הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

מזכירה בקופת חולים ברחובות הותקפה על ידי מטופלת

בניין חדש נבנה בקרבת קניון רחובות! מוצעות למכירה דירות 5 חד' ודירת דופלקס. אכלוס בשנת 2022.

הקורונה מתחדשת! הזן הדרום אפריקאי החדש והכי מסוכן התגלה בישראל, תוכנית חירום להתקנה תוך שבועיים במאות כיתות וגני ילדים ברחבי הארץ מסנני HEPA הנחשב להכי טוב בשוק כיום. הסבר על המסנן בכתבה

תושבי רחובות: מוטי פרנק, צ'ריל ויינר, מלכה עזרא, נתן מלמד, רות זלוף ואברהם גנדלמן יובילו את קמפיין חודש ההצדעה לאזרחים הותיקים ברחובות במהלכו יתקיימו מגוון הרצאות, מופעים וסדנאות לבני הגיל השלישי

פירוט האירועים המלא מצ"ב בכתבה. מטרת ההצדעה העירונית היא להוקיר את ותיקי וותיקות העיר, להעניק להם ידע נוסף והעשרה, ולסייע בפיתוח חיי קהילה מגוונים, כל זאת בחמישה אירועים מרכזיים שיתקיימו במהלך חודש נובמבר, ההרשמה ורכישת הכרטיסים מתחילות כעת.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


אחרי הפסקה של שנה בגלל הקורונה, חודש ההצדעה העירוני לתושבות ותושבים ותיקים – חוזר! מופעים, שירים, סדנאות והרצאות מרתקות - כל אלה במסגרת חודש ההצדעה של עיריית רחובות לאזרחים הוותיקים בעיר.


במהלך חודש נובמבר, תקיים עיריית רחובות את חודש הצדעה לאזרחים הוותיקים בעיר, בהובלת המחלקה לרווחת האזרחים הוותיקים באגף לשירותים חברתיים, אשר פועלת לרווחת בני הגיל השלישי בכל ימות השנה, ובשיתוף פורום השולחן העגול בעיר.

מאז תחילת ההתמודדות עם נגיף הקורונה, בני הגיל השלישי בארץ ובעולם נאלצו להסתגר יותר בשל החשש מהדבקה והיותם באוכלוסיית סיכון ללקות במחלה חמורה יותר. בשל כך לא התקיימו אירועי חודש ההצדעה לתושבים ותיקים בעיר רחובות בשנתיים האחרונות. השנה, עם ההקלה בגל הקורונה הנוכחי החליטו בעיריית רחובות לקיים את אירועי החודש תוך הקפדה יתירה על כללי התו הירוק.

זו השנה השביעית שמתקיימים אירועי חודש ההצדעה לתושבים ותיקים, בשיתוף פעולה של מספר גורמים שחברו לצורך העניין, יחד עם עיריית רחובות: החברה העירונית, רשת חוויות, עמותת על"ה ופורום שולחן עגול עירוני לבני הגיל השלישי, הכולל בתוכו ארגונים ציבוריים, אשר רלוונטיים לאוכלוסייה המבוגרת בעיר ופעיל במשך כל ימות השנה.

חודש ההצדעה מלווה בקמפיין פרסומי נרחב, המצדיע לבני הגיל השלישי בעיר, לרבות שילוט חוצות עם "דוגמנים" ו"דוגמניות" בני הגיל השלישי, תושבי העיר: מוטי פרנק, צ'ריל ויינר, מלכה עזרא, נתן מלמד, רות זלוף ואברהם גנדלמן. השישה נבחרו להשתתף בפרויקט מבין עשרות שהתנדבו לקחת חלק בפרסומים, לאחר שהעירייה קראה לתושבות ותושבים ותיקים להשתתף בקמפיין.

אירועי חודש ההצדעה כוללים אירועי תרבות ומופעים, וכן אירועים החושפים את האזרחים הוותיקים בעיר לתכנים מעשירים, וכלים נוספים לחיים יצירתיים, בריאים וחיי קהילה מגוונים.

להלן תוכנית האירועים המרכזיים:

המופע המרכזי בבית העם- היכל התרבות העירוני: "את ואני והרוח" מופע מחווה ליורם טהר לב ושיריו.

ייערך במעמד ראש העיר, רחמים מלול ומחזיקת התיק, חברת המועצה דר' רוני באום.

יום א' , ג' כסלו תשפ"ב, 7.11.2021 בשעה 10:00 , בית העם רחובות- היכל התרבות העירוני, רחוב יעקב 48, רחובות

מופע קצבי חכם ומצחיק, עם הרכב זמרים ונגנים, המסכם את שנות המדינה דרך הסיפורים המשעשעים והשירים המרגשים על חברות, אהבה, היסטוריה, פוליטיקה ועוד

משתתפים: יורם טהר לב , דלית כהנא ונגנים .

עלות מופע- 30 ₪, מכירת כרטיסים: בית העם רחובות- היכל התרבות העירוני , רחובות

טל' 089232200 www.beithaam.co.il


יום עיון: "החיים מתחילים בגיל 60"
ייערך ביום ד', כ"ח חשון תשפ"ב, 3.11.2021 בשעה 8:30 בבית על"ה, רחוב השופטים 5 , רחובות.

במפגש ייערך פאנל "אף פעם לא מאוחר": עם סיפורי התחלות חדשות בחיים בגיל 60+ בהנחיית ד"ר סימונה נאור : אורנה גטניו – בגיל 60 הפכה לדוגמנית עסוקה ואשת תקשורת; חיים ברודי – לאחר הפרישה גילה את יכולת הכתיבה והפך לסופר; בת שבע ופיטר מארק עזבו את העיר ואת הקריירות, עברו למושב והקימו יקב משגשג; שרה סווירי – בגיל 60 עזבה את בעלה ויצאה מהארון.

וכן ייערך המופע "בשביל ישראל" עם אורי הרפז ועופר אלוני
עופר אלוני ואורי הרפז מספרים ושרים את ארץ ישראל לאורכה ולרוחבה במופע מרגש וייחודי ובשילוב מנצח של מוזיקה ותוכן בהשראת שביל ישראל: שירי אהבת הארץ, צילומים וסרטוני רחפן.

עלות 30 ₪, מכירת כרטיסים: בית על"ה - השופטים 5 רחובות או בטלפון 8870* שלוחה 4


אירוע שלישי: אזרחים וותיקים עפים על הדיגיטל

ייערך ב- 8.11.21 ד' בכסלו תשפ"ב, בשעה 8:45 , הקמפוס רחובות, גיבורי ישראל 2, רחובות

בוקר שכולו פגישה והתיידדות עם עולם המחשב והדיגיטל, עם 6 סדנאות שכולן טעימה על קצה המזלג מאפליקציות ויישומים שימושיים בחיי השגרה, והרצאה מעשירה העוסקת בחיבור הטבעי של מוח האדם והדיגיטל.

עלות 20 ₪ לסדנה+ הרצאה, לפרטים והרשמה 08-9459397 , https://www.ironit-rehovot.co.il/merkazim.asp?category=9071יום עיון: בריאות, גוף ונפש: ומה שביניהם: הרצאות וסדנאות בריאות ותזונה לגיל השלישי

יתקיים ביום ב', י"א כסלו, 15.11.2021 , בשעה 9:30 בבית יד לבנים, רחוב הבנים 10 רחובות

עם ההרצאה "הסוד לבריאות לגיל השלישי ע"פ רפואת הרמב"ם" מפי שירלי יוסף, מרצה ומלווה לבריאות טבעית ורפואת הרמב"ם.

ההרצאה מלווה בטיפים לאורח חיים בריא מחוכמת הרמב"ם: איזה מזונות לאכול וממה להימנע, הדרך הבריאה לירידה במשקל, משמעות הפעילות הגופנית והשפעתה על הגוף והנפש, שיפור הזיכרון, איך לאזן את הנפש, צמחי מרפא ועוד

וכן סדנה אחת לבחירה: ב"מרחב לגוף ונפש" ( רחוב גולדין 2, רחובות)

צי' קונג לגיל השלישי - סדרת תרגילים בעמידה. הצ'י קונג מכוון לשליטה והזנת הגוף בצ'י באמצעות חזרה מתמדת על תרגילי נשימה מבוקרת ותרגילי ריכוז מחשבה המביא לשחרור, חופש, הרמוניה בגוף ובנפש. טל נחום, מדריכה ומטפלת בצ'י קונג טיפולי מוסמכת.

מעגל מדיטציה - מדיטציה משפרת את הזיכרון, מעודדת יצירתיות, מחזקת את המערכת החיסונית, משחררת התנגדויות ועוזרת להתמודד עם מצבי לחץ שונים בחיים. נורית שי, מלווה רוחנית ומטפלת אנרגטית.

התעמלות בריאותית לגיל השלישי - אימון גופני המחזק את השרירים, מאריך, מגמיש ומייצב את הגוף, תוך שילוב כל מערכת השרירים בגוף, כולל השרירים הפנימיים - שרירי היציבה.

איריס אפלבוים, מדריכת פילאטיס ומאמנת בשיקום הלב בקפלן.

צלילים מרפאים -נגינה על תוף צ'אקרות שצליליו מכוונים לתדרים האנרגטיים של הגוף וקערות טיבטיות שמהדהדות גם הן בגוף שלנו. נועה בן פורת, מנחת מפגשי צלילים מרפאים.

עלות 30 ₪, לפרטים והרשמה - 08-9390390 רכישת כרטיסים משרדי הקתדרה העממית רחובות טל 089390390 או שלחו מייל : info-katadra@ironitr.co.il"עיגולים של שמחה"- בוקר של חשיבה חיובית, תרבות והנאה.

ייערך ביום א', י"ז כסלו, 21.11.2021 בשעה 9:30 במרכז חוויות שוויץ המדע, סירני 52 רחובות.

בתוכנית הרצאה על השיטה של "10 דקות גג" -תרגול יומיומי של חשיבה חיובית, היוצרת שינוי הן בדרך החשיבה של המתנסה בה והן במציאות הסובבת סביבו .בהרצאה משולבות אנקדוטות משעשעות מהחיים לצד מחקרים רציניים על המוח ועל הדרך לשיפור הבריאות הפיזית והנפשית.

מרצה: שירלי נס ברלין, מרצה לחשיבה חיובית.

וכן המופע " שלוש כי טוב": שלוש נשים- לילך צור, בתיה גרינר ורונית שפי- שחקנית, אמנית סיפור ומוזיקאית נפגשות על במה אחת, שרות ומספרות על אהבה, געגוע, עליות וירידות וכמה תובנות. המופע מלווה במוסיקה מקורית אך גם מוכרת

עלות 30 ₪, כרטיסים ניתן לרכוש במזכירות חוויות שוויץ המדע ובטלפון (רכישה באשראי)
08-9310700,08-9310708 .ראש העיר, רחמים מלול:

"אנחנו גאים לקיים השנה את אירועי חודש ההצדעה לתושבות ותושבים ותיקים בעיר. זו דרכנו הצנועה להחזיר להם, ולו במעט, על כל מה שתרמו לעיר במהלך השנים. הכנו תוכנית מגוונת ומרתקת, וההצדעה היא לא רק באירועים אלא בקמפיין פרסומי נרחב עם תושבי העיר כפרזנטורים. אני מזמין את בני הגיל השלישי להגיע ולהשתתף במגוון האירועים"


חברת המועצה דר' רוני באום, מחזיקת תיק האזרחים הוותיקים:

"כשם שאוכלוסיית האזרחים הוותיקים גדלה - הגדלנו גם את מספר האירועים בחודש ההצדעה. אני מזמינה את תושבי העיר הוותיקים ליהנות ממגוון האירועים והפעילויות ורוצה להודות בחום לפורום שולחן עגול עירוני, המציין 7 שנים לפעילותו, על עזרה והשתתפות בפיתוח מענים עירוניים לבני הגיל השלישי. כמובן תודה ענקים לענת יולס מנהלת המחלקה לרווחת האזרח המבוגר וליד ימינה אורית קרטא גיהסי על עבודה מסורה ונהדרת"


ענת יולס, מנהלת המחלקה לרווחת האזרח המבוגר, עיריית רחובות:

"המחלקה לרווחת האזרחים הוותיקים רואה שליחות בנתינת ופיתוח שירותים רבים לטובת האזרחים הוותיקים בעיר, מפרויקטים העוסקים במיצוי ומילוי זמן ועד שירותים ייחודיים מקצועיים וטיפוליים הנותנים מענה לצרכים שונים של אוכלוסיית הגיל השלישי. חודש ההצדעה לאזרח הוותיק שם דגש על מיצוי, למידה והנאה של הזמן, אני מזמינה את ציבור האזרחים הוותיקים לקחת חלק בשלל הפעילויות המגוונות והמעשירות במהלך החודש"

אורית קרטה גהסי עו"ס קהילתית, המחלקה לרווחת האזרח המבוגר:

"אני גאה להוביל את פורום שולחן העגול העירוני לאזרחים הוותיקים ואת אירועי ההצדעה. חודש זה שם את ציבור האזרחים הוותיקים במרכז. ציבור שמהווה נכס עירוני. ומקום מרכזי זה חשוב שישמר בקרב מקבלי ההחלטות והציבור בעיר במשך כל השנה".

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אברהם גנדלמן זו הבחירה הכי טובה שיש.
  הגב 21.10.21 03:07
 • אורח

לרגל חג החנוכה תלמידי בתי הספר: רמון ונועם בנים ברחובות שלחו חבילות מתוקות לחיילי גדוד ארז

לפני כשלוש שנים וחצי החלה עיריית רחובות באימוץ גדוד הלוחמים "ארז" של המשטרה הצבאית במסגרת פרוייקט ״אמץ לוחם״ של יחד למען החיילים. מאז הקשר נמשך בסיוע בתי הספר

מערכת האתר | | תגובות: 3


תלמידי רחובות שלחו מתנה מתוקה ללוחמי גדוד ארז לרגל חג החנוכה: מאות משלוחים הועברו לגדוד ארז, שמאמצת עיריית רחובות בשיתוף וועד העובדים.

לפני כשלוש שנים וחצי החלה עיריית רחובות באימוץ גדוד הלוחמים "ארז" של המשטרה הצבאית במסגרת פרוייקט ״אמץ לוחם״ של יחד למען החיילים. מאז הקשר נמשך ובימים אלה העבירו תלמידי בתי הספר רמון ונועם בנים משלוחי מנות לחיילים לרגל חג חנוכה. השבוע אספו נציגי הלוחמים את החבילות והודו אישית לתלמידים ולתלמידותבמרץ 2018 החליט ראש העיר, רחמים מלול כי עיריית רחובות בשיתוף עם וועד העובדים יאמצו ויחבקו את לוחמי גדוד המעברים. מדובר בגדוד שבו כ- 600 לוחמים ולוחמות, אשר אחראי על הביטחון בכ- 15 מעברים שבעוטף ירושלים, ומשתייך לחיל המשטרה הצבאית. חיילי הגדוד מבצעים עבודה חשובה בעומדם במוקדי החיכוך במחסומים, ונדרשים לבצע בדיקות ולגלות ערנות על מנת למנוע כניסת גורמים עוינים לשטח ישראל ולמנוע אירועי פעילות חבלנית.

האימוץ הינו במסגרת פרויקט "אמץ לוחם" של "יחד למען החייל" (הארגון המשותף של האגודה למען החייל וקרן לב"י ), אשר אחראי לחבר בין גדודים לוחמים לבין חברות וארגונים לאימוץ חם ומחבק.

לקראת חג החנוכה יצא אגף דוברות הסברה וקשרי חוץ שאחראי על האימוץ- ביוזמה לחבק את הלוחמות והלוחמים בחבילות ממתקים כדי להאיר להם את החג.

בתי הספר רמון בניהולה של קרן רוזנטל, ונועם בנים בניהולו של משה לבקוביץ׳ – נרתמו למשימה ותלמידיהם הכינו בשמחה משלוחים מושקעים להעברה ללוחמים וללוחמות.


השבוע הגיעו נציגי החיילים לאסוף את החבילות על מנת להעבירן ללוחמים וללוחמי הגדוד לקראת החג. מאות חבילות נאספו.


רחמים מלול, ראש העיר:

״עיריית רחובות גאה לחבק את גדוד הלוחמים והלוחמות שמגנים בגופם על מעברי עוטף ירושלים. נמשיך לחבק אותם בכל דרך אפשרית, ותודה לכל התחמידים והתלמידות שהעבירו חבילות כדי להמתיק את החג ללוחמים״


זוהר בלום, ממלא מקום ראש העיר, מחזיק תיק החינוך:

״נרתמנו בשמחה למבצע משלוחי מנות לחיילים. מאות החבילות שנאספו מאפשרות לנו להמחיש לתלמידים את ערך הכרת הטוב והוקרת תודה לחוחמים וללוחמות״


אפרת צוקרמן, מנהלת אגף החינוך:

״אגף החינוך שמח לקחת חלק ביוזמת החיבוק לגדוד ארז. בכל פעם משתתפים בתי ספר אחרים בפרוייקט, כך שנוכל לחשוף כמה שיותר תלמידים לקשר עם הגדוד ולחשיבות ההוקרה לצה״ל״
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד לנועם בנים ולמנהל משה האלוף !! ישר כח
  הגב 28.11.21 20:33
 • אורח
  כל הכבוד ל 2 בתי הספר אלופים
  הגב 28.11.21 20:47
 • אורח
  רחובות עיר ללא תרבות ללא ספורט ללא חינוך ללא תשתיות ראויות לאן מגיעים כספי הציבור שלנו ולאן הם הולכים?
  הגב 28.11.21 21:58
 • אורח

בהלת הקורונה החדשה! בין חולי הקורונה מהזן הדרום אפריקאי נמצאים תושבים מרחובות וראשון לציון

החשש הגדול מהזן החדש נובע מקצב ההדבקה המהיר שלו ויקח בערך שבועיים כדי להבין אם החיסון מגן מפני הזן החדש או לא

אבי בר | | תגובות: 31


עד כה התגלו בישראל 13 תושבים חולים ומאומתים בזן החדש הדרום אפריקאי "אומיקרון".

החשש הגדול מהזן החדש נובע מקצב ההדבקה המהיר שלו ויקח בערך שבועיים כדי להבין אם החיסון מגן מפני הזן החדש או לא, במקביל חברות התרופות העולמיות החלו בהכנות להתאמת החיסון לזן החדש, אולם מדובר כנראה בהליך היכול להימשך כ - 100 ימים.


נכון להיום יש בישראל 13 מאומתים וחשודים כמאומתים מהיישובים הבאים:

ראשון לציון, רחובות, רעננה, רמת גן, קריית מלאכי, באר שבע, כסייפה, אטרש, לקיה, חורה, אום בטין ושבט עאצם.

לגבי אוטובוס אגד אשר בו נסעה העובדת הזרה המאומתת מתל אביב לאילת, מדובר באוטובוס אגד שמספרו 390 אשר יצא מתחנה מרכזית בתל אביב ביום שני 22/11/21 ואסף נוסעים בציר הנסיעה, עדיין לא אותרו 12 נוסעים אשר שהו באוטובוס.
התפרסמו 31 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ותעשו עוד מסיבות ועוד ועוד... ומלול גם אתה מוזמן לכול המסיבות ....
  הגב 28.11.21 19:03
 • אורח
  תמיד בכל משבר יש איזה אדיוט מראשון לציון עיר של דבילים
  28.11.21 19:32
 • אורח
  אכן צודק לצערי הדבילים וחסרי אחריות נדבקים אלינו
  28.11.21 19:38
 • אורח
  מלול איש המסיבות והמגדלים
  28.11.21 19:43
 • אורח
  צריך לסלק אותה מהארץ
  הגב 28.11.21 19:03
 • אורח
  תלוי במדינת המוצא. אבל בגדול יש הרבה מסתננים שצריך להעיף מהמדינה ויפה שעה אחת קודם.
  28.11.21 19:43
 • אורח
  אוי יוי יוי... תפסיקו כבר עם התבהלה הזאת. די עם שיווק חיסוני הרצח!
  הגב 28.11.21 19:05
 • אורח
  למה רצח תגיד מוות מי שלא מתחסן מסתקן במוות
  28.11.21 19:34
 • אורח
  אל תתחסן אבל כשתתשכב עם צינור מתכת בתוך הגרון אל תתבכיין שאתה נחנק.
  28.11.21 21:04
 • אורח
  כול ההצגה זה לעידוד התחסנות
  28.11.21 21:59
 • אורח
  לא יודעים אם החיסון עוזר לוארינט החדש, אבל כבר קובעים שכן. יד לחיסון רביעי
  28.11.21 22:00
 • אורח
  אל תתחסן. מכונת האמו ממתינה לך וכמוך.רק אל תסתובב בלי מסכה ותדביק אחרים.
  28.11.21 22:48
 • אורח
  מה יש בעיר הזאת? דתיים מרוקאים ותימנים. כל האחרים מפגרים שלא ברחו בזמן כמו שהיה בשואה.
  הגב 28.11.21 19:26
 • אורח
  אמירה מזעזעת ! צריך לחשוב קצת לפני שיורים מילים מהמותן.
  28.11.21 20:57
 • אורח
  ואיפה אתה?
  28.11.21 21:05
 • אורח
  מטומטם אמא שלך מתה
  28.11.21 22:45
 • אורח
  על הנוסעים שלא מתייצבים לבדיקה יש להכריז עליהם כעבריינים שנמלטו מהחוק
  הגב 28.11.21 19:33
 • אורח
  העיקר יש פסטיגל. עדיף נזק בריאותי מנזק כלכלי למארגנים
  הגב 28.11.21 19:36
 • אורח
  מעניין שעכשיו פורסם ב-ynet על חולה שני מאומת בזן החדש… מאין המידע על -13
  הגב 28.11.21 19:36
 • אורח
  מפרסמים מספרים כדי שלא ישעמם לכל מי שמכור להימורים.
  28.11.21 19:57
 • אורח
  יש אלפי חולים חדשים כל יום לשבת בבית !!!
  הגב 28.11.21 19:54
 • אורח
  אשכנזים שלא בורחים בזמן מהעיר יהיו בסכנה ממשית.
  הגב 28.11.21 19:55
 • אורח
  חרטא יש רק 2 חולים ואחת מהם היא עובדת זרה
  הגב 28.11.21 20:19
 • אורח
  אנחנו בחברה טובה.
  הגב 28.11.21 20:35
 • אורח
  ממשלה של שקרנים מ 2 נהיה 13 אדון בניטו ראש ממשלה עם 5 מנדטים רוצה להכניס את ההורים לפניקה מפחיד אותם בשביל לחסן דחוף את הילדים. צריך חיסון אבל לא צריך להפחיד
  הגב 28.11.21 20:36
 • אורח
  ביביסט חמוץ.
  28.11.21 21:14
 • אורח
  ביבי טיבי הוא זה שקנה חיסונים במחיר כפול ממחיר השוק. אתה הצבעת לביבי שקנה חיסונים, אבל אתה מכחיש קורונה. עולם הפוך.
  28.11.21 21:32
 • אורח
  ממשלה הקודמת התחילה את קרקס החיסונים. בכפייה והפחדה.
  28.11.21 22:03
 • אורח
  הקשקשת כאן היא תת רמה !
  הגב 28.11.21 20:58
 • אורח
  לברוח מהעיר. יש מגפה של זקנים מרוקאים שגוררים רהיטים וגורמים לקירות ולמוח שלכם להתפורר
  הגב 28.11.21 23:44
 • אורח
  לא רק מרוקאים
  28.11.21 23:45
 • אורח

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

הערב (ראשון 28.11) יגיע לרחובות הרב הגדול, אברהם יוסף שליט"א, בנו של הרב עובדיה יוסף זצ"ל, להעביר שיעור תורה בבית הכנסת אהל שמעון

האירוע יתקיים במעמד ראש העיר, רחמים מלול חבר המועצה, אבנר אקוע

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


הערב (ראשון 28.11) נר ראשון של חנוכה יגיע בנו של הרב עובדיה יוסף זצ"ל, מו"ר הרה"ג, אברהם יוסף שליט"א לרחובות, להעברת שיעור תורה בהלכות חנוכה.

האירוע יתקיים במעמד ראש העיר, רחמים מלול חבר המועצה, אבנר אקוע

השיעור יחל בשעה 20:00 בבית הכנסת אהל שמעון רחוב איידלבאום משה 3 רחובות החדשה
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  תשאלו את כבוד הרב איך גורמים לזקן שיכור להפסיק לגרור רהיטים כל הלילה. הקירות והמוח שלנו מתפוררים.
  הגב 28.11.21 22:53
 • אורח

הערב (ראשון 28.11) ייצא לדרך פרוייקט "מאירים את השכונה" בקריית משה רחובות במסגרתו תתקיים תהלוכת הלפידים ויחולקו כ1000 ערכות חנוכה לתושבים על ידי בנות השירות של הגרעין המוזיקלי ובני הנוער

אמש החלו הבנות בקישוט השכונה ותליית בלונים על הרכבים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


כמו בכל שנה, גם השנה פרוייקט השיא של חנוכה "מאירים את השכונה" יוצא לדרך. בהובלת בנות השירות הגרעין המוזיקלי בשיתוף המתנ"ס וגופי הנוער הפועלים בשכונה החלו אירועי חנוכה עם קישוט השכונה בצבעי החג והערב (ראשון 28.11 ) יחל הפרוייקט בחלוקת של 'ערכות אור' לכ1000 בתים בשכונת קריית משה.

הבוקר קמו תושבי קריית משה לשכונה מוארת ומקושטת לאחר שבשעות הלילה, בנות השירות של הגרעין המוזיקלי "אורות חנן" קישטו את שכונת קריית משה בבלונים לכבוד חנוכה.

הערב, יתקיים פרויקט השיא בשכונת קרית משה, "מאירים את שכונה" שמוביל המרכז הקהילתי חוויות קריית משה יחד עם בנות השירות של הגרעין המוזיקלי "אורות חנן" בשיתוף כלל גופי הנוער והמוסדות בשכונה.

לו"ז האירוע

17:30 תהלוכת לפידים

18:30 כינוס, הדלקת נרות מרכזית, חלוקת סופגניות ועוד הפתעות.

19:00 יציאה לחלוקת ערכות חנוכה ברחבי השכונה.


סגן ראש העיר ויו"ר חוויות אמיתי כהן:

"זכיתי לפני כמה שנים להקים בשכונה את גרעין הבנות שירות המוזיקלי אשר פועלות כל השנה בשכונה בשלל הגופים, מלמדות מוזיקה ומרימות פרויקטים קהילתיים. אני מזמין את כולם לקחת חלק ולהאיר את העיר הערב ובשלל אירועי חנוכה. תודה רבה למנהל חוויות קריית משה, יונתן בחור, לרכזת בנות השירות נועה כהן צמח, לבנות השירות המוזיקלי ולכל העוסקים במלאכה, חנוכה שמח"


התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  עיריית מדהלה מכרה את בית כנסת אקוע,בית כנסת אקווע מלשינה על עיריית מדהלה.
  הגב 28.11.21 16:36
 • אורח
  צריך לעשות תהלוכה עם לפידים וקלשונים לבית של כל פוליטיקאי ששדד את היהודים שמשלמים מסים, שומרים חוק, משרתים בצבא, ועדיין לא מצליחים לסגור את החודש.
  הגב 28.11.21 19:45
 • אורח

לאחר שנים של טיפולי פוריות, הצליחו תושבי ראשון לציון, שירלי ודור רון לחבוק שתי בנות שנקראו על שמו של ד"ר יובל אור, מנהל היחידה לפוריות והפריה חוץ גופית בביה"ח קפלן

שירלי: "עברתי שלושה ניתוחים להסרת הנגעים שפגעו באזורים הקריטיים, ולבסוף הצלחנו להיכנס להיריון. אחרי בדיקת שקיפות עורפית יצאנו מהמרפאה ושנינו אמרנו אחד לשני שיש לנו רעיון לשם. אמרתי לדור: 'בוא נספור עד 5 ונגיד ביחד'- ושנינו אמרנו את אותו שם: אור". לפני 9 חודשים הצטרפה בתם השנייה שקבלה את השם או(פי)ר

מערכת האתר | | תגובות: 9
צילומים באדיבות המשפחה


שירלי ודור רון, בני 41 מראשון לציון, עברו 4 שנים של טיפולי פוריות שלא צלחו באחד מבתי החולים במרכז הארץ. מותשים אבל עדיין נחושים להרות, הם הגיעו לד"ר יובל אור, מנהל היחידה לפוריות והפריה חוץ גופית במרכז הרפואי קפלן מקבוצת כללית. בעזרת ד"ר אור, הצליחו הזוג להרות פעמיים, וכיום הם חובקים שתי בנות. לשתי הבנות החליטו לקרוא על שם ד"ר יובל אור - יובל ואופיר (תוספת קטנה לשם אור, משום שלזוג יש "אור" במשפחה).

הניסיונות של שירלי ודור להיכנס להיריון התחילו כבר ב-2010: "התחלנו לנסות עוד לפני החתונה, כבר הבנו שזה זה".

אחרי חודשים ארוכים של ניסיונות שלא צלחו - פנו לרופא פוריות: "לא היו לי המאפיינים של מאותגרי פוריות", אומרת שירלי, "לא מבחינת הגיל ולא מבחינת המצב הרפואי, אז בהתחלה אמרו לי פשוט להמשיך לנסות".


שירלי החלה את טיפולי הפוריות בבית חולים גדול במרכז לאחר 4 שנים שכללו שאיבות והזרעות. הזוג פנה לבית חולים אחר, שם נדחתה על הסף: "הרופא אמר לי: עד שאת לא יורדת למשקל 70 ק"ג, אין על מה לדבר'. ארזתי את הדברים שלי ולא חזרתי לשם יותר", מספרת שירלי.

בשנת 2016 הגיעו שירלי ודור לד"ר יובל אור, כיום מנהל היחידה לפוריות והפרייה חוץ גופית במרכז הרפואי קפלן. "ד"ר אור קיבל אותי בחיוך שובה לב. מיד נעמדתי והצהרתי בפניו- 'אתה רואה אותי? אני לא מוכנה לרדת גרם אחד. אתה מוכן לטפל בי ככה, כן או לא?'. הוא מיד השיב שכן ומאז- זה סיפור אהבה".


לאחר סדרת בדיקות ותחקיר מעמיק על מצבם של שירלי ודור, הבין ד"ר אור כי שירלי סובלת מאנדומטריוזיס, מחלה גניקולוגית כרונית העלולה לפגוע בפיריון: "סף הכאב שלי הוא גבוה מאוד, והאנדומטריוזיס לא התבטא אצלי בצורה קיצונית, לכן לקח זמן לעלות על זה. עברתי שלושה ניתוחים להסרת הנגעים שפגעו באזורים הקריטיים, ולבסוף הצלחנו להיכנס להיריון. אחרי בדיקת שקיפות עורפית יצאנו מהמרפאה ושנינו אמרנו אחד לשני שיש לנו רעיון לשם. אמרתי לדור: 'בוא נספור עד 5 ונגיד ביחד'- ושנינו אמרנו את אותו שם".


יובל, אשר קרויה על שמו של ד"ר אור, נולדה באוגוסט 2018, אחרי לידה ארוכה ומאומצת, אך מרגשת מאוד: "לאורך כל היום, כשעוד הייתי בצירים, ד"ר אור נכנס לראות מה שלומי ואיך אני מרגישה. בשלב מתקדם הדופק שלי ושל העוברית ירד ונאלצנו להיכנס לניתוח חירום. ד"ר אור, שהיה מעודכן במצבי לכל אורך הדרך, היה בחתונה ועזב הכל באמצע כדי להגיע ללידה. אין לי מילים לשבח אותו. לא סתם קוראים לו ד"ר אור. הוא לגמרי הנס שלי".

היום, שירלי ודור הורים לבת נוספת, בת 9 חודשים, שנולדה גם היא בזכות הרופאים ביחידה לפוריות: "אם היה אפשר, גם לבת השניה היינו קוראים על שמו- אור, אבל כבר יש לנו אור במשפחה, אז החלטנו להוסיף שתי אותיות וקראנו לה אופיר. היום אני מבינה שאם הייתי ממשיכה במחשבה של כל הרופאים האחרים שפגשתי – לא היה לי נס. לא הייתי הופכת לאמא. אבל היום, כשיש לי שני אוצרות בבית- שכחתי לגמרי מהקשיים שהיו לי לאורך כל השנים, הכל היה שווה את זה, והכל בזכות ד"ר יובל אור; החיוך והאישיות, המקצועיות והעקשנות, תמיד יורד לפרטים הכי קטנים ולא מפספס כלום, עם היד על הדופק – הנסים שלנו הגיעו בזכותו. לא סתם קראנו לבנות שלנו על שמו".
התפרסמו 9 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ארגוני פשע הביאו פושעים מבוגרים לעיר רחובות. הקשישים גוררים רהיטים ודופקים על הקירות כדי להקל על הפושעים שמבקשים דמי חסות.
  הגב 28.11.21 16:37
 • אורח
  זה פטנט ישן שאבא שלי למד במרוקו. המלך חסן השני פחד מהיהודים פחד מוות ונתן להם הכול רק כדי שלא יעשו לו חור בראש.
  28.11.21 16:39
 • אורח
  מזל טוב. שתגדלו בנות לתפארת, עד 120. וכן, עודף משקל זה גורם סיכון בהריון, אין טעם להתכחש, הספרות הרפואית תומכת בזה.
  הגב 28.11.21 18:06
 • אורח
  מזל טוב גדלו אותם בנחת שמחה ובריאות
  הגב 28.11.21 18:58
 • אורח
  מזל טוב נחת ואושר❤️❤️❤️
  הגב 28.11.21 19:07
 • אורח
  מזל טוב בתי נולדה לאחר 8 שנות ניסיונות. מבחינתי היא הדבר הכי טוב שקרה בשבעים ושלוש שנות.וגם לי קרה נס ושנה וחצי אחריה נולד בן. מי כמוני מרגיש את האושר שלכם ומתרגש עד דמעות.איך שאת את אימא ואף אחד לא יכול להחליט עבורך.ברכים תהיו.חנוכה שמח
  הגב 28.11.21 19:25
 • אורח
  מאד מאד מרגש. כל הכבוד לרופא הנפלא וכל הכבוד לכם שלא התייאשתם. חג שמח.
  הגב 28.11.21 19:47
 • אורח
  דר אור המלאך!!! בזכות היחידה המופלאה בקפלן ודר אור- יש לנו נסיכה בת 3 ונסיך בן 9 חודשים
  הגב 28.11.21 20:15
 • אורח
  מזל טוב ואור ושמחה יהי בבתכם
  הגב 28.11.21 20:47
 • אורח

יש לכם שאלות בנוגע לחיסוני הילדים? מחר (שני 29.11) תקיים עיריית רחובות שידור מיוחד בפייסבוק עם רופא הילדים, פרופ' יורם בלשר שיענה על שאלות ההורים

ניתן כבר להעביר שאלות בדף הפייסבוק של העירייה ותקבלו מענה בשידור

מערכת האתר | | תגובות: 1


בשבוע האחרון, בעקבות החלטת משרד הבריאות, הצטרפה מדינת ישראל לארה"ב והחלה לחסן ילדים בגילאי 5-11 נגד נגיף הקורונה. כל קופות החולים בעיר החלו לבצע את החיסונים ובמוקד העירוני 106 נרשמה התעניינות מקיפה של ההורים בעיר בנושא החיסונים.

בעקבות ההתעניינות, עיריית רחובות ריכזה עבור התושבים את המידע על חיסוני הילדים בקופות החולים באתר העירייה. כעת עיריית רחובות מזמינה את ההורים לצפות בשידור מיוחד בנושא חיסוני ילדים עם אחד מרופאי הילדים המוכרים והאהובים עיר - פרופ' יורם בלשר.

לפרופ' בלשר ניסיון של למעלה מ-40 שנים ברפואת ילדים והוא יגיע מחר- יום שני (29.11) בשעה 11:30 לענות כל שאלות ההורים בנושא חיסוני הקורונה לילדים בגילאים 5-11. השידור יועבר בעמוד הפייסבוק של עיריית רחובות

בשידור בלשר יסביר להורים על נגיף הקורונה וטכנולוגיית החיסון ויענה גם על שאלות פרטניות שיגיעו מההורים.

הורי רחובות מוזמנים לשאול את השאלות שלהם בפוסט הזה בעמוד הפייסבוק של עיריית רחובות>> https://bit.ly/3r79Jsn

הורים המעוניינים להעביר שאלות באופן פרטי ולא פומבי מוזמנים לשלוח לעיריית רחובות הודעת פרטית בפייסבוק ופרופ' בלשר ייתן להם מענה ביום שני הקרוב (29.11) בשעה 11:30.

השידור יהיה זמין לצפייה גם בתום השידור החי

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יאללה לכו להתחסן. אתם יודעים כמה זה שעת עבודה של רופא? עדיף שיפגוש מטופלים. גם ככה המכחישים מאמינים שכדור הארץ שטוח ושאנשי הלטאה שולטים בעולם.
  הגב 28.11.21 15:43
 • אורח

הקורונה ברחובות! - כ - 650 תושבים נמצאים בבידוד

נכון להיום יש ברחובות 155 חולים פעילים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 6


תחלואת הקורונה בישראל ליום ראשון 28.11.21

מספר החולים הפעילים 7,406

מספר המקרים החדשים שהתגלו אמש 169- בשבעת הימים האחרונים התגלו בישראל 3,561 מאומתים חדשים

חולים קשה 128 מתוכם 84 קריטי

אחוז הבדיקות החיוביות 0.52%

מספר הנפטרים מאז תחילת הקורונה 8,184נתוני התחלואה ברחובות ליום ראשון 28.11.21

ציון רמזור וצבע יומי 3 ירוק

מספר החולים הפעילים 155

מספר התושבים בבידוד 643

אחוז הבדיקות החיוביות 1%


גם השבוע יפעל מתחם בדיקות הקורונה באתר הפרדסנות

ימים ראשון עד חמישי 28.11-2.12 בין השעות 12:00-20:00

יום שישי 3.12 בין השעות 8:00-14:00

יום שבת 4.12 בין השעות 12:00-20:00
התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לכו להתחסן.
  הגב 28.11.21 14:25
 • אורח
  אני מחוסן אבל יש אנשים שמחסומים ונדבקים
  28.11.21 15:16
 • אורח
  *נדבקים, אבל לא מפתחים מחלה קשה, לא מגיעים למיון, לא חווים long-covid.
  28.11.21 15:43
 • אורח
  לא שמים מסכות
  28.11.21 17:44
 • אורח
  מכיר את הפקידים בעירייה שמבקשים מסכות לפני שהם מדביקים אותך במחלת נפש?
  הגב 28.11.21 15:27
 • אורח
  מאות נדבקים ביום ואתם מזלזלים בחיסון שמציל את החים שלכם
  הגב 28.11.21 20:30
 • אורח

תושבי שכונת דניה ברחובות תתחדשו! הסתיימו העבודות לחידוש גינת המשחקים בשכונה בה הוצבו מתקנים חדשים, נדנדות, דשא סינטטי חדש ועוד

בימים אלה ממשיכה העירייה לקדם את חידושן של גינות נוספות בשכונות וותיקות ברחבי העיר. בקרוב יחלו עבודות הקמה של מספר פארקים מרכזיים בשכונות החדשות

מערכת האתר | | תגובות: 10


בתוך פחות מחודש ימים הושלמו העבודות לחידוש גינת המשחקים בשכונת דניה. בגינה המחודשת הוצבו מתקני משחקים חדשים, חצובת נדנדות, מתקן משולב לבוגרים ולפעוטות ומתקנים נוספים.

מוקדם יותר החודש החל אגף גנים ונוף בעיריית רחובות את תהליך חידוש גינת המשחקים בשכונת דניה הוותיקה בעיר. השבוע הסתיימו העבודות והגינה התחדשה במתחמי משחקים חדשים.

במסגרת העבודות הוחלף משטח הגומי בדשא סינטטי צבעוני עם משטח הולם בטיחותי בשטח של כ-240 מ"ר. מתקני המשחק הישנים שהיו בגן פורקו ובמקומם הוצבו מתקנים חדשים: מתקן משולב לבוגרים הכולל חצובת נדנדות, מתחם פעוטות ייחודי, חצובת נדנדות ובית בובות.

בימים אלה ממשיכה העירייה לקדם את חידושן של גינות נוספות בשכונות וותיקות ברחבי העיר. בקרוב יחלו עבודות הקמה של מספר פארקים מרכזיים בשכונות החדשות.


ראש העיר, רחמים מלול:

"במקביל לפרויקטים גדולים בעיר אנחנו ממשיכים לחדש ולשדרג את גינות המשחקים השכונתיות בעיר. עד עכשיו חידשנו עשרות גינות ואנחנו ממשיכים בעבודה עד שנגיע לכל גינה בעיר".


עו"ד יניב מרקוביץ', סגן ראש העיר:

"ראש העיר ואני קיבלנו החלטה לתת עדיפות לחידוש גינות וותיקות שעם השנים התיישנו מאוד וזה בדיוק מה שאנחנו עושים. הגינה החדשה בדניה מושקעת ויפה, מתאימה לפעוטות ולילדים בוגרים ותשמש את כל תושבי השכונה".

התפרסמו 10 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בקרוב יש בחירות אל תתנו למושחתים והמנותקים בעירייה לעבוד עליכם אחיזת עיניים!!
  הגב 28.11.21 13:40
 • אורח
  פוליטיקאים לא נכונים פוגשים שוטרים לא נכונים ויש כאוס אבטלה ופשיעה ברחובות.
  הגב 28.11.21 13:47
 • אורח
  מרקוביץ' ומלול מריחים את הבחירות
  הגב 28.11.21 14:26
 • אורח
  מה עם הגן בנאג'רה
  הגב 28.11.21 16:42
 • אורח
  לכל דבר יש גבול
  28.11.21 17:28
 • אורח
  תפסיקו לכתוב תגובות שליליות .יישר כח לרחמים מלול ולעוזריו שעושים רבות למען העיר רחובות.
  הגב 28.11.21 16:48
 • אורח
  #ממומן
  28.11.21 16:58
 • אורח
  אני בטוח שגם לפני הבחירות הקודמות הפארק עבר שיפוץ. יש לבדוק מי הקבלן והאם יש לו קשר לבכירים בעיריית רחובות.
  28.11.21 18:07
 • אורח
  זו לא חכמה לכתוב דברים שליליים.זה מתאים לטפשים.תכתבו דברים טובים
  הגב 28.11.21 16:49
 • אורח
  אבל אין דברים טובים לכתוב. הרמזורים בהרצל זה דבר טוב? רחוב דרך יבנה שסגור חצי שנה זה טוב? העלאת ארנונה (אחרי שהעירייה העלתה באוגוסט 2020) זה טוב? תחנת בדיקות קורונה שצריך רכב 4×4 להגיע אליה זה טוב? אירועי חנוכה כשיש התפרצות מחודשת של קורונה זה טוב? הפסקת חשמל+הפסקת אינטרנט כל פעם שיורד גשם זה טוב? הפסקת מים פעם בשבוע זה טוב? מחסור בחניות בכל הרצל זה טוב? שוק עירוני שלוקח 6 שנים לאכלס אחרי הבנייה זה טוב?
  28.11.21 19:50
 • אורח

לקראת אירועי חנוכה מד"א מציב 13 עמדות בדיקות אנטיגן לילדים בערים ראשון לציון, חולון, בת ים, רחובות, יבנה, גדרה, מזכרת בתיה וקריית עקרון.. פירוט המקומות בכתבה

הבדיקות המהירות המיועדות למי שאינו מחוסן או מחלים, מספקות תשובה בתוך כרבע שעה ומאפשרות ניפוק תו ירוק של משרד הבריאות למשך 24 שעות. ילדים בגילאי 3 עד 12 נבדקים ללא תשלום. יש לתאם תור באופן דיגיטלי בטלפון 3101* ע"י המענה הקולי האוטומטי.

מערכת האתר | | תגובות: 5


מגן דוד אדום מתגבר את מערך הבדיקות המהירות (אנטיגן) ברחבי הארץ במהלך ימי חנוכה

לקראת ימי חג החנוכה העמוס בהופעות ואטרקציות רבות למשפחות, אשר דורשות תו ירוק כתנאי לכניסה, מתגבר מגן דוד אדום את מערך הבדיקות המהירות (אנטיגן) ברחבי הארץ.

מד"א מפעילים כ-200 עמדות בדיקה מהירה (אנטיגן) ברחבי הארץ, בהם גם מתחמי היבדק וסע. הבדיקות המהירות המיועדות למי שאינו מחוסן או מחלים, מספקות תשובה בתוך כרבע שעה ומאפשרות ניפוק תו ירוק של משרד הבריאות למשך 24 שעות. ילדים בגילאי 3 עד 12 נבדקים ללא תשלום. יש לתאם תור באופן דיגיטלי בטלפון 3101* ע"י המענה הקולי האוטומטי.

להלן מיקומי מתחמי בדיקות האנטיגן בין התאריכים 28.11-6.12

בת ים

הקאנטרי

רבינוביץ 4 (תחנת מד"א)גדרה בתקופת חג החנוכה

מרכז אופק רח' כנפי נשרים 3חולון

הקאנטרי (רח' הלוחמים)

לה פארק, פארק פרס (ליד מסעדת סעידה)יבנה

איצטדיון עירוני (בקופות) - למעט יום שישי 3.12

יבנה - זבוטינסקי/הנופר (תחנת מד"א)מזכרת בתיה

בית המתנדב (רח' חיים לוי)קריית עקרון

מתחם בי"ס בן צבי (תחנת מד"א, רח' משה שרת) - למעט יום שבתראשון לציון

הקאנטרי (דרך בן גוריון)

ז'בוטינסקי 104 (תחנת מד"א)רחובות

רמז 69 (תחנת מד"א)

החל מיום שלישי 30.11 ולאורך החג יפעל מתחם בדיקות בבימת הנוער - רח' סמטת חביבי 2- למעט יום שבת


שימו לב יש להתעדכן לפני ההגעה באתר מד"א
התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  למה אגף ביטוחים ונחשים יושבים במשרדים מחוץ לעירייה נעולים?
  הגב 28.11.21 11:41
 • אורח
  מזתומרת? נעולים על מנעול פלדלת ואסור לתושבים להיכנס למשרד?
  28.11.21 11:43
 • אורח
  המאפייה האמיתית בישראל זה השלטון המקומי וההסתדרות.....
  הגב 28.11.21 12:24
 • אורח
  מה עם המצלמה המקוללת שמצלמת פלאשים כמו בטקס האוסקר? מכניסה טונות של כסף למדינה
  הגב 28.11.21 14:48
 • אורח
  מדא בנס ציונה קבענו תור לבדיקה הגענו עשר דקות לפני הזמן והיה סגור, לא מודיעים ולא כלום חוצפה ממש
  הגב 28.11.21 20:24
 • אורח

הותר לפרסם שמו של תושב רחובות, המואשם כי ביצע מעשה מגונה בילדה בת חמש בגן שעשועים בעיר

על פי כתב האישום האירוע נעשה בזמן שהילדה הגיעה עם אביה לגן השעשועים שם פגשו את נהרי -איתו יש להם היכרות. כאשר האבא התרחק מבתו, ניצל זאת הנאשם וביקש מהילדה להתקרב אליו והחל ללטף את גופה והניח את ידה על איבר מינו. עדי ראיה שהבחינו בנעשה קראו לעברו שיפסיק את מעשיו והשיבו את הילדה לביתה

מערכת האתר | | תגובות: 25


בית המשפט נעתר לבקשת פרקליטות מחוז מרכז (פלילי) והתיר לפרסם את שמו של הנאשם יצחק נהרי (55) מרחובות, אשר כנגדו הוגש לאחרונה כתב אישום בגין מעשה מגונה בקטינה, אותו ביצע בשכנתו בת ה-5 בגן שעשועים בעיר.

על פי כתב האישום, שהוגש על ידי עו"ד מיטל אילן, הקטינה הגיעה ביחד עם אביה לגן שעשועים בעיר רחובות, שם פגשו בנהרי, עמו יש להם היכרות כמי שגר בשכנות אליהם, ואף בירכוהו לשלום. בשלב מסוים התרחק האב מן המקום, ואילו נהרי ניצל זאת על מנת לסמן לקטינה לגשת אליו, נצמד אליה והחל מלטף את רגלה ובטנה ובהמשך גם הפשיל מכנסיו, תפס בידה והניח אותה את על איבר מינו. כך עשה מספר פעמים, כאשר בכל פעם שאבי הקטינה מסתכל לכיוונם, חדל הנאשם ממעשיו, מכסה את איבו מינו, ומחייך לעברו. בהמשך עזב אביה של הקטינה את המקום, אז ניצל זאת נהרי כדי לחשוף בשנית את איבר מינו בפני הקטינה, נגע בו, הכניס את ידו למכנסיה ונגע באיבר מינה ובישבנה. כל זאת, במקום נכחו אנשים נוספים, אשר הבחינו במעשיו וקראו לו לחדול מהם, עד אשר אחד מהם ניגש וליווה את הקטינה לביתה.

במקביל לכתב האישום הוגשה נגד נהרי גם בקשת מעצר עד לתו ההליכים בה ציינה עו"ד אילן: "מסוכנותו של המשיב מתחדדת נוכח העובדה כי המעשים נעשו בגינה ציבורית, לאור יום... מעשיו של המשיב נעשו ללא כל מורא או שליטה בדחפיו, תוך שהוא פועל בתחכום ובמניפולטיביות, הציג עצמו כמיודד עם המשפחה, ניצל את תמימותה של הילדה, הפסיק את מעשיו וכיסה את איבר מינו לפרקים....פער הגילאים העצום כמו גם העובדה שמעשיו של המשיב הופסקו אך הודות לתושיית עדי ראייה במקום..."
התפרסמו 25 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לסרס ולשלוח לאפגניסטן
  הגב 28.11.21 11:17
 • אורח
  חובה !
  28.11.21 14:25
 • אורח
  לקצץ את הידיים
  הגב 28.11.21 13:30
 • אורח
  The local newspapers of the State of Israel automatically delete any message that contains the word pedophile so as not to offend the pedophiles who respond to the articles. You're trying to create the impression that it's a psychiatric problem, but you know it's the feces of humanity. It takes a dog trainer five minutes to teach a dog to stop attacking humans and it has nothing to do with any part of the dog's brain. The pedophiles have joined large organizations and thanks to their obsession they now control the world.
  הגב 28.11.21 13:42
 • אורח
  איכס באלי להקיא. חלאת אדם!
  הגב 28.11.21 14:02
 • אורח
  רוצים תמונה של הזבל הזה
  הגב 28.11.21 14:05
 • אורח
  באיזה אזור זה?
  28.11.21 14:26
 • אורח
  כתוב לפי האינטרנט גר באושיות
  הגב 28.11.21 14:29
 • אורח
  ואיזה מין אבא זה שעוזב את הילדה, והולך, מבלי להשגיח?
  הגב 28.11.21 14:34
 • אורח
  לכלא לשנים רבות. סוטה .חולה מין
  הגב 28.11.21 14:37
 • אורח
  לסרס אותו ולשבור לו את הידיים
  הגב 28.11.21 14:39
 • אורח
  למה לא אמרתם לו שכל חובבי הקטינים מקבלים רכבים ונוסעים בשיירות ליד גני ילדים? אם אתם רואים ילדים ברחוב תתיחסו כאילו ראיתם חפץ חשוד. בחפץ חשוד אסור לגעת.
  הגב 28.11.21 14:49
 • אורח
  חלאה שימות ושיברו לו תידיים
  הגב 28.11.21 14:51
 • אורח
  בהמה!! איזה עונש יפסוק בית המשפט? יחזור בתשובה בכלא וישוחרר על התנהגות טובה,,
  הגב 28.11.21 15:40
 • אורח
  12 שנים ביבי הגן על מערכת המשפט = הנה התוצאה.
  28.11.21 15:45
 • אורח
  המנאייאק מהעירייה כל היום דופקים זה את זה ואין להם זמן לשטויות של פושעים
  הגב 28.11.21 15:59
 • אורח
  לפרסם תמונה.. דחוף
  הגב 28.11.21 16:10
 • אורח
  הנה ה"צדיק" - לפי פרסום השם שלו - הגעתי לקישור הזה . אני מניח שזה הוא
  28.11.21 17:10
 • אורח
  לא נראה לי שזה הוא. בכתבה הוא בן 55, בקישור שהבאת הוא נולד ב-1954. בכל מקרה, זאת חובה מוסרית שלנו לעקוב אחרי המשפט מקרוב. עיריית רחובות לא תשמור על הילדים שלנו, משטרת ישראל לא תשמור על הילדים שלנו.
  28.11.21 18:10
 • אורח
  https://www.facebook.com/tomer.yahav/posts/10161363867204465
  הגב 28.11.21 17:25
 • אורח
  חלאת המין האנושי מקווה שהמשטרה תעשה את עבודתה ותתן לו להירקב באיזה תא חשוך ואפל עד סוף ימיו
  הגב 28.11.21 17:55
 • אורח
  חלאת אדם לכלא עד יומו האחרון האבא חסר אחריות
  הגב 28.11.21 18:01
 • אורח
  גועל נפש אסור שיקרה דבר כזה
  הגב 28.11.21 20:07
 • אורח
  לנופש בכלה פלוס בגרות זה מה שיקבל חבל אן עמודי תליה תחשבו
  הגב 28.11.21 21:17
 • אורח

אירועי חנוכה ליום ראשון 28.11 ברחובות! חנוכת מתחם הנוער החדש ברחובות ההולנדית, מצעד לפידים, מופע אש של מאיר אטדגי ועוד

הפירוט המלא מצ"ב בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


חג החנוכה יתקיים השנה בין התאריכים 28.11-6.12.21 ועיריית רחובות ריכזה עבור התושבים את מגוון הפעילויות ברחבי העיר לאורך כל שמונת ימי החג: מחזמר חנוכה, תיאטרון לילדים, טיולים בשטח, מופעי אור, קונצרטים ועוד עשרות פעילויות לילדים, נוער ולמשפחות יתקיימו בכל רחבי העיר בחג האורים. החברה העירונית, מחלקת הילדים והנוער באגף החינוך והנוער, הפלטפורמה – מרכז הצעירים העירוני, מרכז מורשת יהדות תימן וקהילות ישראל, רשת חוויות ועוד יקיימו אירועים ופעילויות במהלך ימי החג למען כל התושבים.


להלן תוכנית האירועים ליום ראשון 28.11

בין השעות 11:00-14:00 ביחידה לקידום נוער של מח' הילדים והנוער

עיטור סופגניות והפעלת חדר בריחה.

חלוקת סופגניות ופעילות התנדבותית חווייתית עם קשישי מועדון עמך


בשעה 16:45

מצעד לפידים והדלקת נר ראשון- חוויות שוויץ רחובות החדשה


בשעה 17:30

מופע אור אש של מאיר אטדגי - חוויות שוויץ רחובות החדשה

מאירים את השכונה – תהלוכת לפידים זוהרים והדלקת נרות ברחבי השכונה – חוויות קריית משה


בשעה 18:00

הדלקת נרות לנוער בעירונוער – רח' בנימין 4

פתיחה וחניכת מרכז העירונוער החדש ברחובות ההולנדית והדלקת נר ראשון של חנוכה

התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הקורונה מרימה ראש תעצרו הכל!!! חוסר אחריות
  הגב 28.11.21 10:19
 • אורח
  לא הבנת את המשחק? עושים אירועים, הפוליטיקאים המקומיים הולכים להצטלם, יקבלו כתבת יח"צ כל אחד. יום אחד אחרי חנוכה יכריזו על רחובות כעיר אדומה, ואז ראש העיר יצא בסרטון שהוא עאלק קורא לתושבים לשמור על ההנחיות.
  28.11.21 15:47
 • אורח

פורום רחובות

הפורום נועד לאפשר לתושבי רחובות להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח

אורח
26.11.21 10:12
מתי ירחיבו טיפה את הכבישים בעיר, רחובות שלמים נתקעים כי שני משאיות לא יכולות לעבור בכביש
אורח
26.11.21 19:30
מה זה שני משאיות ???.
אורח
27.11.21 18:41
מה אתה מצפה מהעירייה הכושלת הזאת, שיהיה תכנון טוב של העיר? כל כביש פה יותר צר מהשני
אורח
26.11.21 09:40
מתי תוקם תחנת רכבת נוספת ברחובות?
אורח
28.11.21 18:13
עכשיו מיישרים את הקרקע מאחורי אמריקן סיטי. אז יש עוד הרבה שנים.
אורח
25.11.21 11:40
להורים שלום רב! כמה זה לא נעים ומלחיץ את הילדים  כשמגיע המבחן באנגלית! המורה בכיתה מתקדמת במהירות עם הלימוד והתלמידים לא תמיד יכולים לעקוב אחריה. אני מורה לשיעורים פרטים באנגלית  ואשמח לעזור לילדיכם להגיע לרמה הנדרשת בכיתה ולהנות ללמד את השפה החדשה! אל תיחכו לסוף השנה רגע לפני המבחנים באנגלית! שפת אם שלי אנגלית, יש לי ניסיון רב בתחום עם הצלחות רבות. השיעורים אחד על אחד (עם מסכה ושמירת היגינה) לכ' ב'- ח' שעות נוחות! טל: 0502983295
אורח
25.11.21 14:56
ולגבי התשלום??.
אורח
11.11.21 20:14
היום באזור הבניינים החדשים שליד כפר בילו. צמוד לכביש הראשי כמעט נדרשו שני ילדים קטנים שברחו מאמא שלהם, מהביניין לאזור הכביש הראשי .מזל שהייתי שם ועצרתי את הדבר המזעזע שיכל להיות. חובה שישימו שם גדרות בכל האזור של הביניים שם שליד הכביש הראשי.
אורח
14.11.21 00:38
נידרשו למה ??????, לא הבנתי.
אורח
20.11.21 20:44
נדרסו
אורח
16.11.21 18:01
פנה למחזיק תיק התחבורה אבי קינד.
אורח
09.11.21 20:30
הכלב נמצא בעזרתה של אישה אלמונית בשם מיטל שהודיעה כי היא רואה אותו בבוסתנאי ועקבה אחריו עד שמצאנו אותו תודה רבה רבה.
אורח
09.11.21 18:44
הכלב שלנו אבד באיזור תיכון דה שליט ביום שני ה 8-11-21.הכלב בצבע חום בהיר עם כתמים לבנים בחזה וברגליים.הכלב מסוג מעורב גדול לא תוקפני לא מסוכן ומאוד חברותי.לכלב יש שבב מעודכן. כל הרואה אותו מתבקש להתקשר ל-0506921566 מנחם,0544458477 ספיר
אורח
09.11.21 18:56
הכלב מושו
אורח
16.11.21 18:02
שימו איירטאג על הכלב. כולי תקווה שימצא בריא ושלם ויוחזר לבעליו.
אורח
09.11.21 18:44
הכלב שלנו אבד באיזור תיכון דה שליט ביום שני ה 8-11-21.הכלב בצבע חום בהיר עם כתמים לבנים בחזה וברגליים.הכלב מסוג מעורב גדול לא תוקפני לא מסוכן ומאוד חברותי.לכלב יש שבב מעודכן. כל הרואה אותו מתבקש להתקשר ל-0506921566 מנחם,0544458477 ספיר
אורח
08.11.21 14:22
אלי המנעולן שלכם! 0508814720


בימים שני עד רביעי 29.11-1.12 יחולו שינויים בהסדרי התנועה ברחובות וצפויות הפסקות מים ברחבי העיר

הפירוט המלא מצ"ב בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 6


תאגיד המים הבאר השלישית יחל בשבוע הקרוב עבודות תשתית ברחבי העיר אשר יביאו לשינויים בהסדרי התנועה והפסקות מים ברחבי העיר.

ביום שני, כ"ה בכסלו, 29.11.21

ייסגר לתנועת כלי רכב חניה רחוב ברנר בקטע הרחובות נגבה - הרצל

החל מהשעה 8:30 ועד השעה 16:30.

יש לפנות את הרכבים החונים ברחוב, עד השעה 8:30 בבוקר.ביום שני יתקיימו עבודות להחלפת מגוף המים הראשי של העיר, על מנת לשפר את השירות לתושבים ולצמצם את הפסקות המים במקרה של תיקון תקלות.

בעקבות העבודות צפויה הפסקת מים בכל רחבי העיר בלילה שבין יום שני ליום שלישי (29-30.11) בין השעות 22:00-06:00.

כמו כן צפויים שיבושים באספקת המים בחלקים שונים של העיר עד השעה 12:00 ביום שלישי (30.11).ביום רביעי, כז' בכסלו, 1.12.21, צפויה הפסקת מים ברחובות:

 • ש. בן ציון בקטע הרחובות פינס - אחים קיבוביץ וישראל שחר בקטע הרחובות ש. בן ציון - שפינוזה החל מהשעה 8:30 ועד השעה 12:30.


 • הפסקת מים ברחובות פרופסור אפרים קציר ופרופסר הרשקו החל מהשעה 11:30 ועד השעה 14:30.


ייתכנו שינויים בעבודות עקב תנאי מזג האוויר
התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כבר 5 ימים שלא הייתה הפסקת מים ברחובות. הצבעתם למלול = קיבלתן הפסקות מים, וגם הפסקות חשמל, והפסקות אינטרנט...
  הגב 28.11.21 10:13
 • אורח
  ושכחת,מקווה בכל פינה
  28.11.21 19:08
 • אורח
  משלמים ארנונה מהגבוהות בארץ אבל מרגישים כאילו חיים באתר בניה
  הגב 28.11.21 10:18
 • אורח
  כל יום מתריעים על הפסקות חשמל ומים מה יהיה????
  הגב 28.11.21 10:35
 • אורח
  קטסטרופה מהלכת
  הגב 28.11.21 11:14
 • אורח
  אני מגיע מעיר נידחת בצפון. אפילו לפני 40 שנה לא היו דברים כאלה שם.
  הגב 28.11.21 11:44
 • אורח

תחנת הרכבת תונגש לכבדי ראייה באמצעות אפליקציה המוטמעת בטלפון הסלולארי

אמצעי ההכוונה מותקנים בטלפון הסלולארי של הנוסע, נכנסים לפעולה כבר עם התקרבותו של הנוסע לכניסה לתחנה, מלווה אותו בזמן ביקורו בתחנה, ומכווין אותו במידת הצורך לכיוון השירותים, לעמדת המודיעין, או לשימוש בשירותי דוכן המזון והשתייה בתחנה.

לימור עידן | | תגובות: 5
קרדיט תמונות: רכבת ישראלרכבת ישראל משלבת אמצעים טכנולוגיים מתקדמים לשיפור השירות והבטיחות לנוסעים עם מוגבלות בראייה

רכבת ישראל, אמצעי התחבורה הבין עירוני המוביל בנגישות, משדרגת את השירות לנוסעים עם מוגבלות בראייה.

מידי שנה נוסעים ברכבת ישראל כ-70 אלף נוסעים עם מוגבלויות, ביניהם אלפים רבים עם מוגבלות בראייה. נוסעים אשר מתאמים נסיעה מלווים על פי בקשתם על ידי דיילי נגישות לאורך כל שהייתם ברכבת, מהכניסה לתחנה, דרך הנסיעה בקרון, ועד הירידה בתחנת היעד.


לאור הגידול בכמות הנסיעות של נוסעים עם מוגבלויות, ובמטרה לשפר את הנגישות וחוויית הנסיעה, בדגש על עצמאות מירבית של הנוסע, הרכבת ממשיכה להשקיע מאמצים ומשאבים בחיפוש אחר טכנולוגיות נגישות חדישות ומתקדמות שיאפשרו שיפור חוויית הנוסע.

כחלק מכך, יצאה הרכבת לביצוע של פיילוט במסגרתו מותקנים אמצעים טכנולוגיים אשר מסייעים להתמצאות עצמאית בסביבת התחנה של נוסעים עם מוגבלות בראייה.

אמצעי ההכוונה מותקנים בטלפון הסלולארי של הנוסע, נכנסים לפעולה כבר עם התקרבותו של הנוסע לכניסה לתחנה, מלווה אותו בזמן ביקורו בתחנה, ומכווין אותו במידת הצורך לכיוון השירותים, לעמדת המודיעין, או לשימוש בשירותי דוכן המזון והשתייה בתחנה.


בנוסף, אם מעוניין הנוסע לקבל מידע, לשאול שאלה או להיעזר באיש צוות, יכול הנוסע להתקשר דרך האפליקציה התומכת בקלות ישירות למוקד שירות הלקוחות של הרכבת.

בשבועות האחרונים התנסו מאות כבדי ראייה ועיוורים בפיילוט במסגרתו גם ענו על סקרים שמטרתם לשפר את השירות המדובר, מתוך כוונה לצאת למכרז במסגרתו ירושתו תחנות הרכבת באמצעי ההכוונה שייבחר.


הרכבת הינה גוף התחבורה הציבורית המוביל בנגישות, המפעיל כ-70 תחנות מונגשות באופן מלא, וכ-600 רכבות נוסעים מידי יום בהן קיים קרון נגיש. במסגרת השירות, משדרגת הרכבת באופן קבוע את מאפייני הנגישות בתחנות, כגון התקנת מפות נגישות, שלטים מונגשים, ליווי נוסעים, הדרכות של עובדי הרכבת, ומוקד טלפוני ייעודי המתאם ומלווה את הנוסעים.

הפיילוט נעשה בתחנת תל אביב ההגנה, אבל צפוי לרשת את מרבית תחנות הרכבת בארץ בשנים הקרובות

התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  חחחח תעשו שהרכבת תיסע כל 5 דקות ולא כל שעתים ולא תיסגר בשעה 1800 או לא תעבוד שישי שבת
  הגב 28.11.21 09:19
 • אורח
  סוף סוף למדינה המחורבנת הזאת יש רגישות לאנשים עם צרכים מקווה שזה יצליח וההתחשבות תעלה
  הגב 28.11.21 10:08
 • אורח
  הבעיה זה לא המדינה. הבעיה זה עובדי המדינה. הם המחורבנים האמיתיים בסיפור.
  28.11.21 11:18
 • אורח
  מי היה מאמין שרקבת ישראל תגיע לשנת 2021. בושה. לפטר את כולם ולהקים את הארגון מחדש.
  הגב 28.11.21 10:14
 • אורח
  המילה "מחורבנת" מיותרת. חבל....
  הגב 28.11.21 10:17
 • אורח

מזכירה בקופת חולים ברחובות הותקפה על ידי מטופלת

המטופת החלה לקלל ולחנוק את המזכירה

אבי בר | | תגובות: 41


לפני מספר ימים הותקפה מזכירה בקופת חולים כללית סניף הפלמ"ח ברחובות.

המזכירה סיפרה כי לקוחה של הקופה, המתינה כ - 20 דקות בתור בבית המרקחת שם היה אמור להמתין לה מסמך מהרופא, אך התברר כי משום מה המסמך לא הגיע. הלקוחה עזבה את הסניף וחזרה למחרת נזעמת ופנתה בצעקות וקללות אל המזכירה בקופה.

המזכירה בקופה בקשה מהלקוחה לעבור לטיפולה של מזכירה אחרת וזה גרם לאיבוד העשתונות של הלקוחה אשר התנפלה על המזכירה והחלה לחנוק אותה. מטופלת אשר הייתה בסניף מיד התערבה והפרידה.

המזכירה יצאה מחוץ לסניף להירגע, אך הלקוחה הזועמת יצאה בעקבותיה וניסתה לתקוף אותה שנית וגם הפעם מטופלת אחרת נחלצה לעזרתה של המזכירה ומנעה את תקיפתה.
התפרסמו 41 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מטופלת בת זונה תמותי יא נבלה מי את בכלל שתתקפי עובדת
  הגב 27.11.21 21:57
 • אורח
  שב תנוח פינצ׳ר
  27.11.21 22:14
 • אורח
  אמר ד״ר את דבריו.
  27.11.21 22:17
 • אורח
  גם חולה, גם מרירים לך את החיים, ועל הכל עולה נורא יקר כל הטיפול הרפואי הזה. זה כאילו קנית בכסף רב סחורה לא רצויה. . זה טוב?
  27.11.21 23:34
 • אורח
  כל מי שתומך במטופלת התוקפת אלה אותם מגיבים שהזדעקו על הרצח של פרי. יא צבועים סמרטוטים חסרי דרך ארץ. מה המזכירה הרפואית אשמה?
  28.11.21 11:20
 • אורח
  אני יכול להבין את המטופלת לא תמיד בתקופת חולים לא סופרים את המיופלים
  הגב 27.11.21 21:57
 • אורח
  בכל מוסד ציבורי/ממשלתי
  27.11.21 22:17
 • אורח
  זה לא אומר שצריך לתקוף את העובד ציבור. קופת חולים לא בבעלותו והוא רק עושה מה שהוא יכול. הוא לא אמור להיות מותקף אישית בגלל זה. שום דבר לא מצדיק אלימות.
  28.11.21 10:31
 • אורח
  זה לא נכון
  28.11.21 16:32
 • אורח
  המטופלים
  הגב 27.11.21 21:58
 • אורח
  אוי ואבוי😵
  הגב 27.11.21 22:06
 • אורח
  זה לא סיבה להתנהג באלימות.
  הגב 27.11.21 22:08
 • אורח
  לא סיבה אך אין ספק מקרה מקומם
  27.11.21 22:18
 • אורח
  לצערנו, בדור שלנו הרבה אנשים לא בריאים נפשית. אז המון בריאות הגוף והנפש כי זה הדבר הכי חשוב!!
  הגב 27.11.21 22:16
 • אורח
  לצערי יש מקרים שלפעמים צריך לטלות את עובדי הציבור, לא מקצועים, עושים מלא טעויות ולא לוקחים אחריות על זה. מבין את המטופלת אך עדיין הייתה צריכה להחזיק את עצמה בידיים.
  הגב 27.11.21 22:16
 • אורח
  איך אתה מבין את המטופלת אם לא נכחת שם ?
  28.11.21 01:33
 • אורח
  הצוות של מוסד רפואי צריך לדעת איך להתנהג כלפי החולים. הרגשה של חוסר הכפטיות, מצפצפים על החולה, הרגשה שאתה מדבר לקיר, הרופאים פסיבים אבל מקבלים את משכורתם, והפקידים מנפנפים את החולה. זה מרגיז. נורא מרגיז. הלו, מי שלא רוצה לעבוד שיעוף מהמערכת.
  הגב 27.11.21 22:27
 • אורח
  מסכים לחלוטין , הם באים לעבודה ולא לעבוד רק שהמשכורת תכנס, לא אכפת להם ממצוקה של אנשים וחיי אדם
  28.11.21 12:41
 • אורח
  נראה שהתגובות האינפנטיליות יותר גרועות מהתקיפה
  הגב 27.11.21 22:36
 • אורח
  ממש ככה
  28.11.21 06:46
 • אורח
  נכון !
  28.11.21 08:46
 • אורח
  חברים יקרים אני פציינטית בסניף זה וחייבת לציין לשבח את הצוות. אין שום סיבה מצדקת להיתנהגותה של התוקפת. מירי פציינטית מרוצה
  הגב 27.11.21 22:53
 • אורח
  צודקת !
  27.11.21 23:00
 • אורח
  למה את משקרת ? את עובדת שם וסביר להניח שחולירה בעצמך ושקרנית !!!
  27.11.21 23:41
 • אורח
  תגובתך מעידה עליך ( וכל המוסיף גורע )
  28.11.21 08:49
 • אורח
  גם אני מטופל בקופת החולים הזו (הפלמח). השירות של המזכירות ראוי לשבח. רק אדם מרושע יחשוב אחרת.
  28.11.21 08:58
 • אורח
  שתפתח תיק במשטרה נגד המטופלת
  הגב 27.11.21 23:12
 • אורח
  ברחובות הרי ידועה ב"נשים הצדיקות שיש בה" גם המטפלות וגם המטופלות.. הרי כולן ברחובות הן "צדיקות"מה שאני קורא פה בפועל זה חולירה אחת תקפה וחנקה חולירה אחרת - וזה בדיוק מה שקורה לעיר שמלאה בחולירות בסוף הם גם הורסים אחד לשני את החיים
  הגב 27.11.21 23:40
 • אורח
  מה שאני רואה זה חולירע מלכלך על מזכירות צדיקות.
  28.11.21 09:00
 • אורח
  חברים, אני מכירה אישית את המזכירה שהותקפה ואת כל צוות העובדות הנאמנות שם... בשום מקום אחר לא קיבלתי יחס ככ חם ומועדף, תמיד. ככה או ככה אסור היה לתקוף אף אחד, בצדק או לא בצדק. אתם כולכם חבורה של אינפנטילים... נותנים לכם מקום להתבטא בלי שם אז אתם יוצאים על מי ומה שבא לכם. אתם לא עצים, לא טוב לכם איפה שאתם- תעופו! וההיא הפסיכית צריכה להיות במוסד סגור. הבחורה עובדת למחייתה ועושה מעל ומעבר למצופה. כמו שאר אנשי הצוות. לא מכירים ויודעים, אל תגיבו!
  הגב 28.11.21 00:34
 • אורח
  כל מילה בסלע. צוות מדהים עושה מעל ומעבר.
  28.11.21 00:58
 • אורח
  מצטרף לקביעה שהצוות שם הוא אלף אחוז.
  28.11.21 09:02
 • אורח
  החונקת מבוסטון?
  הגב 28.11.21 04:09
 • אורח
  המרוקאית מקרית משה
  28.11.21 04:30
 • אורח
  היי חברים שכנים שלי. אתם מתבלבלים, אין שום אפשרות לשפוט מטפלים ומטופלים מכתבה. זה הרבה מאוד יותר מורכב ממה שהנכם מעלים על דמיונכם. נשבע לכם שאם תשמעו את הגרסאות של המעורבים כל התמונה תשתנה.אגב, אני פציינט של הסניף הזה, ואני מאוד מרוצה מהשירות. המזכירות שם נשמות טובות. משתדלות לתת את המקסימום.
  הגב 28.11.21 06:06
 • אורח
  המזכירה לא אשמה שהרופא לא השאיר את המסמך המבוקש .המטופלת היפה צריכה באותו רגע לרופא לברר מדוע לא הושאר לה המסמך . היא יכלה ג ם לבקש מהמזכירה לברר עם הרופא מעניין שהיא חזרה ביום המחרת כדי לתקוף אותה .
  הגב 28.11.21 08:08
 • אורח
  המטופלת הייתה אחרי ניתוח עם תפרים בכל הגוף היא לא נגעה בה בכלל התעצבנה בגלל שעוד לפני שהשתחררה מקפלן העובדת אמרה לה שטיפלה בזה ולא היה לה תרופות יש מצלמות שמוכיחות שלא הייתה אלימות בתור נכה בקופת חולים פלמח העובדת הזאת לא יכולה לשרת במקום ציבורי בגלל היחס המזלזל שלה
  הגב 28.11.21 08:52
 • אורח
  לא יודע מה היה שם - אבל הגרסה שלך נשמעת הכי אמינה !! כי העיר רחובות מלאה חולירות שמתחזות לצדיקות . הרוע הנשי בעיר הזאת מסריח את כל העיר
  28.11.21 17:29
 • אורח
  והן גם ישקרו יחד - יתאמו גרסאות ואת הקורבן יהפכו לעבריין . וכולם יגבו את כולם . ויאשימו את הקורבן עוד. כשהן כולם יחד יתאמו גרסאות כאילו זה האמת
  28.11.21 17:30
 • אורח
  לא יודעת מה הולך בסניף פלמח..וחא מצדיקה אלימות!!! אבל השירות של כללית ברמז רחובות על הפנים!!! בעיקר ברפואת נשים אפס ביחסי אנושי
  הגב 28.11.21 11:30
 • אורח
  מזכירה רפואית היא לא רופאה ולא מנהלת מרפאה. אין סיבה לנהוג באלימות.
  הגב 28.11.21 11:50
 • אורח

בניין חדש נבנה בקרבת קניון רחובות! מוצעות למכירה דירות 5 חד' ודירת דופלקס. אכלוס בשנת 2022. לפרטים 055-970-7114

הבניין משווק על ידי be106 נדל"ן, ללא עמלת תיווך

אבי בר | | תגובות: 14
הדמיה להמחשה


בניין בוטיק חדש בן 9 דיירים, (2 דיירים בקומה) נבנה במרחק רחוב אחד מקניון רחובות ברחוב טרבס.

בניין הבוטיק החדש החלה בנייתו ואכלוסו הצפוי באוקטובר 2022.

בניין הבוטיק בן 5 קומות, מכיל דירת גן, דירות 5 חד' ודירת דופלקס 5 חד'.

מפרט הבנייה גבוה מאוד כולל דלתות פנדור, ריצוף יוקרתי 80X80 של חברת אלוני, מזגן מיני מרכזי בבית + הכנה למזגן בחדר הורים. אינטרקום במעגל סגור, חלונות גדולים, מטבח + ארונות מטבח+ כיור+ שיש. דוד שמש ועוד.

גודל דירות 5 חד' 120 מ' - 127 מ' והמחיר 2,450,000 ש"ח - 2,520,000 ש"ח.

דירת דופלקס 5 חד', בקומת 4 - 5 בגודל 132 מ' עם 2 מרפסות בסך כולל של 98 מ"ר.

את הבניין בונה חברת מצוקי השמורה בע"מ אשר בנתה מעל 600 דירות באזור יפו, זכרון יעקב, קרית אתא ונהריה

הבניין משווק על ידי be106 נדל"ן, ללא עמלת תיווך

לפרטים

055-970-7114

http://www.be106.net/realestate/show/739

התפרסמו 14 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מי הקבלן ?
  הגב 15.11.21 17:15
 • אורח
  רחובות עיר ללא תרבות ללא ספורט ללא חינוך ללא תשתיות ראויות לאן מגיעים כספי הציבור שלנו ולאן הם הולכים?
  27.11.21 19:16
 • אורח
  לא יעזור לכם למחוק את התגובה. הדירה עדיין נראית כמו 2 מסדרונות ששברו את הקיר שמפריד ביניהם.
  27.11.21 20:34
 • אורח
  בהצלחה ליורם בן שבת,קבלן מבצע משכמו ומעלה.
  הגב 15.11.21 17:42
 • אורח
  חחחחחח
  הגב 15.11.21 20:49
 • אורח
  "לכן המחיר יוזל הדירות ינתנו במתנה"
  הגב 15.11.21 21:04
 • אורח
  יוזל או מתנה ???.
  26.11.21 19:10
 • אורח
  רחמים (לא מלול) על הזוגות הצעירים
  הגב 26.11.21 16:18
 • אורח
  בהצלחה למי שאוהב רעש ושאין לו 2 רכבים
  הגב 26.11.21 20:59
 • אורח
  יותר מידי יקר איזה באסה
  הגב 26.11.21 21:10
 • אורח
  רק תבדקו שאין לכם שכן מרוקני זקן שגורר רהיטים כל הלילה ודופק על הקירות. ארגוני הפשע החדשים שולחים את הזקנים שיעשו רעש כדי שתשלמו פרוטקשן… מספיק שיש אחד כזה בבניין כדי להוריד את המחיר של הבית לחצי.
  הגב 27.11.21 08:47
 • אורח
  רק מרוקאים גוררים רהיטים ודופקים על הקירות? רוב הזקנים שמקבלים סטרואידים גוררים רהיטים ודופקים על הקירות וזה ממש לא רק המרוקאים. לי יש שכן תימני והוא גם גורר רהיטים ודופק על הקירות כאילו שהוא מבקש שמישהו יעזור לו למות.
  27.11.21 08:51
 • אורח
  אתה כל כך צודק כל בוקר בעלי מתפלל שניזהר משכן רע בשנים האחרונות ההריונות חוגגת ..אצלנו בבניין כזו משפחה אלוהים ישמור...
  הגב 27.11.21 08:54
 • אורח
  כל החנויות גונבים טפלו עודף של חנויות מכולת וגם של הפיצוציות המוכר גונב תכסף למה זה עיר כמו ערבים קופים שמדבר ויודע לעבוד אבל מוח שלו קטן מאוד
  הגב 28.11.21 04:28
 • אורח

סיכום שבוע be106 רחובות! פיענוח רצח אלדד פרי; האלופה החדשה של רחובות, אורלי מרקמן; הריסת השוק העירוני; תושבי אחוזת הנשיא הגישו עתירה כנגד העירייה; המדריך המלא לאירועי חנוכה בעיר- כל זאת ועוד בסיכום השבוע של עיר המדע

לכל מי שפספס אנו מביאים לכם את כל הסיפורים והאירועים המרכזיים שעברו על תושבי העיר ונבחריה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 5


סוף השבוע הגיע ואיתו סיכום השבוע, המביא לכם את כל הסיפורים והאירועים המרכזיים שקרו השבוע ברחובות אז בואו נתחיל


פוענח רצח אלדד פרי ז"ל! החשוד ברצח דניאל קדר תושב ראשון לציון... הממצאים המלאים על פענוח הרצח בכתבה
נפטר הרב מאיר אהרון מגדולי רבני חב"ד ברחובות.תוך 24 שעות נאספו כ12,000 ש"ח למען המשפחה שביתה נשרף בסוף השבוע ברחובות

תושבי אחוזת הנשיא ברחובות הגישו עתירה כנגד העירייה שאישרה את הקמתו של מבנה הדת בשכונה בגודל 4 קומות במקום מבנה קטן בגודל 200 מ"ר

טירוף עליית מחירי הדירות ברחובות! הלמ"ס מפרסמת כי במהלך 9 החודשים האחרונים מחירי דירות 2.5 - 6 חדרים עלו ברחובות בין 60 אלף ש"ח - 600 אלף ש"ח . פירוט עליית הדירות על פי חדרים בכתבה
רחוב הרצל ברחובות דורג בין 10 הרחובות המסחריים המובילים בישראל
שלב היסטורי נוסף ברחובות! מצורף סרטון הריסת השוק העירוני הישן

צילום כהן סמדר יו"ר וועד סוחרי השוק העירוני

תת אלוף אורלי מרקמן תושבת רחובות תועלה לדרגת אלוף ותהיה האישה השלישית שכיהנה אי פעם בדרגת אלוף

דובר צה"ל


עיריית רחובות בשיתוף ישיבת אמי"ת עמיחי השיקו פרוייקט מיוחד ומרגש - חגיגות יום הולדת לניצולי השואה בעיר; ניצולי שואה המעוניינים להצטרף למיזם ניתן לפנות למירב בטלפון 08-9392375


חדש לבני הנוער ברחובות! מרחב פעילות חדש נפתח לבני הנוער ברחובות ההולנדית עם עמדות משחק, פינגפונג, עמדות מחשב, קבוצת מנהיגות ועודהמדריך המלא לאירועי חנוכה ברחובות! מופעי אש, מצעד לפידים, הדלקות נרות, הפנינג בשכונות, סיור עששיות באתר הפרדסנות, סדנת ליקוט, מחזמר בימת הנוער, טברנה יוונית, קונצרטים, סיורים ומופעים במכון אילון ועוד

התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מה עם הפתרון למצלמת האימים בגדרה ???????????????????????????????????
  הגב 26.11.21 18:10
 • אורח
  כדאי שתגיב באתר של גדרה.
  26.11.21 22:18
 • אורח
  הרבה מתושבי רחובות קיבלו מזכרת מהמצלמה לכן חשוב להגיב גם ברחובות
  הגב 27.11.21 15:38
 • אורח
  1. האלופה לא מעניינת אף אחד 2. מי שמתנגד לבניית מקווה טהרה זה בטוח חלאה לא יהודי 3. לא משנה עמה בנאדם חייב לך כסף או עשה לך נזק רצח זה דבר אסור מכל הבחינות אף אחד לא שם מישהו מלאך המוות רק מי שבראו, כל הרוצחים למיניהם החולי נפש שיבינו שעל פי הדת מי שרצח ירצח ראה ריש לקיש
  הגב 27.11.21 18:09
 • אורח
  בעשרת הדיברות אל תגנוב שווה בחומרתו לאל תרצח.
  27.11.21 20:35
 • אורח

הקורונה מתחדשת! הזן הדרום אפריקאי החדש והכי מסוכן התגלה בישראל, תוכנית חירום להתקנה תוך שבועיים במאות כיתות וגני ילדים ברחבי הארץ מסנני HEPA הנחשב להכי טוב בשוק כיום. הסבר על המסנן בכתבה

אין עדיין החלטה אילו בתי ספר וגני ילדים יותקנו בהם המסננים. במוצאי שבת יתקבלו החלטות נוספת

אבי בר | | תגובות: 47


במספר מדינות בדרום יבשת אפריקה התגלה זן חדש של הקורונה, אשר לפי סימנים ראשונים, אך עדיין לא רשמיים ייתכן כי מדובר בזן אשר מתגבר על חיסון הקורונה, אך עדיין לא הבדיקות במעבדות ברחבי העולם לא הסתיימו כדי לקבוע אם נוצר זן חדש ואלים יותר.

הזן החדש הדרום אפריקאי התגלה במהלך היממה האחרונה ב - 4 חולים כולם מחוסנים בחיסון השלישי והחשש הוא שהם הסתובבו בארץ והפיצו את הזן החדש.

לאור החשש מהזן החדש, התכנסה הממשלה לישיבה דחופה ולפני זמן קצר קבלה החלטות, כאשר במוצאי שבת הממשלה תתכנס שוב לקבלת החלטות נוספות.

בין ההחלטות שהתקבלו ביצוע פיילוט של התקנת מסננים HEPA (הסבר למטה בכתבה) תוך שבועיים במאות כיתות וב - 100 גני ילדים ברחבי הארץ. כמו כן יואץ הדיגום של הביוב ברחבי הארץ לאיתור הנגיף

לאור ההחלטה המהירה אין עדיין פירוט היכן יותקנו המסננים


הסבר על המסנן

מסנן HEPA הוא מסנן שנחשב למסנן אבסולוטי, ברמת הסינון המכאנית הגבוהה ביותר בשוק כיום. עבודתו של מסנן זה מבוססת על מסגרת של עץ, אלומיניום ופח מגולוון, המחזיקה שכבות של סיבי זכוכית באיכות הגבוהה ביותר המודבקים זה לזה בצפיפות רבה מאוד.בצורה זו, משיגים למעשה את שטח הפנים הנרחב ביותר עבור הסינון האיכותי של אוויר שנחוץ במסנן, ויוצרים את אספקת האוויר האיכותית ביותר דרך המסנן שסופח כל חומר מזיק באשר הוא, ברמת איכות של יותר מ-99%.

ההסבר מטעם חברת אוטמי זקין המייצרת מסנני HEPA


להלן הודעת ראש הממשלה המלאה

ראש הממשלה, נפתלי בנט, כינס היום דיון המשך בעניין זן הקורונה החדש - B.1.1.529


ראש הממשלה, נפתלי בנט, כינס היום (ו'), 26 בנובמבר 2021, כ"ב בכסלו תשפ"ב, דיון בעניין זן הקורונה החדש - B.1.1.529.


ראש הממשלה ציין בדיון, כי ממשלת ישראל פועלת באופן מהיר ונחרץ נוכח המסקנות שגובשו בעקבות התרגיל הלאומי "אומגה", אשר תרחש מצבים שונים להופעתם של וריאנטים חדשים.


להלן ההחלטות שהתקבלו בשלב זה:


- מדינות אפריקה, כולל מאוריציוס, איי סיישל ומדגסקר, למעט מדינות צפון אפריקה, יוגדרו כמדינות אדומות.


* כניסת זרים לישראל ממדינות אלו תיאסר.*


- פיקוד העורף יאתר את כלל המגיעים ממדינות אפריקה בשבוע האחרון, וינחה אותם להישאר בבידוד באופן מיידי, כאשר במקביל יבוצע דיגום ביתי.


- כל אדם ששהה במדינות אפריקה (גם אם הגיע לישראל מיעד אחר) ייקרא לגשת באופן מיידי לביצוע בדיקת PCR שלאחריה ייכנס לבידוד עד לקבלת תוצאה.


- יבוצע רכש של 10 מיליון ערכות PCR מותאמות לזיהוי הדוק של הוריאנט החדש.


- פיילוט התקנת מסנני HEPA - במסגרת הפיילוט, יותקנו בתוך כשבועיים מסנני אוויר במאות כיתות וב-100 גני ילדים ברחבי הארץ.


- הליך דיגום הביוב ברחבי הארץ יואץ, לצורך איתור תחלואה סמויה בוריאנט החדש.


ועדת השרים להתמודדות עם נגיף הקורונה (קבינט הקורונה) תתכנס בצאת השבת, 27 בנובמבר 2021, כ"ב בכסלו תשפ"ב, לדיון המשך ואישור ההחלטות שהתקבלו.

התפרסמו 47 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מה זה החרטא הזה
  הגב 26.11.21 15:57
 • אורח
  הזן החדש נקרא Nu, כי מי שלא התחסן הולך לקבל נו נו נו רציני. לכו להתחסן לפני שהזן החדש יתפרץ בכל הארץ.
  26.11.21 16:15
 • אורח
  אחת מהאלה נדבקו מחוסנות בפיזור כולל הבוסטר. את הבוסטר קיבלה בספטמבר. מה זה אומר לך? שגם מחוסנים בפייזר יכולים להדבק
  26.11.21 16:59
 • אורח
  זה לא קורונה זה מגפה חדשה
  26.11.21 17:59
 • אורח
  זה**ין החדש
  27.11.21 13:22
 • אורח
  זה סיפור מצוץ מהשרוול. המצאה, תקלטו עובדים עליכם בעיניים!!!
  27.11.21 22:19
 • אורח
  הכל מדובר בכסף קל
  28.11.21 07:22
 • אורח
  מסוכן מאוד לכו להתחסן חברים אתם מסכנים את כולנו נמאס לנו ממכחישי הקורונה!!!!!!
  הגב 26.11.21 16:04
 • אורח
  תגיד אתה לא קורא ורואה חדשות ?? החיסון לא אפקטיבי נגד הזן הזה , מחוסנת ב3 זריקות קיבלה את זה
  26.11.21 16:09
 • אורח
  אם היא קיבלה את זה, אז תחשבו מה יקרה לטמבלים שלא התחסנו. ימלאו את מחלקות הקורונה בהמוניהם.
  26.11.21 16:16
 • אורח
  יכול להיות שדווקא המחוסנים ימלאו מחלקות
  26.11.21 17:00
 • אורח
  חחח לא. לא יכול להיות. המדע תומך בחיסונים. הדת היהודית תומכת בחיסונים. חובבי תאוריות קונספירציה שמאמינים שכדור הארץ שטוח הם אלה שלא תומכים בחיסונים.
  27.11.21 14:32
 • אורח
  מת על חובבי הקונספירציות המאמינים שמי שלא מוכן לרוץ להתחסן בטכנולוגיה החדשה של פייזר והשטן פאוצ'י הוא גם מאמין שהעולם שטוח... המוזרקים גם נוטים להרגיש מאוד חכמים ויודעי כל.
  27.11.21 19:51
 • אורח
  אולי תסגרו את כניסת התיירים לישראל ותתנו לנו לחיות כבר בשקט!?!?!?
  הגב 26.11.21 16:05
 • אורח
  בדיוק. מכול מדינה ,כי הם מגעים דרך מדינות אחרות
  26.11.21 17:01
 • אורח
  באיזה זכוותתתתתת סוגרים בית ספר שלם ??? נועם בנים נסגר
  הגב 26.11.21 16:06
 • אורח
  מי זה הטיפש שהגה את הרעיון האווילי הזה? מי הבוּר שהעלה את השטות הזו? דודי אמסלם? מירי רגב?
  הגב 26.11.21 16:09
 • אורח
  דודי אמסלם ומירי רגב (מרים סיבוני) הם טיפשים עוד מלפני שהם פתחו את את הפה. ואני כותב את זה בתור מזרחי, ימני, שנמאס לו מארגון הפשע שנקרא הליכוד.
  26.11.21 16:17
 • אורח
  מנגלה
  27.11.21 10:46
 • אורח
  למה להתחסן המדברים הם אחרי חיסון שלישי אז מה הטעם החיסון
  הגב 26.11.21 16:12
 • אורח
  שאלה מוצלחת
  26.11.21 17:01
 • אורח
  אף חיסון לא מונע הדבקה. אבל חיסון מונע אשפוז/מחלה קשה.
  27.11.21 20:37
 • אורח
  המדברים עברו חיסון 3 חחחח
  הגב 26.11.21 16:13
 • אורח
  כשתחטפו, או שבכו, או שתמותו, אז אל תתחסנו, רק תתבודדו בבקשה, מספיק מה מתנגדים וסיבותיהם ה....
  הגב 26.11.21 16:21
 • אורח
  לך תזריק לעצמך כל יום
  27.11.21 15:55
 • אורח
  דיבור מסריח יש לך, מה זה שתמותו, חצוף
  27.11.21 20:17
 • אורח
  בלשון המעטה, זה מאוד לא מדויק שכל הארבעה אחרי החיסון השלישי.
  הגב 26.11.21 16:41
 • אורח
  הכל שטויות כל יום מוצאים זן חדש לא להאמין אלה שעשו חיסונים מדביקים ,כל המחוסנים אכלו אותה
  הגב 26.11.21 17:04
 • אורח
  בדיוק קיבלו את כל התמיסה עם סכנה לתופעות לוואי ובסוף לא עזר
  26.11.21 17:29
 • אורח
  אל תתחסן .אבל תתרחק מחברת אנשים אתה פצצת זמן חיה ונושמת.ופולטת וירוסים. מאחל לך אריכות ימים.
  26.11.21 17:31
 • אורח
  המחוסנים הם הסכנה הכי גדולה .הרסו להם ההגנה לוירוסים
  27.11.21 10:13
 • אורח
  מסתבר ששלושת החיסונים לא מונעים את ההידבקות בזן החדש. עצוב מאוד. מכיון שהמחוסנים מתרוצצים בעולם-זה פגע עד עתה במחוסנים על מלא. עצוב.
  הגב 26.11.21 18:39
 • אורח
  מעניין כמה ימותו וכמה יסבלו קשות מזה ברחובות ? :) כמה ילדים ? כמה מבוגרים ? הרי כולם "צדיקים /צדיקות" ברחובות.. בטח אלוהים שומר עליהם.. אחזור לדווח עוד שבועיים /שלוש - כמה מתו מהזן החדש :)
  הגב 26.11.21 22:35
 • אורח
  אחרי שישחררו אותך מהמוסד? לך להיבדק.
  27.11.21 20:03
 • אורח
  ככה מדבר גוי שרוצה שיהודים יפגעו חס ושלום, באמת לך לטיפול נפשי (:
  27.11.21 20:19
 • אורח
  עדיף להשאר בבית ... לא לראות את כל הזוהמה שיש בחוץ .. לקרא ספר טוב . להשקות עציצים . לטפח את הבית . לאכול בריא . לעשות ספורט בבית . לנשום אוויר טוב . ולא לראות ,ולא לשמוע את כל הליצנים בחדשות . הקיצר לחיות בסבבה . כי כולם שקרנים . כולם אינטרסנטים. כולם גנבים . אם אתה בריא ,יתקרבו אליך . אם אתה עשיר ,יתקרבו אליך . מזלזלים בחלשים . מזלזלים בשונים . מזלזלים בחולים . אז מה המסכנה ,להתרחק להתרחק , לברוח מהזוהמה שבחוץ .
  הגב 26.11.21 23:17
 • אורח
  עדיף בעלי חיים על פני בני אדם .
  הגב 26.11.21 23:19
 • אורח
  וכול המתים מחוסנים , וגם בבוסטר
  הגב 27.11.21 10:15
 • אורח
  נו יהוה ! תכנת כבר את כולם לא לשקר יותר ! נמאס כבר ! אין קורונה ומעולם לא הייתה ! הממשלה ותהקשורת משקרות, והציבור מאמין ! אם אף אחד לא יוכל לשקר יותר, אז הקורונה תיעלם לעולמים ! מה לא ברור פה ?! תחליט כבר יהוה מטומטם שכמותך, או שתתכנת את כולם להיות טיפ טופ, או שתחסל את האנושות הזאת תוך לא יותר משנייה, ותברא אנושות חדשה ! כזאת שתהיה טיפ טופ ! כזאת שאי אפשר יהיה לעבוד עליה ל-עו-לם ! ואי אפשר יהיה לדרדר אותה לדרגה של בהמות, לא משנה מה יעשו וכמה ינסו ! האנושות הזאת תהיה טריליון אחוז חכמה ! ולכן היא מראש תהדוף כל ניסיון לדרדר אותה ! האדם נוצר בצלם אלוהים, מה שאומר שחייב להיות לו שילוב אולטימטיבי בין כוח פיזי לכוח מוחי !
  הגב 27.11.21 12:13
 • אורח
  וואווו, יפה שנותנים כאן לכל המשוגעים לפרוק... אלוהים מוסר שהוא כבר מתפנה לטפל בבקשה שלך.
  27.11.21 20:04
 • אורח
  פסיכופט, ככה לכתוב את שם השם ולכנות אותו בזלזול ולקלל
  27.11.21 20:22
 • אורח
  הונאת החיסונים הגדולה
  הגב 27.11.21 15:54
 • אורח
  אים יש בעיה תיסגרו את נתבג . ותפסיקו לזיין לנו תמוח
  הגב 27.11.21 17:05
 • אורח
  נו ברור איך יכינו חיסון רביעי וחמישי ושישי על ידי כל פעם של המצאה של וריאנט חדש שאנשים ימשיכו להתחסן כל חצי שנה הרי לא סתם תו ירוק זה לחצי שנה עובדה כי מכינים אותנו לכל חצי שנה חיסון ואנשים לא מתעוררים פשוט עיוורים
  הגב 27.11.21 18:02
 • אורח
  ןחברים לאלה שלא מחוסנים לכו להתחסן אל תפחדו מכלום תפחדו רק מבורא עולם ,אל תסענו אחרים מגיפה חדשה מתפרצת......🤬👽👽👽🤬🤬
  הגב 27.11.21 18:39
 • אורח
  למה לך להגיד משהו שאתם לא יודעים כלום
  27.11.21 20:02
 • אורח
  אנחנו יודעים שצריך להתחסן.
  27.11.21 20:36
 • אורח

מרמורק ניצחה שעריים תיקו

בשבוע הבא 2 מחזורים בשלישי ושישי/שבת. המחזור הבא ייערך ביום שלישי 30/11 מרמורק - אשקלון, הרצליה שעריים

אבי בר | | תגובות: 4


מרמורק

מרמורק שיחקה אתמול חמישי 25/11 במשחק חוץ נגד בני לוד וחזרה עם ניצחון 2 - 1 משערים של עידו אקסברד ומתן בן יעקב .

מרמורק מקום 4 בטבלה.

במחזור הבא ביום שלישי 30/11 מרמורק תארח את אשקלון

וביום שבת 4/12 חולון - מרמורק

שעריים

שעריים ארחה בבית את מכבי יבנה וסיימה את המשחק בתיקו 1 - 1 משער של אשר רביד בדקה 90

במחזור הבא יום שלישי 30/11 שעריים בחוץ נגד הרצליה

ביום שישי 3/12 שעריים תארח את אזור

מכבי רחובות

מכבי רחובות ניצחה במשחק חוץ את בית"ר גן יבנה בתוצאה 3 - 2


בני יצ'אלאל

בני יצ'אלאל ניצחה בחוץ את מ.ס ראשון לציון 3 - 0 וממשיכה לשמור על המקום הראשון בליגה ג.
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  רק מרמורק❤
  הגב 26.11.21 15:10
 • אורח
  in your dreams
  26.11.21 17:20
 • אורח
  מרמורק אלופים🏆
  הגב 27.11.21 19:59
 • אורח
  שמחת זקנתי בראש חוצות את מי זה בכלל מעניין
  הגב 28.11.21 06:23
 • אורח

ביום שלישי 30.11 יתקיים יום האודישנים השני לתחרות "קול העיר לנוער" לתלמידי ט-י"ב ברחובות; לינק להרשמה מצ"ב בכתבה

את הפרויקט מובילה מירב אהרון, מנהלת מרכז שוויץ רחובות החדשה, 10 חברי וחברות הנבחרת שייבחרו יעברו סידרת חזרות ואימונים, בליווי המקצועי של המנהל המוסיקאלי והמפיק, אופיר שמעוני ובבימוי של גיא ברכה. בשלב הבא, כל מתמודד יתחיל לעבוד באופן אישי על השיר הנבחר.

מערכת אתר | | תגובות: 4


רשת חוויות רחובות, בשיתוף אגף החינוך והנוער בעירייה, חוזרת לבמה עם תחרות "קול העיר לנוער", שתערך זו הפעם השלישית בעיר. התחרות, שזכתה להצלחה רבה, נועדה לתת במה והזדמנות לפריצת דרך לנוער כישרוני המעוניין להגיע לקדמת הבמה, והיא כוללת הפקת, הלחנת והקלטת שיר מקורי לזוכה במקום הראשון. התחרות מיועדת לתלמידי ותלמידות כיתות ט'-י"ב, תושבי העיר רחובות, אשר יתחרו בשירה בלבד.

התחרות מוקדשת לזכרו של סמי בולג ז"ל, שכיהן כנשיא קרן היסוד בשוויץ, שתרם בנדיבות רבה שעות של חשיבה ומשאבים לבניית שני מרכזים קהילתיים בעיר רחובות, חוויות שוויץ המדע וחוויות שוויץ רחובות החדשה.


את הפרויקט מובילה מירב אהרון, מנהלת מרכז שוויץ רחובות החדשה, 10 חברי וחברות הנבחרת שייבחרו יעברו סידרת חזרות ואימונים, בליווי המקצועי של המנהל המוסיקאלי והמפיק, אופיר שמעוני ובבימוי של גיא ברכה. בשלב הבא, כל מתמודד יתחיל לעבוד באופן אישי על השיר הנבחר.

לקראת האודישן יש להכין שני שירים, קצבי ושקט וניתן לבחור מתוך שתי אפשרויות ליווי באודישן, האחת הבאת פלייבק מוסיקלי או מלווה מטעם הנבחן והשנייה ליווי נגינה מטעם ההפקה. התלמידים שיעברו את האודישנים יקיימו פגישות עבודה קבועות עם המפיק עד למועד הגמר הגדול. הזוכה בגמר הגדול יזכה בהפקת שיר מקורי.

תלמידים המעוניינים להשתתף נקראים לעבור אודישנים, אשר יתקיימו ביום שלישי 30.11 , בשעה 19:30, במרכז שוויץ רחובות החדשה, רחוב קרוננברג 1, רחובות, ההשתתפות הינה בהתאם להנחיות התו הירוק (מחוסנים/מחלימים/בדיקה שלילית) ובאישור הורים.


לינק להרשמה לאודישנים: https://www.havayot.org.il/518/?preview=d5ew6s16a41w15
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מעולה ! עמל יגיעו גם עם שירים מהרפרטואר של תמיר גל , קוקו מאילת , ואבי ביטר
  הגב 26.11.21 10:10
 • אורח
  פרשת שחיתות חמורה בעיריית מדהלה
  26.11.21 12:04
 • אורח
  לפיד מלך ישראל חי חי וקיים לפיד מלך ישראל חי חי וקיים לפיד!!!!
  הגב 26.11.21 11:27
 • אורח
  אופיר שמעוני הוא הבן של אילנה שמעוני, נכון ???.
  הגב 26.11.21 19:21
 • אורח

קופת חולים מאוחדת החלה במבצע החיסונים נגד הקורונה לילדים בגילאי 5-11 במרפאותיה ברחובות, ראשון לציון, יבנה, גדרה ,חולון ובת ים.

ההרשמה לחיסונים דרך האפליקציה, האתר או המוקד שמספרו 3833*

לימור עידן | | תגובות: 14
צילום: יח"צ מאוחדת


מבצע חיסוני הילדים במאוחדת החל

קופת החולים מאוחדת החלה לחסן את מבוטחיה, בני 5-11

מאוחדת ממשיכה במבצע החיסון הלאומי נגד קורונה ובהתאם להנחיית משרד הבריאות פתחה אמש, יום שלישי 23.11 , עשרות מתחמי חיסון לחיסון הראשון של ילדים בגילאי 5-11.

לדברי מנהל מחוז דרום במאוחדת, דני מושיוב:

"מוטלת על כולנו המשימה החשובה, לעשות את מירב המאמצים על מנת לבלום את התפשטות המחלה. זוהי הזדמנות אדירה למנוע הדבקה נרחבת ותמותה של אוכלוסיות בסיכון. צריך לזכור שהקורונה עוד כאן, השמיים פתוחים ועלולים להגיע לישראל וריאנטים חדשים כך שהתחלואה יכולה לעלות שוב ולכן הזמן הזה הוא הנכון ביותר להתחסן, שכן רמת התחלואה נמוכה יחסית. אני קורא ללקוחות מאוחדת שטרם התחסנו - לבוא ולהתחסן".


להלן נקודות החיסון במחוז דרום במאוחדת, נגד נגיף הקורונה:

בת ים - יוספטל

חולון- שד' קוגל

ראשון לציון - קדמת ראשון, פיק"א 31

רחובות - בנימין

יבנה - הנחשול 22

גדרה - בן גוריון 105
מנהלת הסיעוד המחוזית במאוחדת מחוז דרום, רויטל תורג'מן:

"חשוב מאוד להתחסן ולמנוע את המחלה ואת הסיבוכים האפשריים שלה - תסמונת דלקתית רב מערכתית הקרויה pims המופיעה לאחר המחלה ו-long covid הגורם להימשכות תסמיני הקורונה המתאפיינים בחולשה, כאבי בטן וראש, ירידה כללית בתפקוד וכד'. מעבר לכך, החיסון יאפשר חיי שגרה לרבות צמצום ההדבקות במסגרות החינוך ולשמר אותן פתוחות. המחיר הנפשי של בידודים וסגרים לילדים הוא כבד מאוד. אני קוראת להורים לסייע למאמץ הלאומי מול המגפה ולהביא את ילדיהם לחיסון המשמעותי עבורם. חשוב לזכור שהתועלת מהחיסון עולה בסדרי גודל על הסיכון האפשרי ממנו".


ההרשמה לחיסונים דרך האפליקציה, האתר או המוקד שמספרו 3833*


התפרסמו 14 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הורים תבדקו טוב טוב לפני שאתם מזריקים את זה לילדכם ..
  הגב 26.11.21 08:21
 • אורח
  דני מושיוב אתה טוען בכתבה שוריאנטים חדשים עלולים להגיע לישראל אבל אומרים בפירוש שהחיסון לא עובד על הזן הדרום אפריקאי ומי יודע איזה עוד אז למה אתה קורא להתחסן אם זה בכלל לא עוזר ?
  הגב 26.11.21 09:03
 • אורח
  נכון כתוב בynet שהחיסון לא אפקטיבי בכלל על כל הזנים האלו אז מה הפתרון יהיה עוד 3 4 לגוף ????
  הגב 26.11.21 11:33
 • אורח
  וריאנט ה-Nu הגיע לישראל. כולם לרוץ להתחסן לפני שיהיה מאוחר מדי.
  הגב 26.11.21 12:34
 • אורח
  זה לא עוזר, הוא חסין מפני חיסון
  26.11.21 12:36
 • אורח
  לא עוזר !! עבדו עלינו
  26.11.21 12:57
 • אורח
  אז צריך חיסון אחר . חשבתי שהבוסטר יעזור ,
  26.11.21 14:11
 • אורח
  חיסון רביעי הטוסטר
  26.11.21 14:12
 • אורח
  הכל יתגלה בהמשך .
  הגב 26.11.21 12:56
 • אורח
  ורינט
  הגב 26.11.21 15:11
 • אורח
  להדביק את הילדים חובה!
  הגב 26.11.21 21:08
 • אורח
  צריך לתת לך כאפה חזקה שתחזיר אותך למציאות
  27.11.21 14:33
 • אורח
  משוגעים רוצו לחסן ילדיכם
  הגב 27.11.21 23:33
 • אורח
  משוגעים זה אתם וגם טיפשים
  28.11.21 07:25
 • אורח

ביום שלישי 30.11 משרדי עיריית רחובות ותאגיד המים הבאר השלישית יפעלו עד לשעה 13:00

ביום זה לא תתקיים קבלת קהל בשעות אחר הצהריים

מערכת האתר | | תגובות: 5


שינויים בהסדרי קבלת קהל בעירייה ביום שלישי הקרוב (30.11) בעקבות חג החנוכה.

בעקבות חג החנוכה ומועד הדלקת הנרות אחר הצהריים, ביום שלישי הקרוב (30.11) משרדי עיריית רחובות ותאגיד המים "הבאר השלישית" יפעלו עד השעה 13:00. לא תתקיים קבלת קהל בשעות אחר הצהריים.

כלל השירותים המקוונים מופיעים באתר עיריית רחובות >> https://www.rehovot.muni.il/services/

ובאתר תאגיד המים "הבאר השלישית" >> https://www.habeer3.co.il/digital-services/

המוקד העירוני 106 זמין לפניותיכם בכל עת בטלפון 08-939-2106 וגם בוואטספ 050-8806106
התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  דרעי הקלפטומן יעשה לכם מחלות נפש
  הגב 26.11.21 09:10
 • אורח
  הגנב הפסיכופת רוצה שהמשותפת תהפוך אותו לראש ממשלה
  26.11.21 12:36
 • אורח
  השתיל קרובי משפחה בכל הרשויות המקומיות ובתפקידים שעה ביום להציק לאשכנזים ושעתיים ביום נהג של זונות.
  26.11.21 15:42
 • אורח
  אפילו אחראי מחשבים של עיריית רחובות ממשפחת דרעי למרות שאין באמת כזה תפקיד.
  26.11.21 15:43
 • אורח
  למה לפגוע בתושבי העיר ? זה חג נחמד , אבל אין בו משהו שמצריך , הפסקת עבודה ואית מתן שירות לאזרח . פוי
  הגב 26.11.21 22:01
 • אורח

קו אוטובוס חדש בין רחובות לבית שמש יחל לפעול החל מיום ראשון 28.11

הקו שמספרו 507 יפעיל מידי יום 8 נסיעות על קו בית שמש- רחובות, ובימי שישי 3 נסיעות ונסיעה אחת לכל כיוון במוצ"ש.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4
תמונה מתוך אתר החברה


החל מיום ראשון הקרוב 28.11 יחל לפעול קו אוטובוס ישיר בין רחובות לבית שמש אשר יופעל על ידי חברת בית שמש אקספרס (חברת בת של נתיבי אקספרס).

הקו שמספרו 507 יפעיל מידי יום 8 נסיעות על קו בית שמש- רחובות, ובימי שישי 3 נסיעות ונסיעה אחת לכל כיוון במוצ"ש.

בשנים האחרונות פעל חבר המועצה ומחזיק תיק הכספים הרב פנחס הומינר נמרצות למען קידום קו ישיר בין רחובות לבית שמש. הוא רתם לפעילות את ראש העיר רחמים מלול שקיים מס' דיונים משותפים בין הגורמים על מנת להוציא לפועל במהירות האפשרית את הקו.
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יפה!
  הגב 26.11.21 08:12
 • אורח
  כול הכבוד יגיע הזמן
  הגב 26.11.21 08:40
 • אורח
  מעניין מה אחוז האוכלוסיה שתשתמש הקו החדש? עכשיו מר הומינר תעשה מעשה שוויוני למען האוכלוסיה החילונית שמשלמת מיסים כמו האוכלוסיה החרדית ואפילו יותר. נדרש קו ישיר לתל אביב או להרצליה. למה לא. נראה אותך. איזה צחוק נתנו לחתול לשמור על החלב.
  הגב 26.11.21 09:13
 • אורח
  כל הכבוד למר הומינר ולכל מי שעסקו במלאכה!!!!! האוכלוסיה החרדית ברובה משתמשת בתחבורה ציבורית ולא ברכבים פרטיים. הקו הזה ישרת משפחות רבות ותלמידי ישיבה הלומדים בבית שמש.
  הגב 27.11.21 21:49
 • אורח

שרת החינוך, ד"ר יפעת שאשא ביטון הצטרפה לדיון כיתתי במהלך ביקורה בבתי הספר ברחובות, בו ספרה אחת התלמידות על חרם שעברה בבית הספר הקודם שלה

בתגובה אמרה השרה :״את יודעת שהם הפסידו אותך?״. והמורה בכיתה הוסיפה- ״ואנחנו הרווחנו אותך"

מערכת האתר | | תגובות: 21


שרת החינוך, יפעת שאשא ביטון, בקרה ברחובות.

כאמור את הביקור, שהוקדש לנושא המענים הרגשיים לתלמידים במערכת החינוך העירונית, פתחה שרת החינוך, יפעת שאשא ביטון, בתיכון ע"ש קציר בעיר. בנות מגמת הריקוד בבית הספר הציגו בפני השרה ריקוד מיוחד,ונערך לה סיור בתערוכה מיוחדת של תלמידות ותלמידי כיתות י' בנושא חודש המודעות לאלימות כלפי נשים. בנות שכבה י', נוגה ואופיר, הציגו בפניה את עבודות היצירה שלהן שעסקו במודעות כלפי הסכנה בזוגיות אלימה.

לאחר מכן הצטרפה השרה לכיתות הלימוד, התעניינה בשלומם של התלמידות והתלמידים והשתתפה בשיח רגשי משותף של כיתות ט', על הפערים שנוצרו בעקבות הקורונה ודרכי ההתמודדות איתם.


משם המשיכה השרה לביקור בביה"ס היסודי "שביט", שם קיבלה את פניה תזמורת בית הספר עם מזמורי חנוכה, בה מנגנים תלמידי כל השכבות בית הספר. השרה המשיכה לסייר בבית הספר, פגשה את תלמידי כיתה א' ונהנתה משעת סיפור הקבועה ביום הלימודים של הכיתה. הנוכחים כולם התרגשו כשהיא הצטרפה לכיתה בשיח חברתי, שם שיתפה אחת התלמידות באומץ על חרם שעברה בבית ספר קודם וכיצד התמודדה איתו . ״את יודעת שהם הפסידו אותך?״ אמרה השרה. והמורה בכיתה הוסיפה- ״ואנחנו הרווחנו אותך״


בתום הביקור בשביט, המשיכה השיירה למרכז פסג"ה בעיר לדיון מקצועי עם גורמי החינוך בעיר. אפרת צוקרמן, מנהלת אגף החינוך הציגה את סיפורה האישי ואת מגוון העשייה החינוכית בעיר, בתי הספר ואנשי המקצוע. השרה התרשמה במיוחד מהירידה היציבה באחוז הנשירה בקרב תלמידי התיכונים בעיר, והתרגשה עד כדי דמעות מהפרוייקט המיוחד של בר המצווה לתלמידי ביה"ס לוטם על הרצף האוטיסטי, בשיתוף פעולה עם קרית החינוך אמי״ת המר .ממלא מקום ראש העיר, מחזיק תיק החינוך, זוהר בלום:

״שמחנו לארח את שרת החינוך ולהציג בפניה את העשייה החינוכית זוכת פרס החינוך הארצי. השרה התייחסה לכל תלמיד ותלמידה שהציגו במהלך הביקור וניכר שהעשייה החינוכית משמעותית ביותר בעיניה״


אפרת צוקרמן, מנהלת אגף החינוך:

״מערכת החינוך העירונית היא מגוונת כל כך ועניפה, והיום הצגנו בפני השרה מעט מהעשייה. אנו גאים בתלמידים ןבתלמידות שלנו ובצוות החינוכי המסור״

התפרסמו 21 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אני מחרים את יפה בן-דוד ורן ארז
  הגב 25.11.21 20:25
 • אורח
  ששה ששה פקה פקה כמה יהודים מתו בגללה מהקורונה ורודפי הבצע מקבלים אותה בזרועות פתוחות בושה
  26.11.21 06:05
 • אורח
  תכלס היא זבל מבית הליכוד כמו כל המפלגה הזאת. ארגון פשע שצריך להוציא מחוץ לחוק.
  26.11.21 06:42
 • אורח
  זוהר בלום מספר אחד בחינוך !!! זכינו
  הגב 25.11.21 22:10
 • אורח
  אויש נו...הוא לא היה מצליח לזכות בבחירות לוועד בית
  26.11.21 01:19
 • אורח
  לבוא ולספר סיפורים זה לא מספיק. שבענו מדברת של חכי"ם. תתחילי לעשות מעשים. תשבי עם מומחים ותטכסו עיצה מה לעשות עם המחרימים ואיך לרפא אותם בדיוק כמו ששולחים גברים אלימים לסדנאות וריפוי של אלימות. אתם אמורים להצדיק את המשכורות השמנות שאתם מקבלים.
  הגב 25.11.21 22:33
 • אורח
  יפה בן דוד ורן ארז, שני אנשים שלא איכפת להם מהילדים במסגרת החינוך. הם פשוט יושבים על הכיסאות שלהם ללא הצדקה. בכלל רן ארז צריך עכשיו לשבת על ספסל ולהאכיל יונים. מה הוא עושה בכלל בגיל הזה. צא לגימלאות!
  הגב 25.11.21 22:37
 • אורח
  איזה חיוכים כל אחד מפחד על הפיפי שלו מלקקים ושחקנים איכסה עלייק
  הגב 26.11.21 01:44
 • אורח
  לקקנים צבועים זאת שרה צרורה
  הגב 26.11.21 02:03
 • אורח
  הצרה חלאת המין האנושי
  26.11.21 06:05
 • אורח
  יותר גרועה מצרה נתניהו
  26.11.21 06:41
 • אורח
  השעה 8 ורבע בבוקר .וכבר מדווח שהשרה והצוות בדרך למרכז פסגה.....איזה ביקור זה של דקה בכל מקום.זה סתם לרושם כמה חבל.אם באים אז לפחות להשאיר איזה חותם .זה זריז מה כבר הספיקה לראות.
  הגב 26.11.21 08:17
 • אורח
  גועל נפש . יפעת שאשא מכחישת החיסונים שאמרה שצריך לצמצם לימודי תנ"ך, שרת החינוך המביישת מאז קום המדינה מתקבלת בסדרת ליקוקי תחת, גועל נפש אמיתי. אם הילדים שלי בבית הספר הזה לא היו מגיעים למפגן הצביעות הזה גועל נפש אחת גדולה שאשא ביטון
  הגב 26.11.21 08:49
 • אורח
  ואתה בטח מכחיש תופעות הלוואי של זריקות הפלא של פייזר!! אולי אתה צודק עדיף התקף לב מנזלת
  28.11.21 17:00
 • אורח
  זוהר בלום הוא הנכס בחינוך ברחובות.
  הגב 26.11.21 08:56
 • אורח
  חחחח הבדיחה הכי גדולה. יש לנו בעירייה את רחמים מלול איש המגדלים. יניב מרקוביץ' איש הפארקים. אמיתי כהן שמקבל כתבה פעם ביום והוא חבר טוב של איתן יוחננוף. אבי קינד איש הקצפות שאחראי לרמזורים בהרצל. זוהר בלום לא היה מחזיק יום אחד במגזר הפרטי.
  26.11.21 12:39
 • אורח
  כאילו שאכפת לה פחחחח היא זאת שהצ יעה נגד עזרה לבזקקים ונכים והצביעה נגד הנפת דגל ישראל בבתי הספר לא אכפת לה מאף אחד חוץ מעצמה רק לצילומים שהיא צריכה ליחצנות של עצמה.היא גם לא נבחרת ציבור.בסהכ" נוכלת שהשתחלה מבלבול של הממשלה
  הגב 26.11.21 16:43
 • אורח
  דוקטור שאשא? ועדיין עילגת בדיבורה?? איך קיבלה את התואר? חייבים לבדוק
  הגב 27.11.21 12:31
 • אורח
  שאשא ביטון .נהדרת גם יפה גם חכמה גם אמיצה.מצביע רק לה
  הגב 27.11.21 18:22
 • אורח
  יפעת זן שונה בממשלה ובכנסת מוכשרת מנומסת וחכמה
  הגב 27.11.21 18:23
 • אורח
  שאשאשאשא עם ישראל מפסיד כל יום שאת הממשלה ובכנסת. לכי כבר
  הגב 27.11.21 18:58
 • אורח

איך מתמודדים עם הקונפליקטים במשפחה ובזוגיות? כיצד לבנות ולחזק מערכת יחסים זוגית והורית? המרכז העירוני להורים ברחובות פותח סדנה מיוחדת להורים בהנחיית יעל קמפלר, יועצת זוגית ומשפחתית, מומחית הורות ומשפחה

הסדנה תיפתח ב7.12.21 ותתקיים בימי שלישי בשעות הערב

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


המרכז העירוני להורים ומשפחה ממשיכים בסדרת ההרצאות והסדנאות להורים ברחובות. בתחילת חודש דצמבר תיפתח הסדנה: "לדבר ביחד את אותו המסר" - תקשורת זוגית בהורות בהנחיית יעל קמפלר, יועצת זוגית ומשפחתית, מומחית הורות ומשפחה - קבוצות ופרטני, מוסמכת בית ספר לחינוך, אוניברסיטת בר אילן, מכון אדלר ומשרד החינוך.

הנושאים בהם תעסוק הסדנה:

סוגי תקשורת, bonding, דרכים להתמודד עם קונפליקטים, כעסים ומריבות, שמירה וטיפוח מערכת יחסים אינטימית, לימוד טכניקות לשיפור האווירה, חיזוק האינטימיות הרגשית. נלמד, נחווה ונתרגל כלים להתמודד עם קונפליקטים בדרך לבניית יחסים.

נלמד כלים ומיומנויות שמטרתן להביא לשיפור חיי המשפחה והנישואין וכיצד לבנות ולחזק מערכת יחסים זוגית והורית.

הכלים הנלמדים בסדנה מפחיתים את המשברים הצפויים לבני הזוג ,מקדמים ומחזקים את המערכת הזוגית וחיי המשפחה.


פתיחה: 7.12.21 | ימי ג' | 21:30-20:00 | 4 מפגשים | עלות 500 ₪ לזוג הורים | הקמפוס רחובות, גיבורי ישראל 2

לפרטים נוספים חייגו: 08-9459397, שלוחה 4

לפרטים נוספים: https://www.ironit-rehovot.co.il/merkazim.asp?category=9038

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מה עם המצלמה המקוללת בגדרה? מי עוד קיבל צילום למזכרת הביתה לאחר שחזר לכיוון רחובות?
  הגב 27.11.21 21:01
 • אורח

היום (חמישי 25.11) יתארח ירדן פריימן, גיסה של מיכל סלע ז"ל ברדיו קול השפלה ברחובות

היום (חמישי) יקדישו ברדיו קול השפלה את השידורים ליום המאבק באלימות כנגד נשים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


לרגל יום המאבק באלימות נגד נשים רדיו קול השפלה יקדיש את היום את שידוריו להעלאת המודעות לנושא. החל משעה 15:00 יחל שידור מיוחד של תלמידי תקשורת עם הריכוז החברתי בבית ספר דה שליט.

בתוכנית יתארחו: ירדן פריימן, גיסה של מיכל סלע ז"ל והעובדת הסוציאלית איריס פאר כלף.

מגיש: עידו ויי לביא
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

רשת חוויות רחובות ערכה אירוע הוקרה לנשות מועדון מופ"ת של מרכז חוויות מהות

באירוע השתתפה מקהלת נשות המועדון והוצגה תערוכה מעשי ידן. ראש העיר רחמים מלול וסגנו יו"ר חוויות אמיתי כהן כיבדו את המעמד יחד עם ההנהלה הבכירה של עיריית רחובות ורשת חוויות

מערכת האתר | | תגובות: 1


אירועי הוקרה לנשות מועדון מופ"ת של מרכז חוויות מהות

במסגרת אירועי ההצדעה העירוניים לאזרחים הוותיקים, התקיים ביום שלישי האחרון ערב הוקרה לנשות מועדון מופ"ת, הפועל במרכז חוויות מהות, בשיתוף אגף השירותים החברתיים בעיריית רחובות, בניהולה של בת חן קרני ובליווי מחלקת אזרחים ותיקים, בניהולה של ענת יולס. המועדון פועל שלשה ימים בשבוע, בניהול תהילה דוד ורכזת המועדון אסתר גוטפרוינד.

במהלך האירוע הופיעה מקהלת נשות המועדון, בליווי נגינת תופים, שהינה חלק משיעורי תרפיה באומנות המועברים בקבוצה. עוד הוצגו תערוכה מעשי ידן משיעורי אמנות ומופע אש. המשתתפות נהנו מכיבוד עשיר ושי אישי.

את הערב כיבדו בנוכחותם ראש העיר, רחמים מלול, סגן ראש העיר ויו"ר חוויות, אמיתי כהן, מ"מ מנכ"ל רשת חוויות, גולן ביטון וגורמי המקצוע והמנהלים הבכירים.


ראש העיר, רחמים מלול ברך את העוסקים במלאכה ודיבר על החשיבות והערך הגדול של המבוגרים ביהדות. מלול ציין עד כמה המקום שלהם גדול ומכובד במשך הדורות.

תהילה דוד הדגישה את הערך החשוב של "מזקנים אתבונן", ואמרה כי למרות הקידמה והטכנולוגיה אין תחליף לניסיון והאהבה של האזרחים הוותיקים, ואמרה: "הכבוד והערכה שולחה לכן".


ברשת חוויות הודו לעוסקים במלאכה, שמלווים את הפעילות של המרכז בלב רחב וציינו את שיתוף הפעולה המיוחד עם האגף לשירותים חברתיים בעירייה, שתומך ושותף פעיל לאורך כל הדרך בהפעלת המועדון ובתקצוב פעילותו.סגן ראש העיר ויו"ר הרשת, אמיתי כהן:

"עצם קיום ערב הוקרה הוא אמירה מאוד ברורה על המעמד, התרומה והחשיבות של הדור המבוגר לקהילה כולה. חוכמתם, ניסיונם ועבודתם הקשה במשך השנים הם חלק בלתי נפרד מכל אחד מאיתנו. זהו כבוד גדול להצדיע להם ובפרט לשים את הזרקור על נשים, אימהות, סבתות, שעיצבו ובנו את החברה ואת משפחותינו, וממשיכות להיות פעילות ולהוביל את העשייה בקהילה".
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ישר כח. חשוב מאוד להעניק למי שהעניקו לנו כל כך הרבה
  הגב 25.11.21 18:18
 • אורח

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח

אורח
19.10.21 15:34
למכירה, דופלקס חדש מהקבלן 5 חדרים רחוב בר כוכבא. לפרטים 0544813575
אורח
05.10.21 21:14
פינוי בינוי במרכז העיר חובה!! די להתעסקות במערב!
אורח
10.10.21 12:13
חייב לפנות את כל רחוב הרצל! להגדיל את הכביש ל 2 נתיבים לכל כיוון פלוס נתיב תחב"צ ורק אז לבנות במקום הבתים המפונים
אורח
28.10.21 08:38
לגמרי
אורח
14.08.21 22:38
להשכרה חנות ברח הרצל ראשלצ לפרטים 0542433255
אורח
15.09.21 21:45
גג 1700 לא יותר
אורח
14.08.21 22:37
מחפשת דירת 3 חדרים להשכרה מחודש ינואר 2022 בראשון לציון מערב 0542433255
אורח
15.09.21 21:44
מערב הכי מגעיל מלא ערסים שחושבים שהם עבריינים
אורח
15.09.21 21:44
מערב הכי מגעיל מלא ערסים שחושבים שהם עבריינים
אורח
26.07.21 18:34
0509099190יחידת דיור
אורח
26.07.21 18:33
להשכרה יחידת דיור0509099109
אורח
06.11.21 19:18
איפה תרשום פרטים
אורח
01.07.21 16:46
להשכרה דירת סטודיו ברחוב אהרוני 2800שח 0524024210
אורח
15.09.21 21:44
יקר לא שווה זה רחוב זבל . גג שווה 500
אורח
15.09.21 21:44
יקר לא שווה זה רחוב זבל . גג שווה 500
אורח
21.06.21 12:01
watch?v=wkZvPFBd9FU


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח

אורח
28.10.21 05:05
דירה להשכרה באושיות 2 חדרים 2400 שח 30 מר יחידת דיור קרקע 0528424962
אורח
29.07.21 13:49
להשכרה בית פרטי בישובי גדרות ליד עשרת 4חדרים ב2קומות חצר דגולה מחסן בנוי . נייד 0505732132
אורח
10.07.21 19:15
אולם בן 100 מ"ר במרכז רחובות להשכרה חלקית (חד פעמית או קבועה). האולם מתאים לחוגים, ארועים, מפגשים קבוצתיים. האולם נמצא בקומת קרקע, ממוזג, מטבחון ושרותים וכולל שולחנות וכסאות. 054-4522818.
אורח
01.07.21 16:47
להשכרה דירת סטודיו באהרוני 0542235234
אורח
27.06.21 13:43
הי מחפשת בית קרקע, מינימום 3 חדרים, עם גינה, 0506876769
אורח
09.06.21 15:40
מה 1.75 מיליון על דירה בכולה קדמת ראשון ?! גג שבגגות 400 אלף !
אורח
17.06.21 12:15
חחחחחחחחחחחחחחחח.. 300 אלף ואני מגזים... סתם, מה אלה ההודעות המטופשות הללו, מי ייתן לך את הדירה שלו בסכום הזה?
אורח
02.04.21 05:48
מועדון השחמט ראשון לציון מתחיל חוג שחמט למבוגרים. ההתחלה במועדון ב 4 באפריל בין השעות 19:00-20:30, שדרות בן גוריון 42. מתאים למתחילים ומתקדמים כאחד. לברור ניתן לפנות לירון ליניק, טלפון - 050-794-9335.( רצוי בוואטסאפ) או לעדי להב 054-6752-415
אורח
02.03.21 22:17
להשכרה קצרת מועד (גם לפסח) יחידת דיור 3 חדרים בכפר פינס . מושב דתי ,שקט. אוירה כפרית נעימה . 052-3795001
אורח
05.03.21 17:48
אוירה כפרית? זה פרסום לצימר רומנטי?


לוח השפלה - רכב

אורח

אורח
17.11.21 12:58
אני גר לבד ואין לי אף אחד
אורח
17.11.21 12:58
בונגי בונגה
אורח
19.09.21 16:17
אני רוצה בי 60000
אורח
28.10.21 08:38
אני רוצה למבורגיני
אורח
04.04.21 10:50
רכב משנת 2019 צריך להעלות בסביבות 50000 אם זה מיני ג'יפ
אורח
15.07.21 08:52
35000 אם זה מיקרו ג'יפ. מאיפה מגיעים כל ההזויים האלה?
אורח
22.11.20 00:53
VOLVO S70 1999 במחיר 5500 ש"ח מונעת בבנזין ובגפ"ם -חסכונית עלות נסיעה הלוך-חזור לתל אביב רק 20 ש"ח מעולה לחיילים ולאברכים אסף 0522450484 - לתשומת לב: החוק מחייב לפני העברת בעלות חובה יש לשלם אגרת רישוי וביטוח חובה
אורח
22.12.20 09:44
אוטו של תימני במחיר מופקע
אורח
31.12.20 09:30
כתוב הלוך חזור לתל אביב. 1: אם אני רוצה שוב לתל אביב, האם האוטו ייסע? 2: לירושלים צריך גרר או טיולון?
אורח
23.10.20 13:39
טסלה שיגיע כבר פה לכאן
אורח
22.08.20 23:28
לדעתי רכב משנת 2000 צריך לעלות 20000
אורח
20.09.20 20:22
איפה אתה חי תגיד לי
אורח
15.10.20 22:15
בלפלנד
אורח
15.10.20 22:16
בלה לה לנד
אורח
17.10.20 13:13
שנת 2000 ב1000 שח זה המחיר
אורח
02.06.20 14:29
רכב משנת 2017. אמור לעלות 87000 ש"ח. זה הדגם הפשוט. אם זה המפואר 103000 ש"ח. כאשר יש לקחת בחשבון קילומטרג'.


לוח השפלה - דרושים

אורח

אורח
27.11.21 07:33
פותח קורס להנה"ח מעשית , קורס יחידני, אחד על אחד.בני-0525287907
אורח
11.10.21 21:18
דרוש מלווה להסעות, הגר בסמיכות לקשיש ברח' רוטשילד פינת האחות שרה בראשון לציון. בבקר בין השעות 08:00 - 08:45 ובצהרים 14:30 - 15:00. לא צריך לעלות עם הקשיש להסעה! לפרטים ניתן לכתוב למירב: merav0909@gmail.com
אורח
06.10.21 12:34
דרושה אחות למשרה חלקית לאולפנת בהר"ן בגדרה. תחילת העבודה מיידית. נא שלחו קו"ח למייל baharan@neto.net.il
אורח
05.10.21 15:07
מחפשת עבודה בקלדנות מהבית. ניסיון של כמה שנים. 0533318491
אורח
09.09.21 16:08
לעמותת מטב ברחובות דרושים מטפלים ומטפלות עם לב רחב לעבודה עם קשישים ברחבי העיר. והחודש בונוס הצטרפות בסך 1000 ש"ח למתאימים! לפרטים ניתן לפנות לטלפון- 073-2291222 או 052-4827816
אורח
14.07.21 12:49
Mishka Patishkaאתה רוצה לישון טוב בלילה? מודאגים משלומך ושל משפחתך בלילה? תמיד תוכלו למצוא פיתרון .. חברת "מישקה פטישקה" תעזור לכם בכך .. חברתנו עוסקת בהתקנת אזעקות ומעקב ווידאו, אינטרקום ומערכות אחרות מתך נמוך .. 050-6857142
אורח
04.06.21 14:22
דרושים רוקחים/ות בסופר פארם ראשונים בקניון עזריאלי במזרח ראשון משרה מלאה/ חלקית תנאים טובים לפרטים לילי 0508900456 Lillys@super-pharm.co.il
אורח
04.05.21 11:49
מוקד מידע לאזרח הותיק


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל