הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים
למכירה 304 דירות בקפריסין! לוח הדירות של be106 מתרחב לקפריסין וביום שישי 5/7 ייערך במתחם ה - 1000 בראשון לציון יריד למכירת הדירות בקפריסין החל מ - 139 אלף אירו. הפרטים על הדירות, המחירים, בכמה ניתן להשכיר, אמצעי מימון ועוד בכתבה. הרשמה ליריד בלינק המצורף
עיריית חולון מציעה שפע פעילויות ואירועים לקיץ 2024
בעקבות גילוי יתושות הנגועות בנגיף קדחת הנילוס, המשרד להגנת הסביבה הורה לרשויות המקומיות לעקוב בתדירות גבוהה אחר מוקדים פוטנציאליים של יתושים וכן יוצא בקמפיין לציבור לאיתור וייבוש מים עומדים במרחב הפרטי

פסטיבל צלילי ילדות יתקיים במהלך סוכות, 1-3.10 בתיאטרון חולון. ניתן לרכוש כרטיסים בלינק המצורף, שימו לב כי ישנם פעילויות שלא דורשות תשלום.

במהלך הפסטיבל, תתקיים בכל יום מסיבת ריקודים לכל המשפחה, ברחבת התיאטרון. הכניסה ללא תשלום.

לימור עידן | | תגובות: 0פסטיבל צלילי ילדות - מאירועי חול המועד סוכות הבולטים לילדים ולכל המשפחה, המזוהה עם איכות אומנותית גבוהה ומתמקד במופעי מוסיקה, מחול ותיאטרון לילדים ולכל המשפחה, יתקיים השנה בתאריכים 3-1 באוקטובר, בתיאטרון חולון.


לרכישת כרטיסים לחץ כאן

להלן רשימת המופעים

העולם שמח

מסע מוסיקלי בין שירי להקת כוורת וחבריה.

1.10 | אולם 1 | שעה 17:00 | לגילי 4 ומעלה

איך מציירים איש

משירי יהונתן גפן, עם חנן יובל ודביר בנדק.

2.10 | אולם 2 | שעה 17:30 | גילי 10-5

אלה והירח

שירה כרמל שרה ומספרת אלה פיצג'רלד.

3.10 | אולם 2 | שעה 17:30 | לכל המשפחה

מלכת הבלגן

מופע שנוצר ליד הפסנתר, בגינה הציבורית, ממפגש של גיא לוי ויערה שחורי, שפעם היו שכנים בבניין קטן, ואחר כך כבר קמה להקה שלמה.

1.10 אולם 2 | 17:30 | גילי 7-3

סעודה אצל המלכה

הילה פלשקס בהצגת יחיד עם בובות וחפצים, בליווי סדנה.

1.10 | אולם 3 | משעה 17:30 | גילי 8-3

ברוך הבא!

ערב רב תרבותי - מופע מוסיקלי סובב עולם לכל המשפחה.

2.10 | אולם 1 | שעה 17:00 | לגילי 6 ומעלה

מיקה פיקה בום

שירי ילדות אהובים מכל הזמנים.

2.10 | אולם 3 | שעה 17:30 | גילי 6-3

פטר והזאב

תיאטרון אורנה פורת, בשיתוף להקת המחול פרסקו.

3.10 | אולם 1 | שעה 17:00 | גילי 9-4

הבטחתם יונה

מופע פרפורמנס, לכל המשפחה.

3.10 | אולם 3 | שעה 17:30 | גילי 6-3

ילדיסקו: הפנינג חוץ

במהלך הפסטיבל, תתקיים בכל יום מסיבת ריקודים לכל המשפחה, ברחבת התיאטרון. הכניסה ללא תשלום.ניהול: גיא תלם, מנכ"ל תיאטרון חולון | ניהול אומנותי: מאיה בלזיצמן | הפקה: שמרית גיל

הפסטיבל נתמך על ידי עיריית חולון ומשרד התרבות והספורט.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

למכירה 304 דירות בקפריסין! לוח הדירות של be106 מתרחב לקפריסין וביום שישי 5/7 ייערך במתחם ה - 1000 בראשון לציון יריד למכירת הדירות בקפריסין החל מ - 139 אלף אירו. הפרטים על הדירות, המחירים, בכמה ניתן להשכיר, אמצעי מימון ועוד בכתבה. הרשמה ליריד בלינק המצורף

ביום היריד תנתן הנחה של 10,000 אירו לכל רוכש/ת

מערכת האתר | | תגובות: 2
כל התמונות - הדמיות בלבדקישור הרשמה ליריד

לוח הדירות של be106 מתרחב לקפריסין!לוח הדירות של be106 באמצעות חטיבת הנדל"ן של be106 מתרחב לקפריסין ומציע שיווק של 304 דירות בפרויקט נופש ומגורים ענק בלרנקה קפריסין היוונית במחיר החל מ - 139 אלף אירו!

לרנקה שוכנת בצד היווני של האי הקפריסאי, לרנקה היא עיר נמל ציורית ושלווה, חופים יפהפיים, מבנים היסטוריים ואגם מלח גדול, מקום מושבם של מאות פלמינגו ורודים, כל אלה הפכו את לרנקה ליעד תיירותי מבוקש.

שדה התעופה הבינלאומי הגדול של קפריסין נמצא ב, מה שהופך את העיר למוקד של פעילות עסקית ותיירותית והביקושים לנדל"ן בעיר וסביבתה עולים בהתמד

יום ומיקום היריד/כנס

יום שישי 5/7

בין השעות 09:30 - 13:00

שדרות ראשונים 23 SOK מגדל מילניה קומה 17 מתחם ה - 1000 ראשון לציון


על הפרויקט

הקומפלקס האלגנטי Bell Village פרוש על שטח רחב ידיים של כ-39 דונם, וכולל 7 מתחמים בעיצוב אדריכלי ובהם 304 יחידות דיור בבניה נמוכה. ברחבי הפרויקט שלוש בריכות, מפלי נוי ודקים לשיזוף, פארק מטופח, מגרש משחקים לילדים, מתחם wellness עדכני עם חדר כושר מאובזר, בית קפה, מסעדה ומתחם עסקים עם חללי עבודה משותפים.

המיקום

קיטי, לרנקה, קפריסין היוונית

6 דקות נסיעה מהים, 4 דקות משדה התעופה.


מבחר הדירות למכירה ומחירן

הדירות בפרויקט נחלקות לקבוצות על בסיס גודל ולכולן מרפסת, חניה ומחסן צמוד:

יחידות סטודיו 36 מ"ר + מרפסת בגודל 9 מ"ר, החל מ - 139,000 אירו

יחידות פרמיום 2 חדרים 51 מ"ר + מרפסת 12 מ"ר, החל מ - 189,000 אירו

יחידות פרמיום דה לקס 3 חדרים 82 מ"ר + מרפסת 20 מ"ר, החל מ - 210,000 אירו

יחידות בל סוויט, הכוללות פנטהאוזים ודירות גן, החל מ - 250,000 אירוהנחת יריד

ביום היריד יינתנו הנחות של 10,000 אירו על כל רכישת דירה


מחירי שכירות בממוצע בשוק הדירות בלרנקה לתיירים לטווח קצר:

דירת סטודיו - 70-90 אירו ללילה

דירת חדר וסלון - 100-120 אירו ללילה

דירת 2 חדרים וסלון - 120 - 130 אירו ללילה

עונת התיירות בקפריסין 6 - 8 חודשים

מחירי שכירות בממוצע בשוק הדירות בלרנקה לשכירות ארוכת טווח מעל שנה:

דירת סטודיו - 550 - 650 אירו לחודש

דירת חדר וסלון -850 - 950 אירו לחודש

דירת 2 חדרים וסלון -1200 אירו לחודש


השוואה למחיר ממוצע לדירות אחרות בלרנקה

דירת סטודיו מוכנה נמכרת בממוצע 213,000 אירו

דירת 2 חד' מוכנה נמכרת בממוצע 287,000 אירו

דירת 3 חד' מוכנה נמכרת בממוצע 403,000 אירו


מימון

לרשות הרוכשים דירה בפרויקט Bell Village תעמוד האפשרות ליטול הלוואה בתנאים מיטיבים לרכישת דירה בפרויקט על ידי בנק ישראלי מוביל.

תנאי תשלום

40% בחתימה על העסקה והיתרה בהתאם להתקדמות הבנייה

לוח זמנים:

תחילת הבנייה 2025, צפי סיום 2028


הרצאות מומחים ביום היריד על הפרויקט וההשקעה בקפריסין

09:30 פתיחה וכיבוד

בין השעה 10:00 - 11:00 היזמים ומומחים בהרצאות על :

סקירת המגמות בשוק הנדל"ן בקפריסין היוונית. הצגת הפרויקט, הסבר על אפשרויות המימון על ידי נציג בנק מוביל בישראל


בטחונות

הכספים מופקדים בחשבון נאמנות בניהול פירמת עו"ד גיא קלינבוים עד רישום אזהרת על הנכס בטאבו בקפריסין.

רישום היחידה בטאבו

התשלום עובר ליזם רק אחרי סיום כל שלב בפרויקטעל היזמים והמשווקים

אודות קבוצת בל נדל"ן


קבוצת בל נדל"ן היא קבוצה המתמחה ביזמות נדל"ן, השקעות נדל"ן ומנהלת אקדמיה ללימודי יזמות נדל"ן. הקבוצה ניהלה ומנהלת 4,408 יחידות דיור ונכסי נדל"ן בישראל, ארה"ב וקפריסין בהיקף נכסים של 320 מיליון דולר. מועדון המשקיעים של הקבוצה כולל 1,600 בתי אב.


אודות טופ ריל אסטייט

טופ ריל אסטייט הינה חברת ייזום בתחומי הנדל"ן בישראל אשר פעילה משנת 2010 וביצעה פרויקטים יוקרתיים רבים בהיקפים של מאות מיליוני ש"ח

חברת טופ ריל אסטייט מוחזקת על ידי רו"ח אליאור גבאי בעל תואר בכלכלה, ראיית חשבון ומשפטים אשר שימש בתפקידים בכירים במשרד האוצר ובשוק ההון הישראלי, בעל מומחיות בהשקעות נדל"ן ובמימוןלהרשמה ליריד
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • דירות בקפריסין??? רציניים??? לא מספיק שאתם מפרסמים כאן דירות ברחובות...
  הגב 23.06.24 20:23
 • השקעה בלרנקה טובה.השקעה שתניב פירות רק ב- 2018 בספק. המלחמה היתה אמורה לכאורה לפגוע בצד הצפוני של האי. אבל לא כך , העסקים שם פורחים אין שמץ של התיחסות שלילית לישראלים וללא ספק אבשר לקבל ווליו פור מאני בצד הצפוני של האי.
  הגב 23.06.24 22:10
 • אורח

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

עיריית חולון מציעה שפע פעילויות ואירועים לקיץ 2024

| | תגובות: 0
צילום: אבי כהןהקיץ הגיע, ואיתו ההזדמנות להתרענן ולחדש אנרגיה! עיריית חולון שמחה להציע לכם שפע פעילויות ואירועים שיהפכו את הקיץ הזה לבלתי נשכח.

בחוברת הקיץ שיצרנו במיוחד עבורכם, תוכלו למצוא מגוון רחב של פעילויות ואירועים מדליקים, רובם בתשלום סימלי. לאור התקופה המאתגרת בה אנו חיים, אני רואה חשיבות מיוחדת בקיום שגרת פעילות קיץ מגוונת ומרגיעה, לכן שמנו דגש גם על אירועי פנאי, בידור ומוזיקה.

חיילים בסדיר ייהנו מכרטיסים מוזלים לימית 2000, במחיר סימלי של 10 ש״ח. לחיילים המשוחררים, הכנו כנס שחרור עשיר עם הרצאות מרתקות, ייעוצים פרטניים וסדנת קוקטיילים! המילואימניקים שלנו, יוכלו ליהנות ממופע נוסף של הסטנדאפיסט גיא הוכמן בעלות סימלית של 20 ש״ח.

עבור הסטודנטים, תפתח בחודש יולי - תקופת המרחבא, במהלכה יפתחו מרחבי הלמידה השקטה במשך כל ימות השבוע עד תום תקופת המבחנים, ולאורך כל הקיץ עד סוף ספטמבר, יתקיימו מפגשי ייעוץ והכוונה בנושא מילגות.

בחודשים יוני-יולי, תוכלו ליהנות מבילוי זוגי כייפי בליין "זוגיות על הבר" עם מומחים בנושא זוגיות. בנוסף, בחודש יולי תתקיים סדרת המופעים "אליעזר על הגג" עם דנה ברגר, אור כהן ואדיר גץ. לראשונה, לרגל חג האהבה, יערכו בט״ו באב פיקניקים רומנטיים ברחבי העיר!

עיריית חולון מחויבת להעניק לכם קיץ חוויתי, תוך שמירה על נגישות לכלל התושבים. אני מזמין אתכם להצטרף אלינו, להשתתף באירועים, וליהנות מהפעילויות שהכנו עבורכם.

שמרו על עצמכם, על הסביבה ועל הקהילה שלנו. שיהיה לכולנו קיץ בטוח, שקט ומהנה!

שלכם,
שי קינן
ראש העירייה

פרטי האירועים:
- כרטיסים מוזלים לימית 2000 לחיילים בסדיר: 10 ש"ח.
- כנס שחרור לחיילים משוחררים: הרצאות, ייעוצים פרטניים וסדנת קוקטיילים.
- מופע סטנדאפ של גיא הוכמן למילואימניקים: 20 ש"ח.
- תקופת המרחבא לסטודנטים: יולי עד סוף ספטמבר.
- ליין "זוגיות על הבר": יוני-יולי.
- סדרת מופעים "אליעזר על הגג": יולי.
- פיקניקים רומנטיים בט״ו באב: 19-18 באוגוסט.

לפרטים נוספים והרשמה לאירועים, בקרו באתר עיריית חולון.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בעקבות גילוי יתושות הנגועות בנגיף קדחת הנילוס, המשרד להגנת הסביבה הורה לרשויות המקומיות לעקוב בתדירות גבוהה אחר מוקדים פוטנציאליים של יתושים וכן יוצא בקמפיין לציבור לאיתור וייבוש מים עומדים במרחב הפרטי

קמפיין ההסברה נועד להעלות את מודעות הציבור לצעדים הפשוטים והמהירים שבהם ניתן לנקוט במטרה למנוע דגירת יתושים: ייבוש מים עומדים בסביבת המגורים (בחצרות, בגינות, במרפסות ובתוך הבית), מניעת הצטברות של נוזלים בתחתיות עציצים, תיקון נזילות, איתור ופינוי חפצים שבהם יכולים לדגור יתושים. פעולות אלו ימנעו נוכחות של יתושים בקרבת אזורי המחיה ויובילו להפחתה בעקיצות.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


המשרד להגנת הסביבה החל היום (א') בקמפיין הסברה להעלאת המודעות בקרב הציבור הרחב להנגשת המידע למניעת מפגעי יתושים במרחב הפרטי והציבורי ולדרכי התגוננות מפני עקיצות יתושים בקיץ, המדגיש את המסר כי רק ייבוש מים עומדים מונע התפתחות של יתושים.

פעילות ההסברה של המשרד להגנת הסביבה מבוצעת באמצעות לשכת הפרסום הממשלתית (לפ"מ) בדיגיטל ובתשדירי רדיו לציבור הרחב, לחברה החרדית ולחברה הערבית.

פעילות ההסברה מדגישה כי איתור וייבוש מקורות מים עומדים בסביבת המגורים הם האמצעי היעיל והבטוח ביותר לצמצום מפגעי יתושים. ברוב המקרים, ריסוס נגד יתושים בוגרים אינו יעיל מכיוון שהוא לא מונע את הופעת מחזור הגידול הבא, אשר בסבירות גבוהה מאוד כבר נמצא בתהליך התפתחות במקורות סמוכים של מים עומדים. כשמחזור נוסף ישלים את תהליך ההתבגרות, מטרד היתושים יחזור. מכאן, שייבוש מקורות מים עומדים הוא הכלי לקטיעת שרשרת הרבייה ולהפחתה משמעותית במספרם של יתושים באזור המגורים.

קמפיין ההסברה נועד להעלות את מודעות הציבור לצעדים הפשוטים והמהירים שבהם ניתן לנקוט במטרה למנוע דגירת יתושים: ייבוש מים עומדים בסביבת המגורים (בחצרות, בגינות, במרפסות ובתוך הבית), מניעת הצטברות של נוזלים בתחתיות עציצים, תיקון נזילות, איתור ופינוי חפצים שבהם יכולים לדגור יתושים. פעולות אלו ימנעו נוכחות של יתושים בקרבת אזורי המחיה ויובילו להפחתה בעקיצות. במקרים בהם מאתרים מקורות של מים עומדים אשר עלולים להוות מקום דגירה של יתושים במרחב הציבורי יש לדווח בהקדם לרשות המקומית.

הדרכים היעילות ביותר להתגוננות מפני עקיצת יתושים הן התקנת רשתות על כל החלונות והדלתות, שימוש בלבוש ארוך (רצוי בהיר) בשעות הערב והלילה, התקנת מאווררים המכוונים לאזור השהייה של האדם ושימוש בתכשירים דוחי יתושים המאושרים בידי משרד הבריאות.

גם בשנה זו, לצד קמפיין ההסברה, מנחה המשרד להגנת הסביבה את הרשויות המקומיות ברחבי הארץ לפעול למניעת מפגעי מזיקים תברואיים העלולים להוביל למחלות. בעקבות עליית הטמפרטורות בצירוף לחות גבוהה, נוצרים תנאי אקלים מתאימים יותר לפעילותם של מזיקים תברואיים כמו יתושים, זבובי חול, נמלים, תיקנים וטרמיטים. על הרשויות המקומיות לאתר מוקדים העלולים להוות מקומות דגירה פוטנציאליים ליתושים ולהסדירם.


בנוסף, הורה המשרד לרשויות המקומיות לעקוב בתדירות גבוהה אחר מוקדים פוטנציאליים אלה ולעדכן את הציבור בדבר החשיבות שבפעולות ייבוש מקורות מים עומדים ודרכי מניעה באמצעות פעולות הסברה.על סוגי היתושים בישראל:

בישראל קיימים סוגים שונים של יתושים העלולים לשאת מחלות, ועקיצתם יכולה להוות מטרד ואף לגרום נזק בריאותי לאדם. היתושים המקומיים, יתושי קולקס (שהמוכר שבהם ידוע בכינויו "יתוש הבית"), מתרבים במקורות מים גדולים ועוקצים בשעות החשיכה. במקרים מסוימים, עקיצה של יתושות אלה עלולה להעביר את וירוס קדחת מערב הנילוס. בנוסף, מבין היתושים הנפוצים יותר באזורים אורבניים מוכר יתוש יום טיגריס (יתוש הטיגריס האסייתי) המאופיין בצבע גוף שחור עם פסים לבנים. יתושים אלה עלולים לגרום למטרדי עקיצות קשים בשעות היום.נקבת יתוש הקולקס (שצבעה חום) יכולה להידבק בנגיף קדחת מערב הנילוס בעת עקיצה של עופות נגועים ולהעבירו בעקיצה נוספת גם לבני אדם. למחלה לא קיימות תרופות יעילות או חיסון, והדרך העיקרית והיעילה ביותר לצמצום ולמניעה של העברתה לאדם היא מניעת עקיצות יתושים. יתוש הטיגריס האסיאתי אומנם לא נחשב לווקטור (מעביר) יעיל של ווירוס קדחת מערב הנילוס, אך בקרב מרבית האוכלוסייה תגובה אלרגית (גירוד, אדמומיות ונפיחות) לעקיצתה של נקבה ממין זה עלולה להיות חריפה יותר בהשוואה לעקיצתם של יתושים אחרים.

עוד על היתושים: https://www.gov.il/he/pages/mosquito


התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • ובמזכרת בתיה כבר נהרג מישהו בגלל זה...ועדיין המועצה לא תעשה...
  הגב 23.06.24 21:28
 • אם כבר ניפטר, לא נהרג.
  23.06.24 23:11
 • אורח

בסיום אירוע "נובה בפארק" בפארק הירקון שיתקיים ביום חמישי 27.6 רכבת ישראל תתגבר את תנועת הרכבות לכיוון תחנות ת"א, חולון, בת ים, ראשון לציון, פתח תקווה, מזכרת בתיה ויבנה

מומלץ להתעדכן בזמני הנסיעה, בתכנון מסלול נסיעה באתר הרכבת

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
רכבת ישראל


ביום חמישי, 27.6.24, יתקיים אירוע "נובה בפארק" בפארק הירקון הסמוך לתחנת הרכבת תל אביב האוניברסיטה. לטובת המשתתפים באירוע, תתוגבר תנועת הרכבות באמצעות 18 רכבות מיוחדות או רכבות סדירות שמסלולן יוארך.

עבור הנוסעים יועמדו גם מספר רכבות כונניות, שיופעלו במידת הצורך ובהתאם לביקוש. בנוסף, התחנה תתוגבר במהלך כל הערב במאבטחים, דיילים, ומנהלים.

לתשומת ליבכם, החל מהשעה 1:30 (בקירוב), יתקיימו עבודות לתחזוקת המסילה באזור תחנת ת"א ההגנה ויחולו שינויים בתנועת רכבות הלילה>>

רכבות מיוחדות, אשר תצאנה מתחנת ת"א האוניברסיטה

רכבות מיוחדות (8181 ,8183), תצאנה מתחנת ת"א האוניברסיטה למודיעין מרכז ותעצורנה בתחנות: ת"א סבידור מרכז, ת"א השלום, ת"א ההגנה, נתב"ג, פאתי מודיעין ומודיעין מרכז (תחנה אחרונה).

שעות יציאה משוערות: 23:15 ו-23:55.


רכבות מיוחדות (8691 ,8693), תצאנה מתחנת ת"א האוניברסיטה לאשקלון ותעצורנה בתחנות: ת"א סבידור מרכז, ת"א השלום, ת"א ההגנה, צומת חולון, חולון וולפסון, בת ים יוספטל, בת ים קוממיות, ראשון לציון משה דיין, יבנה מערב, אשדוד ואשקלון (תחנה אחרונה).

שעות יציאה משוערות: 23:05, 23:45.


רכבת מיוחדת (מס' 8694), תצא מתחנת ת"א האוניברסיטה להרצליה (דרך תחנות השרון) ותעצור בתחנות: בני ברק, פ"ת ק.אריה, פ"ת סגולה, ראש העין צפון, כפר סבא נורדאו, הוד השרון, רעננה דרום, רעננה מערב והרצליה (תחנה אחרונה).

שעת יציאה משוערת: 23:40.


רכבת מיוחדת (מס' 8055), תצא מתחנת ת"א האוניברסיטה לב"ש מרכז ותעצור בתחנות: ת"א סבידור מרכז, ת"א השלום, ת"א ההגנה, לוד גני אביב, לוד, רמלה, מזכרת בתיה, ק. מלאכי, ק.גת, להבים-רהט, ב"ש צפון וב"ש מרכז (תחנה אחרונה).

שעת יציאה משוערת: 00:20.


תגבור רכבות סדירות

מסלולן של הרכבות הסדירות מס' 54 ו-56 יוארך והן תצאנה מתחנת ת"א סבידור מרכז בשעות 23:15 ו-00:20 ותעצורנה בתחנות: תל אביב האוניברסיטה, בני ברק, פ"ת ק.אריה, פ"ת סגולה, ראש העין צפון, כפר סבא-נורדאו, הוד השרון, רעננה דרום, רעננה מערב והרצליה (תחנה אחרונה).


לרכבת הסדירה מס' 289, היוצאת מתחנת ת"א האוניברסיטה לרחובות בשעה 23:19, תתווספנה עצירות בתחנות יבנה מזרח, אשדוד עד הלום ואשקלון (תחנה אחרונה).


רכבת סדירה מס' 53 לבאר שבע מרכז, תחל את נסיעתה בתחנת ת"א האוניברסיטה (במקום בתחנת ת"א סבידור מרכז) בשעה 23:04.


לרכבת הלילה מס' 2, היוצאת בשעה 00:27 מתחנת ת"א סבידור מרכז לנהריה, תתווספנה עצירות בתחנות ת"א האוניברסיטה, בית יהושע, חיפה בת גלים ומרכזית המפרץ.


לתשומת לבכם, ניתן לרכוש כרטיס משולב חופשי יומי, המאפשר נסיעה הלוך וחזור ומגלם הנחה משמעותית במחיר הנסיעה, לצד חיסכון משמעותי בזמן ההמתנה בתחנה.


זמני יציאת הרכבות המיוחדות עלולים להשתנות בהתאם לביקוש ולזמן סיום האירוע.


פרטים אודות קווי תחבורה ציבורית סדירים ניתן למצוא במוקד משרד התחבורה בטלפון 8787*.


היציאה והכניסה לתחנת ת"א האוניברסיטה עבור באי המופע הינה מכיוון שדרות רוקח ולא מכיוון הכניסה הסמוכה למתחם האקספו, החסומה בשל עבודות הרכבת הקלה.

מומלץ להתעדכן בזמני הנסיעה, בתכנון מסלול נסיעה באתר הרכבת
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אירועי קיץ חגיגיים בגינות הציבוריות בחולון - הצגות, סדנאות והפעלות חווייתיות לכל המשפחה

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית חולוןעיריית חולון מזמינה את הציבור לאירועי קיץ חגיגיים בגינות הציבוריות ברחבי העיר. האירועים כוללים הצגות, סדנאות והפעלות חווייתיות ב-12 גינות ציבוריות שונות. הכניסה חופשית לכל האירועים.


ראש העירייה, שי קינן, אמר: "מזמין אתכם, הורים, סבים וסבתות יקרים, לבוא עם הילדים והנכדים וליהנות ביחד מהפעלות ומופעים, באוויר הפתוח ובאווירה טובה, ליד הבית וכמובן ללא תשלום."


לפרטים נוספים, ניתן לבקר בקישור הבא: https://bit.ly/3VydcxT

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

סדנת יצירה לכל המשפחה בקניון עזריאלי חולון - 24 ביוני בשעה 17:00

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק קניון עזריאלי חולוןקניון עזריאלי חולון מזמין אתכם לסדנת יצירה מיוחדת לכל המשפחה. בסדנה זו, הילדים יוכלו להפוך צנצנות פשוטות ליצירות אומנות.


הסדנה תתקיים ביום שני, 24 ביוני, בשעה 17:00 בקומה 2 של הקניון. ההשתתפות חינם.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

במשחקי הגמר של ליגת הכוכבים לתלמידות ולתלמידי כיתות ה'-ו' בבתי הספר בחולון זכו: בטורניר הבנות במקום הראשון נבחרת בית ספר שמיר, ובמקום השני נבחרת בית ספר שער האריות. בטורניר הבנים זכתה במקום הראשון נבחרת בית ספר אריאל שרון, ובמקום השני נבחרת בית ספר שמיר

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית חולוןכבוד לכדורסלנים הצעירים וגם לכדורסלניות: בהיכל הספורט קציר נערכו משחקי הגמר של ליגת הכדורסל לתלמידות ולתלמידי כיתות ה'-ו' בבתי הספר, הלוא היא "ליגת הכוכבים" הפועלת כבר שני עשורים בהצלחה רבה.

ראש העירייה, שי קינן, כיבד בנוכחותו את האירוע ושיבח את הספורטאים הצעירים על הנחישות והעבודה הקשה שמובילה להישגים, בספורט ובכל תחום.

לאחר תחרות צמודה ומותחת במיוחד, הוכתרו הזוכים:
בטורניר הבנות זכתה במקום הראשון נבחרת בית ספר שמיר, ובמקום השני נבחרת בית ספר שער האריות. מצטיינת משחק הבנות ומצטיינת הליגה היא ליאל קלימי מבית ספר שמיר.

בטורניר הבנים זכתה במקום הראשון נבחרת בית ספר אריאל שרון, ובמקום השני נבחרת בית ספר שמיר. מצטיין משחק הבנים הוא יאיר רוטמן ומצטיין הליגה הוא עידו בן עזרא, שניהם מבית ספר אריאל שרון.

בהצלחה בהמשך וכל הכבוד לכולם!

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

קמפוס קרית שרת חולון ציין את מצטייני חטיבת ארן וחטיבת ביניים אלון: מצטייני אלון: אלון דונר, נגה מאור, שירה מזרחי, שגיא חביב, ליאור קרבושפוב, דניה הראל. מצטייני ארן: אילאי מיארה, אורי אחדות, נופר נהרי, יובל בן גורן, דיאנה דורפמן, רעות פטל ואיתי כהן

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק קמפוס קרית שרת חולוןהיום ציינו בקמפוס קרית שרת חולון את מצטייני חטיבת ארן וחטיבת ביניים אלון. התלמידים הוזמנו למנהל הקמפוס השש שנתי אורן קם יחד עם שני מנהלי חטיבות הביניים, מנהלת חטיבת ארן חגית כראדי-גואטה ומנהל חטיבת אלון טל סהר, ולא ידעו לשם מה. הם התרגשו כשנוכחו לדעת על קבלת ההוקרה.

מצויינות הנה ערך שבית הספר מטפח ולא שוכח להוקיר ולשבח את אלה שבולטים מעל השאר לימודית וערכית-חברתית.

מצטיינים לימודית-חברתית חטיבת אלון:
כיתה ז: אלון דונר, נגה מאור
כיתה ח: שירה מזרחי, שגיא חביב
כיתה ט: ליאור קרבושפוב, דניה הראל

מצטיינים לימודית חטיבת ארן:
כיתה ז: אילאי מיארה, אורי אחדות
כיתה ח: נופר נהרי, יובל בן גורן
כיתה ט: דיאנה דורפמן, רעות פטל ואיתי כהן

עיריית חולון ומחוז תל אביב של משרד החינוך בירכו את התלמידים המצטיינים.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

גיא גודס חוזר לתפקיד מאמן קבוצת הכדורסל 'קבוצת נתנאל' חולון

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק Hapoel Holonמועדון הכדורסל 'קבוצת נתנאל' חולון שמח להודיע על חזרתו של גיא גודס לתפקיד מאמן הקבוצה.


במהלך עונת 21/22 הגיע גיא למועדון והוביל אותו לאליפות שנייה בתולדותיו ולפיינל פור של ליגת האלופות. בעונה שלאחר מכן הגיעה הקבוצה בהדרכתו לחצי גמר הפלייאוף.


במעמד החתימה אמר גיא: "שמח מאוד לחזור למשפחת הפועל חולון, מקום שמעלה לי המון זכרונות נפלאים ורגעים גדולים של אליפות ופיינל פור BCL. מחכה ונרגש לעמוד שוב על הקווים ולנסות להוביל להישגים כמו שעשינו ביחד בעבר. נרגש ומצפה לפגוש את האוהדים המסורים ואת האנרגיות המטורפות ובלתי נגמרות. יאללה חולוניה".


יו"ר המועדון, איתן לנציאנו, אמר: "אני שמח מאוד ומברך על חזרתו של גיא. לגיא מניות רבות בהיסטוריה של המועדון ואני בטוח שגם בעתיד המשותף שלנו. מדובר במאמן מהבכירים והמוכחים בכדורסל הישראלי והחזרה שלו אלינו זה הצעד הכי מתבקש. עכשיו נתחיל במלאכת בניית הסגל במטרה ברורה להעמיד קבוצה איכותית ואטרקטיבית. זאת תהיה משימה לא קלה ולא פשוטה לאור המצב במדינה אבל נעשה הכל בכדי להעמיד סגל שיתאים לרוח המועדון שלנו, כזה שמגיע לקהל שלנו ולנו. בהצלחה גיא".

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פורום חולון

הפורום נועד לאפשר לתושבי חולון להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח

אורח
02.06.24 15:27
למי שייכת העיר ? לתושבים או ליזמי התחדשות עירונית? למי יש אוזן קשבת לצורך ולרווח ולרוחה של התושבים אחרי שחברות הבניה יעזבו את העיר עם ריווחיהם ? מי יוכל לעמוד לאורך עשרות שנים בדמי ניהול של בנין? וכמה גינות חדשות כבר יהיו בעיר הצפופה?
אורח
29.04.24 09:24
למה לא מבצעים אכיפה לרכבים שחונים על מדרכות ומסלולי אופנים בעוטף שכונת קרית רבין???? חוסמים מסלולי אופניים ומדרכות , דורכים על הצמחיה והטפטפות, וסוגרים שבילי גישה לכניסה לבניינים!! אדוני ראש העיר, אני חושב שהגיע העת להתחיל לעבוד. בהצלחה
אורח
29.04.24 09:24
מסכים איתך בהחלט
אורח
21.03.24 17:34
ראש העיר היקר. תתחשב בילדינו הצעירים שרוצים לגור ליד הוריהם בחולון ואל תתן להם לברוח. לעיר אחרת . תוריד מחירים לדיירות בקניה ובארנונה . בבקשה ממך תן שחולון תמשיך ליהיות עיר לצעירים גם ולילדים .
אורח
09.01.24 21:07
כבר ממזמן לא עיר הילדים עיר של רק עשירים יכולים לחיות בה תמשיכים לבנות ביניינים ושכונות שאין לצעירים תקציב,ורק לדרוש ארנונה ולא להקל עלינו סיורים ומוזיאונים איזה היו השנה ??!!! בבתי הספר????אבל כסף כמו שעון שידפוק!! עם בתי ספרים שאין להם הכלה למצב לרוץ אחריי פרויקטים שלכם עם הכסף והבית ספר שאתם ממנים יותר נכון אנחנו מממנים,בושה!!!! איפה צריך לשים עצים לא שמים איפה שלא צריך שמים. ומי שמסדר זה הכסף שלנו לא של אף אחד הועד של כל בניין כל הכבוד נולדתי בחולון גדלתי וכולם רק עפים מפה כל החברים שלנו כבר רק הכסף בחולון זה מה שחשוב
אורח
07.12.23 19:33
יוסף חוברה תושבי העיר וותיק ללא. כרטיס תושב נא לשלוח לי בבקשה לכתובת הרצל 75 אוריהודה בהקדם
אורח
09.10.23 11:17
לוקחים את המצב לידיים שלנו! מנדבים צבא רזרבי להגן על המדינה ותושביה!תמצאו את הערוץ "הצבא החסוי" בפייסבוק ותגנו על משפחותיכם!
אורח
30.09.23 08:32
לאזרחים ותיקים ולא רק - מוממלצים שעורי צ'י קונג, רצוי באוויר החופשי. בגבעתיים יש שעורי צ'י קונג חינם למבוגרים.
אורח
29.09.23 15:58
מתי נוכל לישון ללא רעש מטוסים שממריאים בשעות עוצר הלילה?


עיריית חולון מצדיעה למשרתי המילואים: הכירו את אבי גולן, כבאי צבאי ומפקח רב תכליתי

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית חולוןעיריית חולון ממשיכה להוקיר את משרתי המילואים שלה. הפעם, הכירו את אבי גולן, בן 33, נשוי ואב לשניים, רס"ר במילואים בתפקיד כבאי צבאי. ביום יום, אבי משמש כמפקח רב תכליתי בגזרת יפו, שם הוא מתמקד בשמירת הסדר והניקיון בעיר.


אבי סיפר כי כאשר היה הרחק מהבית, הגעגועים למשפחה ולחברים היו קשים, אך התמיכה שקיבל מהסביבה ותחושת השליחות שהוא מרגיש גברו על הקשיים. לסיכום, הוא מאחל לכל עם ישראל להיות מאוחד ולא לפחד כלל.


חולון מצדיעה לחיילי המילואים החולונים! רוצים להופיע בפוסט הבא? מלאו את הפרטים, שלחו תמונה ונשתמע! לחצו כאן למילוי הפרטים (בכפוף לתנאים: איכות התמונה ואישור דובר צה"ל).


אליעזר וג'סיקה - צעירים בחולון

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תלמידי קרית שרת חולון במפגש בין-דורי מרגש ב״בית להיות״

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק קמפוס קרית שרת חולוןתלמידים מכתה יא׳ 11 מבית הספר קרית שרת חולון, בליווי גלית ברסי סגנית המנהל ומחנכת הכתה, אסתי נחמד רכזת המעורבות החברתית וטל הראל מנהלת עמותת ״עוגה בהפתעה״, הגיעו אתמול ל״בית להיות״ (לטיפוח תודעת השואה ולקחיה). במהלך הביקור, הם ישבו ל״ספיד דייטים״ על קפה ועוגה עם האזרחיות הוותיקות במקום. המפגש הבין-דורי היה מרגש ומקסים.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עיריית חולון מצדיעה לחיילי המילואים: הכירו את גל הראל נשוי טרי, משרת במילואים כבר חמש שנים, ובשנה האחרונה שירת למעלה מ-200 ימים

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית חולוןבמסגרת חודש ההוקרה למערך המילואים, עיריית חולון ממשיכה להכיר את משרתי המילואים המקומיים. הפעם, אנו מכירים את גל הראל, בן 25, רס"ר במילואים (התפקיד המלא שמור במערכת מטעמי סיווג).

גל הראל, נשוי טרי, משרת במילואים כבר חמש שנים, ובשנה האחרונה שירת למעלה מ-200 ימים. בשאר ימות השנה, הוא סטודנט לחינוך גופני במכללה האקדמית אונו. המרחק מהמשפחה ובת הזוג במהלך התקופה היה לא פשוט, בעיקר כאשר לא יכול היה לקחת חלק בתכנון החתונה שלו. עם זאת, האווירה במילואים והשותפות לגורל מסייעים לו להתמודד עם המצב.

לסיום, גל מאחל החלמה מהירה לפצועים, תנחומים למשפחות ההרוגים, שכל החטופים יחזרו בשלום ושנבצע בהצלחה את המשימה, כדי שנוכל לחזור לחיים שקטים.

עיריית חולון מצדיעה לחיילי המילואים החולונים! רוצים להופיע בפוסט הבא? מלאו את הפרטים, שלחו תמונה ונשתמע! בכפוף לתנאים: איכות התמונה ואישור דובר צה"ל.

למילוי הפרטים והעלאת תמונההתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

המלצות עיריית חולון לסוף השבוע הקרוב עם הילדים: סרטים, הצגות וסדנאות

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית חולוןעיריית חולון מפרסמת את המלצותיה לסוף השבוע הקרוב עם הילדים:


שישי, 21 ביוני, סינמטק הילדים: • הסרט "עידן הקרח: עלייתם של הדינוזאורים" – בדיבוב לעברית | לגילי 6 ומעלה | כרטיסים


שבת, 22 ביוני, סינמטק הילדים: • הסרט "סנופי וצ'ארלי בראון פינאטס" – בדיבוב לעברית | לגילי 5 ומעלה | כרטיסים

 • הסרט "אסטריקס ושיקוי הקסמים" – בדיבוב לעברית | לגילי 9 ומעלה | כרטיסים


שבת, 21 ביוני, תיאטרון המדיטק: • ההצגה "ילדי בית העץ" – לגילי 8 ומעלה | כרטיסים

 • ההצגה "חנן הגנן" – לגילי 3 ומעלה | כרטיסים


שבת, 21 ביוני, מוזיאון הקריקטורה והקומיקס: • סיור מודרך לקהל הרחב | לכל המשפחה | כרטיסים

 • סדנת קומיקס "עולם בקטנה" – לגילי 9 ומעלה | כרטיסים
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בשורה לציבור! כנראה עליית הארנונה של 5.29% תבוטל

מערכת האתר | | תגובות: 9


לאור העלייה החריגה הצפויה בארנונה בינואר 2025 של 5.29% על פי מתווה "טייס אוטומטי" בו המדינה קובעת על פי נוסחה את גובה עליית הארנונה. כינס היום רביעי יו"ר וועדת הכספים ח"כ ח"כ משה גפני את הוועדה בכנסת והצביעו פה אחד על הקפאת העלאת הארנונה המתוכננת בינואר 2025 וגם להתאים את הנוסחה לחישוב עליית הארנונה על ידי הפסקת ההצמדה למדד השכר המייקרת את הארנונה באופן חריג מידי שנה.

להחלטה לתמוך בהקפאת הארנונה הצטרף גם שר הפנים משה ארבל ואמר כי הוא תומך במהלך במידה וזה מלווה בשיפוי מצד המדינה (האוצר) כלפי העיריות, והזהיר כי קידום צעד כזה ללא שיפוי יביא לפגיעה גבוה יותר בתושבים מאשר שיעור ההתייקרות הצפויה בארנונה.

כדי שההחלטה להקפאת הארנונה תצא לפועל דרושה הסכמה גם של משרד האוצר להעמיד כפיצוי לרשויות המקומיות כ - 1.5 מיליארד שקל ואם האוצר יאשר את תקציב הפיצוי לעיריות, עליית הארנונה בינואר 2025 תוקפא


גורמי השלטון המקומי הציגו בוועדת הכספים כי נוכח העלייה ביוקר המחייה הרשויות לא מסוגלות לתת שירות לתושבים ללא תוספת הכנסה, וכי הן ספגו את עליות השכר של עובדיהן בשנים 23 -24, ללא שיפוי מצד המדינה. כן ציינו כי אי העלאת הארנונה ללא שיפוי זה, תביא לקריסת רשויות רבות ולפגיעה אנושה בשירות לתושבים.


יו"ר הוועדה, ח"כ משה גפני:

"בדיון מהיר אנחנו צריכים להגיש מסקנות, רוח הדברים של החברים וגם של השר, העלאה של הארנונה עכשיו היא לא בעיתוי נכון, מצד שני יש את הבעיה של הרשויות שנמצאות גם בגלל המציאות בה אנחנו חיים, במצב שהן יכולות להיכנס לגרעון ולאי עמידה. מצד שלישי יש את קרן הניקיון ובה כסף רב, שיכולה למתן את העלאה. לכן אני מציע שההחלטה שלנו תהייה שאנחנו דורשים שלא להעלות ב-1 לינואר או למתן את ההעלאה על הארנונה לפחות, והשלטון המקומי שנה אחת יקפיא שנה את העברה לקרן הניקיון, כדי שישפה אותו על כך. אנחנו מבקשים גם את בחינת השר לגבי הרשויות בצפון שההכנסות שלהן היא אפס".

התפרסמו 9 תגובות לכתבה.
 • אין אמונה ולא כנראה בימים קשים לא מעלים נקודה.
  הגב 19.06.24 18:43
 • חבר דמיוני
  20.06.24 18:35
 • לא יעלו את הארנונה אבל יעלו את הדברים האחרים .. הכסף איכשהו יכנס לקופה הם לא יפסידו שקל. העיקר המשכורות שלהם עולים.
  הגב 19.06.24 19:07
 • בולשיט
  הגב 19.06.24 19:57
 • חושבים על הבחירות הקרבות .
  הגב 19.06.24 20:31
 • או שאולי סוףסוף ייתייעלו! תהיו שקופים תנגישו לתושבים מידע ושירותים ברמה גבוה ותפחיתו מוקדים, פקידים, מכיני קפה. די לבירוקרטיה ולקבעון, ולעובדים שנשארים כי קביעות. ובעיקר די לבכות לנו התושבים שלכם קשה.
  הגב 19.06.24 20:52
 • הארנונה בבת ים עלתה מספיק בשנים האחרונות
  הגב 19.06.24 21:09
 • You are in Rehoboth אתר.
  19.06.24 21:19
 • לעשות ועדת חקירה איך הגענו לכזה גירעון בתקציב. אנחנו משלמים ארנונה נורא גבוהה גם ככה!!
  הגב 21.06.24 12:43
 • אורח

פעילות מקפיצה ומשגעת עם מיקמיק ודינו הדינוזאור בפארק פרס חולון - שבת 22 ביוני . כניסה חינם

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק פארק פרס חולוןביום שבת, ה-22 ביוני 2024, בשעה 12:00, תתקיים פעילות מיוחדת בפארק פרס חולון. האירוע יכלול הופעה של מיקמיק כוכבת הילדים ודינו הדינוזאור, עם משחקים, שירים, ריקודים, בובות מיוחדות ופרסים לכל הילדים.


הכניסה לאירוע חופשית והוא יתקיים במתחם לה פארק, פארק פרס חולון.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מחלקת צעירים בחולון מזמינה צעירים חולונים בגילי 50-23 בעלי עסק עצמאי לקחת חלק בקהילה עסקית שהולכת ומתרחבת.

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק אליעזר וג'סיקה - צעירים בחולוןמחלקת צעירים בחולון מזמינה צעירים חולונים בגילי 50-23 בעלי עסק עצמאי לקחת חלק בקהילה עסקית שהולכת ומתרחבת.


ב-19 ביוני, רינת אליהו תעביר הרצאה בנושא "אוטומציה לבעלי עסקים: איך לשלב טכנולוגיה בעסק מהיום הראשון". בהרצאה ידובר על החשיבות בשילוב הטכנולוגיה בעסק כבר מהיום הראשון. לכל מי שמפחד מטכנולוגיה, תינתן סקירה על כלים חינמיים שקיימים בשוק ויכולים לעזור גם למי שהוא/היא ״טכנופוב/ית״. נבין מהי אוטומציה עסקית וכיצד היא יכולה לחסוך זמן על משימות משעממות שחוזרות על עצמן, ונבין היכן בעסק ניתן לשלב אותה.


ההרצאה תתקיים ביום רביעי, 19 ביוני, בשעה 11:00 במרכז ג'סיקה, רחוב ארבע ארצות 24. ההשתתפות ללא תשלום, בהרשמה מראש.


להרשמה מראש לחצו כאן: https://did.li/n28Nf

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

חולון: ספרייה חדשנית ושני מרחבי למידה נחנכו השבוע בבתי הספר עלומים, חט"ב ארן וגימנסיה נבון

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית חולוןספרייה חדשנית בבית ספר עלומים ושני מרחבי למידה חדשניים נחנכו השבוע בחט"ב ארן ובגימנסיה נבון.


ראש העירייה שי קינן אמר: "כיום ברור שבכדי לעמוד באתגרי העולם העכשווי נדרש להתאים את אופי הלמידה, את שיטות הלימוד וכמובן את מרחבי הלמידה למאפייני המאה העשרים ואחת ולדור הנוכחי של הילדים. בחולון אנו פועלים על מנת לצייד את התלמידים בכלים העדכניים ביותר וליצור סביבת למידה מתקדמת שתְפַתֵחַ אותם ותביא אותם למירב ההישגים".


עיריית חולון מקימה בימים אלה כ-50 מרחבי למידה חדשניים (M21) בבתי הספר בעיר, בתקציב של כ-4.5 מיליון ₪. השבוע נחנכו במעמד ראש העירייה שי קינן ובכירי מינהל החינוך, שלושה מרחבי למידה חדשים: בחט"ב ארן, בגימנסיה נבון וספרייה חדשנית בבית ספר עלומים.


עיריית חולון נענתה לאתגר ה"קול קורא" של משרד החינוך וזכתה בכ-50 מרחבי למידה חדשניים, במימון משותף של משרד החינוך ועיריית חולון. המרחבים מוקמים כמענה לאתגרים שעומדים בפני מערכת החינוך, בהתאמה לעידן הלמידה המשתנה במאה ה-21, ובמטרה להביא ללמידה משמעותית וחדשנית בעיר.


כל מרחב מתוכנן באופן אישי עם צוות המוסד החינוכי, המרחבים מעוצבים ע"י דרורה פסטרנק, מעצבת סביבות לימודיות, תוך ליווי וביצוע של מינהל החינוך. המטרה היא לתת לתלמידים את המענה המותאם ביותר ולאפשר להם למידה מיטבית בסביבת לימוד מתקדמת וחדשנית.


עד כה נבנו כ-10 מרחבי למידה, בין היתר גם בבתי הספר שנקר, שז"ר, מפי עוללים ועוד.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אלדד קפיטולניק, מנהל גימנסיה הרצוג בחולון, נבחר למנהל המצטיין של מחוז תל-אביב לשנת הלימודים תשפ"ד

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק גימנסיה הרצוגקהילת גימנסיה הרצוג למדעים ולאומנויות בחולון גאה להכריז כי אלדד קפיטולניק, מנהל הגימנסיה בשש השנים האחרונות, נבחר למנהל המצטיין של מחוז תל-אביב לשנת הלימודים תשפ"ד.


הבשורה המשמחת הגיעה היום, והועברה גם לקהל הרחב. חגית גוטדינר, מפקחת בית הספר, כתבה: "צהרים טובים לכולם, אני שמחה לבשר שאלדד קפיטולניק, מנהל גימנסיה הרצוג, נבחר ע"י מחוז תל-אביב כמנהל מצטיין לשנת הלימודים תשפ"ד. אלדד יקבל את אות ההצטיינות בטקס המצטיינים המחוזי שיתקיים בשנת הלימודים הבאה. ברכות חמות אלדד."


קהילת הגימנסיה הוסיפה: "אלדד יקירנו, אין ספק שאתה אדם ראוי ביותר להצטיינות! אנו גאים בך, מכירים בעשייתך למעננו כל העת ומוקירים את פועלך למען קידום הגימנסיה ושגשוגה. זכינו בך ואנו שמחים בשמחתך, שהיא גם שמחתנו. יישר כוחך!"

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

טקס הוקרה עירוני נערך למתנדבי "סיירת 106" בחולון: תלמידים מתנדבים לטיפוח העיר ושמירה על הסביבה

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית חולוןביום ראשון, 16.6 נערך טקס הוקרה עירוני, במעמד ראש העירייה שי קינן ובהשתתפות אנשי החינוך ומנהלי העיריה המעורבים בנושא, על מנת להודות לבנות ולבני הנוער, שגילו ערנות ואחריות סביבתית ולהביע הערכה לצוותי החינוך שליוו אותם.


מדובר במיזם יוצא דופן שבמסגרתו מתנדבים השנה תלמידי תיכון מ-9 בתי ספר, הן מהחינוך הרגיל והן מהחינוך המיוחד. הרעיון המרכזי הוא ליישם בפועל חינוך לערכים, תוך כדי טיפוח הזדהות ומעורבות בקהילה ותרומה של ממש לשיפור פני העיר והמרחב הציבורי.


בתי הספר שמשתתפים השנה במיזם הם: עמל, שחקים, אילון, נבון, קמפוס פרס ברוח hth, קוגל, עתידים, בנימין רוטמן נעמת ואורט מיטרני והכוונה להרחיב את הפעילות לעוד בתי ספר בשנה הבאה.


התלמידים שמשתתפים במיזם עוברים במהלך השנה הדרכה בנושא איתור מפגעים ומטרדים ציבוריים ומתוודעים לדרכי הדיווח לגורמים המוסמכים. כמו כן נערכים מפגשי העשרה עם נציגים מאגפי העירייה השונים המטפלים בפניות ובכלל זה: המוקד העירוני, אגף שפ"ע, אגף השיטור והפיקוח עירוני, אגף גנים ונוף, ואפילו עם נציגי אגף האדריכלות ותכנון העיר.


במסגרת התנדבותם, התלמידות והתלמידים הופכים "לעיניים בשטח", יוצאים לרחבי העיר, לגינות, לרחובות, למרכזים מסחריים ועוד – פוקחים עיניים, שמים לב לסביבה הקרובה והרחוקה ומאתרים מפגעים ותקלות שדורשות טיפול. על כל אלה הם מדווחים מהשטח למוקד העירוני 106 ואף עוקבים אחר טיפול וביצוע.


מובילי המיזם משוכנעים שהתלמידים ימשיכו לדווח למוקד העירוני גם בחופש הגדול ורואים בכך אזרחות פעילה ומועילה.

"סיירת 106" היא אחד המיזמים הבולטים בתחום המעורבות החברתית, שמוביל אגף חינוך על יסודי במנהל החינוך בשיתוף פעולה מתמשך עם מנהל תפעול ומנהלה בעירייה ועניינו: חינוך להתנדבות תלמידים ורתימתם לטיפוח העיר ושמירה על הסביבה, תוך גילוי מעורבות ואחריות סביבתית וקהילתית.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ליין הקיץ "אליעזר על הגג" במרכזי הצעירים בחולון: הופעות של דנה ברגר, אדיר גץ ואור כהן במחיר מסובסד

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק אליעזר וג'סיקה - צעירים בחולוןמרכזי הצעירים בחולון מציגים את ליין הקיץ "אליעזר על הגג". במסגרת הליין יתקיימו הופעות של אמנים מובילים:מחיר מסובסד לכרטיס: 50 ש"ח.


הציבור מוזמן לתכנן את הלו"ז לקיץ הקרוב ולהיכנס ללינקים לרכישת כרטיסים.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

החלה ההרשמה לקייטנת ג'ימנסטיק - התעמלות וספורט במרכז קהילתי בן גוריון בחולון, 22.7.24 - 7.8.24

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מרכז קהילתי בן גוריוןהקיץ הכי ישראלי: קייטנת ג'ימנסטיק - התעמלות וספורט

מרכז קהילתי בן גוריון בחולון מזמין אתכם לקייטנת ג'ימנסטיק בניהולו של אלון כץ, מאמן בכיר באקרובטיקה וטרמפולינה, בוגר בי"ס למאמנים במכון ווינגייט, אלוף ישראל לשעבר בטרמפולינה, ספורטאי וחבר בסגל האולימפי לשעבר.

הקייטנה מיועדת לגילי עולים לגן חובה ועד עולים לכיתה ה' ותתקיים בין התאריכים 22.7.24 ועד 7.8.24, בימים ראשון עד חמישי בין השעות 08:00-13:00.

במהלך הקייטנה יתקיימו פעילויות מגוונות כגון יציאה לבריכה, ימי כיף, הפעלות במרכז כמו ציקולולו, דני שובבני, מולטי סקילס, סדנאות מקצועיות, חפש את המטמון, אימוני טרמפולינה והתעמלות מאתגרים ועוד. כל משתתף יקבל חולצת קייטנה.

המחיר לכל הקייטנה הוא 1625 ₪. הרישום פתוח עד ה-24.6.24, ולאחר מכן ההרשמה היא על בסיס מקום פנוי.

לרישום: לחצו כאן

לפרטים נוספים:
אלון כץ: 050-6430479
מזכירות: 03-5528490

*פתיחת הקייטנה מותנת במינימום נרשמים והרישום בכפוף לנהלי הרשת.
*ייתכנו שינויים בתכנית הקייטנה.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מועדון הכדורסל הפועל חולון מרכין ראשו עם פטירתו של שמואל צימרמן

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק Hapoel Holonמועדון הכדורסל הפועל "קבוצת נתנאל" חולון מרכין ראשו עם היוודע דבר פטירתו של שמואל (שמוליק) צימרמן. שמוליק היה פעיל מרכזי במשך שנים רבות במחלקות הנוער והילדים של המועדון ובמשך תקופה שימש גם כמנהל קבוצת הבוגרים. אנו שולחים את תנחומינו הכנים למשפחה ומחבקים אותם בשעתם הקשה. יהי זכרו ברוך.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עיריית חולון חנכה שלושה מרחבי למידה חדשניים בחט"ב ארן, בגימנסיה נבון ובבית הספר עלומים

| | תגובות: 1
צילום: חטב ארן - צילום עיריית חולוןעיריית חולון חנכה השבוע שלושה מרחבי למידה חדשניים: בחטיבת הביניים ארן, בגימנסיה נבון ובבית הספר עלומים. ראש העירייה, שי קינן, ציין כי "כיום ברור שבכדי לעמוד באתגרי העולם העכשווי נדרש להתאים את אופי הלמידה, את שיטות הלימוד וכמובן את מרחבי הלמידה למאפייני המאה העשרים ואחת ולדור הנוכחי של הילדים. בחולון אנו פועלים על מנת לצייד את התלמידים בכלים העדכניים ביותר וליצור סביבת למידה מתקדמת שתְפַתֵחַ אותם ותביא אותם למירב ההישגים".


עיריית חולון מקימה בימים אלה כ-50 מרחבי למידה חדשניים (M21) בבתי הספר בעיר, בתקציב של כ-4.5 מיליון ₪. המרחבים מוקמים כמענה לאתגרים שעומדים בפני מערכת החינוך, בהתאמה לעידן הלמידה המשתנה במאה ה-21, ובמטרה להביא ללמידה משמעותית וחדשנית בעיר.


כל מרחב מתוכנן באופן אישי עם צוות המוסד החינוכי, המרחבים מעוצבים על ידי דרורה פסטרנק, מעצבת סביבות לימודיות, תוך ליווי וביצוע של מינהל החינוך. המטרה היא לתת לתלמידים את המענה המותאם ביותר ולאפשר להם למידה מיטבית בסביבת לימוד מתקדמת וחדשנית.


עד כה נבנו כ-10 מרחבי למידה, בין היתר גם בבתי הספר שנקר, שז"ר, מפי עוללים ועוד.


למידע נוסף, בקרו באתר האינטרנט של חולון: www.holon.muni.il


טלפון: 03-5027334 / 03-5027335
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • למעצבים: שימו דגש על כסא עם ריפוד, לא מפלסטיק שמכאיב בישיבה ממושכת. כסאות בצורת S, בדכ בלי גלגלים וכן עם ריפוד.
  הגב 18.06.24 12:50
 • אורח

עיריית חולון מציעה: פעילויות מעשירות ומהנות להורים ולמשפחה ב-10 ש"ח למשתתף בסבסוד העירייה

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום: אבי כהןהעירייה מציעה פעילויות קיץ מעשירות ומהנות להורים ולמשפחה במחיר של 10 ש"ח למשתתף, בסבסוד העירייה.


ראש העירייה שי קינן אמר: "הקיץ הוא הזדמנות מצוינת לספק להורים החולונים העשרה וידע, לצד הנאה ועניין, ביחד עם הילדים וגם בלעדיהם. אני מזמין את האימהות ואת האבות לנצל את ההזדמנות ליהנות מהיצע מגוון ומועיל, במחיר שווה כל נפש, באווירה בלתי פורמלית, נעימה ותומכת במרכז משפחתי".


קהילת הורים עושים ח.י.ל, מחלקת הורות ומשפחה באגף קהילה מזמינים אתכם לתוכנית "קיץ 10 לכל המשפחה". במהלך הקיץ יתקיימו עשרות פעילויות לכל המשפחה והכל ב-10 ש"ח למשתתף בסבסוד העירייה.


מה בתוכנית? • מגוון פעילויות משותפות להורים ולילדים, סדנאות שהן שילוב של הנאה עם ערך מוסף של קשר, תקשורת וזמן איכותי ביחד: סדנת נגרות "בונים יחסים", סדנת מיינדפולנס, סדנת הגנה עצמית, סדנת בישול, סדנת צילום, סדנת מסכים, סדנת תיאטרון, סדנת העצמה באמצעות דמיון מודרך, סדנת סטיילינג, סדנת לגו, סדנת יוגה, סדנת הנא/עה בתנועה לקטנטנים, מפגש משחקי קופסא לסבים ולסבתות עם הנכדים ועוד.

 • ערבי בילוי קיציים להורים באווירת בירות ונשנושים בחצר של מרכז משפחתי, עם מיטב המרצים והאומנים וביניהם: פרופ' יורם יובל, הסטנדאפיסטית נגה דאנג'לי, איש החינוך ומרצה TED יהונתן דורון ואחיו המוסיקאי יהל דורון (מהצוות גיא ויהל) במפגש מרגש והסטנדאפיסטית, תושבת העיר, שושנה (שושי בנדבה) בסטנדאפ רוק לאימהות.

 • מגוון אירועי פופ אפ: להורים לילדים עם הפרעת קשב, לאימהות מניקות, להורי העולים לא' ולהורי מתבגרים.

 • הרצאות וסדנאות עם מיטב מנחי ההורים שלנו וביניהם: הרצאות להורי העולים לגן, מפגשי גמילה מחיתולים, הרצאות לקראת החזרה ללימודים וקורס עזרה ראשונה.


למידע על כל הפעילות הצטרפו לקבוצות הווטסאפ של מרכז משפחתי ואנו נעדכן אתכם בהתאם:


https://bit.ly/3h5d5E9

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ראש העירייה שי קינן ושרת התחבורה מירי רגב דנו בקידום נושאי תחבורה ותנועה בחולון: קידום הסעת המונים ותחבורה ציבורית יעילה, פיתוח והרחבה של מסלולי אופניים, חיבור שכונות בחולון לצירים בין עירוניים, שימור יציאות וכניסות לנתיבי איילו

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית חולוןראש העירייה שי קינן אירח היום את שרת התחבורה מירי רגב ודן עימה ועם אנשי המקצוע בקידום שורה של נושאי תנועה ותחבורה בחולון.


היום התקיימה פגישת עבודה של ראש העירייה שי קינן והצוות המקצועי בעירייה עם שרת התחבורה מירי רגב ואנשי צוותה, מנכ"לי נתיבי איילון ונתיבי ישראל והרלב"ד.


הפגישה נפתחה בסיור מקצועי בפרויקטים, שמתבצעים ומתוכננים ברחבי חולון, וזאת על מנת להתרשם מהדברים בשטח.


לאחר מכן התקיימה בלשכת ראש העירייה פגישה מקצועית עם כל אנשי המקצוע, שהתמקדה בשורה של נושאים שעל הפרק בטווח המיידי ובהמשך.


מטרת הפגישה היתה לקדם את העיר, לשפר את התנועה בתוכה וממנה ואליה ולהשפיע לטובה על איכות חיי התושבים בחולון.


בין היתר נדונו נושאים כמו: קידום הסעת המונים ותחבורה ציבורית יעילה, פיתוח והרחבה של מסלולי אופניים, חיבור שכונות בחולון לצירים בין עירוניים, שימור יציאות וכניסות לנתיבי איילון ועוד.


ראש העירייה שי קינן הודה לשרה על ביקורה ועל הרצון לסייע לתושבי חולון בכל היבטי התחבורה, שלהם כמובן השלכה על התפתחות העיר, האטרקטיביות שלה והיותה מוקד משיכה לעסקים ולהשקעות בעתיד.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עיריית חולון מצדיעה לחיילי המילואים: הכירו את ברי אוסטרובסקי, שיאן שירות המילואים בחולון: 187 ימי מילואים

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית חולוןבסימן חודש ההוקרה למערך המילואים, עיריית חולון מביעה תודה לנשות ואנשי המילואים על שמירתם על ביטחון התושבים במהלך השנה המורכבת. רבים מתושבות ותושבי חולון שגויסו לצו 8 חזרו סוף סוף הביתה אחרי תקופה ארוכה ומשמעותית, בעוד אחרים עדיין משרתים ויש כאלה שנקראים בימים אלה לשירות נוסף.


אחד משיאני שירות המילואים בחולון הוא ברי אוסטרובסקי, בן 24, תושב חולון ורס"ל במילואים מזה 4 שנים. השנה גויס למשך 187 ימים. במסגרת תפקידו, ברי משמש כמש"ק בחמ"ל הביצוע של מרכז ההובלה של צה"ל ודואג לסידורי הובלה ואספקה לכלל הבסיסים ושטחי הכינוס בארץ, וכן לטיפול באירועים חריגים.


ביום יום, ברי הוא סטודנט להנדסת תעשייה וניהול במכון הטכנולוגי HIT ולאחרונה החל לעבוד כבקר פיננסי בחברת "אנקל". למרות הקושי, ברי מספר שהוא מקבל חיזוקים רבים מכל עם ישראל. הוא מאחל לכולנו שלום ושקט ומזכיר שאחרי קושי, מגיעה גם עלייה.


עיריית חולון מצדיעה לחיילי המילואים החולונים! רוצים להופיע בפוסט הבא? מלאו את הפרטים, שלחו תמונה ונשתמע! לחצו כאן למילוי הפרטים.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.
עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל