הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

גבי גאון נפגש עם מנכ"ל רשות מקרקעי ישראל על מנת לקדם את תוכנית המתאר של מזכרת בתיה הכוללת את בניית השכונה החדשה במזרח היישוב

קבוצת הכדורגל ותיקי קריית עקרון העפילה לשלב חצי גמר גביע המדינה

ביום רביעי 1.6 תתקיים חגיגת שבועות במרכז מפגשים במזכרת בתיה עם הקרנת סרט, ריקודי עם ופינות יצירה לילדים

מחר (רביעי 19.1) יפתח מתחם חיסוני קורונה לכלל האוכלוסייה בספריית קריית עקרון

במקום יפעל במקביל מתחם בדיקות אנטיגן

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
מד"א


המועצה המקומית קריית עקרון תפתח מחר (יום רביעי 19.1) מתחם חיסונים לכלל האוכלוסייה באולם דבורה עומר בספרייה.

המתחם יפעל בין השעות 14:00-20:00.

החיסונים לכולם, ילדים ומבוגרים ולכל חברי קופות החולים.

*יש להגיע עם ת.ז

*המתחם משולב, בדיקות וחיסונים.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

כחלק מהגיבוש החברתי של ילדי שכבת א' בביה"ס נבון במזכרת בתיה נוצר מיזם "הזמנתי והרווחתי חבר/ה" במסגרתו נפגשים ילדי השכבה לפעילות משותפת לאחר שעות הלימודים

כל מפגש שיזמו ילדי הכיתה קיבל במה מרכזית לשתף את החברים. חברים שנפגשו אחר הצהרים מגיעים לקדמת הכיתה משתפים במשחק המשותף דרך שיח ותמונה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


הכירו את מיזם הזמנתי והרווחתי חבר/ה המתקיים בבית ספר נבון במזכרת בתיה.

בשכבת א מתקיים בימים אלו מיזם מיוחד הנועד להעמיק את תהליך הגיבוש החברתי וההיכרות בין הילדים בכיתה גם לאחר שעות הלימודים -"הזמנתי והרווחתי חבר/ה". במסגרת המיזם מזמינים התלמידים את חבריהם לכיתה לפעילות משותפת לאחר הלימודים ומתעדים אותה. לאחר מכן הם מספרים על המפגש לחבריהם בכיתה ומציגים את התמונות ממנו.

כל מפגש שיזמו ילדי הכיתה קיבל במה מרכזית לשתף את החברים. חברים שנפגשו אחר הצהרים מגיעים לקדמת הכיתה משתפים במשחק המשותף דרך שיח ותמונה

בבית הספר קוראים לילדים נוספים "לצאת" מאזור הנוחות וליזום מפגשים עם חברים חדשים .

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עמדות לתיקון אפניים הוצבו ברחוב הכלנית ובכניסה לבית הספר בן צבי בקריית עקרון

מטרת העמדות לתת מענה לרוכבי האופניים, לעודד פעילות ספורטיבית תוך שמירה על איכות הסביבה.

מערכת האתר | | תגובות: 0


מעודדים תחבורה ירוקה בקריית עקרון!

כחלק מעידוד התושבים לעבור לאמצעי תחבורה חילופיים: תחבורה ציבורית, מיזם הרכב השיתופי, ואופניים, המועצה המקומית קריית עקרון, הציבה בימים אלו עמדות לתיקון אופניים. העמדות הוצבו ברחוב הכלנית סמוך למרכז הפיס ובכניסה לבית הספר בן צבי בהן ניתן לנפח אויר בגלגלים (וגם בכדורים) לטפל בתקלות באופניים באמצעות 9 מפתחות שונים.

לקבלת הדרכה וסיוע ניתן לסרוק את הברקוד שעל העמדה.

מטרת העמדות לתת מענה לרוכבי האופניים, לעודד פעילות ספורטיבית תוך שמירה על איכות הסביבה.

העמדות נגישות לכלל האוכלוסיות.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

אירועי חודש הקריאה בקריית עקרון! במהלך חודש יוני ייהנו התושבים ממפגש עם גיל חובב, סדנת כתיבה, יריד ספרים יד 2 ועוד

חלק מהאירועים בתשלום

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


אירועי חודש הקריאה (שבוע הספר) בקריית עקרון.

מועצת קריית עקרון והספרייה היישובית מזמינים את התושבים לשלל אירועי חודש הקריאה שיתקיימו במהלך חודש יוני. התושבים וחובבי הקריאה יהנו ממפגש עם גיל חובב, יריד ספרים יד 2, שעת סיפור עם חובב צברי, סדנת כתיבה לנוער ועוד.

תוכנית האירועים:

יום ראשון 12.6 משעה 17:00 ועד 19:00 במדשאה מול הספרייה

הפנינג פתיחת שבוע הספר בסימן דמויות מהסיפורים, לאורך המפגש נפגוש דמויות מהסיפורים, נשמע את הסיפור שלהם בנוסף לדוכני פעילות וסדנאות.

ללא עלות


יום שלישי 14.6.22 משעה 17:30 ועד 18:00 קומת הילדים בספרייה

שעת סיפור עם ראש המועצה, כמיטב המסורת יגיע חובב צברי למפגש עם הילדים ויקריא להם את סיפורי הילדים האהובים. והפעם "אריה בספריה. בסיום תתקיים פעילות יצירה הכוללת עמדת סלפי עם אריה.

ללא עלות.


יום ראשון 19.6 בשעה 20:00 בקומה הראשונה

גיל חובב בהרצאה חדשה - "איך יצאתי ככה?"

גיל חובב מביט בדורות הקודמים במשפחתו, הרצאה שיש בה צחוק גדול, עצב מתוק ובעיקר אהבה.

עלות: 20 ש"חיום שני 20.6 שעה 20:00 בקומה הראשונה

"סודות בכף היד" עם רונית לוי. הרצאה מרתקת שתוביל אותנו לחקות ולהיחשף אל כל מה שכף היד שלנו מראה עלינו גם בתחום הרומנטיקה, אהבה, רגישות והתלהבות. בואו לפתוח את היד ולהיכנס איתנו אל הסודות קסומים בה.

עלות: 20 ש"ח


יום שלישי 21.6 משעה 17:30 ועד 18:00 קומת הילדים בספרייה

שעת סיפור עם סבתא שוש רצון והפעם "עכבר הספרייה". בסיום פעילות יצירתית הכוללת עמדת סלפי עם העכבר.

ללא עלות.


ימי ראשון החל מ26.6 סדנת כתיבה לנוער קומת הילדים בספרייה

גם השנה תפתח לבני הנוער ביישוב, סדנת כתיבה בהובלת הסופרת ליאת רוטנר.

ליאת רוטנר, מנחת הסדנה חיברה בזכות טכניקת "הקול הכותב" את רבי המכר הגדולים ביותר שלה בגיל 14 ועד עשרות ספרים כאשר מתוכם 7 הם ספרי זהב ופלטינה.

סדנת הכתיבה שמה דגש על הקול הייחודי והכיף האישי של הכותב הצעיר מהיצירה. הוא ממריא על הנייר, מקבל ליווי אישי וכלים יצירתיים מיוחדים.

הסדנה מיועדת לתלמידי כיתות ד-ו

שעות: 17:30 ועד 18:45

עלות: 150 ש"חבנוסף בין התאריכים 12-23.6 תתקיים בספרייה מכירת ספרים יד 2

הדוכן יפעל בשעות פעילות הספרייה


לפרטים נוספים והרשמה: 08-9414030

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ראשי הרשויות של גדרה, מזכרת בתיה וקריית עקרון נפגשו עם השרה, מירב כהן, במטרה לקדם תכנית להזדקנות מיטבית בקהילה, במסגרת פעילות אשכול שורק דרומי בו הן חברות

יו"ר אשכול שורק דרומי וראש מועצת גדרה, יואל גמילאל: כיו"ר האשכול, אני רואה חשיבות גדולה בנושא הזה, האוכלוסייה המבוגרת היא אוכלוסייה חשובה מאוד ועלינו מוטלת האחריות לשמור עליה, לדאוג לה ולטפח אותה. כאשר האשכול פועל יחד, יש לו כח רב. לכן, נושאים מהסוג הזה נמצאים בראש מעייננו. לאשכול שורק דרומי יש מחויבות לשיתוף פעולה הדוק למען האוכלוסיה הבוגרת.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


ראשי רשויות אשכול שורק דרומי, בהם יואל גמליאל, גבי גאון וחובב צברי נפגשו השבוע עם השרה לשיווין חברתי, מירב כהן וסיגל מורן, מנכ"לית משרד הרווחה והביטחון החברתי, לקידום תכנית להזדקנות מיטבית בקהילה. במפגש לקחו חלק גם בני הגיל השלישי, נציגי משרדי ממשלה וגורמי המקצוע. כחלק מקידום הפעילות לבני הגיל השלישי בחרו באשכול שורק דרומי להיות "אשכול ידידותי גיל" - אשר ישים את האזרח הוותיק במרכז.


במהלך הכנס, הוצג בפני המשתתפים נושא הבריאות, הרווחה וההזדקנות המיטבית בראיה האזורית, וכן הם שמעו נקודת מבט נוספת של אנשי מקצוע ותושבים וותיקים שהציגו בפניהם את נקודות השימור אך גם השיפור.

ראש מועצת מזכרת בתיה, גבי גאון הודה למרכז הגיל הפעיל (+60) במושבה, ד״ר משה שחם ולתושבים המתנדבים הנוספים שלקחו חלק בכנס קובי וששונה ברוך, בתיה חצרוני, כרמלה ארקין ואהובה קליינר.
יו"ר אשכול שורק דרומי וראש מועצת גדרה, יואל גמילאל:


כיו"ר האשכול, אני רואה חשיבות גדולה בנושא הזה, האוכלוסייה המבוגרת היא אוכלוסייה חשובה מאוד ועלינו מוטלת האחריות לשמור עליה, לדאוג לה ולטפח אותה.

כאשר האשכול פועל יחד, יש לו כח רב. לכן, נושאים מהסוג הזה נמצאים בראש מעייננו. לאשכול שורק דרומי יש מחויבות לשיתוף פעולה הדוק למען האוכלוסייה הבוגרת. ברצוני להודות באופן אישי לידידתי, ד"ר מטי צרפתי, ראש המועצה האזורית יואב, על הובלת הנושא וחיזוקו. למנכ"לית האשכול, שירה דקל-כץ, על הארגון והניהול של כנס כה חשוב, מלמד ופורה.

תודה רבה לשרה לשיוויון חברתי, מירב כהן על שיתוף הפעולה והדאגה לאוכלוסייה הוותיקה, גבי גאון, ראש המועצה האזורית מזכרת בתיה, דורון שידלוב ראש המועצה האזורית ברנר וסגן יו"ר האשכול, שי ריכנר, ראש המועצה האזורית נחל שורק, משה ליבר, ראש המועצה האזורית חבל יבנה, חובב צברי, ראש המועצה המקומית קריית עקרון, יוסי סולימני, סגן ראש העיר קריית מלאכי מלאכי, רון מוסקוביץ, מנכ"ל המועצה בני עיש, אשר הגיעו ולקחו חלק פעיל בכנס. ולמנכ"לית מרכז אופק, ליאת והב בן גל ולצוות המרכז על האירוח של הכנס במרכז אופק.

"עם שאינו יודע את עברו ההווה שלו דל ועתידו לוט בערפל" - מחובתנו להמשיך לפעול למען האוכלוסייה המבוגרת והוותיקה באשכול שורק דרומי ובכלל במדינת ישראל.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

שימו לב! ביום שני 30/5 יסתיימו הלימודים בגנים, בתי הספר היסודיים, חטיבות הביניים והחינוך המיוחד בשעה 13:00 לאור הפגנה של הגננות והמורים

בהסתדרות מוחים נגד שכר המורים הנמוך הגורם לטענתם לנטישה המונית של עובדי הוראה שתקשה על פתיחת שנת הלימודים הבאה. לדבריהם, המטרה היא "להציל את מערכת החינוך מקריסה"

לימור עידן | | תגובות: 11


על רקע המשא ומתן עם האוצר על שכר המורים, תקיים הסתדרות המורים המייצגת את הגננות והמורים בבתי הספר היסודיים ובחטיבות הביניים, בראשות יפה בן דויד, הפגנה .

ההפגנה תתקיים ביום שני 30.5 בשעה 18:00 ברחבת מוזיאון תל-אביב.

בהסתדרות מוחים נגד שכר המורים הנמוך הגורם לטענתם לנטישה המונית של עובדי הוראה שתקשה על פתיחת שנת הלימודים הבאה. לדבריהם, המטרה היא "להציל את מערכת החינוך מקריסה"

צוותי בית הספר והגנים ייקחו חלק בהפגנה אי לכך, ביום זה, בהתאם להנחיות משרד החינוך ובאישור של הסתדרות המורים, הלימודים יסתיימו ב-13:00, כולל כיתות החינוך המיוחד.

שימו לב כי גם גני הילדים יסיימו בשעה 13:00


אנא היערכו בהתאם


להלן דברייה של יפה בן דויד

עובדות ועובדי הוראה יקרים,

כידוע לכם, אנחנו בעיצומה של המערכה להצלת מערכת החינוך. פקידי האוצר גוררים רגליים ומונעים חתימת הסכם שכר חדש והוגן עבורכם.

השלכות התנהלות זו של האוצר לא פחות ממזעזעות: עובדות ועובדי הוראה רבים כבר עזבו את מערכת החינוך ורבים אחרים מתכוונים לעשות זאת בתום שנת הלימודים הנוכחית.

המשמעות: מחסור חמור בעובדות ועובדי הוראה שבפועל יוביל לשיבושים קשים בהפעלת מערכת החינוך ויפגע בעיקר בתלמידים, שיסבלו מתחלופה תדירה של גננות, מורות ומורים, מנהלות ומנהלים – ועד להפסקת לימודים בכיתות שלמות.

כדי למנוע את הפגיעה האנושה הזאת במערכת החינוך, בעובדות ובעובדי ההוראה ובתלמידים – הסתדרות המורים הכריזה על סכסוך עבודה ונערכת להסלמת המאבק עד שייחתם הסכם שכר ראוי שיבטיח את יציבות ואיכות החינוך בישראל.

כחלק ממאבקנו זה, נקיים הפגנת מחאה גדולה ביום שני 30.5.22 ברחבת מוזיאון תל אביב. להפגנה עובדות ועובדי הוראה רבים מכל רחבי הארץ ויזעקו די לעריצות האוצר ודי להרס מערכת החינוך!

די לייבש את מערכת החינוך!

לאור זאת, אבקש לעדכן כי ביום ההפגנה הלימודים יסתיימו בשעה 13:00, בכל מוסדות החינוך, כולל בחינוך המיוחד. זאת כדי לאפשר לכל עובדות ועובדי בהוראה להספיק ולהגיע להפגנה בתל אביב בשעה 18:00 ולצעוק בקול ברור: די להרס מערכת החינוך! די לפגיעה בעובדות ועובדי ההוראה!

בברכה,

יפה בן דויד

מזכ"לית הסתדרות המורים

התפרסמו 11 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מה קורה עם הצהרונים
  הגב 26.05.22 09:34
 • אורח
  משועממת
  הגב 26.05.22 10:11
 • אורח
  לא ראתי שיש משהוא שנלחם על הקצבה שמקבלים בפנסיונרים שעבודו כל חייהם ואף אחד לא דואג שהם מקבלים משכורת מצחיקה כל הכבוד למורים דיש להם גב חזק כזה
  הגב 26.05.22 10:17
 • אורח
  זה גם לגבי הגנים הפרטיים?
  הגב 26.05.22 11:24
 • אורח
  לא
  26.05.22 14:13
 • אורח
  יפה בן-דוד רוצה להעלות את השכר למורים הוותיקים במקום למורים החדשים. בושה.
  הגב 26.05.22 11:30
 • אורח
  שכר נמוך???הלוואי עליי שכר כמו שלהם הם מרוויחות יפה מאוד אפילו מצויין
  הגב 26.05.22 12:17
 • אורח
  אל תעבדו תישארו בבית שעוד יותר לא תהיה לכם פרנסה את מי אתן מפחידות
  הגב 26.05.22 12:19
 • אורח
  חחחח ביום ראשון הכל יתבטל ויעבדו רגיל תמיד זה ככה
  הגב 26.05.22 12:20
 • אורח
  ממש נכון המשכורת של אנשי החינוך נמוך ואנחנו עובדות קשה. מי שחושב שלא בואו לעבוד שעה אחת בגן או כיתה נראה אם תרצו להמשיך
  הגב 26.05.22 15:43
 • אורח
  כהורה , אני תומך במורים/מורות והגננות/גננים . על הצעד אותו הם עושים . הגיע הזמן שמורה בישראל ישתכר לפחות כמו בשוויץ . ואני לא מורה וגם לא אשתי . אז הורים יקרים , תתמכו במאבקם הצודק של המורים . ואל תקטרו .
  הגב 26.05.22 16:50
 • אורח

מנהלת מחוז מרכז של משרד החינוך, ורדה אופיר ביקרה בבתי הספר קשת ורבין במזכרת בתיה

ראש המועצה, גבי גאון: ״אני גאה במערכת החינוך שלנו ומבקש להודות פעם נוספת למנהלים, לצוותי החינוך, לברנקו וייס, למנהלת המחוז ולצוות הפיקוח המלווה. בבתי הספר העל יסודיים שלנו מתקיים שיתוף פעולה ייחודי ומעצים בין שני בתי הספר הפועלים אומנם במתחמים עצמאיים, אך מתנהלים כקמפוס אחד המאפשר הפרייה הדדית, גיוון גדול יותר והגדלת המיצוי והבחירה לכלל התלמידים.

מערכת האתר | | תגובות: 0


ורדה אופיר, מנהלת מחוז מרכז של משרד החינוך הגיעה השבוע לביקור בבתי הספר העל-יסודיים: רבין וקשת במזכרת בתיה. מנהלי בתי הספר והצוותים החינוכיים הציגו את חזון בתי הספר, את החדשנות הפדגוגית המרשימה והיוזמות במימד הרגשי, החברתי והלימודי בהתמודדות עם האתגרים החינוכיים, בדגש על אתגרי שנות הקורונה. כמו כן הוצגו האחוזים הגבוהים מאד של הזכאים לבגרות בשני התיכונים, שיתופי הפעולה הרבים בין המוסדות, הנהגות ההורים וקהילת מזכרת בתיה.


מנהלת המחוז ראתה כי הרפורמה החדשה כבר מיושמת הלכה למעשה בבתי הספר והתרשמה מהיצירתיות והעשייה הרבה של צוותי החינוך, מתכנית הלימודים ומהמעטפת הבית ספרית, השכבתית והכיתתית עד לכדי תוכנית לימודים אישית (תל״א) לכל תלמיד ותלמידה.

ראש המועצה, גבי גאון:

״אני גאה במערכת החינוך שלנו ומבקש להודות פעם נוספת למנהלים, לצוותי החינוך, לברנקו וייס, למנהלת המחוז ולצוות הפיקוח המלווה. בבתי הספר העל יסודיים שלנו מתקיים שיתוף פעולה ייחודי ומעצים בין שני בתי הספר הפועלים אומנם במתחמים עצמאיים, אך מתנהלים כקמפוס אחד המאפשר הפרייה הדדית, גיוון גדול יותר והגדלת המיצוי והבחירה לכלל התלמידים. המאמץ שלנו בהתמודדות עם האתגרים החינוכיים מתרכז ב-4 צירים מרכזיים: התחדשות וחדשנות, ביזור והאצלת סמכויות, גיוס וטיפוח כח אדם (השלמת החוסר לצד פיתוח והכשרה) ושותפות (תלמידים, מורים, הורים וקהילה). מזכרת בתיה פועלת ותמשיך לפעול כרשות המבוססת על קהילה, חינוך והכלה.״
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

חניכות מועדון ג׳ימנסט ע.ל.ה מזכרת בתיה זכו במקומות הראשונים באליפות ישראל למסלול הלאומי וגביע האיגוד למסלול הבינלאומי באקרובטיקה

קרדיט צילום: עדי שפמן

מערכת האתר | | תגובות: 0
קרדיט צילום: עדי שפמן


בסוף השבוע התקיימה אליפות ישראל למסלול הלאומי וגביע האיגוד למסלול הבינלאומי באקרובטיקה לשנת 2022. אל התחרות התייצבו מיטב המועדונים בישראל בהן מתעמלות מועדון ג׳ימנסט ע.ל.ה מזכרת בתיה הפועל במסגרת מחלקת הספורט "מפגשים". חניכות המועדון המשיכו להביא גאווה ליישוב וגם הפעם הגיעו למקומות הראשונים:

דרגות לאומיות:

מיאה, זיו ונועה - מקום 3 בדרגה B.

לוטם יעל ועמית - סגניות אלופות ישראל, דרגה C.

בתיה אלה ושיר - מקום 4 דרגה D.


דרגות בינלאומיות:

אתל ונויה - דרגה 11-16, מקום ראשון

אופק, קמה ודניאל, דרגה 12-18, מקום 2.

אילה ולינוי, דרגה 12-18 מקום ראשון!!

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

גבי גאון נפגש עם מנכ"ל רשות מקרקעי ישראל על מנת לקדם את תוכנית המתאר של מזכרת בתיה הכוללת את בניית השכונה החדשה במזרח היישוב

בפגישה נדונו בין היתר נושא החיבור לכביש 6, הצורך בבית עלמין נוסף, מענה לתשתיות ביוב ותשתיות מים ועוד

מערכת האתר | | תגובות: 1


ראש המועצה, גבי גאון ומהנדסת המועצה נפגשו לאחרונה עם מנכ״ל רשות מקרקעי ישראל ינקי קוינט, מנהל מחוז מרכז וצוות משרדו, לדיון על תכנית המתאר של מזכרת בתיה, תכנית אשר החלה להתגבש בשנת 2016 וכוללת תכנון של שכונה חדשה במזרח המושבה (בין נחל עקרון לפסי הרכבת).

בפגישה הציג ראש המועצה את הצרכים ההכרחיים למימוש התכנית:

- תכנון בהתאם לתכנית המתאר.

- חיבור לכביש 6.

- דיור בר-השגה לבני המושבה.

- מתן מענה לתשתיות ביוב וניקוז מים.

- העתקת קו המתח הגבוה.

- מתן מענה בצורך לבית עלמין נוסף.


במועצה מתכוונים לסיים עד סוף השנה את התכנון הכללי של השכונה לקראת לקראת תחילת גיבוש התב"ע.
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הוא יהרוס את הציביון של מזכרת בתיה כמושבה . יהפוך אותה לבניינים ומגדלים . לא לזה נבחר . כביש 6 אנחנו שומעים עליו מאז נפתח... נראה מי יצליח לבצע ולא לפרסם כותרות ריקות מתוכן
  הגב 26.05.22 08:40
 • אורח

ביום רביעי 1.6 תתקיים חגיגת שבועות במרכז מפגשים במזכרת בתיה עם הקרנת סרט, ריקודי עם ופינות יצירה לילדים

הכניסה חופשית

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מרכז קהילתי מפגשים את התושבים לחגיגת שבועות משפחתית ושמחה!

ביום רביעי 1.6 מרכז מפגשים ילבש חג באירוע לכל המשפחה בסימן שבועות עם הקרנת הסרט: בלאגן בחווה, ריקודי עם -תמיר שלו ופינת יצירה ברוח החג.

מתי? יום רביעי 1.6 החל משעה 17:00 במרכז מפגשים

הכניסה חופשית
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תזכורת- היום (שלישי 24.5) יתקיים צ'אט לייב עם ראש מועצת מזכרת בתיה, גבי גאון

השידור יתקיים בדף הפייסבוק של המועצה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


ראש המועצה יקיים היום שלישי 24.5, בשעה 17:30, שיח רשת פתוח, בו תוכלו להעלות את כל השאלות שלכם בנושאים שעל סדר היום של המועצה.

למעבר לדף הפייסבוק של המועצה: https://www.facebook.com/mazkeret.batya
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הבטיח להיות זמין לתושבים ...ונעלם ...
  הגב 24.05.22 16:34
 • אורח

בשורה להורים- משרד הבריאות ביטל את חובת הבידוד למי שמתגוררים עם מאומת, כולל מאומת חסר ישע, או ילד עד גיל 12 ולמי שמלווה מאומת

במשרד הבריאות מדגישים כי מאומת לקורונה עדיין מחויב בבידוד!*

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


משרד הבריאות מעדכן, כי החל מהיום (יום שני, ה 23.5.22) חובת הבידוד למי שמתגוררים עם מאומת, כולל מאומת חסר ישע, או ילד מאומת עד גיל 12 ולמי שמלווה מאומת - מבוטלת.

המקרים בהם נדרש בידוד, וחובה זו אינה מבוטלת לגביהם:

1. מאומת לקורונה - כלומר, קיבל תוצאה חיובית בבדיקת קורונה מוסדית או PCR.

2. אדם שקיבל הוראה מיוחדת ממערכת הבריאות להיכנס לבידוד - במקרים מיוחדים, מי שבא במגע הדוק עם חולה מקבל הוראה פרטנית מרופא מחוזי, מראש שירותי בריאות הציבור או מנכ"ל משרד הבריאות.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

קבוצת הכדורגל ותיקי קריית עקרון העפילה לשלב חצי גמר גביע המדינה

שחקני הקבוצה העפילו לשלב חצי הגמר לאחר שנצחו 2:4 את ותיקי מכבי השרון נתניה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


קבוצת הכדורגל ותיקי קריית עקרון העפילה לשלב חצי גמר גביע המדינה.

השבוע התקיים שלב רבע הגמר בו פגשה הקבוצה את ותיקי מכבי השרון נתניה למשחק מותח במיוחד וצמוד. קריית עקרון פתחה את המשחק בהובלה כאשר כבר בדקה ה8 אביתר דוד הבקיע את השער הראשון. אך השחקנים לא הצליחו לשמור על היתרון כאשר ותיקי מכבי השרון נתניה השוו את התוצאה בדקה ה29 ולקראת סיום המחצית עלו ליתרון 2:1.

שחקני עקרון לא ויתרו והמשיכו להילחם כאשר השוו התוצאה בדקה ה67 עם שער של עזרא משה. ומספר דקות לאחר מכן עלו ליתרון 2:3 משער של צגאי הבטמו יחיאל שהבקיע שער נוסף 5 דקות לאחר מכן ובכך קבע את תוצאת המשחק 2:4.

שערים: אביתר דוד 8, עזרא משה 67, צגאי הבטמו יחיאל 74, צגאי הבטמו יחיאל 79

יחד עם ותיקי קריית עקרון עלו לשלב חצי הגמר: ותיקי באר שבע, ותיקי הפועל רמת גן גבעתיים, ותיקי מכבי פתח תקווה אבשלום
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פורסמו שיבוצי גני הילדים בקריית עקרון

תשובות לערעורים לכל גילאי הגן יינתנו במהלך חודש יולי 2022

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


שיבוצי גני הילדים בקריית עקרון.

אגף החינוך בקריית עקרון פרסם אמש (יום ראשון 22.5) את שיבוצי גני הילדים לשנת הלימודים תשפ"ג. השיפוצים עלו באתר המועצה.

במהלך חודש אפריל הסתיימו כלל תהליכי הרישום למסגרות החינוך ביישוב. לגני הילדים בקריית עקרון נרשמו 479 ילדים בגילאי 3-5 ובימים אלה סיים אגף החינוך את תהליכי השיבוץ שפורסמו להורים.

לאחר הפרסום תתאפשר הגשת ערעור על השיבוץ באתר המועצה.

עם סיום הטיפול בבקשת הערעור, אגף החינוך יודיע להורים באמצעות מסרון לטלפון הסלולארי.

תשובות לערעורים לכל גילאי הגן יינתנו במהלך חודש יולי 2022
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

היום שני 23.5 תתקיים הכנסת ספר התורה הראשון לבית הכנסת של קהילת תורת משה במזכרת בתיה - התהלוכה תצא מבית רב הקהילה ברחוב עמנואל הלזנר

האירוע יתקיים במעמד ראש המועצה, גבי גאון, הקייס ברקו טגניה והרב ראובן וובשת, הרב הראשי ליהדות אתיופיה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מתפללי בית הכנסת ״תורת משה״ של יהדות עולי אתיופיה במושבה מזמינים את ציבור מזכרת בתיה להכנסת ספר התורה הראשון של בית הכנסת שתתקיים היום שני, כ״ב באייר, 23.5.

התכנסות בבית רב המושבה, הרב אפרים זלמנוביץ שליט״א, רח׳ עמנואל הלזנר 4, בשעה 17:00.

התהלוכה תצא מבית הרב לבית כנסת ״תורת משה״ (שד׳ אליהו 34 / גינת יואב) בשעה 18:30.

סעודת מצווה, דברי תורה וברכות יתקיימו בגינת יואב לאחר הכנסת ספר התורה.

האירוע יתקיים במעמד ראש המועצה, גבי גאון, הקייס ברקו טגניה והרב ראובן וובשת, הרב הראשי ליהדות אתיופיה
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מחר (שלישי 24.5) יתקיים צ'אט לייב עם ראש מועצת מזכרת בתיה, גבי גאון

הצ'אט יתקיים בדף הפייסבוק של המועצה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


ראש המועצה יקיים מחר, שלישי 24.5, בשעה 17:30, שיח רשת פתוח, בו תוכלו להעלות את כל השאלות שלכם בנושאים שעל סדר היום של המועצה.

למעבר לדף הפייסבוק של המועצה: https://www.facebook.com/mazkeret.batya
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  🤦‍♂️
  הגב 26.05.22 08:40
 • אורח

הבחירות להסתדרות! מחר (שלישי 24.5) יפתחו קלפיות ב3 מיקומים בקריית עקרון ומזכרת בתיה , בהם חברי ההסתדרות יוכלו לבצע את בחירתם להנהגת ההסתדרות הארצית, המרחבים ומוסדות נעמת

הבחירות יבוצעו באופן דיגיטלי על מסך בו תתאפשר הבחירה למועצות ההסתדרות ונעמת

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מחר (שלישי 24.5) ייצאו לדרך הבחירות להסתדרות בו יבחרו העובדים בישראל את הנהגת ההסתדרות ל5 השנים הקרובות. בהליך הבחירות ייבחר יו"ר ההסתדרות תפקיד עליו מתמודדים עופר עיני והיו"ר המכהן ארנון בר דוד, חברי המוסדות הנבחרים של ההסתדרות, הנהגת נעמת ובחירות למרחבי ההסתדרות.

הבחירות יתקיימו ברחבי הארץ במוסדות הציבור ובמקומות העבודה באופן חשאי. כל אדם מגיע לקלפי הרשומה בהודעה לבוחר שנשלחה לביתו (ניתן להצביע בכל קלפי בארץ למעט בקלפיות במקומות העבודה המיועדות רק לעובדי המקום). בקלפי על העובד/ת להזדהות עם ת.ז/דרכון/ רישיון נהיגה/ תעודת חייל ולאחר מכן הוא עובר לפרגוד שם יבצע את בחירתו באופן דיגיטלי.

מאחורי הפרגוד מחכה לבוחרים מסך בו עליהם לבצע 2 בחירות: יו"ר ההסתדרות, לועידת ההסתדרות ומועצת המרחב ולנשים תיפתח בחירה נוספת לועידת נעמת ומועצת נעמת במרחב.

במזכרת בתיה וקריית עקרון יפעלו הקלפיות ב3 מיקומים

מיקום הקלפישעות פעילות הקלפי
ספריית קריית עקרון - אולם בורה עומרמשעה 8:00 ועד 22:00
תדירן סוללות (קריית עקרון) - חדר האוכלמשעה 7:00 ועד 18:00
מרכז מפגשים מזכרת בתיה - חדר ענברמשעה 8:00 ועד 22:00


לפרטים נוספים אתר הבחירות של ההסתדרות

סרטון הסבר על הליך הבחירה

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אילת ליניק, היא הרכזת החדשה של מזכרת בתיה, קריית עקרון וגבעת ברנר בעמותת ידיד לחינוך

ליניק מחליפה את יונית פוגל, הרכזת היוצאת.

מערכת האתר | | תגובות: 0


ראש המועצה, גבי גאון נפגש השבוע עם נציגי עמותת ״ידיד לחינוך״: אורי פרג, מנכ״ל העמותה, שלומית רוט-נבון, מנהלת מחוז שפלה של העמותה ואילת ליניק, הרכזת החדשה של מזכרת בתיה, קריית עקרון וגבעת ברנר בעמותה. בפגישה השתתפו גם סגן ראש המועצה ומחזיק תיק החינוך, קובי שטיינברג ומנהל אגף החינוך, שלומי פייער.

בפגישה סקרו נציגי העמותה את פעילות המתנדבים המסייעים לצוותי החינוך בבתי הספר במושבה. בימים אלה, לאחר שנתיים של צמצום פעילות בשל הקורונה, מגבירה העמותה את פעילותה ויחד עם המועצה מרכזת מאמץ להוספת מתנדבים נוספים לפעילות העמותה במושבה.

במועצה הודו ליונית פוגל, הרכזת היוצאת של מזכרת בתיה, קרית עקרון וגבעת ברנר, בעמותה.

תושבים המעוניינים לקחת חלק בפעילויות ההתנדבות של העמותה, יש ליצור קשר עם אילת בטלפון: 054-7799286
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בשנת הלימודים הקרובה יפתח גן הילדים החדש (חמ"ד) ברחוב מימון בקריית עקרון

אביבה וגנר, מנהלת אגף החינוך: "מדובר בבשורה משמעותית ליישוב – עוד גן חמ"ד תורני שיתן מענה לתושבים תוך דגש על התכנים הייחודים וצוות מקצועי. הגן מצטרף להקמתו של הגן ההוליסטי שייפתח גם הוא בספטמבר השנה. ישר כוח לכל העוסקים במלאכה!"

מערכת האתר | | תגובות: 0


המועצה המקומית קריית עקרון ממשיכה להשקיע בילדי היישוב ופותחת גן תורני חמ"ד חדש, גן לבונה שייפתח עוד בספטמבר 2022. זאת בנוסף להקמתו של המרכז לגיל הרך ולגן ההוליסטי.

גן לבונה, הינו גן חדש שייפתח בספטמבר 2022, לקראת פתיחת שנת הלימודים החדשה במועצה המקומית קריית עקרון, החליטה להגדיל את מערך הגנים במועצה וזאת כדי לתת מענה אישי ופרטני לילדי היישוב תוך דגש על איכות הצוות ברוח הגן וכיתה קטנה ואיכותית. הגן ייפתח ברחוב הרב מימון.

ההחלטה להקדים את פתיחתו של הגן עוד לשנת הלימודים הקרובה, התקבלה לטובת הילדים, זאת על מנת לרווח את כיתות הגן ביישוב. את הגן תלווה המפקחת ענת ירו.

הודעות על השיבוץ לגנים יקבלו ההורים החל מה-22.05.


אביבה וגנר, מנהלת אגף החינוך:

"מדובר בבשורה משמעותית ליישוב – עוד גן חמ"ד תורני שיתן מענה לתושבים תוך דגש על התכנים הייחודים וצוות מקצועי. הגן מצטרף להקמתו של הגן ההוליסטי שייפתח גם הוא בספטמבר השנה. ישר כוח לכל העוסקים במלאכה!"
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

החל מיום רביעי 25.5 תחל במרכז מפגשים במזכרת בתיה סדנת LifeDance בהנחיית עמית מלכה - שילוב של תנועה, כושר וחיבור לרגש, באמצעות הריקוד

לינק להרשמה מצ"ב בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מועצת הנשים של מזכרת בתיה מזמינה את נשות היישוב, להשתתף בסדנת היכרות עם LifeDance בהנחיית עמית מלכה - שילוב מנצח של תנועה, כושר וחיבור לרגש, באמצעות הריקוד.

סדנה מעוררת וחווייתית בת 4 מפגשים, המאפשרת לכל אישה באשר היא לנוע במרחב בחופשיות, ללא שיפוטיות ובתחושת בטחון, תוך התייחסות לתנועה הפנימית שבתוכה. הזדמנות מופלאה להזיז את הרעשים הצידה ולתת לעצמך במרחב נשי בטוח ונעים

מתי? בימי רביעי החל מ25.5 | 20:00 | אולם ספורט רפנאל (מאחורי מרכז קהילתי מפגשים)

עלות: ₪200 לכל הסדנה.

מספר המקומות מוגבל

למעבר להרשמה: https://bit.ly/3yqsZVD

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בשל מיעוט נרשמות, לא יפתח השבוע המחזור השלישי של סדנת הגנה עצמית לנשים ונערות במזכרת בתיה

נשים שכבר נרשמו למחזור השלישי יזוכו ע״י מרכז קהילתי מפגשים.

מערכת האתר | | תגובות: 0


המועצה המקומית מזכרת בתיה הודיעה, כי בשל מיעוט נרשמות, לא יפתח השבוע המחזור השלישי של סדנת הגנה עצמית.

נשים ונערות המעוניינות להצטרף לרשימת המתנה לפתיחת מחזור נוסף של הסדנה מוזמנות לפנות בטלפון של לביאה צבי, הממונה על קידום מעמד האישה ושיוויון מגדרי, יו״ר מועצת הנשים של מזכרת בתיה, בטלפון 054-4221623.

נשים שכבר נרשמו למחזור השלישי יזוכו ע״י מרכז קהילתי מפגשים.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

גם השנה גני הילדים יכללו בתוכנית קייטנות הקיץ של משרד החינוך

שרת החינוך ד״ר יפעת שאשא ביטון: ״ילדי הגנים חייבים להיות חלק מבתי הספר של החופש הגדול. לכן, לא הסכמנו לוותר והצלחנו להכניס אותם גם לתוכנית של החופש הקרוב. לא נשאיר את ילדי הגנים מאחור, ונוודא שבשנה הבאה הם יוכנסו לבסיס התקציב, כמו כיתות א׳-ג׳".

מערכת האתר | | תגובות: 5


שר האוצר, אביגדור ליברמן, ושרת החינוך ד״ר יפעת שאשא ביטון, סיכמו כי גם גני הילדים יכללו השנה בתוכנית בית הספר של החופש הגדול. התוכנית שהחלה לפני מספר שנים וכללה במקור את כיתות א׳-ג׳ בלבד, הורחבה בשנתיים האחרונות של הקורונה גם לגני הילדים, וכאמור תתוקצב גם בשנה הנוכחית.


שר האוצר אביגדור ליברמן:

"בתי הספר של החופש הגדול נותנים מענה חינוכי לילדים. נמשיך לקדם, לחזק ולעודד תעסוקה של הורים צעירים ומשפחות במעמד הביניים".


שרת החינוך ד״ר יפעת שאשא ביטון:

״ילדי הגנים חייבים להיות חלק מבתי הספר של החופש הגדול. לכן, לא הסכמנו לוותר והצלחנו להכניס אותם גם לתוכנית של החופש הקרוב. לא נשאיר את ילדי הגנים מאחור, ונוודא שבשנה הבאה הם יוכנסו לבסיס התקציב, כמו כיתות א׳-ג׳".
התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מיותר לצלם אותה
  הגב 22.05.22 18:09
 • אורח
  יושבת עם מחבלים
  הגב 22.05.22 18:23
 • אורח

  22.05.22 19:21
 • אורח
  התמונה הזו מוכיחה רק דבר אחד: יכול להיות שביבי ניסה להתקרב אבל כשהבין מה המחיר לשבת איתם לא היה מוכן לשלם אותו בעוד שממשששלת הנוכלים נכנעת יום יום לסחטנות שלהם. כל יום מעבירה מאות מיליונים רק כדי שלא יפרשו ....אוי לבושה
  הגב 22.05.22 21:51
 • אורח
  נכון. בגלל זה צריך שעם ישראל בהמוניו יצביע לבן-גביר וסמוטריץ׳.
  23.05.22 17:23
 • אורח

אירועי חודש הקריאה במזכרת בתיה! במהלך חודש יוני יהנו התושבים ממפגש עם הסופר אתגר קרת, יריד ספרים, הצגות ילדים, השקת הספר החדש של רינת חיימוביץ׳, מועדון הקריאה ועוד

הפירוט המלא על האירועים מצ"ב בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


אירועי חודש הקריאה במזכרת בתיה.

מועצת מזכרת בתיה והספרייה הישובית מזמינים את התושבים לשלל אירועי חודש הקריאה שיתקיימו במהלך חודש יוני. התושבים וחובבי הקריאה יהנו ממפגש עם הסופר אתגר קרת, יריד ספרים, הצגות ילדים, השקת הספר החדש של רינת חיימוביץ׳, מועדון הקריאה ועוד.

תוכנית האירועים

מפגש סופר עם אתגר קרת - חמישי, 9/6 בשעה 20:00 בספריית המושבה
אתגר קרת, מאוהבי ובכירי הסופרים בארץ מגיע למושבה! אתגר יספר מתי החל לכתוב, כיצד פיתח את סגנונו הייחודי ועוד עוד. כרטיסים במחיר ₪25 ניתן לרכוש כאן: https://bit.ly/3wkEAnD

יריד ספרים חגיגי - ביום ראשון, 12/6 בין השעות 16:30-19:00 ברחבת הספרייה
ביריד ימכרו ספרים במחירים מוזלים של הוצאת ספרי אסיה, ספרי יד שנייה וספרים של יוצרים מקומיים. כמו כן תוכלו ליהנות מפינות יצירה חינמיות. בשעה 17:00 תתקיים שעת הסיפור "הנסיכה תבוא בארבע" עם ענת גייגר שבתאי מתיאטרון פשוט. מתאים לילדים בגילאי 3-7 כרטיס בעלות ₪25 ניתן לרכוש כאן: https://bit.ly/3t5pXCT

מועדון הקריאה של המושבה במפגש חגיגי לחודש הקריאה - רביעי 15/6 בשעה 20:30
ניפגש בזום ונדון ברומן ״גולם״ בהשתתפות המחברת, נועה שהרבני-סדן, מנהלת הספרייה והעורכת והסופרת סלין אסייג. מנחה: ישראלה ליברוס. להרשמה למפגש ולקבלת קישור לזום מלאו את פרטיכם כאן: https://bit.ly/3PpIqU2

״אורי מדבר מהבטן״ - ראשון, 19/6, בשעה 20:00 בספרייה
ערב השקה חגיגי ומרגש לספרה של רינת חיימוביץ׳. הכניסה חופשית - הרשמה כאן: https://bit.ly/3ljgKm7

מפגש סיפור ויצירה לילדים - עם מיקה מנדלביץ׳ - שני, 20/6 בשעה 17:30
הכניסה חופשית אך מספר המקומות מוגבל וניתן להירשם כאן: https://bit.ly/3FYpsiR

״נשים כותבות שירה - מילים, מוסיקה ומה שביניהן״ - 30/6 בשעה 20:00 ברחבת הספרייה
ערב מוסיקאלי מרגש בהשתתפות להקת ״גל עברי״ המעולה! כרטיסים במחיר ₪25 ניתן לרכוש כאן: https://bit.ly/3yKOiBw

לפרטים נוספים בחוברת דיגיטלית כאן: https://bit.ly/39xbokzהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תלמיד בית ספר בן גוריון מזכרת בתיה: סהר טסלר, זכה בתחרות הכתיבה הארצית של ילדי ישראל על שם ריקה ברקוביץ' ז"ל

סהר הוא אחד מ74 התלמידים שזכו בתחרות אליה הוגשו מעל עשרת אלפים יצירות.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


פורסמה רשימת הזוכים בתחרות הכתיבה הארצית של ילדי ישראל. התחרות התקיימה זו השנה ה 18 בקרב תלמידי בתי הספר בישראל, אשר שולחים לתחרות מידי שנה יצירה אותה כתבו: שיר/ סיפור מקורי. בתחרות השתתפו תלמידי כיתות ג'-ו' מבתי ספר יסודיים מכל מגזרי אוכלוסיית הארץ ומכל הדתות וגם מתפוצות ישראל בגולה. השנה הוגשו למעלה מ10,000 יצירות שמתוכם נבחרו 74 הזוכים כמניין שנותיה של המדינה.

התחרות נוצרה על יד ריקה ברקוביץ ז"ל שנפטרה במפתיע. ריקה ברקוביץ נולדה בעיר ראשון לציון הייתה דמות מוכרת בעיר ובארץ ככותבת ספרי ילדים ומבוגרים, משוררת ומתרגמת שירים וכן כמחברת ההמנון של העיר ראשון לציון.

בין הזוכים נמצא נציג מזכרת בתיה סהר טסלר, תלמיד כיתה ה2 בבית ספר בן גוריון שכתב את היצירה "הבריחה".
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

היום (חמישי 19.5) תתקיים תהלוכת ל"ג בעומר המסורתית של בית חב"ד קריית עקרון עם מתנפחים, מופע קסמים ועוד

הכניסה חופשית

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


כמדי שנה יקיים בית חב"ד בקריית עקרון את תהלוכת ל"ג בעומר המסורתית עם מגוון הפעלות לילדים

מתי? יום חמישי 19.5 החל משעה 15:00 יפעל פארק מתנפחים בתלמוד תורה בן המלך ברחוב השיטה 6. בשעה 16:45 תצא התהלוכה לכיוון המתנ"ס וב17:30 תחל הפעילות במתנ"ס עם מופע קסמים, חלוקת ארטיקים ושי לילדים, הגרלת פרסים ועוד.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מחלקת הפיקוח בקריית עקרון בצעה פינוי רכבים נטושים ברחבי היישוב

יש לציין כי פינוי הרכבים בוצע לאחר שאותם רכבים קיבלו התראות ולא פונו.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


המועצה המקומת קריית עקרון ממשיכה לטפל בפינוי גרוטאות ברחבי היישוב. אמש יצאה מחלקת הפיקוח לפעילות בנושא והחלה בפינוי רכבים נטושים וגרוטאות מהמרחב הציבורי.

יש לציין כי פינוי הרכבים בוצע לאחר שאותם רכבים קיבלו התראות ולא פונו.
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לאן פינו את הרכבים . איך אפשר לרכוש אותם !? מי עושה משהו צדדי מהעניין
  הגב 24.05.22 16:36
 • אורח

היום (חמישי 19.5) תתקיים תהלוכת ל"ג בעומר המסורתית של בית חב"ד בגינת אגוז מזכרת בתיה

הכניסה חופשית

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


כמיטב המסורת בתי חב"ד בישראל יקיימו את אירועי "התהלוכה" של ל"ג בעומר עם שלל הפעלות ומופעים לילדים. גם במזכרת בתיה מתוכננת החגיגה המסורתית ביום חמישי 19.5 בגינת אגוז

בתוכנית

מופע של עופר ומאור

פעילות בועות סבון

הגרלת פרסים- כרטיס להגרלה 10 ש"ח

מתי? יום חמישי 19.5 החל משעה 16:00 בגינת אגוז
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח

אורח
14.03.22 14:59
יש לי קורונה
אורח
21.03.22 13:19
מזל טוב
אורח
04.05.22 19:46
אני רוצה
אורח
10.04.22 17:05
מוכר?
הצג תגובות נוספות
אורח
25.01.22 09:17
בשעריים בטשרניחובסקי ,למכירה בית פרטי 81 מ"ר+יחידת דיור 24 מ"ר,מגרש פרטי 383.5מ"ר רשום בטאבו (לא מקרקעי ישראל) טל: 054-4867984
אורח
30.01.22 13:52
תמכור לקבלן שיעשה בניין, ככה יותר זוגות צעירים יוכלו להנות סוף סוף
אורח
16.02.22 23:50
ראשון לציון ?
הצג תגובות נוספות
אורח
08.01.22 16:01
להשכרה דירה מתוקה לצעירים, רהוט חלקי: מיטה רחבה, מקרר, טלוויזיה, ארון, פינת אוכל, מיקרו גל, WIFI ועוד....להתקשר ישראל 050-3991065
אורח
24.12.21 08:12
ברחובות לאזרח הותיק 5970* 076-814-24-24 עוברים דירה הכל כלול
אורח
19.12.21 10:54
להשכרה---דירה 2 חדרים+פינת אוכל משופצת ומוארת ברחוב גוש עציון פינת רחוב הרב מימון קומה 3 ללא מעלית מידי!!! 0503390740 שכונה שקטה ביותר
אורח
03.12.21 07:02
להשכרה דירה 3 חדרים מרוהטת . רחוב אשר גדרה נייד 0527952154
אורח
19.10.21 15:34
למכירה, דופלקס חדש מהקבלן 5 חדרים רחוב בר כוכבא. לפרטים 0544813575
אורח
05.10.21 21:14
פינוי בינוי במרכז העיר חובה!! די להתעסקות במערב!
אורח
10.10.21 12:13
חייב לפנות את כל רחוב הרצל! להגדיל את הכביש ל 2 נתיבים לכל כיוון פלוס נתיב תחב"צ ורק אז לבנות במקום הבתים המפונים
אורח
28.10.21 08:38
לגמרי
אורח
22.01.22 11:39
בקושי משקיעים במערב! אל תתפוס מקום😠


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח

אורח
24.03.22 19:08
שלום
אורח
13.01.22 00:24
להשכרה, דירה, 4.5 חדרים,110 מ' , למשפחה או שותפים, 3 כיווני אויר, מזגן בכל חדר, ריהוט חלקי, שכונת רמז במרכז ראשון לציון. 054-5567990, איציק
אורח
24.03.22 19:07
סתום
אורח
24.03.22 19:07
סליחה
אורח
08.01.22 16:14
דירה מתוקה לצעירים, ריהוט חלקי: מיטה רחבה ושידות, פינת אוכל, מקרר, טלוויזיה, ארון, מאורר מצנן גדול, כירים חשמליות ועוד.... אפשר לראות את הדירה בכל יום מהשעה 15/30 בתיאום עם ישראל: 050-3991065
אורח
22.04.22 21:30
מרתף.
אורח
05.01.22 15:08
דירה להשכרה 3 חדרים לקראת סוף חודש אפריל שפינוזה רחובות. 0523946275
אורח
05.01.22 15:07
דירה להשכרה 3 חדרים לקראת סוף חודש אפריל בשפינוזה
אורח
04.01.22 08:32
דירה להשכרה 3 חדרים בכצנלסון 0528225240
אורח
23.12.21 03:26
דירה 3-4 חדרים להשכרה מיידית בקרית גנים משופצת עם מעלית וחנייה 0503615384 סימה
אורח
28.10.21 05:05
דירה להשכרה באושיות 2 חדרים 2400 שח 30 מר יחידת דיור קרקע 0528424962
אורח
10.05.22 17:40
יש לי דירה 2 חדרים בבת-ים להשכרה 0547844807


לוח השפלה - רכב

אורח

אורח
28.04.22 23:52
למכירה פורד גלקסי 2009 יד 3 243000 ק"מ טסט לשנה 15500 0507158114
אורח
27.03.22 12:44
למכירה שברולט מליבו (אמרקאי) 2011 יד ראשונה מטופלת באופן סדיר + כולל טסט לשנה עד אפריל 2023 {טסט + תשלום) חום מוקה 054-9993528
אורח
23.03.22 16:09
מספר טלפון 0524101033
אורח
23.03.22 16:07
בקשר למודעה על הניסאן אשמח לדעת כמה דורשים בשבילה
אורח
10.04.22 11:00
5000
אורח
22.02.22 18:41
למכירה .רכב ניסאן אלמרה 1999 יד ראשונה.
אורח
12.01.22 12:40
מחפשת דירה להשכרה 5 חדרים בשכונת שרונה 054-6736108
אורח
24.12.21 08:13
ברחובות לאזרח הותיק 5970* 076-814-24-24 עוברים דירה הכל כלול
אורח
19.09.21 16:17
אני רוצה בי 60000
אורח
28.10.21 08:38
אני רוצה למבורגיני


לוח השפלה - דרושים

אורח

אורח
07.05.22 19:55
היי שמי ענתי אני מטפלת בתינוקות, אהייה פנוייה מספטמבר הקרוב אשמח להצעות, 0525268687
אורח
21.04.22 09:50
מחפשת דירה להשכרה בראשון עד 3000 שקל גדולה עם הרבה חדרים השכרה לתקופה קצרה.
אורח
06.05.22 15:29
מה זה תקופה קצרה
אורח
21.04.22 09:50
מחפשת עבודה בתחום המסאג׳ רפלקסולוגיה וקוסמטיקה האם מישהו מכיר מקומות כאלה שאפשר לעבוד בראשון ?
אורח
18.03.22 10:44
מחפש עבודה במקצוע שלי מנהל מחלקת בשר עים ניסיון של 25 שנה תודה ושבת שלום
אורח
03.03.22 14:51
משמר זכרונות.. המרת קלטות וידאו ישנות למדיה דיגיטלית050-7438010
אורח
25.05.22 21:58
כמה עולה
אורח
21.02.22 17:42
דרוש עובד לבר אוכל חלבי בראשון לציון משמרות בוקר/ערב אפשר גם נוער לפרטים נוספים 050-3723013 ליאור
אורח
07.02.22 21:02
דרושה עובדת משק בית לניקיון פעם בשבוע בימי חמישי טלפון 0522845642
אורח
06.02.22 02:42
צוות DENNIS (בר אוכל חלבי כשר במרכז ראשון) מתרחבים: דרוש/ה עובד/ת פס אחראי/ת בעל/ת מוטיבציה עם ידע בסיסי בתחום המזון לפרטים 050-3723013


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל