הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

לוח דירות be106 מתרחב לקפריסין! 

למכירה 304 דירות בקפריסין למגורים ולהשכרה לתיירים החל מ - 139 אלף אירו - 250 אלף אירו! מבחר דירות סטודיו, 2 - 3 חדרים, דירות גן ופנטהאוז. הפרטים על הדירות, המחירים, בכמה ניתן להשכיר, אמצעי מימון ועוד בכתבה.
שדרוג ציר ערבי נחל - עליית הנוער בגבעתיים: בקרוב יחלו העבודות
מרכז קהילתי שז"ר בגבעתיים ממשיך את ליין קבלות השבת הישראלית בגן רבקה- שישי 19/7

עיריית גבעתיים מזמינה לוחמים ולוחמות להירשם לתוכנית "גב ללוחם" שתתחיל ב-18 ביוני 2024

| | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית גבעתייםעיריית גבעתיים מזמינה לוחמים ולוחמות בסדיר או עד חמש שנים לאחר השחרור להירשם לתוכנית "גב ללוחם". התוכנית תעניק כלים להתפתחות אישית ומקצועית, בליווי מנטור אישי.


המפגשים יתחילו ב-18 ביוני 2024 ויתקיימו אחת לשבוע בטרקלין.


לפרטים מלאים ולהרשמה, לחצו כאן.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

שדרוג ציר ערבי נחל - עליית הנוער בגבעתיים: בקרוב יחלו העבודות

| | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק רן קוניק העמוד הרשמיתושבים יקרים,


בקרוב יחלו העבודות לשדרוג ציר ערבי נחל - עליית הנוער בגבעתיים. בימים הקרובים יפורסמו עדכונים על השינויים בהסדרי התנועה. עד אז, תושבי העיר מוזמנים להכיר את הפרויקט ולקבל עדכונים שוטפים באמצעות המתחם המיוחד שהוקם באתר העירייה ובערוץ הווטסאפ הייעודי.


לפרטים נוספים:


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-432-2106

מרכז קהילתי שז"ר בגבעתיים ממשיך את ליין קבלות השבת הישראלית בגן רבקה- שישי 19/7

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק שז"ר מרכז קהילתימרכז קהילתי שז"ר בגבעתיים ממשיך את ליין קבלות השבת הישראלית, והפעם האירוע יתקיים על הדשא בגן רבקה. יהיו פינות ישיבה ומחצלות לכולם, וגם עגלת הקפה vani תהיה פתוחה.


במהלך האירוע נשיר שירי שבת אהובים ושירים ישראליים, נפרד מהשבוע ונעשה מקום ליחד ולתקווה. קבלת השבת תונחה על ידי אנסמבל בית תפילה ישראלי.


הציבור מוזמן להשתתף ולהנות מהאירוע. כמעט שבת שלום!

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פעילות לילדים בקניון עזריאלי גבעתיים ביום רביעי, 18 ביולי, בשעה 11:00

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק קניון עזריאלי גבעתייםשרוני מחכה לכם!


ביום רביעי, 18 ביולי, בשעה 11:00, בקומה 3- (מתחת לאר-קפה) בקניון עזריאלי גבעתיים, תתקיים פעילות לילדים. בואו עם הקטנטנים ונתראה שם.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

שדרוג ציר ערבי נחל - עליית הנוער בגבעתיים: בקרוב יחלו העבודות

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק רן קוניק העמוד הרשמי

בקרוב יחלו העבודות לשדרוג ציר ערבי נחל - עליית הנוער בגבעתיים. בימים הקרובים יפורסמו עדכונים על שינויים בהסדרי התנועה. עד אז, הציבור מוזמן להכיר את הפרויקט ולקבל עדכונים שוטפים באמצעות המתחם המיוחד שהוקם באתר העירייה ובערוץ הווטסאפ הייעודי.


לפרטים נוספים:


המתחם המיוחד באתר העירייה


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לוח דירות be106 מתרחב לקפריסין! למכירה 304 דירות בקפריסין למגורים ולהשכרה לתיירים החל מ - 139 אלף אירו - 250 אלף אירו! מבחר דירות סטודיו, 2 - 3 חדרים, דירות גן ופנטהאוז. הפרטים על הדירות, המחירים, בכמה ניתן להשכיר, אמצעי מימון ועוד בכתבה.

מערכת האתר | | תגובות: 8
כל התמונות - הדמיות בלבדלחצו על הקישור ונציג יחזור

קישור למתעניינים בפרטים

לוח הדירות של be106 מתרחב לקפריסין!לוח הדירות של be106 באמצעות חטיבת הנדל"ן של be106 מתרחב לקפריסין ומציע שיווק של 304 דירות בפרויקט נופש ומגורים ענק בלרנקה קפריסין היוונית במחיר החל מ - 139 אלף אירו!

לרנקה שוכנת בצד היווני של האי הקפריסאי, לרנקה היא עיר נמל ציורית ושלווה, חופים יפהפיים, מבנים היסטוריים ואגם מלח גדול, מקום מושבם של מאות פלמינגו ורודים, כל אלה הפכו את לרנקה ליעד תיירותי מבוקש.

שדה התעופה הבינלאומי הגדול של קפריסין נמצא בלרנקה , מה שהופך את העיר למוקד של פעילות עסקית ותיירותית והביקושים לנדל"ן בעיר וסביבתה עולים בהתמדעל הפרויקט

הקומפלקס האלגנטי Bell Village פרוש על שטח רחב ידיים של כ-39 דונם, וכולל 7 מתחמים בעיצוב אדריכלי ובהם 304 יחידות דיור בבניה נמוכה. ברחבי הפרויקט שלוש בריכות, מפלי נוי ודקים לשיזוף, פארק מטופח, מגרש משחקים לילדים, מתחם wellness עדכני עם חדר כושר מאובזר, בית קפה, מסעדה ומתחם עסקים עם חללי עבודה משותפים.

המיקום

קיטי, לרנקה, קפריסין היוונית

6 דקות נסיעה מהים, 4 דקות משדה התעופה.


מבחר הדירות למכירה ומחירן

הדירות בפרויקט נחלקות לקבוצות על בסיס גודל ולכולן מרפסת, חניה ומחסן צמוד:

יחידות סטודיו 36 מ"ר + מרפסת בגודל 9 מ"ר, החל מ - 139,000 אירו

יחידות פרמיום 2 חדרים 51 מ"ר + מרפסת 12 מ"ר, החל מ - 189,000 אירו

יחידות פרמיום דה לקס 3 חדרים 82 מ"ר + מרפסת 20 מ"ר, החל מ - 210,000 אירו

יחידות בל סוויט, הכוללות פנטהאוזים ודירות גן, החל מ - 250,000 אירו
מחירי שכירות בממוצע בשוק הדירות בלרנקה לתיירים לטווח קצר:

דירת סטודיו - 70-90 אירו ללילה

דירת חדר וסלון - 100-120 אירו ללילה

דירת 2 חדרים וסלון - 120 - 130 אירו ללילה

עונת התיירות בקפריסין 6 - 8 חודשים

מחירי שכירות בממוצע בשוק הדירות בלרנקה לשכירות ארוכת טווח מעל שנה:

דירת סטודיו - 550 - 650 אירו לחודש

דירת חדר וסלון -850 - 950 אירו לחודש

דירת 2 חדרים וסלון -1200 אירו לחודש


השוואה למחיר ממוצע לדירות אחרות בלרנקה

דירת סטודיו מוכנה נמכרת בממוצע 213,000 אירו

דירת 2 חד' מוכנה נמכרת בממוצע 287,000 אירו

דירת 3 חד' מוכנה נמכרת בממוצע 403,000 אירו


מימון

לרשות הרוכשים דירה בפרויקט Bell Village תעמוד האפשרות ליטול הלוואה בתנאים מיטיבים לרכישת דירה בפרויקט על ידי בנק ישראלי מוביל.

תנאי תשלום

40% בחתימה על העסקה והיתרה בהתאם להתקדמות הבנייה

לוח זמנים:

תחילת הבנייה 2025, צפי סיום 2028


הרצאות מומחים ביום היריד על הפרויקט וההשקעה בקפריסין

09:30 פתיחה וכיבוד

בין השעה 10:00 - 11:00 היזמים ומומחים בהרצאות על :

סקירת המגמות בשוק הנדל"ן בקפריסין היוונית. הצגת הפרויקט, הסבר על אפשרויות המימון על ידי נציג בנק מוביל בישראל


בטחונות

הכספים מופקדים בחשבון נאמנות בניהול פירמת עו"ד גיא קלינבוים עד רישום אזהרת על הנכס בטאבו בקפריסין.

רישום היחידה בטאבו

התשלום עובר ליזם רק אחרי סיום כל שלב בפרויקטעל היזמים והמשווקים

אודות קבוצת בל נדל"ן


קבוצת בל נדל"ן היא קבוצה המתמחה ביזמות נדל"ן, השקעות נדל"ן ומנהלת אקדמיה ללימודי יזמות נדל"ן. הקבוצה ניהלה ומנהלת 4,408 יחידות דיור ונכסי נדל"ן בישראל, ארה"ב וקפריסין בהיקף נכסים של 320 מיליון דולר. מועדון המשקיעים של הקבוצה כולל 1,600 בתי אב.


אודות טופ ריל אסטייט

טופ ריל אסטייט הינה חברת ייזום בתחומי הנדל"ן בישראל אשר פעילה משנת 2010 וביצעה פרויקטים יוקרתיים רבים בהיקפים של מאות מיליוני ש"ח

חברת טופ ריל אסטייט מוחזקת על ידי רו"ח אליאור גבאי בעל תואר בכלכלה, ראיית חשבון ומשפטים אשר שימש בתפקידים בכירים במשרד האוצר ובשוק ההון הישראלי, בעל מומחיות בהשקעות נדל"ן ובמימון
לחצו על הקישור ונציג יחזור

קישור למתעניינים בפרטים
התפרסמו 8 תגובות לכתבה.
 • דירות בקפריסין??? רציניים??? לא מספיק שאתם מפרסמים כאן דירות ברחובות...
  הגב 23.06.24 20:23
 • השקעה בלרנקה טובה.השקעה שתניב פירות רק ב- 2018 בספק. המלחמה היתה אמורה לכאורה לפגוע בצד הצפוני של האי. אבל לא כך , העסקים שם פורחים אין שמץ של התיחסות שלילית לישראלים וללא ספק אבשר לקבל ווליו פור מאני בצד הצפוני של האי.
  הגב 23.06.24 22:10
 • ווליו פור מאני... איזה פוץ.
  24.06.24 22:48
 • הייתי בא רק כדי לראות מי אלה שקונים טירות באויר, מוסרים את הכסף שלהם על סמך פרסום וסיפורים ומקווים לתוצאה טובה. אלה לא מתים, מרתקים!
  הגב 24.06.24 22:47
 • 9 - פתיחה, 10 - הרצאה מפי טובי סוכני המכירות, 11 - לחץ מטורף שמעולם לא חוויתם לקנות במקום פן תפסידו את עסקת חייכם!! לא להחמיץ😎
  הגב 25.06.24 13:57
 • מכיר אותם ומשקיע איתם בארהב. דווקא אחלה חברה ולא פושרים. לא אכזבו עד היום
  הגב 25.06.24 14:43
 • קבוצת בל - צוות של מהממים. תודה על השירות! בדקנו הרבה אופציות ביוון וקפריסין (רק היוונית. מי שרוצה להיות תחת שלטון תורכי עכשיו, בהצלחה לו) ובחרנו ללכת איתכם. מפרגנים באהבה ושמחים להיות חלק מהדיירים החדשים בשכונה :-)
  הגב 03.07.24 10:58
 • יקר
  הגב 15.07.24 12:58
 • אורח

משרד החינוך יפנה לבית הדין הארצי לעבודה בדרישה להוצאת צו מניעה נגד רן ארז וארגון המורים, הפסקת העיצומים ופרסום הציונים לתלמידים

חשוב לציין כי בסוף השבוע יצאו הנהגת ההורים והשלטון המקומי בקריאה לסיים את העיצומים והודיעו כי בכוונתם לפנות לבית המשפט על מנת לחייב את משרדי האוצר והחינוך למצוא פתרון ולסיים את העיצומים שפוגעים בתלמידים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


בהוראת שר החינוך יואב קיש, משרד החינוך יפנה היום לבית הדין הארצי לעבודה בדרישה דחופה להוצאת צו מניעה נגד רן ארז וארגון המורים, שתכליתו לאסור על העיצומים שבהם פתח הארגון ולשחרר את ציוני המגן לתלמידי החטיבות העליונות הנבחנים בבחינות הבגרות.
הפנייה לבית הדין לעבודה ננקטת על ידי משרד החינוך לאחר ניסיון גישור נוסף שערך שר החינוך, המלווה באופן אישי את המשבר בין ארגון המורים לאוצר, ובו הוצע לרן ארז ביום חמישי האחרון מתווה חדש שימנע את הפגיעה בתלמידים, לגישור הפערים עם האוצר ולמניעת פגיעה אפשרית במורים ובשכרם.

לאחר שרן ארז סירב למתווה שהוצע והתבצר בעמדתו, ועל רקע ההחלטה השערורייתית של רן ארז וארגון המורים להימנע ממתן ציונים במבחני המתכונת וציונים שנתיים לתלמידי החטיבות העליונות - החלטה הפוגעת פגיעה אנושה, לא מידתית ובלתי הפיכה בתלמידים ובעתידם, החליט השר לפנות לבית הדין.

חשוב לציין כי בסוף השבוע יצאו הנהגת ההורים והשלטון המקומי בקריאה לסיים את העיצומים והודיעו כי בכוונתם לפנות לבית המשפט על מנת לחייב את משרדי האוצר והחינוך למצוא פתרון ולסיים את העיצומים שפוגעים בתלמידים.

שר החינוך, יואב קיש: "רן, תלמידי החטיבה העליונה לא עשו לך דבר, למה להתעקש לפגוע בהם? שחרר אותם מהאירוע שלך מול האוצר. אתה יכול בקלות לתת להם את הציונים ועדיין לשמור לעצמך את 'הפטיש הגדול' והקבוע של איום בהשבתת פתיחת השנה. המחיר שאתה גובה מהתלמידים היקרים הוא לא סביר ולא הוגן – גם המורים אומרים זאת. השעה היא שעת מלחמה, הילדים האלה לפני גיוס, העתיד שלהם על כף המאזניים, זה לא הזמן לעשות עליהם סיבוב של משא ומתן. שב עם האוצר, תחזור להסכמות המוקדמות, אני אגבה אותך ככול שיידרש".
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • מאז, ומתמיד שכר המורים נמוך ואינו תואם את העבודה הקשה. הגיע הזמן לעשות שינוי מהותי למען עתיד ילדנו
  הגב 16.07.24 08:59
 • אורח

שכבת ספורט חדשה לתלמידי כיתות א' תיפתח בבית הספר יגאל אלון בגבעתיים בשנת הלימודים תשפ"ה

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום: צילום אילן ספיראב-10 ביולי 2024, תיפתח בגבעתיים שכבת ספורט ייחודית לתלמידים העולים לכיתה א' בבית הספר יגאל אלון. התוכנית, שתפעל בשנת הלימודים תשפ"ה, תתמקד בלמידה חוץ-כיתתית, חשיפה לענפי ספורט מגוונים וחינוך לאורח חיים בריא.


התוכנית הפדגוגית תתמקד במספר צירים מרכזיים: חינוך לספורט תוך למידה חוץ-כיתתית, למידה בשילוב תנועה, חשיפה לענפי ספורט שונים, התמצאות במרחב ומשחקי חצר, חינוך לבריאות, תזונה ואנטומיה וטיפוח מנהיגות. שיטות ההוראה יתבססו על מתודת ה-ODT (Out Door Training), דהיינו פעילות חוץ חווייתית ומגבשת.


תוכנית הלימודים גובשה בשיתוף גורמי הפיקוח במשרד החינוך, צוות מינהל החינוך, הנוער והצעירים, והעמותה לקידום הספורט בגבעתיים. המדליסט האולימפי אריק זאבי סייע בייעוץ בנושא התוכנית הלימודית. מחנכי הכיתות יעברו הכשרה ייעודית על-ידי משרד החינוך והעמותה.


תוכנית הלימודים של רכישת הקריאה ומיומנויות היסוד תשלב מושגים וערכים מעולם הספורט. בתוכנית החברתית ישולבו ערכים מתחום הספורט וכל חודש בלוח השנה יוקדש למיקוד בערך מוביל, כמו שיתוף פעולה, עבודת צוות, פירגון למתחרים והקניית היכולת להפסיד בכבוד וליהנות מהדרך הספורטיבית.


ראש מינהל החינוך, הנוער והצעירים, אורית גור כהן, מסבירה כי "ראינו לנכון לפתח את תוכנית הלימודים הייחודית של שכבת הספורט, מתוך הבנה שאותם כישורים ומיומנויות שילדים מפתחים דרך פעילות ספורטיבית ומשחק, יכולים לתרום להם בלימודי היסוד של רכישת קריאה וכתיבה ובתהליכי חיברות ופיתוח חוסן אישי."


רן קוניק, ראש עיריית גבעתיים, ציין כי "פתיחת שכבת התמחות בספורט לתלמידי כיתות א' בעיר היא בשורה של ממש. פיתוח יכולות גופניות ומנטליות בקרב התלמידים והתלמידות כבר בכיתה א׳, תפתח את הילדים בצורה מיטבית ותקנה להם ערכים משמעותיים לחיים העומדים בבסיס כל משחק ספורטיבי ותחרות. שילוב פעילות גופנית ולמידה חוץ כיתתית לצד לימודי הליבה יאפשרו לילדים חווית לימודים מעשירה, מגוונת ואקטיבית."


במסגרת התוכנית ישולבו לאורך השנים גם טעימות מענפים מגוונים מתחום הכושר הגופני בשיתוף עמותת הספורט וכל בוקר יפתח בפעילות תנועתית קלה, לעידוד אורח חיים בריא. התכנית נבנתה כדרך חווייתית ללימוד מקצועות ולגיבוש הכיתה כקבוצה חברתית, ולא כתכנית כושר מקצועית, על מנת שתתאים לילדים וילדות בכל הרמות וגם לילדים עם צרכים מיוחדים, ולא רק לתלמידים חובבי ספורט.


כיתות הלימוד יעוצבו ויתחדשו במהלך חופשת הקיץ באלמנטים חזותיים מתחום הספורט ויצוידו במשחקים ומתקני ספורט. בנוסף, מתוכננות פעילויות והוראה חוץ כיתתית בגן רבקה ובמתקני הספורט הסמוכים לבית הספר. בתחילת השנה יתקיים יום ספורט חוויתי שמטרתו להמליץ על התאמת ענף ספורט לתלמידים ולתלמידות בצורה מיטבית באמצעות בדיקת הכישורים הפיזיים שלהם.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ספריית יד לבנים בגבעתיים מציעה שירות חדש: השאלת פאזלים ללא עלות

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק קהילתייםספריית יד לבנים בגבעתיים השיקה שירות חדש ומיוחד: אוסף פאזלים להשאלה ללא עלות. תושבי העיר מוזמנים להגיע לספרייה ולקחת פאזלים הביתה, ללא כל תשלום.


השירות החדש מצטרף לשירות השאלת הספרים הקיים, ומאפשר לתושבים ליהנות מפעילות פנאי נוספת. כמו כן, ניתן לתרום פאזלים לספרייה, כולל פאזלים של 1000 חלקים.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ערב קהל במצפה הכוכבים גבעתיים: הצצה על המתחולל הרחק מהעין האנושית ומכדור הארץ - ימי ג' ו-ה' במהלך חודש יולי

| | תגובות: 0תמיד רציתם לדעת מה קורה מעבר לכוכבים? מוזמנים לערב קהל במצפה הכוכבים גבעתיים בו תקבלו הצצה על המתחולל הרחק מהעין האנושית ומכדור הארץ.


הפעילות כוללת הרצאה, הדרכה בפלנטריום ותצפיות בטלסקופים.


ימי ג' ו-ה' במהלך חודש יולי | 21:00-19:30 | גילי 7 ומעלה.


לפרטים והרשמה לחצו כאן

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

נפתחה רשמית הכניסה לגבעתיים מרחוב אבני זכרון

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק רן קוניק העמוד הרשמינפתחה רשמית הכניסה לגבעתיים מרחוב אבני זכרון (בית הקברות נחלת יצחק).


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עדכון ביטחוני! במידה ותחל הסלמה ביטחונית חריגה במרכז הארץ, כל אתרי be106 יאוחדו לאתר דיווח אחיד בו ירוכזו כל הדיווחים והעדכונים

מערכת האתר | | תגובות: 10


בעקבות הסברה כי ראש הזרוע הצבאית של החמאס מוחמד דף וסגנו חוסלו היום בחאן יונס. מניסיון העבר אירוע כזה ברגע שיש דיווח רשמי החמאס והערכה גם מחיזבאללה, תימן ועירק בהנחיית איראן ינסו לתקוף את ישראל בירי למרכז הארץ.

במידה ותרחיש הקיצון אכן יתרחש, כדי לייעל את הדיווחים , נאחד זמנית את כל האתרים לאתר אחד.

שימו לב!

בהתאם לקצב האירועים במידה ויתרחשו האתר יתעדכן בזמן אמת, אך לא כל אירוע יישלח בוואטסאפ.

נקווה שהמנוול חוסל ויהיה שקט ברחבי הארץ
התפרסמו 10 תגובות לכתבה.
 • מאיפה ההערכה המוזרה והקיצונית הזאת?
  הגב 13.07.24 20:55
 • מאיפה? מההורמונים שאירועים כאלה מזרימים בגופם של הגורמים האחראיים.
  13.07.24 21:01
 • כניראה את/ה צריך/ה לקרוא שוב את הכתבה.
  13.07.24 23:17
 • אין להם לחמאס יכולת רקטית למרכז הארץ
  הגב 13.07.24 21:42
 • גם ב-6.10.2023 חשבו שחמאס לא יכולה לפלוש למדינת ישראל…
  13.07.24 22:07
 • חשבו שחמאס לא יכול לפלוש למדינה ????? מי שנתן את ההרגשה הזאת ! אלה השמאלנים ומובילי ההפגנות וחסימת כבישים אנשי קפלן ! ואלה השמאלנים שיושבים ב8200 והמודיעין !
  14.07.24 11:30
 • תפסיקו לאכול את הראש,כולה קיבלתם הודעה לטובתכם אז לפחות תכבדו את הקוראים המכובדים
  הגב 13.07.24 22:09
 • 👍
  13.07.24 22:17
 • ההזוי פה ! שאנשים לא מבינים בכלום ושום דבר ! עושים משהו לטובת הכלל ! והם לוקחים למקום אחר ! אצלנו בביניין עושים לטובת הכלל ! ויש 2 ליצנים שקופצים בשם כולם ומקלקלים ! העיקר שיהיה מה להגיד !בלי שכל !
  14.07.24 11:24
 • סתם להלחיץ את הציבור ממש מיותר
  הגב 14.07.24 15:33
 • אורח

הנהגת ההורים הארצית הודיעה כי בכוונתה לפנות לבית המשפט כנגד משרדי האוצר והחינוך במטרה לסיים את המשבר עם ארגון המורים העל יסודי

"משרד האוצר ומשרד החינוך צריכים להתחיל להתנהג כמבוגר אחראי ולהגיע לפתרון של הסכסוך מול המורים כדי להפסיק לגרור את ילדינו לתוך מאבק שהם לא צד לו", נכתב בהודעת הנהגת ההורים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


הנהגת ההורים הארצית הודיעה כי כי היא מתכוונת לפנות לבית המשפט על מנת לסיים את הסחבת בניהול המשבר עם ארגן המורים העל יסודי. אמש סערו הרוחות לאחר שהתגלה כי לחלק מהתלמידים/ות נתנו ציוני הבגרות ולחלקם לא. בהודעה שיצאה מטעם הנהגת ההורים נכתב כי בכוונתה לפנות לבית המשפט כנגד משרד החינוך והאוצר במטרה לסיים את המשבר. לטענת ההורים יש לעצור את הפגיעה בתלמידים ובעיקר במסיימי יב ולפרסם את הציונים שלהם בדחיפות עוד לפני מועדי ב' של הבחינות.

"אם המדינה לא יודעת להשתלט על האירוע, ולהפסיק את הפגיעה בזכויות הבסיסיות של התלמידים וזכותם לחינוך ולשוויון, אזי ראוי שבית המשפט ינחה אותם לעשות כך.

תלמידי ישראל הפכו בני ערובה בקרב הורדות ידיים בין המורים לבין הממשלה ולשר החינוך לא אכפת. ההתעללות בבני הנוער שעברו כל כך הרבה בשנים האחרונות, חייבת להיפסק באופן מידי. לא מספיק כל מה שהם עברו, עכשיו גם פוגעים בעתיד שלהם?", נכתב בהודעה.


הודעת הנהגת ההורים הארצית

ממשיכים הלאה! נעשה כל דבר אפשרי כדי לעצור את הפגיעה בילדנו!

הפגיעה החמורה בתלמידי החטיבות העליונות ובעיקר בבוגרות ובוגרי י"ב שסיימו 12 שנות לימוד ועוד רגע מתגייסים לשרת את המדינה, חייבת להיעצר מיד!

מרכז השלטון המקומי, והנהגת ההורים הארצית יעתרו לערכאות משפטיות כנגד משרדי החינוך והאוצר במטרה לסיים את הסחבת הבלתי נגמרת של כלל הגורמים.

שר החינוך חייב לנקוט פעולה מיידית ולהורות על הזנת הציונים לתלמידים בדחיפות, לפני מועדי ב' של בחינות הבגרות!

אם המדינה לא יודעת להשתלט על האירוע, ולהפסיק את הפגיעה בזכויות הבסיסיות של התלמידים וזכותם לחינוך ולשוויון, אזי ראוי שבית המשפט ינחה אותם לעשות כך.

תלמידי ישראל הפכו בני ערובה בקרב הורדות ידיים בין המורים לבין הממשלה ולשר החינוך לא אכפת. ההתעללות בבני הנוער שעברו כל כך הרבה בשנים האחרונות, חייבת להיפסק באופן מידי. לא מספיק כל מה שהם עברו, עכשיו גם פוגעים בעתיד שלהם?

משרד החינוך הוא האחראי על חינוך התלמידים במדינת ישראל ולכן הוא זה שצריך להשתלט על האירוע ולהגיע לפתרון דחוף לטובת תלמידי ישראל.

משרד האוצר ומשרד החינוך צריכים להתחיל להתנהג כמבוגר אחראי ולהגיע לפתרון של הסכסוך מול המורים כדי להפסיק לגרור את ילדינו לתוך מאבק שהם לא צד לו.
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • הגיע הזמן... כל שנה אותו סיפור, ממש מתנהגים כפושעים, מנצלים את ה"כוח" שלהם.
  הגב 12.07.24 09:00
 • הגיע הזמן שישימו סוף לזלזול והתעללות בדורות של תלמידים.
  הגב 12.07.24 09:08
 • קורונה, מלחמות, הדור הזה עבר הרבה... למה להיתעלל בו עוד? תנו לסיים לימודים בכבוד. משרד "חינוך" תתחילו לחשוב כמחנכים, זה הדרך שאתם רוצים לחנך את הדור הבא, להשיג דברים בכוח?
  הגב 12.07.24 09:22
 • ביום ו נודע כי אלפי מורים בכל רחבי הארץ הזינו ציונים לטובת התלמידים. נס כזה לא קרה בבית ספר דה שליט. מנהל ומורים ערלי לב.הארגון וראשו שלא זוכר מתי היה מורה שולטים
  הגב 12.07.24 10:55
 • אורח

הצגת "ארוחת מלכים" בנושא בריאות לילדים בגילי 7-4 במרכז השחר בגבעתיים - 14 ביולי 2024

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק קהילתיים בגבעתייםקחו את הקטנים ובואו להתפנק בהצגה שכולה וייב גוף - נפש – בריאות!


"ארוחת מלכים" - הצגה בנושא בריאות המבוססת על רב המכר "ארוחת מלכים" בהפקת ענת מטיאש, דיאטנית ילדים ומקדמת בריאות וחיים בריאים.


ההצגה מביאה את כל מה שצריך לדעת על אורח חיים בריא בדרך הכי מהנה שיש בהשתתפות שחקן והקהל.


יום ראשון | 14.7.24 בשעה 17:00 | מרכז השחר


ההצגה לגילי 7-4


לפרטים והרשמה לחצו כאן

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

השוער אלמוג מלול חותם בהפועל רמת-גן גבעתיים עד תום העונה

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק הפועל רמת-גן גבעתייםאלמוג מלול חותם בהפועל רמת-גן גבעתיים עד תום העונה


אלמוג מלול, שוער בן 25 בגובה 1.95 מטר, חתם היום במועדון הפועל רמת-גן גבעתיים עד תום העונה עם אופציה לעונה נוספת.


מלול גדל במחלקת הנוער של מכבי פתח תקווה והושאל בתחילת קריירת הבוגרים שלו למספר מועדונים. בשלוש העונות האחרונות שמר על שערה של מכבי יפו, מתוכן שתי עונות תחת הדרכתו של איציק ברוך.


כעת, מלול מצטרף להפועל רמת-גן גבעתיים. בהצלחה אלמוג!

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הרחבת תאי חניה לקורקינטים בגבעתיים: 35 תאי חנייה חדשים נוספו ברחבי העיר

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק רן קוניק העמוד הרשמיזה התחיל כפיילוט וכעת זה בכל העיר. תאי חניה שרק בהם ניתן לחנות קורקינטים. חברות הקורקינטים הפעילו היום באפליקציות 35 תאים חדשים לחניות אותם סימנו לאחרונה.


גם השנה בוצע מיפוי מלא נוסף על כל העיר, בשיתוף דאטה מכל החברות ובוצעו סימונים חדשים בעיר. אנחנו כעת עם 177 תאי חנייה פעילים בעיר, ולאחר שיפוץ ויצמן אנחנו עתידים להוסיף עוד כ-28 סימונים מה שיהפוך אותנו לעיר עם הכי הרבה תאי חניות בארץ ביחס לשטחה.


שאפו לגורמי שפ"ע שהיו חלק אינטגרלי מהתהליך של הסימונים והאסדרה המלאה ולכל החברות קורקינטים וקבלני הסימונים שונים.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

רן קוניק בירך את תושבת גבעתיים ימימה וינברגר לרגל יום הולדתה ה-100

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק רן קוניק העמוד הרשמיכמיטב המסורת, מזל טוב לימימה וינברגר, תושבת גבעתיים שהגיעה לגיל 100.


רן קוניק, ראש עיריית גבעתיים, ביקר הבוקר בביתה של וינברגר. מדובר באישה נמרצת, ילידת צפת, שניהלה בעבר שלושה בתי ספר.


וינברגר מהווה השראה לתושבי העיר ולכל מי שמכיר אותה.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אחר צהריים של כיף לילדי ומשפחות משרתי ומשרתות המילואים בגבעתיים - יום שני 15/7

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק רן קוניק העמוד הרשמיעיריית גבעתיים ועמותת קהילתיים בשיתוף עם העוגן למשפחות המילואים מזמינות אתכם לאחר צהריים של כיף לילדי ומשפחות משרתי ומשרתות המילואים בגבעתיים. האירוע יתקיים ביום שני 15/7 בשעה 16:30באולם ספורט שז"ר.

בתכנית:
- 16:30: התכנסות
- 17:00: סדנאות יצירה
- 18:00: הצגה של תיאטרון פפיון

בנוסף, יוגשו נשנושים וכיבוד קל. האירוע מיועד לילדים בגילאי 3-8.

להרשמה, לחצו כאן: https://www.coing.co/Givatayim_YoungAdults_Main/155940התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הישגים מרשימים לספורטאי מועדון עירוני גבעתיים באליפות ישראל בטניס שולחן ה-69 ע"ש בן זוסמן: טל לפינר - אלוף ישראל זוגות בנים גיל 11, גלי בצלאל - אלופת ישראל ב-3 קטגוריות, מיכאל טאובר אלוף ישראל לזוגות גברים וסגן אלוף ישראל לגברים

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק טניס שולחן עירוני גבעתייםאליפות ישראל ה-69 ע"ש בן זוסמן התקיימה באולם פיס ארנה בירושלים לזכר גיבורי ישראל בן זוסמן, יאיר זלוף, רועי מלדסי ושי מיכאלי. ספורטאי מועדון עירוני גבעתיים הגיעו להישגים מרשימים רבים:

יובל ענתבי - מקום 3 בנים גיל 11
טל לפינר - אלוף ישראל זוגות בנים גיל 11 (יחד עם עילאי דוידוב מדימונה)
רועי שרון ויובל ענתבי - מקום 3 זוגות בנים גיל 11
רני בורוק - מקום 2 זוגות בנים גיל 13 (יחד עם מאור ניחנביץ מכרמל חיפה)
גלי בצלאל - אלופת ישראל ב-3 קטגוריות: בנות גיל 13, זוגות בנות גיל 13 (יחד עם מאיה לוין מפתח תקווה), זוגות מעורב גיל 13 (יחד עם ניר אנגלר מלוד)
הילה חזמה - מקום 2 בנות גיל 15, מקום 2 זוגות מעורב גיל 15 (יחד עם יהונתן ברונשטין מלוד)
שירה נבון - מקום 3 זוגות מעורב גיל 15 (יחד עם אריאל ברנשטיין משוהם)
בן הורנשטיין - מקום 3 זוגות בנים גיל 18 (יחד עם עידו אמיגה מירושלים)
יניב יאכילביץ - מקום 3 זוגות גברים ב (יחד עם ציגי דיקשטיין מלוד)
מיכאל טאובר - סגן אלוף ישראל לגברים, אלוף ישראל לזוגות גברים (יחד עם שמעון רבינוביץ מכרמל חיפה) ומקום 3 זוגות מעורבים (יחד עם מרינה קרבצ'נקו מהרצליה)

תודה רבה לצוות המאמנים האלופים שלנו! תודה רבה לעמותה לקידום הספורט ועיריית גבעתיים על התמיכה!
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ניידת ממוגרפיה תוצב ברחבת קניון גבעתיים ב-14 וב-15 ביולי לבדיקות חינם לנשים בגילי 50 עד 75

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית גבעתייםגילוי מוקדם מציל חיים. בקרוב תוצב למשך יומיים ברחבת קניון גבעתיים, ניידת ממוגרפיה המופעלת על ידי צוות בית החולים אסותא.


עיריית גבעתיים מזמינה נשים בגילי 50 עד 75 לקבוע תור ולבצע במקום בדיקת ממוגרפיה. הבדיקה הינה ללא תשלום וניתנת במסגרת סל הבריאות אחת לשנתיים.


שימו לב: • חובה לקבוע את התור מול מוקדי השירות של קופות החולים.

 • בתאריך 14 ביולי יבוצעו בדיקות עבור מבוטחות מכבי וכללית.

 • בתאריך 15 ביולי יבוצעו בדיקות עבור מבוטחות לאומית, מכבי ומאוחדת.


בריאות טובה לכולנו.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ניסו קפילוטו מצטרף לצוות הפועל רמת-גן גבעתיים כעוזר מאמן

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק הפועל רמת-גן גבעתייםניסו קפילוטו, כדורגלן לשעבר בן 34, מצטרף היום לצוות של הפועל רמת-גן גבעתיים בתפקיד עוזר המאמן. קפילוטו פרש בקיץ האחרון לאחר קריירה מרשימה שכללה אין-ספור משחקים בליגת העל, קדנציות בחו"ל והופעות בנבחרת ישראל.


בהצלחה ניסו קפילוטו בתפקידו החדש!

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הפנינג משפחתי בגן רבקה בגבעתיים ביום ראשון, 14 ביולי 2024 בשעה 17:00: האירוע יכלול תחנות ספורט מהנות לילדים ולמבוגרים, פעילויות יצירה, מתחמי משחקים ועוד

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית גבעתייםעיריית גבעתיים מזמינה את הציבור להפנינג משפחתי שיתקיים ביום ראשון, 14 ביולי 2024, בשעה 17:00 בגן רבקה. האירוע יכלול תחנות ספורט מהנות לילדים ולמבוגרים, פעילויות יצירה, מתחמי משחקים ועוד המון הפתעות מהנות. הכניסה חופשית.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הג'ימבורים במרכז השחר ובמרכז קהילתי שז"ר יהיו פתוחים במהלך הקיץ

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק קהילתיים בגבעתייםהג'ימבורים במרכז השחר ובמרכז קהילתי שז"ר יהיו פתוחים במהלך הקיץ. המשחקייה מיועדת לפעוטות בגיל זחילה עד גיל 3, וכוללת קיר טיפוס, בריכת כדורים ומתקני משחק מגוונים.

לפרטים נוספים:
ג'ימבורי מגדל השחר
ג'ימבורי שז"ר

שימו לב, בגבעתיים יש ילדים וילדות עם אלרגיות מסכנות חיים. ערנותכם לנושא במרחב הציבורי חשובה ויכולה למנוע סכנת חיים. אנא הימנעו מהכנסת מזון המכיל אלרגניים כגון: אגוזים, בוטנים, חלב, ביצים, דגים (ג'לטין).התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

צו סגירה למסעדה בגבעתיים שהעסיקה שוהה בלתי חוקי

מערכת האתר | | תגובות: 0
קרדיט צילום: דוברות המשטרהמפקד מחוז תל אביב, ניצב פרץ עמר, חתם על צו סגירה למסעדה בגבעתיים אשר העסיקה שוהה בלתי חוקי בניגוד לחוק.


במסגרת האכיפה המשטרתית הממוקדת נגד עבירות העסקה, הסעה והלנת שוהים בלתי חוקיים, שוטרי תחנת גבעתיים של מרחב דן במחוז תל אביב מבצעים פעילות מוגברת בעסקים ואתרי בנייה, בהם קיים חשש להימצאות שוהים בלתי חוקיים, במטרה לחזק את בטחונו ושלומו של הציבור.


בתאריך 3 ביולי 2024, שוטרי יחידת שיטור עירוני גבעתיים איתרו במסעדה ברחוב כצנלסון בגבעתיים שוהה בלתי חוקי, תושב שטחים, ללא אישורי שהייה, שהועסק בניגוד לחוק. השוהה נעצר והמעסיק עוכב לחקירה.


בעקבות החקירה פעלו שוטרי הרישוי במרחב דן ותחנת גבעתיים לסגירת העסק, ומפקד מחוז תל אביב חתם היום על צו סגירה מנהלי לבית העסק למשך 30 ימים, מיום 7 ביולי 2024 ועד ליום 5 באוגוסט 2024 כולל.


החקירה בעניין בעלי העסק נמשכת.

צילומים:קרדיט צילום: דוברות המשטרההתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הצלחה למועדון העירוני של גבעתיים בטניס שולחן באליפות ישראל - גלי בצלאל זכתה בתואר אלופת ישראל לבנות גיל 13

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק רן קוניק העמוד הרשמיהצלחה גדולה ומדליות רבות למועדון העירוני של גבעתיים בטניס שולחן באליפות ישראל שהתקיימה בפיס ארנה בירושלים. גלי בצלאל, תלמידת שמעוני, זכתה בתואר אלופת ישראל לבנות גיל 13. האליפות הוקדשה לזכרו של חייל המילואים בן זוסמן ז״ל, שהיה שחקן טניס שולחן מצטיין בעברו ונפל בקרבות ברצועה.

רן קוניק, ראש עיריית גבעתיים, פירשן את משחקי הגמר בערוץ הספורט יחד עם השדר הוותיק רן מלובני. קוניק הודה לצוות מאמני המועדון בראשותו של עמרי בן ארי ולעמותת הספורט העירונית שתחתיה פועל הענף.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

משטרת רמת גן עצרה שלושה חשודים בהשלכת מטען צינור ואחזקת אקדח אוויר

| | תגובות: 1
דוברות המשטרהשוטרי תחנת רמת גן- בני ברק ושוטרי ופקחי יחידת שיטור עירוני רמת גן עצרו שני חשודים בהשלכת מטען צינור ברמת גן וחשוד נוסף שברשותו אקדח אוויר.


במשטרת ישראל התקבל בשעה 00:00 בלילה דיווח על שמיעת פיצוץ ברחוב אורי ניסן ברמת גן.


כוחות משטרת תחנת רמת גן- בני ברק וחבלה הגיעו למקום ופתחו בחקירה תוך איסוף ממצאים וראיות. בזירה אותר מטען צינור שהושלך, וכתוצאה מכך נגרם נזק במקום, ללא נפגעים. בזירה, השוטרים הריחו ריח חריף של חומר החשוד כסם. במהלך חיפוש איתרו ותפסו השוטרים אקדח אוויר- "איירסופט". השוטרים עצרו את החשוד (36, רמת גן).


במהלך הסריקות, שוטרי ופקחי יחידת שיטור עירוני רמת גן הבחינו בחשוד כאשר על ראשו קסדה, רץ לעבר רכב ברחוב חיבת ציון ברמת גן והחל בנסיעה פרועה תוך חציית רמזור באור אדום וסיכון משתמשי הדרך. השוטרים דלקו אחר הרכב החשוד שננטש לאחר ביצוע תאונה ברחוב בן גוריון בגבעתיים. השוטרים המשיכו בסריקות ואיתרו את שני החשודים שהתחבאו בשיחים ברחוב פועלי הרכבת בגבעתיים. השוטרים תפסו ברשות החשודים קסדה, זוג כפפות, מצית ועצרו את שני החשודים (33 חדרה, 36 גבעתיים).


שלושת החשודים הועברו לחקירה בתחנת רמת גן- בני ברק והבוקר יובאו לדיון להארכת מעצרם בבית משפט השלום בתל אביב. החקירה נמשכת.


מצ"ב תיעוד אקדח האיירסופט שנתפס ברשות החשוד; קרדיט: דוברות המשטרה.

צילומים:דוברות המשטרההתפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • דיווח מבולבל ומבלבל
  הגב 07.07.24 10:38
 • אורח

נציב הכבאות והצלה חתם על צו האוסר הדלקת מדורות והבערת אש בכל הארץ עד ל1.8.24

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


הודעת כבאות והצלה

נציב כבאות והצלה לישראל, רב טפסר אייל כספי, חתם על צו איסור הדלקת מדורות והבערת אש בכל הארץ עד לתאריך 1/8/24.

הציבור מתבקש למלא אחר הוראות הצו.

אנא גלו ערנות לעשן או שריפה ודווחו ל-102 ללוחמי האש

יחד נשמור על החיים, הטבע והסביבה
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • הצו חל גם על האוכלוסיה הערבית?
  הגב 05.07.24 16:20
 • אורח
עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל