הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים
לרגל יום התורם הבינלאומי מחר שישי 14.6 יתקיימו מבצעי התרמת דם בראשון לציון, רחובות, חולון, תל אביב, נס ציונה, פתח תקווה, רמת גן וגבעתיים
ערב שירה בציבור עם איריס לונדון בגלריה העירונית בגבעתיים - 13 ביוני
תחזית לחג השבועות מחר שלישי יהיה ללא שינוי וברביעי תחול עלייה בטמפרטורות

השאלת פאזלים בספריות עירוניות גבעתיים: שירות חדש להשאלת פאזלים בספריית יד לבנים גורדון 24

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק ספריות עירוניות גבעתיים


ספריות עירוניות גבעתיים משיקות שירות חדש: השאלת פאזלים בספרייה. בדיוק כמו ספרים, גם פאזלים יהיו זמינים להשאלה.

בשלב הראשון, הציבור מוזמן להביא פאזלים של 500 חלקים ומעלה, ללא חוסרים, לספריית יד לבנים גורדון 24. מאגר הפאזלים יתבסס על תרומות, והשאלת הפאזלים תתבצע באותו אופן כמו השאלת ספרים - בחינם.

בשלב השני, תתבצע פתיחה רשמית של השירות, והציבור יוכל להגיע להשאיל פאזלים ולהמשיך להביא פאזלים שסיימו להרכיב.

האיסוף יתקיים עד ה-23 ביוני בספריית יד לבנים גורדון 24.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לרגל יום התורם הבינלאומי מחר שישי 14.6 יתקיימו מבצעי התרמת דם בראשון לציון, רחובות, חולון, תל אביב, נס ציונה, פתח תקווה, רמת גן וגבעתיים

חשוב לזכור כי לדם אין תחליף וכי כל מנת דם יכולה לסייע להציל את חייהם של שלושה חולים או פצועים שזקוקים לעירויי דם.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


השבוע מציינים במד"א את יום התורם הבינלאומי לכבודו של ד"ר קרל לנדשטיינר, רופא וחוקר אוסטרי ממוצא יהודי שגילה את סוגי הדם השונים. לרגל יום התורם מחר יתקיימו מבצע התרמות דם ברחבי הארץ במטרה להציל חיים. עקב הצורך המשמעותי בדם וכחלק מההערכות לחירום והשמירה על מלאי הדם, בשירותי הדם של מד"א קוראים לציבור לבוא ולתרום דם.

חשוב לזכור כי לדם אין תחליף וכי כל מנת דם יכולה לסייע להציל את חייהם של שלושה חולים או פצועים שזקוקים לעירויי דם. אנשים בעלי דם מסוג O מהווים 35% מכלל תורמי הדם בישראל, ונחשבים לתורמי הדם האוניברסליים-היות שניתן לתת את מנות הדם שתרמו לכל מי שזקוקים לקבל עירוי דם להצלת חייהם, גם בעת הצורך בעירוי דם דחופים, ללא ידיעת סוג הדם של המטופל/ת.

המוקדים בהם יתקיימו מבצעי התרמות הדם

המכבים 30 פתח תקווה, תחנת מד"א , - תחנת מד"א משעה 8:30 ועד 13:30

האירוסים 53 נס ציונה, רחבת קניותר בין השעות 9:00 ועד 13:30

ז'בוטינסקי 104 ראשון לציון, מד"א, - תחנת מד"א משעה 8:30 ועד 13:30

דוד רמז 69 רחובות, מד"א רחובות, - תחנת מד"א משעה 8:00 ועד 13:30

דרך שיבא רמת גן, בנק הדם מד"א / בית חולים שיבא תל השומר (תחנה נגישה) , - שרותי הדם מד"א משעה 8:00 ועד 13:30

גבעתיים, מתחם כורזין ליד הכיכר של פנינה בר סבר משעה 9:00 ועד 13:30

הרוקמים 1 חולון, בתחנת מד"א חולון , - תחנת מד"א משעה 8:00 ועד 13:30

שאול המלך 27 תל אביב יפו, מוזיאון תל אביב משעה 9:00 ועד 14:00

לפרטים נוספים אתר מד"א https://www.mdais.org/blood-donation
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

ערב שירה בציבור עם איריס לונדון בגלריה העירונית בגבעתיים - 13 ביוני

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק קהילתייםמוזמנים ומוזמנות לערב שירה בציבור עם היוצרת והזמרת איריס לונדון. בערב יושרו שירי אהבה ותקווה מוכרים ואהובים.


האירוע יתקיים ביום חמישי, 13 ביוני, בשעה 20:00 בגלריה העירונית בגבעתיים.


לרכישת כרטיסים, לחצו על הקישור הבא: https://bit.ly/4dQZ0IN

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תחזית לחג השבועות מחר שלישי יהיה ללא שינוי וברביעי תחול עלייה בטמפרטורות

ביום חמישי צפויה הכבדה בעומס החום

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


שני 10.6.24

מעונן חלקית עד בהיר. הטמפרטורות תהינה ללא שינוי ניכר. הלילה: בהיר עד מעונן חלקית.


שלישי 11.6.24

ללא שינוי ניכר במזג האוויר.


רביעי 12.6.24

מעונן חלקית עד בהיר. תחול עלייה קלה בטמפרטורות ויעשה מעט חם מהרגיל לעונה


חמישי 13.6.24

בהרים ובפנים הארץ צפויה עליה נוספת בטמפרטורות ותחול הכבדה ניכרת בעומס החום.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ועדת הפנים של הכנסת אישרה הענקת מענק פרישה לראשי רשויות וסגנים בשכר שלא המשיכו בתפקידם-הפסידו

מענק הפרישה יהיה בין 3-6 חודשים בהתאם לזמן הכהונה כאשר המקסימום הוא 6 חודשים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
אתר הכנסת


ועדת הפנים של הכנסת אישרה את תיקון חוק המעניק מענק פרישה לראשי רשויות וחברי מועצה בשכר שפרשו. מדובר על תיקון בחוק ראשי הרשויות וסגניו הנועד להשוות את התנאים של נבחרי הציבור בשלטון המקומי לנבחרים בכנסת. על פי התיקון ראשי רשויות וסגנים שסיימו את תפקידם בקדנציה האחרונה יקבלו מענק פרישה של בין 3-6 חודשים בהתאם לזמן הכהונה כאשר המקסימום הוא 6 חודשים. התיקון כולל גם את הסרת המגבלה על ראשי הרשויות שעברו את גיל 70 (כמו רחמים מלול ומוטי ששון ברחובות ובחולון). לדברי יו"ר הועדה, ח"כ יעקב אשר המטרה היא לדאוג לנבחרי הציבור שלא יאלצו לדאוג ליום שאחרי במידה ויפסידו בבחירות ולמנוע בכך שראש הראשות/סגן מחשש שלא ייבחרו עוד כבר בזמן כהונתם ידאגו לחפש לעצמם תעסוקה.

דיון הקודם שהתקיים באפריל אמר יו"ר ועדת הפנים ח"כ יעקב אשר, כי הוא תומך עקרונית בהצעה והוסיף כי אינו רוצה שנבחר ציבור יתכנן את עתידו בזמן שהוא מתפקד כראש רשות: "חיזוק טוהר המידות הוא המהות של הנושא. אני חושב שהדבר האחרון שאנחנו צריכים שיקרה במדינת ישראל הוא שנבחר ציבור במהלך השירות שלו יחשוב על מה יקרה אתו ביום אחרי שיפסיד בבחירות. לא מדובר בתגמול או פרס, זה מהלך שיטייב את ההון האנושי של נבחרי הציבור וישמור על טוהר המידות. נבחר ציבור הוא נבחר ציבור, בין אם הוא עובד בכנסת או עובד למען הציבור ברשות המקומית".


בנוסף התקיימה ישיבת ועדה בנושא מעמד חברי המועצה ברשויות המקומיות. כבר שנים מדובר על הנושא כי חברי מועצה מקדישים את זמן בהתנדבות כנבחרי ציבור אך לא זוכים לשום תגמול על העשייה שלהם הכוללת השתתפות בישיבות, ועדות, אחריות על תיקים (מחזיקי תיקים), מפגשים עם תושבים ועוד. בדיון לקחו חלק חברי מועצה מרשויות שונות שדברו על הקושי לתת מענה לתושבים שבחרו אותם לאור המצב שתפקידם כחברי מועצה דורש זמן זאת במקביל למקום העבודה שלהם. על פי התכנון עתיד להתקיים דיון נוסף בנושא.
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • לאחר כל כך הרבה שנים במערכת הם לא מקבלים פנסיה תקציבית פלוס קיצבת אזרח ותיק ??, חישבו גם עלינו האזרחים הותיקים שמעלים לנו כל חודש בחודשו כמו לכל החכ"ים. והשרים.
  הגב 12.06.24 21:54
 • אורח

חברת "קונטמפו החזקות" ממשיכה כספונסרית הראשית של הפועל רמת גן גבעתיים בכדורגל לעונה השלישית

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק הפועל רמת-גן גבעתייםמועדון הכדורגל הפועל רמת גן גבעתיים שמח להודיע כי חברת ״קונטמפו החזקות״, בבעלות שחר רז, תשמש זו העונה השלישית כספונסרית הראשית של קבוצת הבוגרים.


קונטמפו היא חברה יזמית מובילה בתחום ההתחדשות העירונית בגוש דן והסביבה, המספקת מענה עכשווי לחיים אורבניים. לפרטים נוספים ניתן לבקר באתר החברה: https://www.contempo.co.il.


שחר רז, הבעלים של קונטמפו, מתעניין בכל הקשור למועדון, מגיע למשחקי הבוגרים ולוקח חלק משמעותי בקבוצת הספיישל. הוא נמצא בקשר עם ההורים והשחקנים, ומקפיד להגיע לאימוני ומשחקי הקבוצה.


המועדון מבקש להודות לשחר ולחברת קונטמפו על התמיכה הגדולה והחיבור המרגש למועדון.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הפנינג קיימות ומיחזור בגן רבקה בגבעתיים - 10 ביוני 2024

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית גבעתייםרגע לפני חג השבועות, עיריית גבעתיים מזמינה את הציבור להפנינג קיימות ומיחזור בגן רבקה. האירוע יכלול עמדות יצירה מחומרים בשימוש חוזר, תיפוף על קופסאות, מופע להטוטנות "ליצנים זבל", מתחם ג'ימבורי לקטנטנים ואפילו משאית זבל (נקיה) שאפשר לעלות עליה.

האירוע יתקיים ביום שני, 10 ביוני 2024, בשעה 17:00 בגן רבקה. הכניסה חופשית.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

שדרוג המצפור בגבעתיים: בעוד כשנתיים, המצפור החדש יהיה גדול יותר, יפה יותר, עם שבילי הליכה מוצלים ונגישים, ולמעלה ברחבה תהיה עגלת קפה.

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק רן קוניק העמוד הרשמי״המצפור״, אחד המקומות היפים בגוש דן, עומד לעבור שדרוג משמעותי. לאחר סיום עבודות הקמת מאגר מי החירום תחתיו והפיתוח שמעליו, המקום ייראה שונה לחלוטין.


הערב יתקיים מפגש זום עם דיירי הסביבה להסבר על העבודות שיחלו השנה. בעוד כשנתיים, המצפור החדש יהיה גדול יותר, יפה יותר, עם שבילי הליכה מוצלים ונגישים, ולמעלה ברחבה תהיה עגלת קפה.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

האגף לשירותים חברתיים בעיריית גבעתיים משיק 2 מיזמים חדשים: המיזם הראשון הוא המרכז למיצוי זכויות המנגיש לפונים אליו זכויות המגיעות להם כחוק והמיזם השני נקרא "אם לאם" המציע ביקורי בית בהתנדבות של אימהות מנוסות לאימהות טריות

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום: אבי כהןהאגף לשירותים חברתיים בעיריית גבעתיים משיק מיזמים חדשים לרווחת תושבי העיר

האגף לשירותים חברתיים בעיריית גבעתיים משיק שני מיזמים חדשים וייחודים שיצטרפו לסל השירותים אותם מעניק האגף לתושבי העיר ללא עלות. המיזם הראשון הוא המרכז למיצוי זכויות שנפתח לאחרונה ברחוב רמב"ם 26 בשיתוף עמותת "פתחון לב". המרכז מנגיש לפונים אליו זכויות המגיעות להם כחוק מאת הרשויות השונות ומשרדי הממשלה. במסגרת המרכז, יוענק ייעוץ אישי ומקצועי על ידי צוות מומחים בתחומים שונים, כגון זכויות עבודה ותעסוקה, ביטוח לאומי, חובות והוצל"פ, דיור ציבורי, קצבאות והטבות, התנהלות מול בנקים ועוד.

המרכז מספק לפונים מידע רלוונטי, אוזן קשבת, תמיכה, ייעוץ והכוונה עד למיצוי בפועל של הזכויות המגיעות להם. המרכז יהיה פתוח בימים ב', ג', ד' בין השעות 17:00-08:00. ניתן לתאם פגישה עם סיגל דרורי פזי, מנהלת המרכז למצוי זכויות בטלפון 052-5251514.

המיזם השני נקרא "אם לאם", פרי שיתוף פעולה עם עמותת "אימהות למען אימהות". המיזם מציע ביקורי בית בהתנדבות של אימהות מנוסות (מלוות) לאימהות טריות, במהלך השנה הראשונה לאחר הלידה. המלוות עוברות הכשרה מקיפה ומקבלות הדרכה שוטפת. המלוות מגיעות לבית האם הטרייה במטרה להקשיב, לעודד, ולתמוך. המפגשים מתקיימים פעם בשבוע למשך שעתיים, ביום ובשעה קבועים.

"כיום נשים רבות יולדות לראשונה בגיל מאוחר, חלקן בוחרות להביא ילד ללא בן זוג, חלקן חסרות עורף משפחתי ו/או חברתי או עם הורים מבוגרים שאינם יכולים לסייע", מסבירה זיווה גבאי, מנהלת האגף לשירותים חברתיים בעיריית גבעתיים. "כמעט כל אימא טרייה זקוקה לעזרה, לא לכולן יש ממי לבקש או במי להיעזר, מה שהופך את התוכנית למאוד נחוצה וחשובה. אנחנו פה בשבילן". ניתן ליצור קשר עם רבקה שחף, רכזת התוכנית בטלפון 054-5829082.

שני המיזמים מופעלים על ידי היחידה לעבודה קהילתית באגף לשירותים חברתיים. רן קוניק, ראש עיריית גבעתיים: "המיזמים החדשים של האגף לשירותים חברתיים הם חשובים ומבורכים, במיוחד בעת הזו. התקופה המורכבת אשר עוברת על כולנו מחזקת את הרצון להעניק לכל תושב ותושבת את התמיכה ואת המעטפת שהם זקוקים לה. המרכז למיצוי זכויות וכן תוכנית 'אם לאם' מצטרפים לשורה ארוכה של שירותים אותם מעניק האגף לשירותים חברתיים לכלל תושבי ותושבות העיר כשבכולם האמירה היא ברורה – אתם ואתן לא לבד."
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תושב תל אביב נתפס בגבעתיים עם 1,200 גרם קנאביס

מערכת האתר | | תגובות: 0
דוברות המשטרהבלשי תחנת גבעתיים עצרו במהלך פעילות מבצעית חשוד שאותרו ברכבו 1,200 גרם קנאביס.


במסגרת המאבק הבלתי מתפשר בפשיעה והשימוש בסמים, ביום חמישי, בלשי תחנת גבעתיים בדקו חשוד ברחוב ערבי נחל בגבעתיים והריחו ריח חריף של חומר החשוד כסם מרכבו של החשוד.


הבלשים ערכו חיפוש ברכב שבהלכו איתרו ותפסו 1,200 גרם קנאביס מחולק לשקיות רבות, 900 ש"ח מזומן, ו-2 פלאפונים.


הבלשים עצרו את החשוד, בן 30, תושב תל אביב, והוא הובא לחקירה בתחנת גבעתיים שבסיומה נכלא. ביום שישי, בית משפט השלום בתל אביב שיחרר את החשוד למעצר בית. החקירה נמשכת.


מצ"ב תיעוד של התפיסה; קרדיט: דוברות המשטרה.

צילומים:דוברות המשטרההתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עיריית גבעתיים מזמינה לוחמים ולוחמות להירשם לתוכנית "גב ללוחם" שתתחיל ב-18 ביוני 2024

| | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית גבעתייםעיריית גבעתיים מזמינה לוחמים ולוחמות בסדיר או עד חמש שנים לאחר השחרור להירשם לתוכנית "גב ללוחם". התוכנית תעניק כלים להתפתחות אישית ומקצועית, בליווי מנטור אישי.


המפגשים יתחילו ב-18 ביוני 2024 ויתקיימו אחת לשבוע בטרקלין.


לפרטים מלאים ולהרשמה, לחצו כאן.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עונת הנחשים: איך מזהים ומה עושים כאשר נחש מכיש את הכלב שלכם

הטיפים באדיבות השירות הווטרינרי של עיריית פתח תקווה

מערכת האתר | | תגובות: 5זהירות נחשים! הקיץ כבר כאן ועמו מתעוררים הנחשים ומיני זוחלים אחרים. רובם אינם מסוכנים לבני אדם ובדרך כלל נמנעים מלבוא עמנו במגע, אך במקרה של מפגש עם נחש חשוב לזכור שגם חיות המחמד חשופות לסכנה.

בישראל ישנם 41 מיני נחשים ומתוכם רק 9 ארסיים. הנחש היחיד שנמצא באזורים צפופי אוכלוסייה בישראל הוא נחש הצפע הארץ ישראלי. הצפע הוא נחש עבה יחסית וניתן לזהות אותו על ידי צבעו הירוק-חום ולאורך גבו עובר קו עקלתון כהה רציף. חיות המחמד ידועות בסקרנותן ולכן באביב ובקיץ עם בואם של הנחשים, יש לדאוג ולהשגיח שלא יפגעו מהכשת נחש.

בשירות הווטרינרי מסבירים כי בשל נטייתן של חיות המחמד לרחרח ולבחון כל דבר, לרוב ההכשות יהיו באזור הפה, הצוואר והאף. הכשות עשויות להיות מסוכנות ואפילו קטלניות.

כדי ליצור סביבה נקייה מנחשים ומיני זוחלים, עד כמה שניתן, מומלץ לשמור על גינות וחצרות הבתים נקיות מעשבים, גרוטאות ופסולת בנייה המשמשים אזורי מחסה אפשריים לזוחלים. בנוסף לכך, רצוי שקירות הבתים והגדרות יהיו חשופים וללא צמחיה מטפסת. יש להמנע מהשארת שאריות מזון המזמינות מכרסמים שהם מזונם העיקרי של הנחשים ובמקרה של התקלות עם נחש אין לנסות ללכוד אותו, יש להתרחק מהמקום ולהתקשר למוקד העירוני

לדברי השירות הווטרינרי של עיריית פתח תקווה:


"אם חיית המחמד שלכם הוכשה על ידי נחש יש לפנותה בדחיפות לטיפול אצל וטרינר. ייתכן שהסימנים הקליניים כמו נפיחות, בצקת ושטף דם יופיעו מספר שעות מרגע ההכשה אך תוכלו להבחין במצוקה של בעל החיים כשישדר חוסר מנוחה, יילל ויקיא ומאוחר יותר ניתן יהיה להבחין בנפיחות משמעותית וכואבת באזור ההכשה. עיכוב במתן טיפול מידי עלול להביא למותה של חיית המחמד ובמקרים רבים סיבת המוות היא חנק עקב התפתחות של בצקות באזור ההכשה או עקב פירוק תאי דם אדומים ופגיעה במערכת הקרישה".

הטיפול בחיית המחמד שהוכשה כולל טיפול תומך (נוזלים, אנטיביוטיקה וכד'), פלסמה ולעתים אף זריקת נסיוב. אין טעם לנסות לתפוס את הנחש במקרה של הכשת בעל חיים כיוון שבישראל הנסיוב היחיד שניתן הוא של נחש הצפע ותפיסתו עלולה להיות מסוכנת. ניתן לנסות לצלם את הנחש.

בשירות הווטרינרי העירוני מזכירים כי הנחשים עשויים להיות מועילים לאדם מכיוון שהם טורפים חולדות ועכברים. כמו כן, הם חיות מוגנות על פי חוק. לכן לוכדי הנחשים המורשים על ידי רשות הטבע והגנים משחררים את הנחשים מחוץ לישוב בשטחים פתוחים לאחר לכידתם. אין להרוג נחשים.

כמו כן, יש לטייל עם הכלבים כשהם קשורים ברצועה. בנוסף לכך, במיוחד במהלך הקיץ מומלץ בשעת הטיולים עמם בשטח להקפיד להרחיק אותם מאזורים מסוכנים כגון: סדקים, שיחים סבוכים, פתחי ניקוז ועוד.התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • וואי וואי נחש עם מגיפת קץ האנושות זה הכי מפחיד!!
  הגב 09.06.24 09:03
 • להעסיק חתולים בשמירה! לא יהיו עכברים ונחשים שיצליחו להסתנן דרכם.
  הגב 09.06.24 09:12
 • ואולי עיריית רחובות בהנהלתה בחדשה תגדיל ותעשה כקודמיה??? למרות פניות רבות להסרת עשביית פרא יבשה לא מוצאים את הזמן להגיע ולטפל בבעיה כאובה ומסוכנת זו ... ברחוב אמנון ותמר פינת ילקוט הרועים . בראשות העיריה הקודמת כשמלול היה ראש העיר תוך 24 שעות הגיעו וטיפלו, וכעת ממתינים כבר 3 חודשים וטרם נמצא האיש המתאים לטפל בבעיה...
  הגב 09.06.24 14:03
 • מרקוביץ יפתור הבעיה
  09.06.24 18:17
 • חשוב הרבה יותר לעדכן כיצד לנהוג במקרה של הכשת נחש בני אדם.
  הגב 09.06.24 20:21
 • אורח

סדנת שזירת פרחים בטרקלין גבעתיים - 10 ביוני, 18:00

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק הטרקליןעבודה עם פרחים היא דרך קסומה וייחודית לביטוי עצמי של כל אחת ואחד. במפגש הקרוב נלמד טכניקות לשזירת פרחים שתוכלו ליישם בעצמכם כבר למחרת. בנוסף, נכיר את הפרחים העונתיים ונגלה את הדרך הטובה ביותר להארכת חיי הפרחים ואופן טיפול נכון וניקיון שלהם.


המפגש יתקיים ביום שני, 10 ביוני, בשעה 18:00 בטרקלין, רחוב אריאל שרון 4, גבעתיים. האירוע יימשך שעתיים ויכלול אווירה קלילה מלאה ביצירה, חברות ופטפוטים, ובעיקר - יציאה מהשגרה השוחקת כדי לעשות משהו עבור עצמכם.


אין צורך להביא כלום, הכל יחכה לכם אצלנו.


לפרטים נוספים: לחצו כאן

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

נבחרת הכדורשת של שכבת ז'-ח' מגבעתיים זכתה במקום השלישי בטורניר הגמר

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק קהילת ברנר גבעתייםכל הכבוד לבנות נבחרת הכדורשת של שכבת ז'-ח' מגבעתיים שניצחו היום בטורניר הגמר העירוני וזכו במקום השלישי בטורניר.


הבנות הפגינו יכולות משחק ברמה גבוהה, נלחמו על מקומן, ושיחקו בספורטיביות ובהגינות. יישר כח לכל הבנות.


שחקנית מצטיינת: אופיר מורן.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

המזרקות בפארק גבעתיים חוזרות לפעול: שעות פתיחה חדשות

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק רן קוניק העמוד הרשמיהמזרקות בפארק גבעתיים חוזרות לפעול לאחר טיפול מקיף במערכת טיהור המים. הציבור מוזמן ליהנות מהמים החל מהיום בשעה 16:00.


שעות הפתיחה הקבועות יהיו בין 10:00 ל-13:00 ואחר הצהריים בין 16:00 ל-19:00, כולל ימי שישי ושבת.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תיקון ליל שבועות עם הקהילה השוויונית בגבעתיים - 11 ביוני בבית טייבר

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק קהילתייםתיקון ליל שבועות עם הקהילה השוויונית יתקיים בגבעתיים, בלילה של מפגש, לימוד ושירה עם הרב קריב, הרבה אילה שני, אושרה שוורץ רעים ואיתי שלמה טל. הציבור מוזמן לשיח מעניין ולערב קהילתי מחבר.


האירוע יתקיים ב-11 ביוני בשעה 21:30 בבית טייבר. הכניסה חופשית.


לפרטים המלאים: לחצו כאן

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

רשת טיב טעם חולקת מתכון קל להכנה ועשיר בטעמים לחג השבועות - תפוחי אדמה גראטן

מערכת האתר | | תגובות: 18
צילום: צילום יחצרשת טיב טעם חולקת מתכון קל להכנה ועשיר בטעמים לחג השבועות


לרגל חג השבועות, רשת טיב טעם חולקת מתכון קל להכנה עם מרקם חלק ונעים ועשיר בטעמים עדינים – תפוחי אדמה גראטן.


מרכיבים: • 8 יחידות תפוחי אדמה בינוניים קטנים מזן באטר או דזירה

 • 1 ליטר חלב

 • חצי ליטר שמנת מתוקה

 • כף מלח

 • כפית פלפל שחור

 • חצי כפית מוסקט

 • 3 ענפי מרווה

 • 5 שיני שום כתושות


אופן ההכנה: 1. בכל תפוח אדמה יוצרים חריצים במרווחים של 1 מ"מ ועומק 2/3 מגודל תפוח האדמה.

 2. מניחים בסיר עם כל יתר הרכיבים ומביאים לרתיחה.

 3. מנמיכים את האש ומבשלים בביעבוע עדין כחצי שעה.

 4. במקביל מחממים תנור ל-180 מעלות.

 5. מוציאים בזהירות את תפוחי האדמה מהסיר לתבנית פיירקס, ומוסיפים את נוזלי הבישול מעל.

 6. מעבירים לתנור החם לחצי שעה - 40 דקות, עד שתפוחי האדמה רכים, מושחמים ורוב הנוזלים מצומצמים. מגישים חם.צילום יחצ
קרדיט תמונה: צילום יחצהתפרסמו 18 תגובות לכתבה.
 • למה לפרסם מתכון של רשת מחללת שבת ומוכרת טרף לכבוד חג קדוש, חג השבועות?
  הגב 07.06.24 10:44
 • מחוללת שבת? אין שום דבר מיוחד בשבת. מותר לחלל יום שלישי?
  07.06.24 12:34
 • השבת חשובה מאוד.. הכשרות חשובה ... ובטח חג מתן תורה חשוב . ומי שחושב שכול זה לא חשוב שילך לארץ אחרת כי פה זה ארץ של יהודים גאה להיות יהודה תודה אבא שבשמיים ברוך שלא עשני גויה
  07.06.24 14:57
 • יש דתיים ויש חילוניים. כולם יהודים. תכבד את החילונים והם יכבדו אותך בחזרה.
  09.06.24 04:56
 • טיב טעם לא כשר
  הגב 07.06.24 10:45
 • אז מה? ממש חשוב כשר
  07.06.24 12:34
 • אבל טעים ! ו כל זאת --יקרר!!!!
  הגב 07.06.24 10:59
 • כתבה פרסומית רדודה.
  הגב 07.06.24 14:41
 • אתה בטח אומר את זה על כל מתכון פה של כל אחד אחר נכון? אז זהו שלא נראה לי. מספיק עם הצדקנות.
  09.06.24 20:29
 • בטח שבת מיוחדת .... אלה עם את/ה גוי/ה אז לכם לא חשובה השבת
  הגב 07.06.24 14:52
 • אלא**** אם****, לימודי ליבה ?.
  07.06.24 15:48
 • "צילום: צילום יחצ" אומר הכל.
  הגב 07.06.24 16:54
 • בשביל מה הפרסום הזה? יש טיב טעם, לא כולם שלמים עם הרשת הזאת, אז עוד לפרסם? מה זה ווצאפ לפרסום? אז אצא!!!! אנחנו יהודים, לא צריך עוד לפרסם אותם..איפה הכבוד לזה שאנחנו יהודים. אני לא דתיה, אבל מכבדת את היותי יהודיה.גם קופסת סרדינים לא אקנה שם. שבת שלום,
  הגב 07.06.24 20:40
 • היהדות היא לא רק כשרות ושמירת שבת.. לפי ההגיון שלך אנחנו יהודים ולכן צריכים ללכת ע"פ כל חוקי הדת וההלכה.. איש איש באמונתו יחיה. אחים אנחנו.
  08.06.24 22:59
 • אנו מדינה חופשית ודמוקרטית לפי מגילת העצמאות. רשת טיב טעם לא כשרה ועובדת בשבתות ובחגים יהודים. אם תקנה או תקני ברשת זו הרי זה מבחירה ולא מהכרח. לדעתי אין מקום להתלהם על מתכון שנשלח על ידי הרשת גם אם הרשת לא כשרה. אין בשלחחת המתכון כפיה כלשהי לצרוך מוצרי מזון לא כשרים
  הגב 08.06.24 01:05
 • "החתולים של טיב טעם חיים בגן-עדן. מעולם לא היו חתולי רחוב כ"כ שמנים ומדושנים. הם יודעים היטב מתי מזומנות להם ארוחות הגורמה .שעות האקשן הלילי של המפעל הן גם השעות שלהם" כך פתח בשנת 2007 רפי גינת את "תחקיר החתולים" על טיב טעם.
  הגב 08.06.24 01:54
 • חשבת שאולי הדברים השתנו משנת 2007 ועד 2024? למה ישר להשמיץ? לא לעניין.
  09.06.24 05:00
 • אנחנו מדינה דמוקרטית , למי שלא נאה שיחפש מקום אחר לחיות בו , לכל אדם הזכות לקנות איפה שהוא רוצה ומה שהוא רוצה . גם לקחת את המתכון ולקנות את המצרכים ביוחננוב . זוהי אינה מדינת הלכה וגם לא תהיה !
  הגב 08.06.24 11:33
 • אורח

ערב שירה בציבור עם איריס לונדון בגלריה העירונית בגבעתיים - 13 ביוני, 20:00

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק ספריות עירוניות גבעתייםהציבור מוזמן לערב שירה בציבור עם שירי אהבה ותקווה, בהשתתפות היוצרת והזמרת איריס לונדון. לונדון מופיעה ברחבי הארץ מזה למעלה מעשור בערבי שירה בציבור של שירים מוכרים ואהובים. האירוע יתקיים ביום חמישי, 13 ביוני, בשעה 20:00 בגלריה העירונית בגבעתיים.

לרכישת כרטיסים, לחצו על הקישור: https://bit.ly/4dQZ0IN.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הפנינג קיימות ומיחזור לכל המשפחה בגן רבקה בגבעתיים ביום שני, 10 ביוני בשעה 17:00

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק שז"ר מרכז קהילתיהפנינג קיימות ומיחזור לכל המשפחה יתקיים ביום שני, 10 ביוני, בגן רבקה בגבעתיים. האירוע יתחיל בשעה 17:00 ויכלול מגוון פעילויות לכל הגילאים.


בין הפעילויות המתוכננות: עמדות יצירה מחומרים בשימוש חוזר, תיפוף על קופסאות, מופע להטוטנות "לייצנים זבל", עמדת ג'ימבורי לקטנטנים ואפילו משאית זבל (נקיה) שאפשר לעלות עליה.


הציבור מוזמן להגיע וליהנות מהפעילויות המגוונות. נשמח לראותכם!

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בתי הספר בורוכוב, ברנר ושמעוני בגבעתיים הוסמכו כבתי ספר ירוקים וצפויים לקבל ממשרד החינוך עד 13 אלף ש"ח לכל בית ספר

מערכת האתר | | תגובות: 0ברכות לבתי הספר שהוסמכו לירוק במחוז תל אביב לשנת תשפ"ד: בית ספר בורוכוב גבעתיים, ברנר גבעתיים, ובית ספר שמעוני גבעתיים.


משרד החינוך, בשיתוף המשרד להגנת הסביבה, מאפשר לבתי הספר לקבל הסמכה כבית ספר ירוק. תהליך ההסמכה מתווה דרך פעולה לבתי הספר המעוניינים ליישם ולהטמיע את עקרונות הקיימות במוסד וזאת באמצעות למידה על הסביבה, פעילויות לקידום התנהגות סביבתית ויישום אורח חיים מקיים. בית ספר שקיבל את ההסמכה זוכה לסיוע כספי של עד 13,000 ש"ח ליצירת תשתית ירוקה במוסד, להכשרת הצוות החינוכי ולמימוש מיזמים מקדמי קיימות.


לדברי גילה לאמי, המרכזת את הנושא במחוז תל אביב: "הובלת התהליך נעשית על ידי מורי בית הספר בסיוע רכזי החינוך הסביבתי ברשויות המקומיות והיחידות הסביבתיות והארגונים הירוקים העוסקים בחינוך."

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תאונת דרכים בגבעתיים: הולכת רגל ורוכב אופנוע נפצעו באורח בינוני

| | תגובות: 0בשעה 19:50 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב דן, על הולכת רגל שנפגעה מרוכב אופנוע ברחוב המאבק בגבעתיים. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח שיבא בתל השומר ואיכילוב, שני פצועים, בהם: אישה הולכת רגל כבת 50 עם חבלות בראש ובגפיים וגבר רוכב האופנוע כבן 40 עם חבלות בגפיים. מצבם של שני הפצועים מוגדר בינוני.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

סדנת היפ-הופ בגבעתיים: למסיימי כיתות ד - ו

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק קהילתייםאם אתם מחפשים חוויה של ריקוד מלא עוצמה ואנרגיה, זה המקום בשבילכם! בואו להשתתף בסדנה שמביאה אלמנטים של ג'אז, ריקודי רחוב וברייקדנס עם הרבה מוזיקה קצבית וסוחפת - סדנת ההיפ-הופ שלנו!


רוצו להירשם ולהבטיח את מקומכם בסדנה שתיקח אתכם לגבהים חדשים!


להרשמה לסדנה

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

נבחרת קטרגל בנים ז'-ח' ברנר גבעתיים זכתה במקום הראשון בטורניר העירוני לזכרו של "קובי כלב" אשר נפל בקרב בלבנון

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק קהילת ברנר גבעתייםנבחרת קטרגל בנים ז'-ח' של גבעתיים זכתה במקום הראשון בטורניר לזכרו של "קובי כלב" לשנה השנייה ברציפות. הטורניר, המתקיים בעיר כבר למעלה מ-40 שנה, הסתיים בניצחון מרשים של התלמידים.


התלמידים שיחקו באופן ספורטיבי וייצגו את בית הספר בכבוד. שחקן מצטיין בטורניר: שחף אלישיב.


סמל ראשון קובי כלב ז"ל

כשפרצה מלחמת שלום הגליל נקרא לשירות מילואים. בתחילת המלחמה הובילה יחידתו את הכוח המתקדם בגיזרה המרכזית, ליד בחמדון, סמוך לכביש ביירות-דמשק. באיזור זה התפתחו קרבות פנים-אל-פנים, כשהארטילריה הסורית זורעת פגזי קטיושות סביב כוחות צה"ל. פגז של קטיושה פגע בקובי, בעת שהדריך את מחלקתו לפני הסתערות על כפר סמוך. קובי נהרג במקום ביחד עם שבעה מחבריו, ביום ב' בתמוז תשמ"ב (23.6.1982) והוא בן 23 וחצי שנים במותו.


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

סרטים ב10 ש"ח! היום רביעי 5.6 תתקיים חגיגת סרטים ישראלית ברב חן גבעתיים לרגל יום הקולנוע הישראלי

פירוט הסרטים בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מחזקים את היצירה הישראלית: יום הקולנוע הישראלי של משרד התרבות והספורט

סרט בעשרה שקלים: יום הקולנוע הישראלי של משרד התרבות והספורט חוזר וייערך היום רביעי 5.6.24 בכל בתי הקולנוע ברחבי הארץ # בהנחיית שר התרבות והספורט מיקי זוהר גם הסרט ״נובה" על הטבח במסיבה ברעים יוקרן בבתי הקולנוע

יום הקולנוע הישראלי של משרד התרבות והספורט חוזר לכל בתי הקולנוע ובמגוון סינמטקים, היכלי תרבות ואולמות בכל רחבי הארץ. בדגש על הפריפריה, מאילת בדרום ועד צפת, קצרין וראש פינה בצפון.

29 סרטים ישראלים יוקרנו על המסכים, ביניהם להיטים שצפויים לעלות לאקרנים בהמשך השנה, כמו: "מזל חתולה" של חנן סביון וגיא עמיר, "חמדה" סרטו החדש של שמי זרחין עם ששון גבאי ואסי לוי, "סודה" בבימויו של ארז תדמור ובכיכובה של רותם סלע. בנוסף, יוקרן סרט הדוקו "נובה" (NOVA#) על הטבח במסיבה ברעים.

בנוסף יוקרנו סרטו החדש של אסף סבן "המשלחת", דרמת הנעורים התקופתית "כיסופים" שצולמה בקיבוץ כיסופים לפני המלחמה וכמה מסרטי הקולנוע הישראלים הבולטים של התקופה האחרונה, כמו: "קרב אוויר", "אמצע החיים" ו-"בית".

יום הקולנוע הישראלי מתקיים השנה בצילה של המלחמה, ומאפשר לתמוך ביוצרים ישראלים ובתעשיית הקולנוע המקומית.

בגבעתיים יוקרנו הסרטים ברב חן

רב חן:

המשלחת, חמדה, טור פרידה, כיסופים, מזל חתולה, קרב אויר ותמונות יפואיות.

לפרטים נוספיםhttps://www.rav-hen.co.il/#/buy-tickets-by-cinema?in-cinema=1058&at=2024-06-05&view-mode=list

שימו לב עלות של 10 ש"ח היא ברכישת כרטיסים בקופות רב חן. בהזמנה דרך האתר העלות

14.50 ש"ח.


לפרטים על יום הקולנוע הישראלי:

https://israeli.moviz.co.il

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ילדי כיתות ד׳-ח׳ בגבעתיים מוזמנים לסדנת צביעת המרחב המוגן שבפארק גבעתיים בהדרכת אומן הגרפיטי אלעד גרינברג - יום שני 17 ביוני

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מרכז קהילתי שדה בוקרמרכז קהילתי שדה בוקר בגבעתיים מזמין את ילדי כיתות ד׳-ח׳ להצטרף לסדנה חוויתית, יצירתית וקהילתית לצביעת המרחב המוגן.


בהדרכת אומן הגרפיטי אלעד גרינברג, הילדים יוכלו לצבוע את המיגונית שבפארק גבעתיים (ליד מתקני הכושר).


הסדנה תתקיים ביום שני, 17 ביוני, בשני סבבים: • סבב 1: 17:00-18:00

 • סבב 2: 18:00-19:00


הפעילות ללא עלות, אך מספר המקומות מוגבל.


לרישום: לחצו כאן

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אישה כבת 70 נפגעה מרכב ברחוב תפוצות ישראל בגבעתיים ופונתה במצב בינוני לבית החולים שיבא

מערכת האתר | | תגובות: 0בשעה 10:17 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב דן על הולכת רגל שנפגעה מרכב ברחוב תפוצות ישראל בגבעתיים. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח שיבא בתל השומר, אישה כבת 70 במצב בינוני, עם חבלת ראש.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אור לי ניב, מ"מ וסגנית ראש עיריית גבעתיים, זכתה בעיטור הגאווה לשנת 2024 מטעם האגודה למען הלהט"ב

| | תגובות: 0
צילום: אור לי ועומריאור לי ניב, מ"מ וסגנית ראש עיריית גבעתיים, זכתה בעיטור הגאווה מטעם האגודה למען הלהט"ב. רן קוניק, ראש עיריית גבעתיים, אמר: "בחירה מדויקת וראויה".


עיריית גבעתיים מברכת את אור לי ניב, מ"מ וסגנית ראש העירייה ומחזיקת תיק הקהילה הגאה, על זכייתה בעיטור הגאווה לשנת 2024. עיטור הגאווה יאיר השנה זרקור על גיבורי הקהילה הגאה אשר מאז השבעה באוקטובר לקחו חלק פעיל בכל החזיתות האפשריות, כדי לשמור על החוסן הלאומי ועל הביטחון של כולנו.


במעמד בחירתה, מסרה האגודה למען הלהט"ב את הנימוקים לבחירה באור לי והרחיבה אודות בנה של אור לי, עומרי ניב פיירשטיין, שנהרג בקרב גבורה על בסיס זיקים מול מחבלי חמאס בשבעה באוקטובר. בין היתר נאמר כי "מאז שנהרג עומרי, עוסקת אור-לי בהנצחתו, תוך ייצוג בגאווה גדולה את התא המשפחתי שבו הוא גדל. בזכות התעקשותה, נכתב לראשונה אי פעם על מצבתו שמות שלושת ההורים. בנוסף היא מסייעת בשיח והדרכה עם גורמי הצבא ומערכת הבטחון כיצד יש לפנות למשפחות שכולות המשתייכות לקהילה הגאה." עוד הדגישה האגודה למען הלהט"ב כי "בזכות פועלה של אור לי לקידום הקהילה הגאה בעיר זכתה גבעתיים במקום הראשון במדד הגאווה לשנת 2023."


אור לי-ניב, מ"מ וסגנית ראש עיריית גבעתיים ומחזיקת תיק הקהילה הגאה בעיר, אמרה: "אני רוצה להודות לאגודה למען הלהט"ב על הזכות בקבלת עיטור הגאווה יחד עם קבוצה מכובדת של גיבורים וגיבורות אשר ראויים להכרה זו. בגבעתיים הצלחנו ליצור עיר שהיא בית לקהילה עם מענה מדויק לצרכים, קבוצות חברתיות, פעילות ענפה ויותר מכך, ייצוג פומבי ובלתי מתנצל. בשבעה באוקטובר 2023 איבדתי את בני בכורי, עומרי. עומרי גדל בבית שוויוני ונהרג בקרב שוויוני, של לוחמות ולוחמים. לאור ולאחר נפילתו יצרנו שני תקדימים, האחד באישור משפחתינו כמשפחה שכולה ובה שתי אימהות והשני באישור כיתוב שמות שלושה הורים על מצבתו. בני הקהילה הגאה ובני המשפחות הגאות משרתים את המדינה, נותנים מעצמם ואף נהרגים בעבורה ובעבורנו כולנו, מן הראוי שיזכו כולם לשוויון זכויות ושוויון הזדמנויות. אני קוראת מכאן להחזרת החטופים והחטופות במיידי ומבקשת שנהיה ראויים להם ולהן."


רן קוניק, ראש עיריית גבעתיים, הוסיף: "אני מברך את מ"מ וסגניתי אור לי ניב על קבלת עיטור הגאווה. הבחירה באור לי היא מדויקת וראויה מאין כמותה. לאורך השנים אור לי הובילה פרויקטים משמעותיים שקידמו רבות את הקהילה הגאה בגבעתיים ואת מקומה במרחב הציבורי. מאז השבעה באוקטובר ותוך שהיא מתמודדת עם אבלה האישי, אור לי הצליחה לפרוץ עוד תקרת זכוכית ולהמשיך לקדם את הצורך הדחוף בהגנה על זכויות הקהילה הגאה. אני מאחל לאור לי עוד שנים רבות של עשייה למען תושבי העיר ולמען חברה ישראלית צודקת ושיוויונית יותר".אור לי
קרדיט תמונה: אור ליהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.
עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל