה לריב ??????
  הגב 28.11.22 08:41
 • אורח
  פרסומת לסכינים....חחחח
  הגב 28.11.22 08:47
 • אורח
  יש לך טעות חולון היא עיר כמו כולם פשע ורצח יש בכל מקום אפילו בסביון אפילו איפה שאתם מתגוררים מתחת לאף שלכם גרים עבריינים אז אל תוציאו סתם שם רע לחולון
  הגב 28.11.22 08:51
 • אורח
  חרא של בנח אדם אילו חיות פסיכופתיות גועל נפש של חינוך איכס חינכו לרוע שינאה ורצח ברברים של הורים שמחנכים לאילמות ורצח יאלה תעיפו עת העברינים מהרחובות לכלא לכל החיים בלי יצאיה עד המוות. דיי עד מתיי ניראה את הרוע מישתולל. נבלות
  הגב 28.11.22 08:52
 • אורח
  בת ים גם נהפכה עיר של פשע
  הגב 28.11.22 09:17
 • אורח
  רוב האוכלוסיה בחולון זה תת רמה פח אשפה
  הגב 28.11.22 11:04
 • אורח

הגשם מאחורינו ובמהלך הימים הקרובים יהיה מעונן חלקית עם עלייה קלה בטמפרטורות- התחזית לימים הקרובים בראשון לציון, חולון, בת ים, רחובות ויבנה בכתבה

הטמפרטורות ינועו בין 23 ביום ל14 בלילה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 5


יום ראשון 27.11

מעונן חלקית עד מעונן בעננות בגובה רב ותחול עלייה קלה בטמפרטורות. במהלך היום ינשבו רוחות מזרחיות ערות בצפון ובהרי המרכז. הלילה: מעונן חלקית בעננות בגובה רב ובינוני.

שני 28.11

מעונן חלקית עד מעונן בעננות בגובה בינוני ורב. תחול עלייה קלה נוספת בטמפרטורות והן יחזרו להיות רגילות לעונה. בצפון הארץ ובהרי המרכז ינשבו רוחות מזרחיות ערות וייתכן אובך.

שלישי 29.11

מעונן חלקית עד מעונן בעננות בגובה בינוני ורב. תחול ירידה קלה בטמפרטורות.


רביעי 30.11

מעונן חלקית עד בהיר ללא שינוי ניכר בטמפרטורות והן תהיינה לרוב רגילות לעונה. בצפון הארץ ולאורך החוף ייתכן טפטוף עד גשם מקומי קל.


הטמפרטורות הצפויות


יום ראשון 27.11יום שני 28.11יום שלישי 29.11יום רביעי 30.11
רחובות23-1814-2515-2213-24
חולון23-1814-2516-2214-23
בת ים23-1915-2416-2214-23
ראשון לציון18-2314-2515-2213-24
יבנה18-2315-2316-2214-23התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הצילו !! כביש שדרות משה דיין מלא מלא חורים + חריצים + בורות !!!! ממש מסוכן ! במיוחד לדו-גלגלי !!!! מחלקות העירייה תתחילו לפעול !
  הגב 27.11.22 15:08
 • אורח
  אוייייי להתקשר 106
  הגב 27.11.22 16:04
 • אורח
  לא להפסיק להתקשר למוקד העירייה, ולבקש את מנהל המוקד אם דברים לא זזים, ומשם לפנות לאחד והיחיד שתמיד מתייחס לכל בקשה/שאלה/פנייה/הערה/ וגם יפנה מזמנו לפגישה על חשבון זמנו הפרטי, (בהתנדבות) איש נדיר במקומותינו, מתן דיל, תודה לך על מי שאתה למען כולנו בעיר הזו, נקווה שמצבה ישתפר לכשתעמוד בראשה, בשורות טובות לכולנו.
  27.11.22 16:16
 • אורח
  מתן דיל ראש העיר הבא.
  הגב 27.11.22 21:48
 • אורח
  כל חורף אותו סיפור של הצפות, ובאותם מקומות, אפילו לקנות טנדר עם משאבות שישאבו את המים בהצפה אי אפשר? כבר לא מדבר על פתיחת קווי ביוב חס וחלילה או שיפוץ לרחוב
  הגב 30.11.22 07:50
 • אורח

עיריית חולון מזמינה את הציבור להציע מועמדים/ות לקבלת התואר יקיר/ת העיר חולון לשנת 2023

מועד אחרון להגשת מועמדות: 1.1.2023

אבי בר | | תגובות: 1
צילום ארכיון: אלי נאמן
עיריית חולון מזמינה את הציבור להציע מועמדים/ות לקבלת התואר יקיר/ת העיר חולון לשנת 2023. על המועמדים לעמוד בקריטריונים הבאים: תושבי חולון בני 65 ומעלה; מתגוררים בעיר לפחות 20 שנה; תרמו לעיר ולקהילה או למדינה בתחומים שונים, בהם: חינוך, תרבות, אומנות, ספורט, תעשייה, אדריכלות, מדע, רפואה, ביטחון, איכות סביבה, כלכלה, עשייה ציבורית ובתחומים נוספים לפי שיקול דעת ועדת האיתור; היוו מקור גאווה לעיר בזכות פועלם.


האותות יוענקו ללא הבדלי מין, גזע, דת, לאום, ארץ מוצא, השקפה פוליטית וכיו"ב, ויחולקו לזוכים בטקס חגיגי שיתקיים בחודשים הבאים.הצעות, בצירוף מסמכים תומכים, יש לשלוח עד תאריך 1.1.2023

בדוא"ל shiranj@holon.muni.il או למסור ידנית לשירן יעקבי, בבניין עיריית חולון,

רח' ויצמן 58, קומה ב', חדר 243.
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  חוה בן משה ללא ספק יקירתהעיר
  הגב 27.11.22 21:41
 • אורח

החל מהיום (ראשון 27.11) יחולו שינויים במסלול קו 126 של מטרופולין הנוסע על קו חולון- ראשון לציון

מעתה הקו יסיים ויתחיל את מסלולו במתחם G במקום בקניון הזהב

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 6


החל מיום ראשון, ה- 27.11.22 יחול שינוי במסלול קו 126 בשני כיווני הנסיעה.

הקו יתחיל ויסיים את מסלולו בתחנה: 39721- מתחם גי'/ילדי טהרן, במקום בקניון הזהב.

לתשומת ליבכם, הקו לא יעבור דרך קניון הזהב.

קו 126 לכיוון תל אביב:

תחנות חדשות:

39721- מתחם גיי/ילדי טהרן

31180 – סינמה סיטי


תחנות מבוטלות:

37413 – מסוף קניון הזהב

31685 – רוז'נסקי/לוי

31683 – לוי/פלטין

31585 - סחרוב/מזל


קו 126 לכיוון ראשון לציון:

תחנות חדשות:

39721- מתחם גיי/ילדי טהרן


תחנות מבוטלות:

31826 – סחרוב/לוי

39943 – סחרוב אברהם בר
התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  עצוב שעם האוטובוסים האלה נכים לא יכולים לעלות עלהם אין להם את המשטח שאפשר להוריד בדלת האחורית חבל מאוד מאוד אשמח להתיחסות
  הגב 27.11.22 10:08
 • אורח
  למה לא מעברים את קו126 ואת 72 לתחנה מרכזית
  הגב 27.11.22 16:13
 • אורח
  אם כבר היו מעבירים את 72 לחניון חנה וסע ראשון לציון ליד מתחם יס פלאנט, כמו שהעבירו את קו 95. יסע פשוט דרך סינמה סיט.
  27.11.22 17:09
 • אורח
  מה הבעיה קו 10? למה את 126 כן? אין שם מקומות חנייה לאוטובוסים ומסוף בכלל. למה משרד התחבורה זועם על קו 10 ומאפשר ל 126 להסתיים שם... , זה ממש ביזיון. תחזירו את קו 10 לסינימה סיטי של חברת דן!!!
  הגב 27.11.22 17:06
 • אורח
  למה ביטלו את התחנה בתל אביב ברחוב מנחם בגין פינת נחמני?
  הגב 27.11.22 20:19
 • אורח
  שערוריה
  הגב 27.11.22 20:42
 • אורח

במהלך חודש דצמבר יחולו שינויים בשעות הפעילות של משרדי הרישוי בחולון ורחובות

השינויים יחולו ב14.1.22 וב18.12.22

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


משרד התחבורה מודיע כי בחודש דצמבר יחולו שינויים בפעילות משרדי הרישוי בחולון ורחובות:

ביום רביעי, ה-14.12.2022, לא תתקיים קבלת קהל בכל משרדי הרישוי

ביום ראשון, ה-18.12.2022, לא תתקיים קבלת קהל אחר הצהריים במשרד הרישוי חולון
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  גם בשגרה קבלת קהל בלתי אפשרית. יש להמתין זמן רב לקביעת תור,אם כך מדוע לא לפתוח עוד סניפים ולהפסיק להתעלל באזרחים. כמו בכל מדינה מתוקנת ,פשוט לבוא ולקבל שירות
  הגב 27.11.22 12:07
 • אורח
  טפי כוסאומו כל הזמן בנופש בים המלח או בכנרת
  הגב 27.11.22 21:49
 • אורח

תקלה ארצית בתנועת הרכבות! בשלב זה אין תנועת רכבות בכל הארץ

תנועת הרכבות צפויה להתחדש בבוקר

אבי בר | | תגובות: 6


הודעת רכבת ישראל

בשל תקלת איתות ארצית, המביאה לנפילת מחשב האיתות המרכזי לסירוגין, ואיננה מאפשרת הפעלת תנועת רכבות בבטחה עד לתיקונה, הוחלט בשלב זה לדחות את שעת יציאת הרכבות הראשונות היום (מוצ"ש) לשעה 21:00 (בקירוב), וייתכן שתבוטל לחלוטין.


הודעה על חידוש השירות היום (מוצ"ש) תצא בסמוך לשעה 21:00.


מהנדסי רכבת ישראל פועלים יחד עם מומחים לאיתות מהעולם לאיתור התקלה ותיקונה בהקדם.


אנו ממליצים על שימוש בתחבורה ציבורית חלופית. היסעים חינמיים יופעלו ככל שיתאפשר.


עדכון רכבת ישראל

ברכבת הוחלט לא להפעיל הערב (מוצ"ש) את תנועת הרכבות וזאת בשל הצורך בוידוא של יציבות מערכת האיתות להפעלה מיטבית מחר בבוקר (ראשון).

במהלך הלילה יבוצעו בדיקות מקיפות של כלל מרכיבי האיתות הן הממוחשבים והן המונחים על גבי המסילות.


היסעים בחינם מופעלים במרבית התחנות ואנו ממליצים על שימוש בתחבורה ציבורית חלופית.
התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  עוד יום שגרתי מאוד ברקבת ישראל
  הגב 26.11.22 19:21
 • אורח
  מה חדש ...שאין גיבוי לשום מערכת...מדינת קומבינה אחת שלמה...רק בישראל ....תנועת רכבות ארצית תושבת בגלל תקלה טכנית..... רכבות בנות 70 שנה באירופה לא קורה ככה .....הזיה
  הגב 26.11.22 19:39
 • אורח
  אימלה כל מילה בול
  27.11.22 07:01
 • אורח
  רקבת מושחתת. מפעל ג׳ובים לחברי מרכז ליכוד.
  הגב 26.11.22 23:25
 • אורח
  רכבת נוסעים מצוינת משנת 1991 עם לא היתה יוצאת לדרך אז כל מדינת ישראל בפקק אחד גדול לכן יש דברים טובים זה היה בזמן הליכוד שר התחבורה היה קצב יום טוב ושבוע טוב לכל אזרחי ישראל ורק טוב למדינה שלנו
  הגב 27.11.22 06:27
 • אורח
  אם***, מילת תנאי, כדאי ללמוד לכתוב נכון, עברית קשה שפה.
  27.11.22 11:34
 • אורח

תושב חולון נאשם בעוקץ של 350 אלף ש"ח באמצעות ביצוע 190 עסקאות בכרטיסי אשראי

החשוד בן 40

אבי בר | | תגובות: 0


המשטרה פענחה פרשיית הונאה של ביצוע עסקאות בכרטיסי אשראי גנובים בהיקף של כ-350.000 שקלים, אתמול הגישה התביעה המשטרתית כתב אישום נגד תושב חולון בתום חקירה של יחידת הלוחמה בפשיעה של מרחב שפלה


היחידה ללוחמה הפשיעה של מרחב השפלה, עצרו לפני כשבועיים בתום חקירה סמויה, תושב חולון כבן 40 , בחשד שביצע עבירות הונאה בשווי של כ-350.000 שקלים באמצעות קבלת מספרי האשראי באמתלה וביצוע מעל ל-190 עסקאות, ללא ידיעה או אישור של בעלי הכרטיסים לשימושו האישי.


ראשיתה של הפרשה לפני מספר שבועות, עם קבלת דיווחים מחברות האשראי בדבר צבר תלונות שהתקבלו מלקוחות, על כך שבוצעו בכרטיסי האשראי שבבעלותם עסקאות חשודות.


בתוך כך, חוקרי היחידה אספו ממצאים, תוך הפעלת אמצעים טכנולוגים שונים מתקדמים ועצרו לחקירה את הנאשם כאשר בחיפוש בביתו תפסו מוצרים רבים אותם רכש באמצעות כרטיסי אשראי הגנובים.


כאמור, אתמול הגישה יחידת התביעות של מחוז מרכז כתב אישום בו עשרות אישומים בתום החקירה ובהתאם לממצאיה ובקשת מעצר תום ההליכים .
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

החל מיום ראשון 27.11 ניתן יהיה להנפיק דרכונים זמניים ללא צורך בזימון תור בלשכות מנהל האוכלוסין בחולון, רחובות וראשון לציון

שימו לב את הדרכון יש להנפיק רק לאחר מילוי טופס הבקשה והגשתו לעמדת המודיעין בלשכת האוכלוסין במקום מגוריכם.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 5


לאור הביקוש הרב להנפקת דרכונים, רשות האוכלוסין וההגירה הודיעה כי החל מיום ראשון 27.11.22 בלשכות מנהל האוכלוסין ברחבי הארץ ניתן יהיה להנפיק דרכונים זמניים ללא צורך בתור. על מנת להגיע אל הלשכה יש להיכנס לאתר לשכת האוכלוסין ולמלא את טופס הבקשה - על פי מקום המגורים ולהגיש אותה בעמדת המודיעין בכל לשכה.

28 לשכות מינהל האוכלוסין ברחבי הארץ ינפיקו דרכון זמני: אילת ,אשדוד, אשקלון, באר שבע, בית שמש, בני ברק, הרצליה, חדרה, חולון, חיפה, טבריה, ירושלים, ירושלים דרום, מזרח ירושלים, יפו, כפר סבא, נוף הגליל, נתניה, עכו, עפולה, פתח תקווה, צפת, קריות, ראשון לציון, רחובות, רמלה, רמת גן, תל אביב.

שימו לב!

בקשה ניתן להגיש בלשכה אליה משויך אזור המגורים בלבד.

ניתן להגיש בקשה ללא צורך בזימון תור.

לבקשה יש לצרף טופס בקשה מלא וחתום, 2 תמונות פספורט, אישור תשלום באינטרנט, דרכון קודם.

הבקשה תוגש בעמדת המודיעין בכל לשכה.

הדרכון הזמני יישלח בדואר רשום בתוך שבוע ימים מיום הגשת הבקשה.


לפרטים נוספים: https://www.gov.il/he/departments/news/temporary_passports
התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אותו זמן אפשר היה להנפיק דרכון קבוע יחי הבורוקטריה
  הגב 25.11.22 11:31
 • אורח
  האם זה רק חידוש דרכון מה עם מי שעדיין אין דרכון,?
  הגב 25.11.22 12:04
 • אורח
  הייתי שבוע שעבר קורסים שם !!!!!!!
  הגב 25.11.22 12:24
 • אורח
  למה?
  25.11.22 13:50
 • אורח
  מה הבעיה שאותו מקום ינפיק דרכונים רגילים ובכך יחסוך את העומסים
  הגב 27.11.22 07:50
 • אורח

סרטון : שריפה בדירה בחולון

צילום: דוברות והסברה תחנה אזורית חולון

אבי בר | | תגובות: 0סרטון השריפה


בשעה 9:40 התקבלו מספר דיווחים במשל"ט 102 של מחוז דן על שריפה בדירת קרקע ברחוב ביאליק בחולון.


שלושה צוותי כיבוי בפיקודו של מפקד המשמרת רשף אמיר בן חמו הוזעקו אל מקום האירוע וכבר בדרכם למקום הבחינו הצוותים בעשן סמיך מאזור המוקד.


בהגיעם למקום הבחינו הלוחמים כי מדובר בשריפת מחסן קרקעי בצמוד לבניין דו קומתי אשר בוער כליל.


הצוותים חתרו מיד לסריקות לאיתור לכודים וכיבוי מוקד הבעירה.


האירוע הסתיים ללא נפגעים אך עם נזק כבד לרכוש.


למקום זומן חוקר דליקות לבדיקת נסיבות פרוץ הדליקה.


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

במהלך מעצר תושב חולון החשוד ברצח יורי וולקוב מבת ים, כלב תקף ונשך את השוטרים אשר נאלצו לירות בו

הבלשים ביצעו ירי לעבר הכלב, פצעו אותו וניטרלו אותו. כתוצאה מהירי נשרטה ברגלה בחורה ששהתה במקום עם החשוד. שני הבלשים פונו לטיפול רפואי בבית החולים.

אבי בר | | תגובות: 16
היחידה המרכזית של מחוז ת"א עצרה לאחר פעילות מודיעינית - מבצעית חשוד בן 22 תושב חולון בחשד למעורבות ברצח במעבר חציה בחולון של יורי וולקובתושב בת ים

במהלך הפעילות המבצעית חקירתית ומודיעינית של היחידה המרכזית של מחוז ת"א, הגיע צוות בילוש לבית ברחוב יוטבתה בחולון, ולאחר היערכות במקום במשך מספר שעות, זיהו שני חשודים עוזבים את הבית עם קטנועים. צוות בילוש עצר אותם, ובמקביל צוות אחר נכנס אל הבית לביצוע מעצר . תוך כדי מעצר החשוד במעורבות ברצח, הגיח כלב מגזע מסוכן לעבר הבלשים, נשך שניים מהם ופצע אותם באורח קל ובינוני. הבלשים ביצעו ירי לעבר הכלב, פצעו אותו וניטרלו אותו. כתוצאה מהירי נשרטה ברגלה בחורה ששהתה במקום עם החשוד. שני הבלשים פונו לטיפול רפואי בבית החולים.
התפרסמו 16 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בלשים זונות למה לפגוע בבעלי חיים
  הגב 24.11.22 17:25
 • אורח
  כמה אדיוט אתה יכול להיות אם היו תוקפים אותך היית יושב בשקט. אותך בטח לא היו אוכלים כי אתה אדיוט.
  24.11.22 17:59
 • אורח
  כמה אידיוט אפשר להיות???כשינשך אותך כלב מסוכן בביצים שלך נראה איך תגיב...
  24.11.22 21:00
 • אורח
  זה בעל חיים זה זה זבל כמו הבעלים שלו הי צריך לירות בשניהם .
  25.11.22 12:04
 • אורח
  הבלשים לא זונות יש בני זונות שהורסים משפחות
  הגב 24.11.22 17:40
 • אורח
  הם פצעו את הכלב לא הרגו מחוסר ברירה
  הגב 24.11.22 17:46
 • אורח
  כול הכבוד לבלשים ולעבודה המקצועית של המשטרה שעצרו את החשוד אחולי אחלמה טובה ומהירה לבלשים שננשכו על ידי בעל הכלב שימצאו אם החשוד את כול חומרת הדין ושבית משפט יחמיר איתו עד הסוף רק שבוע שעבר קרא מקרה אלימות מוסף בכביש חיי אדם אינם אפקר ועוד רופה ואיש ציבור שעושה עבודת קודש ומציל אנשים ומטפל בחולים למשפחה שלא תדעו צער וכאב תהיו חזקים
  הגב 24.11.22 18:02
 • אורח
  הנושא של המעצר של החשוד יגיע וודאי לחקירת מח"ש (המחלקה לחקירת שוטרים במשרד המשפטים(. אני מציע לא להגיע למסקנות לפני תום החקירה ותוצאותיה ). כיון ובחקירה זו יש עניין לתקשורת נראה שעוד יתעסקו בה בהמשך. צריך להוקיע את החשוד שרצח את עובד איכילוב ואם תוכח אשמתו הוא יקבל את עונשו.הצדק חייב להראות
  הגב 24.11.22 18:38
 • אורח
  למה לא דפקתם כדור בראש של הרוצח? למה לירות בכלב?
  הגב 24.11.22 20:46
 • אורח
  למה לירות בכלב? מי יתן וכלב מסוכן ינשך גם אותך..
  24.11.22 22:08
 • אורח
  צריך לקטוע לדוקר יל האופנוע יד אחר יד עד שימות
  הגב 24.11.22 20:46
 • אורח
  צודק
  24.11.22 20:56
 • אורח
  כל רוצח או מחבל שלקח חיים של מישהו אחר חייב גזר דין מוות. בע"ה מקווה שבן גביר יטיס זאת שכל המחבלים והעבריינים המזעזעים יגמרו את חייהם בבית קברות.
  הגב 24.11.22 20:53
 • אורח
  למה ערסים מסריחים מאלפים את הכלבים שלהם לתקוף ולהיות תוקפניים כמוהם זה למה לפצוע כלב
  הגב 25.11.22 04:09
 • אורח
  אורח.מס 1 מדוע אתה קורא להלשין בשם המשפחה של אימה שלך.
  הגב 25.11.22 12:18
 • אורח
  תיקון .הבלשים
  הגב 25.11.22 12:19
 • אורח

סרטון הרצח של יורי וולקוב תושב בת ים אשר נרצח לעיני אשתו במעבר חצייה בחולון על ידי רוכב אופנוע שנמלט מהמקום

אבי בר | | תגובות: 10


אתמול בשעה 18:33 התקבל דיווח על תקיפת הולך רגל ע"י רוכב קטנוע בעקבות ויכוח שהתפתח בין השניים במעבר חצייה ברח' אילת בחולון.

הולך הרגל נדקר והתמוטט במקום ופונה ע"י גורמי רפואה לוולפסון במצב קשה תוך פעולות החייאה.

כוחות משטרה החלו בסריקות אחר רוכב הקטנוע שנמלט המקום

למרות מאמצי ההחייאה בבית החולים נאלצו לקבוע את מותו של הפצוע, יורי וולקוב תושב בת ים בן 52 העובד ככח עזר בבית החולים איכילוב.

כוחות המשטרה ממשיכים בחקירת האירוע ונערכות סריקות נרחבות אחר רוכב הקטנוע שנמלט מהמקום.


סרטון


פוסט ההספד של בית חולים איכילוב

יורי וולקוב, כוח עזר מזה כ-20 שנה במחלקה לרפואה דחופה (חדר מיון) כאן באיכילוב, נרצח הערב בעודו חוצה מעבר חציה בחולון, שעות בודדות לפני שהיה אמור להתחיל משמרת לילה לטיפול והצלה חיים של אחרים.
הנהלת המרכז הרפואי מזועזעת מהמקרה הנורא ומחבקת בשעות קשות אלו את אישתו היקרה אלה, כוח עזר במחלקת אף אוזן גרון וכלל בני משפחתו היקרים.
שירה פלג, אחות אחראית של המחלקה יחד עם כל הצוות מוסרים:
אין מילים אשר יכולות לתאר את הרשע והברבריות של הרצח הנתעב ותחושת התדהמה, הכאב והצער שפקדו אותנו עם היוודע הבשורה הקשה על יורי שלנו.
ידינו רועדות וליבנו הולם בחוזקה, שכן מדובר במי שחילל ורמס ברגל גסה ובבוטות שאין דומה לה את העיקרון האוניברסלי המקודש מכל - ערך קדושת החיים.
יורי היה לפני משמרת לילה, בדרכו לסידורים בעיר מגוריו, ולא ידעת שהנורא מכל לפניו בגלל אדם שפל וחסר מעצורים מהסוג הגרוע של פחדנים שמבלי להכיר אותו ובגלל ויכוח מיותר וסתמי נטל את חייו, ככה סתם. הרס במחי יד משפחה, חברים. נטל חיים.
יורי האהוב שלנו היה אדם טוב לב, ישר, הוגן, צנוע, "נחבא אל הכלים", רגיש ונפלא, צנוע, מדהים ומקסים. עובד מסור לחולים שהיה מגיע בשמחה לעבודה והוכיח את עצמו טוב למרות כל הקשיים ואף קיבל תעודת הצטיינות.
אומרים שאלוהים בוחר לצדו את הטובים ביותר, ויורי היה כזה, לא מתבלט, אבל רגיש, חכם, ונוגע בכל אדם בכל מקום שהיה בו.
יורי, נתגעגע אליך, מותך הוא לא נתפס, הכאב מפלח לנו את הלב הכואב והדואב. אנחנו מחבקים את אישתך ומשפחתך על האובדן הקשה.


בהתאם לסעיף 27 א לחוק זכויות היוצרים כל אדם הרואה עצמו נפגע עקב בעלות שלו על התמונות/סרטון רשאי לפנות לאתר be106 ולבקש לחדול מהשימוש בו באמצעות מייל be106.net@gmail.com
התפרסמו 10 תגובות לכתבה.
 • אורח
  צריך לשחוט את הדוקר
  הגב 24.11.22 07:37
 • אורח
  נורא , פשוט נורא
  הגב 24.11.22 09:29
 • אורח
  אמן ויכלאו את האופנוען לכל החיים !!!! ויענו אותו משמרת משמרת בן של ....ז למה היום ויכוח לא יכול להסתיים בויכוח ? למה כל הדקירות והירי ? ועוד העם שלנו לא אויב מתנהג ככה .... מאחלת לך גיהנום בכלא .
  הגב 24.11.22 09:32
 • אורח
  ערסים נבלות שיימחקו מן העולם ושיתפבו את הרוצח הנתעב במהרה
  הגב 24.11.22 10:27
 • אורח
  בע"ה, 🙏 שתהיה ענישה הרבה יותר מחמירה כדי שתהיה הרתעה ותהיה מוגנות. 🙏🙏🙏 כאב לב.
  הגב 24.11.22 10:58
 • אורח
  איזה נורא , איך החיים יכולים להגמר בשניה סתם 😞 יהי זכרו ברוך ת.נ.צ.ב.ה 🙏🏼😔
  הגב 24.11.22 13:07
 • אורח
  להצית תבן שרמוטה הזה חי
  הגב 24.11.22 21:40
 • אורח
  💔💔💔
  הגב 25.11.22 14:33
 • אורח
  עונש מוות לבן נבלה וגם למחבלים אמן
  הגב 25.11.22 16:13
 • אורח
  ‏זה אבא של חברה שלי שנרצח
  הגב 26.11.22 13:14
 • אורח
עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל