הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים
שוטרי השיטור הימי של משטרת מחוז תל אביב חילצו גולש קייט בן 59 מגבעתיים שנקלע למצוקה בלב הים מול חוף גורדון... מצ"ב סרטון
גבעתיים שוב מובילה: הישגים מרשימים במדד הגאווה 2024
סדנת הקשבה לשיפור הכישורים הבין-אישיים שלכם ולהעמקת הקשרים עם אנשים בטרקלין גבעתיים בהנחיית שרון וייספלד - 19 ביוני

מחנה נינג'ה עם שליו 360 מתכנית נינג'ה ישראל בקיץ 2024 בגבעתיים

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק קהילתיים


קיץ 2024 מתקרב, והילדים בגבעתיים לא ירצו לפספס את האירוע הזה! מחנה נינג'ה עם שליו 360 מתכנית נינג'ה ישראל יתקיים במשך חמישה ימים, ויכלול תחרויות ספורט ונינג'ה כמו Ninja all stars, איש הברזל ועוד. בנוסף, תתקיים יציאה ליום תחרות מקצועי ופגישה עם הפיינליסטים של עולם הנינג'ה. המחנה מיועד למסיימי כיתות ד'-ו'. מהרו להירשם בלינק: https://bit.ly/Ninja_camp.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

שוטרי השיטור הימי של משטרת מחוז תל אביב חילצו גולש קייט בן 59 מגבעתיים שנקלע למצוקה בלב הים מול חוף גורדון... מצ"ב סרטון

מערכת האתר | | תגובות: 0
תמונת ארכיוןשוטרי השיטור הימי של משטרת מחוז תל אביב חילצו גולש קייט שהיה במצוקה בלב הים. לגולש שלום.


במהלך פעילות מבצעית בשעות הערב הבחינו שוטרי השיטור הימי של מחוז תל אביב בגולש קייט שנפנף עם הידיים ושידר מצוקה בים במרחק של כ-2 קילומטר מול חוף גורדון.


צוות השיטור הימי של משטרת מחוז תל אביב הגיע במהירות אל הגולש ובבדיקה ראשונית עלה כי הוא נמצא במצוקה, תשוש והגיע לאפיסת כוחות.


שוטרי השיטור הימי העלו את הגולש, בן 59, תושב גבעתיים, לכלי השייט המשטרתי, הוא הועבר לחוף המבטחים במרינה תל אביב ולא נזקק לטיפול רפואי.


מצ"ב תיעודסרטון:צילומים:קרדיט צילום-דוברות המשטרההתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

גבעתיים שוב מובילה: הישגים מרשימים במדד הגאווה 2024

| | תגובות: 0גבעתיים שוב מובילה: הישגים מרשימים במדד הגאווה 2024


מ"מ וסגנית ראש עיריית גבעתיים אור-לי ניב: "בגבעתיים יצרנו בית עוטף לקהילה הגאה וכל זאת תחת האמירה הפשוטה - חיה ותן לחיות"


לאחר שהובילה את מדד הגאווה בשנים האחרונות, גבעתיים ממשיכה להצטיין בקידום זכויות הקהילה הגאה וזוכה במקום מכובד במדד הגאווה 2024 של האגודה למען הלהט"ב. במסגרת המדד, ציינה האגודה כי "העירייה מפנה קשב רב לצרכי תושביה ותושבותיה בקהילת הלהט"ב, פועלת למענם במסירות ומשתפת פעולה עם ארגוני הקהילה הגאה באופן שוטף."


בשל אירועי השבעה באוקטובר ומצב המלחמה המתמשך, החליטה האגודה למען זכויות הלהט"ב שלא להתייחס למדד כבכל שנה ולא לפרסם את ניקוד הרשויות, אלא להתמקד במשוב מילולי. עם זאת, גבעתיים מדורגת בין חמש הערים המובילות בישראל, בזכות עשייה ענפה בתחומים רבים, ביניהם: קידום חינוך, תשתית לפעילות הקהילה הגאה, רווחה, נראות במרחבים הציבוריים, העלאת המודעות לקהילה הגאה באמצעות קמפיינים ציבוריים, אירועים מגוונים ותרבות - אשר לכל אחד מהם ממשקים רבים ויומיומיים בין הרשות לתושבים.


בטקס מיוחד לציון ההישגים שהתקיים השבוע בבית הנשיא לקחו חלק אור לי ניב, מ״מ וסגנית ראש עיריית גבעתיים ונטע בירן, רכזת תחום הקהילה הגאה בעיריית גבעתיים. ניב, אשר זכתה השנה גם בעיטור הגאווה מטעם האגודה למען זכויות הלהט"ב, ציינה כי "גבעתיים הפכה לבית עוטף לקהילה הגאה שיש בו מכל תחומי החיים, שירותים מותאמים ומענה מיטבי לצרכים, קבוצות תמיכה, פעילות חברתית קבועה לאורך השנה ושבוע גאווה חגיגי וצבעוני כיאה לקהילה", ציינה אור-לי ניב. "בתמיכה מלאה של ראש העירייה רן קוניק, יצרנו ייצוג לקהילה הגאה בכל פרסומי העירייה באופן שוטף, פומבי ובלתי מתנצל וכל זאת תחת האמירה הפשוטה - חיה ותן לחיות."


ניב הוסיפה, "בשבעה באוקטובר איבדתי את עומרי, בני בכורי, שנפל בקרב גבורה ולצידו לוחמים ולוחמות, שיחדיו הגנו על בסיס זיקים מפני מחבלי החמאס. לאחר נפילתו יצרנו שני תקדימים, האחד באישור משפחתינו כמשפחה שכולה ובה שתי אימהות והשני באישור כיתוב שמות שלושה הורים על מצבתו. למען אותם לוחמים ולוחמות, אשר נלחמים בקרב שוויוני ולצערי גם נותנים את חייהם למען מדינת ישראל, נמשיך ונפעל למען חברה ישראלית שוויונית וצודקת."


"גם בתקופה זו לא הזנחנו את המחויבות שלנו לקידום זכויות הקהילה הגאה ובמקרים רבים הצלחנו לפרוץ את הדרך במקומות בהם השלטון המרכזי נכשל", אמר רן קוניק, ראש עיריית גבעתיים. "לאורך השנים הבנו את הצרכים של הקהילה הגאה ופעלנו כדי לאפשר לכל אחד מתושבי העיר לחיות את חייו בביטחון ובשוויון. גם כעת, כאשר 120 חטופים וחטופות עדיין נמצאים בשבי החמאס, עלינו לזכור שאנחנו נלחמים על הזכות להיות עם חופשי בארצנו, הן כעם ומדינה והן כאזרחים נפרדים כל אחד בחייו." עוד הוסיף קוניק כי "את תיק הלהט״ב בעיר מחזיקה מ"מ וסגניתי אור-לי ניב, שהביאה יחד עם צוותה המסור והמקצועי את העיר גבעתיים למקום הראשון בארץ במדד הקהילה".אור לי ניב- נשיא
קרדיט תמונה: אור לי ניב- נשיאהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

סדנת הקשבה לשיפור הכישורים הבין-אישיים שלכם ולהעמקת הקשרים עם אנשים בטרקלין גבעתיים בהנחיית שרון וייספלד - 19 ביוני

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק הטרקלין - המרחב של צעירי גבעתייםהצטרפו לסדנת הקשבה מרתקת שתתקיים היום בגבעתיים!


מרגישים שלפעמים אתם לא מצליחים לתקשר כמו שהייתם רוצים? מעוניינים לשפר את הכישורים הבין-אישיים שלכם ולהעמיק את הקשרים עם אנשים סביבכם? סדנת ההקשבה שלנו היא בדיוק מה שאתם צריכים!


בסדנה נלמד איך להקשיב באמת ולא רק לשמוע באמצעות מיומנויות וכלים שונים. הסדנה תועבר על ידי שרון וייספלד, פסיכולוגית, מטפלת אישית מוסמכת ומרצה בתחום הטיפול.


הסדנה תתקיים ביום רביעי, 19 ביוני, בשעה 19:00 בטרקלין, רחוב אריאל שרון 4, גבעתיים.


לפרטים נוספים והרשמה: לחצו כאן


שרון וייספלד - מטפלת אישית, זוגית ומשפחתית

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פעילות מוזיקלית להורים וילדים במרכז קהילתי שז"ר בגבעתיים - "כרמל מטיילת בזמן" ביום חמישי, 27 ביוני

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק שז"ר מרכז קהילתימרכז קהילתי שז"ר בגבעתיים מזמין את ההורים והילדים לפעילות מוזיקלית מיוחדת בשם "כרמל מטיילת בזמן". האירוע יתקיים ביום חמישי, 27 ביוני 2024, בשעה 16:45.


הפעילות כוללת שירים LIVE מכל הזמנים, כולל קלאסיקות ישראליות, להיטים ושירי ילדים. ההפעלה תתקיים בשיתוף הילדים וההורים, תוך שימוש בכלי נגינה והפתעות שונות כמו מקלות תיפוף, מראקאס, קסטנייטות ומטפחות.


הפעילות מיועדת לקטנטנים משלב הליכה עד גיל 3. עלות ההשתתפות היא 25 ₪ להורה וילד. מספר המקומות מוגבל, ולכן מומלץ להירשם מראש.


להרשמה: לחצו כאן


האירוע יתקיים במרכז קהילתי שז"ר, רחוב יבניאלי 30, גבעתיים.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בשורה לציבור! כנראה עליית הארנונה של 5.29% תבוטל

מערכת האתר | | תגובות: 9


לאור העלייה החריגה הצפויה בארנונה בינואר 2025 של 5.29% על פי מתווה "טייס אוטומטי" בו המדינה קובעת על פי נוסחה את גובה עליית הארנונה. כינס היום רביעי יו"ר וועדת הכספים ח"כ ח"כ משה גפני את הוועדה בכנסת והצביעו פה אחד על הקפאת העלאת הארנונה המתוכננת בינואר 2025 וגם להתאים את הנוסחה לחישוב עליית הארנונה על ידי הפסקת ההצמדה למדד השכר המייקרת את הארנונה באופן חריג מידי שנה.

להחלטה לתמוך בהקפאת הארנונה הצטרף גם שר הפנים משה ארבל ואמר כי הוא תומך במהלך במידה וזה מלווה בשיפוי מצד המדינה (האוצר) כלפי העיריות, והזהיר כי קידום צעד כזה ללא שיפוי יביא לפגיעה גבוה יותר בתושבים מאשר שיעור ההתייקרות הצפויה בארנונה.

כדי שההחלטה להקפאת הארנונה תצא לפועל דרושה הסכמה גם של משרד האוצר להעמיד כפיצוי לרשויות המקומיות כ - 1.5 מיליארד שקל ואם האוצר יאשר את תקציב הפיצוי לעיריות, עליית הארנונה בינואר 2025 תוקפא


גורמי השלטון המקומי הציגו בוועדת הכספים כי נוכח העלייה ביוקר המחייה הרשויות לא מסוגלות לתת שירות לתושבים ללא תוספת הכנסה, וכי הן ספגו את עליות השכר של עובדיהן בשנים 23 -24, ללא שיפוי מצד המדינה. כן ציינו כי אי העלאת הארנונה ללא שיפוי זה, תביא לקריסת רשויות רבות ולפגיעה אנושה בשירות לתושבים.


יו"ר הוועדה, ח"כ משה גפני:

"בדיון מהיר אנחנו צריכים להגיש מסקנות, רוח הדברים של החברים וגם של השר, העלאה של הארנונה עכשיו היא לא בעיתוי נכון, מצד שני יש את הבעיה של הרשויות שנמצאות גם בגלל המציאות בה אנחנו חיים, במצב שהן יכולות להיכנס לגרעון ולאי עמידה. מצד שלישי יש את קרן הניקיון ובה כסף רב, שיכולה למתן את העלאה. לכן אני מציע שההחלטה שלנו תהייה שאנחנו דורשים שלא להעלות ב-1 לינואר או למתן את ההעלאה על הארנונה לפחות, והשלטון המקומי שנה אחת יקפיא שנה את העברה לקרן הניקיון, כדי שישפה אותו על כך. אנחנו מבקשים גם את בחינת השר לגבי הרשויות בצפון שההכנסות שלהן היא אפס".

התפרסמו 9 תגובות לכתבה.
 • אין אמונה ולא כנראה בימים קשים לא מעלים נקודה.
  הגב 19.06.24 18:43
 • חבר דמיוני
  20.06.24 18:35
 • לא יעלו את הארנונה אבל יעלו את הדברים האחרים .. הכסף איכשהו יכנס לקופה הם לא יפסידו שקל. העיקר המשכורות שלהם עולים.
  הגב 19.06.24 19:07
 • בולשיט
  הגב 19.06.24 19:57
 • חושבים על הבחירות הקרבות .
  הגב 19.06.24 20:31
 • או שאולי סוףסוף ייתייעלו! תהיו שקופים תנגישו לתושבים מידע ושירותים ברמה גבוה ותפחיתו מוקדים, פקידים, מכיני קפה. די לבירוקרטיה ולקבעון, ולעובדים שנשארים כי קביעות. ובעיקר די לבכות לנו התושבים שלכם קשה.
  הגב 19.06.24 20:52
 • הארנונה בבת ים עלתה מספיק בשנים האחרונות
  הגב 19.06.24 21:09
 • You are in Rehoboth אתר.
  19.06.24 21:19
 • לעשות ועדת חקירה איך הגענו לכזה גירעון בתקציב. אנחנו משלמים ארנונה נורא גבוהה גם ככה!!
  הגב 21.06.24 12:43
 • אורח

מפגש עם אל"מ במיל' עו"ד דוד יהב על מבצע "אביב נעורים" לחיסול בכירי אש"ף בביירות - בבית ראשונים גבעתיים 21 ביוני

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק קהילתייםאין אחד שלא מכיר את מבצע "אביב נעורים". כחלק מחודש הקריאה, אנו מזמינים אתכם למפגש עם אל"מ במיל', עו"ד דוד יהב, בו נשמע על סיפורה הלא יאמן של "יעל" - לוחמת המוסד במבצע לחיסול בכירי אש"ף בביירות.


האירוע יתקיים ביום שישי, 21 ביוני 2024, בשעה 10:00 בבית ראשונים, רחוב גורדון 24, גבעתיים. האירוע יימשך עד השעה 11:30 והכניסה חופשית.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הושלמה בניית מרחבים מוגנים בגני הילדים בגבעתיים; עבודות לבניית מגדלי ממ"קים בבתי הספר יחלו ביולי

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק רן קוניק העמוד הרשמיגם הגנים נופר ותור, גנים מורכבים ביותר לעבודות, קיבלו מרחב מוגן חדש לגן. העבודות הסתיימו, למעשה פרט לחבצלת בו עובדים כעת, כל גני העיר ממוגנים לגמרי. פרוייקט בניית המרחבים המוגנים בכל גני העירייה הושלם, שלא נזדקק.


בתחילת יולי יחלו העבודות לבניית מגדלי הממ״קים בכל בתי הספר בעיר. אלו יהיו עבודות קשות וארוכות יותר, בתוך שטח בתי הספר ובחלק מהשבועות, בזמן הלימודים. בסופו של תהליך, תוך 3-4 חודשים, כל מוסדות החינוך בעיר גבעתיים, יהיו ממוגנים לגמרי.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אושרה התב"ע של קרסו נדל"ן לפינוי בינוי ברחוב הלביא בגבעתיים: 250 יחידות דיור ו-400 מ"ר מסחר

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום: אלכס לובימובהוועדה המחוזית אישרה את התב"ע של קרסו נדל"ן לפינוי בינוי ברחוב הלביא בגבעתיים. במסגרת התוכנית, החברה תבנה שני מגדלי מגורים בני 33 קומות, הכוללים 250 יחידות דיור ו-400 מ"ר שטחי מסחר. כ-86% מבעלי הדירות כבר חתמו על הסכמים.

חברת קרסו נדל"ן מקבוצת קרסו דיווחה היום (ב') לבורסה לניירות ערך בתל אביב כי הוועדה המחוזית לתכנון ובנייה מחוז תל אביב אישרה את התב"ע שמקדמת החברה ברחוב הלביא 2-8 בגבעתיים. מדובר בפרויקט התחדשות עירונית שבמסגרתו החברה תבנה שני מגדלי מגורים בני 33 קומות ובהם 250 יחידות דיור בסך הכל.

הפרויקט, המשלב פינוי-בינוי ובינוי-פינוי, מוחזק בבעלות מלאה (100%) של החברה. נכון למועד הדיווח, קרסו החתימה 86% מבעלי הקרקע במתחם על הסכמי פינוי בינוי, המהווים את הרוב הדרוש בחוק ליציאת הפרויקט לדרך. החברה פועלת להחתמת שאר הדיירים עד ל-100%.

התוכנית מתפרסת על שטח של 7 דונם. מתוך 250 הדירות החדשות, 69 הן דירות תמורה שיועברו לדיירים הוותיקים, וקרסו נדל"ן תשווק 181 יחידות דיור בשוק החופשי. הפרויקט כולל גם שני מבנים לשימור שיועברו לעיריית גבעתיים לטובת דיור בר השגה, וכן כ-400 מ"ר של שטחי מסחר.

החברה פועלת לקידום תוכנית עיצוב אדריכלי ולהוצאת היתרי בנייה מכוח התב"ע, וצופה קבלת היתר בנייה במהלך שנת 2027. החברה צופה ששווי המכירות בפרויקט יעמוד על כ-650 מיליון ש"ח.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

קבוצת לוינשטין ואנשי העיר מקבוצת רוטשטיין נבחרו לבצע פרויקט פינוי בינוי בשכונת גבעת רמב"ם בגבעתיים, הכולל 660 דירות חדשות ומגדל מגורים בן 45 קומות

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום: קיקה בראזקבוצת לוינשטין וחברת אנשי העיר מקבוצת רוטשטיין נבחרו לבצע פרויקט פינוי בינוי בשכונת גבעת רמב"ם בגבעתיים, הכולל כ-660 דירות חדשות. למכרז נגשו 39 חברות מהגדולות בישראל, ולשלב הסופי הגיעו גם החברות אקרו נדל"ן ותדהר. הפרויקט יכלול ארבעה בניינים בני 10 קומות ומגדל מגורים בן 45 קומות, כמו גם שטחי מסחר וציבור.

התוכנית, שתקודם במסלול תב"ע בהתאם למסמכי המדיניות של העירייה, תחליף 18 בניינים ישנים בשטח כיום, ובהם כ-230 יח"ד. בעלי הדירות הוותיקים יקבלו דירה חדשה עם תוספת בנייה הכוללת ממ"ד ומרפסת, וכן חניה ומחסן לכל דירה.

רון חן, מנכ"ל אנשי העיר, ואמיר לוטן, סמנכ"ל התחדשות עירונית בקבוצת לוינשטין, מסרו כי זהו שיתוף פעולה ראשון ביניהם והם מודים על אמון הדיירים. הם מצפים לעבוד יחד עם בעלי הדירות ושאר השותפים בשותפות מלאה לכל אורך התהליך, וצופים תחילת בנייה בתוך כ-5 שנים.

על התכנון אחראים משרדי האדריכלים המובילים קיקה בראז, בשיתוף עם משרד פוסטר ושות' הבריטי בראשותו של האדריכל סר נורמן פוסטר. המשרד הבריטי אחראי על כמה מהפרויקטים המובילים בעולם, וביניהם הבניין העגול של מטה חברת אפל בקליפורניה ובניין המטה של בנק HSBC בהונג קונג.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

סדנת מקרמה להורים בחופשת לידה במרכז קהילתי שדה בוקר בגבעתיים - 19 ביוני 2024

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק קהילתייםהורים בחופשת לידה? הסדנה הזו בשבילכם! הצטרפו לסדנת מקרמה מיוחדת שבה תלמדו ליצור מתלה יפה ופונקציונלי המושלם לארגון צעצועים או הצגת העציצים האהובים עליכם. הסדנה תתקיים במרחב נעים ובטוח יחד עם התינוקות, ותאפשר לכם ליצור מתלה מסוגנן ורב-תכליתי שמתאים לפנים הבית שלכם. במהלך הסדנה תלמדו את אמנות המקרמה ותיהנו מפגישת יצירה מרגיעה יחד עם הורים נוספים בחופשת לידה.

הסדנה תתקיים במרכז קהילתי שדה בוקר ביום רביעי, 19 ביוני 2024, בין השעות 10:00 ל-11:30. שימו לב כי מקום הפעילות אינו מונגש, אך ניתן להשאיר את העגלה בקומת הניסה.

לפרטים והרשמה לחצו כאן: https://bit.ly/4c2r1fcהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

נהג תושב גבעתיים נעצר ברמת גן עם 1,258 גרם חומרים החשודים כסם

מערכת האתר | | תגובות: 0
דוברות המשטרהבמסגרת פעילות מבצעית יזומה של שוטרי התנועה של מרחב דן ושוטרי נקודת הבורסה רמת גן, נעצר נהג שברשותו חומרים החשודים כסם מסוגים שונים במשקל כולל של 1,258 גרם.


האירוע התרחש אתמול ברחוב ביאליק ברמת גן, כאשר השוטרים הבחינו בנהג שהשתמש בטלפון הנייד בזמן הנהיגה. השוטרים עצרו את הנהג בצד הדרך והבחינו בריח חריף של חומר החשוד כסם מהרכב.


במסגרת חיפוש ברכבו של החשוד, השוטרים איתרו ותפסו מגוון רחב של שקיות עם חומרים החשודים כסם במשקל כולל של 1,258 גרם. החשוד, בן 29 תושב גבעתיים, נעצר והובא לחקירה בתחנת רמת גן-בני ברק. בסיום החקירה, שוחרר החשוד בתנאים מגבילים, כולל מעצר בית. החקירה נמשכת.


מצ"ב תיעוד מהתפיסה; קרדיט: דוברות המשטרה.

צילומים:דוברות המשטרההתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

חודש הקריאה 2024 בגבעתיים: ערב עם ההרכב "שלוש ציפורים" ב-19 ביוני 2024: ההרכב יבצע גרסאות מיוחדות לשירים של כותבות ומלחינות גדולות במוזיקה הישראלית.

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק קהילתייםחודש הקריאה 2024 בגבעתיים: ערב עם שלוש ציפורים

במסגרת חודש הקריאה 2024 בגבעתיים, יתקיים ערב מיוחד עם ההרכב "שלוש ציפורים" - מחווה נשית ליצירה ישראלית. ההרכב יבצע גרסאות מיוחדות לשירים של כותבות ומלחינות גדולות במוזיקה הישראלית.

האירוע יתקיים ביום רביעי, 19 ביוני 2024, בין השעות 20:00 ל-21:30 ברחבת בית ראשונים, רחוב גורדון 24, גבעתיים. הכניסה חופשית.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הושגה הסכמה! הכניסה לגבעתיים מרחוב אבני זכרון תיפתח באופן קבוע ורצוף 24/7

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק רן קוניק העמוד הרשמילאחר שנים של מאמצים, הושגה הסכמה בין משרד התחבורה ועיריית תל אביב לפתיחת הכניסה לגבעתיים מרחוב אבני זכרון (הכביש של בית הקברות) באופן קבוע ורצוף 24/7.


בעבר, הושגה הסכמה לכניסה יומית החל מהשעה 17:00 ובסופי שבוע בלבד. כעת, תתאפשר כניסה רגילה בכל שעות היממה ובכל ימות השבוע.


הביצוע בפועל של ההסדר החדש יחל תוך מספר שבועות, ונעדכן בהמשך.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בימים ראשון עד רביעי 16-19.6 יחולו שינויים בלוחות הזמנים של קווי התחבורה הציבורית ברחבי הארץ לאור החג המוסלמי עיד אל אדחה

משרד התחבורה קורא לציבור הנוסעים להתעדכן על כל שינוי במוקדי המידע 8787*, באתר www.bus.gov.il ובאתרי האינטרנט של המפעילים השונים, ולהיערך מבעוד מועד לכל שינוי בתדירות הקווים של האוטובוסים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


בעקבות עיד אל אדחה: שינויים בפעילות קווי התחבורה הציבורית

החל מיום ראשון הקרוב (16 ביוני), ועד ליום רביעי (19 ביוני), יחול החג המוסלמי עיד אל אדחה. במסגרת החג, ייעדרו מהעבודה נהגים רבים בתחבורה הציבורית, וצפויים דילולים ושינויים בלוחות הזמנים של קווי התחבורה הציבורית, באזורים שונים בארץ.

הרשות הארצית לתחבורה ציבורית במשרד התחבורה הנחתה את חברות התחבורה הציבורית, המפעילות את קווי האוטובוסים העירוניים והבינעירוניים בארץ, להתקשר ככל הניתן עם חברות קבלניות להפעלת השירות במהלך ימי החג, במטרה לצמצם את הפגיעה בציבור הנוסעים והנוסעות בתחבורה הציבורית.

משרד התחבורה קורא לציבור הנוסעים להתעדכן על כל שינוי במוקדי המידע 8787*, באתר www.bus.gov.il ובאתרי האינטרנט של המפעילים השונים, ולהיערך מבעוד מועד לכל שינוי בתדירות הקווים של האוטובוסים. כמו כן ניתן לנסוע ברכבת ישראל שתפעל בלוח הזמנים הרגיל.
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • לפני 15 שנים לא היינו שומעים על ״חדשות״ כאלה. שבת שלום.
  הגב 14.06.24 17:51
 • כלואים בשבתות בחגים, בושה חוק חופש התנועה. אומללים החלשים במדינה הזו
  הגב 14.06.24 18:25
 • מה קשור שינויים בתחבורה
  הגב 14.06.24 18:53
 • מה קשור אלינו החגים שלהם???? למה אנחנו צריכים לסבול???!!!
  הגב 16.06.24 00:17
 • אורח

לרגל יום התורם הבינלאומי מחר שישי 14.6 יתקיימו מבצעי התרמת דם בראשון לציון, רחובות, חולון, תל אביב, נס ציונה, פתח תקווה, רמת גן וגבעתיים

חשוב לזכור כי לדם אין תחליף וכי כל מנת דם יכולה לסייע להציל את חייהם של שלושה חולים או פצועים שזקוקים לעירויי דם.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


השבוע מציינים במד"א את יום התורם הבינלאומי לכבודו של ד"ר קרל לנדשטיינר, רופא וחוקר אוסטרי ממוצא יהודי שגילה את סוגי הדם השונים. לרגל יום התורם מחר יתקיימו מבצע התרמות דם ברחבי הארץ במטרה להציל חיים. עקב הצורך המשמעותי בדם וכחלק מההערכות לחירום והשמירה על מלאי הדם, בשירותי הדם של מד"א קוראים לציבור לבוא ולתרום דם.

חשוב לזכור כי לדם אין תחליף וכי כל מנת דם יכולה לסייע להציל את חייהם של שלושה חולים או פצועים שזקוקים לעירויי דם. אנשים בעלי דם מסוג O מהווים 35% מכלל תורמי הדם בישראל, ונחשבים לתורמי הדם האוניברסליים-היות שניתן לתת את מנות הדם שתרמו לכל מי שזקוקים לקבל עירוי דם להצלת חייהם, גם בעת הצורך בעירוי דם דחופים, ללא ידיעת סוג הדם של המטופל/ת.

המוקדים בהם יתקיימו מבצעי התרמות הדם

המכבים 30 פתח תקווה, תחנת מד"א , - תחנת מד"א משעה 8:30 ועד 13:30

האירוסים 53 נס ציונה, רחבת קניותר בין השעות 9:00 ועד 13:30

ז'בוטינסקי 104 ראשון לציון, מד"א, - תחנת מד"א משעה 8:30 ועד 13:30

דוד רמז 69 רחובות, מד"א רחובות, - תחנת מד"א משעה 8:00 ועד 13:30

דרך שיבא רמת גן, בנק הדם מד"א / בית חולים שיבא תל השומר (תחנה נגישה) , - שרותי הדם מד"א משעה 8:00 ועד 13:30

גבעתיים, מתחם כורזין ליד הכיכר של פנינה בר סבר משעה 9:00 ועד 13:30

הרוקמים 1 חולון, בתחנת מד"א חולון , - תחנת מד"א משעה 8:00 ועד 13:30

שאול המלך 27 תל אביב יפו, מוזיאון תל אביב משעה 9:00 ועד 14:00

לפרטים נוספים אתר מד"א https://www.mdais.org/blood-donation
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ערב שירה בציבור עם איריס לונדון בגלריה העירונית בגבעתיים - 13 ביוני

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק קהילתייםמוזמנים ומוזמנות לערב שירה בציבור עם היוצרת והזמרת איריס לונדון. בערב יושרו שירי אהבה ותקווה מוכרים ואהובים.


האירוע יתקיים ביום חמישי, 13 ביוני, בשעה 20:00 בגלריה העירונית בגבעתיים.


לרכישת כרטיסים, לחצו על הקישור הבא: https://bit.ly/4dQZ0IN

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תחזית לחג השבועות מחר שלישי יהיה ללא שינוי וברביעי תחול עלייה בטמפרטורות

ביום חמישי צפויה הכבדה בעומס החום

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


שני 10.6.24

מעונן חלקית עד בהיר. הטמפרטורות תהינה ללא שינוי ניכר. הלילה: בהיר עד מעונן חלקית.


שלישי 11.6.24

ללא שינוי ניכר במזג האוויר.


רביעי 12.6.24

מעונן חלקית עד בהיר. תחול עלייה קלה בטמפרטורות ויעשה מעט חם מהרגיל לעונה


חמישי 13.6.24

בהרים ובפנים הארץ צפויה עליה נוספת בטמפרטורות ותחול הכבדה ניכרת בעומס החום.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ועדת הפנים של הכנסת אישרה הענקת מענק פרישה לראשי רשויות וסגנים בשכר שלא המשיכו בתפקידם-הפסידו

מענק הפרישה יהיה בין 3-6 חודשים בהתאם לזמן הכהונה כאשר המקסימום הוא 6 חודשים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
אתר הכנסת


ועדת הפנים של הכנסת אישרה את תיקון חוק המעניק מענק פרישה לראשי רשויות וחברי מועצה בשכר שפרשו. מדובר על תיקון בחוק ראשי הרשויות וסגניו הנועד להשוות את התנאים של נבחרי הציבור בשלטון המקומי לנבחרים בכנסת. על פי התיקון ראשי רשויות וסגנים שסיימו את תפקידם בקדנציה האחרונה יקבלו מענק פרישה של בין 3-6 חודשים בהתאם לזמן הכהונה כאשר המקסימום הוא 6 חודשים. התיקון כולל גם את הסרת המגבלה על ראשי הרשויות שעברו את גיל 70 (כמו רחמים מלול ומוטי ששון ברחובות ובחולון). לדברי יו"ר הועדה, ח"כ יעקב אשר המטרה היא לדאוג לנבחרי הציבור שלא יאלצו לדאוג ליום שאחרי במידה ויפסידו בבחירות ולמנוע בכך שראש הראשות/סגן מחשש שלא ייבחרו עוד כבר בזמן כהונתם ידאגו לחפש לעצמם תעסוקה.

דיון הקודם שהתקיים באפריל אמר יו"ר ועדת הפנים ח"כ יעקב אשר, כי הוא תומך עקרונית בהצעה והוסיף כי אינו רוצה שנבחר ציבור יתכנן את עתידו בזמן שהוא מתפקד כראש רשות: "חיזוק טוהר המידות הוא המהות של הנושא. אני חושב שהדבר האחרון שאנחנו צריכים שיקרה במדינת ישראל הוא שנבחר ציבור במהלך השירות שלו יחשוב על מה יקרה אתו ביום אחרי שיפסיד בבחירות. לא מדובר בתגמול או פרס, זה מהלך שיטייב את ההון האנושי של נבחרי הציבור וישמור על טוהר המידות. נבחר ציבור הוא נבחר ציבור, בין אם הוא עובד בכנסת או עובד למען הציבור ברשות המקומית".


בנוסף התקיימה ישיבת ועדה בנושא מעמד חברי המועצה ברשויות המקומיות. כבר שנים מדובר על הנושא כי חברי מועצה מקדישים את זמן בהתנדבות כנבחרי ציבור אך לא זוכים לשום תגמול על העשייה שלהם הכוללת השתתפות בישיבות, ועדות, אחריות על תיקים (מחזיקי תיקים), מפגשים עם תושבים ועוד. בדיון לקחו חלק חברי מועצה מרשויות שונות שדברו על הקושי לתת מענה לתושבים שבחרו אותם לאור המצב שתפקידם כחברי מועצה דורש זמן זאת במקביל למקום העבודה שלהם. על פי התכנון עתיד להתקיים דיון נוסף בנושא.
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • לאחר כל כך הרבה שנים במערכת הם לא מקבלים פנסיה תקציבית פלוס קיצבת אזרח ותיק ??, חישבו גם עלינו האזרחים הותיקים שמעלים לנו כל חודש בחודשו כמו לכל החכ"ים. והשרים.
  הגב 12.06.24 21:54
 • אורח

חברת "קונטמפו החזקות" ממשיכה כספונסרית הראשית של הפועל רמת גן גבעתיים בכדורגל לעונה השלישית

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק הפועל רמת-גן גבעתייםמועדון הכדורגל הפועל רמת גן גבעתיים שמח להודיע כי חברת ״קונטמפו החזקות״, בבעלות שחר רז, תשמש זו העונה השלישית כספונסרית הראשית של קבוצת הבוגרים.


קונטמפו היא חברה יזמית מובילה בתחום ההתחדשות העירונית בגוש דן והסביבה, המספקת מענה עכשווי לחיים אורבניים. לפרטים נוספים ניתן לבקר באתר החברה: https://www.contempo.co.il.


שחר רז, הבעלים של קונטמפו, מתעניין בכל הקשור למועדון, מגיע למשחקי הבוגרים ולוקח חלק משמעותי בקבוצת הספיישל. הוא נמצא בקשר עם ההורים והשחקנים, ומקפיד להגיע לאימוני ומשחקי הקבוצה.


המועדון מבקש להודות לשחר ולחברת קונטמפו על התמיכה הגדולה והחיבור המרגש למועדון.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הפנינג קיימות ומיחזור בגן רבקה בגבעתיים - 10 ביוני 2024

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית גבעתייםרגע לפני חג השבועות, עיריית גבעתיים מזמינה את הציבור להפנינג קיימות ומיחזור בגן רבקה. האירוע יכלול עמדות יצירה מחומרים בשימוש חוזר, תיפוף על קופסאות, מופע להטוטנות "ליצנים זבל", מתחם ג'ימבורי לקטנטנים ואפילו משאית זבל (נקיה) שאפשר לעלות עליה.

האירוע יתקיים ביום שני, 10 ביוני 2024, בשעה 17:00 בגן רבקה. הכניסה חופשית.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

שדרוג המצפור בגבעתיים: בעוד כשנתיים, המצפור החדש יהיה גדול יותר, יפה יותר, עם שבילי הליכה מוצלים ונגישים, ולמעלה ברחבה תהיה עגלת קפה.

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק רן קוניק העמוד הרשמי״המצפור״, אחד המקומות היפים בגוש דן, עומד לעבור שדרוג משמעותי. לאחר סיום עבודות הקמת מאגר מי החירום תחתיו והפיתוח שמעליו, המקום ייראה שונה לחלוטין.


הערב יתקיים מפגש זום עם דיירי הסביבה להסבר על העבודות שיחלו השנה. בעוד כשנתיים, המצפור החדש יהיה גדול יותר, יפה יותר, עם שבילי הליכה מוצלים ונגישים, ולמעלה ברחבה תהיה עגלת קפה.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

האגף לשירותים חברתיים בעיריית גבעתיים משיק 2 מיזמים חדשים: המיזם הראשון הוא המרכז למיצוי זכויות המנגיש לפונים אליו זכויות המגיעות להם כחוק והמיזם השני נקרא "אם לאם" המציע ביקורי בית בהתנדבות של אימהות מנוסות לאימהות טריות

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום: אבי כהןהאגף לשירותים חברתיים בעיריית גבעתיים משיק מיזמים חדשים לרווחת תושבי העיר

האגף לשירותים חברתיים בעיריית גבעתיים משיק שני מיזמים חדשים וייחודים שיצטרפו לסל השירותים אותם מעניק האגף לתושבי העיר ללא עלות. המיזם הראשון הוא המרכז למיצוי זכויות שנפתח לאחרונה ברחוב רמב"ם 26 בשיתוף עמותת "פתחון לב". המרכז מנגיש לפונים אליו זכויות המגיעות להם כחוק מאת הרשויות השונות ומשרדי הממשלה. במסגרת המרכז, יוענק ייעוץ אישי ומקצועי על ידי צוות מומחים בתחומים שונים, כגון זכויות עבודה ותעסוקה, ביטוח לאומי, חובות והוצל"פ, דיור ציבורי, קצבאות והטבות, התנהלות מול בנקים ועוד.

המרכז מספק לפונים מידע רלוונטי, אוזן קשבת, תמיכה, ייעוץ והכוונה עד למיצוי בפועל של הזכויות המגיעות להם. המרכז יהיה פתוח בימים ב', ג', ד' בין השעות 17:00-08:00. ניתן לתאם פגישה עם סיגל דרורי פזי, מנהלת המרכז למצוי זכויות בטלפון 052-5251514.

המיזם השני נקרא "אם לאם", פרי שיתוף פעולה עם עמותת "אימהות למען אימהות". המיזם מציע ביקורי בית בהתנדבות של אימהות מנוסות (מלוות) לאימהות טריות, במהלך השנה הראשונה לאחר הלידה. המלוות עוברות הכשרה מקיפה ומקבלות הדרכה שוטפת. המלוות מגיעות לבית האם הטרייה במטרה להקשיב, לעודד, ולתמוך. המפגשים מתקיימים פעם בשבוע למשך שעתיים, ביום ובשעה קבועים.

"כיום נשים רבות יולדות לראשונה בגיל מאוחר, חלקן בוחרות להביא ילד ללא בן זוג, חלקן חסרות עורף משפחתי ו/או חברתי או עם הורים מבוגרים שאינם יכולים לסייע", מסבירה זיווה גבאי, מנהלת האגף לשירותים חברתיים בעיריית גבעתיים. "כמעט כל אימא טרייה זקוקה לעזרה, לא לכולן יש ממי לבקש או במי להיעזר, מה שהופך את התוכנית למאוד נחוצה וחשובה. אנחנו פה בשבילן". ניתן ליצור קשר עם רבקה שחף, רכזת התוכנית בטלפון 054-5829082.

שני המיזמים מופעלים על ידי היחידה לעבודה קהילתית באגף לשירותים חברתיים. רן קוניק, ראש עיריית גבעתיים: "המיזמים החדשים של האגף לשירותים חברתיים הם חשובים ומבורכים, במיוחד בעת הזו. התקופה המורכבת אשר עוברת על כולנו מחזקת את הרצון להעניק לכל תושב ותושבת את התמיכה ואת המעטפת שהם זקוקים לה. המרכז למיצוי זכויות וכן תוכנית 'אם לאם' מצטרפים לשורה ארוכה של שירותים אותם מעניק האגף לשירותים חברתיים לכלל תושבי ותושבות העיר כשבכולם האמירה היא ברורה – אתם ואתן לא לבד."
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תושב תל אביב נתפס בגבעתיים עם 1,200 גרם קנאביס

מערכת האתר | | תגובות: 0
דוברות המשטרהבלשי תחנת גבעתיים עצרו במהלך פעילות מבצעית חשוד שאותרו ברכבו 1,200 גרם קנאביס.


במסגרת המאבק הבלתי מתפשר בפשיעה והשימוש בסמים, ביום חמישי, בלשי תחנת גבעתיים בדקו חשוד ברחוב ערבי נחל בגבעתיים והריחו ריח חריף של חומר החשוד כסם מרכבו של החשוד.


הבלשים ערכו חיפוש ברכב שבהלכו איתרו ותפסו 1,200 גרם קנאביס מחולק לשקיות רבות, 900 ש"ח מזומן, ו-2 פלאפונים.


הבלשים עצרו את החשוד, בן 30, תושב תל אביב, והוא הובא לחקירה בתחנת גבעתיים שבסיומה נכלא. ביום שישי, בית משפט השלום בתל אביב שיחרר את החשוד למעצר בית. החקירה נמשכת.


מצ"ב תיעוד של התפיסה; קרדיט: דוברות המשטרה.

צילומים:דוברות המשטרההתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עיריית גבעתיים מזמינה לוחמים ולוחמות להירשם לתוכנית "גב ללוחם" שתתחיל ב-18 ביוני 2024

| | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית גבעתייםעיריית גבעתיים מזמינה לוחמים ולוחמות בסדיר או עד חמש שנים לאחר השחרור להירשם לתוכנית "גב ללוחם". התוכנית תעניק כלים להתפתחות אישית ומקצועית, בליווי מנטור אישי.


המפגשים יתחילו ב-18 ביוני 2024 ויתקיימו אחת לשבוע בטרקלין.


לפרטים מלאים ולהרשמה, לחצו כאן.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עונת הנחשים: איך מזהים ומה עושים כאשר נחש מכיש את הכלב שלכם

הטיפים באדיבות השירות הווטרינרי של עיריית פתח תקווה

מערכת האתר | | תגובות: 5זהירות נחשים! הקיץ כבר כאן ועמו מתעוררים הנחשים ומיני זוחלים אחרים. רובם אינם מסוכנים לבני אדם ובדרך כלל נמנעים מלבוא עמנו במגע, אך במקרה של מפגש עם נחש חשוב לזכור שגם חיות המחמד חשופות לסכנה.

בישראל ישנם 41 מיני נחשים ומתוכם רק 9 ארסיים. הנחש היחיד שנמצא באזורים צפופי אוכלוסייה בישראל הוא נחש הצפע הארץ ישראלי. הצפע הוא נחש עבה יחסית וניתן לזהות אותו על ידי צבעו הירוק-חום ולאורך גבו עובר קו עקלתון כהה רציף. חיות המחמד ידועות בסקרנותן ולכן באביב ובקיץ עם בואם של הנחשים, יש לדאוג ולהשגיח שלא יפגעו מהכשת נחש.

בשירות הווטרינרי מסבירים כי בשל נטייתן של חיות המחמד לרחרח ולבחון כל דבר, לרוב ההכשות יהיו באזור הפה, הצוואר והאף. הכשות עשויות להיות מסוכנות ואפילו קטלניות.

כדי ליצור סביבה נקייה מנחשים ומיני זוחלים, עד כמה שניתן, מומלץ לשמור על גינות וחצרות הבתים נקיות מעשבים, גרוטאות ופסולת בנייה המשמשים אזורי מחסה אפשריים לזוחלים. בנוסף לכך, רצוי שקירות הבתים והגדרות יהיו חשופים וללא צמחיה מטפסת. יש להמנע מהשארת שאריות מזון המזמינות מכרסמים שהם מזונם העיקרי של הנחשים ובמקרה של התקלות עם נחש אין לנסות ללכוד אותו, יש להתרחק מהמקום ולהתקשר למוקד העירוני

לדברי השירות הווטרינרי של עיריית פתח תקווה:


"אם חיית המחמד שלכם הוכשה על ידי נחש יש לפנותה בדחיפות לטיפול אצל וטרינר. ייתכן שהסימנים הקליניים כמו נפיחות, בצקת ושטף דם יופיעו מספר שעות מרגע ההכשה אך תוכלו להבחין במצוקה של בעל החיים כשישדר חוסר מנוחה, יילל ויקיא ומאוחר יותר ניתן יהיה להבחין בנפיחות משמעותית וכואבת באזור ההכשה. עיכוב במתן טיפול מידי עלול להביא למותה של חיית המחמד ובמקרים רבים סיבת המוות היא חנק עקב התפתחות של בצקות באזור ההכשה או עקב פירוק תאי דם אדומים ופגיעה במערכת הקרישה".

הטיפול בחיית המחמד שהוכשה כולל טיפול תומך (נוזלים, אנטיביוטיקה וכד'), פלסמה ולעתים אף זריקת נסיוב. אין טעם לנסות לתפוס את הנחש במקרה של הכשת בעל חיים כיוון שבישראל הנסיוב היחיד שניתן הוא של נחש הצפע ותפיסתו עלולה להיות מסוכנת. ניתן לנסות לצלם את הנחש.

בשירות הווטרינרי העירוני מזכירים כי הנחשים עשויים להיות מועילים לאדם מכיוון שהם טורפים חולדות ועכברים. כמו כן, הם חיות מוגנות על פי חוק. לכן לוכדי הנחשים המורשים על ידי רשות הטבע והגנים משחררים את הנחשים מחוץ לישוב בשטחים פתוחים לאחר לכידתם. אין להרוג נחשים.

כמו כן, יש לטייל עם הכלבים כשהם קשורים ברצועה. בנוסף לכך, במיוחד במהלך הקיץ מומלץ בשעת הטיולים עמם בשטח להקפיד להרחיק אותם מאזורים מסוכנים כגון: סדקים, שיחים סבוכים, פתחי ניקוז ועוד.התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • וואי וואי נחש עם מגיפת קץ האנושות זה הכי מפחיד!!
  הגב 09.06.24 09:03
 • להעסיק חתולים בשמירה! לא יהיו עכברים ונחשים שיצליחו להסתנן דרכם.
  הגב 09.06.24 09:12
 • ואולי עיריית רחובות בהנהלתה בחדשה תגדיל ותעשה כקודמיה??? למרות פניות רבות להסרת עשביית פרא יבשה לא מוצאים את הזמן להגיע ולטפל בבעיה כאובה ומסוכנת זו ... ברחוב אמנון ותמר פינת ילקוט הרועים . בראשות העיריה הקודמת כשמלול היה ראש העיר תוך 24 שעות הגיעו וטיפלו, וכעת ממתינים כבר 3 חודשים וטרם נמצא האיש המתאים לטפל בבעיה...
  הגב 09.06.24 14:03
 • מרקוביץ יפתור הבעיה
  09.06.24 18:17
 • חשוב הרבה יותר לעדכן כיצד לנהוג במקרה של הכשת נחש בני אדם.
  הגב 09.06.24 20:21
 • אורח

סדנת שזירת פרחים בטרקלין גבעתיים - 10 ביוני, 18:00

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק הטרקליןעבודה עם פרחים היא דרך קסומה וייחודית לביטוי עצמי של כל אחת ואחד. במפגש הקרוב נלמד טכניקות לשזירת פרחים שתוכלו ליישם בעצמכם כבר למחרת. בנוסף, נכיר את הפרחים העונתיים ונגלה את הדרך הטובה ביותר להארכת חיי הפרחים ואופן טיפול נכון וניקיון שלהם.


המפגש יתקיים ביום שני, 10 ביוני, בשעה 18:00 בטרקלין, רחוב אריאל שרון 4, גבעתיים. האירוע יימשך שעתיים ויכלול אווירה קלילה מלאה ביצירה, חברות ופטפוטים, ובעיקר - יציאה מהשגרה השוחקת כדי לעשות משהו עבור עצמכם.


אין צורך להביא כלום, הכל יחכה לכם אצלנו.


לפרטים נוספים: לחצו כאן

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.
עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל