הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

מהפכת הניקיון בהובלת מלול – מרקוביץ' ברחובות מתרחבת והפעם בנושא הכלבים! 

כ – 100 מדבקות הסברה יודבקו במדרכות, עשרות תיבות לאיסוף גללים יוצבו בגנים... ובנוסף, העירייה תגביר את האכיפה כנגד אי איסוף צואת כלבים בהטלת קנס 475 ש"ח

עמוס לביא (הקטן) מרחובות ייכנס לכלא ל - 9 שנים על מעורבות ברצח הסוכן המשטרתי אנטון רומן ז"ל

מחאה חדשה ברחובות? 

תושבי מרמורק והורי ביה"ס בן צבי ברחובות, קוראים לתושבים למחות כנגד שינוי במסלול קו 13 של אגד המבטל את כניסתו למרמורק ולבית הספר ויגרום לכך שהם לא יוכלו להגיע למרכז העיר באופן ישיר

לידיעת התושבים והתלמידים! משרד החינוך פתח בשירותים חדשים לציבור ההורים, תלמידים ועובדי ההוראה בו יוכלו לקבל מידע כללי ואישי על ילדיהם, הודעות המשרד ועוד

כחלק מהשירות נפתחו פורטלים יעודיים לתושבים ולעובדי ההוראה וכן מספר וואטסאפ ייחודי בו ניתן לקבל את הודעות המשרד ומידע רלוונטי אליהם.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


משרד החינוך פתח בימים אלו פורטלים מיוחדים באתר המשרד המיועדים להורים, תלמידים ועובדי ההוראה, בו הם יוכלו לקבל את כל המידע בנושא החינוך. מטרת הפורטלים היא להנגיש את שירותי המשרד לרווחת התושבים ועובדי ההוראה בו יוכלו גם לפתוח פניות ולשאול שאלות, לקבל מידע אישי על ילדיהם, מידע על מועדי הבחינות ועוד.

בין שלל השירותים:

פורטל תלמידים:

בו יוכלו לקבל מידע על מועדי בחינות אישיים, גיליונות ציונים, פתרון בחינות, שיעורים פרטיים ועוד. http://bit.ly/2ZiXb0A


פורטל הורים:

בו יוכלו לקבל מידע אישי על ילדיהם, פתיחת פניות בנושאים שונים ליחידות המשרד, שאלות, מידע אישי ועוד. http://bit.ly/2OE5KSK


פורטל עובדי הוראה:

בו יוכלו לקבל מידע על תנאי העסקה, חומרי לימודי, פיתוח פדגוגי, כלי עבודה ועוד. http://bit.ly/2T2tGh7בנוסף על כך פתח לאחרונה המשרד גם שירות וואטסאפ להורים ולתלמידים בו יוכלו לקבל הודעות שרלוונטי עבורם. על מנת להצטרף לשירות:

יש להיכנס ללינק המצורף

לשמור את המספר באנשי הקשר

לשלוח בהודעה את שמכם

https://wa.me/972556888500התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  שכחתם לשלוח את ההודעה הזאת בווטסאפ!! תשלחו כדי שנוכל לשתף. זה חשוב!
  הגב 05.08.19 09:09

9 תנועות הנוער הדתיות ברחובות ציינו את שבת הארגון- אירוע השיא של תנועות הנוער בעיר

חבר המועצה אמיתי כהן, מחזיק תיק תנועות הנוער הדתיות, ביקר את כל הסניפים ברחבי העיר, המונים אלפי חניכות וחניכים, ובירך אותם.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
בני עקיבא אושיות


השבוע התקיימו "שבתות ארגון" בכמה סניפים של "בני עקיבא" בעיר . שבת הארגון היא אירוע השיא בתנועות הנוער הדתיות, אשר מסכמת חודשים של עשייה בסניף, מצביעת הקירות ועד פעילויות מיוחדות בנושא השנתי.

חבר מועצת העיר מחזיק תיק תנועות הנוער הדתיות ויו"ר רשת חוויות, אמיתי כהן, ביקר את כל הסניפים שציינו את השבת , בצוותא עם מנהל מחלקת הילדים והנוער באגף החינוך, אבי יוספי. השניים פועלים במשך כל ימות השנה כדי לקדם ולעזור לתנועות הנוער.

בני עקיבא קריית משה


לפני כחודשיים התקיימה ישיבת עבודה עם הקומונריות והקומונרים של הסניפים בכדי להתארגן לחודש ולפעילויות השיא, ולתכנן אותן מראש. בעיר פועלות 4 תנועות הנוער המונות יחד 9 סניפים: בני עקיבא מרכז, בני עקיבא אושיות, בני עקיבא כפר גבירול, בני עקיבא קריית משה, עזרא מרכז, עזרא משגב, אריאל בנים, אריאל בנות, הצופים הדתיים.

בני עקיבא מרכז


חבר המועצה אמיתי כהן:

" תנועות הנוער מהוות חלק משמעותי בפעילות החינוך הלא פורמלי בעיר . יחד עם מחלקת הילדים והנוער, ובתמיכתו של ראש העיר, רחמים מלול, אנו פועלים במשך כל ימות השנה למען הנוער ותנועות הנוער, ומלווים אותם בפעילויות ובצרכים השונים. שמחתי לפגוש את מאות החניכים, המדריכים, הקומונריות, הקומונרים וההורים בסיומו של אירועי השיא בחודש הארגון. "


מנהל מחלקת הילדים והנוער, אבי יוספי :

" חודש הארגון מהווה חגיגה לתנועות הנוער בכל רחבי העיר, ואלפי החניכים הם עוצמה ערכית וחינוכית גדולה בעיר. אני מודה לידידי אמיתי כהן על התמיכה בתנועות ובקידומן"התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עירוני רחובות בכדוריד תשחק נגד מכבי קריית מוצקין במשחקי רבע גמר גביע המדינה

המשחק יתקיים ביום שישי 13.12.19 בהיכל הספורט העירוני.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
קרדיט: עירוני רחובות


איגוד הכדוריד ערך אמש (שני) את הגרלת משחקי שלב רבע הגמר של גביע המדינה. בין העולות לשלב זה נמצאת קבוצת הכדוריד – עירוני רחובות שתתמודד כנגד קבוצת מכבי קריית מוצקין .

המשחק יתקיים ביום שישי 13.12.19 בשעה 16:00 בהיכל הספורט של רחובות

הקבוצה העירונית עלתה לשלב רבע הגמר לאחר שנצחה את קבוצת קריית אונו בתוצאה 26:30

להלן הגרלת המשחקים המלאה :

עירוני רחובות - מכבי קרית מוצקין

מ.כ באר שבע - הפועל ראשל"צ

מכבי ראשל"צ - א.ס רמה"ש

בני הרצליה - הפועל אשדוד


עירוני רחובות נמצאת כרגע במקום השישי בליגה עם מאזן של 5 נצחונות ו 5 הפסדים

המשחק הבא של הקבוצה יהיה משחק בית ביום שישי 20.12.19 כנגד הפועל אשדודהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

מחאה חדשה ברחובות? תושבי מרמורק והורי ביה"ס בן צבי ברחובות, קוראים לתושבים למחות כנגד שינוי במסלול קו 13 של אגד המבטל את כניסתו למרמורק ולבית הספר ויגרום לכך שהם לא יוכלו להגיע למרכז העיר באופן ישיר

לטענתם ביום ראשון 15.12 יחולו השינויים שכוללים ביטול של תחנות בשכונה, והדבר יגרום לכך שהם יאלצו לקחת שני אוטובוסים למרכז העיר ולמקומות מרכזיים בעיר הכוללים את: המשטרה, הנשיא הראשון, תחכמוני, אור לציון, ביה"ס דה שליט, ישיבת הדרום, בית ספר וישיבת אמית ושרונה . בשכונה עובר קו 10 אך התחנה הקרובה ביותר אל מרכז העיר היא בית הפועלים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3


לידיעת תושבי רחובות החל מיום ראשון 15.12 יחולו שינויים במסלול קו 13 ו13א בשכונות מרמורק ושעריים. לאור השינויים הקרבים הדבר גרם לכעס בקרב התושבים בשכונת שעריים והורי בית ספר בן צבי, אשר קוראים להקים קול זעקה על מנת למנוע את השינויים ולהכנסת קו 10 לשכונה. לטענתם הדבר יגרום לכך כי תושב אשר יבקש להגיע אל מרכז העיר, יאלץ לנסוע בשני אוטובוסים במקום קו אחד (13) כפי שהיה. בנוסף הם טוענים כי הם לא יוכלו להגיע אל מקומות מרכזיים כמו: המשטרה, הנשיא הראשון, תחכמוני, אור לציון, ביה"ס דה שליט, ישיבת הדרום, בית ספר וישיבת אמית ושרונה

להלן הודעה שיצאה לתושביםלהלן השינויים במסלול קו 13 החל מתאריך 15/12/19

מכיוון רחובות החדשה לאושיות

קו האוטובוס ייסע במסלול הרגיל משכונת רחובות החדשה עד תחנת עוקשי/ לוי אשכול משם ייסע לרחוב טשרניחובסקי וימשיך במסלולו הרגיל לכיוון אושיות.

התחנות המבוטלות :

לוי אשכול/ הרב דוד ישראל

הרב דוד ישראל/הרשנזון

נרשנזון/בית ספר בן צבי

הרשנזון / הרצל

הרצל/ רוטרי

שוק עירוני


תחנות חדשות:

מקס ואמפרו שיין/ אידלבאום

טשרניחובסקי / ארלוזורוב

טשרניחובסקי/ ברנר


מכיוון אושיות לרחובות החדשה

ייסע במסלול הרגיל עד התחנה המרכזית וימשיך לטשרניחובסקי וימשיך במסלולו הרגיל

תחנות מבוטלות

גן המייסדים/לבקוביץ

הרשנזון/הרצל

בית ספר בן צבי


תחנות חדשות

טשרנחובסקי/ ברנר

שדרות מקס ואמפרו שיין/ משה אידלבאוםלרשות התושבים יעמוד קו 10 אשר עובר במסלולו בתחנות:

לוי אשכול/ הרב דוד ישראל

הרב דוד ישראל/הרשנזון

הרשנזון/ בית ספר בן צבי

הרשנזון/הרצל

אך התחנה הכי קרובה אל מרכז העיר שתהיה לתושבים בקו 10 היא בית הפועלים/גלוסקין

התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הרעת תנאי השרות מה ההגיון כאן?? מלול- נא לבטל את השינוי הזה.
  הגב 10.12.19 17:29
 • אורח
  .
  הגב 10.12.19 17:38
 • אורח
  חחח רמת אלון 60 דקות נסיעה חחח הקו המהיר.סיוט.
  הגב 10.12.19 17:39

מהפכת הניקיון בהובלת מלול – מרקוביץ' ברחובות מתרחבת והפעם בנושא הכלבים! כ – 100 מדבקות הסברה יודבקו במדרכות, עשרות תיבות לאיסוף גללים יוצבו בגנים... ובנוסף, העירייה תגביר את האכיפה כנגד אי איסוף צואת כלבים בהטלת קנס 475 ש"ח

בשלב ראשון יוצבו תיבות לאיסוף גללים ב - 10 גנים: גן אידלבאום , גן ארלוזורוב , גן כותרת הורד, גן שד' חן, פארק רחובות ההולנדית, גן שד' וולקני, גן הבנים שיכון סלע, גן המייסדים, גן המגינים. ובמעבר הנשיא הראשון – גורדון. בהמשך יותקנו תיבות בגנים נוספים ברחבי העיר.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 7


לפני כחודשיים יצאה עיריית רחובות למהלך הסברתי מקיף בנושא חזות העיר, ניקיון וסביבה. לאחר שבשנה החולפת נקטה העירייה בצעדים משמעותיים לשיפור מערך הניקיון והסביבה, מטרתו העיקרית של קמפיין ההסברה המתמשך היא לרתום את תושבי העיר להקפיד על ניקיון המרחב הציבורי במספר דרכים: הקפדה בנושא פסולת אישית וניקיון השטחים הציבוריים, הקפדה על ימי הוצאת גזם ופסולת גדולה, איסוף גללי כלבים והגדלת היקף השימוש במכולות המחזור הרלוונטיות.

בימים אלה החלה העירייה במהלך הסברתי מקיף וספציפי בנושא איסוף גללי כלבים. לרבים מתושבי העיר יש כלבים כחיית מחמד, והם יוצאים עימם לטיול כנדרש, גם לצורך הטלת גללים. חלקם אינם אוספים את גללי הכלב, והם נותרים מוטלים ברחוב או בגן הציבורי או אפילו בשטח פתוח. כך או כך, בכל מקום שאינה נאספת - צואת כלבים הופכת ל"מוקש" שעליו אפשר לדרוך, היא מלכלכת את המרחב הציבורי והיא מהווה מפגע תברואתי , העלול להוות סכנה בריאותית . בגללים מצויים טפילים ותולעים, והם עלולים להדביק בני אדם וכלבים אחרים. עיריית רחובות החלה בקמפיין להעלאת המודעות להקפדה על הנושא ובמבצע אכיפה מוגברת.

מלבד המודעות ושילוט החוצות בנושא, הוחלט לנהוג בדרך שונה ומקורית על מנת להזכיר לבעלי הכלבים שעליהם לאסוף את גללי הכלבים: באמצעות 100 מדבקות רצפה שיפוזרו במקומות שונים ברחבי העיר. כמו כן, עיריית רחובות תציב עשרות תיבות ובהן שקיות לאיסוף גללי כלבים.

יודגש כי התיבות הוצבו כשירות לציבור, ואינן פוטרות את בעלי הכלבים מהצטיידות בשקיות ומאיסוף הגללים אחר כלביהם במידה והשקיות אזלו בתיבה.


בשלב ראשון, יותקנו התיבות בעשרה גנים : גן אידלבאום , גן ארלוזורוב , מעבר הנשיא הראשון – גורדון, גן כותרת הורד, גן שד' חן, פארק רחובות ההולנדית, גן שד' וולקני, גן הבנים שיכון סלע, גן המייסדים, גן המגינים. בהמשך יותקנו תיבות בגנים נוספים ברחבי העיר.


בשכונות וברחבי העיר תיערך אכיפה מוגברת באמצעות מחלקת הפיקוח על הסביבה באגף תנועה, פיקוח שילוט ושיטור עירוני, במגוון דרכים: נערך מיפוי לאזורים בעייתיים, בהתאם לפניות התושבים, ייערכו תצפיות גלויות וסמויות על ידי פקחי העיריה , והוצבו שלטים בגנים ובגינות ציבוריות. הקנס הניתן על ידם בגין השארת גללי כלבים במרחב הציבורי הוא בסך 475 ₪.


מתחילת הקדנציה, הובילו ראש העיר, רחמים מלול, וסגנו עו"ד יניב מרקוביץ' מחזיק תיק חזות העיר, שינויים משמעותיים בתחום חזות העיר , ניקיון וסביבה. שינויים אלה כללו את הגדלת תקציב חזות העיר, הגדלת מערך חזות העיר בכוח אדם ובציוד מתאים – רכישת משאיות, מנופים ורכבי שטיפה, וכתוצאה מכך תוגברה פעילות מערך הניקיון בעיר, תוכנית העבודה שונתה ועברה תכנון מחדש, ברחבי העיר נוספו עשרות פחים מוטמנים, ומאות פחים לפסולת אישית בצדי הדרך, האכיפה בנושא ניקיון וסביבה הוגברה, נערך מכרז למחזור פסולת אלקטרונית, מערך מכולות המחזור מסוגים שונים חודש והיקף המכולות גדל , הוכנה תכנית אסטרטגית עירונית לקיימות ולשמירה על הסביבה , נערכו פעולות שונות לשיתוף הציבור בענייני סביבה וניקיון, הוצבו עמדות החתלה בגנים ציבוריים, פונו מכולות מהמרחב הציבורי לעמדות מרוכזות לפינוי פסולת ועוד.


ראש העיר, רחמים מלול:

"גללי הכלבים חייבים להיעלם מהמרחב הציבורי. אני סמוך ובטוח כי שילוב האמצעים של אגף חזות העיר, אגף התנועה והפיקוח העירוני ושיתוף הפעולה מצד התושבים- יביאו להגדלת המודעות לתופעה ויחד נביא לצמצומה"


סגן ראש העיר, עו״ד יניב מרקוביץ׳:

"זוהי חובתם של בעלי הכלבים להסיר את הלכלוך ואת הסכנה התברואתית שכלביהם מותירים אחריהם. אנו פועלים בכל דרך אפשרית על מנת לגרום לזה לקרות, והפעם הוספנו תיבות שקיות ומדבקות רצפה במסגרת מאמצי ההסברה להעלאת המודעות. בנוסף לשילוט חוצות ופרסום, וכמובן – אכיפה מוגברת על ידי מחלקת הפיקוח. רק ביחד נשמור על רחובות נקיה!"התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • אורח
  עיריית רחובות אתם פשוט בדיחה גרועה
  הגב 10.12.19 16:49
 • אורח
  איזו יוזמה מבורכת, כל הכבוד. רק תזכורת קלה שכבר 3 שנים שכונת סלע מתחננת לגינת כלבים. אולי זה הזמן להבין את המצוקה. ולעשות עם זה משהו....
  הגב 10.12.19 17:02
 • אורח
  מעולה.
  הגב 10.12.19 17:17
 • אורח
  שכונת סלע זקוקה כבר שנים לגינת כלבים, ואין שום מענה מהעירייה פשוט ביזיון, קודם תעשו גינת כלבים לפני שתטילו קנסות
  הגב 10.12.19 17:29
 • אורח
  תפסיקו עם הקוסמטיקה. תתחילו לעשות באמת למען התושבים! בשביל מה אנחנו משלמים ארנונה במיליונים. בשביל כמה מדבקות,,😷😷😷
  הגב 10.12.19 17:31
 • אורח
  גינות כלבים בבקשה תוסיפו....בקושי ל3 ו4 שכונות יש גינה אחד...לא כל הכלבים מסתדרים....כלב שלי כבר כמה חודשין לא היה בגינת כלבים כי יש עומס מתורף שם...בכמה מתרים של גינה יש יותר מ10 כלבים וזה פשות מסוכן כבר ... פחין כבר מזמן היו צריכים להיות בכל מקום וגם קנסות למי שלא אוסף...כל םעם מתעוררים שכבר כח העיר בחרא של כלבים...
  הגב 10.12.19 17:37
 • אורח
  יוזמה נחמדה אך אם כבר בכלבים עסקינן מה עם גינת כלבים בשכונת סלע? זה ממש ממש עצוב כמות הכלבים האומללים באיזור שאין להם איפה לרוץ. השדרה מלאה ילדים וקשישים מלב אבות. מה שיקרה בסוף הוא שאחד מהם יפגע או יפצע מכלב שסהכ היה זקוק למקום לשחק או לטייל. הכתובת על הקיר. בשכונה יש עשרות אם לא יותר של בעלי כלבים. בבקשה ... יטזמה גם לגינת כלבים.
  הגב 10.12.19 17:44

עמוס לביא (הקטן) מרחובות ייכנס לכלא ל - 9 שנים על מעורבות ברצח הסוכן המשטרתי אנטון רומן ז"ל

בנוסף ישולם פיצויים למשפחת הנרצח

מערכת האתר | | תגובות: 6


בית המשפט המחוזי הרשיע היום שלישי את עמוס לביא (הקטן) מרחובות ואת דוד פלוס מאופקים במעורבות ברצח הסוכן המשטרתי אנטון רומן ז"ל.

הפרקליטות הגיע להסדר טיעון שאושר על ידי בית המשפט ולפיו על לביא ייגזר עונש של 9 שנות מאסר בפועל, מאסר על תנאי ועל פילוס ייגזר עונש של 6 שנות מאסר בפועל ומאסר על תנאי. בנוסף, הם יפקידו פיצוי בסך 70 אלף ש"ח למשפחת הנרצח.

משפטו של הנאשם השלישי רומן אגרונוב מאשקלון עדיין נמשך

זירת הרצח

על הפרשה

אנטון אשר היה פעיל בארגון הפשיעה המקורב לראשיו, אותר וגוייס על ידי משטרת ישראל כסוכן (מס"ח- מקור סוכן חשאי) והופעל במשך תקופה מסויימת בתוך ארגון הפשיעה וכחלק מובנה ממנו. ופעילותו הובילה לחשיפה וסיכול של שורת התארגנויות פליליות לצורך פגיעה באחרים. ומהמשטרה נמסר כי רבים חבים את חייהם לפעולתו של הסוכן. אך המשטרה הוסיפה כי על פי ממצאי החקירה, עד כה, שללו כל אינדיקציה אפשרית לפיה הרצח בוצע על רקע היות הקורבן סוכן.

שחזור ליל הרצח ב - 15/6/17
 1. על פי כתב האישום לנאשמים הייתה היכרות עם אנטון רומן והם החליטו להביא אותו בתירוץ מסויים לפרדס ושם לחסל אותו.
 2. בליל הרצח במסגרת הפעילות שלו כסוכן משטרתי הוא נענה להזמנה להגיע למפגש ברחוב סרנגה ברחובות.
 3. במפגש בסרנגה מסרו לאנטון כי יש תוכנית לפגוע במישהו ועליהם להיפגש לצורך התוכנית בפרדס להצטייד בנשק ולצאת לפעולה.
 4. בשעה 19:23 הנאשמים בקשו מאנטון להשאיר את הסלולארי שלו במתחם סרנגה ולהגיע לנקודת מפגש.
 5. בשעה 19:54 הגיע רכב מזדה והחשודים העלו את אנטון לנקודת המפגש.
 6. כאשר הגיעו לנקודת המפגש ירדו עמוס לביא הקטן ואנגדוב מהרכב יחד עם אנטון והחלו לצעוד בתוך הפרדס ותוך שניות על פי כתב האישום האחד מהשניים ירה באנטון 7 כדורים בראשו ובפלג גופו העליון והם נמלטו מהמקום ברכב המזדה בנסיעה מהירההתפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  היתי שורף אותו ואת כול פושעי ישראל בני זונות הרסו את המדינה בהודו היו שוחטים אותם חבל שפה מיתנהגים אלהם עץכמו תינוקות של בת רבן?
  הגב 10.12.19 15:46
 • אורח
  אמן לשניים רבות כל הפושעים
  10.12.19 16:42
 • אורח
  על רצח??!! תשע שנים??!! זילות של חיי אדם ובמיוחד שוטרים, אני לא רגוע בכלל עכשיו להסתובב ברחובות. הפושעים שולטים.
  הגב 10.12.19 16:41
 • אורח
  מה זה בכלל עסקת טיעון על רצח
  הגב 10.12.19 17:13
 • אורח
  עמוס המלך אוהבים אותך
  הגב 10.12.19 17:34
 • אורח
  עמוס חף מי פשע עוד מעטט בבית אל תיאדגו יזונות צעצוע
  הגב 10.12.19 17:39

ביום שישי 20.12 תתקיים התרמת דם בבית ספר וייצמן ברחובות

שימו לב! יש להצטייד בתעודה מזהה הכוללת תמונה ומספר זיהוי. תרומה מגיל 17 עד 18 מותנת באישור ההורים בלבד.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


בית ספר וייצמן ברחובות יקיים בשבוע הבא התרמת דם בספריית בית הספר.

שימו לב! יש להצטייד בתעודה מזהה הכוללת תמונה ומספר זיהוי

תרומה מגיל 17 עד 18 מותנת באישור ההורים בלבד.

התורמים יקבלו ביטוח דם משפחתי לשנה

התרמת הדם תתקיים ביום שיש 20.12.19 בין השעות 8:00-12:00 בספריית בית ספר וייצמן, רחוב ד"ר מרשוב 3התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביוזמת יעל ענתי יצעדו נשות רחובות: חברת המועצה אוה גור, מירב פלברג, טלי אביאני, אביגל שעובי, אור מנור, קרן אללוף שרעבי וג'ודית מגן, בתצוגת האופנה באירוע ההתרמה למעגל הנשים רחובות -נס ציונה ונערות בסיכון

האירוע הוא יוזמה משותפת של יעל ענתי בעלת הסטודיו לכושר ומעגל הנשים של רחובות נס ציונה. מטרת האירוע היא לעורר השראה בנשים שיכולות להצליח ולקדם את היוזמות בהן הן מאמינות. הכרטיסים אזלו.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
יעל ענתי, צילום: זיו אורן


לראשונה ברחובות תצוגת האופנה של הנשים החזקות בעיר - אירוע "מודל האופי" שמתקיים בשיתוף פעולה בין יעל ענתי לבין מעגל הנשים של רחובות -נס ציונה. באירוע המיוחד תצעדנה מנכ"ליות, יזמות הייטק, מפיקות, מנהלות קהילה, חברות מועצה ועוד נשים חזקות בתעשייה המקומית של רחובות והסביבה על המסלול במטרה לעורר למודעות והשראה כי אופי חזק יכול לקדם כל אחת באקוסיסטם האישי והחברתי שלה.

על יוזמת האירוע אחראיות יעל ענתי מסטודיו YAEL ANATI בשיתוף פעולה עם מותג האיפור MAC ומותג חטיפי האנרגיה FITNESS שחברו יחד לאירוע.

את הצועדות ילבישו בעלות בוטיקים מקומיים yaya -יעל פרליס, חגית בגדי בוטיק,שמות כלה וערב של Laura של אופנה ומותג z sport ילבישו בבגדי קז'ואל, ערב וספורט.

בנוסף במהלך הערב יוקרנו על מסכי וידאו ענקיים מסרים אישיים מהן בנוגע ליכולתו של האופי האישי לקדם כל אחת בדרך שלה. חלק מההכנסות יועברו לעמותת 'מעגל נשים – רחובות נס צוינה' לטובת קבוצת נערות בסיכון. תוך זמן קצר מפרסום האירוע אזלו הכרטיסים.

בין הצועדות יהיו בעלות עסקים ודמויות מוכרות מהעיר רחובות:

מירב פלברג – צלמת אדריכלות פעילה חברתית בעיר, מנדבת מזה 6 שנים ב"מלאכיות של רחובות" קבוצת אימהות המסייעות למשפחות נזקקות ברחובות והסביבה.

טלי אביאני - מדריכת הורים ומלווה התפתחותית, המתנדבת במיזם אלמ"א בעיר רחובות.

אוה גור – מחזיקת תיק מעמד האישה, יו"ר פורום נשים רחובות וחברת מועצה פעילה.

קרן אללוף שרעבי – מייסדת קבוצת מאמצחיק בפייסבוק

אביגל שעובי – יזמת יום הרפואה הסינית בעיר ופעילה חברתית בנושאי רפואה בעיר

אור מנור – מייסדת Inovation social club מועדון היזמות של רחובות והסביבה.

ג'ודית מגן – מאמנת מוסמכת ומלווה נשים בתהליכי שינוי ופריצה בעלת ההרצאה "ואז זה היכה בי" המגוללת את סיפור חייה העוצמתי.


האירוע יתקיים ביום רביעי 18.12.19 בשעה 20:00 בסטודיו של יעל ענתי, בפארק המדעהתפרסמו 1 תגובות לכתבה.

מוסדות הלימוד האקדמיים ברחובות: מכון וייצמן, הפקולטה לחקלאות והמרכז האקדמי פרס הצטרפו אל מיזם התחבורה השיתופית של waze ומינהלת אזורי התעסוקה של רחובות

כזכור במהלך השנה החל שיתוף פעולה בין הצדדים לעידוד נסיעה שיתופית תוך שימוש ב Waze Carpool

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
קרדיט: מינהלת אזורי התעסוקה רחובות


לפני מספר חודשים החלו מנהלת אזורי התעסוקה בהלר ו-Waze בשיתוף פעולה ייחודי, ראשון מסוגו בארץ: קידום תוכנית עבודה משותפת להגברת השימוש בנסיעות שיתופיות באמצעות Waze Carpool . שירות הנסיעה השיתופית של Waze מחבר בין אנשים הנוסעים במסלולים דומים ומתאם ביניהם נסיעה משותפת. למעשה מדובר בהצטרפות של עובדים לנהגים הנוסעים ממילא לאזור פארק ת.מ.ר (המדע) ופארק הורוביץ מאזורים שונים בארץ או בעיר, כך שהרכבים יגיעו מלאים למקום. הדבר חוסך עמידה בפקקים של יותר מכוניות ומפחית את העומס בחניה, מפחית את זיהום האוויר ומקדם סביבה ירוקה, הפחתת פליטות ועוד. את ההצטרפות הזו מניע שירות Waze Carpool, אשר באמצעות הקשה על הכפתור באפליקציה – מחבר בין אנשים מאותו אזור שנוסעים לאותו יעד.

במסגרת ההרשמה כל משתמש בוחר אם הוא מעדיף להיות נהג או נוסע (אפשר כמובן להיות גם וגם), ולאחר מכן פשוט מתחילים לנסוע. הנוסעים משלמים מחיר המגלם השתתפות בהוצאות הנסיעה, הנהגים מקבלים תשלום, וכולם ביחד מסייעים להפחית את מספר המכוניות על הכביש ולפתור את בעיית הפקקים.

הפרוייקט תפס תאוצה ותוך זמן קצר הצטרפו מאות עובדים ונהגים של אזורי התעסוקה אל המיזם. כעת בשרה מינהלת אזורי התעסוקה של רחובות כי הפרוייקט התרחב ואליו הצטרפו מוסדות הלימוד האקדמיים בעיר: מכון וייצמן, הפקולטה לחקלאות והמרכז האקדמי פרס.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

סרטון הצפה ברחובות לאחר הגשם הסוער

מתוך דף הפייסבוק של גיא גירחש

אבי בר | | תגובות: 11


הגשם הסוער גרם להצפת רחוב הבנים ברחובות והציף את הבניין ברחוב הבנים 11. הצפות נרשמו גם באזורים אחרים בעיר

סרטון


סרטון נוסף


התפרסמו 11 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בושה וחרפה. כל שנה מתריאים בפני העירייה וכל שנה אותו הדבר. אם זה היה קורה באחת השכונות החזקות של העיר, היו מטפלים בזה מיד. אבל כנראה שלאנשים בשכונה שלנו אין מספיק קשרים במקומות ה"נכונים"...
  הגב 09.12.19 22:16
 • אורח
  רחובות איננה זקוקה לרחמים
  10.12.19 10:23
 • אורח
  האדרת שמם של יניב וחבורתו זו דוגמא חיה לחזות העיר תפנימו כל כותבי התגובות שאין עם מי לדבר הם נהנים לפארולרומם ולהדר את עצמם
  הגב 09.12.19 22:56
 • אורח
  חברי המועצה של מלול וחבורתו תפקידם לעזור אך ורק המקורבים השאר הם התושבים לא רואיםאותם
  הגב 09.12.19 22:59
 • אורח
  רוב הזמן הם מטרידים את התושבים. חבורת שיכורים ערסים תת כיתות טיפוליות. מהם רק מחלות נפש תקבל. משקיעים מיליונים על הטרדה כמו נרקומנים שמבזבזים את כל כספם על סמים.
  10.12.19 02:00
 • אורח
  אז פעם בכמה זמן מגיע הים לרחובות. אבח היכן הדגים ?המדוזות ? והיכן החסקה ?
  הגב 10.12.19 02:40
 • אורח
  למה אין עובדים של העריה בשעה הזאת .חוסכים כסף על חשבון התושבים
  הגב 10.12.19 06:24
 • אורח
  כמה רעש אתם עושים..... לידיעתכם עובדי העירייה קורעים את התחת כמה חודשים לפני ...וזה הסיבה שלא כל העיר מוצפת רק מקומות ספציפים ....הבעיה בעיר היא התשתית הרקובה בת 50 שנה ויותר ....לא העבודה שנעשת למנוע
  הגב 10.12.19 06:48
 • אורח
  כל חורף טותה המנגינה לצערנו
  הגב 10.12.19 08:54
 • אורח
  מלול הבטיח שטיפלו בהכל. כבר לפני שנה
  הגב 10.12.19 10:23
 • אורח
  מה אין לכם סירה? (זה כמו ממ"ד) הרי אתם גרים ברחובות!! ואין עם לדבר שם בכלל. עצוב, מתסכל, מכעיס ומרתיח. אולי אם נבקש שיפזרו סירות קבוע בחורף, אז אולי כן נענה. סירה בפינת הרצל ובית הפועלים, וברוזנ'סקי פינת ש. בן ציון למשל.
  הגב 10.12.19 17:33

מתן דיל לאביגדור ליברמן בכנס ראשי רשויות של הליכוד בהשתתפות רחמים מלול ונבחרי ציבור בניסיון אחרון לשכנעו להצטרף לקואליציית ימין ולמנוע בחירות "כמו בכדורגל, תמיד נשארים בקבוצה ... איווט, אנחנו קוראים לך ומבקשים שתחזור לקבוצה שאתה אוהד ואוהב".

ראש עיריית פתח תקוה ערך כנס של 70 ראשי רשויות של הליכוד ונבחרי ציבור מהליכוד עם אביגדור ליברמן בניסיון לשכנעו להצטרף לקואליציה.

אבי בר | | תגובות: 22


עוד יומיים ביום רביעי בחצות ייפול הפור ואם לא תקום ברגע האחרון קואליציה, הולכים לבחירות אשר ייערכו ביום שני 2/3/2020.

עד למועד הזה נערך מכבש לחצים על אביגדור ליברמן לחבור לקואליציית הימין ולהקים ממשלה והערב ארגן ראש עיריית פתח תקוה כנס של 70 ראשי רשויות של הליכוד ונבחרי ציבור מהליכוד עם אביגדור ליברמן בניסיון לשכנעו להצטרף לקואליציה.

בכנס נכחו ראש העיר רחמים מלול וחבר המועצה מתן דיל אשר בסיום הכנס פנה באופן אישי לאביגדור ליברמן וניסה לשכנעו באמצעות דימוי מעולם הכדורגל הקרוב לליברמן כאוהד מושבע של בית"ר ירושלים.

להלן דברי מתן דיל לאביגדור ליברמן


איווט, לרגע בוא לא נדבר פוליטיקה אלא דווקא על עולם שאתה מאוד אוהב - כדורגל.

אני מבקש לומר לך משפט אחד מתוך שיר ששרים לא מעט ביציע של הקבוצה שלך.

״גם בקור מקפיא או במדבר לוהט ...״

המשמעות היא - שלא משנה באיזה מצב,

גם אם אתמול האוהדים חטפו ממטר גשם כבד במגרש באשדוד, גם ולמרות שהקבוצה לא ניצחה.

לא משנה מה.

לעולם לא מוותרים!

גם כשהקבוצה לא בכושר שיא,

גם במדבר פוליטי וגם בסערה פוליטית, תמיד נשארים בקבוצה.. רק ככה בטווח הארוך לוקחים את האליפות.

בקיצור, איווט,

אנחנו קוראים לך ומבקשים שתחזור לקבוצה שאתה אוהד ואוהב".
התפרסמו 22 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יצחק נחשוני : ‏ההצעה שהציע רחמים מלול, ראש עירית רחובות ובעבר ח"כ מטעם שס, לליברמן, במפגש שערכו איתו ראשי ונציגי רשויות, בפתח תקוה: הצטרפות לממשלת ימין על בסיס הסטטוס קוו הקיים ואם לא יגיעו להסכמות בתוך חצי שנה ילכו לבחירות. יצירתי ובמלים אחרות: דחיית הקץ.
  הגב 09.12.19 21:46
 • אורח
  חחחח טיפש מלול. חושב שליברמן פראייר
  09.12.19 22:28
 • אורח
  מתן. דיל. כמה. חבל .שלא התמודדת . לראשות .העיר .רחובות. כמה חבל. ההית . קורע.את רחמים.
  10.12.19 10:21
 • אורח
  ליברמן זה כמו משפחת ווזה ליברמן בגד בימין והווזות בגדו בעצמם !!! ( לא שופטים אותם הקופסא ריקה אבל הנשמה מה איתה ?) העיקר הילד שחקן ( בסדרררר)
  הגב 09.12.19 21:49
 • אורח
  חחחחחח הרגת אותי אחי !!!!! כל תושב העיר מכיר תווזות אפילו הבורקסים בסמי יודעים שהם חמש אחוז מתוך מאה ......
  09.12.19 21:50
 • אורח
  מתן אתה ראש העיר הבא ! כל הכבוד למלול שהגיע
  הגב 09.12.19 21:57
 • אורח
  כן כן ואיטח הסגן והעיר נראית נפלא ואין פקקים ורחוב הרצל נהיה כמו השדרה החמישית בניו יורק ואז......... מתעוררים מהחלום
  09.12.19 22:02
 • אורח
  איזה סגן יה פפאיה? המקום הזה קטן עליו ולא בשבילו הוא צריך להיות חבר כנסת ושר.
  10.12.19 07:25
 • אורח
  לא הגיע הזמן להחליף את הקפטן? אחרי הבחירות מועד ג' יהיה מאוחר מדי🗳
  הגב 09.12.19 22:02
 • אורח
  הזמן להחליף את מלול
  10.12.19 09:36
 • אורח
  הם חושבים שליברמן ילד כדורגל כיתה טיפולית.
  הגב 09.12.19 22:10
 • אורח
  מתן במגרש של הגדולים. אלוף
  הגב 09.12.19 22:26
 • אורח
  מתן כזה ילד קטן ועלוב נפש..מגיעם כל ראשי הערים והוא נדחף לשם כמו ילד קטן עם נזלת..ליברמן עושה רושם שלא מכיר את הנדחף שבא ללחוץ לו את היד..ידוע שמתן זה מתלמידי גדעון סער הבוגד! ולכן הוא הגיע למדוד דופק..וישר שם בפייסבוק שיראו שהוא נדחף לכנס..בתור מה הוא הגיע לשם?? מעניין גם אם ביכלר היה דם בשביל לצלם אותו ( צריכים לבדוק עם איטח שיחרר את ביכלר שנדבר לאיטח כל ערב- דבר אחד אינני מבין איך אדם חרדי ביכלר נדבק ליחצני מסיבות ולמחללי שבת..יש לך ילדים במוסדות חרדים אתה לא מתבייש?? בושה@!) הכותב: אחד האבות בעץ חיים שמכיר את כל הסיפורים
  הגב 09.12.19 22:34
 • אורח
  אתה איש רע ממורמר ורשע אנחנו יודעים מי אתה ולכן לא מתרגשים עוד מעט החגיגה שלך נגמרת. סבלנות
  10.12.19 01:37
 • אורח
  זה הליכוד, אם אתה לא ליכודניק הם מנסים לרצוח אותך, אם הם מצליחים אז הרוצחים מקבלים פרסים.
  10.12.19 02:14
 • אורח
  איש ממורמר קנאי שגם לא מבין בפוליטיקה. 1. מתן לא נדחף לשם. הוא הוזמן עוד לפני מלול. קשריו עם רמי גרינברג היוזם והמארח של המפגש הם ידועים עוד מהבחירות הקודמות. 2. רואים שאתה לא מבין בפוליטיקה. כי ליברמן מכיר את מתן מהבחירות המונציפאליות ברחובות. כידוע מספר 2 של מתן נציגת ישראל ביתינו של ליברמן . ועוד אז ליברמן שלח סירטון תמיכה במתן דיל כך שהם מכירים מזמן... 3. מתן דיל לא בגד ולא יבגוד באף אחד. בינתיים מי שבגד זה מלול. 4. אם אתה מעיד על עצמך שאתה מעץ חים אז אולי לך תעזור להם למצוא מבנה ולקבל את מה שמגיע להם ומלול לא מביא להם. בקיצור תנגב את החלב מהשפתיים שלך ותלך ללמוד מה זה פוליטיקה איש ממורמר ועלוב...
  10.12.19 15:56
 • אורח
  רק ליכוד בישראל מסוגל לנהל את המדינה, במצב שאין שלום או במלחמה באופק ולהמשיך רק עם ביבי עם כל הבעיות שיש בארץ ולנסות לסדר אותן במרחק של 3 שנים קדימה בהצלחה ויום טוב לכל אזרחי ישראל
  הגב 10.12.19 04:13
 • אורח
  לקרוא ולא להאמין. מי שמדבר. עזב את הבית וקיבל את עונשו. אולי הבין את טעותו
  הגב 10.12.19 06:31
 • אורח
  איזה בית? מעולם לא נבחר מהליכוד ברחובות. איזה בית? של רחמים בשס?
  10.12.19 07:24
 • אורח
  מתן דיל מנהל מבחינת הנציגות הארצית את סניף הליכוד ברחובות בפועל. ככה שהוא ליכודניק עוד לפניך
  10.12.19 15:59
 • אורח
  עונשו, טעותו, פחזניתו, קישקושיתו. פחחחחחחח חסרי אישיות. לא פלא ששולחים אותכם להטריד את התושבים. בגללכם ובזכותכם יש מלחמות ומדינת ישראל תהיה של הערבים בעוד שלוש ארבע דורות.
  הגב 10.12.19 08:57
 • אורח
  מתן. אתה תותח. רואים שאתה איש איכותי
  הגב 10.12.19 10:20

תוכנית שבילי האופניים ברחובות! תושבי רחובות השתתפו באירוע שיתוף הציבור בו קבלו פרטים והביעו את דעתם על התוכניות העתידיות בנושא

במסגרת האירוע הציג מתכנן התנועה אביעד כהן מטעם אמאב את המצב הקיים בעולם, בארץ וברחובות, ואת כיוון התכנון הכללי. לאחר מכן התחלקו הנוכחים ל״שולחנות עגולים״ שהונחו על ידי הצוות המקצועי, ובהם הועלו הצרכים על ידי התושבים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


כפי שהובטח עם הדיווח על בחירת המשרד לתכנון רשת שבילי האופניים, נערך אמש אירוע לשיתוף הציבור בנושא שבילי אופניים, בנוכחות מתכנני תכנית האב. זאת על מנת להכיר מקרוב את הצרכים ולשלב מענה מתאים עבורם במסגרת הכנת התוכנית.

האירוע נערך במתנ"ס חוויות שווייץ רחובות החדשה, במעמד ראש העיר, רחמים מלול, סגנו עו"ד יניב מרקוביץ' , חבר המועצה אבי קינד מחזיק תיק התחבורה ומנכ"ל העירייה, דורון מילברג, וחברת המועצה אורית שרגאי.

במסגרת האירוע הציג מתכנן התנועה אביעד כהן מטעם אמאב את המצב הקיים בעולם, בארץ וברחובות, ואת כיוון התכנון הכללי. לאחר מכן התחלקו הנוכחים ל״שולחנות עגולים״ שהונחו על ידי הצוות המקצועי, ובהם הועלו הצרכים על ידי התושבים.

הכנת תכנית אב לשבילי אופניים היא שלב קריטי בדרך להקמת רשת שבילי אופניים בעיר, שתספק שירות מיטבי לתושבים ולמבקרים. בשנים האחרונות נסללו מספר שבילים בעיר כשלב מקדים לרשת עירונית מלאה שצפויה לשדרג את רמת השירות ולגרום ליותר אנשים לעבור לשימוש באופניים. כל זאת בשיתוף פעולה מלא עם אגף התנועה ואגף התשתיות בעיריית רחובות.


החברה שנבחרה לבצע את התכנון ברחובות היא חברת אמאב תחבורה ותנועה והיא מהמובילות בארץ בתחום תכנון תנועה ובתכנון שבילי אופניים בפרט. לחברה ניסיון של עשרות פרויקטים והיא הכינה, בין היתר, תכניות אב לאופניים עבור הערים אשדוד, כפר סבא ומודיעין וביצעה תכנון מפורט לשבילי אופניים בערים שונות ברחבי הארץ.

הכנת תוכנית אב לשבילי אופניים - במסגרת תכנית "ברית ערים לאיכות הסביבה" של פורום ה- 15, שמקדמת הוועדה העירונית לאיכות הסביבה ולקיימות בראשותו של סגן ראש העיר ומחזיק תיק חזות העיר, עו"ד יניב מרקוביץ'.


ראש העיר, רחמים מלול:


פתח את הערב ואמר כי ״נסיעה בשבילי אופניים היא צורך השעה: בגלל השמירה על הסביבה, המחסור בחניה, היתרונות הבריאותיים , החסכון בזמן בשל הפקקים ועוד. אנחנו מייצרים כעת את האפשרות ברחובות- היכן לרכב על אופניים. אנו נפעל בהתאם כדי לקדם את רשת שבילי האופניים על ידי תכנון נכון״


סגן ראש העיר, עו״ד יניב מרקוביץ׳, מחזיק תיק חזות העיר:


״זה מאוד משמעותי בעינינו לראות בכל פעם מחדש שהתושבים והתושבים מגיעים ומעורבים, ומגלים אכפתיות לנעשה בעיר. חשוב לנו שתשפיעו על התהליכים בעיר. אני רוצה להודות לראש העיר, רחמים מלול, על התמיכה, הגיבוי והתקצוב, ולמנכ״ל העירייה דורון מילברג, על שיתוף הפעולה בהוצאת התוכניות לפועל.״


חבר המועצה אבי קינד, מחזיק תיק התחבורה:

״העתיד צופן בחובו את כל פתרונות התחבורה שאפשר להציע ואנחנו עושים הכל על מנת לקדם פתרונות תחבורה מתקדמים ומגוונים בעיר״התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לא צריך שבילי אופניים צריך דחוף כ 8 חניון גדולים בעיר וזה תפקיק של ראש העיר והסגנים ולסדר עד 2023 כ 4 שנים עבודה לביצוע יום טוב לתושבי רחובות
  הגב 10.12.19 07:36
 • אורח
  אפאחד לא הגיע. כי אנשים לא מאמינים למלול
  הגב 10.12.19 10:24

פורום רחובות

הפורום נועד לאפשר לתושבי רחובות להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח
אורח
09.12.19 11:58
בבקשה לטפל בחסרי התרבות שלא מרימים את צואת הכלבים. בשכונות הכי פלצניות ברחובות מתנהגים בחוסר תרבות.זה מגעיל!!
אורח
09.12.19 00:19
מתי מלול מתפטר. ומשאיר אותנו לנפשנו
אורח
04.12.19 22:14
למה בעיר רחובות כל החניות כחול לבן ותושבי רחובות משלמים בעיר ראשון לציון לדוגמא התושבים מחנים בכחול לבן בלי לשלם
אורח
04.12.19 15:52
השוק בעירנו נראה על הפנים ..מבייש
אורח
03.12.19 22:02
חייב שם דחוף מראות פנורמיות!!!!
אורח
03.12.19 17:55
ברחוב חי"ש מעברי חצייה, מראות פנורמיות ושלטי עצור, אין כניסה, חד סיטרי דחוףףףףף בכל הצמתים. גם קולונל מרגולין. שני רחובות לא ברורים בכלל, לא לנהג ולא להולכי הרגל
אורח
03.12.19 06:36
איזה ו שוק יפה יש בעיר רמלה
אורח
03.12.19 06:37
הרבה מתושבי העיר רחובות נוסעים לשם כי כיף ונוח לקנות שם ויש שם הכל כמו קניון
אורח
03.12.19 06:37
תחת קורת גג אחת לטובת התושבים כל הכבוד לראש העיר שלהם
הצג תגובות נוספות
אורח
02.12.19 15:34
יקיר


יו"ר חדש לסניף אקי"ם רחובות: אודי בבז'אנוב

אודי בבז'אנוב ( 55), נשוי ואב לשניים. בנו אלירון ( בן 29 ) הוא בעל צרכים מיוחדים – שמתגורר מזה שמונה שנים בהוסטל השומרים ברחובות. אודי מועסק מזה כ-20 שנה בחברת ההייטק אפלייד מטיריאלס, כמהנדס נותן שירות באינטל קריית-גת. הוא כיהן כשנתיים כיו"ר וועד ההורים של מערך הדיור שברחובות, והיה ארבע שנים חבר הנהלה בסניף אקים רחובות. לאחרונה נבחר כיושב ראש סניף אקים שברחובות, במקומו של אבי לנדסמן.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


אמש ( ראשון) התקיימה פגישה מיוחדת בלשכת ראש העיר, רחמים מלול: מחזיקת תיק אוכלוסיות מיוחדות, חברת המועצה אורית שרגאי ויושבי ראש סניף אקי"ם- היו"ר היוצא, אבי לנדסמן והיו"ר הנכנס, אודי בבז'אנוב. יחד עם ראש העיר הם נפרדו מלנדסמן וקידמו את פניו של היו"ר החדש, בבז'אנוב.

אודי בבז'אנוב ( 55), נשוי ואב לשניים. בנו אלירון ( בן 29 ) הוא בעל צרכים מיוחדים – שמתגורר מזה שמונה שנים בהוסטל השומרים ברחובות. אודי מועסק מזה כ-20 שנה בחברת ההייטק אפלייד מטיריאלס, כמהנדס נותן שירות באינטל קריית-גת.

הוא כיהן כשנתיים כיו"ר וועד ההורים של מערך הדיור שברחובות, והיה ארבע שנים חבר הנהלה בסניף אקים רחובות. לאחרונה נבחר כיושב ראש סניף אקים שברחובות, במקומו של אבי לנדסמן.


ראש העיר, רחמים מלול:

"יש לנו זכות גדולה להיות עיר ידידותית במיוחד לאוכלוסיות מיוחדות, בזכות האנשים והמתנדבים בעלי מוטיבציה ערכית שעושים עבודה מבורכת עם ילדים ובוגרים עם צרכים מיוחדים בעיר"


חברת המועצה אורית שרגאי:

"אנו מצפים לעבודה משותפת ולעשייה פורייה עם אקי"ם. זהו יתרון משמעותי לקבל את הגיבוי והמנדט לחלום ולעשות למען האוכלוסיות המיוחדות בעיר – אני מודה על כך, מברכת את אודי ומאחלת לו הצלחה רבה"


אבי לנדסמן, היו"ר היוצא של סניף אקי"ם רחובות

הודה לראש העיר, רחמים מלול: "אני מבקש להודות לראש העיר על תמיכתו בפרוייקטים חשובים, ביניהם בניית בית מע"ש החדש וכמובן בית אקי"ם, וכן על כך שיצר תיק מיוחד במועצת העיר, אשר כל כולו מוקדש לעשייה למען אוכלוסיות מיוחדות. אני מאחל לאודי, מחליפי בתפקיד הצלחה רבה"


אודי בבז'אנוב, היו"ר הנכנס:

שיתף אותם בחזונו -להמשיך את העשייה, לגייס יותר מתנדבים ולשתף יותר אוכלוסיות מיוחדות בנעשה בעיר: "אני מודה על המענה החם שהעירייה מציעה לאקי"ם בזכות ראש העיר ואורית - זה לא מובן מאליו. במסגרת הניסיון הרב בשירות שרכשתי בעבודה עם השנים, וכבעל משפחה לילד עם צרכים מיוחדים, כולי תקווה להירתם למען אוכלוסיית המוגבלים ובני משפחתם. נעשה הכל על מנת להמשיך יחד עם כל חברי ההנהלה של סניף אקים והרשות המקומית - לרעיון של שילוב בעלי מוגבלות בקהילה, וכן לייצוג הולם תוך שמירה על זכויותיהם."התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  איזה יופי!! מרגש!! ויישר כוח לכולכם!! והרבה הרבה הצלחה לך היו"ר הנכנס!!
  הגב 10.12.19 17:24

ב 5 בתי ספר ברחובות ממ"ד סיני, שביט, אורט, חב"ד בנות, ת"ת בן איש חיל (החינוך החרדי), יבנו מרחבי לימוד חדשניים המותאמים לסביבת הלימודים העתידנית

מרחבי הלמידה החדשניים הם חלק מתהליך רחב, להתאמת הלמידה לדמות הלומד העתידי. מרחבי הלמידה החדשים מצוידים במערכות ישיבה דינמיות, בכיתות שקופות, ובעיצוב רב גוני - שובר מוסכמות.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4
פתיחת כיתת אזרחות והיסטוריה בדה שליט לפני כשנה


משרד החינוך אישר בימים האחרונים תקצוב לבניית עוד 600 מרחבי למידה חדשניים, בתקציב כולל בסך 48 מילון שקלים בבתי ספר ברחבי הארץ. היעד של המשרד הוא שעד 2021 תושלם הקמתם של 2,840 מרחבי למידה.

מרחבי הלמידה החדשניים הם חלק מתהליך רחב, להתאמת הלמידה לדמות הלומד העתידי. מרחבי הלמידה החדשים מצוידים במערכות ישיבה דינמיות, בכיתות שקופות, ובעיצוב רב גוני - שובר מוסכמות.

התכנית הלאומית ל"מרחבי M21" נועדה לאפשר חשיבה מחודשת על מרחבי הלמידה השונים בתוך מבנה בית-הספר, כחלק מהתפישה הפדגוגית, בהתאם לאסטרטגיות ופרקטיות הוראה חדשניות, המזמנות ומעצימות תהליכי למידה ייחודיים.

"מרחבי M21" יתוכננו כמרחבים דינאמיים במרקם בית-הספר, בתוך המבנה, כ"כיתה" הוליסטית ללא גבולות פיזיים מוכתבים או היררכיה מסורתית, על בסיס תפישה פדגוגית חדשנית, וילוו בפיתוח מקצועי התומך תהליכי הוראה בסביבה מתקדמת. המרחבים ייצרו תנאים והזדמנויות לתהליכי הוראה-למידה משמעותיים, ויביאו לידי ביטוי חשיבה פדגוגית פורצת דרך בממדים: ארגון זמן, ארגון סביבה, ארגון תכנים, ארגון לומדים ומגוון דרכי הוראה.

בין הרשויות שזכו בקול הקורא נמצאת רחובות בה יוקמו מרחבי הלמידה בבתי הספר

ממ"ד סיני

שביט

אורט

חב"ד בנות

ובחינוך החרדי - ת"ת בן איש חיל

יש לציין כי לפני כשנה נפתחה בקריית החינוך דה שליט כיתה חדשה של היסטוריה ואזרחות במסגרת מרחבי הלמידה של משרד החינוך. הכיתה נבנתה כך ש כך למשל על קירות הכיתה נמצאים טקסטים ותכנים שנלמדים בתוכנית הלימודים- בהן דמויות של מנהיגי המדינה ומעולם התרבות הישראלי.


מנכ"ל משרד החינוך, שמואל אבואב:

"מרחבי הלמידה החדשניים הם חלק מתהליך רחב שמקדם המשרד, להתאמת הלמידה לדמות הלומד העתידי. חקרנו מה נעשה בעולם, וגיבשנו מודלים ליצירת סביבת למידה פתוחה, דינמית ומותאמת פדגוגיה מודרנית. מרחבי הלמידה החדשים שוברים מוסכמות בנות עשרות שנים. הם מעוצבים לפי עקרונות אדריכליים חדישים, מצוידים במערכות ישיבה דינמיות, בכיתות שקופות, בעיצוב רב גוני – והם מעודדים חשיבה יצירתית, גמישה ויזמית".התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  עמנואל מנהל בית ספר סיני. מנהל מוביל ומעולה
  הגב 09.12.19 15:46
 • איש טוב
  עמנואל המנהל בסיני עדיין?! הוא היה המנהל שלי כשהייתי שם! אני עכשיו כיתה י'..
  09.12.19 17:02
 • אורח
  איש מיוחד רב פעלים
  הגב 10.12.19 05:55
 • אורח
  עד שיסיימו, אני כבר אעבור דירה
  הגב 10.12.19 15:04

ראש העיר,רחמים מלול ומנכ"ל העירייה, דורון מילברג השתתפו בכנס הפקת הלקחים של מבצע "חגורה שחורה" וירי הטילים לאזור עם מפקד פיקוד העורף

בכנס השתתפו כ20 רשויות מנכ"לים קציני בטיחות ומפקדים של מחוז ירושלים והמרכז. מטרת המפגש הייתה ללמוד ולהפיק לקחים ממבצע "חגורה שחורה" לשם שיפור התיאום והמענה בין פיקוד העורף לרשויות המקומיות בדרום בשגרה ובחירום.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 5


אתמול (יום ב') התקיים כנס ראשי רשויות מחוז ירושלים והמרכז באירוח של עיריית ראשון לציון, ובראשות מפקד פיקוד העורף, אלוף תמיר ידעי, מפקד מחוז ירושלים ומרכז אלוף-משנה איתי לוי. כ- 20 ראשי רשויות, מנכ"לים, קציני בטיחות של הרשויות ומפקדים לקחו חלק בכנס המיוחד בהם ראש העיר רחמים מלול ומנכ"ל העירייה דורון מילברג.

מטרת המפגש הייתה ללמוד ולהפיק לקחים ממבצע "חגורה שחורה" לשם שיפור התיאום והמענה בין פיקוד העורף לרשויות המקומיות בדרום בשגרה ובחירום.

במהלך הכנס הוצגו לראשי הרשויות השתלשלות האירועים המרכזיים במבצע ולאחר מכן התקיים שיח פתוח.


מדברי מפקד פיקוד העורף, אלוף תמיר ידעי:

"בפתח דבריי אני רוצה להביע הערכה למחוז ולאנשיו בסדיר ובמילואים, כמו גם לכם ראשי הרשויות על השותפות ועל האחריות בקידום המרחב האזרחי לחירום. אין חולק ש'חגורה שחורה' היה מבצע מצוין הן בהיבט ההתקפי והן בהיבט ההגנתי. במבצע בא לידי ביטוי תהליך ארוך של למידה והפקת לקחים משותפת כמו גם תהליכי בנין כוח כגון ההתרעה הממוקדת שחסכה עבור רבים את שמיעת האזעקה. בין מכלול הדברים אני סבור שתיאום הציפיות מול האזרח צריכה לעמוד לנגד עינינו ועלינו לוודא שיח שוטף, מתואם, ואחיד במסריו. אני סומך עליכם , מודה לכם על שיתוף הפעולה ומבקש לפעול ביחד למימוש הלקחים מהר ככל הניתן".
התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אני מתביישת בראש העיר שלנו מלול. למרות שבחרתי בו. הוא אות קלון לרחובות
  הגב 09.12.19 13:39
 • אורח
  מזל שלא ידענו מי הכותבת תודה לאל. את לבטח לא מעוניינת בחגורה שחורה ניכר בכל אופן וראש עירנו הוא גאווה בעיקר בקיץ כידוע ההופעות הפסלים וכל ה.. כעת המים באים בכמויות נדמה לי שאפילו ראש העיר לא אוהב מים אולי תה עם שיבא כעת במקום להאשים את הטבע תושבי רחובות כמו בימי הבניים ברגע שיחליפו את ראש העיר כל מי הגשמים בשנחם הבאות ימוקזו ואידך זיל גמור שבוע טוף. היא מתביישת משי כפארא על מלולמתביישת יש לך דבר מה לספר לו תגיעי אליו תסתדרו הבן אדם בנושא חגורה שחורה ואת שונאת מה הקשר?
  הגב 09.12.19 14:27
 • אורח
  יש לנו ראש עיר מצויין פני העיר השתנו .החינוך במקום הראשון לא הבנתי במה את מתביישת???
  הגב 09.12.19 15:00
 • אורח
  עיר כישלון. ללא ניהול מקצועי. הכל פלסטרים
  09.12.19 23:04
 • אורח
  המון פדופילים מטרידים את התושבים. חבל שכל הציבור צריך לשלם בנפש ובריאות בגלל קבוצה קטנה של משועממים.
  הגב 09.12.19 16:41

צעיר מרחובות שאחיו נרצח בתחילת השנה עומד לדין לאחר שנתפס עם רובה אוויר שעבר הסבה לרובה m16

באירוע נעצר בכיר מאוד מאחד מארגוני הפשיעה בדרום אולם הוא שוחרר מהמעצר לאחר שהמשטרה לא הצליחה לקשור אותו לאירוע

אבי בר | | תגובות: 12


צעיר בן 23 מרחובות אשר אחיו הצעיר נרצח בתחילת השנה ברחובות נעצר עד תום ההליכים ועומד בימים אלה לדין לאחר שנתפס בחודש שעבר עם עבריין מוכר נוסף מיבנה עם אקדח גנוב ועם רובה אוויר שעבר הסבה לרובה m16 המסוגל לירות כדורים 5.56 מ"מ. הם נעצרו לאחר שהיו במעקב מיבנה בעת נסיעתם לאשדוד.

באירוע נעצר בכיר מאוד מאחד מארגוני הפשיעה בדרום הידוע בסכסוך שלו עם ארגון פשיעה ברחובות ואף הותקף לאחרונה באכזריות אולם הוא שוחרר מהמעצר לאחר שהמשטרה לא הצליחה לקשור אותו לאירוע


פרטים בהרחבה על הפרשה באתר פוסטה

https://posta.co.il/article/345345-3/
התפרסמו 12 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כסדום היינו לעמורה דמינו
  הגב 09.12.19 11:07
 • אורח
  ילד שהוא קורבן הנסיבות ..
  הגב 09.12.19 12:12
 • אורח
  נאמנות לביא ❣
  הגב 09.12.19 14:15
 • אורח
  מי שכתב את הכתבה כנראה לא מכיר מבין ראה (בחר תשובה) כלי נשק אי אפשר להפוך רובה אויר לm-16
  הגב 09.12.19 14:55
 • אורח
  התגובה מדויקת. הכתב באמת לא הבין את אשר כתב .
  09.12.19 15:29
 • אורח
  אז מותר רובה אוויר בלי רישיון?
  הגב 09.12.19 15:05
 • אורח
  לא.
  09.12.19 15:30
 • אורח
  רק לביא נקודה נגריה בכפר חחחחח
  הגב 09.12.19 22:58
 • אורח
  עמוס לביא יגבר
  הגב 09.12.19 22:58
 • אורח
  רחובות רק לביא
  הגב 09.12.19 23:06
 • אורח
  אייל חחחחחח
  הגב 09.12.19 23:07
 • אורח
  נאמנות עמוס👈👈👈👈
  הגב 10.12.19 01:00

יש לכם חבר/ה רווק/ה - הפלטפורמה רחובות, מזמינה אתכם לאירוע המאצ' אפ בו אולי תוכלו למצוא להם דייט באירוע חגיגי באווירת חג החנוכה; רוצים להשתתף? כל הפרטים בכתבה...

יש לבצע הרשמה מראש. האירוע יתקיים ביום ראשון 22.12 בפלטפורמה רחובות

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


הפלטפורמה מארגנת מסיבת חנכה מיוחדת במינה לצעירי רחובות. לקראת החג יתקיים אירוע Matchup - תחרות היכרויות מינגלינג כשהמטרה היא למצוא דייט לחברים שלכם.

אז מה צריך לעשות? יש לכם חברים רווקים/ות הירשמו בלינק המצורף והיכנסו לתחרות בו המנצח הוא מי שסגר הכי הרבה דייטים לחברים/ות שלו

כרטיס הכניסה לערב הוא רשימה של לפחות שני חברים ושתי חברות שאתם רוצים להכיר להם (לא צריך להביא אותם פיזית). במהלך הערב תפגשו עם אנשים נוספים שיציגו לכם ויספרו על החברים שלהם ובמידה ואתם חושבים שיש התאמה יוצרים קשר עם החברים ובודקים האם הם מעוניינים להיפגש אם כן יש לכם מאצ'

בזכות המיזם הזה קרוב ל 3000 זוגות התחילו לצאת ,עשרות עדיין יוצאים והחתונה ה25 כבר נמצאת בדרך.

האירוע יתקיים ביום יום ראשון 22.12.19 בשעה 18:30 בפלטפורמה רחובות, רחוב רמז 80

למעבר להרשמה
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מאיזה גיל זה??
  הגב 08.12.19 22:02
 • אורח
  לא חשוב הגיל חשוב התרגיל מה המשותף לאשה גבר ומטאטא? אם המקל שבור,האשה מיד זורקת
  הגב 09.12.19 05:00
 • אורח
  מאיזה גיל.
  הגב 09.12.19 12:38
 • אורח
  האם זה גם לדתי לאומי
  09.12.19 12:41

חדש ברחובות: אולפן עירוני ללימודי עברית לעולים החדשים המתגוררים בעיר

כזכור לאחרונה חנכה עיריית רחובות את המבנה החדש מחלקת הקליטה למשכנה החדש ברחוב הנביאים ועכת נחנך במקום האולפן העירוני. בימםי אלו החלה הקבוצה הראשונה בלימודים. עבודת ה"שיווק "של העיר רחובות לעולים מתחילה כבר בחו"ל, בסמינרים למיועדים לעליה שבהם השתתפה מנהלת מחלקת הקליטה העירונית, אילנה תבוריסקי . במהלך ימי הסמינרים במספר מדינות בחבר הערים בחודשים האחרונים היא חשפה את העיר לעולים לעתיד, הציגה בפניהם א

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 5


בשבוע שעבר נחנך באופן רשמי האולפן החדש לעברית שנפתח לאחרונה. לראשונה מזה חמש שנים התאפשר לעולים החדשים ברחובות להתחיל בלימודי השפה העברית בכיתות האולפן העירוני. בימים אלה קבוצת המתחילים החלה בלימודיה.

מחלקת הקליטה העירונית פעלה לפתיחת האולפן בהקדם האפשרי, מייד עם מעברה למשכנה החדש, ברחוב הנביאים ובזכות שיתוף פעולה בין המשרד לקליטת העלייה, משרד החינוך והמכללה העירונית- התאפשרה פתיחת האולפן במהרה.

במעמד הפתיחה נכחה אדית גיסר, סגנית מנהלת המרחב במשרד הקליטה, ששוחחה עם התלמידים החדשים, שמעה מפיהם סיפורי עלייה מרגשים ואיחלה מכל הלב לקבוצה החדשה הצלחה בלימוד השפה.מחלקת הקליטה בעיריית רחובות פועלת רבות על מנת לסייע ולהעניק שירות לעולים החדשים והוותיקים- תושבי העיר . בחודשים אחרונים הגיעו לרחובות משפחות עולים , המונות עשרות תושבים ותושבות.

עבודת ה"שיווק "של העיר רחובות לעולים מתחילה כבר בחו"ל, בסמינרים למיועדים לעליה שבהם השתתפה מנהלת מחלקת הקליטה העירונית, אילנה תבוריסקי . במהלך ימי הסמינרים במספר מדינות בחבר הערים בחודשים האחרונים היא חשפה את העיר לעולים לעתיד, הציגה בפניהם את יתרונותיה ואת שיתופי הפעולה של העירייה עם מעסיקים פוטנציאליים.

כתוצאה ממאמצי השיווק שלה, רק לאחרונה 41 עולים בחרו להגיע לרחובות. המחלקה עורכת עבורם אירועי גיבוש והכרות, חלק מהעולים כבר נכנסו למעגל העבודה, כולם כבר מצאו דירות

ברחובות, ונרשמו ללימודי עברית באולפן החדש. הם סיירו בישראל , וכן עברו סדנאות על מנת להקל עליהם את הקליטה בארץ, ולצמצם את הפערים התרבותיים והחינוכיים בין מה שהכירו בחו"ל לבין ישראל.אילנה תבורסקי, מנהלת מחלקת קליטה:

"רחובות טובה לעולים . לאחר שמחלקת הקליטה עברה למשכנה החדש, אין טבעי יותר מפתיחת אולפן לעברית, לשירות העולים החדשים שהגיעו עיר בשנה האחרונה."התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כמי שלימדה עברית, שלוש שנים שמחתי לשמוע על האולפן החדש. הרבה יותר נוח וטוב מאשר ללמוד בבית- ספר, בחוסר תנאים בסיסיים. הצלחה רבה לעולים ויישר-כוח לעושים במלאכה. אמירה רון-יאבו, תושבת רחובות משנת 1974.
  הגב 08.12.19 19:40
 • אורח
  הסריג שהוא לובש בקדמת התמונה היה להיט בתחילת שנות ה=80 נוסטלגיה
  הגב 09.12.19 05:02
 • אורח
  מפגרים כמוך עד היום להיט.
  09.12.19 06:04
 • אורח
  מפגר עשה אותך חראדהבוק לך תקאווד יעבוק ז'נון ימניאק
  הגב 09.12.19 16:41
 • אורח
  עוד רעבים היגיעו חושבים ש ב ישראל נופל מי שמיים חיים קשים
  הגב 10.12.19 06:04

בקשתה של איטל בציר אלשיך אושרה! העירייה אישרה כי מעתה יפורסמו כל הקצאות הקרקע של העירייה לציבור הרחב

ההצעה אושרה על ידי ראש העיר, רחמים מלול ומנכ"ל העירייה, דורון מילברג

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 7
צילום: הדף של איטל בציר אלשיך


ביום חמישי האחרון נערכה ישיבת המועצה של עיריית רחובות בו נדונה בקשתם של חברי המועצה איטל בציר אלשיך ואסף אל בר בנושא פרסום כל הקצאות הקרקע של עיריית רחובות לציבור הרחב. המטרה של המהלך היא עוד צעד בהגברת השקיפות של העירייה כלפי התושבים. הצעתם של חברי המועצה אושרה על ידי ראש העיר, רחמים מלול ומנכ"ל העירייה, דורון מילברג וכעת יוכלו התושבים לקבל בפרסומים את כל המידע בנושא: מה הולך להיבנות, למי מיועדת הקרקע ועוד.


איטל בציר אלשיך:

"....מברכת את ראש העיר שלנו, הרואה חשיבות בהגברת השקיפות בעידן דיגיטלי מפתח לאמון הציבור מחד ולבניית תשתית לעיר חכמה מאידך".התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • אורח
  השאלה היא איפה זה יפורסם?
  הגב 08.12.19 18:43
 • אורח
  איטל ואסף סיימתם לריב?
  הגב 08.12.19 18:53
 • אורח
  מדוע אין תגובה רשמית של העירייה?
  הגב 08.12.19 19:05
 • אורח
  חחח מלול צוחק עליהים
  הגב 08.12.19 19:10
 • אורח
  תותחית
  הגב 08.12.19 22:55
 • אורח
  איך מלול קונה אותם בגרוש. זה חייב להיות מפורסם לפי החוק . זה פלילי. יא טמבלים
  הגב 09.12.19 00:14
 • אורח
  כמו שאומרים סוגרים את השערים אחרי שהסוסים ברחו. תסתובבו בעיר ותראו כמה הקצאות תמוהות יש ברחבי העיר של שטחים "חומים"
  הגב 09.12.19 08:53

מועצת רחובות אישרה את הצעותיו של גיא צור לציון יום הוקרה למען נפגעים בפעולות איבה וגידור אתרי בנייה באופן שישפר את חזותם.

גיא צור: " אני שמח על ההכרה ויותר מכך שמח על השותפות בהנהגתו של ראש העיר רחמים מלול ושל שאר חברי וחברות המועצה באישור ההצעות. מה שעושה את הניסוח והאישור מרגש במיוחד היא הידיעה שהדברים מגיעים מהשטח ואני קורא לתושבים המשיך ולפנות אליי ולהפוך את ההצעות של היום להצעות לסדר וההצעות ההחלטה של מחר. לכולנו רצון משותף והוא שיפורה וקידומה של עירנו האהובה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3


ביום חמישי האחרון אושרו 2 הצעות לסדר של חבר מועצת העיר גיא צור. האחת עוסקת בכיבוד וציון יום הוקרה למען נפגעים בפעולות איבה ובמערכות ישראל והאחרת בנוגע לגידור אתרי בנייה באופן שישפר את חזותם.

צור מחזיק תיק פרויקטים והתחדשות עירונית רואה בהצעה הקשורה לאתרי הבנייה צעד קטן שיכול לחולל שינוי משמעותי:" רחובות בתנופת בנייה כאשר ניתן מראה רענן ויפה לאתר בנייה ונאפשר גם פרסומו נקלע לשתי מטרות גם שיפור החזות החיצונית של האתר וגם שירות הן לתושב והן ליוזם הפרויקט למעשה זה מהווה חלק מתפיסה כוללת בה העירייה רוצה לייצר סנכרון וסינרגיה לטובת כל הגורמים."

בהצעתו כותב צור כי:

" הדרישה אינה משנה משמעותית את עלות הגידור אך ללא ספק משפרת משמעותית את חזות העיר."


לגבי ההצעה לציון יום ההוקרה לנפגעי פעולות האיבה אמר צור:" העיר רחובות תורמת ותרמה רבות לביצור ביטחון ישראל בניה ובנותיה שילמו ומשלמים מחירים כבדים בגוף ונפש באמצעות ציון היום הייחודי נראה את הערכתנו ואת חוסננו כעיר. יצירת פעילויות שונות של הערכה והוקרה ברמה העירונית לציון היום המיוחד יכולים לעשות שינויים גדולים. רחובות מחבקת את הפצועים ואנחנו שולחים חיבוק ותמיכה גם ביום זה גם במהלך כל השנה"


בהצעה לסדר כתב צור:

" חוסנה של קהילה נמדד באחדותה, יום ההוקרה מצוין מדי שנה בי"ז בכסלו החל משנת 2014 אישור ההחלטה משמעה הכרה והערכה בתודה מצד הגופים הרשמיים המייצגים את העיר לפצועים."

כזכור, לאחרונה נבחר צור כשיאן ההצעות לסדר שאושרו במועצת העיר ונראה כי גם כעת ממשיך צור בפועלו זה. בכל הנוגע לבחירתו אמר צור:" אני שמח על ההכרה ויותר מכך שמח על השותפות בהנהגתו של ראש העיר רחמים מלול ושל שאר חברי וחברות המועצה באישור ההצעות. מה שעושה את הניסוח והאישור מרגש במיוחד היא הידיעה שהדברים מגיעים מהשטח ואני קורא לתושבים המשיך ולפנות אליי ולהפוך את ההצעות של היום להצעות לסדר וההצעות ההחלטה של מחר. לכולנו רצון משותף והוא שיפורה וקידומה של עירנו האהובה.התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אחלה גיא
  הגב 08.12.19 19:50
 • אורח
  דרישה מוגזמת לשיפור פני העיר האם גיא לא ראה את הגידור המכוער במגרש של העיריה הצמוד לקניון בטלר פינת חרלפ נאה דורש ונטה מקיים מוזר אף אחד מהסוגים כולל ממלא מקום ראש העיר ואראי לחזות העיר לארץ ראה את הכינור הנמצא מתחת לאפס העיקר עושה רעש וצילצולים
  08.12.19 20:20
 • אורח
  שוב עושים דברים קטנים. כדי לרצות את חברי המועצה. אבל הקיר המסוכן בגני יהודה. הם מכבטחים
  הגב 09.12.19 00:15

תחת גשם סוער חולצה תינוקת אשר ננעלה בטעות ברכב ברחובות

התינוקת חולצה על ידי מתנדבי ידידים עזרא כדורי, ירחמיאל אורלנצ'יק ואהוד סקיטל

אבי בר | | תגובות: 4
צילום דוברות ידידים


היום (ראשון 8/12) בשעה 16:11 התקבלה קריאה במוקד הטלפוני של ארגון ידידים אודות תינוקת שננעלה ברכב בשגגה לעיני אמהּ ברחוב יחיאל פלדי ברחובות.


עזרא כדורי, ירחמיאל אורלנצ'יק ואהוד סקיטל, כונני סניף רחובות, הגיעו במהירות למקום, ותחת גשם שוטף ובאמצעות הציוד הייעודי שברשותם חילצו את התינוקת ללא פגע ומבלי לגרום כל נזק לרכב.


עזרא סיפר מהשטח:

"הגעתי למקום במהירות וראיתי את האם בוכה ליד הרכב הנעול. תוך שגשם זלעפות יורד עלינו, פתחתי את הרכב תוך דקה וחילצתי את התינוקת. דמעות הבכי של האמא שהתערבו עם טיפות הגשם הפכו לדמעות התרגשות. נרטבתי עד שד עצמותיי אבל זה כלום לעומת השמחה הגדולה של חילוץ תינוקת מרכב".


בארגון ידידים שבים ומבקשים שלא להשאיר ילדים ברכב סגור אף לא לרגע קצר.התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ישר כוח ידידים של אמת אתם.
  הגב 08.12.19 17:19
 • אורח
  כל הכבוד וישר כוח לצוות המחלצים
  הגב 08.12.19 17:24
 • אורח
  אין עליכם. פשוט מחלצים גם תינוקות וגם את ההורים ממצוקה נוראה ומה יותר כיף מתחושה של מחלץ. תבורכו על כך.
  הגב 08.12.19 18:13
 • אורח
  יש לי יש לי יש לי יש לי ירחמיאל ריחם ותחשבו על זה...
  הגב 09.12.19 05:05

קבוצת "שקטק" מגיעה ביום שלישי 10.12 לבימת הנוער ברחובות, במופע המשלב קטעי מוסיקה עם תנועה בסגנונות מודרני, סטפס, היפ-הופ וברייקדאנס

עלות כרטיס: 65 ש"ח לפרטים נוספים ורכישת כרטיסים ניתן לפנות למחלקה למוסיקה רחובות בטלפון: 08-6683881/2.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


ביום שלישי (10.12) יתקיים המופע של קבוצת המחול "שקטק", המופע השני בסדרת "מוסיפור" בהפקת המחלקה למוסיקה רחובות של החברה העירונית רחובות. הסדרה מוסיפור היא סדרה חינוכית לכל המשפחה ומטרתה לחשוף ילדים לעולמות וסגנונות שונים בעולם המוסיקה. במופע הראשון בסדרה, אנסמבל סולני תל אביב, בניצוחו של ברק טל ובעזרת הבובה קנון, חשפו את הילדים לעולם המוסיקה הקלאסית, התזמורתית ולמדו את תפקידו של המנצח.

המופע הבא בסדרה יעסוק במוזיקה עכשווית מהעולם המודרני. מי שיחשוף את הילדים לסגנון זה, תהיה קבוצת המחול "שקטק", שילמדו את הילדים כיצד ניתן להפיק מוסיקה מכל דבר כולל מהגוף האנושי. המופע משלב קטעי מוסיקה עם תנועה בסגנונות מודרני, סטפס, היפ-הופ וברייקדאנס. כמו כן, במסגרת המופע, "שקטק" ביחד עם הילדים ינסו לענות על שאלות כגון: כיצד היינו זזים ורוקדים אם לא הייתה מוסיקה? איך נראית סצנה מסרט כשמחליפים לה את פס הקול? עד כמה משמעותי ומשפיע עלינו עולם הסאונד בחיי היום יום?


המופע יתקיים ביום שלישי 10.12.19, בשעה 17:30, באולם בימת הנוער, בהיכל התרבות רחובות

מחיר כרטיס: 65 ₪

לפרטים נוספים ורכישת כרטיסים ניתן לפנות למחלקה למוסיקה רחובות בטלפון: 08-6683881/2.התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אבקש פרטים על הרקדניות שבתמונה את הרקדים להעיף מהר תודה
  הגב 09.12.19 05:05

הגשם הגיע לביקור ברחובות ואיתו פה ושם הצפות קלות ... מצ"ב תחזית מזג אוויר שבועית

דיווחו וצלמו יהונתן דהן ועדיאל עדני בוואטסאפ האדום 0-586-586-106 (שמרו המספר לדיווחים מידיים ומעניינים)

אבי בר | | תגובות: 14


תחזית מזג האוויר לשבוע הקרוב

הגשם הגיע היום ראשון 8/12 לאזור וצפוי להתחזק בשעות אחר הצהריים והלילה.

ביום שני 9/12 יהיה גשום ויהיה קר מהרגיל ב - 2 מעלות מהממוצע .

ביום שלישי מעט גשמים עד הצהריים.

יום רביעי עלייה במפרטורות.

יום חמישי הגשם חוזר.

יום שישי גשום

יום שבת גשום


להלן תמונות מהגשם וההצפות הקלות היום ברחובות

רחוב בנימיןרחוב דרך יבנה
התפרסמו 14 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הצפות קלות?! חחחח קצת גשם ואי אפשר לעבור במדרכות העקומות שגורמות שלוליות שלא לדבר על כך שאין למים לאן לברוח. הצחקתם.
  הגב 08.12.19 16:21
 • אורח
  צודק
  08.12.19 16:37
 • אורח
  עיר של פח
  הגב 08.12.19 17:30
 • אורח
  כתב פח תברר מה קורה ברחוב יום הכיפורים לפני שאתה רושם הצפות קלות !!!!!! מי מזין לך סקופים ?? תתביישו
  הגב 08.12.19 17:48
 • אורח
  בתחזית יש מילה "במפרטורות" מה זה?
  הגב 08.12.19 18:11
 • אורח
  מה חדש...
  הגב 08.12.19 19:36
 • אורח
  ההצפה נגרמת עקב אי יכולת ס פ י ק ה יש ניקוזים אך אין בורר לעצמת הגשמים כשגשם עז יורד ב20 דקות כל עיר תהיה בבעיה.העיר נתניה יש ניקוזים ויש...מצוקים כלומר העיר גבוהה ב20 מ לערך מפני הים ו בנתניה יש הצפות!כל מקום נמוך בעיר (בכל עיר )יוצף בממטרים עזים עד ניקוזם האיטי
  הגב 08.12.19 21:36
 • אורח
  למה שיהיה אכפת למישהו מקרית משה כול חורף יום כיפור והורביץ מוצפים עד הגג של המכוניות ניקוז פח גועל נפש
  הגב 08.12.19 22:16
 • אורח
  בושה לכל היושבים בעירית רחובות.באזור הקניון הכל נקי בשכונת אושיות אין אפשרות לעבור כביש אחד מבלי להרטב עד לברכים.תעודת עניות לכל העוסקים בהכנת העיר לתקופת הגשמים.
  הגב 09.12.19 07:02
 • אורח
  תמשיכו להנות מכוס תה חם ולראות איך אנשים נראים כמו בצוללת אוכלי חינם.
  הגב 09.12.19 07:14
 • אורח
  התפילות לגשם... ? מי מוריד את הגשם? ולא מתחשב בשכונות ומציף אותם ממש עצוב ולחשוב על ההצפות בעולם שהופכות לאסונות טבע כאן תוך שעה עד שעתיים מתנקזים המים מה לעשות? תחדלו מתפילות הגשם! כנראה שזו הסיבה היחידה ואין בלתה
  הגב 09.12.19 10:21
 • אורח
  כל שנה אותו סיפור.נחל יגאל יחיא.תבואו עם אבובים יהיה כייף .גם לזקנים וגם לילדים שחוצים את הכביש ועושים מקלחת חינם במי ג'יפה
  הגב 09.12.19 11:35
 • אורח
  צריך להחליף את מנהל התשתיות אוכל חינם
  הגב 09.12.19 11:36
 • אורח
  אין מנהל אגף תשתיות עבר לאגף המים חסר כבר כ 3 חודשיים דבר הבאה היה ראש העיר
  הגב 09.12.19 17:14

חורף חם בהיכל התרבות רחובות! עידן עמדי, ישי ריבו, חנן בן ארי, יובל דיין ועוד מגיעים לרחובות בסבב הופעות החורף; פירוט ההופעות המלא מצ"ב בכתבה

עלות כרטיסים החל מ112 ש"ח לפרטים נוספים: 08-9232200

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 7
צילום: סלי בן ארויה


היכל התרבות רחובות הכין לתושבים חורף חם במיוחד עם הופעות של מיטב אמני ישראל, יובל דיין ישי ריבו ועוד

להלן תוכנית האירועים:

ישי - ריבו

יום שני 6.1.20 שעה 20:30

לאור הביקוש הרב יתקיים מופע נוסף בשעה 22:30

עלות: 159 ₪


שלומי סרנגה - בעקבות האגדה סטליוס קזנג''ידיס

צילום: היכל התרבות רחובות


יום חמישי 16.1.20 שעה 21:00

מופע מוסיקלי המתאר את סיפור חייו המרתק של גדול זמרי יוון, סטליוס קזנג''ידיס, שהפך לאגדה.

עלות: 154 ₪


גיל שוחט מארח את חנן בן ארי

צילום: שני מילר ואוהד רומנו


יום רביעי 22.1.20 שעה 20:30

עלות: החל מ112 ₪


קרן פלס עם המופע שקופים

צילום: דניאל קמינסקי


יום חמישי 23.1.20 שעה 21:00

עלות: החל מ129 ₪


עילי בוטנר וילדי החוץ – טיפות – מופע חורף

צילום: משה נחומוביץ


יום חמישי 6.2.20 שעה 21:00

עלות: החל מ129 ₪


עידן עמדי

צילום: מאי משה


יום חמישי 20.2.20 שעה 21:30

עלות: החל מ159 ₪


יובל דיין עם המופע "תשאל את המים"

צילום: רון קדמי


יום חמישי 27.2.20 שעה 21:00

עלות: החל מ144 ₪


לפרטים נוספים: 08-9232200 או אתר היכל התרבותהתפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מחירים הזויים
  הגב 08.12.19 18:25
 • אורח
  למה?
  09.12.19 09:00
 • אורח
  לא ברור באמת מה קורה עם מחירי המופעים האלה, הזוי ממש למה כל כך יקר??.
  הגב 08.12.19 23:26
 • אורח
  ביקוש והיצע. יקר לך? תראה ביוטיוב.
  09.12.19 09:00
 • אורח
  בהחלט יקר
  הגב 09.12.19 09:06
 • אורח
  יקר מאוד. תתחילו להצביע ברגליים אין שום הצדקה למחיר כזה.
  הגב 09.12.19 11:54
 • אורח
  האולם חינם המחיר צריך לרדת כ 25 אחוז פחות לציבור היקר לא להגיעה יום טוב
  הגב 09.12.19 13:01

מי ומה עומד מאחורי הדבקת מאות סטיקרים עם הכיתוב "פחחח" אשר הודבקו במוצאי שבת ברחבי העיר רחובות וראשון לציון?

במוצאי שבת 14/12 הם יפעלו שנית

אבי בר | | תגובות: 31
צילום הרוב החילוני


במוצאי שבת הודבקו מאות סטיקרים ברחבי העיר רחובות והעיר ראשון לציון (גם בערים תל אביב, חיפה וירושלים) עם הכיתוב "פחחח". מי שעומד מאחורי הדבקת הסטיקרים הם ארגון "הרוב החילוני".

הארגון שומר על מטרת הסטיקר בחשאיות מירבי ומבטיח לחשוף את מטרתו בפעולה השנייה במוצאי שבת הקרוב 14/12.

על ארגון הרוב החילוני

קבוצת הרוב החילוני הינה קבוצה אקטיביסטית חברתית בעלת אופי חילוני מובהק.

אופי הקבוצה ברובו פוליטי אך א-מפלגתי.


התפרסמו 31 תגובות לכתבה.
 • אורח
  עוד שינאה? כמה אפשר כל הזמן שינאה???
  הגב 08.12.19 10:53
 • אורח
  למה לפגוע במרחב הציבורי ולהשחית רכוש ציבורי???? תקף לכל א'גנדה. שיקנסו אותם ושיחזירו את המצב לקדמותו. מספיק עם האנרכיה הזו. זו ממש בריונות ושוב לא קשור לתוכן או לא'גנדה.
  08.12.19 15:27
 • אורח
  אכן השנאה של הדתיים לכל מי שלא חושב כמותם היא עצומה
  08.12.19 23:28
 • אורח
  כאילו המדינה שלנו לא מפולגת. כמה אפשר😡
  הגב 08.12.19 10:53
 • אורח
  קבוצה פחחחחחח
  09.12.19 00:17
 • אורח
  העמותה נגד פדופילים והטרדות גורמים לשיבושים בתקשורת. סטיקריסטים בדרך כלל יהיו חרטטניסטים ומפוקפקימיסטים, חילונים שבעוד כמה שנים יהיו דתיים.
  הגב 08.12.19 11:00
 • אורח
  ממש מגעיל. האם הם יסמנו בהמשך את בתי הכנסת?
  הגב 08.12.19 11:06
 • אורח
  עצוב שזה מתקבל בשתיקה, וזה נראה שאפילו בברכה של BE106 ..
  08.12.19 12:11
 • אורח
  גם אביבוש הסנדל של מתן פתח קבוצה נו אז.... כל אחד עושה מה שבא לו אחד נגד השני אבדה הדרך ימות המשיח בדרך אין דין אין דיין
  הגב 08.12.19 11:12
 • אורח
  ממש ככה !!!! נהיה פה גוג ומגוג
  08.12.19 11:13
 • אורח
  אפשר הסבר??
  09.12.19 00:18
 • אורח
  את המצולמות בתמונה העליונה אין סיכוי שהייתי זורק לפח
  הגב 08.12.19 11:13
 • אורח
  תגידו מה ניגמר עם המדינה שלנו כל מטומטם קם ומקים אירגון עמותה מספיק כבר אין לכם במה להתעסק גועל נפש
  הגב 08.12.19 11:28
 • אורח
  חוצפה ממדרגה ראשונה להדביק על פחים דקורטיביים, איפה הפיקוח??
  הגב 08.12.19 11:38
 • אורח
  עוד התקשורת נותנת לגיטימציה
  הגב 08.12.19 11:44
 • אורח
  יש לאנשים בעיות נפשיות קשות מאוד השעמום מחרפן אותם לכו להתנדב או לעבוד
  הגב 08.12.19 11:55
 • אורח
  שום דבר לא מצדיק את הכיעור והשחתת פחים
  הגב 08.12.19 12:34
 • אורח
  פח אשפה האנרכיסטים הללו 🚫🤟🚫🤟🚫🤟🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫🚫
  הגב 08.12.19 12:41
 • אורח
  כיום אני בן 51 גר ברחובות מגיל 3 . לא מבין מה הנשים הללו מחפשות. העיר רחובות היא סמל לסובלנות ודו קיום. למה לפלג למה לייצור שנאה לכו תגורו בבית שמש ותרגישו לא רצויים. מלבד זה שהרוב כ- 80% ברחובות דתי ומסורתי ובכל זאת יש דו קיום ואין רדיפה של ציבור. אפילו יש פעילות משותפת של נציג חסידות קרעטנף עם נציגת מרץ בעירייה . ואם כבר יש אפחיה דבדקו את תקציבי החינוך בממלכתי לעומת שאר המגזרים ותראו שהם מופלים לטובה.
  הגב 08.12.19 13:10
 • אורח
  בנתיים הדבר היחידי של המיעול החילוני שקורא לעצמו רוב הוא ללכלך פחים. בתור תושב רחובות מוקיע את הונדליזים והפלגנות.
  הגב 08.12.19 13:12
 • אורח
  צודק
  08.12.19 14:38
 • אורח
  לכו לשכונות חרדיות ותראו מה זה וונדליזים והשחתה סביבתית (טינופת וזבל פזורים בכל מקום) ואז תקבלו פרופורציות . כמובן שזה לא מצדיק גם את התמונות שבכתבה אבל בחיאת ראבק שכל אחד יבדוק קודם את עצמו...
  09.12.19 19:29
 • אורח
  נישלחו מעזה
  הגב 08.12.19 13:41
 • אורח
  הם סגרו לנו את האינטרנט ? בכל הבינין שלנו אין אינטרנט והשכנים אמרו שיש עמותה שחוסמים את האינטרנט.
  הגב 08.12.19 14:02
 • אורח
  יאללה תנו בראש, זה בטוח על אי הפעולה של קינסליך שהבטיח עיר בלי כפייה דתית. תחבורה בשבת קדימה!
  הגב 08.12.19 15:53
 • אורח
  אם הם מודיעים שיהיו באותו מקום בשבוע הבא, יש לחכות להם ולתבוע אותם על זיהום העיר/הסביבה....
  הגב 08.12.19 16:24
 • אורח
  מי זה שהחליט להוריד את המבנה הנחמד של המזרקה בפסז אטרקציה, עכשיו סתם מדרכה לעבור בה, בעיריה יושבים אנשים בלי מעוף ובלי חוש אסתטי, חוש אדריכלות וכו', העיר נראית כמו גיבוב של גרוטאות, לא יופי ולא הדר.
  הגב 08.12.19 16:28
 • אורח
  אלה משועממים מחפשים תשומת לב בכול מחיר
  הגב 08.12.19 17:14
 • אורח
  א-מפלגתי אך מהגוש השמאלני. לגבי תחבורה בשבת, יש את המוניות הצהובות בהרצל וזה די והותר. כחילוני, לא מעונין שהאוטובוסים יעבדו כרגיל ויעברו בשכונות.גם אין סיבה שדתיים + מי שמתנגד (=הרוב) יממנו את זה
  הגב 09.12.19 09:05
 • אורח
  תושבת בת 50 דתייה... העיר נראית זוועה בעיקר רחוב הרצל כמו עזה..האם להוסיף מדבקות מכוערות לציין את הפרחים צריך?
  הגב 09.12.19 12:16
 • אורח
  לדעתי הכוונה היא טהורה לשמור על הניקיון ולהזכיר שיש מקום לפסולת ולא לזרוק אשפה על המידרכה ובתחנות אוטובוס אלא רק בפחי הזבל והמדבקה לא מכוערת היא נועדה לעורר מהפך רק חבל שאנשים לא מבינים וזאת טעות שלא מבהירים לפני שמדביקים מדבקת פח לצורך מהפך
  הגב 10.12.19 04:19

תושבי רחובות מוזמנים להשפיע על תוכנית שבילי האופניים ברחובות! הערב ראשון 8.12 יתקיים בחוויות רחובות החדשה מפגש שיתוף תושבים בנושא תוכנית האב לשבילי האופניים בעיר; למעוניינים להשתתף ולהשפיע הרשמה בפון 08-9392217

רשת השבילים העתידית תתבסס על סלילת שבילים ייעודיים, שילוב שבילים בתוך זכות הדרך של הרחובות. פיתוח שבילים בפארקים וסימון רחובות "שקטים" בהם ניתן לרכב באופניים ללא סימון שביל.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 7
אילוסטרציה. קרדיט חורחה נובומינסקי


כפי שפרסמנו לפני מספר ימים, עיריית רחובות בחרה את משרד התכנון לתכנית אב לשבילי אופניים ברחובות. רשת השבילים העתידית תתבסס על סלילת שבילים ייעודיים, שילוב שבילים בתוך זכות הדרך של הרחובות. פיתוח שבילים בפארקים וסימון רחובות "שקטים" בהם ניתן לרכב באופניים ללא סימון שביל.

החברה שנבחרה לבצע את התכנון היא חברת אמאב תחבורה ותנועה והיא מהמובילות בארץ בתחום תכנון תנועה ובתכנון שבילי אופניים בפרט. לחברה ניסיון של עשרות פרויקטים והיא תכננה בים היתר תכנית אב לאופניים עבור הערים אשדוד, כפר סבא ומודיעין וביצעה תכנון לתב"ע בערים שונות ברחבי הארץ. העבודה על תכנית האב תיעשה בחלוקה לשלבים - למידת המצב הקיים, הכנת חלופות לתכנית אב, דו"ח סופי עם רשמת שבילים מוצעת ומסמך המלצות ליישום. כל אלה צפויים להסתיים בעוד כ- 10 חודשים מהיום.

לקראת הכנת התוכניות לשבילי האופניים תערוך עיריית רחובות מפגש שיתוף תושבים על מנת לשמוע מהתושבים המשתמשים באופניים דרך קבע על הצרכים רלוונטיים, על מנת לשלב עבורם, ככל שניתן, מענה מתאים בתכנון העתידי.

המפגש יתקיים ביום ראשון 8.12.19 בשעה 19:30 במרכז חוויות רחובות החדשה רחוב יוסף קרוננברג 1

ההשתפות מותנית בהרשמה מראש

ניתן להירשם בימים א-ה בין השעות 9:00-14:00 בטלפון: 08-9392217

או דרך טופס ההרשמה
התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • אורח
  רק אין הכיפה של המשטרה בנסיעה על המדרכות היום המשטרה לא מסוגלת לבציעה וזה מסוכן לציבור בנוסף אין ביטוח ואין עם לדבר בנושא הכל מתחיל מ 00 6 בבוקר עד הערב 00 21 ומחר יום חדש וחודש חדש שבת שלום ונסיעה בטוחה
  הגב 28.11.19 18:14
 • אורח
  מקווה שלא יהיה שבילי אופניים על המדרכו. זה לא מוסרי.
  הגב 28.11.19 21:52
 • אורח
  מי שרוצה לרכב על אופניים שיסכן את עצמו ולא את הטלכי הרגל.
  28.11.19 21:55
 • אורח
  מקווה שיעבור חוק שניתן לתבוע את העיריה במקרה של תאונה המתרחשת בשביל אופניים על מדרכה.
  28.11.19 21:57
 • אורח
  מתן דיל כל הכבוד על הבאת התוכנית. למען תושבי העיר
  הגב 28.11.19 23:53
 • אורח
  דרסתם את כל האופניים. תעשו שבילים לפצועים מדריסה מכוונת של משועממים בלי תחביבים שמטרידים את התושבים כמו פדופילים שיצאו מהכלא.
  הגב 08.12.19 08:37
 • אורח
  דרסתם את כל האופניים. תעשו שבילים לפצועים מדריסה מכוונת של משועממים בלי תחביבים שמטרידים את התושבים כמו פדופילים שיצאו מהכלא.
  הגב 08.12.19 08:42

בשורה לנוסעי הרכבת ברחובות! החל ממחר ראשון 8/12 הקלה משמעותית בעומס הנוסעים מתל אביב לרחובות

לגבי הנסיעה מרחובות לתל אביב אין עדיין שינוי ורכבת יבנה מערב תישאר סגורה

אבי בר | | תגובות: 5


בגלל העבודות לפרויקט חישמול מסילת הברזל נסגרה תחנת רכבת יבנה מערב ולכן רבים מהנוסעים בקו באר שבע תל אביב (2 הכיוונים) עוברים דרך רחובות וגורמים לעומס של 120% יותר מהרגיל.

רכבת ישראל החליטה להקל בעומסים והחל מיום ראשון 8/12 הרכבות היוצאות בשעות העומס 16:00 – 18:30 מתל אביב ההגנה לכיוון דרום לא יסיימו את נסיעתן במשה דיין ראשון לציון אלא ימשיכו במסלול הרגיל ברצף עד באר שבע ובכך יפחת העומס לנוסעי הרכבת מתל אביב לרחובות.

יש לציין כי בכיוון לתל אביב עדיין אין שינוי עד 28/1/20 (למעט בשבוע חנוכה)התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לא מצליח להבין למה לא מוסיפים קרונות. הרי זה הפטנט הכי טוב ברכבות. בזיון שאנשים נאלצים לעמוד כל הדרך מרחובות לתל אביב
  הגב 07.12.19 21:53
 • אורח
  זה מרגיז אבל זה בגלל שיש אורך מקסימלי מותר ועומס מקסימלי שמותר לקטר לסחוב.
  08.12.19 16:08
 • אורח
  אני רוצה להמליץ לרכבת ישראל לעבוד כמו רכבות בהודו . אפשר להעלות אנשים על הגג ככה הם יכלו לחסוך מקום
  הגב 08.12.19 08:16
 • אורח
  רק נותר לשים מקלחות גז כי כבר צפוף כמו בגטו
  הגב 08.12.19 08:41
 • אורח
  עוד קרון מצריך יותר דלק . שיטת הסרדין לא ידועה ?
  הגב 08.12.19 11:29

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח
אורח
04.12.19 14:36
מחפש בית עם חצר לפחות 5 חדרים.דניאל 054-8002454
אורח
28.11.19 19:24
מחפשת דירת 2 חדרים להשכרה באזור המערב הותיק או האזור הקרוב לו. עדיפות לקומה שניה. 0533368889 יהודית
אורח
29.11.19 16:40
יהודית שלמי תיווך וימצאו לך כולם צריכים להתפרנס כנסי למשרד תיווך שלמי עמלה למתווך וקדימה צאי לדרך
אורח
04.12.19 14:40
אם המתווכים היו בנ יאדם ולוקחים עד 10,000 ש"ח לעסקה זה היה נקרא לתת פרנסה. מה שקיים היום זה שוד. ולכן כל אחד פותח משרד תיווך אופציה לכסף גדול וקל וכך שמרוב המשרדים אין להם פרנסה. אם המתווכים היו כחמים היו מורידים עמלת תיווך לחצי אחוז תוך כמה חודשים חצי מהמתווכים היו עוזבים את הענף וכך היה תיווך במחיר הוגן ולמתווכים יהיה פרנסה
אורח
28.11.19 19:23
ערב טוב. מחפשת דירת 2 חדרים במערב הותיק או האזור הקרוב לו. עדיפות לקומה שניה. 0533368889 יהודית
אורח
29.11.19 16:43
אותה הודעה יהודית? רק שהפעם הוספת ערב טוב? הניחי לנו יהודית תודה
אורח
15.11.19 22:40
מעוניין לקנות מגרשים חקלאים בכל גודל מפרטי לא תיווך 0542235234
אורח
18.11.19 16:47
חביבי הכל תיווך היום מה קרה? רוצה לאכול מהעוגה ולהשאיר אותה שלמה? או לשבוע לבד? פרגן לתיווך ונמצא לך מגרשים חקלאים מדן ועד אילת
אורח
15.11.19 22:39
מחפש מחסן כל גודל לקניה ברחובות 0542235234
אורח
18.11.19 16:48
תחליט מחסן או שטח? או שגם פה אתה מחפש בלי תיווך?
אורח
09.10.19 22:36
מחר אזכרה לחללי צה"ל מיום כיפור אין הודעה של הרשות אבל התוכי של מדהלה יותר השוב בושה לעיר רחובות לטיפול של הדוברת בעירייה שנה טובה ומוצלחת
אורח
16.09.19 13:44
חיפוש דירה מרווחת, 5 חדרים (אפשר יותר), לא יותר מקומה ג' מרפסת סוכה חובה, לא בבניין מוזנח, חניה ומחסן טל' 054-8002454. (אם אתם מתווכים אנו לא משלמים יותר מחצי אחוז)
אורח
16.09.19 19:25
אז תחפשו בעצמכם אנשים עובדים לשם שמיים?
אבי בר
12.09.19 15:03
למכירה דירה במערב רחובות ביום בהיר רואים את הים רחובות, פקיעין, מערב רחובות ✔️ דירה בקומה 15, ✔️מרפסת עם נוף לים. ✔️ 124 מ"ר ✔️ 5 חד' ✔️ מושקעת מאוד ✔️מערכת קולנוע ביתית, ✔️מטבח משודרג, ✔️דלתות פנדור, ✔️ 2 חניות, ✔️מחסן, ✔️ארונות בכל החדרים, ✔️מקלחות משודרגות, ✔️פינוי גמיש. ✔️מזגן מרכזי, ✔️בלובי הבניין קיים מועדונית לשימוש הדיירים.http://www.be106.net/realestate/30 מחיר 1,999,999 ₪ 055-9707174
אורח
10.10.19 00:37
מרוהטת קומפלט? הכל נשאר ?


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח
אורח
25.11.19 22:50
מאלף נמלים 0545788625
אורח
21.11.19 18:02
למכירה תנור בילדינג של סאוטר גרמני יד 2 0505837388 רחובות
אורח
13.11.19 14:41
יחידה מרוהטת יפהפייה בקרית עקרון. היחידה מרוהטת וכוללת חדר מטבחון פינת ישבה מקלחת וכניסה נפרדת. שכד 2500 שח כולל הכל..מתאים לסטודנטים רווקים או זוג צעיר. 0533562732
אורח
13.11.19 14:42
תיקון.קידומת 052
אורח
15.11.19 16:42
מה זה הכל כולל הכל? זה נשמע לא טוב ביחוד שרשום מקלחת וכניסה נפרדת ותחשבו על זה...
אורח
23.10.19 15:47
להשכרה ברחובות 3 חדרים 80 מ"ר במרכז השקט - נורדאו (קרוב לרח' יעקב) קומה 3 (מתוך 4) ללא מעלית, + מחסן פרטי בקומת הכניסה, מזגן בכל החדרים, ארון בחדר השינה, שולחן אוכל, סורגים, משופצת.... כניסה מ- 1.1.2020 לא בשבת 0524840355
אורח
25.10.19 19:40
אפשרי 60 יום נסיון לראות אם זה מתאים לנו? נשמח לתשובה חיובית
אורח
17.10.19 19:41
להשכרה 3 חדרים+מזגנים וארונות מקום מרכזי ושקט לא בשבת 0546457524
אורח
29.10.19 18:05
ארונות עץ מלא? פורמייקה? סיבית? עץ אלון מבוקע? מזגנים תוצרת אלקטרה,תדיראן ,פמילי? סמסונג? מרכזי ושקט אבל איפה?
אורח
07.11.19 10:38
אתה רוצה להשכיר לא לקנות אז מה זה משנה איזה מזגנים?
אורח
14.07.19 22:44
להשכרה דירה בגני אביב .לוד דירה 3 חדרים .קומה 2 מתוך 4 קומות .ללא מעלית .יש חניה .יש מזגן .חזית .דירה מסודרת נייד .0523432275
אורח
12.07.19 13:17
לדתיים ברחוב עזרא 48 שיכון פא"י.3 חדרים קומת קרקע.60 מ"ר.מטבח חדש.מזגנים.סורגים ופלדלת.3500 שכירות+230 ארנונה.90 ועד בית.לטווח ארוך. פינוי 1/8
אורח
12.07.19 04:10
מחפשת יחידת דיור / דירה 2 חדרים שנראית טוב רצוי קרקע וחצר קטנה או דירה עם מרפסת, במחיר סביר שמתאים לזוג צעיר. באזור ראשונים מישור הנוף שיכון המזרח והסביבה.. 0535267123
אורח
10.10.19 15:03
תיווך מרינה מעולה הם נמצאים ברחוב תרמב 18 בראשון יש להם שירות מעולה
אורח
10.10.19 19:13
ומי הממליץ על תיווך מרינה?
אורח
20.10.19 11:23
מרינה (-:
אורח
27.10.19 15:56
ענק


לוח השפלה - רכב

אורח
אורח
03.11.19 11:41
למכירה שברולט מליבו 98 מצב מעולה 05074018918
אורח
03.11.19 11:43
0507401818
אורח
25.10.19 20:07
למכירה יונדאי i30cw 2016 מערכת מולטימדיה צמיגים חדשים מערכת מוביליי רכב במצב מצוין לעוד פרטים 0542606407
אורח
23.08.19 12:43
למכירה יונדאי I20 2011 נפח 1396 צבע לבן 78000 ק"מ טסט 06/2020 מצב מכני מעולה 33000 ש.ח.
אורח
23.08.19 12:44
טלפון 0525528590
אורח
31.10.19 22:33
אני מעונין. רון 0523411400 בברכה, רון
אורח
23.08.19 12:44
טלפון0525528590
אורח
26.07.19 14:07
למכירה יונדאי אקסנט לבנה שנת 2001, קילומטראז 208000, טסט עד אוגוסט 2019. מצב מכני טוב.
אורח
13.07.19 00:39
למכירה סוזוקי סוופט מודל 2000 במצב מצויין הכל עובד טסט לשנה טלפון 0527093073 אלי 5000 אלף
אורח
20.04.19 21:08
להשכרה חנות ברחוב הרצל ראשלצ לפרטים 0542433255
אורח
25.07.19 00:48
כמה לחודש
אורח
20.03.19 07:56
שברולט סוואנה מקס שנת 2016 קמ 30000 למכירה ב 250000
אורח
13.07.19 00:40
רוצה 15500
אורח
15.12.18 10:45
פתרונות לאזרח הוותיק


לוח השפלה - דרושים

אורח
אורח
28.11.19 17:08
להשכרה יחידת מגורים משופצת ומרוהטת בקרית עקרון. ליחידה כניסה נפרדת. המחיר 2500 שח כולל הכל. סימה 0523562732
אורח
13.11.19 14:38
דרושה פקידה לשוק הסיטונאי .שעות העבודה הם משעה 02:00 עד 10:00. העבודה הינה קבלת לקוחות למכירת סחורה.
אורח
13.11.19 17:04
הפקידה היא ינשוף? 02.00? ואם ינשוף איך יוצרים קשר?
אורח
28.11.19 05:58
מה המספר ליצירת קשר?
אורח
28.11.19 17:05
לא אקטואלי
הצג תגובות נוספות
אורח
07.11.19 12:16
דרושה דירת גן או בית עם חצר לפחות 5 חדרים דניאל 054-8002454
אורח
07.11.19 16:27
דרושה? כנראה טעית מול מדור דרושים חפש/י בעיתון של סופ"ש שם יש הרבה מודעות דרושים
אורח
28.10.19 08:54
אורן סאסי 2010
אורח
23.10.19 20:54
שלום
אורח
13.10.19 02:02
מחפשת עבודה בניקיון חדרי מדרגות ברחובות יש ניסיון קודם 052-2720477
אורח
15.11.19 22:42
מחפשים פעם בשבועיים לנקיון בבנין משותף
אורח
19.09.19 16:06
דרושה אישה לליווי והשגחה לילד מתוק בגן שצריך השגחה בגלל רגישות למוצרי חלב. ההשגחה מהבוקר במשך ארבע שעות וחצי כל יום בשבוע כולל שישי. הילד ללא שום מגבלה גופנית. הגן במכון וייצמן, ליד כיכר השוטר, ליד שכונת המדע. נא לפנות לזאנה טל' - 050-644-2119
אורח
03.10.19 20:22
מתוק כמו סוכריה על מקל?
אורח
14.09.19 07:41
לאחיות בלבן -דרושים אנשי מכירירות ללחצני מצוקה לאזרח הוותיק 050-7-696228


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל