הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים
העיצומים נמשכים! מחר (חמישי 30.5) יושבתו הלימודים בכיתות י-יא בכל הארץ למשך שעתיים
תקציב עיריית גבעתיים לשנת 2024 אושר ברוב קולות ויעמוד על 556 מיליון ₪
סדנת תיקון אופניים בגבעתיים ביום האופניים הבינלאומי - 3/6 בבית שניידרמן

פרויקט "הסיטי" גבעתיים: מגדל המשרדים "ביונד" בכניסה הצפונית המתנשא לגובה 80 קומות צפוי להניב לעיריית גבעתיים כ-40 מיליון ש"ח

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק רן קוניק העמוד הרשמי


רבים מתושבי העיר אינם מכירים את הפרויקטים החדשים בכניסה הצפונית לעיר מכיוון ארלוזורוב. פרויקט "ביונד" של חברת תדהר, הממוקם מימין בתמונה, כולל את מגדל המשרדים הגבוה בארץ בגובה 80 קומות. לצידו ייבנה בניין עם 500 דירות קטנות המיועדות לשכירות בלבד, וביניהם מרכז מסחרי, מרכז כנסים, אולמות ומרכז ספורט גדול הכולל בריכת שחיה ומגרשי ספורט.

משמאל לפרויקט "ביונד", בצבע לבן, נמצא מגדל הדירות "הייטאואר" בן 55 קומות, שמתוכנן להתאכלס בחודש הקרוב. לצידו, ולא נראה בתמונה, נמצא בית הדיור המוגן של רובינשטיין שעדיין בשלבי בנייה.

האזור כולו נקרא "הסיטי" גבעתיים, והוא יתחבר בעתיד באמצעות גשר לבניני המגורים ממזרח לאריאל שרון, מגדל השחר, ערבי נחל ועוד. ההכנסות מארנונה ממגדל "ביונד" בלבד מוערכות בכ-40 מיליון ש"ח, מה שמדגיש את חשיבותו הכלכלית לעיר.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

העיצומים נמשכים! מחר (חמישי 30.5) יושבתו הלימודים בכיתות י-יא בכל הארץ למשך שעתיים

הלימודים חלו משעה 10:00

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


הודעת ארגון המורים על יסודי
ארגון המורים מודיע על המשך הפעלת הצעדים הארגוניים. משרד האוצר מתמיד בהתנגדותו ובאי רצונו להתקדם במו"מ לקראת חתימה על הסכם קיבוצי. הם דורשים, כתנאי להמשך המו"מ לחתימה על הסכם, את הפיכת המורים לעובדי קבלן על ידי הכנסת חוזים אישיים לבתי הספר, עניין שמשמעותו היא הצעד הראשון להפרטת מערכת החינוך.
מורים עובדי קבלן, כפי שדורש משרד האוצר, הם מורים ללא כל תנאים שמוענקים על ידי הסכמים קיבוציים: ביטחון תעסוקתי וכלכלי, חופשות, קרנות, גמולי שכר ועוד.
אנו נאלצים להמשיך בצעדי המאבק ומודיעים:
ביום חמישי, 30.5.24, יושבתו הלימודים לשעתיים בבתי הספר העל יסודיים, בכיתות י'-י"א, בין השעות 08:00 ל-10:00, בכל הארץ.
מורים לא יגיעו לבתי הספר בשעות אלו.
לא ניתן יד להפרטת מערכת החינוך.
המורים לא יהיו עובדי קבלן!התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אולי לאטר הכאוס במדינה ,היה על עיריית ראשון לדוג ליום לימודים מלא ולא להשתתף בשביתהני ועליו להפסיק
  הגב 29.05.24 18:31
 • אורח

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

תקציב עיריית גבעתיים לשנת 2024 אושר ברוב קולות ויעמוד על 556 מיליון ₪

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום: עיריית גבעתיים - צילום ישראל מלובניתקציב עיריית גבעתיים לשנת 2024 אושר ברוב קולות


תקציב העירייה השנתי יסתכם בכ-556 מיליון ₪ עם גידול תקציבי של 5.59%


תקציב עיריית גבעתיים לשנת 2024 אושר בישיבת המועצה ברוב קולות. התקציב יעמוד על 556,000,000 ₪ לעומת תקציב 2023 שעמד על 526,600,000 ₪. בתקציב 2024 נרשם גידול של 5.59% ביחס לתקציב שנקבע אשתקד. מדובר בתוספת זהירה ושמרנית לצורך עמידה ביעדי התקציב, נוכח אתגרים ואילוצים כלכליים שגבתה מלחמת "חרבות ברזל".


עם פרוץ המלחמה באוקטובר 2023, עיריית גבעתיים הקצתה תקציבים לתחזוקה ואבטחה של מקלטים, תגבור אבטחה במוסדות חינוך, הצטיידות מחסני חירום, היערכות למקרה של הסלמה וכן תקצוב של פעילויות הפגה ושירותים לתושבים. במקביל, בחודשי המלחמה הראשונים, העירייה התמודדה עם אובדן הכנסות מחנייה, תשלומי חוגים ופעילויות וכן מהנחות שניתנו בהתאם לתקופה. יש לציין כי במקביל לתקציב הרגיל, נרשמה השנה השקעה מסיבית של כ-60 מיליון שקלים במיגון מוסדות חינוך ומבני ציבור, במסגרת תקציב פיתוח מיוחד.


הכנת התקציב התבססה על ניתוח מפורט של נתוני ביצוע התקציב בשנת 2023 למול תוכניות עדכניות, תוך שקלול מקדמי התייקרות ובהם עליית מדד המחירים לצרכן, תעריף הארנונה ע"פ החוק ועליות שכר בהתאם להסכמי שכר קיבוציים ועדכונים שנתיים. התקציב נבנה בקפדנות ומתוך הבנה של יעדי העירייה לשנה זו ביניהם הגדלת ההשקעה בחינוך וברווחה, שיפור השירות לתושב, קידום פרויקטים בסיטי, בכורזין ובהסתדרות, שיפור הביטחון האישי הכולל סיום פרויקט בניית המרחבים המוגנים במוסדות חינוך וכן שיפור תהליכי רישוי הבניה במנהל ההנדסה.


התושבים הוזמנו להגיע לישיבת התקציב או לצפות בה בשידור חי באתר העירייה.


תקציב החינוך הוא הגדול ביותר ומהווה 41% מהתקציב הכולל של העירייה. אוכלוסיית החינוך מונה בשנת תשפ"ד 11,271 תלמידים, מהם 53% בבתי הספר היסודיים, 26% בבתי הספר התיכונים ו-21% בגני הילדים. תחום לידה עד שלוש יקבל בולטות בשנה הקרובה, עם הקמת מחלקה ייעודית לשכבות גיל אלו במנהל החינוך, אשר תיתן מענה להורים לפעוטות, וכן תעניק ליווי והדרכה למעונות היום. עוד במסגרת תקציבי החינוך, יקודמו פרויקטים בתחומי חדשנות, ספורט, יזמות וחוסן בבתי הספר. לטובת חיזוק החוסן הנפשי והעצמת התלמידים, יופעלו תכניות חברתיות אשר יסייעו לתלמידים בתהליכי קבלת החלטות והתמודדות עם מצבי כישלון. יינתן דגש לעידוד מעגלי יזמות בקרב מורים ותלמידים וכן יורחבו תוכניות לביסוס עתודת מנהלים ומורים, לצד מהלכים לשימור כוח האדם בקרב צוותי החינוך בעיר. בנוסף, בשנת הלימודים הקרובה תיפתח תכנית ייחודית ללימודי העשרה עירוניים לתלמידי כיתה ז' במהלך יום הלימודים.


תחום הרווחה מהווה כ-11% מסך התקציב העירוני. בין הפרויקטים המתוכננים לשנה הקרובה: הקמת מרכז מיצוי זכויות למען תושבי העיר, הרחבה ומיסוד של מרכז למטפלים בבני משפחה, הרחבת מענים למשפחות במצבי משבר והמשך פיתוח של "מרכז פלא", תוך ביסוס מועדונים חברתיים לבוגרים עם מוגבלויות.


תקציב שיפור פני העיר עומד על כ-9% מהתקציב העירוני. תחום זה כולל שדרוג גינות ציבוריות והיבטים הנוגעים לאחזקת העיר, לרבות ניקיון רחובות, פינוי אשפה, תברואה, מחזור, הדברה ועוד.


בתחום הביטחון ושירותי החירום, עיריית גבעתיים תמשיך להשקיע בחיזוק מעטפת הביטחון העירונית, תוך שדרוג מערכת המצלמות במוקדים מרכזים ובגינות ציבוריות, והגברת נוכחות של השיטור העירוני ברחבי העיר. בנוסף, העירייה תמשיך בשדרוג ותחזוקת המקלטים הציבוריים. במסגרת התקציב החדש, יירכשו אמצעים רבים לשעת חירום, בהם אמצעי חילוץ והצלה וגנרטורים לשימוש הרשות וכן ציוד בסיסי לתושבים בעת פתיחת מחסה המוני.


רן קוניק, ראש עיריית גבעתיים: "אני מודה לחברי המועצה על אישור תקציב העירייה לשנת 2024 ומודה לגזבר ולצוות על הכנתו, משימה כמעט בלתי אפשרית בימים אלו של מלחמה וניתוב עשרות מיליוני שקלים מתקציב העירייה לטובת מיגון ובטחון תושבי העיר. התקציב גדל בכ-30 מיליון ₪, אך גם בשנה הקרובה אנו נפעל תחת השלכותיה הכלכליות של המלחמה ואי הוודאות במשק. הצלחנו לבנות תקציב מאוזן המבוסס על שיקולים מקצועיים כשרווחת התושב עומדת תמיד לנגד עינינו. למרות הקיצוץ הרוחבי הגדלנו גם השנה את ההשקעות בתחומי החינוך, החינוך המיוחד והרווחה, במקביל להשקעה מוגברת בתחום הביטחון ובמיגון כל גני הילדים ובתי הספר בעיר. ביקורת מהאופוזיציה תמיד תהיה, זה תפקידה, אנחנו נמשיך להתמקד בעובדות ובעשייה למען תושבי גבעתיים״.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

סדנת תיקון אופניים בגבעתיים ביום האופניים הבינלאומי - 3/6 בבית שניידרמן

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק ספריות עירוניות גבעתייםביום האופניים הבינלאומי, תתקיים סדנת תיקון אופניים מיוחדת בגבעתיים. הסדנה מיועדת לילדים מגיל 8 והוריהם, ומטרתה להכיר לעומק את כלי התחבורה החשוב שמסיע אותנו ממקום למקום, חוסך לנו עמידה בפקקים ומכניס אותנו לכושר.


הסדנה תתקיים בבית שניידרמן גבעתיים, ותספק למשתתפים את הידע והכלים הנדרשים לתיקון אופניים באופן עצמאי.


לפרטים והרשמה, ניתן להיכנס לקישור הבא: https://did.li/sqKTY

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

סדנה ללימוד יסודות שפת הסימנים בגבעתיים בהנחיית תמי אסולין - 17 ו-24 ביוני

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק הטרקלין - המרחב של צעירי גבעתייםסדנה ללימוד יסודות שפת הסימנים תתקיים בגבעתיים בהנחיית תמי אסולין, מורה לשפת הסימנים. הסדנה תתקיים בימים שני, 17 ביוני ו-24 ביוני, בין השעות 18:30 ל-20:00, בטרקלין הממוקם ברחוב אריאל שרון 4, גבעתיים.


הסדנה מיועדת למי שמעוניין ללמוד שפה שהיא הרבה יותר ממילים, ולהכיר את היסודות והסימונים הבסיסיים של שפת הסימנים.


לפרטים נוספים והרשמה

bit.ly/SignLanguage-gvtהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הוקמה וועדה יישובית לגיל הרך בגבעתיים

| | תגובות: 0
צילום: עיריית גבעתייםהשבוע הושקה בגבעתיים וועדה יישובית לתחום לידה עד שש. הוועדה תהיה אמונה על כל הנושאים הקשורים לגיל הרך: מעונות ופיקוח, טיפול וייעוץ, רווחה ופנאי, חינוך בלתי פורמלי, גני הילדים ועוד. את פעילות הוועדה תוביל סיגל שפיץ טולדנו, סגנית ראש העירייה ומחזיקת תיק חינוך לידה עד 6, בשיתוף ובברכת רן קוניק, ראש עיריית גבעתיים.


מהלך זה נעשה בהמשך לפתיחתה של המחלקה לגיל הרך במינהל החינוך, הנוער והצעירים בעיריית גבעתיים, המתמקדת בגילי לידה עד שלוש.


בוועדה ייקחו חלק מפקחות משרד החינוך, וכן נציגים מאגפי העירייה השונים, בהם נציגי מינהל החינוך, הנוער והצעירים, השירות הפסיכולוגי – חינוכי, נציגי האגף לשירותים חברתיים, נציגי עמותת קהילתיים, נציגות טיפות החלב. בהמשך הדרך יצטרפו גם נציגות הגננות, הסייעות וההורים.


סיגל שפיץ טולדנו, סגנית ראש עיריית גבעתיים ומחזיקת תיק חינוך לידה עד שש, אמרה: "עיריית גבעתיים, בהובלתו של ראש העירייה רן קוניק, חרטה על דגלה לקדם את תחום הגיל הרך בשנים הבאות. מטרתנו היא להעצים את הילדים בשכבות גיל אלו ולשפר את השירות והמידע הניתן להורים. באמצעות רב שיח עם כל הגורמים המקצועיים והחינוכיים וסיורים בשטח, נוכל להרחיב את המענים לגילי לידה עד שש, ואף להוות מודל בתחום לערים נוספות."

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

קייטנות המדע חוזרות! משרד החדשנות, המדע והטכנולוגיה יצא בקול קורא לרשויות המקומיות המעוניינות לקיים קייטנת מדע לילדי הרשות בעלות מסובסדת

מדובר על קייטנה בת חמישה ימים בעלות מסובסדת שתציע לילדים חוויית קיץ מרתקת של לימוד והתנסות מעשית בהטסת רחפנים, ניסויים מדעיים מרתקים, רובוטיקה, חלל ואפילו בינה מלאכותית

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


קייטנות הקיץ של משרד החדשנות, המדע והטכנולוגיה חוזרות ובמחיר מסובסד.

משרד החדשנות, המדע והטכנולוגיה הודיע בימים אלו על החזרת פעילות קייטנות המדע המתקיימות לתמידי בתי הספר היסודי ועד כיתה ח. בימים אלו יצא המשרד בקול קורא לרשויות המקומיות המעוניינות להגיש מועמדות לקול הקורא ולקיים את הקייטנה לתלמידי הערים. מדובר על קייטנה בת חמישה ימים בעלות מסובסדת שתציע לילדים חוויית קיץ מרתקת של לימוד והתנסות מעשית בהטסת רחפנים, ניסויים מדעיים מרתקים, רובוטיקה, חלל ואפילו בינה מלאכותית!.

בשנה שעברה 35 אלף תלמידים מ- 208 רשויות ברחבי הארץ נהנו בקייטנות וזכו להצצה מעשירה וחוויתית לעולם המדע והטכנולוגיה.

המועד האחרון להגשת הבקשה הוא יום שני, 10.6.24.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לידיעת מתווכי הדירות ויזמים בענף הבנייה! לוח הדירות של be106 ייפתח לציבור המתווכים/ות והיזמים החל מתאריך 15/6/24 פרסום הדירות בלוח יהיה חינם. לפרטים ראשוניים בכתבה

מערכת האתר | | תגובות: 2


לוח הדירות של אתר be106 ייפתח החל מתאריך 15/6/2024 לפרסום גם עבור המתווכים/ות והיזמים בענף הבנייה.

הפרסום בלוח יהיה חינם וניתן יהיה להעלות כל נכס המשווק על ידי המתווכים והיזמים.

הפרסום יהיה מבוסס על שת"פ ותשלום סימלי בין לוח be106 לבין המתווכים והיזמים על הפניית לקוחות שהגיעו מהאתר וההפנייה הסתיימה ברכישת הנכס.

לא יהיה תשלום על פרסום הנכס, אלא תשלום סימלי רק על נכס שנמכר ללקוח אשר הגיע באמצעות לוח be106.

לרשות המתווכים תעמוד בהמשך אפשרות להשתמש בכל פלטפורמת השיווק של be106

לאתר be106 משרד תיווך פעיל המפעיל יועצי נדל"ן משלו.

לאתר be106

כ - 4 מיליון דפים נצפים בממוצע לחודש

כ - 300 - 400 אלף גולשים ייחודיים בממוצע לחודש

כ - 57 אלף חברים בקבוצות וואטסאפ

כ - 85 אלף עוקבים בפייסבוק

ניתן לקבל פרטים ראשונים בלבד על השת"פ

052-8030056

התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • ומה עם הציבור ??
  הגב 27.05.24 16:41
 • נכון מאוד מה עם הציבור?
  27.05.24 20:05
 • אורח

סדנת "שפת הסימנים לתינוקות" במרכז קהילתי שדה בוקר בגבעתיים - 3.6 ו-10.6

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מרכז קהילתי שדה בוקרמרכז קהילתי שדה בוקר בגבעתיים מציע סדנה ייחודית בת שני מפגשים בנושא "שפת הסימנים לתינוקות". הסדנה תתקיים בהנחיית ענבל בלייך, קלינאית תקשורת, ותעסוק בנושאים כמו איך תינוקות לומדים סימנים, איך לעודד התפתחות תקשורת ושפה, בחירת סימנים, שימוש בספרים ושירים לעידוד לימוד סימנים ומילים ראשונות ועוד.

הסדנה תתקיים בימי שני, בתאריכים 3.6 ו-10.6, בשעה 11:00. עלות ההשתתפות היא 50 ש"ח לילד ומלווה, והסדנה מיועדת לגילאים מלידה ועד זחילה. האירוע יתקיים במרכז קהילתי שדה בוקר.

לרכישת כרטיסים: לחץ כאן

לפרטים נוספים ניתן להתקשר לטלפון: 03-573-1493

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עיריית גבעתיים מזמינה את הציבור לבחור שם לאודיטוריום המחודש בבית ראשונים

מערכת האתר | | תגובות: 1
צילום מתוך דף הפייסבוק רן קוניק העמוד הרשמיעיריית גבעתיים מזמינה את הציבור להשתתף בבחירת שם לאודיטוריום המחודש בבית ראשונים. האולם עבר שיפוץ מקיף וכעת מחפשים לו שם חדש.


לצפייה באפשרויות ולהצבעה, לחצו כאן.התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • השם אותו אני מציעה הוא: "אולם תרבותיים"
  הגב 27.05.24 10:28
 • אורח

בנות שכבת ח׳ ברנר זכו באליפות גבעתיים בטורניר קט רגל בנות לכיתות ז-ח

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק קהילת ברנר גבעתיים


כל הכבוד לבנות שכבת ח׳ שזכו במקום הראשון בטורניר קט רגל בנות לכיתות ז-ח והן אלופות גבעתיים.

בנוסף, התלמידה רונה אברס זכתה בגביע כשחקנית מצטיינת הטורניר.

הבנות שיחקו באופן ספורטיבי וייצגו את בית הספר בכבוד.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

נבחרת כדורגל בנות של בית הספר בורוכוב זכתה באליפות גבעתיים לשכבות ה-ו

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק בית ספר בורוכוב גבעתיים


ברכות לנבחרת כדורגל בנות של בית הספר בורוכוב בגבעתיים, אשר זכו באליפות גבעתיים לשכבות ה-ו בעיר.

לאחר מספר טורנירים שהתקיימו במהלך השנה, אימונים ודבקות במטרה, הגביע הוא שלהן ושל בית הספר.

תודה מיוחדת למורה לחינוך גופני, אבי קוריאט, על אימון והובלת הנבחרת להישג המרשים.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תלמידי בית ספר בורוכוב גבעתיים מיקה גדות, יעל פרידמן, שחר אבן זהב, עלמה הירשברג ויאיר גדות זכו במקומות הראשונים בתחרות הנואם הצעיר

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק בית ספר בורוכוב גבעתיים


בית ספר בורוכוב גבעתיים גאה להודיע כי בתחרות הנואם הצעיר שנערכה בעיר, חמישה תלמידים משכבות שונות ייצגו את בית הספר בגאווה גדולה: מיקה גדות, יעל פרידמן, שחר אבן זהב, עלמה הירשברג ויאיר גדות. ארבעה מתלמידי בית הספר זכו במקום הראשון בתחרות.מיקה גדות זכתה במקום הראשון בקטגוריית עברית ה' ו'. יעל פרידמן זכתה במקום הראשון בקטגוריית אנגלית ה' ו'. עלמה הירשברג זכתה במקום הראשון בקטגוריית אנגלית ז' ח'. יאיר גדות זכה במקום הראשון בקטגוריית ערבית ז' ח'.בית הספר מברך את כל התלמידים על התהליך, היישום והתוצאות, וכן את צוות המורים המלווה אשר הדריך והכין לקראת התחרות: טלי בן שאול אשר ריכזה והובילה את המערך לצד הכנת התלמידים, אהוד בר, מוחמד דאלשה ונטליה לוי.


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אירוע ריקוד ותנועה עם ארז טובול בתיאטרון געתיים בגבעתיים - 30 במאי

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מרכז קהילתי שדה בוקר


הורים וילדים מוזמנים להשתתף באירוע מיוחד של ריקוד ותנועה עם ארז טובול. האירוע יתקיים ביום חמישי, ה-30 במאי, בשעה 17:00 בתיאטרון געתיים בגבעתיים. הכניסה בעלות של 25 ₪ לילד ומלווה, והפעילות מיועדת לגילאי 3-6.

לרכישת כרטיסים, ניתן להיכנס לקישור הבא: לחצו כאן.

לפרטים נוספים, ניתן להתקשר למספר: 03-573-1493.

להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ השקטה שלנו: לחצו כאן.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עיריית גבעתיים השלימה שדרוג תשתיות ביוב ברחוב עליית הנוער

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מי גבעתיים


עיריית גבעתיים השלימה פרויקט נוסף לשדרוג תשתיות ביוב ברחוב עליית הנוער, במקטע הל"ה - נחלת יצחק. הפרויקט מצטרף למעל 100 רחובות בעיר בהם שודרגו תשתיות מים וביוב, במטרה להבטיח אספקת מים באיכות מעולה והובלת שפכים באמינות גבוהה, הן בימי שגרה והן בשעת חירום.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

חודש הקריאה בגבעתיים: מופע סטנדאפ של תומר שרון ב-3 ביוני

| | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק ספריות עירוניות גבעתיים


חודש הקריאה בגבעתיים: מופע סטנדאפ של תומר שרוןבמסגרת חודש הקריאה בגבעתיים, תתקיים הופעה מיוחדת של תומר שרון, הידוע בכינויו "תומש שבעל-פה". המופע יכלול סיפורים מצחיקים ומדהימים שלא תאמינו שקרו באמת, כולל חוויות כמו הרעלה, סימום, שריפה, השלכה, תשוקה, רמאות, התגרות בגורל ועוד.המופע יתקיים ביום שני, ה-3 ביוני, בשעה 20:00, במרכז הקהילתי בית ראשונים. הכניסה ללא עלות, אך יש להירשם מראש. מספר המקומות מוגבל.להרשמה: לחצו כאןהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בוסתן קהילתי עירוני בגבעתיים: יוזמה חדשה לגיוס מתנדבים לבניית קהילה חדשה סובבת בוסתן

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק קהילתיים


בוסתן קהילתי עירוני בגבעתיים הוא יוזמה מקסימה של תושב אקטיביסט, יצירתי ונחוש. גיוס המתנדבים בעיצומו, ואם אתם אוהבים עבודה עם האדמה ורוצים להיות שותפים בבניית קהילה חדשה סובבת בוסתן, אתם מוזמנים להצטרף.

לפרטים נוספים והצטרפות, לחצו כאן.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

"ואני רק רציתי לשיר": להקות "נעורי גבעתיים" במופע מחווה מרגש לריטה

| | תגובות: 0
צילום: אבי כהן


להקות "נעורי גבעתיים", להקות הזמר הייצוגיות של העיר, קיימו אמש (ד') מופע חגיגי ובלתי נשכח אשר מוקדש לזמרת ריטה.

המופע, שנקרא "ואני רק רציתי לשיר", כלל מעל ל-70 זמרות וזמרים צעירים בגילי 18-6. הזמרים והזמרות למדו, הכירו והתעמקו בשיריה של הזמרת כחלק מתפיסה של חיבור הילדים והנוער לגיבורי התרבות שלנו, לאמנים המהווים את פס הקול של מדינת ישראל.

המופע, בעיבודים חדשים ומפתיעים של המנהל האמנותי והמוזיקלי איתי זילברשטיין, הצליח להרשים את אורחת הכבוד ריטה, שנכחה באולם והתרגשה מאד. לקראת סיומו של הערב ריטה אף עלתה לבמה ושרה עם הילדים ובני הנוער.

המופע הופק על ידי עמותת קהילתיים בשיתוף אגף אירועים של עיריית גבעתיים.

להקת נעורי גבעתיים היא אחת מלהקות הנוער הוותיקות והטובות בישראל, הידועה במופעים מרשימים, סדנאות העשרה מקצועיות וחינוך לערכים חשובים כמו נתינה, כבוד ותרומה לקהילה. הלהקה מופיעה לאורך כל השנה בכל רחבי הארץ ובגבעתיים בתיאטרון, פסטיבלים, אירועי יום העצמאות ועוד.

ראש עיריית גבעתיים, רן קוניק, אמר: "אני רוצה להודות לנעורי גבעתיים על עשייתם המבורכת ועל כישרון יוצא הדופן שלהם. הלהקה הזאת היא גאווה גדולה לעיר גבעתיים ומהווה השראה עבור צעירים רבים החולמים לפתח קריירה מוסיקלית. אני רוצה להודות גם לריטה היקרה שהגיעה לכבד אותנו בנוכחותה. ריטה היא זמרת מוערכת ואהובה ומהווה מודל חיקוי עבור רבים."

אור לי ניב, מ"מ וסגנית ראש עיריית גבעתיים ויו"ר קהילתיים, הוסיפה: "מרגש להיות כאן הערב. נעורי גבעתיים שחוגגים השנה 37 שנים של איכות, מקצועיות ואהבה, הן אחת מלהקות הילדים והנוער הטובות ביותר בארץ ופוקדת במות בכל רחבי העולם. כולם התחילו כאן בבמה אחת, חדר הלבשה אחד, אהבה גדולה מאוד לתחום ועם צוות מדהים שאין כמותו. כמו בכל שנה, השנה הילדים הכירו והתאהבו בשיריה של האחת והיחידה הזמרת והיוצרת ריטה - כחלק מהתפיסה שלנו לחבר אותם לגיבורי התרבות שלנו ולאומנים שמהווים את פס הקול של מדינת ישראל. ריטה כתבה את השיר 'מחכה' בשנת 2008 אבל הוא כל כך מתאים לתקופה שבה אנחנו חיים כיום. חשוב לנו לתת במה במיוחד היום לאומנות שמחזקת את החוסן שבו אנחנו חיים. תודה לך ריטה על שירים שהפכו להמנונים ומלווים את כולנו מהילדות ועד היום."

ריטה עצמה אמרה: "שביתם את ליבי ממתיקות ומכישרון כל כך גדול שלכם. לא רק אני ישבתי וצפיתי בכם הערב, אלא גם ריטה הילדה בת ה-4 וגם בת 8 וה-14. נזכרתי בחלומות וחוויות שעברתי כילדה. בכל פעם שהרגשתי שזהו, שאני אבודה והכל מסביבי חשוך, הייתי יושבת בפינה ושרה לעצמי מה חשוב היום ומחכה שיפתח חלון. הופעות באצטדיונים לא היו גורמות לי להתרגש כמו מהמופע שלכם הערב. אם הייתי מספרת לריטה הילדה בת ה-8 שיום אחד היא תשב ותראה ילדים שרים את השירים שלי, היא כנראה לא הייתה מאמינה. תחלמו, תעשו כל מה שבא לכם בנשמה כל עוד זה לא פוגע במישהו אחר, תרקדו ותחגגו את החיים כי מגיע לכם - אתם הדור הבא שלנו."


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

קבוצת אליצור גבעתיים עלתה לליגה הארצית

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום פייסבוק משה גולדשטיין המשנה לראש עיריית גבעתיים


ברכות לקבוצת אליצור גבעתיים על עלייתם לליגה הארצית. מדובר בהישג משמעותי עבור הקבוצה ועבור העיר גבעתיים.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פעילות מוזיקלית לקטנטנים עם מירב והגיטרה במרכז קהילתי שדה בוקר בגבעתיים - 22 במאי

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מרכז קהילתי שדה בוקר


מרכז קהילתי שדה בוקר בגבעתיים מזמין אתכם לפעילות מוזיקלית לקטנטנים עם מירב והגיטרה. הפעילות תתקיים ביום רביעי, 22 במאי, בשעה 10:00 ותכלול ריקודים, שירים ונגינה בכלי נגינה קטנים ואביזרים.

הפעילות מיועדת לילדים בגילאי 1.5 עד 3 ומחירה 25 ש"ח לילד ומלווה. האירוע יתקיים במרכז קהילתי שדה בוקר.

לרכישת כרטיסים: לחצו כאן

שימו לב, מקום הפעילות אינו נגיש, אך תתאפשר השארת העגלה בקומת הכניסה.

לפרטים נוספים: 03-573-1493

רוצים להישאר מעודכנים? הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ השקטה שלנו: לחצו כאן
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

יריד התעסוקה לנוער 2024 בגבעתיים: הזדמנות להדריך בקייטנות הקיץ לבני נוער החל מגיל 15 - 26 במאי

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק קהילתיים


יריד התעסוקה לנוער 2024 מתקרב!

הילדים מחפשים עבודה לחופשת הקיץ? זה הזמן להדריך בקייטנות שלנו!

אם אתם מכירים נפשות צעירות שרוצות להתפרנס ולהרוויח קצת בחופש, זה הזמן לתייג אותם.

היריד יתקיים ביום ראשון, 26 במאי, בין השעות 18:00 ל-20:00, בבייס, רחוב רביבים 1.

המשרות מיועדות לגילאי 15 ומעלה.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עיריית גבעתיים תאפשר מדורות אקולוגיות בלבד בל"ג בעומר! המדורות יתקיימו בשלושת האתרים הבאים: הרב צימבר-טבנקין, חניון גן העלייה השנייה וחניון הראל פינת ניצנה.

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית גבעתיים


עיריית גבעתיים מודיעה כי גם השנה, במסגרת חגיגות ל"ג בעומר, תתאפשר הדלקת מדורות אקולוגיות בלבד. המדורות יתקיימו בשלושת האתרים הבאים: הרב צימבר-טבנקין, חניון גן העלייה השנייה וחניון הראל פינת ניצנה.

האישור להדליק מדורות בחצאי חביות תקף בין התאריכים 26-28 במאי 2024 בלבד, החל מהשעה 18:00. יש להשתמש בעצים טבעיים בלבד ואין להדליק עץ מעובד, עץ שעליו דבקים או מוצרי פלסטיק. כמו כן, אין להדליק מנגלים בגינות העירוניות, בפארקים ובאתרים ציבוריים.

באתרים יוצבו מיכלי מים אדומים גדולים מהם ניתן לקחת מים לכיבוי המדורות בסיום וכן פחים ירוקים גדולים לפינוי אשפה. לכל שאלה ניתן לפנות למוקד העירוני בטלפון 3107* ובוואטסאפ למספר 054-2524913.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מחנה נינג'ה עם שליו 360 מתכנית נינג'ה ישראל בקיץ 2024 בגבעתיים

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק קהילתיים


קיץ 2024 מתקרב, והילדים בגבעתיים לא ירצו לפספס את האירוע הזה! מחנה נינג'ה עם שליו 360 מתכנית נינג'ה ישראל יתקיים במשך חמישה ימים, ויכלול תחרויות ספורט ונינג'ה כמו Ninja all stars, איש הברזל ועוד. בנוסף, תתקיים יציאה ליום תחרות מקצועי ופגישה עם הפיינליסטים של עולם הנינג'ה. המחנה מיועד למסיימי כיתות ד'-ו'. מהרו להירשם בלינק: https://bit.ly/Ninja_camp.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תהלוכת הילדים המסורתית של ל"ג בעומר בקניון גבעתיים עם קוגומולו - יום ראשון, 26 ביוני בשעה 17:00

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק בית חב"ד גבעתיים


ביום ראשון, 26 ביוני בשעה 17:00, תתקיים ברחבת קניון גבעתיים תהלוכת הילדים המסורתית של ל"ג בעומר לכבוד רבי שמעון בר יוחאי.

בתכנית:

 • מופע מיוחד של כוכב הילדים קוגומלו
 • דוכני יצירה והפתעות
 • מצעד אחדות בליווי תופים
 • ועוד הרבה הפתעות מיוחדות

כולם מוזמנים להשתתף באירוע המיוחד!
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

חודש הקריאה בגבעתיים: מופע סטנדאפ של תומר שרון ב-3 ביוני במרכז הקהילתי בית ראשונים. הכניסה ללא עלות, אך יש להירשם מראש

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק ספריות עירוניות גבעתיים


חודש הקריאה בגבעתיים: מופע סטנדאפ של תומר שרוןבמסגרת חודש הקריאה בגבעתיים, יתקיים מופע סטנדאפ של תומר שרון, הידוע בכינויו "תומש שבעל-פה". המופע מבוסס על סיפורים אמיתיים ומצחיקים במיוחד, בהם תומר מספר על חוויותיו המדהימות והבלתי נתפסות: איך הורעל, סומם, נשרף, הושלך, נחשק, רומה, התגרה בגורל ושרד כדי לספר.המופע יתקיים ביום שני, ה-3 ביוני, בשעה 20:00, במרכז הקהילתי בית ראשונים. הכניסה ללא עלות, אך יש להירשם מראש. מספר המקומות מוגבל.להרשמה: לחצו כאןהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

משטרת ישראל מבקשת את עזרת הציבור באיתור הנעדרת עמנואל קטורזה בת 15 מגבעתיים

| | תגובות: 0


דוברות המשטרה:

סיוע באיתור נעדרת

משטרת ישראל מבקשת את עזרת הציבור בחיפושיה אחר הנעדרת עמנואל קטורזה, בת 15 מרחוב נגבה בגבעתיים.

הנעדרת יצאה מביתה אתמול בשעות הצהריים מבית סבתה בבית שמש ומאז נותק עמה הקשר.

תיאורה: מבנה גוף רזה, גובה 1.65 מטר, שיער חום, ראש מגולח בצדדים, עונדת עגילים ופירסינג באף, קעקועים בולטים ברגליים.

כל היודע דבר על מקום הימצאה מתבקש לפנות למוקד 100 של משטרת ישראל או לתחנת משטרת גבעתיים בטלפון 03-5724444.

מצ"ב תמונת הנעדרת.


סרטון:

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הארנונה תתייקר ב - 5.29% החל מינואר 2025

מערכת האתר | | תגובות: 26


משרד הפנים הודיע כי הארנונה בעיריות תתייקר ב -5.29% החל מינואר 2025

מדובר בהתייקרות הגבוהה ביותר ב - 20 השנים האחרונות.

מדובר בתעריף שקובע משרד הפנים הנקרא "טייס אוטומטי" ולא קשור להחלטת העירייה.

מידי שנה משרד הפנים קובע לעיריות את שיעור העלייה האוטומטי של הארנונה.

העיריות לא יכולות להשפיע על החלטת משרד הפנים והן חייבות לקבל את העלאה. אך, עירייה רשאית לבקש ממשרד הפנים העלאה או הורדה של ארנונה בסיווגים שונים.

למלחמה בדרום ובצפון יש השפעה מכרעת על יוקר המחייה ועיריות רבות נקלעו לבור תקציבי בגלל המלחמה ולא מעט עיריות יבקשו העלאה נוספת בארנונה, אחרת הן בסכנת קריסה

העלאה הדרמטית החלה כבר בשנה קודמת כאשר לשנת 2024 אושרה העלאה של הארנונה ל- 2.7%; כפול מהעלייה שאושרה בשנה קודמת ב - 2023 עלייה של 1.37%
התפרסמו 26 תגובות לכתבה.
 • האם תושבים ששילמו מראש לכל השנה מחויבים להוסיף את ההתיקרות?
  הגב 21.05.24 18:10
 • זה יהיה מינואר 25. טרם שולם חשבון כלשהו. ההעלאה כבר תתבטא בחשבון השנתי לתשלום.
  21.05.24 18:16
 • איך להוסיף? כבר שילמת את ינואר 2025? פששש יפה לך
  21.05.24 18:48
 • סליחה, כניראה שהוא לא שם לב שמדובר בשנת 2025, אפשר להסביר ברגוע....
  21.05.24 21:37
 • הארנונה תתייקר והסירחון יגבר. יש תמורה בעד האגרה.
  הגב 21.05.24 18:16
 • מה זה קשור?
  21.05.24 18:48
 • איזה אוכלוסיות יוכלו בכל זאת לקבל הנחה כי לא יוכלו לעמוד בהעלעה
  הגב 21.05.24 18:19
 • כתוב באתר של העיריה
  21.05.24 18:47
 • לא לשלם ארנונה. לגנבים ה עלה
  הגב 21.05.24 18:43
 • בהצלחה לך עם זה.
  21.05.24 18:46
 • מי זה ה "גנבים"? לא רשמת
  21.05.24 18:49
 • במקום להעלות ארנונה הייתי מעדיף שיבטלו את כל האירועי תרבות המיותרים. אני לא צורך אותם. וידוע שהאומנים גו(נ)בים מחירים מופקעים על חשבון משלם המיסים.
  הגב 21.05.24 18:50
 • אין שום קשר ל "כל אירועי התרבות המיותרים" לא קראת את הכתבה? או שיש לך בעיה בהבנת הנקרא. אנסה להסביר לך באופן מורחב ופרטני: מי שמחליט על העלאת המיסים זו הממשלה, זו החלטה ארצית כלומר של כל הישובים בארץ, עכשיו הבנת שאין שום קשר ל "אירועי התרבות המיותרים"? וחוץ מזה לטעמך אירועי תרבות הם מיותרים, זכותך לא לבוא לאירועי תרבות. לא מכריחים אותך.
  21.05.24 20:41
 • משלמים ביוקר עלות של ארנונה, כמו עיר שאף אחד טרם הגדיר אותה כעיר, אולי מישהו יגדיר את המקום כבר... ואז נקבל שירותים של עיר ולא של מושבה .
  הגב 21.05.24 18:51
 • אף אחד טרם הגדיר את ראשון כעיר? איך הגעת לזה? בוא תסביר נראה אותך
  הגב 21.05.24 20:43
 • ראשון זה לא כאן, זהו האתר של רחובות.
  21.05.24 21:39
 • כתוב בכותרת באותיות גדולות כאן את המילים " 106 ראשון לציון" אז תסביר איך זה רחובות?
  22.05.24 13:21
 • חחח , עליק רחובות? אנשים לא יודעים לקרוא או איפה הם גרים אולי?
  22.05.24 13:22
 • טוב הכתבה מאוד לא אינפורמטיבית ומטעה במקרה הטוב.
  הגב 21.05.24 21:50
 • אז אם אדון ראש העיר לא יכול להוריד את מחירי הארנונה אז שיקח את חברת מניב אליה וככה לא נשלם מעמ על מים וזה יחסוך לנו 17 אחוז!
  הגב 22.05.24 08:27
 • אם אדוני יצליח לשנות את החוק אז ראש העיר יפחית ארנונה. תיקרא שוב את הכתבה, ראש העיר בכלל לא פונקציה להחליט על העלאת ארנונה , גם אם רוצה הוא לא יכול להעלות וגם לא להוריד ארנונה, הוא לא קשור לזה בשום אופן, זה החוק, אז רוץ מהר לכנסת ותשנה את החוק, ורק אחר כך תעביר ביקורת
  22.05.24 13:25
 • עושה רושם שעליית הארנונה היא בטור הנדסי.. השנה זה פי 2 משנה שעברה , שנה שעברה היה פי 2 מלפני שנתיים.. עד מתי ימשיכו..
  הגב 22.05.24 09:53
 • ימשיכו כל עוד זה החוק שהממשלה קבעה
  22.05.24 13:26
 • וזו הסיסמה רק הליכוד יכול . שיפסיקו את העברת הכספים למשאדים הציותרים של כלום ושום דבר . הפסקת תמיכה בלא פרודוקטיבים כמו הישבות ולהפסיק את מענקי ההשתמטוט שאברכים מקבלים על כך . להפסיק לממן את היצור הנמצא במיאמי כולל מאבטחים . אם שכחתי משהו , אנא להוסיף .
  הגב 23.05.24 14:41
 • אני גרה בעמידר ומשלמת ארנונה יותר יקר מהרצליה ומה אנחנו מקבלים ריצוף שבור .חוסר תאורה שבילים מלוכלכים פחי אשפה שבורים על זה אני משלמת ארנונה .......
  הגב 23.05.24 18:25
 • ארנונה משכנתה לכל החיים עם תוספות ריבית והצמדה. העיקר שמחבלים מקבלים טיפול ואשפוז בבית חולים שלנו בלי לשלם שקל
  הגב 27.05.24 20:49
 • אורח
עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל