אתר פוסטה חושף: המשטרה חושדת כי אייל ברכה מרחובות רצח עבריין מבת ים והמשטרה מאשימה אותו כי הוא גם "המהנדס" של מטעני החבלה הרבים אשר התפוצצו לאחרונה על עבריינים

אייל ברכה באדיבות אתר פוסטה
אייל ברכה באדיבות אתר פוסטה

לפני שבוע דיווחנו על סוכן סמוי של המשטרה אשר חשף באזור המרכז כ – 20 חשודים בסחר סמים ואמל"ח ואחד העצורים הוא מרחובות. כעת מתברר כי העצור מרחובות הוא אחד החשודים המרכזיים בפרשה. על פי האתר פוסטה של אמיר זוהר, אייל ברכה בן 43 מרחובות חשוד כי היה מעורב ברצח העבריין יצחק קיסוס מבת ים, כמו כן הוא חשוד כי ניסה למכור לסוכן משטרתי 5 לבנות חבלה ובנוסף ניסה לייבא מאקוודור באמצעות הסוכן המשטרתי 30 קילו קוקאין ואף שילם לסוכן 170 אלף ₪. לטענת המשטרה, ברכה היה שותף וחבר של קיסוס ולטענת המשטרה פרץ ביניהם סכסוך ולכן קיסוס נרצח ביריית אקדח לפני כ – 4 חודשים בחניון באור יהודה. לגבי המטענים, מתברר כי בעקבות גל הפיצוצים של עבריינים בחודשים האחרונים, הגיעה המשטרה למסקנה כי עליה להתחקות ולעלות על מספק ומייצר המטענים, ואכן על פי המשטרה כל הסימנים מרוב זירות הפיצוצים הצביעו על כך שיש דמיון בין המטענים וקיימת סבירות גבוהה כי יש קשר בין כל המטענים והמשטרה חושדת כי לאייל ברכה יש קשר למטענים הללו והוא המוח מאחורי המטענים.

להלן תגובת עו"ד עדי כרמלי המייצג את אייל ברכה

 

"לא בכדי נסמכת המשטרה על סוכן עבריין בעבר ובהווה שעבור בצע כסף וטובות הנאה אחרות שטיבן עוד יתברר בחר להפליל חפים מפשע. חזקת החפות עומדת למרשנו כמו לכל אדם במדינת ישראל, והוא נחוש להוכיח חפותו. אנחנו מצפים בכיליון עיניים לחקירת הסוכן בבית המשפט".

על כל הפרשה בהרחבה ניתן לקרא באתר פוסטה של הכתב אמיר זוהר

מצ"ב 2 לינקים ל – 2 כתבות שונות העוסקות בפרשת אייל ברכה

http://www.posta.co.il/index.php/widgetkit/%D7%9E%D7%93%D7

הכתבה השנייה

http://www.posta.co.il/index.php/widgetkit/מדורים-1/crime/1560-

 התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תורידו את האפליקציה בחינם לסלולארי שלכם ותהיו מעודכנים בכל מה שקורה ברחובות

מודעה פרסומית

למסירה מסעדת בר בשר "איגנס" במתחם הבילוי והעסקים "מטרו מול" אשר בפארק המדע

למסירה מסעדת בר בשר "איגנס" במתחם הבילוי והעסקים "מטרו מול" אשר בפארק המדע

צפו בסרטון קצרצר על איגנס

מסעדת בר בשר "איגנס" אשר במתחם המטרו מול בפארק המדע מועמד למסירה (אופציית שכירות המקום ל – 15 שנה). בר בשר "איגנס" המעוצב בסגנון ייחודי יכול לארח כ – 100 סועדים, 50 בפנים ו – 50 ברחבת המטרו מול ומכיל מתקן בירה קפוא (0 – 2 מעלות) למזיגת 6 סוגי בירה מהחבית, מתקן שווארמה וכל הציוד והאבזור לניהול המקום. איגנס ממוקם בלב מתחם אוכל, בילוי ועסקים, קרוב לרכבת ולמלון בוטיק לאונרדו. במתחם בתי אוכל מובילים כמו פאב התחנה, רולדין, לנדוור, סושה, מקדונלדס ואחרים.
לפרטים נוספים יהודה 054-2266699