הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים
שר העבודה הודיע כי ההסכם המגן על משרתי המילואים מפני פיטורים הורחב גם לבני ובנות הזוג של משרתי כוחות הביטחון
הבחירות לעיריות! היום שלישי 20/2/24 מתחילה ההצבעה בצה"ל למתמודדים בבחירות לעיריות. החייל/ת ירשום על פתק לבן את אותיות הרשימה שאותה הוא בוחר לרשות שבה הוא רשום ועל פתק צהוב את שמו הפרטי ושם משפחתו של ראש הרשות. ההסבר והמדריך המלא להצבעה בצה"ל בכתבה
רשת חנויות הבוטיק +TASA לשוקולדים וממתקים של מותגים בינלאומיים פתחה 2 סניפים בתל אביב ותעניק שירות משלוחים לתל אביב, גבעתיים ורמת גן כולל מארזי מתנות, ממתקים ושוקולדים, ומהבייקרי ובית הקפה דונאטסים, עוגות קוקי פאי, עוגיות, מאפינס ומשקאות מיוחדים

יום המשפחה בקניון עזריאלי גבעתיים: מופע מוסיקלי עם שרוני והחברים, חמישי 8.2 בשעה 17:30

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק קניון עזריאלי גבעתיים


קניון עזריאלי גבעתיים מזמין את המשפחות לחגוג יום המשפחה באירוע מיוחד ומוסיקלי עם שרוני והחברים. האירוע יתקיים ביום חמישי, ה-8 בפברואר, בשעה 17:30, ויכלול מופע מוסיקלי קפיץ עם סבא אליעזר ואורחים נוספים. המופע מיועד להנאת הילדים ויתקיים בקומה הראשונה של הקניון, ברחבה המרכזית ליד טאטי.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

שר העבודה הודיע כי ההסכם המגן על משרתי המילואים מפני פיטורים הורחב גם לבני ובנות הזוג של משרתי כוחות הביטחון

השר בן צור: ״מאחורי משרתי כוחות הביטחון הנמצאים בחזית המלחמה, עומדות נשות המשרתים, המילואימניקים והקבע, גיבורות העורף שמקריבות את שגרת יומן למען ביטחון ישראל. הרחבת ההסכם הקיבוצי למען הטבות לבני ובנות זוג של משרתים, היא מתוך חובה מוסרית שאנו מחוייבים להן״

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
דובר צה"ל


שר העבודה יואב בן צור חתם אמש (ב) על כוונתו להרחיב את הסכם הקיבוצי שנחתם למען משרתי המילואים שיחול על כל המשק ועל בני ובנות זוג של משרתים בכוחות הביטחון.

הרחבת ההסכם הקיבוצי ע״י שר העבודה תעניק הטבות מהותיות הן למשרתים והן לבני/בנות זוגם והצו יורחב בפועל עד 50 יום לאחר הצהרה זו על כלל המשק.

הרחבת ההסכם נעשה לאחר עבודת מטה ע״י הממונה הראשית על יחסי עבודה במשרד העבודה, עו״ד רבקה ורבנר ובהמשך להסכם שהושג עם ארגוני המעסיקים על שיפוי למעסיקים והמענים הסוציאליים למשרתי המילואים ובנות זוגם.

ההטבות אשר ינתנו: הארכת תקופת ההגנה מפיטורים מ-30 ימים ל-60 ימים למשרתים החוזרים לעבודה וכן עד 8 ימי היעדרות בתשלום להורים לילד עד גיל 14. בנוסף ככל שלא התאפשר לעובד/ת לנצל צבירת חופשה בשנת 2024 בשל מלחמת חרבות ברזל, יתאפשר לנצלם ב2024 (גרירת החופשה, שאינה מותרת כיום).


השר בן צור:

״מאחורי משרתי כוחות הביטחון הנמצאים בחזית המלחמה, עומדות נשות המשרתים, המילואימניקים והקבע, גיבורות העורף שמקריבות את שגרת יומן למען ביטחון ישראל. הרחבת ההסכם הקיבוצי למען הטבות לבני ובנות זוג של משרתים, היא מתוך חובה מוסרית שאנו מחוייבים להן״

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

הבחירות לעיריות! היום שלישי 20/2/24 מתחילה ההצבעה בצה"ל למתמודדים בבחירות לעיריות. החייל/ת ירשום על פתק לבן את אותיות הרשימה שאותה הוא בוחר לרשות שבה הוא רשום ועל פתק צהוב את שמו הפרטי ושם משפחתו של ראש הרשות. ההסבר והמדריך המלא להצבעה בצה"ל בכתבה

מערכת האתר | | תגובות: 3


הבחירות לרשויות המקומיות ולמועצות האזוריות יתקיימו ביום שלישי, 27 בפברואר 2024, י"ח באדר התשפ"ד.

אולם בגלל המלחמה בעזה והכוננות בצפון, ההצבעה תחל כבר היום שלישי 20/2/24 והיא תמשך 7 ימים.


- יום הבחירות לרשויות המקומיות והמועצות האזוריות הוא יום שבתון במשק, בצה"ל הפעילות ביום זה ממשיכה כשיגרה, בצל מלחמת חרבות ברזל.

- ביום הבחירות יופעלו בצה"ל קלפיות מיוחדות (להלן קלפיות צבאיות), על מנת לאפשר לכלל המשרתים, בשירות סדיר ובשירות מילואים פעיל לממש את זכות ההצבעה.

- חלק מהקלפיות הצבאיות הן קלפיות ניידות העוברות במספר יחידות, בהן מתוכננת הצבעה, לפי לוח זמנים קבוע מראש. בשל המציאות המבצעית, בחלק מיחידות צה"ל תחל ההצבעה שבוע ימים לפני יום הבחירות, כתלות בצרכים המבצעיים.


הליך ההצבעה

 • ניתן להגיע לכל אחת מהקלפיות המוצבות במחנות צה"ל.
 • יש להגיע עם אחת מהתעודות המזהות:
  • תעודת זהות.
  • רישיון נהיגה תקף נושא תמונה.
  • דרכון ישראלי תקף.
  • תעודה צבאית אישית הנושאת את תמונת החייל.
 • ועדת הקלפי הצבאית, האחראית על ניהול הליך הצבעה תקין, מונה שני חברים - חיילים בשירות חובה שדרגתם איננה עולה על דרגת סמל ראשון.
 • החייל יזוהה על ידי צוות הקלפי ויקבל שתי מעטפות – אחת בצבע צהוב עבור ראש הרשות המקומית והשנייה בצבע לבן - עבור רשימות המתמודדות בבחירות למועצת הרשות.
 • מאחורי הפרגוד, החייל יעבור על "פנקס חיילים" הכולל את כל רשימות המתמודדים לחברות במועצות ולראשי הרשויות השונות. כמו כן, רשימות המועמדים מוצגות בפורטל הבחירות של משרד הפנים.
 • החייל ירשום על פתק לבן את אותיות הרשימה שאותה הוא בוחר לרשות שבה הוא רשום ועל פתק צהוב את שמו הפרטי ושם משפחתו של ראש הרשות שהוא בוחר.
 • לאחר הרישום, יניח החייל את הפתק הצהוב במעטפה הצהובה והפתק הלבן במעטפה הלבנה.
 • מחוץ לתא ההצבעה, יוכנסו שתי המעטפות (הצהובה והלבנה) למעטפה חיצונית שעליה יירשמו פרטי החייל ומספר הקלפי שבה הצביע. את המעטפה החיצונית ישלשל החייל לקלפי הצבאית.
 • הקלפיות הצבאיות הנעולות יועברו למטה הבחירות של המפקח הארצי על הבחירות, שם יבדקו אם שמות החיילים שעל גבי המעטפות החיצוניות רשומים כבעלי זכות בחירה באותה רשות ואם לא הצביעו בקלפיות האזרחיות.
 • לאחר שהמעטפות החיצוניות יגיעו לרשות המתאימה, יופרדו מעטפות ההצבעה מתוך המעטפות החיצוניות וייספרו יחד עם המעטפות הכפולות של המצביעים המוגבלים בניידותם.

חל איסור מוחלט להצביע יותר מפעם אחת, גם במיקומי קלפיות שונים - כל העובר על הנחייה זו צפוי לעמוד לדין.
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • רק מתן דיל !!!
  הגב 20.02.24 13:03
 • רק יניב
  הגב 20.02.24 15:03
 • האם הכוונה למפלגה לתמיכה בעופר כסיף? מה אומר על כך מרקוביץ
  20.02.24 16:50
 • אורח

רשת חנויות הבוטיק +TASA לשוקולדים וממתקים של מותגים בינלאומיים פתחה 2 סניפים בתל אביב ותעניק שירות משלוחים לתל אביב, גבעתיים ורמת גן כולל מארזי מתנות, ממתקים ושוקולדים, ומהבייקרי ובית הקפה דונאטסים, עוגות קוקי פאי, עוגיות, מאפינס ומשקאות מיוחדים

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום: צילום יחצ


רשת חנויות הבוטיק +TASA לשוקולדים וממתקים של מותגים בינלאומיים מצטרפת לפלטפורמת המשלוחים Wolt, ותציע שירות משלוחים איכותי ומוקפד עד הבית באזור תל אביב, גבעתיים ורמת גן. השירות יכלול מארזים מעוצבים כמו משלוחי מנות לפורים, מתנות, מארזי ממתקים ושוקולדים ייחודיים, ומהבייקרי ובית הקפה ניתן להזמין דונאטסים, עוגות קוקי פאי, עוגיות, מאפינס ומשקאות מיוחדים.

הרשת מתמחה בשיווק שוקולדים וממתקים של המותגים הבינלאומיים המובילים וכוללת בייקרי ובית קפה. המשלוחים יכללו מוצרים כמו בצק עוגיות של סניקרס, אוראו בטעמים מיוחדים מדרום קוריאה, לייס בטעם כמהין ואבוקדו, משקאות קרים מיפן ועוד. כמו כן, יהיה ניתן להזמין מארזי מתנות, מתנות יום הולדת ומשלוחי מנות במארזים השומרים על טריות ואיכות.

משקה הדגל של הרשת, הבלנדי, משקה אייס מבוסס חלב בטעמי לוטוס, וניל, קרמל וקפה, אגוזי לוז ועוד, יהיה זמין להזמנה גם כן. המשקה מקושט בקצפת עשירה ומפנקת עם סירופ מעל ומגיע בפחית מעוצבת.

אור בן-ימין, סמנכ"ל השיווק של +TASA, מסביר כי השיתוף עם Wolt מהווה מנוע צמיחה להרחבת מעגל הלקוחות באזור גוש דן, ומאפשר לקהל היעד ליהנות מחוויה קולינארית אחרת בבית או להעניק מתנה או מארז ייחודי ומעוצב. ישראל אברהמי, מנהל הריטייל של Wolt ישראל, מוסיף כי החיבור עם +TASA מהווה תוספת מתוקה לקטגוריות המאפים והשוקולדים באפליקציה ומאפשר ליהנות מהמוצרים הייחודיים במשלוח מידי.

רשת חנויות הבוטיק +TASA נפתחה לאחרונה עם שתי חנויות דגל חדשות בתל אביב, ברחוב לוינסקי 31 ובאבן גבירול 54, ומציעה מוצרים ייחודיים וגרסאות מיוחדות של שוקולדים, חטיפים וממתקים שלא ניתן להשיג ברשתות מזון או חנויות אחרות.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

נחנך האגף החדש בבית הספר ברנר בגבעתיים: 3 קומות, 5 כיתות א' ואולם ספורט חדש

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק רן קוניק העמוד הרשמי


בשעה טובה נחנך הבוקר האגף החדש בבית הספר ברנר בגבעתיים. האגף החדש כולל 3 קומות, 5 כיתות לשכבת א' ואולם ספורט חדש ומרשים שהיה חסר לבית הספר במשך שנים רבות.

ההתרגשות בקרב התלמידים והצוות הייתה גדולה, והילדים שמחו במיוחד בימים אלו שבהם שמחה אינה מובנת מאליה. ברכות נשלחות למשפחת בית הספר ברנר על ההישג המשמעותי.


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

סדנת קונטקידס הכוללת סדרה של משחקים המשלבים תנועה ומגע להורים וילדים בגילי 4-2 בבית טייבר, גבעתיים - יום שני, 4 במרץ 2024, בשעה 17:00

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק קהילתיים בגבעתיים


סדנת קונטקידס, המיועדת להורים וילדים בגילי 4-2, תתקיים בקרוב בבית טייבר בגבעתיים. הסדנה תכלול סדרה של משחקים המשלבים תנועה ומגע, דרך אשר ילדים יכולים לפתח יכולות מוטוריות מתקדמות וערוצי תקשורת חדשים. האירוע יתקיים ביום שני, ה-4 במרץ 2024, בשעה 17:00, בכתובת: ח.נ. ביאליק 6, גבעתיים.

לפרטים נוספים והרשמה: https://bit.ly/3ONhvTm
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

סיור אמנות והיסטוריה בשכונת בורוכוב, גבעתיים: חוויה מוסיקלית וחגיגת מאה שנים לבוהמה החלוצית - 19 ו-21 בפברואר

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק קהילתיים


קהילתיים - תרבות, פנאי וקהילה בגבעתיים מזמינים את הציבור לסיור אמנות והיסטוריה בשכונת בורוכוב, כחלק מחגיגות מאה שנים לבוהמה החלוצית של השכונה.

הסיור יתקיים פעמיים: ביום שני, ה-19 בפברואר וביום רביעי, ה-21 בפברואר, ויתחיל בשעה 10:00 בבוקר. המשתתפים יצאו בעקבות היוצרים והאומנים שהפכו את השכונה למרכז תרבותי עשיר, ישמעו על מופעי התיאטרון הראשונים בעיר ועל יצירת הבוהמה החלוצית.

הסיור יכלול הליכה לאורך הרחוב בעקבות האומנים והאומנות בשכונה, כולל ביקור בבית שניידרמן מייסד השכונה והעיר, משק הפועלות, הבאר הראשונה, הסליק הראשון של ההגנה, ביתו של איזידור ממלוק ההומאופת הראשון בארץ, ויסתיים במכון המים-הגלריה העירונית.

להרשמה לסיור יש לבקר באתר קהילתיים:
לסיור ביום שני, 19/2, בשעה 10:00 - לחץ כאן
לסיור ביום רביעי, 21/2, בשעה 10:00 - לחץ כאן
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

היום ומחר (ראשון שני 18-19.2) יירדו גשמים מקומיים בהמשך השבוע מעונן חלקית עם עלייה בטמפרטורות

התחזית המלאה בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


ראשון 18.2

גשם צפוי לרדת מידי פעם מצפון הארץ ועד לצפון הנגב, וייתכנו סופות רעמים יחידות. הטמפרטורות תהיינה נמוכות מהרגיל לעונה. הלילה: הגשמים צפויים להתחזק, וקיים גם חשש מהצפות לאורך מישור החוף.


שני 19.2

לרוב מעונן. גשמים יוסיפו לרדת מידי פעם מצפון הארץ ועד צפון הנגב ועדיין ייתכנו סופות רעמים יחידות. הטמפרטורות תהיינה נמוכות מהרגיל לעונה. משעות אחה"צ הגשמים ייחלשו ויתמעטו בהדרגה.שלישי 20.2

מעונן חלקית. בצפון הארץ ובמרכזה עדיין ייתכן טפטוף עד גשם מקומי קל. תחול עלייה קלה בטמפרטורות.


רביעי 21.2

מעונן חלקית. תחול עלייה קלה נוספת בטמפרטורות והן תהיינה רגילות לעונה.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מתכון להכנת השניצל המושלם ושלוש צורות הגשה שונות לרגל חגיגות "יום השניצל של מאסטר שף" המתקיים ב-23 בפברואר

מערכת האתר | | תגובות: 14
צילום: צילום יחצ


במסגרת חגיגות "יום השניצל של מאסטר שף" המתקיים ב-23 בפברואר, המותג הקולינרי מציע מתכון להכנת השניצל המושלם עם שלוש צורות הגשה שונות.

חומרים ל-4-6 מנות:

 • 500 גרם חזה עוף פרוס דק
 • שמן לטיגון עמוק

לבלילה:

 • 2 ביצים
 • 1 כף חרדל דיז׳ון גרגירים ו/או 1 כפית חרדל דיז׳ון חלק מאסטר שף
 • 1 כף מיונז שום מאסטר שף
 • 1 כף רוטב צ'ילי מתוק מאסטר שף

לציפוי:

 • 1 כוס קמח
 • 1 כוס קורנפלור
 • בלילת ביצים
 • 2 כוסות פירורי לחם מוזהבים מאסטר שף

אופן ההכנה:

 1. מכינים שתי קערות: באחת מערבבים את חומרי הבלילה, בשנייה מפזרים פירורי לחם.
 2. משרים את חזה העוף הפרוס בבלילה 10 דקות.
 3. מצפים את הנתחים בפירורי לחם ומעבירים למקרר לחצי שעה.
 4. מחממים שמן לטיגון חצי עמוק במחבת רחבה.
 5. מטגנים את הנתחים הפרוסים עד הזהבה יפה ועמוקה משני הצדדים.

שלוש צורות הגשה:

 1. בטורטיה (ראפ) – מורחים טורטיה במיונז שום לחיץ מאסטר שף, מוסיפים אבוקדו, עגבניות וכוסברה. מוסיפים רצועות שניצל ומגלגלים.
 2. בבגט, בסגנון מוקפץ תאילנדי – מערבבים בקערה רצועות של כרוב, גזר ופלפל עם רוטב טריאקי מאסטר שף. מורחים את הבגט במיונז לחיץ ספייסי מאסטר שף וממלאים בירקות וברצועות שניצל. ניתן להוסיף גם רוטב סרירצ'ה מאסטר שף בסיום.
 3. בלחמניה – בסגנון יום שישי, עם מטבוחה וירקות – מבשלים עגבניות מאסטר שף עם פלפלים, פפריקה ושום, על אש קטנה במשך שעה וחצי. מורחים בלחמניה, מוסיפים שניצל ואם רוצים גם פרוסות חציל מטוגנות.צילום יחצ
קרדיט תמונה: צילום יחצ
צילום יחצ
קרדיט תמונה: צילום יחצ
צילום יחצ
קרדיט תמונה: צילום יחצהתפרסמו 14 תגובות לכתבה.
 • המתכון כתוב בצורה מאוד לא ברורה. דרוש שיפור
  הגב 16.02.24 12:33
 • חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח.
  16.02.24 15:32
 • ממש לא ברור השלבים, חבל..
  הגב 16.02.24 13:32
 • בלאגן בהסברים כולם כותבים שלא הבינו חבל
  17.02.24 12:07
 • מה מתכוונים בבלילה זה עם הביצים או עם הקורנפלור והקמח לא הבנתי
  הגב 16.02.24 14:30
 • חחחחחחחל.
  16.02.24 15:31
 • בקיצור סתם חארטה. מפרסמים מתכון בשביל להגיד - אנחנו שולחים פה מתכונים מעולים… תראו באינטרנט מתכונים דומים ותעשו.
  הגב 16.02.24 15:22
 • חחחחחחחח.
  16.02.24 15:31
 • חחחחחחח פספוסים
  הגב 16.02.24 15:42
 • אני מכינה מה שכולם אוהבים.. פשוט וטעים..בלי תוספות מיותרות..
  הגב 16.02.24 16:17
 • צריך 3 צלחות 1. קמח+ קורנפלור 2. בלילת ביצים 3. פירורי לחם מצפים לפי הסדר
  הגב 16.02.24 16:23
 • אני עושה את זה הפוך,, וממש מצליח לי :))
  הגב 16.02.24 19:10
 • בקיצור פירסומת למוצרים של מסטר שף !
  הגב 17.02.24 19:25
 • לכאורה , סתם פרסומת ליצרן , שכנראה מימן את בישול השניצל . תעשו איך שבא לכם ויודעים שטעים לכם . יכולים לקחת רעיונות מהמרכיבים . ויאללה בתיאבון .
  הגב 18.02.24 06:13
 • אורח

עשרות ילדים ובני נוער מגבעתיים קיבלו תעודות הוקרה על התנדבות ומעורבות חברתית באירועי שבוע החינוך והנוער.. תמונות המתנדבים/ות בכתבה

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק רן קוניק העמוד הרשמי


עשרות ילדים ובני נוער מבתי הספר בעיר גבעתיים קיבלו הערב תעודות הוקרה במסגרת אירועי שבוע החינוך והנוער. הם זוכים להכרה על התנדבותם ומעורבותם החברתית היוצאת מן הכלל, כאשר הם מתנדבים במגוון תחומים כולל עזרה לקשישים, שורדי שואה, חלוקת מזון, סיוע לחיילים ומפונים, עבודה עם ילדים עם צרכים מיוחדים, בעלי חיים, מגן דוד אדום, כיבוי אש ועוד.

הם מתוארים כערכיים, בוגרים וכגאוותה של עיר גבעתיים ותקוותה של החברה והמדינה. האירועים המרגשים התקיימו הערב בתיאטרון גבעתיים ובמרכז הנוער החדש "הבייס" על שם יפתח גריידי.


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מעגל אימהות ותינוקות במרכז הקהילתי שדה בוקר בגבעתיים: סדנה בת 5 מפגשים החל מימי רביעי 28/2 בשעה 10:00

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק קהילתיים


קהילתיים - תרבות, פנאי וקהילה בגבעתיים מזמינים אימהות ותינוקות להצטרף למעגל אימהות אינטימי. המפגשים יתקיימו במרכז הקהילתי שדה בוקר ויעניקו הזדמנות להכיר אימהות מהאזור וליהנות מזמן איכות משותף.

הסדנה תתקיים במשך חמישה מפגשים, כאשר כל מפגש יתמקד בחקירת המסע הייחודי של כל אחת מהמשתתפות בדרך האימהות. המפגשים יתקיימו בימי רביעי, בשעה 10:00 בבוקר.

למרות שהמקום אינו ידידותי לעגלות, יתאפשר להשאיר את העגלות בקומת הכניסה והמארגנים מבטיחים לסייע בכל דבר.

לפרטים נוספים והרשמה: לחצו כאן.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

במהלך השנה עתידה לצאת לדרך רפורמת החשמל במסגרתה יוכלו תושבי ישראל לבחור את ספק החשמל שלהם גם אם אין להם עדיין מונה חכם

על פי הודעת שר האנרגיה ורשות חשמל הדבר יאפשר לצרכנים לבחור את ספק החשמל שלהם (למרות שאין להם מונה חכם), ליהנות מהתחרות ולחסוך מאות ואף אלפי שקלים בשנה. במקביל חברת החשמל תמשיך בהתקנת המונים החכמים עד להחלפתם בכל בית ומקום בישראל.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 7
צילום חברת חשמל יוסי וייס


בפעם הראשונה מאז קום המדינה ייפתח בקיץ ענף החשמל לתחרות, כל תושבי ישראל יוכלו לבחור את ספק החשמל שלהם ומחירי החשמל ירדו ויחסכו לכל משפחה מאות ואף אלפי שקלים בשנה

שר האנרגיה והתשתיות אלי כהן החליט היום (יום ג' 13.2.24) על יציאתה לדרך של רפורמה היסטורית אשר תשנה את ענף החשמל בישראל.

במסגרת הרפורמה הצרכנית ענף החשמל ייפתח לתחרות מלאה שבמסגרתה יוכלו מגוון חברות למכור חשמל לכל משקי הבית בארץ. המהלך, עתיד להביא לתחרות בין ספקיות החשמל ולהוזיל את חשבון החשמל של כלל המשפחות בישראל בשיעור המוערך ב 5-20 אחוזים. כמו כן הוא יחסוך לכל משק בית מאות ואף אלפי שקלים בשנה בהתאם לאופי השימוש ולשעות צריכת החשמל.

עם השקת הרפורמה תיפתח תחרות על מקטע אספקת החשמל, וכבר מהקיץ הקרוב יוכל כל אזרח בישראל להתקשר לאחת מהחברות המספקות חשמל באופן פרטי ולבחור חבילה המותאמת לצרכיו.

עד היום מעבר זה בין מספקים התבצע רק לצרכנים בעלי מונה חכם. בשל העובדה שברובם המוחלט של משקי הבית טרם הותקנו מונים חכמים, הנחה השר כהן את רשות החשמל לאפשר שיוך צרכנים גם ללא מונה חכם.

החלטה זו מגיעה לאחר שבינואר האחרון ניתנה למספקים פרטיים האפשרות לרכוש חשמל באופן ישיר מיצרני חשמל. יחד עם הרפורמה עליה הכריז היום שר האנרגיה והתשתיות, יוכלו מספקי החשמל להתייעל במקורות האנרגיה שלהם. כך תגבר התחרות ויוזלו המחירים לצרכן. כל משפחה תוכל ליהנות מצריכת חשמל חסכונית, גמישה וחכמה.המהלך עתיד לצאת לדרך ככל הנראה במהלך הקיץ הקרוב ובכך יאפשר גם למי שאין מונה חכם ליהנות מהתחרות ולהתחבר לספק החשמל שיתאים לו. ברשות החשמל עתידים לצאת בפרסום להערות הציבור בנושא ובהתאם לכך הם יוציאו אותו לפועל. החיוב של הלקוח (למי שאין מונה חכם) יהיה בהתאם למודל שתבנה רשות החשמל בהתאם להערות הציבור וזאת עד לסיום פריסת המונים החכמים בכל הארץ שתאפשר ללקוח לקבל את כל הנתונים על צריכת החשמל שלו ולהחליט מהו המסלול אותו ירצה לקבל מספק החשמל.

יש לציין כי כל נושא תשתית החשמל עדיין תהיה שייכת לחברת החשמל ובאחריותה.


לבירור האם יש לכם מונה חכם https://www.iec.co.il/content/smartmeter/pages/locating


שר האנרגיה והתשתיות, אלי כהן: "מהפכת החשמל שהשקנו על ידי פתיחת ענף החשמל לתחרות היא בשורה עצומה לכל תושבי ישראל והיא תביא לחיסכון של מאות ואף אלפי שקלים בשנה בחשבון החשמל. אני מאמין שחשמל הוא מוצר צריכה בסיסי וקריטי בחיים של כל בית בישראל. לכן היה לי חשוב להסיר כל חסם כדי לאפשר תחרות מלאה. בקיץ הקרוב אנחנו נאפשר לכל המשפחות בישראל לבחור את ספק החשמל שלהן, ונעניק לכל הצרכנים הזדמנות שווה להשתתף ברפורמה ולהוזיל את חשבון החשמל."יו"ר רשות החשמל, מר אמיר שביט: "הרשות פועלת לקידום התחרות ולהסרת חסמים לתחרות - כמו סוגיית חובת המונה החכם. הרפורמה היא בשורה הן לציבור הצרכנים והן לחברות המספקות חשמל באופן פרטי. רשות החשמל ממשיכה לקדם את התחרות גם במישור הייצור והאגירה במודל השוק מתוך ראיה כוללת של משק חשמל יעיל, אמין ונקי".שאול גולדשטיין, מנכ"ל חברת נגה: "הכרזת שר האנרגיה על פתיחת שוק החשמל באופן מהיר וללא תלות בהחלפת המונה הבסיסי לחכם, יקדם מאוד את התחרות במשק החשמל. תחרות זו , עשויה להביא לחיסכון לצרכנים ולהתייעלות משקית. מדינת ישראל נמצאת בצומת דרכים כלכלית ומהלך כזה יוכל לתרום לחיזוק המשק ולהורדה ביוקר המחייה. יש כיום כ3 מיליון מונים מתוכם כ700 אלף חכמים והשאר בסיסיים. במידה וכלל הצרכנים יקבלו רק 5% הנחה, זה יחסוך לכלל הצרכנים כ750 מיליון ש"ח בשנה. אנו בנגה, מאמינים שזו בשורה טובה מאוד, שבעקבותיה, נוכל להמשיך ולפתח, יחד עם כלל השותפים, את התחרות שתניע מנועי צמיחה שכל כך נדרשים לנו בעת הזו".מנכ"ל חברת החשמל, מאיר שפיגלר: "פריסה ארצית של מונים חכמים מהווה את הבסיס לפתיחת משק אספקת החשמל לתחרות. דירקטוריון חברת החשמל קיבל בשנת 2017 החלטה אמיצה להתחיל בפריסת מונים חכמים. בתחילת 2023 החליטה הנהלת החברה להאיץ את קצב התקנת המונים החכמים, לכפול מזה שהיה בתוכניות העבודה לאותה שנה. מתוקף המדיניות המאמינה בתחרות חופשית והיתרונות הגלומים בניהול משק החשמל הביתי והעסקי באמצעות המונים החכמים, קיצרנו את לוחות הזמנים המקוריים לפיו פריסת כל המונים כוונה לשנת 2036, והקדמנו אותה לשנת 2028. זו בשורה לציבור הצרכנים וליצרניים, שבאמצעות טכנולוגיה מתקדמת מאפשרת לכל אחד לבחור את ספק החשמל שלו במחיר הזול ביותר ובנוסף מעניקה לחברת החשמל כלים לשפר באופן ניכר את טיב ואיכות השרות לרבות איתור תקלות אוטומטי ללא צורך ביצירת קשר למוקד הטלפוני. במהלך שנת 2023 בלבד הותקנו כ-427 אלף מונים חכמים. חברת החשמל תמשיך לפעול לפישוט תהליכים, קיצור לוחות זמנים, הגברת התחרות ומחוייבות מוחלטת לזכות לשרת את הציבור".מנכ"ל משרד האנרגיה והתשתיות, יוסי דיין: "המהלך שמוביל שר האנרגיה והתשתיות יקדם את משק החשמל בישראל, יפתח אותו לתחרות ויוריד את יוקר המחיה. זוהי רק אבן דרך אחת בתוך תהליך רחב של התחדשות שאנחנו מובילים במשרד, ובכוונתנו להמשיך ולקדם רפורמות משמעותיות גם בשנים הקרובות, תוך עידוד תחרות בכלל ענפי האנרגיה. צעדים אלו, כמו זה שהשקנו היום, יביאו לחיסכון משמעותי עבור הצרכנים, יתרמו לצמיחה כלכלית ויהפכו את משק האנרגיה ליעיל, חסכוני וירוק יותר".התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • נפלא
  הגב 14.02.24 18:59
 • הגיע זמן,
  הגב 15.02.24 09:24
 • כמו רפורמת המים? שהעבירו את המים לרשויות המקומיות והיום זה יותר יקר ב200%
  הגב 15.02.24 13:43
 • בדיוק
  15.02.24 15:33
 • צריל להוריד את המעמ מהמים
  15.02.24 15:34
 • כמו שעשו במחירי חבילות לפאלפונים ועכשיו מחירי החבילות עלו
  הגב 15.02.24 15:33
 • תמיד רפורמה מייקרת
  הגב 18.02.24 10:51
 • אורח

רחוב ריינס בגבעתיים נפתח לתנועה לאחר שיפוצים: שביל אופניים חדש ותנועה חד סיטרית בקטע מסוים

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק רן קוניק העמוד הרשמי


רחוב ריינס בגבעתיים, בקטע שבין הכנסת לבן גוריון, נפתח לתנועה לאחר שהשיפוצים בו הסתיימו. תושבי הרחוב והסביבה יכולים להתחיל ליהנות מהשדרוגים שבוצעו.

במהלך השיפוצים, נסלל שביל אופניים לאורך כל הרחוב, ובקטע שבין בראשית לבן גוריון, התנועה תהיה חד סיטרית. כמו כן, מרחוב ריינס יהיה ניתן לצאת רק ימינה או שמאלה לרחוב בן גוריון.

התושבים מוזמנים להתאים את נסיעותיהם לשינויים החדשים וליהנות מהמרחב המשודרג.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תמונות מגן מרים בגבעתיים אשר עבר שידרוג

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק רן קוניק העמוד הרשמי


גן מרים שברחוב שנקין בעיר גבעתיים עבר שידרוג והוא ייפתח לקהל הרחב בעוד מספר ימים, לאחר שיעבור את אישורו של מכון התקנים. השידרוג נעשה לטובת תושבי העיר והמבקרים בה, והוא מצטרף למגוון פרויקטים לשיפור המרחב הציבורי בגבעתיים.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מיצג "דרום אדום" בבית הספר בן גוריון בגבעתיים: 136 כלניות סרוגות למען החטופים בעזה נשתלו ברחבה המרכזית

| | תגובות: 0
צילום: דוברות גבעתיים


גאיה צפלר, אמא לתלמידות בבית הספר בן גוריון ופעילה חברתית, הובילה מיזם מרגש של כלניות סרוגות בקריאה להשבת החטופים. במיזם זה נסרגו 136 כלניות, המסמלות את החטופים והחטופות שנותרו בשבי חמאס בעזה, על ידי הקהילה ונשתלו בערוגה ברחבה המרכזית בכניסה לבית הספר.

צפלר הדריכה את הצוות החינוכי בסריגת הפרחים, ולאחר מכן התקיים מפגש סריגה קהילתי בו השתתפו מורים, הורים, סבתות, תלמידים ושכנים, ויחד סרגו את הכלניות.

ביום 12 בפברואר, לאחר פרסום הידיעה על מבצע החילוץ של החטופים פרננדו מרמן ולואיס הר, מנהלת בית הספר "קטפה" שני פרחים והציבה אותם באגרטל בחדר המורים, בתקווה שכל החטופים ישובו במהרה והפרחים כולם יעברו לאגרטלים.

למידע נוסף ניתן לפנות לאגף תקשורת ודוברות בעיריית גבעתיים בטלפון 03-5722575 או לבקר באתר העירייה www.givatayim.muni.il. ניתן גם לעקוב אחרי עדכונים ברשתות החברתיות של העירייה בפייסבוק facebook.com/givatayim, אינסטגרם instagram.com/givatayim.muni.il, טוויטר twitter.com/givatayimmuni ויוטיוב youtube.com/givatayimmuni.דוברות גבעתיים
קרדיט תמונה: דוברות גבעתייםהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הבחירות לרשויות המקומיות יחלו ב20.2 עם הצבעת חיילי צה"ל במאות קלפיות בבסיסי צה"ל ובאזורי הלחימה; ב27.2 יפתחו הקלפיות לכלל האוכלוסייה עם כ11,600 קלפיות

מנכ"ל משרד הפנים הודיע כי ייתכן שיהיה עיכוב בפרסום התוצאות לאור ריבוי המעטפות הכפולות של חיילי צה"ל ובבתי החולים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 5


לקראת הבחירות המקומיות משרד הפנים מפרסם את כל הפרטים על הליך הבחירות: הצבעת התושבים והחיילים, בעלי המוגבלות, יום השבתון ועוד. על פי נתוני משרד הפנים כ7,190,920 תושבים ב-75 ערים, 114 מועצות מקומיות ו-44 מועצות אזוריות ילכו בעוד שבועיים, להצביע. למרות שבבחירות הקרובות לא ישתתפו תושבים מ-12 רשויות, מדובר בגידול של כ-7% יותר של מספר בעלי זכות הבחירה.

הצבעות החיילים

לנוכח מצב המלחמה וגיוס המילואים הנרחב, הצבעת החיילים – בסדיר, קבע ומילואים, תתחיל כבר ביום שלישי ה-20 בפברואר, שמונה ימים לפני מועד הבחירות, ההצבעה תתנהל במאות רבות של קלפיות שיפעלו בבסיסי צה"ל בעורף ובחזית וגם באזורי הלחימה.


המתמודדים

בבחירות לרשויות המקומיות, למועצות האזוריות ולוועדים המקומיים מתמודדים 24,910 מועמדים ב-כ-4,500 רשימות. 801 מועמדים מבקשים את אמון התושבים בתקווה לעמוד בראש הרשות;

672 מתמודדים על ראשות עיר או מועצה מקומית ו-129 מתמודדים על ראשות מועצה אזורית.


83 מהמתמודדים על ראשות הרשות הן נשים ו-718 הם מועמדים גברים. יצויין כי יותר ממחצית מהמועמדים – 474 מתמודדים לראשות הרשויות, הינם מועמדים חדשים שלא התמודדו על ראשות עיר או מועצה בבחירות קודמות. גם בקרב המתמודדים על מקום במליאת המועצה (ולא על ראשותה), ניכר רוב של כמעט פי 3 גברים מנשים; 18,561 גברים לעומת 6,349 נשים בלבד.

יום הבחירות שהוכרז גם כיום שבתון -ביום שלישי ה-27 בפברואר. וסיבוב שני – באותן רשויות שלא תושג בהן הכרעה בסיבוב הראשון – יתקיימו ביום ראשון ה-10 במרץ 2024. מועד הסיבוב השני הוקדם ביומיים תוך התחשבות בבוחרים שמציינים את חודש הרמדאן.

ביום הבחירות יפעיל משרד הפנים יותר מ-11,600 קלפיות בישובים השונים. כדי לאפשר לכל בעל זכות בחירה לממש את זכותו, מאות קלפיות מיוחדות יוצבו גם בבתי החולים, במקלטים לנשים, בבתי אבות ובבתי הסוהר. כדי להקל על בוחרים המוגבלים בניידות ייפרסו ברחבי הארץ 2,759 קלפיות נגישות מיוחדות.


המפקח הארצי על הבחירות מזכיר כי כל המידע אודות מיקום הקלפיות, נתונים על המועמדים והרשימות המתמודדות מאוגד בשקיפות מלאה לציבור בפורטל הבחירות באינטרנט https://bchirot-muni.moin.gov.il/

ומוסיף כי באמצעות הפורטל, המוקד הטלפוני, שירותי הווטסאפ וה-SMS ניתן לאתר בקלות את מיקום הקלפי שבה מצביעים, להתעדכן במידע לציבור הבוחרים כמו גם למועמדים ובאי כוח הרשימות ולקבל מענה למגוון שאלות על הבחירות בכלל ועל הבחירות במקום המגורים, בפרט. בפורטל התוצאות ניתן יהיה להתעדכן באחוז ההצבעה ברשויות השונות גם בהשוואה למערכות בחירות בשנים קודמות.


מנכ"ל המשרד: "לנוכח ריבוי הבוחרים שלא יצביעו הפעם בקלפי שבה הם רשומים אלא בצבא, בבתי החולים ובקלפיות מיוחדת אחרות, אנחנו צופים כמות חריגה של יותר מ-400 אלף מעטפות כפולות, יותר מפי 4 מעטפות כפולות – כ-95 אלף מעטפות כפולות שהיו במערכת הבחירות הקודמת. לנוכח הכמות החריגה הזאת של מעטפות שנצטרך לשנע מהשטח, לבדוק את תקינותן ולחלק בין ועדות הבחירות ברשויות השונות, אני מעריך שאת תוצאות האמת הבדוקות נוכל לפרסם רק לקראת סוף השבוע". מנכ"ל משרד הפנים התריע מפני ייחוס אמינות לשמועות לא מבוססות ו"מפייק-ניוז" שעלול להיות מופץ במכוון ע"י גורמים זרים או ע"י מי שינסו להשפיע על תוצאות הבחירות ברשות מקומית כזאת או אחרת.
התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • מזכרת בתיה לא רוצה להיות עיר
  הגב 12.02.24 20:43
 • להפוך לעיר זה לשלם עוד ארנונה.
  13.02.24 20:32
 • האם מישהו יודע האם יום הבחירות חופש
  הגב 12.02.24 21:30
 • 106 מוקד העירייה.
  12.02.24 21:55
 • דוחפים לכל חור את התמונה של מרקו פולו עם סיסמה יחד ננצח. פרסומת לאנרכיסטים בחינם . ,שישנו את זה ליחד עם האנרכיסטים נפסיד.
  הגב 14.02.24 15:30
 • אורח

לאחר ההפוגה בגשמים הגשם עתיד לחזור ביום רביעי עם גשמים מקומיים וירידה בטמפרטורות-התחזית המלאה כתבה

הטמפרטורות ינועו השבוע בין 10 בלילה ל24 ביום

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


11.2 יום ראשון
היום: בהיר עד מעונן חלקית. תחול עלייה קלה בטמפרטורות והן תהיינה מעט גבוהות מהרגיל לעונה.
הלילה: מעונן חלקית עד מעונן בעננות בגובה רב.


12.2 יום שני :
לרוב מעונן בעננות בגובה רב. תחול עלייה נוספת בטמפרטורות בעיקר במישור החוף ובשפלה. הטמפרטורות תהיינה גבוהות מהרגיל לעונה.


13.2 יום שלישי :
מעונן חלקית עד מעונן בעננות בגובה רב ובינוני, והטמפרטורות יוסיפו להיות גבוהות מהרגיל לעונה. משעות אחר הצהריים ייתכן גשם מקומי. במהלך הלילה יחלו לרדת גשמים מלווים בסופות רעמים באזורים נרחבים בארץ.

14.2 יום רביעי:
גשם לפרקים ירד מצפון הארץ עד לצפון הנגב מלווה בסופות רעמים. בדרום הארץ ייתכנו גשמים מקומיים תחול ירידה ניכרת בטמפרטורות.


הטמפרטורות ינועו השבוע בין 10 בלילה ל24 ביום
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

סדנת שיפור תקשורת באמצעות שפת גוף לצעירי גבעתיים במחיר סמלי של 30 ש"ח - יום רביעי, 14 בפברואר

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק הטרקלין


מחלקת הצעירים בגבעתיים מזמינה את צעירי העיר לחגוג אהבה וללמוד כיצד לשפר את התקשורת באמצעות שפת גוף בסדנה מיוחדת שתתקיים בטרקלין, מרכז הצעירים של העיר. הסדנה תספק כלים פרקטיים לשיפור הרושם הראשוני, שידור כריזמה ואמינות, וקריאה נכונה של הצד השני. האירוע יתקיים ביום רביעי, ה-14 בפברואר, ויתחיל בשעה 19:30 בכתובת אריאל שרון 4, גבעתיים.

ההשתתפות באירוע תעלה 30 ש"ח לתושבי גבעתיים ודורשת רישום מראש. מספר המקומות מוגבל, ולכן מומלץ להירשם בהקדם. לפרטים נוספים והרשמה, יש לעיין בלינק שנמצא בתגובה הראשונה של הפוסט בעמוד הפייסבוק של הטרקלין - המרחב של צעירי גבעתיים.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פיצה כשרה ! פיצה דומינוס פותחת שני סניפים כשרים למהדרין בתל אביב ובגבעתיים

מערכת האתר | | תגובות: 0


רשת דומינוס פיצה מתרחבת ומקימה רשת סניפים כשרים מהדרין בארץ.

ברשת המהדרין פועלים 5 סניפים בפתח תקווה, אשדוד, אשקלון, עפולה והקריות וכעת הרשת מתעתדת לפתוח סניף כשר למהדרין במתחם הנמל בתל אביב וסניף מהדרין בגבעתיים אשר יעניק שירות משלוחים גם לתושבי רמת גן ובני ברק

לגבי מתחם הנמל יש כוונה לספק מהנמל פיצה כשרה לכל מרכז הארץ כנראה באמצעות "אופנוע תנור" הפועל כעת בסינגפור השומר על חום הפיצה גם במשלוח רחוק מאוד מהפיצרייה.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

האם הבחירות לעיריות יידחו? הוגשה עתירה דחופה לבית משפט העליון לדחות את הבחירות עד לאחר המלחמה

מערכת האתר | | תגובות: 15


ביום חמישי 8/2/2024 הוגשה עתירה דחופה לבית משפט העליון על ידי מתמודדים וחברי מועצה מרשויות שונות לדחות שוב את הבחירות בגלל מצב המלחמה לדחות את הבחירות בשנה ממועד הבחירות המקורי דהיינו לקבוע את מועד הבחירות החדש 31/10/2024 או למועד אחר שיקבע בית המשפט

מגישי העתירה מבקשים מבית המשפט לממש את החלטת בית משפט העליון מיום 31/12/2023 שבו נאמר אם לא יחול שינוי במצב החירום במדינה יידון בדחייה נוספת של מועד הבחירות
התפרסמו 15 תגובות לכתבה.
 • זה שאנחנו במרכז בשאננות לא אומר שהמצב פיקס , מסכים עם הבקשה ...אין לנו כח לכל ההתנהלות הזאת של בחירות עכשיו. הראש נמצא במקום אחר...
  הגב 11.02.24 08:50
 • נכון מאד וחכם מאד לדחות את הבחירות לפחות בחצי שנה
  11.02.24 15:36
 • 👍
  11.02.24 16:13
 • מי יצא לבחור?????תיתעוררו!!! קוברים ילדים ואתם עם בחירות? שכל רשות תישאר עם ראש העיר שלה עד שינראה מה קורה בדרום ובצפון!!!
  הגב 11.02.24 09:32
 • 👍
  11.02.24 16:14
 • כנראה יש להם אינטרס לדחות בגלל סקרים שלא לטובתם. מזכיר את ממשלת הדמים.
  הגב 11.02.24 10:01
 • פשוט בושה ראשי מועצות מפחדים בגלל שהם יודעים ימים ספורים יש להם גם בקרית עקרון ראש המועצה המכהן יודע שאין לו סיכוי הוא מפחד פתאום מזיז דברים
  הגב 11.02.24 10:06
 • יש פה אנשים שרוצים שנתקע עם מלול/מרקוביץ׳/בלום עוד כמה חודשים.
  הגב 11.02.24 10:17
 • יהיה נכון לדחות את הבחירות...מלכתחילה היו צריכים לדחות בשנה. עצוב מאוד שככה מתנהלת המדינה.
  הגב 11.02.24 15:10
 • דטויות. אף אחד לא מפחד ...מלחמה בפתח
  הגב 11.02.24 15:36
 • אל תגיד אף אחד !!! זה לא מעניין לפחד עניין כבוד לאנשים ש נלחמים יום ו לילה ו שומרים על המדינה .פשוט ל דאתי זה לא הזמן ו זה לא דחוף .
  הגב 11.02.24 17:38
 • גם לדאתי.
  11.02.24 22:54
 • לפי דעתי בעד דחייתה של הבחירות .ראשות העיר יש לנו ראש עיר בבת ים צביקה ברוט מצוין שככה בשבילי אין מה למהר .בע"ה באוקטובר 24 שיתקיים הבחירות .נעשה נצליח אמן 🙏🙏
  הגב 11.02.24 21:47
 • גם ידחו את הבחירות לכל תאריך מאוחר . יניב אתה המועמד שלנו
  הגב 11.02.24 21:54
 • לא עכשיו אנחנו נמצאים בתקופה לא קלה. עדיף לדחות את הבחירות.
  הגב 13.02.24 03:50
 • אורח

מאות השתתפו בטורניר כדורסל לזכר עומרי ניב פיירשטיין ז"ל באולם תיכון קלעי גבעתיים, בהשתתפות אגדות הכדורסל

| | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק רן קוניק העמוד הרשמי


מאות אנשים השתתפו בטורניר כדורסל מרגש שנערך באולם תיכון קלעי בגבעתיים לציון יום הולדתו ה-21 של עומרי ניב פיירשטיין ז"ל, שנפל בקרב בזיקים ב-07.10. בטורניר השתתפו ארבע קבוצות חברים ובין הנוכחים היו אגדות הכדורסל מיקי ברקוביץ, מוטי ארואסטי ועמרי כספי. האירוע אורגן על ידי משפחתו של עומרי וכלל דמויות נוספות כמו אור-לי ניב, סגנית ראש העיר, מיכל, קובי והבנות מאיה ומיקה. המשתתפים ציינו את זכרו של עומרי והודו לחיילי וחיילות צה"ל וכוחות הביטחון שבזכותם הם חיים וימשיכו לחיות בביטחון.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תלמידי כיתה י"א מאורט קרייזמן גבעתיים משתתפים בפרויקט "שגרירי העתיד" של משרד החוץ לקידום הסברה ישראלית

| | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק אורט קרייזמן גבעתיים מצוינות בערכים ובהישגים


תלמידי כיתה י"א ממגמת דיפלומטיה באורט קרייזמן גבעתיים משתתפים בפרויקט "שגרירי העתיד" של משרד החוץ, תוכנית המעודדת יוזמות הסברה של בני נוער בישראל. התלמידים נמצאים כעת בכנס במשרד החוץ, שם הם נחשפים לעולם הדיפלומטיה הישראלי, פוגשים בני נוער אחרים המשתתפים בתוכנית ומציגים את היוזמות שלהם לקידום ההסברה הישראלית.


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בשורה לתושבי גבעתיים: הוועדה המחוזית אישרה בניית ממ"דים בדירות פרטיות באזורים שהיו תחת הקפאה

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק רן קוניק העמוד הרשמי


בשורה משמחת הגיעה לתושבי גבעתיים בנושא בניית ממ"דים בדירות פרטיות. לאחר תקופה בה סירבה הוועדה המחוזית לאשר בניית ממ"דים באזורים שהיו תחת הקפאה (סעיף 77-78) לצורך תכנון של פינוי בינוי, השתנתה המצב לאחר דרישה תוקפנית מצד התושבים.

התושבים דרשו כי החלטה זו תבוטל וכי דיירים שעד לביצוע הפינוי בינוי - תהליך שעשוי לקחת שנים רבות - ירצו לבנות ממ"דים, יוכלו לעשות כך. הבוקר התקבלה הודעה כי דרישת התושבים התקבלה, ובכך נפתחה האפשרות לבניית ממ"דים בדירות פרטיות באזורים אלו.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

רישיון לאופניים וקורקינטים חשמליים! חובת התקנת לוחית רישוי על קורקינטים ואופניים חשמליים תחול החל מה-1 באוגוסט - בכתבה לינק לאתר להזמנת לוחית רישוי ממשרד התחבורה

מערכת האתר | | תגובות: 21


משרד התחבורה והבטיחות בדרכים הודיע כי החל מה-1 לאוגוסט יחול חובה להתקין לוחית רישוי על קורקינטים ואופניים חשמליים. במסגרת זו, הושקה מערכת #מוביליטי, שתאפשר לרשום את כלי התחבורה הקלים ולקבל מספר להנפקת לוחית רישוי. המערכת תחזק את האכיפה לרכיבה בטוחה ותגביר את הבטיחות בכבישים.

להרשמה יש לגשת לאתר https://go.gov.il/mobility ולהירשם באמצעות מערכת ההזדהות הממשלתית. לאחר רישום הקורקינט או האופניים, המשתמש יקבל בסמס מספר לוחית רישוי, שיש להנפיק באחת מתחנות ההטבעה. יש לשים לב כי חובת התקנת לוחית הרישוי תחול רק החל מה-1 באוגוסט.
התפרסמו 21 תגובות לכתבה.
 • בדיחה עצובה. מי יאכוף?
  הגב 08.02.24 09:30
 • אוכלי הבורקסים :))
  08.02.24 09:34
 • איפה התגובה של אבי קינד?
  08.02.24 22:59
 • היגיע הזמן לעשות סדר סוף סוף.
  הגב 08.02.24 09:59
 • הטבעת לוחית רישוי לפי התקנה יגרום לרוכבי הרכב הדו גלגלי להקפיד על רכיבה לפי חוקי התעבורה כיון והאכיפה תהיה באמצעות מצלמות תנועה הרי יופחת הסיכוי לתאונות הקטלניות ולתאונות בכלל וכן להגברת האכיפה על הרוכבים בכלי תעבורה דו גלגליים(אופניים , אופניים חשמליים, קורקינט).
  הגב 08.02.24 11:37
 • לוחית רישוי בלבד לא נותנת לנהג ידע בחוקי התנועה.רישוי הכלי חייב להיות מותנה בלימוד חוקי התנועה והתמרורים. אולי סדנה של יום יומיים.
  09.02.24 05:53
 • בת-ים עיר של ערסים מגעילים ואשפה אנושית
  הגב 08.02.24 12:31
 • תגיב באתר של בת ים.
  08.02.24 19:12
 • אנחנו נמצאים באתר בת ים
  12.02.24 08:58
 • הסוף למעבר באור אדום. כל מצלמת רכב וכל עמוד מצלם אותם חוצים באדום. סוף סוף יהיה להם קנס ויהיו פחות תאונות והרוגים באור אדום. כל הכבוד
  הגב 08.02.24 22:43
 • ליצן
  08.02.24 22:49
 • נכון מאוד. כולם יכולים לשתף סרטון מצלמת רכב של אופניים עם מספר. זו הסיבה שאופנוע לא יעבור באדום. יש לו מספר
  09.02.24 00:04
 • רק לאנשים נישואים עם אישה ילדים בעל אבא אמא להם יש אחריות.רק הם מותר להם אופנוע אופניים חשמליים אין יותר קורקינטים
  09.02.24 19:48
 • אני חושב. לבדוק מה קורה
  09.02.24 19:48
 • מצויין
  הגב 08.02.24 23:39
 • אתם אומרים איזה יופי זה יעזור לאכוף . אבל אתם לא מבינים שזה יכול לפגוע בכל רוכב תמים שנוסע בצורה תקנית . אנשים יעשו לעצמם לוחיות מזוייפות שהמצלמות יתפסו את זה ואז מישהו שלא נסע בכלל באזור יקבל קנס . או שיכולים לגנוב לוחיות ואז לזה שנגבו הלוחיות יהיה צריך לבזבז מזמנו כדי לדווח שזה נגנב ולבזבז מכספו כדי לקבל לוחית חדשה
  הגב 09.02.24 00:15
 • מסכים איתך במאה אחוז ! רעיון מטומטם וטיפשי שלא קיים באף מדינה בעולם רק בחלם ישראל . הרי שהבירוקרטיה רק תכניס מקלות בגלגלים לצעירים ועובדים זרים שרוצים להתנייד בקלות מבלי להכביד על התנועה עם רכבים !! תיכף גם ידרשו מבעלי אופניים רגילים להתקין לוחית ! הרי גם הם משתמשי דרך!
  11.02.24 12:13
 • לכל הצעירים, תקנה זו היתה בשנות ה60 הגיע הזמן להחזירה
  הגב 09.02.24 08:01
 • יש חצי מיליון אופניים חשמליים וקורקינטים.ועכשיו יהיה לשוטרים המשועממים באגף התנועה הרבה עבודה.יתחילו לרדוף אחרי רוכבי האופניים לאכוף את החוק החדש כל שוטר אוכל חינם באגף התנועה יהיה עסוק עם הנערים רוכבי הקורקינטים ואולי יפסיקו להציק לנהגי המכוניות ולרדוף אותם ולעקוב אחריהם עד שהם נוגעים בטלפון הנייד אפילו לשנייה אחת ודופקים להם דו"ח על שימוש כאילו זה סמים.וחלק מהשוטרים אפילו רושמים שהנהג שנגע בנייד או שלחץ כמה לחיצות על אפליקציית הניווט הוא בעצם מסוכן לציבור ומסוכן לנהגים ולהולכי הרגל.והכי טיפשי זה שהחוק מצדד בעד השוטרים האפסים האלה שלא מבינים כלום בחייהם חוץ מלתת דוחות על נגיעה בנייד.כאילו אנחנו הנהגים כולל הם-לא נוגעים במזגן או ברדיו או בידית ההילוכים.כל כך מטופש וחוסר היגיון וטימטום שמשתמשים בו השוטרים האידיוטים באגף התנועה כדי לדפוק את האזרח הנורמטיבי.ולקנ6ס אותו על בולשיט.והעונש שלהם עתה הוא לרדוף אחרי רוכבי האופניים החשמליים והקורקינטים.ולחפש עבריינים.ואם לא יצליחו אז יש שתי אפשרויות.או שהם יירדו מעלינו הנהגים.או שיגרמו לתאונות בקורקינטים כשהרוכב ינסה לברוח מהם.והנה לנו הצגה ולעג על שוטרי אגף התנועה..לא נאחל בהצלחה..
  הגב 09.02.24 11:15
 • למה צריך את הלוחית רישוי למה לעשות כסף על על חשבון אנשים למה זה רכב למה צריך לוחית רישוי זה בדיחה זה אני אין לי אופניים חשמליות ולא קורקינט וזה בדיחה ממש זה לעשות כסף על אנשים ממשלת בונים חופשיים את
  הגב 09.02.24 13:23
 • אולי עדיף לאסור על קורקינט כמו שצרפת עשתה יותר בטוח ויעיל
  הגב 15.02.24 23:52
 • אורח

ראשי הרשויות בישראל בהם: רז קינסטליך, רחמים מלול, מוטי ששון, רון חולדאי, רועי גבאי, גבי גאון, שמואל בוקסר, רמי גרינברג ורן קוניק פנו לשר החינוך לבטל את הקיצוץ הצפוי בתקציב תנועות הנוער ושנת השירות

ראשי הערים פנו במכתב לשר החינוך בו כתבו: "אנו מצפים, כי כשר החינוך, לא תאפשר את הקיצוץ בתקציב תנועות הנוער. על אחת כמה וכמה בשעה משברית, בה מדינת ישראל צריכה להשקיע בנוער פעיל ומתנדב, שיהווה את בסיס המנהיגים של המחר".

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


ראש העירייה רז קינסטליך יחד עם ראשי פורום ה-15 בהם רחמים מלול, מוטי ששון, רון חולדאי, רועי גבאי, גבי גאון, שמואל בוקסר, רמי גרינברג ורן קוניק , פנו במכתב לשר החינוך יואב קיש בבקשה: אל תקצץ ב-20% בתקציב תנועות הנוער ושנת השירות.

במכתב נכתב:

״התברר לנו בצער רב, כי לפי הצעת התקציב לשנת 2024 שהונחה השבוע בכנסת, הממשלה מתכוונת לקצץ כ-20% מתקציב תנועות הנוער בסכום של 22 מיליון ש״ח ועוד 10 מיליון מתקציב שנת שירות..

כראשי רשויות, אנו רואים את חשיבות החינוך הערכי לצידו של החינוך הפורמאלי ואת המשמעות האדירה של תנועות נוער ברשויות המקומיות לקידום ערכים, מנהיגות נוער, הובלת התנדבויות ונשיאה על כפיים אוכלוסיות חלשות…״

"אנו מצפים, כי כשר החינוך, לא תאפשר את הקיצוץ בתקציב תנועות הנוער. על אחת כמה וכמה בשעה משברית, בה מדינת ישראל צריכה להשקיע בנוער פעיל ומתנדב, שיהווה את בסיס המנהיגים של המחר".
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • לא לקצץ בתנועות נוער משמעותו לקצץ במקום אחר. אז מאיפה יקצצו?
  הגב 09.02.24 08:20
 • מרבית הכספים המוטים לטובת אוכלוסייה ספציפית תוך גריעת זכויות האוכלוסיות האחרות והמרכזיות.
  09.02.24 13:03
 • אין מה לקצץ הכל גנב אמיתי כהן
  הגב 11.02.24 00:40
 • אין דבר כזה בעברית שעה משברית, כותבים נכון : בשעת משבר, כדאי ללמוד לכתוב נכון באתר הזה, ייעוץ לשוני/הגהה, עוד מעט מחיקת התגובה ??.
  הגב 11.02.24 22:01
 • אורח

אירוע ההשקה של מועדון הולמס פלייס המשודרג בקניון עזריאלי גבעתיים יתקיים ב-19 בפברואר עם הטבה מיוחדת

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק קניון עזריאלי גבעתיים


אירוע ההשקה של מועדון הולמס פלייס המשודרג בקניון עזריאלי גבעתיים יתקיים ב-19 בפברואר, ומבקרים יוכלו ליהנות מהטבה מיוחדת באפליקציית עזריאלי. ההטבה כוללת מינוי ללא התחייבות וללא דמי רישום, ובנוסף יהיו הפתעות נוספות. לפרטים נוספים ולהטבה, ניתן לבקר בלינק המצורף.

לקבלת ההטבההתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

חגיגה בשכונה עם ביחו הגדול לילדים בגילאי 6-3 בעיר גבעתיים, שלישי 13.2 - מופע אינטראקטיבי בגלריה העירונית

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית גבעתיים


עיריית גבעתיים מזמינה את תושבי העיר לחגיגה בשכונה המיועדת לילדים בגילאי 6-3. האירוע יתקיים ביום שלישי, ה-13 בפברואר, ויכלול מופע אינטראקטיבי עם כוכב הילדים האהוב, ביחו הגדול.

המופע יתקיים בגלריה העירונית (מכון המים) וישודר בשתי הצגות: הראשונה בשעה 16:30 והשנייה בשעה 18:00. כרטיסים ניתן לרכוש באתר הקהילתי.

לרכישת כרטיסים לחצו כאן.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.
עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל