הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים
מחלקת צעירים בחולון מזמינה צעירים חולונים בגילי 50-23 בעלי עסק עצמאי לקחת חלק בקהילה עסקית שהולכת ומתרחבת.
חולון: ספרייה חדשנית ושני מרחבי למידה נחנכו השבוע בבתי הספר עלומים, חט"ב ארן וגימנסיה נבון
אלדד קפיטולניק, מנהל גימנסיה הרצוג בחולון, נבחר למנהל המצטיין של מחוז תל-אביב לשנת הלימודים תשפ"ד

הפעלה וחגיגת שירים "עושים שמח בשכונה" בפארק פרס חולון - 25 במאי 2024. הכניסה חופשית

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק פארק פרס חולון


פארק פרס חולון מזמין את הציבור להפעלה וחגיגת שירים מלהיבה בשם "עושים שמח בשכונה" שתתקיים ביום שבת, ה-25 במאי 2024, בשעה 12:00. בנוסף, מועדון הילדים של "צ'יקו לולו" יקיים חגיגת יום הולדת לילדי החודש.

האירוע יכלול שירים, קצב, שמחה ומתנות לכולם. הכניסה חופשית.

האירוע יתקיים במתחם לה פארק, פארק פרס חולון.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מחלקת צעירים בחולון מזמינה צעירים חולונים בגילי 50-23 בעלי עסק עצמאי לקחת חלק בקהילה עסקית שהולכת ומתרחבת.

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק אליעזר וג'סיקה - צעירים בחולוןמחלקת צעירים בחולון מזמינה צעירים חולונים בגילי 50-23 בעלי עסק עצמאי לקחת חלק בקהילה עסקית שהולכת ומתרחבת.


ב-19 ביוני, רינת אליהו תעביר הרצאה בנושא "אוטומציה לבעלי עסקים: איך לשלב טכנולוגיה בעסק מהיום הראשון". בהרצאה ידובר על החשיבות בשילוב הטכנולוגיה בעסק כבר מהיום הראשון. לכל מי שמפחד מטכנולוגיה, תינתן סקירה על כלים חינמיים שקיימים בשוק ויכולים לעזור גם למי שהוא/היא ״טכנופוב/ית״. נבין מהי אוטומציה עסקית וכיצד היא יכולה לחסוך זמן על משימות משעממות שחוזרות על עצמן, ונבין היכן בעסק ניתן לשלב אותה.


ההרצאה תתקיים ביום רביעי, 19 ביוני, בשעה 11:00 במרכז ג'סיקה, רחוב ארבע ארצות 24. ההשתתפות ללא תשלום, בהרשמה מראש.


להרשמה מראש לחצו כאן: https://did.li/n28Nf

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

חולון: ספרייה חדשנית ושני מרחבי למידה נחנכו השבוע בבתי הספר עלומים, חט"ב ארן וגימנסיה נבון

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית חולוןספרייה חדשנית בבית ספר עלומים ושני מרחבי למידה חדשניים נחנכו השבוע בחט"ב ארן ובגימנסיה נבון.


ראש העירייה שי קינן אמר: "כיום ברור שבכדי לעמוד באתגרי העולם העכשווי נדרש להתאים את אופי הלמידה, את שיטות הלימוד וכמובן את מרחבי הלמידה למאפייני המאה העשרים ואחת ולדור הנוכחי של הילדים. בחולון אנו פועלים על מנת לצייד את התלמידים בכלים העדכניים ביותר וליצור סביבת למידה מתקדמת שתְפַתֵחַ אותם ותביא אותם למירב ההישגים".


עיריית חולון מקימה בימים אלה כ-50 מרחבי למידה חדשניים (M21) בבתי הספר בעיר, בתקציב של כ-4.5 מיליון ₪. השבוע נחנכו במעמד ראש העירייה שי קינן ובכירי מינהל החינוך, שלושה מרחבי למידה חדשים: בחט"ב ארן, בגימנסיה נבון וספרייה חדשנית בבית ספר עלומים.


עיריית חולון נענתה לאתגר ה"קול קורא" של משרד החינוך וזכתה בכ-50 מרחבי למידה חדשניים, במימון משותף של משרד החינוך ועיריית חולון. המרחבים מוקמים כמענה לאתגרים שעומדים בפני מערכת החינוך, בהתאמה לעידן הלמידה המשתנה במאה ה-21, ובמטרה להביא ללמידה משמעותית וחדשנית בעיר.


כל מרחב מתוכנן באופן אישי עם צוות המוסד החינוכי, המרחבים מעוצבים ע"י דרורה פסטרנק, מעצבת סביבות לימודיות, תוך ליווי וביצוע של מינהל החינוך. המטרה היא לתת לתלמידים את המענה המותאם ביותר ולאפשר להם למידה מיטבית בסביבת לימוד מתקדמת וחדשנית.


עד כה נבנו כ-10 מרחבי למידה, בין היתר גם בבתי הספר שנקר, שז"ר, מפי עוללים ועוד.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אלדד קפיטולניק, מנהל גימנסיה הרצוג בחולון, נבחר למנהל המצטיין של מחוז תל-אביב לשנת הלימודים תשפ"ד

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק גימנסיה הרצוגקהילת גימנסיה הרצוג למדעים ולאומנויות בחולון גאה להכריז כי אלדד קפיטולניק, מנהל הגימנסיה בשש השנים האחרונות, נבחר למנהל המצטיין של מחוז תל-אביב לשנת הלימודים תשפ"ד.


הבשורה המשמחת הגיעה היום, והועברה גם לקהל הרחב. חגית גוטדינר, מפקחת בית הספר, כתבה: "צהרים טובים לכולם, אני שמחה לבשר שאלדד קפיטולניק, מנהל גימנסיה הרצוג, נבחר ע"י מחוז תל-אביב כמנהל מצטיין לשנת הלימודים תשפ"ד. אלדד יקבל את אות ההצטיינות בטקס המצטיינים המחוזי שיתקיים בשנת הלימודים הבאה. ברכות חמות אלדד."


קהילת הגימנסיה הוסיפה: "אלדד יקירנו, אין ספק שאתה אדם ראוי ביותר להצטיינות! אנו גאים בך, מכירים בעשייתך למעננו כל העת ומוקירים את פועלך למען קידום הגימנסיה ושגשוגה. זכינו בך ואנו שמחים בשמחתך, שהיא גם שמחתנו. יישר כוחך!"

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

טקס הוקרה עירוני נערך למתנדבי "סיירת 106" בחולון: תלמידים מתנדבים לטיפוח העיר ושמירה על הסביבה

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית חולוןביום ראשון, 16.6 נערך טקס הוקרה עירוני, במעמד ראש העירייה שי קינן ובהשתתפות אנשי החינוך ומנהלי העיריה המעורבים בנושא, על מנת להודות לבנות ולבני הנוער, שגילו ערנות ואחריות סביבתית ולהביע הערכה לצוותי החינוך שליוו אותם.


מדובר במיזם יוצא דופן שבמסגרתו מתנדבים השנה תלמידי תיכון מ-9 בתי ספר, הן מהחינוך הרגיל והן מהחינוך המיוחד. הרעיון המרכזי הוא ליישם בפועל חינוך לערכים, תוך כדי טיפוח הזדהות ומעורבות בקהילה ותרומה של ממש לשיפור פני העיר והמרחב הציבורי.


בתי הספר שמשתתפים השנה במיזם הם: עמל, שחקים, אילון, נבון, קמפוס פרס ברוח hth, קוגל, עתידים, בנימין רוטמן נעמת ואורט מיטרני והכוונה להרחיב את הפעילות לעוד בתי ספר בשנה הבאה.


התלמידים שמשתתפים במיזם עוברים במהלך השנה הדרכה בנושא איתור מפגעים ומטרדים ציבוריים ומתוודעים לדרכי הדיווח לגורמים המוסמכים. כמו כן נערכים מפגשי העשרה עם נציגים מאגפי העירייה השונים המטפלים בפניות ובכלל זה: המוקד העירוני, אגף שפ"ע, אגף השיטור והפיקוח עירוני, אגף גנים ונוף, ואפילו עם נציגי אגף האדריכלות ותכנון העיר.


במסגרת התנדבותם, התלמידות והתלמידים הופכים "לעיניים בשטח", יוצאים לרחבי העיר, לגינות, לרחובות, למרכזים מסחריים ועוד – פוקחים עיניים, שמים לב לסביבה הקרובה והרחוקה ומאתרים מפגעים ותקלות שדורשות טיפול. על כל אלה הם מדווחים מהשטח למוקד העירוני 106 ואף עוקבים אחר טיפול וביצוע.


מובילי המיזם משוכנעים שהתלמידים ימשיכו לדווח למוקד העירוני גם בחופש הגדול ורואים בכך אזרחות פעילה ומועילה.

"סיירת 106" היא אחד המיזמים הבולטים בתחום המעורבות החברתית, שמוביל אגף חינוך על יסודי במנהל החינוך בשיתוף פעולה מתמשך עם מנהל תפעול ומנהלה בעירייה ועניינו: חינוך להתנדבות תלמידים ורתימתם לטיפוח העיר ושמירה על הסביבה, תוך גילוי מעורבות ואחריות סביבתית וקהילתית.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ליין הקיץ "אליעזר על הגג" במרכזי הצעירים בחולון: הופעות של דנה ברגר, אדיר גץ ואור כהן במחיר מסובסד

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק אליעזר וג'סיקה - צעירים בחולוןמרכזי הצעירים בחולון מציגים את ליין הקיץ "אליעזר על הגג". במסגרת הליין יתקיימו הופעות של אמנים מובילים:מחיר מסובסד לכרטיס: 50 ש"ח.


הציבור מוזמן לתכנן את הלו"ז לקיץ הקרוב ולהיכנס ללינקים לרכישת כרטיסים.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

החלה ההרשמה לקייטנת ג'ימנסטיק - התעמלות וספורט במרכז קהילתי בן גוריון בחולון, 22.7.24 - 7.8.24

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מרכז קהילתי בן גוריוןהקיץ הכי ישראלי: קייטנת ג'ימנסטיק - התעמלות וספורט

מרכז קהילתי בן גוריון בחולון מזמין אתכם לקייטנת ג'ימנסטיק בניהולו של אלון כץ, מאמן בכיר באקרובטיקה וטרמפולינה, בוגר בי"ס למאמנים במכון ווינגייט, אלוף ישראל לשעבר בטרמפולינה, ספורטאי וחבר בסגל האולימפי לשעבר.

הקייטנה מיועדת לגילי עולים לגן חובה ועד עולים לכיתה ה' ותתקיים בין התאריכים 22.7.24 ועד 7.8.24, בימים ראשון עד חמישי בין השעות 08:00-13:00.

במהלך הקייטנה יתקיימו פעילויות מגוונות כגון יציאה לבריכה, ימי כיף, הפעלות במרכז כמו ציקולולו, דני שובבני, מולטי סקילס, סדנאות מקצועיות, חפש את המטמון, אימוני טרמפולינה והתעמלות מאתגרים ועוד. כל משתתף יקבל חולצת קייטנה.

המחיר לכל הקייטנה הוא 1625 ₪. הרישום פתוח עד ה-24.6.24, ולאחר מכן ההרשמה היא על בסיס מקום פנוי.

לרישום: לחצו כאן

לפרטים נוספים:
אלון כץ: 050-6430479
מזכירות: 03-5528490

*פתיחת הקייטנה מותנת במינימום נרשמים והרישום בכפוף לנהלי הרשת.
*ייתכנו שינויים בתכנית הקייטנה.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מועדון הכדורסל הפועל חולון מרכין ראשו עם פטירתו של שמואל צימרמן

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק Hapoel Holonמועדון הכדורסל הפועל "קבוצת נתנאל" חולון מרכין ראשו עם היוודע דבר פטירתו של שמואל (שמוליק) צימרמן. שמוליק היה פעיל מרכזי במשך שנים רבות במחלקות הנוער והילדים של המועדון ובמשך תקופה שימש גם כמנהל קבוצת הבוגרים. אנו שולחים את תנחומינו הכנים למשפחה ומחבקים אותם בשעתם הקשה. יהי זכרו ברוך.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עיריית חולון חנכה שלושה מרחבי למידה חדשניים בחט"ב ארן, בגימנסיה נבון ובבית הספר עלומים

| | תגובות: 1
צילום: חטב ארן - צילום עיריית חולוןעיריית חולון חנכה השבוע שלושה מרחבי למידה חדשניים: בחטיבת הביניים ארן, בגימנסיה נבון ובבית הספר עלומים. ראש העירייה, שי קינן, ציין כי "כיום ברור שבכדי לעמוד באתגרי העולם העכשווי נדרש להתאים את אופי הלמידה, את שיטות הלימוד וכמובן את מרחבי הלמידה למאפייני המאה העשרים ואחת ולדור הנוכחי של הילדים. בחולון אנו פועלים על מנת לצייד את התלמידים בכלים העדכניים ביותר וליצור סביבת למידה מתקדמת שתְפַתֵחַ אותם ותביא אותם למירב ההישגים".


עיריית חולון מקימה בימים אלה כ-50 מרחבי למידה חדשניים (M21) בבתי הספר בעיר, בתקציב של כ-4.5 מיליון ₪. המרחבים מוקמים כמענה לאתגרים שעומדים בפני מערכת החינוך, בהתאמה לעידן הלמידה המשתנה במאה ה-21, ובמטרה להביא ללמידה משמעותית וחדשנית בעיר.


כל מרחב מתוכנן באופן אישי עם צוות המוסד החינוכי, המרחבים מעוצבים על ידי דרורה פסטרנק, מעצבת סביבות לימודיות, תוך ליווי וביצוע של מינהל החינוך. המטרה היא לתת לתלמידים את המענה המותאם ביותר ולאפשר להם למידה מיטבית בסביבת לימוד מתקדמת וחדשנית.


עד כה נבנו כ-10 מרחבי למידה, בין היתר גם בבתי הספר שנקר, שז"ר, מפי עוללים ועוד.


למידע נוסף, בקרו באתר האינטרנט של חולון: www.holon.muni.il


טלפון: 03-5027334 / 03-5027335
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • למעצבים: שימו דגש על כסא עם ריפוד, לא מפלסטיק שמכאיב בישיבה ממושכת. כסאות בצורת S, בדכ בלי גלגלים וכן עם ריפוד.
  הגב 18.06.24 12:50
 • אורח

עיריית חולון מציעה: פעילויות מעשירות ומהנות להורים ולמשפחה ב-10 ש"ח למשתתף בסבסוד העירייה

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום: אבי כהןהעירייה מציעה פעילויות קיץ מעשירות ומהנות להורים ולמשפחה במחיר של 10 ש"ח למשתתף, בסבסוד העירייה.


ראש העירייה שי קינן אמר: "הקיץ הוא הזדמנות מצוינת לספק להורים החולונים העשרה וידע, לצד הנאה ועניין, ביחד עם הילדים וגם בלעדיהם. אני מזמין את האימהות ואת האבות לנצל את ההזדמנות ליהנות מהיצע מגוון ומועיל, במחיר שווה כל נפש, באווירה בלתי פורמלית, נעימה ותומכת במרכז משפחתי".


קהילת הורים עושים ח.י.ל, מחלקת הורות ומשפחה באגף קהילה מזמינים אתכם לתוכנית "קיץ 10 לכל המשפחה". במהלך הקיץ יתקיימו עשרות פעילויות לכל המשפחה והכל ב-10 ש"ח למשתתף בסבסוד העירייה.


מה בתוכנית? • מגוון פעילויות משותפות להורים ולילדים, סדנאות שהן שילוב של הנאה עם ערך מוסף של קשר, תקשורת וזמן איכותי ביחד: סדנת נגרות "בונים יחסים", סדנת מיינדפולנס, סדנת הגנה עצמית, סדנת בישול, סדנת צילום, סדנת מסכים, סדנת תיאטרון, סדנת העצמה באמצעות דמיון מודרך, סדנת סטיילינג, סדנת לגו, סדנת יוגה, סדנת הנא/עה בתנועה לקטנטנים, מפגש משחקי קופסא לסבים ולסבתות עם הנכדים ועוד.

 • ערבי בילוי קיציים להורים באווירת בירות ונשנושים בחצר של מרכז משפחתי, עם מיטב המרצים והאומנים וביניהם: פרופ' יורם יובל, הסטנדאפיסטית נגה דאנג'לי, איש החינוך ומרצה TED יהונתן דורון ואחיו המוסיקאי יהל דורון (מהצוות גיא ויהל) במפגש מרגש והסטנדאפיסטית, תושבת העיר, שושנה (שושי בנדבה) בסטנדאפ רוק לאימהות.

 • מגוון אירועי פופ אפ: להורים לילדים עם הפרעת קשב, לאימהות מניקות, להורי העולים לא' ולהורי מתבגרים.

 • הרצאות וסדנאות עם מיטב מנחי ההורים שלנו וביניהם: הרצאות להורי העולים לגן, מפגשי גמילה מחיתולים, הרצאות לקראת החזרה ללימודים וקורס עזרה ראשונה.


למידע על כל הפעילות הצטרפו לקבוצות הווטסאפ של מרכז משפחתי ואנו נעדכן אתכם בהתאם:


https://bit.ly/3h5d5E9

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פורום חולון

הפורום נועד לאפשר לתושבי חולון להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח

אורח
02.06.24 15:27
למי שייכת העיר ? לתושבים או ליזמי התחדשות עירונית? למי יש אוזן קשבת לצורך ולרווח ולרוחה של התושבים אחרי שחברות הבניה יעזבו את העיר עם ריווחיהם ? מי יוכל לעמוד לאורך עשרות שנים בדמי ניהול של בנין? וכמה גינות חדשות כבר יהיו בעיר הצפופה?
אורח
29.04.24 09:24
למה לא מבצעים אכיפה לרכבים שחונים על מדרכות ומסלולי אופנים בעוטף שכונת קרית רבין???? חוסמים מסלולי אופניים ומדרכות , דורכים על הצמחיה והטפטפות, וסוגרים שבילי גישה לכניסה לבניינים!! אדוני ראש העיר, אני חושב שהגיע העת להתחיל לעבוד. בהצלחה
אורח
29.04.24 09:24
מסכים איתך בהחלט
אורח
21.03.24 17:34
ראש העיר היקר. תתחשב בילדינו הצעירים שרוצים לגור ליד הוריהם בחולון ואל תתן להם לברוח. לעיר אחרת . תוריד מחירים לדיירות בקניה ובארנונה . בבקשה ממך תן שחולון תמשיך ליהיות עיר לצעירים גם ולילדים .
אורח
09.01.24 21:07
כבר ממזמן לא עיר הילדים עיר של רק עשירים יכולים לחיות בה תמשיכים לבנות ביניינים ושכונות שאין לצעירים תקציב,ורק לדרוש ארנונה ולא להקל עלינו סיורים ומוזיאונים איזה היו השנה ??!!! בבתי הספר????אבל כסף כמו שעון שידפוק!! עם בתי ספרים שאין להם הכלה למצב לרוץ אחריי פרויקטים שלכם עם הכסף והבית ספר שאתם ממנים יותר נכון אנחנו מממנים,בושה!!!! איפה צריך לשים עצים לא שמים איפה שלא צריך שמים. ומי שמסדר זה הכסף שלנו לא של אף אחד הועד של כל בניין כל הכבוד נולדתי בחולון גדלתי וכולם רק עפים מפה כל החברים שלנו כבר רק הכסף בחולון זה מה שחשוב
אורח
07.12.23 19:33
יוסף חוברה תושבי העיר וותיק ללא. כרטיס תושב נא לשלוח לי בבקשה לכתובת הרצל 75 אוריהודה בהקדם
אורח
09.10.23 11:17
לוקחים את המצב לידיים שלנו! מנדבים צבא רזרבי להגן על המדינה ותושביה!תמצאו את הערוץ "הצבא החסוי" בפייסבוק ותגנו על משפחותיכם!
אורח
30.09.23 08:32
לאזרחים ותיקים ולא רק - מוממלצים שעורי צ'י קונג, רצוי באוויר החופשי. בגבעתיים יש שעורי צ'י קונג חינם למבוגרים.
אורח
29.09.23 15:58
מתי נוכל לישון ללא רעש מטוסים שממריאים בשעות עוצר הלילה?


ראש העירייה שי קינן ושרת התחבורה מירי רגב דנו בקידום נושאי תחבורה ותנועה בחולון: קידום הסעת המונים ותחבורה ציבורית יעילה, פיתוח והרחבה של מסלולי אופניים, חיבור שכונות בחולון לצירים בין עירוניים, שימור יציאות וכניסות לנתיבי איילו

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית חולוןראש העירייה שי קינן אירח היום את שרת התחבורה מירי רגב ודן עימה ועם אנשי המקצוע בקידום שורה של נושאי תנועה ותחבורה בחולון.


היום התקיימה פגישת עבודה של ראש העירייה שי קינן והצוות המקצועי בעירייה עם שרת התחבורה מירי רגב ואנשי צוותה, מנכ"לי נתיבי איילון ונתיבי ישראל והרלב"ד.


הפגישה נפתחה בסיור מקצועי בפרויקטים, שמתבצעים ומתוכננים ברחבי חולון, וזאת על מנת להתרשם מהדברים בשטח.


לאחר מכן התקיימה בלשכת ראש העירייה פגישה מקצועית עם כל אנשי המקצוע, שהתמקדה בשורה של נושאים שעל הפרק בטווח המיידי ובהמשך.


מטרת הפגישה היתה לקדם את העיר, לשפר את התנועה בתוכה וממנה ואליה ולהשפיע לטובה על איכות חיי התושבים בחולון.


בין היתר נדונו נושאים כמו: קידום הסעת המונים ותחבורה ציבורית יעילה, פיתוח והרחבה של מסלולי אופניים, חיבור שכונות בחולון לצירים בין עירוניים, שימור יציאות וכניסות לנתיבי איילון ועוד.


ראש העירייה שי קינן הודה לשרה על ביקורה ועל הרצון לסייע לתושבי חולון בכל היבטי התחבורה, שלהם כמובן השלכה על התפתחות העיר, האטרקטיביות שלה והיותה מוקד משיכה לעסקים ולהשקעות בעתיד.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עיריית חולון מצדיעה לחיילי המילואים: הכירו את ברי אוסטרובסקי, שיאן שירות המילואים בחולון: 187 ימי מילואים

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית חולוןבסימן חודש ההוקרה למערך המילואים, עיריית חולון מביעה תודה לנשות ואנשי המילואים על שמירתם על ביטחון התושבים במהלך השנה המורכבת. רבים מתושבות ותושבי חולון שגויסו לצו 8 חזרו סוף סוף הביתה אחרי תקופה ארוכה ומשמעותית, בעוד אחרים עדיין משרתים ויש כאלה שנקראים בימים אלה לשירות נוסף.


אחד משיאני שירות המילואים בחולון הוא ברי אוסטרובסקי, בן 24, תושב חולון ורס"ל במילואים מזה 4 שנים. השנה גויס למשך 187 ימים. במסגרת תפקידו, ברי משמש כמש"ק בחמ"ל הביצוע של מרכז ההובלה של צה"ל ודואג לסידורי הובלה ואספקה לכלל הבסיסים ושטחי הכינוס בארץ, וכן לטיפול באירועים חריגים.


ביום יום, ברי הוא סטודנט להנדסת תעשייה וניהול במכון הטכנולוגי HIT ולאחרונה החל לעבוד כבקר פיננסי בחברת "אנקל". למרות הקושי, ברי מספר שהוא מקבל חיזוקים רבים מכל עם ישראל. הוא מאחל לכולנו שלום ושקט ומזכיר שאחרי קושי, מגיעה גם עלייה.


עיריית חולון מצדיעה לחיילי המילואים החולונים! רוצים להופיע בפוסט הבא? מלאו את הפרטים, שלחו תמונה ונשתמע! לחצו כאן למילוי הפרטים.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בניין עיריית חולון הואר בירוק לציון חודש ההוקרה למערך המילואים ולצה"ל

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית חולוןבניין עיריית חולון הואר הערב בצבע ירוק לציון חודש ההוקרה והערכה למערך המילואים ולצבא הגנה לישראל. העיר חולון מביעה תמיכה וחיזוק לגיבורות ולגיבורים של מערך המילואים ולבני משפחותיהם. העירייה מצדיעה וגאה בהם.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

קורס הקיץ לנוער 2024 למשחק ושירה בתיאטרון חולון - הקורס מיועד לתלמידי כיתות ז' עד י"ב 7 עד 25 ביולי

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק תיאטרון חולוןקורס הקיץ לנוער 2024 למשחק ושירה חוזר לתיאטרון חולון

תיאטרון חולון מזמין את בני הנוער להשתתף בקורס הקיץ למשחק ושירה, המתקיים בין התאריכים 7 עד 25 ביולי. הקורס יתקיים בימים ראשון עד חמישי, בין השעות 10:00 ל-14:30, ויכלול לימודי משחק, שירה וכתיבה יוצרת.

הקורס מיועד לתלמידי כיתות ז' עד י"ב, ויתקיים בקבוצות קטנות כדי להבטיח יחס אישי לכל משתתף. מספר המקומות מוגבל, ולכן מומלץ להירשם בהקדם.

לפרטים נוספים והרשמה, ניתן להתקשר לטלפון 03-5023028 או להיכנס לקישור: https://bit.ly/3i2kIz5.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

שבוע הספר במרכז קהילתי וולפסון חולון: אירועים לכל המשפחה בין התאריכים 23-30 ביוני

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק רשת קהילה ופנאי חולוןמרכז קהילתי וולפסון חולון מזמין את כל המשפחה לשבוע של סיפורים ואגדות במסגרת שבוע הספר העברי. האירועים יתקיימו במרכז קהילתי וולפסון, רחוב צבי ש"ץ 29, חולון.


לוח האירועים: • יום שני, 24.6 - שעת סיפור "הלוויתן והשבלול" לילדים בשעה 17:15. עלות: 10 ₪ למשתתף.

 • יום שלישי, 25.6 - הפעלה מוסיקלית בהשראת ספרי ילדים מוכרים ואהובים לגיל הרך בשעה 17:15. עלות: 10 ₪ למשתתף.

 • יום רביעי, 26.6 - סדנת יצירה: הארי פוטר מגומי קליי לילדים בשעה 17:15. עלות: 10 ₪ למשתתף.

 • יום ראשון, 30.6, 11:00 - הרצאה למבוגרים בעקבות הספר "אין יותר יהודים בתראקיה". הכניסה חופשית.


בנוסף, יתקיים יריד מכירת ספרים יד שנייה בעלות סמלית של 5 ₪ בין התאריכים 23.6 – 27.6, בשעות 16:00 – 18:00. הכניסה ליריד חופשית.


לפרטים נוספים והרשמה, ניתן לבקר באתר המרכז כאן.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

חולון: מופעי "שרים בעיר" חוזרים החל מ-26 ביולי בכיכר ויצמן ובגני סיפור בקריית אילון

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית חולוןעיריית חולון מכריזה על חזרתם של מופעי "שרים בעיר". ראש העירייה, שי קינן, מסר: "במיוחד בתקופה זו, אני מזמין אתכם, תושבות ותושבי חולון, לבוא לשיר ביחד, להתחבר למוסיקה עם הזמרים האהובים והמוכרים, באוויר הפתוח ובאווירה נעימה, עם חברים ומשפחה. אני בטוח שיש בכך כדי לעודד, לחזק ולחבר בין כולנו".


המופעים יתקיימו החל מיום רביעי, 26 ביולי, ובכל ימי רביעי בחודשי יולי ואוגוסט, בכיכר ויצמן ובגני סיפור בקריית אילון. הכניסה חופשית.


לפרטים נוספים: לחצו כאן

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

רוכב אופנוע נפגע מרכב בשדרות לוי אשכול בחולון ופונה במצב בינוני לבית החולים וולפסון

| | תגובות: 0הלילה בשעה 02:31 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על רוכב אופנוע שנפגע מרכב בשדרות לוי אשכול בחולון. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח וולפסון, צעיר כבן 23 במצב בינוני, עם חבלות בגפיים.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בימים ראשון עד רביעי 16-19.6 יחולו שינויים בלוחות הזמנים של קווי התחבורה הציבורית ברחבי הארץ לאור החג המוסלמי עיד אל אדחה

משרד התחבורה קורא לציבור הנוסעים להתעדכן על כל שינוי במוקדי המידע 8787*, באתר www.bus.gov.il ובאתרי האינטרנט של המפעילים השונים, ולהיערך מבעוד מועד לכל שינוי בתדירות הקווים של האוטובוסים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


בעקבות עיד אל אדחה: שינויים בפעילות קווי התחבורה הציבורית

החל מיום ראשון הקרוב (16 ביוני), ועד ליום רביעי (19 ביוני), יחול החג המוסלמי עיד אל אדחה. במסגרת החג, ייעדרו מהעבודה נהגים רבים בתחבורה הציבורית, וצפויים דילולים ושינויים בלוחות הזמנים של קווי התחבורה הציבורית, באזורים שונים בארץ.

הרשות הארצית לתחבורה ציבורית במשרד התחבורה הנחתה את חברות התחבורה הציבורית, המפעילות את קווי האוטובוסים העירוניים והבינעירוניים בארץ, להתקשר ככל הניתן עם חברות קבלניות להפעלת השירות במהלך ימי החג, במטרה לצמצם את הפגיעה בציבור הנוסעים והנוסעות בתחבורה הציבורית.

משרד התחבורה קורא לציבור הנוסעים להתעדכן על כל שינוי במוקדי המידע 8787*, באתר www.bus.gov.il ובאתרי האינטרנט של המפעילים השונים, ולהיערך מבעוד מועד לכל שינוי בתדירות הקווים של האוטובוסים. כמו כן ניתן לנסוע ברכבת ישראל שתפעל בלוח הזמנים הרגיל.
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • לפני 15 שנים לא היינו שומעים על ״חדשות״ כאלה. שבת שלום.
  הגב 14.06.24 17:51
 • כלואים בשבתות בחגים, בושה חוק חופש התנועה. אומללים החלשים במדינה הזו
  הגב 14.06.24 18:25
 • מה קשור שינויים בתחבורה
  הגב 14.06.24 18:53
 • מה קשור אלינו החגים שלהם???? למה אנחנו צריכים לסבול???!!!
  הגב 16.06.24 00:17
 • אורח

הקרנת משחקי יורו 2024 על מסך ענק במתחם עזריאלי חולון החל מה-15 ביוני ועד ה-14 ביולי

| | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עזריאלי חולון - פארק עסקים ומתחם מסחר ובילויהחל מהשבת הקרובה, 15 ביוני בשעה 19:00 ועד ה-14 ביולי, יוקרנו כל משחקי הכדורגל של יורו 2024 על מסך ענק במתחם עזריאלי חולון. ההקרנות יתקיימו ברחבה בין הריבר לאוסקר ביסטרו בר, ברחוב הרוקמים 26, חולון.


הציבור מוזמן להגיע, להפיץ את המידע ולהביא חברים. נשמח לראותכם!

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

המלצות לבילויים עם הילדים בסוף השבוע הקרוב בחולון: סרטים, הצגות וסדנאות

| | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית חולוןעיריית חולון מפרסמת את ההמלצות לבילויים עם הילדים לסוף השבוע הקרוב:


שישי, 14 ביוני, בסינמטק הילדים: • הסרט "הנסיך הקטן" – בדיבוב לעברית | לגילי 6 ומעלה | כרטיסים


שבת, 15 ביוני, בסינמטק הילדים: • מפגש מהסרטים: הקרנת "הנוקמים עידן אולטרון" – בדיבוב לעברית | לגילי 9 ומעלה | כרטיסים

 • הסרט "קפטן תחתונים" – בדיבוב לעברית | לגילי 5 ומעלה | כרטיסים


שבת, 15 ביוני, בתיאטרון המדיטק: • ההצגה "שלושת המוסקטרים" – לגילי 9 ומעלה | כרטיסים


שבת, 15 ביוני, במוזיאון הישראלי לקריקטורה ולקומיקס: • סיור מודרך לקהל הרחב | לכל המשפחה | כרטיסים

 • סדנת קומיקס "עולם בקטנה" – לגילי 9 ומעלה | כרטיסים
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פסטיבל הקיץ בחולון: הצדעה לזמר העברי עם הופעות של דפנה דקל, שימי תבורי, ננסי ברנדס, אילנה אביטל וזיו בן שמחון - יולי-אוגוסט 2024

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק רשת קהילה ופנאי חולוןשטיינברג מרכז המוסיקה העירוני בחולון מזמין את הציבור לפסטיבל הקיץ - הצדעה לזמר העברי. הפסטיבל יכלול הופעות של אמנים אהובים ומוכרים מהזמר העברי, בהשתתפות תלמידי קונסרבטוריון העירוני שיפתחו את האירועים בשירה ובנגינה.


ההופעות יתקיימו במועדים הבאים: • יום שישי, 5 ביולי 2024, בשעה 11:00 - דפנה דקל

 • יום שישי, 19 ביולי 2024, בשעה 11:00 - שימי תבורי

 • יום חמישי, 1 באוגוסט 2024, בשעה 19:00 - ננסי ברנדס

 • יום ראשון, 25 באוגוסט 2024, בשעה 19:00 - אילנה אביטל וזיו בו שמחון שרים כחול לבן


האירועים יתקיימו באולם התרבות ע"ש שטיינברג מרכז המוסיקה העירוני, רחוב גבעת התחמושת 21, חולון.


מחיר מסובסד לתושבי חולון: 35 ₪. לרכישת כרטיסים, לחצו כאן.


הפסטיבל מתקיים בשיתוף אגף תרבות ואומנות עיריית חולון.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לרגל יום התורם הבינלאומי מחר שישי 14.6 יתקיימו מבצעי התרמת דם בראשון לציון, רחובות, חולון, תל אביב, נס ציונה, פתח תקווה, רמת גן וגבעתיים

חשוב לזכור כי לדם אין תחליף וכי כל מנת דם יכולה לסייע להציל את חייהם של שלושה חולים או פצועים שזקוקים לעירויי דם.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


השבוע מציינים במד"א את יום התורם הבינלאומי לכבודו של ד"ר קרל לנדשטיינר, רופא וחוקר אוסטרי ממוצא יהודי שגילה את סוגי הדם השונים. לרגל יום התורם מחר יתקיימו מבצע התרמות דם ברחבי הארץ במטרה להציל חיים. עקב הצורך המשמעותי בדם וכחלק מההערכות לחירום והשמירה על מלאי הדם, בשירותי הדם של מד"א קוראים לציבור לבוא ולתרום דם.

חשוב לזכור כי לדם אין תחליף וכי כל מנת דם יכולה לסייע להציל את חייהם של שלושה חולים או פצועים שזקוקים לעירויי דם. אנשים בעלי דם מסוג O מהווים 35% מכלל תורמי הדם בישראל, ונחשבים לתורמי הדם האוניברסליים-היות שניתן לתת את מנות הדם שתרמו לכל מי שזקוקים לקבל עירוי דם להצלת חייהם, גם בעת הצורך בעירוי דם דחופים, ללא ידיעת סוג הדם של המטופל/ת.

המוקדים בהם יתקיימו מבצעי התרמות הדם

המכבים 30 פתח תקווה, תחנת מד"א , - תחנת מד"א משעה 8:30 ועד 13:30

האירוסים 53 נס ציונה, רחבת קניותר בין השעות 9:00 ועד 13:30

ז'בוטינסקי 104 ראשון לציון, מד"א, - תחנת מד"א משעה 8:30 ועד 13:30

דוד רמז 69 רחובות, מד"א רחובות, - תחנת מד"א משעה 8:00 ועד 13:30

דרך שיבא רמת גן, בנק הדם מד"א / בית חולים שיבא תל השומר (תחנה נגישה) , - שרותי הדם מד"א משעה 8:00 ועד 13:30

גבעתיים, מתחם כורזין ליד הכיכר של פנינה בר סבר משעה 9:00 ועד 13:30

הרוקמים 1 חולון, בתחנת מד"א חולון , - תחנת מד"א משעה 8:00 ועד 13:30

שאול המלך 27 תל אביב יפו, מוזיאון תל אביב משעה 9:00 ועד 14:00

לפרטים נוספים אתר מד"א https://www.mdais.org/blood-donation
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מנחם וידהורן יו"ר אליצור חולון מונה לסגן יו"ר איגוד הכדורסל החדש

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום:עודד קרני, מנהלת ליגת העל לנשיםמועדון הכדורסל אליצור חולון מברך את יו"ר המועדון, מנחם וידהורן, על מינויו לסגן יו"ר איגוד הכדורסל החדש שנבחר לאחרונה עמוס פרישמן. מנחם חבר הנהלה באיגוד הכדורסל כבר עשרות שנים, היה בעבר 12 שנים בתפקיד סגן בכיר ליו"ר וגזבר האיגוד, ובנוסף היה גם יו"ר מרכז אליצור ישראל ארצי ועולמי וחבר הנהלת הוועד האולימפי. מנחם פועל למען קידום הכדורסל הישראלי וכדורסל הנשים בפרט, ומכאן נאחל לו בהצלחה רבה.
צילומים:עודד קרני, מנהלת ליגת העל לנשיםהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

קבוצת ילדות א' של אליצור חולון זכתה באליפות מחוז תל אביב

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מועדון הכדורסל אליצור חולוןקבוצת ילדות א' של מועדון הכדורסל אליצור חולון זכתה באליפות מחוז תל אביב וסיימה את העונה עם 23 נצחונות והפסד בודד. הקבוצה גם ייצגה את המועדון בכבוד בטורניר ה-WNB JR שם העפילה לשלב הפלייאוף.


שחקניות הקבוצה: אלין קנר, מאיה שאלו, עדי לוי, מיקה בקרמן, אגם נעמד, מיה גדליהו, נופר זרבי, נופר מיימון, גאיה פישר, אגם זילברשטיין, שני שוורץ, רעות פטל, שירה מיכל, ליהי אהרוני.


מאמן הקבוצה: ויטו גליץ.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אירוע "משקשקים לכם את האזרחות" לחיילים משוחררים בחולון - 20 ביוני 2024: כולל סדנת קוקטיילים, עמדות זכויות והטבות מטעם האגף והקרן לחיילים משוחררים, עמדות מידע מטעם הבנקים וקופות החולים, וייעוצים פרטניים בנושאי NLP, תעסוקה, קריירה, לימודים והשכלה גבוהה.

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק אליעזר וג'סיקה - צעירים בחולוןראש העיר חולון, שי קינן, מזמין את תושבי חולון המשוחררים לאירוע מיוחד: "עומדים להשתחרר? גזרתם חוגר? סיימתם שירות לאומי? אנחנו כאן בשבילכם! בואו לקבל את כל המידע עם היציאה לאזרחות".

האירוע, שנקרא "משקשקים לכם את האזרחות", יתקיים ביום חמישי, ה-20 ביוני 2024, בשעה 18:00 בבית העולה, רחוב גאולים 25, חולון. ההשתתפות באירוע היא ללא עלות ומיועדת לחיילים משוחררים עד 5 שנים מהשחרור.

במהלך האירוע יתקיימו סדנת קוקטיילים בה ילמדו המשתתפים להכין קוקטיילים בבית, עמדות זכויות והטבות מטעם האגף והקרן לחיילים משוחררים, עמדות מידע מטעם הבנקים וקופות החולים, וייעוצים פרטניים בנושאי NLP, תעסוקה, קריירה, לימודים והשכלה גבוהה.

בנוסף, יתקיימו שתי הרצאות: הרצאת התנהלות כלכלית עם אלון גם זו לטובה, מתכנן פיננסי, בה יקבלו המשתתפים כלים להתנהלות כלכלית נכונה עם היציאה לאזרחות, והרצאת ניהול קריירה בה יקבלו כלים להשתלבות בעולם העבודה.

למשתתפים באירוע יחולקו שי שווה.

להרשמה לאירוע, ניתן להיכנס לקישור הבא: https://did.li/BhFaaהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הצגת "שלושת המוסקטרים" בתיאטרון המדיטק בחולון - הצגה מרגשת לגילאי 8 ומעלה: מאשה, יהונתן ואילון יוצרים לעצמם עולם דמיוני שבו הם אבירים חסרי פחד שנלחמים בחוסר צדק, אך כאשר אילון מותקף שוב על ידי בריוני השכבה הם מחליטים להפוך למוסקטרים אמיתיים ולטפל בבעיה.

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק תיאטרון המדיטקמה קורה כאשר שלושה ילדים דחויים ולא מקובלים מוצאים יחד מקום מסתור מפני הבריונים של בית הספר? מאשה, יהונתן ואילון יוצרים לעצמם עולם דמיוני שבו הם אבירים חסרי פחד שנלחמים בחוסר צדק, אך כאשר אילון מותקף שוב על ידי בריוני השכבה הם מחליטים להפוך למוסקטרים אמיתיים ולטפל בבעיה.


"שלושת המוסקטרים" היא הצגה מרגשת המשלבת אומץ, חברות ונחישות. ההצגה מיועדת לגילאי 8 ומעלה וכוללת חניה חינם.


אל תחמיצו את ההזדמנות להצטרף להרפתקה המדהימה של שלושת המוסקטרים האמיצים.

שבת 15/6 שעה 10:30

לרכישת כרטיסים: לחצו כאן

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

רוכב אופנוע נפגע מאוטובוס בחולון ופונה במצב בינוני לבית החולים וולפסון

| | תגובות: 0בשעה 21:52 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על רוכב אופנוע שנפגע מאוטובוס ברחוב דוד אלעזר בחולון. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח וולפסון, גבר כבן 25 במצב בינוני, עם חבלות בגפיים.


חובשי רפואת חירום במד"א שמעון פרש ואלמוג פרש סיפרו: "הגענו למקום וראינו את רוכב האופנוע כשהוא בהכרה וסובל מחבלות בגופו. סיפרו לנו שהוא נפגע מאוטובוס. הענקנו לו טיפול רפואי ופינינו אותו באמבולנס מד"א לבית החולים כשמצבו בינוני."

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.
עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל