הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים
הלימודים בחולון בוטלו
פיקוד העורף מחמיר הבוקר שישי את ההנחיות! ניתן לקיים פעילויות חינוכיות במקום שאפשר להגיע ממנו למרחב מוגן תקני בזמן ההתגוננות.
"דירה ביום" סקירה יומית על דירות למכירה המתפרסמות בלוח הדירות be106! בעיר יבנה מוצעת למכירה דירה קלאסית להשקעה/מגורים, 4.5 חד', 110 מ"ר במחיר 1.870,000 ש"ח בלבד. כולל ממ"ד ומושכרת כיום ב - 5000 ש"ח וכלולה בתוכנית פינוי בינוי... לפרטים 08-376-0641

תושב חולון יוסגר להונגריה בחשד לקיום יחסי מין עם קטינה בהונגריה

החשד , שילם לקטינה

אבי בר | | תגובות: 0


לאחר דיונים של חצי שנה נעתר בית משפט המחוזי בירושלים לבקשת ההסגרה של יוסף מטולה, תושב חולון בן 42, להונגריה החשוד בעבירות מין בבת 15 בהונגריה לפני עלייתו לישראל לפני מספר שנים. מטולה יועמד לדין בהונגריה לאחר שנחשד כי ביצע יחסי מין עם הנערה הקטינה תמורת תשלום כספי. מהסניגוריה הציבורית נמסר כי "יוסף מכחיש את האישומים".
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הלימודים בחולון בוטלו

מערכת האתר | | תגובות: 0


להלן הודעת עיריית חולון

תושבי חולון היקרים בוקר טוב,
עקב ההודעה שהתקבלה כעת על סיום ההפוגה ומתוך דאגה לשלום התלמידים, החליט ראש העיר בהתייעצות עם גורמי המקצוע כי היום לא יתקיימו לימודים במערכת החינוך בחולון.
עדכונים יימסרו בהמשך.
שבת שלום.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

פיקוד העורף מחמיר הבוקר שישי את ההנחיות! ניתן לקיים פעילויות חינוכיות במקום שאפשר להגיע ממנו למרחב מוגן תקני בזמן ההתגוננות.

מערכת האתר | | תגובות: 0


בשל המצב הביטחוני, פיקוד העורף קבע את ההנחיות הבאות מיום שישי, 1 בדצמבר 2023, בשעה 06:30, עד ליום שבת, 2 בדצמבר 2023, בשעה 19:00:
להלן ההנחיות לגבי אזורנו

פעילות מלאה - חלק מיישובי לכיש (אשדוד, גן יבנה, בני עי”ש, מוא”ז באר טוביה), חלק מיישובי השפלה (נס ציונה, ראשון לציון, רחובות), חלק מיישובי דן (ת”א-יפו, בת ים, אזור, בני ברק, גבעתיים, חולון, רמת גן)*
פעילויות חינוכיות - ניתן לקיים פעילויות חינוכיות במקום שאפשר להגיע ממנו למרחב מוגן תקני בזמן ההתגוננות.
התקהלויות ושירותים - ניתן לקיים התקהלויות עד 1,000 אנשים.
מקומות עבודה - פועלים ללא הגבלות.

על כל אחד ואחת מאיתנו לוודא כי אנחנו ערוכים ויודעים כיצד לפעול כדי להגן על חיינו ועל יקירינו. בקבלת התרעה, יש להיכנס למרחב ולשהות בו 10 דקות.
יש להמשיך ולעקוב אחר ההנחיות שמפרסם פיקוד העורף באמצעי ההפצה הרשמיים.
ההנחיות המלאות מפורטות בקישור הבא: https://www.oref.org.il/12487-15896-he/Pakar.aspxהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

"דירה ביום" סקירה יומית על דירות למכירה המתפרסמות בלוח הדירות be106! בעיר יבנה מוצעת למכירה דירה קלאסית להשקעה/מגורים, 4.5 חד', 110 מ"ר במחיר 1.870,000 ש"ח בלבד. כולל ממ"ד ומושכרת כיום ב - 5000 ש"ח וכלולה בתוכנית פינוי בינוי... לפרטים 08-376-0641

למעוניינים לפרסם את דירתם בלוח הדירות הגדול של be106 המופץ בראשון לציון, רחובות, בת ים, חולון, תל אביב, גדרה, יבנה, מזכרת בתיה ועקרון מוזמנים לקבל פרטים 052-8030056

מערכת האתר | | תגובות: 0


מידי יום (פרט לשישי ושבת) נעלה סקירה יומית על דירה או קבוצת דירות בעלי מאפיין משותף כגון: אותה שכונה, דירות גן, פנטהאוזים וכד' המתפרסמות בלוח הדירות הגדול של be106 המופץ בראשון לציון, רחובות, בת ים, חולון, תל אביב, גדרה, יבנה, מזכרת בתיה עקרון ובקרוב מאוד יתרחב לערים נוספות


להלן לינק לכל לוח הדירות

https://www.be106.net/realestate/sale


על הדירה ביבנה המתאימה למגורים ולהשקעה


למכירה בשכונת בן גוריון ביבנה דירת 4.5 חדרים . ענקית 110 מ"ר .
הבניין נמצא בתוכנית עתידית של פינוי בינוי וערכו צפוי להשתבח
ממד בגודל 15 מר מרובע.
מרפסת שמש גדולה עברה סגירה עם חלונות ענקיים. ניתן להחזיר למצב קודם
3 מזגנים חדשים בחדרים פלוס מזגן בסלון,
שני שירותים ואמבטיה, חדר שירות מרווח עם ארון לאחסון ומתלה מוסתר גדול לכביסה.
שלושה כיווני אוויר, ללא בניין שכן
מחסן משותף בלובי,
צמוד לפארק הנחל.
חנייה מסודרת ברחוב,

הדירה בקומה 3 מתוך 3
המחיר המבוקש 1.870.000 ש"ח

יציאה מהירה מהעיר. דירה מוארת ומקסימה עם אנרגיה טובה, נגישות מלאה לכל מקום, פארקים, מרכזי קניות, מאפיות

הדירה כיום מושכרת ב - 5000 שח


למעוניינים בפרטים

08-376-0641


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

חולון מציעה מגוון פעילויות לחג החנוכה: הצגות, סרטים, סדנאות, הדלקת נרות ועוד - חנוכיית העיר הגדולה תוקם ברחבת המדיטק

| | תגובות: 0


עיריית חולון מציעה לתושביה מגוון פעילויות ברוח חג החנוכה לכל המשפחה, ביניהן: הצגות, סרטים, סדנאות, הדלקת נרות ועוד. חנוכיית העיר הגדולה תוקם ברחבת המדיטק והתושבים מוזמנים לשלוח צילומים שלהם מדליקים נרות חנוכה, שיוקרנו על גבי החנוכייה.

בצל המלחמה והימים מלאי הדאגה, עיריית חולון, רשת קהילה ופנאי ומוסדות התרבות העירוניים מזמינים את תושבי העיר לציין את חג החנוכה וליהנות ממגוון פעילויות ואירועים לכל הגילים, שיתקיימו ברחבי העיר.

מיזם "בניינים מאירים" יימשך זו השנה העשירית עם הדלקת נרות ומפגשי שכנים קהילתיים; מגוון פעילויות במרכזים הקהילתיים השכונתיים; פעילויות בתנועות הנוער, כולל מצעד לפידים; אירוע טבע חווייתי בבריכת החורף; אתגר עירוני להורים, בשילוב הרצאה של מיכל דליות; שפע של הצגות לילדים במחירים מוזלים במרכז שטיינברג, בתיאטרון חולון ובתיאטרון המדיטק; סרטים; סדנאות; הדלקת נרות משותפת ועוד מגוון רחב של פעילויות.

התושבים מוזמנים להצטרף ליוזמת "חולון מדליקה יחד", להדליק נר ראשון של חנוכה, ביום חמישי, 7.12.23, בשעה 19:00, ולהניח את החנוכיות על המרפסות או על אדני החלונות, על מנת להפיץ את האור הגדול.

פרטים מלאים על האירועים ברחבי העיר מתעדכנים באתר העירוני - holon.muni.il, באתר רשת קהילה ופנאי - holonet.co.il ובאתרי מוסדות התרבות.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

משרד התחבורה הודיע כי נוסעי התחבורה הציבורית שהחזיקו מנוי חופשי חודשי עם פרוץ המלחמה יוכלו לקבל החזר עבור יתרת הימים שנותרו להם במינוי

כך למשל אדם שהיה לו מנוי מ18.9.23 ועד 17.10.23 יקבל החזר על הימים מ8.10.23 ועד לסיום החוזה 17.10.23. קיימות 3 אפשרויות לקבלת ההחזר/הנחה- כל פרטים בכתבה. החזר יינתן גם לסטודנטים שרכשו במנוי "חופשי שנתי" או "חופשי סמסטריאלי" עד ליום 9.10.23

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום: מיכאל דימנשטיין, לע"מ


על פי החלטת שרת התחבורה רגב: יינתן החזר לנוסעי התחבורה הציבורית שהחזיקו מנוי "חופשי חודשי" עם פרוץ המלחמה

משרד התחבורה והבטיחות בדרכים הודיע היום לאור החלטת שרת התחבורה מירי רגב, מהיום (חמישי) 30 בנובמבר, כל נוסעי התחבורה הציבורית שהחזיקו במנוי "חופשי חודשי" ביום ה-7 באוקטובר יוכלו לקבל החזר עבור יתרת הימים שנותרו להם במנוי.

מחזיקי "חופשי חודשי" יוכלו לקבל את הזיכוי או ההנחה באחת משלוש אפשרויות:

האפשרות הראשונה הינה טעינת מנוי חופשי חדש, הזהה ליתרת המנוי הקודם. כלומר, אם אדם רכש מנוי "חופשי חודשי" ביום ה-18.9.23 ותוקפו עד 17.10.23, הוא יוכל לקבל מנוי חופשי חדש למשך עשרה ימים (מיום ה-8.10.23 ועד ליום סיום המנוי, במקרה זה, ה-17.10.23).


אפשרות נוספת הינה קבלת הנחה ברכישת מנוי חדש בעתיד. כלומר, אם נותרו לאדם 10 ימים במנוי, הוא יקבל הנחה של 33.3% ברכישת מנוי חדש (ההנחה תינתן בהתאם למספר הימים שנותרו במנוי).


האפשרות השלישית הינה קבלת הזיכוי באמצעות טעינת חוזה "ערך צבור" שהוא בעצם הטענת כסף לכרטיס הרב-קו. זיכוי זה יהא בגובה 70% משווי הערך הכספי בהתאם למספר הימים שנותרו במנוי. כלומר, אדם בעל יתרה של 10 ימים, יוכל לקבל 23.33% משווי הימים שנותרו לו במנוי כזיכוי כספי בכרטיס הרב-קו שלו. בחירת החלופה המבוקשת תתאפשר עד ליום 31 במרץ 2024.


על פי ההחלטה גם סטודנטים וסטודנטיות שהיו אמורים להתחיל באוקטובר את שנת הלימודים האקדמית והצטיידו במנוי "חופשי שנתי" או "חופשי סמסטריאלי" (עד ליום 9.10.23), יוכלו לקבל החזר מלא, במידה ויבקשו לבטל את המנוי עד ליום 22.12.23.


את ההחזר ניתן לקבל באמצעות אפליקציות ההטענה המעניקות שירות עבור משרד התחבורה, רב-קו אונליין והופאון, המעניקות שירות זה באתרים שלהן וביישומונים, במכונות הטענת רב-קו בבתי העסק השונים ברחבי הארץ ובהטענה באמצעות הטלפון.


שרת התחבורה והבטיחות בדרכים תא"ל (במיל') מירי רגב:

"ההחלטה שקיבלנו להעניק החזרים למחזיקי כרטיס 'חופשי חודשי', היא במסגרת הסיוע אותו מעניק משרד התחבורה לאזרחים בזמן המלחמה, ובנוסף למדיניות אותה אני מובילה להוזלת תעריפי הנסיעה בתחבורה הציבורית, במטרה לעודד את הנסיעה של אזרחים בתחבורה הציבורית, מה שיסייע להפחתת הגודש בכבישים ולצמצם את זיהום האוויר בישראל".


מנכ״ל משרד התחבורה והבטיחות בדרכים משה בן-זקן:

"משרד התחבורה מייחס חשיבות רבה במתן הקלות כלכליות לנפגעי המלחמה. עקב כך, אישרה שרת התחבורה את ההחזר עבור נוסעי התחבורה הציבורית המחזיקים בכרטיס 'חופשי חודשי'. אני קורא לאזרחים ולסטודנטים לבחון את הזכאות שלהם ולממש אותה בהקדם. בהתאם להנחיית של שרת התחבורה, אנו בוחנים כל העת מתן הטבות נוספות לטובת משתמשי התחבורה הציבורית".

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עיריית חולון מעניקה הטבות לחיילי המילואים שגויסו במלחמת "חרבות ברזל" - הנחה בארנונה לשנת 2023

| | תגובות: 0


עיריית חולון מעניקה הטבות לחיילי המילואים, תושבי העיר, שגויסו במלחמת "חרבות ברזל". בין היתר, מוענקת הנחה בארנונה באופן אוטומטי ומבלי צורך להגיש מסמכים. ההטבות מוענקות מתוך הערכה לפועלם למען המדינה ובשל הרצון להקל עליהם ועל בני משפחותיהם.

במסגרת ההנחה הקבועה בסכום הארנונה הכללית למחזיקים בנכס, שמוענקת בשיעור של 5% לכלל חיילי המילואים, תושבי העיר, זכאים המילואימניקים מגויסי מלחמת "חרבות ברזל" לקבל את ההנחה לשנת המס 2023, וזאת באופן אוטומטי, מבלי להגיש מסמכים. הטבה זו התאפשרה הודות לפניית עיריית חולון לצה"ל בבקשה להעביר מוקדם מהרגיל רישומים עדכניים של הזכאים להנחה. בנוסף, אנשי אגף ההכנסות בעירייה יוצרים קשר באופן יזום עם תושבי העיר, שמשרתים בימים אלה במילואים, ומיידעים אותם בדבר זכויותיהם. יצוין, כי העירייה בוחנת דרכים נוספות למתן הטבות עבור ציבור זה.

לפרטים נוספים, ניתן לפנות לעיריית חולון בטלפון 03-5027334/5 או לבקר באתר האינטרנט של חולון WWW.HOLON.MUNI.IL.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

סרטון שריפה בחולון. חולצו מהשריפה אדם ו - 3 חתולים

מערכת האתר | | תגובות: 0
דוברות והסברה תחנה אזורית חולון


בשעה 17:00, התקבלו מספר קריאות במוקד 102 של מחוז דן אודות שריפת קוצים ברחוב עמוס בחולון. ארבעה צוותי כיבוי יצאו למקום האירוע. בהגיעם למקום, הבחינו הלוחמים בשריפת קוצים בשני מוקדים אשר התפשטה למבנה חד קומתי. במהלך הסריקות, איתרו הלוחמים וחילצו מן הדירה אדם ושלושה חתולים. למקום זומן חוקר דליקות לבדיקת נסיבות פרוץ הדליקה.


סרטון:


צילומים:דוברות והסברה תחנה אזורית חולוןהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

רוכב אופנוע נפגע קשה מרכב בחולון

מערכת האתר | | תגובות: 0
תיעוד מבצעי מד"א


בשעה 14:55 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון, על רוכב אופנוע שנפגע מרכב ברחוב מנחם בגין בחולון. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח וולפסון, כבן 30 במצב קשה, עם חבלה רב מערכתית.

פראמדיק מד"א נועם אליוף וחובשים בכירים במד"א חגי נתני ויניב פרטוש סיפרו: "ראינו את הרוכב שוכב על הכביש בסמוך לאופנוע כשהוא מחוסר הכרה וסובל מחבלה רב מערכתית. הענקנו לו טיפול רפואי ופינינו אותו בניידת טיפול נמרץ של מד"א לבית החולים כשהוא מונשם ובמצב קשה."


צילומים:תיעוד מבצעי מד"אהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

משטרת ישראל מבקשת את עזרת הציבור באיתור הנעדר אליהו לוי, בן 57, מחולון

מערכת האתר | | תגובות: 0


משטרת ישראל מבקשת את עזרת הציבור באיתור הנעדר אליהו לוי, בן 57, מחולון. לוי נעדר מאז ה-27 בנובמבר, לאחר שיצא מביתו ברחוב רוטשילד בחולון ונעלמו עקבותיו. תיאורו של לוי: גובה 1.72 מ', מבנה גוף רזה, שיער מתולתל ארוך אסוף לקוקו, לבש חולצת פלנל משובצת כחולה ומכנסיים שחורים. כל מי שיודע משהו על מקום המצאותו מתבקש לפנות למוקד 100 של משטרת ישראל.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פורום חולון

הפורום נועד לאפשר לתושבי חולון להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח

אורח
09.10.23 11:17
לוקחים את המצב לידיים שלנו! מנדבים צבא רזרבי להגן על המדינה ותושביה!תמצאו את הערוץ "הצבא החסוי" בפייסבוק ותגנו על משפחותיכם!
אורח
30.09.23 08:32
לאזרחים ותיקים ולא רק - מוממלצים שעורי צ'י קונג, רצוי באוויר החופשי. בגבעתיים יש שעורי צ'י קונג חינם למבוגרים.
אורח
29.09.23 15:58
מתי נוכל לישון ללא רעש מטוסים שממריאים בשעות עוצר הלילה?
אורח
25.09.23 15:32
איך אפשר לדעת האם אני זכאי לתלושי מזון
אורח
22.06.23 16:27
למה אין עצים בחולון? השמש כאן חזקה ביותרלא ניתן להשתמש הפארקים החדשים שבונים במהלך היום בגלל השמש הקופות כל ראינו. עירייה נכבדה עוד לא שמעתם כל קיומם של עצים שנותנים צל ענק? כמו עץ הצאלון איפה ההתחשבות וההגיון? ברח לכם ההיגיון?
אורח
11.09.23 10:26
צודק בהחלט
אורח
18.09.23 23:51
עצים נותנים צל .ולא רק צל , הם גם נותנים חמצן.חבל שלא לומדים זה בבוטניקה בבית הספר.
אורח
22.06.23 16:25
בחולון בונים בניינים. לא שותלים ולא נוטעים עצים. זה לא בלקסיקון של העירייה בחולון בונים פארקים אבל שוכחים שהפרק חייב לכלול עצים שעושים צל גדול. בחולון אין בכלל עצים. העירייה עוד לא שמים מקיומם של עצים שנותנים צל. בושה
אורח
04.09.23 23:10
תבוא לראות בקרית בן גוריון כמה עצים יש מספיק להכפיש.קרית בן גוריון מלאה עצים גנים וצל
אורח
20.06.23 22:15
ברחוב לבון 10 ,בונים תמא ,בעקבות התמא הרסו לנו את המרפסות על מנת לבנות חדשות במסגרת תמא ,אנו רוצים לשבת בשדרה ויש רק ספסל אחד ,אשמח עם תוסיפו עוד ספסל לנחויות המבוגרים קשה לנו בימים האלה ללא מרפסת ,אם אפשר להוסיף ספסל אודה לכם מאוד .
אורח
22.05.23 10:56
ברחוב הארונוביץ מס 89 עד 81 סללו ובנו מדרכות חדשות ומסלולי אופניים ומתחמי צמחייה יפה, והדיירים מחנים את הרכבים שלהם במשך כל היום על המדרכות וחוסמים מעבר בטוח להולכי הרגל, ועומדים גם על אזורי הצמחייה והורסים את הצמחייה והצנרת שעשו שם, והעירייה לא אוכפת את זה.
אורח
22.05.23 10:59
אין עם מי לדבר
אורח
20.06.23 22:10
צודק בהחלט


עיריית חולון מזמינה את ילדי העיר ליהנות מהצגות חנוכה ב-35 שקלים בלבד - מכירת הכרטיסים החלה

| | תגובות: 0
צילום: צילום-ניר סלקמן


עיריית חולון מזמינה את ילדי העיר ליהנות מהצגות חנוכה ב-35 שקלים בלבד. מכירת הכרטיסים החלה וההצגות יתקיימו במרכז שטיינברג, ברח' גבעת התחמושת 21.

ההצגות והמועדים הם כדלקמן: חיפזון וזהירון - סיפור הנס - יום שני, 11.12, בשעה 16:00 (לגילי 10-3), משך ההצגה: כשעה וחצי כולל הפסקה לאסי (מבית תיאטרון המדיטק) - יום שלישי, 12.12, בשעה 18:00 (לגילי 5 ומעלה), משך ההצגה: כ-65 דקות הבית של יעל (בכיכובה של מיקי מלכת הילדים) - יום רביעי, 13.12, בשעה 16:00 (לגילי שנתיים ומעלה), משך ההצגה: כשעה וחצי כולל הפסקה נעמה סופר על - מחזירים את האור (בכיכובן של נעמה אתל וחני נחמיאס/עירית ענבי) - יום חמישי, 14.12, בשעה 16:00 (לגילי שנתיים ומעלה), משך ההצגה: כשעה ורבע ספר הג'ונגל - ניצחון האור (בכיכובם של רוי בוי וענבלי בא-לי) - יום שישי, 15.12, בשעות 09:30 ו-11:30 (לגילי 9-3), משך ההצגה: כשעה וחצי

מכירת הכרטיסים באמצעות קישור שמופיע באתר העירייה. לבירורים בנושא נגישות השירות ולנושאים נוספים, יש לפנות בטל' 03-5500012 או בדוא"ל stage@holonet.org.il


צילום-ניר סטולו
קרדיט תמונה: צילום-ניר סטולו
צילום-רויטל עיני חלבה
קרדיט תמונה: צילום-רויטל עיני חלבה
צילום-בני גם זו לטובה
קרדיט תמונה: צילום-בני גם זו לטובה
צילום-שי הנסב
קרדיט תמונה: צילום-שי הנסבהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

רשת מכבי טבעי פתחה מרפאה חדשה לרפואה משלימה בחולון המעניקה טיפולים במגוון תחומים: דיקור, שיאצו, טווינא, רפלקסולוגיה, אוסטאופתיה, נטורופתיה, הומאופתיה, כירופרקטיקה, ביופידבק ועיסוי רפואי.

מערכת האתר | | תגובות: 1


רשת מכבי טבעי, מקבוצת מכבי שירותי בריאות, פתחה מרפאה חדשה בחולון. המרפאה, הממוקמת ברחוב הרוקמים 2, בניין אמות, בקומה 11, מחליפה את הפעילות שניתנה עד כה במרפאת מכבי טבעי ברחוב קדושי קהיר. המרפאה החדשה תאפשר את הגדלת היצע הטיפולים הניתנים במקום עבור תושבי חולון. המרפאה פועלת שישה ימים בשבוע ומציעה לחברי קופת החולים מכבי שירותי בריאות מגוון טיפולים רחב, המאפשר לשמור על שגרת חיים בריאה. הטיפולים ניתנים על ידי צוות מטפלים מקצועי ומנוסה ומוענקים בה טיפולי רפואה משלימה במגוון תחומים: דיקור, שיאצו, טווינא, רפלקסולוגיה, אוסטאופתיה, נטורופתיה, הומאופתיה, כירופרקטיקה, ביופידבק ועיסוי רפואי.
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  רגע אז סגרו תמרפאה בקדושי קהיר
  הגב 29.11.23 12:07
 • אורח

עיריית חולון מפעילה פרויקט "עיר מקלט" לבדיקת תקינות מקלטים בבתים משותפים

מערכת האתר | | תגובות: 0
תמונת אילוסטרציה


עיריית חולון הפעילה את פרויקט "עיר מקלט" לבדיקת תקינות מקלטים בבתים משותפים. מתנדבי המיזם יפנו לוועדי בתים משותפים ברחבי העיר ויציעו סיוע בבדיקת תקינות המקלטים והכשרתם לשהייה ממושכת, במידת הצורך. היוזמה החברתית מתבצעת בשיתוף אגפי עיריית חולון: הפיקוח והשיטור העירוני, החירום והביטחון ושפ"ע. תושבי העיר מתבקשים לשתף פעולה עם מתנדבי המיזם ומוזמנים לפנות למוקד העירוני 106 ולקבל סיוע בפינוי ציוד מהמקלט המשותף, בעת הצורך. למידע נוסף בנושא אחזקת מקלטים פרטיים בבתים משותפים, היכנסו לאתר העירוני.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הצעת נישואים מרגשת בתחנת מד"א בחולון: ליאב הציע לבת זוגתו שירה נישואין במהלך שירות מילואים

מערכת האתר | | תגובות: 1
צילום: צילום דוברות מדא


במהלך שירות מילואים במד"א, ליאב הציע נישואין לבת זוגתו שירה בתחנת מד"א בחולון. ליאב, שתכנן את ההצעה במשך 4 שנים, לא נתן למלחמה שהתרחשה באותו שבוע לעכב את התוכניות שלו. הוא תיאם משמרת משותפת לו ולשירה, וכאשר הגיעו שניהם לתחנה, הציע לה נישואין. שירה, שהגיבה בהתרגשות 'כן', פגשה את ליאב בתחנת מד"א בחולון כאשר היא הייתה בת שירות והוא היה נהג אמבולנס. מזל טוב! לפרטים נוספים, ניתן ליצור קשר עם זכי הלר, דובר מד"א, בטלפון 052-3696444 או לבקר באתר www.mdais.org ובדף הפייסבוק שלהם www.facebook.com/mdaisrael.


צילום דוברות מדא
קרדיט תמונה: צילום דוברות מדא
צילום דוברות מדא
קרדיט תמונה: צילום דוברות מדאהתפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מזל טוב איזה יופי
  הגב 28.11.23 20:28
 • אורח

רצח בחולון! נעצרו חשודים

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום דוברות המשטרה


משטרת ישראל עצרה 3 חשודים בעקבות אירוע רצח על רקע פלילי שאירע הלילה בחולון


הלילה התקבל במשטרה דיווח על אירוע אלימות, במהלכו נדקר תושב חולון בן 21 בחולון, אשר פונה במצב קשה (עפ"י גורמי הרפואה) ובהמשך נפטר מפצעיו במרכז הרפואי וולפסון.


שוטרי תחנת חולון וחוקרי הזירה של מחוז ת"א הגיעו לזירה והחלו בפעולות חקירה ואיסוף ממצאים, תוך גביית עדויות. במקביל, סגן מפקד מרחב איילון, נצ"מ שלומי בן זימן קיים הערכת מצב בזירה והחקירה הוטלה על היחידה ללחימה בפשיעה של מרחב איילון.


כאמור, במסגרת פעולות החקירה של שוטרי תחנת חולון, נעצרו שלושה חשודים והובאו לחקירה בתחנת המשטרה. בהמשך היום בכוונת המשטרה להביא את החשודים לביהמ"ש לדיון הארכת מעצר בבימ"ש שלום ת"א.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

קשישה בת 81 מחולון נעקצה בסכום של כ-750,000 ש"ח

מערכת האתר | | תגובות: 0


שוטרי מפלג ההונאה במחוז תל אביב עצרו קבלן שיפוצים, תושב הצפון, בחשד לעושק קשישה בת 81 מחולון בסכום של כ-750,000 ש"ח. במפלג ההונאה של משטרת מחוז תל אביב, מתנהלת חקירה בעקבות תלונה של קשישה בת 81 תושבת חולון, ממנה עולה כי אדם, אשר ביצע עבודות שיפוץ בביתה החל ב"מסע" של עושק ומרמה כלפיה. החשוד פיזר צ'קים רבים מחשבונה ואף ביצע הימורים בסכומים של עשרות אלפי שקלים, רכש מוצרים רבים ועוד, כל זאת מתוך הכספים שקיבל, על פי החשד, במרמה. מדובר בסכום של כ-750,000 ש"ח. עם קבלת התלונה גבו החוקרים עדויות, אספו מסמכים שונים והצליחו להגיע לזהותו של החשוד. אתמול עצרו בלשי מפלג ההונאה של מחוז תל אביב את החשוד(49), תושב עפולה, והוא הועבר לחקירה. היום יובא החשוד לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בתל אביב.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

שריפה בדירה בחולון: 9 לכודים חולצו ו-2 פונו לבית החולים -

מערכת האתר | | תגובות: 0
דוברות והסברה תחנה אזורית חולון


בשעה 6:00 בבוקר, התקבלו מספר קריאות במוקד 102 של מחוז דן אודות שריפה בדירה עם לכודים ברחוב הנביאים בחולון. ארבעה צוותי כיבוי בפיקוד מפקד המשמרת, רב רשף מורן פקס, יצאו למקום האירוע.

בהגיעם למקום, הצוותים הבחינו בעשן שחור היוצא מחלון בקומה הראשונה בבניין בן שלוש קומות. הם קיבלו מידע כי יש לכודים בדירה וריכזו מאמץ לאיתורם. במקביל, הלוחמים כיבו את מוקד הבעירה ושחררו עשן מהמבנה.

מפקד המשמרת הורה לדיירים להסתגר בביתם בעקבות עשן שהצטבר בחדר המדרגות, כיוון שהדלת של הבית הבוער נשארה פתוחה. לוחמי האש חילצו 9 לכודים אשר הועברו לטיפול מד"א, כאשר מצבם מוגדר קל ומתוכם 2 פונו לבית החולים.

למקום זומן חוקר דליקות לבדיקת נסיבות פרוץ הדליקה. ענף הסברה שבים ומזכירים ממליצים להתקין גלאי עשן אשר מתריע בתחילה של שריפה ומאפשר יציאה מאזור סכנה או השתלטות על השריפה טרם התפתחותה. בנוסף, ממליצים לסגור את הדלת בנתיב ההימלטות מן השריפה.צילומים:דוברות והסברה תחנה אזורית חולוןהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הרוג בקריסת מעלית בחולון

צילום כבאות והצלה ארצי

מערכת האתר | | תגובות: 0


בשעה 05:12 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על מעלית משא שקרסה בבית עסק ברחוב השופטים בחולון. חובשים ופראמדיקים של מד"א דיווחו על גבר כבן 40 ללא סימני חיים עם חבלה רב מערכתית וקובעים את מותו.

פראמדיק מד"א יוסי רוזנטל סיפר: "כשהגיעו למקום ראו את הגבר לכוד כשהוא מחוסר הכרה וסובל מחבלה רב מערכתית. תוך פעולות החילוץ של לוחמי האש ביצעו בדיקות רפואיות אבל הפציעה שלו הייתה קריטית ונאלצו לקבוע את מותו."

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אירוע דקירות בחולון

מערכת האתר | | תגובות: 0


בשעה 21:47 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על צעיר שנפצע באירוע דקירות ברחוב התותחנים בחולון. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח וולפסון, צעיר בן 21 במצב קשה עם פציעות חודרות.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עיריית חולון מזמינה את תושבי העיר להשתתף במיזם "מעילים ומועילים" - מסירת מעילים מיותרים וקבלת מעילים ללא תשלום במרכזים העירוניים

מערכת האתר | | תגובות: 0


עיריית חולון מזמינה את תושבי העיר להשתתף במיזם החורפי "מעילים ומועילים". המיזם, שהועלה על ידי תושבים ומובילה אותו מחלקת התנדבות ומעורבות חברתית באגף קהילה בעיריית חולון, בשיתוף רשת קהילה ופנאי, מזמין את התושבים למסור מעילים מכובסים במצב טוב, שאין בהם שימוש, במרכזים עירוניים שונים בעיר. בנוסף, התושבים מוזמנים לקחת מעילים ללא תשלום, גם אם אין להם מעיל למסור. המיזם מתקיים בין התאריכים 3-7 בדצמבר במרכזים העירוניים השונים. תושבים שמתארחים בחולון בשל המלחמה מוזמנים גם הם להגיע ולקחת מעילים.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הבחירות לעיריות ככל הנראה יידחו שוב

אבי בר | | תגובות: 9


הבחירות לעיריות היו אמורות להתקיים בחודש אוקטובר 2023, אולם עם פרוץ המלחמה הוחלט לדחות את הבחירות ב - 3 חודשים לתאריך 30/1/2024 והכנסת אישרה כי בהתאם לנסיבות יהיה ניתן לדחות בחודש נוסף ליום שלישי 27/2/2024

כעת, לאור התמשכות הלחימה בעזה וחשש להתלקחות בחזית הצפון שוקל שר הפנים להורות על הדחייה הנוספת בחודש ימים .

אישור הדחייה הנוספת צריך לעבור באופן רשמי בוועדת הפנים של הכנסת.

לא מן הנמנע כי לאור הנסיבות הבחירות יידחו למועד מאוחר יותר כאשר מסתמן שביישובי העוטף בדרום ובצפון הדחייה תהיה ארוכה יותר.


בכל מה שקשור להלך הבחירות, כל מה שנעשה והתקבל עד היום יהיה בתוקף, מועמדים או רשימות חדשות לא יוכלו להתווסף.

התפרסמו 9 תגובות לכתבה.
 • אורח
  עד אז לאנשים כבר לא יהיה אכפת מבחירות בכלל
  הגב 26.11.23 17:12
 • אורח
  תאמת, לא מעניין
  הגב 26.11.23 17:50
 • אורח
  אז אולי בעיריית ראשון לציון יקבלו החלטה להסיר את שלטי הבחירות הענקיים שמכערים את השכונות?
  הגב 26.11.23 18:12
 • אורח
  מציע לדחות את הבחירות לעוד שנה, לאזרחי המדינה אין ראש עכשיו לבחירות, אין ביכלל מצב רוח, הצעה השנייה לתת לראשי העיר במדינה הארכה לשנתיים שהמלחמה תיהיה מאחורינו. בהצלחה ובשורות טובות.
  הגב 26.11.23 19:01
 • אורח
  מצטרפת גם .... יהיה נכון לדחות בשנה
  הגב 26.11.23 19:10
 • אורח
  לדחות לעוד שנתיים לפחות
  הגב 26.11.23 19:20
 • אורח
  אדון מלול, כיתת כוננות זה לא מספיק. צריך פלוגת כוננות.
  הגב 26.11.23 20:08
 • אורח
  לא צריך כוננות.יש אלוהים והוא שומר
  27.11.23 09:43
 • אורח
  השלטים המפלצתיים של רז קינסטליך מזכירים משטרים דיקטטורים באירן ובסוריה-מפחיד מה יהיה פה בקדנציה השניה שלו...
  הגב 27.11.23 09:22
 • אורח

המשרד להגנת הסביבה מקדם את הצו שיאפשר בעתיד לרשויות מקומיות להטיל קנסות על שימוש מופרז בצופרים מכלי רכב, על בסיס אכיפה באמצעות מצלמות אקוסטיות ואמצעים טכנולוגיים.

מדובר על תוכנית ערים שקטות שהחל בישראל כאשר הראשונה שפועלת היא פתח תקווה בה התקיים פיילוט ראשוני ובה יתאפשר לרשות להטיל את הקנסות. אל התוכנית הצטרפו גם הערים ראשון לציון, כפר סבא ולוד שהפרייקט נמצא עדיין בחיתוליו.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 6
צילום עוז שכטר לע"מ


השרה להגנת הסביבה, עידית סילמן, קידמה אתמול (ד'), דיון בכנסת בוועדת חוקה, חוק ומשפט, שבמסגרתו אושר צו ברירות משפט שיאפשר לרשות המקומית - עיריית פתח תקווה, להטיל קנסות על שימוש בצופר ברכבים שלא למניעת סכנה, תוך שימוש במצלמות אקוסטיות שיפרסו בנקודות שונות בעיר. ‏זו תהיה הפעם הראשונה בישראל שבה אמצעים טכנולוגיים מתקדמים משמשים עירייה לאכיפת מפגעי רעש. המשרד להגנת הסביבה, ממשיך לקדם אמצעי אכיפה מגוונים לצמצום מפגעי רעש מכלי רכב שהפכו למכת מדינה.

מטרדי רעש פוגעים לא רק באיכות החיים של הנחשפים אליהם אלא גם בבריאות הפיזית והנפשית, ביכולות הקוגניטיבית ובפריון העבודה. המשרד להגנת הסביבה, הרשויות המקומיות והמשטרה מקבלים מדי שנה בשנה מאות אלפי תלונות על מטרדי רעש, רובם ככולם מתרחשים במרחבים עירוניים. במסגרת פרויקט "ערים שקטות" מקדם המשרד מגוון כלי מדיניות רגולטוריים, כלכליים ואינפורמטיביים במטרה לצמצם ככל האפשר את מטרדי הרעש במרחב הציבורי.


מדובר על תוכנית ערים שקטות שהחל בישראל כאשר הראשונה שפועלת היא פתח תקווה בה התקיים פיילוט ראשוני ובה יתאפשר לרשות להטיל את הקנסות. אל התוכנית הצטרפו גם הערים ראשון לציון, כפר סבא ולוד שהפרייקט נמצא עדיין בחיתוליו.

השרה להגנת הסביבה, עידית סילמן, הודתה לחברי הועדה על ההזדמנות לקדם נושא חשוב ובוער בתקופה רגישה כל כך: "מאז פרוץ המלחמה, אנחנו ומשטרת ישראל מקבלים תלונות רבות מהציבור על כלי רכב מרעישים, שמשמיעים קולות שנשמעים כפיצוצים או כאזעקות, לאחר שבעליהם עשו בהם שינויים באמצעים מכניים. אנו ממשיכים במבצעי האכיפה עם משטרת ישראל, במהלכם ניתנו קנסות רבים והורדו מהכבישים כלי רכב שאינם תקניים. כעת, בזכות האישור שניתן אתמול בוועדת החוקה, תוכל עיריית פתח תקווה להשית קנסות תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים לזיהוי אותם רכבים מרעישים. זוהי סנונית ראשונה ואנו מאמינים כי בעתיד הקרוב ערים רבות נוספות, יצטרפו לפרויקט ' ערים שקטות ' של המשרד להגנת הסביבה אותו השקנו כפיילוט במספר ערים ועתיד להתרחב לערים נוספות. כך יחלו עוד ערים להשתמש באמצעים טכנולוגים אלו, להשית קנסות ולהתמודד בהצלחה עם תופעה זו."

התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מעולה
  הגב 26.11.23 10:43
 • אורח
  מה בדיוק מעולה, למה ומדוע יש לנו צ'ופר ברכב? נחמד נצפור כאשר נפגוש סכנה או כל דבר דומה ונחשוש לצפור, כי יתנו לנו קנס הרי לך תוכיח הפקחים גם כך זבלים, נותנים לאנשים דוחות כאשר יש תו נכה בתוקף וחונים כחוק. זו שעורריה.
  26.11.23 11:41
 • אורח
  הם צריכים לעשות רעש, כי מכוניות ישראליות מגיעות עם צופרים במקום בלמים.
  26.11.23 20:05
 • אורח
  שימו מצלמות אקוסטיות לכל החברה שחוגגים קריוקי, או לאלה שעושים תחרויות אופנועים בחצות הלילה...
  הגב 26.11.23 17:06
 • אורח
  אמן.
  26.11.23 20:03
 • אורח
  משעמם לגב.סילמן! הדבר היחיד שמפריע הצופרות חחחח.מה לגבי תעשיות מזהמות , מה לגבי מדורות ל" ג באומרועוד ועוד
  הגב 26.11.23 19:05
 • אורח

רכבת ישראל תגברה את תנועת הרכבות בשעות הבוקר בתחנות ראשון לציון משה דיין, חולון וולפסון ובת ים יוספטל

מעתה יפעלו 3 רכבות מדי שעה בתחנות הנ"ל בין השעות 8:00 ועד 10:00

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


הודעת דוברות רכבת ישראל

רכבת ישראל ממשיכה במגמת עיבוי והחזרת השירות ברחבי הארץ ומודיעה כי לטובת שיפור חוויית הנסיעה וצמצום עומסים נקודתיים הנרשמים בשעות הבוקר, עלתה תדירות הרכבות בשעות הבוקר (8:00 - 10:00 בקירוב), לשלוש רכבות מידי שעה, לכל כיוון בתחנות הבאות: ראשל"צ משה דיין, חולון וולפסון, בת ים יוספטל, בני ברק, פ"ת, ראש העין צפון, כפ"ס נורדאו, הוד השרון סוקולוב (אשר תיפתח ביום ראשון 26.11), רעננה מערב.

ברכבת ממשיכים לפעול כל העת לחידוש השירות בתחנות נוספות וצמצום השפעות המצב הבטחוני ובדגש על מחסור בצוותים כתוצאה מגיוס של כ-900 עובדים למילואים, מחציתם אנשי אבטחה המהווים אוכלוסייה קרבית וצעירה המגויסת בד"כ ראשונה): מגייסים ומכשירים צוותים נוספים, מסיטים כוח אדם ממטה החברה, מגייסים עובדים אשר פרשו לגמלאות ומקפיאים פרישות עובדים.
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  איך בדיוק תגברו אם בבוקר יש רכבת ממשה דיין לתל אביב פעם בשעה?
  הגב 28.11.23 11:35
 • אורח

עיריית חולון מציינת את היום הבינלאומי למאבק באלימות כלפי נשים במגוון פעילויות וקוראת להיות עירניים כלפי הסביבה

| | תגובות: 2


עיריית חולון מציינת את היום הבינלאומי למאבק באלימות כלפי נשים, שיחול ב-25.11.23, במגוון פעילויות. ביום שני, 27.11.23, בשעה 19:30, יתקיים בזום כנס "מרחב לא מוגן", בשיתוף איגוד היועצות לקידום מעמד האישה. ביום רביעי, 29.11.23, בשעה 19:00, תתקיים בזום הרצאה בנושא: "כוחן של מילים", עם הסופרת עדי אביטל-רוזין. ביום ראשון, 17.12.23, בשעה 17:00, תיפתח סדנה להתנהלות פיננסית עצמאית של נשים.

במהלך החודש קיימו העירייה ורשת קהילה ופנאי פעילויות נוספות בתחום, דוגמת סדנאות להגנה עצמית, הרצאות בנושאי חוסן וזיהוי תמרורי אזהרה ועוד. לקבלת קישורים לאירועים שמתקיימים בזום ולפרטים נוספים, ניתן לפנות למחלקה לקידום מעמד האישה בטל' 03-5014950.

עיריית חולון קוראת להיות עירניים כלפי הסביבה, לפנות לקבלת עזרה ולדווח על כל חשד לגילוי אלימות. במינהל הרווחה והשירותים החברתיים שבעירייה פועל המרכז לטיפול ולמניעת אלימות במשפחה, שאליו ניתן לפנות לשם התייעצות וטיפול, בטלפון 03-5025700; קווי טלפון ארציים לסיוע לנפגעות ולנפגעי תקיפה מינית: 1202 סיוע ע"י נשים, 1203 סיוע ע"י גברים.
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  תמצאו עבודה, תעשו עם עצמכם משהו. למה אין מלחמה באלימות בגברים? כי מרביצים להם פחות? כי לגברים יש עבודה ויש חיים, אז הם פחות יוצאים לבכות שכל העולם נגדם ולהמציא סיפורים שהרביצו להם.
  הגב 23.11.23 19:44
 • אורח
  אתמול בכיתם, שאתן לא דורשות יחס שונה, ושאתם כמו גברים ב100%. היום יוצרות מועצות שלמות למלחמה ביחס לא מספיק מיוחד למין שלכם.
  הגב 23.11.23 19:44
 • אורח

בסוף השבוע שישי ושבת 24-25.11 יהיה מעונן חלקית וללא שינוי בטמפרטורות- הגשם עתיד לחזור ביום שני; התחזית המלאה בכתבה

הטמפרטורות ינועו בין 14 בלילה ל27 ביום

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


יום שישי 24.11

בהיר עד מעונן חלקית וללא שינוי ניכר בטמפרטורות.


יום שבת 25.11

מעונן חלקית עד מעונן. במהלך היום הרוחות יתחזקו בדרום הארץ וייתכן שם אובך.


יום ראשון 26.11

מעונן חלקית עד מעונן. במהלך היום הרוחות יתחזקו בדרום הארץ וייתכן שם אובך.

הגשם עתיד לחזור ביום שני.


הטמפרטורות ינועו בין 14 בלילה ל27 ביום
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עיריית חולון מקיימת כנס הכנה לפרישה לגמלאות "פורשים כנפיים" ב-27 בדצמבר 2023, עם הרצאה של ד"ר יעל דורון ומופע "הלהקה חוזרת"

| | תגובות: 0


עיריית חולון, בשיתוף עם מינהל הרווחה והשירותים החברתיים, תוכנית האב לאזרחים ותיקים בחולון ומפעל הפיס, מתכננת לקיים כנס הכנה לפרישה לגמלאות לתושבי חולון בשם "פורשים כנפיים". הכנס מתוכנן להתקיים ביום רביעי, ה-27 בדצמבר 2023, בשעה 17:30, בתיאטרון חולון, שד' קוגל 11.

במהלך הכנס, תינתן הרצאה של ד"ר יעל דורון, פסיכולוגית שיקומית ואנליטיקאית קבוצתית, בנושא "זוגיות בצומת הפרישה". בנוסף, יתקיים מופע "הלהקה חוזרת" - הצדעה לשירי הלהקות הצבאיות.

הכנס מיועד לתושבי חולון שפרשו ממקום עבודתם החל מ-1 ביולי 2023, או שעתידים לפרוש עד ה-31 בדצמבר 2024. ההשתתפות אינה כרוכה בתשלום, אך מחייבת הרשמה מראש באמצעות קישור שמופיע באתר עיריית חולון ובדף הפייסבוק "אזרחים ותיקים - חולון".

הכנס יתקיים בהתאם להנחיות פיקוד העורף, שיהיו עדכניות למועד. לבירורים בנושא נגישות, ניתן לפנות לאדיר כוכב בדוא"ל adirk@holon.muni.il.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

נחשף קזינו שפעל בחולון

מערכת האתר | | תגובות: 0
דוברות המשטרה


שוטרי מחלק המוסר ביחידה המרכזית של מחוז תל אביב חשפו אתמול בחולון מקום המשמש כקזינו ועיכבו לחקירה 10 חשודים, כולל מפעיל המקום. הפעילות המבצעית הממוקדת התבצעה במסגרת המאבק נגד הפעלת בתי הימורים בלתי חוקיים, המהווים פלטפורמה לפעילות פלילית של ארגוני פשיעה. במהלך הפעילות, ביצעו שוטרי מחלק המוסר חיפוש במקום, אשר שימש לקזינו בחולון. בעת החיפוש, תפסו השוטרים אמצעים ששימשו להפעלת הקזינו, כולל שולחנות להימורים, חבילות קלפים וז'יטונים, 12 מוחות למכונות מזל, 2 מחשבים ראשיים וסכום כסף של כמה אלפי שקלים במזומן. בתום החיפוש, עוכבו לחקירה מפעיל המקום, ביחד עם 9 חשודים נוספים החשודים כמהמרים ודילרים.

צילומים:דוברות המשטרההתפרסמו 0 תגובות לכתבה.
עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל