הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

מאבק ציבורי חדש בראשון לציון! 

תושבי נווה חוף הפגינו ומתארגנים לתביעה ייצוגית נגד השפדן במחאה על הריחות... מצ"ב סרטונים ותמונות מההפגנה

פרטים מעניינים על תושבי השומר, כלניות, מרום ראשון ומישור הנוף! 

קבלו הצצה לפרטי הרחוב והשכונה שלכם, מהו מדד העוני בשכונה, מהי ההכנסה הממוצעת לעובד, שווי דירה ממוצעת ועוד

שבתרבות בראשון לציון! 

אשת התקשורת ג'ודי ניר מוזס שלום וח"כ אסף זמיר יתארחו באירוע שבתרבות שיתקיים ביום שבת 16.11 בהיכל התרבות ראשון לציון

התושבים השיגו את יעדם! עיריית ראשון קבלה את בקשת התושבים ודחתה את תוכנית תוספת הבנייה של קניון הבאר בראשון לציון

סביר להניח כי היזמים יפנו כעת לבית המשפט ולאור השתלשלות האירועים ולפיו התוספת אושרה בעבר הן בועדה המקומית והן במחוזית וגם חלף המועד החוקי להגשת ההתנגדויות יכולה להשפיע על החלטת בית המשפט לטובת היזמים

אבי בר | | תגובות: 21
צילום מתוך גוגל סטריט


בעלי קניון הבאר בשכונת נאות שקמה הגישו בקשה לתוספת 2 קומות לקניון הבאר. התוכנית אושרה בועדה המקומית בשנת 2017 ואושרה בועדה המחוזית בשנת 2018. בחודש מרץ 2019 פורסמה התוכנית כחוק להתנגדויות הציבור והמועד החוקי להגשת התנגדויות הסתיים ב – 5/5/19.

אולם לאחר תום המועד החוקי להגשת ההתנגדות נודע הדבר לתושבי השכונה והחלה מחאה והם הגישו בקשה לקבל ארכה להגשת התנגדות והעירייה קבלה את הבקשה והיום רביעי 10/7 העירייה דנה בהתנגדות התושבים ולאחר דיון סוער בנוכחות עשרות תושבי השכונה, החליטה מועצת העיר ראשון לציון לקבל את טיעוני התושבים ולדחות את תכנית תוספת הבנייה של קניון הבאר.

יש לציין כי בשכונת נאות שקמה לא הייתה הסכמה כוללת להתנגדות כאשר המתנגדים החתימו כ – 150 בתי אב ואילו נציגי הקניון טוענים כי החתימו 180 בעד הרחבת הקניון.

היום התקבלה החלטה במועצת העיר לקבל את התנגדות התושבים וסביר להניח כי היזמים יפנו כעת לבית המשפט ולאור השתלשלות האירועים ולפיו התוספת אושרה בעבר הן בועדה המקומית והן במחוזית וגם חלף המועד החוקי להגשת ההתנגדויות יכולה להשפיע על החלטת בית המשפט לטובת היזמים

ראש העיר, רז קינסטליך :

" אני בעד מעורבות של התושבים ונכון שנשמע את קולם. אני אמנם בעד לאשר בנייה של משרדים ותעסוקה, אך לא בכל מחיר."


חברת המועצה מרב דולב שמואלי

תושבי השכונה פנו אלי וביקשו את עזרתי להפוך את ההחלטה שהתקבלה בועדת תכנון ובנייה. ראש העיר קיבל את בקשתי ואישר כינוס מליאה. בשבוע האחרון ערכתי סיורים למספר חברי מועצה ( סורין , מיכל קלדרון, בביצקי ) והם הבינו את המשמעות הגרועה של אישור שכזה והשפיעו על חבריהם. גאה לסייע לתושבים.


דורון אוזן חבר המועצה ויו״ר ועדת הביקורת אומר:


הגשתי את ההצעה למליאה באופן דחוף לאור החלטתה מלפני שבועיים אשר עלולה לפגוע בתושבי שכונת השקמה.

הנושא אינו חדש, היות וראש העיר לא השתתף בועדת המשנה ושלח את מ״מ לנהל אותה היה לי חשוב לשמוע את עמדתו שלא הושמעה גם בדיון לפני שנתיים שנכח אך לא הצביע כלל.

אין ספק שישנם בעיות רבות באזור הקניון המדובר וחוסר במקומות חניה והמון לכלוך וחריגות בניה שלא טופלו כראוי ובזמן. אני מקווה שהוקל לתושבים והבטחתי מנהיגות חדשה,אמיצה ואחראית ואת זה אני עושה למען תושבי ראשון.
התפרסמו 21 תגובות לכתבה.
 • אורח
  רז אתה גדול מהחיים אין כמוך מלך
  הגב 10.07.19 20:42
 • אורח
  ממש מלך. ב2017 הוא ישב במליאה ונימנע מהצבעה
  12.07.19 03:37
 • אורח
  ראש עיר מס 1 היכן היית היכן
  הגב 10.07.19 20:46
 • אורח
  קודם כל כל הכבוד לראש העיר והתושבים בכתבה מצוין שנודע לתושבים באיחור על הכוונה לבנות לעומת הכותרת בה מצוין שהדיירים איחרו את מועד הגשת העירעור .אני רק מקווה שראש העיר לא רק רצה לצאת נקי אלא שיגן בכל תוקף על ההחלטה גם בבתי המשפט
  הגב 10.07.19 21:01
 • אורח
  כל הכבוד רז, ישר כוח לך ולסגניתך,מחזקים אותך ומצפים מהעיריה לעמוד נאמנה בצד התושבים ולתת את כל כוחה של המחלקה המשפטית כנגד כל הליך משפטי או אחר של בעלי הקניון. בברכה דירי נאות שקמה.
  הגב 10.07.19 21:27
 • אורח
  *זאת ההזדמנות להודות באופן אישי מקרב ❤❤❤❤❤ לסגן ראש העיר ד"ר אפרים משה היקר,ולענת דולב חברת המועצה שסייעו לתושבים למנוע את הבניה המיותרת הזו. במילה אחת: תודה. 👏👏👏👏
  הגב 10.07.19 21:32
 • אורח
  כל הכבוד לכם זה באמת מקום בעייתי מי יבוא לעבוד בתוך שכונה. שיקימו משרדים באזור התעשיה לא חסר שטח או במרכז העיר. בשכונת מגורים זה לא מתאים
  הגב 10.07.19 21:37
 • אורח
  הנושא כבר היה בדיון בשנים האחרונות וגם לפני שבועיים וצר לי לאכזב אותכם עם כל המחמאות שלכם היות ורז בעבר היה נוכח בדיונים ולא בדיוק התנגד אלא השתתף בדיון ולא בהצבעה ללא סיבה ידועה. שנית לפני שבועיים ממ מקומו בועדה ליאל לצד בדיקת תחבורה והסדרה של חריגות הבניה הועדה בראשותה המליצה להפקיד את התוכנית אז מה קרה מאז? מירב דולב הגישה בקשה לדיון חוזר ודורון אוזן הגיש למליאה ואפי משה הגיש ערר אז הקרדיט לכולם ובטוח לא לרז
  הגב 10.07.19 21:41
 • אורח
  כל הכבוד רז ישר כוח
  הגב 10.07.19 21:59
 • אורח
  דורון אוזן אנחנו מודים לך בשם תושבי השכונה,ראינו את החומר בדיון הערב והצעתך היתה על סדר היום יישר כח מעריכים מאוד
  הגב 10.07.19 22:17
 • אורח
  מירב שמואל לוחמת נחושה למען הקהילה!!! תודה אלופה!
  הגב 10.07.19 22:38
 • אורח
  מקווה שלא יתנו יד לבניית קומות הנוספות בקניון הבאר, כי זה רק יגביר את בעיית החנייה הקשה שקיימת ממילא. - קיימת גם בעיה רצינית אחרת כשיוצאים מחניית הקניון לכיוון רחוב בן סרוק. הרבה פעמים כמעט מתרחשת תאונה כי לרכב הפונה שמאלה לחניה אין אפשרות לראות את הרכב היוצא מהחניה ולהיפך. היציאה מהחנייה נעשית בעליה לכיוון הכביש. המכוניות שמגיעות מהכביש פונות לעבר החניה ללא מתן זכות קדימה לרכב העולה (היוצא) והרבה פעמים זה גורם למצב של כמעט תאונה. אפשר לפתור זאת עם תמרור מראה. אשמח אם תדאגו לכך.
  הגב 10.07.19 22:46
 • אורח
  זה עוד טוב, בתור אחד שכל יום נמצא בבאר כמה פעמים!!! אותה הבעיה רק יותר מסוכנת היא בעבור הולכי הרגל שהולכים על המדרכה וחוצים את גניסת ויציאת החניון, מי שבעליה לא רואה אותם בטח אם מדובר בילדים שהם יותר נמוכים, מנוע הרכב והשיפוע של החניון גורמים להסתרה של הולכי רגל! חובה לטפל ויפה דקה אחת קודם!!! לא שעה!!! לפני שיעלה בדם כמו שקורה יום כן ויום לא בצומת בן סרוק מורשת ישראל הרב נריה!
  12.07.19 10:31
 • אורח
  רז קינסטליך לא היה כמוך ולא יהיה כמוך פשוט בנאדם
  הגב 11.07.19 05:28
 • אורח
  רז תותח כל הכבוד
  הגב 11.07.19 08:33
 • אורח
  איך יכול להיות שאני גרה בשכונה מעל לעשור ולא שמעתי על כך?? כל השכונה צריכה לעמוד על הרגליים נגד מהלך הזוי זה!
  הגב 11.07.19 10:36
 • אורח
  רז מעריכים אותך ואוהבים אותך תושבי השכונה
  הגב 11.07.19 11:01
 • אורח
  לא היה ולא יהיה ראש עיר כזה גדול מהחיים פשוט בנאדם
  הגב 11.07.19 11:11
 • אורח
  מקווה שההחלטה תהיה רלוונטית גם למנוע בנייה על הקארדו. היזמים רוצים לבנות מגדלים מעל הקארדו, ולהרוס את תווי השכונה. רז - איפה הסתתרת עד כה? איזו עיר יכלה להיות לנו אם היית בא מוקדם יותר...
  הגב 11.07.19 17:56
 • אורח
  מה עם הרמזור שהבטיחו מיציאה מבית ספר שקמה לרחוב הרב גורן צומת מסוכנת ביותר
  הגב 11.07.19 19:34
 • אורח
  העירייה רוצחת עצים וצמחים.פשוט לא משקה אותם. ראש עיר חלש
  הגב 12.07.19 15:11

חניכי מועדון הג'ודו "להיות גדול מבפנים" בראשון לציון: אליניב שאלו, נחל אברהם, גפן ארפניאן, ואייל נחמה זכו במקומות הראשונים בתחרות גביע האיגוד של ישראל

הספורטאים הם חניכיו של המאמן שימי עשור.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


בסוף השבוע האחרון התקיימה תחרות "גביע האיגוד" של איגוד הג'ודו של ישראל. בתחרות לקחו חלק כ 530 ילדים ונערים השייכים למועדוני הג'ודו בישראל.


בין המועדונים שלקחו חלק בתחרות היה מועדון "להיות גדול מבפנים", מאגודת "אדם בספורט", באימונו של שימי עשור, ששלח כ- 30 חניכים שהתמודדו במקצים התחרות השונים והגיעו להישגים מרשימים ומדליות.


ואלה הישגי המועדון:

אליניב שאלו- מקום שלישי

נחל אברהם מקום ראשון

גפן ארפניאן מקום שלישי

ליאם בן הרוש מקום חמישי

איתמר רייב מקום שביעי

יאיר צרפתי מקום חמישי

אדם כץ מקום שביעי

מאור אלימלך מקום שביעי

אייל נחמה מקום שני


זיו נחמה, מנהל המועדון

"כמנהל המועדון וכחבר וועד האגודה אני מאוד גאה בהישגם של הספורטאים שנתנו את כל כוחם על המזרן והביאו את האגודה להישג מרשים זה. פשוט להיות גאה במועדון ובאגודה".התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מאבק ציבורי חדש בראשון לציון! תושבי נווה חוף הפגינו ומתארגנים לתביעה ייצוגית נגד השפדן במחאה על הריחות... מצ"ב סרטונים ותמונות מההפגנה

מאיגודן נמסר:״ החברה יצאה בימים אלו למכרז לעבודות החלפת מיכל המתקן לנטרול ריחות, למיכל חדיש מנירוסטה בעל יכולות איטום גבוהות מהקיים. העבודות צפויות להסתיים עד סוף השנה״

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


תושבי נווה חוף בראשון לציון יצאו למאבק נגד השפדן!

בשנים האחרונות סובלים תושבי השכונה מריחות לא נעימים וסירחון לדבריהם , המגיעים מהשפד"ן- איגודן הנמצא באזור השכונה. אך בזמן האחרון המצב החמיר והריח הפך לבלתי נסבל, התושבים מתלוננים על סחרחורות, וצריבות בעיניים. בעקבות המצב החליטה תושבת השכונה קלודין עוזרי להגיד די, ולהתחיל מאבק של התושבים כנגד הסבל שלהם. הם החליטו לבדוק את הנושא ויצאו לאזור על מנת לבדוק את מקור הריח. קלודין מציינת כי הגיעו אליה פניות גם מתושבים שכונות נווה דקלים ונווה ים המתלוננים על הריחות.


להפתעתם הם גילו כי מאחורי בית הספר לכבאות נמצא כבר מספר שנים תחנת מעבר אליו מגיעה האשפה העירונית, לטענתם זהו שטח של העירייה, אשר מקבלת מהמפעל את שירותיו. על פי בדיקתם המפעל היה אמור להיות מפעל לפסולת בניין (דבר שלא מסביר את הריח ), לכן כשהם הגיעו למקום הם גילו כי מדובר באשפה רטובה, שמגיעה ממשאיות הזבל העירוניות אבל להפתעתם גם מערים נוספות כמו הרצליה , הוד השרון, חולון, בת ים ועוד .הם הזדעזעו מהצחנה שהגיעה אליהם במקום וכן גילו כי במקום שורפים גם את האשפה שמחמירה את המצב.


הבהרות של עיריית ראשון לציון :

עיריית ראשון לציון הבהירה כי מפעל פסולת הבניין, הוא מפעל שאינו קשור לתחנת המעבר ונמצא מרחק של כ 3 ק"מ מהמקום. תחנת המעבר קיימת משנת 2002 ומעולם לא היו עליה תלונות מצד התושבים (אלא רק לגבי הריחות המגיעים מהשפד"ן). העירייה מדגישה כי הפסולת הרטובה שמגיעה למקום היא רק של האשפה העירונית של ראשון לציון ואילו האשפה שמגיעה מערים נוספות היא אך ורק פסולת יבשה ואריזות. מקור הריח שקיים באזור נובע מהעבודות להחלפת הצינור של השפד"ן הנמצא באזור תחנת המעבר ועל כן הריח. העירייה דרשה לו"ז משפד"ן, שמסרה כי העבודות אמורות להסתיים בסוף השנה.
לאחר מכן הם הגיעו לשפד"ן, שם הריחות היו עזים, לטענת השפדן לאחרונה הם יצאו במכרז להחלפת מיכל המתקן לנטרול ריחות, ועד סוף השנה עתידות העבודות להסתיים.
קלודין טוענת כי השילוב של שני המפעלים יוצר קוקטייל של ריחות עזים שפוגעת באיכות חייהם והדבר הפך לבלתי נסבל לכן החליטה כי הם לא ישתקו יותר וייצאו למאבק , מאחר ולא ייתכן כי תושבים יסבלו והעניין והעירייה לא תיתן מענה. גם במפגש התושבים שנערך לאחרונה עם ראש העיר רז קינסטליך הובטח להם כי יטופלו הנושאים אך מאז שום דבר לא נעשה.

קלודין מוסיפה ואומרת בנוסף למאבק על בעיית הריח הם יאבקו על נושא העבודות ברחוב זלמן שז"ר שכבר מספר שנים סגור בחלקו ופוגע בתנועה במקום, המקום הפך למפגע וילדים כמעט נפגעו ממכוניות חולפות ובמקרה חירום אין אפשרות למעבר של אמבולנס.

ביום שישי האחרון הם יצאו להפגנה הראשונה אלה הגיעו כ100 תושבים, ולטענת קלודין ההפגנה היא אות הפתיחה של המאבק שכולל כבר פנייה לח"כ שהתעניינו בנושא, פתיחת עצומה, דף פייסבוק של המאבק ובדיקת אפשרות לתביעה ייצוגית כנגד העירייה והשפד"ן. התושבים כבר פנו לקבלת חוות דעת בנושא

סרטונים מההפגנה
למעבר לעצומה https://www.atzuma.co.il/badsmell?fbclid=IwAR2PDwZzC-ldi4yNhDqwtkPn8BwjO2fn1eBw44cm0K6hisEcaYsv2mhcSjQ


למעבר לקבוצת המאבק בפייסבוק

מאבק לשיפור איכות החיים הנוה חוף
מאיגודן נמסר:

״ החברה יצאה בימים אלו למכרז לעבודות החלפת מיכל המתקן לנטרול ריחות, למיכל חדיש מנירוסטה בעל יכולות איטום גבוהות מהקיים. העבודות צפויות להסתיים עד סוף השנה״


מעיריית ראשון לציון נמסר:

תחנת המעבר קיימת מזה 17 שנים ולא היה כל שינוי בפעילותה. השינוי היחיד, שחל לאחרונה, הוא העבודות של השפד"ן, בסמוך לתחנת המעבר, להחלפת החיבורים של קווי הביוב ואי תקינותו של המיכל במתקן לנטרול ריחות. הנהלת העירייה ביקשה מהשפד"ן לסיים מהר ככל האפשר את העבודות בקווי הביוב ולשדרג במהרה למיכל חדיש מנירוסטה בעל יכולת איטום גבוהה מהקיים. מנכ"ל השפד"ן נענה לפנייה זו ואמר כי העבודות יסתיימו עד לסוף השנה וכי הם מבצעים ככל שביכולתם לסיים עם העבודה בזמן קצר.

בנוגע לעבודות ברחוב שז"ר, אנו עומדים בזמנים זאת על פי , הודעה ולו"ז העבודות נשלחו לתושבי השכונה. העבודות עתידות להסתיים בעוד כ18 חודשים כאשר : ברחוב כורש-חיל ההנדסה יתסיימו במהלך חודש נובמבר 2019 ואילו העבודות בחיל הקשר, חיל ההנדסה וחיל התותחנים עתידות להסתיים העבודות במאי 2020 ובאוגוסט 2020
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לוח הדירות

לפרסום נכס - 055-970-7114

שבתרבות בראשון לציון! אשת התקשורת ג'ודי ניר מוזס שלום וח"כ אסף זמיר יתארחו באירוע שבתרבות שיתקיים ביום שבת 16.11 בהיכל התרבות ראשון לציון

הכניסה חופשית, הציבור מוזמן להגיע

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום: דף הפייסבוק של ג'ודי ניר מוזס


אירוע שבתרבות יתקיים ביום שבת הקרוב 16.11 בהנחיית שרון כידון עיתונאית ומגישת טלוויזיה ורדיו.

באירוע הבוקר של ראיונות ואקטואליה יתארחו:

ח״כ אסף זמיר - כחול לבן

ח״כ אלכס קושניר - ישראל ביתנו

ג׳ודי ניר מוזס שלום - אשת תקשורת

האירוע יתקיים ביום שבת 16.11.19 בשעה 11:00, בהיכל התרבות

הכניסה חופשיתהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מה אתם יודעים על שכונת המגורים שלכם בראשון לציון?

פרטים מעניינים על תושבי שכונת השומר, כלניות, מרום ראשון ומישור הנוף בראשון לציון! קבלו הצצה לפרטי הרחוב והשכונה שלכם, מהו מדד העוני בשכונה, מהי ההכנסה הממוצעת לעובד, שווי דירה ממוצעת ועוד

מידי יום ניתן לכם הצצה למידע על שכונות נבחרות בעיר.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


מבט על שכונות ראשון לציון! מחלקת המחקר של עיריית ראשון לציון מפרסמת נתונים עדכניים על שכונות העיר והתושבים המתגוררים בהן. הנתונים נותנים מבט על תושבי השכונה - מספר התושבים, חלוקה על פי מגדר, המצב הכלכלי של השכונה מבחינת הכנסה ממוצעת של התושבים, כמה מטופלים ברווחה ועוד.

מידי יום ניתן לכם נתונים על מספר שכונות נבחרות העיר והפעם על שכונות : האירוס, נווה הדרים, כצנלסון וקריית שמחה

הבהרות :

הנתונים מתייחסים לשנת 2019 (חודשים יוני וספטמבר 2019 ) וחלקם מבוססים על נתונים של הלמ"ס משנת 2015. בקטגוריית המדד הסוציו אקונומי נתנו נתונים על מספר אשכול אשר קובע את הרמה החברתית-כלכלית של האוכלוסייה באזור. מספר האשכול הוא מספר בין 1 ל 10 כאשר 1 הוא הנמוך ביותר ו 10 הוא הגבוה ביותר.


כמו כן נתנו הנתונים על מדד העוני בשכונה (אשר מחולקת על פי אזורים- ראשון לציון מחולקת ל 58 אזורים) , כאשר 1 זה המיקום הגבוה ו58 הוא המיקום הנמוך במדד העוני .שכונת השומר


שטח השכונה – 286 דונם

מספר תושבים 7,742 איש

מספר בתי אב 2,865

ממוצע נפשות למשק בית 3.29חלוקה על פי מגדר

גברים – 48.2%

נשים – 51.8%מצב משפחתי

רווקים ללא ילדים – 39.1%

נשואים – 44.9%מדד סוציו אקונומי של השכונה על פי חלוקה לאזורים


רווחה

13% מבתי האב בשכונה מטופלים ברווחה

מספר האזוררחובות בשכונה/ אזורמדד סוציו אקונומי (1 נמוך 10 גבוה )לאזור וממוצע הכנסה נכון לשנת 2015
221האבות, ירושלים, שיבת ציון, השומר, טביבאשכול : 7

ממוצע הכנסות לעובד : 9,826

מיקום האזור במדד העוני בהשוואה לאזורים אחרים בעיר: 25 מתוך 58
222לבונטין, מאירוביץ, ירושלים, לובמן חביב, ביל"ואשכול : 7
ממוצע הכנסות לעובד : 9,857
מיקום האזור במדד העוני בהשוואה לאזורים אחרים בעיר: 34 מתוך 58נדל"ן

מספר יחידות דיור בשכונה 2,392

שווי דירת מגורים למ"ר 17,100 ₪ –(הנתונים הם ע"פ אתר מדלן)

בנייה חדשה – בין יוני 2017- יוני 2019 החלו בנייתם 54 של יח' והסתיימו בנייתם 53 של יח' דיור
שכונת כלניות

שטח השכונה –40 דונם

מספר תושבים 831 איש

מספר בתי אב 247

ממוצע נפשות למשק בית 3.36חלוקה על פי מגדר

גברים – 52.4%

נשים – 47.6%מצב משפחתי

רווקים ללא ילדים – 48.7%

נשואים – 44.6%


רווחה


4.4% מבתי האב בשכונה מטופלים ברווחה


נדל"ן

מספר יחידות דיור בשכונה 242

בנייה חדשה – בין יוני 2017- יוני 2019 החלו בנייתם 56 של יח' והסתיימו בנייתם 90 של יח' דיור

שכונת מישור הנוף


שטח השכונה – 287 דונם

מספר תושבים 3,928 איש

מספר בתי אב 1,338

ממוצע נפשות למשק בית 3.26חלוקה על פי מגדר

גברים – 48.7%

נשים – 51.3%מצב משפחתי

רווקים ללא ילדים – 43%

נשואים – 45%מדד סוציו אקונומי של השכונה על פי חלוקה לאזורים


רווחה


7.3% מבתי האב בשכונה מטופלים ברווחה

מספר האזוררחובות בשכונה/ אזורמדד סוציו אקונומי (1 נמוך 10 גבוה )לאזור וממוצע הכנסה נכון לשנת 2015
214משה בן נחמן, הפלמ"ח, גיבשטיין יהושע, שד' נים, רבי יהודה הנשיאאשכול : 8

ממוצע הכנסות לעובד : 12,738

מיקום האזור במדד העוני בהשוואה לאזורים אחרים בעיר: 1 מתוך 58נדל"ן

מספר יחידות דיור בשכונה 1,227

שווי דירת מגורים למ"ר 18,700₪ –(הנתונים הם ע"פ אתר מדלן)

בנייה חדשה – בין יוני 2017- יוני 2019 החלו בנייתם של 83 יח' והסתיימו 0 בנייתם של יח' דיור
שכונת מרום ראשון


שטח השכונה –176 דונם

מספר תושבים 2,966 איש

מספר בתי אב 780

ממוצע נפשות למשק בית 3.8חלוקה על פי מגדר

גברים – 49.1%

נשים – 50.9%מצב משפחתי

רווקים ללא ילדים – 53.3%

נשואים – 41.4%רווחה

3.1% מבתי האב בשכונה מטופלים ברווחה

הערה: השכונות בראשון לציון מחולקות ל58 אזורים. על פי הנתונים מרום ראשון היא חלק מאזור 126 (רביבים) לכן חלק מהנותנים מתבססים על נתוני שכונת רביבים.

מספר האזוררחובות בשכונה/ אזורמדד סוציו אקונומי (1 נמוך 10 גבוה )לאזור וממוצע הכנסה נכון לשנת 2015
126
אשכול : 7

ממוצע הכנסות לעובד : 10,462

מיקום האזור במדד העוני בהשוואה לאזורים אחרים בעיר: 28 מתוך 58
נדל"ן

מספר יחידות דיור בשכונה 625

שווי דירת מגורים למ"ר 15,700₪ –(הנתונים הם ע"פ אתר מדלן, ומבוססים על נתוני שכונת רביבים)

בנייה חדשה – בין יוני 2017- יוני 2019 החלו בנייתם של 81 יח' והסתיימו בנייתם של 155 יח' דיורהתפרסמו 2 תגובות לכתבה.

המצב הביטחוני - אזעקה

עדכונים שוטפים

אבי בר | | תגובות: 59


אזעקה - יום חמישי 14/11 שעה 00:40

נשמעים אזעקות ויירוטים מאזור כנות


אזעקה יום רביעי 13/11 שעה 23:15


האזעקה ברחובות, גדרה, מזכרת בתיה עקרון יבנה ומושבי האזור

נשמע קול נפץ של יירוט אין נזק

ב - 06:00 עדכון נוסף לגבי הלימודים

סרטון היירוט


צילום צוות הצלה רחובות


סרטון אזעקה באולמי טופ דוראן ברחובות


מיד עדכונים שוטפים
התפרסמו 59 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לא נעים
  הגב 13.11.19 23:22
 • אורח
  מלול ראש העיר הכי מצויין בעולם
  14.11.19 00:36
 • אורח
  מצויין לחבריו בעירייה והמושחטים בכלל , הלוואי ויעשו חקירה רחבה על מה שמתחולל בעיריהיה "המון" הפתעות למשטרה , הרבה צדיקים יגיעו לאגף התורני=האגף המושחט במדינה
  14.11.19 08:47
 • אורח
  יימחשימם
  הגב 13.11.19 23:24
 • אורח
  מושחת***, מושחתים**, עברית קשה. שפה.
  14.11.19 10:44
 • אורח
  מלחיץ!!
  הגב 13.11.19 23:25
 • אורח
  אזה פחד .יש נזק
  הגב 13.11.19 23:25
 • אורח
  ימח שמם של כל הערבים
  הגב 13.11.19 23:25
 • אורח
  וגם ימח שמם של הגזענים
  14.11.19 06:46
 • אורח
  שהשדים ייקחו אותם....
  הגב 13.11.19 23:26
 • אורח
  ימח שמם וזכרם אמן תימחק עזה
  הגב 13.11.19 23:26
 • אורח
  יש לימודים מחר ?
  הגב 13.11.19 23:27
 • אורח
  אני מפחדת בבקשה תבטלו את הלימודים
  הגב 13.11.19 23:29
 • אורח
  יש לימודים?
  הגב 13.11.19 23:32
 • אורח
  ,רק בורא עולם שומר עלנו ועל כול עמו ישראל אמן(ב"ה שיפול על כול הכפרים הערביםאמן
  הגב 13.11.19 23:32
 • אורח
  מי זה בורא עולם?
  14.11.19 08:02
 • אורח
  אבא שבשמיים אין עליו ואין מילבדו
  14.11.19 08:06
 • אורח
  אני מפחד . בבקשה תבטלו את הקניון מחר
  הגב 13.11.19 23:32
 • אורח
  כן שלא יגמר לך האשראי
  13.11.19 23:58
 • אורח
  לאישתו אולי התכוון
  14.11.19 00:20
 • אורח
  הגיע הזמן שבימים כאלה הלימודים יתבצעו מרחוק בעזרת מחשבים
  הגב 13.11.19 23:33
 • אורח
  ןאז איך יגבילו מסכים שרוצים להפסיק? ולא לכולם יש מחשב
  14.11.19 00:21
 • אורח
  וגם העבודה תתבצע מהבית שרחמים יסדר
  14.11.19 01:37
 • אורח
  תכף הפסקת אש
  הגב 13.11.19 23:37
 • אורח
  עדכון לגבי הלימודים. רק מחר בבוקר בשעה 6.00. שיהיה לכולנו לילה שקט
  הגב 13.11.19 23:38
 • אורח
  עשיתי פיפי במכנסיים 😥
  הגב 13.11.19 23:38
 • אורח
  וקקה עשית בתחתונים?
  14.11.19 05:21
 • אורח
  לא נראה לי שיהיה לימודים הרגו להם עוד פעיל חמאס ואז מה שיעשו עכשיו יתחילו שוב
  הגב 13.11.19 23:38
 • אורח
  ימח שמם וזכרם
  הגב 13.11.19 23:38
 • אורח
  אין מה לפחד השם שומר עלינו מלמעלה יש לנו צבא חזק
  הגב 13.11.19 23:39
 • אורח
  אתה מתכוון שיש שאין לנו אלא את אבינו שבשמיים. כיפת הברזל הוא אלוקה.
  14.11.19 00:57
 • אורח
  איזה מלחיץ איזה בומים היו ימח שמם
  הגב 13.11.19 23:40
 • איש טוב
  אם לא יבטלו את הלימודים תנו לי להיות זה שמכריז על הפגנת "תלמידים בפחד!" מה זה איך זה שיש לימודים במצב כזה? יש ילדים שמתים מפחד והמורים לא מוותרים ואומרים: "מי שלא מגיע מפסיד חומר" שנה שעברה במצב דומה היה ילד בכיתה שלי שהתעלף בזמן אזעקה ברחובות! די תבטלו לימודים מה כבר יקרה?!
  הגב 13.11.19 23:40
 • אורח
  צודקת גם המורים מתים מפחד.... לא ניתן ללמד וללמוד באוירת פחד
  14.11.19 00:07
 • אורח
  צודקת ראש העיר יחד עם פיקוד העורף חייבים להוציא הודעה
  14.11.19 00:23
 • אורח
  למה להלחץ- ולהלחיץ בטרם קרה והוחלט. שיהיה ליל מנוחה שקט. מחר יום חדש ודברים יתסהרו.
  14.11.19 00:58
 • אורח
  תעשו הפגנה אחרת העירייה מראה שרירים ותאשר שיגרה
  14.11.19 01:39
 • אורח
  וגם אסור פלאפונים במוסדות החינוך
  14.11.19 01:41
 • אורח
  העיקר הפסקת אש..איזה בדיחה
  הגב 13.11.19 23:43
 • אורח
  בבית אין לי מיגון של חדר. אבל יש חדר מדרגות . יש מקלט.בגני הילדים של העיריה אין !!! עד שלא תסדר העיריה מיגון !! בכל הגנים איך יתכנו שיש לימודים בגן לא ממוגן. שאפילו אין חדר מדרגות או מקלט . יש חצרות לגני ילדים. גדולים אפילו אז לפחות שם לשים מיגון נייד
  הגב 13.11.19 23:44
 • אורח
  צודקתתתתת פחד אימים
  14.11.19 00:13
 • אורח
  אמאלה הלוואי ויפסיקו כבר איזה רעים
  הגב 13.11.19 23:45
 • אורח
  שיקח אותם השד שכול טיל יתפוצץ להם בידים ימח שימם
  הגב 13.11.19 23:55
 • אורח
  שאלוקים יקח אותםםםםםם
  הגב 14.11.19 00:12
 • אורח
  חייבים לבטל את הלימודיםםםםם
  הגב 14.11.19 00:12
 • אורח
  מקווה שלא יהיה לימודים הם מצליחים לשגר ממש רחוק איזה פחד
  הגב 14.11.19 00:14
 • אורח
  ואם יש לא נורמלים מי ששולח במצב כזה הבן שלי עד עכשיו רועד ובוכה חס ושלום אזעקה והם בבית ספר פאניקה ועוד אסון במיוחד ילדים קטנים זה לא נערים לא לקחת סיכונים
  הגב 14.11.19 00:18
 • אורח
  צודקתתתתתת
  14.11.19 00:24
 • אורח
  אתם מסכנים את התלמידים המורים העובדים והמאבטחים!!!
  הגב 14.11.19 00:20
 • אורח
  והעיקר בית ספר כרגיל מחר
  הגב 14.11.19 00:22
 • אורח
  נכון
  14.11.19 00:22
 • אורח
  איזה פחד אי אפשר ללכת לבית ספר
  14.11.19 00:23
 • אורח
  לבטל לימודים ועבודה מחר!!
  הגב 14.11.19 00:28
 • אורח
  במקלטים שבהם יש בתי כנסת, יש קבוצה של גנבים שמסתובבים בין המקלטים ומנסים לגנוב ציוד, הם ינסו לגנוב כל דבר שהם רואים. כדאי להפעיל מצלמות בגלל שהם בדרך כלל עובדים בקבוצות. לא לעזוב את המקלטים ללא שמירה. זהירות!!!
  הגב 14.11.19 01:48
 • אורח
  במצב של עובדי מדינה זכר עמלק בתוכנו,הטילים קטנה שבבעיותיינו
  הגב 14.11.19 02:21
 • אורח
  נו יש תשובות
  הגב 14.11.19 06:22
 • אורח
  לימודים?
  הגב 14.11.19 06:30
 • אורח
  למה אין עדכון לגבי הלימודים?
  הגב 14.11.19 06:51
 • אורח
  עדכון לגבי לימודים: עמוד 4
  הגב 14.11.19 07:18

מכתבים למערכת! מי מצא היום רביעי 13/11 בקו אוטובוס 72 בראשון לציון תעודת זהות ומסמכים נוספים?

מכתבים למערכת יש לשלוח לוואטסאפ 0-585-585-106 לציין עבור מכתבים למערכת (מכתב יפורסם בשם מלא בלבד)

אבי בר | | תגובות: 4


היום רביעי 13/11 אבד באוטובוס קו 72 בראשון לציון תעודת זהות תז עם רישיון נהיגה בתוכו, אשראי ורב קו

תודה מישל לאל

0586456994,התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  איך שולחים לכם פניה? אבקש להשאר אנונימי
  הגב 13.11.19 22:52
 • אורח
  גם אני אהבתי לפני שבועיים ת. ז עם תעודות נוספות בקו 19 בראשון לציון לכיוון ראשונים ועדיין לא מצאתי :( ת.ז על שם משפחה "נובה"
  הגב 13.11.19 23:49
 • אורח
  אבדתי
  הגב 13.11.19 23:50
 • אורח
  חירבנתי עכשיו
  הגב 14.11.19 09:37

פיקוד העורף! היום חמישי 14/11 לימודים ועבודה כרגיל

הבוקר חמישי פיקוד העורף ביצע הערכת מצב והחליט לאשר הלימודים

אבי בר | | תגובות: 19


יום רביעי 13/11 שעה 20:00 פיקוד העורף מעדכן ההנחיות ליום חמישי 14/11


אזורים דן, ירקון, השפלה ודרום השפלה

(רחובות, ראשון לציון, בת ים, גדרה, מזכרת בתיה, קרית עקרון)

התכנסויות ואירועים: ניתן לקיים עד 300 איש- בשטח פתוח, ובשטח סגור- ללא מגבלות


פעילות חינוכית: ניתן לקיים לימודים, למעט במבנים יבילים/בנייה קלה


מקומות עבודה: ללא מגבלות

שירותים לאזרח: מתכונת רגילה

סקטור חיוני: מקום עבודה שמספק שירות המוגדר חיוני או מוצר חיוני למשק שאושר על ידי הרשויות המוסמכות

התפרסמו 19 תגובות לכתבה.
 • אורח
  חבלל
  הגב 13.11.19 20:06
 • אורח
  בעזרת ה׳ לא יהיה .
  הגב 13.11.19 20:13
 • אורח
  באסה
  הגב 13.11.19 20:22
 • אורח
  דניס זה אתה רשמת את זה
  הגב 13.11.19 20:23
 • אורח
  לא
  הגב 13.11.19 20:24
 • אורח
  לא
  הגב 13.11.19 20:24
 • אורח
  לא
  הגב 13.11.19 20:24
 • אורח
  לא
  הגב 13.11.19 20:24
 • אורח
  :(
  הגב 13.11.19 20:24
 • אורח
  באסה
  הגב 13.11.19 20:34
 • אורח
  גדרה. בטווח ה40 הקילומטר
  הגב 13.11.19 20:53
 • אורח
  צריך לתת אישור רק מ 5 בבוקר לכל יום מחדש לילה טוב ושקט
  הגב 13.11.19 20:57
 • אורח
  איך יש לימודים אם גדרה בטווח של ה40 קילומטרים??
  הגב 13.11.19 20:57
 • אורח
  כל מקום רושמים משהו אחר
  הגב 13.11.19 21:11
 • אורח
  היו טילים ברחובות לפני כחצי שעה
  הגב 14.11.19 00:00
 • אורח
  האם יש לימודים באופקים היום
  הגב 14.11.19 05:51
 • אורח
  אך ילמדו בקושי ישנו .מלול תן עוד יום
  הגב 14.11.19 06:58
 • אורח
  אני לומד היום עד ארבע וחצי בלי שינויים😠😠😠
  הגב 14.11.19 07:16
 • אורח
  תהנה. אני עד 12:40
  14.11.19 07:19

מרכז הצעירים בראשון לציון פותח החל ממחר (חמישי 14/11) בסדרת מפגשים והרצאות העוסקת בזכויות הקהילה הגאה: נישואים, הורות ועוד; יש לבצע הרשמה מראש

המפגשים יתקיימו במרכז הצעירים ברחוב יבניאלי 4 .

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


ליין המומחים והמומחיות לקהילה הגאה ! מחר (חמישי) תפתח בראשון לציון סדרת הרצאות ייחודית המיועדת לחברי הקהילה הגאה בעיר בהשתתפות מומחים ומומחיות שירצו בנושאים שרלוונטיים לקהילה

בימים אלו משיקים מרכז הצעירים בשיתוף הוועדה הגאה סדרת הרצאות המיועדת לקהילה הגאה ותעסוק במגוון נושאים הרלוונטיים לחיי היום יום של הקהילה ותעניק להם כלים פרקטיים להתמודדות עם סיטואציות שונות. ההרצאות יתקיימו אחת לחודש במרכז הצעירים ובין הנושאים שיועלו : נישואים גאים, הורות משותפת, פונדקאות, רפואה ללהט"ב ועוד. בכל אחת מההרצאות ישתתפו מומחים ומומחיות הקשורים לנושא ההרצאה.

המפגש הראשון בסדרה יתקיים ביום חמישי הקרוב, 14/11 בשעה 20:00 ויעסוק ב"נישואים גאים".

בפאנל המומחים אותו ינחה קול קולטון (קוויר יורסלף) ישתתפו חן אריאלי, יו״ר האגודה למען הלהט"ב היוצאת, עורכת טקסים וסגנית ראש עיריית ת״א-יפו, ענבר אורן, מנכ״לית ״הוויה - טקס ישראלי״ מבית ישראל חופשית, עו"ד אור קשת, מנהל קשרי ממשל של קואליציית ארגוני הקהילה הגאה ואחראי לקידום מדיניות ציבורית פרו-להט"בית מול הממשלה ורן לוצקי שמנהל קמפיינים חברתיים להעלאת מודעות לענייני דת ומדינה בישראל חופשית ובאגודה למען הלהטב״ק. בחלק האומנותי תופיע המשוררת ויוצרת המופע "לסביהונסט" מיקה בן שאול עם שירה מדוברת גאה.במפגשים הבאים הסדרה ינסו מיטב המומחים בתחום לענות על שאלות כמו מה הזכויות שלי כזוג של ידועים בציבור לעומת זוג נשוי? למה צריך רפואה מותאמת ללהט"ב? מה נחשב לאפלייה על בסיס מגדר או נטייה? איך אוכל לרתום את מקום העבודה שלי למאבק הגאה או איך כדאי לבחור פרטנר להורות משותפת?

המפגשים יתקיימו בימי חמישי ברחוב יבניאלי 4.

תאריכים המפגשים הבאים:

12/12- "יש רופאה בקהל",

16/1- להיות להט"ב במקום העבודה,

13/2- הכל על הורות משותפת,

19/3-כך תתמודדו עם להטופוביה,

30/4- METOOlgbt#, 14/5- פונדקאות סובבת עולם

ו 11/6-אקטיביזם גאה.


עלות: 20 ש"ח למפגש או 120 ש"ח לכל סדרת המפגשים

לפרטים נוספים והרשמה לסדרת ההרצאות : https://tzeirimrishon.co.il/8085

המפגשים פתוחים לכולם ללא קשר לנטייתם המינית או המגדריתאילנית הרוש, מחזיקת תיק הלהט"ב:

״מדובר בסדרת הרצאות לקהילה הגאה שמאורגנת במרכז הצעירים העירוני ,יחד עם מינהל קהילה, פעילי הקהילה הגאה בהובלת רכז נוער וקהילת הלהט"ב, אלי ביטון ועוד ארגונים נוספים. סדרה זו נועדה להעביר מידע שחשוב לקהילה בנושאים שחשוב לחברים בה לדעת. ההרצאות עוסקות בנושאים הבוערים על סדר יומה של קהילת הלהט"ב. ומיועדות לא רק לחברי הקהילה, אלא גם לכל מי שרוצה להקשיב, ללמוד ולהכיר. מדובר בסדרה של שמונה הרצאות מרתקות, מפי מיטב המומחים בתחום. כמובן שהסדרה הזאת לא היתה יוצאת לפועל גם ללא רז קינסטליך, ראש העירייה, שתמיד תומך בקהילה, מחזיק תיק נוער וצעירים איתי מתיתיהו והאקטיביסטית הלהט"בית רעות נגר".
אחיקם ראובן, מנהל מרכז הצעירים:

״בשנה האחרונה מפעיל מרכז הצעירים את ליין המומחים לקהילה שמוקדש להעצמת קהילת הצעירים בעיר ועוסק בהנגשת תכנים, ידע וכלים חיוניים בנושאים הבוערים בקרב צעירים כגון : כלכלה , נדל"ן , הורות צעירה, דיגיטל ועסקים . כחלק מתהליך עירוני אותו מנסה להוביל מרכז הצעירים אנו רוצים למשוך מגוון של קהילות צעירים וע״י הנגשת הידע והכלים הנכונים לאפשר להם להוציא לפועל את רצונם להשפיע בעיר ולעודד מעורבות חברתית בקרב התושבים . ליין המומחים לקהילה הגאה מגיע למרכז הצעירים כחלק מסדרה זו ומתוך תפיסה כי עלינו לטפח ולהעצים את הקהילה הגאה שמתמודדת עם אתגרים לא פשוטים וזו אחריותינו.״


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

2 תושבי ראשון לציון חשודים בגניבת עשרות מכשירי סלולאר בקניונים

שווי הגיבות כ - 135 אלף ש"ח

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 5
אילוסטרציה


במשטרת ישראל הוגשה לאחרונה תלונה על מספר אירועים של גניבות מכשירי סלולאר מדוכני מכירה בקניונים ברחבי הארץ.


חקירה מקיפה ומקצועית של המשטרה הובילה לאיתורם ומעצרם של שני חשודים במעשה. מתוך החקירה עולה כי השניים נהגו להגיע לקניונים שונים ברחבי הארץ, להמתין לשעת כושר ובעזרת מכשיר חד לחתוך את הכיסוי העוטף את הדוכנים ולגנוב מתוכם טלפונים סלולריים בסך כולל הנאמד בכ-135 אלף ש"ח.


מעצרם של שני החשודים תושבי ראשון לציון (42, 44,) הוארך מעת לעת והיום (ד') הוגש לבית משפט השלום בת"א ע"י תביעות המשטרה, כתב אישום כנגד השניים הכולל 22 אישומים בעבירות של גניבה, היזק לרכוש והחזקת רכוש גנוב.התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  משטרת ראשון לציון אתם בדיחה!! גנבו לי את הארנק לפני כמה ימים וכמובן הלכתי להגיש תלונה מהמשטרה ומשטרת ראשון לציון לא טרחו לעשות שום דבר, אחרי יומיים שלחו לי שהתקבלה החלטה לסגור את התיק ולא להמשיך את הליכי התביעה בקיצור תמשיכו לחמם את הכיסא במשרדים
  הגב 13.11.19 17:51
 • אורח
  נו חוכמולוג... מה אתה מצפה שיעשו? ירימו מסוקים לאוויר ?? מה אתה חושב שאפשר לעשות???
  13.11.19 18:54
 • אורח
  חכה יעמידו את השב"כ בשבילך ..
  13.11.19 19:20
 • אורח
  איך 135 אלף שקל אם מה שבתמונה זה אייפון 4 אם זה מה שהם גנבו זה אמור להיות 135 אלף אייפוני 4 בשווי של 4 שקל
  הגב 13.11.19 18:11
 • אורח
  כתוב אילוסטרציה, זה אומר שהתמונה לא קשורה לכתבה... הכל מקרה לפחות היו יודעים את זה נורמלי שמים איזו תמונה של אייפון 11
  13.11.19 18:17

פורום ראשון לציון

הפורום נועד לאפשר לתושבי ראשון לציון להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח
אורח
12.11.19 15:26
בבקשה די להפיץ ברשתות החברתיות סיפןרים שאינם אמת.
אורח
10.11.19 15:59
זמן האחרון מי שמנסה לעבור ברחוב הרצל יש תופעה חדשה הרוכלים והעסקים מוציאים את המוצרים על המדרכה וכבר אי אפשר לעבור ראיתי השבוע שאשה עם עגלה ותינוק ירדה לכביש כי היא לא יכלה לעבור העם זה חוקי לשים את דברי האוכלות על המדרכה גם ככה אי אפשר לעבור כשיש עגלות ואנשים והדרכה מטר וחצי שמדי פעם יש גם תחנות אוטובוס טעמים ופחי אשפה שמקורות את המדרכה
אורח
12.11.19 20:26
מתגעגעים לינקל דודו
אורח
04.11.19 18:35
אני תושב נווה חוף ואנו סובלים מריחות של חירייה שנמצאת מאחורי בית ספר לכבאות וגם ריחות של השפדן ועם כל זה העירייה נתנה אישור לאנשים להטיס מטוסים המונעים בבנזין בתוך מתחם האלף. פנינו מס' פעמים לעירייה בכל הנושאים והעירייה כרגיל מתחמקת מלתת תשובות ולקחת אחריות לכל המחדלים הללו וכן יש עוד הרבה מחדלים אצלנו בשכונה. לראש העיר ולכל הבכירים שלו אין להם שום מילה שאפשר להאמין להם.
אורח
01.11.19 15:47
שלום רב לתושבי העיר ישנה תופעה מטרידה של גניבת לוחיות רישוי מרכבים בכל חלקי העיר, מישהו יכול להסביר בבקשה את ״המודוס אופרנדי״ של הפושטקים האלו? כל זה בשביל בשביל לא לשלם ל כביש 6?
אורח
31.10.19 18:53
תושבי רמת אליהו ונווה ים ישמחו מאוד שעיריית ראשון ברשות רז קינסטליך תפעל למען פתיחת כביש חוצה בין אזור קצה רמת אליהו גבול נווה ים("הכביש השחור") ישירות לאיזור קניון הזהב... במקום להתעכב כל בוקר לשווא בפקק של משה דיין.... האם עוד מישהו מסכים איתי???
אורח
31.10.19 19:28
רעיון מעולה
אורח
31.10.19 19:46
רעיון מעולה
הצג תגובות נוספות
אורח
30.10.19 00:28
אזרחים יקרים דעו לכם המדור הזה מיועד לקיטורים אף אחד לא שם עליכם לכן לא זכתה אך תלונה למענה
אורח
28.10.19 15:37
גם ברחוב המרגנית היו מתפשרים על מדרכה מלוכלכת, אך מה עושים כשיש אמהות שנאלצות לרדת לכביש עם עגלות ותינוקות ומסכנות את עצמן ואת ילדיהן כשבצד אחד אין מדרכה כלל ובצד שני קיימת מדרכה שיש לשלול את שמה. פשוט בדיחה.
אורח
28.10.19 07:50
שלום. המדרכה בסמוך לרכבת משה דיין תאור מלוכלכת.זה חוזר על עצמו מידי פעם. לאחרונה יש שם שאריות רכב . תודה.
אורח
28.10.19 14:59
אין בעד מה


סרטון תלמידי חט"ב זלמן ארן בראשון לציון שמצאו דרך מיוחדת להתמודד עם המצב

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


מערכת החינוך העירונית בראשון לציון חזרה לפעילות רגילה, לאחר השבתת אמש (שלישי), עקב המצב ביטחוני. כחלק מסיוע לתלמידים בהתמודדות עם המצב, החליטו בחט"ב זלמן ארן לבצע פעילות מיוחדת עם התלמידים על מנת להפיג ולהרגיע את המתח בקרב התלמידים

סרטון


התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

המצב הביטחוני - גנים בראשון לציון שאין בהם ממ"ד נקלטו בגנים אחרים, הצטרפו לבתי ספר וגם עברו לפעילויות כיף במועדוני הנוער.

ראש העירייה, רז קינסטליך, הצטרף בשעות הבוקר המוקדמות באופן אישי למוקד העירוני והשיב לשיחות שנכנסו.

אבי בר | | תגובות: 7


על רקע השינוי בהנחיות פיקוד העורף, קיים ראש העירייה רז קינסטליך, מנכ"ל העירייה דודי גיל, הנהלת העירייה וצוות החירום, הערכת מצב ומיפוי של כל הפעילויות במערכת החינוך. לגבי מספר גנים בהם קיימת בעיית מיגון, הונחו צוותי הגן ליצור קשר עם ההורים על מנת לעדכן על המקום החלופי והבטוח.


מ"מ וסגנית ראש העירייה, מחזיקת תיק החינוך, ליאל אבן זהר ומנכ"ל החברה העירונית, אלי פולק איתרו פתרונות לעשרות גנים שאין בהם מרחב מוגן. בין היתר גנים ארחו גנים אחרים, גנים הצטרפו לבתי ספר וכן עברו לפעילויות כיף במועדוני הנוער.

נוסיף כי ניידות החברה לבטחון פרוסות ברחבי העיר עם דגש על מוסדות החינוך.


נציין כי השינוי בהנחיות פיקוד העורף פורסם בשעות הלילה, עקב כך התקבלו פניות רבות במוקד העירוני של תושבים המבקשים להתעדכן בדבר קיום הלימודים. ראש העירייה, רז קינסטליך, הצטרף בשעות הבוקר המוקדמות באופן אישי למוקד העירוני והשיב לשיחות שנכנסו.

במידה ויחול שינוי בהנחיות, יעודכן עמוד הפייסבוק העירוני, אתר העירייה והמוקד העירוני 106.
התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הראש העיר הזה פשוט בנאדם
  הגב 13.11.19 11:37
 • אורח
  הראש העיר הזה הוא משהו מיוחד...כל -הכבוד
  הגב 13.11.19 12:13
 • אורח
  ראש עיר למופת שמחה שבחרתי בך...רק דבר אחד מפריע לי ממש איך זה שיש בתי ספר בראשון לציון עיר מתקדמת עם ראש עיר שכל כך קשוב לתושביו אין מקלטים בבתיהס איך זה יכול להיות
  הגב 13.11.19 13:22
 • אורח
  שאפו גדול לך רז קינסטליך
  הגב 13.11.19 18:34
 • אורח
  התנהלות ראוייה של נבחר ציבור שדואג לציבור ..
  הגב 13.11.19 20:12
 • אורח
  ראש העירייה הגיע למוקד?? וואו איזה סקופ, עצרו את החדשות בc.n.n עכשיו ודיווחו על זה, האמריקאים בהלם ובעזה רועדים מפחד. אז מה אם הגיע למוקד- מה החדשה פה???
  הגב 14.11.19 09:20
 • אורח
  מתי אבל מתי יתחיל לעבוד כבר... הלכה שנה לכפרות- שום פרוייקט לא קודם בעיר אבל בלחלק עציצים וללטף חתולים אנחנו אלופים...
  הגב 14.11.19 09:21

המצב הבטחוני - אזעקה

עדכונים שוטפים

אבי בר | | תגובות: 25


יום רביעי 13/11 שעה 08:10

הבומים שנשמעים הם מאזור כנות ואזור חולדה


שעה 11:00

ראש עיריית ראשון רז קינסטליך בזירת נפילת הזביל


שעה 10:30

צעירה בת 24 מגדרה נפצעה קל בזמן הריצה לממ"ד (במטח המוקדם בבוקר) פונתה לבית חולים קפלן

09:11

אזעקות ראשון לציון בת ים

סרטוני נפילת זביל בראשון לציון
סרטון נוסף


זביל כנראה של כיפת ברזל ראשון לציון


שעה 08:23

אזעקה פלמחים
התפרסמו 25 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ה שומר עלינו שום דבר לא מובן מאליו מה היה יכול לקרות
  הגב 12.11.19 09:42
 • אורח
  כיפת ברזל שומר עלינו, וביבי הוא זה שמביא עלינו את הרעה
  12.11.19 10:02
 • אורח
  איזה שכונה??
  הגב 12.11.19 09:45
 • אורח
  כתוב פלמחים
  12.11.19 09:49
 • אורח
  נווה ים
  12.11.19 10:59
 • אורח
  כל הכבוד לכיפת ברזל, אך עם זאת יש להשמע להוראות פיקוד העורף להכנס למרחב מוגן ולא לסמוך על אלילת המזל
  הגב 12.11.19 09:57
 • אורח
  איך כל הכבוד אם הם לא מפעילים בזמן ונותנים לטילים לינפול איך דבר כזה טוב איך. זה פדיחה שנותנים לאנשים מפוקפקים להפעיל כזה דבר. בטוח מקבלים שוחד ממפעל טילים בשביל שיסדרו להם פיצוצים.
  12.11.19 12:14
 • אורח
  נס
  הגב 12.11.19 10:02
 • אורח
  זה בנווה ים
  הגב 12.11.19 10:59
 • אורח
  לא נכון,בנווה דקלים
  12.11.19 11:03
 • אורח
  רז תטפל בזה גם ככה אתה מרוויח 60 אלף בחודש גם במטוסים אתה לא מטפל תעשה משהו
  הגב 12.11.19 11:31
 • אורח
  אז אין לווינים שיכולים לזהות והעולם באמת שטוח. בחדשות אומרים שהכל יוזמה ישראלי בשביל לבזבז כסף בשביל פרנסה של יצרן נשק. מדינה של נוכלים.
  הגב 12.11.19 11:58
 • אורח
  בס"ד שנשמע רק ורק בשורות טובות אמן בורא עולם!!!!!!!!!!
  הגב 12.11.19 19:38
 • אורח
  מהפה לך לאלוהים😈
  12.11.19 22:03
 • אורח
  עובדי המדינה אמורים להגן עליכם במצב כזה אבל כולם יושבים בבית בחופש, זה יוקר המחיה, לשם הכסף הולך!! לאוכלי חינם!! שישרפו בעזרת השם
  הגב 12.11.19 20:49
 • אורח
  עובדי מדינה מתפרנסים ממלחמות ומוות.
  12.11.19 21:49
 • אורח
  תגובות של אנשים טיפשים ☝
  הגב 12.11.19 21:07
 • אורח
  יש אפשרות לדעת מה קורה כרגע אל יש לימודים מחר ברחובות לאור הנחיות פיקוד העורף החדשות?
  הגב 12.11.19 23:25
 • אורח
  יש לימודים.
  12.11.19 23:28
 • אורח
  הגב 12.11.19 23:40
 • אורח
  מחר מכינים סרטים נוספים וקומבינות פיטוחים ופיצוי בסגנון מפעל פולירון נשרף . מדימה של נוכלים!
  הגב 13.11.19 01:39
 • אורח
  לא ייאמן מה שביבי מוכן לעשות בשביל להישאר בתפקיד , חבל לא יעזור לו.הרי מי יוצא למלחמה (עאלללק) ומשלם חןם למחרת לחמאס את התשלום החודשי - סמרטוט ואנחנו הטיפשים , מתי יגיע כבר מנהיג\ה שישים לזה סוף ?
  הגב 13.11.19 08:16
 • אורח
  כמה שטויות אתה כותב ומכביש את נתניהו תיכנס לסרטון ותבין שההחלטה לגבי החיסול היא לא של נתניהו בלבד... תגובתך מראה על חוסר ידע בעליל! https://www.facebook.com/groups/1508956995814038/permalink/2618567361519657/
  13.11.19 09:03
 • אורח
  https://www.facebook.com/groups/1508956995814038/permalink/2618567361519657/
  13.11.19 09:03
 • אורח
  מה קרה לכל המרוקנים בעיר רחובות? היום בבקר היה סרט ביוטיוב סרט של אנשים מבוגרים מרוקנים בעיר רחובות מקללים ברוסית ברחוב גרצל.
  הגב 13.11.19 09:55

עיריית ראשון מעדכנת יש לימודים אך בדקות האחרונות היו אזעקות באזור לטרון

נכון לעכשיו יש לימודים אך יש לעקוב אחר השינויים שכנראה ייצאו בקרוב

אבי בר | | תגובות: 5


עדכון יום רביעי 13/11 מהשעה 06:15. יש לימודים, אם יהיה שינוי נעדכן מידית

להלן הודעת עיריית ראשון לציון

הודעת עיריית ראשון לציון: לאחר עדכון הנחיות פיקוד העורף והערכת מצב עם גורמי החירום בעיר בשעה האחרונה, הוחלט כי הבוקר יתקיימו הלימודים בעיר כסדרם. לגבי מספר גנים בהם קיימת בעיית מיגון, הגננת תיצור קשר עם ההורים על מנת לעדכן על המקום החלופי והבטוח.
ניתן לערוך התכנסויות ואירועים בשטח פתוח עד 300 איש, אין הגבלה בשטח סגור.
במידה ויחול שינוי בהנחיות, אנו נעדכן, באמצעות עמוד הפייסבוק העירוני, אתר העירייה והמוקד העירוני 106.התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אני בדרכי לעבודה בת"א ונשמעה אזעקה במזרח ראשון
  הגב 13.11.19 06:36
 • אורח
  חלמתה איזה חלום ???למה לקשקש סתם !!!
  13.11.19 10:06
 • אורח
  מתי היתה אזעקה ?
  הגב 13.11.19 06:42
 • אורח
  אני ממזרח ראשון ולא הייתה אזעקה
  הגב 13.11.19 06:54
 • אורח
  נראה מישהו תקע בשופר
  הגב 13.11.19 10:12

יש לימודים! לקראת חצות הודיעו חזרה לשגרה ויש לימודים, הבוקר ב - 06:00 החל ירי לעבר העוטף, בשעה הקרובה עדכון סופי בנושא הלימודים

לקראת חצות יצאה הנחייה חדשה של פיקוד העורף

אבי בר | | תגובות: 15


לקראת חצות יצאה הנחייה חדשה של פיקוד העורף מרחובות (כולל) וצפונה יש לימודים ועבודה רגילה

השקט אכן נשמר כל הלילה, אך הבוקר רביעי ב - 06:00 החל ירי לעבר העוטף . פיקוד העורף מתכנס בדקות אלה ויקבל החלטה האם החזרה לשגרה בתוקף. עדכון בהמשך

להלן הודעת פיקוד העורף לאזורים דן, ירקון והשפלה אשר נמסרה לקראת חצות

(רחובות, ראשון לציון בת ים)

התכנסויות ואירועים: ניתן לקיים עד 300 איש- בשטח פתוח, ובשטח סגור- ללא מגבלות

פעילות חינוכית: ניתן לקיים לימודים, למעט במבנים יבילים/בנייה קלה

מקומות עבודה: ללא מגבלות

שירותים לאזרח: מתכונת רגילההתפרסמו 15 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יש
  הגב 13.11.19 03:50
 • אורח
  עובדים באופקים היום
  הגב 13.11.19 04:47
 • אורח
  שיגעתם אותנו, עכשיו אמרו בחדשות בטלוויזיה שאין לימודים ברחובות.
  הגב 13.11.19 06:16
 • אורח
  אמרו בחדשות שאין לימודים מה נסגר???
  הגב 13.11.19 06:19
 • אורח
  נכון גם אני שמעתי שאין וגם ככה לא לוקחת סיכון ולא שולחת
  הגב 13.11.19 06:19
 • אורח
  אז בגני ילדים שיש בהם ממ"ד יש גן היום?
  הגב 13.11.19 06:25
 • אורח
  אין בראשון לציון אמרו בחדשות שאין
  הגב 13.11.19 06:25
 • אורח
  יש היום בפתח תקווה?
  הגב 13.11.19 06:29
 • אורח
  מותר להיות בפקק בדרך לביה"ס??? זו התקהלות של מאות אנשים
  הגב 13.11.19 06:51
 • אורח
  טל תקחו סיכון
  הגב 13.11.19 06:57
 • אורח
  ישששש לימודים איזה כיףכו* עמ*
  הגב 13.11.19 07:01
 • אורח
  והעיקר בגבעת ברנר יש לימודים זה 2 מטר מרחובות
  הגב 13.11.19 07:36
 • אורח
  בגן רווה אין לימודים או שיש
  הגב 13.11.19 07:53
 • אורח
  אינעל העולם אין חופש היום. נקווה שמחר יהיה חחח
  הגב 13.11.19 10:51
 • אורח
  בסוף יש או שאין לימודים מחר ברחובות???
  הגב 13.11.19 20:21

המצב הביטחוני – פקחי ראשון לציון סייעו לתושבים לנקות מקלטים

בסך הכל פונו 41 מקלטים בסיוע עשרות פקחי החברה לביטחון.

אבי בר | | תגובות: 9


במהלך היום עסקו עשרות פקחי החברה לביטחון בפריצה למקלטים פרטיים בבניינים משותפים ברחבי ראשון לציון שננעלו ופינויים מגרוטאות וציוד שלא אפשרו שהייה בהם.

בסך הכל פונו 41 מקלטים בסיוע עשרות פקחי החברה לביטחון. כמו כן התקבלו מספר פניות בנוגע למקלטים בבניינים משותפים שננעלו מסיבה זו או אחרת. פקחי החברה פרצו את המקלטים האלו ופינו את הציוד בתוכו לרווחת הדיירים. ראש העירייה,

רז קינסטליך, אמר:

"הגיעו אלינו מספר תלונות על מקלטים בבניינים משותפים שטרם נפתחו, או שאינם שמישים עקב אחסון של רהיטים, גרוטאות וציוד רב. בשעת חירום הגישה המהירה למקלט היא קריטית."
התפרסמו 9 תגובות לכתבה.
 • אורח
  גם אצלנו ברחוב טביב 30 המקלט נעול האזעקה עמדנו בחדר המדרגות
  הגב 12.11.19 21:17
 • אורח
  אני גרה בבנין שעבר תמ"א לפני כ 6 שנים, היזם השאיר את המקלט במצב נוראי, שם איחסנו חומרי בנין וציוד, המקלט מלא אבנים וחול וזקוק לשיפוץ שלא הושלם במסגרת הפרויקט ולכן קשה לשהות במקלט בזמן האזעקות, דיירי הבניין מעדיפים להישאר בחדר המדרגות ולא לרדת למקלט
  הגב 12.11.19 21:23
 • אורח
  לא מבין מה הבעיה לסדר את המקלט? וגם אם זה יעלה לדיירים קצת כסף מה עדיף לחכות שעובדי העירייה יסדרו לכם את המקלט???
  12.11.19 21:54
 • אורח
  עשו לכם תמ"א ולא עשו לכם ממ"ד?
  12.11.19 22:52
 • אורח
  וואו איזה מקלט. מוזנח. בטוח שיש עוד כאלה בעיר..
  הגב 12.11.19 21:58
 • אורח
  במקלט שלנו בבניון בראשון לציון בעיה יש מלא עכברים חושך מלא מדרגות מי יאכל לעוזר לנו נשמח מאוד לא רוצים לקבל דוח
  הגב 12.11.19 22:07
 • אורח
  נורדאו 35 מקלט הפך מחסן פרטי!!!!
  הגב 13.11.19 06:38
 • אורח
  פרייריםם
  הגב 13.11.19 09:03
 • דוד
  שלום לכם, עם מי צריך וועד הבית לדבר כדי לקבל עזרה בפינוי ציוד מהמקלט של הבניין? בברכה, דוד גרוסמן.
  הגב 13.11.19 19:24

המצב הביטחוני! מחר רביעי 13/11 אין לימודים. לגבי עבודה (ההנחיות בכתבה)

ההנחייה עד יום רביעי 13/11 בשעה 20:00

מערכת האתר | | תגובות: 103


להלן הנחיות פיקוד העורף מיום ג' 12.11.19 החל מהשעה 06:00 ועד ליום ד' 13.11.19 בשעה 20:00:

להלן ההנחייה לדרום השפלה

(גדרה- קרית עקרון – מזכרת בתיה והמושבים בסביבה)

התכנסויות ואירועים: עד 100 איש בשטח סגור בלבד

פעילות חינוכית: לא יתקיימו

מקומות עבודה שאינם חיוניים: אין יציאה עבודה שאינה חיונית

שירותים לאזרח: שירותים הכרחיים בלבד

להלן ההנחייה לאזורים דן, ירקון והשפלה

(רחובות, ראשון לציון, בת ים)

התקהלויות והתכנסויות: ניתן עד 300 איש בשטח סגור בלבד

פעילות חינוכית: לא יתקיימו

מקומות עבודה שאינם חיוניים: בתנאי וקיים מרחב מוגן תקני שניתן להגיע אליו תוך זמן ההתגוננות

שירותים לאזרח: שירותים במתכונת מצומצמת

התפרסמו 103 תגובות לכתבה.
 • אורח
  תודה לכם
  הגב 12.11.19 17:19
 • אורח
  ההנחיות יכולות להשתנות?
  הגב 12.11.19 17:26
 • אורח
  הכל יכול להשתנות עדיף לא לפתח ציפיות שאם כבר לא יהיו ביאוסים
  12.11.19 17:29
 • אורח
  כבר השתנה עד ל6 בבוקר מחר
  12.11.19 19:02
 • אורח
  תודה
  הגב 12.11.19 17:27
 • אורח
  יש!
  הגב 12.11.19 17:28
 • אורח
  אז אין לימודים מחר ברחובות ?
  הגב 12.11.19 17:29
 • אורח
  אין
  12.11.19 18:29
 • אורח
  יבנה לאיזה אזור שייך ?
  הגב 12.11.19 17:30
 • אורח
  לכושלאמאשך
  12.11.19 20:01
 • אורח
  סתם סליחה אין עליך
  12.11.19 20:01
 • אורח
  אז אין לימודים מחר בראשון?
  הגב 12.11.19 17:32
 • אורח
  כרגע אין
  12.11.19 18:43
 • אורח
  מי משלם לעצמאים את היום עבודה אין לי מחסה
  הגב 12.11.19 17:33
 • אורח
  כנראה שעצמאים נדפקים ועד שתהיה פה מחאה אמיתית ככה זה ישאר
  12.11.19 17:57
 • אורח
  גם לשכירים לא משלמים במרכז
  12.11.19 19:14
 • אורח
  אף אחד לא משלם לי. אכלתי אותה.
  12.11.19 19:29
 • אורח
  מה לגבי רמלה?
  הגב 12.11.19 17:34
 • אורח
  אין
  12.11.19 20:44
 • אורח
  יש לימודים בראשלצ
  הגב 12.11.19 17:39
 • אורח
  אין לימודים בראשון
  12.11.19 17:58
 • אורח
  מה עם חולון ?
  הגב 12.11.19 17:40
 • אורח
  אם אין בראשון אז כנראה שאין באזור חולון.
  12.11.19 19:34
 • אורח
  מה לגבי לוד
  הגב 12.11.19 17:42
 • אורח
  אין לימודים ברחובות
  הגב 12.11.19 17:42
 • אורח
  למה לא מוציאים הנחיה ברורה לעובדי אגף החינוך אבות בית מזכירות ספרניות שצריכים להישאר בבית ? אם אין תלמידים
  הגב 12.11.19 17:45
 • אורח
  רק מקומות חיוניים, אגף החינוך כרגע לא חיוני, חיוני =מחייב בכל מחיר
  12.11.19 20:34
 • אורח
  עובדת באחד המושבים ואין מרחב מוגן.מקבלים תשלום על היום הזה?
  הגב 12.11.19 17:53
 • אורח
  מה עם נס ציונה יש לימודים מחר
  הגב 12.11.19 17:59
 • אורח
  למה שתחפש מידע כזה באתר של גדרה?
  12.11.19 18:07
 • אורח
  תל אביב יש לימודים?
  הגב 12.11.19 18:03
 • אורח
  יש לימודים בתל אביב?
  הגב 12.11.19 18:03
 • אורח
  לא!!!
  12.11.19 18:42
 • אורח
  האם בית הדין הרבני עובד מחר ?
  הגב 12.11.19 18:04
 • אורח
  מי שגר ברחובות ובמידה ולא ייתקיימו הלימודים מחר גם זכאי לתשלום עבור יום עבודה? מה אומר החוק?
  הגב 12.11.19 18:05
 • אורח
  אם אני מובטל אני מקבל אבטלה על הימים האלה ?
  הגב 12.11.19 18:05
 • אורח
  כן
  12.11.19 18:11
 • אורח
  לא רשום בשום מקום/גם לא בפיקוד העורף, אני לא יודע מאיפה קראתם את זה.
  הגב 12.11.19 18:06
 • אורח

  12.11.19 22:26
 • אורח
  העצמאים מתחילים להכנס לחובות ...עד מתי
  הגב 12.11.19 18:14
 • אורח
  טילים לא יכולים להגיע לעיר של הרחובות. מה קשור אין לימודים ואין עבודה. אם לא עובדים אז לא משלמים מיסים וגם המדינה מפסידים.
  הגב 12.11.19 18:16
 • אורח
  הקניון יהיה פתוח מחר?
  הגב 12.11.19 18:19
 • אורח
  כן
  12.11.19 18:27
 • אורח
  מה קשור הדואר עובד?
  הגב 12.11.19 18:26
 • אורח
  משרד הפנים פתוח מחר?
  הגב 12.11.19 18:27
 • אורח
  אשכרה אין לימודים יבני זונות!
  הגב 12.11.19 18:28
 • אורח
  חח יש
  12.11.19 19:24
 • אורח
  ומה אם מקום העבודה מוגן אך הדרך אליו לא? שעה בפקקים...
  הגב 12.11.19 18:34
 • אורח
  מקדונלדס יהיה פתוח מחר?
  הגב 12.11.19 18:40
 • אורח
  חחח איזה חמור אתה בטח שכן
  12.11.19 19:46
 • אורח
  במתכונת חירום
  12.11.19 20:09
 • אורח
  כמו היום אין לימודים .ועבודה מה שהיה היום .זה גם לגבי מחר .לכול מי ששאל. כול הכבוד לראשי הערים .אסור לקחת סיכון
  הגב 12.11.19 18:41
 • אורח
  בחברת גד מערכות נירוסטה לבניין עובדים רגיל מחר
  הגב 12.11.19 18:48
 • אורח
  האם זה כולל גם שבנס ציונה אען לימודים?
  הגב 12.11.19 18:51
 • אורח
  כן אמרו שאין
  12.11.19 18:58
 • אורח
  אני עובדת במכירות בראשון ואין מקלט רק חדר מדרגות האם זה תקני לגביי בחר
  הגב 12.11.19 18:52
 • אורח
  לא אבל תבואי בכל מקרה
  12.11.19 20:10
 • אורח
  מחר
  הגב 12.11.19 18:52
 • אורח
  יש לימודים בקריית עקרון?
  הגב 12.11.19 19:07
 • אורח
  יש לימודים ברמלה
  הגב 12.11.19 19:08
 • אורח
  האם יש לימודים מחר בנס ציונה
  הגב 12.11.19 19:15
 • אורח
  ובכפר חבד? גם אין מחר?
  הגב 12.11.19 19:21
 • אורח
  יש מחר לימודים בראשלצ
  הגב 12.11.19 19:23
 • אורח
  יש מחר לימודים בפתח תקווה?
  הגב 12.11.19 19:27
 • אורח
  יש לימודים מחר בחולון?
  הגב 12.11.19 19:27
 • אורח
  יש למודים ביום כיפור?
  הגב 12.11.19 19:29
 • אורח
  יש בבאר שבע? נתיבות?
  הגב 12.11.19 19:35
 • אורח
  מחר אין לימודים ברחובות
  הגב 12.11.19 19:43
 • אורח
  שאלו פה שאלה לגבי הדרך הארוכה שאינה מוגנת אבל מקום העבודה מוגן... .מי משלם את יום העבודה לאדם שהוא שכיר במקום כזה במידה והחליט לא להגיע?
  הגב 12.11.19 19:46
 • אורח
  על חשבון העובד
  12.11.19 20:11
 • אורח
  האם יש מחר לימודים בבאר יעקב???
  הגב 12.11.19 19:48
 • אורח
  לא
  12.11.19 20:35
 • אורח
  איך המחבלים מתעללים בנו
  הגב 12.11.19 19:49
 • אורח
  יש מחר לימודים בחולון? אשמח שתענו כמה שיותר מהר
  הגב 12.11.19 19:51
 • אורח
  יש לימודים ברמת גן?
  הגב 12.11.19 19:54
 • אורח
  יש לימודים ברמת גן???
  הגב 12.11.19 19:55
 • אורח
  האוכלי חינם בעיריה מקבלים כסף ולא עובדים, עד מתי רשעים יעלוזו, עמלק צריך לקחת את כל עובדי המדינה מפה
  הגב 12.11.19 20:16
 • אורח
  יש עבודה מחר בראש העין כפר קאסם בבקשה תענו לי
  הגב 12.11.19 20:18
 • אורח
  קניון רחובות יהיה פתוח מחר?
  הגב 12.11.19 20:19
 • אורח
  יש עבודה מחר באופקים?
  הגב 12.11.19 20:32
 • אורח
  יהיה במרכז ?
  הגב 12.11.19 20:34
 • אורח
  האם בפתח תקווה יהיו לימודים מחר??
  הגב 12.11.19 20:47
 • אורח
  יש לימודים בפתח תיקווה מחר?
  הגב 12.11.19 20:48
 • אורח
  מה עם פתח תקווה? יש לימודים או אין?
  הגב 12.11.19 20:53
 • אורח
  יש לימודים מחר בבאר שבע
  הגב 12.11.19 20:54
 • אורח
  בעזה לומדים כרגיל... לומדים איך מנקנקים אותנו כמו כבשים
  הגב 12.11.19 20:54
 • אורח
  יש למודים במועצת גן רוה
  הגב 12.11.19 20:55
 • אורח
  מחר
  הגב 12.11.19 20:55
 • אורח
  האם יש בבני ברק לימודים מחר
  הגב 12.11.19 21:10
 • אורח
  מה עם פתח.תקוה?? מה קורה מחר עם הלימודים בעיר???
  הגב 12.11.19 21:35
 • אורח
  אין
  12.11.19 22:01
 • אורח
  יש לימודים בפתח תקווה????
  12.11.19 22:01
 • אורח
  האם בית המשפט יהיה פתוח?
  הגב 12.11.19 21:54
 • אורח
  הודיעו שיש לימודים בשפלה דן וירקון. רחובות בקטגוריה הנ"ל??
  הגב 12.11.19 23:23
 • אורח
  יש מחר לימודים או שאין?
  הגב 12.11.19 23:23
 • אורח
  יש לימודים
  הגב 12.11.19 23:30
 • אורח
  *דן שפלה ( רחובות) וירקון הוסרו ההגבלות כך כתוב באתר פיקוד העורף מעודכן לשעה זו*
  הגב 12.11.19 23:31
 • אורח
  יש לימודים
  הגב 12.11.19 23:32
 • אורח
  הגב 12.11.19 23:42
 • אורח
  הגב 12.11.19 23:44
 • אורח
  עובדת ביבנה האם עובדים היום?
  הגב 13.11.19 06:36
 • אורח
  יש לימודים בשפלה?
  הגב 13.11.19 06:43
 • אורח
  האים מחר משרד הפנים פתוח בבאר שבע ?
  הגב 13.11.19 19:25

המצב הביטחוני – שר הביטחון, נפתלי בנט, הכריז כעת על מצב מיוחד בעורף ביישובים עד 80 ק"מ מעזה. המשמעות, פיקוד העורף הוא המנחה והקובע

ההחלטה ל – 48 שעות

מערכת האתר | | תגובות: 15שר הביטחון, נפתלי בנט, הכריז על מצב מיוחד בעורף ביישובים הנמצאים בטווח שבין 0-80 ק"מ מרצועת עזה.

ההכרזה תקפה ל-48 שעות, אלא אם בוטלה לפני כן ע"י הממשלה או ע"י שר הביטחון. השר יכול להאריך את תוקפה של ההכרזה באישור הממשלה ע״י משאלי טלפוני בין השרים.

שר הביטחון העביר הודעה בנושא למזכיר הממשלה וכן ליו"ר ועדת חוץ וביטחון.

- מצ"ב צילום ההכרזה.
התפרסמו 15 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יש מחר לימודים מי יודע?
  הגב 12.11.19 16:54
 • אורח
  מה זה אומר לגבי הלימודים?
  הגב 12.11.19 16:55
 • אורח
  איפה הנספח ?
  הגב 12.11.19 16:55
 • אורח
  אין. אמרו ההודעה ל 48 שעות שבתון
  הגב 12.11.19 16:56
 • אורח
  ראשון לציון נמצאת בתוך 80 קמ מהעוטף?
  הגב 12.11.19 16:58
 • אורח
  כן
  12.11.19 17:00
 • אורח
  אז בעצם לפי מה שזה נראה שעד חמישי כולל אין לימודים?
  הגב 12.11.19 17:00
 • אורח
  גם ברמת גן לא התקיימו לימודים מחר?
  הגב 12.11.19 17:10
 • אורח
  מא הגבולות של 80 קיימת ?
  הגב 12.11.19 17:15
 • אורח
  איזה ישובים כלולים בנספח?
  הגב 12.11.19 17:31
 • אורח
  האם נס ציונה גם כלולה בנספח?
  הגב 12.11.19 18:49
 • אורח
  האם מחר יום רביעי יש לימודים.
  הגב 12.11.19 19:18
 • אורח
  האם יתקיימו מחר לימודים בתל אביב. בשורות טובות.
  הגב 12.11.19 19:37
 • אורח
  שכחות הנספח
  הגב 12.11.19 19:57
 • אורח
  לא צריך להגיעה לביהס במרחק של 60 ק"מ מהרצועה קבוע עד שהיה הפסקת אש לגמרה לטיפול על המדינה ודחוף ערב שקט לכולם
  הגב 13.11.19 23:31

איך מתמודדים עם המצב הביטחוני ? עיריות ראשון לציון ורחובות מעמידות לרשות התושבים, דרך המוקד העירוני 106 את עובדי השירות הפסיכולוגי ועובדים סוציאליים, שייסייעו להם בהתמודדות עם המצב הביטחוני

בכתבה מצורף טיפים וכללי התנהגות איך להסביר לילדים את המצב הביטחוני

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
עיריית רחובות


עקב המצב הביטחוני והשארת הילדים בבתים, מעמידות עיריות ראשון לציון ורחובות לרשות התושבים את עובדי השירות הפסיכולוגי ועובדים סוציאליים, שייסייעו בהתמודדות עם המצב הבטחוני.

בעיריית ראשון לציון

יכולים התושבים לפנות למוקד 106 שם נמצאים יוכלו לקבל מענה מעובדים סוציאליים


בעיריית רחובות

ניתן לפנות בכל שאלה או התלבטות, לשרות הפסיכולוגי לקבלת מענה מצוות השירות הפסיכולוגי.
בימים א-ה בין השעות 08:00-15:30
בטלפון: 08-9392850 או בטלפון למוקד העירוני 24 שעות ביממה 106


על רקע המצב הביטחוני, פתח היום (ג') השירות הפסיכולוגי ייעוצי של משרד החינוך, קו פתוח להתייעצות של תלמידים, הורים ועובדי הוראה.
הקו יאויש על ידי מומחיות למצבי לחץ וחירום משפ״י.

הקו החל לפעול, כאמור, מהיום מהשעה 14:30, ויפעל עד לשעה 22.00 .

מספר הטלפון: 1800-811-211

מחר (ד') הקו יפתח משעה 7:00 בבוקר ועד לשעה 22:00.איך להסביר לילדים את המצב

השירות הפסיכולוגי החינוכי מייעץ להורים לילדים במגוון גילאים כיצד להתמודד עם חרדה במצבי חירום, ואיך להסביר את המצב.

 • גיל 0-2 חיבוק רגוע

תגובת הילדים תושפע מהתגובה שלכם. במקרה של לחץ יש לדבר אליהם בטון מרגיע, לעטוף בחום ולנסוך ביטחון, להסיח את הדעת ע"י משחקים, שירים וצעצועים מוכרים

 • גיל 3-5 טפטוף מידע

לתת מידע מסודר וקצר על האירועים, אך להימנע מחשיפת הילדים לשיחות של מבוגרים על המצב. לשמור על קרבה ומגע פיזיים

 • גיל 6-7 לענות על שאלות

להשיב לשאלות הרבות שעשויות לעלות בגיל הזה. לשדר מסר שמותר לדבר על הדברים. להשתדל לא לענות בעצבנות או באופן שלא נותן לגיטימציה לשאלה.

 • גיל 9 ומעלה מעורבות מתונה

לא לאפשר האזנה מוגברת לחדשות. לילדים בגילאים אלה לעיתים כבר יש דעה אפשר להתייחס אליהם כ"מבוגרים קטנים" בשיח. אבל חשוב לזכור שהם עדיין ילדים. אפשר לתת להם תפקידים מוגדרים על מנת לתת תחושת שליטה.

טיפים נוספים להתנהלות מול ילדים:

 • לומר אמת – אל תבטיחו שאין כל סכנה, הסבירו שגורמי הביטחון מטפלים במצב ומעבירים הנחיות ואנו נפעל על פיהן, נאמר תהילים ונתפלל לטוב.
 • להסיח את הדעת אם אחד הילדים מביע חרדה נסו לחבק ולהסיח דעתו. ניסיון פעיל להרגיע ולדבר אתו על הרגעה יגרום ללחץ מוגבר.
 • לזהות מה בדרך כלל מסייע לילדיכם להירגע ועודדו אותם לעסוק בדבר: פעילות גופנית, משחק כלשהו, קריאה, אכילה וכו'.
 • ליזום – על מנת לאפשר הסחת דעת כדאי ליזום פעילות עם הילדים. משחקים, הכנת ארוחות משותפות ותכנון פעילות משפחתית הן אפשרויות לכך.
 • לנשום- ידוע שהנפש קשורה לגוף. נסו לטפל בחרדה באמצעות נשימה מרגיעה. שאפו אויר תוך כדי ספירה עד שלוש ונשפו החוצה תוך ספירה עד שש.
 • לשחרר- דרך נוספת להירגע היא ע"י הרפיה – כיווץ האגרופים וספירה עד ארבע ושחרורם. מומלץ לחזור מספר פעמים.
 • לחזור לשגרה- לעודד חזרה לשגרת החיים הרגילה ולהעביר מסר שהחיים ממשיכים כסדרם.התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בדרך כלל שולחים את המטורללים להטריד את התושבים מבלי לקחת בחשבון שאתם תגרמו לאסון. טיק טיק טיק טוק.
  הגב 12.11.19 16:40

המצב הביטחוני! חברת קדישא בראשון לציון מקיימת הלוויות ללא הספדים ובמתכונת מצומצמת;

מנכ"ל חברה קדישא ראשון לציון, ישראל הורוביץ: "בעת אזעקה, העובדים והמבקרים יוכלו לתפוס מחסה בחדר העובדים במבנה בטון טרומי"

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


בשל המצב הביטחוני! חברה קדישא ראשון לציון מקיימת היום את טקסי הלוויות במתכונת מצומצמת: ללא הספדים ועם המלצה למספר משתתפים מועט.

בחברה קדישא ראשון לציון נאלצו להתמודד עם המצב הרגיש, מחד מצב ביטחוני מסכן חיים, מצד שני הצורך לקיים הלוויה על מנת לשמור על כבוד המת. בתחילת היום, סיפר מנכ"ל קדישא ראשון לציון, ישראל הורוביץ, כי הנהלת החברה המתינה להנחיות ברורות של פיקוד העורף, המשרד לשירותי דת וקציני הביטחון על מנת שיידעו כיצד לפעול.

לאחר מספר שעות, כאשר ניתן האישור לקיים טקסי לוויות, החליטו בחברה קדישא ראשון לציון להמליץ למשפחות הנפטרים על המתכונת המצומצמת של הלוויה. "בלוויה יש סדר תפילות מסוים. זה לא ארוך, אלא נמשך מספר דקות. אלא שיש שני גורמים שיכולים להאריך את הלוויה: הספדים וכמות גדולה של אנשים. בשגרה אין בעיה, אבל היום המצב מורכב".


איך מתנהלים טקסי הלוויה היום בבתי העלמין בראשון לציון ?

"סדר התפילות יהיה כמקובל, אבל לא יישאו הספדים. כדי למזער עד כמה שניתן סיכון חיי אדם, חברה קדישא ראשון לציון ממליצה ומסבירה למשפחה האבלה לקיים את הלוויה במספר מועט של אנשים".


האם יש מיגוניות פזורות בבתי העלמין בעיר?

" אין מיגוניות בבית העלמין בראשון לציון, מאחר והמצב הפתיע את כולנו. יחד עם זאת, בעת אזעקה, העובדים והמבקרים יוכלו לתפוס מחסה בחדר העובדים, הנמצא במבנה בטון טרומי. מה גם שכיום, רוב הקבורה מתבצעת במבנה קבורה רוויה, כלומר בחלקו התת קרקעי של מבנה בטון מאוד מאסיבי, כך שהוא שווה ערך למיגונית. במהלך היום אנחנו מצמצמים את משך זמן השהייה של העובדים מחוץ לחדר".התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

המצב הביטחוני - קניון הבאר בראשון לציון "השמועה על נפילת טיל בקניון אינה נכונה"

צילום קניון הבאר

מערכת האתר | | תגובות: 4


במטח בשעות הבוקר על ראשון לציון והסביבה הועלו ברשתות החברתיות תמונות של חלקי טילים/כיפות ברזל שנפלו באזורים שונים בראשון לציון. ובין התמונות שעלו הובאו תמונות מקניון הבאר בראשון לציון לפיהם נופצו שמשות.

מתברר כי בתזמון מושלם בזמן הירי עסקו בשיפוץ אחת החנויות החליפו וטרינה והוטרינה הישנה נופצה. והעוברים והשבים למראה הויטרינה השבורה והאזעקות קשרו בין הדברים.

להלן הודעת הנהלת קניון הבאר

השמועות אומרות שנפל טיל אצלנו בקניון 😳
לכל הדואגים תודה, לא נפל אצלנו טיל והכל תקין.
שבירה יזומה במסגרת אחזקת הקניון, החליפו וטרינה באחת החנויות 😁
השם ישמור על תושבי השכונה, על חיילנו ועל מדינת ישראל.
שנדע ימים שקטים מאלה.
הנהלת הקניון
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ברוך השם
  הגב 12.11.19 14:47
 • אורח
  זה הזכיר לי מערכון/פיליטון של אפרים קישון ז"ל על "פיצוץ" בניין הוועד הפועל של ההסתדרות.
  הגב 12.11.19 15:08
 • אורח
  איפה כן נפל??
  הגב 12.11.19 16:14
 • אורח
  במערב ראשון
  הגב 12.11.19 16:23

המצב הביטחוני - רשות המיסים מוסרת: פיצויים לעסקים שיש להם עובדים יינתנו רק ליישובים עד 40 ק"מ. מעבר ל - 40 ק"מ הממשלה תחליט בהמשך אם לפצות

הפיצויים עד 40 ק"מ מעוגן בחוק. מעבר ל - 40 ק"מ הממשלה צריכה להתכנס ולאשר

אבי בר | | תגובות: 10

להלן הודעת רשות המיסים לפני זמן קצר 12/11/19

בעקבות האירועים הביטחוניים היום ולאור העובדה כי עובדים רבים הונחו ע"י פיקוד העורף שלא להגיע למקומות העבודה ולהישאר בבתים ובמרחב מוגן, מודיעה קרן הפיצויים ברשות המסים כי עסקים המצויים בטווח של עד 40 ק"מ מרצועת עזה יהיו רשאים להגיש תביעה להחזר השכר שישולם לעובדים שייעדרו, הן בשל הוראה על סגירת מקום עבודה לא חיוני והן עבור הורים שנאלצו להשגיח על ילדיהם (מתחת לגיל 14) בשל סגירת מוסדות חינוך.


הוראה זו תקפה עד ליום 31.12.2019 וזאת בהתאם לתקנות הוראת שעה "מס רכוש וקרן פיצויים (תשלום פיצויים) (נזק מלחמה ונזק עקיף) (הוראת שעה)התשע"ט 2019-"


לעניין ההנחיות ההתגוננות שניתנו מעבר לטווח של ה- 40 ק"מ מרצועת עזה, התקנות הקיימות לא נותנות מענה לפיצויי והנושא ייבחן על ידי הממשלה בהתאם להתפתחויות.התפרסמו 10 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ביטלו את הלימודים גם מעבר ל 40 ק״מ, סגרו את מקומות העבודה ו..... אין פיצוי? מי אמור לשאת בעלויות?
  הגב 12.11.19 12:22
 • אורח
  בנוהל אנחנו האזרחים - על טיפשות משלמים והרבה
  13.11.19 08:18
 • אורח
  חלם חלם ומה מעבר ל 40 ק"מ? יד ימין לא מסוכרנת עם יד שמאל.
  הגב 12.11.19 12:26
 • אורח
  אמרתם לעבוד רק במפעלים חיוניים. מי ישלם לנו על היום הזה בבית ?????
  הגב 12.11.19 12:50
 • אורח
  בגללכם הילדים לא מרגישים טוב ולא רוצים ללכת לבית הספר וגם המורים. הכל בגללכם.
  הגב 12.11.19 13:14
 • אורח
  חח 40קילומטר גם למי שה גר בעשר קילומטר לא מקבל פיצוי
  הגב 12.11.19 13:19
 • אורח
  אוכלי חינם כל עובדי המדינה
  הגב 12.11.19 14:46
 • אורח
  יש גם עובדי חינם שמקבלים שוחד.או אחוזים מקבלנים. כולם מכורים לאלכוהול וסמים. תסניפו עוד שורע עדדד ש....
  12.11.19 16:08
 • אורח
  ברחוב ציפור הטוב ממשיכים לירוע עם רובה אוויר על מי שעובר ברחוב , ברחוב הגפן יש קבוצה של פדופילים שנאזרים בגלאים של צוות 3. יש כמה שיכורים משועממים בעירייה שמטרידים. זונות ונרקומנים בכל פינת רחוב ערסייאדה ים תיכונית.
  הגב 12.11.19 16:33
 • אורח
  אוקיי אני בגדרה. בטווח 40 קמ והעבודה שלי בלוד, מה אומר החוק אקבל או לא אקבל?
  הגב 13.11.19 11:21

המצב הביטחוני - דבר ראש עיריית ראשון לציון רז קינסטליך לתושבי העיר

מצורף סרטון

אבי בר | | תגובות: 11


דבר ראש עיריית ראשון לציון רז קינסטליך לתושבי העיר

התפרסמו 11 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד!!
  הגב 12.11.19 09:05
 • אורח
  אז תתחילו לעשות ממד למי שאין לו בביניינים
  הגב 12.11.19 09:07
 • אורח
  שהיית מחזיק תיק הבטחון מלבד להגיע לחמש דקות ולהצטלם לא היית לוקח ועכשיו סוף סוף אתה עובד בטח אתה מתגעגע לתפקיד הסגן...
  הגב 12.11.19 09:17
 • אורח
  כל הכבוד ראש העירייה! אלוףףף.
  הגב 12.11.19 09:25
 • אורח
  למה לקח לך להוציא הודעה לעובדי העירייה רק ב9 בבוקר? לקח לך הרבה זמן לצאת מהפאניקה
  הגב 12.11.19 09:41
 • אורח
  הכי חשוב לא לשכוח להצטלם הרבה היום- יום חג לראש העירייה היום
  הגב 12.11.19 09:44
 • אורח
  בטח היום רז חוגג עם כל המצלמות- לא יפספס ראיון גם למעריב לנוער...
  הגב 12.11.19 10:45
 • אורח
  ללך כוס ראבק אתה מדבר ולא עושה כלום רז תתפטרררררר
  הגב 12.11.19 11:32
 • אורח
  בהזדמנות זו אנא בטל את התחרדות השכונות החילוניות שגזר עלינו קודמך בתפקיד. אין צורך בישיבות חרדיות בשכונות במערב זה בטוח לא ישרת את תושבי השכונות רק יבריח אותם מראשון לציון כי כבר מתחיל להמאס לנו.
  הגב 12.11.19 16:55
 • אורח
  צודק
  12.11.19 16:55
 • אורח
  רז אתה מלך
  הגב 12.11.19 22:19

המצב הביטחוני - אזעקה ראשון בת ים תל אביב

עדכונים בהמשך

אבי בר | | תגובות: 17


אזעקה


נפילה שטח פתוח ראשון לציון

אין דיווח על נפגעים

עדכון בהמשך במידת הצורךהתפרסמו 17 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מלחמה?
  הגב 12.11.19 08:04
 • אורח
  היו 2 יירוטים
  הגב 12.11.19 08:05
 • אורח
  באיזור המזרח והשומר לא שומעים אזעקה בכלל.
  הגב 12.11.19 08:09
 • אורח
  באזור המרכז בקושי שומעים את ההזעקה
  הגב 12.11.19 08:09
 • אורח
  באזור גן בעברית לא שמעים אזעקה רק בום
  הגב 12.11.19 08:11
 • אורח
  צריך להמשיך להראות להם שיש תוצאות למי שיורה עלינו זו השפה היחידה שהם מבינים עם ישראל חי
  הגב 12.11.19 08:11
 • אורח
  עכשיו האזעקה לפי אזורים,לא בכל ראשון,זה מחולק
  הגב 12.11.19 08:12
 • אורח
  במישור הנוף לא שומעים אזעקה
  הגב 12.11.19 08:12
 • אורח
  בקושי שומעים אזעקה באיזור רמז
  הגב 12.11.19 08:14
 • אורח
  לא שומעים אזעקה בחלל ברחוב שיבת ציון
  הגב 12.11.19 08:33
 • אורח
  גם באזור רמבם שומעים חלש
  הגב 12.11.19 09:51
 • אורח
  בשדרות זה השיגרה. אך אפשר ...
  הגב 12.11.19 10:47
 • אורח
  זה בנווה ים
  הגב 12.11.19 11:00
 • אורח
  לא נכון,בנווה דקלים
  12.11.19 11:04
 • אורח
  תפסיקו לעדכן ..ככה אתם עוזרים לאוייב ...
  הגב 12.11.19 12:36
 • אורח
  אין מחר בית ספר יש
  הגב 12.11.19 19:23
 • אורח
  תגיד. מה. בקשר. למקום. העבודה
  הגב 12.11.19 20:56

המצב הביטחוני - אזעקה בגדרה מזכרת עקרון

עדכון בהמשך

אבי בר | | תגובות: 2


אזעקה

עדכונים שוטפיםהתפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מדוע לא שומעים את את האזעקות ברחובות באחוזצ הנשיא
  הגב 12.11.19 07:55
 • אורח
  האם יש אזעקות בראשון ? במזרח לא שומעים
  הגב 12.11.19 08:11

המצב הביטחוני - אין לימודים בכל אזור המרכז עד תל אביב, כולל אין עבודה למעט מקומות חיוניים

עדכונים שוטפים

אבי בר | | תגובות: 9


אין לימודים בכל אזור המרכז עד תל אביב, כולל אין עבודה למעט מקומות חיוניים

עדכונים בהמשךהתפרסמו 9 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יש לימודים ברחובות????
  הגב 12.11.19 07:36
 • אורח
  לאאאאא
  הגב 12.11.19 07:45
 • אורח
  לא
  הגב 12.11.19 07:46
 • אורח
  יש לימודים בבת ים
  הגב 12.11.19 08:03
 • אורח
  אם אני מעוניין בכל זאת לעבוד ולפתוח את החנות שלי האם זה מותר או שיש חשיפה לדוח?
  הגב 12.11.19 08:10
 • אורח
  אתה חשוף לכך שלא תבוטל כנראה
  הגב 12.11.19 08:14
 • אורח
  תבוטח
  הגב 12.11.19 08:14
 • אורח
  יש מחר לימודים בבת ים?
  הגב 12.11.19 18:33
 • אורח
  אין בית ספר
  הגב 12.11.19 20:48

המצב הביטחוני - אין לימודים בראשון לציון

עדכונים שוטפים

אבי בר | | תגובות: 3


אין לימודים בראשון לציון

הודעת העירייה

תושבים יקרים,
עקב המצב הבטחוני אנו מבקשים לעדכן כי לא יתקיימו היום לימודים בבתי הספר ובגני הילדים ופתחנו את כל המקלטים. להזכירכם: ראשון לציון ישנם שני איזורי התרעה: מזרח ומערב. הגברנו כוננות החל משעות הבוקר. ניידות החברה לבטחון עורכת סיורים בין המקלטים, מוקד 106 מגביר את פעילותו ואנו ערוכים לכל תרחיש. אנו מבקשים להישמע להנחיות פיקוד העורף ואנו כמובן נעדכן על כל התפתחות.
ליבנו עם תושבי הדרום.
מאחלים לכולם יום שקט ובטוח!התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הגיע הזמן שנלמד אותם איתנו לא מתעסקים זה השפה היחידה שהם מבינים עם ישראל חי
  הגב 12.11.19 07:22
 • אורח
  מה קורה עם רחובות יש לימודים?
  הגב 12.11.19 07:37
 • אורח
  יהיו לימודים בחולון?
  הגב 12.11.19 19:30

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח
אורח
09.10.19 22:36
מחר אזכרה לחללי צה"ל מיום כיפור אין הודעה של הרשות אבל התוכי של מדהלה יותר השוב בושה לעיר רחובות לטיפול של הדוברת בעירייה שנה טובה ומוצלחת
אורח
16.09.19 13:44
חיפוש דירה מרווחת, 5 חדרים (אפשר יותר), לא יותר מקומה ג' מרפסת סוכה חובה, לא בבניין מוזנח, חניה ומחסן טל' 054-8002454. (אם אתם מתווכים אנו לא משלמים יותר מחצי אחוז)
אורח
16.09.19 19:25
אז תחפשו בעצמכם אנשים עובדים לשם שמיים?
אבי בר
12.09.19 15:03
למכירה דירה במערב רחובות ביום בהיר רואים את הים רחובות, פקיעין, מערב רחובות ✔️ דירה בקומה 15, ✔️מרפסת עם נוף לים. ✔️ 124 מ"ר ✔️ 5 חד' ✔️ מושקעת מאוד ✔️מערכת קולנוע ביתית, ✔️מטבח משודרג, ✔️דלתות פנדור, ✔️ 2 חניות, ✔️מחסן, ✔️ארונות בכל החדרים, ✔️מקלחות משודרגות, ✔️פינוי גמיש. ✔️מזגן מרכזי, ✔️בלובי הבניין קיים מועדונית לשימוש הדיירים.http://www.be106.net/realestate/30 מחיר 1,999,999 ₪ 055-9707174
אורח
10.10.19 00:37
מרוהטת קומפלט? הכל נשאר ?
אורח
04.09.19 21:39
למכירה דירה 4.5 חדרים ברחוב שרירא שמואל 5 קומה 7 מתוך 8 משופצת וחניה בטאבו כיווני אוויר מערב צפון מזרח פנוי גמיש
אורח
10.10.19 19:12
הכל טוב ויפה וטלפון יש?
אורח
29.08.19 16:22
צריכה דחוף דירה שלושה חדרים שכירות (כולל כלב קטן ) אמא +ילדה במחיר שפוי
אורח
29.08.19 23:23
אין בעיה תשלמי תיווך ונמצא לך דירה תשאירי טלפון נבוא לקראתך בעמלה
אורח
10.10.19 15:09
תנסי ב "תיווך מרינה" רחוב תרמב 18 מעולה שם
אורח
10.10.19 15:10
בראשון לציון ליד טחנה מרכזית הישנה
אורח
06.08.19 22:32
מחפש דירה 2 חדרים לקניה 0542235234
אורח
29.08.19 23:24
נמצא לך משהו תכין את צ'ק העמלה ויש לנו להראות לך כמה פנינות
אורח
10.07.19 10:30
ברחוב עזרא דירה חמישה חדרים מורבחת קומה א מחסן פרטי מספר הבית 8/1 כניסה ב ליד מאפית שמואל
אורח
29.08.19 23:25
זה טוב למי שרוצה בורקס חם בבוקר
אורח
14.09.19 15:42
זה טוב מורבחת.
אורח
02.07.19 00:56
דירה ברחוב עזרא 8 דירת 5 חדרים שלוש כיווני אוייר חניה מרפסת סוכה בניין בן 12 שנה מיקום מרכזי סהכ 1900.000 דירה מספג 1
אורח
23.09.19 06:03
יקר


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח
אורח
13.11.19 14:41
יחידה מרוהטת יפהפייה בקרית עקרון. היחידה מרוהטת וכוללת חדר מטבחון פינת ישבה מקלחת וכניסה נפרדת. שכד 2500 שח כולל הכל..מתאים לסטודנטים רווקים או זוג צעיר. 0533562732
אורח
13.11.19 14:42
תיקון.קידומת 052
אורח
23.10.19 15:47
להשכרה ברחובות 3 חדרים 80 מ"ר במרכז השקט - נורדאו (קרוב לרח' יעקב) קומה 3 (מתוך 4) ללא מעלית, + מחסן פרטי בקומת הכניסה, מזגן בכל החדרים, ארון בחדר השינה, שולחן אוכל, סורגים, משופצת.... כניסה מ- 1.1.2020 לא בשבת 0524840355
אורח
25.10.19 19:40
אפשרי 60 יום נסיון לראות אם זה מתאים לנו? נשמח לתשובה חיובית
אורח
17.10.19 19:41
להשכרה 3 חדרים+מזגנים וארונות מקום מרכזי ושקט לא בשבת 0546457524
אורח
29.10.19 18:05
ארונות עץ מלא? פורמייקה? סיבית? עץ אלון מבוקע? מזגנים תוצרת אלקטרה,תדיראן ,פמילי? סמסונג? מרכזי ושקט אבל איפה?
אורח
07.11.19 10:38
אתה רוצה להשכיר לא לקנות אז מה זה משנה איזה מזגנים?
אורח
14.07.19 22:44
להשכרה דירה בגני אביב .לוד דירה 3 חדרים .קומה 2 מתוך 4 קומות .ללא מעלית .יש חניה .יש מזגן .חזית .דירה מסודרת נייד .0523432275
אורח
12.07.19 13:17
לדתיים ברחוב עזרא 48 שיכון פא"י.3 חדרים קומת קרקע.60 מ"ר.מטבח חדש.מזגנים.סורגים ופלדלת.3500 שכירות+230 ארנונה.90 ועד בית.לטווח ארוך. פינוי 1/8
אורח
12.07.19 04:10
מחפשת יחידת דיור / דירה 2 חדרים שנראית טוב רצוי קרקע וחצר קטנה או דירה עם מרפסת, במחיר סביר שמתאים לזוג צעיר. באזור ראשונים מישור הנוף שיכון המזרח והסביבה.. 0535267123
אורח
10.10.19 15:03
תיווך מרינה מעולה הם נמצאים ברחוב תרמב 18 בראשון יש להם שירות מעולה
אורח
10.10.19 19:13
ומי הממליץ על תיווך מרינה?
אורח
20.10.19 11:23
מרינה (-:
אורח
27.10.19 15:56
ענק
אורח
03.07.19 15:48
להשכרה 3 ח מהממת משופצת כולל ריהוט ואביזרי חשמל באז"ר צמוד למשביר קומה2 לתקופה ארוכה 4700שח 97 מ"ר 0507668898 שירלי
אורח
29.08.19 16:22
יקר. ביותר
אורח
23.09.19 06:05
נסחפתם לגמרי, הגזמתם, לא ריאלי
אורח
10.10.19 00:40
אכן נסחפו והגזימו במחיר אבל אם הם סבלניים ושמו את הזמן על פתליה יגיע או תגיע או יגיעו מי שירצו את האזור ידלקו על הדירה ושירלי תהנה מהצקים
אורח
01.07.19 16:47
מחפשת דירה 3 חדרים רצוי קרקע וחצר קטנה או בבניין קומה ראשונה אם אין מעלית ומרפסת לא יותר מ 3000 באחד מרחובות שרנכובסקי או לכיוון הרצל או לכיוון מרמורק . לספטמבר מסוף אוגוסט . כרמל 0539352032
אורח
10.10.19 15:08
תיווך מרינה רחוב תרמב 18 ראשון לציון


לוח השפלה - רכב

אורח
אורח
03.11.19 11:41
למכירה שברולט מליבו 98 מצב מעולה 05074018918
אורח
03.11.19 11:43
0507401818
אורח
25.10.19 20:07
למכירה יונדאי i30cw 2016 מערכת מולטימדיה צמיגים חדשים מערכת מוביליי רכב במצב מצוין לעוד פרטים 0542606407
אורח
23.08.19 12:43
למכירה יונדאי I20 2011 נפח 1396 צבע לבן 78000 ק"מ טסט 06/2020 מצב מכני מעולה 33000 ש.ח.
אורח
23.08.19 12:44
טלפון 0525528590
אורח
31.10.19 22:33
אני מעונין. רון 0523411400 בברכה, רון
אורח
23.08.19 12:44
טלפון0525528590
אורח
26.07.19 14:07
למכירה יונדאי אקסנט לבנה שנת 2001, קילומטראז 208000, טסט עד אוגוסט 2019. מצב מכני טוב.
אורח
13.07.19 00:39
למכירה סוזוקי סוופט מודל 2000 במצב מצויין הכל עובד טסט לשנה טלפון 0527093073 אלי 5000 אלף
אורח
20.04.19 21:08
להשכרה חנות ברחוב הרצל ראשלצ לפרטים 0542433255
אורח
25.07.19 00:48
כמה לחודש
אורח
20.03.19 07:56
שברולט סוואנה מקס שנת 2016 קמ 30000 למכירה ב 250000
אורח
13.07.19 00:40
רוצה 15500
אורח
15.12.18 10:45
פתרונות לאזרח הוותיק


לוח השפלה - דרושים

אורח
אורח
13.11.19 14:38
דרושה פקידה לשוק הסיטונאי .שעות העבודה הם משעה 02:00 עד 10:00. העבודה הינה קבלת לקוחות למכירת סחורה.
אורח
13.11.19 17:04
הפקידה היא ינשוף? 02.00? ואם ינשוף איך יוצרים קשר?
אורח
07.11.19 12:16
דרושה דירת גן או בית עם חצר לפחות 5 חדרים דניאל 054-8002454
אורח
07.11.19 16:27
דרושה? כנראה טעית מול מדור דרושים חפש/י בעיתון של סופ"ש שם יש הרבה מודעות דרושים
אורח
28.10.19 08:54
אורן סאסי 2010
אורח
23.10.19 20:54
שלום
אורח
13.10.19 02:02
מחפשת עבודה בניקיון חדרי מדרגות ברחובות יש ניסיון קודם 052-2720477
אורח
19.09.19 16:06
דרושה אישה לליווי והשגחה לילד מתוק בגן שצריך השגחה בגלל רגישות למוצרי חלב. ההשגחה מהבוקר במשך ארבע שעות וחצי כל יום בשבוע כולל שישי. הילד ללא שום מגבלה גופנית. הגן במכון וייצמן, ליד כיכר השוטר, ליד שכונת המדע. נא לפנות לזאנה טל' - 050-644-2119
אורח
03.10.19 20:22
מתוק כמו סוכריה על מקל?
אורח
14.09.19 07:41
לאחיות בלבן -דרושים אנשי מכירירות ללחצני מצוקה לאזרח הוותיק 050-7-696228
אורח
08.09.19 09:22
מחפש סטודנטית להוצאת ילדה מבית הספר ושהות של כשלוש שעות פעם בשבוע בתשלום ,מזכרת בתיה 054-6722770 מאיר
אורח
10.10.19 00:43
מה לגבי סטודנט,גמלאי,מובטל? מדוע סטודנטית? הדבר מסקרן


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל