הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

דיווחי חירום שוטפים! עקב תחילת תקיפת צה"ל ברצועת עזה אתר be106 מאחד את דיווחי החירום בכל הערים ראשון לציון, רחובות, בת ים, חולון, יבנה, גדרה, מזכרת בתיה וקרית עקרון עד גמר המתיחות

פתיחת מקלטים בחולון

נהג רכב שטח התנגש במדרכה בכניסה לחולון, מצבו בינוני

תינוקת בת שנה וחצי מחולון נכוותה ממים חמים, מצבה בינוני

פונתה לשיבא תל השומר

אבי בר | | תגובות: 0


בשעה 19:38 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון, על תינוקת עם כוויות ככל הנראה ממים רותחים בבית בחולון. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח שיבא בתל השומר, תינוקת כבת שנה וחצי במצב בינוני, עם כוויות בדרגה ב' בחזה ובבטן.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

נהג רכב שטח התנגש במדרכה בכניסה לחולון, מצבו בינוני

פונה לוולפסון

אבי בר | | תגובות: 0
צוותי הרפואה של איחוד הצלה העניקו סיוע ראשוני לנהג רכב שטח (תומקאר) בן 52 שנפצע בינוני כתוצאה מתאונה עצמית בסמוך לצומת הכניסה לחולון.


מנחם סלבוטיצקי נהג אמבולנס וחובש באיחוד הצלה סיפר:

"מדובר בנהג רכב שטח שנמצא מוטל ליד רכב שטח שהתנגש במדרכה. הענקנו לו סיוע ראשוני ולאחר מכן פיניתי אותו לחדר טראומה בבית החולים וולפסון כשבשלב זה מצבו מוגדר בינוני".
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אושרה להפקדה תוכנית מתחם התחדשות עירונית ברחוב ראש פינה בחולון! התוכנית כוללת פינוי של כ- 240 דירות ובנייה של כ- 800 דירות חדשות

ראש העיר מוטי ששון : " אנו מחדשים סביבת מגורים שלמה ולא רק בניינים ותכנון המתחמים מאפשר מתיחת פנים משמעותית ברחבי העיר, בדגש על שיפור המרחב הציבורי ואיכות החיים של התושבים"

אבי בר | | תגובות: 0
קרדיט הדמיה : Viewpoint


הוועדה המקומית חולון אישרה להפקדה את תוכנית "מתחם התחדשות עירונית ברחוב ראש פינה 23-5" בשכונת נאות שושנים/קריית אילון.

התוכנית ממוקמת לאורך חלקו המזרחי של רחוב ראש פינה, בסמוך לרחוב ההסתדרות, מתחם קניון חולון וקריית החינוך גאולים.

התוכנית, המאפשרת פיתוח מתחם מרכזי הנמצא בלב העיר הוותיקה, תוך שיפור ושדרוג המרחב הציבורי וניצול איכותי של השטח ליצירת מתחם עירוני פעיל ואיכותי בעירוב שימושים,

כוללת פינוי של כ- 240 דירות ובנייה של כ- 800 דירות חדשות בבנייה מרקמית ובנייה מגדלית בחלקו הדרומי של המתחם.

המתחם, המאופיין בבינוי חדשני שתואם את מגמות הפיתוח העכשוויות, גובש לאחר בדיקה מעמיקה של כושר הנשיאה באזור, תוך מתן דגש על איכות אדריכלית.

הוא משלב בתוכו מגורים, מסחר מקומי, תעסוקה, משרדים ושטחים לצורכי ציבור ומאפשר יצירה של מתחם עירוני ופעיל לטובת כלל תושבי השכונה.

התכנון מייצר מערכת שטחים פתוחים, גינות ואזורי משחק, תוך שיפור מערך השבילים והמעברים עבור הולכי הרגל ומתחבר לרשת הרחובות הקיימת.

השאיפה לייצר מרחב ציבורי פתוח ואיכותי מוטה הולכי רגל, המקשר בין רחוב ראש פינה לבין גן נחמן ממזרח ולקריית החינוך ברחוב גאולים מדרום.

מהנדס העיר אדר' אביעד מור : "זוהי תוכנית הלוקחת חלק משמעותי בפיתוח והתחדשות המרחב הציבורי הבנוי והפתוח בלב העיר.

עוצמות הבנייה ועירוב השימושים המוצעים במסגרת תכנית זו, בדגש על שילוב שימושי מסחר, משרדים ושטחים לטובת צרכי הציבור, מבוסס על עקרונות תכנית המתאר ומייצר

תועלות ציבוריות וסביבתיות חשובות כגון ניהול הנגר בסביבת התכנית".

התכנון הובל ע"י אדריכל העיר וצוותו תוך מתן מענה לאתגרים התכנונים בשיתוף פעולה עם היזמים והאדריכלים מטעם הדיירים.

יזם : עופר-לוינסקי-קרסו מתחם ראש פינה בע"מ; אדריכל: גושן אדריכלים
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

תערוכה חדשה וייחודית של תערוכת צילומי ילדים עם המוצרים אשר עוצבו במיוחד להם כילדים בעלי מוגבלויות תפתח ב - 5/9 במרחב תערוכות חוצות בגן המוזיאון בחולון .

הכניסה חופשית

אבי בר | | תגובות: 0
העיר חולון פותחת את העונה הישראלית לעיצוב ה-14 במספר, וממשיכה להציג תערוכות המאירות בצורה מיוחדת , יצירתית ואמנותית היבטים שונים של החיים החל מתערוכות על גיבורי תרבות ישראליים, קהילות שונות, פיתוחים חדשניים ופרויקטים רב תחומיים.

הסטודיו לעיצוב חלומות- היא תערוכה מתמקדת בצילומי ילדים עם מוצרים אשר עוצבו במיוחד להם ולילדים בעלי מוגבלויות.

את התערוכה אוצרת אילנה כרמלי לנר והיא כוללת צילומים של איתן טל, צלם אופנה ופרסום אשר צילם ברגישות רבה ובאסתטיקה האופיינית לו בבית איזי שפירא, בסיוע צוות המטפלים המסור וצוות הפקה וסטיילינג אשר אפשרו לילדים להרגיש כוכבים ליום אחד.

התערוכה תוצג בתאריכים 15.9.22 עד 31.12.22 במרחב תערוכות חוצות בגן המוזיאון בחולון .

עיצוב מוצרים רפואיים הוא תחום צומח המיישם בהצלחה פיתוחים, חדשנות וטכנולוגיה רפואית המעניקה למטופלים בכל גיל ולילדים במיוחד חווית משתמש משפרת איכות חיים משמעותית בהתנהלותם היום יומית. זהו עיצוב מכליל, בעל גישה עיצובית חברתית לטיפול באנשים וילדים עם מוגבלויות בסביבה שאינה נגישה ומותאמת לצרכיהם האישיים.

בעיצוב מכליל מתמקדים המעצבים בבני האדם, בצרכים שלהם וברקע החברתי תרבותי שלהם ומתאימים את העיצוב אליהם.

לדברי האוצרת: "המעצב הופך כסוכן להגשמת חלומות ובעל יכולת השפעה אמיתית על הסביבה שבה הוא פועל, כך שפתרונות מעוצבים לצרכים השונים של בעלי מוגבלויות משנים תנאים בסיסיים באורח החיים ומאפשרים חיים טובים ואיכותיים יותר. התערוכה שופכת אור על עולם שלם ומלא של עיצוב בו המעצבים רואים לנגד עיניהם לא רק את הפיתוח הטכני של המוצר אלא גם את חוויית המטופל, כך שערכים של אסתטיקה ויצירתיות הופכים חשובים לא פחות לצד פונקציונליות, בטיחות ודיוק".

בכל העיצובים המוצגים בתערוכה הילד הוא המרכז והעיצוב מתמקד במוצרים מתוך הבנה מעמיקה של המעצב בצרכיהם של הילדים ובעיצוב מוצר המקל עליהם בחיי היום יום.

את התערוכה יזמה רעות גרשון, אמא לאורי בן ה-11 אשר מתמודד מיום היוולדו עם תסמונת PTEN ונעזר בכובעים מעוצבים אותם חובש על מנת להסתיר ולטשטש את היקף ראשו החריג לגילו ולהתפתחותו.

בין המוצרים המצולמים בתערוכה הוא ה"גלגלוש" שפותח בהובלת TOM, עמותת Go Baby Go ומכללת שנקר, כיסא גלגלים העשוי מחומרים ברי קיימא שפותח כתוצאה מהצורך היומיומי להתניידות של פעוטות, שולחן ציור אשר פותח מהצורך להחזיק דף באופן יציב בזמן הציור אשר עוצב על ידי יעל צימרמן והילה כהן (HIT), בוצ'יה – מתקן משחק כדור ליחיד או לקבוצה בעיצוב טל בן אברהם והראל גל (HIT), צייר החלומות - מוצר תומך בצורה מתכווננת משתנה כך שניתן לצייר באופן עצמאי כאשר הוא מספק הרמה לזרוע התחתונה, יוצר מתח בין הזרוע התחתונה לעליונה, ומעניק יציבות נכונה ליד, בעיצוב של דנה גור גלברד, מור היינריך, הדס ויימן ומרינה גבינסקי (עמותת TOM), WalkPack – תיק נשיאה למתקן הליכה אשר מולבש על צדו האחד של המתקן בגובה ובמידה כזו המאפשרים לילדים גישה מלאה ונוחה לתיק ולתכולה שלו, בזמן שהם נעזרים במתקן לצורך עמידה יציבה,בעיצוב של שירה אולמר ואודליה בן דב (HIT).

הילדים המצולמים בתערוכה: איתמר כהנא בן ה-9 ואריאל לוי בן 9 שיכולים ל"זרוק" כדור עם הבוצ'יה, יעל פרקש בת 9, שיכולה לצייר, נבו אבגי בן 10 שיכול לשאת לבד את בקבוק המים, שני זיגמן בת ה-6, שיכולה להשתמש ביד לפעולות שונות. נגב רביב בן ה-3, שיכול לנוע בעזרת הגלגלוש.

כמו כן מתקיימת התערוכה בסיועה של תמר איש כסית מעצבת תעשייתית מומחית בעיצוב מוצרים לאנשים עם מוגבלויות, המייסדת של "סטודיו כסית" המתמחה בפיתוח, עיצוב וייצור מוצרים רפואיים ושיקומיים . בשנת 2015 פיתחה תמר סד לילדים עם שיתוק מוחין במסגרת שהותה בקניה.

חלקם של הפרויקטים המוצגים בתערוכה פותחו במסגרת עמותת " -"TOM תנועה עולמית של קהילות שיוצרת ומפיצה פתרונות עיצוביים לאנשים החיים עם מוגבלות בארץ בשיתוף מעצבים שונים וחלקם במסגרת פרויקט בלימודיי תואר עיצוב תעשייתי במכון טכנולוגי חולון H.I.T . (פיקספרטס -תנועה של מעצבים הפותרים באופן מעשי בעיות תפקודיות עבור בעלי מוגבלויות ונכויות- חלק מיוזמה בינלאומית שהחלה בשנת 2012 ומתקיימת כיום בכ-23 מוסדות להשכלה גבוהה ב-12 מדינות ברחבי העולם. המעצבים מפתחים את הפתרון בשיתוף פעולה מלא עם הילד או המבוגר. את הקורס מוביל בישראל פרופ' גד צ'רני מרצה בפקולטה לעיצוב בH.I.T, לצידו מובילה את הפרויקט בשנים האחרונות דנה יחיא שווקמן.

תאריכים: 15.9-31.12.22

במרחב תערוכת חוצות גן המוזיאון (כניסה מרח' ויצמן 61 חולון סמוך למוזיאון הישראלי לקריקטורה ולקומיקס)

פתוח 24/7. הכניסה חופשית.

אוצרת: אילנה כרמלי לנר

צילום: איתן טל

את התערוכה יזמה רעות גרשון, אמא לאורי בן ה-11 אשר מתמודד מיום היוולדו עם תסמונת PTEN


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

החל מיום ראשון (28.8) ועד ליום חמישי (1.9) לשכות התעסוקה בחולון, בת ים, ראשון לציון, רחובות ויבנה תהיינה סגורות

הנחיות לדורשי העבודה מצורפות בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


הודעת שירות התעסוקה

מיום ראשון 28.8.2022 עד יום חמישי 1.9.2022(כולל), לא תתקיים קבלת קהל בלשכות התעסוקה ברחבי הארץ. הפעילות במרכזי מעגלי תעסוקה תימשכנה כבשגרה.

שימו לב!

דורשי עבודה המתייצבים פעם בשבוע אשר יתייצבו ביום ההתייצבות הקבוע לפני מועד סגירת הלשכה לקבלת קהל - זכויותיהם תשמרנה.


דורשי עבודה המתייצבים פעם בחודש נדרשים להתייצב ביום אחר במהלך חודש אוגוסט 2022 בימים בהם תתקיים קבלת קהל על מנת לשמור על זכויותיהם.


מובטלים חדשים יוכלו להירשם ללשכה באתר, הרישום באתר יוכר לעניין זכאות בכפוף להשלמת הרישום בלשכה בתוך 15 ימים קלנדאריים.
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מזל טוב יופי כל הכבוד יש
  הגב 17.08.22 18:08
 • אורח
  מושחתים
  הגב 17.08.22 22:10
 • אורח

שינוי בלוח החופשות בבתי הספר? ייתכן כי כבר השנה תקוצץ חופשת פסח בתמורה ל"גשר" בין יום כיפור לסוכות והזזת ימי חופשות חגים נוספים לימי שישי... הפירוט בכתבה

לאור המשבר במערכת החינוך משרד האוצר מפרסם תוכנית לפתרון המשבר הכולל תוספת שכר ושינוי בלוח החופשות. בשלב זה לא ברורה עמדת ארגוני המורים לתוכנית האוצר

אבי בר | | תגובות: 15


לאור משבר החינוך ואיום ארגוני המורים להשבית את פתיחת שנת הלימודים, מפרסם משרד האוצר תוכנית לשיפור שכר המורים, המנהלים ואחרים במערכת החינוך, בנוסף מציע האוצר שינוי בלוח החופשות אשר יתאימו יותר לצרכי המשק.

במידה וארגוני המורים יקבלו את הצעת האוצר להלן השינויים הצפויים בשנת הלימודים:


1. ביטול 5 ימים מחופשת הפסח תמורת גשר של 3 ימים בין כיפור לסוכות ושני ימי חופשה לבחירת המורים.

2. הזזת 5 ימי לימוד: 3 אסרו חג, ל"ג בעומר ותענית אסתר לימי שישי.


להלן הצעת האוצר לגבי שכר המורים, המנהלים ובגנים

1. תוספת לשכר הבסיס בסכומים של בין 400-2,100 ₪. שכר מורה מתחיל, יעמוד על 9,000 שקלים למשרה מלאה.

2. מענק התמדה בסך 24,000 יינתן לאחר שלוש שנות הוראה.

3. הגדלת הגמולים על תפקידים נוספים: מינימום תגמול על חינוך, ריכוז שכבה וסגן שני 1,100 ₪, ניהול גן 1,500 ₪ וחינוך מיוחד 1,000 ₪ / 1,500 ₪.

4. יצירת 3 בעלי תפקידים חדשים לבחירת המנהל עם תגמול של 600 ₪.

5. תוספת תפקיד חדש בבית ספר יסודי: רכז אוריינות בית ספרי עם תגמול של 600 ₪.

6. שכר המתמחים יעמוד על 100%.

7. העלאת שיעורי המשרה המינימלית מ50% משרה באופן מדורג, אפשרות להעסקה מעל 100% משרה.

8. מתן שני ימי חופשה לבחירה.

9. לכלל המנהלים תינתן תוספת שכר של בין 2,500 - 5,400 ₪.

10. שכר בסיס למנהל ינוע בין 20,000-25,800 בהתאם לרמת המורכבות של בית הספר.

11. העלאת שכר לסגני מנהל, שכר בסיס לסגן מנהל ינוע בין 16,300-20,640 ₪, בהתאם לרמת המורכבות של בית הספר.

12. תוספת שכר נוספת של 2,000 ₪ למנהלות שיבצעו תפקידי ליווי של מנהלים ובתי ספר אחרים.

13. הארכת התקופה לקבלת קביעות ל- 4 שנים.
התפרסמו 15 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ומה עם הסעיות בגני הילדים משכורות רעב בושה
  הגב 17.08.22 16:36
 • אורח
  מכוערת בן דוד חושבת שהיא מנהלת את המדינה.
  17.08.22 22:10
 • אורח
  סייעות בתי ספר חינוך מיוחד, רגיל וגנים מה איתם? גם הן בתוך מערכת החינוך! להעלות את השכר שלהן עוד אתמול. הן עובדות הכי קשה עםשכר מבזה כל אדם!
  הגב 17.08.22 16:59
 • אורח
  ומי שיום שישי הוא יום חופשי איך הוא יפוצה ??
  הגב 17.08.22 17:03
 • אורח
  מה עם עובדי המנהלה אב בית/מזכירה/מזכירה ראשית שבמקרה והתוכנית יוצאת לפועל מפסידים ימי חופשה העבודה הרבה שלהם רק מתרחבת והשכר שלם בושה
  הגב 17.08.22 17:04
 • אורח
  בושה השכר של הסיעות לא מחשבים אותם כלל כאילו שלא שיכות לחינוך
  הגב 17.08.22 17:17
 • אורח
  אין התייחסות לתפקיד היועצת ומורים וותיקים
  הגב 17.08.22 17:45
 • אורח
  שכר הסייעות מתחת לכל ביקורת!! למה הן לא נחשבות כחלק ממערכת החינוך!!! בושה!!!!!!! אין גב לסייעות!
  הגב 17.08.22 18:57
 • אורח
  נראה אותם מסתדרים בלי סייעות רק להם אין גב ולא מתייחסים אליהם ממש בושה!!!
  הגב 17.08.22 19:29
 • אורח
  אשלח את ליברמן ונציגי האוצר, ללמד יום אחד שלם במקומי.... נראה אם יחזיק מעמד!....
  הגב 17.08.22 20:26
 • אורח
  כל התגובות. אמת כל הכבוד יישר כוח
  הגב 17.08.22 22:08
 • אורח
  ,בושה וחרפה שאין התייחסות לכלל הסייעות ממש שקופות. נראה איך תתמודדי אם הסייעות ישבתו. ביזיון לכל הגורמים שלא מזכירים בכלל את הסקטור הזה.
  הגב 18.08.22 04:54
 • אורח
  סייעות לא קשורות למשרד החינוך . אנחנו קשרות למערכת החינוך דרך העירייה . אולי גם אנחנו צריכים להתעורר ולעשות שביתה אנחנו לא עובודות פחות קשה מהם . הם לא יכלו לפתוח את השנה בלי סייעות אנכנו מאוד חשובות במערכת
  הגב 18.08.22 08:00
 • אורח
  אנחנו
  הגב 18.08.22 08:01
 • אורח
  ומה עם המטפלות לנו לא מגיע עובדות ממש קשה
  הגב 18.08.22 20:42
 • אורח

נהג נפגע מהידרדרות משאיתו בחולון

צילום: איחוד הצלה סניף חולון

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


יום רביעי 17.8 צוותי הרפואה של איחוד הצלה העניקו סיוע ראשוני לנהג משאית (כבן 35) שנחבל בגפיו כתוצאה מפגיעת משאיתו שהידרדרה עליו באתר ברחוב הפלד פינת השופטים בחולון. מצבו בשלב זה מוגדר קל.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

4 מרפסות קרסו בבניין בחולון

על פי הודעת העירייה מדובר על בניין הנמצא בתהליכים של הוספת מרפסות

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
עיריית חולון


הודעת עיריית חולון
ברחוב מרבד הקסמים 3 בחולון, שמצוי בהליך בנייה של הוספת מרפסות, קרסו 4 מרפסות מקומה 6 לקומה 5.
אנשי הפיקוח על הבנייה בעיריית חולון נמצאים במקום וחסמו את הגישה לחניית הבניין.
בשלב זה נעצרו כל העבודות במקום.

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מי הקבלן?
  הגב 17.08.22 10:29
 • אורח

הולך רגל נדרס בלילה בחולון, פצוע קשה

צילום תיעוד מבצעי מדא

אבי בר | | תגובות: 0


בשעה 20:27 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון, על הולך רגל שנפגע מרכב, ברחוב ההסתדרות בחולון. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח שיבא בתל השומר, גבר כבן 40 במצב קשה, עם חבלת ראש, מורדם ומונשם.


חובש בכיר על אופנוע מד"א, נתן רוס ופאראמדיק מד"א דניאל ברוצקי, סיפרו:


"ראינו במרכז הכביש רכב עם שימשה מנופצת ולפני הרכב שכב גבר כבן 40 בהרכה מעורפלת, הוא סבל מחבלת ראש, הענקנו לו טיפול רפואי מציל חיים שכלל הרדמה והנשמה ופינינו אותו בדחיפות לבית החולים כשמצבו קשה. נהג הרכב גבר בשנות השישים לא נזקק לטיפול."
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בסוף חודש אוגוסט יחולו שינויים בשעות פעילות לשכות מינהל האוכלוסין ברחובות ובראשון ציון

סגירת הלשכות הן לרגל היציאה לפגרת הקיץ

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


עקב היציאה לפגרת הקיץ, רשות האוכלוסין וההגירה הודיעה כי במהלך חודש אוגוסט יחולו שינויים בפעילות לשכות מינהל האוכלוסין הבאות:

הלשכה בראשון לציון תהיה סגורה בתאריכים:

29.8.22 בשעות אחר הצהריים

30.8.22 כל היום

31.8.22 כל היום

1.9.22 כל היוםהלשכה ברחובות תהיה סגורה בתאריכים:

29.8.22 בשעות אחר הצהריים

30.8.22 בשעות אחר הצהריים
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בין כך מזמינים תור באתר אז למי זה מענין
  הגב 16.08.22 02:37
 • אורח

פורום חולון

הפורום נועד לאפשר לתושבי חולון להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח

אורח
30.06.22 14:45
יוסף חוברה שלום רב אני רוצה לומר לך ראש העיר חולון מוטי ששון אני תושב ותיק בחולון תרמתי דם לקשישים סיעודיים אני מבקש ממך את הייתי לפתור אני נכה צהל ומסקש כרטיס תושב ותיק ללינק של 0528090671
אורח
23.06.22 10:01
נשים רבות סובלות מבעיות בריאותיות שונות אני פה יוסף חוברה משקם את כל הדברים החשובים באמת נא לשלוח לי כרטיס תושב ותיק ללינק הז
אורח
23.06.22 09:59
אני יוסף חוברה שלום רב אני רוצה לבקש מראש העיר חולון לכרטיס תושב ותיק בחולון הזמנתי לפני למעלה משנה
אורח
23.06.22 09:59
אני יוסף חוברה שלום רב אני רוצה לבקש מראש העיר חולון לכרטיס תושב ותיק בחולון הזמנתי לפני למעלה משנה
אורח
23.06.22 09:59
אני יוסף חוברה שלום רב אני רוצה לבקש מראש העיר חולון לכרטיס תושב ותיק בחולון הזמנתי לפני למעלה משנה
אורח
12.06.22 12:30
למישהו משעמם !!!! ברח' הוגו ארנסט, בבניין של ארבעה בתי מגורים (בסה''כ 10 דיירים) מוצבים שלושה פחי אשפה גדולים שחוסמים את המדרכה בזמן שבצד השני של הרחוב מוצבים שניי פחים לשמונה בתים
אורח
06.06.22 14:33
מה אפשר להבין מהודעת הסגירה בימים שני ורביעי? אייך מגיעים הביתה ? ומדוע העירייה לא מפרסמת חלופות לחניה ? וממשיכה להקצות כמות נכבדת של לניות שמורות בשעות שהתושבים מחנים כי הגיעו הביתה ?
אורח
29.05.22 18:10
השבוע ראיתי פקח מחטט באשפה כדי לתת דוח האם עוד מישהו נתקל בתופעה שכזו ???


מרוץ חולון חוזר! ביום שישי 30.9.22 יוזנק מרוץ חולון ממתחם הפנאי והבילוי לה-פארק. המרוץ כולל ריצה תחרותית ועממית, הפנינג ספורטיבי, כיף ובריאות לכל המשפחה... ההרשמה בעיצומה *

צילום (ארכיון 2018): רונן טופלברג

אבי בר | | תגובות: 0
לאחר הפוגה של ארבע שנים בשל הקורונה, מרוץ חולון המסורתי חוזר ובגדול!

עיריית חולון ואגף הספורט והחינוך הגופני בחברה לבידור ולבילוי, בשיתוף משרד התרבות והספורט מזמינים את חובבי וחובבות הספורט, מגיל 6 ומעלה, להשתתף בריצה תחרותית ועממית ובהפנינג ספורטיבי וססגוני של כיף ובריאות לכל המשפחה, שיתקיים ביום שישי, 30.9.22, בשעות הבוקר בחולון, בהפקת חברת "כפיים".

שערי המרוץ ייפתחו בשעה 06:00 בבוקר במתחם הפנאי והבילוי לה-פארק, כאשר ההזנקה למקצה 10 ק"מ תתקיים בשעה 07:30, ההזנקה למקצה 5 ק"מ תתקיים בשעה 08:15 וההזנקה למקצה 3 ק"מ תתקיים בשעה 08:40. טקס המנצחים צפוי להיערך בשעה 09:15 בנקודת הסיום בלה-פארק. במרוץ השנה שלושה מקצים: עממי - 3 ק"מ (רישום מגיל 6 ומעלה) ושניים תחרותיים - 5 ק"מ (רישום מגיל 13 ומעלה) ו-10 ק"מ (רישום מגיל 14 ומעלה), כאשר המסלול יעבור (הלוך וחזור) לאורך שדרות ירושלים, רחוב סרלין ובשטחי מקווה ישראל.

ההרשמה המוזלת תסתיים בתאריך 29.8.22 והרשמה מאוחרת תתקיים עד תאריך 28.9.22. תושבי חולון זכאים להנחה של 20% עבור המקצים התחרותיים, בהצגת תעודה מזהה עם כתובת מגורים עדכנית. כל הרצים שנרשמו יקבלו יום לפני המרוץ ערכת השתתפות שכוללת חולצה מנדפת זיעה, מספר חזה וצ'יפ מדידה (למעט רצי המקצה העממי).
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בחירות 2022! ח"כ אלי כהן תפס את המקום השני בליכוד בבחירות לכנסת ה25

זהו קידום של השר לשעבר שבבחירות הקודמות מוקם במקום ה12

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


אמש התקיימו הפריימריז בליכוד בו נבחרה רשימת המפלגה לכנסת ה25.

על פי התוצאות ח"כ אלי כהן טיפס לראש הרשימה וקודם למקום השני לאחר יריב לוין. על פי התוצאות את ראש הרשימה תופס ח"כ יריב לוין, אחריו אלי כהן, יואב גלנט, דודי אמסלם, אמיר אוחנה, ניר ברקת ויואב קיש.

זהו קידום של השר לשעבר שבבחירות הקודמות מוקם במקום ה12
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

משאית פגעה בגבר בחולון, מצבו אנוש

פונה לוולפסון

מערכת האתר | | תגובות: 0


בשעה 07:29 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על גבר שנפגע ממשאית ברחוב האורגים בחולון. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח וולפסון גבר כבן 40 במצב אנוש עם פגיעה רב מערכתית תוך כדי ביצוע פעולות החייאה.


חובשת רפואת חירום במד"ר דיינה קפלן סיפרה:

"הפצוע נלכד מתחת למשאית כשהוא מחוסר הכרה וסובל מפגיעה רב מערכתית קשה מאוד. בעזרת ציוד מיוחד חילצנו אותו והתחלנו בטיפול רפואי, ביצענו הנשמות עיסויים ופינינו אותו בניידת טיפול נמרץ לבי"ח תוך המשך פעולות החייאה כשמצבו קריטי."
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לעיר חולון יתווספו 30,000 דירות

הוועדה המחוזית לתכנון ולבנייה תל אביב אישרה את תוכנית ההתחדשות הכוללנית של חולון ח/619

אבי בר | | תגובות: 0הוועדה המחוזית לתכנון ולבנייה תל אביב אישרה את תוכנית ההתחדשות הכוללנית של חולון ח/619 התוכנית הינה תוכנית כוללת להתחדשות עירונית המקודמת על ידי עיריית חולון וחלה על אזורי המגורים הוותיקים של העיר (כ-7,550 דונם), ותאפשר עם יישומה המלא לאורך זמן רב תוספת של כ- 30,000 יחידות דיור בכל רחבי העיר, תוך שמירה על איכות החיים, מתן מענה לרווחת תושבי העיר ובטיחותם והגדלת המרחב הציבורי.


התוכנית, שתוקפה יחול גם לאחר פקיעת תמ"א 38, חלה על כל מגרשי המגורים בתחומה ומסדירה את הכלים להתחדשותם תוך התאמת עקרונות תמ"א 38 למאפייניה הספציפיים של העיר ולמדיניות התכנונית - תוכנית המתאר הכוללנית העירונית המקודמת במקביל, המדיניות המחוזית לבנייה בסביבת אמצעי הסעת המונים והיותה של העיר משופעת בהם, תמ"א 70, תמ"א 35, ועוד פרמטרים שונים. התוכנית קובעת שני מתווים: התחדשות מגרשית, באמצעות היתרי בנייה מכוחה במסלולי חיזוק או הריסה ובנייה והתחדשות מתחמית, על ידי קביעת מתחמים להכנת תכניות מפורטות עתידיות. מתחמים אלו ממוקמים בסמיכות לתחנות הרכבת הקלה והמטרו שצפויות לקום בעיר ותחנות רכבת ישראל.

ראש העיר מוטי ששון:

"מדובר בבשורה גדולה מאוד לעיר חולון. זו תוכנית חשובה ביותר שמייצרת ודאות ושקיפות ומבוססת על הנתונים הייחודיים של העיר ולאחר שביצענו ראייה כוללנית ויסודית. מטבע הדברים, מימושה של תוכנית מעין זו תלוי בהתארגנות וולונטרית של התושבים, אולם מרגע שהופכת המדיניות העירונית לתוכנית מסודרת היא מייצרת שקיפות וודאות ומקלה על התארגנות זו ועל היוזמות הפרטיות. תוכנית זו הינה פורצת דרך בתחומה שכן אינה עוסקת רק בתוספת זכויות למבני מגורים כי אם קובעת הנחיות והוראות להגדלת השטחים הציבוריים, המבונים והפתוחים, כמענה לתוספת יחידות הדיור הצפויות. מטרתן של הוראות אלה לשמור על איכות החיים העירונית לצד הגידול באוכלוסייה וכן לחזק ולהרחיב את המרחב הציבורי. התוכנית מתווה באופן ברור וודאי את אופיים של הרחובות העירוניים, שכונות המגורים ומערך השטחים הציבוריים בכללותו".

שרת הפנים איילת שקד:

מדובר בתוכנית ההתחדשות העירונית הגדולה ביותר שאושרה אי פעם. התחדשות עירונית היא המענה החשוב ביותר להתמודדות עם משבר הדיור בישראל ותוכניות כמו זו שאושרה על ידי הוועדה המחוזית היא הדוגמה הטובה ביותר לדרך בה ניתן לקדם חזון זה בעוצמה רבה. 30 אלף יחידות הדיור שיתווספו לעיר בזכות תוכנית זו, יאפשרו להקל במצוקת הדיור במרכז הארץ לצד הענקת כלים להתחדשותה הכוללת של חולון לטובת כלל תושביה".

יו"ר הוועדה המחוזית תל אביב, ערן ניצן:

התוכנית היא תוצאה של תהליך ארוך שכלל מאות שעות ישיבות עם העירייה, דיון בעשרות התנגדויות וניסוח של כללים חדשניים של התחדשות המאפשרים ליישם תוכנית מורכבת זו. יש לברך את חולון על התעוזה שתוכנית זו, שהובלה על ידה. לראשונה בישראל מאושרת תוכנית התחדשות עירונית על מרבית שטח העיר ומייצרת את הוודאות התכנונית והקניינית שכה נדרשת בבואו של השוק לממש את כלי ההתחדשות".
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בן 16 מחולון שדד בבני ברק סלולארי באמצעות גז פלפל

נגד הצעיר הוגש כתב אישום

אבי בר | | תגובות: 0


יחידת התביעות של משטרת ת"א הגישה כתב אישום כנגד קטין בן 16 בגין תקיפה לשם גניבה וגניבה בעיר בני ברק.


שוטרי תחנת בני ברק פתחו לפני כשבוע בחקירה עם קבלת דיווח בגין תקיפת גבר באמצעות גז פלפל וגניבת הנייד שלו.


מחקירת המשטרה עולה כי החשוד פנה לקורבן דרך אפליקציה חברתית וביקש לרכוש ממנו מכשיר פלאפון מסוג אייפון פרו מקס. השניים קבעו להיפגש לצורך מכירת הנייד, אז החשוד ריסס את הקורבן בגז פלפל ונמלט מהמקום.


שוטרי תחנת ב"ב איתרו ועצרו את החשוד, תושב חולון, והוא הובא לחקירה בתחנת המשטרה, בסיומה נכלא. מעצרו של החשוד הוארך מעת לעת בבימ"ש השלום בת"א ובתאריך 15.8.22 יובא לדיון נוסף. החקירה נמשכת.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בית הספר היסודי החדש ברח' נעמי שמר בקריית אילון ייקרא ע"ש השופט מאיר שמגר

קרדיט הדמייה: אוהד יחיאלי אדריכלים

אבי בר | | תגובות: 0
ועדת השמות העירונית החליטה פה אחד בישיבתה אתמול (שלישי), כי בית הספר היסודי החדש, שייפתח בשנת הלימודים הקרובה תשפ"ג ברח' נעמי שמר בקריית אילון, ייקרא ע"ש שופט בית המשפט העליון מאיר שמגר ז"ל.

לחברי הוועדה בראשות ד"ר מאיר רוק הוצגו מספר שמות, ביניהם השופט שמגר המנוח ושרי חינוך לשעבר, והם בחרו, כאמור, בשמגר. חברי הוועדה זוהר נוימרק, מאיר חלבי, חיים זברלו וזאב ניסים קבעו בנימוקיהם: "פעילותו של מאיר שמגר ז"ל הטביעה חותם על המחשבה הישראלית ושימרה מוסדות רבים כשומרי הדמוקרטיה. הוא ערך מהפכה תפישתית בכל הקשור להתנהגות כלפי נשים, וחידושיו המשפטיים בתחום זה הביאו למהפכה תפישתית במשפט הישראלי. למאיר שמגר ז"ל הוענקו אינספור פרסים על תרומתו לחברה לערכים, לדמוקרטיה, לאהבת ישראל ולמורשת ישראל".


החלטת הוועדה תוגש לאישור מועצת העיר בישיבתה הקרובה.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בחירות 2022! היום רביעי 10.8 החל מהשעה 09:00 יפתחו הקלפיות לבחירת רשימת הליכוד לכנסת ה25 -מיקום הקלפיות בראשון לציון, רחובות, גדרה, יבנה, חולון, בת ים, וקריית עקרון בכתבה

הקלפיות יפתחו החל משעה 9:00

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 22


היום רביעי 10.8 מפלגת הליכוד תקיים את הפריימריז בה יבחרו נציגי המפלגה לבחירות לכנסת ה25.

ביום הבחירות יתקיימו הבחירות לרשימה הארצית וכן הבחירות לנציגי המחוזות ברחבי הארץ. על פי השיטה החדשה כל המועמדים יבחרו על ידי כלל חברי הליכוד, בעלי הזכות לבחור במחוז הבחירה (ניתן לבחור רק במחוז בחירה אחד אליו אתם משתייכים).

יש לציין כי חבר התנועה אשר מכהן או כיהן בעבר בתפקיד של שר, סגן שר או חבר כנסת (חבר כנסת שכיהן 6 חודשים ברציפות בכנסת פעילה לפני פיזורה) לא יוכל להתמודד על מקום במחוזות הבחירה.

מיקומי ההצבעות -הקלפיות תהיינה פתוחות בין השעות 9:00-21:00

שימו לב יתכנו שינויים יש להתעדכן לפני באתר הליכוד

עירכתובת
בת ים - מחוז תל אביבבית ספר הבונים באולם הספורט, רחוב אורט ישראל 7
גדרה- מחוז שפלהמרכז אופק, כנפי נשרים 3
חולון- מחוז תל אביבאולמי צליל, רחוב ליאון בלום 41
יבנה - מחוז שפלהאולם אירועים טווינס, רחוב המיסב 7 (ליד ויקטורי)
קריית עקרון - מחוז שפלהמתנ"ס קריית עקרון , רחוב המייסדים 1
ראשון לציון- מחוז שפלההיכל הספורט גן נחום, רחוב תמר אבן 9
רחובות - מחוז שפלהאולם ספורט ע"ש אוסי וזוהר, רחוב סירני 51
התפרסמו 22 תגובות לכתבה.
 • אורח
  למה רמי מדהלה לא מתמודד?
  הגב 10.08.22 09:10
 • אורח
  מה עם קלפי בחירייה, חי-כיף ושפד״ן?
  10.08.22 13:48
 • אורח

  10.08.22 16:43
 • אורח
  איפה מצביעים במחוז החוף?
  הגב 10.08.22 09:12
 • אורח

  10.08.22 16:43
 • אורח
  למה פרסום ללכוד ולא לשאר המפלגות. אתר העיריה צריך להיות על מפלגתי.תושבי העיר משתייכים לכל המפלגות.
  הגב 10.08.22 10:00
 • אורח

  10.08.22 16:43
 • אורח
  אז בבוא העת , יתחילו הלחצים של דרישות , מצד הבוחרים לעבר הנבחרים . נכון דמוקרטיה , אבל לא במייטבה
  הגב 10.08.22 11:38
 • אורח

  10.08.22 16:43
 • אורח
  מי מצביע לתתי רמה מושחתים? מושחתים כמותם. נאמנים לביבי ולא למדינה.
  הגב 10.08.22 12:59
 • אורח
  ביבי = עגל הזהב המודרני.
  10.08.22 13:48
 • אורח

  10.08.22 16:43
 • אורח

  10.08.22 16:43
 • אורח
  איפה הימים שאלפרון ופנינה רוזנבלום היו חברי ליכוד?
  10.08.22 20:50
 • אורח
  מפלגה עבריינית ומושחתת. דוד לניאדו עבריין מורשע שחטף אישה. מפלגה שהצביעה בעד ההתנתקות, הזניחה את הנגב, הכפילה את מחירי הדיור, הביאה לנו את יוקר המחייה, הפסידה 4 מלחמות לחמאס.
  הגב 10.08.22 13:51
 • אורח

  10.08.22 16:40
 • אורח
  🐒🍌
  הגב 10.08.22 16:41
 • אורח
  הגב 10.08.22 16:42
 • אורח
  הגב 10.08.22 16:46
 • אורח
  רק הליכוד יכול
  הגב 10.08.22 20:21
 • אורח
  נכון, רק הליכוד יכול לבחור את ניבחריו כפי שבוחרים אבטיח.
  10.08.22 20:47
 • אורח
  רק הליכוד יכול להרוס את ארץ ישראל, מדינת ישראל, ועם ישראל.
  10.08.22 20:51
 • אורח

צעיר מחולון חתך בסכין את זוגתו לעיני בתה

מסכת ההתעללות במתלוננת נמשכה כ-3 שנים וכללה איומים על חייה, תקיפות וגרימת חבלות.

אבי בר | | תגובות: 0


יחידת התביעות של משטרת מחוז ת"א הגישה כתב אישום חמור נגד גבר מחולון לאחר שבמשך שנים היכה, איים ופצע את בת זוגתו ובאחת ההזדמנויות, חתך את כף ידה בסכין והיא נזקקה לניתוח והכל בנוכחות בתם בת ה-4. "רוצה לראות איך את לא חוזרת הביתה היום", "אני ארצח אותך, אני הורג אותך ומתאבד, אני אהרוג אותי ואותך".


המשטרה פתחה בחקירה עם קבלת מספר תלונות בגין מספר אירועי איומים, השפלות ואלימות קשים שחוותה אישה מצד בן זוגה. מסכת ההתעללות במתלוננת נמשכה כ-3 שנים וכללה איומים על חייה, תקיפות וגרימת חבלות.


באחת ההזדמנויות, החשוד תקף את המתלוננת בעוד בתם המשותפת בת ה-4 נוכחת וחתך את כף ידה של המתלוננת מספר פעמים בסכין תוך שהוא גורם לה לחבלות קשות מאוד שהצריכו תפרים וניתוח. באותו אירוע, החשוד איים על המתלוננת, כי אם תספר כי פצע אותה בסכין, הוא ירצח אותה.


החשוד (23 חולון) נעצר ומעצרו הוארך מעת לעת בבימ"ש השלום בת"א והיום, יחידת התביעות של משטרת מחוז ת"א הגישה נגדו כתב אישום חמור, המכיל 8 אישומים בגין עבירות של פציעה כשהעבריין מזויין, תקיפה חבלנית של בת זוג ואיומים. יחד עם כתב האישום הוגשה נגד החשוד גם בקשת מעצר עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בן 21 נפגע מרכב בחולון, מצבו בינוני

פונה לוולפסון

אבי בר | | תגובות: 0


בשעה 13:37 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על ת.ד בין רכב פרטי לקורקינט ברחוב הרצפלד בחולון. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח וולפסון צעיר בן 21 במצב בינוני עם חבלת ראש.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

התערוכה "מעֵדוּת לעֵדוֹת" המספרת את סיפור חייהם של חברי מועדון הגמלאים "חובבי ציון" בחולון אשר נולדו בפזורות השונות כגון תורכיה, אוזבקיסטאן, עיראק, איראן ומזרח אירופה ועלו לארץ תוצג החל מיום ראשון 4/9 במרכז קהילתי וולפסון

התערוכה מספרת גם על הדילמה, בה חיו לעיתים חלק מהעולים - הרצון העז לשמר ולשמור על התרבות ממנה הגיעו, אל מול הדרישה להיטמע בחברה הישראלית.

אבי בר | | תגובות: 0


מעֵדוּת לעֵדוֹת

בשבוע שעבר התקיים ערב פתיחת התערוכה מעֵדוּת לעֵדוֹת. הערב היווה את שיאו של תהליך במסגרתו סיפרו חברי מועדון הגמלאים "חובבי ציון", את סיפור חייהם, בהדרכתה של רכזת המועדון רונית אברהם.

רוב חברי המועדון נולדו בפזורות השונות כגון תורכיה, אוזבקיסטאן, עיראק, איראן ומזרח אירופה. סיפור חייהם כולל את ההתמודדויות במקום הולדתם בתקופה שלפני קום המדינה, תהליך העלייה לארץ, שבמרבית המקרים היתה עלייה בלתי לגאלית, המסע וההגעה לארץ בתנאים לא פשוטים, ולבסוף המגורים במעברה והמעבר ליישוב קבע.

סיפור חייהם נושק לסיפור הקמתה של מדינת ישראל, מצב היהודים לפני קום המדינה, עליית היהודים למדינה בשנותיה הראשונות וההשתלבות במדינה.

התערוכה מספרת גם על הדילמה, בה חיו לעיתים חלק מהעולים - הרצון העז לשמר ולשמור על התרבות ממנה הגיעו, אל מול הדרישה להיטמע בחברה הישראלית.

התערוכה תוצג במרכז קהילתי וולפסון החל מיום ראשון, 4.9 למשך שלושה שבועות.
הקהל מוזמן.

מועדון הגמלאים חובבי ציון שייך למרכז קהילתי וולפסון הפועלת במסגרת רשת קהילה ופנאי חולון.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מיזם חדש של עיריית חולון! השאלת ערכות כלי אוכל רב-פעמיים לתושבים לשימוש באירועים רבי משתתפים

הערכות החדשות כוללות בכל ערכה כלים לכמות של 40 סועדים שארוזים בארגזי נשיאה שמכילים: כוסות, צלחות גדולות, צלחות קטנות, קעריות, סכו"ם, 4 כפות הגשה, 3 קערות בגדלים שונים, 2 סכו"מונים ומגש.השאלת הערכה: 30 ₪ למשך יומיים ובתוספת פיקדון של 150 ₪, שיוחזרו במלואם במידה שהערכה תוחזר שלמה, תקינה ונקייה

אבי בר | | תגובות: 0
צילום: עיריית חולון
עוד יוזמה עירונית לטובת הסביבה יוצאת לדרך בחולון: עיריית חולון מציעה לתושבים שירות סביבתי וקהילתי חדש להשאלת ערכות כלי אוכל רב-פעמיים לשימוש בפיקניקים, במסיבות יום הולדת, במפגשים רבי משתתפים ועוד. השירות, שיינתן באמצעות המרכזים הקהילתיים של רשת קהילה ופנאי, מהווה נדבך נוסף בעשייה הסביבתית שנעשית בעיר, דוגמת עידוד המחזור וההפרדה במקור, התייעלות אנרגטית, הרחבת פריסת עמדות טעינה לכלי רכב חשמליים, מעבר לתחבורה חכמה, נקייה ובת קיימא ועוד. במסגרת זו ועל מנת להפחית את השימוש בכלים חד-פעמיים, כבר חולקו כלים רב-פעמיים לשימוש בצהרוני בתי הספר.


הערכות החדשות כוללות בכל ערכה כלים לכמות של 40 סועדים שארוזים בארגזי נשיאה שמכילים: כוסות, צלחות גדולות, צלחות קטנות, קעריות, סכו"ם, 4 כפות הגשה, 3 קערות בגדלים שונים, 2 סכו"מונים ומגש.

ניתן לשאול ערכות מהמרכזים הקהילתיים הבאים: נאות שושנים, נאות רחל, בן-גוריון, נווה ארזים, קליין, וולפסון ולזרוס, בשעות הפעילות הרגילות ובתיאום מוקדם מולם, כאשר ההשאלה בעלות סמלית בהתאם לתקנון שיצורף לכל ערכה ובכפוף לחתימה עליו. עלות השאלת הערכה: 30 ₪ למשך יומיים ובתוספת פיקדון של 150 ₪, שיוחזרו במלואם במידה שהערכה תוחזר שלמה, תקינה ונקייה.


המיזם בהובלת המחלקה לאיכות הסביבה בעיריית חולון בשיתוף רשת קהילה ופנאי.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

סטטיק ובן אל, אתניקס, מיקי כוכבת הילדים, הדוד חיים, אגם בוחבוט, אבי אבורומי ואומנים רבים נוספים יופיעו בחולון במהלך חודש אוגוסט, במסגרת שפע אירועי הקיץ שמקיימת עיריית חולון לתושבי העיר

אירועים נוספים: חגיגה בגינה - אירועים לקטנטנים, קיץ מהסרטים - קולנוע פתוח תחת כיפת השמיים, מופעי השירה "שרים בעיר", סופי שבוע של הופעות חיות וסטנדאפ,

אבי בר | | תגובות: 0
צילום משה נחמוביץ
צילום אור דנון

גם בחודש אוגוסט מצפים לתושבי חולון ימים של קיץ מלאים באירועים משמחים לקטנים ולגדולים מבית היוצר של עיריית חולון!


חגיגה בגינה - אירועים לקטנטנים יתקיימו ב-12 גינות ציבוריות ברחבי העיר, בתאריכים 23.8-14.8, בימים ראשון-שלישי, החל מהשעה 16:30 - סדנאות והפעלות, תחילת המופע בשעה 17:30. פירוט החגיגות והמופעים, שמתקיימים בשיתוף רשת קהילה ופנאי, ללא תשלום - באתר העירייה.


מתחם בריזה (רח' אורנה פורת 4) ימשיך לארח את קיץ מהסרטים - קולנוע פתוח תחת כיפת השמיים עם סרטי קולנוע לילדים בימים ראשון, שלישי וחמישי, בדיבוב לעברית; הכניסה החל מהשעה 19:00 (תחילת ההקרנה בשעה 19:30), הישיבה על כסאות בריכה או על מחצלות שיסופקו במקום, הכניסה חופשית!

להלן פירוט הסרטים: 9.8 – מלך האריות (החדש); 11.8 – מואנה; 14.8 – ויק ההורס; 16.8 – אגדה עם זנב; 18.8 – חבורת חיות המחמד


מופעי השירה "שרים בעיר" יתקיימו בימי רביעי בכיכר ויצמן, בשעות 21:00-19:30, עם טובי הזמרים והמנחים, מרביתם תושבי חולון: 10.8 – איתן מסורי, 17.8 – ורדינה כהן, 24.8 – אתי קארי, 31.8 – פיליפ ויוליה בשירי אנריקו מסיאס. הכניסה חופשית!


האנגר היכל טוטו חולון (שד' ירושלים 220) יארח סופי שבוע של הופעות חיות וסטנדאפ בתשלום סמלי מסובסד של 40 ₪ למופע, לתושבי חולון בלבד; פתיחת דלתות: 20:00, תחילת מופע: 21:30.

להלן פירוט המופעים: 11.8 – רן דנקר; 13.8 – עילי בוטנר וילדי החוץ; 18.8 – דני סנדרסון; 20.8 – רביב כנר (נותרו כרטיסים, הרכישה באמצעות קישור שמופיע באתר העירייה); 25.8 – מסיבת שנות ה-80 עם להקת Flame ודי ג'יי חנן דרוב (נותרו כרטיסים, הרכישה באמצעות קישור שמופיע באתר העיריה); 27.8 – הפרויקט של רביבו; 1.9 – שלומי קוריאט; 3.9 – רותם אבוהב.


פסטיבל סגירת הקיץ – שלושה מופעים גדולים, שיתקיימו באמפיפארק פרס ערב אחר ערב, ינעלו בסוף אוגוסט את אירועי החופש הגדול -

צילום יחצ

מופע לכל המשפחה: ביום ראשון, 28.8 - מפרץ ההרפתקאות; מיקי כוכבת הילדים; להקות שירה ומחול מקומיות; סטטיק ובן אל (פתיחת שערים: 19:00)

מופע לנוער: ביום שני, 29.8 - אגם בוחבוט; שחר סאול; אבי אבורומי (פתיחת שערים: 20:00)

מופע לכל המשפחה: ביום שלישי, 30.8 - אורטלי מסיבה לי; הדוד חיים; אתניקס (פתיחת שערים: 19:00)

כל שלושת המופעים בליווי DJ ממועדון השברולט, הכניסה חופשית!

צילום פיני סילוק

בימים שבהם יתקיימו מופעים לכל המשפחה, בתאריכים 28.8 ו-30.8, יתקיים כחלק מהאירועים במתחם לה פארק הסמוך הפנינג חגיגי עם מופעי רחוב ססגוניים, בשעות 21:00-17:00, הכניסה חופשית!


בנוסף, נמשכות החודש גם סדרות מופעי המוזיקה והסטנד אפ לצעירים "אליעזר על הגג" ו'ג'סיקה בחצר" עם אומנים מובילים, מגוון אירועי קיץ לנוער ופעילויות מגוונות במוסדות התרבות העירוניים ובמרכזים הקהילתיים.


מידע מלא ועדכני (כולל מידע על אודות הסדרי נגישות) יפורסם באתר האינטרנט של עיריית חולון – www.holon.muni.il

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

כעת רשמי! פיקוד העורף מודיע על חזרה לשגרה מלאה בכל הארץ

החזרה לשגרה מלאה החל מהשעה 12:00

אבי בר | | תגובות: 2להלן הודעת דובר צה"ל

בתום הערכת מצב בפיקוד העורף, הוחלט להסיר את כלל ההגבלות בכל הארץ החל מהיום, יום שני, 8.8.2022, בשעה 12:00.

הערה - קיימת שגיאת כתיב והכוונה ליום שני 8/8/22
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בשעה טובה!!!
  הגב 08.08.22 16:28
 • אורח
  בשעה טובה
  הגב 08.08.22 23:14
 • אורח

מצ"ב סרטונים מבת ים - פגיעת רסיס ברכב ברחוב הנביאים ונפילת טיל בגן ציבורי אשכול! עקב מצב החירום, אתר be106 מאחד את הדיווחים בכל הערים ראשון לציון, רחובות, בת ים, חולון, יבנה, גדרה, מזכרת בתיה וקרית עקרון עד גמר המתיחות

דיווחים שוטפים על כל אירוע חריג.

אבי בר | | תגובות: 70


לאור המצב הביטחוני החריג כל אתרי רשת החדשות be106 בראשון לציון, רחובות, בת ים, חולון, גדרה, יבנה, מזכרת בתיה וקרית עקרון יאוחדו לרשת אחת ועדכונים שוטפים מהאירועים:

עדכונים שוטפים - 16:17 תחילת מבצע "עלות השחר" תקיפת מבנים של הג'יהאד האיסלמי ברצועת עזה

יום ראשון 7/8


21:00 - פגיעת רסיס ברכב ברחוב הנביאים בבת ים ונפילת טיל בגן אשכול בבת ים
20:30 - "אחלה שכנים ואחלה דו קיום" ערביי יפו צוהלים ושמחים בזמן האזעקות וירי מטח טילים כבד על שכניהם היהודים בבת ים, ראשון לציון, חולון, תל אביב ועוד

סרטון השמחה


20:00 - רסיסים מהמטח האחרון התפזרו ברחבי בת ים ומצ"ב סרטון יירוט כיפת ברזל בשמי בת ים


ניסנבאום


סרטון יירוט בשמי בת ים


19:30 - סרטון יירוט של כיפת ברזל כפי שנראה ביבנה


19:15 - אין נפגעים במטח הכבד על ראשון לציון, בת ים , חולון וערי המרכז

16:00 - הטיל לעבר ראשון לציון נורה על ידי גדודי חללי אל אקצא של הפת"ח שהצטרפו לראשונה לירי של הג'יהאד האיסלמינפילות ביבנה - בשכונה הירוקה ורסיסים בנאות שזר. אין נפגעים, אך יש נפגעי חרדה


15:20 -מטח כבד ביבנה והסביבה, יירוטים מעל ראשון לציון - אין דיווחים על נפגעים, אך יש נפגעי חרדה

19:30 סיכום ביניים

380 רקטות נורו על ישראל , 98% יירוטים מוצלחים.

מאז תחילת המבצע נפצעו 21 בני אדם, 2 פצועים קל מרסיסים, 13 פצועים קל נחבלו במהלך ריצה למרחב המוגן, 6 נפגעי חרדה.

למחבלים בשלב זה 17 הרוגים

19:00 - פקחי החברה לביטחון איתרו לפני זמן קצר את שרידי אחד הטילים שנורו לעבר ראשון לציון ויירטו על ידי כיפת ברזל הנפל נמצא בסמוך לאגם היס פלאנט חבלני משטרה בדרך למקום


18:20- במטח הטילים האחרון על ערי המרכז כולל נתניה אין דיווחים על נפגעים או נזק

13:20 - הערכה כי במטח האחרון, נפלו טילים הרחק בים מול בת ים. לא הופעלה אזעקה

13:15 - בית חולים קפלן מפנה מחלקות לא מוגנות, משחרר ככל האפשר חולים ולא קולט חולי קורונה חדשים לאור המצב

12:15 - במטח האחרון - סרטון טיל מפספס בשניה רכב


12:15 - 2 חיילי צה"ל נפצעו קל מנפילות באזור נירים, פונו לבית החולים

12:10 - מקפיצים 5 פלוגות מילואים של מג"ב מתוך 10 שאושרו

12:05 - פגיעה ישירה במפעל נירלט במועצה האזורית שער הנגב, המפעל עולה באש

12:00 - מטח כבד לעבר אשדוד, מודיעין ומושבים בשפלה, אין דיווחים על נפגעים

09:00 דובר צה"ל תת אלוף רן כוכב - "לגבי בת ים , נורו מספר שיגורים מעבר לאשדוד, חלקן נפל בים, אני לא יודע על יירוטים מעל בת ים"

08:55 - הודעה חשובה לדיירים ולוועדי הבניינים המשותפים

בשל המצב הבטחוני יש להשאיר את דלת הכניסה לבניין (אינטרקום) פתוחה כדי לאפשר כניסת עוברי אורח במקרה של אזעקה.

08:50 - סיכול ממוקד של חיל האוויר לעבר מחבל על אופנוע, המחבל חוסל

עדכון שוטף - ירי מטחים ללא הפסקה במהלך הלילה והבוקר לעבר עוטף עזה

יום שבת 6/8 שעה 07:00 - חוף ראשון לציון וחוף פלמחים סגור לרחצה עקב המצב הביטחוני, הציבור מתבקש לא להגיע.להלן הודעת משרד הפנים :

חופי הים בראשון לציון אסורים לרחצה, זאת לאור הערכת המצב הביטחוני מול גורמי הצבא.

להזכירכם, להלן החופים הנוספים האסורים לרחצה:

חופי אשקלון, חופי אשדוד, חוף פלמחים, חוף זיקים, חוף ניצנים


הרחצה בחופים אלו אסורה עד לקבלת הודעה חדשה.


סרטון אזעקה וכיפת ברזל בשמי בת ים


21:05 - אזעקות במערב ראשון לציון ובת ים אין כרגע דיווחים על נפילות או נפגעים. נשמעו יירוטים בין בת ים לאשדוד

21:00 - אזעקות באזור הדרום עד יבנה. אין דיווח על פיצוצים או נפילות באזור יבנה- גדרה

19:30 - שר הביטחון בני גנץ אישר גיוס בצו קריאה חריג של עד 25,000 אנשי מילואים בהתאם לצרכים המבצעיים.

19:00 - דיווח על חיסול ממוקד נוסף ליד רפיח, מספר מחבלים הרוגים

18:50 - משרד הפנים מודיע: חופי אשקלון , חופי *אשדוד, חוף פלמחים ב מועצה אזורית גן רווה

חופים *זיקים וניצנים במועצה אזורית חוף אשקלון אסורים לרחצה לאור הערכת המצב הביטחוני מול גורמי הצבא. הרחצה אסורה עד לקבלת הודעה חדשה

17:50 - פתיחת מקלטים, יבנה, גדרה, קרית עקרון ראשון לציון

17:40 - פיקוד העורף מכריז על יבנה וגדרה איזור בהתגוננות עם הגבלות

17:20 דיווח לא רשמי של בכיר בצה"ל - חוסלו כ - 15 מחבלים בהם 2 בכירים של הגיהאד האיסלמי

17:16 - מתקיפת צה"ל 4 מחבלים מחוסלים , 20 מחבלים פצועים

17:15 - הג'האד מאיים על ירי טילים לכיוון תל אביב

17:00 - הרחבת פריסת סוללות כיפות ברזל במרכז הארץ

16:50 - המחוסל מפקד החטיבה הצפונית של הג'יהאד האיסלמי בעזה

16:45 - כרגע ההנחיות של פיקוד העורף, התנהלות שגרתית ביבנה, רחובות, גדרה, ראשון לציון, בת ים, חולון, מזכרת בתיה וקרית עקרון


בהתאם לסעיף 27 א לחוק זכויות היוצרים כל אדם הרואה עצמו נפגע עקב בעלות שלו על התמונות/סרטון רשאי לפנות לאתר be106 ולבקש לחדול מהשימוש בו באמצעות מייל be106.net@gmail.com
התפרסמו 70 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מפחיד מאוד…מה יהיה במדינה? לפיד מנסה להמשיך את דרכו של ביבי ולהפסיד מלחמה חמישית לעזתים?
  הגב 05.08.22 16:49
 • אורח
  לפיד בדרך שלו .ביבי לא היה עושה מהלך אמיץ כזה
  05.08.22 17:38
 • אורח
  מה לא יעשו לפיד וגנץ להישאר בשלטון כמו שבקורונה לא היה איכפת להם שימותו אזרחים אז גם עכשיו לא איכפת להם
  05.08.22 19:49
 • אורח
  לביביסט החמוץ שמאשים את לפיד וגנץ על הפעולה בעזה. כמו כל ביביסט הזוי מתנגד לכל מה שהממשלה הזו עושה גם אם הם טובים למדינה. אם ביבי היה עושה את זה הם היו מתפארים במעשיו. אבל אם זה עושה להם טוב על הנשמה שימשיכו לקשקש בזנב והממשלה תמשיך לעשות מה שצריך.
  05.08.22 21:55
 • אורח
  מי זה ביבי ?
  07.08.22 01:19
 • אורח
  למה תמיד בקיסריה שקט ??? Mוות לחנזיר
  07.08.22 11:23
 • אורח
  ממה שזכור לי ביבי כן הגיב בהשמדת גבעות חול 🤭
  07.08.22 15:53
 • אורח
  תמשיכו חהצביע יהיר לפח יקוקסינלים. אני מקווה שלא זרקתם את הדגל השחור שלכם מחודש נובמבר יהיה לכם תוכניות למוצאי שהת ימוצצים
  07.08.22 21:55
 • אורח
  המבצע הזה הוכיח לנו שהליכוד זה מפלגת 0מול עלובה, ואפילו יאיר לפיד עוקף אותם מימין. לפיד עשה בית ספר לטרוריסטים מהג׳יהאד.
  08.08.22 08:37
 • אורח
  בהצלחה לעם ישראל🇸🇻🇸🇻🇸🇻 אלוהים שמור על החיילים שיחזרו הבייתה בשלום🙏🙏
  הגב 05.08.22 16:50
 • אורח
  א מ ן
  05.08.22 17:39
 • אורח
  🇮🇱🇮🇱🇮🇱
  05.08.22 21:57
 • אורח
  אמן, שכולם יחזרו בשלום הביתה גם החיילים שלנו וגם תושבי העוטף🌹
  07.08.22 21:05
 • אורח
  לא התכוונת להונדורס?
  08.08.22 17:33
 • אורח
  הצלחה לחילים
  הגב 05.08.22 16:55
 • אורח
  מברך את העוסקים במלאכה
  05.08.22 17:40
 • אורח
  לא להכניס חיילים לעזה שלא יפגעו רק הפצצות מהאוויר
  הגב 05.08.22 16:56
 • אורח
  רק מל"טים, טילים מונחים וטילי "אב". בלי כפפות של משי ובלי פינציטות
  07.08.22 01:22
 • אורח
  בע"ה אלוהים שומר על כל חיילנו, ועל כל עמו ישראל🙏
  הגב 05.08.22 16:56
 • אורח
  א מ ן
  05.08.22 17:40
 • אורח
  מפחיד אלונים שמןר על כל חלי צהל וכל עם ישראל האם יש איזה שהם הנחיות
  הגב 05.08.22 17:00
 • אורח
  לא להכניס חיילים בשום פנים ואופן, לרסס אותם אך ורק מלמעלה. הם לא שווים שחיילים שלנו יכנסו לשם. הם היו שקטים הרבה זמן וקרוב לוודאי שיש מלכודות.
  הגב 05.08.22 17:02
 • אורח
  בדיוק רק מהאוויר ! אבל זה בעייתי זה אף פעם לא יגמר כל עזה מלאה בתחמושת ומחבלים בטח מתחת לאדמה זה אף פעם לא יגמר גם עוד 200 שנה
  05.08.22 17:19
 • אורח
  תפתחו את המקלטים ברחובות בבקשה!!!!!!
  הגב 05.08.22 17:06
 • אורח
  שהחיילים יחזרו בראים ושלמים הביתה !!
  הגב 05.08.22 17:14
 • אורח
  אמן
  05.08.22 17:18
 • אורח
  שייכנסו באימא אימא שלהם
  הגב 05.08.22 17:14
 • אורח
  ורק שיהיה בשורות טובות
  05.08.22 17:14
 • אורח
  שיפוצצו את כל רצועת עזה צריך לרסן אצ תיקשורת המטופשת וההיסטרית אנחנו חזקים ושצ.ה.ל יעשה מה שצריך בעיקר חיסול של המנהיגים שם את כולם. מברכת את חילנו.ואת כל כוחות הביטחון שנצליח ושכולם יחזרו בשלום ותנו לחעל האוויר לעשות את העבודה
  06.08.22 19:42
 • אורח
  להרבות בתפילות לשלומם חיילי צהל
  הגב 05.08.22 17:15
 • אורח
  סוף סוף מקןוה שיחסלו את ארגון הטרור ושלתושבי עזה ולתושבי הדרום יהיה שקט ושחילנו יחזרו בשלום אמן
  הגב 05.08.22 17:23
 • אורח
  שימחקו את עזה כבר !
  הגב 05.08.22 17:25
 • אורח
  מה קורה עם המקלטים ברחובות
  הגב 05.08.22 19:00
 • אורח
  לשים לב לערבי ישראל שלא יהיו מהומות כמו שהיה
  הגב 05.08.22 19:04
 • אורח
  ביבי שפנפניהו לא היה עושה כלום אין לו ביצים
  הגב 05.08.22 20:01
 • אורח
  רק לפני שנה עשה. וגם עכשיו רק חוטפים טילים בלי הפסקה. אם כבר ההבדל הוא שחמאס בינתיים לא מתערב כי הוא מורתע.
  06.08.22 08:03
 • אורח
  ביבי ?! סתם רודף שלטון. שמאלני בעור של ימני זה
  07.08.22 01:25
 • אורח
  פתחו מקלטים בעיר
  הגב 05.08.22 20:37
 • אורח
  צריכים עזרה עם חלון ממד שלא נסגר😩 למי ניתן לפנות?
  הגב 05.08.22 21:26
 • אורח
  אגודת ידידים עוזרים גם אצלי חלון לא ניסגר תקוע הגיעו מיד לפני חצי שנה הם מדהימים
  05.08.22 21:51
 • אורח
  נהנתניהו תמך בפינוי גוש קטיף תרגיל מעולה של צה'ל והשב''כ ניהול מעולה של לפיד וגנץ תחי מדינת ישראל בהצלחה
  הגב 05.08.22 21:43
 • אורח
  אז תתמוך בלפיד שישב עם הערבים, טמבל.
  06.08.22 08:02
 • אורח
  רק הליכוד יכול להביא עלינו את ההתנתקות, ואחרי זה להפסיד 4 מלחמות לחמאס, ולתת לחיזבאללה לכוון עלינו 100 אלף טילים.
  06.08.22 18:22
 • אורח
  במערב העיר לא שמענו אזעקה . למה???
  הגב 05.08.22 22:11
 • אורח
  עם ישראל חי עם ישראל מאוחד הקדוש ברוך הוא ישמור אותם מכל רע אמן
  הגב 05.08.22 23:48
 • אורח
  היה זיהוי שזה מעל הים וכיוון בת ים כך שלא היה צריך אזעקה בכל ראשון
  הגב 06.08.22 08:14
 • אורח
  חוף הים פתוח יש אנשים בחוף למה סתם להפחיד ולגרום לאנשים לשבת בבית ולראות חדשות שרק מדאיגות את האנשים
  הגב 06.08.22 08:25
 • אורח
  ערבים הלכו לים. ציפצפו על החוקים
  07.08.22 01:27
 • אורח
  בוקר טוב אין על החיילים שלנו
  הגב 06.08.22 09:34
 • אורח
  הורוביץ בראשון אייין מקלטטטטטטטט רק מחסןןןןןןןןן מה זההההה השטויות האללללה 😣
  הגב 06.08.22 09:59
 • אורח
  תעשו בדיקות למקלטים זה רק שם מקלט.זבל סירטון יותר טוב למות בבית ברמת אליהו זבל של אנשים
  07.08.22 22:24
 • אורח
  מזכיר את ישראל הישנה והטובה לפני האסון שהביא עלינו הליכוד. כל הכבוד לפיד. מרגיש בטוח סופסוף.
  הגב 06.08.22 12:21
 • אורח
  לפיד הרים את הלפיד !
  07.08.22 01:28
 • אורח
  תרשמו.כותרת אם טלפונים של קו חירום לאנשים אם פוסט טארומה ולילדים ולנכי צהל וקשישים דחוףףףףף
  הגב 06.08.22 13:56
 • אורח
  סוף סוף מנהיג אמיץ עם ביצים אחרי 15 שנות רפיסות פחד הססנות ןחוסר משילות של אדם מושחת שהזניח כל חלקה במדינה!!!
  הגב 06.08.22 19:30
 • אורח
  חברים. יש לנו בעיה רצינית עם ערביי מדינת ישראל ! רוב הערבים הגיעו למדינה כמהגרי עבודה ! חייבים להחזיר אותם לארצות מוצאם !
  הגב 06.08.22 19:42
 • אורח
  יש לי חדשות בשבילך , סבא רבא שלך הגיע לארץ הזו בתור מתנחל !! וכל השאר שהגיעו מטוניס מרוקו וכו… והתחילו להשתלט , יגיע יום ויקרה פה כמו באוקראינה ! מוות לשונאי אהבת חינם !
  08.08.22 07:38
 • אורח
  הבעייה האמיתית היא של האזרחים מפירי ההוראות שמחליטים להמר על חייהם ועל חיי ילדיהם. יש לזהותם ולקנוס אותם. כך גם את אלה שרצים לצלם נפל של טיל. עלול להיות הצילום האחרון בחייהם. התנהגות חסרת אחריות!!!
  הגב 06.08.22 19:58
 • אורח
  הצופרים בשכונת אברמוביץ לא נישמעים. לתשומת לב ראש העיר!!! בשורות טובות🙏
  הגב 07.08.22 16:51
 • אורח
  שרצים לצלם נפל של טיל בתים ב יוספטל ברזל
  הגב 07.08.22 20:43
 • אורח
  צהלה ביפו לאור המצב? שוב החרמת עסקים ערביים? דווקא אחלה ירקות, פירות ובשר חבל…. קודם שמחים ואחרי זה קונים אלכוהול מיהודים
  הגב 07.08.22 20:56
 • אורח
  להפסיק לקנות אצלכם לקנות רק אצל היהודים ביפו, אז יבינו מה זה לצהול, פירור לא לקנות, בלי וונדליזם פשוט בשקט לפעול לחזק את הסוחרים היהודים
  07.08.22 21:08
 • אורח
  שישמחו בכיף. גמנחנו נהנים מסרטי מדע בדיוני.
  הגב 07.08.22 20:59
 • אורח
  וואוו חבל שלא נפל טיל על הראש של העכברי ראש האלה שצוהלים ומוחיים כפיים חבל פעם הבא מאחלת שיפול טיל על כל אחד כזה שבצהלה ובשמחה גועל נפש אתם מבינים עם מי אנחנו חיים באותה מדינה? עם כפויי טובה יא גועלים מגעילים
  הגב 07.08.22 21:15
 • אורח
  ערביי יפו צוהלים? לעדות חרם על עסקים של ערבים ביפו!!
  הגב 07.08.22 21:18
 • אורח
  תמיכו לפרנס אותם לאכול חומוס ולקנות פיתות
  הגב 07.08.22 22:46
 • אורח
  אני תושב ראשלצ נהנה מאוד לבלות אצל השכנים שלי בבתים אחלה ים ואחלה חומוס והמבין יבין
  הגב 07.08.22 22:51
 • אורח
  לשלול אזרחות לכל אחד ואחת שהיה שם ולשלוח אותם לעזה
  הגב 07.08.22 23:03
 • אורח
  ערביי יפו צוהלים , מי "יפה הנפש" שמאמין בדו קיום ? לא היה אף פעם ולא יהיה . השנאה ליהודים היא מולדת אצלם
  הגב 08.08.22 07:57
 • אורח
  לא לשכוח!!! שיהיה חרוט במוחנו הם שייכים לעם ולאומה אוייבת ועויינת לישראלבמיוחד וליהודים בכלל לכן הם נקראים גיס חמישי בסיכון גבוה
  הגב 08.08.22 08:04
 • אורח

פיקוד העורף גם אם אין הפסקת אש, ביום שני 8/8 שגרה מלאה ביישובים רחובות, ראשון לציון, בת ים, חולון קרית עקרון ומזכרת בתיה

ראשי הרשויות יכולים על פי שיקול דעתם להחמיר המגבלות

אבי בר | | תגובות: 4


ברקע הדיווחים על אפשרות הפסקת אש הערב ראשון, מפרסם פיקוד העורף את ההנחיות התקפות מיום ראשון, 7.8.2022, בשעה 18:00, עד ליום שני, 8.8.2022, בשעה 18:00 ליישובים רחובות, ראשון לציון, בת ים, חולון, מזכרת בתיה וקרית עקרון

ההנחיות תקפות אם ייכנס או לא ייכנס לתוקפו הפסקת האש


התקהלויות ושירותים:

ניתן לקיים התקהלויות ללא הגבלות.

פעילויות חינוכיות:

ניתן לקיים פעילויות חינוכיות ללא הגבלות.

מקומות עבודה:

פועלים ללא הגבלות.
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  למה שיגרה מלאה כאשר אין הפסקת אש? למה עד היום כן וממחר לא? מה השתנה?
  הגב 07.08.22 19:42
 • אורח
  פיקוד העורף כשלתם הפעלתם את האזעקה מאוחר אחרי 10 שניות נשמעו בומים
  הגב 07.08.22 19:52
 • אורח
  אם עדיין אין הפסקת אש איך אמורים התושבים /הילדים לחזור לשיגרה??? על איזה סוג של שיגרה מדובר בדיוק?? תנו לנו הסבר מלומד!!! בבקשה.
  הגב 07.08.22 20:16
 • אורח
  לא הבנתי בדעה 19:20 מוציאים הודעה על שגרה ללא הגבלות ו20 דק אחרי זה אזעקות ויירוט מעל בת-ים.... איך זה מסתדר בדיוק???
  הגב 07.08.22 20:32
 • אורח

משרד החינוך פתח בקו סיוע רגשי שעומד לרשות התלמידים, ההורים ואנשי החינוך *6552, שלוחה 5 או 073-3983960 שלוחה 5

הקו יפעל לאורך כל השבוע בין השעות 8:00-20:00 ובימי שישי בין השעות 8:00-14:00 בהתאם למצב.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


הודעת משרד החינוך
על רקע מצב החירום, השירות הפסיכולוגי ייעוצי - שפ"י, משרד החינוך פתח את קו הסיוע הרגשי
מספרו: *6552, שלוחה 5
או בטלפון 073-3983960 שלוחה 5
הקו החל לפעול והוא נותן מענה לתלמידים, הורים ואנשי חינוך.
הוא ימשיך לפעול גם מחר (א') ולאורך כל השבוע, בין השעות 20:00-8:00.
בימי ו' בין השעות 14:00-8:00. ככל שיידרש, הקו ימשיך לפעול גם מעבר לשעות אלו.
במקביל, פועלים צוותי המקצוע של המשרד כדי לתת מענים חינוכיים, בין היתר, גם לתלמידי כפרי הנוער והפנימיות. אתמול נקלטו בכפר הנוער בן שמן תלמידי קייטנת רווחה מהדרום. המשרד ממשיך לעקוב, לנטר מענים ולתת אותם בכל מקום בו הם נדרשים.סרטון משרד החינוך למען ההורים לתיווך המצב לילדיהם

סרטון פיקוד העורף להורים
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פתיחת מקלטים בחולון

עדכונים שוטפים

אבי בר | | תגובות: 0


הודעת עיריית חולון:


תושבים יקרים,


בהמשך להערכת מצב שהתקיימה בעירייה עם פיקוד העורף, הנחה ראש העיר לפתוח את המקלטים הציבוריים בעיר, על מנת שיעמדו לרשותכם במידה שיהיה בכך צורך.

אנו מקיימים התייעצויות כל העת ואנשי העירייה ערוכים לפעול בהתאם לכל צורך.

הקפידו להתעדכן בהנחיות פיקוד העורף, שהן מצילות חיים

https://www.oref.org.il/


מחזקים את צה״ל ואת כוחות הביטחון!


שבת שלום
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.
עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל