הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

שנתיים בכלא נגזרו לגבר בן 33 שביצע 4 מקרי גניבה במזכרת בתיה וקריית עקרון בהם גנב כרטיסי אשראי וטלפונים סלולארים

ביום רביעי 21.11 תתקיים ישיבתה הראשונה של מועצת מזכרת בתיה החדשה בראשות גבי גאון

לאור היענות ההורים ביום ראשון 18.11 יתקיים במרכז מפגשים אירוע חשיפה לחינוך דמוקרטי וקידומו במזכרת בתיה.

ניצחון היסטורי ראשון לקבוצה הבוגרת מכבי עקרון בכדורגל: עקרון ניצחה במשחק הגביע את גדרה 3 – 2

אבי בר | | תגובות: 0
רן עזרן כבש את השער ההיסטורי הראשון של עקרון

מכבי קרית עקרון "אשר" שנפתחה העונה לראשונה והיא שובצה בליגה ג' מחוז מרכז פתחה את העונה במשחקי גביע ובמשחק ההיסטורי הראשון של הקבוצה היא ניצחה בגביע את גדרה בתוצאה 3 – 2 כאשר בתום משחקי 90 דקות התוצאה הייתה 1 – 1 ולעקרון כבש רן עזרן אך גדרה השוותה ובגלל שזה גביע הקבוצות שיחקו בהארכה ובסיום הארכה עקרון מנצחת 3 – 2 כאשר את השערים הנוספים לעקרון כבשו אדואן סטיב ואהרוני אור.

המחזור הראשון של הליגה יתקיים ב – 17/10 ועקרון תצא למשחק חוץ בירושלים נגד קבוצת אגודת ספורט נורדיה ירושלים


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תלמידי כיתות ו' בבית ספר אוהל מאיר בקריית עקרון קיימו הפסקה מיוחדת – הפסקת זה"ב עם מגוון פעילויות ומשחקים להעלאת המודעות לנושא זהירות בדרכים

מצ"ב תמונות

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום: בתי ספר אוהל מאיר


לאחרונה צויין שבוע בטיחות בדרכים ברחבי הארץ להעלאת המודעות לנושא. במסגרת הפעילות בבית ספר אוהל מאיר בקריית עקרון קיימו תלמידי כיתות ו' הפסקת זה"ב לתלמידי בתי הספר שכללה מגוון פעילויות ומשחקים שעוסקים בנושא בטיחות בדרכים.הילדים עברו מכשולים, למדו על תמרורים ועוד. כמו כן הם ליוו את התלמידים ודאגו שיעלו בבטחה לרכב הוריהם.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לאור היענות ההורים ביום ראשון 18.11 יתקיים במרכז מפגשים אירוע חשיפה לחינוך דמוקרטי וקידומו במזכרת בתיה. האירוע יהיה במעמד ראש המועצה גבי גאון

האירוע מתקיים ביוזמת תושבי מזכרת בתיה שהחליטו לקדם את הנושא ביישוב והחלו בפעילות לפני מספר חודשים. אל האירוע הם זימנו את מנהל בית הספר הדמוקרטי בנס ציונה אורי קופליק שיענה על שאלות ההורים ויספר על פעילות בית הספר. מארגני האירוע קוראים לכל ההורים להגיע על מנת להראות נוכחות על מנת להראות את הביקוש לנושא.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
בתמונה ישיבת גרעין ההורים לקראת אירוע החשיפה


תושבי מזכרת בתיה ממשיכים בפעילות לקידום הקמת בית ספר דמוקרטי ביישוב. כזכור לפני מספר חודשים החלו להתארגן קבוצת תושבים בראשם גלה וטל וורונל ,שהחליטו כי הם רוצים לקדם את הנושא על מנת שילדיהם יקבלו חינוך על פי בחירתם.כיום קיים גרעין של 15 הורים שאחראים על קידום הנושא על ידי בדיקת מאפייניבתי הספר, גיבוש הקהילה ובעיקר שיווק הנושא על מנת לחשוף ולצרף את ההורים וילדיהם שמעוניינים להצטרף בעתיד לבית הספר כשיוקם.

הפעילות החלה בשנה האחרונה בעקבות קבוצות הוריםשהחלו לקום באזור אשר מעוניינות לפעול ולקדם פתיחת בתי ספר דמוקרטיים בעיר מגוריהם. ההורים החלו לפעול בעניין מאחר שחיפשו מסגרת חינוכית לילדיהם שמותאמת לדבריהם לעולם ההולך והמשתנה. בין הערים/יישובים שהחלו לפעול בשיתוף עם רשת החינוך טבע הדברים, היא נס ציונה שם הוקם בית ספר דמוקרטי על ידי רשת החינוך "טבע הדברים", המועצה המקומית גדרה ובעיר רחובות שם נפתח בספטמבר פיילוט של הצמחת בית הספר הדמוקרטי בתוך בתי ספר קיים לכיתות א-ב.


התושבים החלו להפיץ את הנושא ביישוב ואף נפגשו עם ראש המועצה לשעבר מאיר דהן ומנהלת אגף החינוך רותי כוכבי שבקשו לבדוק האם ניתן להפעילו במערכת החינוך היישובית. עד היום נרשמו כ150 ילדים בגילאי טרום גן – כיתה ב , שהוריהם מבקשים לרשום אותם לבית ספר דמוקרטי במידה וייפתח.

לאור ההיענות של התושבים יתקיים ביום ראשון הקרוב אירוע חשיפה בנושא החינוך הדמוקרטי בהשתתפות מנהל בית הספר הדמוקרטי בנס ציונה אורי קופליק שיספר על פעילותו ויענה על שאלות התושבים. כמו כן במפגש ישתתף ראש המועצה החדש גבי גאון שיגיע עם צוות החינוך החדש של המועצה. לטענת טל וורטנל, ראש המועצה החדש הראה נכונות לפתוח בית ספר ביישוב.


האירוע יתקיים ביום ראשון 18.11.18 בשעה 20:15 במרכז מפגשים

יש להירשם למפגש בדף הפייסבוק של הקבוצה : חינוך דמוקרטי במזכרת בתיה

לרישום ילדי טרום חובה- כיתות ב : https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdYJ_7Ct2uJ2i1GX18aM99QN5L-yLwx5C9P_5_OSGhWCORUFg/viewform

טל וגלה וורונל:

"חשוב לנו מאוד שההורים שכבר רשמו את ילדיהם להגיע לאירוע החשיפה על מנת להראות נוכחות ואת הביקוש לנושא אצל ההורים ביישוב. כמו כן אנו רוצים להגדיל את מספר הילדים וקוראים להורים להמשיך ולרשום את ילדיהם. התכנון הוא להתחיל בקטן עם מבנה זמני ואז לאחר כשנתיים לעבור למבנה קבוע. בקרוב גם עתידים להגיע ליישוב נציגים של משרד החינוך על מנת לבחון את קידומו"
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

החלה ההרשמה לחוג רכיבה על סוסים ב"חווה של שון" במושב גני יוחנן (בין מזכרת בתיה לקריית עקרון) החוג מתאים לילדים מגיל 4, בני נוער ולמבוגרים.

התלמידים לומדים לטפל בסוסים, להאכיל, לתקשר עימם ולרכוב רכיבה מערבית. הפעילות מתבצעת באורווה, במגרש הרכיבה ובשדה הסמוך לחווה ע"י מדריכים מוסמכים. פרטים 052-5520091

תוכן שיווקי ממומן

למעבר לדף הפייסבוק של

"החווה של שון"


החלה ההרשמה לחוג רכיבה על סוסים "בחווה של שון" הנמצאת במושב גני יוחנן (בין מזכרת בתיה לקריית עקרון) במשק 53 . בחווה לומדים ילדים מגיל 4 , בני נוער ומבוגרים. התלמידים לומדים לטפל בסוסים, להאכיל, לתקשר עימם ולרכוב רכיבה מערבית. הפעילות מתבצעת באורווה, במגרש הרכיבה ובשדה הסמוך לחווה ע"י מדריכים מוסמכים ובדגש על בטיחות ויחס אישי.

לרכיבה ולטיפול בסוס השפעה רבה על הרוכבים מבחינות רבות: כושר גופני, שיווי משקל, מוטוריקה, קואורדינציה, סבלנות וסובלנות, שיפור והעלאת הביטחון העצמי, תקשורת עם הסביבה ועוד. וחשוב לא פחות הוא הקשר החם שנוצר עם בעל החיים העוצמתי והאצילי הזה, המאפשר לנו ומקבל אותנו, ותחושת השייכות והעוצמה המתלווה לכך.

פרטים 052-5520091


הודעה חשובה בנושא פרשת ילדי תימן! ביום רביעי 28.11 ייערכו בדיקות DNA למשפחות ילדי תימן במרכז מורשת יהדות תימן וקהילות ישראל ברחובות. יש לבצע הרשמה מראש!

ח"כ נורית קורן יוזמת מבצע הבדיקות: "4 ילדים מאומצים התאחדו עם בני משפחותיהם הביולוגיים באמצעות בדיקות DNA."

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 10
משפחה יהודית בתימן - ויקיפדיה


פרשת חטיפת ילדי תימן היא פרשה שמלווה את המדינה לאורח השנים ובעיקר את המשפחות שמנסות למצוא ולקבל תשובות על היעלמות יקיריהם. במהלך השנים הוקמו ועדות ופרסמו תחקירים שניסו על מנת לחשוף את הפרטים החסויים. בין הוועדות שהוקמו היא ועדת הכנסת המיוחדת לפרשת היעלמותם של ילדי תימן, מזרח והבלקן שבראשה עומדת ח"כ נורית קורן. ח"כ הכנסת חשפה כי במהלך פעילות הועדה נערכו עד היום 1500 בדיקות DNA לבני המשפחות. ובזכות הבדיקות הצליחו לאחד 4 ילדים מאומצים עם משפחתם הביולוגית.

כעת מארגנת הוועדה את המשך הבדיקות לאיסוף הDNA שיעזור לדלות מידע מהמאגר הגנטי על מנת לאתר ילדים נוספים ולאחד אותם עם משפחתם.

במסגרת הפעילות ייערכו ביום רביעי 28.11 בין השעות 16:00-19:00 בדיקות DNA במרכז מורשת יהדות תימן וקהילות ישראל רחוב אברבנאל 7 רחובות .

הבדיקות מיועדות לבני המשפחות- הורים, אחים ואחיות.

שימו לב על מנת לבצע את הבדיקות יש לבצע הרשמה בלשכת ח"כ נורית כהן קורן

בטלפון הלשכה: 054-4229882

ודוא"ל: nuritjk@gmail.com


דגשים חשובים לעושים את הבדיקה:

 1. הבדיקה מיועדת לבני המשפחה (הורים, אחים ואחיות) והיא תתאפשר לבן משפחה אחד בלבד!
 2. יש להימנע מאכילת מזון או שתייה כחצי שעה לפני הבדיקה על מנת לשמור על היגיינת הפה.
 3. חל איסור מוחלט לעשן חצי שעה לפני הבדיקה.


ח"כ נורית קורן:

צילום: דף הפייסבוק הרשמי"4 ילדים מאומצים התאחדו עם בני משפחותיהם הביולוגיים באמצעות בדיקות DNA.

בעקבות כך, אנו ממשיכים לערוך בדיקות לאיסוף דגימות DNA. עד כה נדגמו 1500 בני משפחות לכן חשוב להגיע ולהיבדק, משום שרק כך נוכל להגיע לחקר האמת בפרשת היעלמותם של ילדי תימן, המזרח והבלקן ולמצוא את הילדים".
התפרסמו 10 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אנשים שעברו שואה עשו שואה למשפחות רבות ,הכיצד????ההורים נפטרו ובליבם כאב וצער על אובדן ילדיהם האהובים
  הגב 15.11.18 19:31
 • אורח
  אתה טועה אלה שעברו את השואה גם גרו במעבורת וריססו אותם בddt וגם לחלק מהם נחטפו ילדים כמו לילדי תימן מזרח ובלקן
  16.11.18 18:55
 • אורח
  בנצי שרעבי שחרר את התחת שלך מהכסא
  הגב 15.11.18 21:23
 • אורח
  מה רצו מהתמנים
  הגב 16.11.18 00:21
 • אורח
  I don’t want my money back and you won’t get to me
  הגב 16.11.18 07:21
 • אורח
  למען ידעו הדורות הבאים
  הגב 16.11.18 12:33
 • אורח
  יורשים יקרים חחחחחחח בדיקות dn עי עשו לפני המון שנים.
  הגב 16.11.18 16:38
 • אורח
  רועי שרעבי לך להבדק אולי אתה מונגולי בכלל
  הגב 17.11.18 12:42
 • אורח
  בדיקות dna כמו בני אדם ומכונות בחלל. לא היה ולא יהיה. מדע בדיוני ויופי של כסף.
  הגב 17.11.18 17:45
 • אורח
  כיף להתארח בשבת אצל משפחה תימנית שהג'חנון רותח עם הסחוג הביתי והלחוח והסלוף גם נהנים וגם חוסכים את הכסף לחפש ג'חנון טוב בצמתים
  הגב 18.11.18 05:46

קונים רכב? ב"טרייד אין רחובות" בהנהלת קובי חלפון הרכבים נבדקים ע"י מומחים ומטופלים אך ורק במוסכים מורשים ונמכרים עם אחריות, אפשרות מימון או קנייה בתשלומים

בטרייד אין רחובות הקיים מעל 30 שנה, מבחר גדול של רכבים למכירה מיד ראשונה או שנייה הנבדקים ע"י מומחים ומטופלים אך ורק במוסכים מורשים. הרכבים נמכרים עם היסטוריה מלאה ורצף טיפולים. מגוון פתרונות מימון לרכישת הרכב יד שנייה. אפשרות מכירת רכב, קניית רכב יד שנייה, החלפת רכב יד ראשונה, יבוא רכב אישי לישראל. באתר החברה משתתפים מידי חודש מספר רכבים במכרז במחיר הנמוך יותר מהמחירון באתר. לפרטים 050-5249254

תוכן שיווקי ממומן


להלן לינק לאתר "טרייד אין רחובות"

http://www.tradein-rehovot.co.il/


"טרייד אין רחובות" מעל 30 שנות ניסיון בתחום מנוהל על ידי קובי חלפון המתמחה במכירת רכבים מיד שנייה במסגרת עסקאות טרייד אין מלקוחות שרוכשים רכבים חדשים ומשומשים.

בטרייד אין קיים מגוון רחב של רכבים למכירה, טנדרים יד שנייה, ג'יפים וואנים. ניתנת אפשרות החלפה של רכב יד שנייה שבבעלות הלקוח לרכב מתקדם יותר מהמלאי של הרכבים למכירה הרחב והמגוון הקיים בטרייד אין רחובות.

הרכבים שנרכשים בעסקאות הטרייד אין עוברים תהליך הכנה ובדיקות קפדניות כדי שהלקוח יוכל לקנות רכב ברמה הגבוהה ביותר ולהבטיח לעצמו ראש שקט וכתובת אמינה.


המכרזים של טרייד אין רחובות

המכרז הוא מכירה לוהטת של רכבים מהטרייד אין שמוצעים למכירה במחיר נמוך מהמחיר שמצוין באתר כל הרכבים עוברים בדיקה מקיפה לפני המכירה, כל חודש משתתפים מספר רכבים ב"מכרז החודש", המכרזים מתחלקים לארבעה קטגוריות, רכב פרטי ומשפחתי, טנדרים ומסחריות, רכבי שטח, רכבים מיבוא אישי.

יבוא אישי

קובי חלפון מתמחה ביבוא רכב אישי לישראל. אם רצית רכב מיוחד וייחודי "שכולם ידברו עליו" שיבלוט על הכביש, בפגישה עם קובי חלפון הוא ידאג להגשים את חלומך ולהפוך אותו למציאות. (רכבים שנרכשים ביבוא אישי עוברים בדיקות קפדניות ונמסרים עם אחריות).


אפשרות מימון או תשלומים

קיימת אפשרות לרכוש הרכב בתשלומים. וקיימים מגוון פתרונות מימון לרכישת הרכב יד שנייה.


לפרטים: קובי חלפון 050-5249254
שנתיים בכלא נגזרו לגבר בן 33 שביצע 4 מקרי גניבה במזכרת בתיה וקריית עקרון בהם גנב כרטיסי אשראי וטלפונים סלולארים

בנוסף גזר בית המשט פיצויים למתלוננים בסך כולל של 2200 ש"ח. כל המקרים התרחשו במהלך חודש מאי 2018

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


בית המשפט ברחובות פסק 26 חודשי מאסר על גנב בן 33 שנאשם ב-4 אירועי גניבה שהתרחשו בקריית עקרון ומזכרת בתיה בחודש מאי האחרון.

בקריית עקרון ביצע הנאשם 3 מקרי גניבה :

בשני מקרים נכנס הגנב לבתים ביישוב וגנב כרטיסי אשראי בהם השתמש לעסקאות בשווי של כ 2000 ש"ח, טלפונים סלולארים אותם מכר בתל אביב, מסמכים ותעודות.

המקרה השלישי אירע בסניף יוחנונוף בקריית עקרון שם גנב טלפון סלולארי גלקסי S 8

ביישוב מזכרת בתיה נכנס הנאשם לחנות די פון במזכרת בתיה וגנב רמקול בסך של 300 ₪

בית המשפט פסק על הנאשם את העונשים הבאים:

26 חודשי מאסר בפועל

קנס בסך של 500 ₪

תשלום פיצויים בסך כולל של 2,200 לארבעת המתלונניםהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בתכשיטי "לאקויה" ברחובות היהלומים נקיים וטבעיים ישירות מהבורסה ללא פערי תיווך, ניתן לעצב טבעות ותכשיטים בהזמנה אישית , מבחר טבעות אירוסין. שירות ותיקון תכשיטים במקום.

"לאקויה" הרצל 198 רחובות

תוכן שיווקי ממומןלהלן לינק לאתר Lakoya

http://lakoya.indexm.co.il/


תכשיטי לאקויה הינה חברה מובילה בענף התכשיטים.
החברה הוקמה ע"י אוהד צנעני יהלומן וגמולוג בעל ניסיון עשיר של מעל 20 שנה בענף היהלומים. לאוהד מומחיות ביהלומים, אבני חן יקרות, פנינים ושמאות מקצועית בתחום היהלומים ותכשיטי היוקרה.


ב'תכשיטי לאקויה' מעצבים ומייצרים מבחר גדול של תכשיטים, ביניהם תכשיטי זהב, תכשיטי יהלומים, אבני חן, טבעות אירוסין ונישואין. בלאקויה תמצאו עיצובים קלאסיים ועיצובים מקוריים הכוללים עיצובים בהתאמה אישית.

מייסד החברה, אוהד צנעני, עבד במסחר ושיווק יהלומים בחברות מובילות בענף היהלומים בישראל ובבורסות ומרכזי מסחר ליהלומים ברחבי העולם. אוהד צבר ניסיון רב בענף ולמד את אופן העיצוב, האסתטיקה וההגשה הנכונים ונחשף לעיצובים וטכניקות עבודה בעיצוב וייצור יהלומים.

חשיפתו לעיצובים שהשאירו חותם נתנו לו השראה מחברות ומעצבים מובילים בחו"ל.

ב'תכשיטי לאקויה' תמצאו מבחר גדול של יהלומים
ואבני חן, ישירות מבורסת היהלומים וללא תהליכי תיווך


לפרטים Lakoya הרצל 198 רחובות

08-9366319ביום רביעי 21.11 תתקיים ישיבתה הראשונה של מועצת מזכרת בתיה החדשה בראשות גבי גאון

הציבור מוזמן להגיע

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


מועצת מזכרת ביתה החדשה יוצאת לדרך ובשבוע הבא תתקיים ישיבת המועצה הראשונה והחגיגית במעמד חברי המועצה היוצאים , החדשים ונציגי משרד הפנים. בישיבה תיערך פרידה מהמועצה וראש המועצה היוצא מאיר דהן. לאחר מכן יקבעו המינויים למלאי מקום ראש המועצה וסגניו.

בתוכנית:

קבלת פנים

דברי סיכום ופרידה מראש המועצה מאיר דהן וחברי המועצה היוצאת

ברכות מחברי המועצה ונציג משרד הפנים

דבר ראש המועצה החדש גבי גאון

הצהרת אמונים של חברי המועצה , אישור ומינוי ממלאי מקום וסגני ראש המועצה

קביעת מועדי ושעות ישיבות המועצה


הישיבה תתקיים ביום רביעי 21.11.18 בשעה 19:30 בהיכל התרבות שד' אליהו 2

הציבור מוזמן להגיעהתפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בהצלחה.קודם כל הפרק 1.לפטר את קב'ט המועצה. 2.להעיף את צוות 3 ולהביא חברת שמירה אחרת. 3.להחליף את מנהל הברכה. 4.לדאוג לתחבורה ציבורית בשבת. 5.לדאוג לעסקים פתוחים בשישי שבת. 6.לרשת את כל המועצה במצלמות מודרניות. וכו וכו וכו ......
  הגב 14.11.18 15:17
 • אורח
  היישוב בחוכמתו פיטר את ראש המועצה הקודם , איתו מן הסתם ילכו כול חבריו במשרות האמון כמו "המנכ"ל"/מזכיר המועצה וכו'. כולנו סקרנים לגלות מי בעלי האנשים שיחליפו אותם. בטוחים שגבי יעשה בחירות נבונות מבוססות על המון שנים של קואליציה לוחמנית הוגנת והגונה. היישוב (מרבית תושביו) מאוכזב מרוב בעלי התפקידים ונותני השרותים בו. נותר רק לקוות שלא נשאר עם "ראש נקי" ו"גוף מסריח" . שגבי לא ירתע לנער ולשחרר כול בעל תפקיד שאינו ראוי לאמונו ולאמון הציבור. לצערנו יש הרבה יותר מדי כאלו במועצה. בהצלחה למועצה החדשה ולראש המועצה אני
  הגב 15.11.18 01:10

במכללת גישות ברחובות ייפתחו 4 קורסים בתחום: אימון וייעוץ אישי, הכשרת מנחי קבוצות, קורס ניהול ופיתוח מיומנות התנהגותית למנהלים וקורס ייעוץ ארגוני וליווי מנהלים. לפרטים 1-700-705-105

הקורסים ייפתחו במכללת גישות רחובות במהלך חודש אוקטובר 2018

תוכן שיווקי ממומן


לינק להרחבה באתר מכללת גישות

http://www.gishot.co.il/המכללה הוותיקה והמובילה בישראל ללימודי תעודה, בתחומי ההנחיה, הניהול וההתנהגות העסקית- פותחת את מחזורי סתיו: 2018/19

קורס להכשרת מנחי קבוצות

המכשירה אנשי מקצוע בשיטה המשימתית כמנחי קבוצות מקצועיים באישור משרד החינוך, תוך מתן דגש על פיתוח מיומנויות התנהגותיות של המשתתפים באמצעות אימון, תרגול אישי וקבוצתי.


קורס ניהול ופיתוח מיומנות התנהגותית למנהלים

הקניית כלים לשיטות ניהול אפקטיביות במגזר העסקי והציבורי. פיתוח מיומנויות התנהגות למנהלים, תוך מתן דגש על טכניקות בניהול והתפתחות אישית.


קורס ייעוץ ארגוני וליווי מנהלים

מקנה כלים פרקטיים לבעלי תפקידים בכירים, המבקשים להתפתח בתחום הייעוץ הארגוני. הקורס מבוסס על ניסיון מעשי בשטח, המאפשר ליווי ותמיכה לפיתוח הקריירה כיועץ וכולל התנסות בתהליך הייעוץ הארגוני.


קורס ניהול ופיתוח מיומנויות התנהגויות למנהלים

קורס ניהול ופיתוח מיומנויות התנהגויות למנהלים | באישור משרד החינוך


קורס ניהול למנהלים או לעתודות ניהול, יסייע למנהל בפיתוח והקניית כלים לשיטות ניהול אפקטיביות-עדכניות שילוו אותו בתהליכים יומיומיים, בקבלת החלטות, ניהול עובדים ועוד- במגזר העסקי והציבורי, תוך התפתחות אישית והקניית מיומנויות אישיות ובינאישיות אשר יקלו על מנהלים בהתמודדות עם התפקידים הניהוליים השונים.

לקבלת מידע נוסף על המסלולים השונים התקשרו- 1-700-705-105

חדשות הצרכנות! במשתלת "יגב" מציעים שתילי עונה החל מ – 1 ₪ ושלל מבצעים על מבחר הצמחים והשתילים

המשתלה נמצאת במושב קדרון 34, צמוד לגדרה.

תוכן שיווקי ממומן | תגובות: 3

במשתלת יגב הנמצאת במושב קדרון הגאה במבחר הענק של צמחים ושתילים יוצאים בשלל מבצעים לקראת בוא הסתיו והחורף.

במשתלת יגב הנמצאת במושב קדרון ניתן למצוא מבחר ענק של שתילי עונה, שתילי חורף , פקעות ובצלים של פרחי סתיו וחורף. שתילי ירקות חורף, צמחים טורפים, צמחים טרופיים ועוד.

ולרגל הסתיו והחורף הקרב יצאו במשתלת יגב בשלל מבצעים

המבצעים כוללים:

שתילי עונה – 1 ₪ לשתיל בכוסית 10 בקניית 30 שתילים או 1.5 ₪ לשתיל בודד. השתילים אשר במבצע פטוניה, פורטולקה וסלסלי כסף לבן צבעוני.

רקפות מיני – 7 רקפות בעציץ מידה 9, 7 ב – 100 ₪ מחיר בודד 17 ₪.

צמחי תבלינים – כל תבלין 6 ₪ בקניית 10 תבלינים ומעלה, תבלין בודד 8 ₪. בתבלינים, נענע, בזילקום, רוזמרין, לואיזה ועוד.

גרניום זקוף – 5 יחידות ב – 45 ₪. מחיר בודד 11 ₪.

מבצע כללי – 10% הנחה על כל הצמחים בחממה הטרופית כולל סחלבים.


המשתלה נמצאת במושב קדרון 34, צמוד לגדרה.

טלפונים: 08-8591848

שעות פתיחה

א – ה 08:00 – 17:30

ימי שישי 08:00 – 15:00

שבת 10:00 – 16:00

הוראות הגעה:

למגיעים מצומת בילו, עוברים את צומת תל נוף, פנייה ראשונה שמאלה.

למגיעים מצומת כנות, עוברים את גדרה לכיוון רחובות, רמזור רביעי ימינה לתוך מושב קדרון (רמזור חדש).


התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  רק משתלת גולד מריים מיזרחי רחובות
  הגב 12.11.18 13:55
 • אורח
  איפה זה?
  18.11.18 14:11
 • אורח
  המשתלה הזו ממש כמו להגיע לגן עדן. הייתי, קניתי מלאאאאא וחזרתי עם גינה קטנה אליי למרפסת במחיר מצחיק. לא ידעתי שאפשר לעשות גינה פורחת במחירים כאלה. מדהים, תודה.
  הגב 18.11.18 14:09

מחלקת הפיקוח בקריית עקרון יצאה לרחובות הישוב במבצע הסברה לתושבים בנושא איסוף צואת הכלבים

במסגרת המבצע חולקו לתושבים עלוני הסברה ושקיות לאיסוף הצואה. הקנס על אי איסוף הצואה עומד כיום על 475 ש"ח

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום: המועצה המקומית קריית עקרון

מחלקת הפיקוח של המועצה המקומית עקרון יצאה למבצע הסברה בנושא איסוף צואת הכלבים. מחלקת הפיקוח החליטה ליזום את מבצע ההסברה בעקבות פניות רבות של תושבים שהגיעו למחלקה בנושא. במסגרת המבצע יצאו לרחובות היישוב הפקחים וחלקו לתושבים עלוני הסברה ושקיות לאיסוף הצואה על מנת להטמיע את הנושא. הקנס על אי איסוף הצואה עומד כיום על 475 ₪


מהמועצה המקומית קריית עקרון נמסר:

"אנו תקווה שמבצע ההסברה ימגר את התופעה וכולנו נירתם לאסוף את הצואה ולשמור על קריית עקרון נקייה אחרת נאלץ לצאת לאכיפה לא פשוטה אך בהחלט אפשרית שתגרור קנסות".


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הנהגת ההורים במזכרת בתיה יוצאת לקמפיין "עוצרים את האופניים החשמליים במזכרת בתיה"

בקמפיין לוקחות חלק כל הנהגות ההורים ביישוב ואליהם מצטרפת הנהגת העיר. בנוסף במהלך הקמפיין תפרסם הנהגת ההורים פוסטים עם מידע להורים בדבר נהיגה נכונה וזהירה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2
צילום באדבות הנהגת ההורים מזכרת בתיה


הנהגת ההורים במזכרת בתיה יוצאת בקמפיין "עוצרים את האופניים החשמליים במזכרת בתיה", להעלאת המודעות לסכנות ברכיבה על אופניים חשמליים. במסגרת הקמפיין תפרסם הנהגת ההורים תמונות של חברי הנהגות ההורים והנהגת המועצה, ופוסטים עם מידע להורים על מנת לעודד אותם לקחת אחריות על ילדיהם. המטרה היא לדאוג שההורים יהיו אחראים לכך שילדיהם יחבשו קסדה, ינהגו בזהירות כך שלא יסכנו את עצמם ואת הנהגים, נהיגה באופניים חשמליים רק מעל גיל 16 ועוד.

בנוסף מתקיימות פעילויות בתיכון רבין שקיים פעילות רכיבה בטוחה לילדי שכבת י'

התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מישהו פקח/שוטר במזכרת בתיה?
  הגב 11.11.18 09:19
 • אורח
  אין פיקוח במזכרת בתיה . פקחים "עובדים" עד הצהריים.
  הגב 11.11.18 16:21

יערה ישורון תמונה לסגנית ראש מועצת מזכרת בתיה ללא שכר

כמו כן תהיה יערה אחראית על הפיתוח הכלכלי והעסקי במושבה ותחלוק את האחריות על החינוך הדתי

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2
צילום: גבי גאון

ראש המועצה החדש של מזכרת בתיה, גבי גאון, חתם היום(רביעי) על הסכם קואליציוני עם חברת המועצה, יערה ישורון. בבחירות שהתקיימו בסוף החודש קיבלה רשימתו של גבי גאון 6 מנדטים ורשימתה של יערה ישורון קבלה 2 מנדטים.

על פי ההסכם אותו חשף גאון לציבור, יערה ישורון תמונה לסגנית ראש המועצה –לא בשכר וכן תהיה ממונה על:

הפיתוח הכלכלי והעסקי במועצה והפעלת החברה הכלכלית.

תחלוק את האחריות על החינוך הדתי במושבה.


הודעתו של גבי גאון :


להלן ההסכם הקואליציוני:התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  עכשיו נתחיל לאט אבל בטוח להפוך ליישוב דתי...
  הגב 09.11.18 00:01
 • אורח
  מקווה שהיא תפעל למען החינוך והחוגים כפי שהתחייבה . אחרת כמו אחרים רבים לפניה תעלם בבחירות הבאות
  הגב 10.11.18 09:51

מגפת החצבת! משרד הבריאות חושף כי בלשכת הבריאות בנפת רחובות הכוללת את היישובים רחובות, ראשון לציון, גדרה, מזכרת בתיה, עקרון ויישובי הסביבה התגלו 17 מקרי חצבת

בכתבה הסבר על מחלת החצבת

אבי בר | | תגובות: 39


בדיון שהתקיים במשרד הבריאות לאור התפרצות החצבת בירושלים נמסרו נתוני התפרצות החצבת בכלל אזורי הארץ על פי נפות של לשכת הבריאות. ועל פי הנתונים בנפת רחובות התגלו 17 מקרי חצבת

נפת רחובות כוללת את היישובים :

רחובות, ראשון לציון, יבנה, נס ציונה, גן יבנה, גדרה, בניי עייש, מזכרת בתיה, קרית עקרון, מ.א ברנר, מ.א גדרות, מ.א גן רווה, מ.א חבל יבנה, מ.א. נחל שורק וחלק מיישובי מ.א. גזר: כפר בילוי א', כפר בילו ב' וגני יוחנן. (כל יתר ישובי מ.א. גזר שייכים לנפת רמלה).


להלן הסבר על מחלת החצבת – מאת קופת חולים הכללית

מחלה נגיפית (ויראלית), שקיבלה את שמה העברי בגלל הפריחה האופיינית לה, שדומה לפרחים הקטנים והצפופים של החצב.


למרות השם הציורי, מדובר במחלה שעלולה להסתבך ולעיתים גם לסכן חיים. הגורם למחלה הוא נגיף בשם פאראמיקסווירוס (Paramyxovirus) שמתרבה בעומק הגרון ובריאות. בהמשך מופיעה תפרחת בצבע אדום כהה, שמתחילה בצוואר ומתפשטת אל הפנים, הגוף והגפיים. המחלה גורמת לחום גבוה, לשיעול, לנזלת ולגירוי בלחמיות העיניים. בקיצור: כל הריריות בגוף "בוכות".

בשליש מהמקרים, מחלת החצבת גורמת לסיבוכים כמו דלקת אוזניים, דלקת ריאות ודלקת בקרנית העיניים. במקרים נדירים עלולים להתפתח סיבוכים מסכני חיים כמו דלקת מוח. הסיכון לסיבוכים עולה אצל ילדים מתחת לגיל 5 ואצל מבוגרים מעל גיל 20. 1 – 3 ילדים מכל 1,000 חולים מתים מהמחלה הזאת.


איך נדבקים במחלה?

בקלות: חצבת היא מחלה מדבקת מאוד, ולאדם לא מחוסן שנחשף לחולה יש סיכון של 90% להידבק ממנו! הנגיף עובר במגע עם רסיסי רוק שניתזים מפיו של חולה בזמן שהוא מדבר, מתעטש או משתעל, ובמגע עם חפץ או משטח שאדם חולה נגע בו. אפילו משהייה בחדר החולה אפשר להידבק.

מתי ואיפה מתחסנים?

בגיל שנה בטיפת חלב, ובגיל 6 (כיתה א') בבתי הספר.

את החיסון נותנים לילדים במסגרת חיסון ה"מרובעת" (MMRV), שכולל גם את החיסונים נגד חזרת, נגד אדמת ונגד אבעבועות רוח. למבוגרים מומלץ להתחסן במשרד הבריאות או במרפאות מטיילים.
התפרסמו 39 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הדוסים הרקובים הללו , גם אוכלי חינם וגם מפיצי מחלות . מי שלא מחוסן צריך לזרוק אותו מהעיר ולא לתת לו שום שירותים עירוניים עד שלא יחסן את הילדים שלו
  הגב 07.11.18 09:08
 • אורח
  חרא של אדם תעוף מהעיר
  07.11.18 09:19
 • אורח
  בושה וחרפה לכתוב תגובה שכזו - בורות קשה. למערכת - מציעה להסיר אותה בהקדם.
  07.11.18 09:44
 • אורח
  מה זאת התגובה הזאת? תתבייש!!!
  07.11.18 09:47
 • אורח
  תתבייש הדוסים זה יהודים ואל תעשה הכללות
  07.11.18 10:04
 • אורח
  הייתי מגיב לך אבל אתה לא שווה מאמאץ
  08.11.18 20:14
 • אורח
  גם נאצים עלו לארץ?
  08.11.18 22:20
 • אורח
  שנאת חינם! מה קשור דוסים? מי אמר שהם לא מתחסנים ושיפסיקו לשטוף לכם את המוח על החרדים. אם הייתם באמת מכירים את הדתיים מקרוב הייתם מבינים עד כמה התשקורת גרועה!!!
  08.11.18 23:31
 • אורח
  בושה וחרפה תתבייש
  09.11.18 09:44
 • אורח
  ממש! מה זאת התגובה הזו? תתבייש לך!
  הגב 07.11.18 09:47
 • אורח
  לעשות תנאי לרשום ילדים לגן רק עם פנקס חיסונים. מה זאת ההפקרות הזאת?!
  הגב 07.11.18 09:58
 • אורח
  צודק
  07.11.18 10:46
 • אורח
  צודק 100%, כשהגעתי ללמוד בארה"ב בתיכון ישר ביקשו פנקס חיסונים. בלעדיו לא יכולתי להרשם
  07.11.18 13:43
 • אורח
  אם תחקור את נושא החיסונים לעומק תגיע למסקנה שהפגיעה מהחיסונים גדולה מאי התחסנות.
  08.11.18 13:26
 • אורח
  משרד הבריאות פישל בגדול,איבדו את השליטה על התפשטות המחלה,ונישמרתם על נפשותיכם.
  הגב 07.11.18 10:02
 • אורח
  באמת לא תגובה לא יפה אבל חיסונים הצילו מיליארדי בני אדם (כן לא טעות לא מליוני בני אדם). מגפות קטלו חלק ניכר מאוכלוסיית העולם. למשל המגפה השחורה קטלה מחצית מאוכלוסיית אירופה ואסייה. המדע פיתח את החיסונים והאנטיביוטיקה והם מצילים את האנושות שהיום היא צפופה פי עשרות מאותה תקופה איומה. אוכלוסיות שלמות כמו אוכלוסיית החרדים אשר תקועה בימי הביניים מסכנת את עצמה ואת סביבתה. אין לאמונה העיוורת שלה זכות ליטול חיים של עצמה ושל אחרים
  הגב 07.11.18 10:04
 • אורח
  כמובן שבמשפט הראשון השתרבב לא מיותר
  07.11.18 10:06
 • אורח
  אתה תקוע בדיעה שגיבשת כשהייתה תלמיד ביסודי... תקרא יותר על החיסונים והסכנות שבהן ואולי תצא מהקיבעון
  08.11.18 13:28
 • אורח
  יש גם טבעונים וכל מיני שלא מחסנים מה הקשר לדוסים
  הגב 07.11.18 10:45
 • אורח
  מה קשור לדוסים? יש מלא הורים שיש להם את הקטע של לא לחסן תינוקות והם ממש לא דוסים אפילו לא קרובים להיות דתיים חילונים לגמרי... צריך משרד הבריאות והמשרד לפיקוח הגנים התברואה לשאול אם הילד מחוסן כולל להציג פנקס חיסונים לכל ילד ואם לא חוסן לא מכניסים לגן. בחוק לא סתם ככה. בקיצור התנאי של להכניס ילד לגן יהיה מותנה בזה.
  הגב 07.11.18 12:06
 • אורח
  מי אתה שתשתלט על חיי אחרים?? תדאג לשלך. הרי אם שלך מחוסנים הרי אין שום בעיה נכון? הרי לפי דעתך מי שמחוסן לא יכול להדבק. לא כן?
  08.11.18 13:30
 • אורח
  אין כניסה לגנים ולבתי ספר למי שלא חוסן
  הגב 07.11.18 12:53
 • אורח
  מסכימה. כמו שמחייבים את הסטודנטים לרפואה ולסיעוד להתחסן לפני תחילת הלימודים.
  07.11.18 13:15
 • אורח
  מאיפה הבאת את זה? מי סיפר לך? תוכיח... סטודנטים לרפואה יודעים ומבינים שהחיסונים הם חרב פיפיות. תחקור ותחכים !
  08.11.18 13:32
 • אורח
  תהרוג את הילדים שלך בלך ותחכים!
  08.11.18 22:22
 • אורח
  מה איתי אני איאלץ להתחסן נגד החצבת?
  הגב 07.11.18 16:48
 • אורח
  אם המדינה תהפוך לדיקטטורה..... ויש סימנים שזה הולך לכיוון
  08.11.18 13:33
 • אורח
  יש חולת נפש שמשתעלת בכוונה על אנשים. עומדת מאחורי החומה של קיר הבניין לייד תחנת הדלק מול מכון ויצמן. פעילה של קבוצת סוטי מין.פדופילים.קלפטומנים.אלכוהוליסטים. נרקומנים זונות וסרסורים באובססיה שמציקים לכל מי שיוצא מהבית. רובם חדשים בעיר והם מנסים לשלוט כמו ארגון מאפיה. זהירות!!! מפוצלי אישיות. יש להם דירות בכל העיר והם שטופי מוח כנועים.
  הגב 07.11.18 17:28
 • אורח
  מעניין איש לא שמע איש לא ראה את כל התאורים שלך שנראים לקוחים מסרט של היצקוק יש להם דירות גם גנבים גם שתויים גם עוסקים בזנות ובפדופיליה לוקחים סמים טוב בשבילך שהתגובה המטורפת הזו שלך היא בעילום שם
  הגב 07.11.18 19:56
 • אורח
  סוטי מין אנסים ופדופילים בטוחים שהם עושים טובה לקורבנות שלהם.
  07.11.18 21:19
 • אורח
  אין גם כפילים.
  07.11.18 22:03
 • אורח
  עוד אחד שמדבר בשם ציבור הסוטים. מקבל שווארעמה חינם בתמורה לעבודות מפוקפקות
  08.11.18 13:32
 • אורח
  צודק!!!! הדוסים הם מקור כל מה שרקוב במדינה הזאת.... גועל נפש
  הגב 08.11.18 00:01
 • אורח
  אתה גועל נפש. בור ועם הארץ
  08.11.18 13:35
 • אורח
  חצוף. בלעדי הדוסים אין לך זכות בכלל על הארץ.
  08.11.18 23:32
 • אורח
  מגפת הקלפטומנים.
  הגב 08.11.18 13:30
 • אורח
  זה בטח גם בגלל הנחל המסכן
  הגב 09.11.18 09:44
 • אורח
  מה עושים לילדים שהתחסנו בגיל שנה והיום הם בני 3 בגנים? האם צריך לחסן כותם בגיל הזה או להמשיך לחשוש ולקוות שהם לא ידבקו מצלדים לא מחוסנים שחשופים למחלות
  הגב 09.11.18 13:07
 • אורח
  החצבת זה כלום לעולם הגועל נפש של האנשים אנשים טובים באמצע הדרך כבר לא מוצאים אנשים זבל יש בכמויות ,תן למישהו כתף ,הוא יחזיר לך רעה תחת טובה
  הגב 09.11.18 17:04

מזכרת בתיה תומכת בתושבי הדרום! תלמידי תיכון רבין במזכרת בתיה הצטרפו ליוזמת "דרום שחור" והגיעו לבושים בחולצות שחורות

מועצת התלמידים והנוער הארצית קראה בימים האחרונים לתלמידי ישראל להגיע היום(שלישי 6.11) לבתי הספר לבושים בחולצות שחורות ולומר לאות הזדהות "כולנו עם הדרום"

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4
צילום: תיכון רבין מזכרת בתיה


תלמידי תיכון רבין במזכרת בתיה הגיעו היום ללימודים כשהם לבושים בשחור כאות הזדהות עם תושבי עוטף עזה.
היוזמה הגיעה דרך הקריאה של מועצת התלמידים הארצית עם יוזמת ״דרום שחור״ שקראה לכל בני הנוער בארץ להגיע היום שלישי 6.11 בחולצות שחורות ושלטים "כולנו עם הדרום" על מנת להזדהות עם מצבם של תושבי הדרום. היוזמה תפסה תאוצה ברשויות מקומיות רבות בישראל וכך גם בתיכון רבין ביישוב.
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  תותחים
  הגב 06.11.18 22:51
 • אורח
  כל הכבוד
  הגב 08.11.18 18:38
 • אורח
  גם עקרון תומכים
  הגב 08.11.18 18:41
 • אורח
  הילדים שלנו עם לב ענק מזדהם עם דרום שחור
  הגב 11.11.18 18:08

אינדקס בעלי מקצוע

הובלות

רחובות , 052-7001117

עוברים דירה? כבר לא תצטרכו לקחת יום חופשי אנחנו נדאג להכל! ותק של כ-23 שנים בתחום ההובלות!!! אנח...

לפרטים נוספים
ראשון לציון , 052-2327842

שירות ברמה הגבוהה ביותר החברה שלנו מורכבת מצוות מקצועי, מיומן ואמין, שדובר עברית, רוסית ואנגלית ...

לפרטים נוספים

משאבות

אזור , 050-5266137

חברת עמי משאבות בעלת מוניטין של למעלה מ25 שנים. מתמחה בשאיבות בטון וחול עבודות בנייה מיוחדות הח...

לפרטים נוספים

חשמל חנויות וחשמלאים

רחובות , 050-3464617

* התקנת מאווררי תקרה * התקנת גופי תאורה *העברת ביקורת חברת חשמל *אישורים לחברות ביטוח וכיבוי א...

לפרטים נוספים
רחובות , 050-2909493

יעקב אבינועם חשמלאי מוסמך מס רשיון 16921 מתמחה ובעל ותק של למעלה מ30 שנה, בין היתר מבצע תיקוני ק...

לפרטים נוספים
רחובות , 054-4431153

​AC2AC מספקת פתרונות בתחום החשמל תקשורת ומתח נמוך לחברות, ארגונים, עסקים ולקוחות פרטיים. AC2AC ...

לפרטים נוספים
רחובות , 052-334-5484

שגיא טייץ מכלול עבודות חשמל.חשמל לתעשייה ולפרטים הקמת חנויות | משרדים | מפעלים מתח נמוך | ת...

לפרטים נוספים

הדברה

אליהו גולומב 11 רחובות , 052-6850456

חידוש ביהלום פוליש קריסטל לכל סוגי המרצפות ניקוי חניונים ניקוי אבנים משתלבות שטיפה בלחץ גבוה, ...

לפרטים נוספים
רחובות , 054-6728309

מומחה להדברות ולוכד נחשים, 40 שנות ניסיון. - הדברת מכרסמים - הדברת כל סוגי התיקנים (ג'וקים) - ...

לפרטים נוספים
חזית הדרום 29 רחובות , 050-554-8508

מדביר מספר רישיון 1335 ותק של למעלה מ40 שנה, אחריות לשנה בכתב.מדביר כל סוגי המזיקים, מטפל גם ...

לפרטים נוספים
רחובות , 050-3223088

+ הדברת כל סוגי המזיקים: מכרסמים, תיקנים, נמלים, פרעושים, קרציות, טרמיטים וצרעות + התקנת אמצעים...

לפרטים נוספים

מנעולים ומפתחות

רחובות , 052-6550196

שירותי פריצה 24 שעות לבית ולרכב פריצת דלתות, פריצת מנעולים, פריצת כספות, פריצת רכבים, פריצת דלת ...

לפרטים נוספים
רחובות , 054-4392959

חברת דור - שירותי חילוץ פריצה ומיגון מציבה דגש על שירות אמין, אישי ומקצועי ומעמידה בפניך את האפשר...

לפרטים נוספים
רחובות , 054-6719622

תקוע מחוץ לבית? ננעל לך הרכב? + פריצה והחלפת כל סוגי המנעולים + תיקון דלתות, פריצת כספות + התק...

לפרטים נוספים

אינסטלטורים ואינסטלציה

רחובות , 050-5320057

מומחים בכל התקלות ועבודות האינסטלציה, פתיחת סתימות, איתור נזילות, תיקון צנרת, החלפת ברזים, החלפת ...

לפרטים נוספים
ראשון לציון , 052-259-3447

מעל 30 שנות ותק , מקצועי, אמין, עמידה בלוח הזמנים, מחירים טובים• אינסטלציה - כל סוגי השירות ...

לפרטים נוספים

מיזוג אוויר

ראשון לציון , 052-2590758

28 שנות ניסיון מתקין וטכנאי מורשה מכל החברות היצרניות* החלפת מדחסים * החלפת פיקודים * טיפול...

לפרטים נוספים

גדרות ושערים

מקס שיין 8 רחובות , 053-734-3495‏

כח הגדר הינה חברה בעלת ניסיון ומוניטין של למעלה מ-17 שנים. החברה מתמחה בתיקון ושיווק של גדרות ברז...

לפרטים נוספים

לימוד נהיגה

ההגנה 19 רחובות , 050-5556676

שפירו שמוליק מורה לנהיגה עם ניסיון של למעלה מ-45 שנה. מלמד במקצועיות ובמסירות על רכב פרטי עם גיר...

לפרטים נוספים

פוליש וניקיון

רחובות , 052-5891633

מחפשים מנקים? שרותי נקיון של דוד אהרון מנקים במקצועיות עם ניחוחות נפלאים. ניקיון מקצועי של חדרי...

לפרטים נוספים
אליהו גולומב 11 רחובות , 052-6850456

חידוש ביהלום פוליש קריסטל לכל סוגי המרצפות ניקוי חניונים ניקוי אבנים משתלבות שטיפה בלחץ גבוה, ...

לפרטים נוספים

דודי שמש וחשמל

רחובות , 050-9204060

דודי שמש וחשמל מכירה והתקנה מכל החברות, שירות תיקונים לכל סוגי הדודים. מפיץ מורשה. מפיץ אור הטב...

לפרטים נוספים

מיסגור תמונות

הרצל 161 (פסז' חרל"פ) רחובות , 050-243-2196

חנות מסגרות מספקת ללקוחותיה מסגרות עם ניסיון של 20 שנה שירות מכל הלב במחירים נוחיםמתמחה במסג...

לפרטים נוספים

אדריכלות

הנרקיס 8, נס ציונה , 08-9400677

משרד "פדרמן אדריכלים" נוסד בשנת 2001 על ידי אדריכל תומר פדרמן. בשנת 1998 סיים תומר את לימודי האדר...

לפרטים נוספים

אינדקס בריאות - אלטרנטיבי - טיפוח

קוסמטיקה

הרצל 175 פסג חלפון רחובות , 054-7892232

מומחית לפדיקור רפואי גם לסוכרתיים טיפולי פנים איורוודי הודי טבעי ולכל סוגי העור טיפול באקנה ש...

לפרטים נוספים
אחד העם 1 רחובות , ‏054-261-0024‏

מומחית בלק ג'ל נוסחת לק הג'ל שנכנסה לפני שנים מספר לתודעה עשויה כולה ג'ל בשונה מ"לק רגיל" הלק מב...

לפרטים נוספים

פדיקור ומניקור

אחד העם 26(מספרה יואל) רחובות , 054-230-1037

פדיקור פרה רפואי פדיקור לחולי סכרת ללא סכין טיפול בפטרת טיפול בציפורן חודרנית טיפול ביבלות ...

לפרטים נוספים

איפור

רחובות , 052-479-0602

מאפרת מקצועית - כלות מלוות וערב בוגרת קורס איפור מקצועי באקדמיה של מיקי בוגנים‏

לפרטים נוספים

אינדקס כללי

שיניים

רוטשילד 37 חדר 214 ראשון לציון , 0544-561531

תיקונים, ריפודים, חידושים וניקיון תותבות. ניסיון של 35 שנים.

לפרטים נוספים

עורכי דין

הרצל 163 קומה ב רחובות , 08-6766988

משרד עו"ד ומגשר אהרוני מיכה, הינו משרד בוטיק עתיר ניסיון, העוסק במגוון תחומים משפטיים.במסגרת...

לפרטים נוספים
החרש 16 נס ציונה, קומה ב משרד 209 , 073-3982516

משרד עורכי דין שי מויאל מתמחים בתחום דיני המשפחה והמעמד האישי, בעלי וותק וניסיון רב בייצוג בבתי ה...

לפרטים נוספים
שדרות נים 2 (מגדלי עזריאלי) ראשון לציון , 052-3575846

תחומי התמחות: פיצול תא משפחתי, פירוק שיתוף, משמורת קטינים, מזונות, זמני שהות, עזבונות, ירושה, הס...

לפרטים נוספים

ייעוץ משפחתי אישי וזוגי

ארלוזורוב 70 רחובות , 054-4210248

יועצת ומאמנת אישית מוסמכת לזוגיות, למערכות יחסים והגשמה עצמית ומנחת קבוצות של ייעוץ ואימון אישי. ...

לפרטים נוספים

רכב ומוסכים

גבריאלוב קלמן 39 רחובות , 08-9460336

מוסך מורשה מטעם משרד התחבורה. המוסך ממוקם ברחובות ובעל ותק ומוניטין של 30 שנה. א.א לוי אפרים מתמח...

לפרטים נוספים

חתונות וחינה

מרבד הקסמים 32 עקרון מזכרת בתיה קריית עקרון והמושבים , 050-684-4733

כתר החינה עוסק שנים רבות בתחום ומציע לכם להגשים את חלום החינה המושלמת... מתמחים באירועי חינה של ...

לפרטים נוספים

דפוס

לוין אפשטיין 12 רחובות , 08-9474852

בדפוס ש.ה.ר רחובות מספקים את כל שירותי הדפוס שאתם צריכים:- עיצוב גרפי - הדפסות דיגיטליות - ...

לפרטים נוספים

קורסים ולימודים

רחובות , 054-6719622

תקוע מחוץ לבית? ננעל לך הרכב? + פריצה והחלפת כל סוגי המנעולים + תיקון דלתות, פריצת כספות + התק...

לפרטים נוספים

מוסיקה

רחובות , 054-494-6675

אמנון צארום מורה לגיטרה למד והשתלם בגיטרה בספרד לאחר חזרתו ארצה החל להופיע בליווי אמנים, קטעי סול...

לפרטים נוספים

לידיעת תושבי קריית עקרון: האגף לשירותים חברתיים יהיה סגור החל מיום שני 12.11 למשך 4 ימים.

במקרים דחופים ניתן לפנות למוקד הישובי 108

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0

מועצת קריית עקרון מודיעה בזאת לתושבים כי לרגל מיון תיקים האגף לשירותים חברתיים יהיה סגור בשבוע הבא למשך 4 ימים.

האגף יהיה סגור בימים שני עד חמישי 12.11.2018 ועד 15.11.2018

במקרים דחופים ניתן לפנות למוקד הישובי 108התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לאור תחילת העבודות במתחם הסטודנטים "פרי פלייס" ברחובות של היזם אלדד פרי, החל שיווק בניין המשרדים במתחם אשר יתנשא ל – 12 קומות ומחירי המשרדים החל מ - 129 אלף ₪

פרויקט הסטודנטים "פרי פלייס" בכניסה לעיר כולל 750 דירות קטנות להשכרה לסטודנטים. המתחם כולל עירוב שימושים בהיקף אדיר של כ-30 אלף מ״ר של מסחר, משרדים, ובסה״כ יכלול המתחם בנייה בהיקף של 100 אלף מ״ר. גודל המשרדים החל מ – 14 מ"ר ובמחיר החל מ – 129 אלף ₪ ומשרד בגודל 20 מ"ר החל מ - 219 אלף ש"ח ומאפשר ללקוחות לרכוש במגוון גדלים בהתאם לצורך. כל קומה תכלול טרקלין עסקים משותף, לצד חדרי ישיבות מרכזיים

תוכן שיווקי ממומן

לפרטים נוספים: www.eldadperi.com

שאלות בפון 5066*

הדמיה


חברת אלדד פרי נדל"ן, בבעלותו של היזם אלדד פרי, החלה את השלב הבא בשיווק בניין המשרדים של פרויקט פרי פלייס ברחובות. אחרי שהחלו העבודות במתחם, ונמכרו מאות דירות להשכרה לסטודנטים בפרויקט למשקיעים, פותחת כעת החברה את האפשרות להצטרף לרכישת משרד בבניין המשרדים שיוקם במסגרת הפרויקט.


מחירי המשרדים בפרויקט נחשבים לאטרקטיביים במיוחד, כאשר המחיר של משרד קטן בגודל של 14 מ״ר מתחיל ב-129 אלף ש"ח בלבד. ומשרד בגודל 20 מ"ר בחל מ - 219 אלף ש"ח הבניין יכלול 12 קומות ובהם משרדים בשטח כולל של 12 אלף מ״ר, אותם ניתן לרכוש במגוון גדלים בהתאם לצורך.


המשתמשים במשרדי הבניין החדשני יוכלו ליהנות מחללים משותפים, בהמשך למגמה ובעקבותיה הביקוש שנוצר בשנים האחרונות, כאשר כל קומה תכלול טרקלין עסקים משותף, לצד חדרי ישיבות מרכזיים שאותם ניתן יהיה לשריין בהתאם לצורך.

המיקום של מגדל המשרדים גם הוא אטרקטיבי ביותר, באחד מאזורי התעסוקה החשובים במרכז הארץ, בלב פארק המדע ברחובות, צמוד לתחנת הרכבת ולצירי התנועה המרכזיים.

על פרויקט "פרי פלייס"

״המיקום של מגדל המשרדים בפרויקט פרי פלייס והתכנון שלו, הכולל משרדים קטנים החל מ-14 מ״ר, מהווה הזדמנות גדולה לבעלי עסקים קטנים ומקצועות חופשיים להיות בעלים של המשרד שלהם במחיר נוח. כמו כן האופי השיתופי של חללי הישיבות מהווה יתרון עבור שוכרי משרדים קטנים שיכולים גם ליהנות מהמיקום המנצח בפארק המדע ברחובות, וגם להימנע משכירות של חללים גדולים מדי לצורכי עבודתם, תוך חיסכון אדיר בעלויות. בנוסף לכך, מדובר בהזדמנות גם למשקיעים שיכולים בהשקעה לא גבוהה ליהנות מתשואה פנטסטית משכירות באזור מבוקש, עם כל היתרונות של השקעה במשרדים״.


פרויקט פרי פלייס נחשב לפרויקט החשוב ביותר בעיר רחובות, שכן הוא אמור – לראשונה מזה 20 שנה – להוסיף לעיר כמות של 750 דירות קטנות להשכרה לסטודנטים, הלומדים במוסדות האקדמיים הרבים בעיר. כמו כן יכלול המתחם עירוב שימושים בהיקף אדיר של כ-30 אלף מ״ר של מסחר, משרדים, ובסה״כ יכלול המתחם בנייה בהיקף של 100 אלף מ״ר


מבזק תאונה ! רוכב אופנוע נפגע מרכב, מצבו בינוני

הפצוע בן 34

אבי בר | | תגובות: 8

יום שני 5/11 בשעה 14:17 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על רוכב אופנוע שנפגע מרכב בכביש 40 סמוך לצומת ביל"ו. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח קפלן גבר כבן 34 במצב בינוני, בהכרה עם חבלת חזה וגפיים.התפרסמו 8 תגובות לכתבה.
 • אורח
  שנשמע בשורות טובות נישואין ולא גירושין! לידות ולא נפטרים ותיבדלו כולם לחיים ארוכים אמן כן יהי רצון ה' אחד אלוקים אחד!!!!!!!!!
  הגב 05.11.18 15:13
 • אורח
  מעולה. מגיע להם שכל יום יהרג רוכב אופנוע. חותכים רכבים משמאל ומימין וזאת התוצאה
  הגב 05.11.18 15:19
 • אורח
  חס וחלילה אני ממשפחה שכולה!
  05.11.18 15:22
 • אורח
  אתה טמבל אמיתי!
  05.11.18 15:46
 • אורח
  נראה לי אתה צריך טיפול פסיכיאטרי דחוף, כולל אשפוז
  05.11.18 16:31
 • אורח
  אתה נורמלי?! מגיע להם למות כי הם חוסמים אנשים??? מה נראה לך?! אתה בכלל מבין על מה אתה מדבר??
  05.11.18 18:06
 • אורח
  איזה יופי הגעת (המגיב הראשון) אמן צדיק אמן
  הגב 05.11.18 17:19
 • אורח
  כן הגעתי נסיך שלי
  05.11.18 21:21

מחיקת רישום פלילי לצעירי העדה האתיופית! לרגל חג הסיגד הודיעו נשיא המדינה ושרת המשפטית כי ישקלו בחיוב מחיקת הרישום הפלילי לקטינים וצעירים מבני העדה האתיופית אשר לא נשפטו למאסר בפועל

כדי למחוק את הרישום הפלילי יש להגיש בקשה

אבי בר | | תגובות: 26
קרדיט צילום: מארק ניימן /לע"מ


נשיא המדינה ושרת המשפטים יוצאים בקריאה מיוחדת ליוצאי העדה האתיופית להגשת בקשות למחיקת רישום פלילי לרגל "חג הסיגד"

לפני כשנתיים פורסם דו"ח הצוות למיגור הגזענות נגד יוצאי אתיופיה, בראשותה של מנכ"לית משרד המשפטים הגב' אמי פלמור. בדו"ח צוין, בין היתר, כי כמות התיקים הפליליים וכתבי האישום נגד יוצאי אתיופיה גבוהה באופן משמעותי משיעורם באוכלוסייה. עוד צויין בדו"ח, כי תיקי חקירה פליליים שנפתחו כנגד קטינים ובגירים צעירים יוצאי אתיופיה התחילו על רקע "עניין של מה בכך" (בקשה להזדהות, בקשה לשפוך אלכוהול וכדומה) והתדרדרו והסלימו לאירוע אלימות, מעצר ופתיחת תיק פלילי.

לרגל "חג הסיגד", קוראים נשיא המדינה ושרת המשפטים לקטינים וצעירים יוצאי אתיופיה, שנשפטו בעבר בגין עבירות של הפרת הסדר הציבורי (כגון עבירות של העלבת עובד ציבור, הפרעה לעובד ציבור, התקהלות אסורה והתפרעות), ולא הוטל בגינן עונש של מאסר בפועל, להגיש בקשות למחיקת רישום פלילי.

הבקשות תישקלנה בחיוב, מתוך אמונה בתרומה הגדולה של צעירים אלו לחברה הישראלית כולה.


נשיא המדינה ראובן ריבלין:

״כוחו של מוסד החנינה ביכולתו לדון בסוגיות ישראליות הדורשות שיקול דעת של לפנים משורת הדין לטובת האינטרס הציבורי. יוצאי אתיופיה חוו יחס מפלה מצד הממסד ומצד החברה הישראלית, הם סובלים מסטיגמות וסטריאוטיפים שליליים וחשופים להדרה ואפליה, ואף לגילויי אלימות פיזית ומילולית. חובתנו כחברה לעשות הכל על מנת להתמודד עם הגזענות שבתוכנו ולעקרה מן השורש, וחובתן של כל הרשויות להילחם בתופעות של תיוג, הדרה ואפליה מכל סוג. הקריאה שלנו היום הינה צעד נוסף במלחמה בתיוג ובהדרה. צעד נוסף לאיחוי השבר שנוצר באמון בין יוצאי אתיופיה לממסד ולחברה.״


שרת המשפטים איילת שקד:

״מדינת ישראל מחויבת ליוצאי אתיופיה. לא ייתכן שלאחר שהמדינה פעלה להגעתם ארצה, היא תתנכר להם. כדי למנוע את האפליה שנוצרה כלפי בני העדה הקמנו את היחידה למלחמה בגזענות במשרד המשפטים שפועלת לשוויון זכויות מלא כלפי בני העדה. כעת, יחד עם נשיא המדינה אנחנו עושים צעד נוסף חשוב להגברת האמון בין יוצאי אתיופיה למדינה. בסופו של דבר כולנו אחים ואנחנו כאן כדי לחיות יחד תוך אחדות בין העדות השונות".

התפרסמו 26 תגובות לכתבה.
 • אורח
  איזה רעיון מטומטם, לא שיוויוני ולא הגיוני. הזוי
  הגב 05.11.18 14:29
 • אורח
  למרוקאים. במימונה לכורדים בסהרנה . לתימנים בתכזינה . ולאשכנזים ....
  05.11.18 18:54
 • אורח
  זה ממש הזוי!!!! גזענות שאין לתאר!!!!!!!!!!!!!!!!!! ולמה לא לרוסים? תיימנים? עירקים? מורוקאים? למה רק לאתיאופים שגם ככה לרוב לא עושים כלום חוץ מלשתות בירה ולעשות בלגן ברחובות?
  הגב 05.11.18 14:37
 • אורח
  הכי מגעיל שקראתי..
  06.11.18 08:43
 • אורח
  קהילה מדהימה!!
  06.11.18 08:43
 • אורח
  חתיכת אדיוט למה הצרות עין הזו למה
  06.11.18 09:04
 • אורח
  רוב התיקים שפותחים להם הם שיקריים רק בגלל שהם אתיופים.ואני לא ממוצא אתיופי.אפילו הייתה תוכנית עם מצלמה נסתרת על זה.ששמו צעירים אתיופים שישבו בספסל בלי להרעיש והכל מצולם וסתם אחד השכנים התקשר והתלונן עליהם באה המשטרה ועצרה אותם
  הגב 05.11.18 14:40
 • אורח
  בטח שיקריים . שיכוריים אולי ?
  05.11.18 18:55
 • אורח
  האתיופים מכה למדינה, מכה לרחובות.. בבית הסוהר, אחוז אחי גדול, זה העדה האתיופית.
  הגב 05.11.18 14:45
 • אורח
  תרגעו בלי גזענות בני העדה בכללות הם מקסימים ואחלה אנשים אבל אם נותנים חנינה צריך לתת לכולם מכל העדות כל מקרה לגופו
  הגב 05.11.18 14:49
 • אורח
  צריך שיויון ליכולם
  הגב 05.11.18 15:56
 • אורח
  זה נקרא בדק בית, הפקת לקחים ולקיחת אחריות. שאפו!
  הגב 05.11.18 16:05
 • אורח
  זה נקרא שמישהו התבלבל בין הכדור האדום לכחול
  05.11.18 18:56
 • אורח
  קהילת יוצאי אתיופיה אוהבת ותומכת בישראל אך שונאת אותה רק בגלל הגזענות
  הגב 05.11.18 17:06
 • אורח
  מוותרים ונותנים לאתיופים יותר מדי. ככה הם לא יתרגלו לחיות כמו כל השאר
  הגב 05.11.18 19:02
 • אורח
  לא מגיע להם שום חנינה .הם חצופים מפריעים עושים מה שבה להם .בגלל שהם יודעים שבסוף לא יעשו להם כלום .
  הגב 05.11.18 19:55
 • אורח
  כשאני עליתי אף אחד לא עשה לי הנחות עבדתי קשה כדי שתהיה לי דירה פה האתיופים קיבלו הכי הרבה ועדיין מקבלים אין בעיה עם זה שהם מקבלים אבל יש הרבה מתוכם שבגלל שהם מקבלים כל כך הרבה למדו לזלזל ולתכמן ותמיד בוכים בשם הגזענות אם מישהו משתכר ועושה צרות ועוצרים אותו זה לא נקרא גזענות
  הגב 05.11.18 21:14
 • אורח
  דרך אגב גם רוסים שותים משתכרים ועושים טעויות רק שהם לא בוכים על גזענות כי הם מבינים שאם עושים טעויות צריך להתמודד עם התוצאות כמו גברים ולא להתבכיין כמו האתיופים גזענות אפלייה וכל מיני תירוצים
  הגב 05.11.18 21:17
 • אורח
  אתיופים חצופים, לא רוצים לעבוד. מקבלים הכל בחינם, שולחים אותם ללמוד בחינם רק שילמדו. הם לא רוצים.
  הגב 05.11.18 21:22
 • אורח
  להירגע עם הגזענות..
  06.11.18 08:45
 • אורח
  למה דווקא לאתיופים. וצברים?! שנולדו בארץ ועשו צבא ויש להם תיק פלילי ללא מאסר בפועל. למה להם לא ימחק?!
  הגב 06.11.18 05:31
 • אורח
  עד היום אני רותח על מכללת אחווה שנתנה את מלגת המצטיינים שלי לאתיופי שלא יכול היה לממן את לימודיו וכלל לא היה מצטיין. הכריחה אותי לעבוד בשלוש עבודות שונות ובסוף לנטוש את הלימודים. ותגובתם הייתה תתבע אותנו...
  הגב 06.11.18 07:46
 • אורח
  בכיינים אתם ותמשיכו חראות וגזענים
  הגב 06.11.18 08:16
 • אורח
  די הגזענות
  הגב 06.11.18 09:24
 • אורח
  הם מיפחדים מיהם
  הגב 07.11.18 13:53
 • אורח
  אם מוחקים אז למחוק לכולם אבל הצעירים צריכים להבין את גודל המתנה שהם מקבלים והם צריכים להפוך לאנשים יותר טובים ולתרום לקהילה ולחברה שלנו זה הכי הכי חשוב
  הגב 08.11.18 10:19

תזכורת! החל מיום רביעי 7/11 שביתה כללית במשק כולל העיריות עד להודעה חדשה במחאה על בעיית ההרוגים בתאונות בענף הבניין ... בכתבה פירוט מי שובת

יש לזכור כי במדינת ישראל לרוב בשעות הבוקר של תחילת ההשבתה הצדדים מגיעים להסכם והשביתה נמנעת

אבי בר | | תגובות: 36


כחלק מההכנות לשביתה הכללית במשק בנושא הבטיחות בעבודה וכחלק מהמאבק על חיי העובדים במדינת ישראל, הורה היום (א') יו"ר ההסתדרות אבי ניסנקורן לכל מקומות העבודה הכלולים בשביתה להיערך להפסקה מלאה של פעילותם החל מיום ד' הקרוב.

בין מקומות העבודה שישבתו: כל משרדי הממשלה והחברות הממשלתיות, עיריות ורשויות מקומיות, חברות תחבורה ציבורית, הבנקים וחברות הביטוח ועוד מאות רבות של מקומות עבודה הן במגזר הציבורי והן במגזר הפרטי. הרשימה המלאה של מקומות העבודה הכלולים בשביתה מופיעה להלן.

רשימת מקומות העבודה הכלולים בשביתה הכללית במשק:

 • הממונה הראשי על השכר במשרד האוצר.
 • הממונה הראשי על יחסי העבודה במשרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים.
 • נציב שירות המדינה.
 • כנסת ישראל.
 • מרכז השלטון המקומי והרשויות המקומיות.
 • עיריית ירושלים.
 • עיריית תל אביב.
 • עיריית חיפה.
 • מרכז המועצות האזוריות והמועצות האזוריות.
 • ארגון המועצות הדתיות והמועצות הדתיות.
 • הרשות הארצית לכיבוי והצלה.
 • איגודי ערים לביוב ואיכות הסביבה.
 • הוועדות לתכנון ובנייה.
 • תאגידי המים שליד הרשויות המקומיות.
 • חברות עירוניות.

כלל משרדי הממשלה, הרשויות הממשלתיות ויחידות הסמך, לרבות:

 • משרד ראש הממשלה (לרבות, המועצה לביטחון לאומי).
 • משרד הפנים.
 • רשות האוכלוסין, ההגירה ומעברי הגבול.
 • משרד הכלכלה והתעשייה (לרבות, הרשות להגבלים עסקיים).
 • משרד התיירות.
 • משרד התחבורה והבטיחות בדרכים.
 • משרד האוצר (לרבות, החשב הכללי, המדפיס הממשלתי, רשות שוק ההון).
 • משרד העלייה והקליטה.
 • המשרד לביטחון פנים.
 • משרד החינוך (לרבות, המנהל לחינוך התיישבותי).
 • משרד התקשורת.
 • משרד הבינוי והשיכון.
 • משרד התרבות והספורט.
 • משרד המדע, הטכנולוגיה והחלל.
 • משרד התשתיות הלאומיות, האנרגיה והמים.
 • משרד החקלאות ופיתוח הכפר (לרבות, יחידת הפיצוח והרשות להתיישבות הבדואים בנגב).
 • המשרד להגנת הסביבה (לרבות, המשטרה הירוקה).
 • משרד החוץ.
 • משרד המשפטים (לרבות, רשות האכיפה והגבייה, הנהלת בתי המשפט, הטאבו ובתי הדין הרבניים).
 • המשרד לשוויון חברתי.
 • המשרד לענייני מודיעין.
 • המשרד לענייני ירושלים ומורשת.
 • משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים.
 • משרד הביטחון (לרבות, יחידות סמך של משרד הביטחון).
 • המשרד לנושאים אסטרטגיים והסברה.
 • המשרד לשוויון חברתי.
 • משרד הבריאות.
 • המשרד לשירותי דת (לרבות, הרבנות הראשית).
 • המשרד לשיתוף פעולה אזורי.
 • המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל.
 • משרד התפוצות.
 • משרד מבקר המדינה.
 • רשות המסים בישראל (לרבות, מס הכנסה ומיסוי מקרקעין, מכס ומע"מ ושע"מ).
 • בנק ישראל.
 • רשות החברות הממשלתיות וכלל החברות הממשלתיות.
 • רשות מקרקעי ישראל.
 • רשות המים לישראל.
 • הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה.
 • האפוטרופוס הכללי.
 • מיפוי ישראל.
 • המוסד לביטוח לאומי.
 • שירות התעסוקה.
 • הרשות לחדשנות טכנולוגית (מתימו"פ).
 • כאן - תאגיד השידור הציבורי.
 • הרשות לניירות ערך.
 • הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים.
 • הרשות השנייה לרדיו וטלוויזיה.
 • רשות שמורות הטבע והגנים הלאומיים.
 • מכון התקנים הישראלי.
 • מגן דוד אדום לישראל (מד"א).
 • רשות העתיקות.
 • רשות שדות התעופה.
 • עמידר.
 • עמיגור.
 • הבורסה לניירות ערך.
 • עמיתים - קרנות הפנסיה הוותיקות.
 • קמ"ג.
 • ממ"ג.
 • אזרחים עובדי צה"ל.
 • חלמיש.
 • פרזות.
 • החברה לפיתוח הרובע היהודי בירושלים.
 • הטלוויזיה החינוכית.
 • קרן קיימת לישראל.
 • קרן היסוד.
 • הסוכנות היהודית.
 • רפא"ל.
 • התעשייה האווירית לישראל.
 • התעשייה הצבאית לישראל.
 • עשות אשקלון תעשיות בע"מ.
 • החברה לאוטומציה בשלטון המקומי.
 • חברת נמלי ישראל, חברת נמל חיפה, חברת נמל אשדוד, חברת נמל אילת, נמל חדרה,

נמל מספנות ישראל.

 • חברת חשמל לישראל.
 • חברת הדואר.
 • החברה לאיכות הסביבה ברמת חובב.
 • חקר הימים והאגמים.
 • מכון גיאופיזי.
 • חברת נתיבי איילון.
 • רכבת ישראל.
 • מקורות.
 • חברת נתיבי ישראל (מע"צ).
 • החברה הלאומית לאספקת פחם.
 • נתיבי הגז הטבעי לישראל.
 • בתי החולים הממשלתיים.
 • בית החולים איכילוב.
 • בית החולים כרמל.
 • בית החולים בני ציון.
 • בתי חולים שערי צדק ירושלים.
 • בית החולים הדסה עין כרם.
 • שירותי בריאות כללית.
 • ש.ל.ה.
 • כללית הנדסה רפואית.
 • קופ"ח מאוחדת.
 • המוסדות להשכלה גבוהה (המל"ג).
 • האוניברסיטה הפתוחה.
 • האוניברסיטה העברית.
 • אוניברסיטת תל אביב.
 • אוניברסיטת חיפה.
 • אוניברסיטת בר אילן.
 • אוניברסיטת בן גוריון.
 • הטכניון.
 • מכון ויצמן למדע.
 • מכללת סמינר הקיבוצים.
 • מכללת לוינסקי לחינוך.
 • המכללה האקדמית נתניה.
 • מכון וינגייט.
 • מכון טכנולוגי חולון.
 • המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה.
 • מוסדות חינוך חקלאיים ופנימייתיים.
 • המוסד לבטיחות ולגיהות.
 • מוזיאון הארץ.
 • מוזיאון ישראל ירושלים.
 • מוזיאון ארץ ישראל - ת"א.
 • מוזיאון ת"א לאמנות.
 • מוזיאון בית התפוצות.
 • ויזה כאל.
 • ישראכרט.
 • לאומי קארד.
 • איגוד מערכות (חברת מחשוב של בנק איגוד).
 • מחיש (חברת מחשוב של בנק מזרחי).
 • קצא"א.
 • בז"ן.
 • פז"א.
 • דלק פי גלילות.
 • סונול.
 • ספרינט מוטורס.
 • בזק חברה ישראלית לתקשורת בע"מ.
 • קרן מפעלי שיקום.
 • המשקם.
 • משען.
 • חברת גני יהושוע.
 • מפעל הפיס.
 • המועצה להסדר הימורים בספורט.
 • לשכת עורכי הדין.
 • ויצ"ו.
 • נעמ"ת.
 • רשת אורט.
 • רשת עמל.
 • אקי"ם.
 • האגודה למען החייל.
 • גחלת.
 • המועצה לייצור ושיווק ירקות.
 • המועצה לייצור ושיווק צמחי נוי.
 • המועצה לענף הלול.
 • כלל.
 • חברת הכלל הראשון.
 • מגדל חברה לביטוח.
 • AIG.
 • הפניקס.
 • אקסלנס נשואה.
 • שירביט.
 • דקלה.
 • שלמה חברה לביטוח.
 • מנורה מבטחים.
 • פלאפון תקשורת.
 • בזק בינלאומי.
 • בזק אונליין.
 • סלקום נטוויז'ן.
 • דינמיקה סלולר.
 • פרטנר.
 • הוט מובייל.
 • פי. איץ. אי.
 • סאפ.
 • MX1.
 • מבניר.
 • אגד.
 • אגד היסעים.
 • דן.
 • דן בדרום.
 • דן בצפון.
 • דן באר שבע.
 • מטרופולין.
 • UPS
 • הרכבת הקלה בירושלים.
 • דלק שינוע.
 • ברינקס.
 • בנק איגוד.
 • בנק אוצר החייל.
 • הבנק הבינלאומי ופאג"י.
 • בנק דיסקונט.
 • בנק דיסקונט למשכנתאות.
 • בנק יהב.
 • בנק ירושלים.
 • בנק לאומי לישראל.
 • בנק מזרחי.
 • בנק מסד.
 • בנק מרכנתיל.
 • בנק הפועלים.

מעסיקים מאורגנים במגזר הפרטי, באמצעות הארגונים החברים בנשיאות הארגונים העסקיים:

 • התאחדות התעשיינים בישראל.
 • התאחדות האיכרים בישראל.
 • התאחדות בוני הארץ.
 • התאחדות הסוחרים בישראל.
 • איגוד הבנקים בישראל.
 • התאחדות תעשייני היהלומים בישראל בע"מ.
 • התאחדות המלונות בישראל.
 • התאחדות ענף הקולנוע בישראל.
 • התאחדות חברות לביטוח חיים בישראל בע"מ.
 • הארגון הארצי של מפעלי השמירה בישראל.
 • ארגון חברות הניקיון בישראל.
 • התאחדות המלאכה והתעשייה בישראל.
 • האיגוד הארצי למסחר בישראל.
 • לשכת ארגוני העצמאים בישראל.
 • לשכת המסחר תל אביב והמרכז - איגוד לשכות המסחר.התפרסמו 36 תגובות לכתבה.
 • אורח
  שביתה מיותרת. איך השביתה תעזור? נגד מי שובתים? נגד הציבור? הנושא חשוב ביותר ואני לא מבין כיצד השביתה שתגרום נזק למשק יכולה לעזור. צריך להפגין מול הקבלנים ולא לפגוע בציבור הרחב.
  הגב 04.11.18 22:03
 • אורח
  הכי מבאס שמוזיאון תל אביב לאומנויות שובת הויי איזה שיט תכננתי לקנות איזה יצירת אומנות עם הירושה שסבתא נג׳ייה השאירה לי !!
  05.11.18 06:45
 • אורח
  אז אין צהרונים בבתי הספר ואין גנים?
  הגב 04.11.18 22:04
 • אורח
  בקיצור כל המדינה שובתת.. ולמה זה יתרום לאיזו תוצאה תתקבל ??!!
  הגב 04.11.18 22:07
 • אורח
  טוב מאוד אני סובל מיזה מאוד!! אבל לפחות ניפגע קצת מקווה שזה יעזור למאבק של אבי ניסנקור ולא נאבד חיים של אף עובד !
  הגב 04.11.18 22:11
 • אורח
  מחאה על ההרוגים בחייאת???
  הגב 04.11.18 22:17
 • אורח
  מיותר לחלוטין חוץ מנזק למשק
  הגב 04.11.18 22:18
 • אורח
  מה לגבי גני ילדים מישהו יודע ?
  הגב 04.11.18 22:21
 • אורח
  אדון אבי ניסנקורן את מי אתה מעניש? את האזרחים????
  הגב 04.11.18 22:22
 • אורח
  שביתה .טיפשית ומיותרת - מעניין מי גוזר ממנה את הקופון ?
  הגב 04.11.18 22:26
 • אורח
  מיותר לחלוטין. הפסד ענק למשק שיתנו את הכסף לנזקקים.מה זה השטויות האלה.את מי מענישים את האזרחים?הקבלנים והמעסיקים צריכים לטפל בעניין.ואולי נשלח גם גננות????מי גוזר קופון כבר שאלנו?
  הגב 04.11.18 22:40
 • אורח
  מה יעשו החולים.?ההורים?האנשים הזקוקים דחוף למוסדות למיניהם?אלה האמורים לטוס?אוף איזה בלגאן.
  הגב 04.11.18 22:46
 • אורח
  רק רז ...
  הגב 04.11.18 22:46
 • אורח
  למה כולם צריכים לשבות מה יתן ואייך זה יעזור השביתה למנוע את התאונות עבודה מוזר למה כולם צריכים לשבות
  הגב 05.11.18 03:39
 • אורח
  איפשר לפתור את הבעיה בצורה משפטית למה שביתה?במקום להעניש את הקבלנים מענישים את האזרחים?מדינה מטומטמת.
  הגב 05.11.18 03:48
 • אורח
  אבי פירקתה את כל מקומות העבודה תעניש את עצמך אני בא לעבודה
  הגב 05.11.18 04:52
 • אורח
  למה שלא יפרק, הכסא שלו מובטח.
  05.11.18 09:21
 • אורח
  עיריית רחובות שובתת ?
  הגב 05.11.18 05:49
 • אורח
  עם כבר שביתה אז עדיף יומים ככה סוף שבוע ארוך...בצחוק.אבל מיותר ואין את מי לעצור...
  הגב 05.11.18 06:46
 • אורח
  לבטל מייד את השביתה המיותרת הזאת,יש לנו מספיק בעיות אחרות ולא צריך להוסיף.
  הגב 05.11.18 07:18
 • אורח
  בדלו אלהא מלק יאבי רמד לרמדאן גם ככה כל היום שובתים איפה שלא נלך אז עוד פרס אתה מביא להם?
  הגב 05.11.18 08:02
 • אורח
  השביתה חשובה ובטח לא מעניין נושא ההפסדים של המשק. הדבר הכי מעניין כאן והכי חשוב שאנשים יפסיקו למות בגלל הוזלת היד של המעסיקים. אם זה היה מישהו שקרוב אליכם, לא הייתם חושבים ככה ובטח לא הייתם מממהרים לרשום שהשביתה מיותרת. המדינה צריכה להתעורר ולזכור שאנחנו מחזיקים אותה ולא היא אותנו. עם אחד מאוחדים ביחד.
  הגב 05.11.18 08:07
 • אורח
  במכון ויצמן יש הרבה קבלנים.חייבים לעשות שביתה על נושא הבטיחות.
  הגב 05.11.18 08:21
 • אורח
  שביתה מיותרת ! בחסות בתי המשפט ההזויים והעונשים ההזויים שלהם !! ענישה מחמירה תניב תוצאה מיידית ! ללא שביתה טיפשית !
  הגב 05.11.18 08:45
 • אורח
  נגד מי השביתה? המחנה הציוני ומפלגות השמאל רוצים להפיל את הממשלה בכל מחיר. על חשבון הציבור. די מספיק , תראו את טובת המדינה ולא הכסא. העם צריך להתנגד, מליארדים שיורדים לטימיון. פגיעה בביטחון, בעניים, בחינוך , בבריאות בכל תחום. ניסקורן תתבייש.
  הגב 05.11.18 09:20
 • אורח
  כי השמאל אשם שאנשים מתים על שבוע בענף הבנייה הארץ חלם זה כאן ?
  05.11.18 13:23
 • אורח
  צודק.
  הגב 05.11.18 09:20
 • אורח
  מה עם רשת מעונות חוויות גם לנו מגיע שביתה .
  הגב 05.11.18 13:06
 • אורח
  ממש ערבות הדדית! אנשים מתים כל שבוע ולכם מפריע להיות עם הילדים עוד יום .....
  הגב 05.11.18 13:22
 • אורח
  החינוך המיוחד שובת?
  הגב 05.11.18 16:36
 • אורח
  שביתה מיותרת, במקום לחדד נהלי בטיחות עושים שביתה
  הגב 05.11.18 17:59
 • אורח
  החטיבה גם בשביתה? והגנים? ובתי הספר בכללי???
  הגב 05.11.18 18:03
 • אורח
  זה כבר מוגזם!!!!!! למה ההסתדרות לא עושה שביתה כללית כשרוצחים אחיות ובכלל באלימות כלפי צוות רפןאי????? יש לנו גם עבודה! זה בולשיט! שיעבדו על פי נהלים ושההסתדרות תפסיק לבלבל בשכל!! מחפשים חופש זה הכל😠😡
  הגב 06.11.18 10:27
 • אורח
  כנראה מוגזם למשק לעבוד עד חנוכה!
  הגב 06.11.18 10:28
 • אורח
  לא אומרים כלום בחדשות בוקר?? על ערים מסוימים ??
  הגב 06.11.18 11:43
 • אורח
  איציק המלך מגיע לך מקווים שתחליף את הבוסית שלך בקרוב צריך אדם אנושי כמוך ולא חתרנית
  הגב 08.11.18 10:07

פסטיבל סיגדיאדה – פסטיבל לתרבות האתיופית מגיע לקריית עקרון ! בימים שני ושלישי 5-6.11 יהנו התושבים משלל הצגות, תהלוכת הקייסים, D.J גילי יוסף, הסטנדאפיסט שלמה בייבי בייבי ועוד שיתקיימו במתנ"ס שבשבט

שימו לב הכניסה חופשית אך יש לבצע הזמנת כרטיסים בטלפון המצורף, בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


פסטיבל הסיגיאדה מגיע לקריית עקרון ובמשך יומיים יהנו התושבים מהצגות, הפעלות, סרטים סיפורים דוכנים טקסים מסורתיים של העדה האתיופית. הפסטיבל מתקיים לרגל חגיגות חג הסיגד של העדה שיצוין השבוע בישראל לציון חידוש הברית עם האל. אירועי הפסטיבל יתקיימו במתנ"ס קריית עקרון בניהולו האומנותי של שי פרדו.

משתתפים: D.J גילי יוסף, הסטנדאפיסט שלמה בייבי בייבי, עלמו אישטה ועודתוכנית האירועים:


יום שני 5.11.18

שעה 10:00+ 11:00 אומנות אתיופית: אומנות הרקמה האתיופית עם הציירת דנה ביטאו.


שעה 10:30 ו 11:30 "האור של אלמז"– הצגת יחיד לבני נוער, מאת חווה טיזזו.ההצגה מספרת על אם ובת וסיפור עלייתם לישראל.


שעה 12:00 "נוסעים לאפריקה "– הפעלה מוזיקלית לילדים המשלבת שירים ומקצב אפריקאי לצד קלאסיקות ישראליות אהובות לילדים. הפעילות עם הזמרת אושי.


שעה 17:30 יריד אומנות אתיופית ומאכלי העדה.

תצוגת אופנה של המעצבת גאולה אברהם.

D.J. גילי יוסף עם להיטי המוזיקה האתיופית.


שעה 19:30 מופע הפתיחה המרכזי

סטאנד אפ עם שלמה בייבי בייבי.

"אזמארי" מופע בידור אתיופי במסורת "הגיטס" העתיקה לצד מוזיקה וכלים מסורתיים.

מופע "גראונד הייטס" - הרכב מוזיקלי שמביא גרוב שחור , אותנטי בכל גווניו , רגאיי ורוק עם השפעות ישראליות.

סולנית: אוון מששא.אירועי יום שלישי 6.11

שעה 10:00 + 20:00 מופע "מוזיאון במזוודה", עם עלמו אישטה שמזמין את הקהל להכיר את מסתורי התרבות של יהודי אתיופיה.


שעה 12:00 הצגת הילדים "מסע בתנועה" , מקצבים אתיופים מלווים בשירה עם הרקדנית דנה פדר.


שעה 17:00 הקרנת פרק מהסדרה "ארץ לבנה", שמספרת את סיפורם של חמישה גיבורים יוצאי העדה והתמודדותם עם גזענות. בסיום ייערך דיון פתוח עם הקהל.


שעה 18:00 "סיפור על הדרך", סיפור מסע העלייה לארץ ישראל מפי תושבי קריית עקרון.


שעה 19:00 תהלוכת הקייסים של הקהילה ברכות וכיבוד לקהל הרחב


שעה 21:00 סטאנד אפ עם שלמה בייבי בייבי


הפסטיבל יתקיים ימים שני ושלישי5.11-6.11 החל משעה 10:00 במתנ"ס שבשבט

שימו לב הכניסה חופשית אך יש לבצע הזמנת כרטיסים בטלפון : 08-9496391התפרסמו 2 תגובות לכתבה.

מאיר דהן בתגובה ראשונה על הפסדו בבחירות לראשות המועצה:".. מקבל באהבה את החלטתכם... אני יוצא לדרך חדשה בראש מורם וגאה על מה שעשיתי במושבה ב-20 השנים האחרונות

בסיום ספירת הקולות ניצח גבי גאון את ראש המועצה היוצא מאיר דהן עם3946 קולות

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 8


יום הבחירות במזכרת בתיה הביא למהפך על תפקיד ראשות המועצה. בסיום ספירת הקולות הוכרע המאבק בניצחונו של גבי גאון על ראש המועצה היוצא מאיר דהן. גבי גאון ניצח את הבחירות עם 3,946 קולות לעומת 2,276 קולות למאיר דהן

מאיר דהן הוציא הודעה רשמית על הפסדו ואמר :

"בוקר טוב מזכרת בתיה..
מקבל באהבה את החלטתכם.
מברך את ראש המועצה הנכנס.
אני יוצא לדרך חדשה בראש מורם וגאה על מה שעשיתי במושבה ב-20 השנים האחרונות.
תודה לכל הפעילים והתושבים שנתנו בי אמון".
התפרסמו 8 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מזכרת בתיה הייתה מודה לך אם היית פורש בשיאך בקדנציה הקודמת . בשלב הזה וכעת נותר לרוב תושבי מזכרת בתיה לומר רק : "ברוך שפטרנו מעונשו של זה" . י
  הגב 01.11.18 21:29
 • אורח
  איזה רוע לב.. הבן אדם זהב
  01.11.18 21:49
 • אורח
  סייג לחוכמה שתיקה ושתיקה שווה זהב. מאיר בהחלט שווה שתיקה אין ספק. אין מילים . מיצינו . שיצליח בכול אשר יבחר . י
  הגב 02.11.18 00:10
 • אורח
  מאיר דהן היה ראש מועצה נהדר, ובין שלל ההישגים שלו - והלוואי שלא ניאלץ להתגעגע אליו בשנים הקרובות - הנחל הנפלא שהוא הוביל את שיקומו. כמה חבל שהוא לא נבחר. ממש כואב. מדורון קורן, תושב מזכרת בתיה
  הגב 02.11.18 17:40
 • אורח
  תגיד לי יא מגיב בתשלום. מתי היית שם !? בחורף מדובר בביצה מצחינה מלאת יתושים וצפרדעים וצמחי פרא שגורמת לתושבים הסמוכים למחלות וגועל. בקיץ מדובר באתר פסולת מלוכלך . מלא בקקי של כלבים. שביל הליכה עלוב . פשוט פתטי . סע להוד השרון או כפר סבא ותראה איך תיקלו שם מצב דומה בפיתוח מרשים ששומרים עליו. במזכרת זה נראה שמישהו שתה את תקציב הפיתוח של המקום והשאיק אותנו עם בדיחה עצובה
  02.11.18 23:37
 • אורח
  לסיעתו של דהן קראו "לב", והוא אכן אדם עם לב. למשל הגלעד היפה והמרגש שעשה לצור אלפי, מנספי האסון בנחל צפית, שעל שמו נקראה הכיכר בכניסה למושבה. ייתכן שמאיר פשוט התעייף ולא השתדל מספיק.בהתמודדות (דורון קורן)
  הגב 02.11.18 17:44
 • אורח
  מאיר אבד לו הקשר בשלב מסוים עם התושבים היהירות שלו טובה או לא הפילה אותו אי אפשר לקחת ממנו את מה שעשה
  הגב 03.11.18 13:46
 • אורח
  היהירות שלו לא שווה תגובה.
  10.11.18 09:52

תוצאות אמת בחירות קרית עקרון: חובב צברי ניצח

במהלך היום תפורסם חלוקת המנדטים

אבי בר | | תגובות: 40

תוצאות ראשות המועצה

חובב צברי - 2584 קולות.

בצלאל דוד - 1474 קולות

דוד אבו - 1421 קולות.


הצבעה למועצה

חצ - 1473 קולות.

הליכוד - 1315 קולות.

בצלאל דוד - 1065 קולות.

יד ביד - 720 קולות.

עקרונים - 515 קולות.

עקרון שלנו - 250 קולות.

קול הקהילה - 243 קולות.


סך הכל קולות 5581.
התפרסמו 40 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אבו עלי ימשיך לדפוק מסמרים בבניין . במקום לדפוק את התושבים😂
  הגב 31.10.18 08:49
 • אורח
  הפסד של קרית עקרון ..ותמשיכו להדפק
  31.10.18 08:56
 • אורח
  עדיף אבו מאזן ולא אבו דוד
  31.10.18 09:08
 • אורח
  מקווה שיסלקו את כול המושחתים מהמועצה
  הגב 31.10.18 08:55
 • אורח
  יום מבורך לכולם. הכל נגמר.. לחזור לשיגרה וללשון נקיה
  הגב 31.10.18 08:59
 • אורח
  רק חובב. דוד אבו אלק ..מי זה בכלל
  הגב 31.10.18 09:09
 • אורח
  🙊🙉🙈
  31.10.18 09:52
 • אורח
  עקרון הולכת למשא קומבינות עם חץ בתנופה יש שם אנשים שכל עולמם זה קומבינות למשפחות שלהם . ואני מתלונן כבר מלא זמן ולצערי גם ראיתי שבועיים לפני הבחירות איך מקמבנים בן משפחה שלהם . פשוט שכן זבל שלא נקנס על בנייה לא חוקית ועל גנבת שטחי בניין כי הם חלק משל אותם החברה שלהם
  הגב 31.10.18 09:27
 • אורח
  פחחחחחח תמכור שטויות בפעם הבאה .
  31.10.18 09:33
 • אורח
  עכשיו נקווה שחובב יעשה יותר למען הילדים של החינוך מיוחד ולא כמו ששנה שעברה החליט לסגור את גן דקל וזרק את ילדי החינוך המיוחד לכלבים צריכים להיטרטר לרחובות גדרה מזכרת בתיה חובב תתעורר על החיים שלך גם ילדי החינוך המיוחד חשובים לא פחות משאר האזרחים בקריה
  הגב 31.10.18 09:43
 • אורח
  זה נכון הוא מקדם רק את מה שנראה לו שיביא קולות לקלפי ,וזה הצליח לו ,כדי שיקרה מה שביקשת ,צריך ליזום פניה אליו עם כמות התושבים דמיונית בכך .
  31.10.18 14:15
 • אורח
  מסכן אבו עבעבו טיזק יאבו
  הגב 31.10.18 09:55
 • אורח
  תתביש לך איך אתה כותב שטויות .אתה ברמה נמוכה מאוד
  31.10.18 16:33
 • אורח
  😂🤣😂🤣😂🤣 קרעת אותי מצחוק
  01.11.18 06:40
 • אורח
  על הפנים חובב אתם עוד תיבכו על הבחירה ימחאונים
  הגב 31.10.18 10:01
 • אורח
  אתה נשמע מבואס לאללה. שאבו ישלם לעובדים שלו קודם כל . ובטח יסדר לך לדפוק מסמרים בבניינים שלו . ימחאון
  31.10.18 11:52
 • אורח
  עדיף מושחת לייט על המושחתים הכבדים
  הגב 31.10.18 10:21
 • אורח
  חברה עזבו שטויות השם החליט שהוא יבחר אין כלום סתם למרות שאני בחרתי ברב דוד העיקר שיהיה שליח טוב
  הגב 31.10.18 10:38
 • אורח
  כל הכבוד אחלה תגובה...
  31.10.18 16:31
 • אורח
  ממשיכים בחפלות ואין תקציב לרווחה ולנזקקים.
  הגב 31.10.18 10:44
 • אורח
  חברה מי שצריך לאכול את הכובע שיתחיל כבר עכשיו
  הגב 31.10.18 10:50
 • אורח
  אים אבו היה עולה כול חברי שלא. היו בשחיתות של שילטון של עקרון
  הגב 31.10.18 11:12
 • אורח
  כולם מניאק אחד אחד למה ללכת לבחור לך תהנה עם הילדים
  הגב 31.10.18 12:26
 • אורח
  תקשיב מי שכתב שנתחיל לאכול תכובע אז יזבל תאכל תכובע שלך מסריח
  הגב 31.10.18 12:57
 • אורח
  אני הולך בלי כובע
  הגב 31.10.18 13:11
 • אורח
  אז תקנה יא זבללל
  הגב 31.10.18 14:23
 • אורח
  אתה תת רמה
  31.10.18 18:31
 • אורח
  דוד בצלאל ראש העיר אחרי חובב
  הגב 31.10.18 14:52
 • אורח
  תהיה לך הפתעה גמורה . אילן ירימי ובגדול
  04.11.18 15:33
 • אורח
  חובב תסדר כיסאות נוחים להצגות.
  הגב 31.10.18 16:30
 • אורח
  חובבייי יובבייייי ימחאוןןןןן אתה אוהב רק את אילו שיש להם כסף ווילות אפילו פעם אחת לא ירדתה לעם ליראות מציאות אל דאגה אולי עכשיו ניבחרתה אבל לא להרבה זמן הוא למעלה יסדר אותך טוב טוב
  הגב 31.10.18 16:38
 • אורח
  זה נבלה וזה טרפה והרבה מסריח מכול והקבלן בוכה כי אין טיפים מהקבלנים ואלו היובב מלא טומאה ותככים
  הגב 31.10.18 21:47
 • אורח
  ןאללה
  31.10.18 21:55
 • אורח
  קרמה החופר בור לחברו סופו ליפול בו תלמדו מחובב צברי
  הגב 31.10.18 23:03
 • אורח
  איפה יששכר ואישתו וגיסתו ומשפכת כהן עזרא ורחל וכל אלה שמלכלכים על חובב . ודוד אבו נעלם נכנס לחור שלו בבושה פנים . חיפשתם מאפיה במועצה . רצתם קנטרי בעקרון ואפילו פעם אחת לא הייתם בקנטרי בבילו . בית קפה ובכלל מה לכם ולבית קפה . והקשקשן רעשני יששכר איש חינוך אלאק. אתה בכלל לא מחונך ומלכלך על ראש המועצה אתה מחפס שדוד אבו יסדר לך גובים במועצה ופנסיה מהצבא אתה רוצה שחיתות אין לך דקה להתנדב בחינם
  הגב 01.11.18 07:47
 • אורח
  יש בעקרון אנשים בעקרון תלו שלטים על הבתים דויד אבו בחרו חובב וזה בדוק 😡😡😡😡
  הגב 01.11.18 17:42
 • אורח
  מהפחד
  03.11.18 14:56
 • אורח
  חבל שהרב בצלאל לא זכה בבחירות השנה,הוא כמו אוזן קשבת לתושבים ותומך ועוזר לנזקקים כל חייו הוא איש של חסד ועשייה,ויכול להיות שאנשים בגדו בו וזה אחר-כך יכול לעלות לנו ביוקר!!!
  הגב 01.11.18 21:16
 • אורח
  כול מילה בסלע
  02.11.18 11:03
 • אורח
  בגדו ? נסחפת יותר מידי . כל אחד עם הבחירה שלו מאחורי הפרגוד .
  02.11.18 18:23

בחירות מזכרת בתיה! גבי גאון ניצח את מאיר דהן

עדכון כל התוצאות במהלך היום

אבי בר | | תגובות: 46

בתום ספירת הקולות

גבי גאון קבל 3946 קולות.

מאיר דהן קבל 2276.

עדכון חלוקת המנדטים במהלך היום

שירי גונן - 213 קולות.

מאיר דהן - 809 קולות.

יערה ישורון - 580 קולות

מל"י - 425 קולות

גבי גאון - 1622 קולות.

התפרסמו 46 תגובות לכתבה.
 • אורח
  גבי , כמו שהבטחתי בשקט בשקט . המון המון מזל טוב ידידי היקר יובל
  הגב 31.10.18 09:09
 • אורח
  גבי היקר אוהבים אותך מגיע לך
  הגב 31.10.18 09:13
 • אורח
  המון בהצלחה .גת
  הגב 31.10.18 09:19
 • אורח
  זה לא אישי. אחרי 15 שנה כדאי לרענן כוחות. בהצלחה לכולם
  הגב 31.10.18 09:31
 • אורח
  האיש הנכון, בזמן הנכון במקום הנכון. אלון טל
  הגב 31.10.18 09:40
 • אורח
  גבי. בהצלחה בדרך החדשה
  הגב 31.10.18 10:05
 • אורח
  יותר מאשר בחירה בגבי זה גם היה הצבעת אי אמון גדולה במאיר ובמועצה שלו. שבמשך שנים חיממו כיסאות וריפדו כיסים בחוסר עשייה מובהקת למען התושבים ותוך גרירת הרשות לחובות הזויים וגבייה חזקה. כולנו תקווה שהשלטון החדש ישכיל להבין שהוא כאן בשבילנו ובגללנו ויתנהג בהתאם :-) בהצלחה לגבי היקר י.ל
  הגב 31.10.18 10:13
 • אורח
  גבי אתה האיש הנכון בזמן הנכון. בהצלחה בדרך החדשה. מיבגי דניאל
  הגב 31.10.18 10:13
 • אורח
  סוף סוף נבחר ראש מועצה שידאג לתושבים ולא כמו ראש מועצה מאיר דהן שדאג לכיס האישי שלו!
  הגב 31.10.18 10:25
 • אורח
  מי האנשים שנכמסו למועצה מכל מפלגה?
  הגב 31.10.18 10:45
 • אורח
  סוף סוף נפטרים מזה שיושב בבית או נוסע לחו"ל ולא עושה כלום
  הגב 31.10.18 10:59
 • אורח
  היה בחו"ל רק כשהפציצו כאן. http://www.hmoshava.com/2014/07/16/%D7%9E%D7%90%D7%99%D7%A8-%D7%93%D7%94%D7%9F-%D7%95%D7%9E%D7%9E%D7%9C%D7%90-%D7%9E%D7%A7%D7%95%D7%9E%D7%95-%D7%91%D7%97%D7%95%D7%A4%D7%A9%D7%94-%D7%9B%D7%90%D7%A9%D7%A8-%D7%A4%D7%94-%D7%99%D7%A9-%D7%9E/ יתר הפעמים זה בטח מישלחות שמשלמי מיסי המועצה שילמו
  31.10.18 11:10
 • אורח
  על מה מדובר?
  31.10.18 11:34
 • אורח
  לא מאהבת מרדכי אלא משנאת המן............. אנחנו לא מכירים.....סופסוף ושרק תשמור על יושר אישי גדעון לונשטיין
  הגב 31.10.18 11:02
 • אורח
  לא הכל היה שלילי אצל דהן.גני ילדים,בתי ספר,פעילות למבוגרים,הצגות במתנ"ס,תחבורה ועוד.עוד נתגעגע לדהן!
  הגב 31.10.18 11:38
 • אורח
  צודק לא הכל שלילי. תשאלו את שירי גונן היא בטוח יודעת!!!!
  31.10.18 12:27
 • אורח
  עוד אחד שחי בסרט . גני ילדים במועצה הם ביזיון למתנ"ס יש מנכ"לית חדשה שמסתתרת ומפחדת להיפגש עם תושבים שמתלוננים על איכות המעונות שהיא מקבלת תקציבי ענק עבורם. תחבורה !? איפה כביש שש שמובטח כבר שתי קדנציות... בבתי ספר ירדנו בדרוג הארצי משמעותית. הצגות במתנ"ס ? האולם שם פשוט בושה ליישוב. הצגות מגיעות כי אנחנו מפרנסים אומנים כלום לא חינם. אפילו בחג העצמאות אין כלום במועצה. בתקופה של סויסה ראש ממשלה ונשיא היו מגיעים לכאן במימונה. לאן נעלם כבודה של מזכרת בתיה. בקיצור אנשים חיים בסרט ועיוורים למציאות. נקווה שמעכשיו הכול ישתפר ושתהיה עשייה אמיתית
  03.11.18 11:51
 • אורח
  אז מעכשיו יקח חודשיים שהמושבה תראה כמו אבו דאבי או מינימום איזה אי אקזוטי מושלמת נכון? מקווה בשביל כולנו שההתפכחות לא תכאב יותר מידי
  הגב 31.10.18 13:22
 • אורח
  היה סואיסה שבנה את מזכרת בא דהן מימש את התוכניות עכשיו גבי יקצור את הפירות ואנחנו מלאים תקווה שלא יפשל שרק יעלה את מזכרת וחשוב שלא יפטר עובדים קיימים
  הגב 31.10.18 13:32
 • אורח
  להפך . שישלח הביתה את כול אוכלי החינם ומחממי הכיסאות הגיע הזמן לאנשי עשייה
  31.10.18 15:45
 • אורח
  מזל טוב ידידי. עבר זמן רב מאז רצנו זה לצד זה על ההליכונים בחדר הכושר. אני יודע שאתה יכול להיכנס לנעליו הגדולות של מאיר דהן, שהיה בסדר גמור, אבל די, צריכים לרענן את השורות. אנחנו את שלנו עשינו, עכשיו הכל בידיים שלך. בהצלחה!!!
  הגב 31.10.18 13:55
 • אורח
  מה חלוקת המושבים במועצה?
  הגב 31.10.18 14:16
 • אורח
  נקווה שבגלל עלובים לא נגרר לסחטנות פוליטית או נקמנות. כי אם כן צריך להוקיע חברי מועצה כאלו.
  01.11.18 08:33
 • אורח
  ככה זה גם בחינוך האחד זורע חורש עוזר ומשקה והשני מגיע לקצור את הפירות. תודה מאיר על מ שעשית למושבה
  הגב 31.10.18 14:21
 • אורח
  מה עשה בדיוק !? אפילו בפרסום שלו הוא מפרסם בעליבות סקרים משנת 2014 בגלל שמאז התדרדרנו כמה וכמה מקומות למטה במדד הארצי. גדרה עקפה אותנו . אפילו בתיכון.כשהפוטנציאל כאן משמעותית גבוה יותר... לאן הגענו ?
  01.11.18 08:31
 • אורח
  סוף סוף הלך
  הגב 31.10.18 14:47
 • אורח
  גבי כפי שציינת יש לך הכח לשנות ...אתה מגיע עם א גנדה כלכלית מבחוץ...והחשוב דייי לכל הקבלנים המושחתים במזכרת יציץ וחבריהם שאליהם חבר דהן.....דאג להוכיח הכח בידך להשפיע..ולהתרחק משחיתויות
  הגב 31.10.18 14:59
 • אורח
  מה בסך הכל רצינו? שהמושבה תהיה נקייה, כמה פינות דשא, בלי פינות עזובה ועשב..בית כנסת גדול בשכונת בר לב שישמש מרכז קהילתי תוסס למשפחות הצעירות...זהו..🤣
  הגב 31.10.18 15:23
 • אורח
  וחנייה בשפע..........😎
  הגב 31.10.18 15:24
 • אורח
  ברוך שפטרנו מהמושחת לבעלי הממון
  הגב 31.10.18 16:14
 • אורח
  תם פרק השלטון של השכונה, מקווה שגבי ידע להעיף את כל בעלי האינטרס האישי. יכניס למועצה נבחרים חדשים כאלה שאכפת להם מכלל מהתושבים ולא רק לקרובים אליהם. בהצלחה!!!!
  הגב 31.10.18 19:51
 • אורח
  גבי בחוג בית שנכחתי חטפתי שוק מהנתונים שחשפת בפנינו על הגרעון הענק וגובה המיסים שגבוהים יותר מסביון ומאיזורים של העשירון העליון.כתושבת חדשה יחסית(שנתיים) הבנתי שחייב להיות שינוי.התושבים החליטו על שינוי ובחרו בך.ראשית בהצלחה לך ולנו.מקווה שתצליח להגשים את כל התוכניות שבאמתחתך ,שתקטין את הגרעון ושתצליח לדאוג לקטן ולגדול במושבה.מחזקת את ידיך.
  הגב 31.10.18 19:53
 • אורח
  חסר לך מנדט אחד להרכיב מועצה בעלת השפעה. מקווה שיהיו אלה נבחרים חדשים ולא אלה שכבר סרחו ועשו רק לביתם רוצים חידוש וריענון למועצה ולמושבה
  הגב 31.10.18 19:54
 • אורח
  בחרנו בך כי רצינו שינוי, שינוי חייב להגיע בהרכב שונה של חברי המועצה החלפה מהיסוד ובוודאי לא להשאיר את האנשים שחברו לדהן, בוטחים בך שתעשה זאת על הצד הטוב ביותר!המון הצלחה
  הגב 31.10.18 21:07
 • אורח
  בהצלחה ענקית.אולי הגיע הזמן לעמדת כיבוי אש? אמבולנס? יש אוכלוסיה מתבגרת .
  הגב 01.11.18 03:55
 • אורח
  נכון מאד
  01.11.18 08:31
 • אורח
  הקבלן הרסוף אכל אותה
  הגב 01.11.18 07:32
 • אורח
  ופרטוש לא !?
  01.11.18 08:31
 • אורח
  ניגמרו הקומבינות של היזם המוכר במושבה
  הגב 01.11.18 07:33
 • אורח
  נגמר גם הפחד. אתה יכול להגיד את שמו ברבים .
  01.11.18 08:32
 • אורח
  בהצלחה גבי
  הגב 01.11.18 10:34
 • hagahaz18
  עלה והצלח גבי.מאמינים בך
  הגב 01.11.18 10:40
 • אורח
  גבי תזכור שמטרתך לשרת את התושבים ולדאוג לרווחתם ולפתח את המושבה
  הגב 01.11.18 13:19
 • אורח
  מי אתה
  הגב 01.11.18 14:31
 • אורח
  אורח
  01.11.18 15:45
 • אורח
  בינתיים לא שומעים מגבי מה התוכניות שלו ומקווה מאוד שיצליח כמו מאיר מאיר תצליח בדרכך החדשה כמו שהצלחתה לפתח את מזכרת יברכך ה וישמרך יאר ה פניו אליך וישם לך שלום והצלחה רבה
  הגב 03.11.18 19:13

בחירות 2018! החל מהשעה 22:00 עדכונים שוטפים, תוצאות הבחירות

צפי דיווחים ראשונים מהקלפיות 23:00

אבי בר | | תגובות: 41
לתוצאות רחובות לחצו כאן

לתואות גדרה לחצו כאן

לתוצאות ראשון לציון לחצו כאן


החל מהשעה 22:00 נעדכן כאן את הידיעה על תוצאות האמת.

הערכה כי דיווחי האמת מהקלפיות הראשונות יחלו לזרום בסביבות השעה 23:00. ואם לא יצוצו בעיות בספירה לקראת חצות או מעט מעבר לכך יוכרזו התוצאות.

יש לקחת בחשבון כי במניין הספירה עדיין יהיו חסרים קולות החיילים והאסירים שיתפרסמו בעוד מספר ימים ובמקרים בהם יש הצבעה מאוד צמודה קולות החיילים והאסירים יכולים להשפיע על חלוקת המנדטים למועצה
התפרסמו 41 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בהצלחה לכולםם
  הגב 30.10.18 08:00
 • אורח
  רק זוהר בלום
  הגב 30.10.18 08:07
 • אורח
  רק זוהר """"""""""""""
  30.10.18 18:14
 • אורח
  בהצלחה ללב של רחובות - רק יניב מרקוביץ לחילונים ... יאלה לצאת להצביע .
  הגב 30.10.18 08:15
 • אורח
  כל החילונים עם לב
  הגב 30.10.18 08:16
 • אורח
  חילונים = יניב מרקוביץ . אסור להצביע למפלגות הקטנות. זה רק יוריד מהכוח של החילונים
  הגב 30.10.18 08:20
 • אורח
  מפלגת בת של מלול מי "ששכח"
  30.10.18 08:32
 • אורח
  יניב אסף לקבוצתו אנשים של מלול.. שיבטיחו רוב קואליציוני שיאשרר בהרכב החדש במועצה בחירת רב ראשי נוסף בעיר.. לא חבל על הארנונה? דירה .. מכונית ונהג.. ומשכורת + הוצאות?
  30.10.18 08:36
 • אורח
  המפלגה היחידה (!!!!) שהצביעה נגד הרב פה אחד זה המפלגה של יניב! אז אתה באמת מדבר שטויות
  30.10.18 10:34
 • אורח
  הומממוו נניירר
  הגב 30.10.18 08:36
 • אורח
  אסור לתת לאף מיתמודד לכהן יותר מ 2 קדנציות ..פתק ירוק ישנה הכל ..
  הגב 30.10.18 08:47
 • אורח
  הבחורים של מתן מתרוצצים בקרית משה ומוצאים אנשים להצביע ישר כח...לפתק הירוק .מלול היתעלל בנו בעדה האתיופית בהקשר לבית הכנסת ...כולנו מתן ופתק ירוק מלול זילזל בנו ולא שיקם את השכונה במשך עשור ..זה הזמן שלנו להשפיע ולהדיח אותו דרך הפתקים הירוקים ..בהצלחה ..לתושבי קרית משה בפתק הירוק ומתן יסדר את העיר.
  הגב 30.10.18 08:51
 • אורח
  הכל שטויות ,מתן גמר את הסיפור
  30.10.18 22:03
 • אורח
  כולנו פתק ירוק הגיע הזמן לסוף עידן הרודן
  הגב 30.10.18 08:55
 • אורח
  מלול נכשל ועדיין נתפס בהצלחה. אני ומשפחתי שנים פתק ירוק. אולי כך ישארו לנו שטחים ירוקים העיר תהיה נקיה ויהיה לנו שוק חדש
  הגב 30.10.18 09:44
 • אורח
  מלול נכשל ועדיין נתפס כהצלחה. אני ומשפחתי שמים פתק ירוק. אולי כך ישארו לנו שטחים ירוקים, עיר נקיה ושוק חדש
  הגב 30.10.18 09:46
 • אורח
  כל המסורתים כל הדתיים וכל החרדים שמים שס"ד. למען כבוד התורה ולמען כבוד הרבנים. לא להתפתות ולשים למפלגות שאינן דתיות ויזניחו ערכים ועקרונות שלנו.
  הגב 30.10.18 10:12
 • אורח
  רק "טב" הבית היהודי אמיתי כהן
  הגב 30.10.18 10:27
 • אורח
  אני מצביע ליניב רק כי הוא היחיד שהוא אמיתי, לא משקר ומשחק מלוכלך, הולך עם האמת שלו ודואג לציבור בוחריו. הוא לא מתחשבן ודואג לכיסא ועשה הכל בהתנדבות. מקדם סובלנות ומונע כפיה
  הגב 30.10.18 10:35
 • אורח
  "טב" אמיתי כהן.
  הגב 30.10.18 10:52
 • אורח
  רק זהר בלום הולך עם האמת שלו ודואג לכולם אמיתי ישר וכנה ...איש עשייה רק זהר ..שימו פה בקלפי ותנו לו המשיך העשייה המבורכת שלו
  הגב 30.10.18 12:35
 • אורח
  רק זהר והרשימה שלו יכולים להמשיך לעשות ולהשפיע
  הגב 30.10.18 12:35
 • אורח
  זהר בלום החינוך בראש ...
  הגב 30.10.18 12:36
 • אורח
  עד איזו שעה ניתן להצביע?
  הגב 30.10.18 12:37
 • אורח
  20:00
  30.10.18 12:52
 • אורח
  22:00
  30.10.18 13:26
 • אורח
  פתק ירוק פתק ירוק
  הגב 30.10.18 12:39
 • אורח
  "טב"
  הגב 30.10.18 13:29
 • אורח
  לא אכפת לנו מי, רק לא הומינר, זהו
  הגב 30.10.18 16:27
 • אורח
  הומינר- כמו כל חסיד טיפוסי, כדאיניק שדואג לעצמו ולקהילתו בלבד. הזהרו מאנוכיים!
  הגב 30.10.18 16:28
 • אורח
  נו ברור כבר מי ינצח
  הגב 30.10.18 22:08
 • אורח
  מה ניסגר בגדרה
  הגב 30.10.18 22:15
 • אורח
  מי יהיו סגני ראש עיר ?
  הגב 30.10.18 22:17
 • אורח
  מי לקח בעקרון
  הגב 31.10.18 00:05
 • אורח
  מה עם עקרון
  הגב 31.10.18 00:08
 • אורח
  מה קורה בעקרוןווו
  הגב 31.10.18 01:05
 • אורח
  השווארמה של גבי נבחר לראשות המועצה
  הגב 31.10.18 01:13
 • אורח
  מי לקח בעקרון הביצים של האווז
  הגב 31.10.18 01:15
 • אורח
  מי עלה בעקרון אבו עלי
  הגב 31.10.18 01:22
 • אורח
  חובב צברי מוביל 1661 קולות דוד אבו 787 קולות בצלאל דוד 671 קולות מאתר משרד הפנים.
  הגב 31.10.18 01:42
 • אורח
  מלול שב בלול סוף עידן הרודן כולנו פתק ירוק חיבים לעצור את הסחטנות מהארנונה ודוחות החניה כדיי לממן את הפרזיטים עובדיי העיריה שלא עושים כלום ומקבלים משכורת בחסות מלול. רוצים עיר נקיה מליכלוך ושחיתות. מלול שים לב לנתון הזה יותר מחצי תושביי רחובות הצביעו בפתק ירוק והביעו את אי אמונם בך.תושביי רחובות לא קונים את הבלוף שלך והצביעו את מחאתם.זמנך עבר וזה הזמן לפנות את הכסא החם.
  הגב 31.10.18 03:18

בחירות 2018: נתוני המועצה המקומית קריית עקרון

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 18

בחירות 2018: נתוני המועצה המקומית קריית עקרון לקראת הבחירות מספר בעלי הבחירה, כמה רשימות מתמודדות

ביום שלישי יתקיימו הבחירות למועצות המקומיות בישראל לבחירות נציגי המועצה המקומית וראשות המועצה. לקראת הבחירות נביא מספר נתונים על הבחירות הקרובות יישוב קריית עקרון שנכון ליוני 2018 עומדת על 11,297 אלף תושבים והשוואתן לבחירות 2013:


בחירות 2018בחירות 2013
מספר הרשימות המתמודדות למועצה7 רשימות11 רשימות
מספר המועמדים לראשות העיר3 מועמדים: חובב צברי, דוד אבו ודוד בצלאל7 מועמדים : חובב צברי, דוד אבו, דוד בצלאל, אהרון נעם, מאיה גבריאלי גולדשטיין, דנין חזי, וחדד אריק
מספר בעלי זכות בחירה/ מספר הבוחרים הרשומיםנכון ליוני 2018 יש בעיר 8,379 בעלי זכות בחירההצביעו 5,721 תושבים מתוך 8,225 בעלי זכות הצבעה
אחוז הצבעה:69.5%
מספר חברי מועצה11 חברי מועצה 11 חברי מועצה


התפרסמו 18 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מי עלה בעקרון?
  הגב 30.10.18 23:44
 • אורח
  מי עלה
  הגב 31.10.18 00:24
 • אורח
  אין כמו חובב
  הגב 31.10.18 00:34
 • אורח
  אבו ימשיך להיות קבלן וחובב ימשיך לנהל את קריית עקרון בגדול
  הגב 31.10.18 00:58
 • אורח
  ואתה תנקה וטישטוף לחובבי תמישרד המגב והסמרטוט מחכים לך מתוקי
  הגב 31.10.18 01:03
 • אורח
  אבו עלה
  הגב 31.10.18 01:16
 • אורח
  לא אבו עלי
  31.10.18 02:01
 • אורח
  מי עלה אבו
  הגב 31.10.18 01:19
 • אורח
  *תשטוף
  הגב 31.10.18 01:20
 • אורח
  לך תנקה לו תמישאד
  הגב 31.10.18 01:21
 • אורח
  מי עלה אבו עלי
  הגב 31.10.18 01:22
 • אורח
  חחחחחחחח ימשיך לדפוק מסמרים בבניין
  31.10.18 01:56
 • אורח
  אבו גם צריך מנקה למישרד אז תשאיר קורות חיים אולי תיזכה למישרה
  הגב 31.10.18 01:24
 • אורח
  מי ניצח
  הגב 31.10.18 01:41
 • אורח
  חובב צברי עם 1661 קולות כרגע מוביל
  הגב 31.10.18 01:42
 • אורח
  יש
  הגב 31.10.18 01:43
 • אורח
  נו יש תוצאות
  הגב 31.10.18 01:54
 • אורח
  כמה קיבל אבו עלי ?
  הגב 31.10.18 02:00

בחירות 2018: נתוני המועצה המקומית מזכרת בתיה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 6

ביום שלישי יתקיימו הבחירות למועצות המקומיות בישראל לבחירות נציגי המועצה המקומית וראשות המועצה. לקראת הבחירות נביא מספר נתונים על הבחירות הקרובות יישוב מזכרת בתיה שנכון ליוני 2018 עומדת על 15,487 אלף תושבים:


בחירות 2018בחירות 2013
מספר הרשימות המתמודדות למועצה5 רשימות5 רשימות
מספר המועמדים לראשות העיר2 מועמדים: גבי גאון ומאיר דהן4 מועמדים: גבי גאון, מאיר דהן, יצלק פרסטנק ואהוד אביר לב
אחוז הצבעהנכון ליוני 2018 יש בעיר 10,525 בעלי זכות בחירההצביעו 5,556 תושבים מתוך 8,371 בעלי זכות הצבעה
אחוז הצבעה: 66.37%
מספר חברי מועצה13 חברי מועצה 11 חברי מועצההתפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יש תוצאות?
  הגב 30.10.18 23:38
 • אורח
  איפה אפשר לבדוק תוצאות????
  הגב 30.10.18 23:58
 • אורח
  מה עם התוצאות
  הגב 31.10.18 00:33
 • אורח
  גבי גאון ניצח
  הגב 31.10.18 00:57
 • אורח
  מה התוצאות לחברי המועצה
  הגב 31.10.18 06:11
 • אורח
  מי עלה בקרית עקרון לרשות המועצה
  הגב 31.10.18 06:48

ראש המועצה מאיר דהן העניק למתנדבת דורה לוינשטיין (שנפרדת ממזכרת בתיה) אות הוקרה על 20 שנות התנדבות ספריית מזכרת בתיה

אות ההוקרה ניתן לה לרגל המעבר של דורה לתל אביב. דורה הייתה חלק מ 4מתנדבות הספרייה שכלל את אילנה מור, יהודית חרמש, דורה לוינשטיין ואורית סיני

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4
צילום דף הפייסבוק מאיר דהן


מזכרת בתיה נפרדת מהמתנדבת הותיקה דורה לווינשטיין שעוברת לתל אביב. דורה בת ה85 היא דמות מוכרת במזכרת בתיה ובעיקר בספרייה של היישוב שם היא מתנדבת כבר 20 שנה. לקראת הפרידה והמעבר לתל אביב החליט ראש המועצה מאיר דהן להעניק לה תעודת הוקרה ולהודות לה על שנים רבות של פעילות ביישוב. דורה הייתה חלק מצוות המתנדבות של המקום: אילנה מור, יהודית חרמש ואורית סיני
צוות המתנדבות

צילום: ספריית מזכרת בתיה
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ריח בחירות באוויר מאסנו בך
  הגב 29.10.18 20:29
 • אורח
  יאללה לך הביתה מאיר . שלום ותודה על הדגים.
  הגב 31.10.18 02:08
 • אורח
  רוח התנדבות אחרי 20 שנה... זרקת עובדי מועצה אחרי שנות עבודה מסורות בבושת פנים. עובדי כפיים שנתנו למקום הזה בעבודה קשה ומכל הלב. אתה מחפש מצלמות וכותרות....מקומך בבית. תתבייש לך מר מאיר דהן.
  הגב 31.10.18 13:02
 • אורח
  כמה רוע יש לאנשים מכוער
  הגב 01.11.18 20:47

מזכרת בתיה זוכרת את יקיריה! בטקס חגיגי נקראה הסמטה (ליד הבאר האנטילית) על שמו של נחום נעים ז"ל

נחום נעים ז"ל הוא מותיקי היישוב שהגיע למזכרת בתיה בשנת 1959 ופעל רבות יחד עם משפחתו בתחום החנוך, החקלאות, המסחר ביישוב

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2
צילום: באדבות מועצה מקומית מזכרת בתיה


בשבוע שעבר ערכה מועצת מזכרת בתיה טקס חגיגי ומרגש לזכרו של תושב היישוב נחום נעים ז"ל. בטקס שהתקיים במעמד ראש המועצה, מאיר דהן, בני משפחתו ותושבים, נקראה על שמו הסמטה על יד הבאר האנטילית (הבאר ההיסטורית של המושבה).


על נחום נעים ז"ל

נחום נעים ז"ל הגיע עם אשתו דינה למושבה ב-1959 ובנה משפחה לתפארת שרובה גרה במושבה. הוא היה איש אדמה, והיה מעורב בחיי הקהילה במושבה: בתחום החינוך, המסחר החקלאות , שותף לבניית המדינה וביסוסה בעבודה קשה ובנחישות המלווה באהבת ארץ ישראל.
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.

משרד הפנים מפרסם את הרשימות הסופיות המתמודדות לרשויות המקומיות. ביישוב מזכרת בתיה מתמודדות 5 רשימות ו2 מועמדים לראשות היישוב

על הראשות העיר מתמודדים ראש המועצה מאיר דהן וחבר המועצה גבי גאון

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2

בעוד יומיים מגיעה מערכת הבחירות לרשויות לשיאה בה יגיעו תושבי ישראל אל הקלפיות לבחור את נציגיהם במועצות המקומיות ואת העומד בראשם.

משרד הפנים פרסם השבוע את הרשימות הסופיות של המועמדים לרשות ומועצת העיר. על פי הנתונים במועצה המקומית מזכרת בתיה מתמודדות 5 רשימות למועצת היישוב ו2 מועמדים לראשות המועצה שהם: ראש המועצה,מאיר דהן וגבי גאון.


להלן שמות הרשימות וסמלן בקלפי

שם הרשימהסמלה בקלפיראש הרשימה
מל"י – מגיע לכם יותרזךאהוד אביר לב
ביחד בראשות שירי גונןחישירי גונן
משב בראשות גבי גאוןכןגבי גאון
לב- למען ביתנו בראשות מאיר דהןלבמאיר דהן
מזכרת מתעוררת בראשות יערה ישורוןעריערה ישורון


בבחירות שיתקיימו במועצה התושבים יצביעו פעמיים פתק צהוב לראש המועצה ופתק לבן לחברי מועצת היישוב.התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  חייבים להחליף שלטון. שמתפקד רק חצי שנה לפני בחירות
  הגב 29.10.18 20:32
 • אורח
  למזכרת מגיע את הטוב ביותר גבי גאון
  הגב 30.10.18 12:13

משרד הפנים מפרסם את הרשימות הסופיות המתמודדות לרשויות המקומיות. ביישוב קריית עקרון מתמודדות 7 רשימות ו3 מועמדים לראשות היישוב

על ראשות המועצה מתמודדים: ראש המועצה חובב צברי, דוד אבו, ודוד בצלאל

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2

בעוד יומיים מגיעה מערכת הבחירות לרשויות לשיאה בה יגיעו תושבי ישראל אל הקלפיות לבחור את נציגיהם במועצות המקומיות ואת העומד בראשם.

משרד הפנים פרסם השבוע את הרשימות הסופיות של המועמדים לרשות ומועצת המקומיות. על פי הנתונים בקריית עקרון מתמודדות 7 רשימות למועצת היישוב ו3 מועמדים לראשות המועצה שהם: חובב צברי, דוד אבו ודוד בצלאל.

להלן שמות הרשימות וסמלן בקלפי:

שם הרשימהסמלה בקלפיראש הרשימה
עקרוניםאאריק חדד
קול הקהילהזטמנו סיטוטאו
חצ בתנופהחצחובב צברי
יד ביד למהפךידדוד אבו
הליכוד בראשות אילן ירימימחלאילן ירימי
עקרון שלנונקאסהון דסה
תנועת לב בראשות דוד בצלאלקדוד בצלאל


בבחירות שיתקיימו במועצה התושבים יבחרו פעמיים פתק צהוב לראש המועצה ופתק לבן למועצת היישוב.התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  רק בצלאל דוד לראשות בעזרת השם יצליח אמן אמן אמן👍👏👏👏
  הגב 28.10.18 19:54
 • אורח
  אך ורק הרב בצלאל ובזכות התורה הקדושה יהיה מהפך
  הגב 29.10.18 03:15

מבזק וואטסאפ אדום: דיווח על חשד לבלון תבערה באזור בילו סנטר

דיווחים בוואטסאפ האדום 0-586-586-106 (שמרו המספר בזיכרון לדיווחים מעניינים)

אבי בר | | תגובות: 23
תמונת ארכיון

יום שבת 27/10 שעה 16:30 דיווח על בלון תבערה אשר נמצא באזור בילו סנטר. חבלן משטרה נמצא במקום ובודק את הבלון.

יש לזכור כי בשבועות האחרונים התגלו באזור מספר בלוני תבערה אשר הגיעו מכיוון עזההתפרסמו 23 תגובות לכתבה.
 • אורח
  תמשיכו לבחור בביבי כראש ממשלה ותקבלו עוד מיליון בלונים
  הגב 27.10.18 17:19
 • אורח
  נכון, הרי הוא מר בטחון...
  28.10.18 01:15
 • אורח
  מדינה חרא לא ביבי,ולא פיפי. ולא הדתיים,חלאות מושחתים כולם.
  הגב 27.10.18 17:26
 • אורח
  מצבעים ב 2 פתקים האחד ירוק והשני לב
  הגב 27.10.18 18:06
 • אורח
  ✌️
  27.10.18 18:33
 • אורח
  תצביע לב=תקבל עוד מישהו מאנשי מלול בעירייה תצביע לב=תקבל אנשים פחדנים שרק מחפשים את הרע בשאר תצביע לב=לא תקבלו כלום 5 שנים
  27.10.18 18:55
 • אורח
  כולנו פתק ירוק
  הגב 27.10.18 18:54
 • אורח
  שנשמע רק בשורות טובות ושבוע טוב לכל הצדיקים והצדיקות!
  הגב 27.10.18 19:05
 • אורח
  שבוע טוב לכולם. דברו לעניין בבקשה. בלונים מעזה פיגועים וכו לא קשורים לביבי זה אויבינו אחראים וזאת הגישה המתרפסת והמתנצלת המרחמת על ״המסכנים בעזה״ אותה השרישו במדינה אנשי השמאל אותם ״יפי נפש״ שדאגו לשלוח את הבוגד מישראל לאום כדי להעליל שקרים על חיילינו !!!! המציאות הנוראה הזאת חייבת להיפסק
  הגב 27.10.18 19:24
 • אורח
  תעשו ניסוי עם אלף בלונים ותראו שאפילו אחד לא נופל בשטח ישראל.
  הגב 27.10.18 19:38
 • אורח
  התגובה האחרונה נכונה.של בעלשיקול דעת
  הגב 27.10.18 19:41
 • אורח
  בגן הבנים נווה יהודה יש חבורה של גנבים שבודקים מי יוצא מהבית ובאיזה שעה. יש להם קבוצה של קטינים שאומרים שהם גנבו במקרה שיש בעיה. זהירות!! סוטי מין פדופילים וקלפטומנים באובססיה.
  הגב 27.10.18 19:45
 • אורח
  איפה זה?
  27.10.18 19:56
 • אורח
  אני נגד מלול
  הגב 27.10.18 19:55
 • אורח
  פדופילים,סוטי מין,זונות לא חסר. בשפע מיציי של זבל חלאות טפו עליכם
  הגב 27.10.18 21:43
 • אורח
  אין הגיון שהבלון שנמצא היום בבילו סנטר וגם זה שנמצא בשבוע שעבר.... הופרחו מעזה. תחשבו רגע בהיגיון. לכן לדעתי מישהו מפריח אותם פה מהאזור.
  הגב 27.10.18 21:53
 • אורח
  למה מבלון קטן התקשורת עושה סלון גדול.כןלה לאחמד היה יומולדת ובכל לו הבלון
  הגב 27.10.18 22:20
 • אורח
  בלון ירוק
  הגב 27.10.18 22:46
 • אורח
  מספיק עם ההתלהמות המכוערת
  הגב 28.10.18 06:31
 • אורח
  יניב מרקוביץ אחלה יניב
  הגב 28.10.18 09:34
 • אורח
  כולם בוחרים רק פתק ירוק.
  הגב 28.10.18 09:43
 • אורח
  פתק ירוק
  הגב 28.10.18 15:01
 • אורח
  שעה 19.05 ? חברנו שנשמע על ולא על?
  הגב 28.10.18 19:37

מקווה מידון במזכרת בתיה, בניהולה של הבלנית עופרה גואטה קיבל בפעם החמישית את פרס כוכב הזהב בתחרות מקווה נאה בישראל היפה

הטקס היה במעמד מנכ"ל המשרד לשירותי דת, עו"ד עודד פלוס, הרב יצחק דוד גרוסמן, כלת פרס ישראל הגב מרים פרץ, ראשי מועצות דתיות רבני ערים וראשי ערים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2
צילום: מועצה מקומית מזכרת בתיה


בשבוע שעבר נערכה תחרות מקווה נאה בישראל יפה מטעם המשרד לשירותי דת והמועצה לישראל יפה. התחרות התקיימה זו בשנה ה-6 במעמד, מנכ"ל המשרד לשירותי דת, עו"ד עודד פלוס, הרב יצחק דוד גרוסמן, כלת פרס ישראל הגב מרים פרץ, ראשי מועצות דתיות רבני ערים וראשי ערים. בתחרות משתתפים מקווה הטהרה בכל רחבי הארץ, אליהם מגיעים השופטים ומסיירים ונשפטים על נראות המקום. בסיום נבחרים הזוכים בקטגוריות השונות.

מקווה מידון של מזכרת בתיה, בניהולה של הבלנית עופרה גואטה זכה זו הפעם החמישית בתחרות וקיבל את כוכב הזהב על 5 שנות התמדה בקבלת כוכב היופי.

מטרת התחרות היא הגברת המודעות לערכי טיפוח, אסתטיקה סביבתית, שיפור התנאים הפיסיים ואיכות הסביבה - התנהלות מקיימת במקוואות במגמה ליצור בהם סביבה ידידותית לקהל הטובלות ולקהילה.התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  Easy when barely used
  הגב 27.10.18 00:40
 • אורח
  חייבים להחליף שלטון. שמתפקד רק חצי שנה לפני בחירות
  הגב 29.10.18 20:32

מנהלת הבחירות במזכרת בתיה מפרסמת את כתובת 2 הקלפיות הנגישות להצבעת בעלי המוגבלות בניידות

ביום הבחירות יעמדו לרשות התושבים 16 קלפיות שמתוכן 2 קלפיות נגישות. כל תושב בעל מוגבלות ניידת יוכל להצביע בכל אחת מהקלפיות הנגישות

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


ביום שלישי הקרוב(30.10) תגיע לסיומה מערכת הבחירות לרשויות המקומיות בה יבחרו תושבי מזכרת בתיה את נציגיהם למועצה המקומית ואת העומד בראשה. ביום הבחירות יעמדו לרשות התושבים 16 קלפיות ומתוכן 2 קלפיות נגישות לבעלי מוגבלויות בניידות.

"אדם המוגבל בניידות" – הוא אדם שמפאת מצבו הגופני הוא מוגבל בניידות ומסיבה זו אינו יכול להצביע במקום הקלפי ששמו כלול ברשימת הבוחרים שלה.

כל תושב בעל מוגבלות ניידת יוכל להצביע בכל אחת מהקלפיות הנגישות על פי הנוהל הבא:

1. אדם המוגבל בניידות המצביע בקלפי לאנשים מוגבלים בניידות יזדהה בפני מזכיר ועדת הקלפי,

2. ויקבל 2 מעטפות הצבעה: מעטפה צהובה להצבעה לראש רשות. מעטפה לבנה להצבעה לרשימה למועצת הרשות.

3 .הבוחר יכניס מאחורי הפרגוד פתק הצבעה צהוב אחד לראש הרשות למעטפה הצהובה ופתק הצבעה לבן אחד למועצה למעטפה הלבנה, באופן שהפתקים לא ייראו מחוץ למעטפות.

4 .הבוחר יחזור למזכיר ועדת הקלפי ויקבל ממנו מעטפת הצבעה חיצונית. הבוחר יכניס את שתי מעטפות ההצבעה למעטפה החיצונית ומזכיר ועדת הקלפי יציין על גבי המעטפה החיצונית את פרטי הבוחר. הבוחר יטיל את המעטפה החיצונית, לעיני ועדת הקלפי, לתוך הקלפי. "אדם המוגבל בניידות" – אדם שמפאת מצבו הגופני הוא מוגבל בניידות ומסיבה זו אינו יכול להצביע במקום הקלפי ששמו כלול ברשימת הבוחרים שלה.


להלן רשימת הקלפיות הנגישות:

בית ספר בן גוריון רחוב הגורן 13

בית ספר הרצוג רחוב רוטשילד 51התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

מנהלת הבחירות בקריית עקרון מפרסמת את כתובת 2 הקלפיות הנגישות להצבעת בעלי המוגבלות בניידות

ביום הבחירות יעמדו לרשות התושבים 13 קלפיות שמתוכן 2 קלפיות נגישות. כל תושב בעל מוגבלות ניידת יוכל להצביע בכל אחת מהקלפיות הנגישות.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


ביום שלישי הקרוב (30.10) תגיע לסיומה מערכת הבחירות לרשויות המקומיות בה יבחרו תושבי קריית עקרון את נציגיהם למועצה המקומית ואת העומד בראשה. ביום הבחירות יעמדו לרשות התושבים 13 קלפיות ומתוכן 2 קלפיות נגישות לבעלי מוגבלויות בניידות.

"אדם המוגבל בניידות" – הוא אדם שמפאת מצבו הגופני הוא מוגבל בניידות ומסיבה זו אינו יכול להצביע במקום הקלפי ששמו כלול ברשימת הבוחרים שלה.


כל תושב בעל מוגבלות ניידת יוכל להצביע בכל אחת מהקלפיות הנגישות על פי הנוהל הבא:

1. אדם המוגבל בניידות המצביע בקלפי לאנשים מוגבלים בניידות יזדהה בפני מזכיר ועדת הקלפי,

2. ויקבל 2 מעטפות הצבעה: מעטפה צהובה להצבעה לראש רשות. מעטפה לבנה להצבעה לרשימה למועצת הרשות.

3 .הבוחר יכניס מאחורי הפרגוד פתק הצבעה צהוב אחד לראש הרשות למעטפה הצהובה ופתק הצבעה לבן אחד למועצה למעטפה הלבנה, באופן שהפתקים לא ייראו מחוץ למעטפות.

4 .הבוחר יחזור למזכיר ועדת הקלפי ויקבל ממנו מעטפת הצבעה חיצונית. הבוחר יכניס את שתי מעטפות ההצבעה למעטפה החיצונית ומזכיר ועדת הקלפי יציין על גבי המעטפה החיצונית את פרטי הבוחר. הבוחר יטיל את המעטפה החיצונית, לעיני ועדת הקלפי, לתוך הקלפי. "אדם המוגבל בניידות" – אדם שמפאת מצבו הגופני הוא מוגבל בניידות ומסיבה זו אינו יכול להצביע במקום הקלפי ששמו כלול ברשימת הבוחרים שלה.


להלן רשימת הקלפיות הנגישות:

מרכז יום לקשיש רחוב ירושלים 1

בית עינב ברחוב הנרקיס 1התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  תודה רבה.. אבל קיבלתי הפנייה לקלפי אחרת.. מה עושים?איך יש הצלבה בין הקלפיות?
  הגב 27.10.18 21:28

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח
אורח
12.11.18 20:13
כי המתווך רוצה עסקה וזה תמיד יבוא על חשבון המוכר
אורח
03.11.18 15:26
למה לא לתייוך? אם הכסף של העסקה אצלך ,מה זה משנה אם זה עם תייוך או בלי תיווך? כולם צריכים פרנסה שלח לחמך
אורח
31.10.18 06:11
דירה 4 חדרים בקומה גבוהה במרכז רחובות (בית הפועלים)- 1.65 מליון. פרטי -לא למתווכים. 050-6242092
אורח
24.10.18 18:22
תשמח לענות? וואלק צריך זכיה בלוטו בשביל להתקשר אלייך,אבל תעשה בית פתוח עם כיבוד ושתייה ואולי אגיע כקונה פונטאצילי בנתיים ק.משה אטרקטיבית יותר בשבילי .
אורח
23.10.18 10:35
ללא תיווך!!! מתווכים נא לא להתקשר! למכירה 5 חדרים בשכונת המדע. דירה מעולה המשקיפה על פארק פנימי.יחידת הורים עם מזגן.יחידת מתבגר.מזגן בסלון.מרפסת שמש 14 מטר. סה"כ 3 חדרי רחצה.מזווה במטבח.דוד שמש.2 חניות.מחסן. קומה 2 מתוך 9.מעלית. ברחובות הקרובים ממוקמים גני ילדים ובתי ספר. קרובה ליציאה מרחובות. המחיר 2.400.000 ללא תיווך!! אשמח לענות ב- 0549907874
אורח
06.10.18 17:27
האם יש אפשרות לקנות את הדירה בגורדסקי בתשלומים? כל חודש תבואו לקבל צ'ק בפריסה ל=30 שנה?
אורח
12.10.18 10:18
חחחחחחחחחח
אורח
29.09.18 13:04
29.09.18 11:42 בגורודיסקי 21 דירת שלושה חדרים 75 מטר קומה שלישית ללא מעלית חנייה מקורה בטאבו, מרווחת ומוארת שלושה כיווני אויר, שלושה מזגנים דוד שמש באחריות חלונות תריסים ורשתות, פרקטים בשני חדרים קרמיקה ברצפה, בקרבת מוסדות חינוך וגנים מרחק הליכה לעיר, יציאה לכביש 431 ולפארק המדע, מצויינת גם להשקעה תשואה גבוהה, עליזה 0522249704.
אורח
29.09.18 13:11
תמונות מהדירה
אורח
29.09.18 11:42
בגורודיסקי 21 דירת שלושה חדרים 75 מטר קומה שלישית ללא מעלית חנייה מקורה בטאבו, מרווחת ומוארת שלושה כיווני אויר, שלושה מזגנים דוד שמש באחריות חלונות תריסים ורשתות, פרקטים בשני חדרים קרמיקה ברצפה, בקרבת מוסדות חינוך וגנים מרחק הליכה לעיר, יציאה לכביש 431 ולפארק המדע, מצויינת גם להשקעה תשואה גבוהה, עליזה 0522249704.


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח
אורח
25.10.18 15:01
רחוב יצחק בן צבי 34 רוצה להשכיר דירה נא ליצור קשר או להגיע למקום
אורח
24.10.18 18:26
מצבך טוב ציון אם אתה מחפש כמה שיותר חדרים יכול לעניין אותך יחידת דיור חדר וחצי כולל כבלים ?
אורח
11.11.18 11:56
אפשר פרטים על יחידת דיור?
אורח
24.10.18 18:24
מטבח יהודי? יש גם מטבח נוצרי או מוסלמי?
אורח
24.10.18 18:23
שרותים כפולים?דהיינו 2 אנשים יכולים בו זמנית לעשות צרכים?
אורח
26.09.18 01:17
מחפש מחסנים קטנים ברחובות לקנייה 0542235234
אורח
26.09.18 01:16
רוצה למכור נדלן שלח פרטים לפלא 0542235234 מחיר ראלי מזומן מיידי
אורח
26.09.18 01:15
קבוצה בעלי קרקע בהורביץ מגרש למסחר מחפשת יזם לקומבינציה 0542235234
אורח
13.11.18 13:18
איזה מספר
אורח
24.09.18 06:34
למכירה דירה ברחובות 5 חדרים בשכונת המדע משודרגת ברמה גבוהה מאוד.מרפסת ענקית +מחסן צמוד לדירה.פרטים 0526577671 אלכס


לוח השפלה - רכב

אורח
אורח
09.03.18 15:38
למכירה סובארו אימפרזה יד שניה 2006 מנוע 1600 0547560649 ציון
אורח
05.02.18 00:16
קניתי חדש והישן בשבילך. מאזדה 626 שנת 99. מטופחת. מנוע חדש. מחירון 8,000 054-4554919
אורח
02.01.18 22:47
יד ראשונה מרופא?
אורח
18.01.18 09:27
יד שנייה מפרופסור
אורח
22.04.18 20:00
יד שלישית מדוקטור שאקשוקה
אורח
08.10.18 17:35
יד רביעית ממורה לאזרחות
אורח
01.11.17 21:02
הונדה סיוויק 2007 יד ראשונה מפרטי! טיפולים רק במוסך מרכזי מודל ES הדגם המשודרג: גג נפתח, ציינג׳ר 6 דיסקים, בקרת שיוט מההגה טסט עד נובמבר 2018!! מחיר מחירון 34 א, 173 א קילומטר טלפון 054-4976433
אורח
30.01.18 00:38
צ'יינג'ר 6 דיסקים ?! דייי כמה אתה מוכר אותו ללא הרכב המגעיל הזה של כל הערסים של פעם?!?!
אורח
08.10.18 17:34
כן
אורח
13.10.17 08:10
הונדה סיוויק 2007 ₪ 30,000יד ראשונה פרטית נפח 1400 חסכוני 1-16 נסע 230 קמ אחרי טיפול טסט שנה כיסאות חימום מראות מתקפלות ובקרת שיוט דבאל דין חיישנים מצלמה מערכת שמע צמיגים מישלינג חדשים חלונות שחורים וקוסמטיקה שמור 0543007347
אריק
08.10.17 18:17
רנו לוגאן 2009 גיר ידני 7 מקומות 0524236972 בשעות הערב
אורח
05.10.17 17:57
פיאט פונטו גרנדהמודל 2008 יד שלישית פרטית 139000 קמ טסט עד סוף השנה. רכב שמור ,מטופל ונוסע היטב. גיר רובוטי לאחר שיפוץ במוסך המרכזי. חסכוני בטירוף מזגן תקין,הכל עובד. מאזור אשדוד,050-8920204 .
אורח
05.10.17 17:56
מחפש החלפה על טרקטורון חשמלי אופניים חשמליות 💫legend48 2017💫 והוספה קטנה ממני אזור אשדוד 0505749164-ווצאפ


לוח השפלה - דרושים

אורח
אורח
13.11.18 13:16
כולם בוחרים דב צור ...
אורח
13.11.18 13:16
נכון
אורח
13.11.18 13:16
ברור
אורח
13.11.18 13:16
אין על צור
אורח
13.11.18 13:15
מה יהייה
אורח
24.10.18 18:28
יש תשוקה לאכול אשמח להגיע למסעדה ולקבל מהשף ארוחה דשנה על חשבון הבעלים
אורח
23.10.18 10:38
לרשת מזון מוכרת מחפשים: מלקט/ת אונליין רק ימים א-ה בלי שישי שבת, 07:00-17:00, בונוסים עבודה במשמרות, לפרטים: 048554472 אורטל
אורח
23.10.18 10:37
לחברת שטראוס עלית 🍭ברחובות🍭 דרוש/ה סדרן/ית ניידות-חובה 👶מתאים גם למשרת אם👶הדר 052-5039868
אורח
23.10.18 10:37
לחברת שטראוס עלית 🍭ביבנה🍭 דרוש/ה סדרן/ית ניסיון-חובה! הדר 052-5039868
אורח
23.10.18 10:37
הגיע הזמן להתקדם?🔥דרוש/ה סגן/ית לרשת אופנה בינלאומית לעבודה במשמרות באיזור רחובות. ניסיון בניהול עובדים חובה! חייגו 050-4044369
אורח
23.10.18 10:36
למסעדת אברטו. השף שלנו מחפש טבח אז יש לכם תשוקה לאוכל אתם אוהבים סביבה משפחתית רוצים לבשל במטבח עלית? פרטים - 0504380844


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל