הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים
סדנת הורים בנושא התמודדות עם תסכולים בחולון: הסדנה תכלול שלושה מפגשים שבהם יינתנו כלים מעשיים להתמודדות עם תסכולים של ילדים והורים כאחד
שומרים על הסביבה ותורמים לקהילה! בקניוני עזריאלי ראשון לציון, תל אביב, איילון, גבעתיים וחולון מוצבים מיכלים בהם ניתן לתרום ביגוד ופסולת אלקטרונית
אירועי סוף שבוע וחג בחולון: הקרנות סרטים, הצגות ופעילויות משפחתיות במוזיאונים, 19-20 באפריל 2023

ג'יפ עלה באש בלילה בחולון

קרדיט מד"א בקעת אונו

אבי בר | | תגובות: 0


בסביבות השעה 01:00 לפנות בוקר הוזעקו לוחמי האש לרחוב אוהל שרה בחולון בעקבות רכב מסוג ג'יפ אשר עלה באש ונשרף כליל.

לא ידועה סיבת השריפה.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

סדנת הורים בנושא התמודדות עם תסכולים בחולון: הסדנה תכלול שלושה מפגשים שבהם יינתנו כלים מעשיים להתמודדות עם תסכולים של ילדים והורים כאחד

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק הורים עושים ח.י.ל


בעמוד הפייסבוק "הורים עושים ח.י.ל (חושבים, יוזמים, לומדים)" מהעיר חולון, פורסם פוסט המזמין הורים להצטרף לסדנת הורים בנושא התמודדות עם תסכולים. הסדנה תתקיים במפגשים דרך זום, בימי ב', החל מהשעה 20:30, ותעלה 75 ש"ח למשתתף. הסדנה תכלול שלושה מפגשים שבהם יינתנו כלים מעשיים להתמודדות עם תסכולים של ילדים והורים כאחד. הסדנה תונחה על ידי מירי פיסו.

לפרטים נוספים והרשמה, ניתן לבקר בלינק להרשמה.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

שומרים על הסביבה ותורמים לקהילה! בקניוני עזריאלי ראשון לציון, תל אביב, איילון, גבעתיים וחולון מוצבים מיכלים בהם ניתן לתרום ביגוד ופסולת אלקטרונית

הפעילות מתקיימת בשיתוף פתחון לב

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


בימים אלו רגע לפני הפסח אנו מנקים ומסדרים את הבית לקראת החג. כחלק מהניקיון אנו גם נפטרים מפריטי הלבוש אותם שכבר אינם בשימוש אז במקום לזרוק אותם קניוני עזריאלי מזמינים אתכם להעביר אותם למי שצריך באמת ולתרום אותם. בשיתוף פתחון לב הוצבו במספר קניוני עזריאלי מיכלי מחזור לבגדים, נעלים ומוצרי אלקטרוניקה שיועברו לתרומה/למחזור. בגדים במצב טוב יועברו לתרומה או יימכרו בחנויות "באזר מכל הלב", ביגוד ופסולת אלקטורנית יועברו למחזור וההכנסות מכך ישמשו להכנת סלי מזון למשפחות.

את המיכלים ניתן למצוא בין היתר ב:

קניון עזריאלי ראשונים- קומת חניון מינוס 5

עזריאלי תל אביב- חניון מינוס 1 יציאת איילון

עזריאלי שרונה בציר הירידה לחניון צפוני צמוד לקיר

מרכז עסקים עזריאלי חולון רחוב הרוקמים 26 בקניסה לחניון מרחוב הרוקמים

מרכז עזריאלי גבעתיים קומה מינוס 3 מימין למעליות

עזריאלי איילון בסמוך לכניסה לשער אילון

עזריאלי חולון קומה מינוס 2 ליד מעליות
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אירועי סוף שבוע וחג בחולון: הקרנות סרטים, הצגות ופעילויות משפחתיות במוזיאונים, 19-20 באפריל 2023

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית חולון


עיריית חולון מציעה מגוון אירועים לסופ"ש הקרוב ולחג, כולל הקרנות סרטים והצגות לילדים. ביום שישי, ה-19 באפריל, יוקרן הסרט "טרזן 2 – בדיבוב לעברית" בסינמטק הילדים לגילאי 5 ומעלה. כמו כן, יוקרן הסרט "קונג פו פנדה 4" בדיבוב לעברית לגילאי 6 ומעלה. ביום שבת, ה-20 באפריל, יתקיימו מספר אירועים: בתיאטרון המדיטק תוצג ההצגה "מסעדה בקצה הקוטב" לגילאי 4 ומעלה וההצגה "מלך הטבע" לגילאי 3 ומעלה. בסינמטק הילדים יוקרן "סיפור הברווזים – בדיבוב לעברית" לגילאי 5 ומעלה ויתקיים מפגש מהסרטים עם הקוסם מארץ עוץ לגילאי 8 ומעלה. במוזיאון העיצוב חולון תתקיים שבת משפחתית בתערוכה "שובר.ת שוויון", ובמוזיאון הישראלי לקריקטורה ולקומיקס יתקיים סיור מודרך בתערוכות חדשות וסדנת קומיקס "עולם בקטנה". במהלך החג, תיאטרון המדיטק יקיים פסטיבל הצגות עם הטבה מיוחדת לתושבי חולון, כאשר מחיר הכרטיס יעמוד על 60 ש"ח.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הקרנה מיוחדת של הסרט "סוס בלי שם" בסינמטק חולון, יום ב' 29 באפריל 2024: סרט הביכורים של אסף אסולין המתרחש בעולם מדברי וצחיח, שבו חלים חוקי מציאות משונים, ובו נפגשים גבר ואישה ללא זיכרון וזהות, הם בוחרים לעצמם שמות, מתאהבים ויוצרים שגרת חיים

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק סינמטק חולון


בסינמטק חולון יתקיים הקרנה מיוחדת של הסרט "סוס בלי שם", סרט הביכורים של אסף אסולין, שפתח את פסטיבל קולנוע דרום 2024. הסרט מתרחש בעולם מדברי וצחיח, שבו חלים חוקי מציאות משונים, ובו נפגשים גבר ואישה ללא זיכרון וזהות. הם בוחרים לעצמם שמות, מתאהבים ויוצרים שגרת חיים, אך מתוך חלומותיהם בלילה משתקף עולם אחר, עירוני ורב-גוני, בו לכל אחד מהם יש חיים וזהות נפרדים. ככל שהחלומות הופכים נוכחים יותר, מתעורר בהם הצורך לצאת למסע כדי לגלות את זהותם. הסרט משך 72 דקות והוא מיוצר בישראל בשנת 2024.

ההקרנה תתקיים ביום ב', 29 באפריל 2024, בשעה 18:00.

לפרטים נוספים והזמנות: לחץ כאן
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

חגיגות חול המועד פסח בקניון עזריאלי חולון עם מתחם LEGO צבעוני, 24-25 באפריל, 12:00-18:00

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק קניון עזריאלי חולון


קניון עזריאלי חולון מזמין את כל הילדים לחגוג את חול המועד פסח במתחם LEGO הצבעוני. הפעילויות יתקיימו בימים ד'-ה', ה-24-25 באפריל, בין השעות 12:00 ל-18:00, ויכללו בנייה באבני לגו לכל המשפחה, סדנאות יצירה, הרכבת רכבים מלגו ויצירות לגו על קיר ענק. האירוע מבטיח להיות מהנה ומלא בשמחה.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

חניכי מרכז קהילתי קליין חולון זכו במגוון מדליות באליפות הרצליה הפתוחה בג'ודו: אלירן רובינוב ועמית הרוש זכו במדליית זהב, ועמית הרוש זכה גם במדליית ארד במשקל נוסף. אביב הרוש, יאיר ידגרוב וירין הרוש זכו במדליית כסף. יהב מזרחי, אור שושן ורפאל אלקרט זכו במדלי

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק רשת קהילה ופנאי חולון


בשבת האחרונה, התקיימה אליפות הרצליה הפתוחה בג'ודו, בהשתתפות מאות מתמודדים צעירים, כולל מתאמני מרכז קהילתי קליין חולון תחת הדרכת המאמן גיא מזרחי. הספורטאים הצעירים הצליחו להשיג מספר מדליות ולהביא כבוד רב לעיר חולון.

אלירן רובינוב ועמית הרוש זכו במדליית זהב, ועמית הרוש זכה גם במדליית ארד במשקל נוסף. אביב הרוש, יאיר ידגרוב וירין הרוש זכו במדליית כסף. יהב מזרחי, אור שושן ורפאל אלקרט זכו במדליות ארד.

ההישגים המרשימים מדגישים את כוחו ופוטנציאלו של דור העתיד בג'ודו הישראלי.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אירוע חג הפסח לילדים בגילאי 3-9 עם "מושיקוליקו" במתחם לה פארק, פארק פרס חולון, שבת 20/04/2024 בשעה 12:00

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק פארק פרס חולון


ביום שבת הקרוב, ה-20 באפריל 2024, בשעה 12:00, יתקיים אירוע חגיגי לילדים במתחם לה פארק שבפארק פרס חולון. האירוע, שמיועד לילדים בגילאי 3-9, יכלול את ההצגה "אביב הגיע פסח בא" בביצועו של "מושיקוליקו". במהלך האירוע יהיו שירים, ריקודים והפתעות לקטנטנים.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הזמנה לערב סטנדאפ עם דניאל בתיאטרון חולון, 19 באפריל 2024, שעה 22:00 - חוויה משעשעת ומופרעת

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק תיאטרון חולון


תיאטרון חולון מזמין את הקהל לערב סטנדאפ מיוחד ומשעשע עם דניאל, גבר נשוי עם ילדים, שיקח את הקהל למסע מופרע ומצחיק דרך נקודות הנוגעות בחיי כולנו. המופע יתקיים ביום ו', ה-19 באפריל 2024, בשעה 22:00, באולם 2 של תיאטרון חולון. דניאל יציג את ההומור המושחז והאופי העצבני המיוחד שלו בחווית סטנד אפ משובחת ובלתי רגילה.

לרכישת כרטיסים, ניתן לבקר באתר או להתקשר למספר 03-502-3001.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תלמידי גימנסיה הרצוג בחולון השתתפו במיזם קהילתי לאיסוף חבילות לחיילים בגזרת איו"ש ובגבול עזה, לזכר תומר סטרוסטה ז"ל שנרצח ב-7 באוקטובר

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום גימנסיה הרצוג למדעים ולאומנויות, חולון


בימים האחרונים, תלמידי גימנסיה הרצוג למדעים ולאומנויות בחולון יחד עם בתי ספר נוספים בעיר, השתתפו במיזם קהילתי לאיסוף חבילות ומשלוחים לחיילים בגזרת איו"ש ובגבול עזה. המשלוחים כללו פינוקים טעימים, חולצות, גרביים, מוצרי היגיינה וטואלטיקה, וכן "שיפצורים" נוספים. למשלוחים צורפו גם מכתבים מרגשים מילדים ונוער בחולון, כולל תלמידי הגימנסיה, שכתבו לחיילים מילים של עידוד וחוסן.

האיסוף נערך לזכרו של תומר סטרוסטה ז"ל, שנרצח במסיבת הנובה ב-7 באוקטובר. יישר כוח לאושרת שיקלי, יו"ר הנהגת ההורים, שרתמה את הקהילה למיזם זה וביצעה אותו בשיתוף פעולה עם בתי ספר נוספים בחולון.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פורום חולון

הפורום נועד לאפשר לתושבי חולון להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח

אורח
21.03.24 17:34
ראש העיר היקר. תתחשב בילדינו הצעירים שרוצים לגור ליד הוריהם בחולון ואל תתן להם לברוח. לעיר אחרת . תוריד מחירים לדיירות בקניה ובארנונה . בבקשה ממך תן שחולון תמשיך ליהיות עיר לצעירים גם ולילדים .
אורח
09.01.24 21:07
כבר ממזמן לא עיר הילדים עיר של רק עשירים יכולים לחיות בה תמשיכים לבנות ביניינים ושכונות שאין לצעירים תקציב,ורק לדרוש ארנונה ולא להקל עלינו סיורים ומוזיאונים איזה היו השנה ??!!! בבתי הספר????אבל כסף כמו שעון שידפוק!! עם בתי ספרים שאין להם הכלה למצב לרוץ אחריי פרויקטים שלכם עם הכסף והבית ספר שאתם ממנים יותר נכון אנחנו מממנים,בושה!!!! איפה צריך לשים עצים לא שמים איפה שלא צריך שמים. ומי שמסדר זה הכסף שלנו לא של אף אחד הועד של כל בניין כל הכבוד נולדתי בחולון גדלתי וכולם רק עפים מפה כל החברים שלנו כבר רק הכסף בחולון זה מה שחשוב
אורח
07.12.23 19:33
יוסף חוברה תושבי העיר וותיק ללא. כרטיס תושב נא לשלוח לי בבקשה לכתובת הרצל 75 אוריהודה בהקדם
אורח
09.10.23 11:17
לוקחים את המצב לידיים שלנו! מנדבים צבא רזרבי להגן על המדינה ותושביה!תמצאו את הערוץ "הצבא החסוי" בפייסבוק ותגנו על משפחותיכם!
אורח
30.09.23 08:32
לאזרחים ותיקים ולא רק - מוממלצים שעורי צ'י קונג, רצוי באוויר החופשי. בגבעתיים יש שעורי צ'י קונג חינם למבוגרים.
אורח
29.09.23 15:58
מתי נוכל לישון ללא רעש מטוסים שממריאים בשעות עוצר הלילה?
אורח
25.09.23 15:32
איך אפשר לדעת האם אני זכאי לתלושי מזון
אורח
22.06.23 16:27
למה אין עצים בחולון? השמש כאן חזקה ביותרלא ניתן להשתמש הפארקים החדשים שבונים במהלך היום בגלל השמש הקופות כל ראינו. עירייה נכבדה עוד לא שמעתם כל קיומם של עצים שנותנים צל ענק? כמו עץ הצאלון איפה ההתחשבות וההגיון? ברח לכם ההיגיון?
אורח
11.09.23 10:26
צודק בהחלט
אורח
18.09.23 23:51
עצים נותנים צל .ולא רק צל , הם גם נותנים חמצן.חבל שלא לומדים זה בבוטניקה בבית הספר.
אורח
15.04.24 19:35
דאגו לעקור את העצים בשנקר-


אירוע חגיגי נוסטלגי בחול המועד פסח: חזרה בזמן לשנת 1936 בקריית עבודה, חולון המשתתפים יוכלו לחוות איך חיו ראשוני חולון - יום רביעי, 24 אפריל 2024

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק רשת קהילה ופנאי חולון


בחול המועד פסח, קריית עבודה בחולון תקום לתחייה במסע חגיגי שיחזור אחורה בזמן לשנת 1936. המשתתפים יוכלו לחוות איך חיו ראשוני חולון באמצעות תחנות שונות ברחבי השכונה. האירוע יתקיים ביום רביעי, ה-24 באפריל 2024, ויכלול שלושה סבבי פעילות בשעות 10:00, 11:00 ו-12:00.

עלות ההשתתפות היא 10 ש"ח לאדם מגיל 3 ומעלה, ויש להירשם מראש לסבב בו מעוניינים להשתתף. לפרטים נוספים והרשמה, ניתן לבקר בקישור הבא: לחץ כאן להרשמה.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תושבת טייבה בת 24 מכרה סמים בטלגרם לקטינים בתל אביב, חולון, רמת גן וראשון לציון

מערכת האתר | | תגובות: 0
דוברות המשטרה


במסגרת המאבק בסמים המסוכנים, שוטרי משטרת תחנת תל אביב צפון עצרו תושבת טייבה בת 24, שנחשדת במסחר בסמים עשרות פעמים ברחבי תל אביב וערי המרכז. החשודה נתפסה לפני כשבועיים, ב-28 במרץ 2024, כשהיא מוכרת קנביס על פי החשד.

לפי החשדות, החשודה השתמשה באפליקציית טלגרם לקבלת הזמנות, תיאום כמויות ומחירים, והגיעה עם הסמים לכתובת הלקוח. המסרונים נמחקו לאחר זמן מוגדר. בחיפוש ברכבה של החשודה נמצאו כ-440 גרם קנביס ו-8300 שקלים במזומן.

במהלך החקירה, הצליחו החוקרים לבסס את החשדות ולמצוא ראיות ליותר מ-20 עסקאות סמים שביצעה החשודה בתל אביב ובערים נוספות כמו חולון, רמת גן וראשון לציון. על פי החשד, החשודה מכרה סמים גם לקטינים.

לאחר שהחקירה השתלמה ומעצרה של החשודה הוארך מעת לעת בבית משפט השלום בתל אביב, הגישה יחידת התביעות המשטרתית של מחוז תל אביב כתב אישום נגד החשודה בעשרות עבירות של סחר בסמים מסוכנים והדחת קטין לסמים מסוכנים, ובקשה לחלט את המזומן שנתפס.
צילומים:דוברות המשטרההתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לאחר חופשת הפסח יוחרפו עיצומי המורים בתיכונים עם הפסקת היציאות לפעילויות מחוץ לבתי בספר ואי קיום טקסים ומסיבות סיום

יש לציין כי טקסי יום השואה ויום הזיכרון יוחרגו ויתקיימו כרגיל

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 5


יו"ר ארגון המורים הודיעה על החרפה נוספת העיצומים- לאחר חופשת הפסח יוחרפו העיצומים במסגרתם לא יוצעו כל פעילויות מחוץ לכתלי בתי הספר וכן גם בתוך בתי הספר לא יתקיימו טקים לסיום שנת הלימודם ומסיבות סיום. יש לציין כי טקסי יום הזיכרון והשואה מוחרגים ויתקיימו כמתוכנן.

הודעת ארגון המורים
חברות וחברים יקרים,
בשל התעקשות משרד האוצר שלא לנהל מו״מ ענייני עם ארגון המורים לחתימה על הסכם קיבוצי – יוחרפו העיצומים.
החל מתום חופשת הפסח, לא יבוצעו כל פעילויות מחוץ לכתלי בית הספר
גם בשעות הלימודים, לא יתקיימו טקסים לסיום שנת הלימודים ומסיבות סיום.
שימו לב: טקסי יום הזיכרון ויום השואה, יתקיימו כמתוכנן.
שאר העיצומים ממשיכים – לא מעבירים ציונים ועובדים לפי הספר.
העבודה תיפסק בתום יום הלימודים, בשעה 15:30.
ההתנהלות הבריונית של האוצר נגד ציבור המורות והמורים שנושאים הן בנטל המלחמה והן בהכנת בלמידה בתנאי חירום, היא קו אדום.
אם מישהו באוצר חושב שבאמצעות כיפופי ידיים הם ישברו אותנו, הוא טועה טעות מרה.
שלכם,
יו"ר ארגון המורים
רן ארזהתפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • כדאי לתרגל לימוד מרחוק, אף אחד לא ייצא לשום מקום ממילא.
  הגב 17.04.24 14:57
 • האם מישהו קיבל הודעה מהקדוש ברוך הוא מתי הוא יקח את הרן ארז הזה ימח שמו וזכרו ,לדעתי בערב ליל הסדר .במכה העשירית .
  הגב 17.04.24 18:11
 • מה נסגר? כל שנה הם רוצים העלאה? הם לוקחים אותנו ההורים כבני ערובה.
  הגב 17.04.24 18:31
 • משרד אוצר מטורלל, מגיע להסכמות בעל פה ולא מעלה אותן על הכתב. אין שום הוכחה כתובה שארגון המורים העל יסודי הסכים לחוזים אישיים.אם חשבתם ששני הצדדים דנים יוםמיום על לסיים את המשבר. המציאות מאוד מאכזבת משרד האוצר מסרב להיפגש עם הארגון כבר,שבועות. פעם בשבועים עם קוראים לרן ארז לפגישה ב 4 עיניים. מה שנקרא צפצוף ארוך על ציבור המצביעים.
  הגב 17.04.24 19:26
 • לממשלה לא איכפת וילדים סובלים. עיצומים צריכים נגד ממשל ולא נגד ילדים.
  הגב 17.04.24 20:00
 • אורח

תלמידי אורט חולון חילקו 250 סלי מזון למשפחות נזקקות לקראת פסח, במיזם שיתופי עם עמותת "יד לחיים טובים יותר"

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק אורט חולון


תלמידי שכבת ט' באורט חולון קיימו את המצווה הגדולה של נתינה לקראת חג הפסח, ובשיתוף עם אלי צמח מעמותת "יד לחיים טובים יותר", הם ארזו וחילקו 250 סלי מזון למשפחות בעיר. הסלים כללו מוצרים וארוחות חמות, והתלמידים עצמם דאגו לחלוקתם ברחבי חולון.

במהלך הפעילות, התלמידים זכו לביקור מפתיע מראש העיר חולון, שי קינן, שהגיע עם ילדיו, עמד מקרוב על הנעשה ובירך את התלמידים על פועלם. קינן אף לקח חלק בחלוקת המזון באופן אישי.

ההוקרה הופנתה גם לרכז שכבת ט', אסף גולדפישר, שתרם רבות להצלחת המיזם. מנהלת חט"ב מיכל אשכנזי ומנהל הבית ספר שלומי גנון הודו לתלמידים ולגולדפישר על מעורבותם ותרומתם, ואיחלו חג שמח לכל בית ישראל.


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אסף אמדורסקי במופע חגיגי לזכר אביו בני אמדורסקי בתיאטרון חולון, עם אורחים שלומי שבן ויעל קראוס - 27 באפריל, 21:00

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק תיאטרון חולון


אסף אמדורסקי יעלה לבמת תיאטרון חולון במופע מיוחד המוקדש לשירים הגדולים של אביו, בני אמדורסקי. המופע יתקיים במסגרת סדרת "ימי זמר" ויכלול להיטים כמו ‘שיירת הרוכבים’, ‘ערב בא’, ‘ספרי אילת אהבים’, ‘אותך’, ‘מה יש לך גברת לוין’, ו‘אני גיטרה’. אסף אמדורסקי יופיע בליווי להקה, ובמופע יתארחו גם שלומי שבן ויעל קראוס.

האירוע יתקיים ביום שבת, ה-27 באפריל, בשעה 21:00. לרכישת כרטיסים ניתן לגשת ללינק הזמנות.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הודעת תאגיד מי שיקמה לתושבי חולון: התראות על חובות מים וביוב מהעבר הונפקו על ידי עיריית חולון ולא על ידי תאגיד מי שיקמה

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מי שיקמה


תושבי חולון מוזהרים להיות מודעים להתראות שנשלחו להם בנוגע לחובות מהעבר. ההתראות שנשלחו על חובות אלו הונפקו על ידי עיריית חולון ולא על ידי תאגיד מי שיקמה. החובות המדוברים הם חובות מים וביוב שנצטברו עד לשנת 2007, טרם הקמת התאגיד. כל תאריך שצוין בהתראות שאינו עד לשנת 2007 או התייחסות לתאגיד מי שיקמה בהקשר זה, הינו טעות.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פגישת פיוס בין יושבי ראש הפועל חולון ומכבי עירוני רמת גן לאחר אירועים במשחק האחרון

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מכבי עירוני רמת גן


אתמול התקיימה פגישת פיוס במשרדי הפועל חולון בין יושב-ראש הפועל חולון, איתן לנציאנו, ליושב-ראש מועדון מכבי עירוני רמת גן, חן שניידרמן. הפגישה נערכה בעקבות האירועים שהתרחשו בסיום המשחק בין שתי הקבוצות בשבוע שעבר. חן שניידרמן אמר לאחר המפגש: "קיימנו שיחה טובה וכנה ויישרנו את ההדורים. הרגשתי בסיום הפגישה שיש לנו הרבה רצונות משותפים".
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תוכנית "עוגן איתן חולון" של עיריית חולון ופיקוד העורף: הנחיות ושירותים לתושבים במצבי חירום

מערכת האתר | | תגובות: 0
0


עיריית חולון ופיקוד העורף גיבשו את תוכנית "עוגן איתן חולון" להתמודדות עם מצבי חירום. התוכנית כוללת הנחיות לתושבים להיערכות אישית וקהילתית, ומספקת מידע על מגוון שירותים שהעירייה תעמיד לרשות התושבים בעת הצורך.

החוברת שהופצה לתושבים מכילה הנחיות להתמודדות עם מצבי חירום שונים, כולל ירי טילים ושהייה ממושכת במרחבים מוגנים. תושבי חולון מתבקשים להישמע להנחיות פיקוד העורף ולהימנע מהפצת שמועות ומידע שגוי.

במקרה של אזעקה, יש להיכנס למרחב המוגן הקרוב ביותר תוך 90 שניות ולהישאר בו לפחות 10 דקות. במידה ונשמעת אזעקה נוספת, יש להאריך את משך השהייה בעוד 10 דקות.

העירייה מספקת מפה דינמית המראה את מיקום המקלטים הציבוריים, מתקנים עירוניים ממוגנים, בתי מרקחת פעילים, מרפאות ושירותים נוספים בסביבת התושבים. המפה מתעדכנת באופן שוטף בהתאם להערכת המצב.

במצב חירום, יפעל הרדיו המקומי בתדר 106FM, שישדר הנחיות ייעודיות לתושבי חולון. כמו כן, ייפתחו 12 מרכזי משאל"ה ברחבי העיר, המספקים שירותים וסיוע לתושבים.

במקרה של הפסקות חשמל או מים, העירייה מצוידת בסוללות וגנרטורים להבטחת התרעות וחלוקת מים מסודרת. תושבים עם צרכים רפואיים יקבלו סיוע בהתאם להנחיות משרד הבריאות.

ראש העירייה, שי קינן, קורא לתושבים להתנדב ולסייע לקהילה בשעות חירום, ומבטיח שביחד ננצח את האתגרים העומדים בפנינו.

למידע נוסף ולצפייה במפה הדינמית, ניתן לבקר באתר העירייה www.holon.muni.il ובפורטל החירום הלאומי של פיקוד העורף www.oref.org.il.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

למכירה קוטג' יוקרתי עם בריכה, 10 חדרים בשכונת נווה דקלים במערב ראשון לציון + יחידת דיור המניבה 3700 ש"ח לחודש. מחיר 8,300,000 ש"ח. לפרטים נוספים: 03-376-8919.

מערכת האתר | | תגובות: 0


למכירה קוטג' יוקרתי ומושקע בשכונת נווה דקלים היוקרתית במערב ראשון לציון. הנכס מציע 10 חדרים ושטח כולל של 380 מ"ר, כולל בריכה מושקעת וגדולה, 2 חניות, ממ"ד, מחסן, סורגים ומיזוג. הבית חדש לגמרי ובן 10 שנים.

קומת הכניסה כוללת סלון, מטבח, שירותי אורחים, חדר שינה ויציאה לחצר עם בריכה. בקומה השנייה נמצאים ארבעה חדרי שינה, כולל יחידת הורים עם מקלחת ושירותים. הקומה השלישית מציעה חדר גדול עם מרפסת גדולה. ובקומת המרתף נמצאת יחידת דיור מושכרת ומרתף גדול בשטח של כ-90 מ"ר, הכולל חדר שינה וממ"ד.

היחידה המניבה מושכרת כיום ב-3,700 ש"ח והפינוי גמיש. מדובר בנכס מיוחד במינו.

מחיר הנכס הוא 8,300,000 ש"ח.

לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר בטלפון: 03-376-8919.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ראשי העיריות יוצאים נגד שינוי תקנות החוק לבחירת רבני הערים: ביטול הגבלת הכהונה, הכנסת גורמים חיצוניים להליך הבחירה ועוד

לדברי ראשי הרשויות מדובר בהתערבות בוטה בסמכויות השלטון המקומי ופוגע ביכולת של הקהילה לבחור את רבני הערים. "בעודנו נמצאים במלחמה, הרשויות המקומיות שותתות דם, משקיעות תקציבים רבים בהוצאות והצטיידות וחירום מתקציביהן השוטפים ללא כל שיפוי ממשרדי הממשלה, עוסק משרדך במינויים נוספים על חשבונן של הרשויות המקומיות... , כתבו ראשי הערים במכתב לשר לשירותי הדת.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מעל 100 ראשי רשויות בהן ראשי הערים בראשון לציון, רחובות, תל אביב, מזכרת בתיה, רמת גן, בת ים, גדרה, יבנה, נס ציונה, גבעתיים ופתח תקווה הביעו את התנגדותם לתיקון התקנות לבחירת רבני הערים. במכתב שנשלח לשר לשירותי דת, הרב מיכאל מלכיאלי הביעו ראשי הרשויות את התנגדותם לשינויים במיוחד בתקופה קשה בה המדינה נמצאת בעיצומה של מלחמה, משבר כלכלי ושסע בעם ומביא פגיעה בסמכויות של השלטון המקומי.

בין השינויים ביטול הגבלת כהונת רבני העיר, הורדת אחוז המינימום לנציגות הנשים בועדה הבוחרת את רבני הערים, הוספת נציגים של הרבנות הראשית בועד לבחירתם, יישובים עם מעל 50 אלף תושבים יוכלו לבחור שני רבני עיר (לעומת 100 אלף כיום), אפשרות לשר באישור הרבנות הראשית למנות רב עיר זמני עד לכינון מועצה נבחרת.

עיקר ההתנגדויות הן

שינוי הרכב הגוף הבוחר את רבני העיר- ראשי הרשויות מתנגדים לשינוי בהרכב ומדגישים כי רב העיר צריך להיות מקרב הקהילה והמקום

התנגדות להכנסת גורם חיצוני להליך בחירת רב העיר

התנגדות להורדת נציגות הנשים בועדה לבחירת הרבנים ב40% לשליש. ראשי הרשויות טוענים כי הסיבות לשינוי לא ברורות להם במיוחד שלבחירת הרב יש השפעה על התושבים והתושבות ויש לתת ביטוי משמעותי ושיוויוני לשני המגדרים


התנגדות לביטול הגבלת כהונת רבני העיר - על פי התיקון החדש תבוטל הגבלת הכהונה ל10 שנים דבר לו מתנגדים ראשי הרשויות שטוענים שגיל הפרישה צריך להיות כפי נקבע בחוק 67 לגברים או לאחר 10 שנים לפי המוקדם מהם.


לדברי ראשי הרשויות מדובר בהתערבות בוטה בסמכויות השלטון המקומי ופוגע ביכולת של הקהילה לבחור את רבני הערים. "בעודנו נמצאים במלחמה, הרשויות המקומיות שותתות דם, משקיעות תקציבים רבים בהוצאות והצטיידות וחירום מתקציביהן השוטפים ללא כל שיפוי ממשרדי הממשלה, עוסק משרדך במינויים נוספים על חשבונן של הרשויות המקומיות... אנו נפעל בכל האמצעים העומדים לרשותינו לרבות פניה לערכאות משפטיות", כתבו ראשי הערים.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

משפחתו של עידו ברוך ז"ל, אוהד הפועל חולון שנהרג בפעילות מבצעית, משיקה פרויקט גיוס המונים להקמת פארק לזכרו

מערכת האתר | | תגובות: 0


משפחתו של עידו ברוך ז"ל, אוהד קבוצת הכדורגל הפועל חולון שנהרג בפעילות מבצעית בשומרון ב-11 באוקטובר 2022, משיקה פרויקט גיוס המונים להקמת פארק לזכרו. עידו, שהיה מצטיין חברתי ופעיל בהתנדבות למען נזקקים, התגייס לצבא בדצמבר 2020 והתקבל לסיירת גבעתי. לאחר קורס מכי"ם, בזמן ההמתנה לקורס קצינים, חזר לצוותו לתעסוקה מבצעית ונהרג במהלך פעילות בחול המועד סוכות.

הפארק שמשפחת ברוך מעוניינת להקים ישמש כמקום מפגש לקהילה, בדיוק כפי שעידו תמיד נהג לחבר בין אנשים. הפרויקט נועד להנציח את זכרו ולהמשיך את דרכו של עשייה חברתית והתנדבות.

למעוניינים לתמוך בפרויקט ולעזור בהקמת הפארק, ניתן לתרום דרך הלינק לגיוס המונים: https://bit.ly/3VTA0Kl. משפחת ברוך וקהילת האוהדים מודים לכל התומכים.


סרטון:
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אסנת נעים נבחרה לנהל את האגף לטיפול בפרט והחינוך המיוחד בעיריית חולון, תחליף את רותי יצקן שפרשה

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית חולון


ועדת המכרזים בעיריית חולון בחרה באסנת נעים לנהל את האגף לטיפול בפרט והחינוך המיוחד בעירייה. אסנת נעים, שרואה בתפקיד שליחות טהורה וסגירת מעגל, החלה את דרכה המקצועית כמורה לחינוך מיוחד ומביעה נרגשות וציפייה להתחיל בתפקיד.

נעים, נשואה ואם לשלוש בנות ושתי נכדות, היא בוגרת תואר שני במינהל החינוך ותואר ראשון בספרות ובחינוך מיוחד. היא גם יועצת ארגונית ומנחת קבוצות.

במהלך שמונה שנים עבדה בתיכון מקיף יהוד כמורה בחינוך המיוחד וב-13 השנים האחרונות ניהלה בהצלחה את בית הספר השש-שנתי אילון בחולון. אסנת נעים תחליף בתפקידה את רותי יצקן שפרשה לאחרונה.

העירייה מאחלת לנעים בהצלחה בתפקידה החדש.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

חוויית טבע עירוני "כיף בחולות" בחולון: פעילויות לכל המשפחה וסיורים מודרכים, בחולות מולדת, ליד מגדל המים, כניסה חופשית לכל המשתתפים - יום שישי 19 אפריל 2024

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית חולון


עיריית חולון מזמינה את הציבור לחוויית טבע עירוני באירוע "כיף בחולות" לרגל פתיחת עונת האביב. האירוע יתקיים ביום שישי הקרוב, ה-19 באפריל 2024, בחולות מולדת, ליד מגדל המים, עם כניסה חופשית לכל המשתתפים.

הכניסה לאירוע תתאפשר מאחורי ימית 2000, בסמוך לגלריית הקיוב, וניתן לחנות בחניון ימית. האירוע יכלול תחנות פעילות חווייתיות לכל המשפחה בין השעות 10:00 ל-14:00, כולל היכרות עם ממצאי סקר הטבע העירוני שנערך בחולון.

בנוסף, יתקיימו סיורים מודרכים בנושא זוחלים, פרפרים, ציפורים ופרחים בין השעות 09:00 ל-15:00, אך יש לשים לב כי המלאי לסיורים אזל וניתן יהיה להצטרף על בסיס מקום פנוי בלבד.

המשתתפים מתבקשים להצטייד בנעלי הליכה, כובע ובקבוק מים. עיריית חולון מאחלת לכולם חג פסח אביבי ומלא בשורות טובות.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

"בעלה של אשתי" קומדיה קורעת מצחוק בתיאטרון חולון: גברים, נשים ומערכות יחסים - 18 באפריל 2024

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק תיאטרון חולון


תיאטרון חולון מזמין את הקהל ליהנות מקומדיה קורעת מצחוק "בעלה של אשתי" העוסקת בגברים ונשים, במורכבות של מערכות יחסים מודרניות ובדינמיקה המוזרה של אהבה בין בעל ואישה ובעלה השני. ההצגה תתקיים ביום חמישי, ה-18 באפריל 2024, בשעה 20:30, באולם 1 של תיאטרון חולון.

לרכישת כרטיסים ניתן לפנות לאתר התיאטרון כאן או להתקשר למספר 03-502-3001.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

גבר כבן 60 התמוטט בחולון ושב להכרה לאחר פעולות החייאה מתקדמות על ידי צוותי מד"א

מערכת האתר | | תגובות: 1
תיעוד מבצעי מד"א


בשעה 10:20 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על גבר כבן 60 שהתמוטט במאפיה בחולון. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי וביצעו פעולות החייאה, שכללו מתן מכות חשמל ממכשיר מפעם (דפיברילטור). לאחר שליבו שב לפעום והוא חזר להכרה מלאה, הוא מופנה בניידת טיפול נמרץ של מד"א לבית החולים כשמצבו יציב.

חובש בכיר אלירן באקלו וחובש רפואת חירום דוד נתנאל מיחידת האופנועים של מד"א סיפרו כי הגבר שכב על הרצפה מחוסר הכרה ללא דופק וללא נשימה, כשלצידו עובר אורח שמבצע בו פעולות החייאה בסיסיות בתדרוך טלפוני ממוקד 101 של מד"א. הם המשיכו בפעולות החייאה מתקדמות שכללו עיסויים, הנשמות, מתן תרופות ומכות חשמל ממכשיר המפעם שברשותם כחלק מהציוד הרפואי באופנוע החירום. לאחר שליבו שב לפעום, הם העלו אותו לניידת טיפול נמרץ ופינו אותו לבית החולים בהכרה מלאה ומצבו יציב.
צילומים:תיעוד מבצעי מד"אהתפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • כל. הכבוד. למדה
  הגב 15.04.24 23:41
 • אורח

עיריית חולון מזמינה את התושבים להצטרף למיזם הסולארי "שמש לכולם חולון" כדי לייצר חשמל ירוק ולהוסיף הכנסה לקופת ועד הבית. מפגש הסברה ב-16 באפריל 2024

מערכת האתר | | תגובות: 0


עיריית חולון קוראת לתושבי העיר להצטרף למהפכת האנרגיה המתחדשת ולהקים מערכות סולאריות בגגות הבניינים, כדי לייצר חשמל ירוק ולהוסיף הכנסה לקופת ועד הבית. מפגש הסברה ראשון לתושבים יתקיים ביום שלישי, ה-16 באפריל 2024, בשעה 18:30, במרכז הקהילתי בן-גוריון.

המיזם "שמש לכולם חולון" מוביל יוזמה אנרגטית-סביבתית חדשנית בתמיכת משרד האנרגיה והתשתיות, ומטרתו ללוות את תושבי העיר בתהליך הקמת פאנלים סולאריים על גגות הבניינים. עיריית חולון נערכת למשבר האקלימי-סביבתי וכבר הקימה מערכות סולאריות על גגות מבני הציבור והחינוך בעיר.

לפי דו"ח של המשרד להגנת הסביבה, פוטנציאל ייצור החשמל מפאנלים סולאריים על גגות בניינים יכול לספק כ-27% מצורכי החשמל של מדינת ישראל. תושבים שיתקינו מערכת סולארית יקבלו ליווי מקיף ללא תשלום בכל שלבי התהליך, כולל בדיקת היתכנות של הגג, סיוע בתהליך ההסכמה בקרב הדיירים, בחירת חברה סולארית לביצוע ההתקנה ועוד.

במפגש ההסברה יינתנו פרטים על המיזם, יוסבר מהי מערכת סולארית וכיצד מתקינים אותה, כיצד ניתן לעשות זאת ללא הוצאה כספית לבניין ואיזה ליווי יינתן לתושבים.

להרשמה למפגש ולפרטים נוספים, ניתן לפנות לאתר העירוני www.holon.muni.il או להתקשר למספר 054-9472577.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מרכז צעירים ג’סיקה מזמין לערב שחמט בחולון: טורניר למתחילים ומתקדמים עם פרסים, 17 באפריל

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק אליעזר וג'סיקה - צעירים בחולון


מרכז צעירים ג’סיקה מזמין את תושבי חולון לערב חבר’ה באווירה טובה, שיתקיים ביום רביעי, ה-17 באפריל, בין השעות 18:00 ל-21:00. הערב יכלול טורניר שחמט מרתק עם חלוקה לשתי רמות: מתחילים ומתקדמים, ופרסים שווים למנצחים בכל רמה.

המשתתפים יוכלו ללמוד טקטיקות שחמט בסיסיות ולאחר מכן להשתתף בטורניר, שיתנהל על פי הדירוג הקיים או דירוג משוער. מומלץ להכיר את חוקי המשחק מראש, ומי שמעוניין להביא לוח משחק משלו מוזמן לעשות כן.

ההרשמה לאירוע היא ללא תשלום. להרשמה, יש ללחוץ על הלינק.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.
עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל