הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

משטרת בת ים מודיעה! 

התקבלו מספר דיווחים על גבר מזוקן ושחום עור אשר תקף מספר נשים בלילה בבת ים

מספר גולשים נפצעו בחוף הים בבת ים.. מצורף סרטון

הסופה בבת ים גרמה לקריסת עץ על רכב

מדברים על כך שמחר רביעי 17/7 יהיה יום שרבי במיוחד! על מזג האוויר השרבי הצפוי באזורנו בכתבה

השרב יישבר בשעות הצהריים אך בלילה יהיו אחוזי לחות גבוהים במיוחד.

אבי בר | | תגובות: 14


החזאים מתריעים כי מחר יום רביעי 17/7 ישרור מזג אוויר שרבי עם עומסי חום כבדים וטמפרטורה של 5 – 7 מעלות גבוהות יותר מהרגיל.

על פי התחזית, השרב יישבר בשעות הצהריים אך בלילה יהיו אחוזי לחות גבוהים במיוחד.

להלן התחזית לאזורנו

טמפרטורה – בשעות היום 36 מעלות (קיימת אפשרות שיעלו ל - 38), בלילה 26 מעלות.

לחות – בשעות היום 22% - 48% ובשעות הלילה 89% לחות

עומס חום – עד הצהריים עומס חום בינוני - כבד , בלילה עומס חום קל.

רוח – דרום מזרחית, בבוקר 24 קמ"ש, בצהריים, 60 קמ"ש

גובה הגלים – 60 ס"מ – 120 ס"מ

טמפרטורת הים – 30 מעלות

קיימת אזהרות שריפות


התחזית ליום חמישי 18/7

מעונן חלקית עד נאה. תחול ירידה ניכרת בטמפרטורות והן ישובו להיות רגילות לעונה.הנחיות מד"א לקראת השרב הכבד

במד"א ערוכים לקראת מזג האוויר החם שצפוי מחר וממליצים לציבור כיצד להישמר

לאור הטמפרטורות הגבוהות הצפויות ברחבי הארץ מחר (ד'), מד"א מפרסם הנחיות לציבור על מנת לצמצם פגיעות אפשריות * במגן דוד אדום מזכירים לנהגים שלא משאירים ילדים ותינוקות ברכב אף לא לרגע, גם אם המזגן ברכב דולק * במקרה אובך מומלץ להישאר בבית במזגן, ובכל מקרה יש לנקוט אמצעי זהירות ולגלות ערנות מרבית

מחר (ד') צפוי לפקוד את ישראל מזג אוויר חם עם טמפרטורות גבוהות במיוחד. בימי שרב וחום כבד מורגשת עליה בפניות לקו החירום 101 של מגן דוד אדום, מאנשים שמתלוננים על חולשה ותשישות, התעלפויות, התייבשויות ומכות חום, ובמד"א ערוכים לתת מענה לכל מקרה.

החום הכבד שישרור מחר בכל חלקי הארץ עלול לסכן חיי אדם, בדגש על תינוקות, ילדים, קשישים ומוגבלים. מתחילת הקיץ נשכחו 4 ילדים ברכבים נעולים שבדרך נס חולצו ללא פגע. עשרות ילדים ופעוטות מתו בעשור האחרון, לאחר שנשכחו ברכבים נעולים.על מנת לצמצם למינימום את הפגיעות בנפש מפאת החום הכבד, מפרסם מד"א את ההנחיות לציבור, לשמירה על חיי אדם:

* הרבו בשתיית נוזלים: יש לשתות כמויות מספיקות של מים אף מעבר לתחושת הצימאון. מומלץ לשתות בין 8 ל-10 כוסות מים ביום. שתייה קרה עדיפה על פני שתייה חמה. עדיף לשתות מים ולא שתייה ממותקת.

* יצאתם מהבית? יש להקפיד על מנוחה במקום מוצל וקריר. יש לוודא הגנה מפני השמש, בעיקר בקרב תינוקות וילדים - באמצעות כובע רחב שוליים, משקפי שמש, קרם הגנה ולבוש מתאים.

* תינוקות ברכב: יש לעשות כל מה שניתן על מנת לוודא שלא נשארו ילדים ותינוקות ברכב סגור. הטמפרטורה ברכב סגור מזנקת בתוך דקות בודדות ועלולה לגרום למכת חום ואף למוות. אין להשאיר תינוקות וילדים ללא השגחה ברכב, ולו לרגע - גם אם משאירים ברכב חלונות פתוחים ומזגן פועל!!

* פעילות ספורטיבית: יש להימנע לחלוטין מהתעמלות בחוץ במהלך שעות החום הכבד. אם מבצעים פעילות ספורטיבית בשעות הערב, כאשר יש הקלה בעומס החום, יש להקפיד על שתייה מרובה ועל הפחתת מאמץ.

* יוצאים לים? יש להקפיד על מריחת הגוף בקרמים בעלי מקדמי הגנה גבוהים, להימנע מחשיפה ארוכה לשמש ומשהייה בחופים בשעות החום הכבד. עדיף לרחוץ בים בשעות הבוקר המוקדמות ובשעות אחה"צ, אז הטמפרטורות נוחות יותר. בנוסף, יש לרחוץ רק בחופים מוכרזים, בשעות הפעילות שבהן יש מציל.

* עובדים המצויים תחת השמש וחשופים לעומס חום כבד: יש להקפיד על לבוש בהיר, דק ומאוורר המאפשר לנדף את חום הגוף. יש להקפיד על הפסקות ארוכות יותר מהרגיל בצל או במקום ממוזג, ולהרבות בשתייה.

* במקרה אובך, בשל זיהום האוויר החריג שנחשב מסוכן לבריאות, ממליץ מד"א לקשישים, נשים בהריון, חולי לב, חולים במחלות ריאה (אסטמה, COPD או בעיות בכלי הנשימה) לשהות בבתים ממוזגים, עם חלונות מוגפים.

* אם מופיעים סימני התייבשות - דוגמת כאבי ראש, סחרחורות או חולשה, יש להפסיק מידית כל פעילות גופנית, לשהות במקום מוצל וקריר, ולהרבות בשתייה מעבר לתחושת הצימאון.

אם מופיעים סימני פגיעת חום - דוגמת התעלפות, טשטוש בראיה, בלבול ועלייה בחום הגוף, יש להזעיק את מד"א באמצעות חיוג למוקד החירום בטלפון 101 או באמצעות יישומון "מד"א שלי", ולהישמע להנחיות החובשים והפראמדיקים במוקד, עד להגעת הצוותים.

* חשוב לתת תשומת לב מיוחדת לתינוקות, ילדים, קשישים ומוגבלים. הורים לתינוקות ופעוטות צריכים לשים לב להתנהגותם, ולוודא שהם לא מראים כל סימן להתייבשות או מכת חום. בנוסף, יש לוודא הימצאות שתייה בסמוך אליהם, ושהילדים נמצאים כל העת במקום מוצל. במד"א קוראים לאנשים שלהם קרובים קשישים או מוגבלים, לשמור איתם על קשר בתדירות גבוהה מהרגיל, על מנת לוודא שבקרבתם שתייה קרה וכי הם מצויים במקום מוצל וקריר, ואינם מראים כל סימן להתייבשות או פגיעת מכת חום.

אזהרה והצהרה

בשום אופן אין בהנחיות המפורטות אלו להקנות סמכויות טיפול או אבחון מעבר לידיעותיך בהגשת עזרה ראשונה. הנחיות אלו אינן באות להחליף טיפול רפואי מקצועי. בכל מקרה חירום רפואי יש להתקשר למד"א בטלפון 101 או דרך יישומון "מד"א שלי", ולהישמע להנחיות החובשים והפראמדיקים במוקד מד"א.

התפרסמו 14 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ועוד ביום חמישי הודעה הפסקת חשמל בגרשון דובינבוים הם נורמלים יש אנשים חולי אסטמה לב מי עושה מ22:00 בלילה עד 6 בבוקר הפסקת חשמך 😡😡😡
  הגב 16.07.19 10:24
 • אורח
  זה בגלל הדתיים כל הרוע במזג האויר
  הגב 16.07.19 10:25
 • אורח
  באמת?? ואני לתומי חשבתי שזה בגלל ההומואים
  16.07.19 10:28
 • אורח
  איזה גזענים
  16.07.19 10:39
 • אורח
  שתגיע לשמיים אתה כל כך תצטער שלא היית דתי אתה תקבל גהנייי גהנום אתה בטח סתם אתאיסט מסריח
  הגב 16.07.19 10:52
 • אורח
  ונראה לך שזה מפריע למי שלא מאמין כמוך? אפשר לשרוף, לזרוק לים כדברי השיר שיאכלונו הדגים, זה לא אומר שאני מצדד באיזה צד אך קשה לדבר לאנשים בשפה שהיא לא שפתם מבחינתם אמונתכם זו ג'יבריש
  16.07.19 11:15
 • אורח
  יהיו עוד ימי שרה מה הלחץ
  הגב 16.07.19 11:01
 • אורח
  שרב
  הגב 16.07.19 11:01
 • אורח
  כל האסונות והבעיות בגלל שינאת חינם
  הגב 16.07.19 11:10
 • אורח
  לא ברור מה הקשר לדתיים ולמזג האויר ,איך הגעתם לזה?? מה שברור שזה שכתב את זה טיפש גמור ולא מבין שום דבר בחיים שלו,
  הגב 16.07.19 12:34
 • אורח
  חום גיהנום...
  הגב 16.07.19 15:20
 • אורח
  הכל בגלל מורגן פרימן
  הגב 16.07.19 18:55
 • אורח
  גדול :)
  16.07.19 19:47
 • אורח
  מעט אהבת חינם לא תזיק לאף אחד.
  הגב 17.07.19 09:55

מי מעוניין להדליק נרות חנוכה בבתי אזרחים ותיקים בבת ים?: פרוייקט "נר מחבר" ביוזמת העירייה, המזמין תושבים להדליק נרות חנוכה בביתם של האזרחים הוותיקים יוצא לדרך.. לינק להרשמה בכתבה

הרשמה עד 17/12

לימור עידן | | תגובות: 0


עיריית בת ים בפעילות מקסימה לחג החנוכה, הדלקת נרות חנוכה בביתם של האזרחים הותיקים יחד עם תושבי בבת ים

במהלך חג החנוכה, 22.12-29.12 , מתקיים פרויקט "נר מחבר" שבו תושבי העיר , צעירים, מבוגרים ומשפחות לוקחים חלק בהדלקת נרות חנוכה בבתיהם של אזרחים ותיקים .

המשתתפים בפרויקט יקבלו ערכה להדלקת נרות הכוללת חנוכייה , חבילת נרות ,שובר לסופגניות וכתובת של אזרח ותיק אליו ייגשו ,יחד עם המשפחה או לבד וידליקו יחד עימו את נרות החג.

פרויקט מקסים בעל משמעות רבה, הזדמנות לתת ולקבל הרבה יותר

תושבים המעוניינים לקחת חלק בפרוייקט "נר מחבר" מוזמנים להרשם בקישור המצורף לא יאוחר מה17.12.19

להרשמה לחץ כאןהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תיקון מחשבים וסלולארי חינם בבת ים! פרויקט קהילתי של תיקון מחשבים ומכשירים סלולריים, ללא עלות, על ידי תלמידי בת ים מתקיים כל שבוע במתנ"ס גאולים בבת ים

אסף לוי מAsafmedia יזם את הפרויקט הייחודי כבר לפני 3 שנים יחד עם מתנ"ס גאולים בבת ים

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט: מגה-בית תיקון מחשבים וטלפונים חינם


מאות תלמידים נרשמו לאחרונה לפרויקט החברתי, פרויקט "מגה- בית" בו תלמידי תיכון מפעלים מעבדה לאבחון ותיקון תקלות במחשב ללא עלות.

אסף לוי , מAsafmedia, יזם את הפרויקט הייחודי יחד עם מתנ"ס גאולים כבר לפני 3 שנים , ולאחרונה נוספו עוד עשרות תלמידים לפרויקט לאחר שעברו הכשרה אינטנסיבית בת 22 מפגשים הניתנת בחינם על ידי המתנ"ס ובעצם מכשירה את התלמידים להיות טכנאי מחשבים וטלפונים סלולריים .

הפרויקט כולו הוא ייחודי ומקורי ,קהילתי וחברתי, התלמידים לומדים בחינם כיצד להיות טכנאים מוכשרים ובתמורה הם מתקנים ללא עלות מכשירים סלולריים ומחשבים לתושבי בת ים

אסף והתלמידים מפעילים את מעבדת התיקונים אחת לשבוע ,בימי חמישי במתנ"ס גאולים , בשיתוף פעולה עם ליבנת מזרחי ,רכזת הקהילה, המכשירים מגיעים, עוברים בידיהם המקצועיות של התלמידים ולאחר מכן חוזרים תקינים להמשך שימוש.


על מנת לקבל שירות יש להביא את המכשיר התקול למתנ"ס גאולים כל חמישי בשעה 16:00-21:00 והתלמידים ידאגו לתקנו ללא עלות .
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

משטרת בת ים מודיעה! התקבלו מספר דיווחים על גבר מזוקן ושחום עור אשר תקף מספר נשים בלילה בבת ים

הציבור מתבקש לגלות עירנות

מערכת האתר | | תגובות: 8


בתקופה האחרונה התקבלו במשטרת ישראל מספר דיווחים אודות גבר מזוקן ושחום עור , אשר תקף נשים בשעות הלילה ואף ניסה לבצע בהן עבירת מין, ללא הצלחה, בזכות התנגדות המותקפות .


על פי הדיווחים, המקרים ארעו במספר מקומות בעיר בת ים .


עם קבלת הדיווחים פתחה המשטרה בחקירה במסגרתה משקיעה המשטרה אמצעים מגוונים וזאת על מנת ללכוד את החשוד.


אנו קוראים לציבור לגלות עירנות ולדווח למשטרה על עבירות במהירות וככל שניתן בזמן אמת


כמו כן במידה וישנם מקרים נוספים בעלי מאפיינים דומים יש לפנות למשטרה


החקירה נמשכת .התפרסמו 8 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יותר סיורים של המשטרה וגם סמויים לא יזיק
  הגב 12.12.19 18:07
 • אורח
  צריך לעשות סיורים לביניינים על עמושים כי לפעמים מתחת באים אנשים שותים עושים אש .אפילו סקס ...מחרבנים .איפה אני גרה אני לא מורשה זבל בשעות הערב .לא ראיתי אף פעם את האנשים רק סימנים ...כמו מדורה . קונדומים.בקבוקים שתיה חריפה ומים .כול ממי דברים ..מסוכן
  הגב 12.12.19 18:11
 • אורח
  כנראה שזה באזור רמת יוסף רמת הנשיא באזורים אחרים יש מצלמות וסיורים ומשטרות כל הכבוד למשטרה שבאים מהר ודואגים באמת כל הכבוד למשטרה במרכז ישר כוח!
  12.12.19 18:20
 • אורח
  עמודים
  הגב 12.12.19 18:11
 • אורח
  מורידה
  הגב 12.12.19 18:12
 • אורח
  שידליקו את התאורה ברחוב שלא יקרה אסון ושימצאו את החלאה תעיפו אותו לקיבינימט
  הגב 12.12.19 18:21
 • אורח
  באמת כדאי שיטפלו מהר בבעיית התאורה הטיפשית במקום לתקוע אורגן מבטון בטיילת
  הגב 12.12.19 21:48
 • אורח
  אצלי בבניין הרוסים חתכו את כל התאורה, מהעירייה אין סיוע בנושא. הוועד גם רוסי שפונים בטענה מדוע חתך את כל התאורה טוען חיסכון כמו באוקראינה חושך יותר טוב. איפה סיוע מהעירייה במצבים כאלה כאשר יש נשים וילדים בבניין. ארנונה משלמים כמו שעון סיוע אין.
  הגב 13.12.19 13:13
 • אורח

מספר גולשים נפצעו בחוף הים בבת ים.. מצורף סרטון

קרדיט צילום: עובד כהן וחדשות מבזקי רעם בטלגרם

לימור עידן | | תגובות: 2
קרדיט:עובד כהן וחדשות מבזקי רעם בטלגרם


היום, 12.12 , בשעה 14:15 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על 2 גולשים שנפצעו במהלך גלישה בחוף בבת ים. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח שיבא בתל השומר 2 פצועים במצב קל, גבר כבן 35 עם פציעה בגפיים תחתונות וגבר כבן 45 עם פציעה בגפיים עליונות.

חובש בכיר במד"א נתי פריד, סיפר:
"הגברים היו על החוף כשהם סובלים מפציעות מדממות בגפיים, הענקנו להם טיפול רפואי שכלל חבישות ועצירת דימומים ופינינו אותם לביה"ח כשמצבם קל".


סרטון הפציעה

התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בחורף לא מתעופפים עם מצנח ואמרו שיהיה רוח חזקה אז לא גולשים ולא עם מצנחים תקשיבו בכל יום לחדשות ולמזג אוויר כשיוצאים לים חובה שיהיה גם מציל כי אחרת אם קורה תאונות ואסונות זה על אחריותכם בלבד תגלו בגרות ואחריות ולא לגלוש בכל מזג אוויר שסוער בחוץ ,תיהיו ערניים ,בריאות והחלמה צהירה לפצועים !
  הגב 12.12.19 18:24
 • אורח
  החלמה מהירה☆•
  12.12.19 18:25
 • אורח

מבזק! הסופה בבת ים גרמה לקריסת עץ על רכב

קרדיט צילום: מקור אמין

לימור עידן | | תגובות: 1
קרדיט:מקור אמין


יום חמישי 12/12 לפני זמן קצר (בסביבות השעה 14:00) פקדה את בת ים סופה קצרה של רוח וגשם

כתוצאה מכך קרס עץ גדול ברחוב אילת 14 בבת ים וגורם לשיבושים בתנועה באזור

על פי תחזית מזג האוויר משעות הצהריים יחל לרדת גשם כולל בשעות הלילה והתחזית ליום שישי מעונן חלקית ואפשרות לגשם מידי פעם
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אלוהים והשטויות שלו
  הגב 13.12.19 23:08
 • אורח

דלת הכיתה נטרקה על אצבעותיו של תלמיד בן 10 בבת ים. מצבו קל

קרדיט: איחוד הצלה

לימור עידן | | תגובות: 0


ילד כבן 10 נפצע קל בבית ספר (תלמוד תורה) בבת ים. איתן שמיר חובש באיחוד הצלה שהעניק לו סיוע ראשוני מסר כי מדובר בדלת הכיתה שנטרקה על ידו.

נחמן טובול דובר און ליין של איחוד הצלה מסר
לאחרונה נרשמת עליה במקרי פציעות וקטיעות אצבעות של ילדים ופעוטות. חשוב ומומלץ להפיק לקחים ולהתקין אמצעים שימנעו טריקת דלתות או חלונות בפרט בבתים או מוסדות בהם ישנם ילדים ופעוטותהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

קבוצת הכדורגל בית"ר תל אביב\בת ים תשחק ביום שני 16.12, מול קבוצת הפועל עפולה באצטדיון נס ציונה

במשחקה הקודם ניצחה הקבוצה את בני לוד 2:1

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט: בית"ר תל אביב בת ים פייסבוק


קבוצת הכדורגל בית"ר תל אביב\בת ים תמשיך במחזור ה15 ותשחק ביום שני ה16.12 מול קבוצת הפועל עפולה.

הבתימים מגיעים למשחק אחרי רצף של ניצחונות שהעלו את מורל הקבוצה ומעלים אותם למקום ה7 בטבלה, לאחר שניצחו בשבוע שעבר את קבוצת בני לוד 2:1

קבוצת הפועל עפולה הממוקמת מקום 16 בטבלה חוותה כבר 9 הפסדים ולא מוכנה לראות שוב הפסד בתוצאה, לכן משחק זה יהיה מותח עד הדקה ה90

המשחק יתקיים ביום שני, 16.12 באצטדיון נס ציונה בשעה 19:00התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

המשטרה הוציאה צו סגירה לעסק בבת ים שנורו לעברו יריות

נבדק החשד כי במקום התנהלו משחקי הימורים אסורים

אבי בר | | תגובות: 0


ביום שני 2/12 בשעות הלילה בוצע ירי לעבר עסק ברחוב קינמון בבת ים . אתמול (ד') בוצע שימוע לבעלת העסק בפני קצין משטרה מוסמך. בתום השימוע הוצא צו סגירה מנהלי המורה על סגירת המקום למשך 15 יום (עד לתאריך 25.12.2019, כולל) וזאת לשם שמירה על שלום הציבור וביטחונו.

נבדק החשד כי במקום התנהלו ככל הנראה משחקי בינגו האסורים על פי חוקהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עיריית בת ים מבקשת להבהיר בנושא התחבורה הציבורית בשבת! הדיון בנושא הוסר ברוב מועצת העיר כיוון שעל פי הודעת ראש העיר הנושא יידון במסגרת עירונית ולא במסגרת פוליטית.

הערת המערכת - אפשר לדון בכל מסגרת ולהמליץ המלצות, אך ההחלטה על הפעלה והקצאת תקציב יכולה להתקבל אך ורק במועצת העיר שהיא "מסגרת פוליטית" וכן, אי אפשר להתעלם מהעובדה שנושא התחבורה הציבורית בשבת הוא נושא פוליטי

אבי בר | | תגובות: 5


חברת מועצת העיר קטי פיאסצקי מורג הגישה הצעה לסדר להתחברות למיזם התחבורה וההצעה הוסרה ברוב של 17 חברי מועצה מול 4 חברי מועצה התומכים בתחבורה ציבורית בשבת.

עם פרסום הידיעה בקשה עיריית בת ים להבהיר כי נושא התחבורה הציבורית בשבת הוסר רק מסדר המועצה מכיוון שהנושא צריך לידון במסגרת עירונית ולא פוליטית.

להלן ההצעה לסדר של קטי פיאסצקי מורג


להלן ההבהרה המלאה של עיריית בת ים

בניגוד לפרסום, מועצת עירית בת ים לא החליטה לדחות את הצטרפותה למיזם התחבורה הציבורית, והדיון בנושא טרם התקיים בכלל.

הדבר היחיד שהיה הערב הוא שמועצת העיר החליטה להסיר את ההצעה לסדר של סיעת מרצ שביקשה דיון בנושא, כיוון שעל פי הודעת ראש העיר הנושא יידון במסגרת עירונית ולא במסגרת פוליטית.

כאמור בת-ים, כמו חולון וראשון לציון, טרם סיימה את בדיקת הנושא ולא התקבלה כל החלטה.


הערת המערכת

אפשר לדון בכל מסגרת ולהמליץ המלצות, אך ההחלטה על הפעלה והקצאת תקציב יכולה להתקבל אך ורק במועצת העיר שהיא "מסגרת פוליטית" וכן, אי אפשר להתעלם מהעובדה שנושא התחבורה הציבורית בשבת הוא נושא פוליטיהתפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  התחבורה הציבורית לציבור עירוני ! למה נושא פוליטי ? כל עובדי מועצת עירייה נוסעים ברכבים פרטיים. למה מועצת מחליתה שציבור - תושבי בת ים חילוניים , שאין להם רכב פרטי לא יכולים לנסוע לאף מקום בשבת?
  הגב 11.12.19 21:32
 • אורח
  בושה לעירייה שסירבתם!!! סוף סוף יכולה היתה להיכנס קידמה לעיר, משהו שיעלה את העיר למעלה!!! לתת אפשרות לתושבי העיר ולמדינת ישראל את הכוח והאפשרות לבחור לאן לנסוע בשבת ובכלל את האפשרות לנסוע!!! בושה, בת-ים לא תתקדם כך לעולם!!!!!
  הגב 11.12.19 23:32
 • אורח
  כל הכבוד לא יהיה בבת ים לחבורה ציבורית כי רוב בת ים הם שומרי דת ומסורת
  הגב 12.12.19 07:45
 • אורח
  בטח, רק הערסים שלא סיימו בית ספר
  13.12.19 23:10
 • אורח
  מה זה מסגרת עירונית לא פוליטית?! ממתי דבר כזה קיים? הפרדוקס מובנה בפנים
  הגב 12.12.19 11:40
 • אורח

סופי! מועצת העיר בת ים הצביעה נגד תחבורה ציבורית בשבת בבת ים

בהצעה תמכו 4 חברי מועצה בלבד

אבי בר | | תגובות: 13


הערב רביעי 11/12 נערכה ישיבת מועצת העיר ובין הנושאים שדנו בהם ההצעה לסדר של חברת המועצה קטי פיאסצקי להתחבר למיזם התחבורה הציבורית בשבת ברחבי גוש דן אותה יזמה עיריית תל אביב.

נגד ההצעה להתחבר למיזם הנסיעה בשבת הצביעו17 חברי מועצת העיר. בעד ההתחברות למיזם הנסיעה בשבת הצביעו 4 חברי מועצה מסיעת מרצ וישראל ביתנו.
התפרסמו 13 תגובות לכתבה.
 • אורח
  שבע עשר אנשים נגד אז חצי מאוכלוסיית העיר תסבול
  הגב 11.12.19 19:17
 • אורח
  ,חבל ..מה אנחנו בני ברק ?
  הגב 11.12.19 19:18
 • אורח
  סתומים
  הגב 11.12.19 19:32
 • אורח
  מועצה בוחרת לכל התושבי בת ים ש לא צרך תחבורה ציבורית בשבת ? למה לא עושים משאל תושבי בת ים?
  הגב 11.12.19 19:49
 • אורח
  מי הצביע על צביקה יצאו פראיירים בסוף..,.
  הגב 11.12.19 21:03
 • אורח
  בת ים כך בת ים בעוד כמה שנים תיהיה בני ברק
  הגב 11.12.19 21:04
 • אורח
  הלוואי כל מדינת ישראל אך ורק חרדים בלבד כולל יהודה שומרון עזה סיני גולן הבשן הירדן
  הגב 11.12.19 23:20
 • אורח
  לא תהיה ברירה, חייבים לעשות, כולם מתקדמים בנושא הזה, זה עיר תיירות בסופו של דבר. הרוב חילונית בעיר לא נשארים מאחור.זה לא עיר של דתיים . צביקה לא פרייר-מבין את זה.
  הגב 12.12.19 10:52
 • אורח
  מעולה!! כך צריך!! בלי או עם קשר לדת, יום מנוחה בשבוע ללא רעש תחבורה, ללא עוד עשן ופיח. עוד זמן לא ארוך, כל מי שגר בעיר שהוכנסה בה תחבורה בשבת, יידרש להגיע לעבודה... ובכל זאת!! שבת זה ה מהות של העם היהודי. זאת אגואיסטיות נוראית לרצות תחבורה בשבת כדי שיהיה לי נוח , ולא לחשוב על הכלל, על העם היהודי.
  הגב 12.12.19 21:49
 • אורח
  אתה מפגר שסותר את עצמו במילותיו,
  13.12.19 23:07
 • אורח
  בחרתם ראש עיר דתי ? יפה .. קיבלתם עיר דתית
  הגב 12.12.19 21:58
 • אורח
  אז שימו להם מעקב שלטר שבת בבית שיחיו בלי חשמל יום וחצי כול סוף שבוע
  הגב 13.12.19 23:05
 • אורח
  יהודונים מפגרים, בישביל כסף דופקים עיר שלמה אבל העיקר יש להם רכב פרטי על חשבונינו
  הגב 13.12.19 23:06
 • אורח

יוזמה מבורכת: לירון רומני, מחנכת בבית הספר "ירושלים" בבת ים, מצאה דרך מקורית לגרום לילדים להיכנס מלאי אנרגיות וחיוך לכיתתם... שווה לצפות בסרטון

סרטון מצורף

לימור עידן | | תגובות: 3
קרדיט:בית הספר היסודי "ירושלים" בת ים


לירון רומני מצאה דרך חדשה ויצירתית לגרום לתלמידי בית הספר היסודי " ירושלים" להכנס לכיתה עם אנרגיות חיוביות.

בתחילת כל יום עומדים הילדים בתור מחוץ לכיתה ובוחרים מהי הדרך בה ירצו להיכנס לכיתה- בחיבוק, נשיקה או אולי ריקוד להעלאת המוראל ?

מורתם לירון עומדת בכניסה ומקיימת כל בקשה של התלמיד לפי הרשימה המצורפת אליהם.

יוזמה מקסימה לגרום לתלמיד להתחיל את היום בצורה קצת שונה.

התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יפה מאוד! יוזמה מבורכת
  הגב 12.12.19 00:33
 • אורח
  המורה הכי מושלמת מאחלת לכולם להנות ממורה כזו לירון המהממת
  הגב 12.12.19 09:06
 • אורח
  יפה ומקסים ראיתי את השיטה הזאת גם בבתי ספר בארה״ב בטלוויזיה בתוכנית של חיים הט נס ציונה ארה״ב 🌿🌸🌿🌸🌿🌸🌿🌸🌿🌸
  הגב 12.12.19 15:38
 • אורח

יום המורה 2019: הצוות החינוכי בבית הספר חשמונאים בבת ים זכה ביום פינוק שאורגן כולו על ידי הורי תלמידי בית הספר כאות תודה והערכה על עבודתם המשמעותית

יום המורה הוא יום הוקרה והערכה למורים ולמורות ולכל הצוות החינוכי, זהו יום שבו מוקירים תודה למורי בית הספר על מסירותם ועבדותם מלאת המשמעות .

לימור עידן | | תגובות: 1
קרדיט: בית הספר חשמונאים בת ים פייסבוק


יום המורה 2019.


בבית הספר מקיף חשמונאים בבת ים ,הורי התלמידים דאגו ליום פינוק עבור הצוות החינוכי בבית הספר

את היום התחילו בעמדות מסג' מפנקות, אימון אישי, מריחת לק, קוראת בקלפים ועודהורי התלמידים המשיכו את היום עם ארוחת צהריים עבור הצוות החינוכי, פשטידות, פסטות ,סלטים ,בורקסים ומבחר רחב של קינוחים

הכל כמובן אורגן עבור המורים על ידי הורי בית הספר

יום המורה הוא יום הוקרה והערכה למורים ולמורות ולכל הצוות החינוכי, זהו יום שבו מוקירים תודה למורי בית הספר על מסירותם ועבדותם מלאת המשמעות .

בסיום הארוחה, מנהלת בית הספר חשמונאים הגברת מלכה אביוב הודתה ליו"ר הנהגת ההורים שדאגו להצלחתו של היום הזה ובהמשך גם יו"ר ועד ההורים ,חני ריימנוד הודתה לצוות החינוכי על פועלתם.

גם מחזיק תיק החינוך בעיריית בת ים, אלי יריב הגיע וכיבד את המשתתפים בנוכחתו.

בסיום יום המורה קיבלו כל אחד מאנשי הצוות שי חגיגי כהוקרה .
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  חבל שהמורים בראשון לא לוקחים דוגמה מכל המורות השנה בבת ים ליוזמות הרבה דברים למען הילדים ולא באות אק להעביר את היום ....
  הגב 12.12.19 16:10
 • אורח

הערב רביעי 11/12 בישיבת מועצת העיר בת ים דיון על ההצעה לסדר של קטי פיאסצקי להצטרפות למיזם התחבורה הציבורית בשבת ברחבי גוש דן

הישיבה פתוחה לקהל הרחב.

לימור עידן | | תגובות: 2


ישיבת מועצת העיר תתקיים היום, יום רביעי בשעה 18:15 בחדר הישיבות בעירייה.

חלק מהנושאים שיעלו על סדר היום במהלך הישיבה יהיו תקציבים, אישורי חוזים וסעיף ההצטרפות למיזם התחבורה הציבורית בסופי השבוע, "נעים בסופ"ש" שמפעיל מערך הסעים ברחבי גוש דן , תוך עצירה ב500 תחנות ותוך התחשבות בשכונות שומרות השבת, אותו מנסה לקדם חברת המועצה מטעם מפלגת מרצ קטי פיאסצקי-מורג

הישיבה פתוחה לקהל הרחב .
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הצעה זה בברכה ...כי גם אנחנו שאין אוטו וגם כסף למונית מגיע לנו ... הלוואי שיהיה הסכם ....
  הגב 11.12.19 18:03
 • אורח
  בחדשות אמרו שבת ים דחתה לחלוטין את ההצעה להצטרף למיזם הזה. ממש מקומם!
  הגב 12.12.19 01:49

החלו לכלוכי הבחירות! צלב קרס על שלט הליכוד בבת ים

קרדיט: דוברות המשטרה

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט: דוברות המשטרההיום ,רביעי 11.12 ,התקבל במשטרה דיווח אודות השחתת שלט של מפלגת הליכוד בצומת הרחובות אנילביץ פינת עוזיאל בבת ים. בין היתר רוסס על השלט צלב קרס.
שוטרי משטרת ישראל הגיעו למקום, אספו ממצאים ופתחו בחקירה.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

שלי ברזניאק,קורל קולודובסקי וניקול משל ממועדון הטניס בת ים ניצחו בחצי גמר גביע המדינה בטניס נשים, ובשישי ישתתפו בגמר הגדול !

משחק הגמר ייערך ברעננה

לימור עידן | | תגובות: 2
קרדיט: טניס בת ים פייסבוק


שלי ברזניאק, קורל קולודובסקי וניקול משל ממועדון הטניס בת ים הצליחו להביא את קבוצתן לניצחון, ועליה לגמר גביע המדינה בטניס נשים.

בנות המועדון הצליחו להביס בשמינית גמר את מועדון כפר סבא , לאחר מכן ברבע הגמר הצליחו לנצח את נתניה והיום(10.12) בחצי גמר גביע המדינה שהתקיים ברעננה, הצליחו בנות מועדון הטניס בת ים לנצח את קרית ביאליק ולעלות לגמר.

משחק הגמר ייערך ביום שישי 13.12 ברעננה מול מועדון הטניס רעננה.

הבנות מגיעות חדורות מטרה להצליח ולהביא את הגביע הבייתה.
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד לבנות בת ים
  הגב 11.12.19 12:27
 • אורח
  תשחקו בחו"ל תנסו בהצלחה תשקיעו על שחקנים/ות זה חשוב לענף הספורט בעיר בת ים
  הגב 12.12.19 18:28
 • אורח

תושבי בת ים שימו לב! ביום רביעי 11.12 לא יינתן מענה טלפוני במחלקות העירייה בהן אגף הפיקוח מחלקת רישוי עסקים ואגף החינוך

פירוט מלא בתוך הכתבה

לימור עידן | | תגובות: 0


בשל ביצוע עבודות ע"י חברת החשמל מחר (רביעי, י"ג בכסלו 11.12.19) בין השעות 9:00-14:00 לא יינתן מענה טלפוני במחלקות העירייה הממוקמות ברח' החשמונאים, ובהן אגף הפיקוח, מחלקת רישוי עסקים ואגף החינוך.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

סערה דתית/חילונית חדשה בבת ים? שדולת הנשים פנתה אל עיריית בת ים בדרישה לאסור הפרדה בחוגים לילדים בשכונת רמת הנשיא! מארגני החוגים טוענים "מדובר ביוזמה פרטית ולא עירונית, המסובסדת על ידי תורם פרטי"

מארגני החוגים: כיוזמה פרטית אנו רשאים לדרוש הפרדה כפי שנעשה בבריכת שחייה וכד'. מנגד שדולת הנשים דורשת תשובה מהעירייה עד 17/12/19

מערכת האתר | | תגובות: 4


האם סערה דתית חילונית בפתח והפעם בבת ים?

שדולת הנשים שלחה מכתב לעיריית בת ים לאסור קיום חוגים עם הפרדה לילדים וילדות בשכונת רמת הנשיא ולטענת השדולה החוגים מסובסדים ומעודדים השתתפות של משפחות מעוטות יכולת בפעילות הפרדה מגדרית.

מנגד, מפעילי החוגים משתוממים על המכתב ולא מבינים מדוע נעשתה פנייה לעירייה. לטענת מפעילי החוגים מדובר בפעילות של עמותת "אל מעיין" ולא במימון או בארגון העירייה וכל הפעילות נעשתה לאור תרומה כספית של תורם אשר בקש להישאר בעילום שם ובזכות תרומתו ניתן להוזיל את עלות החוגים. וכיוזמה פרטית הם רשאים לדרוש הפרדה כפי שנעשה בבריכת שחייה וכד'.


שדולת הנשים כיתבה במכתב את ראש העיר צביקה ברוט, את המשנה לראש העירייה רפאל ברנז ואת היועמ"ש של העירייה הגב' חנה כהן ורשמה להם:

אנו פונות אליכם על מנת שתפעלו כדי להפסיק לאלתר את כל ההסדרים המפלים האמורים לעיל ואחרים המתקיימים בעיר בת ים, וכי תבטיחו כי כלל הנהנים משירותי הפעילויות המוצעות במסגרת הפעילות הקהילתית של העירייה, יוכלו לעשות זאת ללא הפרדה והדרה וללא תלות במינם או במגדרם.

שדולת הנשים בקשה תשובה מהעירייה עד 17/12/19
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  משועממים מפגרים קבוצה דפוקה בראש
  הגב 10.12.19 19:29
 • אורח
  שדולה מטומטמת
  הגב 10.12.19 19:30
 • אורח
  למה לעשות הפרדה בין ילדים ליצור טינה בין דתים וחילונים גם ככה יש מלא אוכלי חינם. זה ילדים תנו להם לגדול בשקט ולהחליט לבד איזה מיגדר הם
  הגב 12.12.19 08:06
 • אורח
  חובה להפסיק הדתה וכפייה דתית בעיר בת ים כל אישה שנייה לא במיוחד לא מלומדות עם תארבוש על הראש זה מתחיל ככה ויגמר בבת ים שתהפך לבית שמש או בני ברק ,עסקים נסגרים ופותחים חנויות של פעילויות דתיות ראש עיר דתי שעוד קצת יסגור עסקים יסגור את הים ויכניס לשם רק דתיים חינוך דתי יתחיל להיות בערי המרכז גם בחולון וראשון לציון זה מורגש חובה להפסיק עם זה עושים שטיפות מוח לגברים ונשים מכניסים לדת וזה קיצוני הכל טוב ויפה לשמור שבת חגים מסורתיות לשמור ולשמר דת יהודית חשוב מאוד וגם אסור להתבולל וכמובן שלא יהיו חנויות ממכר של מאכלי ים ושרצים ,כשרות גם חילונים שומרים ,מנגד כל זה חשוב שיפסיקו לעשות שטיפות מוח ,כל משפחה שנייה נהפכים לדתיים ,חשוב להחזיר ראשי ערים כחילונים ולא דתיים שישתלטו על ערים חילוניות מספיק זה קרה בבית שמש פתח תקווה רמת גן ,תתעוררו לפני שיהיה מאוחר ואז חילונים שהם הרוב ירגישו נטע זר בערים נפלאות אלו בערי המרכז ,מי שרוצה להיות דתי שיעבור לירושלים,בנח ברק ,מספיק לעשות שטיפות מוח ולהכניס חילונים לדת ולקיצוניות ,רוצים עיר חילונית ולא דתית שזה מורגש וכמובן שלא רוצים לעשות מוניות שירות כי הולך להיות בערי המרכז הדתה ,אז קדימה לפעול ולמנוע הידרדרות של ערים חובה להפסיק את ההשתלטויות הללו ! שימכרו דירות לדתיים בבני ברק שישארו בפתח תקווה גם שם הכל נהרס כמעט ,דתיים מביאים ערים לעוני אז ,חולונים ראשלצים בת ימים תתעוררו תמנעו שהערים שלכם יהיו בני ברק !
  הגב 12.12.19 18:37
 • אורח

לזכרו של החייל תומר חזן ז"ל! טורניר קט רגל ייערך ביום שישי 13.12 באולם חשמונאים בבת ים לזיכרו של הסמל תומר חזן הי"ד שנרצח על ידי מחבלים בשנת 2013.

תושבי בת ים מוזמנים להגיע לכבד את זיכרו

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט:אופיר חזן


טורניר קט רגל ייערך בבת ים לזיכרו של החייל ,סמל תומר חזן ה"יד תושב העיר שנרצח בידי מחבלים בשנת 2013.

הטורניר נערך זו השנה ה6 ומציין גם את יום הולדתו של תומר, הטורניר נערך בשיתוף פעולה של משפחתו של תומר יחד עם עיריית בת ים

הטורניר יתקיים ביום שישי, 13.12 בשעה 8:00 באולם הספורט חשמונאים בבת ים, אנה פרנק 10 .


תומר נולד בשנת 1992 בראשון לציון, וגדל והתחנך בבת ים. הוא נרצח בקלקיליה בחודש ספטמבר 2013. את הפיגוע ביצע מחבל שעבד עמו במסעדת "צחי בשרים" בה עבד בזמנו הפנוי. הוא סימן אותו כחייל צה"ל, הוליך אותו שולל בנוגע לזהותו

בדיעבד הסתבר כי אירוע החטיפה והרצח נרקם כחלק מתוכנית לשחרור אסירים פלסטינים מהכלא הישראלי, ורק תושיית המשפחה וכוחות הביטחון, היא שמנעה את העברת הגופה לידי גוף טרור, למשא ומתן לשחרור מחבלים מהכלא.תושבי בת ים מוזמנים להגיע לכבד את זיכרוהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מלון סאן בבת ים מקבל חיים! בקרוב תתחדש הבנייה של בית המלון הוותיק בבת ים, שיכלול שטחי מסחר עצומים, אולם אירועים ומרכז ספורט מתקדם.

המגדל הדרומי שייפתח בעוד כשנתיים ישמש כמלון עם 276 חדרים גם הבניין הצפוני ישמש כמלון ובנייתו תושלם בשלב מאוחר יותר . הפרוייקט כולל 2500 מ"ר שטח מסחרי , אולם אירועים וצפוי להיפתח גם מרכז ספורט בן 2550 מ"ר..

לימור עידן | | תגובות: 4
קרדיט: Gady Munz Pikiwiki Israel , ויקיפדיה


שיפוץ מלון סאן בבת ים יתחיל בקרוב.

מלון סאן שפעל במשך 30 שנה בטיילת בת ים, נהרס לפני מספר שנים ב2012 על ידי שימוש בחומר נפץ ,נבנה מחדש לאחר מכן , אך בשל בעיות כספיות ותביעה שהוגשה על ידי הפורום הישראלי לשמירה על החופים , טענו כי בניית המלון חורגת מתוכנית המתאר הארצית לחופים , נעצרה בנייתו, וכך עמד במשך מספר שנים כשלד לא גמור

לאחרונה חזר היזם, חרדי תושב חוץ בשם יהושע גוטמן, להשלים את הפרוייקט שנקנה עוד ב2006 בכ10 מיליון דולר, וישוב לשפץ את השלדים ולהפוף את הפרויקט למלון בעל שטח מסחר עצום, מרכז ספורט וחדרי מלון מפנקים.

המגדל הדרומי שייפתח בעוד כשנתיים ישמש כמלון עם 276 חדרים ויופעל על ידי רשת אקור, גם הבניין הצפוני ישמש כמלון רק שבנייתו תושלם בשלב מאוחר יותר .

הפרוייקט כולל 2500 מ"ר שטח מסחרי , אולם אירועים וצפוי להיפתח גם מרכז ספורט בן 2550 מ"ר.

עיריית בת ים:

בשנה האחרונה נעשו מאמצים רבים של ראש העיר תביקה ברוט ומנכלית העירייה להסדרת נושא שיאפשרו את המשך העבודות. באחרונה הושג הסדר עם היזם לפי העבודות יימשכו. בחודשים הקרובים ייפתח חדר כושר גדול ועסקים נוספים והמלון ייפתח לפעילות מלאה בתוך כשנתיים.


הכתבה פורסמה לראשונה במוסף כלכליסט .


התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הגיע הזמן....
  הגב 10.12.19 17:26
 • אורח
  ומה קורה עם הבניין המוזנח ברח בלפור 2 למה מחכים הבטיחו שהורסים אותו
  הגב 10.12.19 18:08
 • אורח
  מה קורה אם הפינוי בינוי ברחוב ארלוזורוב 5א בת ים
  הגב 10.12.19 21:45
 • אורח
  הגיע הזמן
  הגב 10.12.19 23:01

בית המשפט בבת ים : שר המשפטים אמיר אוחנה, חתם על צו ההקמה לבית המשפט בבת ים

תחילת פעילותו של בית המשפט תחל בתחילת פברואר 2020. אזור שיפוטו של בית המשפט הוא מחוז תל אביב והערכאות שידונו בו יהיו בין היתר -בית משפט שלום, בית משפט לתעבורה ובית דין אזורי לעבודה .

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט: עיריית בת ים


בית משפט השלום יוקם בקרוב בעיר בת ים

שר המשפטים, אמיר אוחנה, שוחח אמש, יום שני 9.12, עם ראש העיר, צביקה ברוט, ועדכן אותו כי חתם על הצו הרשמי לפתיחת בית המשפט החדש בבת-ים .

אזור שיפוטו של בית המשפט הוא מחוז תל אביב והערכאות שידונו בו יהיו בין היתר -בית משפט שלום, בית משפט לתעבורה ובית דין אזורי לעבודה .

בית המשפט השלום בבת-ים יחל לפעול בעוד חודשיים

ראש עיריית בת ים צביקה ברוט:

"בית המשפט השלום החדש יהיה ציר מרכזי במרכז העסקים החדש של בת ים ומוקד משיכה לחברות ובעלי עסקים ומבקרים"


שר המשפטים אמיר אוחנה:

"מדובר בצעד משמעותי לעולם המשפט ולעיר בת-ים. בית המשפט יהיה חלק מהיכל משפט מתקדם שייתן מענה לתושבי גוש דן ויסייע לפיתוחה של בת-ים בשל הפיכתה למוקד מרכזי עבור ציבור המתדיינים, עורכי הדין השופטים ועובדי המנהלה".

בנייתו של היכל המשפט בבת-ים נמצאת בשלבי סיום והוא צפוי להתחיל בפעילות בתחילת חודש פברואר 2020.


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

חנוכה בבת ים: מסיבת חנוכה, מופע מוסיקל ופעילות בין דורית לגמלאי בת ים במהלך חג החנוכה, 16.12-29.12

פירוט כל האירועים בתוך הכתבה

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט: עיריית בת יםהגיע הזמן להוציא את הסביבונים ואת החנוכיות ולפנות מקום בבטן לסופגניות ולביבות כי חנוכה מגיע עם מגוון אירועים לגימלאי בת ים. האירועים יתקיימו קרוב לבית בבניין העירייה ומרכזי התרבות השונים ברחבי העיר וכן במרכזים הקהילתיים.

בין הפעילויות:

מסיבת חנוכה לגימלאים, מופע מוסיקלי, והפנינג ענק לחנוכה

רשימת האירועים המלאה:


יום שני 16.12

פעילות בין דורית

10:15| מתנ"ס הבונים בשיתוף ביה"ס בן גוריון | כניסה חופשית

11:00| מתנ"ס גאולים | כניסה חופשית


מסיבת חנוכה לגימלאים

10:30 | מתנ"ס יגלום | שירים וריקודים | כניסה חופשית

יום רביעי 18.12

מסיבת חנוכה לגימלאים

10:00| מתנ"ס גאולים| דברי תורה, הכנת ספינג', הפרשת חלה| כניסה חופשית

11:00| מתנ"ס הבונים| שירים וריקודים| כניסה חופשית


יום ראשון 22.12

מסיבות חנוכה למבוגרים

11:00 | מתנ"ס כנרת| סדנא להכנת נרות, שירים וריקודים – גיל הזהב | הכניסה חופשית


יום שני 23.12

מרכז קהילתי עופר - מסיבות חנוכה לגיל הזהב

10:00 | אולמי המרפסת| מסיבת חנוכה לגיל הזהב עם מוסיקה, שירים, ריקודים, זמר ומופעי אש | 95 ₪

הפנינג חנוכה

11:00 | מתנ"ס הבונים | מסיבת חנוכה לגמלאים בתוכנית שירים על פי המסורת| כניסה חופשית

יום שלישי 24.12

מסיבת חנוכה לגימלאים

10:00| מתנס גורדון | שירה וריקודים עם שמקי| כניסה חופשית

11:00 | כותר פיס | תקליטן וריקודים| כניסה חופשית


סטודיו עירוני לכל המשפחה

מופע מחול - מרכז כלים לכל המשפחה

21:00 | אוסלו | 60 ₪ אזרח ותיק, 45 ₪ סטדונטים , כרטיס רגיל – 90 ₪


מופע פסנתר רחוב

17:00 | מול בן גוריון 75 | הופעה מוסיקלית עם שירי חנוכה אל מול הים | הכניסה חופשית

יום רביעי 25.12

מסיבת חנוכה לגימלאים

10:00 | מתנס גורדון | שירה וריקודים עם שמקי | הכניסה חופשית

הצגה למבוגרים

20:30 | היכל התרבות – מחזמר "ברצלונה" משירי ג'ו עמר | 69 ₪ - 99 ₪

יום חמישי 26.12

מופע מחול למבוגרים

21:00 | מרכז כלים | אוסלו | 60 ₪ אזרח ותיק, 45 ₪ סטודנט , 90 ₪ כרטיס רגיל


יום ראשון 29.12

מסיבת חנוכה לגימלאים

17:15 | מועדון גימלאים אילת | הדלקת נרות, שירים והרקדה, כיבוד וסופגניות | כניסה חופשיתהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עיריית בת ים יצאה במכרז לביצוע עבודות תשתית ופיתוח עירוני ,בהיקף של 5 מיליון שקלים.

הזוכים יהוו את "מאגר הקבלנים" של המזמינה /או חברות עירוניות כגון החברה הכלכלית בת- ים ו/ או החברה לתרבות פנאי וספורט בת – ים או כל גוף אחר אשר משמש כזרוע ביצוע עבודות מטעם העירייה.

לימור עידן | | תגובות: 0


במכרז מסגרת מס' 18/19 שפורסם ביום ה' האחרון, 5.12.2019, עיריית בת ים הזמינה הצעות מחיר לביצוע עבודות תשתית, סלילה ופיתוח תשתיות ופיתוח עירוני בהיקף של עד סכום של עד 5 מליון ₪+ מע"מ, לכל עבודה. העירייה תערוך כנס מציעים ביום ה' הקרוב, 12.12.19, והמועד האחרון להגשת הצעות במכרז הינו 5.1.2020.

מהותו של המכרז הינה לבחור קבלנים אשר עימם ייחתם חוזה מסגרת בשלב ראשון למשך שנה במספר עבודות בהיקפים שונים, בהתאם להזמנות עבודה ספציפיות אשר העירייה תהיה זכאית להוציא מפעם לפעם. חוזה המסגרת אשר ייחתם בין העירייה ובין המציעים הזוכים, אינו מאפיין סוג או עבודה ייחודית, או היקף עבודה, כי אם מגוון של עבודות אפשריות אשר מהוות הרכבים שונים של אותו מכרז.

בכוונת העירייה לבחור במכרז זה עד 4 (ארבעה) זוכים. הזוכים יהוו את "מאגר הקבלנים" של המזמינה /או חברות עירוניות כגון החברה הכלכלית בת- ים ו/ או החברה לתרבות פנאי וספורט בת – ים או כל גוף אחר אשר משמש כזרוע ביצוע עבודות מטעם העירייה.

ראש העיר, צביקה ברוט:

ריענון מאגר הקבלנים, המבצעים עבודות עבור העירייה, הוא צעד נוסף ליישומה של המדיניות שהתוויתי, לשיפור הטיפול במרחב הציבורי ולעידוד מצוינות בביצוע ועמידה בלוחות זמנים".התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

קבוצת הכדורסל אליצור "מרום הנדסה" בת ים תשחק הערב, 10.12 נגד קבוצת מכבי בית דגן באולם חשמונאים

הכניסה חופשית

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט: אליצור "מרום הנדסה" פייסבוק


מועדון הכדורסל אליצור "מרום הנדסה" בת ים תשחק היום במגרש הביתי באולם הספורט חשמונאים נגד קבוצת מכבי בית דגן.

הבתימים מגיעים עם אש בעיניים וקהל שמגיע מכל עבר לעודד את הקבוצה וזאת לאחר רצף ניצחונות מרשים מאוד העונה .

המשחק ייערך הערב, יום שלישי 10.12 בשעה 19:45 באולם הספורט חשמונאים, אנה פרנק 10 בת ים


הכניסה חופשיתהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

טורניר כדור רשת לזכרה של תלמידת תיכון חשמונאים בת ים שנהרגה בתאונת דרכים,אפרת ארניאס ז"ל, ייערך ביום שבת 14.12 באולם הספורט חשמונאים

הציבור מוזמן להגיע ולעודד.

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט: עיריית בת ים


טורניר נשים בכדור רשת על שמה של אפרת ארניאס ז"ל תלמידת תיכון "חשמונאים" במגמת ספורט ושחקנית הפועל בת-ים בכדורעף, שנהרגה בתאונת דרכים לפני 17 שנים, יערך ביום שבת 14.12.19 בין השעות 10:00-14:00 באולם הספורט "חשמונאים" רח' אנה פרנק 10 בת ים.


אפרת ארניאס ז"ל נהרגה בתאונת דרכים קטלנית בשנת 2002 ומאז כמידי שנה חבריה, משפחתה ומוריה לחינוך גופני מקיימים את הטורניר לכבודה.

הטורניר מתקיים בהשתתפות קבוצות הכדור רשת של איגוד הכדורשת הישראלי ועיריית בת ים.


הציבור מוזמן להגיע ולעודד.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

חנוכה בבת ים: הפנינג חנוכה, סדנאות והרצאות לצעירי בת ים במרכזי הצעירים בעיר בתאריכים 22.12-26.12

פירוט מלא של האירועים בתוך הכתבה

לימור עידן | | תגובות: 0


הגיע הזמן להוציא את הסביבונים ואת החנוכיות ולפנות מקום בבטן לסופגניות ולביבות כי חנוכה מגיע עם מגוון אירועים לצעירי בת ים. האירועים יתקיימו קרוב לבית בבניין העירייה ומרכזי התרבות השונים ברחבי העיר וכן במרכזים הקהילתיים. בין הפעילויות:

הפנינג חנוכה לצעירים, סדנאות והרצאות.

רשימת האירועים המלאה:


יום ראשון 22.12

הרצאה לצעירים

17:15| בתיה מרכז הצעירים|ציונות ופוסט ציונות| כניסה חופשית


שונות

18:00 | בית קצ"ב | טקס חניכת בית קצ"ב. תנועת המדצים העירונית. כנס בוגרים מכל הזמנים והדלקת נרות במעמד ראש העיר ובכירים| כניסה חופשית

יום שני 23.12

הפנינג חנוכה לצעירים

17:00 | בתיה מרכז הצעירים | סדנת מרקים | הכניסה חופשית– צעירים מעל 18

יום שלישי 24.12

18:00 |בתיה – מרכז צעירים| הוסטל אקים בשיתוף בתיה מרכז הצעירים | כניסה חופשית

19:00 | כותר הפיס | ים של חברים בוגרים | כניסה חופשית


מופע מחול - מרכז כלים

21:00 | אוסלו | 60 ₪ אזרח ותיק, 45 ₪ סטודנטים , כרטיס רגיל – 90 ₪


מופע פסנתר רחוב

17:00 | מול בן גוריון 75 | הופעה מוזיקלית עם שירי חנוכה אל מול הים | הכניסה חופשית

יום רביעי 25.12

הרצאה לצעירים

18:00 | בתיה מרכז הצעירים | הרצאה בנושא מיתוג - אביעד גינדי, מנהל מתחם היזמות |כניסה חופשית


יום חמישי 26.12

פעילויות לצעירים

17:00 | בתיה מרכז הצעירים | פעילות לחיילים בודדים | הכניסה חופשית
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פועל נפגע מצינור שהתפוצץ באתר בנייה בבת ים. מצבו בינוני

דיווח הועבר למשרד העבודה. המשטרה פתחה בחקירה

לימור עידן | | תגובות: 0


היום, שני 9.12 בשעה 12:10 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על פועל שנפגע מצינור לחץ שהתפוצץ, באתר בנייה ברחוב יוחנן הסנדלר בבת ים. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו את הפועל לבי"ח שיבא בתל השומר גבר בן 43 במצב בינוני, יציב ובהכרה, עם חבלות בראש.
דיווח הועבר למשרד העבודה.
המשטרה פתחה בחקירה
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.
עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל