הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים
לרגל יום התורם הבינלאומי מחר שישי 14.6 יתקיימו מבצעי התרמת דם בראשון לציון, רחובות, חולון, תל אביב, נס ציונה, פתח תקווה, רמת גן וגבעתיים
מנחם וידהורן יו"ר אליצור חולון מונה לסגן יו"ר איגוד הכדורסל החדש
קבוצת ילדות א' של אליצור חולון זכתה באליפות מחוז תל אביב

עיריית חולון קיימה תרגיל להצבת גנרטורים לצופרים והפיקה סרטוני הסברה לתושבים

| | תגובות: 0
צילום: צילום-עיריית חולון


עיריית חולון ממשיכה להעלות את מוכנותה לשעת חירום, קיימה תרגיל להצבת גנרטורים לצופרים ברחבי העיר והפיקה שורת סרטוני הסברה לתושבים.

ראש העירייה, שי קינן, אמר: "עיריית חולון נוהגת באחריות וממשיכה להעלות את מוכנותה ומוכנות תושבי העיר לתרחישי חירום שונים. אנו עושים זאת במגוון דרכים יעילות ויצירתיות, על מנת שבשעת אמת, חלילה, יהיו מצויים בידי תושבי חולון מירב הכלים להתמודדות מיטבית, לשם שמירה על מוגנותם ועל מוגנות בני משפחתם".

במסגרת העלאת הכשירות והמוכנות של חולון לשעת חירום, קיימה עיריית חולון בימים האחרונים תרגיל ייחודי וראשון מסוגו בארץ להצבת גנרטורים לצופרים ברחבי העיר. זאת, על מנת לאפשר רציפות תפקודית של הצופרים במקרה של עלטה כתוצאה מהפסקת חשמל ארוכה. במסגרת התרגיל הוצבו גנרטורים בכל מיקומי הצופרים בעיר וצוותי השטח תודרכו כיצד לבדוק בזמן אמת את תקינות הגנרטורים ולתת מענה לתקלות, במידה שיהיו.

בנוסף, הועלו לאתר העירייה, בדף ייעודי, שורת סרטוני הסברה לתושבים, כחלק מתוכנית ההסברה העירונית "עוגן איתן חולון" להיערכות עירונית ואישית ומתן מענים בעת חירום, בדגש על הסלמה ביטחונית, חלילה. מדובר בסרטונים מקוריים, שהופקו על ידי עיריית חולון, בשיתוף פיקוד העורף, בהובלת ראש העירייה, שי קינן, ובהשתתפות נציגי העירייה ופקע"ר, שמציגים באופן ברור ופשוט את ההיערכות המומלצת לשעת חירום. בין היתר, עוסקים הסרטונים בהכנת המרחב המוגן; בהסבר על המרכזים החדשים לשעת חירום - משאל"ה (מרכז שירות אזורי לרווחת התושב); במפה הדינמית (שמצויה באתר העירייה), שבה ניתן למצוא על בסיס מיקום התושב מיקומי מקלטים, בתי מרקחת ומרכולים שפתוחים בשעת חירום בסביבתו ועוד. יצוין, כי חוברת מפורטת ומאירת עיניים בנושא ההיערכות לחירום מצויה באתר העירייה ואף נשלחה לכל בתי האב בעיר.

קישור לסרטונים באתר העירייה: https://www.holon.muni.il/Residents/Emergency/anchor/Pages/videos.aspx

רח' ויצמן 58, ת.ד. 1, חולון, מיקוד 58373 טל' 03-5027334/5 פקס 03-5014251

בקרו באתר האינטרנט של חולון WWW.HOLON.MUNI.IL
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לרגל יום התורם הבינלאומי מחר שישי 14.6 יתקיימו מבצעי התרמת דם בראשון לציון, רחובות, חולון, תל אביב, נס ציונה, פתח תקווה, רמת גן וגבעתיים

חשוב לזכור כי לדם אין תחליף וכי כל מנת דם יכולה לסייע להציל את חייהם של שלושה חולים או פצועים שזקוקים לעירויי דם.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


השבוע מציינים במד"א את יום התורם הבינלאומי לכבודו של ד"ר קרל לנדשטיינר, רופא וחוקר אוסטרי ממוצא יהודי שגילה את סוגי הדם השונים. לרגל יום התורם מחר יתקיימו מבצע התרמות דם ברחבי הארץ במטרה להציל חיים. עקב הצורך המשמעותי בדם וכחלק מההערכות לחירום והשמירה על מלאי הדם, בשירותי הדם של מד"א קוראים לציבור לבוא ולתרום דם.

חשוב לזכור כי לדם אין תחליף וכי כל מנת דם יכולה לסייע להציל את חייהם של שלושה חולים או פצועים שזקוקים לעירויי דם. אנשים בעלי דם מסוג O מהווים 35% מכלל תורמי הדם בישראל, ונחשבים לתורמי הדם האוניברסליים-היות שניתן לתת את מנות הדם שתרמו לכל מי שזקוקים לקבל עירוי דם להצלת חייהם, גם בעת הצורך בעירוי דם דחופים, ללא ידיעת סוג הדם של המטופל/ת.

המוקדים בהם יתקיימו מבצעי התרמות הדם

המכבים 30 פתח תקווה, תחנת מד"א , - תחנת מד"א משעה 8:30 ועד 13:30

האירוסים 53 נס ציונה, רחבת קניותר בין השעות 9:00 ועד 13:30

ז'בוטינסקי 104 ראשון לציון, מד"א, - תחנת מד"א משעה 8:30 ועד 13:30

דוד רמז 69 רחובות, מד"א רחובות, - תחנת מד"א משעה 8:00 ועד 13:30

דרך שיבא רמת גן, בנק הדם מד"א / בית חולים שיבא תל השומר (תחנה נגישה) , - שרותי הדם מד"א משעה 8:00 ועד 13:30

גבעתיים, מתחם כורזין ליד הכיכר של פנינה בר סבר משעה 9:00 ועד 13:30

הרוקמים 1 חולון, בתחנת מד"א חולון , - תחנת מד"א משעה 8:00 ועד 13:30

שאול המלך 27 תל אביב יפו, מוזיאון תל אביב משעה 9:00 ועד 14:00

לפרטים נוספים אתר מד"א https://www.mdais.org/blood-donation
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

מנחם וידהורן יו"ר אליצור חולון מונה לסגן יו"ר איגוד הכדורסל החדש

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום:עודד קרני, מנהלת ליגת העל לנשיםמועדון הכדורסל אליצור חולון מברך את יו"ר המועדון, מנחם וידהורן, על מינויו לסגן יו"ר איגוד הכדורסל החדש שנבחר לאחרונה עמוס פרישמן. מנחם חבר הנהלה באיגוד הכדורסל כבר עשרות שנים, היה בעבר 12 שנים בתפקיד סגן בכיר ליו"ר וגזבר האיגוד, ובנוסף היה גם יו"ר מרכז אליצור ישראל ארצי ועולמי וחבר הנהלת הוועד האולימפי. מנחם פועל למען קידום הכדורסל הישראלי וכדורסל הנשים בפרט, ומכאן נאחל לו בהצלחה רבה.
צילומים:עודד קרני, מנהלת ליגת העל לנשיםהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

קבוצת ילדות א' של אליצור חולון זכתה באליפות מחוז תל אביב

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מועדון הכדורסל אליצור חולוןקבוצת ילדות א' של מועדון הכדורסל אליצור חולון זכתה באליפות מחוז תל אביב וסיימה את העונה עם 23 נצחונות והפסד בודד. הקבוצה גם ייצגה את המועדון בכבוד בטורניר ה-WNB JR שם העפילה לשלב הפלייאוף.


שחקניות הקבוצה: אלין קנר, מאיה שאלו, עדי לוי, מיקה בקרמן, אגם נעמד, מיה גדליהו, נופר זרבי, נופר מיימון, גאיה פישר, אגם זילברשטיין, שני שוורץ, רעות פטל, שירה מיכל, ליהי אהרוני.


מאמן הקבוצה: ויטו גליץ.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אירוע "משקשקים לכם את האזרחות" לחיילים משוחררים בחולון - 20 ביוני 2024: כולל סדנת קוקטיילים, עמדות זכויות והטבות מטעם האגף והקרן לחיילים משוחררים, עמדות מידע מטעם הבנקים וקופות החולים, וייעוצים פרטניים בנושאי NLP, תעסוקה, קריירה, לימודים והשכלה גבוהה.

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק אליעזר וג'סיקה - צעירים בחולוןראש העיר חולון, שי קינן, מזמין את תושבי חולון המשוחררים לאירוע מיוחד: "עומדים להשתחרר? גזרתם חוגר? סיימתם שירות לאומי? אנחנו כאן בשבילכם! בואו לקבל את כל המידע עם היציאה לאזרחות".

האירוע, שנקרא "משקשקים לכם את האזרחות", יתקיים ביום חמישי, ה-20 ביוני 2024, בשעה 18:00 בבית העולה, רחוב גאולים 25, חולון. ההשתתפות באירוע היא ללא עלות ומיועדת לחיילים משוחררים עד 5 שנים מהשחרור.

במהלך האירוע יתקיימו סדנת קוקטיילים בה ילמדו המשתתפים להכין קוקטיילים בבית, עמדות זכויות והטבות מטעם האגף והקרן לחיילים משוחררים, עמדות מידע מטעם הבנקים וקופות החולים, וייעוצים פרטניים בנושאי NLP, תעסוקה, קריירה, לימודים והשכלה גבוהה.

בנוסף, יתקיימו שתי הרצאות: הרצאת התנהלות כלכלית עם אלון גם זו לטובה, מתכנן פיננסי, בה יקבלו המשתתפים כלים להתנהלות כלכלית נכונה עם היציאה לאזרחות, והרצאת ניהול קריירה בה יקבלו כלים להשתלבות בעולם העבודה.

למשתתפים באירוע יחולקו שי שווה.

להרשמה לאירוע, ניתן להיכנס לקישור הבא: https://did.li/BhFaaהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הצגת "שלושת המוסקטרים" בתיאטרון המדיטק בחולון - הצגה מרגשת לגילאי 8 ומעלה: מאשה, יהונתן ואילון יוצרים לעצמם עולם דמיוני שבו הם אבירים חסרי פחד שנלחמים בחוסר צדק, אך כאשר אילון מותקף שוב על ידי בריוני השכבה הם מחליטים להפוך למוסקטרים אמיתיים ולטפל בבעיה.

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק תיאטרון המדיטקמה קורה כאשר שלושה ילדים דחויים ולא מקובלים מוצאים יחד מקום מסתור מפני הבריונים של בית הספר? מאשה, יהונתן ואילון יוצרים לעצמם עולם דמיוני שבו הם אבירים חסרי פחד שנלחמים בחוסר צדק, אך כאשר אילון מותקף שוב על ידי בריוני השכבה הם מחליטים להפוך למוסקטרים אמיתיים ולטפל בבעיה.


"שלושת המוסקטרים" היא הצגה מרגשת המשלבת אומץ, חברות ונחישות. ההצגה מיועדת לגילאי 8 ומעלה וכוללת חניה חינם.


אל תחמיצו את ההזדמנות להצטרף להרפתקה המדהימה של שלושת המוסקטרים האמיצים.

שבת 15/6 שעה 10:30

לרכישת כרטיסים: לחצו כאן

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

רוכב אופנוע נפגע מאוטובוס בחולון ופונה במצב בינוני לבית החולים וולפסון

| | תגובות: 0בשעה 21:52 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על רוכב אופנוע שנפגע מאוטובוס ברחוב דוד אלעזר בחולון. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח וולפסון, גבר כבן 25 במצב בינוני, עם חבלות בגפיים.


חובשי רפואת חירום במד"א שמעון פרש ואלמוג פרש סיפרו: "הגענו למקום וראינו את רוכב האופנוע כשהוא בהכרה וסובל מחבלות בגופו. סיפרו לנו שהוא נפגע מאוטובוס. הענקנו לו טיפול רפואי ופינינו אותו באמבולנס מד"א לבית החולים כשמצבו בינוני."

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תחרות מיחזור פסולת אלקטרונית בחולון: 11 בתי ספר יסודיים השתתפו ואספו 3,880 ק"ג פסולת במקום הראשון: בית ספר אשכול ובמקום השני: בתי הספר ניצנים ומשה שרת

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית חולוןכבוד לממחזרים!


בתחרות מיחזור פסולת אלקטרונית, שנערכה על ידי מערך סביבה וקיימות ומחלקת מחזור, השתתפו 11 בתי הספר יסודיים בעיר חולון.


כל המשתתפים, תלמידות ותלמידים חובבי סביבה ומשקיעני קיימות, לקחו את הנושא בשיא הרצינות ובכוחות משותפים אספו כמות מכובדת של פסולת אלקטרונית: סה"כ 3,880 ק"ג!


כולם הצטיינו אבל יש גם זוכים בתחרות: • במקום הראשון: בית ספר אשכול

 • במקום השני: בית ספר ניצנים ובית ספר משה שרת


בתי הספר הזוכים יקבלו פרסים סביבתיים!


כל הכבוד לכל תלמידי בתי הספר והצוותים החינוכיים על ההירתמות למשימה החינוכית החשובה והערכית. קוראים לכל בתי הספר להשתתף!


בזכותכם הועברו למחזור מכשירי חשמל, מטענים וכבלים רבים!


גם אתם מעוניינים למחזר באופן שוטף? אם יש לכם ציוד אלקטרוני שאינו בשימוש (מחשבים ניידים, מסכים, מקלדות, טלפונים ניידים ועוד), מוזמנים לבדוק היכן מתקן המחזור הקרוב לביתכם ולהשליך רק שם:


https://bit.ly/3xRRLgG

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

שבת 15/6 של כיף בלה פארק פרס חולון: במסגרת האירוע תתקיים הפעלה מוזיקלית בקצב הספורט, בה הילדים ירקדו, ישחקו ויצאו למסע בג'ונגל

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק פארק פרס חולוןפארק פרס חולון מזמין אתכם לשבת של כיף בלה פארק.


במסגרת האירוע תתקיים הפעלה מוזיקלית בקצב הספורט, בה הילדים ירקדו, ישחקו ויצאו למסע בג'ונגל.


האירוע יתקיים ביום שבת, 15 ביוני 2024, בשעה 12:00. הכניסה חופשית.


מתחם לה פארק, פארק פרס חולון.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הסתיים המקטע הראשון של שביל האופניים בקריית שרת בחולון שנמשך מרחוב אלופי צה"ל עד לרחוב ששת הימים

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית חולוןבמסגרת פרויקט עירוני של אגף גנים ונוף לסלילת שבילי אופניים באזור קריית שרת, הסתיים לאחרונה המקטע הראשון מבין שלושה, שנמשך מרחוב אלופי צה"ל עד לרחוב ששת הימים. לצד סלילת שביל האופניים, התבצעו במקום גם עבודות לחידוש הגינון ומערכות ההשקיה, הרחבת שטחי המדשאות, נטיעת שדרת עצי צל לכל אורך השביל וכן התקנת ריהוט גן לרווחת ההולכים בשדרה.

מדובר בסיום מקטע, הראשון מתוך שלושה מקטעים. במהלך חודש אוגוסט יחלו עבודות במקטע נוסף. המסלול יתחבר לרשת שבילי האופניים ההולכת ומתפרשת במרחב הציבורי העירוני של חולון.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פורום חולון

הפורום נועד לאפשר לתושבי חולון להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח

אורח
02.06.24 15:27
למי שייכת העיר ? לתושבים או ליזמי התחדשות עירונית? למי יש אוזן קשבת לצורך ולרווח ולרוחה של התושבים אחרי שחברות הבניה יעזבו את העיר עם ריווחיהם ? מי יוכל לעמוד לאורך עשרות שנים בדמי ניהול של בנין? וכמה גינות חדשות כבר יהיו בעיר הצפופה?
אורח
29.04.24 09:24
למה לא מבצעים אכיפה לרכבים שחונים על מדרכות ומסלולי אופנים בעוטף שכונת קרית רבין???? חוסמים מסלולי אופניים ומדרכות , דורכים על הצמחיה והטפטפות, וסוגרים שבילי גישה לכניסה לבניינים!! אדוני ראש העיר, אני חושב שהגיע העת להתחיל לעבוד. בהצלחה
אורח
29.04.24 09:24
מסכים איתך בהחלט
אורח
21.03.24 17:34
ראש העיר היקר. תתחשב בילדינו הצעירים שרוצים לגור ליד הוריהם בחולון ואל תתן להם לברוח. לעיר אחרת . תוריד מחירים לדיירות בקניה ובארנונה . בבקשה ממך תן שחולון תמשיך ליהיות עיר לצעירים גם ולילדים .
אורח
09.01.24 21:07
כבר ממזמן לא עיר הילדים עיר של רק עשירים יכולים לחיות בה תמשיכים לבנות ביניינים ושכונות שאין לצעירים תקציב,ורק לדרוש ארנונה ולא להקל עלינו סיורים ומוזיאונים איזה היו השנה ??!!! בבתי הספר????אבל כסף כמו שעון שידפוק!! עם בתי ספרים שאין להם הכלה למצב לרוץ אחריי פרויקטים שלכם עם הכסף והבית ספר שאתם ממנים יותר נכון אנחנו מממנים,בושה!!!! איפה צריך לשים עצים לא שמים איפה שלא צריך שמים. ומי שמסדר זה הכסף שלנו לא של אף אחד הועד של כל בניין כל הכבוד נולדתי בחולון גדלתי וכולם רק עפים מפה כל החברים שלנו כבר רק הכסף בחולון זה מה שחשוב
אורח
07.12.23 19:33
יוסף חוברה תושבי העיר וותיק ללא. כרטיס תושב נא לשלוח לי בבקשה לכתובת הרצל 75 אוריהודה בהקדם
אורח
09.10.23 11:17
לוקחים את המצב לידיים שלנו! מנדבים צבא רזרבי להגן על המדינה ותושביה!תמצאו את הערוץ "הצבא החסוי" בפייסבוק ותגנו על משפחותיכם!
אורח
30.09.23 08:32
לאזרחים ותיקים ולא רק - מוממלצים שעורי צ'י קונג, רצוי באוויר החופשי. בגבעתיים יש שעורי צ'י קונג חינם למבוגרים.
אורח
29.09.23 15:58
מתי נוכל לישון ללא רעש מטוסים שממריאים בשעות עוצר הלילה?


רועי יחזקאל נבחר למנהל החדש של גימנסיה הרצוג בחולון

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית חולוןרועי יחזקאל נבחר לתפקיד מנהל הגימנסיה השש שנתית ע"ש חיים הרצוג, כשזכה במכרז שהתקיים היום.


ראש העירייה שי קינן בירך על בחירתו של רועי ואיחל לו הצלחה בתפקיד: "מדובר באיש חינוך וניהול, אדם מוכשר וערכי. אני משוכנע שרועי יוביל את גימנסיה הרצוג, אותה הוא מכיר מקרוב, להישגים רבים ולפסגות חדשות. אנו נעשה כל שנדרש על מנת לסייע, לתמוך ולהעניק לילדי חולון את החינוך הערכי והאיכותי ביותר".


לרועי יחזקאל תואר שני בניהול וארגון מוסדות חינוך, תואר ראשון במינהל עסקים ותעודת הוראה באזרחות ובמדעי החברה והוא בוגר התוכנית להסבת אקדמאים. כמו כן, הוא בעל תעודה בלימודי עתודה ניהולית בחינוך העל יסודי בתוכנית ייעודית של מינהל החינוך בחולון ותעודה בלימודי מדידה והערכה בחינוך.


ב-11 השנים האחרונות מילא רועי יחזקאל מספר תפקידים בגימנסיה הרצוג: חבר בצוות ההנהלה, אחראי מערכת, רכז מדידה והערכה, רכז בחינות הבגרות, מנהל שכבה, מחנך כיתה ומורה לאזרחות ולמדעי החברה.


במסגרת תפקידיו היה רועי שותף בהובלת החזון לגימנסיה והטמעת תפיסה מערכתית ארגונית, בניית תוכניות עבודה ובכלל זה תוכניות פדגוגיות שנתיות ורב-שנתיות. רועי עסק במגוון תחומים כגון הטמעת מודלים חדשניים בהוראה ובהערכה ושיתוף פעולה בין החטיבה העליונה לבין חטיבת הביניים. בין היתר עסק בהיבטי כוח אדם ובליווי ובהכשרת מורים חדשים, ניהול צוותים והובלת צוותים מקצועיים ועוד.


לרועי יחזקאל ניסיון מקצועי גם במגזר הפרטי בתחומי תיירות וטיולים.


רועי יחליף בתפקיד את אלדד קפיטולניק, אשר ניהל והוביל את הגימנסיה בהצלחה במשך 6 שנים ונבחר באחרונה לנהל תיכון חדש בקריית אונו.


גימנסיה הרצוג מדורגת בין בתי הספר המצטיינים על ידי משרד החינוך.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תחזית לחג השבועות מחר שלישי יהיה ללא שינוי וברביעי תחול עלייה בטמפרטורות

ביום חמישי צפויה הכבדה בעומס החום

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


שני 10.6.24

מעונן חלקית עד בהיר. הטמפרטורות תהינה ללא שינוי ניכר. הלילה: בהיר עד מעונן חלקית.


שלישי 11.6.24

ללא שינוי ניכר במזג האוויר.


רביעי 12.6.24

מעונן חלקית עד בהיר. תחול עלייה קלה בטמפרטורות ויעשה מעט חם מהרגיל לעונה


חמישי 13.6.24

בהרים ובפנים הארץ צפויה עליה נוספת בטמפרטורות ותחול הכבדה ניכרת בעומס החום.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ועדת הפנים של הכנסת אישרה הענקת מענק פרישה לראשי רשויות וסגנים בשכר שלא המשיכו בתפקידם-הפסידו

מענק הפרישה יהיה בין 3-6 חודשים בהתאם לזמן הכהונה כאשר המקסימום הוא 6 חודשים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
אתר הכנסת


ועדת הפנים של הכנסת אישרה את תיקון חוק המעניק מענק פרישה לראשי רשויות וחברי מועצה בשכר שפרשו. מדובר על תיקון בחוק ראשי הרשויות וסגניו הנועד להשוות את התנאים של נבחרי הציבור בשלטון המקומי לנבחרים בכנסת. על פי התיקון ראשי רשויות וסגנים שסיימו את תפקידם בקדנציה האחרונה יקבלו מענק פרישה של בין 3-6 חודשים בהתאם לזמן הכהונה כאשר המקסימום הוא 6 חודשים. התיקון כולל גם את הסרת המגבלה על ראשי הרשויות שעברו את גיל 70 (כמו רחמים מלול ומוטי ששון ברחובות ובחולון). לדברי יו"ר הועדה, ח"כ יעקב אשר המטרה היא לדאוג לנבחרי הציבור שלא יאלצו לדאוג ליום שאחרי במידה ויפסידו בבחירות ולמנוע בכך שראש הראשות/סגן מחשש שלא ייבחרו עוד כבר בזמן כהונתם ידאגו לחפש לעצמם תעסוקה.

דיון הקודם שהתקיים באפריל אמר יו"ר ועדת הפנים ח"כ יעקב אשר, כי הוא תומך עקרונית בהצעה והוסיף כי אינו רוצה שנבחר ציבור יתכנן את עתידו בזמן שהוא מתפקד כראש רשות: "חיזוק טוהר המידות הוא המהות של הנושא. אני חושב שהדבר האחרון שאנחנו צריכים שיקרה במדינת ישראל הוא שנבחר ציבור במהלך השירות שלו יחשוב על מה יקרה אתו ביום אחרי שיפסיד בבחירות. לא מדובר בתגמול או פרס, זה מהלך שיטייב את ההון האנושי של נבחרי הציבור וישמור על טוהר המידות. נבחר ציבור הוא נבחר ציבור, בין אם הוא עובד בכנסת או עובד למען הציבור ברשות המקומית".


בנוסף התקיימה ישיבת ועדה בנושא מעמד חברי המועצה ברשויות המקומיות. כבר שנים מדובר על הנושא כי חברי מועצה מקדישים את זמן בהתנדבות כנבחרי ציבור אך לא זוכים לשום תגמול על העשייה שלהם הכוללת השתתפות בישיבות, ועדות, אחריות על תיקים (מחזיקי תיקים), מפגשים עם תושבים ועוד. בדיון לקחו חלק חברי מועצה מרשויות שונות שדברו על הקושי לתת מענה לתושבים שבחרו אותם לאור המצב שתפקידם כחברי מועצה דורש זמן זאת במקביל למקום העבודה שלהם. על פי התכנון עתיד להתקיים דיון נוסף בנושא.
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • לאחר כל כך הרבה שנים במערכת הם לא מקבלים פנסיה תקציבית פלוס קיצבת אזרח ותיק ??, חישבו גם עלינו האזרחים הותיקים שמעלים לנו כל חודש בחודשו כמו לכל החכ"ים. והשרים.
  הגב 12.06.24 21:54
 • אורח

שלושה רימונים עתיקים אותרו במהלך עבודות חפירה באתר בנייה בחולון

מערכת האתר | | תגובות: 0במהלך עבודות חפירה באתר בנייה ברחוב התבור בחולון, אותרו באדמה שלושה רימונים עתיקים.


שוטרי תחנת חולון וחבלני משטרה של מחוז תל אביב נמצאים במקום ומטפלים בפריטי האמל"ח.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מופע "היווניה" בתיאטרון חולון - 24 ביוני 2024

| | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק תיאטרון חולוןתיאטרון חולון מזמין אתכם לחוויה מוזיקלית סוחפת ומרגשת שתיקח אתכם למחוזות הקצב של יוון. המופע "היווניה" יתקיים ביום שני, 24 ביוני 2024, בשעה 17:00 באולם 1.


המופע יכלול צלילי בוזוקי ושירים שיגרמו לכם לקום ולרקוד, ויהיה חוויה מרימה ומרגשת שתעשה לכם רק טוב בגוף ובנשמה. כפי שנאמר: "מי שלא חווה את היווניה לא יודע מה זאת חגיגה אמיתית".


כרטיסים ניתן לרכוש באתר https://www.hth.co.il/events/19267/ או בטלפון: 03-502-3001.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פגישה בין ראש עיריית חולון למנכ"ל נת"ע: חברת נת"ע התחייבה להשלים את העבודות ברחוב שנקר עד חודש אוקטובר 2024 ולפנות את אתר האיחסון ברחוב פיכמן בטווח של עד 3 חודשים.

מערכת האתר | | תגובות: 2
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית חולוןבפגישה שקיים ראש עיריית חולון, שי קינן, וצוותו המקצועי עם חיים גליק, מנכ"ל נת"ע, ענת טוקר אלפרט המשנה למנכ"ל הקו הירוק ואנשי מקצוע מחברת נת"ע, אשר מקימה את הקו הירוק של הרכבת הקלה בחולון, הוסכם על טיפול בשורה של נושאים דחופים ואקוטיים, שלהם השלכה ישירה ומשמעותית על נראות המרחב הציבורי ועל התנהלות חיי התושבים ובטיחותם.


שי קינן ציין: "אנו עומדים בפני מעבר משלב הכנת התשתיות לקו הירוק לשלב הבא. ללא ספק הרכבת הקלה תתרום לשינוי דרמטי בעיר חולון ולשדרוג באיכות החיים בה. יחד עם זאת, חשוב לי שגם בשלב המאתגר הנוכחי, חברת נת"ע תעשה הכל כדי להבטיח מקסימום שמירה על סביבה תקינה ובטיחותית ומינימום פגיעה בחיי התושבים. אני שמח לעדכן כי הנושאים שהעליתי בפני נת"ע זוכים לאוזן קשבת ולהתייחסות רצינית ואנו נקפיד לעקוב ולוודא זאת".


בין הנושאים שנדונו וסוכמו: • העירייה ביצעה סקר בטיחות ונראות לאורך צירי הרכבת הקלה. חברת נת"ע לקחה לתשומת ליבה והתחייבה לשפר את נראות הרחובות, בדגש על מענה לנושאי בטיחות ורווחת התושבים.

 • חברת נת"ע תטפל בריבוד הכבישים באספלט קר.

 • חברת נת"ע התחייבה להשלים את העבודות ברחוב שנקר עד חודש אוקטובר 2024 ולפנות את אתר האיחסון ברחוב פיכמן בטווח של עד 3 חודשים.

 • חברת נת"ע בשיתוף העירייה יקיימו מפגשי תושבים בשכונות, לרבות נציגי קשרי קהילה שיהיו בשכונות אחת לשבוע, למתן מענה לתושבים ולבעלי העסקים.

 • חברת נת"ע התחייבה להקפיד על עדכון העירייה והתושבים בכל שלב עבודה ושינוי הסדרי תנועה, מבעוד מועד.

 • חברת נת"ע תעביר לעירייה לוח זמנים מפורט להשלמת עבודות התשתית, לצורך בקרה ומעקב. ככלל, התחייבה החברה להשלמת עבודות התשתית (אינפרה 1), בטווח של כשנה. כמו כן נקבע נוהל עבודה מסודר להתנהלות בעת תקלות משמעותיות כגון פיצוצי צנרת מים.

 • נציגי נת"ע עומדים לרשות התושבים על פי איזורי הפעילות.

התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • זה רק נתע קובעת. לדעתי אם לא יעמדו בזמנים אין סנקציות שאפשר להטיל עליהם. מצד שני בהחלט לנסות להוציא מהם את המקסימום, חייוט סיבים, ריבוד, עיצוב, . תוכנית התאמה לרמזורים, מהירות הרכבת, שהרכבת תעבוד 24/7.
  הגב 10.06.24 08:41
 • הרמזור של רגב עובד.הליכוד בחולון אחרי הרבה שנים
  הגב 10.06.24 23:15
 • אורח

הטבה לתושבי חולון: 50% הנחה בימית ספארק המים

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק ימית ספארק המים - העמוד הרשמיתושבי חולון היקרים,


פארק המים ימית ספארק מציע לכם הטבה מיוחדת: 50% הנחה מהמחיר המלא של כרטיס כניסה, כלומר 70 ₪ לכרטיס.


בפארק תוכלו ליהנות מ-26 מגלשות אקסטרים, בריכה אולימפית, בריכת גלים ועולם הילדים.


שימו לב, ההטבה תקפה בחודש יוני בימים פתוחים בלבד וללא ימי שבת. הרכישה מתבצעת בקופות הפארק, וכל ילד מגיל שנתיים חייב בכרטיס. ההטבה אינה כוללת כפל מבצעים ויש להציג תעודת זהות בעת הרכישה.


לפרטים נוספים ועדכונים טרם ההגעה, יש להיכנס לקישור הבא: https://katzr.net/da7cd8

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עיריית חולון תעניק פטור זמני מאגרת שילוט לעסקים שבחזיתם מבוצעות עבודות תשתית לאומיות

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום: אבי כהןעיריית חולון תעניק פטור זמני מאגרת שילוט לעסקים שבחזיתם מבוצעות עבודות תשתית לאומיות.


ראש העירייה, שי קינן, אמר: "אני מודע למצוקת בעלי העסקים בעיר וער לקושי שהם חווים. זוהי תקופה מאתגרת עבורם ואעשה ככל שביכולתי על מנת להתחשב בהם ולהקל עליהם עד כמה שניתן".


ביוזמת ראש העירייה, שי קינן, עיריית חולון תעניק פטור זמני מאגרת שילוט לבתי עסק שבחזיתם מבוצעות עבודות תשתית לאומיות. הפטור יינתן בהתאם לסמכות ראש העירייה הקבועה בסעיף 2(ב) לחוק העזר לחולון (שילוט) התשס"ג-2003, לתקופה קצובה בזמן מחודש יולי השנה ועד לסוף שנת 2024, לבתי עסק שממוקמים במקטעי רחובות אלה: • שד' קוגל מרחוב הלוחמים ועד רחוב סוקולוב

 • רח' סוקולוב מרח' הנשיאים ועד רח' יוסף סרלין

 • רח' אילת משד' דב הוז ועד רח' אליעזר הופיין

 • רח' המעפילים מרח' הלוחמים ועד שד' דב הוז

 • רח' יעקב פיכמן מרח' ההסתדרות ועד שד' גולדה מאיר

 • רח' ראובן ברקת משד' גולדה מאיר ועד שד' מנחם בגין


הפטור יינתן לבתי העסק הזכאים לכך באופן אוטומטי, מבלי צורך להגיש בקשה למחלקה לחזות העיר. לפרטים נוספים ניתן לפנות למחלקה לחזות העיר בטלפון 03-5027275.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עונת הנחשים: איך מזהים ומה עושים כאשר נחש מכיש את הכלב שלכם

הטיפים באדיבות השירות הווטרינרי של עיריית פתח תקווה

מערכת האתר | | תגובות: 5זהירות נחשים! הקיץ כבר כאן ועמו מתעוררים הנחשים ומיני זוחלים אחרים. רובם אינם מסוכנים לבני אדם ובדרך כלל נמנעים מלבוא עמנו במגע, אך במקרה של מפגש עם נחש חשוב לזכור שגם חיות המחמד חשופות לסכנה.

בישראל ישנם 41 מיני נחשים ומתוכם רק 9 ארסיים. הנחש היחיד שנמצא באזורים צפופי אוכלוסייה בישראל הוא נחש הצפע הארץ ישראלי. הצפע הוא נחש עבה יחסית וניתן לזהות אותו על ידי צבעו הירוק-חום ולאורך גבו עובר קו עקלתון כהה רציף. חיות המחמד ידועות בסקרנותן ולכן באביב ובקיץ עם בואם של הנחשים, יש לדאוג ולהשגיח שלא יפגעו מהכשת נחש.

בשירות הווטרינרי מסבירים כי בשל נטייתן של חיות המחמד לרחרח ולבחון כל דבר, לרוב ההכשות יהיו באזור הפה, הצוואר והאף. הכשות עשויות להיות מסוכנות ואפילו קטלניות.

כדי ליצור סביבה נקייה מנחשים ומיני זוחלים, עד כמה שניתן, מומלץ לשמור על גינות וחצרות הבתים נקיות מעשבים, גרוטאות ופסולת בנייה המשמשים אזורי מחסה אפשריים לזוחלים. בנוסף לכך, רצוי שקירות הבתים והגדרות יהיו חשופים וללא צמחיה מטפסת. יש להמנע מהשארת שאריות מזון המזמינות מכרסמים שהם מזונם העיקרי של הנחשים ובמקרה של התקלות עם נחש אין לנסות ללכוד אותו, יש להתרחק מהמקום ולהתקשר למוקד העירוני

לדברי השירות הווטרינרי של עיריית פתח תקווה:


"אם חיית המחמד שלכם הוכשה על ידי נחש יש לפנותה בדחיפות לטיפול אצל וטרינר. ייתכן שהסימנים הקליניים כמו נפיחות, בצקת ושטף דם יופיעו מספר שעות מרגע ההכשה אך תוכלו להבחין במצוקה של בעל החיים כשישדר חוסר מנוחה, יילל ויקיא ומאוחר יותר ניתן יהיה להבחין בנפיחות משמעותית וכואבת באזור ההכשה. עיכוב במתן טיפול מידי עלול להביא למותה של חיית המחמד ובמקרים רבים סיבת המוות היא חנק עקב התפתחות של בצקות באזור ההכשה או עקב פירוק תאי דם אדומים ופגיעה במערכת הקרישה".

הטיפול בחיית המחמד שהוכשה כולל טיפול תומך (נוזלים, אנטיביוטיקה וכד'), פלסמה ולעתים אף זריקת נסיוב. אין טעם לנסות לתפוס את הנחש במקרה של הכשת בעל חיים כיוון שבישראל הנסיוב היחיד שניתן הוא של נחש הצפע ותפיסתו עלולה להיות מסוכנת. ניתן לנסות לצלם את הנחש.

בשירות הווטרינרי העירוני מזכירים כי הנחשים עשויים להיות מועילים לאדם מכיוון שהם טורפים חולדות ועכברים. כמו כן, הם חיות מוגנות על פי חוק. לכן לוכדי הנחשים המורשים על ידי רשות הטבע והגנים משחררים את הנחשים מחוץ לישוב בשטחים פתוחים לאחר לכידתם. אין להרוג נחשים.

כמו כן, יש לטייל עם הכלבים כשהם קשורים ברצועה. בנוסף לכך, במיוחד במהלך הקיץ מומלץ בשעת הטיולים עמם בשטח להקפיד להרחיק אותם מאזורים מסוכנים כגון: סדקים, שיחים סבוכים, פתחי ניקוז ועוד.התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • וואי וואי נחש עם מגיפת קץ האנושות זה הכי מפחיד!!
  הגב 09.06.24 09:03
 • להעסיק חתולים בשמירה! לא יהיו עכברים ונחשים שיצליחו להסתנן דרכם.
  הגב 09.06.24 09:12
 • ואולי עיריית רחובות בהנהלתה בחדשה תגדיל ותעשה כקודמיה??? למרות פניות רבות להסרת עשביית פרא יבשה לא מוצאים את הזמן להגיע ולטפל בבעיה כאובה ומסוכנת זו ... ברחוב אמנון ותמר פינת ילקוט הרועים . בראשות העיריה הקודמת כשמלול היה ראש העיר תוך 24 שעות הגיעו וטיפלו, וכעת ממתינים כבר 3 חודשים וטרם נמצא האיש המתאים לטפל בבעיה...
  הגב 09.06.24 14:03
 • מרקוביץ יפתור הבעיה
  09.06.24 18:17
 • חשוב הרבה יותר לעדכן כיצד לנהוג במקרה של הכשת נחש בני אדם.
  הגב 09.06.24 20:21
 • אורח

גבר בן 67 התמוטט במרכז מסחרי בחולון והוחזר להכרה מלאה לאחר פעולות החייאה

מערכת האתר | | תגובות: 0
תיעוד מבצעי מד"אבשעה 10:04 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על גבר בן 67 שהתמוטט ואיבד את הכרתו במרכז מסחרי בחולון. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי וביצעו פעולות החייאה שכללו מתן מכות חשמל ממכשיר מפעם (דפיברילטור). כאשר ליבו שב לפעום והוא חזר להכרה מלאה, הוא פונה בניידת טיפול נמרץ של מד"א לבית החולים כשמצבו יציב.


חובשי רפואת חירום מיחידת האופנועים של מד"א, אלירן בקאלו ויוסף שושן, סיפרו: "הגבר שכב על הרצפה במרכז המסחרי כשהוא מחוסר הכרה ללא דופק וללא נשימה, כשלצידו עובר אורח שמבצע בו פעולות החייאה בסיסיות בתדרוך טלפוני ממוקד 101 של מד"א. המשכנו בפעולות החייאה מתקדמות שכללו עיסויים, הנשמות, מתן תרופות ומכות חשמל ממכשיר המפעם (דפיברילטור) שיש לנו כחלק מהציוד הרפואי באופנוע החירום. לאחר שליבו שב לפעום העלנו אותו לניידת טיפול נמרץ של מד"א ופינינו אותו לבית החולים כשהוא בהכרה מלאה ומצבו יציב."


צילומים:תיעוד מבצעי מד"אהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

סדרת הרצאות בנושא זוגיות ואהבה בחולון: "זוגיות על הבר-ליין" החל מ - 19/6

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק הורים עושים ח.י.להורים מוזמנים להתחיל לתכנן את הדייט הזוגי שלהם לקיץ הקרוב עם סדרת הרצאות בנושא זוגיות ואהבה, המתקיימות באווירה קלילה ומרתקת.


ההרצאות יתקיימו במסגרת "זוגיות על הבר-ליין" ויועברו על ידי מיטב המרצים:האירועים מאורגנים על ידי מחלקת הורות ומשפחה ומחלקת צעירים באגף קהילה.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

גבר בן 26 נפצע באירוע אלימות בחולון ופונה במצב בינוני לבית החולים וולפסון

| | תגובות: 0בשעה 17:50 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על גבר שנפצע באירוע אלימות ברחוב רחבעם זאבי בחולון. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח וולפסון, גבר בן 26 במצב בינוני, עם חבלה בגפיים.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הסלוניקאים: טברנה יוונית בתיאטרון חולון - 19 ביוני 2024

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק תיאטרון חולוןתיאטרון חולון מציג: "הסלוניקאים" - טברנה יוונית.


הזמרת אילנה כץ תוביל שירה בציבור ותארח את הזמרת עליזה אביב בחגיגה סלוניקאית בלקנית, הכוללת שירת יוון, לדינו ושירת קאנטרי ורוקנ'רול. האירוע ילווה במצגת שקופיות מרהיבה.


בהשתתפות: • קלידן: קובי משעל

 • בוזוקי: יהודה אלל

 • גיטרה: שמוליק בר עוז


האירוע יתקיים ביום רביעי, 19 ביוני 2024, בשעה 11:00, באולם 2 של תיאטרון חולון.


להזמנת כרטיסים, ניתן לפנות בקישור זה או בטלפון 03-502-3001.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

שוטרים בגן הילדים צמרת בחולון

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית חולוןמה הוביל את ילדי גן צמרת להיפגש עם נציגים ממשטרת ישראל?


במסגרת המיזם של גוגלה, פלטפורמה חינוכית דיגיטלית, כותבים ילדים ברחבי הארץ מכתבי תודה וברכות לחיילים, לפצועים ולכוחות הביטחון. ילדי גן צמרת שלחו מכתב למשטרת ישראל והשוטרים התרגשו עד כדי כך, שכמחווה מיוחדת, הגיע צוות של קשרי קהילה במשטרה לבקר בגן.


כהכנה לביקור המיוחל, הילדים חיפשו במנוע החיפוש של גוגלה מידע אודות עבודת המשטרה, והכינו שאלות מתאימות יחד עם צוות הגן לאורחים המיוחדים. השוטרים שהגיעו לגן סיפרו על תפקידם ותרומתם ולמצוקות ולבעיות שבהם נתקלים האזרחים.


במהלך הביקור, הילדים התחפשו לשוטרים, שיחקו במשחק בנושא "טביעות אצבעות" כהדגמה של משימות המז"פ (מחלקת זיהוי פלילי) ולסיום, הם ביקרו בניידת המשאלות והתנסו בהפעלת מכשיר הקשר והצופר. גם הילדים וגם השוטרים נהנו מאוד!


מרגש!


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

נשות המילואימניקים בחולון מוזמנות לבוקר של נחת: ארוחת בוקר כיפיתטעימות של טיפולי מגע מפנקים, סדנא עם הסטייליסטית שרון חנן: - יום שישי 21 ביוני,

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק הורים עושים ח.י.לבוקר של נחת לנשות המילואימניקים בחולון


נשות המילואימניקים מוזמנות לבוקר מחבק שבו ניתן זמן לעצמן, להירגע, להטען ולאסוף כוחות.


בתוכנית:

 • ארוחת בוקר כיפית
 • טעימות של טיפולי מגע מפנקים
 • סדנא מעוררת השראה עם הסטייליסטית שרון חנן:

  • איך לעשות שילובי בגדים מעניינים שמתאימים בדיוק לי?

  • איך להימנע מטעויות נפוצות?

  • איך להעז, לגוון ולהכניס צבע אל המלתחה שלי? • הצטרפי אלינו לבוקר של רוגע, כיף והנאה.


  יום שישי, 21 ביוני, בשעה 09:00, במרכז המשפחתי. עלות הכניסה: 20 ש"ח.


  הכניסה לאירוע תתאפשר בהצגת אישור שירות מילואים בחירום.


  לחצי להרשמה

  התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

  הצגת ילדים וסדנת יצירה בסימן חג השבועות בקניון עזריאלי חולון - 10 ביוני בשעה 17:00

  מערכת האתר | | תגובות: 0
  צילום מתוך דף הפייסבוק קניון עזריאלי חולון  שבועות שהילדים חיכו לפעילות כזו!


  בואו ליהנות מזמן איכות לכל המשפחה עם הצגת ילדים בנושא ביכורים וסדנת יצירה בסימן חג השבועות.


  האירוע יתקיים ביום שני, 10 ביוני בשעה 17:00 בקומה 2 בקניון עזריאלי חולון.


  ההשתתפות חינם!

  התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

  שירה ג'רבי קיבלה אות הצטיינות מ"תנועה ישראלית" על פעילות קהילתית במרכז קהילתי נאות שושנים בחולון

  מערכת האתר | | תגובות: 0
  צילום מתוך דף הפייסבוק רשת קהילה ופנאי חולון  שירה ג'רבי, רכזת הקהילה של מרכז קהילתי נאות שושנים, קיבלה אתמול אות הצטיינות מ"תנועה ישראלית" על פעילות משמעותית עם תושבים וקידום יוזמות קהילתיות.


  תנועה ישראלית פועלת בשיתוף רשת קהילה ופנאי ועיריית חולון לקידום הקשר עם התושבים והכשרת מנהיגות שכונתית, תוך מתן כלים וליווי מקצועי נרחב של התנועה.


  בחודשיים האחרונים התקיים קורס הכשרת מנהיגות תושבים לקידום יוזמות קהילתיות במרכז קהילתי נאות שושנים בשיתוף תנועה ישראלית. במסגרת הקורס, 40 המשתתפים הכירו יוזמות קהילתיות בחולון ומחוצה לה, למדו על גיוס ומימון המונים ולבסוף עשו "חלימת דרקונים". התושבים יצאו לדרך עם 4 יוזמות קהילתיות שאותן הם מקדמים ממש בימים אלו.
  התפרסמו 0 תגובות לכתבה.
  עבור לעמוד הבא
  עבור לעמוד הקודם
  לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל