הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים
"בעלה של אשתי" קומדיה קורעת מצחוק בתיאטרון חולון: גברים, נשים ומערכות יחסים - 18 באפריל 2024
גבר כבן 60 התמוטט בחולון ושב להכרה לאחר פעולות החייאה מתקדמות על ידי צוותי מד"א
עיריית חולון מזמינה את התושבים להצטרף למיזם הסולארי "שמש לכולם חולון" כדי לייצר חשמל ירוק ולהוסיף הכנסה לקופת ועד הבית. מפגש הסברה ב-16 באפריל 2024

בתאריכים 28.2.23-23.1.23 במרכזי הצעירים אליעזר וג'סיקה בחולון יועמדו לרשות הסטודנטים מרחבי למידה אקדמיים לתקופת המבחנים

ללומדים מוצעים בנוסף גם נשנושים (גם מרק חם!), פינת קפה, מכונת קפה, Wi-fi, פינות זולה ומרחבי למידה מגוונים, שולחנות סנוקר ופינג-פונג ללא תשלום וכן, שירותי צילום והדפסה בתשלום.

מערכת האתר | | תגובות: 0מחלקת הצעירים של עיריית חולון מזמינה את ציבור הסטודנטים החולונים למרחבא - מרחבי למידה אקדמיים במרכזי הצעירים של העיר, לקראת בחינות סמסטר א'. הכניסה חופשית.


המרחבים יפעלו בתאריכים 28.2.23-23.1.23 במרכז הצעירים אליעזר (רח' אליעזר בן-יהודה 18,

טל' 03-6366090, ווטסאפ 050-2452720) ובמרכז הצעירים ג'סיקה (רח' ארבע ארצות 24, טל' 03-7437077, ווטסאפ 050-3543338), על פי הפירוט הבא:


בימים ראשון-חמישי בשעות 22:00-09:00

בימי שישי בשעות 14:00-10:00

בימי שבת בשעות 19:00-10:00


ללומדים מוצעים בנוסף גם נשנושים (גם מרק חם!), פינת קפה, מכונת קפה, Wi-fi, פינות זולה ומרחבי למידה מגוונים, שולחנות סנוקר ופינג-פונג ללא תשלום וכן, שירותי צילום והדפסה בתשלום. בנוסף, יתקיימו סדנאות יוגה ו-NLP. יצוין, כי ייתכנו שינויים בשעות הפעילות, יש להתעדכן מול מרכזי הצעירים.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

"בעלה של אשתי" קומדיה קורעת מצחוק בתיאטרון חולון: גברים, נשים ומערכות יחסים - 18 באפריל 2024

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק תיאטרון חולון


תיאטרון חולון מזמין את הקהל ליהנות מקומדיה קורעת מצחוק "בעלה של אשתי" העוסקת בגברים ונשים, במורכבות של מערכות יחסים מודרניות ובדינמיקה המוזרה של אהבה בין בעל ואישה ובעלה השני. ההצגה תתקיים ביום חמישי, ה-18 באפריל 2024, בשעה 20:30, באולם 1 של תיאטרון חולון.

לרכישת כרטיסים ניתן לפנות לאתר התיאטרון כאן או להתקשר למספר 03-502-3001.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

גבר כבן 60 התמוטט בחולון ושב להכרה לאחר פעולות החייאה מתקדמות על ידי צוותי מד"א

מערכת האתר | | תגובות: 0
תיעוד מבצעי מד"א


בשעה 10:20 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על גבר כבן 60 שהתמוטט במאפיה בחולון. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי וביצעו פעולות החייאה, שכללו מתן מכות חשמל ממכשיר מפעם (דפיברילטור). לאחר שליבו שב לפעום והוא חזר להכרה מלאה, הוא מופנה בניידת טיפול נמרץ של מד"א לבית החולים כשמצבו יציב.

חובש בכיר אלירן באקלו וחובש רפואת חירום דוד נתנאל מיחידת האופנועים של מד"א סיפרו כי הגבר שכב על הרצפה מחוסר הכרה ללא דופק וללא נשימה, כשלצידו עובר אורח שמבצע בו פעולות החייאה בסיסיות בתדרוך טלפוני ממוקד 101 של מד"א. הם המשיכו בפעולות החייאה מתקדמות שכללו עיסויים, הנשמות, מתן תרופות ומכות חשמל ממכשיר המפעם שברשותם כחלק מהציוד הרפואי באופנוע החירום. לאחר שליבו שב לפעום, הם העלו אותו לניידת טיפול נמרץ ופינו אותו לבית החולים בהכרה מלאה ומצבו יציב.
צילומים:תיעוד מבצעי מד"אהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עיריית חולון מזמינה את התושבים להצטרף למיזם הסולארי "שמש לכולם חולון" כדי לייצר חשמל ירוק ולהוסיף הכנסה לקופת ועד הבית. מפגש הסברה ב-16 באפריל 2024

מערכת האתר | | תגובות: 0


עיריית חולון קוראת לתושבי העיר להצטרף למהפכת האנרגיה המתחדשת ולהקים מערכות סולאריות בגגות הבניינים, כדי לייצר חשמל ירוק ולהוסיף הכנסה לקופת ועד הבית. מפגש הסברה ראשון לתושבים יתקיים ביום שלישי, ה-16 באפריל 2024, בשעה 18:30, במרכז הקהילתי בן-גוריון.

המיזם "שמש לכולם חולון" מוביל יוזמה אנרגטית-סביבתית חדשנית בתמיכת משרד האנרגיה והתשתיות, ומטרתו ללוות את תושבי העיר בתהליך הקמת פאנלים סולאריים על גגות הבניינים. עיריית חולון נערכת למשבר האקלימי-סביבתי וכבר הקימה מערכות סולאריות על גגות מבני הציבור והחינוך בעיר.

לפי דו"ח של המשרד להגנת הסביבה, פוטנציאל ייצור החשמל מפאנלים סולאריים על גגות בניינים יכול לספק כ-27% מצורכי החשמל של מדינת ישראל. תושבים שיתקינו מערכת סולארית יקבלו ליווי מקיף ללא תשלום בכל שלבי התהליך, כולל בדיקת היתכנות של הגג, סיוע בתהליך ההסכמה בקרב הדיירים, בחירת חברה סולארית לביצוע ההתקנה ועוד.

במפגש ההסברה יינתנו פרטים על המיזם, יוסבר מהי מערכת סולארית וכיצד מתקינים אותה, כיצד ניתן לעשות זאת ללא הוצאה כספית לבניין ואיזה ליווי יינתן לתושבים.

להרשמה למפגש ולפרטים נוספים, ניתן לפנות לאתר העירוני www.holon.muni.il או להתקשר למספר 054-9472577.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מרכז צעירים ג’סיקה מזמין לערב שחמט בחולון: טורניר למתחילים ומתקדמים עם פרסים, 17 באפריל

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק אליעזר וג'סיקה - צעירים בחולון


מרכז צעירים ג’סיקה מזמין את תושבי חולון לערב חבר’ה באווירה טובה, שיתקיים ביום רביעי, ה-17 באפריל, בין השעות 18:00 ל-21:00. הערב יכלול טורניר שחמט מרתק עם חלוקה לשתי רמות: מתחילים ומתקדמים, ופרסים שווים למנצחים בכל רמה.

המשתתפים יוכלו ללמוד טקטיקות שחמט בסיסיות ולאחר מכן להשתתף בטורניר, שיתנהל על פי הדירוג הקיים או דירוג משוער. מומלץ להכיר את חוקי המשחק מראש, ומי שמעוניין להביא לוח משחק משלו מוזמן לעשות כן.

ההרשמה לאירוע היא ללא תשלום. להרשמה, יש ללחוץ על הלינק.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

היחידה העירונית לתרבות הדיור בחולון זכתה בתעודת הוקרה כסניף מחוזי מצטיין לשנת 2023

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית חולון


במסגרת האסיפה השנתית של האגודה לתרבות הדיור, שהתקיימה בכפר המכביה, זכתה היחידה העירונית של חולון בתעודת הוקרה על היותה סניף מחוזי מצטיין לשנת 2023.

סניף חולון של האגודה לתרבות הדיור מסייע לתושבי העיר הגרים בבתים משותפים, חברי האגודה לתרבות הדיור, בהתאם לסמכויות העירייה, ומפנה אותם לגורמי חוץ רלבנטיים, במידת הצורך.

למידע נוסף על השירותים ודרכי התקשרות עם היחידה העירונית לתרבות הדיור בחולון, ניתן לבקר בלינק הבא: לחצו כאן.

בתמונה שצורפה לפוסט נראים ראובן צדוק - מנכ"ל האגודה לתרבות הדיור, יגאל מססה - מנהל מחוז המרכז, מלי גורי גרבלי - מנהלת היחידה העירונית לתרבות הדיור, וזהבית נתנאל - רכזת היחידה העירונית לתרבות הדיור.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

נמשכת ההיערכות למלחמה בצפון! משרד הכלכלה מפרסם את רשימת סניפי הברזל- רשימת רשתות המזון שיהיו חייבות להיות פתוחות לציבור בחולון במקרה מלחמה על מנת לאפשר אספקת מזון ומוצרים חיוניים לציבור

חשוב להדגיש כי המשרד מקיים בדיקות שוטפות ונמצא כי יש די מלאים ברשתות, במרלוגים ובייצור, ואין כל צורך באגירת מזון.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


משרד הכלכלה והתעשייה מפרסם רשימת "סניפי ברזל" של הסופרים שיהיו פתוחים בעת חרום

מאות "סניפי הברזל" של רשתות השיווק בכל רחבי הארץ, מופו, נבדקו ויופעלו גם תחת אש, בכפוף להנחיות פקע"ר, כדי לספק לתושבים בכל הארץ מזון ומוצרי צריכה חיוניים; עשרות אלפי מארזי מזון מוכנים לחלוקה מיידית במידת הצורך, לאזרחים שלא יוכלו לצאת מביתם, ומלאי המזון לחרום הוגדלו בכמויות ובמגוון המוצרים

לצד המלצת פיקוד העורף, מפרסם משרד הכלכלה רשימת מוצרי מזון לעת חרום ברשימה: טחינה גולמית, אגוזים, קוסקוס, בורגול, שיבולת שועל, שימורים שונים, טונה, מנה חמה, בסקוויטים, פריכיות, קרקרים, פירות יבשים, קטניות מבושלות, חמאת בוטנים, דבש, סוכר, חלבה, תה, קפה וכו'

משרד הכלכלה והתעשייה, האחראי על הרציפות התפקודית של שרשרת הייצור והאספקה של מזון בשעת חירום, בוחן ומשפר כל העת את היערכותו להתרחבות הלחימה. בתוך כך ניתן לציין:

הכנת רשימת "סניפי הברזל" של רשתות השיווק אשר ימשיכו לספק מוצרי מזון ומוצרים חיוניים גם בעת לחימה אינטנסיבית, בכפוף להנחיות פקע"ר. במהלך השבועות האחרונים, עובדי/ות מינהל החירום, בשיתוף רשתות השיווק, מיפו מאות "סניפי ברזל" שנבחנו בצורה מקצועית על פי קריטריונים שונים, כגון: מיגון, גנרציה, מלאי, כוח אדם ועוד. סניפים אלה ימשיכו לפעול ולתת שירות לציבור גם במצב מלחמה ופגיעה בעורף, בהתאם למצב ולהנחיות פקע"ר. כן גובש מנגנון תיאום מול הרשתות והרשויות המקומיות, לצורך תעדוף סניפים אלה בכל הנוגע לאספקת אנרגיה ומלאים, וכן לצורך תיאום הפצת המידע לציבור בנוגע לפעילותם השוטפת של "סניפי הברזל".


רשימת סניפי הברזל מעודכנת באופן שוטף והיא תמצא בכל הרשויות המקומיות ופקע"ר, באופן מקוון, על פי פריסה ארצית. במקביל, פועל המשרד יחד עם רשתות השיווק להכנת כח אדם מותאם, ייעודי, אשר ייתן מענה לרשתות בעת הצורך.


סניפי רשתות המזון שיהיו פתוחים בחולון בעת חירום

רשתכתובת
סניפי חצי חינםהכישור, המרכבה
רמי לויתמנע
סניפי שופרסלקרן היסוד, רבינוביץ, גולדה מאיר


בנוסף, סיים משרד הכלכלה והתעשייה את ההליך להכנת עשרות אלפי מארזי מזון הכוללים מוצרים חיוניים, לצורך הפצתם במידת הנדרש, לאזרחים שיהיו נצורים בביתם. המארזים הוכנו על ידי מספר רשתות שיווק שנבחרו לאחר הליך מכרזי ייחודי אשר התבצע, לראשונה, בשיתוף רח"ל ומשרד האוצר. המארזים מאוחסנים ומוכנים להפצה, לרבות אפשרות להכנת כמויות נוספות בהתאם לצורך, באופן מיידי.


לצד המלצת פקע"ר להחזיק בכל בית מוצרים שיוכלו לתת מענה ל-3 ימי שהייה, בהם מזון, מים, תרופות, מוצרי טואלטיקה, סוללות נטענות לנייד, טרנזיסטור הפועל על סוללות ועוד, קיים משרד הכלכלה דיונים פנימיים בחודשים האחרונים עם משרד הבריאות, רח"ל ופקע"ר, וגיבש רשימת מוצרי מזון להצטיידות לעת חירום.


משרד הכלכלה הנחה את הרשתות להיערך למכירת כמות אשר תספיק ל3-7 ימים תוך הנחיה לרשתות השיווק להיערך עם מלאים מתאימים להצטיידות האוכלוסייה, המשרד מקיים בדיקות שוטפות ונמצא כי יש די מלאים ברשתות, במרלוגים ובייצור, ואין כל צורך באגירת מזון.


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בימים הקרובים יהיה מעונן חלקית כשביום רביעי יעשה שרבי

הטמפרטורות ינועו בין 15-30 מעלות

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


יום שני 15.4

מעונן חלקית. הטמפרטורות יהיו ללא שינוי ניכר. משעות הצהרים בהרים ובפנים הארץ ירד גשם מקומי.


יום שלישי 16.4

מעונן חלקית עד בהיר. תחול עליה ניכרת בטמפרטורות והן תהינה גבוהות מהרגיל לעונה.


יום רביעי 17.4

בהיר. תחול עליה נוספת בטמפרטורות ויעשה שרבי ברוב האזורים.


הטמפרטורות ינועו בין 15-30 מעלות
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פיקוד העורף הודיע בחצות על חזרה לשגרה מלאה במערכת החינוך! בגלל שעת ההודעה המאוחרת מומלץ לבדוק ישירות מול כל מוסד אם הם ערוכים לקליטת ילדים, מאחר ומדובר בהכנת צוותים, הזמנת אוכל וכד

מערכת האתר | | תגובות: 0


פיקוד העורף הודיע בחצות על ביטול כל המגבלות במערכת החינוך במרכז הארץ. ולכאורה החל מהבוקר הכל חזר לשגרה. אך בגלל השעה המאוחרת של ההודעה, לא בטוח כי כל גופי מערכת החינוך יספיקו להיערך לקליטת התלמידים בגנים , בקייטנות וכד'

על כן מומלץ לא להסתפק בהודעת פיקוד העורף אלא לבדוק ישירות מול אותו גוף חינוכי אליו צריכים להישלח הילדים אם הם נערכו לקליטת הילדים מבחינת הודעה לצוותי הקייטנות, הזמנת אוכל וכד'


עיריית בת ים הודיעה כי מערכת החינוך תשוב לפעול ביום שלישי

עיריית חולון הודיעה כי מערכת החינוך תשוב לפעול ביום שלישי


להלן הודעת פיקוד העורף

בשל המצב הביטחוני, פיקוד העורף קבע את ההנחיות הבאות מיום שני, 15 באפריל 2024, בשעה 00:00 ועד ליום שלישי, 16 באפריל 2024, בשעה 18:00:

פעילות מלאה -שאר הארץ
פעילויות חינוכיות - ניתן לקיים פעילויות חינוכיות ללא הגבלות.
התקהלויות ושירותים - ניתן לקיים התקהלויות ללא הגבלות. *אשקלון ונתיבות עד 15,000 אנשים.
מקומות עבודה - פועלים ללא הגבלות.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תלמידי אורט חולון למדו על חשיבות הדיווח והמניעה של התעללות בהרצאה על דוד אל ז"ל אשר שם קץ לחייו בגיל 16 לאחר שעבר התעללות מצד חבריו

מערכת האתר | | תגובות: 2
צילום מתוך דף הפייסבוק אורט חולון


תלמידי שכבות ז'-ח' באורט חולון לקחו חלק בהרצאה מרגשת של לימור מזרחי, אימו של דוד אל ז"ל, ששם קץ לחייו בגיל 16 לאחר שעבר התעללות מצד חבריו. ההרצאה נערכה השבוע וסיפרה את סיפורו הטראגי של דוד אל, תוך דגש על חשיבות הדיווח וההבחנה בין דיווח להלשנה, כוחם של הילדים לעזור לאחרים והחשיבות שבשיתוף קשיים.

מנהלת חט"ב מיכל אשכנזי ומנהל ביה"ס שלומי גנון הדגישו את המשמעות העמוקה של סיפורו של דוד אל ואת הצורך במניעת מקרים דומים בעתיד. הם קראו לשיח פתוח ומתמיד על יחסים בין אנשים ובמיוחד בין ילדים ונוער, ולשאול תמיד את השאלה על המעשה הנכון. ההרצאה הייתה חלק מתהליך חינוכי רחב יותר שכלל שיעורי חינוך, עם תקווה שהמסרים יופנמו ויובילו לשינוי.

אורט ישראל ועיריית חולון, שהיו שותפים לאירוע, מביעים תמיכה במאמצים לחינוך לערכים ולמניעת אלימות והתעללות בקרב הנוער.
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • כל הכבוד
  הגב 15.04.24 00:00
 • אלואי שכולנו נתאחד ביחד לא לפגוע באנשים 🙏🙏.
  הגב 15.04.24 14:32
 • אורח

פורום חולון

הפורום נועד לאפשר לתושבי חולון להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח

אורח
21.03.24 17:34
ראש העיר היקר. תתחשב בילדינו הצעירים שרוצים לגור ליד הוריהם בחולון ואל תתן להם לברוח. לעיר אחרת . תוריד מחירים לדיירות בקניה ובארנונה . בבקשה ממך תן שחולון תמשיך ליהיות עיר לצעירים גם ולילדים .
אורח
09.01.24 21:07
כבר ממזמן לא עיר הילדים עיר של רק עשירים יכולים לחיות בה תמשיכים לבנות ביניינים ושכונות שאין לצעירים תקציב,ורק לדרוש ארנונה ולא להקל עלינו סיורים ומוזיאונים איזה היו השנה ??!!! בבתי הספר????אבל כסף כמו שעון שידפוק!! עם בתי ספרים שאין להם הכלה למצב לרוץ אחריי פרויקטים שלכם עם הכסף והבית ספר שאתם ממנים יותר נכון אנחנו מממנים,בושה!!!! איפה צריך לשים עצים לא שמים איפה שלא צריך שמים. ומי שמסדר זה הכסף שלנו לא של אף אחד הועד של כל בניין כל הכבוד נולדתי בחולון גדלתי וכולם רק עפים מפה כל החברים שלנו כבר רק הכסף בחולון זה מה שחשוב
אורח
07.12.23 19:33
יוסף חוברה תושבי העיר וותיק ללא. כרטיס תושב נא לשלוח לי בבקשה לכתובת הרצל 75 אוריהודה בהקדם
אורח
09.10.23 11:17
לוקחים את המצב לידיים שלנו! מנדבים צבא רזרבי להגן על המדינה ותושביה!תמצאו את הערוץ "הצבא החסוי" בפייסבוק ותגנו על משפחותיכם!
אורח
30.09.23 08:32
לאזרחים ותיקים ולא רק - מוממלצים שעורי צ'י קונג, רצוי באוויר החופשי. בגבעתיים יש שעורי צ'י קונג חינם למבוגרים.
אורח
29.09.23 15:58
מתי נוכל לישון ללא רעש מטוסים שממריאים בשעות עוצר הלילה?
אורח
25.09.23 15:32
איך אפשר לדעת האם אני זכאי לתלושי מזון
אורח
22.06.23 16:27
למה אין עצים בחולון? השמש כאן חזקה ביותרלא ניתן להשתמש הפארקים החדשים שבונים במהלך היום בגלל השמש הקופות כל ראינו. עירייה נכבדה עוד לא שמעתם כל קיומם של עצים שנותנים צל ענק? כמו עץ הצאלון איפה ההתחשבות וההגיון? ברח לכם ההיגיון?
אורח
11.09.23 10:26
צודק בהחלט
אורח
18.09.23 23:51
עצים נותנים צל .ולא רק צל , הם גם נותנים חמצן.חבל שלא לומדים זה בבוטניקה בבית הספר.
אורח
15.04.24 19:35
דאגו לעקור את העצים בשנקר-


אין מערכת חינוך גם ביום שני! הנחיות הכוננות של פיקוד העורף תקפות גם ליום שני 15/4 עד השעה 23:00

מערכת האתר | | תגובות: 2


מדיניות ההתגוננות שנקבעה להיום (ראשון, 14.4), תקפה גם למחר, יום שני, 15.4 עד השעה 23:00 בלילה.


אלה ההנחיות המלאות:

לא יתקיימו פעילויות חינוכיות בכלל בתחומים הבאים:

גני ילדים, מעונות יום ומשפחתונים (עד גיל 6)
בתי ספר
צהרונים
קייטנות
חינוך מיוחד
השכלה גבוהה
הכשרה מקצועית
פעילות בלתי פורמלית
מכינות קדם צבאיות
תנועות נוער
מחנות קיץ
סמינרים
חוגים לילדים
פעילות ספורט תחרותית במסגרת.
התאחדויות ואיגודי הספורט – לילדים ונוער עד גיל 18


התקהלות- מותרת עד 1,000 אנשים


מקומות עבודה- פועלים ללא הגבלות
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • נו באמת …סתם למשוך זמן ולהתיש את ההורים… מילא עם ישראל תגיב לאירן זה כבר הגיוני , אבל כך סתם זה פשוט ביזבוז זמן שלנו 😡
  הגב 14.04.24 19:19
 • הלואי וגם יום שלישי לא נעבוד
  הגב 14.04.24 22:16
 • אורח

מופע לזכרו של עמוס אטינגר בתיאטרון חולון יתקיים ב-26 באפריל, עם ציפי זרנקין, דגנית דדו, רונית אופיר ואורחים מיוחדים

| | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק תיאטרון חולון


במסגרת "ימי זמר" שיתקיים בתיאטרון חולון, יתקיים מופע לזכרו של עמוס אטינגר, אחד מעמודי התווך של התרבות הישראלית שהלך לעולמו השנה. אטינגר, שהופיע במשך 30 שנה בטלוויזיה עם מפעל חייו "חיים שכאלה", ייזכר דרך השירים הרבים שכתב, כולל 'אם רק תבואי בחמש', 'גולני שלי', 'המורה לזימרה', 'כבר אחרי חצות', ו'טיול לילי'.

במופע ישתתפו האמנים ציפי זרנקין, דגנית דדו ורונית אופיר, ויצטרפו אליהם האורחים המיוחדים מושיק טימור ואביגדור קהלני. האירוע יתקיים ביום שישי, ה-26 באפריל, בשעה 19:00.

לרכישת כרטיסים ניתן לגשת ללינק הכרטיסים.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אושרה בקריאה ראשונה הצעת החוק של חברי הכנסת ארז מלול ויונתן מישרקי לחייב את הרשויות המקומיות להשבת עודפי גבייה מהארנונה לתושבים בתוך 30 יום

מדובר על עודפי גבייה מתשלומי הארנונה של תושבים שעברו דירה/ מכרו נכס ואמורים לקבל החזר על תשלומי הארנונה ששלמו.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3


אושרה בקריאה ראשונה הצעת החוק של חברי הכנסת ארז מלול ויונתן מישרקי לחייב את הרשויות המקומיות להשבת עודפי גבייה מהארנונה לתושבים בתוך 30 יום.

בחודש אוגוסט 2022 פרסמה התנועה לחופש המידע את הנתונים על עודפי הגבייה ברשויות המקומיות המגיעות לתושבים. מדובר על כספים אשר מגיעים לתושבים אשר עזבו נכס עליו הם משלמים ארנונה (עברו דירה, מכרו) ועל כך מגיע להם החזר על תשלומי הארנונה אותם שלמו. על פי הנתונים שהגיעו מהרשויות התגלה כי הסכומים מגיעים לעשרות/מאות מיליונים כך לדוגמה בתל אביב 130 מיליון שקל – בראשון לציון – 16 מיליון שקל, ובבאר שבע -6.7 מיליון. בחיפה (כ-60 מיליון שקל) ובירושלים (כ-113 מיליון שקל). בעקבות החשיפה הודיעו רשויות כי יפעלו להחזרת הכספים. בראשון לציון הגיבו כי לאור העומסים על מחלקות הארנונה והגבייה אושר תקן מיוחד של אדם שייזום שיחות לתושבים להם מגיעים הכספים.

כאמור בעקבות החשיפה של התנועה לחופש במידע חברי הכנסת ארז מלול ויונתן מישרקי הגישו הצעת החוק בה מוצע לקבוע כי בכל מצב בו אדם מודיע לרשות מקומית כי הוא הפסיק להיות בעלים או מחזיק של קרקע או בניין עליהם הוא משלם ארנונה על הרשות המקומית לפעול באופן יזום לבדיקת עודפי גבייה בארנונה ולהשיב אותם לאותו אדם בתוך 30 ימים.

ההצעה עלתה לקריאה ראשונה בתחילת החודש ובימים אלו נמצאת בהכנה לקריאה שנייה ושלישית.


"מטרת הצעת חוק זו היא לחתור למצב שהאזרח ירגיש שהשלטון נוהג עמו ביושר, וכשם שהרשות יודעת לזהות כאשר האזרח חב לה ויודעת אף לפעול לשם כך, כך גם תנהג כאשר היא חבה לאזרח", אמר ח"כ מלול.

נציגי משרד הפנים ומרכז השלטון המקומי בישראל הצביעו על מספר קשיים העולים מהצעת החוק כגון החובה להשיב את הכסף בתוך 30 ימים – פרק זמן שהוגדר על ידם כקצר מדי .

יו"ר הוועדה ח"כ יעקב אשר אמר כי ההערות שהועלו במהלך הדיון ילובנו בהכנה לקריאה השנייה והשלישית. "מדובר בהצעת חוק חשובה שמטרתה שיפור השירות לאזרח ועשיית צדק עם התושבים. הוועדה בראשותי תפעל לטייב אותה ולקדם אותה במהירות", אמר.
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • לא רושמים איפה יהיה רופא תורן איזה קופה ואיפה
  הגב 15.04.24 19:34
 • מה קשור לכתבה ?.
  15.04.24 19:44
 • איפה נמצא המרפאה תורן ביבנה
  הגב 15.04.24 19:35
 • אורח

משטרת ישראל מבקשת סיוע באיתור הנעדר ארנסט לשביצה, בן 40 מחולון, שנעלם מאז ה-5 באפריל 2024

| | תגובות: 0


משטרת ישראל מבקשת את עזרת הציבור באיתור הנעדר ארנסט לשביצה, בן 40 מחולון, שיצא מביתו ב-5 באפריל 2024 ומאז נעלמו עקבותיו. הנעדר נראה לאחרונה ברחוב פ"ת בחולון.

תיאורו של הנעדר: שיער בלונדיני, זקן קצר, ומבנה גוף בינוני. המשטרה מבקשת ממי שיש לו מידע לגבי מקום המצאותו של לשביצה לפנות בהקדם למוקד 100 של משטרת ישראל.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אצבע של תושבת חולון נתקעה בלחצן הניאגרה

מערכת האתר | | תגובות: 0


בשעה 08:44 התקבל דיווח במוקד 102 של מחוז דן על אישה שאצבעה תקועה בלחצן הניאגרה ברחוב גולדה מאיר בחולון. צוות כיבוי אש בפיקוד סגן מפקד הצוות רס"ל שלומי חכמון יצא למקום האירוע.

לאחר הגעתם למקום, הצוות הבחין באצבע התקועה והנפוחה של האישה, שסבלה מכאבים. מפקד המשמרת רב רשף אושרי בסון הוזעק למקום עם כלי ייעודי לחילוץ במקרים כאלה, ה"דרימל".

הצוות הצליח לשחרר את האצבע מהמתקן לאחר זמן קצר. דוברות והסברה תחנה אזורית חולון, סמל איריס זריני, מסרה כי לוחמי האש תמיד זמינים לעזרה.


סרטון:


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הנס הגדול! סרטון למי שהפסיד את המחזה של מאות טילים ויירוטים מעל ראשינו ב - 02:00 לפנות בוקר

מערכת האתר | | תגובות: 55


כל מי שהיה ער בסביבות 02:00 לפנות בוקר לא היה יכול להתעלם מהמחזה שהזכיר את מופע הזיקוקין של יום העצמאות פיצוצי הכטב"מים והטילים נראו היטב בכל פינה במרכז הארץ. למרות שהפיצוצים היו רחוקים מאוד מהמרכז אך התחושה הייתה שהכל קורה מעל ראשינו.

לסיכום האיראנים ירו:

185 כטב"מים

36 טילי שיוט

110 טילים בליסטיים

כולם יורטו בהצלחה

סרטון שצולם בשמי יבנה

התפרסמו 55 תגובות לכתבה.
 • אין קשר לניסים! תודה לכל המתכנתים האלופים שבנו לנו עשרות בשנים הגנות אויריות חכמות ומתוחכמות.
  הגב 14.04.24 11:31
 • כל הכבוד למתכנתים.... לא זוכר שהם היו בשלושת אלפים שנה האחרונות. קיום ישראל הוא מעל הטבע הכל בהשגחה מהשם יתברך. רק עיוור יחשוב אחרת
  14.04.24 14:14
 • "מתכנתים"?! איפה הם ועוד שאר הכישלונרים היו ב7/10?! כבודם כמובן במקומו מונח,אך בל נשכח טילים שלא יורטו וגרמו לפגיעות בגוף,בנפש,וברכוש.
  14.04.24 15:38
 • פחחח... לא יעזור לך. ניסים לא קיימים. מה שכן קיים זה אנשי חיל האויר המופלאים שעובדים קשה כבר שנים. תודה לאנשי חיל האויר.
  14.04.24 15:38
 • אין על חיל האויר ותעשיה אווירית ותעשיות הנשק למינהם תבורכו
  14.04.24 15:48
 • כל מילה בסלע
  14.04.24 18:39
 • תותחים הצבא שלנו!!
  הגב 14.04.24 11:36
 • השם ברא את המתכנת והוא גם תכנת לו את כל האיברים בגוף
  הגב 14.04.24 11:37
 • אז השם ברא גם את היטלר, חמינאי ואת חמאס... תודה רבה באמת.
  14.04.24 12:09
 • ברור הקב״ה יצר את הכל כדי שנבחר ונבדיל בין טוב לרע.
  14.04.24 12:49
 • ה מלך ה מלך ה ימלוך לעולם ועד ברוך השם ששמר ושומר אלינו
  הגב 14.04.24 11:39
 • חיילי חיל האויר הם המלכים. תודה להם.
  14.04.24 15:39
 • המלך מת יחי המלך החדש ביבי
  הגב 14.04.24 11:46
 • זה אותו אחד שבגללו מתו למעלה מאלף איש ב 7 לאוקטובר?
  14.04.24 15:40
 • תודה לבורא עולם ולצבא
  הגב 14.04.24 11:48
 • די כבר עם השטויות של הנס הגדול. לאלוהים אין שום קשר לזה
  הגב 14.04.24 11:52
 • נכון
  14.04.24 12:33
 • ה' הוא האלוקים אין עוד מלבדו וכמובן גם תודה לצבא ואנשים החכמים שבורא עולם נגע כדי שיכולו להתכנת את המכשירים הללו! תהילים נגד תלים לא לשכוח!!
  הגב 14.04.24 11:55
 • נגד תלים... מזל שיש גם חכמים בעם הזה.
  14.04.24 12:07
 • תודה לבורא עולם שהציל אותנו וכמובן גם לחיילינו שאין עליהם
  הגב 14.04.24 12:06
 • איפה היה ב-7/10 איזה נס על מה תודה על 1500 נרצחים שאנסו רצחו שרפו ועל 133 חטופים מסכנים??!!!!
  14.04.24 12:12
 • אין על חיל האוויר והצבא שלנו! תודה שאתם שומרים עלינו.
  הגב 14.04.24 12:15
 • ,👏✈️🥇🇮🇱 תודה לצהל,תודה לחיל האוויר
  14.04.24 13:42
 • יישר לחיילי חיל האוויר שלנו.כל הכבוד
  הגב 14.04.24 12:15
 • תודה לכל המתפללים שלא עצמו עין כל הלילה כי בכל הגיע מלמעלה. מזל שביבי ראש ממשלה והתחבה בבית המליונר בירושלים .
  הגב 14.04.24 12:17
 • איזה חירטוט. אם זה משהו טוב - מודים לאלוהים. אם זה משהו רע, אז אנחנו לא מבינים את התכנית הגולה. לא נראה לכם שאתם ממציאים תירוצים כדי להצדיק את האמירות שלכם?
  הגב 14.04.24 12:23
 • חומר למחשבה: בחורי הישיבות יצאו לחופשת בין הזמנים, אין לימוד תורה, תוקפים אותנו
  הגב 14.04.24 12:28
 • 😂🤣😂🤣 ובשמחת תורה הם נמנמו... המאמץ המביך הזה לנסות לפרשן את כל הרוע שנופל עלינו.
  14.04.24 15:46
 • חומר טוב, אה? אבל חבריך כאן שיבחו את אלוהים על ההצלחה שלו ביירוט הטילים... גם זה בגלל בין הזמנים וחוסר הלימוד?? ליצן.
  14.04.24 16:03
 • טעות בין הזמנים ממשיכים להתפלל אין אדם חי בלי אמונה ..נשמתו ריקה
  14.04.24 17:42
 • אין עוד מלבדו אין עוד מלבדו
  הגב 14.04.24 12:29
 • אין עוד מלבדם, כלומר מלבד האנשים שלומדים מתימטיקה, אנגלית, פיזיקה, הולכים לצבא. הולכחם לאוניברסיטה, הולכים ומקריבים את חייהם. אין מלבדם!!!
  14.04.24 20:52
 • שנאת חינם ופילוג פורחים פה. חבל. אחים אנחנו, גם אם דעותינו חלוקות. היטלר לא הבחין בין דתי לחילוני ובין אאשכנזי למזרחי, יהדות הייתה סיבה מספקת עבורו לרצוח. בואו לא נשכח שכולנו בני עם אחד, אהבת חינם ויהיה פה גן עדן.
  הגב 14.04.24 12:50
 • יש בעיה כשמדברים על אהבת חינם כי החרדים אוכלים ומשמינים ואילו רק החילונים מתים בעזה וקוברים את ילדיהם. איפה אהבת החינם בזה?
  14.04.24 15:46
 • "עם אחד" שחלקו נלחם ונהרג בעזה וחלק אחר שטוען שהוא תורם.
  14.04.24 16:01
 • תודה לכל מדינה ומדינה שעזרה לנו ליירט את הטילים וכל מה שנשלח אלינו. והכי לאמריקאים שעמדו ועומדים מאחורינו וכמובן לצבא שלנו שאין כמותו בשום מקום בעולם.
  הגב 14.04.24 13:01
 • נכון
  14.04.24 17:41
 • אין כאן שום קשר לניסים. בלי צבא טכנולוגי וחזק ובלי ארה"ב הטילים היו פוגעים ושום נס לא היה עוזר. תתפכחו ניסים יש רק באגדות.
  הגב 14.04.24 13:13
 • "נס גלוי"
  הגב 14.04.24 13:20
 • Зачем спорить, чудо или нет? Спасибо и Богу, и всем причастным к этому людям - и программистам, и военным, и просто гражданам, которые молились и верили.СПАСИБО!!!И ДЕЙСТВИТЕЛЬНО МЫ ДОЛЖНЫ БЫТЬ ЕДИНЫ.Только так мы победим.
  הגב 14.04.24 13:25
 • И действительно, мы должны быть едины, только так мы победим.
  14.04.24 13:26
 • חונן לאדם דעת ונותן לאנוש בינה.
  הגב 14.04.24 13:31
 • האם היירוט היה מעל ראשון? הנס היחידי זה הפיתוח של הטילים שלנו מול האיום האיראני והעזרה מארהב.
  הגב 14.04.24 14:14
 • ישתבח שמו לעד!
  הגב 14.04.24 14:29
 • אנשים פה מטומטמים על כל הראש אבל באמת שלא מגיע לכם לחיות בכלל תתביישו לכם שהקב"ה יצר אותכם וככה אתם מדברים איכס חבל על הנשמה שקיבלתם ממנו במתנה אין על השם ואין כמוהו הוא מלך מלכי המלכים והוא עושה ניסי ניסים ובזכותו אף אחד לא נפגע זה פשוט נס גלוי לכל מי שעיוור הוא שמר שומר ותמיד ישמור על עם ישראל כי זה עם הנצח רק צריך להיות באחדות והכל יסתדר
  הגב 14.04.24 14:44
 • בשביל אחדות צריך לתת לכל אחד לבטא את מה שהוא חושב גם אם לא חושבים כמוהו.לאף אחד אין מונופול על אלוהים והוא אמור לשפוט כל אדם ,הוא לא מינה אף אחד לדבר בשמו אז לא לקרוא לאחרים בשמות גנאי בשם השם לא נראה לי שהוא אוהב את העזרה שלכם.תשתדלו באמת להיות טובים לכולם בלי שפיטה .
  14.04.24 17:48
 • בשביל אחדות צריך שכולם יקריבו את ילדיהם במלחמה בעזה ולא רק החילונים. כל עוד החרדים לא קוברים את ילדיהם במלחמה כמו החילונים, לא תהיה אחדות. אחדות משמעה שכולם, כולם, מקריבים את חייהם ולא עושים איפה ואיפה בדם של ילדינו.
  14.04.24 21:00
 • כשתלמדו את התורה לעומק תבינו למה היה את הטבח ב 7-10 זה לא קרה סתם בורא עולם תכנן את זה ואף אחד לא יודע למה כי צריך חהתעמק ולהאמין בו ואז תבינו אז מספיק עם שאלות מטופשות כשתגדלו תבינו אתם עדיין ילדים
  הגב 14.04.24 14:45
 • זה לא בדיוק מחמיא לו כשאתה מאשים אותו בתכנון 7.10. ואם זה מה שיוצא לך לאחר שגדלת, מעדיפים להיות ילדים💐
  14.04.24 15:58
 • כשיש מחדל - אומרים ראש ממשלה שהיה 20 שנים הוא אחראי והאשם העיקרי . כשיש הצלחה ( אותו ראש ממשלה של 20 שנים) אומרים הוא לא אחראי ( זה בזכות צה"ל )
  הגב 14.04.24 14:46
 • הוא באמת לא אחראי זה באמת בזכות חיילי חיל האויר. קשה לך עם זה שיש בחיל האויר אנשים גאונים ומסורים?
  14.04.24 15:49
 • תקרא שוב, את המחדל של 7.10 אכן מעניקים לנתניהו אבל את ההצלחה, הרוב פה נותנים לה'.
  14.04.24 16:00
 • איך זאת ההצלחה של נתניהו כשהילדים שלו שהם בגיל של המילואימניקים הלוחמים לא נקפו אצבע לתרום למאמץ המלחמתי , והאינפנטיל שבינהם גם נופש על חשבון משלם המיסים במלונות יוקרה ומעלה את זה לרשתות לניקור עיניים ,בושה וחרפה.
  14.04.24 17:54
 • הכל הצגה ומתואם עם האמריקאים,ביחד ננצח😂🤣
  הגב 14.04.24 15:27
 • הצרות של כל העולם נובעות מהדת! מסעות הצלב, הג׳יהאד, המשיחיות היהודית, האנטישמיות, ועוד ועוד. הפיתרון האולטימטיבי: הפרדת דת ומדינה. שכל אחד יאמין במה שהוא רוצה ויתן חופש לזולת, כמובן במסגרת החוק.
  הגב 14.04.24 22:17
 • אורח

משרד החינוך פתח את מוקד הסיוע הרגשי לטובת ציבור התלמידים, ההורים ואנשי החינוך

המוקד פעיל בטלפון 6552* שלוחה 5

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


משרד החינוך פותח את מוקד הסיוע הרגשי והנפשי לכלל הציבור

נוכח הנחיות פיקוד העורף על ביטול כל הפעילויות החינוכיות המתוכננות ליומיים הקרובים (14.4-15.4), משרד החינוך מודיע היום (מוצאי שבת) כי הוא פותח הלילה את מוקד הסיוע הרגשי לטובת ציבור התלמידים, ההורים ואנשי החינוך.

את המוקד מאיישים מומחים למצבי משבר וחירום מהשירות הפסיכולוגי ייעוצי של משרד החינוך. המוקד יפעל לאורך כל שעות היממה הקרובה.

הציבור מוזמן לפנות למוקד הסיוע הרגשי באמצעות הטלפון 6552* שלוחה 5

או באמצעות כתובת הדוא"ל: sherut@education.gov.il
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מגמת התקשורת אורט חולון זוכה במקום השלישי בתחרות "מיטב היצירה הצעירה הארצית" לשנת הלימודים תשפ"ד/2024

| | תגובות: 0


מגמת התקשורת של אורט חולון זכתה במקום השלישי בתחרות "מיטב היצירה הצעירה הארצית לשנת הלימודים תשפ"ד/2024", אשר נערכה באופן מקוון ומאורגנת על ידי משרד החינוך על שם מאיר חסון. התחרות התקיימה השבוע ובית הספר זכה בקטגוריית "מיטב כתבות הוידאו" עבור הפרויקט "דו קיום".

מנהל בית הספר, שלומי גנון, הביע גאווה בתלמידים על ההישג וציין את המשך העידוד ליצירות המשקפות נושאים חברתיים, תרבותיים ואקטואליים במרחב הישראלי. הוא הודה לצוות המגמה, כולל לרכזת נירית איינהורן ולמורים רני ישראלי, זיו הדר, ענת זקלר מוריה, איילת שבח וגלית רייטר, על עבודתם והשקעתם.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הפרידה מהפיתה: אירוע לילדים בגילאי 9-12 במרכז קהילתי וולפסון חולון, 24 באפריל 2023, ויתמקד בהכנת מאכלים טעימים מהפיתות שנשארו

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מרכז קהילתי וולפסון חולון


מרכז קהילתי וולפסון בחולון מזמין ילדים בגילאי 9-12 להשתתף באירוע "הפרידה מהפיתה" שיתקיים ביום רביעי, ה-24 באפריל 2023, בין השעות 18:30 ל-19:30. האירוע יתקיים במרכז הקהילתי וולפסון ויתמקד בהכנת מאכלים טעימים מהפיתות שנשארו לקראת בעירת החמץ לקראת חג הפסח. הכניסה לאירוע היא ללא עלות, אך נדרשת הרשמה מראש.

להרשמה ופרטים נוספים: לחצו כאן.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ישראל במלחמה! כטב"מים מאיראן בדרך לישראל

עדכונים שוטפים

מערכת האתר | | תגובות: 11


23:25

צפי כניסת הכטבמים לישראל החל מהשעה 02:30 לפנות בוקר


23:00

ישראל במלחמה עם איראן

אנו מאחדים את כל אתרי be106

להלן עדכונים שוטפים

כ - 100 כטב"מים עושים דרכם לישראל. הערכה שהם יגיעו לישראל בעוד מספר שעות בתקווה שחיל האוויר יצליח ליירט את כולם
התפרסמו 11 תגובות לכתבה.
 • מי שהם לא מרחב מוגן מה עושים?
  הגב 13.04.24 23:37
 • מי שאין לו מרחב מוגן מה עושים
  13.04.24 23:39
 • מלחמת עולם שלישית החלה היום
  הגב 13.04.24 23:46
 • אנשים יקרים בבקשה תהיו אמיצים ואחראיים. תשמרו על עצמכם ועל סביבתכם. אתם יודעים מה לעשות. תעשו מה שצריך. הכביש מביא המון קורבנות על הזמן ובכל זאת כולנו נוהגים.. פרופורציות. עם ישראל חי!
  הגב 13.04.24 23:54
 • אתם יכולים לפרסם רשימת מקלטים בשכונות הישנות בגדרה🙏🏻
  הגב 13.04.24 23:54
 • למי שאן ממד חדר המדרגות מספיק מוגן?
  הגב 14.04.24 00:05
 • פתחו את המקלטים בעיריית רחובות. מתן אל תתפס עם המכנסים למטה בתחילת דרכך. שלח את השיטור העירוני שיבדוק שהמקלטים פתוחים. אני יודע שלפני שעה המקלט בגן הבנים בכפר גבירול סגור..
  הגב 14.04.24 00:07
 • חדר מדריגות זה מספיק?
  הגב 14.04.24 00:14
 • חדר מדרגות זה מספיק? אולי מישהו מוסמך יענה כבר יש ילדים קטנים
  הגב 14.04.24 06:54
 • זה לא מספיק,אבל עדיף מאשר לשהות בבית ללא ממ"ד
  14.04.24 07:33
 • חדר מדרגות שהמקום סגור מספיק, נוצר הדף בזמן הפיצוץ בקרבה למקום הנפל ,עדיף לחפש שכנים קרובים להיות אצלם מוגנים במקלט גם עם פחות נעים להיות תלויים,עדיף רגע פחות נעים אך להיות במקום יותר בטוח למשפחה. תשמרו על עצמכם ועל המשפחה הקרובה ושכנים. רק יחד ננצח!!! אין ספק שמאתגר אחדות זה קיומינו.
  הגב 14.04.24 09:15
 • אורח

נערכים למלחמה! החמרה בהנחיות פיקוד העורף - החל מהלילה אין פעילות חינוכית, אסור להתקהל מעל 1000 אנשים מחשש להתקפה אירנית

מערכת האתר | | תגובות: 2


להלן הנחיות פיקוד העורףבשל המצב הביטחוני, פיקוד העורף קבע את ההנחיות הבאות מיום שבת, 13 באפריל 2024, בשעה 23:00 ועד ליום שני, 15 באפריל 2024, בשעה 23:00:
פעילות מלאה -שאר הארץ
פעילויות חינוכיות - אין לקיים פעילויות חינוכיות.
התקהלויות ושירותים - ניתן לקיים התקהלויות- עד 1,000 אנשים.
מקומות עבודה - פועלים ללא הגבלות.
פעילות חלקית - עוטף עזה (למעט הישובים: נירים, כרם שלום, ניר עוז, כיסופים, עין השלושה, סופה, חולית, נתיב העשרה, נחל עוז וכפר עזה)
פעילויות חינוכיות- אין לקיים פעילויות חינוכיות.
התקהלויות ושירותים- ניתן לקיים בהגבלה של עד 100 אנשים בשטח פתוח ועד 300 אנשים במבנה. החופים סגורים לציבור.
מקומות עבודה- ניתן לפעול במבנה או במקום שאפשר להגיע ממנו למרחב מוגן תקני בזמן ההתגוננות.
פעילות חלקית - קו העימות
פעילויות חינוכיות - אין לקיים פעילויות חינוכיות.
התקהלויות ושירותים - ניתן לקיים בהגבלה של עד 30 אנשים בשטח פתוח ועד 300 אנשים במבנה. החופים סגורים לציבור.
מקומות עבודה - ניתן לפעול במבנה או במקום שאפשר להגיע ממנו למרחב מוגן תקני בזמן ההתגוננות.
על כל אחד ואחת מאיתנו לוודא כי אנחנו ערוכים ויודעים כיצד לפעול כדי להגן על חיינו ועל יקירינו. בקבלת התרעה, יש להיכנס למרחב ולשהות בו 10 דקות.
יש להמשיך ולעקוב אחר ההנחיות שמפרסם פיקוד העורף באמצעי ההפצה הרשמיים.התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • לפני 20 שנים התחילו ה״טפטופים״ מעזה. עכשיו יתחילו טפטופים מאיראן?
  הגב 13.04.24 23:21
 • דואגים לעובדים בעבודה אבל מה יקרה בדרך לעבודה או בחזור לא מעניין אותם
  הגב 13.04.24 23:37
 • אורח

פרויקט חדשני בחולון "נוער למען נוער": תלמידים מגייסים כספים למימון שיעורי נהיגה לבני נוער עם קשיים כלכליים

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית חולון


תוכנית חדשנית בחולון: "נוער למען נוער" - פרויקט נחשוני עירוני שמטרתו לעזור לבני נוער עם קשיים כלכליים לממן שיעורי נהיגה. הפרויקט כולל שטיפת רכבים על ידי צוות בית הספר, כולל מורים, הורים ועובדי מנהלה, ובהמשך יתוכנן שיתוף פעולה עם מורי נהיגה בעיר שיסייעו בהוזלת עלות שיעורי הנהיגה.

המובילים את המיזם הם תלמידי נחשון, י'6, תיכון אילון, והמבצעים הם תלמידי התיכון מכל השכבות שהתגייסו להצלחת הפרויקט. הפעילות מתקיימת בשבוע שלפני חופשת הפסח, זמן מושלם לריענון וניקיון הרכב.

הפרויקט זכה להצלחה רבה ולשיתוף פעולה מרשים, עם היענות מדהימה לתרומה ומעורבות חברתית. כבר ביום הראשון גויסו מעל ל-1000 ש"ח, והמטרה היא להמשיך ולגייס עוד תרומות לאחר חופשת הפסח.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בן 60 מחולון נתפס פורץ לדירה ברמת גן

מערכת האתר | | תגובות: 0
דוברות המשטרה


שוטרי הסיור ויחידת האופנועים של תחנת רמת גן-בני ברק עצרו חשוד שפרץ לדירה ברמת גן וגנב ממנה רכוש. המשטרת ישראל קיבלה דיווח על חשוד שפרץ לדירה ברחוב הירדן ברמת גן ונמלט עם רכוש שגנב.

השוטרים הגיעו במהירות למקום, חתרו למגע ועצרו את החשוד בסמיכות למקום האירוע. החשוד, בן 60, תושב חולון, הועבר לחקירה בתחנה.
צילומים:דוברות המשטרההתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מתכון מיוחד לפסח: פסטה פנה בולונז ללא גלוטן וכשר לפסח מאת השף ארז סנה

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום: צילום יחצ


לקראת חג הפסח, השף ארז סנה מציע מתכון מיוחד לפסטה פנה בולונז ללא גלוטן וכשר לפסח, המתאים לכל המשפחה וגם לצליאקים. המתכון הפשוט להכנה מגיע בעקבות השקת הפסטה החדשה של ברילה, ללא גלוטן.

מצרכים:

 • 2 כפות שמן זית
 • צנצנת רוטב בסיס לבולונז כשר לפסח מבית ברילה
 • חבילת פנה כשל"פ מבית ברילה
 • כף וחצי רסק עגבניות
 • 400 גרם בשר טחון
 • חצי כפית מלח
 • חצי כפית פלפל שחור
 • חצי כפית פפריקה
 • חצי כפית אורגנו
 • שלושת רבע כוס מים/ציר עוף/בקר

אופן ההכנה:

 1. בשמן הזית משחימים את הבשר ומבשלים עד שאין נוזלים. מוסיפים את רסק העגבניות ומערבבים פנימה.
 2. מוסיפים את צנצנת הרוטב של ברילה, את המים (שנעזר בהם בשביל להגיע לשאריות הרוטב בצנצנת) ותבלינים.
 3. מערבבים את הכל ומבשלים יחדיו כ30-40 דקות על אש נמוכה עם מכסה סגור (ב10 דקות האחרונות אפשר לפתוח בשביל לאדות אם נוזלי מידי).
 4. בזמן שהרוטב מתבשל מכינים את הפסטה פנה כשרה לפסח לפי ההוראות על האריזה (אם רוצים המון רוטב יחסית לפסטה אז להשתמש בשני שליש חבילה או אפילו חצי חבילה).
 5. לאחר בישול הרוטב טועמים ומתקנים תיבול מבחינת מלח, פלפל וסוכר אם צריך.
 6. מקפיצים את הפסטה לאחר הבישול עם הרוטב ומעט ממי הבישול של הפסטה, להגיש עם עוד רוטב מלמעלה ופטרוזיליה קצוצה.

לפרטים נוספים ניתן לפנות אל ענת דאוס בטלפון 0545716111 או במספר 036360007.קרדיט תמונה: צילום יחצהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

קורס לימוד שחייה לילדים מהיר במשך שבועיים בחופשת פסח יתקיים בקאנטרי חולון

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק הקאנטרי חולון


בחופשת פסח של שנת 2024, יוצא לדרך קורס לימוד שחייה לילדים בקאנטרי חולון. הקורס, שמתוכנן להיות מרוכז ואפקטיבי, מאפשר לסיים את הלימוד בתוך שבועיים.

הקורס יתחיל ב-15 באפריל 2024 ויתקיים בימים שני עד חמישי בשעות הבוקר. התכנית כוללת סך הכל תשעה שיעורים, כל אחד באורך שעה אחת, ובכל קבוצה יהיו עד שישה ילדים עם המדריך איתן, שילווה אותם במים.

הקורס מציע הזדמנות לנצל את חופשת הפסח ללימוד שחייה ולהגיע מוכנים לעונת הקיץ. מחיר מיוחד מוצע למנויים של הקאנטרי.

לפרטים נוספים והרשמה, ניתן ליצור קשר במספר 054-6060080.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תלמידות אורט חולון זכו במקום הראשון באליפות כדור-רשת העירונית

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק אורט חולון


תלמידות בית הספר אורט חולון משכבות ז'-ח' זכו במקום הראשון באליפות כדור-רשת שנערכה אתמול. הנבחרת ניצחה בתוצאה 2-0 את נבחרת ביה"ס הרצוג בחצי הגמר ובמשחק הגמר ניצחה בתוצאה דומה את ביה"ס נבון.

מנהלת חט"ב, מיכל אשכנזי, ומנהל בית הספר, שלומי גנון, הביעו את גאוותם בנבחרת הבנות וציינו כי ההישג הוא תוצאה של התמדה, נחישות ואמונה בכוחה של הקבוצה. הם הודו לצוות חנ"ג על פועלו לאורך השנה ולמורה מזי גבאי שאימנה וליוותה את הנבחרת להישג זה.

ההכרה מוענקת גם לאורט ישראל, מחוז תל אביב של משרד החינוך, פורום חולון, מינהל חברה ונוער של משרד החינוך, עיריית חולון ומנהל החינוך בעיריית חולון.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ראשון לציון, פתח תקווה, חולון ובת ים עתידות לקבל תקצוב של עד 4 מיליון ש"ח במסגרת תוכנית נעים בעיר הנועדה לעודד את הרשויות למעבר לתחבורה נקייה והפחתת הזיהום ופליטות גזי החממה

מדובר על תוכנית של המשרד להגנת הסביבה שמתקיימת בקרב הרשויות המקומיות שחתמו על הסכמי הגג עם משרד התחבורה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
מרכז התחבורה המשולב שיקום בראשל"צ קרדיט: Viewpoint


נעים בעיר - עוברים לתחבורה נקייה: המשרד להגנת הסביבה הציג לנציגי ערים ורשויות מקומיות, את תוכניתו ''נעים בעיר'' לעידוד הרשויות למעבר לתחבורה נקייה ולהפחתת זיהום האוויר וגזי חממה.

המשרד להגנת הסביבה קיים השבוע כנס במעמד השרה להגנת הסביבה, עידית סילמן, מנכ''ל המשרד, גיא סמט, נציגי ערים ורשויות מקומיות, להצגת תוכנית המשרד ''נעים בעיר" לרשויות מקומיות החתומות על הסכם גג עם משרד התחבורה. התוכנית תאפשר לרשויות להוביל מעבר לתחבורה נקייה ולהפחית זיהום אוויר מתחבורה.

מטרת התוכנית היא לעודד רשויות אשר להן תוכנית לחיזוק תחבורה ציבורית ונסיעה באופניים במסגרת הסכמי גג עם משרד התחבורה בצעדים נוספים שיבטיחו איכות אוויר לצד שיפור פתרונות התחבורה בעיר. בנוסף התוכנית תסייע לישראל לעמוד ביעדי צמצום פליטות גזי החממה עליהם התחייבה. במסגרת התוכנית המשרד יתמוך ברשויות עם הסכמי גג לתחבורה בסכום של עד כ-4 מיליון שקל לרשות. בין הערים שלוקחות חלק הם ראשון לציון, בת ים, חולון ופתח תקווה

הצעדים המרכזיים הכלולים בתוכנית המשרד להגנת הסביבה: קידום אזור אוויר נקי להגבלת כניסת רכבים מזהמים, מתן פתרונות לצמצום נסועה לאזורי תעסוקה, איפוס פליטות של ציי רכב עירוניים ופתרונות מעבר לתחבורה נקייה בדגש על הליכה ברגל ורכיבה על אופניים. במסגרת התוכנית, יתמוך המשרד להגנת הסביבה בעלות של עד כארבעה מיליון שקל לכל רשות, בעבור יישום צעדים אלו.

כבר כיום יש רשויות בישראל המובילות מגוון פתרונות של מעבר לתחבורה נקייה. כך לדוגמה עיריית תל אביב מקדמת תוכנית לקידום רחובות מוטי הליכות; ובעיר רחובות פועלת תוכנית לצמצום נסועה לאזור התעסוקה.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.
עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל