הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים
רכבו של חשוד בסחר סמים בחולון הוחרם
מחר (רביעי 21.2) יתקיימו בבית מכבי ראשון לציון משחקי גמר טורניר תיכונים בכדוריד בו תפגוש נבחרת העמית את בנות קציר חולון; נבחרת קציר חולון תפגוש את קריית אונו בגמר הבנים
תושבת חולון בת 38 נעצרה בחשד להפעלת מעבדת סמים בפתח תקווה

עיריית חולון מקיימת כנס הכנה לפרישה לגמלאות "פורשים כנפיים" ב-27 בדצמבר 2023, עם הרצאה של ד"ר יעל דורון ומופע "הלהקה חוזרת"

| | תגובות: 0


עיריית חולון, בשיתוף עם מינהל הרווחה והשירותים החברתיים, תוכנית האב לאזרחים ותיקים בחולון ומפעל הפיס, מתכננת לקיים כנס הכנה לפרישה לגמלאות לתושבי חולון בשם "פורשים כנפיים". הכנס מתוכנן להתקיים ביום רביעי, ה-27 בדצמבר 2023, בשעה 17:30, בתיאטרון חולון, שד' קוגל 11.

במהלך הכנס, תינתן הרצאה של ד"ר יעל דורון, פסיכולוגית שיקומית ואנליטיקאית קבוצתית, בנושא "זוגיות בצומת הפרישה". בנוסף, יתקיים מופע "הלהקה חוזרת" - הצדעה לשירי הלהקות הצבאיות.

הכנס מיועד לתושבי חולון שפרשו ממקום עבודתם החל מ-1 ביולי 2023, או שעתידים לפרוש עד ה-31 בדצמבר 2024. ההשתתפות אינה כרוכה בתשלום, אך מחייבת הרשמה מראש באמצעות קישור שמופיע באתר עיריית חולון ובדף הפייסבוק "אזרחים ותיקים - חולון".

הכנס יתקיים בהתאם להנחיות פיקוד העורף, שיהיו עדכניות למועד. לבירורים בנושא נגישות, ניתן לפנות לאדיר כוכב בדוא"ל adirk@holon.muni.il.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

רכבו של חשוד בסחר סמים בחולון הוחרם

מערכת האתר | | תגובות: 0
דוברות המשטרה


שוטרי תחנת חולון עצרו חשוד בהחזקת סמים ונהיגה תחת השפעת סם. בלשי תחנת חולון הגיעו לבית בעיר על מנת לממש צו חיפוש של ביהמ"ש בחשד להחזקת סמים והמתינו לנשוא הצו להגיע הביתה.

כאשר החשוד החנה את רכבו ליד הבית וראה את הבלשים מתקרבים אליו, יצא מהרכב והחל להימלט. השוטרים ביצעו מרדף רגלי אחריו ועצרו אותו. בחיפוש שביצעו ברכב ובקירבתו נמצאו חומרים החשודים כסמים מסוגים שונים.

לאחר המעצר, בוצעה בדיקת סמים לחשוד, תושב חולון בן 24, שיצאה חיובית. רכבו הושבת ל-30 יום, רישיונו נפסל מנהלית לאחר שימוע קצין משטרה וניתנה הזמנה לדין בחשד לנהיגה תחת השפעת סמים.
צילומים:דוברות המשטרההתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

מחר (רביעי 21.2) יתקיימו בבית מכבי ראשון לציון משחקי גמר טורניר תיכונים בכדוריד בו תפגוש נבחרת העמית את בנות קציר חולון; נבחרת קציר חולון תפגוש את קריית אונו בגמר הבנים

המשחקים יחלו בשעה 10:00 עם גמר הבנות.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מחר גמר כדוריד תלמידים/ות

מחר, (רביעי 21.1) ייצאו לדרך משחקי גמר טורניר כדוריד תלמידים ותלמידות של התאחדות הספורט לבתי הספר. את אירוע הגמר תארח ראשון לציון בבית "מכבי". בטורניר התלמידות תתמודד נבחרת העמית מול השכנה מקציר חולון שרוצה לזכות בגביע שנה שנייה ברציפות. משחקי הגמר יחלו משעה 10:00 בגמר התלמידות וישודרו בONE.

בגמר התלמידים תפגוש נבחרת קציר חולון את בן צבי קריית אונו- המשחק יחל בשעה 13:30. הפעם האחרונה שחולון זכתה בגביע היה לפני שנתיים.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תושבת חולון בת 38 נעצרה בחשד להפעלת מעבדת סמים בפתח תקווה

מערכת האתר | | תגובות: 0


דוברות המשטרה חשפה כי שוטרי מחוז מרכז עצרו אתמול שני תושבי השרון ותושבת חולון בחשד להפעלת מעבדת הידרו לגידול סמים בפתח תקווה. במהלך חקירה סמויה, חשפו השוטרים מעבדה הכוללת כ-700 שתילים של חומר החשוד כסם מסוכן מסוג קנביס, במשקל כולל של כ-320 ק"ג.

הפעילות הייתה חלק ממאבק ממוקד ונחוש שמנהלת משטרת מחוז מרכז בנגע הסמים, עם דגש על גידול וסחר המסכן את שלום הציבור. בשיתוף פעולה עם בלשי מג"ב מרכז, עצרו השוטרים שני חשודים בני 36 ו-29 מפתח תקווה ואלעד, ותושבת חולון בת 38, בחשד למעורבות בהפעלת המעבדה.

במהלך החיפוש במעבדה, תפסו השוטרים רכב מסוג לקסוס, שייתכן ויחל עליו הליך חילוט, וציוד רב המשמש לגידול וייצור הסמים. כמו כן, נתפסו 13,000 ש"ח במזומן החשודים כדמי פידיון מסחר בסמים.

כל הממצאים הועברו למעבדות הזיהוי הפלילי של משטרת ישראל למיצוי ראיות. המשטרה מתכוונת להביא את החשודים לדיון בבית המשפט הבוקר, על מנת לבקש הארכת מעצרם בהתאם לצורכי החקירה וממצאיה.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

שר העבודה הודיע כי ההסכם המגן על משרתי המילואים מפני פיטורים הורחב גם לבני ובנות הזוג של משרתי כוחות הביטחון

השר בן צור: ״מאחורי משרתי כוחות הביטחון הנמצאים בחזית המלחמה, עומדות נשות המשרתים, המילואימניקים והקבע, גיבורות העורף שמקריבות את שגרת יומן למען ביטחון ישראל. הרחבת ההסכם הקיבוצי למען הטבות לבני ובנות זוג של משרתים, היא מתוך חובה מוסרית שאנו מחוייבים להן״

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
דובר צה"ל


שר העבודה יואב בן צור חתם אמש (ב) על כוונתו להרחיב את הסכם הקיבוצי שנחתם למען משרתי המילואים שיחול על כל המשק ועל בני ובנות זוג של משרתים בכוחות הביטחון.

הרחבת ההסכם הקיבוצי ע״י שר העבודה תעניק הטבות מהותיות הן למשרתים והן לבני/בנות זוגם והצו יורחב בפועל עד 50 יום לאחר הצהרה זו על כלל המשק.

הרחבת ההסכם נעשה לאחר עבודת מטה ע״י הממונה הראשית על יחסי עבודה במשרד העבודה, עו״ד רבקה ורבנר ובהמשך להסכם שהושג עם ארגוני המעסיקים על שיפוי למעסיקים והמענים הסוציאליים למשרתי המילואים ובנות זוגם.

ההטבות אשר ינתנו: הארכת תקופת ההגנה מפיטורים מ-30 ימים ל-60 ימים למשרתים החוזרים לעבודה וכן עד 8 ימי היעדרות בתשלום להורים לילד עד גיל 14. בנוסף ככל שלא התאפשר לעובד/ת לנצל צבירת חופשה בשנת 2024 בשל מלחמת חרבות ברזל, יתאפשר לנצלם ב2024 (גרירת החופשה, שאינה מותרת כיום).


השר בן צור:

״מאחורי משרתי כוחות הביטחון הנמצאים בחזית המלחמה, עומדות נשות המשרתים, המילואימניקים והקבע, גיבורות העורף שמקריבות את שגרת יומן למען ביטחון ישראל. הרחבת ההסכם הקיבוצי למען הטבות לבני ובנות זוג של משרתים, היא מתוך חובה מוסרית שאנו מחוייבים להן״

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הבחירות לעיריות! היום שלישי 20/2/24 מתחילה ההצבעה בצה"ל למתמודדים בבחירות לעיריות. החייל/ת ירשום על פתק לבן את אותיות הרשימה שאותה הוא בוחר לרשות שבה הוא רשום ועל פתק צהוב את שמו הפרטי ושם משפחתו של ראש הרשות. ההסבר והמדריך המלא להצבעה בצה"ל בכתבה

מערכת האתר | | תגובות: 3


הבחירות לרשויות המקומיות ולמועצות האזוריות יתקיימו ביום שלישי, 27 בפברואר 2024, י"ח באדר התשפ"ד.

אולם בגלל המלחמה בעזה והכוננות בצפון, ההצבעה תחל כבר היום שלישי 20/2/24 והיא תמשך 7 ימים.


- יום הבחירות לרשויות המקומיות והמועצות האזוריות הוא יום שבתון במשק, בצה"ל הפעילות ביום זה ממשיכה כשיגרה, בצל מלחמת חרבות ברזל.

- ביום הבחירות יופעלו בצה"ל קלפיות מיוחדות (להלן קלפיות צבאיות), על מנת לאפשר לכלל המשרתים, בשירות סדיר ובשירות מילואים פעיל לממש את זכות ההצבעה.

- חלק מהקלפיות הצבאיות הן קלפיות ניידות העוברות במספר יחידות, בהן מתוכננת הצבעה, לפי לוח זמנים קבוע מראש. בשל המציאות המבצעית, בחלק מיחידות צה"ל תחל ההצבעה שבוע ימים לפני יום הבחירות, כתלות בצרכים המבצעיים.


הליך ההצבעה

 • ניתן להגיע לכל אחת מהקלפיות המוצבות במחנות צה"ל.
 • יש להגיע עם אחת מהתעודות המזהות:
  • תעודת זהות.
  • רישיון נהיגה תקף נושא תמונה.
  • דרכון ישראלי תקף.
  • תעודה צבאית אישית הנושאת את תמונת החייל.
 • ועדת הקלפי הצבאית, האחראית על ניהול הליך הצבעה תקין, מונה שני חברים - חיילים בשירות חובה שדרגתם איננה עולה על דרגת סמל ראשון.
 • החייל יזוהה על ידי צוות הקלפי ויקבל שתי מעטפות – אחת בצבע צהוב עבור ראש הרשות המקומית והשנייה בצבע לבן - עבור רשימות המתמודדות בבחירות למועצת הרשות.
 • מאחורי הפרגוד, החייל יעבור על "פנקס חיילים" הכולל את כל רשימות המתמודדים לחברות במועצות ולראשי הרשויות השונות. כמו כן, רשימות המועמדים מוצגות בפורטל הבחירות של משרד הפנים.
 • החייל ירשום על פתק לבן את אותיות הרשימה שאותה הוא בוחר לרשות שבה הוא רשום ועל פתק צהוב את שמו הפרטי ושם משפחתו של ראש הרשות שהוא בוחר.
 • לאחר הרישום, יניח החייל את הפתק הצהוב במעטפה הצהובה והפתק הלבן במעטפה הלבנה.
 • מחוץ לתא ההצבעה, יוכנסו שתי המעטפות (הצהובה והלבנה) למעטפה חיצונית שעליה יירשמו פרטי החייל ומספר הקלפי שבה הצביע. את המעטפה החיצונית ישלשל החייל לקלפי הצבאית.
 • הקלפיות הצבאיות הנעולות יועברו למטה הבחירות של המפקח הארצי על הבחירות, שם יבדקו אם שמות החיילים שעל גבי המעטפות החיצוניות רשומים כבעלי זכות בחירה באותה רשות ואם לא הצביעו בקלפיות האזרחיות.
 • לאחר שהמעטפות החיצוניות יגיעו לרשות המתאימה, יופרדו מעטפות ההצבעה מתוך המעטפות החיצוניות וייספרו יחד עם המעטפות הכפולות של המצביעים המוגבלים בניידותם.

חל איסור מוחלט להצביע יותר מפעם אחת, גם במיקומי קלפיות שונים - כל העובר על הנחייה זו צפוי לעמוד לדין.
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • רק מתן דיל !!!
  הגב 20.02.24 13:03
 • רק יניב
  הגב 20.02.24 15:03
 • האם הכוונה למפלגה לתמיכה בעופר כסיף? מה אומר על כך מרקוביץ
  20.02.24 16:50
 • אורח

סדנת ייחורים ב"גינת גן עדן הקהילתית" במרכז קהילתי קליין חולון בהנחיית תלמידי בית ספר עמל

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מרכז קהילתי קליין חולון


במסגרת אירוע "פברואר יוצא מן הכלל", התקיימה בשבוע האחרון סדנת ייחורים ב"גינת גן עדן הקהילתית" של מרכז קהילתי קליין בחולון. הסדנה נערכה בהנחיית תלמידי בית ספר עמל, אשר שיתפו את ידעם והדריכו את גמלאי מועדון הוותיקים קליין.

בית ספר עמל, המיועד לתלמידים עם מוגבלויות, מתחזק גינה ענקית הכוללת עצי פרי וצמחי תבלין, ומשמשת כמקום מושך לבעלי כנף. בסיום הסדנה, צמחי תבלין וצנונית שנאספו בגינה חולקו לתלמידים ולגמלאים, שגם טעמו מהפירות של עבודתם.

התלמידים יצרו גם שלט מקסים שהוצג בגינה, כחלק מהפרויקט הקהילתי המשמעותי הזה.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

נחנכה תצוגת קבע חדשה במוזיאון והארכיון לתולדות חולון בבית הרצפלד - המוזיאון המחודש ייפתח במרץ

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית חולון


הערב נחנכה תצוגת קבע חדשה בבית הרצפלד, המוזיאון והארכיון לתולדות חולון, המביאה לידי ביטוי את סיפורה של חולון מימי השכונות הראשונות ועד הפיכתה לעיר הילדים של היום. בית הרצפלד, שהיה ביתו של אברהם הרצפלד, מראשי תנועת ההתיישבות בארץ ישראל וחבר הכנסת הראשונה, הפך לאחר פטירתו לארכיון ההיסטורי של העיר ולמוזיאון לתולדות חולון.

האירוע המרגש נערך במעמד ראש העיר ובהשתתפות נציגי העירייה, המועצה לשימור אתרים, רשת קהילה ופנאי חולון, מתנדבי הארכיון, מדריכות ומדריכים, ואורחים נוספים. המוזיאון המחודש ייפתח בחודש מרץ וימשיך להציע פעילויות לקהל הרחב, כולל בתי ספר, גני ילדים, קבוצות, חיילים, משפחות ויחידים מחולון ומחוצה לה.

פרטים נוספים על שעות הפעילות יעודכנו בעמוד הפייסבוק של עיריית חולון.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מופעי הפוגה מוזיקלית ללא תשלום במרכז המוסיקה שטיינברג בחולון - עם שולי נתן ויונתן מילר, שרה'לה שרון ואילנה כץ. פברואר ומרץ 2023

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית חולון


עיריית חולון ממשיכה להציע מופעי הפוגה מוזיקלית ללא תשלום כחלק מפרויקט "משיב הרוח" של משרד התרבות והספורט. כל המופעים יתקיימו בשטיינברג מרכז המוסיקה העירוני בחולון.

בוקר זמר עם אילנה כץ יתקיים ביום ראשון, ה-25 בפברואר, בשעה 10:00. להרשמה: לחצו כאן.

בוקר זמר עם שרה'לה שרון יתקיים ביום שישי, ה-1 במרץ, בשעה 11:00. להרשמה: לחצו כאן.

בוקר זמר עם שולי נתן ויונתן מילר יתקיים ביום שישי, ה-15 במרץ. להרשמה: לחצו כאן.

הכניסה לכל המופעים חופשית אך מותנית בהרשמה מראש, עקב מספר מקומות מוגבל.


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מפגש פסגה חד פעמי של ארבע נשים עוצמתיות בתיאטרון חולון - מוצאי שבת, 2 במרץ 2024, שעה 20:30

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום:שי הנסב, רון קדמי


מפגש פסגה חד פעמי יתקיים בתיאטרון חולון, המבטיח להיות אקטואלי, מצחיק, סוחף ומרגש. ארבע נשים עוצמתיות וחזקות יפתחו את ליבן וידברו על כל דבר: אימהות, קריירה, קשיים והצלחות, רומנטיקה, חלומות ואפילו מלחמות. הערב המעצים והמחבק יתקיים לקראת חודש האישה, החל ממרץ 2024, ויתקיים ברחבי הארץ.בהשתתפות האמניות חנה לסלאו, אילנית לוי, רוני דלומי ואדוה דדון, האירוע יתקיים במוצאי שבת, ה-2 במרץ 2024, בשעה 20:30, באולם 1 של תיאטרון חולון.לרכישת כרטיסים ניתן לגשת ללינק הזה או להתקשר למספר 03-5023001.

צילומים:שי הנסב, רון קדמיהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פורום חולון

הפורום נועד לאפשר לתושבי חולון להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח

אורח
09.01.24 21:07
כבר ממזמן לא עיר הילדים עיר של רק עשירים יכולים לחיות בה תמשיכים לבנות ביניינים ושכונות שאין לצעירים תקציב,ורק לדרוש ארנונה ולא להקל עלינו סיורים ומוזיאונים איזה היו השנה ??!!! בבתי הספר????אבל כסף כמו שעון שידפוק!! עם בתי ספרים שאין להם הכלה למצב לרוץ אחריי פרויקטים שלכם עם הכסף והבית ספר שאתם ממנים יותר נכון אנחנו מממנים,בושה!!!! איפה צריך לשים עצים לא שמים איפה שלא צריך שמים. ומי שמסדר זה הכסף שלנו לא של אף אחד הועד של כל בניין כל הכבוד נולדתי בחולון גדלתי וכולם רק עפים מפה כל החברים שלנו כבר רק הכסף בחולון זה מה שחשוב
אורח
07.12.23 19:33
יוסף חוברה תושבי העיר וותיק ללא. כרטיס תושב נא לשלוח לי בבקשה לכתובת הרצל 75 אוריהודה בהקדם
אורח
09.10.23 11:17
לוקחים את המצב לידיים שלנו! מנדבים צבא רזרבי להגן על המדינה ותושביה!תמצאו את הערוץ "הצבא החסוי" בפייסבוק ותגנו על משפחותיכם!
אורח
30.09.23 08:32
לאזרחים ותיקים ולא רק - מוממלצים שעורי צ'י קונג, רצוי באוויר החופשי. בגבעתיים יש שעורי צ'י קונג חינם למבוגרים.
אורח
29.09.23 15:58
מתי נוכל לישון ללא רעש מטוסים שממריאים בשעות עוצר הלילה?
אורח
25.09.23 15:32
איך אפשר לדעת האם אני זכאי לתלושי מזון
אורח
22.06.23 16:27
למה אין עצים בחולון? השמש כאן חזקה ביותרלא ניתן להשתמש הפארקים החדשים שבונים במהלך היום בגלל השמש הקופות כל ראינו. עירייה נכבדה עוד לא שמעתם כל קיומם של עצים שנותנים צל ענק? כמו עץ הצאלון איפה ההתחשבות וההגיון? ברח לכם ההיגיון?
אורח
11.09.23 10:26
צודק בהחלט
אורח
18.09.23 23:51
עצים נותנים צל .ולא רק צל , הם גם נותנים חמצן.חבל שלא לומדים זה בבוטניקה בבית הספר.
אורח
22.06.23 16:25
בחולון בונים בניינים. לא שותלים ולא נוטעים עצים. זה לא בלקסיקון של העירייה בחולון בונים פארקים אבל שוכחים שהפרק חייב לכלול עצים שעושים צל גדול. בחולון אין בכלל עצים. העירייה עוד לא שמים מקיומם של עצים שנותנים צל. בושה
אורח
04.09.23 23:10
תבוא לראות בקרית בן גוריון כמה עצים יש מספיק להכפיש.קרית בן גוריון מלאה עצים גנים וצל


עיריית חולון מתחילה מבצע שנתי לעיקור וסירוס כ-2,500 חתולי רחוב

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית חולון


עיריית חולון החלה במבצע שנתי לעיקור או לסירוס של כ-2,500 חתולי רחוב ברחבי העיר. המבצע, המתמוך על ידי משרד החקלאות ופיתוח הכפר ובשיתוף עמותת "תנו לחיות לחיות", מתקיים בשכונות השונות של העיר, מימי ראשון עד חמישי, באופן רצוף, החל משעות הבוקר המוקדמות ועד שעות אחר הצהריים המאוחרות/ערב.

איסוף החתולים יתבצע על ידי צוותים מיומנים, שינועו בעיר בכלי רכב משולטים, והעיקור או הסירוס יבוצע על ידי רופא וטרינר מנוסה. כל החתולים יחוסנו גם נגד מחלת הכלבת ויסומנו בסימן אוזן לזיהוי כחתולים מעוקרים או מסורסים.

במידת הצורך, יינתן לחתולים גם טיפול רפואי ראשוני. לאחר האשפוז, החתולים יוחזרו למקום שממנו נאספו, כאשר הם בהכרה ובערנות מלאה. המבצע יימשך עד סוף השנה או עד סיום מכסת העיקורים השנתית.

בעלי חתולי בית השוהים בחוץ מתבקשים להקפיד לסמן את חתוליהם בקולר צבעוני גמיש. מאכילי חתולים המעוניינים בעיקור או בסירוס יכולים לפנות למוקד העירוני במספר 106 ולהשאיר פרטי התקשרות, השירות מיועד לריכוזי חתולים בכמות של 15 ומעלה.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

חוויית טבע קהילתי בחולון: אירוע חינמי לכל המשפחה בבריכת החורף, 23 בפברואר, 12:00-15:00

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית חולון


עיריית חולון מזמינה את תושבי העיר והסביבה לחוויית טבע קהילתית מרתקת בבריכת החורף. האירוע יתקיים ביום שישי, ה-23 בפברואר, בין השעות 12:00 ל-15:00, והכניסה היא חופשית.

במהלך האירוע יתקיימו פעילויות שונות כולל שחרור בעלי חיים לבריכה, פעילות הכרות עם היצורים החיים בסביבה, הצגה עם השתתפות ילדים, הכנת פיתות על הסאג' ופעילות יצירה. האירוע מיועד לכל המשפחה ומתאים במיוחד לילדים בגילאי 3-10.

האירוע יתקיים ממזרח לרחוב הלוחמים, ליד קאנטרי חולון ומשרד הרישוי, מול גבעת הפילבוקס, עם שילוט במקום. ניתן לחנות בחניון קאנטרי חולון ומשרד הרישוי ללא תשלום.

לבירורים והתאמות נגישות ניתן לפנות למערך איכות הסביבה וקיימות בטלפון 03-6536040 או בדוא"ל sviva@holon.muni.il. למידע נוסף על הבריכה, ניתן לבקר בלינק המצורף.

העירייה מצפה לראות את המשתתפים ומבטיחה חוויה בלתי נשכחת לכל המשפחה.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תלמידי תיכון קוגל הראשון בחולון טוהר אבודרהם, שירה זילברשטיין, מאי פדלון ודוד אזולאי ממגמת התקשורת זכו במקום הראשון בתחרות העירונית לתקשורת וקולנוע עם סרטון פרסומת על בני נוער בסיכון

מערכת האתר | | תגובות: 0


תלמידי תיכון קוגל הראשון בחולון ממגמת התקשורת זכו במקום הראשון בתחרות העירונית של מגמות התקשורת והקולנוע בעיר חולון. הפרסומת הזוכה היא חלק מקמפיין על בני נוער בסיכון, בשיתוף עמותת "הגל שלי".

התלמידים הזוכים, בוגרי יב תשפ"ג, הם טוהר אבודרהם, שירה זילברשטיין, מאי פדלון ודוד אזולאי. השופטים ציינו כי הפרסומת מעלה לסדר היום את פעילותה של עמותת "הגל שלי", המסייעת לבני נוער בסיכון להתמודד עם הקשיים באמצעות גלישת גלים. הפרסומת מדגימה באופן יצירתי את ההדרדרות ואת הדרך להיחלץ ממנה באמצעות הגלישה, תוך הדגשת היכולת לבחור בדרך המיטיבה יותר, באופן מקורי ומעורר הערכה.

לצפייה בסרטון הזוכה: קישור לסרטון
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הסנטרית האמריקאית איישה סאת'רלנד מצטרפת לקבוצת אליצור חולון לאחר פתיחת עונה בטורקיה

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מועדון הכדורסל אליצור חולון


הסנטרית האמריקאית איישה סאת'רלנד, בת 33 ובגובה 1.87 מטר, מצטרפת לקבוצת אליצור חולון. סאת'רלנד, שבעבר שיחקה בישראל במדי מכבי בנות אשדוד והפועל ראשון לציון, פתחה את העונה הנוכחית בטורקיה עם קבוצת נסיבה, שם קלעה ממוצע של 11.0 נקודות למשחק. סאת'רלנד ידועה גם מהמשחק שלה בליגות אירופה בספרד, צרפת, לטביה ופולין.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עיריית חולון מציעה ייעוץ טלפוני חינם להורים וילדיהם בגיל לידה עד 3 במסגרת תוכנית מעגן 360

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית חולון


עיריית חולון מציעה תמיכה נפשית להורים וילדיהם בגיל לידה עד 3 במסגרת תוכנית מעגן 360. התוכנית, המופעלת במעונות היום על ידי השירות הפסיכולוגי החינוכי ותוכנית 360 לילדים ונוער בסיכון, מזהה את הקשיים הנלווים למצב הביטחוני והשפעתו על המשפחה.

בהתאם לכך, הוחלט לפתוח אפשרות לקבלת ייעוץ טלפוני חד-פעמי ללא תשלום, בו יוכלו הורים לקבל תמיכה והכוונה מפסיכולוג, קלינאית תקשורת או מרפאה בעיסוק. הייעוץ יתקיים בתיאום מראש ומיועד להורים שילדיהם בגיל לידה עד 3 שנים.

למעוניינים לקבל ייעוץ ולהרגיש שיש מי שתומך בהם בתקופה זו, ניתן לצרף קשר דרך הקישור הבא: לינק לפרטים ולתיאום ייעוץ.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

המופע "גן נעול" בתיאטרון חולון: חוויה מוזיקלית אינטימית עם שוקי ודורית ותמר שאוקי במסגרת "אשה 2024"

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום:אסף עיני


המופע האינטימי והמרגש "גן נעול" מגיע לתיאטרון חולון במסגרת "אשה 2024". המופע מביא את הצמד המוזיקלי שוקי ודורית בשיתוף עם תמר שאוקי, בתו של שוקי, זמרת ישראלית בעלת מוצא לבנוני-הונגרי והיהודיה הראשונה שהתקבלה למחלקה הערבית באקדמיה למוזיקה בירושלים. המופע יציע חוויה מוזיקלית עם ניחוח מזרח-תיכוני חדש, ויכלול צלילים ממגוון תרבויות ושפות, מיוון ועד לבנון, ומהלאדינו ועד הערבית. למידע נוסף ורכישת כרטיסים: לחצו כאן.

צילומים:אסף עיניהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

צעיר תושב בת ים דקר צעיר מחולון על רקע ויכוח בכביש

מערכת האתר | | תגובות: 3


תושב בת ים נעצר בגין אירוע בריונות ותקיפה עם סכין על רקע שימוש בדרך. האירוע התרחש בתאריך 23.1.24, ברחוב אהרונוביץ בחולון, שם התפתח ויכוח בין החשוד לרוכב קטנוע, והסתיים בדקירת הקורבן בידו.

לפי כתב האישום, החשוד רכב על קורקינט חשמלי ועצר ליד הקורבן, ואז קרא לו בגידופים. הקורבן נסע אחרי החשוד ושאל אותו למה הוא מדבר כך, ובתגובה החשוד שלף סכין ודקר אותו ביד. הקורבן, תושב חולון בן 20, פונה לטיפול רפואי.

שוטרי תחנת חולון הגיעו למקום מיד עם קבלת הדיווח והחלו בסריקות נרחבות, במהלכן זוהתה זהות החשוד. בלשי תחנת חולון עצרו את החשוד, תושב בת ים בן 20, שהסתתר בבית אימו בבת ים, והוא הועבר לחקירה בתחנה.

לאחר סיום החקירה, הפרקליטות של מחוז תל אביב הגישה כתב אישום נגד החשוד. משטרת ישראל מבהירה כי היא פועלת בנחישות כלפי אירועי בריונות הפוגעים בתחושת הביטחון של התושבים, ותמשיך לפעול ביד קשה נגד אלימות ובריונות במטרה להביא את העבריינים לדין.

התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • מצב בתים על הפנים כל יום עבריינות מתרחב
  הגב 18.02.24 18:31
 • תמונה קשה למה מפרסמים ?
  הגב 18.02.24 18:34
 • אני כבר רואה איך האזרח ה״נורמטיבי״ הזה הולך לרשום את הכלי שלו ולשים מספר סידורי….. עיר של בבונים!!!
  הגב 18.02.24 20:42
 • אורח

תיעוד: כנופיית קטינים בני 15 - 16 פיתו באמצעות נערה תושב חולון למכירת סיגריות אלקטרוניות ושדדו אותו בתל אביב... מצורף סרטון

מערכת האתר | | תגובות: 0


ביום 10 בפברואר 2024, ברחוב נילי בתל אביב, תושב חולון בן 25 נקלע למקרה של שוד על ידי כנופיית קטינים. הקטינים, בני 15 ו-16, חמושים באלות ורעולי פנים, פיתו את הגבר להגיע למקום באמצעות קטינה בת 15 שביקשה לקנות ממנו סיגריות אלקטרוניות. לאחר שהקטינה התרחקה מהמקום, החשודים התנפלו עליו, ניפצו את שמשות הרכב ושדדו ממנו סיגריות בשווי של כ-2,000 שקלים.

שוטרי תחנת יפו הגיעו למקום מיד עם קבלת הדיווח והחלו בסריקות נרחבות. חלק מהחשודים נעצרו במהלך היום והשאר נתפסו במהלך הלילה לאחר פעולות חקירה. פרקליטות מחוז תל אביב הגישה היום כתב אישום נגד החשודים וביקשה להאריך את מעצרם עד תום ההליכים.

להלן תיעוד האירוע: צפייה בוידאו


סרטון:
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

היום ומחר (ראשון שני 18-19.2) יירדו גשמים מקומיים בהמשך השבוע מעונן חלקית עם עלייה בטמפרטורות

התחזית המלאה בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


ראשון 18.2

גשם צפוי לרדת מידי פעם מצפון הארץ ועד לצפון הנגב, וייתכנו סופות רעמים יחידות. הטמפרטורות תהיינה נמוכות מהרגיל לעונה. הלילה: הגשמים צפויים להתחזק, וקיים גם חשש מהצפות לאורך מישור החוף.


שני 19.2

לרוב מעונן. גשמים יוסיפו לרדת מידי פעם מצפון הארץ ועד צפון הנגב ועדיין ייתכנו סופות רעמים יחידות. הטמפרטורות תהיינה נמוכות מהרגיל לעונה. משעות אחה"צ הגשמים ייחלשו ויתמעטו בהדרגה.שלישי 20.2

מעונן חלקית. בצפון הארץ ובמרכזה עדיין ייתכן טפטוף עד גשם מקומי קל. תחול עלייה קלה בטמפרטורות.


רביעי 21.2

מעונן חלקית. תחול עלייה קלה נוספת בטמפרטורות והן תהיינה רגילות לעונה.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הצגת ילדים עם עמי ותמי בקניון עזריאלי חולון - יום שלישי, 20 בפברואר

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק קניון עזריאלי חולון


קניון עזריאלי חולון מזמין אתכם ואת ילדיכם ליהנות מהצגה קסומה עם עמי ותמי. האירוע יתקיים בקומה התחתונה של הקניון ביום שלישי, ה-20 בפברואר, בשעה 17:00. למידע נוסף ולפרטים על אירועים נוספים בקניון, אנא בקרו בלינק המצורף.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עיריית חולון מזמינה סבות וסבים ששכלו נכד לקבוצת תמיכה חדשה ללא תשלום - מפגשים שבועיים בהנחיה מקצועית

| | תגובות: 0


עיריית חולון פותחת קבוצת תמיכה חדשה לסבות ולסבים ששכלו נכד או נכדה בחמש השנים האחרונות. הקבוצה, המיועדת לסייע בהתמודדות עם האובדן והכאב, תכלול מפגשים שבועיים בהנחיה מקצועית, ותאפשר למשתתפים לחזק ולהתחזק ביחד.

המפגשים יתקיימו במינהל הרווחה והשירותים החברתיים, רחוב פנחס לבון 26, חולון, ויכללו בין 10 ל-15 מפגשים, כל אחד באורך של כשעתיים. ההשתתפות בקבוצה אינה כרוכה בתשלום, אך הנרשמים יתבקשו להתחייב להיות נוכחים בכל המפגשים.

לפרטים נוספים ולהרשמה ניתן לפנות אל עו"ס דניאל וינר בדוא"ל danielwi@holon.muni.il או בטלפון 03-5025618, ואל עו"ס חני נורי בדוא"ל hanin@holon.muni.il או בטלפון 03-5025624.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

נעצרו 6 אוהדים שתקפו מאבטחים במהלך משחק כדורסל בין הפועל חולון להפועל תל אביב בהיכל הטוטו בחולון

מערכת האתר | | תגובות: 0


במהלך היערכות המשטרה לאבטחת משחק כדורסל בהיכל הטוטו בחולון, נעצרו 6 אוהדים שתקפו מאבטחים. האירוע התרחש בעת התפרעות של האוהדים בכניסה להיכל. המשטרה תיארה את המעצרים כחלק ממדיניות אפס סובלנות כלפי אלימות וסיכון חיים, והבהירה כי תפעל ביד קשה כנגד פורעי החוק.

המשטרה הביעה חשש מפני קבוצה קטנה של אוהדים שמגיעים למשחקים עם כוונות לאלימות ולא לצפייה במשחק. העצורים הועברו למשרדי החקירות במרחב איילון להמשך טיפול.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אירוע דקירות בחולון, בן 40 במצב אנוש

מערכת האתר | | תגובות: 0


בשעה 18:29 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על פצוע מאירוע אלימות ברחוב הלוחמים בחולון. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבית החולים וולפסון גבר כבן 40 עם פציעה חודרת במצב אנוש, תוך כדי ביצוע פעולות החייאה.

חובש בכיר במד"א, ליפא הירש, סיפר כי הם היו עם הניידת טיפול נמרץ ברחוב כשאזרחים קראו להם להגיע במהירות לגבר שנמצא שוכב בסמוך כשהוא מחוסר הכרה עם פציעה חודרת בגופו. הם התחילו מיד בטיפול רפואי שכלל עצירת דימומים, הכניסו אותו לניידת טיפול נמרץ ופינו אותו במהירות לבית החולים תוך כדי ביצוע פעולות החייאה כשמצבו מוגדר קריטי.

דוברות המשטרה דיווחה כי לפני זמן קצר התקבל דיווח על גבר כבן 40, נתין זר מגיאורגיה, פצוע דקירה אשר פונה למרכז רפואי וולפסון, מצבו מוגדר אנוש. כוחות משטרה הגיעו מיד למקום ברחוב מעפילים ובפעולות חקירה מהירות עצרו חשוד נתין זר מגיאורגיה והביאו אותו לחקירה בתחנה.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מתכון להכנת השניצל המושלם ושלוש צורות הגשה שונות לרגל חגיגות "יום השניצל של מאסטר שף" המתקיים ב-23 בפברואר

מערכת האתר | | תגובות: 14
צילום: צילום יחצ


במסגרת חגיגות "יום השניצל של מאסטר שף" המתקיים ב-23 בפברואר, המותג הקולינרי מציע מתכון להכנת השניצל המושלם עם שלוש צורות הגשה שונות.

חומרים ל-4-6 מנות:

 • 500 גרם חזה עוף פרוס דק
 • שמן לטיגון עמוק

לבלילה:

 • 2 ביצים
 • 1 כף חרדל דיז׳ון גרגירים ו/או 1 כפית חרדל דיז׳ון חלק מאסטר שף
 • 1 כף מיונז שום מאסטר שף
 • 1 כף רוטב צ'ילי מתוק מאסטר שף

לציפוי:

 • 1 כוס קמח
 • 1 כוס קורנפלור
 • בלילת ביצים
 • 2 כוסות פירורי לחם מוזהבים מאסטר שף

אופן ההכנה:

 1. מכינים שתי קערות: באחת מערבבים את חומרי הבלילה, בשנייה מפזרים פירורי לחם.
 2. משרים את חזה העוף הפרוס בבלילה 10 דקות.
 3. מצפים את הנתחים בפירורי לחם ומעבירים למקרר לחצי שעה.
 4. מחממים שמן לטיגון חצי עמוק במחבת רחבה.
 5. מטגנים את הנתחים הפרוסים עד הזהבה יפה ועמוקה משני הצדדים.

שלוש צורות הגשה:

 1. בטורטיה (ראפ) – מורחים טורטיה במיונז שום לחיץ מאסטר שף, מוסיפים אבוקדו, עגבניות וכוסברה. מוסיפים רצועות שניצל ומגלגלים.
 2. בבגט, בסגנון מוקפץ תאילנדי – מערבבים בקערה רצועות של כרוב, גזר ופלפל עם רוטב טריאקי מאסטר שף. מורחים את הבגט במיונז לחיץ ספייסי מאסטר שף וממלאים בירקות וברצועות שניצל. ניתן להוסיף גם רוטב סרירצ'ה מאסטר שף בסיום.
 3. בלחמניה – בסגנון יום שישי, עם מטבוחה וירקות – מבשלים עגבניות מאסטר שף עם פלפלים, פפריקה ושום, על אש קטנה במשך שעה וחצי. מורחים בלחמניה, מוסיפים שניצל ואם רוצים גם פרוסות חציל מטוגנות.צילום יחצ
קרדיט תמונה: צילום יחצ
צילום יחצ
קרדיט תמונה: צילום יחצ
צילום יחצ
קרדיט תמונה: צילום יחצהתפרסמו 14 תגובות לכתבה.
 • המתכון כתוב בצורה מאוד לא ברורה. דרוש שיפור
  הגב 16.02.24 12:33
 • חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח.
  16.02.24 15:32
 • ממש לא ברור השלבים, חבל..
  הגב 16.02.24 13:32
 • בלאגן בהסברים כולם כותבים שלא הבינו חבל
  17.02.24 12:07
 • מה מתכוונים בבלילה זה עם הביצים או עם הקורנפלור והקמח לא הבנתי
  הגב 16.02.24 14:30
 • חחחחחחחל.
  16.02.24 15:31
 • בקיצור סתם חארטה. מפרסמים מתכון בשביל להגיד - אנחנו שולחים פה מתכונים מעולים… תראו באינטרנט מתכונים דומים ותעשו.
  הגב 16.02.24 15:22
 • חחחחחחחח.
  16.02.24 15:31
 • חחחחחחח פספוסים
  הגב 16.02.24 15:42
 • אני מכינה מה שכולם אוהבים.. פשוט וטעים..בלי תוספות מיותרות..
  הגב 16.02.24 16:17
 • צריך 3 צלחות 1. קמח+ קורנפלור 2. בלילת ביצים 3. פירורי לחם מצפים לפי הסדר
  הגב 16.02.24 16:23
 • אני עושה את זה הפוך,, וממש מצליח לי :))
  הגב 16.02.24 19:10
 • בקיצור פירסומת למוצרים של מסטר שף !
  הגב 17.02.24 19:25
 • לכאורה , סתם פרסומת ליצרן , שכנראה מימן את בישול השניצל . תעשו איך שבא לכם ויודעים שטעים לכם . יכולים לקחת רעיונות מהמרכיבים . ויאללה בתיאבון .
  הגב 18.02.24 06:13
 • אורח

עיריית חולון מבצעת עבודות לצמצום פערי מקלוט במוסדות החינוך בהשקעה של 20 מיליון שקלים - סיום עבודות צפוי במרץ 2024

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית חולון


עיריית חולון ממשיכה בימים אלה בביצוע עבודות לצמצום פערי מקלוט במוסדות החינוך, תוך עמידה בהנחיות פיקוד העורף ובהשקעה של כ-20 מיליון שקלים. העבודות, שהחלו בעשרות גנים ובתי ספר, נמשכות כעת בעשרות מוסדות חינוך נוספים ועתידות להסתיים במהלך החודש הבא, מרץ 2024.

כרגע, העבודות מתבצעות במקביל ב-24 מוסדות חינוך ברחבי העיר, לאחר שלבים קודמים של תכנון, קבלת אישורים והתקשרויות עם קבלני ביצוע. במסגרת העבודות מבוצעות התאמות מיגוניות של מרחבים שונים, כולל הפיכת מחסות תת-קרקעיים ומרתפים למרחבים מוגנים תקניים, וכן הקמת 22 מרחבים מוגנים מוסדיים (ממ"מים), עם ממ"מים כפולים בחלק מהמוסדות.

המרחבים המוגנים המוסדיים מוקמים בבנייה טרומית או רגילה, לאחר הכנת התשתית הנדרשת. לאחר גמר העבודות בכל מוסד, אנשי פיקוד העורף בודקים את תקינות המיגון ומאשרים את הפעילות בו בהתאם למדרגי ההתגוננות השונים.


סרטון:
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

שוטרי חולון תפסו רוכב קטנוע שרישיונו נפסל 12 פעמים

מערכת האתר | | תגובות: 0
דוברות המשטרה


במסגרת המאבק בעבירות מסכנות חיים ובריונות בכביש, שוטרי משטרת חולון עצרו היום רוכב קטנוע לבדיקה ברחבי העיר. במהלך הבדיקה התגלה כי הרוכב, תושב באר יעקב בן 59, רכב בלי לחדש את רישיונו מאז שנת 1999, ומאז רישיונו נפסל כבר 12 פעמים.

לאחר העצירה, החשוד עוכב לחקירה ביחידת בוחני תנועה של מחוז תל אביב, ולאחר סיום החקירה, הקטנוע שלו הושבת ל-30 יום.
צילומים:דוברות המשטרההתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ד"ר שושנה דומינסקי מאורט חולון זכתה בתעודת הוקרה על מפעל חיים מהרשות הלאומית לתרבות היידיש

מערכת האתר | | תגובות: 1
צילום מתוך דף הפייסבוק אורט חולון


הרשות הלאומית לתרבות היידיש החליטה להעניק לד"ר שושנה דומינסקי, רכזת מגמת שפת היידיש בבית הספר אורט חולון, תעודת הוקרה על מפעל חיים בדמות המילון האינטרנטי יידיש-עברית.

ועדת הפרס מסרה כי: "המפעל שהקמת ושאת מקדמת יחד עם תלמידייך הוא ללא ספק תרומה חשובה לשפת היידיש ותרבותה בישראל. פעילות זו ועוד עמדה כנגד עיניהם של חברי ועדת הפרס אשר בחרה בך. אנו שמחים ומברכים על בחירה ראויה זו".

מנהל בית הספר, שלומי גנון, הוסיף: "הבוקר חלקנו כבוד לד"ר שוש דומינסקי על הוקרה ראויה זו מטעם הרשות הלאומית לתרבות היידיש. משפחת אורט חולון גאה בפועלה של המורה בתחום ובעשייתה הרבה למען תרבות היידיש בכלל ולמען התלמידים בפרט. יישר כוח!"

ההוקרה מוענקת על ידי מספר גופים חשובים בתחום החינוך והתרבות בישראל, כולל ORT Israel - אורט ישראל, מחוז תל אביב של משרד החינוך, פורום חולון, מינהל חברה ונוער של משרד החינוך, עיריית חולון ומנהל החינוך בעיריית חולון.

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • כל הכבוד
  הגב 15.02.24 14:07
 • אורח
עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל