הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

השביתה הכללית הסתיימה, המדינה חוזרת לשגרה

קווי לילה בחולון: במהלך חג הפסח, החל מיום שלישי (28.3) יחלו לפעול 2 קווי לילה בחולון 189,489 ויגיעו עד לאזורי הבילוי בגוש דן

במהלך חג הפסח יתגברו עובדי אגף שפ"ע בעיריית חולון, את מועדי פינוי האשפה הביתית ברחבי העיר

חולון זכתה בפעם הרביעית, בציון הגבוה ביותר במדד השקיפות של עמותת TI-Isral, על המידע הנגיש באתר העירייה בכל הנוגע לרישוי עסקים, תכנון ובנייה ,מכרזים, תקציב ועוד.

עמותת שבי"ל מקיימת מזה 14 שנים את מדד השקיפות באתרי הרשויות המקומיות, ומדד 2022 בחן את שקיפות המידע של 121 רשויות מקומיות בישראל עפ"י 115 קריטריונים.

לימור עידן | | תגובות: 0בפעם הרביעית חולון זכתה בציון המקסימלי 100% במדד השקיפות של עמותת TI-Israel שקיפות בינ"ל - ישראל והיא מדורגת במקום הראשון במדד הרשויות המקומיות השקופות לתושביהן.
כך הוכרז בכנס "מדד שקיפות האתרים ברשויות המקומיות 2022" של העמותה, שהתקיים היום.
יחד עם חולון, חולקות את המקום הראשון גם הרשויות: אשדוד, הרצליה, כפר סבא, מגדל העמק, עכו, עפולה, קריית ביאליק, ראשון-לציון, רעננה.

ממוצע כלל הרשויות עומד על כ-67% וזו ירידה משמעותית בהשוואה לערים שנמדדו ב-2021.

עמותת שבי"ל מקיימת מזה 14 שנים את מדד השקיפות באתרי הרשויות המקומיות, ומדד 2022 בחן את שקיפות המידע של 121 רשויות מקומיות בישראל עפ"י 115 קריטריונים.

המטרה לבחון את הנגישות ואת זמינות המידע באתר האינטרנט של הרשות המקומית ולהוות תחומים של תכנון ובנייה, רישוי עסקים, מכרזים, תקציב, רכש, סביבה וחירום,

כמו גם שקיפות המידע בפרוטוקולים של ישיבות מועצת העיר, ועדות התכנון והבנייה ועוד.


מעיריית חולון נמסר:

"אנו רואים מחויבות רבה בהבאת מירב המידע לידיעת תושבי חולון במגוון אמצעים וזאת מתוקף היותנו משרתי ציבור.

מדד העמותה מוכיח כי מאמצינו אכן נושאים פרי ואנו גאים בכך. עיריית חולון תמשיך להעניק שירות מצוין לתושביה, תוך יידוע כלל הציבור בכל מה שנעשה בעיר במגוון האמצעים.

מידע שקוף ונגיש תורם להגברת אמון הציבור ברשות ולהשתתפותו בקידום האינטרס הציבורי".
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

כנס תמיכה במתמודד לראשות העיר חולון, עו"ד ניסן זכריה, התקיים אמש בשיתוף פעילי תנועת יחד, אנשי נדל"ן ופעילים חברתיים נוספים.

עו"ד ניסן זכריה:"הגיע הזמן להפסיק לאגור תקציבים בעירייה ולהשקיע באנשים הכי חשובים בעיר, תושבות ותושבי חולון. תפקיד ראש העיר איננו מטרה הוא אמצעי לשרת את הציבור ולהשיב את חולון לצמרת הערים המובילות בישראל ובעולם- קודם כל למען התושבים".

לימור עידן | | תגובות: 0
צילום: תנועת יחדאמש, כשבוע לפני ערב פסח, ערכו מאות פעילי תנועת יחד כנס תמיכה חגיגי ביו"ר התנועה והמועמד לראשות העיר, עו"ד ניסן זכריה. אל הכנס הגיעו פעילות ופעילים מכל רחבי העיר כמו גם המועמדים למועצה, שטרם נחשפו לציבור. עוד במהלך הערב החגיגי אותו הנחה איש התקשורת ושדרן רדיו לב המדינה, מיכאל שרבט, נאמרה ברכת חג מפי הרב יוסף מחבר והמועמד לראשות העיר, עו"ד ניסן זכריה נשא נאום מרגש שזכה לכפיים סוערות מהקהל.


בדבריו התייחס זכריה למשבר הניהולי והמנהיגותי הפוקד את העיר והצהיר על כוונתו להעלות לראש סדרי העדיפויות את הנושאים: חינוך, ביטחון אישי, דיור, תחבורה ובילוי ופנאי. "הגיע הזמן שבעיר חולון נעניק חוג חינם לכל ילדה וילד ונוזיל את מחירי הצהרונים במקום לבנות עוד מוזיאון".

עוד התייחס זכריה לכוונתו לפתוח את בתי ספר לרישום על אזורי ולתחרות, לעודד עסקי בילוי באמצעות מתן תמריצים ליזמים, לשחרר את הפקקים באמצעות מעבר לרמזורים חכמים וכן הציג את תוכנית הדגל שלו: לחלק את העיר לרובעים על מנת לפתור את מצוקת השירות לתושבים.


עו"ד ניסן זכריה :

"הגיע הזמן להפסיק לאגור תקציבים בעירייה ולהשקיע באנשים הכי חשובים בעיר, תושבות ותושבי חולון. תפקיד ראש העיר איננו מטרה הוא אמצעי לשרת את הציבור ולהשיב את חולון לצמרת הערים המובילות בישראל ובעולם- קודם כל למען התושבים".
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תוכנית ייעודית של בית החולים וולפסון , תאפשר לעולים חדשים בעלי תואר אקדמי לעשות הסבת מקצוע ללימודי אח/אחות מוסמכים. חשיפה מקוונת לתוכנית תתקיים ב19.4

לינק למפגש החשיפה מצורף

לימור עידן | | תגובות: 0תוכנית ייעודית לעולים חדשים בעלי תואר אקדמי תיפתח בוולפסון ותכשיר בעלי תואר לקבלת הסמכה כאח או אחות מוסמך/ת

משרד העלייה והקליטה באמצעות המינהל לסטודנטים עולים ואגף תעסוקה מזמינים עולים חדשים ללמוד בתוכנית חדשה לעולים בשיתוף ביה"ס האקדמי לאחים ואחיות ע"ש א. וולפסון.

תוכנית ייעודית לעולים בעלי תואר אקדמי המאפשרת קבלת הסמכה לאח/ות מוסמכ/ת.

משך התוכנית שנתיים וחצי.

למי מיועדת התוכנית?

 • עולים חדשים זכאי סיוע של המינהל לסטודנטים עולים
 • עולים עד 10 שנים ממועד העלייה הזכאים לסיוע בוואוצ'ר (בסיוע אגף תעסוקה)

שימו לב, החל מיולי 2023 יינתן קורס תמיכה בעברית מקצועית כחלק מהתוכנית.

להרשמה למפגש חשיפה מקוון שיתקיים ב-19.04.23: למפגש הזום
לפרטים ומידע נוסף: Alona@wns.gov.il
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

אור ירוק: חולון ממוקמת שלישית ברשימת הערים בהם מספר האזרחים הוותיקים שנפגעו כהולכי רגל היא הגבוהה ביותר, במהלך 2022 , 41 אזרחים ותיקים נפצעו מתוכם אזרח אחד נהרג.

עו"ד יניב יעקב מנכ"ל עמותת אור ירוק:ככל שנצליח להאט ולרסן את מהירות נסיעת כלי הרכב באזורים שיש בהם ריבוי של אזרחים ותיקים נוכל לצמצם באופן משמעותי את היפגעותם של האנשים היקרים לנו ולהציל חיים".

לימור עידן | | תגובות: 043 הולכי רגל ותיקים בגילאי 65 ומעלה נהרגו בתאונות דרכים בשנת 2022 – אחד יותר מאשר בשנת 2021, כך עולה מנתוני עמותת אור ירוק המבוססים על נתוני הלמ"ס. מהנתונים עולה עוד כי 35 מבין האזרחים הוותיקים שנהרגו בתאונות דרכים כשהלכו ברגל, נהרגו בתחום העירוני (81% מכלל ההרוגים מסוג זה).

624 אזרחים ותיקים (65+) נפגעו בתאונות דרכים בערים ובישובים כהולכי רגל בשנת 2022 - 96% מכלל הולכי הרגל הוותיקים שנפגעו באותה שנה.

תל אביב-יפו היא הראשונה ברשימת האזרחים הוותיקים שנפגעו כהולכי רגל. בשנת 2022 נפגעו 67 אזרחים ותיקים בעיר בתאונות דרכים כהולכי רגל בשנת 2022, 34% יותר מאשר בירושלים שנמצאת במקום השני ברשימה ובה נפגעו 50 הולכי רגל ותיקים.

בחולון, השלישית ברשימה, נפגעו 41 אזרחים ותיקים כאשר הלכו ברגל בשנת 2022 ואדם אחד נהרג.


יותר מ-900 אזרחים ותיקים נפגעו בתל אביב-יפו כהולכי רגל בעשור החולף

· בתל אביב-יפו נפגעו בעשור החולף (2022-2013) בתאונות דרכים 910 אזרחים ותיקים (65+) כהולכי רגל, מתוכם 42 נהרגו. בשנת 2022 נפגעו בעיר 67 אזרחים ותיקים הולכי רגל, מתוכם אחד נהרג.

· בירושלים נפגעו בעשור החולף (2022-2013) בתאונות דרכים 638 אזרחים ותיקים (65+) כהולכי רגל, מתוכם 24 נהרגו. בשנת 2022 נפגעו בעיר 50 אזרחים ותיקים הולכי רגל, מתוכם אחד נהרג.

· בחולון נפגעו בעשור החולף (2022-2013) בתאונות דרכים 359 אזרחים ותיקים (65+) כהולכי רגל, מתוכם 17 נהרגו. בשנת 2022 נפגעו בעיר 41 אזרחים ותיקים הולכי רגל, מתוכם אחד נהרג. בשנת 2021, 35 נפצעו מתוכם 2 הרוגים.


אחד מכל שני אזרחים ותיקים שנהרגו –הולך רגל

מפילוח נתוני האזרחים הוותיקים שנהרגו בתאונות דרכים בין השנים 2013-2022, עולה כי 429 אזרחים ותיקים נהרגו בעשור האחרון בתאונות דרכים כאשר הלכו ברגל - 56% מכלל האזרחים הוותיקים שנהרגו בתאונות דרכים בעשר השנים האחרונות, אחד מכל שני הרוגים. 155 אזרחים ותיקים נהרגו כאשר נהגו ברכב בפרטי – 20%. בנוסף לכך, 89 אזרחים ותיקים נהרגו כאשר נסעו ברכב - 12%.


עו"ד יניב יעקב מנכ"ל עמותת אור ירוק:

"מדינת ישראל משליכה את אזרחים הוותיקים לעת זקנה. רובם הגדול של הולכי הרגל הוותיקים נפגעים בערים ובישובים. אנשים שבנו את המדינה והשתתפו במלחמות אבל לא שרדו את המלחמה שבכביש. האחריות שלנו היא לשמור על ההורים שלנו, על חיי הסבא והסבתא שלנו. זירת ההיפגעות של הוותיקים מאוד ברורה - רובם נפגעים בעיר כהולכי רגל ולכן במשרד התחבורה והבטיחות בדרכים ביחד עם ראשי הערים חייבים להתקין פסי לפני מעברי חציה ליד בתי אבות, מרכזי יום לקשיש וקופות חולים. ככל שנצליח להאט ולרסן את מהירות נסיעת כלי הרכב באזורים שיש בהם ריבוי של אזרחים ותיקים נוכל לצמצם באופן משמעותי את היפגעותם של האנשים היקרים לנו ולהציל חיים".*מקור: למ"ס

במחקר שנערך עבור עמותת אור ירוק על-ידי ד"ר קובי פלג, עלה כי השרידות של הוותיקים לאחר שנפצעו בתאונות דרכים היא נמוכה, והיא הקיצונית ביותר מבין כל קבוצות האוכלוסייה. גם במקרה של שיקום, משך הזמן גדול משמעותית, וגם בפציעות קלות יחסית הגורמות לשבר בלבד, מדובר בנזקים נמשכים, בירידה ביכולת הפיזית ובהשפעה נפשית קשה, תופעות הידועות גם במקרה של "תאונות בית".

בגיל השלישי הגוף מזדקן וחלה ירידה בתפקוד הגופני והחושי. כחלק מתהליך זה, שהוא הדרגתי אך בלתי נמנע, נוספות מגבלות תפקודיות העשויות לסכן את ההתנהלות הבטוחה בדרך, הן בעת הליכה ברגל, הן בעת נהיגה והן בעת כל שימוש אחר בדרך. כפי שעולה מהנתונים, אוכלוסיית הוותיקים נמצאת בסיכון מוגבר להיפגע בעיקר כהולכי רגל, כיוון שזמן החצייה שלהם ארוך יותר וחושים כמו ראייה ושמיעה אינם חדים כפי שהיו בעבר. חשוב לציין כי מגבלות תפקודיות הנובעות מתהליך ההזדקנות אינן קשורות בהכרח להתנהגות בלתי בטיחותית בדרכים.

על פי דוח שהופק בעמותת אור ירוק המבקש לצמצם את היפגעותם של אזרחים ותיקים בתאונות דרכים, על למשרד התחבורה והבטיחות בדרכים ולרשויות המקומיות להתאים את סביבת מעברי החצייה להולכי הרגל הוותיקים באמצעים פשוטים וזולים כמו הנמכת המדרכה לפני מעברי חצייה, סימון המדרכה הסמוכה למעבר החצייה, שימוש בתמרור גדול ובולט והתאמת תזמוני הרמזורים להולכי רגל במעברי החצייה כך שיתאימו לחצייה איטית יותר.

ניתן לשפר את בטיחותם של הולכי הרגל באמצעות שיפור הנראות ושדה הראייה (הן של הולכי הרגל המבוגרים והן של משתמשי דרך אחרים) בתחומי מעברי חצייה, ובאמצעות טיפול במפגעים כגון בורות פעורים או חפצים מסוכנים על המדרכה.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

המרכזים הקהילתיים בחולון, מתנדבים ,בני נוער ועוד אספו מוצרי מזון וברכות לחג והחלו לחלקם למשפחות נזקקות ברחבי העיר.

קרדיט:רשת קהילה ופנאי

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט:רשת קהילה ופנאי
תושבים למען תושבים גם בפסח
לקראת הפסח מתקיימים שיתופי פעולה מרגשים במרכזים הקהילתיים עם תושבים, מתנדבים, קבוצות חוסן, מסגרות חינוכיות, מועדונים חברתיים, בני נוער ועוד....


חברי מועדון עמנואל-מועדון לאנשים בוגרים עם נכויות, ממרכז קהילתי לזרוס וקנטור, בשיתוף תלמידי כיתת י"ב מתיכון קוגל, אספו מוצרי מזון, ארזו אותם, הכינו ברכות לחג וחילקו את הסלים למשפחות בשכונת ג'סי כהן.
גם במרכז קהילתי בן גוריון התקיים שיתוף פעולה של צוות המרכז עם גני ילדים ומועדון הגמלאים - נאספו מצרכים שיארזו ויגיעו למשפחות נזקקות עד לערב החג.


צוות מרכז קהילתי נווה ארזים בהכנות לקמחא דפסחא, לאחר שנאספו מוצרים שנתרמו על ידי תושבים באירוע התרמה גדול שקיים המרכז, בשיתוף תחום הנוער במרכז הקהילתי קבוצת החוסן ומתנדבים. 90 משפחות יקבלו מארז מכובד לחג.
במרכז קהילתי קליין חולון נערכים לחלוקה של כ 200 סלי מזון בהובלת צוות חוסן וסיוע של יחידת החילוץ חולון ומועדון הmma מהמרכז.
גם מרכז קהילתי וולפסון חולון, מרכז קהילתי נאות רחל ותחום צהרוני הגנים ברשת תרמו ואספו תרומות להכנת סלי מזון למשפחות בעיר שיחולקו לקראת החג.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תזכורת: עיריית חולון תחלק שי לחג בשווי 250 ש"ח עבור חיילי העיר ומתנדבי השירות הלאומי תושבי חולון. החלוקה תעשה במרכז הצעירים ג'סיקה עד לתאריך 30.3.23

אין חובת הגעה אישית, אולם בכל מקרה יש להציג תעודת חוגר/מתנדב שירות לאומי תקפה ותעודת זהות עם ספח שמעיד על מגורים בחולון (מקור או צילום)

לימור עידן | | תגובות: 0


ימים אחרונים לקבלת שי לחג עבור חיילי חולון.
כמדי שנה, עיריית חולון מעניקה שי לחג הפסח לחיילי העיר חולון שמשרתים בשירות חובה ולמתנדבי השירות הלאומי שמתגוררים בחולון.
שי בשווי 250 שקלים יחולק עד ה30.3.23 במרכז הצעירים ג'סיקה בחולון.
אין חובת הגעה אישית, אולם בכל מקרה יש להציג תעודת חוגר/מתנדב שירות לאומי תקפה ותעודת זהות עם ספח שמעיד על מגורים בחולון (מקור או צילום). קצינים או עתודאים בשירות חובה מתבקשים להציג אישור מהשלישות.
לקבלת פרטים נוספים, ניתן ליצור קשר עם מרכזי הצעירים של חולון אליעזר וג'סיקה:
טלפון: 03-6366090, 03-7437077
בווטסאפ 050-3543338, 050-2452720


רח' ארבע ארצות 24, חולון

מוזמנים להגיע בימים א', ה',
בשעות 21:00-10:00
ובימים ב', ג', ד', בשעות 16:00-10:00

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מינוי נוסף בוולפסון: בנוסף לתפקידה כדוברת המרכז הרפואי וולפסון, מיכל ויינשל מונתה למנהלת השיווק בבית החולים

ויינשל בוגרת שני תארים שניים, אחד מהם במנהל עסקים ושיווק של אוניברסיטת בר אילן, והשני ביחסים בינלאומיים ודיפלומטיה של אוניברסיטת תל אביב,

לימור עידן | | תגובות: 1


מינוי בכיר נוסף בביה"ח וולפסון:

מיכל ויינשל מונתה למנהלת השיווק של בית החולים

מיכל ויינשל שיינמן מונתה למנהלת השיווק במרכז הרפואי וולפסון, וזאת בנוסף לתפקידה כדוברת והממונה על ההסברה של ביה"ח.

ויינשל (40), נשואה ואם לשתי בנות (שתיהן נולדו בביה"ח וולפסון), מכהנת מזה 12 שנים כדוברת ביה"ח וולפסון

וניהלה את תחום התקשורת ההסברה ויחסי הציבור גם במהלך תקופת מגיפת הקורונה.

ויינשל בוגרת שני תארים שניים, אחד מהם במנהל עסקים ושיווק של אוניברסיטת בר אילן, והשני ביחסים בינלאומיים ודיפלומטיה של אוניברסיטת תל אביב,

שם שימשה גם כעוזרת הוראה במחלקה לתקשורת. כמו כן, היא בוגרת תואר ראשון בתקשורת ועיתונות של ביה"ס לתקשורת במכללת ספיר.

ויינשל בעלת ניסיון בן שני עשורים בתחום התקשורת, הדוברות והיחסי הציבור. היא החלה את דרכה כחיילת בחטיבת דובר צה"ל

והמשיכה כעיתונאית ברשתות ידיעות תקשורת ומעריב, ולאחר מכן ניהלה את יחסי הציבור של חברות גדולות במשק, ביניהן ארקיע, פלאפון, פיליפס ועוד.

היא גם כיהנה בעבר כדוברת הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים.

לאחרונה הקימה ויינשל ביחד עם אחותה הבכורה, טל ויינשל גלבוע, את קהילת 'עושות קריירה בתקשורת' בפייסבוק,

אליה הצטרפו מאות נשות תקשורת בכירות וכן נשות תקשורת בתחילת דרכן.


מנכ"לית ביה"ח וולפסון, ד"ר ענת אנגל:

"מיכל מכירה את תחום התקשורת על בוריו. היא מביאה איתה ניסיון רב, מקצועיות וקשרי עבודה טובים, בתוך ביה"ח ומחוצה לו.


היא הובילה את מהלך המיתוג מחדש של ביה"ח, את מערך הדוברות וההסברה של ביה"ח בתקופה האינטנסיבית של הקורונה


ופועלת במרץ רב ומתוך משימתיות וחתירה למצוינות, לקידום שמו הטוב של ביה"ח. אני מאחלת לה הצלחה בתפקיד,


ובטוחה שביחד עם הצוות המצוין במחלקת הדוברות, השיווק והיח"צ של ביה"ח, היא תמשיך לקדם את פועלנו הטוב ואת הצלחותינו הרבות".
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לא מאחל לאף אחד להגיע לבית חולים הזה. קרה לנו מקרה מצמרר לפני כחודשיים וחצי שקשה לי לכתוב עליו .
  הגב 28.03.23 22:31
 • אורח

שלוחה חדשה של שי"ל , שירות ייעוץ לאזרח, מתן מידע, מיצוי זכויות במספר תחומים , נפתחה במרכז הקהילתי נאות רחל בחולון, ותפעל אחת לשבועיים,

ניתן להגיע ישירות ביום קבלת הקהל, או לתאם מראש בטל' 03-6315321.

לימור עידן | | תגובות: 0שלוחה חדשה של שי"ל בקהילה (שירות ייעוץ לאזרח) החלה לפעול במרכז הקהילתי נאות רחל


תושבי השכונה והסביבה מוזמנים ליהנות מהשירות החדש, שקרוב לביתם, שייפעל מידי יום שני, אחת לשבועיים, בשעות 12:30-10:30, ברחוב שבטה 2.


ניתן להגיע ישירות ביום קבלת הקהל, או לתאם מראש בטל' 03-6315321.

מתנדבי שי"ל יסייעו במאור פנים, ללא תשלום ותוך שמירה על סודיות מלאה, במתן מידע, הכוונה ומיצוי זכויות במגוון תחומים, כגון: דיור, עבודה, צרכנות, בנקאות ועוד.

* מדובר במענה ראשוני, שאינו מחליף ייעוץ מקצועי מורחב.


השירות מופעל על ידי מינהל הרווחה והשירותים החברתיים בעיריית חולון, בשיתוף עם המרכז הקהילתי נאות רחל של רשת קהילה ופנאי, והוא מתקיים בנוסף למועדי הפעילות של בית שי"ל בנווה ארזים ופעילות שי"ל לעולה בבית העולה.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תושבים בשכונת נווה רמז בחולון נדהמו לגלות כי מישהו מנפץ בלילות האחרונים את שמשת המכוניות שלהם

המשטרה והפיקוח העירוני בהוראת ראש העיר מוטי ששון, יגבירו את הסריקות בעיר במטרה למצוא את המשחיתים.

לימור עידן | | תגובות: 0


תושבים רבים בשכונת נווה רמז בחולון, התלוננו על ניפוץ שמשות רכביהם לאחרונה.

תושבים רבים נדהמו לגלות כי במהלך הלילות האחרונים, מישהו לקח בלטות ענקיות, אבנים ענקיות וניפץ עימן את שמשות הרכבים הפרטיים שלהם.

היום, משתף ראש העיר מוטי ששון, כי קיים שיחה עם מפקד משטרת חולון בנושא וכעת משטרת חולון בשיתוף עם השיטור העירוני יתגברו את הסיורים וירחיבו את הסריקות למציאת המשחיתים .

אליס סול

להלן דברי ראש העיר מוטי ששון:

תושבים יקרים,
בשיחה שקיימתי היום עם מפקד תחנת משטרת חולון בנושא ניפוץ שמשות הרכבים בשכונת נווה רמז וסביבתה, הדגשתי בפניו את חשיבות מתן הבטחון בכלל ובמניעת וונדליזם ברחבי העיר.
משטרת חולון בשיתוף פעולה עם השיטור העירוני יתגברו סיורים וירחיבו את הסריקות למציאת המשחיתים ולחיזוק הבטחון האישי אצל תושבי העירהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תערוכת "באמצע" של כ200 סטודנטים מהמכון הטכנולוגי HIT בחולון, תחל להציג ב4.4 ,ללא עלות ,במרכז הקהילתי סמטת שלוש בתל אביב.

השנה, התערוכה המסורתית תתמקד במסע שעברו הסטודנטים במחלקה לעיצוב תעשייתי מתחילת לימודיהם ועד כה. בתערוכה יוצגו מעל ל-200 עבודות סטודנטים במגוון צורות, צבעים ותחומים שונים.

לימור עידן | | תגובות: 1
דוברות HITכמו בכל שנה, המחלקה לעיצוב תעשייתי ב-HIT מכון טכנולוגי חולון גאה להציג את התערוכה שנמצאת "בול באמצע". באמצע השנה, באמצע הדרך, באמצע החיים.


השנה, התערוכה המסורתית תתמקד במסע שעברו הסטודנטים במחלקה לעיצוב תעשייתי מתחילת לימודיהם ועד כה. בתערוכה יוצגו מעל ל-200 עבודות סטודנטים במגוון צורות, צבעים ותחומים שונים. תוכלו לפגוש בחלל אחד כלי להאבקה אוטומטית בחממות חקלאיות, רחפן אוטומטי שמסייע בטיפול ביערות, נעליים עם סוליה מנייר, עגלת תינוק שמסוגלת לנוע על חול וגם מוצרים ייעודיים לאנשים עם מוגבלויות כמו מקל ראייה חכם ומתקן מיוחד לשליפת נייר טואלט.

התערוכה תהיה פתוחה בחינם לקהל הרחב בין התאריכים 4.4-11.4.23

התערוכה תתקיים במרכז הקהילתי, סמטת שלוש תל אביב.


לימודי עיצוב תעשייתי ב- HIT מכון טכנולוגי חולון

לימודי עיצוב תעשייתי מתחילים בקבלת כלים מעשיים בסיסיים והיכרות עם מושגי יסוד, שילוו אותנו במהלך כל התואר. אלה הם הצעדים הראשונים שלנו בעולם העיצוב, בהם מופשט הופך לריאלי. מסע יצירתי של 4 שנים אל עומקו של אחד התחומים החדישים והמרתקים ביותר בענף העיצוב; תחום שלא מפסיק להגדיר את עצמו מחדש ולדרוש את העוסקים בו להגיע עם רקע עשיר בשלל תחומים, מעבר לאסתטיקה ולעיצוב עצמו: טכנולוגיה, פסיכולוגיה, הנדסת אנוש וסוציולוגיה. מסלול לימודי עיצוב תעשייתי במכון מספק את הרקע הזה ואף מעבר לכך, וזאת תוך שמירה על סטנדרטים אקדמיים גבוהים, עידוד האמירה האישית ומתן מסגרת תומכת עם יכולת מוכחת לתת מענה לכל צורך ושאלה.

במהלך הלימודים, הסטודנטים מתרגלים ניסוח רעיונות, בעיות, פתרונות ותהליכים, התנסות בהשפעת החומר ותהליכי הייצור על הצורה והמבנה התלת ממדי של המוצר מחד גיסא והתאמת אלמנטים צורניים, צבע, מרקם וגרפיקה לטכנולוגיה מאידך גיסא. יישום טכניקות מגוונות לרישום כאמצעי לפיתוח רעיונות, לבניית דגמים, הדמיות, שימוש בשרטוט טכני כשפת התעשייה.

עופר זיק, ראש מחלקת עיצוב תעשייתי, הפקולטה לעיצוב:

"עיצוב הוא אינטליגנציה ויזואלית. היכולת לזהות, לנתח, לפרש ולתרגם צורך לחוויית משתמש. ההגדרה שטבעתי לתערוכה מלווה אותי עד היום והיא מעין עמוד אש שאני פועל והולך בעקבותיו, הן במישור המקצועי בסטודיו והן במישור הלימודי אקדמי בו אני פועל ומחנך דורות של מעצבים כבר למעלה משלושים שנה. אני מאמין שמכלול העבודות בתערוכת האמצע, החל משנה א׳ וכלה בשנה ד׳, מייצג נאמנה את הגדרה זו"

רונה זינגד, אוצרת התערוכה:

"תערוכת באמצע היא תערוכה חשופה. המוצגים בה הם אמנם האובייקטים הסופיים שהגיעו לקצה תהליך, אך עבור כל סטודנט וסטודנטית הם עוד אבן דרך במהלך הלמידה של עיצוב כשפה וכמקצוע"


התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  למה התערוכה לא בחולון באחד ממרכזי התרבות /קהילה בעיר???
  הגב 28.03.23 15:49
 • אורח

פורום חולון

הפורום נועד לאפשר לתושבי חולון להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח

אורח
26.03.23 20:12
לפי דעתי אין מקומות בילוי לבני נוער ראש עיר צריך לעשות יותר מקומות כמו בערים אחרות
אורח
18.03.23 14:22
מדוע אין מספיק גינות לכלבים בחולון
אורח
21.02.23 10:49
הזמנתי כרטיסים לאתונה לנכדים בחודש יוני ואינני מצילחה להשיג תור לדרכונים רק לשנה הבאה .מישהו בבקשה יכול לעזור
אורח
15.02.23 15:46
כיכר ברחוב דוד אלעזר פינת יוחאי בן נון שוממה כבר עשרים שנה ממבקש לנטוע עץ זית כמו בהרבה כיכרות יפות בחולון בבקשה ותודה מראש
אורח
08.12.22 16:59
מדוע אין מרכז תרבות וספורט לגימלאים במקום פסגות ברח' סרלין. פעילות זו חשובה מאוד,ואין מענה מצד הגורמים האחראיים לכך. תודה.
אורח
30.06.22 14:45
יוסף חוברה שלום רב אני רוצה לומר לך ראש העיר חולון מוטי ששון אני תושב ותיק בחולון תרמתי דם לקשישים סיעודיים אני מבקש ממך את הייתי לפתור אני נכה צהל ומסקש כרטיס תושב ותיק ללינק של 0528090671
אורח
23.06.22 10:01
נשים רבות סובלות מבעיות בריאותיות שונות אני פה יוסף חוברה משקם את כל הדברים החשובים באמת נא לשלוח לי כרטיס תושב ותיק ללינק הז
אורח
23.06.22 09:59
אני יוסף חוברה שלום רב אני רוצה לבקש מראש העיר חולון לכרטיס תושב ותיק בחולון הזמנתי לפני למעלה משנה


צעיר נפצע ממכונת קידוח במפעל בחולון. מצבו בינוני

פונה לבית החולים וולפסון

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט:איחוד הצלה


צעיר נפצע בינוני כתוצאה מתאונת עבודה


צוותי הרפואה של איחוד הצלה העניקו סיוע ראשוני לפועל (בן 25) שנפצע בינוני בתאונת עבודה במפעל ברחוב הנגר בחולון.


ליאור מוסקונה והלל חמאווי חובשי איחוד הצלה סיפרו:

"לדברי העובדים במקום - הוא נפצע בחזה ובגפיו כתוצאה ממכונת קידוח שנחבטה בו בעוצמה. הענקנו לו סיוע ראשוני בזירה ולאחר מכן הוא פונה להמשך קבלת טיפול רפואי בבית החולים וולפסון כשמצבו מוגדר בינוני".


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

השביתה הכללית הסתיימה, המדינה חוזרת לשגרה

ח"כ בני גנץ ויאיר לפיד הודיעו כי יגיעו למשא ומתן על הרפורמה המשפטית

אבי בר | | תגובות: 32


בעקבות נאום ראש הממשלה בנימין נתניהו, על השהיית הרפורמה המשפטית והזמנה לאופוזיציה להצטרף למשא ומתן על הרפורמה המשפטית מודיעה ההסתדרות ומרכז השלטון המקומי על הפסקת השביתה וחזרה לשגרה.

חברי הכנסת בני גנץ ויאיר לפיד הודיעו כי יסכימו להגיע למשא ומתן על תיקוני הרפורמה

מנגד נציגי המפגינים מדווחים כי ימשיכו להפגין
התפרסמו 32 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ארנון בר דוד מכר את הפועלים שלו יש לחקור את ההסתדרות והיושב בראשה קיבל החלטה פוליטית בלי מנדט מהפועלים שלו הגוף היחיד בישראל שאינו שקוף בדוחות כספיים!!
  הגב 27.03.23 20:39
 • אורח
  אם זה לא היה ברור, גנץ או לפיד הציע שריון לארנון בר דוד לסבב הבחירות הבא. בגלל זה ארנון החליט להשבית את המדינה, וגם את זה הוא עשה בקושי לחצי יום.
  27.03.23 21:16
 • אורח
  לפחות הוא לא מכר את החברים שלו כמו סילמן
  27.03.23 21:30
 • אורח
  זה יותר גרוע, הוא מכר את כל אלה שמשלמים דמי חבר להסתדרות, בתמורה לשריון אצל מפלגת שמאל כלכלי שדואגת לפנסיות התקציביות. דמיינו אם ארנון בר דוד יהיה שר אוצר, המסים שאתם משלמים יוכפלו לטובת המשכורות של עובדי מדינה ופנסיות תקציביות.
  28.03.23 00:01
 • אורח
  צר לעדכן אותך אבל מזמן לצערי כבר אין פנסיות תקציביות. אז תפסיק לקנא ולך לעבוד!!!!!
  28.03.23 06:22
 • אורח
  מישהו משקר פנסיות תקציביות יש ויש אבל לשמאל האמת לא מעניינת
  28.03.23 17:20
 • אורח
  ארנון בר דוד הכריז מלחמה על הפועלים שמממנים אותו והארגון שלו
  הגב 27.03.23 20:47
 • אורח
  אתה יכול להתפטר ולפנות מקום. אני מחפשת עבודה . הייתי מאוד רוצה להיות עובדת בארגון שמאורגן בהסתדרות.
  27.03.23 21:31
 • אורח
  קינגסליך ! את קולי וקולות משפחתי , איבדת !!! אתה לא תשבית את שרותיי העיריה הממומנים מכספיי האזרחים נכנסת לפוליטיקה ? תשאר שם . ביי
  28.03.23 12:28
 • אורח
  אין לו מילה
  הגב 27.03.23 20:54
 • אורח
  סתם ירד לכם יום חופש
  הגב 27.03.23 20:57
 • אורח
  השביתה בתשלום מלא :)
  27.03.23 21:02
 • אורח
  מחר הממונה על השכר במשרד האוצר יוציא הודעה שהשביתה הייתה על חשבון השובתים.
  27.03.23 21:16
 • אורח
  אבל הסתדרות השיג לנו 6000 ש"ח. אז היה שווה.
  27.03.23 22:16
 • אורח
  תגידו תודה לסמוטריץ' שנגדו אתם מפגינים.
  27.03.23 23:54
 • אורח
  למה סמוטריץ? נראה לך לסמוטריץ איכפת מעובדים. הוא פחדן. פחד שישבתו לו את המשק. מה שכן שסמוטריץ חלש אפשר היה לקבל יותר.
  28.03.23 06:24
 • אורח
  אני חושב אין צורך הסתדרות והוועד עובדים.עושים רק נזק אני חושב.תחשבו על זה בעומק
  28.03.23 15:05
 • אורח
  מוותרים מהר מדי וכל זה כי אין להם ביצים לומר לביבי שהוא משקר במצח נחושה ומקמבן באופן מסוכן
  הגב 27.03.23 21:00
 • אורח
  נכון מאד הוא אדם שמשקר בלי להניד עפעף. שקרן ונחש . ויש תיעודים שלו בכל מיני ראיונות אפילו בחו"ל שאמר דברים מסויימים ובמעשיו עשה את מה שאמר שלא יעשה. חבל שנפלנו על כסה5 שקרן.
  27.03.23 21:12
 • אורח
  גנץ הוא בוגד בגדול שבגד בבוחרים עבורו במטרה לא להמליך ביובנייהו והוא המליך אותו להוד מלכתו יד היום וירד לרמה של הבן זביר. אין אמונה בגנץ.
  הגב 27.03.23 21:15
 • אורח
  רק הימין יצא להפגין והשמאלנים ברחו הבית
  הגב 27.03.23 21:18
 • אורח
  היית מת, מי שפוחד זה ביבי שמלהיט את הרוחות ונתן כסף למפגיני הימין הרי איפה היו עד עכשיו? התרימו כסף ושילמו והעבריינים הגיעו
  27.03.23 21:26
 • אורח
  ביבי זה גאון שעושה בית ספר לכל מי שזז הימין היום יצא לרחובות ואתם ברחתם כמו שפנים
  27.03.23 22:17
 • אורח
  הוא מנסה ומלקק להתחבר שוב לביובנייהו באמתלה התדיינות לפשרה שלא תקום הוא חיי באשלייה להיות ראש ממשלה בכל מחיר הוא פסול מלהיות ראש ממשלה
  הגב 27.03.23 21:19
 • אורח
  יופי , שיחזרו לעבודה הבטלנים שכל יום עושים הפגנה
  הגב 27.03.23 21:21
 • אורח
  מי שבטלן ופרזיט זה הליכודניקים והדתיים
  27.03.23 21:28
 • אורח
  עדיין לא הבנתה שאלו שנגד רפורמה הם עובדים עם הראש. אבל קשה להבין למי שאין כלום בראש.
  27.03.23 22:18
 • אורח
  למי ,שאין כלום בראש זה למנהיג השמאל שלכם ,שלא סיים בית ספר. מפליא איך גאונים כמוכם בחרתם בדפר כמנהיג.
  28.03.23 07:26
 • אורח
  צריך להתנער מכל הידברות לפי עצת נשיא המדינה לפסול לחלוטין כל הרפורמה שדוגלת בדיקטוורה וכפייה דתיד שלא יעבדו עלינו.
  הגב 27.03.23 21:26
 • אורח
  כל הכבוד לביבי שאיחד ציבור ליברלי מימין ושמאל. קודם הם היו רדומים ועכשיו הם הכוח החזק במדינה.
  הגב 28.03.23 06:27
 • אורח
  ביבי מלך השמאלנים קנאים ממורמרים ואנרכיסטים שלא מקבלים את תוצאות הבחירות
  הגב 28.03.23 10:18
 • אורח
  היי אני קורל חזן מאורט רמת יוסך בת ים ואני מחפשת אנשים לראיין על הרפורמה המשפטית במסגרת לימודי תקשורת ופרויקט חצי גמר אשמח למתנדבים
  הגב 28.03.23 14:19
 • אורח

המדינה שובתת! מצ"ב רשימת כל הגופים השובתים

יו"ר ההסתדרות הודיע על שביתה כללית החל מהיום

אבי בר | | תגובות: 84


בהמשך להכרזתו של יו"ר ההסתדרות ארנון בר-דוד על שביתה כללית במשק, על רקע מצב החירום שנוצר במדינה. להלן רשימת מקומות העבודה השובתים (רשימת המקומות המוחרגים מהשביתה-בהמשך ההודעה)

להלן רשימה עדכנית לשעה 12:40:

רשימת מקומות עבודה

הממונה הראשי על השכר במשרד האוצר

הממונה הראשי על יחסי העבודה – במשרד הכלכלה והתעשייה

נציב שירות המדינה

כנסת ישראל

מרכז השלטון המקומי והרשויות המקומיות

עירית ירושלים

עירית תל-אביב

עירית חיפה

מרכז המועצות האזוריות והמועצות האזוריות

ארגון המועצות הדתיות והמועצות הדתיות

איגודי ערים לביוב ואיכות הסביבה

הועדות לתכנון ובנייה

תאגידי המים שליד הרשויות המקומיות

תאגידים וחברות עירוניות

גיחון

רשות שיקום האסיר

יד בן צבי

כלל משרדי הממשלה, רשויות ממשלתיות ויחידות הסמך לרבות:

משרד ראש הממשלה (לרבות: המועצה לביטחון לאומי)

משרד הפנים (לרבות מינהל התכנון)

משרד הכלכלה והתעשייה (לרבות: רשות התחרות )

משרד התיירות

משרד התחבורה והבטיחות בדרכים

משרד האוצר (לרבות: החשב הכללי, המדפיס הממשלתי, "רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון")

משרד העליה והקליטה

המשרד לביטחון לאומי (לרבות "הרשות הארצית לכבאות והצלה")

משרד החינוך (לרבות: המנהל לחינוך התיישבותי)

משרד התקשורת

משרד הבינוי והשיכון (לרבות "מרכז למיפוי ישראל")

משרד התרבות והספורט

משרד החדשנות המדע הטכנולוגיה

משרד האנרגיה

משרד החקלאות ופיתוח הכפר (לרבות יחידת הפיצוח)

משרד ההתיישבות

המשרד להגנת הסביבה (לרבות המשטרה הירוקה ו"היחידה להגנת הסביבה הימית")

משרד החוץ

משרד המשפטים (לרבות רשות האכיפה והגביה, הנהלת בתי המשפט, הטאבו)

המשרד לשוויון חברתי (לרבות "הרשות לזכויות ניצולי השואה")

המשרד לענייני מודיעין

המשרד לענייני ירושלים ומורשת

משרד הרווחה והשירותים החברתיים (לרבות הרשות להסדרת התיישבות הבדואים בנגב)

משרד הבטחון (לרבות יחידות סמך של משרד הבטחון)

משרד לנושאים אסטרטגיים

משרד ההסברה

משרד הבריאות

המשרד לשירותי דת (לרבות הרבנות הראשית ובתי הדין הרבניים)

משרד לשיתוף פעולה אזורי

המשרד לפיתוח הפריפריה הנגב והגליל

משרד התפוצות

משרד מבקר המדינה

המשרד למשימות לאומיות

רשות האוכלוסין ההגירה ומעברי הגבול

רשות המסים בישראל (לרבות מס הכנסה ומיסוי מקרקעין, מכס ומע"מ ושע"מ)

בנק ישראל

רשות החברות הממשלתיות וכלל החברות הממשלתיות

רשות מקרקעי ישראל

רשות החשמל

הרשות הממשלתית למים וביוב

הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה

האפוטרופוס הכללי

המוסד לביטוח לאומי

שירות התעסוקה

רשות החדשנות

הרשות לניירות ערך

הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים

הרשות לאכיפה במקרקעין

הרשות השניה לרדיו וטלויזיה

הרשות להגנת הצרכן וסחר הוגן

המועצה הדתית הדרוזית העליונה

רשות הטבע והגנים

החברה להגנת הטבע

מכון התקנים הישראלי

רשות העתיקות

רשות שדות התעופה

עמידר החדשה

עמיגור

חלמיש

פרזות

החברה לפיתוח הרובע היהודי בירושלים

עמיתים - קרנות הפנסיה הוותיקות

אזרחים עובדי צה"ל

קמ"ג

ממ"ג

קרן קיימת לישראל

קרן היסוד

הסוכנות היהודית

רפא"ל

התעשייה האווירית לישראל

התעשייה הצבאית לישראל

עשות אשקלון תעשיות בע"מ

החברה לאוטומציה בשלטון המקומי

חברת נמלי ישראל, חברת נמל חיפה, חברת נמל אשדוד, חברת נמל אילת

נמל חדרה

נמל מספנות ישראל

חברת חשמל לישראל

חברת הדואר

החברה לאיכות הסביבה ברמת חובב

חקר ימים ואגמים לישראל

מכון גיאופיזי

חברת נתיבי איילון

מקורות

חברת נתיבי ישראל (נת"י)

החברה הלאומית לאספקת פחם

נתיבי הגז הטבעי לישראל

בתי החולים הממשלתיים

בית חולים איכילוב

בית חולים כרמל

בית חולים בני ציון

בתי חולים שערי צדק ירושלים

בית חולים הדסה עין כרם

שרותי בריאות כללית

ש.ל.ה

כללית הנדסה רפואית

קופ"ח מאוחדת

מור – מכון למידע רפואי בע"מ

אסותא מרכזים רפואיים

אסותא תל אביב

המוסדות להשכלה גבוהה (המל"ג)

האוניברסיטה הפתוחה

האוניברסיטה העברית

אוניברסיטת תל אביב

אוניברסיטת חיפה

אוניברסיטת בר אילן

אוניברסיטת בן גוריון

הטכניון

מכון ויצמן למדע

מכללת סמינר הקיבוצים

מכללת לוינסקי לחינוך

המכללה האקדמית נתניה

מכון וינגייט

מכון טכנולוגי חולון

המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה

המכללה למנהל

מוסדות חינוך חקלאיים ופנימייתיים

המוסד לבטיחות ולגיהות

מוזיאון הארץ

מוזיאון ישראל ירושלים

מוזיאון ארץ ישראל – ת"א

מוזיאון ת"א לאומניות

מוזיאון בית התפוצות

קצא"א

בזק חברה ישראלית לתקשורת בע"מ

קרן מפעלי שיקום

המשקם

משען

חברת גני יהושוע

מפעל הפיס

המועצה להסדר הימורים בספורט

לשכת עורכי הדין

ויצ"ו

נעמ"ת

רשת אורט

רשת עמל

אק"ים

האגודה למען החייל

מועצת הצמחים

המועצה לענף הלול

תאגיד הפיקוח הוטרינרי

דלק שינוע

אל על

ישראייר

ארקיע

ארקיע קליק

לאופר GHI

קליר קאט

QAS

טייסי ק.א.ל.

ממן

מילגם

טלדור

מפעלי תובלה

ברינקס

בנק אוצר החייל

הבנק הבינלאומי ופאג"י

בנק דיסקונט

בנק דיסקונט למשכנתאות

בנק יהב

בנק ירושלים

בנק לאומי לישראל

בנק מזרחי

בנק מסד

בנק מרכנתיל

בנק הפועלים

המעסיקים המאורגנים במגזר הפרטי

באמצעות הארגונים הבאים:

נשיאות המגזר העסקי בישראל

התאחדות האיכרים בישראל

התאחדות הסוחרים בישראל

איגוד הבנקים בישראל

התאחדות תעשייני היהלומים בישראל בע"מ

התאחדות המלונות בישראל

התאחדות ענף הקולנוע בישראל

התאחדות חברות לביטוח חיים בישראל בע"מ

הארגון הארצי של מפעלי השמירה בישראל

ארגון חברות הניקיון בישראל

התאחדות המלאכה והתעשיה בישראל

האיגוד הארצי למסחר בישראל

ארגון חברות ההסעה בישראל

התאחדות בעלי מפעלי ההובלה

לשכת ארגוני העצמאים בישראל

לשכת המסחר תל אביב והמרכז – איגוד לשכות המסחר

יוחרגו מן השביתה השירותים הבאים:

 • בתי החולים יעבדו במתכונת שבת.
 • בנמלים תשוחרר תוצרת מתכלה וכן ישוחררו תרופות.
 • חינוך מיוחד בבתי הספר יפעל כרגיל, לרבות סייעות. כמו כן יפעלו כרגיל הסדרי ההסעה של ילדים עם מוגבלות.
 • שירותי כיבוי אש והצלה יפעלו כסדרם למעט אימונים וביקורות.
 • מד"א תפעל כסדרה.
 • מוסדות חינוך מיוחד של משרד הרווחה יפעלו במתכונת שבת.
 • לשכות בריאות ותחנות לבריאות המשפחה יפעלו במתכונת חירום.
 • חברת חשמל ומקורות יפעלו במתכונת שבת.
 • משען תעבוד במתכונת שבת.
 • מפעלי מזון יפעלו כסדרם.
 • מעונות היום מגיל לידה עד שלוש – יפעלו כסדרם.
 • מקומות נוספים כפי שיקבעו על ידי האיגודים המקצועיים.
 • הבורסה לניירות ערך.
 • רכבת ישראל
 • אגד
 • אגד היסעים
 • דן
 • מטרופולין
 • תבל מטרו
 • הרכבת הקלה בירושלים
 • הכרמלית בחיפה

תחבורה ציבורית תמשיך כרגיל בשלב זה (לא כולל נתב"ג).

לא יינקטו פעולות שעלולות לסכן חיי אדם ואת בטחון המדינה.

הוקמה ועדת חריגים, שתפקידה לדון בצרכים מיוחדים ומקרים דחופים המצריכים הפעלת שירותים.

להלן דרכי התקשרות עם ועדת החריגים:

פקס': 03-6921408 דוא"ל:alib@histadrut.org.il

שינויים ועדכונים נוספים ימסרו בהמשך.
התפרסמו 84 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כול הכבוד!
  הגב 27.03.23 13:00
 • אורח
  בזיון!
  27.03.23 13:18
 • אורח
  המדינה עולה באש רק כי המיעוט האשכנזי לא רוצה שופטים ספרדים בעליון. אין שום קשר לביבי הנוכל ולדרעי הגנב, אל תערבבו אותנו עם ספינים, אתם לא רוצים ספרדים במוקדי כח.
  27.03.23 13:26
 • אורח
  🤦‍♂️🤦‍♀️🤦‍♂️🤦‍♀️🤦‍♂️🤦‍♀️🤦‍♂️
  27.03.23 15:19
 • אורח
  השמאל הביא אינפלציה זוועתית הימין מנסה לתקן והשובתים יורים לעצמם ברגל שלא יבכו על הכלכלה שהם עצמם מרסקים
  27.03.23 16:28
 • אורח
  לפיד נקרע שהוא לא בשלטון הנבלה מסיט את השמולאנים תתפצצו לפיד וכול הזובים שלו מחפשים כסא וכסף קל
  27.03.23 19:40
 • אורח
  ככה צריך, חבל שהמעונות והתחבורה הציבורית לא שובתים גם
  הגב 27.03.23 13:03
 • אורח
  רק צד אחד מפגין חכה שהצד השני יתחיל זה הסוף שלכם אדיוט אתה תפחד לצאת מהבית
  27.03.23 13:19
 • אורח
  לימין אין את הגב של המשטרה והיכולת הכלכלית. היום הכריזו על הפגנת ימין... לא יקרה כלום.
  27.03.23 13:27
 • אורח
  חבל שאמא שלך לא שובתת גם הזונה הזאת
  27.03.23 14:07
 • אורח
  ככה זה בארץ נכה. ישראל כ״כ נכה, שאפילו שביתה על מלא לא מסוגלים לארגן בה.
  27.03.23 15:41
 • אורח
  לא לשכוח שהמשטרה עוזרת לאנרכיסטים הם יעצרו את האוטובוסים של הימין בדרך ולא יתנו להגיע להפגנה
  27.03.23 16:29
 • אורח
  הספרדים הטמבלים ששובתים כדי שהאליטות ימשיכו לדפוק את הספרדים...
  הגב 27.03.23 13:05
 • אורח
  אכלו לי שתו לי ?, לפי מה שכתבת אתה נישמע ממורמר.
  27.03.23 13:10
 • אורח
  מה קשור ..... דיי להיות גזען , זה בשום אופן לא קשור לעדות ידבע
  27.03.23 13:13
 • אורח
  בתור ספרדי, היום הבנתי ששום דבר לא ישתנה. האשכנזים רוצים שנמשיך להיות חוטבי עצים ושואבי מים. העיקר שלא נגיע למוקדי כח. הגיע הזמן לארוז מזוודות. שחולדאי יעשה רוטציה עם אבו מאזן על ראשות הממשלה של המדינה שתהיה כאן.
  27.03.23 13:28
 • אורח
  אתם לא מבינים שזה לא קשור לעדות?! זה מחרפן אותי שאתם מקשרים את זה למשהו לא קשור
  27.03.23 13:33
 • אורח
  בטח שייך לעדות האליטה האשכנזית השופטת שולטת בכולם
  27.03.23 14:14
 • אורח
  מה זה קשור עכשיו? זה שאתה אומר שזה קשור אז לא נכון שתדע אני לא יודעת מאיפה שמעת את זה אבל זה לא נכון בכלל
  27.03.23 14:30
 • אורח
  מי שלא רוצה להתאמץ וללמוד ולעבוד קשה תמיד יהיה לו סיבה להאשים אחרים. זה אשכנזים אשמים שאתה טמבל.
  27.03.23 15:20
 • אורח
  זה רק על נושא העדות. אותו מיעוט לבן פריבילגי ואליטיסטי, שעל שמם קוראים רחובות במדינת ישראל, והם מאיישים את צמרת מערכת הביטחון, והמסלולים הכי יוקרתיים בצה״ל, ואת צמרת המשפט, ואת האקדמיה, ואת שוק ההון. אצלהם הכל בשיטת חבר מביא חבר/נקבע לפי שם משפחה.
  27.03.23 18:45
 • אורח
  טוב מאוד
  הגב 27.03.23 13:10
 • אורח
  מדינה הזויה.
  הגב 27.03.23 13:11
 • אורח
  ובכן, כל הצדדים יכולים להסכים על קביעה זו. הלך עלינו.
  27.03.23 13:26
 • אורח
  צריך להעיף את ביבי ובן גביר החולי נפש
  הגב 27.03.23 13:11
 • אורח
  שתוק שתוק אתה לא מבין מהחיים שלך כלום
  27.03.23 13:20
 • אורח
  צודק בהחלט להעיף אותם לכל הרוחות כלבים
  27.03.23 13:26
 • אורח
  בושה לא מקבלים את רצון הבוחר. הלו גם אם החקיקה תעצר אתם לא תפסיקו כאילו המדינה של אבא שלכם
  הגב 27.03.23 13:11
 • אורח
  אנחנו לא נפסיק עד שהחקיקה לא תעצר וכשהיא כן תעצר אז זה כן יפסיק
  27.03.23 13:16
 • אורח
  המדינה קומוניסטית בוקר טוב. לא למדת על הפנקס האדום והטלאי הירוק?
  27.03.23 13:18
 • אורח
  מדוייק
  27.03.23 13:25
 • אורח
  השמאל מחפש רק כסף ושלטון בלי ערכים ודמוקרטיה
  27.03.23 14:15
 • אורח
  טיפש, הרי ביבי לא נותן לאף ספרדי להגיע לעמדה גבוהה שלא יתפוס חלילה את מקומו, שים לב שהוא מרחיק את הספרים שיכולים להתקדם ולגבור עליו, וכך זה יהיה עד שתביני
  27.03.23 14:28
 • אורח
  מה הקשר הספרדים . אתם סתם אוהבים להכניס דברים שלא קשורים אין פאקינג קשר לעדות!!¡!! מתי תבינו את זה אנשים!!!!??? דיי לחפש על מה לכתוב , אין בעיה שתביעו את הדעה אבל אל תגידו דברים הכי לא קשורים בעולם ולנסות לקשר את זה לפוליטיקה
  27.03.23 15:53
 • אורח
  ביבי לא לוותר עלהם אסור .
  הגב 27.03.23 13:15
 • אורח
  לביבי אין עמוד שדרה. הוא עכשיו בפגישות עם גנץ ולפיד. הולך להכניס אותם לממשלה. אין עמוד שדרה. ביבי אשכנזי לבן שדפק את המזרחים.
  27.03.23 13:30
 • אורח
  בושה לכולם כולם נעשו פחדנים
  הגב 27.03.23 13:15
 • אורח
  לא לוותר עלהם ביבי אין כמוך ולא יגיע אבא גדול כמוך
  הגב 27.03.23 13:16
 • אורח
  חח בדיחה אחת גדולה, בפועל כולם עובדים. כמה שינאה ועקמומיות יש במדינה שמערכת המשפט שמאלנית שמשפיעה על כלל האזרחים התמימים ככבשים...
  הגב 27.03.23 13:16
 • אורח
  כבשים + מסוממי טלויזיה
  27.03.23 13:18
 • אורח
  ביבי לא לוותר עלהם אסור
  הגב 27.03.23 13:18
 • אורח
  אתה אבא של כולם אנחנו איתך
  הגב 27.03.23 13:18
 • אורח
  מטומטם שיש לו אבא מיכל ושקרן וילדים חסרי חינוך ודרך ארץ
  27.03.23 21:02
 • אורח
  נוכל
  27.03.23 21:02
 • אורח
  בן גביר אתה חזק לא לוותר עלהם
  הגב 27.03.23 13:19
 • אורח
  בן גביר הוא אנרכיסט שאפילו לא שרת בצבא
  27.03.23 21:03
 • אורח
  בושה לתושבים ועם מה ניסגר קומו שבו ביחד תגיעו להפסקת אש מחלוקות תמיד יהיו אבל לא ככה
  הגב 27.03.23 13:19
 • אורח
  אסור לוותר עלהם ביבי
  הגב 27.03.23 13:20
 • אורח
  ביבי לא לוותר להם אסור תמשיך כך
  הגב 27.03.23 13:23
 • אורח
  תעשיה האווירית לא שובתת
  הגב 27.03.23 13:23
 • אורח
  לזכר Hיטלר והפוטש במרתף הבירה בואו נשרוף תמדינה
  הגב 27.03.23 13:23
 • אורח
  גם את אמך נשרוף
  27.03.23 14:07
 • אורח
  ברכות לשמאל על ניצחונו. המשך דיקטטורת בג"ץ הובטחה. אין כל משמעות לבחירות חוץ מצ'יפור חברי כנסת מתחלפים במשכורת ובהטבות. דביל מי שמתגייס לצבא והולך לקרבי, תדרשו או 8200 או טיס, כך תסדרו את עצמכם לעתיד וגם תשלטו במדינה.
  הגב 27.03.23 13:25
 • אורח
  שלום לאתר הפאשיסטי שמסנן תוכן שלא מתכתב עם ההפיכה השלטונית ברחובות
  הגב 27.03.23 13:25
 • אורח
  צודק 100% שמתי לב כי הורידו תגובות, שלא נוח להם לקרוא אמת ועובדות.
  27.03.23 13:32
 • אורח
  להיפך מורדים תגובות על ביבי ותומכיו הטיפשים
  27.03.23 21:08
 • אורח
  מאפיה
  הגב 27.03.23 13:27
 • אורח
  כל הכבודד , צריך לשבות את הכל רק כדי שביבי יעצור את החקיקה , זה כבר לא הגיוני ולא צריך להיות ככה , ביבי הוא דואג לתחת של עצמו וזה לא יעזור לאף אחד , אני מקווה שזה יעזור לעצור את החקיקה, אנחנו צריכים להיות מאוחדים ביחד רק ככה נעצור את זה ביחד
  הגב 27.03.23 13:29
 • אורח
  ממש ככה
  27.03.23 14:34
 • אורח
  ממש להשבית את המדינה להפסיק להתגייס, שתומכי הליכוד הפריטים ישרתו בצבא אולי אז יבינו
  27.03.23 21:05
 • אורח
  בושה שמאלנים מסריחים עופו לעזה
  הגב 27.03.23 13:40
 • אורח
  👍
  27.03.23 14:17
 • אורח
  זה לא קשור לשמאל או לימין אבל סבבה איך שאתה רוצה לייצג את זה אני אומרת שאתה צריך לבקר בקיבינימט כי זה מקום מאוד נחמד בשבילך
  27.03.23 14:31
 • אורח
  טיפש היית וטיפש תישאר
  27.03.23 14:33
 • אורח
  שלום לעם שלי היקר. כל כך עצוב לי שאנחנו הפכנו להיות לעג לשכנים שלנו .בכל דרך שתסתכלו על המצב הקיים הרי אחים אנחנו ויש רק את הבית הזה כמו ילדים קטנים מרסקים את המגדל בכל כך קלות דעת במקום להתעסק לקראת חג הגאולה .עושים בדיוק ההפך .תסתכלו אולי תגלו לעזור לנזקקים איך לעבור את החג או בכלל את הימים בשנה . מה קרה לנו מאיפה כל שינאת החינם איבדנו .באו נציל את המצב ביחד רק ביחד אפשר עם שלי היקר חג פסח כשר אוהבת אותכם
  הגב 27.03.23 13:47
 • אורח
  שנאת החינם קיימת כבר הרבה זמן פשוט כשהממשלה ניסתה לאזן שהאליטה האשכנזית לא תשלוט בכל התפוצץ הבלון על ידי הסתה ובלבול הציבור שקץ המדינה מגיע
  27.03.23 14:21
 • אורח
  צודק, הגיע הזמן להפסיק ים האשמות. המפגינים השתלטו על הספינה והם משיטים אותה ישר לעין הסערה. תעצרו הכל. קראו לנווט המנוסה ולרב החובל שיקח וינהיג אותנו עד לחוף מבטחים. רואים אותנו אויבנו השודדים בים ומסופקים כפיים. אנחנו עבורם טרף קל ומבוהל שעושה להם חיים קלים. הם יושבים וחוגגים לראות אותנו משתטים ברחובות. אז אם יש לכל המפגינים מוח יהודי נבון, חכם ומחושב שיעצרו את הטרפת וההתדרדרות. בואו נחזיר את השלווה והאחווה שהיתה כאן. "אל תבשרו בגת ואל תבשרו בחוצות אשקלון, פן תשמחנה בנות פלישתים, פן תעלוזנה בנות הערלים". תציגו תמונה של אחדות, זה הנשק של היהדות על כל אויבנו.
  27.03.23 14:49
 • אורח
  בדיוק מי שלא טוב לו יום טוב לו שיעופו לעזה ויקחו את הפרס של גילה אלמגור שרוצה להחזיר אותו ושגם תעוף לעזה,,,, אם ביבי מיתקפל לא נבחר בו יותר
  הגב 27.03.23 13:50
 • אורח
  👍
  27.03.23 14:24
 • אורח
  מה הקשר גילה אלמגור עכשיו אפשר להבין? חחח
  27.03.23 14:33
 • אורח
  חתיכת אידיוט, הרי לביבי לא איכפת ממך או מהספרדים איכפת לא רק מעצמו והמשפט שלו, ביבי רק משתמש בכם למטרות שלו
  27.03.23 21:11
 • אורח
  אולי דיי לכתוב על הספרדים באמת זה כבר לא קשור לפוליטיקה דיי לכתוב כל משפט שני עליהם הם לא עשו לכם כלום
  27.03.23 21:23
 • אורח
  אדם לאדם אדם. כולנו אחים.כולנו באותו הצד
  הגב 27.03.23 14:16
 • אורח
  מדינה דמוקרטית ללא מלך או מלכה או נסיך הכתר
  הגב 27.03.23 14:21
 • אורח
  רק מדינה דמוקדטית
  27.03.23 21:11
 • אורח
  יש ממשלה וראש ממשלה שנבחרו כחוק אבל השמאלנים יוצרים חוקים משלהם כמו השופטים חוקים שלא קיימים בכלל כי הם השולטים אז איפה הדמוקרטיה האבודה שלנו
  הגב 27.03.23 14:27
 • אורח
  טיפש היית וטיפש תמות
  27.03.23 21:12
 • אורח
  ביבי לא לוותר להם אסור אתה מלך
  הגב 27.03.23 14:55
 • אורח
  בטחח מלך אכפת לו רק מעצמו ולא ממדינה שלמה שזה עצוב
  27.03.23 15:01
 • אורח
  למה אנחנו במרוקו יש מלך ולא ידענו, בור ועם הארץ
  27.03.23 21:12
 • אורח
  חוזרים לפנקס האדום בחסות בגץ שמגץ
  הגב 27.03.23 16:46
 • אורח
  טרלול, מישהו המציא את הרשימה. אני עובד באחד המקומות הרשומים - אין שביתה ואין נעליים. חחחח
  הגב 27.03.23 16:56
 • אורח
  יש שביתה אפילו ראש העיר אמר שיש
  27.03.23 17:03
 • אורח

קווי לילה בחולון: במהלך חג הפסח, החל מיום שלישי (28.3) יחלו לפעול 2 קווי לילה בחולון 189,489 ויגיעו עד לאזורי הבילוי בגוש דן

מצ"ב רשימת כל התחנות

לימור עידן | | תגובות: 0קווי לילה בחולון

למען בטיחותכם, משרד התחבורה יפעיל את קווי לילה במהלך החג:

החל מיום שלישי, 28.3, ועד ליום רביעי, 12.4, יופעלו הקווי לילה אל איזורי הבילוי בתל אביב ובגוש דן.

עם קווי לילה, אפשר לבלות עד מאוחר בבטיחות, ללא צורך לדאוג לחניות, לנהג תורן ועוד.

בחולון יפעלו 2 קווים לרווחת התושבים, קו 189 מחולון עדל שד' רוקח וקו 489 מחולון לתל אביב.

להלן רשימת התחנות

קו 189


מסוף קריית שרת

מסוף קרית שרת/שדרות ירושלים

הרוקמים/הלהב

האורגים/הבנאי

המשביר/הלהב

חצי חינם/המרכבה

מרכז מסחרי הסיירים/המרכבה

הרוקמים/הכישור

הלהב/הרוקמים

שד' ירושלים/הלהב

המכללה לטכ' הבנייה/שד' ירושלים

שד' ירושלים/משה שרת

שד' ירושלים/בצלאל

שדרות ירושלים/פרופסור שור

שדרות ירושלים/סוקולוב

סוקולוב/שדרות ירושלים

סוקולוב/קראוזה

סוקולוב/חנקין

שדרות קוגל/סוקולוב

שדרות קוגל/הלוחמים

לוי אשכול/כיכר הלוחמים

צומת חולון/דרך בן צבי

קריית שלום/דרך בן צבי

לבון/דרך בן צבי

שוקן/דרך קיבוץ גלויות

צ'לנוב/דרך שלמה

צ'לנוב/מטלון

צ'לנוב/הגדוד העברי

דרך מנחם בגין/הגליל

דרך מנחם בגין/הרכבת

יצחק שדה/המסגר

קניון טי.אל.וי/קרליבך

קרליבך/לסקוב

לונדון מיניסטור/אבן גבירול

אבן גבירול/השופטים

כיכר רבין/אבן גבירול

עיריית תל אביב-יפו/אבן גבירול

אבן גבירול/ארלוזורוב

אבן גבירול/ז'בוטינסקי

אבן גבירול/פרופ' שור

כיכר מילאנו/אבן גבירול

ספורטק/שד' רוקח

מרכז רבין/שד' רוקח

ת. רכבת האוניברסיטה/שד' רוקח

אקספו תל אביב/שד' רוקח

לונה פארק/שד' רוקח

מגרשי הטניס/בכור שטרית

מרכז הספורט/בכור שטרית

איצטדיון הדר יוסף/בכור שטרית

ראול ולנברג/משמר הירדן

ראול ולנברג/הברזל

מטה מרחב ירקון/ראול ולנברג

ראול ולנברג/הנחושת

ראול ולנברג/הארד

דבורה הנביאה/ראול ולנברג (הורדה בלבד)

מסוף עתידים


קו 489


המנור/הרוקמים

מפרץ שלמה/רמת הגולן

ימית 2000/מפרץ שלמה

משה שרת/מפרץ שלמה

משה שרת/קרן היסוד

אלופי צה"ל/בית לחם

אלופי צהל/דוד אלעזר

קניון חולון/גולדה מאיר

מדיטק/גולדה מאיר

פיכמן/הופיין

ההסתדרות/חנקין

חנקין/חומה ומגדל

שנקר/סוקולוב

שדרות קוגל/סוקולוב

שדרות קוגל/הלוחמים

הלוחמים/כיכר הלוחמים

קאנטרי חולון/הלוחמים

תל גיבורים/שז"ר

לבון/דרך בן צבי

שוקן/דרך קיבוץ גלויות

שוקן/דרך שלמה

העלייה/פלורנטין

העלייה/וולפסון

אלנבי/דרך מנחם בגין

אלנבי/אחד העם

מגדל שלום/מונטיפיורי

מסוף כרמלית/הכרמל

הירקון/עזרא הסופר

הירקון/אלנבי

הירקון/טרומפלדור

חוף בוגרשוב/הירקון

חוף פרישמן

הירקון/שדרות בן גוריון

הירקון/ארלוזורוב

בן יהודה/ז'בוטינסקי

בן יהודה/שד' נורדאו

עירוני ה'/בן יהודה

דיזנגוף/בן יהודה

מסוף רדינג/הורדה


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מרכז הצעירים מוציא משלחת של סטודנטים ,תושבי חולון ,לדרום קוריאה במטרה ללמוד מקרוב על התרבות והחברה בקוריאה.פרטים להצטרפות בתוך הכתבה

שימו לב כרטיס הטיסה ביטוח ודמי השתתפות, על חשבון הסטודנט.

לימור עידן | | תגובות: 0


משלחת סטודנטים לדרום קוריאה

מחלקת הצעירים של חולון מוציאה משלחת של סטודנטים תושבי חולון לדרום קוריאה

מטרת המשלחת היא ללמוד מקרוב על התרבות והחברה בקוריאה ובישראל, לפתוח פתח להבנה שיתוף פעולה וקירב לבבות בין העמים

למעוניינים לקחת חלק מהמשלחת יש לשלוח מייל לכתובת הבאה

tzeirimholon@gmail.com

על מנת לצאת למשלחת יש להיות

סטודנטים תושבי חולון בין הגלאים 20-25 ,כושר ביטוי בשפה האנגלית, בעלי מעורבות חברתית .

שימו לב כרטיס הטיסה ביטוח ודמי השתתפות, על חשבון הסטונדט.


הרישום יתבצע עד לתאריך 4.4.23


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

במהלך חג הפסח יתגברו עובדי אגף שפ"ע בעיריית חולון, את מועדי פינוי האשפה הביתית ברחבי העיר

ייתכנו פינויי אשפה גם בשעות הלילה.

לימור עידן | | תגובות: 0
כבכל שנה, לקראת חג הפסח, מבצעת עיריית חולון ניקיון מוגבר בעיר לרווחתם של התושבים ושל הבאים בשעריה.

עובדי אגף שפ"ע מתגברים את פעילותם ומבקשים גם מציבור התושבים לקחת חלק במאמץ.


עובדי האגף יפנו את האשפה הביתית באופן מתוגבר בימים הבאים:

 • שני עד רביעי, 5.4-3.4.
 • לאחר החג - ביום שישי, 7.4.
 • סמוך לחג השני - החל מיום שלישי, 11.4 ועד לאחר החג, ביום חמישי, 13.4.

שימו לב:

ייתכנו פינויי אשפה גם בשעות הלילה.

במידה שפחי האשפה מלאים עד אפס מקום בעת החג עצמו, יש לארוז את האשפה בשקית אטומה, לסגור אותה ולהניחה בתוך חדר האשפה ולא מחוצה לו.


בעירייה מבקשים מהתושבים לקחת חלק במאמץ על מנת שניתן יהיה ליהנות בחג מעיר נקייה ומסביבה אסתטית, ולהוציא גזם וגרוטאות לפינוי בהתאם לימי ההוצאה הקבועים והשעות המוגדרות כפי שמפורסם באתר האינטרנט העירוני ולהניחם על שפת הכביש בצמוד למדרכה, ללא הפרעה לצירי ההליכה והתנועה. יש להוציא גזם גנני ועלים בשקיות ארוזות בלבד. חל איסור על הוצאה בערבי החג ובחג.

התושבים והסוחרים מתבקשים להשליך קרטונים למתקנים המיועדים לכך או להניחם מקופלים בחדרי האשפה. מהעירייה מבקשים מאוד להפריד אשפה לצורך מיחזור – אריזות לפח הכתום, נייר וקרטון לפח הכחול וזכוכית לפח הסגול.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

החל מהיום ולמשך השבוע הקרוב(26-30.3) יחולו שינויים בהסדרי התנועה ברחוב פיכמן ובשד' ירושלים בחולון.

לימור עידן | | תגובות: 0


מידע עדכני על שינויים בהסדרי התנועה עקב העבודות.


חברת נת"ע - נתיבי תחבורה עירוניים, מתקדמת בביצוע העבודות להקמת הקו הירוק בחולון.

עבודות ברחוב פיכמן


בימים ראשון ושני, 27-26 במרץ, ובימים רביעי וחמישי, 30-29 במרץ, יבוצעו עבודות תשתית ברחוב יעקב פיכמן, במקטע שבין הרחובות צבי תדמור וד"ר כהן היינץ.

הסדרי תנועה ועבודה

 • העבודות יבוצעו משעה 22:00 עד שעה 5:00 בבוקר למחרת.
 • לנוסעים לכיוון צפון, רחוב יעקב פיכמן ייסגר לתנועת כלי רכב, במקטע שבין הרחובות צבי תדמור וד"ר כהן היינץ.
 • יבוצעו שינויים במסלולי התחבורה הציבורית. פרטים נוספים - במוקד כל-קו 8787*
 • מעבר הולכות והולכי הרגל יתאפשר כרגיל.

_________________________________

בימים ראשון ושני, 27-26 במרץ, ובימים רביעי וחמישי, 30-29 במרץ, יבוצעו עבודות תשתית ברחוב יעקב פיכמן, במקטע שבין הרחובות צבי תדמור וד"ר כהן היינץ.

הסדרי תנועה ועבודה

 • העבודות יבוצעו משעה 22:00 עד שעה 5:00 בבוקר למחרת.
 • לנוסעים לכיוון צפון, רחוב יעקב פיכמן ייסגר לתנועת כלי רכב, במקטע שבין הרחובות צבי תדמור וד"ר כהן היינץ
 • יבוצעו שינויים במסלולי התחבורה הציבורית. פרטים נוספים - במוקד כל-קו 8787*
 • מעבר הולכי הרגל יתאפשר כרגיל.


בימים ראשון עד חמישי, 30-26 במרץ, יבוצעו עבודות תשתית בשדרות ירושלים, במקטע שבין הרחובות יהושע טהון והבנאי.

הסדרי תנועה ועבודה

 • העבודות יבוצעו משעה 21:30 עד שעה 5:00 בבוקר למחרת.
 • שדרות ירושלים תיסגרנה לתנועת כלי רכב בקטע שבין רחוב סוקולוב לרחוב גאולים
 • לבאים מכיוון צפון, תתאפשר כרגיל הפנייה ימינה מרחוב יהושע טהון לשדרות ירושלים.
 • גישת כלי רכב לתושבי הרחובות בעל המחשבות, ברודרזון, השקנאי, החסידה והנשר תתאפשר בליווי פקחים.
 • יבוצעו שינויים במסלולי התחבורה הציבורית. פרטים נוספים - במוקד כל-קו 8787*
 • יצומצמו מעברי הולכות והולכי הרגל.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עדכון חשוב לנוסעים לחו"ל בחופשת הפסח! במהלך חג הפסח (5-15.4) לשכות האוכלוסין בראשון לציון, חולון ורחובות תהיינה סגורות ולא תתקיים קבלת קהל

הנוסעים מתבקשים להיערך ולוודא כי הדרכונים שבידיהם נמצאים בתוקף.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 12


במהלך חג הפסח וחול המועד, י"ד ניסן - כ"ב ניסן תשפ"ג (15.4.2023-05.04.2023) לא תתקיים קבלת קהל ביחידות רשות האוכלוסין וההגירה כולל סניפי חולון, ראשון לציון ורחובות.

דרכונים זמניים במקרים חריגים יונפקו בלשכת רשות האוכלוסין בנתב"ג (פתוחה לקהל בימים א' עד ה' 24 שעות, בערבי שבת וחג עד השעה 14:00 ובימי שבת וחג החל משעה 21:00). יש להיערך ולוודא כי הדרכונים שבידיכם, לרבות דרכוני הילדים, בתוקף.

היחידות ישובו לפעילות סדירה ביום ראשון, כ"ה בניסן תשפ"ג 16.4.2023.

הציבור מוזמן לבצע מגוון פעולות באתר האינטרנט, גם במהלך חול המועד (בקשות תטופלנה לאחר החג וייתכן שיהוי בקבלת השירות).

מידע בנושא צווי עיכוב יציאה מהארץ ניתן באמצעות שירות מקוון באתר האינטרנט של הרשות או בחיוג למענה הממוחשב של מרכז שירות ומידע ארצי בטלפון: 3450*.
התפרסמו 12 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לא מספיק אין תורים גם לעוד חודשים מעכשיו אתם עוד סוגרים לפסח !?בושה בושה בושה
  הגב 26.03.23 10:59
 • אורח
  גועל נפש אוכלי חינם
  27.03.23 00:27
 • אורח
  לא צריך תור בשביל דרכון זמני
  הגב 26.03.23 11:12
 • אורח
  ממש בושה!!
  הגב 26.03.23 11:21
 • אורח
  בושה
  הגב 26.03.23 11:51
 • אורח
  הצחקתם אותנו, משרד הפנים לא עובד כבר שנה, מה ההבדל?
  הגב 26.03.23 12:12
 • אורח
  איך נוכל לצאת ממדינה דיקטטורית הזאת?
  הגב 26.03.23 13:21
 • אורח
  זכויות וחובות..
  הגב 26.03.23 14:36
 • אורח
  משרד הפנים עובד ימים א ג' ה' 8.30 עד 12.30.בלבד. וביום ב' ד' משעה 14.30 עד 17.30. סכ''ה 18 שעות בשבוע. אם היו עובדים 5 ימים בשבוע משרה מלאה דהיינו 40 שעות בשבוע לא היו כאלה תורים...אני סבלתי מהם קשות.ואחרי 3 שעות זרקתי את הניירות לפח וחזרתי הבייתה.בושה..
  הגב 26.03.23 15:10
 • אורח
  זה לא לעניין בכלל נותנים לך תור לספטמבר כדי שתוציא דרכון זמני יקר בשדה והממשלה במקום לטפל בעניין ולתת שרות לתושב מתעסקים בעצמם
  הגב 26.03.23 17:08
 • אורח
  משרד הפניים על הפנים המשרד הכי גרוע בארץ זה משרד הפניים רחובות !!!
  הגב 27.03.23 00:29
 • אורח
  צודקים אנשים שלא מבינים מה קורא ,רק הטיסות בראש שלהם פשוט אידיוטים
  הגב 27.03.23 14:08
 • אורח

מועצת התלמידים הארצית קוראת לתלמידים להגיע מחר ראשון 26/3 לבית הספר בשעה 09:00 ובחולצות שחורות לאות מחאה על עיצומי המורים

צילום פייסבוק הנהגת מועצת התלמידים

אבי בר | | תגובות: 27


להלן הקריאה של מועצת התלמידים הארצית

ביטלו לכם טיול? לא נותנים לכם ציון? שבתו בבית הספר שלכם? הצטרפו אלינו וביחד נעצור את העיצומים
ביום ראשון הקרוב כולנו לובשים שחור ומתחילים את הלימודים בשעה 09:00
מועצות התלמידים והנוער ממשיכות להיאבק על היציבות הלימודית, הרגשית והחברתית של התלמידים ותעמוד על הפסקת השימוש בהם ככלי במשחק.
אנו קוראים לארגון המורים, משרד החינוך ומשרד האוצר, תסתכלו לנו בעיניים ותעצרו את הפגיעה המתמשכת בתלמידים.
עדכונים ופרטים נוספים ברשתות החברתיות שלנו או במספר 052-953-5371התפרסמו 27 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לא לשכוח טלאי צהוב!
  הגב 25.03.23 20:40
 • אורח
  חס וחלילה,
  25.03.23 21:28
 • אורח
  חס וחלילה!
  25.03.23 21:33
 • אורח
  היום זה טלאי ירוק וזריקה בכתף
  25.03.23 22:43
 • אורח
  המדינה מתפרקת. רק ברביעי ההורים השביתו את הלימודים בגלל תכנית נפשעת לבטל את השינויים הקריטיים שביצעה הממשלה הקודמת. עכשיו גם המורים שובתים. בקרוב לא יישאר כלום
  הגב 25.03.23 21:24
 • אורח
  בוקר טוב, כבר אין פה חינוך 40 שנה
  25.03.23 22:43
 • אורח
  אתה נפשע שבחרת ביבי שהזניח הכול במשך שנים
  25.03.23 22:45
 • אורח
  תפסיקו להתעסק בשטויות. כדאי שתתמקדו בבעיות היותר רציניות של התפרקות משרד החינוך וההידרדרות של מצב החינוך בארץ
  הגב 25.03.23 21:26
 • אורח
  כל הכבוד לכם המורים שובתים על חשבונכם ואחר כך אתם צריכים לעבוד בשביל לממן מורים פרטיים כל הכבוד
  הגב 25.03.23 21:28
 • אורח
  מחאת התלמידים מוצדקת! שתהיה לכם הצלחה רבה!
  הגב 25.03.23 21:31
 • אורח
  וואאי איזה הגזמה .תגידו לאן התדרדרתם??? חולצות שחורות??? דיי עם הסרטים שלכם.נימאסתם.הרסתם את המדינה עכשו אתם הורסים את המוער הצעיר והתמים אתם מרעילים את הדור החדש..
  הגב 25.03.23 21:34
 • אורח
  מסכים עם כל מילה
  25.03.23 21:53
 • אורח
  הכול הזנחה של הליכוד בראשות ביבי
  25.03.23 22:37
 • אורח
  מעניין מה יקרה אם יהיה פאשיזם ושלטים כמו "אין כניסה לכלבים ולא מוזרקים"
  25.03.23 22:45
 • אורח
  מחאת התלמידים מוצדקת! בהצלחה ילגים יקרים!
  הגב 25.03.23 21:35
 • אורח
  בהצלחה ילדיםיקרים!!!
  25.03.23 21:36
 • אורח
  אתם שובתים גם נגד ההורים שהשביתו את הלימודים או רק עושים להם את המוות בבית
  הגב 25.03.23 21:48
 • אורח
  בהצלחה לכם תלמידים
  הגב 25.03.23 21:48
 • אורח
  אולי תלמדו גם לא לעשות חרם על ילדים ולגרום להם להתאבד זה יוצר חשוב
  הגב 25.03.23 22:22
 • אורח
  התאבדויות זה יותר צבא הגנון לישמעאל
  25.03.23 22:45
 • אורח
  מה שייך. אולי אתה לא מודע למה שקורה בזמן האחרון אצל תלמידים בבתי ספר
  25.03.23 22:48
 • אורח
  לא הבנתי גם בית ספר יסודי מתחילים בשעה 9
  הגב 25.03.23 22:46
 • אורח
  התלמידים צודקים וזה לא קשור לימין ושמאל. תמיד התלמידים היו כלי משחק בידי הסתדרות וארגון המורים
  הגב 25.03.23 22:54
 • אורח
  צודק/צודקת
  26.03.23 00:46
 • אורח
  מנסים להשיג תוספות שכר על הגב של התלמידים
  הגב 26.03.23 07:13
 • אורח
  קראו איזה חוקים מעבירים, ישללו קצבאות למי שאינו יקיר השלטון חרדים זהירות זה יהיה חוק השבוע, הממשלה הבאה עשוייה ליישם אותו עליכם. בתאבון.
  הגב 26.03.23 09:44
 • אורח
  מסיתים את הילדים להיות כלי שרת במחאה של אנרכיסטים והזויים
  הגב 26.03.23 19:33
 • אורח

מיום ראשון עד חמישי 26-29.3, ייסגר נתיב ברחוב סרלין בחולון בשל עבודות בכביש

מעבר הולכי הרגל יישמר

לימור עידן | | תגובות: 0
בימים ראשון עד חמישי, 29.3-26.3, משעה 22:00 עד שעה 5:00 בבוקר למחרת, ייסגר נתיב ברחוב סרלין, במקטע שבין הרחובות ז'בוטינסקי וחנקין, לסירוגין - בנתיבים הצפוניים, בשל עבודות קרצוף וריבוד.

תנועת הרכבים ומעבר הולכי הרגל יישמרו.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פחות שעת שינה. הלילה (24.3) מחליפים לשעון קיץ, ומזיזים את השעון שעה אחת קדימה.

מזיזים את השעון שעה קדימה, מהשעה 2:00 לשעה 3:00

לימור עידן | | תגובות: 2


פחות שעת שינה
היום בלילה מזיזים את השעון לשעון קיץ.

הלילה, בין חמישי לשישי 24.3 מזיזים את השעון שעה קדימה, מהשעה 2:00 לשעה 3:00


המעבר לשעון הקיץ יחל הלילה 24.3 וימשיך עד מוצ"ש 29.10.23


התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אני קורא לשרוף את כל הבניינים מהם פועלת התקשורת, ועל כל יושביהם !!! למי שלא יודע, התקשורת ממציאה את כל הידיעות ובכך קובעת לאיזה שעון נעבור, איזה חוק ייחקק, איזה מחיר יעלה, האם ואיפה יהיה פיגוע...ולכן צריך להיפטר מכל אנשי התקשורת בלי יוצא מן הכלל !!! שפעם הבאה ילמדו, שבמקום לכתוב ״הלילה מזיזים את השעון שעה קדימה ועוברים לשעון קיץ...״ שיכתבו ״הלילה לא מזיזים את השעונים ונשארים לנצח בשעון חורף״ !!!!!
  הגב 24.03.23 11:44
 • אורח
  התקשורת זה קרטל ממומן ע"י הגלובליסטים שקובעים לנו הכל. כל העולם המערבי סובל מאותו סרטן סופני שאין אפשרות להיפטר ממנו עד שכל האנשים יפסיקו להיות כבשים ולצרוך את הזבל הפרופגנדי האינסופי
  25.03.23 22:50
 • אורח

חגיגת אביב לכל המשפחה עם אפיית פיתות בטאבון, הכנת שקיות ריח מתבלינים, פעילויות יצירה ועוד יתקיימו בחווה החקלאית בחולון ביום שישי 31.3

הכניסה חופשית ומותנית בהרשמה מראש

לימור עידן | | תגובות: 0


חגיגת אביב לכל המשפחה תתקיים בחולון

ביום שישי 31.3 בשעה 10:00 תתקיים חגיגת אביב בחווה החקלאית.

היחידה לאיכות הסביבה של עיריית חולו, רשת קהילה ופנאי החברה להגנת הטבע מזמינים את תושבי חולון לגיגת אביב במהלכה יהנו המשתתפים מזיהוי צמחי תבלין על פי ריח,הכנת שקיות ריח מתבלינים, אפיית פיתות בטאבון, הצגה פעילות יצירה ועוד.

אשתאול 9 חולון

הכניסה חופשית ומותנית בהרשמה מראש

להרשמה

*במקרה של מזג אוויר גשום, האירוע יידחה.


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

"יום השיתוק הלאומי" מקצועות הבריאות והרווחה ישתתפו גם הם ביום השיתוק הלאומי ויתייצבו היום 23.3 בשעה 13:00 במחלף וולפסון במחאה על המהפכה המשפטית

לינק לצפייה במיקום המחאות מצורף

לימור עידן | | תגובות: 12"יום השיתוק הלאומי"

מחאות רבות יצאו לדרך הבוקר , 23.3 "ליום השיתוק הלאומי"

צמתים רבים ברחבי הארץ, שיירות של רכבים על הכבישים, עצירה של כבישים ראשיים לפנות בוקר במטרה לשבש את יומם של מקבלי ההחלטות, ולמנוע את העברת המהפכה המשפטית בקריאה שני ושלישית בכנסת ישראל

היום בשעה 13:00 תתקיים מחאת מקצועות הבריאות והרווחה במחלף וולפסוןלעדכונים שוטפים על מקומות המחאה בכל הארץ

https://for-israel.web.app/map/9999
התפרסמו 12 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מטומטמים
  הגב 23.03.23 11:33
 • אורח
  אתה המטומטם שלא רואה קדימה
  23.03.23 17:01
 • אורח
  חוליגנים
  הגב 23.03.23 12:04
 • אורח
  אדיוט עיוור יש לך רצועות על העינים כמו לבובים
  23.03.23 17:02
 • אורח
  שיתוק במוח של החזירים המדושנים הללו.
  הגב 23.03.23 12:08
 • אורח
  ימח שמכם בוגדים במדינה עוכרי ישראל
  הגב 23.03.23 14:39
 • אורח
  כל הקללות עליך
  23.03.23 21:34
 • אורח
  ערבים יותר טובים מכם
  הגב 23.03.23 14:40
 • אורח
  אמן מחלות לילדים שלכם
  הגב 23.03.23 14:40
 • אורח
  גם לילדים שלך ושל בני משפחתך
  23.03.23 17:02
 • אורח
  היבטים לא רואים שה"מלך" הוא עירום, לא התקדמו אף פעם
  הגב 23.03.23 21:35
 • אורח
  ביביסטים
  23.03.23 21:36
 • אורח

החל ממחר (חמישי 23.3) מרכז השלטון המקומי ישבית את כל פעילות ועדות התכנון המקומיות ולא ינתנו היתרי בנייה

עדכון לאחר פגישה של חיים ביבס עם שר האוצר סמוטריץ השלטון המקומי ביטל את השביתה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 7


עדכון

לאחר פגישה של חיים ביבס עם שר האוצר סמוטריץ השלטון המקומי ביטל את השביתה


פורום ערי ה15 (הערים הגדולות בישראל) הודיע כי מרכז השלטון המקומי מצטרף למחאתם והחל ממחר (חמישי 23.3) תושבת כל פעילות ועדות התכנון המקומיות ולא יאושרו היתרי בנייה. הרקע למחאה הוא השינויים בחוק ההסדרים במסגרתם מתכננת הממשלה להלאים את כספי הארנונה העסקית (שהינם מקור ההכנסה העיקרי של הרשויות המקומיות) על ידי קרן הארנונה במסגרתה הרשויות צריכות להפריש כספים למדינה מתוך הכנות הארנונה העסקית, והגבלת סמכויות ועדות התכנון המקומיות על ידי לקיחת סמכויות מהרשויות בתחום תכנון, הענקת אישורים ליזמים, הכרזה על מתחמי התחדשות עירונית על ידי מנהל התכנון ללא אישור העירייה ועוד. בנוסף המדינה עתידה לקחת סמכויות מהרשויות מתחומי התשתיות הלאומיות כגון רשות מקומית לא תוכל לסרב לקבל בחזרה אליה שטח שהיה בעבר בחזקתה והופקע על ידי הממשלה לטובת הקמת מיזם תשתית חיוני, תזכיר חוק ייעול הליכי רישוי סביבתי - הפקעה מוחלטת של סמכות העיריה לקבוע תנאים סביבתיים לרישוי עסק בתחומה, עבור מפעלים בעלי השפעה סביבתית משמעותית ועוד.

לינק לסעיפים להם מתנגד מרכז השלטון המקומי. https://www.forum15.org.il/%D7%9E%D7%90%D7%91%D7%A7-%D7%97%D7%95%D7%A7-%D7%94%D7%94%D7%A1%D7%93%D7%A8%D7%99%D7%9D-2023-2024/סרטוןסיכום ישיבת פורום ה15 שהתקיימה אמש (21.3) בה הודיע הפורום על הצטרפות כלל הרשויות למחאה.

התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בן גביר מה שהתחיל בסמל על הרכב של רבין רק מתעצם כיום נבצל מנהיג חלש, רופס ונאשם בפלילים.
  הגב 22.03.23 22:21
 • אורח
  בצל
  22.03.23 22:21
 • אורח
  בן גביר תותח . הוא לא חלק מהחונטה השמאלנית הבזויה כאן
  26.03.23 19:34
 • אורח
  לאן נגיע? מה עוד הם רוצים מאיתנו הממשלה ההזויה הזו? כל זה בשביל להאכיל את החרדים? חייבים להפיל את הממשלה החשוכה הזו לפני שהם יגרמו לחורבנה.
  הגב 22.03.23 23:06
 • אורח
  יטמבל ימפגר איזה להאכיל חרדים יגמור אם ממשלת שמאל תעלה יהיה פה יותר גרוע מהשואה.
  28.03.23 18:53
 • אורח
  מתי הם עובדים בכלל ?
  הגב 23.03.23 01:24
 • אורח
  מי עובד שם?????רק עבודה בעיניים.
  הגב 23.03.23 08:43
 • אורח

הימין יוצא להפגנות תמיכה ברפורמה המשפטית! ביום שבת 25/3 בשעה 20:00 ייערכו הפגנות תמיכה בממשלה וברפורמה המשפטית בראשון לציון, רחובות, יבנה, גדרה, חולון, בת ים ובעשרות צמתים ברחבי הארץ. פירוט מיקומי ההפגנות בכל עיר בכתבה

הפגנת התמיכה מתוכננת ב - 45 צמתים ברחבי הארץ

אבי בר | | תגובות: 124


ארגוני הימין יוצאים להפגנת נגד, ומארגנים במוצאי שבת 25/3 בשעה 20:00 ב - 45 צמתים ברחבי הארץ הפגנת תמיכה ברפורמה המשפטית

באזורנו יהיו הפגנות תמיכה בצמתים הבאים:

גדרה

צומת רבן

צומת דרום

צומת צפון

יבנה

צומת גשר יבנה צפון

צומת גשר יבנה דרום

רחובות

צומת גן המייסדים

צומת בילו

ראשון לציון

צומת קניון ראשונים

בת ים

צומת הקניון - הרב לוי

חולון

צומת כביש 44


התפרסמו 124 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הגיע הזמן
  הגב 22.03.23 19:49
 • אורח
  איזה קטע שכל המקופחים ומעוטי היכולת תומכים בהערצה עיוורת בביבי, שהוא ומשפחתו הם סמל הנהנתנות הראוותנות והבזבוז. עם וילות ומיליונים רבים. שכל שנות שלטונו לא נוקף אצבע למען החלשים והנזקקים. אז מה זה אומר עליהם???
  22.03.23 22:46
 • אורח
  זה אומר שאתה פריבילג ועושה רק שיקולים אישיים ושיקולי שינאה וה"מקופחים"כלשונך חושבים על טובת המדינה. אה ואגב לא שוכחים מה השמאל עשה להם במהלך כל שנות שילטונו ושבגללו הם מעוטי יכולת. אין כמו ביבי ובטח מול בכלןמניקים שאתה תו ך בהם ובראשם יהיר שמפגין בטחון עצמי ללא קבלות.כולה הוא הבן של....ואבא שלו היה ראש המתנגדים לבתי המשפט. אז תחשוב שאתהה יותר מאלוהים אבל כולך גוש שינאה ורק לא ביבי זה מה שמנחה אותך ולא מכיר בדמוקרטיה כי התוצאות חא לרוחך אז אתה בעצם תומך בדיקטטורים שרוצים להיות ראש ממשלה.הם הם דיקטטורים במפלגתם כי הם בוחרים את נציגיהם ולא העם בוחר בנציגיהם.אתה בעד מי חא אבל אין לך בעד מי כן. תמות נפשי עם פלישתים זאת הדעה המקבילה שלך.לעזזאל המדינה העיקר מה אני רוצה ולא העם.אתם מתנהגים כאספסוף חסר שליטה שאין לו גב מהעם אתם מיעוט שעושה באגן ורעש כאילו אתם רוב בקיצור אתם אנשי החושך שלפיד נוהג לקרוא לנו אבל הוא הוא מסית והורס את המדינה.באר עה חודשים שכהן כמחליףףףףף הספיק להרוס את המדינה וגם לוותר על מיים טריטוריאלי לטובתךבנון שכמובן בג:צ לא פצה פה כי גם הם רק לא ביבי . לכן אימון הציבור בבתי המשפט נמצא בריצפה.
  23.03.23 06:46
 • אורח
  🤯🤯🤯🤯🤯
  23.03.23 07:37
 • אורח
  זה בדיוק למה רוצים לעשות שינוי אתה לבד אומר שכל המקופחים עכשיו אתם תהיו מקופחים. אידיוט אתה עוד נחשב מהחכמים הנהורים שרוצים מלחמת אחים מלחמה פנים מול פנים טיפש
  23.03.23 09:37
 • אורח
  כן הגיע הזמן שמשפחות פשע כמו חיים-קדושים יהיו בשלטון הגיע הזמן שנהיה כמו לבנון וסוריה
  23.03.23 10:49
 • אורח
  הוא מנסה לשכנע שעדיף פושעים בתור שופטים מאשר שופטים שהם מאליטה. השופט אמור להיות מאליטה כדי שאי אפשר יהיה לשחד אותו.ואני בכלל לא שייכת לאליטה ( עובדת פשוטה) אבל מעדיפה ששופט יהיה כן.
  23.03.23 15:29
 • אורח
  אם היו חרדים/מתנחלים חוסמים כבישים, המשטרה הייתה דוהרת עליהם עם סוסים, חבל שעדיין התת אדם שמגיב פה, ממשיך להגיב, תת אדם כמו כן התגובות שלו
  23.03.23 15:38
 • אורח
  מי שתורם יותר יש לו גם זכויות יתר.
  23.03.23 22:40
 • אורח
  👎
  26.03.23 03:00
 • אורח
  👎תגובה להגיע הזמן שמשפחות פשע כמו חיים - קדושים תהיינה בשלטון ושנהיה כמו לבנון וסוריה :(
  26.03.23 03:07
 • אורח
  בואו כולם לתמוך. המדינה עוד לא נהרסה מספיק. עוד אין מספיק הפסדים. יש עדיין הרבה חברות. בואו נראה לשמאלנים איך תמורת 2 שופטים אפשר להפסיד מיליארדים. השמאלנים האלו לא יבינו כי הם פריבילגים עם הרבה דירות וכסף, הם פחות ירגישו את ההרס שאנחנו נביא פה.
  הגב 22.03.23 19:50
 • אורח
  צודק. כל עוד יש אוויר לנשום כאן, כנראה שעוד אפשר להשמיד את המדינה. לפחות לפי הפירומנים שבשלטון
  22.03.23 20:58
 • אורח
  יאללה מלחמה!!!! איפה הדם? בן גביר רוצה לראות יותר דם
  22.03.23 21:00
 • אורח
  טיפש גדול
  22.03.23 21:12
 • אורח
  נגד עבריינים בדרום קשה לבן גביר אז הוא החליט להיאבק במפגינים
  22.03.23 21:16
 • אורח
  לביבי ולדרעי אין דירות וכסף רב, אין שכל אין דאגות.
  22.03.23 21:34
 • אורח
  סופסוף הפגנות ימין יוצאות לדרך. הפגנות של תרבות, ערך ומוסריות, ללא מניירות, לאחר ססמאות וגימיקים לא קשורים ולא רלוונטים. שמישהו יסביר מה פירוש רפורמה, לאלה שלא מבינים והולכים אחרי הזרם מוכה תדהמה כמו חולה ירח.
  הגב 22.03.23 19:52
 • אורח
  יאלה כולם לצאת לרחובות גם ימין וגם שמאל. בואו ביחד נהרוס את המדינה מבפנים. ושהחזק ישרוד.
  22.03.23 19:56
 • אורח
  איזה כיף. תמיד רציתי לראות חורבן בית מקרוב. בספרים זה מצ'עמם
  22.03.23 20:59
 • אורח
  חחח מה לימין ולהפגנת תרבות, הרי רובכם חסרי תרבות
  22.03.23 21:16
 • אורח
  יאלה להרוס הכל. רק החזקים שישרדו. מי שמספיק חזק תמיד יוכל להגר לחול. שמעתי שיוון מתעניינת באנשי הייטק מישראל.
  22.03.23 21:17
 • אורח
  עדיף להצביע בשלט 14
  23.03.23 01:12
 • אורח
  לזה שהגיב ימין חסרי תרבות, אל תיפול לפילוג ולשנאה של ביבי הרבה ימנים כמוני מפגינים נגד ה"רפורמה"
  23.03.23 10:52
 • אורח
  כמה משלמים שנבוא ? אצל שמאלנים כל אחד מקבל 1200שח. אם לא משלמים אני בא לשמאלנים שם יותר שווה.
  הגב 22.03.23 19:52
 • אורח
  למה רק 1200 שח. לא שמעת שמקבלים גם רולקסים ומכוניות יוקרה?
  22.03.23 20:20
 • אורח
  יש רק תנאי אחד . חייב לבוא עם דגל ישראל.
  22.03.23 20:24
 • אורח
  מה פתאום 1200. הרבה יותר. אני בשביל פחות מ 3000 לא יוצאת מהבית
  22.03.23 21:03
 • אורח
  אם אני לובשת חולצה אדומה זה עוד תוספת 500 שקל החזקת מגאפון עוד 200 רולקס כבר יש לי אז וויתרתי. מרצדסים דווקא חסר כרגע. הציעו לי טויוטה ונעלבתי
  22.03.23 21:06
 • אורח
  בליכוד מקבלים שעון רולקס😂 כמו דודי אמסלם, שמתלהם ואחר כך מבין שהוא פעל בטיפשות
  22.03.23 21:19
 • אורח
  מתמבלבל ועד עכשיו באתי בחינם?? ממי מקבלים את הכסף
  23.03.23 10:53
 • אורח
  מי שרוצה לקבל כסף שיבוא להפגנות שמאלנים. יש ברחוב קפלן בתל אביב שולחן ואם נרשמים אצלם מקבלים כסף במזומן🤑
  הגב 22.03.23 19:59
 • אורח
  עצוב כמה פייק אפשר להפיץ.
  22.03.23 20:05
 • אורח
  חמוד. לא רק כסף. מקבלים גם רולקס ודירה בצמוד לוילה של דרעי, לבית הדירות של גולדנקנוף. וגם וילה בקיסריה.
  22.03.23 20:21
 • אורח
  נכון. כל זה אני קיבלתי. מי שרוצה גם מוזמן
  22.03.23 20:22
 • אורח
  אני דרשתי 3.000 ש"ח וקיבלתי, חחחח איזה תלושים מהמציאות.
  22.03.23 20:54
 • אורח
  פראייר. אני דרשתי 5000 וקיבלתי. אבל צודקת המגיבה מלמעלה. מרצדסים חסר להם כרגע
  22.03.23 21:07
 • אורח
  אני מוכנה גם למאזדה. הבטיחו לי שיתנו ביום חמישי. יש עמדת חלוקה לייד בנק לאומי בהרצל.
  22.03.23 21:20
 • אורח
  חבל מאזדה. חכי קצת בסבלנות. שמעתי מגיע משלוח פרארי
  22.03.23 21:32
 • אורח
  אל תבואו להפגנה בעד הרס המדינה, לא יעזור לכם, הרפורמה לא תהיה!!!
  הגב 22.03.23 20:03
 • אורח
  אני מת להיות שכן של דרעי...ללמוד ממנו.
  22.03.23 20:45
 • אורח
  בגלל זה אני יוצא מהבית להפגנה
  25.03.23 18:45
 • אורח
  הפגנות של אלה התומכים בדיקטטוקה ולא מבינים מה משמעות הרםורמה
  הגב 22.03.23 20:13
 • אורח
  הפגנות של אלה התומכים בדיקטטורה ולא מבינים מה משמעות הרפורמה
  הגב 22.03.23 20:13
 • אורח
  זה לא הפגנות ימין זה הפגנות ערסיים
  הגב 22.03.23 20:21
 • אורח
  כל העבריינים עם כיפות שחורות ( כמו בכלא) יגיעו
  22.03.23 20:25
 • אורח
  כל עבריין ברגע שמגיע לכלא שם כיפה🤣
  22.03.23 20:26
 • אורח
  פשוט ביזיון של תגובות מחליאות.העם נהיה פה כמו גרילה פראית.הימין מתעורר?שילך להעיר את הפושעים במחנה שלו
  הגב 22.03.23 20:22
 • אורח
  איך יעיר אותם , עדיין לא הבינו שעושים גם בשבילם את העבודה
  22.03.23 20:56
 • אורח
  הממשלה עוד לא הספיקה להרוס את כל הכלכלה. בואו תצאו החוצה תעזרו להם. אולי ככה המדינה תהרס יותר מהר.
  הגב 22.03.23 20:29
 • אורח
  השמאל הורס את המדינה ומתלונן על הימין, הזוי
  הגב 22.03.23 20:40
 • אורח
  עוד תגיד שממשלה שמאלנית הביאה את הרפורמה וככה עשתה קרע בעם. האם הכנסת 2 שופטים שווה ערך הרס כלכלת ישראל. את האמת אולי? מה שבטוח למי שיש כסף ודירות ירוויח יותר. מי שישלם הכי הרבה זה עניים בפריפריה ( שמאוד חשוב להם מי יעשה בבית משפט עליון🤣)
  22.03.23 20:49
 • אורח
  טיפשות זו מחלה חשוכת מרפא, תנסו להבין שהליכוד לא יתן לאף מזרחי להתקדם לרשות הממשלה ביבי מעיף את מי שיכול להתחרות בו ומשאיר את מלחכ הפינכה קרוב אליו, כדי לא לתת חלילה לספרדי להתקרב, תפתחו כבר את העיניים
  22.03.23 21:00
 • אורח
  בכל צומת יעמדו 8 אנשים ולזה הם קוראים הפגנה בעד הרפורמה…. לוזרים
  הגב 22.03.23 20:41
 • אורח
  לפחות עושים משהו , לא כמוך טיפש ובור שלא מבין מה ממשלת הפושעים עושה
  22.03.23 21:01
 • אורח
  מצויין. יישר כוח.
  הגב 22.03.23 20:51
 • אורח
  תצאו להפגנות. הריבית עוד לא עלתה מספיק. אני בדיוק חודש הבא צריך להשכיר דירה. אם הריבית תעלה בחצי אחוז אוכל לעלות בעוד 500 ש"ח. תעזרו לי להרוס את הכלכלה עוד קצת🍹
  22.03.23 20:59
 • אורח
  אמסלם מגיעה מלול מגיעה מדהלה מגיעה כל הסגל של הליכוד ברחובות מגיעה אז גם אני מגיעה
  הגב 22.03.23 20:58
 • אורח
  מגיע***, עברית.
  22.03.23 22:05
 • אורח
  אם מישהו יסביר לי למה זה בסדר שאדם תחת חקירה פלילית (ביבי) ועבריין שישב בכלא (דרעי) יחוקקו חוק שהם קובעים את השופטים ושאי אפשר לערער את החוקים שלהם גם אם הם פוגעים בזכויות אדם טבעיות אני אבוא, בשיא הרצינות, רק תסבירו לי למה זה בסדר ואני אבוא.
  הגב 22.03.23 21:02
 • אורח
  אל תצפה לתשובה חכמה. זה כי הם הצבא של ביבי הקיסר, שנלחם בשמאלנים הבוגדים והאנרכיסטים. שהם בעצם בכלל גם ימניים. אבל למי אכפת. ביבי אמר.
  22.03.23 21:36
 • אורח
  זו לא הפגנה לתמיכה ברפורמה. זו הפגנה לתמיכה בבחירת שופטים שיוציאו את הנאשם בפלילים זכאי במשפטיו ותו לא. בושה בושה..
  הגב 22.03.23 21:02
 • אורח
  ראש ממשלת עבריינים רוצה להשתלט על מערכת המשפט. איום ונורא.
  הגב 22.03.23 21:05
 • אורח
  בקרוב ילאימו את הארנונה בגדרה כדי שיהיה כסף לשלם לחרדים (ראו שביתה בגלל העניין אם אתם מאמינים לי). ואז לא יהיה כסף, וגן בילו ייראה עוד יותר כמו שדה מופצץ בג'נין
  הגב 22.03.23 21:12
 • אורח
  הפגנות של משפחות ףשע ראשלציות . תראו בהפגנות תמיכה בביבי מלא רולקסים בגדי אדידס ובי אמ ווה
  הגב 22.03.23 21:13
 • אורח
  המון ערבים יבואו עם רולקס ואדידס🤣
  22.03.23 21:23
 • אורח
  ואללה. בגלל זה השביתה ברשות המקומית? הממשלה אשכרה מלאימה את הארנונה????
  הגב 22.03.23 21:14
 • אורח
  בהחלט הגיע הזמן ! הפקרנו את השטח יותר מדי זמן לשמאל
  הגב 22.03.23 21:21
 • אורח
  נכון תצאו כולם לרחובות. למה רק מחנה ליברלי מפגין. כמה שיותר אנשים ברחובות ככה יהיה יותר אקשן במדינה.
  22.03.23 21:29
 • אורח
  כן, בת-ים האלופה ב"רק ביבי" , לצערינו!
  הגב 22.03.23 21:32
 • אורח
  יבוא יום וכל מובילי הרפורמה יעמדו לדין ויכנסו לכלא, לא אתפלא אם השב"כ יעצור אותם בקרוב.
  הגב 22.03.23 21:36
 • אורח
  ואז תהיה פה דמוקרטיה אמיתית פשוט מדהים כמה רחוק אתם מוכנים ללכת רק להפיל ממשלת ימין
  22.03.23 22:53
 • אורח
  אחשלי מה שיש עכשיו זה לא ימין. תראה איך סטרוק רוצה להכניס אותנו לעזה גם במחיר של מאות חיילים הרוגים. איזה ימני תומך בדבר הזה?
  23.03.23 10:58
 • אורח
  אני לא אחשלך, אתה אידיוט. סטרוק טמבלית ואף אחד לא יינס לעזה. מה שכן יש עכשיו היא המשך סירוס הצבא, המשטרה ועם ישראל ע"י חונטה משפטית אקטיסיבטית ופוסט ציונית. אתה מגן על דיקטטורה.
  23.03.23 16:35
 • אורח
  שילכו לקבינימט
  הגב 22.03.23 21:44
 • אורח
  שישרפו כולם
  הגב 22.03.23 21:44
 • אורח
  סוף סוף התארגנות
  הגב 22.03.23 21:59
 • אורח
  הנה השמאל, יצא במערומיו
  הגב 22.03.23 22:00
 • אורח
  איפה זה קניון ראשונים? באחוזת ראשונים? או ברכבת ראשונים? עזריאלי?
  הגב 22.03.23 22:07
 • אורח
  זה מאוד חשוב🤦‍♂️
  22.03.23 22:38
 • אורח
  ברכבת ראשונים.
  23.03.23 20:12
 • אורח
  השמאלנים מרעילים את המוחות ומסלפים את האמת ואת החוקים מרוב שינאה. רק הליכוד יכול !! רק המיפלגה שמוצאה מהגדוד העיברי של ז'בוטינסקי. מח"ל !!!
  הגב 22.03.23 22:41
 • אורח
  אנחנו רואים כבר 3 חודשים מה ליכוד יכול. יותר גרוע מהיום לא היה פה אף פעם.
  22.03.23 23:17
 • אורח
  ז'בוטינסקי ובגין היו מצטרפים להפגנות. עזוב שנייה את הבלבולי שכל ושים לב מה הם עושים ועם איזה עבריינים הם נפגשים
  23.03.23 10:59
 • אורח
  רק מח"ל !! רק ביבי !! יריב לוין צודק ותפסיקו לרדת מהפסים !! התחילו להיכנס חזרה לשורה.
  הגב 22.03.23 22:46
 • אורח
  הפריירים לא מוכנים עוד שיחלבו אותם. תמצאו אוכלוסיות אחרות. אולי פרימיטיבים יסכימו סוף סוף לצאת לעבוד. קודם כל צריך להתחיל ללמוד. זה יהיה קשה. אבל אם לא תכריחו אותם תהפכו לאפגניסטן או אירן
  22.03.23 23:20
 • אורח
  יאלה לעלות עוד ריבית !!!!! לפי התגובות הכלכלה הולכת להרס רב
  הגב 23.03.23 00:16
 • אורח
  עולים במדרגות.
  23.03.23 20:09
 • אורח
  הממשלה קמה לפני חודשים מאז חוקקה 124 חוקים אף חוק לא למען האזרחים. הכל חוקים למענם בלבד ,.. עכשיו תחליטו מה אתם רוצים
  הגב 23.03.23 01:16
 • אורח
  ביבייהו ביביוטיקה הבן ומיס פיגי, מסכנים ניזקקים.
  23.03.23 20:10
 • אורח
  כל האינדיאנים הפרימיטיבים משתתפים בהפגנות בעד הממשלה. כמו בעולם השלישי.
  הגב 23.03.23 02:13
 • אורח
  אנחנו רואים עכשיו מי הברברים האלימים, אנרכיסטים ארורים שלא מקבלים תוצאות בחירות וצועקים כמו מפגרים שהם בעד דמוקרטיה.
  23.03.23 16:45
 • אורח
  ערסים מגעילים של ביבי. לא תמצאו שם טייסים, רופאים, הייטקיסטים. עדר של ברברים נבערים בלי בגרות ועם המון רגשי נחיתות.
  הגב 23.03.23 02:15
 • אורח
  ברברי מי שעשה אותך
  23.03.23 07:31
 • אורח
  אתה תמצא בתומכים ברפורמה גם טייסים, רופאים והייטקיסטים רבים. הסיבה שהם שותקים כי הם פוחדים לפרנסתם ותפקידם, מסתפקים בלהצביע. אתם בולשביקים מסוכנים שצועקים דמוקרטיה אבל היא הדבר האחרון שמעניין אתכם. עם ישראל ינצח.
  23.03.23 16:44
 • אורח
  רק במדינות עולם שלישי יש הפגנות בעד השלטון
  הגב 23.03.23 02:15
 • אורח
  👍
  23.03.23 05:35
 • אורח
  אז למה אתם מפגינים בעד המשך שלטון המשפטנים? טמבל.
  23.03.23 16:36
 • אורח
  יש דבר טוב בהפגנות. זה שסמוטריץ סחיט ואנחנו סקטור ציבורי הולכים לקבל מענק של 6000שח. מי שרוצה לדרוש העלאות שכר ממשרד האוצר זה הזמן. סמוטריץ פוחד שעוד סקטורים יצטרפו להפגנה
  הגב 23.03.23 06:28
 • אורח
  בטח יפה בן דוד מצטערת שסגרה הסכם לפני שנה. היום הייתה מקבלת הרבה יותר.
  23.03.23 07:40
 • אורח
  יש סיכוי שסוף סוף אחיות בבית חולים ינצלו את המצב. הגיעה זמן לסחוט את סמוטריץ. עכשיו הוא הכי חלש. בעזרת השם שמאבק יצליח🙏
  23.03.23 22:48
 • אורח
  אני בעד הרפורמה מגיע להפגין וצופה רק ערוץ 14...די לפרבילגים לדיקטטורה של השמאל
  הגב 23.03.23 06:49
 • אורח
  כל האשכנזים האוכלים חזיר מפגינים
  הגב 23.03.23 07:31
 • אורח
  ואתה מקנא
  23.03.23 07:39
 • אורח
  די עם הגזענות המטומטמת הזאת. כל כך הרבה מאיתנו מעורבבים ודור 3 בארץ
  23.03.23 11:01
 • אורח
  הוא גם רוצה להשתייך לנאורים אז הוא מקנא. תמיד מרגיש מקופח
  23.03.23 15:32
 • אורח
  פחדנים חחח
  הגב 23.03.23 08:10
 • אורח
  כל העירייה כולל מלול מדהלה שמעוני עמרם צור דיל אהרוני ליאור כמה נשארו בבית לקראת שבת קודש יום טוב ובריאות להעם ישראל בהצלחה
  הגב 23.03.23 09:02
 • אורח
  למיעוט השמאלנים, למנדט, אלה בעלי הצווארון הלבן, העשירים האלטיסטים, הפריבילגים מדושני הכרס העבה שזכו להיות קרובים לצלחות הגדושות בשמנות סמיכות של הון ושלטון, לבעלי מפעל רפאל שקיבלו תפקידים בגלל היותם לבנים מבחוץ ושחורים, ריקנים מבפנים. אלה שלא אכפת להם מהמדינה או מהצבא ומצידם שתהיה מלחמה. "רק אל תזיזו להם את הגבינה" אל תגעו להם בשרשרת התפקידים הבכירים ביותר שמאפשרים להם להיות פריביליגים יותר ויותר. הם מוכנים לשרוף את המדינה בשביל זה ולייצג את אחותם כזונה בגימיק לא קשור שמייצג את ההפוך של "סיפורה של שפחה" ולכולן יש מנקות ויש ביניהן משכירות רחם שמביאות במקומם ילדים שלא הן מגדלות, כי יש לך אופרית, אומנת או בייבי סיטרית נחותה דור שלישי רביעי של "העדה הערבית" שתגדל במקומכם את הילדים ומאחורי גבה תקראו לה "פרענקית" ותשלמו לה בקמצנות כמו שעשו הבריטים לאפריקאים שחטפו כדי להופכם לעבדים. הוי לגזענות שיוצאת לכם מיכול החורים. אך בגלל שתי שופטות די מבוגרות, יוצאת חיבתכם לשרוף את המדינה? כי זה נוגד את האינטרסים האישיים שלכם. הקיבוצניקים והטייסים שקיבלו טובות הנאה וסדר עדיפות בשם ההגמוניה האלטיסטית שיצרתם במדינה, שהיא דיקטטורה לשכבות החלשות שאתם בעצמכם יצרתם כהפרדה ברורה ביניכם לבין המזרחים "השחורים", שהם כעבדים ישרתו אתכם ויהיו לפועלים בזמן שאתם עטים על תפקידים ציבוריים ושוכבים על ערמות של שטרות וכספים ומתרברבים בתפקידים נחשבים. רק בגלל שתי שופטות שמסמלות את הרצון שלכם לשלוט בהכל. והפרסומים שלכם בצבעי שחור אדום בסטייל גרמניזציה עם אגרוף קמוץ וחסר שיהיה שם צלב קרס ושפם של דיקטטור כדי שישקף מאיפה באתם ועד לאן אתם חותרים להגיע. תפגינו ותפגינו ותפגינו...... פרצופכם התגלה והימין הוא השפיות שבעם ועדיף עליכם ועל דעותיכם השחורות משנאה וגזענות, אתם למעשה הברברים, שמונעים מקנאה, שנאה תהומית, רצון לשלוט. אבל במצב כזה אתם לא תגיעו רחוק. לא עוד הגמוניה שלטונית ושליטה על מוסדות חינוך, תרבות, משפט, ממשל, מפעלים והייטק ודריסת 3גל ותפקידים בכירים בצבא. הצבא למד להכיר אותכם. אתם האחרונים שתקבלו תפקידים בכירים. טייסים אתם כבר לא תהיו ומ-8200 תשכחו. הפריבילגיה נגמרה. את הDDT שיבססו הוריכם וסבכם על העולים מצפון אפריקה ואת חטיפות התינוקות מהאמהות התימניות ואת כל פשעיכם בליצור חוצץ בין מעברות מחוץ לעיר לבין וילות מפוארות. כל זה נגמר וההפגנות שלכם היא הרוח האלטיסטית האחרונה שגוססת בנשמותיה האחרונות. כי דיייייי נגמרה השמנת בשבילכם. "מה נשתנה הפסח הזה"? שוויון זכויות לכולם Take it or live Israel. שמאלנים החפצים להיות דיקטטורים, גזענים, אלימים, צמאי דם אחיכם, ונדליסטים, הומינידים, קוטרים ובכיינים, ותת רמה שכמותכם, בושהההההה בושההההה בושההההה.
  הגב 23.03.23 09:23
 • אורח
  כתבתה שטויות. המון מזרחיים שפויים וללא רגשי נחיתות מפגינים נגד דיקטטורה. דיקטטורה קודם כל תדרוס אנשים כמוך. את מי שאתה שונא יסתדרו יותר טוב ממך
  23.03.23 10:04
 • אורח
  הוא לא מבין שאם תהיה פה דיקטטורה העשירים ירוויחו יותר ועניים ידרדרו לעוני מחפיר. שיראה מה קרה לרוסיה.
  23.03.23 15:35
 • אורח
  העניין הוא שאין שום דבר ברפורמה שקשור לדיקטטורה, הדבר היחיד שיש היא החזרת המצב ללפני הדיקטטורה שיצרה המהפיכה של אהרון ברק. שאגב, הכלכלה צמחה למרות ההרס שעשה ולא בזכותו, הוא הרס את מערכת המשפט
  23.03.23 16:41
 • אורח
  אתה מול כל המומחים הכלכליים וצבאים. נראה לי הייתי בוחרת בך ומאמינה לכל השטויות שלך שבית משפט עשה דיקטטורה וכל המומחים לא מבינים כלום. אבל אני לא בת יענה.
  23.03.23 22:51
 • אורח
  כל הכבוד הגיע הזמן להראות להם מה התמנים יודעים לעשות לא רק האשכנזים ..
  הגב 23.03.23 09:26
 • אורח
  וואללה התימנים כבר בהפגנות נגד ה"רפורמה" אחשלי תבוא תראה סתם אתה תקוע לפני 30 שנה
  23.03.23 11:02
 • אורח
  סוף סוף הימנים יוצאים לרחובות שמאלנים תאכלו את הלב קנאים
  הגב 23.03.23 10:09
 • אורח
  נהדר!עשו 2תנועות עם האצבעות או הלשון כי המח לא חושב,הממשיכים להיות מאושרים שמשלמים יותר משכנתא. חשמל, מים
  הגב 23.03.23 12:15
 • אורח
  השמאל שחושב שהוא איזה נאור יקבל נבוט בראש. הימין כבר לא נשאר חייב ולא פראייר
  הגב 23.03.23 13:24
 • אורח
  יאלה כל העבריינים עם פרימיטיבים תצאו גם לרחובות. כמה שיותר יותר טוב. הכי מתאים לי שכלכלה תהרס עוד. שיעלו ריבית עוד , שמחירי שכירות יעלו.
  הגב 23.03.23 15:39
 • אורח
  כל הכבוד, לא להשאיר את הרחובות לאנרכיסטים שנגד הדמוקרטיה ותוצאות הבחירות!!!!!
  הגב 23.03.23 16:37
 • אורח
  יאלה לצאת לרחובות בהמוניכם. אני מתעשר מיום ליום.
  23.03.23 22:52
 • אורח
  דרושים ניצבים בובות משמאל ומימין שאין להם מושג מה זה חוק הסמכויות
  הגב 23.03.23 18:17
 • אורח
  ימין הורס את בטחון מדינת ישראל. כל צמרת בטחון חושבים ככה. גם רמטכ"ל גם שר הביטחון גם ראש השב"כ וממשלת ימין מלא מסכנת את מדינת ישראל
  הגב 23.03.23 20:39
 • אורח
  בפועל הגיעו 15 אנשים מול מאות אלפים ברחביי המדינה
  הגב 27.03.23 08:00
 • אורח

"יום השיתוק הלאומי" ! מחר 23.3 יצאו שוב לדרך מחאות רבות נגד הרפורמה המשפטית במוקדים רבים בארץ. בחולון תתקיים המחאה ברחבת המדיטק החל המשעה 17:30

לינק לעדכונים שוטפים מצורף

לימור עידן | | תגובות: 0


"יום השיתוק הלאומי"

מחר, יום חמישי 23.3 צפוי להתקיים יום שיבוש נוסף.

צמתים רבים ברחבי הארץ, שיירות של רכבים על הכבישים, עצירה של כבישים ראשיים צפוייה להתנהל מחר , ביום מחאות נוסף נגד הרפורמה המשפטית.

עקב המראתו של ראש הממשלה ללונדון ,צפויים המפגינים להגיע גם לנתב"ג החל משעות הבוקר בכדי לגרום לשיבוש בסדר יומו.

בחולון, כמידי שבוע, יפגשו המפגינים ברחבת המדיטק להמשך המחאה.

רחבת המדיטק ,יום חמישי בשעה 17:30

לעדכונים שוטפים

https://for-israel.web.app/map/9999
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

טקס לציון 75 שנה למלחמת העצמאות יתקיים ביום ראשון 26.3 בתיאטרון חולון בשיתוף ארגון מורשת ההגנה וגמלאי צה"ל

הכניסה לאירוע חופשית, על בסיס מקום פנוי.

לימור עידן | | תגובות: 0עיריית חולון, בשיתוף ארגון מורשת ההגנה ו"צוות" - ארגון גמלאי צה"ל, יקיימו טקס לציון 75 שנה למלחמת העצמאות.


האירוע יתקיים במעמד ראש העיר מוטי ששון, ובהשתתפות אפרים לפיד, יו"ר ארגון מורשת ההגנה, ביום ראשון, 26.3.23, בשעה 19:30, בתיאטרון חולון (שד' קוגל 11).

בתוכנית

הקרנת הסרט "ההגנה בחולון - קרבות חזית חמש" והמופע המוזיקלי "הן אפשר" בהשתתפות הזמרת מיקה עינב, הפסנתרן והמעבד המוזיקלי רמי הראל ובהנחיית נועם גיל-אור.


הכניסה לאירוע חופשית, על בסיס מקום פנוי.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.
עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל